Strona 106 z 196 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108116156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,726 do 4,770 z 8785

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4726
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    10 czerwca o 18.00: hiszpania - włochy
    13 czerwca o 18.00: dania - portugalia

    to podpowiedź dla mohera, gdyby okazało się, że zastal już nie gra.

  2. Powrót do góry    #4727
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Uuuu... faktycznie
    No to generalnie słaby czas na bojkot, bo ciężko będzie ocenić

  3. Powrót do góry    #4728
    Użytkownik Awatar dg3
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Terminy pokrywają się - więc nadarza się okazja, aby każdy mógł przed samym sobą przyznać, czym dla niego jest Falubaz i ile dla niego znaczy. Nie ma tego złego...

    Ceterum censeo Gorzoviaem delendam esse.

  4. Powrót do góry    #4729
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    To co teraz obserwujemy jest spowodowane polityką klubu od kliku lat, a to, że przez ostatnie lata były komplety przy W69 było spowodowane modą na Falubaz. Jeszcze niedawno chodzenie na Falubaz było trendy, komplety były, bo było sporo przypadkowych osób z Lubska, Świebodzina, Bród, czy innego Jasienia (bez urazy do kibiców z tych miasteczek, czy wsi). Dla takich osób nie ważne było, że przy W69 nic na torze się nie dzieje, bo oni i tak o samym żużlu nie mieli pojęcia. Ważne było, że na trybunach było fajnie, kolorowo, itp. Można było pochwalić się w szkole, czy w pracy, że było się na Falubazie.
    Hmm, to znaczy skąd ta pewność, badania jakieś robiłeś czy jak ? Według mnie to bzdura kompletna. Nie wiem ile lat masz i ile lat chodzisz na ten żużel. Ja samodzielnie śmigam już 37 lat. I zawsze było tak, że ktoś narzekał, komuś sie nie podobał któryś prezes, komuś przeszkadzały kałuże, jeszcze innemu nie podobała się facjata np. Jaskulskiego a jeszcze komus kafelki w kibelku (przy wejściu na prawo). Jeszcze inni byli zdegustowani np. zachowaniem kibiców przy parkingu, innym nie podobali się ci przy II łuku. Osobiście znałem takich którzy już na początku lat 80-tych obrażali się na klub i bojkotowali zawody. Posiłkowali się podobnymi argumentami do Twoich czy wielu innych omawianych tu na forum. Oczywiście wieszczyli szybki spadek frekwencji i obwiniali za ten stan rzeczy ówczesnych działaczy. A frekwencja jak to frekwencja, raz było lepiej raz gorzej. I podobnie jest teraz, owszem, ostatnio ta frekwencja spada ale spada ona wszędzie. Różne są tego przyczyny tak samo jak różne były w ubiegłych latach. Jeśli idzie o Zieloną Górę to na pierwszym miejscu wymieniłbym nasycenie się kibiców sukcesami (cztery lata z rzędu na pudle) w dalszej kolejności czynnik ekonomiczny, następnie konkurencje Zastalu, potem pogoda i majowe uroczystości oraz fakt, iż to dopiero RZ. Powody które wymieniasz Ty to spadek frekwencji góra kilkadziesiąt osób. Tak było zawsze, w ten sposób następuje pewna naturalna rotacja.

    Jeśli chodzi o Falubaz to znam sporo osób, którzy znają się na żużlu, ale na Falubaz nie chodzą, bo po prostu nie dają się dymać. Teraz gdy kibiców jednorazowych, kibiców sukcesu jest co raz mniej ciężko będzie z powrotem tych starych kibiców zachęcić do przyjścia na Wrocławską.
    Co to znaczy "nie dają się dymać" ? A może tak tobie mówią bo i co maja powiedzieć ? Że już im się nie podoba ? Że nie mają czasami na bilet ? Że żona nie pozwala ? Że już ich przestało to rajcować ? Powodów można by wymieniać jeszcze setki. Nie zawsze jednak ludzie mówią jak jest naprawdę.

    Również znam sporo osób, może nawet więcej jak sporo. Cześć z nich się faktycznie wykruszyła ( z różnych powodów) ale duża część została. To jest naturalna kolej rzeczy. Ja osobiście przeżyłem już kilka wzlotów i spadków jeśli idzie o frekwencje na W69. Twierdzę jednak, że Ty (nie tylko Ty z tu obecnych) próbujesz dopasować swoją teorie do innej rzeczywistości. Ona jest bardziej złożona niezależnie od tego co Ci się wydaje.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 01-06-2012 o 23:04
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #4730
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ssdg3 Zobacz posta
    Terminy pokrywają się - więc nadarza się okazja, aby każdy mógł przed samym sobą przyznać, czym dla niego jest Falubaz i ile dla niego znaczy. Nie ma tego złego...
    dokładnie. zbliża się czas próby. mam nadzieję, że nikt z klubu nie będzie żądać składania dowodów miłości
    ewentualnie mogę jakiś przyjąć, np. od blond podprowadzającej.

  6. Powrót do góry    #4731
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Osobiście znałem takich którzy już na początku lat 80-tych obrażali się na klub i bojkotowali zawody.
    No, dla mnie idealnym momentem do bojkotu była reklama ZSMP na plastronach... ale jakoś to zniosłem, a skoro zniosłem to "Hitler Jugend" to w sumie mogę znieść wszystko...

    PS: Mariusz, przeginasz: żeby edytować posty Kolarza... nieładnie...

  7. Powrót do góry    #4732
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz, w całym swoim wywodzie zapominasz, że piszesz o kibicach zielonogórskich, którzy niejako we krwi mają Falubaz i przykazanie, aby każdy kolejny mecz Falubazu odpowiednio święcić, bez względu na warunki. Czytając tego typu nieskalane upodobania, jestem coraz bardziej przekonany, że kibic Falubazu istnieje tylko dla klubu, natomiast cały szacunek do samego siebie powinien wsadzić bardzo głęboko, o czym zresztą wystarczająco dużo napisał Macek.

  8. Powrót do góry    #4733
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Klub ma w dupie kibiców nie od dziś tylko od wielu lat.Pamiętam jakie było napięcie kiedy w 2005 roku po nieudanym sezonie krytykowano Dowhana bo podczas ostatniego meczu o utrzymanie z Lotosem dowalił takie ceny że kibice dostawali białej gorączki.Potem przyszło powolne pasmo sukcesów,te jego teksty o fundamentach,budowaniu atmosfery,drużyny na lata...ja w to wszystko np.wierzyłem a to były tylko puste słowa.Przyznaję że jestem krytykantem, wiecznym maruderem ale nienawidzę niestety fałszu,polityki i obłudy a tak to z tego wyszło.Te pięć tysięcy wiernych kibiców żyjących miłością do speedwaya zawsze przyjdzie na stadion bez względu na wynik jednak dla pewnej grupy kibiców sama zabawa speedwayem nie wystarczy.Po prostu niektórym od tych sukcesów i medali szybko w głowie się poprzewracało i czas jak najszybciej poukładać te klocki od nowa,jeśli nie teraz to w przyszłym sezonie.Musi j... ten balon,trzeba szukać nowych,świeżych ludzi bo za dużo tu celebrytów a za mało żużla w żużlu.Śmieszne jest tylko to że nagle się budzimy i wyciągamy jakieś klubowe brudy bo grozi nam trochę gorszy wynik niż w zeszłych latach a wcześniej wszystko było cacy.Zenon zbawiciel świata.

  9. Powrót do góry    #4734
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Mariusz, w całym swoim wywodzie zapominasz, że piszesz o kibicach zielonogórskich, którzy niejako we krwi mają Falubaz i przykazanie, aby każdy kolejny mecz Falubazu odpowiednio święcić, bez względu na warunki.
    Hmm, no własnie, ze pisałem o kibicach raczej wszystkich. I takich i takich. Bez względu kto jak to zdefiniuje i co komu się wydaje to zaobserwować można co jakis czas to samo w kwesti kibiców. To sa po prostu procesy niejako powtarzalne.

    No, dla mnie idealnym momentem do bojkotu była reklama ZSMP na plastronach...
    I apele Henia Olszaka odczytywane przy W69. On chyba w ogóle to był jakimś przewodniczącym tego ZSMP

    PS: Mariusz, przeginasz: żeby edytować posty Kolarza... nieładnie...
    Oj tam, oj tam. Przecież nic sie nie stało evilish:
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #4735
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Ogólnie ostatnio rzadku tu bywam, a tym samym pisuję. Widzę jednak, że Mario nie odpuszcza, Mario zawsze ma rację. Teraz się pukam w czoło jak ja śmiałem napisać coś złego przeciwko Falubazowi, jaki ja głupi jestem, przecież wiadomo, że wszystko to co się dzieje w Falubazie jest piękne, czyste i cudowne, heheh propaganda niczym z PRL-u.

    Mario czytając od czasu do czasu Twoje wpisy, co raz bardziej się utwierdzam, że żużel znasz z Wrocławskiej i z TV, ewentualnie z radio. Jeśli się mylę to proszę o konkrety. Jak dla mnie to w dupie byłeś i gówno widziałeś, skoro tak gloryfikujesz to co dzieje się w Falubazie. No chyba, że lubisz być w życiu dymany i jeśli tak jest widzisz w tym same pozytywne aspekty.

    Mario - wiem, że mnie zaraz zapiszesz, jakie to bzdury wypisuję, że mi się wydaje i że nie mam racji. Napiszę krótko jesteś zbyt przewidywalny.

    Mimo wszystko Tylko Falubaz

  11. Powrót do góry    #4736
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez macek Zobacz posta
    Tylko kilka przykładów z ostatnich lat:
    - budowa w pierwszej kolejności VIP loży, kiedy to największy sponsor klubu musiał wyciągać drzazgi z tyłka w oparach wydobywających się z toi-toi,
    - "modernizacja" I łuku i cała otoczka z tym związana, w tym słup, dach, wyłączenie czterech sektorów i zrzucanie odpowiedzialności z klub na miasto i na odwrót,
    - kolejki przed bramami 3-4 godz przed meczem i hurra na otwarcie bram,
    - etapy zmiany geometrii i nawierzchni toru z wycieczką do Anglii, paleniem opon i zbieraniem kamieni włącznie,
    - ośmieszające Nas kibiców oświadczenia Prezesa,
    - większe poszanowanie dla Karolaków, Lisów, Wojewódzkich, Urbańskiego czy innych znawców speedwaya niż własnego, stałego kibica, bo ten i tak przyjdzie, niezależnie od wszystkiego.
    - itp, itd. wiele by można jeszcze pisać.

    .
    Ponawiam pytanie.
    Co się zdarzyło ostatnio?
    1) budynek Vip - rok 2005?
    2)modernizacacj 2010?
    3)kolejki 2004?
    4)zmiana nawierzchni 2010?
    5)oświadczenia 2007?
    6) "Karolaki" - 2008?

    Napisałem ze znakami zapytania, bo mogę się mylić o rok czy dwa, ale to nie jest sedno...
    Co się takiego stało w tym roku, że nagle część protestuje?
    Dla mnie temat jest jasny. Pewnej części znudziły się sukcesy. Ja to rozumiem również, bo też u mnie myśl meczu nawet z Gorzowem nie powoduje tego co 2-3 lata temu.
    Natomiast teraz szukanie pretekstów jak te powyżej jest dla mnie niewiarygodne.
    Np o kolejkach pod bramami to ja pisałem pewnie gdzies w 2005-2006 roku. (mozna to sprawdzić) Wtedy Falubazini bardzo bronił klubu jak to jest świetnie. No więc ja kupiłem karnet na trybunę "I" i nie mam kolejek. Kibole wywiesili żenujący transparent? To nie dostana ode mnie już grosza, choć zawsze dostawali conajmniej 20 zł + namawiałem kolegów, ktorzy siedzieli obok. Ale, żeby nie iść na Falubaz?!?!!
    Pamiętajcie, że nawet jak ktoś nie lubi Dowhana, Holty czy może nawet Protasiewicz ( w końcu kiedys nas zostawił i poszedł do Sparty) to są to "tylko" epizody w Falubazowej historii.

  12. Powrót do góry    #4737
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    Pewnej części znudziły się sukcesy. Ja to rozumiem również, bo też u mnie myśl meczu nawet z Gorzowem nie powoduje tego co 2-3 lata temu.
    Cholera, mam to samo
    Tak patrzyłem na to Leszno, patrzyłem i... nic... (no, coś tam oczywiście tak, ale gdzież są te dawne Leszna?...)
    A najsmutniejsze jest to, że patrzyłem na mięso, patrzyłem i... też już nic!
    Nawiasem mówiąc: nawet pół celebryty na trybunie też nie widziałem (chyba że ten pół to ja )
    Przejadło się trochę.

    Chyba dołączę do Rustego i jego marzeń o falubazowym składzie i oczyszczającej 1 lidze...

    Powyższe oczywiście w formie żartu, ale coś w tym, cholera, jest...

  13. Powrót do góry    #4738
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Macek

    Ogólnie ostatnio rzadku tu bywam, a tym samym pisuję. Widzę jednak, że Mario nie odpuszcza, Mario zawsze ma rację. Teraz się pukam w czoło jak ja śmiałem napisać coś złego przeciwko Falubazowi, jaki ja głupi jestem, przecież wiadomo, że wszystko to co się dzieje w Falubazie jest piękne, czyste i cudowne, heheh propaganda niczym z PRL-u.
    Przestań się mazać i weź się w garść chłopie. Gdzie ja pisałem, czy chocby wspomniałem, że "wszystko w Falubazie jest piekne, czyste i przyjemne" ? Operuj faktami a nie domysłami. I nie rzecz w tym, ze "piszesz coś złego o Falubazie" pisz i złe rzeczy kiedy są oparte na faktach. A Ty piszesz te "złe rzeczy" na podstawie tego co Ci się wydaje.

    Mario czytając od czasu do czasu Twoje wpisy, co raz bardziej się utwierdzam, że żużel znasz z Wrocławskiej i z TV, ewentualnie z radio. Jeśli się mylę to proszę o konkrety. Jak dla mnie to w dupie byłeś i gówno widziałeś, skoro tak gloryfikujesz to co dzieje się w Falubazie. No chyba, że lubisz być w życiu dymany i jeśli tak jest widzisz w tym same pozytywne aspekty.
    Jakiego rodzaju konkrety Ciebie interesują ? Wyrażaj się jaśniej ? Co mam Tobie w ogóle udowadniać ? I znowu, napisz gdzie ja cokolwiek "gloryfikuję" ? I napisz jeszcze proszę, czemu próbujesz mi na siłę wciskać, ze jestem "dymany" ? Być może Ty masz z tym problemy, ja nie mam żadnych w tej materii.

    Mario - wiem, że mnie zaraz zapiszesz, jakie to bzdury wypisuję, że mi się wydaje i że nie mam racji. Napiszę krótko jesteś zbyt przewidywalny.
    No toś teraz Amerykę odkrył. Jakim to trzeba być bystrzakiem aby się kapnąć, ze przy wymianie poglądów, na forum publicznym, istnieje możliwość, że adwersarz odpowie. W tym układzie każdy z nas jet przewidywalny.

    No, a że bzdury napisałeś to fakt


    Bula
    Pamiętajcie, że nawet jak ktoś nie lubi Dowhana, Holty czy może nawet Protasiewicz ( w końcu kiedys nas zostawił i poszedł do Sparty) to są to "tylko" epizody w Falubazowej historii.
    I tego się trzymajmy.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 02-06-2012 o 13:26
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #4739
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Tylko, że na meczu z Lesznem do kompletu brakowało coś koło 4tyś. tych jak ich nazwałeś obrażonych dorosłych facetów, a to już jest koło 160tyś z biletów mniej.
    Było by to nie do pomyślenia jeszcze rok temu, a jednak się stało, jak tak dalej będzie w klubowej kasie może zrobić się niezła dziura na koniec sezonu,
    a to już powinno dać do myślenia Zenonowi ale czy da?
    Fakt, że do kompletu brakowało sporo. Stadion może nie świecił pustkami, ale trzeba pamiętać, że bufor liczył sobie 3 spore sektory na drugim łuku. Jak by tam się też wiara rozsiadła to by było pół stadionu puste.
    Inna sprawa to to, ilu z tych co nie przyszli faktycznie się obraziło, a ilu stwierdziło, że kasę spożytkuje sobie całkiem inaczej. I to niekoniecznie dlatego, że wolą pojechać na wyjazd.
    Mario czytając od czasu do czasu Twoje wpisy, co raz bardziej się utwierdzam, że żużel znasz z Wrocławskiej i z TV, ewentualnie z radio. Jeśli się mylę to proszę o konkrety. Jak dla mnie to w dupie byłeś i gówno widziałeś, skoro tak gloryfikujesz to co dzieje się w Falubazie. No chyba, że lubisz być w życiu dymany i jeśli tak jest widzisz w tym same pozytywne aspekty.
    Ostro
    Muszę stanąć w obronie Mariusza. Mimo, że czasem bym go... nieważne.
    Po pierwsze macku nie szalej tak z tym dymaniem. Po drugie proponuję żebyś zamiast tak mocno przywiązywać się do działalności klubowej przywiązał się do ruchu kibicowskiego. Wtedy byś chodził na stadion dla Falubazu. Doping, szal, zielona koszulka. W dupie wtedy masz pajaców w garniturach, zaproszonych gości. Liczy się Falubaz i zwycięstwo.
    Możesz się też przerzucić na opcję "tylko żużel". Interesuje cię piękno tego sportu. Siedzisz podziwiasz, pasjonujesz się.
    Nie rozumiem jednak jak można się tak nakręcać i odmawiać sobie przyjścia na stadion, bo nie podoba ci się kilku pajaców w garniturach i to co wymyślają i wyprawiają. Nie chodzę na szlakę tyle co Mariusz, ale odkąd pamiętam to zawsze kibic darł łacha z tych wręczanych opon, przedmeczowych przemów po kielichu itp. Jak w ogóle można sobie wkręcić, że nie idzie się na żużel, bo cię coś denerwuje. Powoli zaczynam czaić tych co wieją za krechę układać sobie życie na zachodzie. Taka sama forma bojkotu. Nie podoba mi się coś to uj. Odwracam sie kuprem i odchodzę chyba, że potupię nóżką i wszystko się natychmiast zmieni, bo jak nie to cześć.
    Niejednokrotnie jechałem tu po klubie. Obrzucałem się obornikiem z Mariuszem i innymi zwolennikami VIP loży, Lisów, Wojewódzkich, Karolaków ii innych Ming. Nie wiem jednak co by się musiało stać lub co ci wymienieni artyści by musieli nawywijać żebym w proteście nie przyszedł na stadion.

    Znów muszę się zgodzić z Mariuszem.
    Jeśli idzie o Zieloną Górę to na pierwszym miejscu wymieniłbym nasycenie się kibiców sukcesami (cztery lata z rzędu na pudle) w dalszej kolejności czynnik ekonomiczny, następnie konkurencje Zastalu, potem pogoda i majowe uroczystości oraz fakt, iż to dopiero RZ. Powody które wymieniasz Ty to spadek frekwencji góra kilkadziesiąt osób. Tak było zawsze, w ten sposób następuje pewna naturalna rotacja.
    Pozostawiłbym jednak tylko dwa pierwsze czynniki. W zupełności wyczerpują temat. Zastal to okazjonalny, jednorazowy przypadek, pogoda, majówki itp były zawsze.
    Ta pewna naturalna rotacja występuje wszędzie. Wrocław, Toruń, Częstochowa. Topowe drużyny ostatnich kilku lub kilkunastu lat. Wszędzie frekwencja po kilku udanych sezonach poleciała i to w momencie, kiedy jeszcze tym drużynom dobrze szło. Podobnie byłoby w Tarnowie tylko, że tam mocno przytupali, ale pary im nie starczyło żeby ciągnąć to dłużej więc się wiara nie przejadła tylko mizerny wynik osłabił frekwencje. Teraz przyszła kolej na nas. Medale od 2008 to i ciśnienie słabsze. Podobnie Leszno. Sytuacja jak na Falubazie. Tak jak u nas mniejsze ciśnie nie na mecz z Lesznem u siebie tak i u nich na wyjazd di Zielonej Góry. A przecież jeszcze 2-3 lata temu, stadion wypełniony do ostatniego miejsca + trzy rzędy stojące na koronie, w klatce gości trzy razy więcej szala. Co? Też się na kogoś obrazili?

    Bula
    To nie dostana ode mnie już grosza, choć zawsze dostawali conajmniej 20 zł + namawiałem kolegów
    Robisz z tym taką samą aferę jak sobocz z tym, że nie pójdzie na mecz u siebie. Ze swojej strony postaramy się jednak o to, żeby wam dać jeszcze niejeden pretekst do tego, żeby pochwalić się przypadkowo napotkanemu kibicowi szlaki z innego zakątka kraju o jakieś kibicowskiej akcyjce.



    A wilgę w Lesznie pamiętasz? Nie wierzę, że nie cieszyła ci się micha.

  15. Powrót do góry    #4740
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Cholera, mam to samo
    Tak patrzyłem na to Leszno, patrzyłem i... nic... (no, coś tam oczywiście tak, ale gdzież są te dawne Leszna?...)
    A najsmutniejsze jest to, że patrzyłem na mięso, patrzyłem i... też już nic!
    Nawiasem mówiąc: nawet pół celebryty na trybunie też nie widziałem (chyba że ten pół to ja )
    Przejadło się trochę.

    Chyba dołączę do Rustego i jego marzeń o falubazowym składzie i oczyszczającej 1 lidze...

    Powyższe oczywiście w formie żartu, ale coś w tym, cholera, jest...
    Heh Moher ja cały czas nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie z tutejszego forum uważają mnie za minimalistę którego marzeniem jest chyba jazda w pierwszej lidze i oglądanie Tomasza Kruka.To jest odwracanie kota ogonem.Przecież jeszcze niedawno kiedy mi się tu podobało to my byliśmy potęgą,nie dostawaliśmy wp... od Gorzowa,Karolaki mi nie przeszkadzały ani to co tam robiłeś z nim za szybą,panny w różowych kozaczkach też nie były najgorsze a teraz nagle wszyscy marudzą,wyrzucają brudyCoś się zmieniło od derbów czy to tylko taki chwilowy brak wiary w naszego Proboszcza?

  16. Powrót do góry    #4741
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Cholera, mam to samo
    Tak patrzyłem na to Leszno, patrzyłem i... nic... (no, coś tam oczywiście tak, ale gdzież są te dawne Leszna?...)
    A najsmutniejsze jest to, że patrzyłem na mięso, patrzyłem i... też już nic!
    Moher to ze patrzyles na to mieso i nic... to mnie akurat nie dziwi, bo ilez mozna sie pieczystym objadac
    Ale to ze patrzyles na Leszno i tez nic, to mnie dziwi, wszak z tego co tu wyczytalem kilka razy na forum to zwykle siedzisz tylem do toru To jakim cudem ten Falubaz juz Ci sie opatrzyl ?


    Falubaziak tym ostatnim zdjeciem to mnie wzruszyles bo przypomnialem sobie jak po tym meczu musialem sie bujac jakies 12 razy po sadzie w Lesznie
    Kobiety sa jak sytuacje podbramkowe.... niewykorzystane sie mszcza Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #4742
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Heh Moher ja cały czas nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie z tutejszego forum uważają mnie za minimalistę którego marzeniem jest chyba jazda w pierwszej lidze i oglądanie Tomasza Kruka.To jest odwracanie kota ogonem.Przecież jeszcze niedawno kiedy mi się tu podobało
    LOL. Rusty a kiedy to było ? Chyba nie w tym wcieleniu.

  18. Powrót do góry    #4743
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Bula - "Co się takiego stało w tym roku, że nagle część protestuje?" - a to się stało w tym roku, że ludzi już to nie bawi co się dzieje w klubie i wokół niego. To jak traktowano i szanowano kibica w ostatnich latach powoli się odbija teraz. Jeśli nie mam racji to co jest powodem tego, że co raz mniej nas na W69

    falubaziak - nie mam zamiaru przywiązywać się do żadnego ruchu kibicowskiego. Sporo latek spędziłem na I łuku. Wiele akcji Net Fansów mi się podobało,co niejednokrotnie podkreślałem na tutejszym forum i wielokrotnie darłem mordę za Falubaz. Jednak od jakiegoś czasu sposób kibicowania na I łuku nie za bardzo mi się podoba, stąd m.in zmiana miejsca na II łuk. Nie mam zamiaru ciągnąć tematu kibicowskiego na tym forum, za stary już jestem.

    Mario, skoro już znalazałem sobie miejsce na W69 na II łuku, gdzie Ty podobno zasiadasz, to może utniemy sobie jakąś pogawędkę przy herbatce, wcinając popcorn, tudzież lody falubazowe na meczu ze Spartą lub z Rzeszowem? Jestem pod wielkim wrażeniem Twojego przywiązania do Falubazu i ogromnej wiedzy na temat żużla.
    Kiedyś proponowałem Ci wyjazd za free do Gorzowa na derby, nie skusiłeś się, to może teraz dasz się namówić pesymistycznemu kibicowi na miłą uświadamiającą pogawędkę o Falubazie, a przede wszystkim o żużlu?

    Jeszcze raz napiszę, nie jestem przeciwko Falubazowi, a wręcz przeciwnie Falubaz na zawsze będzie nr 1,tylko wyciągam wnioski wobec tego co się dzieje wokół żużla w ZG w ostatnich latach.

  19. Powrót do góry    #4744
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Mario, skoro już znalazałem sobie miejsce na W69 na II łuku, gdzie Ty podobno zasiadasz, to może utniemy sobie jakąś pogawędkę przy herbatce, wcinając popcorn, tudzież lody falubazowe na meczu ze Spartą lub z Rzeszowem? Jestem pod wielkim wrażeniem Twojego przywiązania do Falubazu i ogromnej wiedzy na temat żużla.
    Kiedyś proponowałem Ci wyjazd za free do Gorzowa na derby, nie skusiłeś się, to może teraz dasz się namówić pesymistycznemu kibicowi na miłą uświadamiającą pogawędkę o Falubazie, a przede wszystkim o żużlu?
    He, he. Bardzo serdecznie zapraszam. Co prawda mam nieodparte wrażenie, że bardziej Tobie zależy na tym aby naocznie sprawdzić czy ja to ten za którego się tu publicznie podaje czy może ja to jakiś podrzutek z Dowhanowego otoczenia. Ale może to tylko moje takie subiektywne wrażenie. Może uda mi się nawrócić choć jedną zbłąkaną duszyczkę

    Na pw wysłałem Tobie namiary na mnie, na stadionie. Czyli nr. rzędu i miejscówki na którym możesz mnie znaleźć. I bądź pewny, że nie jest to loża VIP.

    P.s
    No własnie, przerosła mnie sztuka wysyłania pw na tut. forum. Macek, odezwij sie do mnie na GG to podeśle te namiary
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 02-06-2012 o 16:20
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #4745
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Tym co czyją się dymani jak rówież tym co też są dymani, ale jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy W ramach popołudniowego relaksu proponuje transmisję z 1/2 IMŚJ w Czerwonogradzie. Mam nadzieję, że z Saszką w jednej z główych ról.

    http://www.speedway.chervonograd.com...vitu-u21-video

    A do czasu rozpoczęcia zawodów w Sankt Johann i Terenzano można rzucuć okiem na aktualną pogodę w tych miejscach:

    - Sankt Johann im Pongau - http://www.alpenklang.info/hotel-gro...ive-Webcam.htm

    - Terenzano - http://109.168.12.74/cgi-bin/guestimage.html

    No i w Gdańsku - http://oognet.pl/content/details/725


    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    No, dla mnie idealnym momentem do bojkotu była reklama ZSMP na plastronach...
    No co ty Moher. Dopiero w połowie lat 80-tych?! To znaczy, że wcześniej ORMOwców na bramkach akceptowałeś bez zmrużenia oka!? Ładnie, ładnie ... .

  21. Powrót do góry    #4746
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaziak Zobacz posta

    Bula

    Robisz z tym taką samą aferę jak sobocz z tym, że nie pójdzie na mecz u siebie. Ze swojej strony postaramy się jednak o to, żeby wam dać jeszcze niejeden pretekst do tego, żeby pochwalić się przypadkowo napotkanemu kibicowi szlaki z innego zakątka kraju o jakieś kibicowskiej akcyjce.

    A wilgę w Lesznie pamiętasz? Nie wierzę, że nie cieszyła ci się micha.
    Falubaziak,
    te wszystkie akcje pozostaną w naszej pamięci na długo i jeszcze długo będzie mi i innym cieszyła się micha.
    To tylko od Was zależy, w która stronę to pójdzie.
    Bo dla mnie ostatnie wydarzenia to już nic atrakcyjnego. To już nie moja bajka. Jak już nawiązujesz do przeszłości, to ja np. nigdy nie zapomnę też, pierwszy raz wykonanej "szkocji" na cały stadion. To był mecz w środku tygodnia z Włókniarzem. Do dziś mam małe ciarki na ciele.
    Wśród założycieli FNF ( bo tak to się zaczeło) było kilku znajomych. Nie wiem jak oni, ale wydaję mi się, że mogliby mieć problemy z zaakceptowaniem tego co dzieje się obecnie.
    To co się działo na Falubazie to właśnie był fenomen z tego powodu, że było miejsce dla każdego. Dziś już tego nie czuć. "Nasze" forum falubaz.com to np. już nie opcja dla mnie: Kibolski regulamin, kibolscy moderatorzy. Co to jest? Ja już mam swoje lata i nie potrzebuje, żeby mnie ktoś ganiał po mieście, bo napiszę coś niezgodnego z oficjalną linią "kibiców". A przecież coś mi kiedyś pisałeś o jakims aldim, więc dla Ciebie nie jestem anonimowy.
    Pamiętajcie, że my nie Legia, gdzie można bez pikników zebrać na żylecie kilka tysięcy fanatyków a może i kilkanaście. Pewnie czytasz na falubaz.com wątek odnośnie akcji "wszyscy na zielono"? Aż skóra cierpnie na te wszystkie "o.p.i.erdole" za brak zielonej koszulki!!!!
    Mi nigdy nie przeszkadzało, że ktoś napieprza się w lesie. Jak ktoś lubi - to proszę bardzo. Ale niestety wymagam od kogoś kto się napieprza w lesie, żeby również zrozumiał, że mi się nie podobają pewne rzeczy.
    Wywołałeś temat, więc Ci odpisuje. Traktuję Cię jako przedstawiciela "tych klimatów" na sportsboardzie, z którym można sklecić kilka sensownych zdań. Żeby nie było. Jestem daleki od traktowania "fanatyków" jak jakiegoś bezrozumnego bydła, bo doskonale wiem, że tak nie jest. To kwestia pewnych wyborów i wartości, które mi nie muszą się podobać.
    Także trzymam Cie za słowo, że będę jeszcze nie raz dumny z tego, że jestem kibicem Falubazu. To zalezy tylko od Was. Mam tez spore wątpliwości czy tak będzie, bo jak czytam, pewne opinie z Waszej strony to wynika z nich coś innego.
    Trochę się rozpisałem, ale akurat miałem dziś trochę czasu, a ten temat wywołuje u mnie ostatnio sporo obaw.
    Bo w dłuższej perspektywie brak pikników spowoduje też brak fanatyków. Bo chyba nikt nie myśli, że na Falubazie będzie 4000 kibiców z czego 3500 to fanatycy?!?!
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 02-06-2012 o 16:53

  22. Powrót do góry    #4747
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Hehe niezły folklor. Kamera z łapy, obok Iwan nawija przez komórę, a samo otwarcie jak na pogrzebie Stalina Dzięki za link.

  23. Powrót do góry    #4748
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    No co ty Moher. Dopiero w połowie lat 80-tych?! To znaczy, że wcześniej ORMOwców na bramkach akceptowałeś bez zmrużenia oka!? Ładnie, ładnie ... .
    Eee tam, ormowcy to była część tamtego systemu. Ale nawet w tamtym systemie ŻADNA ekipa w ŻADNEJ dyscyplinie sportu nie obnosiła się z komunistycznymi symbolami na koszulkach/plastronach/bluzach (przynajmniej ja żadnej nie pamiętam). Był tylko JEDEN wyjątkowy klub - zgadnijcie który

  24. Powrót do góry    #4749
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Jest gdzieś transmisja z Terenzano? Jak ma ktoś linka to niech wrzuci na forum.
    Dzięki

    P.S

    Moher, czyżby nasi mniejsi bracia .

  25. Powrót do góry    #4750
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Jest gdzieś transmisja z Terenzano? Jak ma ktoś linka to niech wrzuci na forum.
    Po co Ci Terenzano, jak jest transmisja z Czerwonogradu z *****eestym ruskim komentatorem

  26. Powrót do góry    #4751
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez JoCKeR Zobacz posta
    Moher to ze patrzyles na to mieso i nic... to mnie akurat nie dziwi, bo ilez mozna sie pieczystym objadac
    Ale to ze patrzyles na Leszno i tez nic, to mnie dziwi, wszak z tego co tu wyczytalem kilka razy na forum to zwykle siedzisz tylem do toru To jakim cudem ten Falubaz juz Ci sie opatrzyl ?
    Tyłem czy przodem - to już nie to

  27. Powrót do góry    #4752
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Po co Ci Terenzano, jak jest transmisja z Czerwonogradu z *****eestym ruskim komentatorem
    Ten operator kamery siedzi chyba na drzewie

    Ładnie Saszka szedł.

  28. Powrót do góry    #4753
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach


    Trójeczka Rafała Dobruckiego Fajnie zobaczyc go jeszcze raz na motorze. O wiele lepiej prezentuje się w kewlarze niz koszuli trenera.

  29. Powrót do góry    #4754
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    Falubaziak,
    te wszystkie akcje pozostaną w naszej pamięci na długo i jeszcze długo będzie mi i innym cieszyła się micha.
    To tylko od Was zależy, w która stronę to pójdzie.
    Bo dla mnie ostatnie wydarzenia to już nic atrakcyjnego. To już nie moja bajka. Jak już nawiązujesz do przeszłości, to ja np. nigdy nie zapomnę też, pierwszy raz wykonanej "szkocji" na cały stadion. To był mecz w środku tygodnia z Włókniarzem. Do dziś mam małe ciarki na ciele.
    Wśród założycieli FNF ( bo tak to się zaczeło) było kilku znajomych. Nie wiem jak oni, ale wydaję mi się, że mogliby mieć problemy z zaakceptowaniem tego co dzieje się obecnie.
    To co się działo na Falubazie to właśnie był fenomen z tego powodu, że było miejsce dla każdego. Dziś już tego nie czuć. "Nasze" forum falubaz.com to np. już nie opcja dla mnie: Kibolski regulamin, kibolscy moderatorzy. Co to jest? Ja już mam swoje lata i nie potrzebuje, żeby mnie ktoś ganiał po mieście, bo napiszę coś niezgodnego z oficjalną linią "kibiców". A przecież coś mi kiedyś pisałeś o jakims aldim, więc dla Ciebie nie jestem anonimowy.
    Pamiętajcie, że my nie Legia, gdzie można bez pikników zebrać na żylecie kilka tysięcy fanatyków a może i kilkanaście. Pewnie czytasz na falubaz.com wątek odnośnie akcji "wszyscy na zielono"? Aż skóra cierpnie na te wszystkie "o.p.i.erdole" za brak zielonej koszulki!!!!
    Mi nigdy nie przeszkadzało, że ktoś napieprza się w lesie. Jak ktoś lubi - to proszę bardzo. Ale niestety wymagam od kogoś kto się napieprza w lesie, żeby również zrozumiał, że mi się nie podobają pewne rzeczy.
    Wywołałeś temat, więc Ci odpisuje. Traktuję Cię jako przedstawiciela "tych klimatów" na sportsboardzie, z którym można sklecić kilka sensownych zdań. Żeby nie było. Jestem daleki od traktowania "fanatyków" jak jakiegoś bezrozumnego bydła, bo doskonale wiem, że tak nie jest. To kwestia pewnych wyborów i wartości, które mi nie muszą się podobać.
    Także trzymam Cie za słowo, że będę jeszcze nie raz dumny z tego, że jestem kibicem Falubazu. To zalezy tylko od Was. Mam tez spore wątpliwości czy tak będzie, bo jak czytam, pewne opinie z Waszej strony to wynika z nich coś innego.
    Trochę się rozpisałem, ale akurat miałem dziś trochę czasu, a ten temat wywołuje u mnie ostatnio sporo obaw.
    Bo w dłuższej perspektywie brak pikników spowoduje też brak fanatyków. Bo chyba nikt nie myśli, że na Falubazie będzie 4000 kibiców z czego 3500 to fanatycy?!?!
    Spokojnie ,zapewniam Cie że jeszvze będziesz miał powody do dumy.
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  30. Powrót do góry    #4755
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Nawiasem mówiąc: nawet pół celebryty na trybunie też nie widziałem (chyba że ten pół to ja )
    wg googli (statystyki - przysięgam, że prawdziwe) nawet nie pół.
    tomasz karolak - 22.200 wyszukań/mies.
    moher power - 320 wyszukań/mies.

    i uwaga!
    mariusz - 1.220.000 wyszukań/mies.

  31. Powrót do góry    #4756
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    mariusz - 1.220.000 wyszukań/mies.
    No prosze, a Moher twierdzi, że żadnego celebryty na meczu nie było
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #4757
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Dudek dalej w formie :

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28...kow-w-finalach

    Wyniki:
    1. Patryk Dudek (Polska) - 14 (3,3,3,3,2)
    2. Mikkel Bech Jensen (Dania) - 13 (3,3,2,2,3)
    3. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 11+3 (2,1,2,3,3)
    4. Sam Masters (Australia) - 11+2 (3,2,3,1,2)
    5. Tobiasz Musielak (Polska) - 10 (2,3,3,2,0)
    6. Ritchie Worrall (Wielka Brytania) - 10 (1,2,3,3,1)
    7. Bartosz Zmarzlik (Polska) - 9+3 (3,3,0,2,1)
    ----------
    8. Nikolaj Busk Jakobsen (Dania) - 9+2 (2,2,1,1,3)
    9. Dakota North (Australia) - 7 (2,2,1,0,2)
    10. Marc Randrup (Dania) - 6 (1,u,1,3,1)
    11. Kyle Newman (Wielka Brytania) - 5 (1,1,0,0,3)
    12. David Bellego (Francja) - 4 (u,0,2,1,1)
    13. Dino Kovacic (Chorwacja) - 3 (0,1,2,0,0)
    14. Michele Paco Castagna (Włochy) - 3 (u,1,0,u,2)
    15. Alex Davies (Australia) - 3 (0,u,1,2,0)
    16. Matic Ivacic (Słowenia) - 1 (0,0,0,1,0)

    17. Michell Hofmann (Niemcy) - NS
    18. Steven Worrall (Wielka Brytania) - NS

    Bieg po biegu:
    1. Masters, Jakobsen, Randrup, Ivacic
    2. M.B.Jensen, Musielak, Bellego (u), Castagna (u)
    3. Zmarzlik, M.J.Jensen, Newman, Davies
    4. Dudek, North, R.Worrall, Kovacic
    5. Dudek, Jakobsen, Castagna, Davies (u)
    6. Zmarzlik, Masters, Kovacic, Bellego
    7. M.B.Jensen, North, Newman, Ivacic
    8. Musielak, R.Worrall, M.J.Jensen, Randrup (u)
    9. R.Worrall, Bellego, Jakobsen, Newman
    10. Masters, M.J.Jensen, North, Castagna
    11. Musielak, Kovacic, Davies, Ivacic
    12. Dudek. M.B.Jensen, Randrup, Zmarzlik
    13. M.J.Jensen, M.B.Jensen, Jakobsen, Kovacic
    14. Dudek, Musielak, Masters, Newman
    15. R.Worrall, Zmarzlik, Ivacic, Castagna (u)
    16. Randrup, Davies, Bellego, North
    17. Jakobsen, North, Zmarzlik, Musielak
    18. M.B.Jensen. Masters, R.Worrall, Davies
    19. M.J.Jensen, Dudek, Bellego, Ivacic
    20. Newman, Castagna, Randrup, Kovacic

    Bieg dodatkowy o 7. miejsce:
    21. Zmarzlik, Jakobsen

    Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
    22. M.J.Jensen, Masters

  33. Powrót do góry    #4758
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    Miód malina...
    To teraz tylko spacerek do Gdańska. Pamiętam, że rok temu jak były eliminacje do GP, to Protas startował w Terenzano, zawody też zaczęły się późno - a jakoś tak rano był już w ZG. Niemniej, kawałek to jest i trzeba zdrowo depnąć. Oby bezpiecznie dojechali.

  34. Powrót do góry    #4759
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Dudi kosmos. Czyżby drugi w historii klubu IMŚJ? A swoją drogą, który mądry typ obdziela zawodami tej rangi odległy włoski zapiecek o godzinie 21. Pierwsza seria w Czerwonogradzie to też organizacyjnie poracha. Taki półfinał w Zielonce, to byłby hicior

  35. Powrót do góry    #4760
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    taaa, Zielona Góra miała swoją szansę. Pamiętacie Grand Prix Challenge? Zenon znowu by zrobił bilety po 200 zeta, bo przecież by telefony były z całej Europy, i znowu by przyszło 1000 widzów, ha,ha

  36. Powrót do góry    #4761
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    taaa, Zielona Góra miała swoją szansę. Pamiętacie Grand Prix Challenge? Zenon znowu by zrobił bilety po 200 zeta, bo przecież by telefony były z całej Europy, i znowu by przyszło 1000 widzów, ha,ha
    To i tak więcej niż w Czerwonogradzie czy Terenzano.

    edit: Potencjał jest moim zdaniem tylko na lige. Przypomina mi się turniej pozegnalny Rafiego. No dobra, w sniegu jeszcze zuzla nie ogladalem chyba wczesniej, ale frekwencja byla tragiczna. Ogolnie jak przypominam sobie zawody indywidualne i t d na naszym torze, to frekwencja nie powalala na kolana.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 03-06-2012 o 10:31

  37. Powrót do góry    #4762
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    tak to prawda, ale jaki potencjał jest w Zielonej Górze, a jaki w takim Terenzano?

  38. Powrót do góry    #4763
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Dobruckiego coś ciągnie na tor. Zakonczenie kariery wyjechal. Wczoraj również jezdzil . Ciagnie wilka do lasu . Nie zdziwię się jak on jeszcze wróci do normalnego ścigania...

  39. Powrót do góry    #4764
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Hmm, no jak by się uparł to w każdej chwili może wystąpić w meczu jako pełnoprawny zawodnik. Oficjalnie jest zatwierdzony jako zawodnik Falubazu, licencje ma ważną. Więc gdyby nadeszła czarna godzina (oby nie) to wystarczy tylko założyć kevlar
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #4765
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kilka refleksji po meczu w Gdańsku:

    1. W drużynie jest duch walki, zgranie i wreszcie umiejętność wyciągania konsekwencji (czyli zmiany motorów na lepiej dopasowane do toru).
    2. Jonasa trzeba odsunąć od składu na rzecz Jankowskiego lub choćby Rogowskiego nawet po to, by nie czuł się w Falubazie jak święta krowa. Wczoraj Davidsson pojechał tylko jeden bieg, tym niemniej był to bieg na poziomie Szymko, co wystarczy za komentarz. Drugiej szansy nie dostał głównie ze względu na przymus robienia taktycznych, aczkolwiek jego ogólna postawa w tym sezonie nie pozwala przypuszczać, żeby coś mogło się zmienić na lepsze w dalszej części meczu. Poza tym - nawet Jankowski nie przywiezie mniejszej ilości punktów. Jonas jest na tę chwilę w beznadziejnej dyspozycji, w przeciwieństwie do Holty, o czym później.
    3. Co innego PePe. W pierwszym biegu jechał daleko z tyłu, bezradnie miotając się po obu dmuchanych bandach i w sumie niewielu z nas wiedziało, o co naprawdę Piotrowi chodziło. On wiedział - po zmianie motóru zmienił się w charakterystycznego dla siebie fightera, a wygrana walka z Pedersenem sprawiła pewnie, że Nickiemu oczy wyszły z orbit Potem trochę oklapł, ale całościowo występ na solidne 4.
    4. Holta to ciągle kołek, ale poprawę w jego postawie widzę z meczu na mecz. Pierwszy bieg żenada, w drugim również (dobrze, że jechał z Szymkiem ), potem już super. Przed meczem założyłem się z kumplem o piwo, że Rune na luzie zdobędzie w tym meczu 8+, przegrałem tylko dlatego, bo Rafał zdecydował się na Dudka w 14
    5. Jonsson - lider z prawdziwego zdarzenia. Poza pierwszym biegiem (w którym miał naprawdę spore kłopociki z Brzozowskim!), nie do ugryzienia. Nicki mógł tylko pomarzyć o osiągnięciu podobnego wyniku. No i wspaniale wytrzymana presja w biegu 15, przed którym każdy z nas wręcz dostawał sraczki na myśl o kolejnym występie pary Pedersen-Jonasson. Wielkie dzięki, Andreas!
    6. I wreszcie najważniejszy zawodnik tego meczu - Sasza Pamięta ktoś akcję Lindgrena z pierwszego finału 2010 z Unią u nas? No więc Sasza chciał zrobić dokładnie ten sam manewr na wyjściu z ostatniego łuku w biegu 3, ale zabrakło szczęścia - Chrzanowski jakimś cudem nabrał prędkości na prostej i wygrał o długość motoru. Z kolei w 13 o pół długości wygrał z nim Jonasson... To jest arcytalent!!!

    Ogólnie mecz był super - rzadko się zdarza, żeby obie drużyny stosowały taktyczne, a całość kończyła się obgryzaniem paznokci przed piętnastym biegiem. No i mijanek i walki bardzo dużo. Jak się chce, to można.

    Osobna sprawa to doping. Narzekałem na niego dużo, a ten w Gdańsku był na najwyższym poziomie. Głównie za sprawą Juniora (dzięki, man!) i kibiców rywali, którzy też nieźle trzymali fason

  41. Powrót do góry    #4766
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Kilka refleksji po meczu w Gdańsku:

    Osobna sprawa to doping. Narzekałem na niego dużo, a ten w Gdańsku był na najwyższym poziomie. Głównie za sprawą Juniora (dzięki, man!) i kibiców rywali, którzy też nieźle trzymali fason
    Też mi się bardziej podobało jak dyrygował Junior, teraz jest beznadzieja. Może jest szansa, że wróci na dłużej.

  42. Powrót do góry    #4767
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    Jonsson - rewelacja.
    Pepe - parę razy przekombinował, ale generalnie zarzutów nie mam. Widać, że słaby początek sezonu już za nim.
    Sasza - szkoda trochę tych dwóch defektów, ale z drugiej strony... Kurde, chłopak ma 18 (?) lat, przeszedł z I ligi do E-lipy i jest jednym liderów, robiąc 9 punktów i do tego gryzie tor bardziej niż połowa drużyny razem wziętej. Dla mnie - miód malina, do nóżek padam
    Holta - powoli, ale do przodu. Dalej nie ma mojej sympatii, no ale już nie robi takiej tragedii jak na początku sezonu. Jeszcze parę meczów i może nie trzeba będzie narzekać na niego...

    Dudek - niby słabiej, ale to pewnie wina zmęczenia... Najpierw zawody do późnej nocy, potem zapieprzanie do Monachium na samolot, a potem krótka drzemka w Gdańsku... Każdemu się zdarza, żadnych pretensji.
    Strzelec - nareszcie jakieś punkty, choć żadnej rewelacji nie ma. Chyba spróbowałbym przez parę "ogórkowych" meczów wstawić Rogowskiego do składu. Ewentualne straty nie będą duże, a może coś to zmieni.

    No i na koniec - rodzynek Davidsson. Co prawda jeden bieg to za mało, żeby go ocenić dobrze, ale patrząc na jego wyczyny w poprzednich meczach, Gnieźnie i innych ligach (szwedzkiej), to bieda z nędzą u niego. Jeszcze gorzej niż na początku ubiegłego sezonu, gdzie chociaż woził (1,1,1,1)... Albo trzeba użyć cieślakowej rózgi w trybie natychmiastowym, albo - wstawić Jankowskiego do składu. Gorzej przecież nie będzie.
    I tutaj żal mi tyłek ściska, że ktoś w klubie nie skorzystał z kalkulatora i taki walczak jak Jabłoński nam się marnuje na ławie przez te cholerne 0,04 KSMu... Krzysiek gryzie tor i może samych trójek by nie walił, ale jakieś punkty by z niego były. A jak nie - przynajmniej by nie zamykał gazu w połowie prostej, no bez przesady...

    Ogólnie, jest nieźle i można z optymizmem patrzeć na następne, ogórkowe, kolejki. Jak nic się nagle nie stanie złego, do czwórki raczej bez problemu się załapiemy. Tylko niechże Holta i Davidsson do tego czasu się ogarną, no!

    -----------

    Z innych wiadomości - Platini znowu zwala na czynniki zewnętrzne
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28...-takim-deszczu

  43. Powrót do góry    #4768
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Najważniejsze po wczorajszym meczu jest to, że udało nam się wygrać pomimo tego że mecz od początku nie układał się po naszej myśli. Problemem pozostaje Davidsson i nie bardzo wiadomo co z nim teraz począć. Z jednej strony nie ma sensu wstawiać za niego Jankowskiego, bo to droga donikąd.
    Z drugiej za taką jazdę jaką prezentuje Jonas jakaś kara musi być. Nie wiem, czy właśnie temu nie służy wstawianie go do składu i po pierwszym zerze zastępowanie przez cały mecz innymi zawodnikami. To mogło go zaboleć bardziej niż kompletny brak powołania do składu.

    Trzeba jednak przyznać, że nasza sytuacja jest niezła (szczególnie mając na względzie padakę jaką prezentowaliśmy na początku sezonu). Apator dał ciała na całej linii i jest teraz pierwszym kandydatem do zaszczytnego 5 miejsca w tabeli. Wydaje się, że układ w tabeli jest mniej więcej taki, że RZ wygra Unia Tarnów. Wydaje się, że mimo wszystko Gorzów będzie drugi (pozgarniają wszystkie bonusy poza Lesznem). Pytanie co nam by się bardziej opłacało - półfinał z Gorzowem czy Tarnowem ?
    Ja jestem tradycjonalistą i na przystawkę poprosiłbym Gorzów a w finale danie główne - Unia Leszno

  44. Powrót do góry    #4769
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ja bym sobie dał spokój z tym Jankowskim. Davidsson jedzie póki co padakę, ale do skutecznej walki w PO potrzebne są nam punkty Jonasa. Tylko jak największa liczba startów może pomóc Szwedowi w dojściu do solidnej dyspozycji. Jankowski zrobi 3 pkt i to jest max jego możliwości. Zastanowiłbym się czy w meczu z Wrocławiem szansy nie powinien dostać Jabłoński. Holta wciąż mnie nie przekonuje i jeden udany wyścig w Gdańsku tego nie zmieni, bo początek miał dramatyczny. Uważam też, że Szasza powinien poprowadzić w najbliższym meczu parę, bo z pewnością zasługuje na to bardziej niż Holta czy Davidsson.

  45. Powrót do góry    #4770
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Ja bym sobie dał spokój z tym Jankowskim. Davidsson jedzie póki co padakę, ale do skutecznej walki w PO potrzebne są nam punkty Jonasa. Tylko jak największa liczba startów może pomóc Szwedowi w dojściu do solidnej dyspozycji. Jankowski zrobi 3 pkt i to jest max jego możliwości. Zastanowiłbym się czy w meczu z Wrocławiem szansy nie powinien dostać Jabłoński. Holta wciąż mnie nie przekonuje i jeden udany wyścig w Gdańsku tego nie zmieni, bo początek miał dramatyczny. Uważam też, że Szasza powinien poprowadzić w najbliższym meczu parę, bo z pewnością zasługuje na to bardziej niż Holta czy Davidsson.

    Kolego piszesz ,żeby nie odstawiać Jonasa , bo jemu potrzebne starty do odbudowy. To samo potrzebuje Holta, trzeba im dawać szanse niech się włąśnie odbudowują na słabszych teraz. Nie można żąglować tak co mecz bo do niczego to nie prowadzi. Muszą jezdzić jeden i drugi i szukać sprzętu. Kiedy mają się dotrzeć jak nie teraz na teoretycznie słabszych zespołach. Najgorsze jest właśnie to , że za Jonasa nie ma alternatywy i raczej on musi jezdzić.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •