Strona 1 z 196 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 8785

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2010
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FALUBAZ Zielona Góra 2012 - wątek klubowy

    Stary temat zamknięty - czas otworzyć nowy wątek

    = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

    W nawiązaniu do zestawienia KSM na sezon 2012
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...012-juz-znany/

    W przypadku konieczności odejścia z Falubazu dwóch zawodników z GP, to najlepszy skład musiałby wyglądać tak:
    1 Holta 7,38
    2 Zengota 4,95
    3 Protasiewicz 9,30
    4 Davidsson 6,00
    5 Pedersen 8,77
    6 Dudek 4,55
    7 Rogowski 2,50

    KSM = 40,95

    Czyli Jonsson na wypożyczenie a kasa zaoszczędzona na Jonssonie i Hancocku poszłaby na Holtę i Pedersena, bo inne opcje, to znalezienie zastępstwa za Holtę i Pedersena (max KSM dla tej pary to 16,20) ale byłoby to bardzo trudne.

    Dla ciekawostki, podaję skład Falubazu 2011 (gdyby został bez zmian i wtedy KSM by nas nie obowiązywał)
    1 Hancock 8,71
    2 Zengota 4,95
    3 Jonsson 9,49
    4 Davidsson 6,00
    5 Protasiewicz 9,30
    6 Dudek 4,55
    7 Rogowski 2,50

    KSM = 43,00

    A gdyby udało się zostawić i Jonssona i Protasiewicza, to za Hancocka może być tylko ktoś z KSM max 6,71

    1 Jonsson 9,49
    2 Zengota 4,95
    3 Protasiewicz 9,30
    4 Davidsson 6,00
    5 ?????????? 6,71 (Iversen 6,67 )
    6 Dudek 4,55
    7 Rogowski 2,50

    KSM = 41,00

    Ostatnio edytowane przez Speedway_Top ; 12-10-2011 o 15:50

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Nicki dostał DK, więc odpada

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2010
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiście, mój błąd - ale to oznacza, że skład trzeba by było łatać w inny sposób, np.
    1 Łaguta 8,95
    2 Zengota 4,95
    3 Woffinden 6,77
    4 Davidsson 6,00
    5 Protasiewicz 9,30
    6 Dudek 4,55
    7 Rogowski 2,50
    razem KSM = 40,52

    albo też tak:
    1 Holta 7,38
    2 Zengota 4,95
    3 Protasiewicz 9,30
    4 Davidsson 6,00
    5 Janowski 7,58
    6 Dudek 4,55
    7 Rogowski 2,50
    teraz KSM = 39,76

    I jeszcze trzeba zostawić jakąś furtkę bezpieczeństwa, czyli kogoś w rezerwie - o ile na pozycji młodzieżowca pozostają Strzelec i Sówka oraz żółtodzioby jak Ristok, Wojewoda czy Perzyński, to na seniorów mamy tylko Łoktajewa i właściciwe tylko jego, bo nikt inny nie zgodzi się na niepewny kontrakt.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 12-10-2011 o 16:12

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Komu przeszkadza mój post i dlaczego?

    1
    Łaguta 8,95
    2 Zengota 4,95
    3 Iversen 6,67
    4 Davidsson 6,00
    5 Protasiewicz 9,30
    6 Dudek 4,55
    7 Rogowski 2,50
    KSM = 40,42

    lub:

    1 Zagar 7,85
    2 Zengota 4,95
    3 Protasiewicz 9,30
    4 Davidsson 6,00
    5 Janowski 7,58
    6 Dudek 4,55
    7 Rogowski 2,50
    KSM = 40,23

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    No to dołączę się do propozycji odmienionego Falubazu:

    1 Łaguta 8,95
    2 Łaguta A. 5,41
    3 Janowski 7,58
    4 Zengota 4,95
    5 Protasiewicz 9,30
    6 Dudek 4,55
    7 Rogowski 2,50

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Według mnie Dudek będzie jeździł jako senior . Podpisywanie nowego kontraktu bedzie miało tutaj duże znaczenie . Z Zengotą chyba się rozstaniemy i jeśli potwierdzą się spekulacje odnośnie nowych kontraktów powinniśmy otrzymać coś w tym stylu :

    1. Janowski 7.58
    2. A.Łaguta 4.95
    3. G. Łaguta 8.95
    4. Dudek 4.55
    5. Jonsson /Pepe 9.49 9.30
    6. Strzelec 2.50
    7. Rogowski 2.50

    KSM 40.98 40.79

    Bracia raczej są w pakiecie . Jonas ma za wysoki ksm 6.00 i przy opcji z Grigorim i Janowskim odpada . Skład chyba niczego sobie i ksm wyśrubowany do granic możliwości .

    Jeśli wersja rosyjska nie wypali i " wzmocni " nas Ryszard Holta ( Kołodziej ?) będzie mógł zostać i Davidsson i Zengota

    1. Janowski 7.58
    2. Zengota 4.55
    3. Holta 7.38
    4. Davidsson 6.00
    5. Jonsson /Pepe 9.49 9.30
    6. Strzelec 2.50
    7. Rogowski 2.50

    KSM 40.0 39.81



    Oczywiście i tak wszystko w głowie pana senatora .

    Oczywiście zapomniałem o Dudku w wersji drugiej i ksm tylko dla sześciu . Kalkulatory beda się grzały tej jesieni ostro .
    Ostatnio edytowane przez xmanagerx ; 12-10-2011 o 16:50
    TYLKO FALUBAZ

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2010
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 Walasek 7,35
    2 Zengota 4,95
    3 Łaguta 8,95
    4 Łaguta 5,41
    5 Protasiewicz 9,30
    6 Dudek 4,55
    7 Rogowski 2,50
    i mamy KSM = 40,51

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    No to dołączę się do propozycji odmienionego Falubazu:

    1 Łaguta 8,95
    2 Łaguta A. 5,41
    3 Janowski 7,58
    4 Zengota 4,95
    5 Protasiewicz 9,30
    6 Dudek 4,55
    7 Rogowski 2,50
    I taki skład podoba mi się najbardziej. Nie wiem czy to jest ekipa na majstra, ale na pewno będzie to drużyna gwarantująca dużo emocji, pełne trybuny i kibiców którzy będą identyfikować się z drużyną.
    Czegoś takiego nie osiągniemy zostawiając AJ kosztem Protasa czy też kontraktując cwaniaków pokroju Holty. O wynalazkach typu Wolfinden albo Nikusi w Falubazie to ja słyszeć nie chcę.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Chcecie czy nie Niels pasuje do KSM jak sk...W Gorzowie teraz mają pomysł na sukces w postaci Kasprzaka i Jonassona a więc po roku odchyłku od normy wszystko tam wróci do normalności. No przecież wiadomo że gdzie PUK tam sukcesyJanowski czy Łaguta ma odejść ze swoich klubów jak tam to jest priorytet?A kto tam w ich miejsce będzie jechał?Norbert Kościuch czy może Renat Gafurow?:confused:Walasek zostaje w Polonii,Fredka chyba Włókniarz.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 12-10-2011 o 16:56

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Chcecie czy nie Niels pasuje do KSM jak sk...W Gorzowie teraz mają pomysł na sukces w postaci Kasprzaka i Jonassona a więc po roku odchyłku od normy wszystko tam wróci do normalności. No przecież wiadomo że gdzie PUK tam sukcesyJanowski czy Łaguta ma odejść ze swoich klubów jak tam to jest priorytet?A kto tam w ich miejsce będzie jechał?Norbert Kościuch czy może Renat Gafurow?:confused:Walasek zostaje w Polonii,Fredka chyba Włókniarz.
    Ale Łaguty jak i Janowski startują w klubach które balansują na krawędzi upadłości. Cieślak jak przyszedł do Falubazu to był w szoku. Mówił, że jak sobie porównać od strony organizacyjnie Wrocek i Zieloną to jest przepaść. W Sparcie brak kasy widać na każdym kroku. Nawet jak uciułają kasę na kontrakt dla Maćka, to pytanie z kim on ma tam jechać ? Póki co, Sparta pod rządami Klocowej to klub bez widoków na jakąkolwiek przyszłość. Wszyscy mówią, że bez niej to żużel już by tam dawno zginął, a mi się coś zdaje że ona swoją osobą skutecznie odstrasza wszelkich potencjalnych sponsorów. Dla mnie to główny kandydat do degradacji w przyszłym roku. Dlatego pozyskanie Maćka wcale nie jest takie nierealne.
    Z Łagutami nawet łatwiej. Trudno, żeby od razu mieli Medaliki w sercu, po roku jazdy
    Ich zakontraktowanie to tylko kwestia odpowiedniej oferty finansowej. Maślanka hajsu nie ma, więc raczej szybko odpadnie w takim wyścigu. Pytanie tylko czy nas nie przelicytują Marta albo niedoszły senator.

    Z PUKiem to szkoda czasu. U nas jeździ słabo a w Gorzowie poprawnie. Dlatego sam wybierze kontrakt ze Stalą o ile Władek będzie go chciał.

  11. Powrót do góry    #11
    Zbanowany
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale Łaguty jak i Janowski startują w klubach które balansują na krawędzi upadłości. Cieślak jak przyszedł do Falubazu to był w szoku. Mówił, że jak sobie porównać od strony organizacyjnie Wrocek i Zieloną to jest przepaść. W Sparcie brak kasy widać na każdym kroku. Nawet jak uciułają kasę na kontrakt dla Maćka, to pytanie z kim on ma tam jechać ? Póki co, Sparta pod rządami Klocowej to klub bez widoków na jakąkolwiek przyszłość. Wszyscy mówią, że bez niej to żużel już by tam dawno zginął, a mi się coś zdaje że ona swoją osobą skutecznie odstrasza wszelkich potencjalnych sponsorów. Dla mnie to główny kandydat do degradacji w przyszłym roku. Dlatego pozyskanie Maćka wcale nie jest takie nierealne.
    Z Łagutami nawet łatwiej. Trudno, żeby od razu mieli Medaliki w sercu, po roku jazdy
    Ich zakontraktowanie to tylko kwestia odpowiedniej oferty finansowej. Maślanka hajsu nie ma, więc raczej szybko odpadnie w takim wyścigu. Pytanie tylko czy nas nie przelicytują Marta albo niedoszły senator.

    Z PUKiem to szkoda czasu. U nas jeździ słabo a w Gorzowie poprawnie. Dlatego sam wybierze kontrakt ze Stalą o ile Władek będzie go chciał.
    Carlitos,to po co to całe powiększenie ligido 10 zespolów?
    Wyciagniesz Lagutów z Czewy i Janowskiego to co (kto) tam zostanie?
    Całe te *******enie o KSM i o zawodnikow z GP w druzynie, powoduje u mnie odruch wymiotny na to coś co jeszcze nazywa sie żużel.
    W 2012 ponownie zostaje działka i karkóweczka

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez mecenas73 Zobacz posta
    Carlitos,to po co to całe powiększenie ligido 10 zespolów?
    Wyciagniesz Lagutów z Czewy i Janowskiego to co (kto) tam zostanie?
    Całe te *******enie o KSM i o zawodnikow z GP w druzynie, powoduje u mnie odruch wymiotny na to coś co jeszcze nazywa sie żużel.
    W 2012 ponownie zostaje działka i karkóweczka
    A co to my jesteśmy armia zbawienia ? Jak z Morawskiego wyciągali Protasiewicza to nikt po nas nie płakał. Skoro Wrocław sobie nie potrafi zbudować zaplecza niech do eligi awansuje ktoś inny, np. Start Gniezno.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale Łaguty jak i Janowski startują w klubach które balansują na krawędzi upadłości. Cieślak jak przyszedł do Falubazu to był w szoku. Mówił, że jak sobie porównać od strony organizacyjnie Wrocek i Zieloną to jest przepaść. W Sparcie brak kasy widać na każdym kroku. Nawet jak uciułają kasę na kontrakt dla Maćka, to pytanie z kim on ma tam jechać ? Póki co, Sparta pod rządami Klocowej to klub bez widoków na jakąkolwiek przyszłość. Wszyscy mówią, że bez niej to żużel już by tam dawno zginął, a mi się coś zdaje że ona swoją osobą skutecznie odstrasza wszelkich potencjalnych sponsorów. Dla mnie to główny kandydat do degradacji w przyszłym roku. Dlatego pozyskanie Maćka wcale nie jest takie nierealne.
    Z Łagutami nawet łatwiej. Trudno, żeby od razu mieli Medaliki w sercu, po roku jazdy
    Ich zakontraktowanie to tylko kwestia odpowiedniej oferty finansowej. Maślanka hajsu nie ma, więc raczej szybko odpadnie w takim wyścigu. Pytanie tylko czy nas nie przelicytują Marta albo niedoszły senator.

    Z PUKiem to szkoda czasu. U nas jeździ słabo a w Gorzowie poprawnie. Dlatego sam wybierze kontrakt ze Stalą o ile Władek będzie go chciał.
    Dużo masz racji odnośnie Sparty. Nawet po Wrocławiu chodzą ploty, że byłoby kilka chętnych firm pomóc drużynie, ale nie zrobi tego dopóki za sterami klubu siedzi pani prokurent. Ale jej nie spieszno odejść. Widać, że w klubie nie jest za dobrze i stąd też przesłanki o rozbiorach. O ile Maćka może się udać zatrzymać, bo on chce tam startować, o tyle jego jedynym partnerem może być Bjerre, któremu nie zależy czy drużyna wygrywa czy przegrywa, byle zapłacone było. Jędrzejak i Świderski to ciekawe kąski transferowe i niejeden klub widzi ich w swoich zestawieniach.
    Z Lagutami łatwo i niełatwo. Griszka woła sporą kasę. Co prawda tracicie dwóch z trzech liderów, ale czy to warto podobną kasę płacić Grigorijowi? Nigdy nie ma tej pewności, że za rok tak dobrze będzie jeździł. Wszakże w słabej drużynie liderowi bardzo łatwo o punkty, w drużynie silnej i wyrównanej już niezbyt. Miał dobry sezon i chce to wykorzystać, co jest logiczne. Bardzo możliwe, że kolejne też będą dobre, ale ja jakoś nie jestem przekonany co do tego, aby płacono mu na poziomie najlepszych. Już chyba pewniej bym się czuł z Ułamkiem w składzie
    No ale to decyzje Dowhana będą i tak jak osobiście mnie od niego odpycha, to przyznać muszę, że chłop jest cwaniakiem i potrafi o drużynę zadbać.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Niby masz rację Carlitos ale z drugiej strony zuzel potrzebuje takich miast jak Wroclaw czy Gdansk. Jak nieraz wjezdzam do Wrocka i widze te budowy, wielki stadion, obwodnice, pietrowe krzyzowki, cala infrastrukture i ogrom potencjaluu tego miasta to wiem, ze dla calej dyscypliny jest wazne aby tam Sparta majaca wielkie tradycje istniala na dobrym pozomie. To samo Gdansk. I tak nie ma nas w Warszawie wiec musimy walczyc aby zuzel nie zniknal z innych znacznych miast. Rozwalic cos latwo. Utrzymac ciezej a odbudowac najtrudniej.

    Dla nas tez pokonanie Gdanska czy Wroclawia bedzie w oczach szczegolnie laikow z calego kraju wiecej znaczylo niz druzyn z miast powiatowych, chocby to byly silne zespoly z czolowki ligi aktualnej.

    Sami bylismy kiedys biedni a taki Kurmanek byl nasza radoscia i nadzieja na lepsze czasy. Jak zaczniemy rozwalac ten sport i robic z druzyn najemne grupy wedrownych cyrkowcow to sami sobie zniszczymy wazna czesc naszej ukochanej dyscypliny. Niestety KSM to wspomaga.

    Ja chce aby u nas Dudek i Strzelec z Protasem, Walasem i Zengim walczyli kontra Janowski, Jedrzejak, Swiderski i Malitowski, kontra Kasprzak, Balinski, Pawliccy i Hampel, kontra Pulczynscy, Miedzinski, Chrzanowski i Kosciecha i to jest piekno naszego sportu.

    A co do skladu na przyszly sezon to niech Dowhan nie czeka na BSI bo moze tylko Ward sie skusi na rezygnacje z DK i jednak nie zaskarza. Niech nasz Senator sam zaskarzy ten przepis jako utrudniajacy swobode pracy w UE i zrobi to w imieniu dobra reprezentantow Polski w GP! Bo za chwile to bedzie klepniete, kontrakty podpisane i bedzie za pozno.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Już nie wracając do bezsensownego zapisu regulaminu dot. jednego zawodnika z GP. Uważam, że czas Grega Hancocka w Falubazie i tak już się skończył. Jest to jeden z najsympatyczniejszych i najlepszych zawodników na świecie. Przez te dwa lata bardziej "poznałem" tego zawodnika i darzę go szczególnym szacunkiem. Mimo to, sądzę, że po wywalczeniu IMŚ i jego bądź co bądź podeszłym wieku Amerykanin nie będzie już się zabijać na torze o każdy punkt. Chcę się mylić, lecz wszystko na to wskazuje. Pogodziłem już się z jego odejściem i nie będę lamentować jak wybierze jakiś inny zespół i będzie przeciwko nam.

    Jeśli chodzi o skład na 2012 to moim zdaniem powinien zostać maksymalnie taki sam jak z roku 2011, czyli z jedną zmianą, ktoś za Herbiego. Jak przepisy się nie zmienią to mam nadzieję, a nawet jestem przekonany, że Protas zrezygnuje z GP, na rzecz Falubazu. To nie jest tylko nasz interes by go zatrzymać lecz także samego zawodnika. Gdzie będzie jeździł jak nie u nas? W Gdańsku, gdzie mogą mieć problemy z wypłacaniem kasy dla zawodników. Tym bardziej, że w GP Protas będzie miał małe szanse by zostać w pierwszej ósemce, nie mówiąc już o wywalczeniu czegoś więcej. To już nie ten wiek. Nowe silniki, nowa logistyka i inne pierdoły. Zawodnikiem, który byłby z GP to oczywiście Andreas Jonsson. Chłopak nie przypomina bezbarwnego zawodnika z Polonii, tylko żużlowca, który gryzie tor i walczy o każdy punkt, nawet jak znacznie przegra start. Dawno już nie widziałem w Falubazie tak ambitnego jeźdźca. To powinien być nasz priorytet przy podpisywaniu kontraktów. Druga linia pozostaje bez zmian. Zengota Davidsson. Tak samo na juniorce, nie ma co robić chaosu. Podstawowym młodzieżowcem Dudek a o drugie miejsce walczą Roguś i Strzelba.

    Zostaje więc piaty senior. Trzeci lider raczej nie, bo w zasadzie nie ma kogo, bo albo z GP albo za wysoki KSM. Nie mówcie mi tu proszę o Rune Holcie Po pierwsze nie darzę go sympatią a po drugie on cały czas jest poobijany!

    1. Andreas Jonsson
    2. Grzegorz Zengota
    3. Jonas Davidsson
    4.
    5. Piotr Protasiewicz
    6. Patryk Dudek
    7. Rogowski/Strzelec

    Trzeba czekać na rozwój wydarzeń.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Pod 4 Maciek Janowski. W tej chwili jest bardzo blisko ZG. Jezeli nie zrobi nas w "Konia" tak jak dwa lata temu to będzie jezdzil w Falubazie .

  17. Powrót do góry    #17
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A co to my jesteśmy armia zbawienia ? Jak z Morawskiego wyciągali Protasiewicza to nikt po nas nie płakał. Skoro Wrocław sobie nie potrafi zbudować zaplecza niech do eligi awansuje ktoś inny, np. Start Gniezno.
    Z tego co piszesz wynika, że nie znasz historii Falubazu. Prawda jest taka, że Protasiewicza Wrocław nie wyciągnął, ale Zielona Góra go sprzedała. Zanim do tego doszło musisz przyjąć do wiadomości, że w roku 1994 Piotr uległ dwóm poważnym kontuzjom. Najpierw w Lesznie doznał wyrwania stopy. Kiedy to zaleczył, w Warszawie przy pełnej prędkości prostopadle uderzył w bandę i doznał zwichnięcia stawu biodrowego. Według opinii lekarzy jak działaczy Klubu to dyskwalifikowało jako zawodnika w dalszych startach. Więc położono na nim krzyżyk. Nikt jego kontuzjami i im samym się nie interesował. A kiedy pojawił się kupiec (Wrocław), to szybciutko ubito targu. Uznano, że kwota 200 tyś zł ( jak na owe czasy) to bardzo dobry interes. Po rocznym pobycie Protasiewicza we Wrocławiu działaczom zielonogórskim otworzyły się oczy zwłaszcza, że kibice nie darowali. Więc na potrzeby "własne" została dorobiona odpowiednia ideologia. Wykazano w niej róźne paszkwile oczerniające zawodnika. Kibice nie znające szczegułów przyjęli to za fakt. Przyjęli to tak, jak kibice Polonii, kiedy odchodził do Torunia a później do Falubazu. Podobnie może być gdyby doszło, że teraz ma odejść z Falubazu. Nikt nie będzie brał pod uwagę to, że został ukarany za dobre wyniki jakie osiągnął. A przyjmie do wiadomości to co przedstawi Klub. W tym miejscu wybiegam w przyszłość, gdyż nie wiem jak postąpi Klub. Ale jak nie dojdzie do porozumienia z zawodnikiem, to już oczyma wyobraźni widzę jak działacze przedstawiją swoje racje. Jako standart zostanie wykazanych i podkreslonych wiele wad oraz to, że kierując się swoim egoizmem wybrał start w GP a nie dobro Klubu.
    Może ktoś zadać pytanie dlaczego to piszę. Odpowiem, że z prostej przyczyny. Otóż wszelkie informacje napływające od oficjeli a zwłacza od polityków należy dzielić na 2 a najlepiej na 4. Wtedy będziemy bliżej prawdy.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dawno nie czytalem takiego zyciowego i prawdziwego posta ze strony MAK a. Dobrze, ze rzucil troche inne swiatlo na odejscie Protasa bo z tego co ja slyszalem to tez bylo tak, ze wiele osob postawilo na nim krzyzyk po kontuzjach.

    AJanowskiego moze by sie chcialo, ale niech siedzi we Wrocku. My sobie poradzimy. Holta zamiast Hankocka? Jesli KSM pozwoli czemu nie? Chociaz wolalbym Walasa albo Okonia

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez MAK Zobacz posta
    Z tego co piszesz wynika, że nie znasz historii Falubazu. Prawda jest taka, że Protasiewicza Wrocław nie wyciągnął, ale Zielona Góra go sprzedała. Zanim do tego doszło musisz przyjąć do wiadomości, że w roku 1994 Piotr uległ dwóm poważnym kontuzjom. Najpierw w Lesznie doznał wyrwania stopy. Kiedy to zaleczył, w Warszawie przy pełnej prędkości prostopadle uderzył w bandę i doznał zwichnięcia stawu biodrowego. Według opinii lekarzy jak działaczy Klubu to dyskwalifikowało jako zawodnika w dalszych startach. Więc położono na nim krzyżyk. Nikt jego kontuzjami i im samym się nie interesował. A kiedy pojawił się kupiec (Wrocław), to szybciutko ubito targu. Uznano, że kwota 200 tyś zł ( jak na owe czasy) to bardzo dobry interes. Po rocznym pobycie Protasiewicza we Wrocławiu działaczom zielonogórskim otworzyły się oczy zwłaszcza, że kibice nie darowali. Więc na potrzeby "własne" została dorobiona odpowiednia ideologia. Wykazano w niej róźne paszkwile oczerniające zawodnika. Kibice nie znające szczegułów przyjęli to za fakt. Przyjęli to tak, jak kibice Polonii, kiedy odchodził do Torunia a później do Falubazu. Podobnie może być gdyby doszło, że teraz ma odejść z Falubazu. Nikt nie będzie brał pod uwagę to, że został ukarany za dobre wyniki jakie osiągnął. A przyjmie do wiadomości to co przedstawi Klub. W tym miejscu wybiegam w przyszłość, gdyż nie wiem jak postąpi Klub. Ale jak nie dojdzie do porozumienia z zawodnikiem, to już oczyma wyobraźni widzę jak działacze przedstawiją swoje racje. Jako standart zostanie wykazanych i podkreslonych wiele wad oraz to, że kierując się swoim egoizmem wybrał start w GP a nie dobro Klubu.
    Może ktoś zadać pytanie dlaczego to piszę. Odpowiem, że z prostej przyczyny. Otóż wszelkie informacje napływające od oficjeli a zwłacza od polityków należy dzielić na 2 a najlepiej na 4. Wtedy będziemy bliżej prawdy.
    MAK ty mnie historii uczyć nie musisz. Ja to dobrze pamiętam i bardzo dobrze zapamiętałem tamtą gorycz degradacji do II ligi i utraty nadziei klubu.
    I nie dorabiaj jakiś niestworzonych znaczeń do jednego zdania które napisałem. Ja o to nigdy nie miałem pretensji do Protasa. Nigdy nic złego na jego temat nie napisałem, za to że odszedł z bankrutującego klubu na skraju upadku. Gdyby tego nie zrobił jego kariera potoczyła by się inaczej. Dużo gorzej, na pewno nie byłby IMŚJ. Ale też dobrze pamiętam, że nami się wtedy nikt nie przejmował. Mieli nas wszyscy w dupie. Dlatego nie widzę powodów aby szczególnie martwić się losem innych, a już szczególnie klubu leżącego w najbardziej dynamicznie rozwijającym się mieście w Polsce. Jak ktoś tam nie potrafi znaleźć sponsorów dla klubu na poziomie tych 7-8 mln zł a taki Dowhan w pozbawionej przemysłu i większych inwestycji Zielonej potrafi no to sorry, ale tylko pusty śmiech mnie ogarnia.



    PS - http://www.sport.pl/sport/1,67926,10...rand_Prix.html
    to by chyba było na tyle z naszych mrzonek o uwaleniu "reformy" ligi.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 12-10-2011 o 21:06

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Każda drużyna nawet ta biedniejsza będzie robiła wszystko aby w pierwszej kolejności zostawić swoich najlepszych zawodników dla których przychodzą w szczególności kibice.Janowski co roku jest już w Zielonej Górze i co roku podpisuję we Wrocławiu.Jakoś ciężko jest mi sobie wyobrazić kto tam jeszcze będzie przychodził na mecze jak im zabraknie Janowskiego.Z Częstochowy prędzej pogonią Szombierskiego a na jego miejsce zwiną nam Zengotę,podziękują Newmarkowi a Łagutów będą trzymać jak tonący chwyta się brzytwy.Jonssona nam się udało sprzątnąć Polonii ale zauważmy że ten zawodnik był tam mocno krytykowany podobnie jak u nas Fredrik i miał już dosyć bydgoskiego klimatu.Janowski i Łaguta są w swoich klubach bardzo cenieni i tak sobie łatwo nie odejdą tym bardziej że nie startują w SGP.Z resztą Grigorij awansuje do SGP i pewnie z Falubazu po roku wyleci ze względu na dobre wyniki(taki mamy intelektualny regulamin) a u medalików ma raczej pewny angaż na lata.Andersena możemy sobie wziąść,lepszy od Puka bo Władek wytrzeżwiał i go pogonił z resztą bardzo słusznieTen przepis wymierzony w Falubaz nas w tym roku może upokorzyć a ci średniacy teraz jak najbardziej potrzebni.Jest jeszcze Lindback,błysnął trochę formą ostatnio:rolleyes:Co do Protasiewicza to MAK ma CAŁKOWITĄ rację.Protas nie odchodził tak sobie z własnej nieprzymuszonej woli.Klub go oddał ze względu na panującą wówczas biede po Zbigniewie Zającu a że był po dwóch ciężkich kontuzjach klub starym zwyczajem szybko uznał że z tego zawodnika i tak już nic nie będzie więc opyli pepe Wrocławowi co w pewnym stopniu zmiejszyło długi klubu.Z Walaskiem zawsze sprawy obijały się o pieniądze.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 12-10-2011 o 21:42

  21. Powrót do góry    #21
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Eneasz: "Dawno nie czytalem takiego zyciowego i prawdziwego posta ze strony MAK a."

    Nie czytałeś, gdyż rzadko coś piszę poważnie. Po przeczytaniu postów innych, nie pozostaje nic innego jak pisać tak samo, czyli polityczne głupoty...

  22. Powrót do góry    #22
    Zbanowany
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Niby masz rację Carlitos ale z drugiej strony zuzel potrzebuje takich miast jak Wroclaw czy Gdansk. Jak nieraz wjezdzam do Wrocka i widze te budowy, wielki stadion, obwodnice, pietrowe krzyzowki, cala infrastrukture i ogrom potencjaluu tego miasta to wiem, ze dla calej dyscypliny jest wazne aby tam Sparta majaca wielkie tradycje istniala na dobrym pozomie. To samo Gdansk. I tak nie ma nas w Warszawie wiec musimy walczyc aby zuzel nie zniknal z innych znacznych miast. Rozwalic cos latwo. Utrzymac ciezej a odbudowac najtrudniej.

    Dla nas tez pokonanie Gdanska czy Wroclawia bedzie w oczach szczegolnie laikow z calego kraju wiecej znaczylo niz druzyn z miast powiatowych, chocby to byly silne zespoly z czolowki ligi aktualnej.

    Sami bylismy kiedys biedni a taki Kurmanek byl nasza radoscia i nadzieja na lepsze czasy. Jak zaczniemy rozwalac ten sport i robic z druzyn najemne grupy wedrownych cyrkowcow to sami sobie zniszczymy wazna czesc naszej ukochanej dyscypliny. Niestety KSM to wspomaga.

    Ja chce aby u nas Dudek i Strzelec z Protasem, Walasem i Zengim walczyli kontra Janowski, Jedrzejak, Swiderski i Malitowski, kontra Kasprzak, Balinski, Pawliccy i Hampel, kontra Pulczynscy, Miedzinski, Chrzanowski i Kosciecha i to jest piekno naszego sportu.

    A co do skladu na przyszly sezon to niech Dowhan nie czeka na BSI bo moze tylko Ward sie skusi na rezygnacje z DK i jednak nie zaskarza. Niech nasz Senator sam zaskarzy ten przepis jako utrudniajacy swobode pracy w UE i zrobi to w imieniu dobra reprezentantow Polski w GP! Bo za chwile to bedzie klepniete, kontrakty podpisane i bedzie za pozno.
    Dobrze pisze,dać Enaszowi piwo,nawet dwa
    Patrzmy szerzej niż nasze podworko.
    Działacze s*******ili praktycznie wszystko.
    Skład który podał Eneasz kupowałbym w ciemno...ba.. zrezygnowalbym nawet z karkówki na rzecz karnetu.
    Marynary zniszczyły żużel niestety,moim protestem byla karkowka zamiast biletu,chcialbym zeby bylo odwrotnie.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    hehhee tak jak myslalem, wszyscy krzycza "co Falubazy sie pultacie, macie rozbic sklad i koniec marzen od DMP hihihi". Niestety, Ci ******i nie zdaja sobie sprawy ze nas stac na to zeby wykupic ich pupilkow ktorzy beda pasowac do naszej ukladanki. Od tej zagrywki tracimy Hancocka czy Jonssona, zostaja nam wiec okolo 4 mln zlotych do wydania. Jak myslicie stworzymy za pomoca rozdzki nowych zawodnikow ?? Nieee, zabierzemy to co najlepsze tym slabszym. Tym ktorych np. na Jonssona, czy tez Hancocka poprostu nie stac. Nie bojcie sie, jesli chcecie pociagnac Falubaz na dno musicie pociagnac razem z nim cala lige Na to sie zanosi, jakiez to Polskie !

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,100
    Kliknij i podziękuj
    6,519
    Podziękowania: 8,848 w 4,867 postach
    Tworzysz Falu i nie tylko Ty, jakies chore teorie do zaistnialych faktow.
    Dlaczego nikt z Was z Dowhanem na czele nie pisal o tym zamachu na Falubaz rok temu jak ustalali te przepisy?
    Wiesz dlaczego? Dlatego ,ze wtedy te przepisy wszystkim pasowaly,nikt nie wybiegal w przyszlosc.
    Te ograniczenia rownie mocno mogly dotknac Apatora ( Holder,Miedzin,Holta,pomijam Warda,bo nie bylo zadnej gwarancji jego fenomenalnej formy w tym sezonie ) czy Gorzow ( Gollob,Nickus i wieczny kandydat do DK Zagar ).
    To kluby ktore tez stac na bardzo wiele jesli chodzi o budzety klubowe,ale jednak zgodzily sie na ograniczenia,podobnie jak Dowhan.Pewnie widzieli w tym jakis sens,dla mnie gleboko ukryty.
    Po awansie Protasa do GP Dowhan zrozumial,ze podcial galaz na ktorej siedzi.
    Problem w tym,ze inni teraz nie chca robic dobrze panu senatorowi i maja w dupie jego placz.
    Chyba nikt z kibicow nie jest zwolennikiem tych ograniczen,ale jak mamy co roku zmienac regulamin tylko dlatego ,ze Dowhanowi lub innemu prezesowi nie pasuje do koncepcji skladu,niech zostanie tak jak jest.
    Jedyna zmiana ktora bym bez zalu zaakceptowal to zniesienie wszelkich ograniczen.Pozostawienie ich w nieco innym ksztalcie zawsze bedzie budzic kontrowersje,bo zawsze znajdzie sie niezadowolony zapatrzony w czubek swojego nosa.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-10-2011 o 11:47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tworzysz Falu i nie tylko Ty, jakies chore teorie do zaistnialych faktow.
    Dlaczego nikt z Was z Dowhanem na czele nie pisal o tym zamachu na Falubaz rok temu jak ustalali te przepisy?
    Wiesz dlaczego? Dlatego ,ze wtedy te przepisy wszystkim pasowaly,nikt nie wybiegal w przyszlosc.
    Te ograniczenia rownie mocno mogly dotknac Apatora ( Holder,Miedzin,Holta,pomijam Warda,bo nie bylo zadnej gwarancji jego fenomenalnej formy w tym sezonie ) czy Gorzow ( Gollob,Nickus i wieczny kandydat do DK Zagar ).
    To kluby ktore tez stac na bardzo wiele jesli chodzi o budzety klubowe,ale jednak zgodzily sie na ograniczenia,podobnie jak Dowhan.Pewnie widzieli w tym jakis sens,dla mnie gleboko ukryty.
    Po awansie Protasa do GP Dowhan zrozumial,ze podcial galaz na ktorej siedzi.
    Problem w tym,ze innym nie chce robic dobrze panu senatorowi i maja w dupie jego placz.
    Chyba nikt z kibicow nie jest zwolennikiem tych ograniczen,ale jak mamy co roku zmienac regulamin tylko dlatego ,ze Dowhanowi lub innemu prezesowi nie pasuje do koncepcji skladu,niech zostanie tak jak jest.
    Jedyna zmiana ktora bym bez zalu zaakceptowal to zniesienie wszelkich ograniczen.Pozostawienie ich w nieco innym ksztalcie zawsze bedzie budzic kontrowersje,bo zawsze znajdzie sie niezadowolony zapatrzony w czubek swojego nosa.
    Kingpin zrozum w końcu że nie gadasz z RD tylko kibicami Falubazu. Wszyscy (może poza Mariuszem) uważamy że postąpił głupio i tyle.
    Tu nie chodzi o to, że 1GP nie pasuje Falubazowi i chyba właśnie przestało pasować Apatorowi. Chodzi o to, że ten przepis jest głupi, obniża poziom ligi a w żadnym stopniu nie przyczyni się do obniżki kosztów (a rzekomo to miało być przesłanką "reformy").

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    1,131
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Kingpin zrozum w końcu że nie gadasz z RD tylko kibicami Falubazu. Wszyscy (może poza Mariuszem) uważamy że postąpił głupio i tyle.
    Tu nie chodzi o to, że 1GP nie pasuje Falubazowi i chyba właśnie przestało pasować Apatorowi. Chodzi o to, że ten przepis jest głupi, obniża poziom ligi a w żadnym stopniu nie przyczyni się do obniżki kosztów (a rzekomo to miało być przesłanką "reformy").
    Po czym wnosisz, że przestało pasować Unibaxowi ograniczenie zawodników z GP? Po ogłoszeniu nominacji DK? hmm.. Ward jeszcze oficjalnie nie wypowiedział się. A nawet jeśli przyjmie, to sądzę, że popełni błąd. A nam i tak nie zaszkodzi.

    Obecnie wszystko co można zrobić to znieść ten przepis, ale od następnego roku.

    Edit:
    W sumie nie wiadomo po co kruszycie kopie. Za kim? Hancockiem? Podejrzewam, że i tak by odszedł. Przy powiększaniu ligi ktoś by go podkupił. Po drugie w przeszłym sezonie jest bardziej prawdopodobne, że będzie cieniował, niż że utrzyma formę.
    Jonsson, sorry, ale co to za wielka miłość zawodnika, który za 2 mln zrobił co do niego należało. Zrozumiałbym, gdyby był tak zżyty z klubem jak np. Adams z UL. Ale w tym wypadku tak nie jest.
    Wystarczy sprowadzić np. Kasprzaka i Holtę, i siłę rażenia utrzymacie. Zauważcie, że inne zespoły też muszą przestrzegać tych samych zasad
    I na koniec, jak chce to niech jeździ Protasiewicz w GP, ale jestem przekonany, że wiele tam nie zwojuje. Już go widzę, na tych sztucznych jednodniowych torach.
    Ostatnio edytowane przez orlosep ; 13-10-2011 o 10:22

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    Po czym wnosisz, że przestało pasować Unibaxowi ograniczenie zawodników z GP? Po ogłoszeniu nominacji DK? hmm.. Ward jeszcze oficjalnie nie wypowiedział się. A nawet jeśli przyjmie, to sądzę, że popełni błąd. A nam i tak nie zaszkodzi.
    Obecnie wszystko co można zrobić to znieść ten przepis, ale od następnego roku.
    ?
    Przecież Ward miał wrócić do Torunia. Pół waszego forumowego wątku jest o tym, a tu wszystko wskazuje na to, że z powrotu syna marnotrawnego będzie lipa. Grisza Łaguta jest jeden i się nie rozmnoży dla Rzeszowa, Zielonej i Torunia. Intuicja mi podpowiada, że z tego wyścigu zwycięsko wyjdzie Marta.
    Priorytetem Falubazu to jest raczej Maciek Janowski.
    Kasprzak pójdzie do Gorzowa, z Holtą się pożegnaliście więc kto ? Może Walasek ?

    EDIT - Kasprzak i Holta powiadasz, hmm dzięki za radę. To może by tak Hansa Andersena ściągnąć do Torunia zamiast Holty ?

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    1,131
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    ?
    Przecież Ward miał wrócić do Torunia. Pół waszego forumowego wątku jest o tym, a tu wszystko wskazuje na to, że z powrotu syna marnotrawnego będzie lipa. Grisza Łaguta jest jeden i się nie rozmnoży dla Rzeszowa, Zielonej i Torunia. Intuicja mi podpowiada, że z tego wyścigu zwycięsko wyjdzie Marta.
    Priorytetem Falubazu to jest raczej Maciek Janowski.
    Kasprzak pójdzie do Gorzowa, z Holtą się pożegnaliście więc kto ? Może Walasek ?

    EDIT - Kasprzak i Holta powiadasz, hmm dzięki za radę. To może by tak Hansa Andersena ściągnąć do Torunia zamiast Holty ?
    Ward jeszcze oficjalnie nie wypowiedział się. W dzisiejszej prasie też mówi się o tym, że jej nie przyjmie. Takie niby są przecieki klubowe Nawet jeśli przyjmie to są jeszcze inni zawodnicy, nie wymienieni przez Ciebie. Przykład UL, jej skład jest nie do utrzymania, z kogoś muszą zrezygnować. Ktokolwiek to będzie, zawsze będzie to dobry zawodnik.

    Edit:
    Szczerze mówiąc nie rozumiem tej ironii przy Kasprzaku, czy Holcie. Jeden i drugi są bardzo dobrymi zawodnikami. Zdrowy Holta będzie robił po 10/11 pkt na mecz. Kasprzak jak poukłada się organizacyjnie, i trafi do klubu w którym lepiej będzie mu się układało z działaczami, to jest bardziej perspektywiczny niż Hancock, czy nawet Protasiewicz. Przykładem może być jego występ w DPŚ, o wiele lepszy niż Protasiewicza.
    Ostatnio edytowane przez orlosep ; 13-10-2011 o 10:34

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    Ward jeszcze oficjalnie nie wypowiedział się. W dzisiejszej prasie też mówi się o tym, że jej nie przyjmie. Takie niby są przecieki klubowe Nawet jeśli przyjmie to są jeszcze inni zawodnicy, nie wymienieni przez Ciebie. Przykład UL, jej skład jest nie do utrzymania, z kogoś muszą zrezygnować. Ktokolwiek to będzie, zawsze będzie to dobry zawodnik.
    Z Lesznem opcję są dwie z Pawlickimi lub bez. Ten drugi wariant jest równoznaczny ze sprzedażą ich do Stokłosy. Józek nie powtórzy błędu sprzed 2 lat i nie wzmocni swojego głównego rywala do medali.
    Jedyna szansa pojawi się gdy Pawliccy zostaną w Lesznie. Może Batchelor byłby do wyciągnięcia. Kołodziej jak się gdzieś ruszy to raczej do Tarnowa. Tak że wcale nie macie takiej komfortowej sytuacji (jeśli Ward przyjmie dzikusa).
    Swoją drogą taki Troy bardzo by się wam przydał. Toruniowi trochę brakuje szaleństwa, takiego wariata na torze który gotów jest się porozbijać byleby postawić na swoim. Za dużo u was wyluzowanych chłopców a za mało wojowników. Dlatego pasowałby wam do składu na miejsce po Holcie.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Torunianie są przeciw zmianom, bo mają Sullivana i uważają, że to ich wielka przewaga przy obecnym regulaminie.
    Z jednej strony mają rację, bo to chyba najlepszy grajek z poza GP.
    Natomiast tak jak ktoś wyżej napisał.
    Jeśli stać nas było na Herbiego i AJ to stać nas pewnie na Łagutę i Holtę.
    Czy to nas osłabi?
    Natomiast trzeba im będzie zapłacić podobnie jak Mistrzowi i Wicemistrzowi Świata.
    Fajny ten regulamin.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    1,131
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    Torunianie są przeciw zmianom, bo mają Sullivana i uważają, że to ich wielka przewaga przy obecnym regulaminie.
    Z jednej strony mają rację, bo to chyba najlepszy grajek z poza GP.
    Natomiast tak jak ktoś wyżej napisał.
    Jeśli stać nas było na Herbiego i AJ to stać nas pewnie na Łagutę i Holtę.
    Czy to nas osłabi?
    Natomiast trzeba im będzie zapłacić podobnie jak Mistrzowi i Wicemistrzowi Świata.
    Fajny ten regulamin.
    Jestem przekonany, że jakby znieśli limit zawodników z GP i inne ograniczenia w ciągu miesiąca jeszcze bardziej byście płakali nad tym.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli sugerujesz, że zbudowalibyście TAAAAKĄ pakę, to zalecam wstrzemięźliwość.
    Pewnie nie pamiętasz, ale nia tak dawno ktoś mówił o nieprzegraniu 60. meczy z rzędu!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    1,131
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    Jeśli sugerujesz, że zbudowalibyście TAAAAKĄ pakę, to zalecam wstrzemięźliwość.
    Pewnie nie pamiętasz, ale nia tak dawno ktoś mówił o nieprzegraniu 60. meczy z rzędu!!!
    Akurat nie miałem na myśli Unibaxu, a Stal Gorzów. Do tego kto wie, czy czasem Jonsson nie wróciłby do Bydgoszczy.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,100
    Kliknij i podziękuj
    6,519
    Podziękowania: 8,848 w 4,867 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Kingpin zrozum w końcu że nie gadasz z RD tylko kibicami Falubazu. Wszyscy (może poza Mariuszem) uważamy że postąpił głupio i tyle.
    Tu nie chodzi o to, że 1GP nie pasuje Falubazowi i chyba właśnie przestało pasować Apatorowi. Chodzi o to, że ten przepis jest głupi, obniża poziom ligi a w żadnym stopniu nie przyczyni się do obniżki kosztów (a rzekomo to miało być przesłanką "reformy").
    Tylko,ze nie Dowhan glosi na tym forum teorie o checi dopierniczenia Falubazowi a do tego glownie sie odnioslem.
    Problem z tymi przepisami ma nie tylko Falubaz ale i inne kluby ,a tego zdaje sie w swojej teorii nie uwzgledniacie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tylko,ze nie Dowhan glosi na tym forum teorie o checi dopierniczenia Falubazowi a do tego glownie sie odnioslem.
    Problem z tymi przepisami ma nie tylko Falubaz ale i inne kluby ,a tego zdaje sie w swojej teorii nie uwzgledniacie.
    Chcący czy nie ten regulamin najbardziej dopiernicza właśnie Falubazowi. Takie są obiektywne fakty. I nie zgadzam się ze stawianiem znaku równości pomiędzy tym co spotkało Unię Leszno w zeszłym roku i nas. Oni mieli problem z KSMem bo nie potrafili się dogadać z Pawlickimi co do kasy a nie z limitem GP.
    KSM to nie jest dobre rozwiązanie, ale już chyba wszyscy pogodziliśmy się z jego istnieniem. I tak samo byłoby dla nas problemem w tym roku, bo przecież wiadomo że Greg odejdzie niezależnie od reformy i limit 41 będzie nas dotyczył.
    Ja tylko mam takie ciche marzenie żeby oprócz Warda kartę dostał Zagar. Co by i Władek poniósł konsekwencje popierania głupstw.

  36. Powrót do góry    #36
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dowhan wiedzial co bedzie a mimo to glosowal. fakt jest taki ze zostalismy z reka w nocniku i biedaki klubowe z innych maist nam dowalili. Nie potrafili na torze zrobili to regulaminem. Nie ma co gadac z malorolnymi bo oni maja swoja teorie spiskowa dziejow, przeciwko ich klubowi.
    Falubaz ma problem, AJ wypozyczyc i jechac tak aby nie spasc, Znajac naszych prezesow za rok bedzie zupelny inny reguklamin jak sie podczas sezonu okaze ze sredniacy biora kupe kasy

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    mak

    sam ostatnio najwięcej nawijasz o polityce. a najczęściej o tym, żeby nie łączyć działalności w klubie z polityką. cieszy, że w końcu to do ciebie dotarło.

    nie ma co dowhanowi wytykać, że kiedyś za czymś głosował, a teraz jest przeciw. to jest charakterystyczne, typowo instrumentalne podejście do regulaminu - dziś mi nie pasuje, to jestem przeciw, a kiedyś mi pasowało (albo nie wiedziałem, o co chodzi), to byłem za.
    dowhan odchodził i wracał. zapowiadał tu razem z mariuszem, że po wyborach na pewno odejdzie, a potem zmienił zdanie.
    nauczmy się z tym żyć
    dziwię się jedynie, jak zawodnicy, sponsorzy etc. mogą na poważnie traktować to, co mówi.
    mariusz, wytłumacz.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,100
    Kliknij i podziękuj
    6,519
    Podziękowania: 8,848 w 4,867 postach
    I nie zgadzam się ze stawianiem znaku równości pomiędzy tym co spotkało Unię Leszno w zeszłym roku i nas. Oni mieli problem z KSMem bo nie potrafili się dogadać z Pawlickimi co do kasy a nie z limitem GP.
    Rowniez sie nie zgadzam ze stawianiem znaku rownosci miedzy tymi przypadkami,bo uwazam,ze Unie skrzywdzono duzo bardziej.
    Jechali sobie nieswiadomie caly sezon na full a tu taka niespodzianka.W przypadku Falubazu zadnej niespodzianki nie bylo,bo tych przepisow kazdy z Dowhanem na czele byl swiadom ,dlugo przed rozpoczeciem tegorocznego sezonu.Nikt nie powinien byc zaskoczony.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kingpin
    już To pisałem m.in. dla Ciebie.
    My sobie z tym poradzimy.
    Senator Dowhan krzyczy najgłośniej, bo nas to najbardziej dotyka.
    Was zresztą już też.
    To po co Jonsson i Ward mają się męczyć w jakiś "obcych" klubach jak chcą jeździć u nas?!?!
    A ja będę musiał się męczyć z jakimś "holtą" a Ty Protasem ?!?!
    Czytasz inne wątki?
    Widzisz jakie są przymiarki do składów?
    Przecież to będzię liga słabsza 5 razy niż w tym roku!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale bedzie po rowno u wszystkich,. po polsku , zawistnie

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Sezon transferowy już się zaczął,coraz więcej zawodników deklaruje się do przynależności klubowej w sezonie 2012 a my sobie spokojnie rozmawiamy z trójką muszkieterów z której być może zostanie tylko jeden.Może już czas aby dopiąć temat i zacząć rozmawiać z potencjalnymi transferami bo coraz więcej nazwisk nam ucieka.Na ostatnią chwilę zostanie nam znowu jakiś Charlie Gjedde:confused:Walas jednak Polonia,Kołodziej zostaje chyba w Lesznie,Kasprzak pewnie Stal,nam jest potrzebny w zasadzie jeden zawodnik po Hancocku,w razie W jeszcze Sasza zawsze lepszy niż jakiś krajowy wynalazek pokroju Ułamka.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Ale przeciez to jest genialne. Za ekstraligowe pieniadze otrzymamy pierwszoligowy poziom rozgrywek.
    Nie zdziwie sie jak frekwencja bedzie tez pierwszoligowa...

  43. Powrót do góry    #43
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JUz to widze:
    piekny maj, pod tasma wysciugu 7mego stoja zengota kosciuch strzelec i gjedde darzynkiewicz z cegielskim pelna podnieta bo trasnmituja mecz pierwszej rundy o o dmp2012......
    ze tvp zgodzila sie na takeigo bubla? jak bym nie miak tvp sport to bym na bank nie kupil bo rozgrywqki bede pierwszoligowe i te 10 zespolow do tego nie daj boze jak wejdzie gniezno

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...owa-motomyszy/

    Don Pindolino miał rację. W naszym klubie zatrudniają zdecydowanie za dużo osób. Do tego niewyedukowanych. Głowy myszy szukają psia mać. Widać że nie słuchali nauk prezesa Ryszarda Ochódzkiego. On pokazał jak należy postępować w takich sytuacjach. Tutaj jest instrukcja:

    http://www.youtube.com/watch?v=PgCcs...eature=related

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Popielski - A co masz przeciw Gnieznu? Klub z tradycjami, rzeszą kibicow i wychowankami w składzie (Jablonscy, Fajferowie, Gomolscy, itd.).

    Ja sie ciesze, ze bedzie 10 klubow w najwyzszej klasie.

    Podobalo mi sie jak w latach 90 tych przyjezdzalo Gniezno z Kasperem, Nilsenem, Sawina, Duszynskim, Fajferami, Jablonskim itd.

    Bardzo fajny i mocny to byl team (lepszy od naszego niestety wtedy) i liga tez fajna.

Strona 1 z 196 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •