Strona 166 z 196 PierwszyPierwszy ... 66116156164165166167168176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,426 do 7,470 z 8785

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7426
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Sajfutdinow w składzie Falubazu i wiele sobie obiecuję po nowym sponsorze ukierunkowanym na wschód
    Na mojej liscie jest Emil, ( Hampel - ale to wiadomo, ze raczej nierealne ), Jedrzejak lub Mikkel B Jensen..
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 21-09-2012 o 00:27

  2. Powrót do góry    #7427
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Na mojej liscie jest Emil, ( Hampel - ale to wiadomo, ze raczej nierealne ), Jedrzejak lub Mikkel Jepsen Jensen..
    Dokladnie do naszej 4 bierzmy Ogóra i git ale Duzers..ciezka walka nas czeka by go zatrzymac jak co sezon

  3. Powrót do góry    #7428
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Jest to jak najbardziej możliwe.

    Art. 243.
    1. Zawodnik może zostać wypożyczony w każdym terminie, o ile spełnione są
    następujące warunki:
    [...]
    4) w sezonie rozgrywkowym, w którym mieści się przedział czasowy
    wypożyczenia, zawodnik zdobył w meczach ligowych nie więcej niż
    8 punktów łącznie z punktami bonusowymi.

    Rogowski takich punktów uzbierał łącznie 4.
    Skoro doczytałeś do Art. 243 to pewnie zaznajomiłeś się również z Art. 242

    Art. 242.

    1. Zawodnik może być wypożyczony w każdym przypadku, o którym mowa w niniejszym rozdziale, tylko do jednego klubu i tylko jeden raz na dany sezon, z wyjątkiem przypadków wyszczególnionych w art. 207 ust. 1 pkt 1 i 2, kiedy zawodnik ma prawo rozwiązać umowę wypożyczenia i po spełnieniu warunków jak w niniejszym rozdziale, może zostać wypożyczonydo innego klubu.
    A Kacper już jeździł w sezonie 2012 w innym klubie
    Ostatnio edytowane przez AlterEgo ; 20-09-2012 o 22:59

  4. Powrót do góry    #7429
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Jak już tak życzeniowo, to ja też:

    1. Pepe
    2. Mikkel B. Jensen / Jonas po terapii
    3. Hampel
    4. Sasza (kanieczna! W parze z czołgającym się Jarkiem para śmierci 2013)
    5. AJ (obejrzy się za kolegą)
    6. Dudek (wiadomo, priorytet)
    7. Strzelec (młodszy od Rogusia i jak chce, to potrafi zrobić punkty - Częstochowa, Rzeszów, tylko potrzebna rozmowa z psychologiem odnośnie spiny)

    Mieszczą się?

    Edit:
    A jeszcze odnośnie Strzelca: http://www.adamstrzelec.pl/index.php...how_all&no=162 Nie pośmigał sobie nasz Joker w MIMP. Z całym szacunkiem dla rywali, ale 5 oczek to wynik mizerny. I jeszcze napisali, że rok temu w Gorzowie był 15. Nie ma co, progresja widoczna, że hoho
    Ostatnio edytowane przez Bruno Schulz ; 20-09-2012 o 23:42

  5. Powrót do góry    #7430
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Jak już tak życzeniowo, to ja też:

    1. Pepe
    2. Mikkel B. Jensen / Jonas po terapii
    3. Hampel
    4. Sasza (kanieczna! W parze z czołgającym się Jarkiem para śmierci 2013)
    5. AJ (obejrzy się za kolegą)
    6. Dudek (wiadomo, priorytet)
    7. Strzelec (młodszy od Rogusia i jak chce, to potrafi zrobić punkty - Częstochowa, Rzeszów, tylko potrzebna rozmowa z psychologiem odnośnie spiny)

    Mieszczą się?

    Edit:
    A jeszcze odnośnie Strzelca: http://www.adamstrzelec.pl/index.php...how_all&no=162 Nie pośmigał sobie nasz Joker w MIMP. Z całym szacunkiem dla rywali, ale 5 oczek to wynik mizerny. I jeszcze napisali, że rok temu w Gorzowie był 15. Nie ma co, progresja widoczna, że hoho
    No raczej nie damy rady takim skladem,chca miec Aj,Duzersa,Pepe,i Saszke tylko Ogór sie łapie tak mysle boje sie ze ktos jednak odejdzie

  6. Powrót do góry    #7431
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    W ogole od jakiegos czasu zauwazylem, ze jak ktos jest w slabej formie, lub jest cienkim zawodnikiem to wg niektorych z Was sesja z psychologiem zalatwi temat i zawodnik zacznie komplety trzaskac. Kiedys takiego czegos nie bylo i moim zdaniem teraaz jakies sesje z psychologami tez g***o daja. Albo ma sie to cos, albo nie istnieje sie w tym sporcie.

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    No raczej nie damy rady takim skladem,chca miec Aj,Duzersa,Pepe,i Saszke tylko Ogór sie łapie tak mysle boje sie ze ktos jednak odejdzie
    Pepe i AJ nie odejda ( wazny kontrakt ). Jezeli odejdzie ktos z dwojki Saszka, Dudek, to wraz z nimi odejdzie spora czesc kibicow i zarzad bardzo dobrze o tym wie. Ja bylbym na przyklad jednym z nich.

    Jedrzejak ma niewiele mniejszy KSM niz Hampel. I w statystykach jest oczko za Protasem.

  7. Powrót do góry    #7432
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Jak już tak życzeniowo, to ja też:

    1. Pepe
    2. Mikkel B. Jensen / Jonas po terapii
    3. Hampel
    4. Sasza (kanieczna! W parze z czołgającym się Jarkiem para śmierci 2013)
    5. AJ (obejrzy się za kolegą)
    6. Dudek (wiadomo, priorytet)
    7. Strzelec (młodszy od Rogusia i jak chce, to potrafi zrobić punkty - Częstochowa, Rzeszów, tylko potrzebna rozmowa z psychologiem odnośnie spiny)

    Mieszczą się?
    Pewnie, że się mieszczą

    Na dzisiaj KSM = 46,08


    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    A Kacper już jeździł w sezonie 2012 w innym klubie
    A Łukasz Sówka? W czasie tegorocznego wypożyczenia z Zielonej do Rzeszowa, wystąpił w jednym meczu w barwach Ostrowa jako "gość". A to by znaczyło, że opcja "gościa" nie jest traktowana jako wypożyczenie.
    Ostatnio edytowane przez lugen ; 21-09-2012 o 08:52

  8. Powrót do góry    #7433
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Widzę, że większość ustawia Dudka jako juniora, czy wpadła jakaś informacja, że idiotyczny przepis z juniorami z KSM max 4, został wycofany? Bo umknęło mi to.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  9. Powrót do góry    #7434
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Masz rację, Lugen. Pomerdało się z tymi wypożyczeniami i gościami. Im bardziej zawiły regulamin, tym mniej zrozumiały.

  10. Powrót do góry    #7435
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Widzę, że większość ustawia Dudka jako juniora, czy wpadła jakaś informacja, że idiotyczny przepis z juniorami z KSM max 4, został wycofany? Bo umknęło mi to.


    Pozdrawiam
    Zadnego info pewnego chyba jeszcze nie było. Narazie ta nasza dyskusja jest w sumie bezcelowa, bo nikt tak na dobra sprawe nie wie, jak bedzie wygladal regulamin na przyszly sezon. Ciekawie zapowiadalby sie okres transferowy, gdyby góra ukazała nowy regulamin z dniem, w ktorym wg starego zawodnicy moga dopiero zaczac rozmowy o przyszlych kontraktach. Wczesniej zaden nie moglby dawac jakis wiazących deklaracji, poniewaz zaden klub nie wiedzialby, o ktorego zawodnika moze sie bic Sam przepis o Juniorach i ksm > 4 jest tak idiotyczny, ze mogliby jeszcze wprowadzic analogicznie ze senior z KSM ponizej 4 startuje obowiazkowo jako junior
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 21-09-2012 o 09:36

  11. Powrót do góry    #7436
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Jeszcze doczekamy czasów w których będziemy się "bili" o Piotrka Dyma !! Już pisałem, że Piotrek dopina sprawy logistyczne i na sezon 2014 będzie gotowy!! Kupił już dwa dodatkowe busy, aby widziano go w wielu miejscach jednocześnie, będzie o nim głośno to podbije stawki. Podobno ma startować jako junioro-senior, bo w regulaminie w 2014 ma być zapis, że pod numerem 8 będzie startował "junioro-senior", będzie musiał mieć +30 lat, wąs, włosy do uszu i nie będzie mógł kłaść nogi na hak podczas jazdy. Jego KSM nie może być większe niż 2! / zsumowane cyfry z daty urodzenia.

    To wszystko po to, aby speedway był łatwiejszy w odbiorze, a liga emocjonująca i wyrównana
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  12. Powrót do góry    #7437
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    A w momencie rozpoczecia zawodow bedzie wyczytywana lista obecnosci z dziennika zawodow i przy spoznieniu bedzie wystawiany jeden minus ( a 3 minusy to pała ) oraz kara stania w kącie w parku maszyn do swojego pierwszego startu.


    edit: Kto wie, czy rysio k. nie czerpie pomyslow z tego forum lepiej nie zartowac
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 21-09-2012 o 10:54

  13. Powrót do góry    #7438
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Teraz się śmiejemy
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  14. Powrót do góry    #7439
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W ogole od jakiegos czasu zauwazylem, ze jak ktos jest w slabej formie, lub jest cienkim zawodnikiem to wg niektorych z Was sesja z psychologiem zalatwi temat i zawodnik zacznie komplety trzaskac. Kiedys takiego czegos nie bylo i moim zdaniem teraaz jakies sesje z psychologami tez g***o daja. Albo ma sie to cos, albo nie istnieje sie w tym sporcie.



    Pepe i AJ nie odejda ( wazny kontrakt ). Jezeli odejdzie ktos z dwojki Saszka, Dudek, to wraz z nimi odejdzie spora czesc kibicow i zarzad bardzo dobrze o tym wie. Ja bylbym na przyklad jednym z nich.

    Jedrzejak ma niewiele mniejszy KSM niz Hampel. I w statystykach jest oczko za Protasem.
    W sporcie nie ma sentymentow,ja jestem swiadomy tego i na pewne sytuacje nie ma wyjscia,odejscie Dudiego przed tym sezonem bylo bardzo bliskie mysle ze Mariusz wie o co chodzi,na wysokosci zadania stanal Pan Slawek.Jezeli tak sie stanie ze np Dudi bedzie musial odejsc to nie pozostaje nam nic innego jak z bolem serca sie pogodzic z tym.Kiedys Walas i Pepe tez odeszli

  15. Powrót do góry    #7440
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Tylko gdzie Dudek miałby odejść? Dla mnie jest to kompletnie niezrozumiałe - jego kariera dotychczas przebiega wzorcowo, robi niesamowite postępy, jest świetnym zawodnikiem, kibice go kochają, jest wychowankiem Falubazu, jeździ w solidnym klubie, ma sponsorów... Nie widzę z mojej perspektywy żadnego, logicznego powodu, dla którego Patryk miałby opuszczać ZG...


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  16. Powrót do góry    #7441
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Tylko gdzie Dudek miałby odejść? Dla mnie jest to kompletnie niezrozumiałe - jego kariera dotychczas przebiega wzorcowo, robi niesamowite postępy, jest świetnym zawodnikiem, kibice go kochają, jest wychowankiem Falubazu, jeździ w solidnym klubie, ma sponsorów... Nie widzę z mojej perspektywy żadnego, logicznego powodu, dla którego Patryk miałby opuszczać ZG...


    Pozdrawiam
    No widzisz Savage malo wiesz uwierz mi Dudi przed sezonem byl bliski odejscia pozdrawiam Cie.

  17. Powrót do góry    #7442
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Dudka juz od paru sezonow kusza, to normalne. Porownywanie odejscia Walaska oraz Pepe troche nietrafione, poniewaz gdy odchodzili z Falubazu, to Falubaz byl troche w innym miejscu i sytuacji niz teraz. Teraz jest w klubie stabilnym finansowo, z wynikami i mozliwosciami walki o najwyzsze cele. Predzej puscilbym w długą AJ niz Dudka, bo to jest nasza przyszlosc i mam nadzieje, ze klub zrobi duzo, zeby go zatrzymac. Karnetu juz z powodow ktore jakis czas temu wymienilem nie mam zamiaru kupowac, a jak mam kupowac bilety i chodzic na spotkania Falubazu, to sorry, ale wole ogladac Dudka i srodek tabeli niz medale z Hampelem.

  18. Powrót do góry    #7443
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Ja nie neguję tego czy był, czy nie był, bo tego nie wiem, po prostu dziwie się dlaczego Dudek miałby odchodzić z Falubazu, zapewne jakiś powód jest, jednak ciężko jest mi go znaleźć jako postronnej osobie.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  19. Powrót do góry    #7444
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ja nie neguję tego czy był, czy nie był, bo tego nie wiem, po prostu dziwie się dlaczego Dudek miałby odchodzić z Falubazu, zapewne jakiś powód jest, jednak ciężko jest mi go znaleźć jako postronnej osobie.

    Pozdrawiam
    Powod to $ nie ma sentymentow,chcialem wyslac Ci wiadomosc na priv ale nie mozesz odbierac pzdr

  20. Powrót do góry    #7445
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    A czemu nie mogę odbierać? Trzeba coś aktywować?
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  21. Powrót do góry    #7446
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    nie wiem moze masz cos zablokowane tak bynajmiej mi pisze

  22. Powrót do góry    #7447
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    A czemu nie mogę odbierać? Trzeba coś aktywować?
    Zakładka Ustawienia (u góry po prawej) , a w niej: Moje ustawienia => Moje konto => Ogólne ustawienia ... dalej znajdziesz

  23. Powrót do góry    #7448
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Dzięki lugen, jak coś mogę już odbierać PW
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  24. Powrót do góry    #7449
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    juz wysylam priva savage

  25. Powrót do góry    #7450
    Użytkownik Awatar vanpraag
    Dołączył
    25-04-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 10 w 5 postach
    Panie i Panowie a co byście powiedzieli na skład z powracającym synem marnotrawnym Fredkiem Lindgrenem zwanym. Wg moich obliczeń na tą chwilę KSM Falubazu w składzie Jonsson, Pepe, Duzers, Saszka, Fredka, Strzelec i Rogowski wynosi 42. Są jednak jeszcze dwie kolejki do odjechania i myślę, że ten jeden punkt możnaby "zejść w dół". Oczywiście istnieje możliwość zamiast Kacpra wstawić seniora z KSM 2,5 (Jabłoński, Jankowski). Myślę jednak, że ekipa z trzema juniorami (czwarty Saszka) byłaby kwintesencją tego co nazywamy Falubazem. Żadnych wynalazków, same ambitne chłopaki i o wynik sportowy moglibyśmy być raczej spokojni. Trzeba by tylko pokombinować z tym nieszczęsnym 1 punktem KSM.
    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #7451
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez vanpraag Zobacz posta
    Panie i Panowie a co byście powiedzieli na skład z powracającym synem marnotrawnym Fredkiem Lindgrenem zwanym. Wg moich obliczeń na tą chwilę KSM Falubazu w składzie Jonsson, Pepe, Duzers, Saszka, Fredka, Strzelec i Rogowski wynosi 42. Są jednak jeszcze dwie kolejki do odjechania i myślę, że ten jeden punkt możnaby "zejść w dół". Oczywiście istnieje możliwość zamiast Kacpra wstawić seniora z KSM 2,5 (Jabłoński, Jankowski). Myślę jednak, że ekipa z trzema juniorami (czwarty Saszka) byłaby kwintesencją tego co nazywamy Falubazem. Żadnych wynalazków, same ambitne chłopaki i o wynik sportowy moglibyśmy być raczej spokojni. Trzeba by tylko pokombinować z tym nieszczęsnym 1 punktem KSM.
    Pozdrawiam

    Ja jestem na nie. Fredka o ile na swoim torze cos tam jedzie, to na wyjazdach jeszcze gorszy od Ryska jest. To juz bym wolal zostawic Ryska ( nie to, ze go chce, ale gdyby byla mozliwosc tylko tych 2 ) niz Fredke, z powodu niezmieniajacego sie skladu i jechac tym zestawieniem co w tym roku.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 21-09-2012 o 12:41

  27. Powrót do góry    #7452
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Mam nadzieję, że jednak ogłoszą nowy przetarg na wiosnę. Wtedy budowę można zacząć już w październiku, a nie jak obecnie w styczniu.

    http://rzg.info.pl/2012/09/za-malo-p...mont-stadionu/
    Tylko Falubaz

  28. Powrót do góry    #7453
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    vanpraag, na taki Falubaz kupiłbym karnet bez chwili wahania .

  29. Powrót do góry    #7454
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    ja tez mysle ze czas fredki u nas sie skonczyl mimo ciaglej sympatii do jego osoby

  30. Powrót do góry    #7455
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Niestety Fedka z sezonu na sezon jest coraz bardziej bezbarwny, szkoda.

    Jak się bawimy w skład:
    1. Pepe
    2. Rogowski/JD
    3. Sasza
    4. Mikkel B. Jensen
    5. AJ
    6. Dudek
    7. Strzelec
    czyli dwóch doświadczony i reszta młodzi. Jak dla mnie wybuchowa mieszanka.
    Pewnie jednak i tak się nie zmieszczą w 39
    Tylko Falubaz

  31. Powrót do góry    #7456
    Użytkownik Awatar vanpraag
    Dołączył
    25-04-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 10 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja jestem na nie. Fredka o ile na swoim torze cos tam jedzie, to na wyjazdach jeszcze gorszy od Ryska jest. To juz bym wolal zostawic Ryska ( nie to, ze go chce, ale gdyby byla mozliwosc tylko tych 2 ) niz Fredke, z powodu niezmieniajacego sie skladu i jechac tym zestawieniem co w tym roku.
    t_zg z takiego bluźnierstwa trzeba się będzie wyspowiadać

    Sam wiem oczywiście, że wyniki Fredki na wyjeździe nigdy nie były, żeby użyć kolokwializmu, powalające. Po pierwsze jednak siła rażenia na domowym torze wzrosłaby niemożebnie, a po drugie może to tylko sentyment, ale ja dalej wierzę w tego chłopaka i mimo, że swoje lata już przecież ma, to kto wie może pójdzie w ślady swego eks-partnera z pary PUKa. Cieszę się, że nie jestem w tym pewnie nieco idealistycznym zapatrywaniu się na Fredkę sam (vide:Reptile)
    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #7457
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez vanpraag Zobacz posta
    t_zg z takiego bluźnierstwa trzeba się będzie wyspowiadać

    Sam wiem oczywiście, że wyniki Fredki na wyjeździe nigdy nie były, żeby użyć kolokwializmu, powalające. Po pierwsze jednak siła rażenia na domowym torze wzrosłaby niemożebnie, a po drugie może to tylko sentyment, ale ja dalej wierzę w tego chłopaka i mimo, że swoje lata już przecież ma, to kto wie może pójdzie w ślady swego eks-partnera z pary PUKa. Cieszę się, że nie jestem w tym pewnie nieco idealistycznym zapatrywaniu się na Fredkę sam (vide:Reptile)
    Pozdrawiam

    Vanpraag, ale z jakiego bluznierstwa? Napisalem wyraznie, ze gdyby byl do wyboru tylko Rysiek i Fredka to jednak jestem za Ryskiem. Ryska tak samo nie chce w Falubazie jak i Fredki. Fredka mial tu swoje 5 minut i ich nie wykorzystal. Jest w lidze bardzo bezbarwnym zawodnikiem i takie sa fakty. Nam potrzeba kogos, zeby sila wzrosła, ale na wyjazdach. U nas nie przegralismy ani jednego spotkania w tym sezonie, wiec nie widze powodow, zeby patrzec na to z tej strony. Oczywiscie Fredka moze miec jakis wyskok sezonowy, jak PUK, ale w jakas ustabilizowana forme na wysokim poziomie nie wierze. To juz Zengi jest o 0.1 w KSM gorszy na wyjazdach od Fredki wiec wolalbym postawic na swojaka. Zielonogorzanin, mlodszy i niewiele gorszy w lidze od Freda.

  33. Powrót do góry    #7458
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    W dzisiejszych czasach wszystko sprowadza się do trafienia w sprzęt. Oczywiście zawsze tak było, ale po wprowadzeniu nowych tłumików stało się to jeszcze istotniejsze. Freddie ma swoje plusy i minusy. Wyjazdowo nigdy mistrzem nie był to fakt, ale gdybym miał wybierać pomiędzy nim, a Holtą to wybór byłby oczywisty. Wiek, styl jazdy to jak dla mnie przemawia zdecydowanie za Lindgrenem. No i fakt, że byłby to bardzo waleczny i swojski skład. Fredka do pary z Saszą to dla mnie byłoby coś i na taki Falubaz miło by się chodziło. Oczywiście trzeba też brać pod uwagę co wymyślą przedstawiciele Speedway Debiligi. Przy KSM 39 pole manewru będzie bardzo ograniczone. Tak czy siak jednak dokonałbym jakichś zmian w składzie. Holta jest dla mnie do odstrzału nawet jeśli zrobi 2x komplet w dwumeczu o brąz. Ten zawodnik miał tutaj być trzecim liderem. Biorąc pod uwagę, że zaledwie RAZ ! w sezonie udało mu się zdobyć 10 pkt to zalatuje to kompromitacją jak na zawodnika tej klasy. Podobny los powinien czekać Jabłońskiego i Jankowskiego, bo to jednak pierwszoligowcy. Do nich jednak pretensji nie mam, bo i wiele od nich nie oczekiwałem (no może po Jabłońskim spodziewałem się jednak, że stać go będzie na te 6-7 pkt). Davidssona ew. można zostawić bez gwarancji startów. Nic nie stracimy, a możemy tylko zyskać, bo nigdy nie wiadomo co mu odbije i czy nagle nie zacznie trzepać 10+ w każdym meczu niczym Niels Rusty Iversen.

    Więc tak jak mówiłem Lindgren jak najbardziej . Oczywiście nie upieram się akurat na niego, bo z takiego Mikkela B. Jensena (który jest teraz w moim prywatnym TOP 5 ulubieńców) też bym się cieszył. Zastanowiłbym się też nad kierunkiem wschodnim, a nuż się trafi drugi Sasza .
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 21-09-2012 o 13:24

  34. Powrót do góry    #7459
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    W dzisiejszych czasach wszystko sprowadza się do trafienia w sprzęt. Oczywiście zawsze tak było, ale po wprowadzeniu nowych tłumików stało się to jeszcze istotniejsze. Freddie ma swoje plusy i minusy. Wyjazdowo nigdy mistrzem nie był to fakt, ale gdybym miał wybierać pomiędzy nim, a Holtą to wybór byłby oczywisty. Wiek, styl jazdy to jak dla mnie przemawia zdecydowanie za Lindgrenem. No i fakt, że byłby to bardzo waleczny i swojski skład. Fredka do pary z Saszą to dla mnie byłoby coś i na taki Falubaz miło by się chodziło. Oczywiście trzeba też brać pod uwagę co wymyślą przedstawiciele Speedway Debiligi. Przy KSM 39 pole manewru będzie bardzo ograniczone. Tak czy siak jednak dokonałbym jakichś zmian w składzie. Holta jest dla mnie do odstrzału nawet jeśli zrobi 2x komplet w dwumeczu o brąz. Ten zawodnik miał tutaj być trzecim liderem. Biorąc pod uwagę, że zaledwie RAZ ! w sezonie udało mu się zdobyć 10 pkt to zalatuje to kompromitacją jak na zawodnika tej klasy. Podobny los powinien czekać Jabłońskiego i Jankowskiego, bo to jednak pierwszoligowcy. Do nich jednak pretensji nie mam, bo i wiele od nich nie oczekiwałem (no może po Jabłońskim spodziewałem się jednak, że stać go będzie na te 6-7 pkt). Davidssona ew. można zostawić bez gwarancji startów. Nic nie stracimy, a możemy tylko zyskać, bo nigdy nie wiadomo co mu odbije i czy nagle nie zacznie trzepać 10+ w każdym meczu niczym Niels Rusty Iversen.

    Więc tak jak mówiłem Lindgren jak najbardziej . Oczywiście nie upieram się akurat na niego, bo z takiego Mikkela B. Jensena (który jest teraz w moim prywatnym TOP 5 ulubieńców) też bym się cieszył. Zastanowiłbym się też nad kierunkiem wschodnim, a nuż się trafi drugi Sasza .
    Mikkel jak najbardziej jestem za. Pisalem nawet na gorze tej strony, ze jest na mojej liscie zyczen Holta - Fredka , gdyby nie chodzilo o Falubaz to bylbym za Fredka, mi chodzi tylko i wylacznie o ich przynaleznosc do naszego klubu. Zmiana jednego na drugiego to " zamienił stryjek..." . Tak naprawde nie mozna jeszcze sie napalac na zadnego zawodnika, bo nie wiadomo jaki bedzie regulamin.

    edit:

    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...godnie-przerwy


    Rysiek złamał rękę.. W tym wypadku proponuje obydwa mecze o braz wtopic 75:15 ....byleby KSM obnizyc znaczaco. Bo bez Dudka i z JD JAbolem i Jankesem w skladzie to my jedziemy na pozarcie i u siebie i na wyjezdzie.

  35. Powrót do góry    #7460
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Mam nadzieję, że jednak ogłoszą nowy przetarg na wiosnę. Wtedy budowę można zacząć już w październiku, a nie jak obecnie w styczniu.

    http://rzg.info.pl/2012/09/za-malo-p...mont-stadionu/
    Hurra! Teraz mają sporo czasu.


    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    vanpraag, na taki Falubaz kupiłbym karnet bez chwili wahania .
    Ja też. Fredka dawał ciała w ostatnich latach, ale to jest gość który ma papiery na świetnego zawodnika. Jeśli nie będzie prezentował zbyt roszczeniowej postawy to warto rozważyć go w Falubazie 2013. Gorzej od Holty nie pojedzie, a kto wie, może utrafi ze sprzętem i będziemy mieli gwiazdę. Poza tym, to praktycznie wychowanek Falubazu. 6 Falubazów + AJ w składzie. Dla mnie gicior

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Rysiek złamał rękę.. W tym wypadku proponuje obydwa mecze o braz wtopic 75:15 ....byleby KSM obnizyc znaczaco. Bo bez Dudka i z JD JAbolem i Jankesem w skladzie to my jedziemy na pozarcie i u siebie i na wyjezdzie.
    Dokładnie. Trzeba odstawić ten cyrk, bo sezon i tak jest już stracony.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 21-09-2012 o 14:13

  36. Powrót do góry    #7461
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Fredka - darze go sentymentem ale gosc nigdy nie mial dobrych wyjsc spod tasmy a nie wszedzie da sie walczyc na trasie. U siebie to kazdy jest mocny a ja nie widze go wygrywajacego nam biegi na Motoarenie, w Gorzowie czy Tarnowie albo Czewie. nie wiem jak, ale musimy sciagnac kogos pokroju Hampela. Wtedy mozemy liczyc sie w walce o zloto. W innym razie stawiajmy na fajny waleczny zespol swojakow ale nie liczmy na mistrza.

    Jesli chodzi o mecze o braz to nie liczylbym na Jankesa. Juz gdzies wspominanao, ze on raczej nie wyjedzie juz na tor w lidze, chyba zeby mic niski KSm na przyszly sezon. Pewnie sam Lukasz juz by nie chcial. Kto nam w takim razie pozostaje jeszcze zdolny wsiasc na motor i walczyc za Falubaz?

    1. Kapitan
    2. Jonas
    3. Szasza
    4. Jablko
    5. AJ
    6. Rogus
    7. Strzelba

    Dla dobra zuzla, jesli mecze beda transmitowane w tvp to nie widze mozliwosci przegrywania 15:75 jak i nie przejdzie to ze wzgledu na kibicow, ktorzy kupia bilety na stadion oraz ewentualne sankce wobec klubu od wladz zuzla.

  37. Powrót do góry    #7462
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Dla dobra zuzla, jesli mecze beda transmitowane w tvp to nie widze mozliwosci przegrywania 15:75 jak i nie przejdzie to ze wzgledu na kibicow, ktorzy kupia bilety na stadion oraz ewentualne sankce wobec klubu od wladz zuzla.
    W TV raczej mecze bedą, wiec zeby nie bylo blamażu to może niech probuja walczyc i punktowac Jablko, Rogus, Jonas a Kapitan ( 0,t,d,-), AJ ( t,d,0-) Saszka ( 1,0,1,d ) )) Frekwencja cos czuje, ze nie bedzie powalala na kolana. Mysle, ze 6K kibicow to bedzie max, co pojawi sie na stadionie. Tym bardziej, ze ceny pewnie walna znowu z kosmosu. Sankcje dla klubu za co? Przeciez nic nie odbywałoby się niezgodnego z regulaminem, ktory to wladze same uchwaliły.

  38. Powrót do góry    #7463
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez vanpraag Zobacz posta
    Panie i Panowie a co byście powiedzieli na skład z powracającym synem marnotrawnym Fredkiem Lindgrenem zwanym. Wg moich obliczeń na tą chwilę KSM Falubazu w składzie Jonsson, Pepe, Duzers, Saszka, Fredka, Strzelec i Rogowski wynosi 42. Są jednak jeszcze dwie kolejki do odjechania i myślę, że ten jeden punkt możnaby "zejść w dół".
    Jeden pkt tak, nawet wiem co który musiałby pojechać Gorzej, że aby zmieścić się w KSM=39 tych punktów do zbicia potrzebujemy 2,53, bo zaproponowane przez Ciebie zestawienie ma KSM = 41,53.

    Wg moich symulacji rzecz raczej niewykonalna, nawet w ostatecznej wersji pozbywając się ze składu Strzelca i planowym obniżeniu KSM przez Protasa AJ-ja i Saszkę przekroczymy ten idiotyczny próg o ... 0,2 pkt

  39. Powrót do góry    #7464
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Ja to widzę tak: regulamin z dupy wzięty, to dlaczego nie pokazać jego absurdu. Przy kontuzji Holty zostaje nam 3 umiejących jeździć zawodników. Jeśli jeszcze w Zg może coś uciułają, to w Tarnowie/Toruniu ostro bierzemy w dupę. Trzeba się pogodzić z myślą, że w tym roku medalu nie będzie.
    Trza się szykować na przyszły rok; nie wiemy jek będzie wyglądał regulamin, więc trza chuchać na zimne i zbijać KSM.


    Moja propozycja jest taka: Kopernik czy Kawicki dają dwuznacznie do zrozumienia w mediach, że będą celowo zbijać KSM, bilety robią po 5 złotych i nikt nie będzie miał do nikogo pretensji.
    IN PROTAS I TRUST !!!

  40. Powrót do góry    #7465
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Moja propozycja jest taka: Kopernik czy Kawicki dają dwuznacznie do zrozumienia w mediach, że będą celowo zbijać KSM, bilety robią po 5 złotych i nikt nie będzie miał do nikogo pretensji.
    Ja jestem jak najbardziej za. Z ta roznica, ze nie dwuznacznie, a wprost by powiedzieli ze " bedziemy walczyc, ale przede wszystkim myslimy o zbiciu KSM " Chyba za takie cos nie moga ukarac.

  41. Powrót do góry    #7466
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    "Walczymy z KeeSeMem"

    "Czy dziś zbijasz czy nie ja i tak kocham Cię"

    "Falubaz K, Falubaz S Falubaz Mistrzem..."
    Ostatnio edytowane przez este ; 21-09-2012 o 15:23

  42. Powrót do góry    #7467
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Komunikat ekstraligi s.a po zakończeniu sezonu :

    " w związku ze skandalicznym zaniżaniem ksm, nie mającym nic wspólnego ze szlachetna rywalizacją sportową , w meczach o brązowy medal w wykonaniu zawodników drużyn z Z.G oraz Tarnowa/Torunia postanawia się uznać ksm obowiazujący na sezon 2013 taki , jaki był po rundzie zasadniczej " .
    ze sportowym pozdrowieniem - Rychu Kowalski "

    zdziwiłby się ktoś ?

  43. Powrót do góry    #7468
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Komunikat ekstraligi s.a po zakończeniu sezonu :

    " w związku ze skandalicznym zaniżaniem ksm, nie mającym nic wspólnego ze szlachetna rywalizacją sportową , w meczach o brązowy medal w wykonaniu zawodników drużyn z Z.G oraz Tarnowa/Torunia postanawia się uznać ksm obowiazujący na sezon 2013 taki , jaki był po rundzie zasadniczej " .
    ze sportowym pozdrowieniem - Rychu Kowalski "

    zdziwiłby się ktoś ?
    Trzeba to zrobić rozsądnie, bez zbędnego manifestowania. Żadnego głupiego gadania w mediach. Dobrucki z Kopernikiem przed meczem z Bydgoszczą już i tak za dużo powiedzieli. Zamiast chlapać jęzorem niech po prostu Protas, AJ i Sasza zamiast na furach pojadą na jakiś wolnych osiołkach. Raz się zrobi defekt, potem jakaś taśma i może zyskamy jakieś pole manewru do budowania silnego składu na przyszły rok.

  44. Powrót do góry    #7469
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    " Jako szanujacy sie klub sportowy nie przyjmujemy do wiadomosci informacji na SF, poniewaz wprowadzone przepisy same skłaniają do stosowania takich a nie innych zagrywek ze strony klubow. Wprowadzanie bzdurnych przepisów nie ma nic wspolnego ze sportowa rywalizacja. Ze sportowym pozdrowieniem - Bunio Zenon "

  45. Powrót do góry    #7470
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Trzeba to zrobić rozsądnie, bez zbędnego manifestowania. Żadnego głupiego gadania w mediach. Dobrucki z Kopernikiem przed meczem z Bydgoszczą już i tak za dużo powiedzieli. Zamiast chlapać jęzorem niech po prostu Protas, AJ i Sasza zamiast na furach pojadą na jakiś wolnych osiołkach. Raz się zrobi defekt, potem jakaś taśma i może zyskamy jakieś pole manewru do budowania silnego składu na przyszły rok.
    Carlitos ale rozchodzi się o to, by kibice nie czuli się wydymani. Jak Senator zrobi bilety po 5 dych a Pepe będzie łapał szprycę od Gomólskiego/Pulczyńskiego, to zobaczysz jakie będzie larum. Jeśli natomiast Kopernik powie coś w stylu - "z powodu dużych problemów kadrowych wynikających z kontuzji zawodników, przez co obniża się jakość widowiska, klub Falubaz postanawia dopasować ceny biletów, do poziomu sportowego i wyznacza ich wysokość na 5 zł"

    Wiesz coś w tym stylu, tylko ładniej ubrane, żeby każdy miał świadomość że idzie na teatr a nie na zwaody sportowe i nie czuł się oszukany.
    IN PROTAS I TRUST !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •