Strona 176 z 196 PierwszyPierwszy ... 76126166174175176177178186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,876 do 7,920 z 8785

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7876
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Dla mnie osbiście brak sprzedaży internetowej to straszna wiocha w wykonaniu Falubazu i nie wierzę, że nie ma takich mozliwości.
    Jak to się ma np do sprzedaży kiletów na koncerty po 30tyś osób?

    W systemie można chyba wprowadzić pola identyfikujące osobę(imię, nazwisko, pesel, nr dowódu itp). Jeśli ktoś ma zakaz stadionowy, to można go umiescić na "czanej liście". Nie ma chyba tez problemu, aby kontrolować zgodność danych z dowodem osobistym.
    Wystarczy zrobic logowanie do systemu na podstawie karty kibica i po klopocie. Ewentualnie po peselu.

  2. Powrót do góry    #7877
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Mariusz, schody to się zaczęły, kiedy napisałeś bzdurę o 10tys. ludzi. Impreza masowa zaczyna się od 1000 ludków, z tego też powodu przykładowo na gorzowską piłkę wchodzi nie więcej niż 999 kibiców.

    Twoje argumenty o braku sprzedaży internetowej są z księżyca wzięte. Jakoś w Gorzowie i Toruniu nie ma problemu ze sprzedażą biletów przez Internet i nikt się głupio nie tłumaczy. A jak przychodzi mecz podwyższonego ryzyka, to powraca się do tradycyjnej metody sprzedaży na ten jeden czy dwa mecze i to wszystko. W Gorzowie w tym roku tylko na derby nie było możliwości zakupu biletu, siedząc równocześnie w kapciach w domu.

    Problemem jest raczej fakt, że aby był konkretny system internetowej dystrybucji, wpierw wypada mieć porządek na stadionie. A jak u Was sprzedawało się karnety na sektor, którego potem nie było, to co się dziwić )

  3. Powrót do góry    #7878
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    I znów będą kłótnie w ratuszu o pieniądze na remont stadionu.

    http://rzg.info.pl/2012/10/sport-hal...cej-pieniedzy/

    Dla kibiców Skanska to świetna wiadomość, po SanBudzie i Alstalu stadionem zajmie się poważna firma... jeśli tylko ratusz dołoży kolejne 1,5 mln.

  4. Powrót do góry    #7879
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Steady Zobacz posta
    Mariusz, schody to się zaczęły, kiedy napisałeś bzdurę o 10tys. ludzi. Impreza masowa zaczyna się od 1000 ludków, z tego też powodu przykładowo na gorzowską piłkę wchodzi nie więcej niż 999 kibiców.

    Twoje argumenty o braku sprzedaży internetowej są z księżyca wzięte. Jakoś w Gorzowie i Toruniu nie ma problemu ze sprzedażą biletów przez Internet i nikt się głupio nie tłumaczy. A jak przychodzi mecz podwyższonego ryzyka, to powraca się do tradycyjnej metody sprzedaży na ten jeden czy dwa mecze i to wszystko. W Gorzowie w tym roku tylko na derby nie było możliwości zakupu biletu, siedząc równocześnie w kapciach w domu.

    Problemem jest raczej fakt, że aby był konkretny system internetowej dystrybucji, wpierw wypada mieć porządek na stadionie. A jak u Was sprzedawało się karnety na sektor, którego potem nie było, to co się dziwić )
    to dla Mariusza typowe. On coś wie ,ale przeważnie niedokładnie. A wtedy zaczyna konfabulować, zaczyna żyć we własnym świecie,przez siebie wymyślonym.
    Niedaleko szukać. Oprócz Torunia i Gorzowa ja zawsze bilety na GP też kupuję w sieci. A czy to nie imprezy masowe?

  5. Powrót do góry    #7880
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    panowie, apeluję o spokój.
    czepiacie się mariusza, jakby to on był winien, że nasz klub stawia na sprzedaż butów przez internet, a nie biletów. a ja wierzę, że jest w tym głębszy sens. prezes widzi problemy społeczne senatorskim okiem i wie, że kryzys za pasem, trzeba oszczędzać, a na co komu się przyda przedarty bilet po meczu? ani się w niego wysmarkać, ani podetrzeć. tylko wyrzucić, ale nie daj boże na stadionie, bo sprzątanie też kosztuje, a klubowi nie starcza na słonecznik i błoto, a tu jeszcze dodatkowo przedartych biletów po kostki. w klubie powoli będzie się odchodzić od biletów na rzecz butów właśnie. np. najtańsze sandały za 250 zł karnet na sektor "h", białe kozaczki za 600 zł na trybunę "i" i "j", zamszowe mokasyny i czółenka za 300 zł dla sektorów piknikowych, a glany z metalowym okuciem - oczywiście sektor "k". i zakaz stadionowy można łatwo wyegzekwować - nie wpuszczać tych, co na boso.
    i znów falubaz wszystkich wyprzedza o dekadę.

  6. Powrót do góry    #7881
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    wiem,wiem, bronisz Mariusza bo jak go skrytykujesz to on zaraz Ciebie edytuje

  7. Powrót do góry    #7882
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Właśnie, o co chodzi z tymi edycjami u kolorza, już drugi raz widać, że robi to niejaki Mariusz

  8. Powrót do góry    #7883
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Sprzedaż internetowa? Przestańcie, przecież tak się nie da.
    I może jeszcze chcecie czyste krzesełko?? Weźcie butelkę wody Falubaz, ręcznik Falubaz, mydełko Fa i sobie umyjcie krzesełko.
    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 08-10-2012 o 15:02

  9. Powrót do góry    #7884
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Właśnie, o co chodzi z tymi edycjami u kolorza, już drugi raz widać, że robi to niejaki Mariusz
    jak dla mnie a widze to juz czwarty albo piaty raz i tylko w przypadku uzytkownikow (mariusz-kolarz) sprawa jest oczywista: wszystkowiedzący Omnibus tego forum ma drugie konto.ot i cała tajemnica

  10. Powrót do góry    #7885
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Właśnie, o co chodzi z tymi edycjami u kolorza, już drugi raz widać, że robi to niejaki Mariusz
    Wydaje mi sie ze to ustawienie w profilu, i przy kazdym wpisie sie to pojawia, ale tez na poczatku wprowadzilo mnie to w blad pomysłowe, o ile to to

  11. Powrót do góry    #7886
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yogurt Zobacz posta
    jak dla mnie a widze to juz czwarty albo piaty raz i tylko w przypadku uzytkownikow (mariusz-kolarz) sprawa jest oczywista: wszystkowiedzący Omnibus tego forum ma drugie konto.ot i cała tajemnica
    Daliście się wkręcić kolarzowi.
    Info o edycji ma przecież w podpisie dodane

  12. Powrót do góry    #7887
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Daliście się wkręcić kolarzowi.
    Info o edycji ma przecież w podpisie dodane
    w takim razie przepraszam zainteresowane osoby.

  13. Powrót do góry    #7888
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Miguelito Zobacz posta
    A tymczasem ty bagatelizujesz tak powazną kwestię, jak dystrybucja biletów przez sieć. Pal sześc ciebie - najgorsze jest to, że bagatelizuje to klub.
    Napisz jeszcze jak wyobrażasz sobie sprawdzanie takich biletów? Bez elektronicznego systemu wejść nic się nie da zrobić. Chyba w zeszłym roku była przepychanka na lini klub-miasto o to, aby w końcu doszło do jego realizacji. Bez skutku. Daleki jestem od obrony Dowhana ( mają tu Mariusza ) Ale w sprawie internetowej sprzedaży jak narazie najmniej winny jest klub. Jeśli miasto zainwestuje w swój stadion i wyposaży go we właściwe narzędzia (czytniki), a klub będzie się ociągał z wprowadzeniem systemu, to wtedy będzie można po nich jeździć ... ale jeszcze nie teraz

  14. Powrót do góry    #7889
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    a to cwaniak, graty za pomysłowość!

  15. Powrót do góry    #7890
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Napisz jeszcze jak wyobrażasz sobie sprawdzanie takich biletów? Bez elektronicznego systemu wejść nic się nie da zrobić. Chyba w zeszłym roku była przepychanka na lini klub-miasto o to, aby w końcu doszło do jego realizacji. Bez skutku. Daleki jestem od obrony Dowhana ( mają tu Mariusza ) Ale w sprawie internetowej sprzedaży jak narazie najmniej winny jest klub. Jeśli miasto zainwestuje w swój stadion i wyposaży go we właściwe narzędzia (czytniki), a klub będzie się ociągał z wprowadzeniem systemu, to wtedy będzie można po nich jeździć ... ale jeszcze nie teraz
    Lugen Chyba do tej pory bezproblemowo byly sprzedawane pare razy bilety przez internet na sektor pod wiezyczka i sektory I oraz J. Czy na te sektory istnieje elektroniczny system wejsc? Nie wydaje mi się poniewaz na sektor pod wiezyczka wchodzisz przez te same bramy co na sektory na 2 łuku a jedyny system weryfikacji wejscia na sektor to pan Józek emeryt z firmy ochroniarskiej, ktory nawet nie spojrzy w bilet i wpusci Cie pod wiezyczke.

  16. Powrót do góry    #7891
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Lugen Chyba do tej pory bezproblemowo byly sprzedawane pare razy bilety przez internet na sektor pod wiezyczka i sektory I oraz J. Czy na te sektory istnieje elektroniczny system wejsc? Nie wydaje mi się poniewaz na sektor pod wiezyczka wchodzisz przez te same bramy co na sektory na 2 łuku a jedyny system weryfikacji wejscia na sektor to pan Józek emeryt z firmy ochroniarskiej, ktory nawet nie spojrzy w bilet i wpusci Cie pod wiezyczke.
    Zdaje się, że na sektor pod wieżyczkę są osobne wejścia od strony lasu.

    *

    Macie problemy z biletami?
    Pytam, gdyż ja już nie mam

    Jak zapodałem niedawno w wątku meczowym (dwumecz o brąz):
    Mam karnet, ale nie mieszkam w ZG, więc nie mogę skorzystać z "promocji" ogłoszonej przez klub (bilet na mecz o medal za 20 zł).
    Przyjeżdżając w dniu meczu na stadion - karnetem mogę się tylko powachlować przy kasie, płącąc za wejściówkę 45 zł.

    Nie zarabiam źle i stać mnie nawet na 100 zł (aby nie być gołosłownym: do każdego meczu w ZG dokładam ~150 zł tankując paliwo na przejazd), ale dlaczego, do jasnej andromedy, mam być traktowany jako ktoś gorszy???

    Tego właśnie nie rozumiem i prawdopodobnie dwumecz o brąz obejrzę live (w Toruniu) oraz w TVP Sport (rewanż).
    ... odpuszczam sobie finansowanie klubu, który traktuje mnie jak dojną krowę!
    I żal tylko, że nie podjąłem tej decyzji już kilka lat temu, gdy zaczęły się te wredne ruchy.

    Zostawiam sobie oglądanie Falubazu w wersji LIVE na wyjazdach i retransmisje TV z meczów w ZG.
    A w terminach, gdy Falubaz będzie gościł rywali - zawsze znajdę jakiś dobry mecz na innym stadionie.

  17. Powrót do góry    #7892
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Napisz jeszcze jak wyobrażasz sobie sprawdzanie takich biletów? Bez elektronicznego systemu wejść nic się nie da zrobić. Chyba w zeszłym roku była przepychanka na lini klub-miasto o to, aby w końcu doszło do jego realizacji. Bez skutku. Daleki jestem od obrony Dowhana ( mają tu Mariusza ) Ale w sprawie internetowej sprzedaży jak narazie najmniej winny jest klub. Jeśli miasto zainwestuje w swój stadion i wyposaży go we właściwe narzędzia (czytniki), a klub będzie się ociągał z wprowadzeniem systemu, to wtedy będzie można po nich jeździć ... ale jeszcze nie teraz

    masz rację, ale nie całkiem.
    Po pierwsze primo.
    Bilety można sprzedawać w systemie on-line nawet wtedy gdy brakuje elektronicznego systemu wejść. Po prostu kupujesz trochę wcześniej i kurier dostarcza Ci bilet do domu ( tak sie robi z karnetami na Zastal). Można też zorganizować punkty odbioru biletów w wydzielonej do tego celu kasie na stadionie.

    Po drugie primo.
    W ten system IMO, powinien zainwestować klub, gdyż to on sprzedaje bilety i on na tym zarabia. Nie orientuję się jaki to koszt, ale chyba nie przekracza możliwości finansowych takiego klubu jak Falubaz. To inwestycja która szybko się zwróci. Po prostu zmniejszą się koszty sprzedaży biletów na stadionie, a i sprzedaż może dzięki temu wzrosnąć

  18. Powrót do góry    #7893
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Zdaje się, że na sektor pod wieżyczkę są osobne wejścia od strony lasu.

    *

    Macie problemy z biletami?
    Pytam, gdyż ja już nie mam

    Jak zapodałem niedawno w wątku meczowym (dwumecz o brąz):

    ... odpuszczam sobie finansowanie klubu, który traktuje mnie jak dojną krowę!
    I żal tylko, że nie podjąłem tej decyzji już kilka lat temu, gdy zaczęły się te wredne ruchy.

    Zostawiam sobie oglądanie Falubazu w wersji LIVE na wyjazdach i retransmisje TV z meczów w ZG.
    A w terminach, gdy Falubaz będzie gościł rywali - zawsze znajdę jakiś dobry mecz na innym stadionie.
    Ja tez na przyszly sezon karnetu nie mam zamiaru kupowac, pisalem o tym nie raz. Za Falubazem bede jezdzil, ale po innych stadionach a u nas przejde sie moze na jakis mecz w przyzwoitej cenie 20-25 zl ( bo beda takie robili, przy gorszej frekwencji ). W zyciu nie dam sie juz zdoic na 80 zl za upier*****e krzesełko.

    Co do osobnych wejsc na sektor pod wiezyczke to byc moze jest ( chociaz takiego nie kojarze ), ale nie ma zadnego elektronicznego systemu weryfikacji a mimo to idzie przez internet sprzedac bilety.

  19. Powrót do góry    #7894
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Napisz jeszcze jak wyobrażasz sobie sprawdzanie takich biletów? Bez elektronicznego systemu wejść nic się nie da zrobić. Chyba w zeszłym roku była przepychanka na lini klub-miasto o to, aby w końcu doszło do jego realizacji. Bez skutku. Daleki jestem od obrony Dowhana ( mają tu Mariusza ) Ale w sprawie internetowej sprzedaży jak narazie najmniej winny jest klub. Jeśli miasto zainwestuje w swój stadion i wyposaży go we właściwe narzędzia (czytniki), a klub będzie się ociągał z wprowadzeniem systemu, to wtedy będzie można po nich jeździć ... ale jeszcze nie teraz
    Daj palec - wezmą całą rekę! Czyli nie dość, że do 10 000 000 PLN zarezerwowanych na wątpliwą ekonomicznie przebudowę kurnika, radni musieli dorzucic 2 000 000 PLN na najtańszą ofertę, a teraz będą musieli dorzucic kolejne 1 500 000 PLN dla Skanskiej, to jeszcze to miasto powinno zbudowac system elektroniczny, żeby Dowhan mógł jeszcze sprawniej kroić ludzi na biletach??? A ponoć zabrakło kasy na coroczny Festiwal Kabaretowy...

    To sie musi skończyć! Czy Wy widzicie te kwoty? Czy te ciągi zer nie działają na Waszą wyobraźnię? Czy w ZG ktokolwiek słyszał o tak zwanym kryzysie? Kazdy normalny człowiek w jego obliczu zaczyna ciąć swoje wydatki od tych przeznaczonych na rozrywkę. A w ZG - odwrotnie!
    Ostatnio edytowane przez Miguelito ; 08-10-2012 o 16:08

  20. Powrót do góry    #7895
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez Miguelito Zobacz posta
    Daj palec - wezmą całą rekę! Czyli nie dość, że do 10 000 000 PLN zarezerwowanych na wątpliwą ekonomicznie przebudowę kurnika, radni musieli dorzucic 2 000 000 PLN na najtańszą ofertę, a teraz będą musieli dorzucic kolejne 1 500 000 PLN dla Skanskiej, to jeszcze to miasto powinno zbudowac system elektroniczny, żeby Dowhan mógł jeszcze sprawniej kroić ludzi na biletach??? A ponoć zabrakło kasy na coroczny Festiwal Kabaretowy...

    To sie musi skończyć! Czy Wy widzicie te kwoty? Czy te ciągi zer nie działają na Waszą wyobraźnię? Czy w ZG ktokolwiek słyszał o tak zwanym kryzysie?
    U nas kryzysu nie ma. Nie stać nas na nowy stadion za 100 mln, ale 13 na jedną trybunę jeszcze mamy.

  21. Powrót do góry    #7896
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    masz rację, ale nie całkiem.
    Po pierwsze primo.
    Bilety można sprzedawać w systemie on-line nawet wtedy gdy brakuje elektronicznego systemu wejść. Po prostu kupujesz trochę wcześniej i kurier dostarcza Ci bilet do domu ( tak sie robi z karnetami na Zastal). Można też zorganizować punkty odbioru biletów w wydzielonej do tego celu kasie na stadionie.
    Tu zgoda. Opcja z przesłaniem/odbiorem biletu przed meczem byłaby do zrealizowania nawet przy obecnym stanie wejść.

    Po drugie primo.
    W ten system IMO, powinien zainwestować klub, gdyż to on sprzedaje bilety i on na tym zarabia. Nie orientuję się jaki to koszt, ale chyba nie przekracza możliwości finansowych takiego klubu jak Falubaz. To inwestycja która szybko się zwróci. Po prostu zmniejszą się koszty sprzedaży biletów na stadionie, a i sprzedaż może dzięki temu wzrosnąć
    A niby dlaczego klub? Nie przypominam sobie, aby Zastal finansował elektroniczne czytniki w obiektach MOSiR-u. Myślisz, że powinni zwrócić miastu za ich instalację?

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Co do osobnych wejsc na sektor pod wiezyczke to byc moze jest ( chociaz takiego nie kojarze ), ale nie ma zadnego elektronicznego systemu weryfikacji a mimo to idzie przez internet sprzedac bilety.
    T_zg tych biletów rozprowadzanych przez internet było kilkanaście sztuk i do tego w najniższych rzędach. Na dobrą sprawę tych miejscówek rozprowadzanych przez neta, można było bez problemu nauczyć się na pamięć (rząd/miejsce) Wiem, bo z ciekawości w tamtym czasie wszedłem na stronę a-bilet, która je rozprowadzała.

    Natomiast skandalem jest to o czym pisze Alter. Rozumiem, że trudno by było zachować to samo miejsce dla karnetowców. Ale cena!? Uważam, że bezwzględnie powinna być utrzymana, niezależnie od terminu zakupu biletu.

  22. Powrót do góry    #7897
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,875
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Steady Zobacz posta
    Mariusz, schody to się zaczęły, kiedy napisałeś bzdurę o 10tys. ludzi. Impreza masowa zaczyna się od 1000 ludków, z tego też powodu przykładowo na gorzowską piłkę wchodzi nie więcej niż 999 kibiców.

    Twoje argumenty o braku sprzedaży internetowej są z księżyca wzięte. Jakoś w Gorzowie i Toruniu nie ma problemu ze sprzedażą biletów przez Internet i nikt się głupio nie tłumaczy. A jak przychodzi mecz podwyższonego ryzyka, to powraca się do tradycyjnej metody sprzedaży na ten jeden czy dwa mecze i to wszystko. W Gorzowie w tym roku tylko na derby nie było możliwości zakupu biletu, siedząc równocześnie w kapciach w domu.

    Problemem jest raczej fakt, że aby był konkretny system internetowej dystrybucji, wpierw wypada mieć porządek na stadionie. A jak u Was sprzedawało się karnety na sektor, którego potem nie było, to co się dziwić )
    Oj widzę tu indolencję co niektórych, wyrwanie zdań z kontekstu, odnoszenie się fragmentarycznie do pewnych problemów. I przez to własnie, ze jeden chce być madrzejszy od drugiego wychodzą wam bzdury.

    Steady, a gdzie ja napisałem, że impreza masowa nie zaczyna się od 999 osób ? Jedyne co napisałem to to, że zaczynają się "schody" od 10 tys. A czemu to się dowiesz jak przestudiujesz odp. przepisy. I naucz się w końcu rozumieć to co czytasz.


    Co do sprzedaży internetowej. Wielu z takich jak Ty zapomina, że Toruń i Gorzów maja też kołowrotki. Jak się domyślam to system elektronicznej sprzedaży jest tam powiązany z systemem wejść na stadion. Nie bez znaczenia jest tutaj fakt, iż zarówno Gorzów jak i Toruń zrealizowali tą inwestycje przy rozbudowie/budowie stadionu. Więc dlatego własnie mozna było te systemy wprowadzić w Gorzowie i Toruniu. Sfinansowane za miejskie pieniądze jak domniemam. W ZG też było to ujęte w budżecie na remont stadionu. Kwestionował te rozwiązania jednak nasz prezydent

    MSD

    Daliście się wkręcić kolarzowi.
    Info o edycji ma przecież w podpisie dodane
    A taka była fajna zabawa, a Ty wszystko zepsułeś

    Yogurt

    jak dla mnie a widze to juz czwarty albo piaty raz i tylko w przypadku uzytkownikow (mariusz-kolarz) sprawa jest oczywista: wszystkowiedzący Omnibus tego forum ma drugie konto.ot i cała tajemnica
    Mój Ty mistrzu intelektu, a co ma do edycji czyjegoś postu fakt posiadania drugiego konta ? Wytłumacz to nam bom ciekawi
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 08-10-2012 o 16:35
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #7898
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    T_zg tych biletów rozprowadzanych przez internet było kilkanaście sztuk i do tego w najniższych rzędach. Na dobrą sprawę tych miejscówek rozprowadzanych przez neta, można było bez problemu nauczyć się na pamięć (rząd/miejsce) Wiem, bo z ciekawości w tamtym czasie wszedłem na stronę a-bilet, która je rozprowadzała.
    Czyli nierowne traktowanie kibicow z roznych sektorow. Mozliwosc kupienia biletu przez internet zrobili dla tych powiedzmy bogatszych, ktorych stac na wywalenie 80 zl + na bilet, a chołota z K niech pcha sie do pani jadzi w intermarche i wku***a sie na czas kupna biletu, cene oraz np przebyte 150+ km w celu zakupienia tego biletu. O to sie glownie rozchodzi, przynajmniej mi. Klub ma wywalone na kibicow i taka prawda. Zdoic Zdoic i jeszcze raz zdoic. Na braz kupilem bilet tylko i wylacznie poprzez fakt ceny ( 20 zl ). Byloby 10 zl drozej, w zyciu bym nie kupil po tym ile zaplacilem za mecz z GW.

  24. Powrót do góry    #7899
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Alter, Tomas, miło, że kolejni przejrzewają na oczy

    Rozumiecie już, o czym marudziłem przed sezonem?

  25. Powrót do góry    #7900
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Zdaje się, że na sektor pod wieżyczkę są osobne wejścia od strony lasu.
    Tak, pod wieżyczkę wejdziesz tylko tym osobnym wejściem które jest od strony lasu. Panowie narzekacie na ceny biletów, a ja płacę po 200 za sztukę pod wieżyczką, bo w tym roku karnetu nie kupiłem + oczywiście koszty dojazdu z Wawy...


    ... odpuszczam sobie finansowanie klubu, który traktuje mnie jak dojną krowę!
    I żal tylko, że nie podjąłem tej decyzji już kilka lat temu, gdy zaczęły się te wredne ruchy.

    Zostawiam sobie oglądanie Falubazu w wersji LIVE na wyjazdach i retransmisje TV z meczów w ZG.
    A w terminach, gdy Falubaz będzie gościł rywali - zawsze znajdę jakiś dobry mecz na innym stadionie.
    Nie dasz rady, długo tak nie wytrwasz. Nałóg jest silniejszy

  26. Powrót do góry    #7901
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Panowie narzekacie na ceny biletów, a ja płacę po 200 za sztukę pod wieżyczką
    Carlitos, poczytaj dyskusje od poczatku. Cena jest tutaj najmniej wymienianym elementem tej wymiany zdan. Cieszylbys sie, gdybys placil dalej 200zl za bilet, a ktos obok z takim samym miejscem 100 albo mniej? Glownie o takie zagrywki tu chodzi i o to, ze klub, ktory wg Dowhana dopiero rowna do Falubazu wyprzedza o lata swietlne Falubaz jesli chodzi o kulture oraz sposob dystrybucji wejsciowek oraz jakosci ogladania widowiska.

    a druga sprawa, ze nie kazdy w ZG zyje w swiecie cen z Warszawy i dla niektorych w ZG 200 zl to jedna czwarta wypłaty
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 08-10-2012 o 16:54

  27. Powrót do góry    #7902
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Wszystko będzie u Was dobrze.
    Lobbysta parlamentarny (dla producentów alkomatów) był osobiście na Gran Derbi.
    Zrozumiał, iż to inny świat. Całkowicie. Prawdopodobnie można było wejść szybko na stadion, krzesełko było czyste, a toaletą nie był toi-toi.
    Teraz będzie polskie żużlowe Camp Nou. Na początek jest muzeum na stadionie. Jak w Barcelonie. Póki co zajmuje większość samego stadionu, ale wszystko teraz ruszy do przodu.
    P.S. Ciekawe czy machał żółtym, czy czerwonym kartonem.

  28. Powrót do góry    #7903
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Carlitos, poczytaj dyskusje od poczatku. Cena jest tutaj najmniej wymienianym elementem tej wymiany zdan. Cieszylbys sie, gdybys placil dalej 200zl za bilet, a ktos obok z takim samym miejscem 100 albo mniej? Glownie o takie zagrywki tu chodzi i o to, ze klub, ktory wg Dowhana dopiero rowna do Falubazu wyprzedza o lata swietlne Falubaz jesli chodzi o kulture oraz sposob dystrybucji wejsciowek oraz jakosci ogladania widowiska.

    a druga sprawa, ze nie kazdy w ZG zyje w swiecie cen z Warszawy i dla niektorych w ZG 200 zl to jedna czwarta wypłaty
    Wiem, to jest p********one bez dwóch zdań, ale ja to traktuję jako sponsoring klubu a nie zapłatę za rozrywkę. Zresztą zapewniam cię że i w ZG ludzie za rozrywkę płacą więcej mimo skromnym pensji ...

  29. Powrót do góry    #7904
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wiem, to jest p********one bez dwóch zdań, ale ja to traktuję jako sponsoring klubu a nie zapłatę za rozrywkę. Zresztą zapewniam cię że i w ZG ludzie za rozrywkę płacą więcej mimo skromnym pensji ...


    Hehe tego to mi nie musisz mowic Wiem o ile maleje konto co weekend, wiec zdaje sobie z tego sprawe calkowicie Jezeli tak traktujesz, Twoja sprawa. Ja jestem zwyklym stadionowym zjadaczem słonecznika i płacę za bilet ( co tez jest w pewnym sensie sponsoringiem ) a nie inwestuje w sponsorowanie klubu. Place moim zdaniem nieadekwatne pieniadze do jakosci , nie mowie tutaj w kwestiach sportowych, chociaz w tym roku i tak placilem grube pieniadze, za sklad ktorego nie chcialem w ZG ( chodzi o Ryszarda ) spowodowany takim a nie innym regulaminem. Chca sie bawic w obnizanie poziomu widowiska ( i tutaj nasz klub tez sie do tego przyczynial, bo sam glosowal np za 1 zawodnikiem z GP za jakimis KSM-ami itd ), to niech te mecze kosztuja max 20 zl a nie caly czas podwyzki i podwyzki. Czy w tamtym roku na trybune K na derby bilety kosztowaly 80 zl? Czy klub nie widzial w tym sezonie, ze na ani jednym meczu nie bylo kompletu, gdzie w tamtym roku bylo to nie do pomyslenia? Ludzie powoli przestaja dawac sie robic w balona ( nie mylic z leszczynianinem ) i po prostu rezygnuja z pojscia na W69, a juz chyba w wiekszosci z tej calej otoczki towarzyszacej wypadowi na zuzel, poczawszy od wyrobienia karty kibica skonczywszy na kłóceniu się o swoje miejsce z jakims gosciem co je zajal. Mozna to nazwac w sumie swoistym rytuałem, ktory przestaje odpowiadac coraz to wiekszej liczbie osob.
    pzdr
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 08-10-2012 o 18:13

  30. Powrót do góry    #7905
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    OK - co do stadionu to powiem tak Miguelito. Jak maja zbudować dziadowsko za 12 mln to wole w miare przyzwoicie lub dobrze za 13,5 mln. Dobrze wiemy, ze oszczedzanie wychodzi nieraz bokiem. Kupujac do domu lub pracy narzedzia dlaczego staramy sie kupowac lepszych marek, robiac remont materialy lepszej jakosci? Wiadomo, ze zmora przetargow publicznych jest kryterium najnizszej ceny. Mysle, ze po wypowiedziach Jagiellowicza nt Skanski po zbudowaniu basenu i porownaniach ich z Alstalem , juz wtedy bylo wiadomo, ze Skanska jest faworytem dyrektora MOSiRU i pewnie tez Kubickiego. Ja uwazam, ze jak juz robimy to robmy dobrze, bo chytry dwa razy traci, a tanie mieso jedza psy.

    Kolejna sprawa to system sprzedawania biletow przez internet. Moze jestem laikiem w tych sprawach ale czy system elektronicznych wejsc przy kolowrotkach jest do tego niezbedny? Smiem twierdzic, ze nie. Dla mnie zakup biletu to jedno a wejscie z nim na stadion to drugie, i mozna to polaczyc lub nie. Na prezentacje w hali CRS kupowalem kiedys bilet przez bodajze jakies abilet.pl i bylo ok. Co to za problem, cos podobnego jak ma pani w Intermarche udostepnic nam w sieci gdzie po zalogowaniu wybralbym sobie i oplacil krzeselko lub miejsce w sektorze K na elektronicznej mapce stadionu. Loguję sie -> wybieram miejsce -> opłacam przez neta lub zaznaczam opcje platnosc przy odbiorze -> w odpowiednim punkcie odbieram bilet lub place za niego i odbieram - > z odebranym biletem maszeruje do bram stadionu. Mysle, ze taki Alter moglby spokojnie sobie ten bilet zakupic z domu i przyjechac dopiero w dzien meczu, Carlitos zrobilby to z Warszawy, ja nie stalbym w jakiejs przydlugasnej kolejce w Auchan i musial obserwowac jak pracownik sprzedaje komus przede mna jeden bilet przez 5 min bo zanim otworzy wszystkie okienka, zaznaczy w panelu, ktora drukarka ma go wydrukowac itd. Nie wiem czy widzieliscie jaki oni maja ten soft dosprzedazy, ze to trwa wszystko wieki, a potem ze sa kolejki. Malo tego nawet jakbym byl w delegacji gdzien trzydniowej a klub zrobilby dla karnetowiczow przedsprzedaz tylko przez dwa dni to tez moglbym skorzystac, a nie wysylac kurierem karnet i karte kibica koledze, ktory musi sie urwac z pracy, zeby nam zakupic bilety w przedsprzedazy.
    Mysle, ze problem jest do rozwiazania nawet obecnie tylko komus musi sie chciec. Czym sie generalnie niby rozni zarezerwowanie miejsca i kupno biletu do kina od stadionu. Tu i tu sa miejsca, i tu i tu trzeba wejsc z biletem. I nie wyskakuj tu Mariusz tylko z porowaniem, ze mecz to impreza masowa a pokaz w kinie nie, bo co z tego niby wynika? Rzuciles haslo i ogolnikowy tekst, ze to inna bajka bo jest duzo dodatkowych papierow itp. Ale jakie to ma KONKRETNIE znaczenie dla mnie, ze nie moge kupic biletu w internecie zamiast u powolnie obslugujacej komputer dziewczyny w punkcie klubowym w galerii handlowej?

  31. Powrót do góry    #7906
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    OK - co do stadionu to powiem tak Miguelito. Jak maja zbudować dziadowsko za 12 mln to wole w miare przyzwoicie lub dobrze za 13,5 mln. Dobrze wiemy, ze oszczedzanie wychodzi nieraz bokiem. Kupujac do domu lub pracy narzedzia dlaczego staramy sie kupowac lepszych marek, robiac remont materialy lepszej jakosci? Wiadomo, ze zmora przetargow publicznych jest kryterium najnizszej ceny. Mysle, ze po wypowiedziach Jagiellowicza nt Skanski po zbudowaniu basenu i porownaniach ich z Alstalem , juz wtedy bylo wiadomo, ze Skanska jest faworytem dyrektora MOSiRU i pewnie tez Kubickiego. Ja uwazam, ze jak juz robimy to robmy dobrze, bo chytry dwa razy traci, a tanie mieso jedza psy.
    Wszystko racja, z jednym tylko zastrzeżeniem - to nie Ty będziesz dokładał kolejne 1 500 000 PLN z własnej kieszeni. Weź pod uwagę, że kolejka po miejską kasę zawsze jest długa. Ciekawe jak długo jeszcze Kubicki będzie brał na klatę rosnące niezadowolenie zwolenników budowy dróg, chodników, żłobków i przedszkoli? Na tak zwany budżet obywatelski, ciekawą innowację, przeznaczono 3 000 000 PLN. A w ciągu kilku tygodni na stadion z którego skorzysta wyłącznie Falubaz będzie trzeba dorzucić łacznie 3 500 000 PLN. Czy Kubicki jest aż tak głupi, by osłabiać swoją pozycję, wzmacniając jednocześnie Dowhana? Wiem, że ostatecznie o tym i tak decyduje wiekszośc radnych, a ta jest z PO, ale czy sama PO zaryzykuje dla swojego senatora utratę większości w Radzie Miejskiej w nastepnych wyborach?

  32. Powrót do góry    #7907
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Eneasz do tego co napisałeś dodam jeszcze KONCERTY - ci co jeżdżą po Polsce po festiwalach wiedzą, że wszystko można przez net załatwić. Często nie ma kołowrotków, numerowanych miejsc (sic!). Z technicznego punktu widzenia sprzedaż biletów na wszelkiego typu imprezy jest możliwa (i odbywa się) od dobrych kilku lat. Wszelkie argumenty na nie są żałosne i świadczą o zacofaniu i niewiedzy je głoszacych.
    IN PROTAS I TRUST !!!

  33. Powrót do góry    #7908
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Miguelito Zobacz posta
    Czy Kubicki jest aż tak głupi, by osłabiać swoją pozycję, wzmacniając jednocześnie Dowhana?
    Ostatnio między nimi zawiązała się nić "szorstkiej przyjaźni", a zatem Kubicki może liczyć na stanowisko referenta w biurze senatorskim jeśli powinie mu się noga w wyborach samorządowych.
    A roboty jest huk: prowadzenie bloga, pisanie listów otwartych, fejsy, tłitery etc., etc.

  34. Powrót do góry    #7909
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,468
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 525 w 337 postach
    Co do kolejnego 1,5mln to jednak sporo, w mieście jest dużo wydatków, z drugiej strony skoro kiedyś się powiedziało A, dobrze by było powiedzieć B i coś z tym stadionem robić.

    Co do sprzedaży internetowej to mnie żadne argumenty przeciw nie przekonają, a pewnie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę dla osób dystrybujacych bilety.
    Tylko Falubaz

  35. Powrót do góry    #7910
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Dajcie spokój z tymi kołowrotkami. W większości miejsc "kanar" ma mobilny czytnik elektroniczny i skanuje kody z biletów. Korzystają z tego także na Motoarenie kiedy kibiców jest wielu. Mimo, że mają kołowrotki.
    Żeby to mieć wystarczy kupić serwer, sprzęt do transmisji i czytniki. Podejrzewam, że koszt nie większy niż jakieś 100 -150kPLN.

  36. Powrót do góry    #7911
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie dasz rady, długo tak nie wytrwasz. Nałóg jest silniejszy
    Napisałem, że będę miał alternatywę
    http://www.youtube.com/watch?v=LxjxqgMG6GE

  37. Powrót do góry    #7912
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Alter, rozumiem Twoją frustrację, ale... do Bydgoszczy??

  38. Powrót do góry    #7913
    Użytkownik Awatar cwikson
    Dołączył
    18-07-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Nie wiem czy widzieliscie jaki oni maja ten soft dosprzedazy, ze to trwa wszystko wieki, a potem ze sa kolejki. ?
    Hehe najlepsze kwiatki są jak kupujesz naraz kilka biletów na miejsca obok siebie. Program nie pozwala "klepnąć" kilka biletów naraz, tylko każdy po kolei. Przy dużym obciążeniu systemu (patrz poprzedni finał) i zamułce pani przy komputerze, trzeba było trzymać kciuki, żeby ktoś w innym punkcie sprzedażny biletów nie kupił w między czasie biletu na miejsce które chcielibyśmy zarezerwować dla siebie jako np. 3 lub 4. Paranoja

  39. Powrót do góry    #7914
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...u-bez-Kapitana

    A co wy na to? Najlepiej odrazu sypać walkowery i rozdać medale NIech żyje Ekstraliga i jej władze

    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...asa-Davidssona

    Jeszcze Jonas się rozchorował Walkower pewnie ucieszyłby Toruńskich działaczy.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 09-10-2012 o 12:43

  40. Powrót do góry    #7915
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,468
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 525 w 337 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...u-bez-Kapitana

    A co wy na to? Najlepiej odrazu sypać walkowery i rozdać medale NIech żyje Ekstraliga i jej władze
    SE w tym sezonie już osiągnęła poziom śmieszności i nadaje się jedynie do "śmiechu warte".
    W sumie dlaczego przeprosiny nie mają być w "Times" na pierwszej stronie + Pepe i spólka powinni pojechac do Watykanu, aby dostać rozgrzeszenie od samego Papieża, który ogłosi to publicznie podczas kazania? Jaba dubu, jaba dubu niech na żyje prezes SE
    Chyba wystarczyłoby aby przeprosiny pojawiły się na stronie oficjalnej zawodnika?
    Tylko Falubaz

  41. Powrót do góry    #7916
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    SE w tym sezonie już osiągnęła poziom śmieszności i nadaje się jedynie do "śmiechu warte".
    W sumie dlaczego przeprosiny nie mają być w "Times" na pierwszej stronie + Pepe i spólka powinni pojechac do Watykanu, aby dostać rozgrzeszenie od samego Papieża, który ogłosi to publicznie podczas kazania? Jaba dubu, jaba dubu niech na żyje prezes SE
    Chyba wystarczyłoby aby przeprosiny pojawiły się na stronie oficjalnej zawodnika?
    Dobrze ,że im w ostatniej chwili przypomniało , aby dokopać Protasowi. Koniec sezonu za chwile, i jeszcze go dopadli.

  42. Powrót do góry    #7917
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,875
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Eneasz do tego co napisałeś dodam jeszcze KONCERTY - ci co jeżdżą po Polsce po festiwalach wiedzą, że wszystko można przez net załatwić. Często nie ma kołowrotków, numerowanych miejsc (sic!). Z technicznego punktu widzenia sprzedaż biletów na wszelkiego typu imprezy jest możliwa (i odbywa się) od dobrych kilku lat. Wszelkie argumenty na nie są żałosne i świadczą o zacofaniu i niewiedzy je głoszacych.
    Żałosne jest to, ze ja tu nie widze osób które byłyby na "nie" elektronicznej sprzedaży biletów. To po pierwsze. Po drugie Tobie akurat się dziwie, że głosisz herezje mając dojścia do źródeł gdzie mógłbyś (wystarczyło popytać) własnie zweryfikować swoją niewiedzę w tym temacie. Ale po co skoro można w ten sposób komuś dokopać, co nie ?

    Odnośnie samej sprzedaż internetowej. Jasne, że teoretycznie można by całą sprzedaż biletów wrzucić do sprzedaży internetowej zlecając to firmom zewnętrznym. Ale tylko teoretycznie, w praktyce nie jest to możliwe ponieważ nie można by wtedy prowadzić równoległej sprzedaży w punktach detalicznych. Powodem tego jest fakt, iż nie współpracują ze sobą systemy sprzedaży w klubie i w firmach zewnętrznych. Owszem, można by np. część biletów sprzedawać przez firmy zewnętrzne (internetowo) a część dystrybuować w tradycyjny sposób. Ale wtedy dopiero doszło by do zamieszania jak taki np. Iksiński chciałby kupić sobie bilet w Auchan a tam powiedzieli by mu, że jest to nie możliwe i może co najwyżej sobie kupić przez internet. Inny problem to karnetowicze, na PO kupują sobie bilety jako pierwsi. Jeśli ktoś nie zakupi to bilet przechodzi do sprzedaży ogólnej. I gdzie by musiał kupować taki bilet ewentualny karnetowicz ? A to tylko niektóre problemy, jest ich znacznie więcej do rozwiązania. Czy są inne możliwości ? Naturalnie, że są. Trzeba po prostu zamówić odp. system sprzedaży biletów, taki który byłby kompatybilny z systemem wejść na stadion oraz z systemami innych firm zewnętrznych zajmujących się sprzedażą biletów poprzez internet. Pamiętać jednak należy, ze klub (jako organizator) musi miec możliwość weryfikacji kupujących, i tu własnie kłąniają się (Eneasz) przepisy odnośnie imprez masowych. Z tego co wiem (jak się mylę niech mnie wiedzący poprawią) w Gorzowie i Toruniu te ich systemy nie do końca spełniają te kryteria co jest powodem małego neizadowolenia ich właścicieli.

    Jak to przełożyć na grunt Falubazu ? Otóż większość z was przypomina sobie, ze już chyba ze trzy, cztery lata temu były próby uruchomienia takiej sprzedaż internetowej przez Wrocławską firmę. Wtedy to nie zdało egzaminu własnie z powodów wymienionych wyżej. Alternatywą było zakupienie odpowiednich systemów. Ludzie w klubie to analizowali, do sfinansowania tej inwestycji jednak nie doszło. Z przyczyn przyziemnych, otóż nasi chcieli iść drogą Torunia i Gorzowa, tak aby połączyć to w jedną inwestycję z remontem stadionu. Poszło o globalny system elektroniczny rejestrujący wejścia na stadion oraz sprzedaży biletów. A nadmienić należy, że idzie tu o spore pieniądze, nie o jakieś 200 czy nawet 1000 PLN na serwer a o kilkaset tys złotych jeśli idzie o sam system informatyczny, nie licząc systemu wejść na stadion. Jak pamiętacie pewnie taki system był wliczony w koszta modernizacji stadionu. Owszem, Kubicki kręcił trochę głową, że za drogi, że przeciez bramki elektroniczne można wynajmować itd. Choć na samym początku jego przyjaźni z RD nawet mu pasował.

    Mi się nasuwa teraz proste pytanie, czy wobec powyższego działania klubu zmierzają w dobrym kierunku czy może w złym ? Bo wielu tu piszę, że brak elektronicznej sprzedaży to tylko i wyłącznie niechęć ludzi w klubie.

    P.s
    Ciesiel, licze na Ciebie, ze skonfrontujesz to co napisałem tutaj z tym co usłyszysz w klubie. Przecież masz takie możliwości, wystarczy tylko chcieć
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #7918
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...u-bez-Kapitana

    A co wy na to? Najlepiej odrazu sypać walkowery i rozdać medale NIech żyje Ekstraliga i jej władze

    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...asa-Davidssona

    Jeszcze Jonas się rozchorował Walkower pewnie ucieszyłby Toruńskich działaczy.
    Spokojnie, może będzie sędzia Lis, to i bez PePe będziemy mieli minimalny KSM

    A na serio: pojedziemy bez Kapitana i dostaniemy v.o.
    Później będzie odwołanie do trybunału PZM
    Na koniec EE wyznaczy nowe terminy meczów: 06.12.2012 w Toruniu oraz 24.12.2012 w Zielonej Górze
    Prezenty mikołajkowo-gwiazdkowe jak znalazł

  44. Powrót do góry    #7919
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,468
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 525 w 337 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Spokojnie, może będzie sędzia Lis, to i bez PePe będziemy mieli minimalny KSM

    A na serio: pojedziemy bez Kapitana i dostaniemy v.o.
    Później będzie odwołanie do trybunału PZM
    Na koniec EE wyznaczy nowe terminy meczów: 06.12.2012 w Toruniu oraz 24.12.2012 w Zielonej Górze
    Prezenty mikołajkowo-gwiazdkowe jak znalazł
    Dobrze kombinujesz. Chłopaki założą kolce na opony i jechane Każdy doczepi sobie brodę, która będzie wystawała spod kasku, a na plecach worek z prezentami
    Tylko Falubaz

  45. Powrót do góry    #7920
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co ten Mariusz wypisuje??? To skoro jest taki chaos, to może tak wypieprzyc wszystkich obiboków i megamózgów z klubu?

    A ja odnoszę wrażenie, że zarówno kolejne rozbudowy stadionu, jak i dystrybucja biletów dlatego są tak skomplikowane i pełne wybojów, bo lista osób, które po drodze muszą przytulić miejską kaskę jest baaaardzo długa i wciąż się powiększa...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •