Strona 105 z 196 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,681 do 4,725 z 8785

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4681
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zacznij od tego, ze w przyszłym roku najprawdopodobniej SE nie ruszy w ogóle. O ile te barany nie zmienią tych regulaminów.

    On nie zrozumie, znalazł hak ,że nie ma kiełbachy w sektorze dla gości na W69 i jest afera. Co tam regulaminy finansowe i KSM-y, przecież kiełbachy brak!

    On nie ma nic do powiedzienia w sprawie swej drużyny i wszystkiego dookoła tylko uczepił się Falubazowej kiełbachy i szukanie haka ,żeby Falubaz przejść.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 31-05-2012 o 21:31

  2. Powrót do góry    #4682
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    kolejne równanie w dół

    może tak się na polo przerzucić?
    W sumie jak będzie można wydać "tylko" 4,5 mln na kontrakty to nie ma się co dziwić, że obniżyli KSM. Kogo będzie stać na zbudowanie składu z KSM 41?

  3. Powrót do góry    #4683
    Zbanowany
    Dołączył
    21-06-2008
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    On nie zrozumie, znalazł hak ,że nie ma kiełbachy w sektorze dla gości na W69 i jest afera. Co tam regulaminy finansowe i KSM-y, przecież kiełbachy brak!

    On nie ma nic do powiedzienia w sprawie swej drużyny i wszystkiego dookoła tylko uczepił się Falubazowej kiełbachy i szukanie haka ,żeby Falubaz przejść.
    Może inaczej- poproś Mamę albo Tatę lub kogo tam (chodzi o osobę co poprosiła Ciebie o dokonanie wpisu o którym pisałem wcześniej) o rozwinięcie myśli.
    Nie muszę szukać haków- powtórzę sami je podajecie na tacy. Sam nie mogę zrozumieć jak można tak robić sobie samemu kuku ale cóż....
    Człowieku falubazowej kiełbachy - no z czego ona może być - bleeeeeeeeee tfu do tego z mięsa rąbanego razem z budą i łańcuchem bleeeeeeeeee.

    Na początek dla rozumnych inaczej i zakompleksionych- NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM AKTUALNEGO KIERUNKU ZMIAN!!!!!!!!!!
    Co do tego protestu- po ubiegłorocznym proteście w sprawie tłumików (przypomnieć kto przewodził łamistrajkom?) nie wierzę w skuteczność protestu. Może nie zobaczymy zawodników (niektórych) ale reszta będzie jechać za te pieniądze, bo gdzie zarobią? Jakie to będzie widowisko - nie wiem - i nie chce wiedzieć.

  4. Powrót do góry    #4684
    Użytkownik Awatar dg3
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za wiele sporo osób ma do stracenia aby SE miała nie ruszyć. A regulaminy te [moze z jakimis co najwyzej poprawkami] z pewnoscią już się ostaną - przynajmniej na 2013.
    Moje pytanie jest: nie o to, czy nowości są glupie/mądre, ale jak na nich kto wyjdzie. Bo zawsze nowość w jednego bije mocniej niż w innych. My akurat wiemy to najlepiej w ZG.

    Ceterum censeo Gorzoviaem delendam esse.

  5. Powrót do góry    #4685
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    W sumie jak będzie można wydać "tylko" 4,5 mln na kontrakty to nie ma się co dziwić, że obniżyli KSM. Kogo będzie stać na zbudowanie składu z KSM 41?
    jakby ceny miały zostać, to możemy co najwyżej za 4,5 mln mistrzostwo par klubowych wywalczyć. w dmp nawet nie ma co się ścigać, szkoda zachodu.
    dziś najbiedniejszy włókniarz ma 6 mln budżetu. a to oznacza, że w momencie wejścia limitów (oczywiście przy założeniu, że nie ma obejść) każdy dysponuje taką samą kasą.

  6. Powrót do góry    #4686
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez as35 Zobacz posta
    Może inaczej- poproś Mamę albo Tatę lub kogo tam (chodzi o osobę co poprosiła Ciebie o dokonanie wpisu o którym pisałem wcześniej) o rozwinięcie myśli.
    Nie muszę szukać haków- powtórzę sami je podajecie na tacy. Sam nie mogę zrozumieć jak można tak robić sobie samemu kuku ale cóż....
    Człowieku falubazowej kiełbachy - no z czego ona może być - bleeeeeeeeee tfu do tego z mięsa rąbanego razem z budą i łańcuchem bleeeeeeeeee.

    Na początek dla rozumnych inaczej i zakompleksionych- NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM AKTUALNEGO KIERUNKU ZMIAN!!!!!!!!!!
    Co do tego protestu- po ubiegłorocznym proteście w sprawie tłumików (przypomnieć kto przewodził łamistrajkom?) nie wierzę w skuteczność protestu. Może nie zobaczymy zawodników (niektórych) ale reszta będzie jechać za te pieniądze, bo gdzie zarobią? Jakie to będzie widowisko - nie wiem - i nie chce wiedzieć.
    Chopie ty na SF piszesz ciągle anty Falubazowo, tutaj też ciągle piszczyć i wyciągasz jakieś bezsensowne gnioty. To wasz klub popiera ten regulamin i za nim głosował.
    Boli cię Falubaz i ujadasz tutaj i na innych forach i czepiasz się jak troll. Jeżeli jest cos niezgodne z regulaminem to sa od tego odpowiednie władze i tam się zgłoś ze swymi HAKAMI.

    Ciebie nie interesuje jakie będzie widowisko ? Interesuje cię tylko czy Falubaz będzie funkcjonował i jak co ? Kompleksy cie zrzerają od środka. Na SF to samo piszesz i ujadasz na Falubaz. Machałeś sektorówką TYLKO FALUBAZ ? Przyznaj się i wszystko jasne.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 31-05-2012 o 22:12

  7. Powrót do góry    #4687
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez ssdg3 Zobacz posta
    Za wiele sporo osób ma do stracenia aby SE miała nie ruszyć. A regulaminy te [moze z jakimis co najwyzej poprawkami] z pewnoscią już się ostaną - przynajmniej na 2013.
    Moje pytanie jest: nie o to, czy nowości są glupie/mądre, ale jak na nich kto wyjdzie. Bo zawsze nowość w jednego bije mocniej niż w innych. My akurat wiemy to najlepiej w ZG.
    na pierwszy rzut oka najgorzej wyjdą na tym falubaz (dobrze rozpędzona marketingowo maszyna) i tarnów (bardzo silni i bogaci sponsorzy)
    z zawodników: balinski (średniak skazany już na zawsze na leszno ze względu na długą przynależność), pepe (duży ksm i długa przynależność, plus obciążenie dla klubu starym kontraktem) i wielu innych

  8. Powrót do góry    #4688
    Zbanowany
    Dołączył
    21-06-2008
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    Chopie ty na SF piszesz ciągle anty Falubazowo, tutaj też ciągle piszczyć i wyciągasz jakieś bezsensowne gnioty. To wasz klub popiera ten regulamin i za nim głosował.
    Ha ha rozumiem ze Ty piszesz pro Stalowo? hahahhahah

    Ciebie nie interesuje jakie będzie widowisko ?
    Odpowiadam bo to było pytanie sadząc po tym znaku na końcu. Nie interesuje mnie jakie to będzie widowisko.
    Kompleksy cie zrzerają od środka. Na SF to samo.
    Nie zżerają mnie. Na marginesie mogą kogoś kompleksy z zewnątrz?
    Przypomnę że za 1 z GP (początkiem idiotycznych zmian) optował a wręcz wnioskował Dowhan. Z nowymi tłumokami (dalszy ciąg) optował Dowhan, Protasiewicz i (wtedy trener Falubazu) Cieślak.

  9. Powrót do góry    #4689
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez as35 Zobacz posta
    Ha ha rozumiem ze Ty piszesz pro Stalowo? hahahhahah


    Odpowiadam bo to było pytanie sadząc po tym znaku na końcu. Nie interesuje mnie jakie to będzie widowisko.

    Nie zżerają mnie. Na marginesie mogą kogoś kompleksy z zewnątrz?
    Przypomnę że za 1 z GP (początkiem idiotycznych zmian) optował a wręcz wnioskował Dowhan. Z nowymi tłumokami (dalszy ciąg) optował Dowhan, Protasiewicz i (wtedy trener Falubazu) Cieślak.

    Idz na SF teraz poujadać , bo tam tez wylewasz swe kompleksy. A jak głosował gorzowski klub teraz za gwozdziem do trumny speedwaya? Jak zwykle wszystkiemu winny Falubaz co ? hahaha tobie chyba naprawde Falubaz ratuje życie.

    Mówi ci to coś ?
    http://www.sportowefakty.pl/kibice/2808
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 31-05-2012 o 22:26

  10. Powrót do góry    #4690
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez as35 Zobacz posta
    Ha ha rozumiem ze Ty piszesz pro Stalowo? hahahhahah


    Odpowiadam bo to było pytanie sadząc po tym znaku na końcu. Nie interesuje mnie jakie to będzie widowisko.

    Nie zżerają mnie. Na marginesie mogą kogoś kompleksy z zewnątrz?
    Przypomnę że za 1 z GP (początkiem idiotycznych zmian) optował a wręcz wnioskował Dowhan. Z nowymi tłumokami (dalszy ciąg) optował Dowhan, Protasiewicz i (wtedy trener Falubazu) Cieślak.
    No tak, Władysław oczywiście był przeciw. Wasz kapitan- zwany bidonem - do akcji tłumikowej zaangażował swojego pieska Ślaka, który szczekał na cały świat, ale jak przyszło do ostatecznego rozdania to bidon pierwszy poleciał podpisać kontrakt z BSI.

    Więc nie pieprz as35 o tym kto jest winny.
    Najbardziej winni obecnej sytuacji są Maślanka i czerwony nos, który twierdził " kto bogatemu zabroni", teraz spi e r d o l i ł z pokładu i ten cały syf nakazał posprzątać Zmorze. Zapewne liczy na to, że plany które zamierza wprowadzić SE ziszczą się i wtedy będzie mógł znowu powrócić Władysław Polskę Zbaw.

    Mam tylko nadziej, że zawodnicy nie dadzą się tym idiotą z centrali zrobić w h** i odpowiednio zareagują, bo jeśli teraz tego nie zrobią to ci kretyni zrobią z nich niewolników.

    P.S
    Protas, Cieślak czy Dowhan w porównaniu z Gollobem czy Władziem, posiadają dwukrotnie większe IQ więc nie dziw się, że trochę inaczej myślą.
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 31-05-2012 o 22:40

  11. Powrót do góry    #4691
    Zbanowany
    Dołączył
    21-06-2008
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    Idz na SF teraz poujadać , bo tam tez wylewasz swe kompleksy. A jak głosował gorzowski klub teraz za gwozdziem do trumny speedwaya? Jak zwykle wszystkiemu winny Falubaz co ? hahaha tobie chyba naprawde Falubaz ratuje życie.
    Powiem Tobie cos wiecj... tak to Zmora ... kolega Dowhana wyskoczył z tym pasztetem. Ten sam co dał obywatelowi - cała Polska do mnie napier.... przepustkę .
    AA abyś nie ujadał ... bardzo to się Władysławowi Komarnickiemu nie podobało.
    A nie dziwi to ciebie ze całą ta sprawa ze zmianami pojawiła się po waszym bandyckim zachowaniu w Gorzowie? Jaki autorytet ma teraz Cegielski (dezerter i hipokryta) występując przeciwko nowemu regulaminowi?Jak się zachowa środowisko zawodników - czy przyjmie łamistrajka Protasiewicza co już ich raz wystawił do wiatru?
    Jeśli jum mamy mówić o zaślepieniu to proponuje przeczytaj hasło z ostatnich derbów jakie pojawiło się w oprawie Stali Gorzów.
    Wytrzyj piane z ust, przełam wodowstręt - pomyśl (o święta naiwności - ale może).

    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    No tak, Władysław oczywiście był przeciw.
    Co ma Władysław do tego?
    Mam tylko nadziej, że zawodnicy nie dadzą się tym idiotą z centrali zrobić w h** i odpowiednio zareagują, bo jeśli teraz tego nie zrobią to ci kretyni zrobią z nich niewolników.
    Ta będzie jak z tłumikami- niejaki wywrotas pierwszy poleciał i lizał... twierdząc Że nowe tłumiki to cacy sprawa. Jeśli liczysz na solidarność zawodników i jednolity front to zapomnij- Front Jedności Narodu żyje jedynie w Zielonej Górze.

  12. Powrót do góry    #4692
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ty, as35, a jak potraktują Golloba, skoroś taki mądry?

  13. Powrót do góry    #4693
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez as35 Zobacz posta
    Powiem Tobie cos wiecj... tak to Zmora ... kolega Dowhana wyskoczył z tym pasztetem. Ten sam co dał obywatelowi - cała Polska do mnie napier.... przepustkę .
    AA abyś nie ujadał ... bardzo to się Władysławowi Komarnickiemu nie podobało.
    A nie dziwi to ciebie ze całą ta sprawa ze zmianami pojawiła się po waszym bandyckim zachowaniu w Gorzowie? Jaki autorytet ma teraz Cegielski (dezerter i hipokryta) występując przeciwko nowemu regulaminowi?Jak się zachowa środowisko zawodników - czy przyjmie łamistrajka Protasiewicza co już ich raz wystawił do wiatru?
    Jeśli jum mamy mówić o zaślepieniu to proponuje przeczytaj hasło z ostatnich derbów jakie pojawiło się w oprawie Stali Gorzów.
    Wytrzyj piane z ust, przełam wodowstręt - pomyśl (o święta naiwności - ale może).

    Tutaj jest twój obraz, bez kompleksów widać jedziesz! Poprostu jesteś kibicem i kibicujesz swoim
    http://www.sportowefakty.pl/kibice/2808

    Jasne ten regulamin wszedł w życie bo Falubaz na derbach odpalił race - bo padnę zaraz. Jak sie zachowa środowisko żużlowe i co powie o gorzowskiej stali głosującej za tym regulaminem?

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ty, as35, a jak potraktują Golloba, skoroś taki mądry?


    Troll wchodzi tylko i prowokuje swoimi kompleksami, Gollob to skazaniec skazany wyrokiem sądu a ten sie czepił Protasa i Falubazu. Zakompleksiony i zaslepiony typ. Gollob i cała Staleczka i Komar sa cacy tylko Falubaz i Protas wszystkiemu winni. Tym gorzowskim kibolom całkiem na dekiel padło.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 31-05-2012 o 22:42

  14. Powrót do góry    #4694
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,464
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez as35 Zobacz posta
    A nie dziwi to ciebie ze całą ta sprawa ze zmianami pojawiła się po waszym bandyckim zachowaniu w Gorzowie?
    Jakim znowu bandyckim zachowaniem? Bylem i dla mnie nic bandyckiego tam nie bylo. W ogole wczesniej ktos pisal, ze Falubaz przerwal zawody na czas do 30 min. Gowno prawda. Nawet na filmiku z oprawy widac, ze jak juz konczy sie pirotechnika, to trwa jeszcze rownanie toru. Oprawa poszla w przerwie regulaminowej.

  15. Powrót do góry    #4695
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 21 w 6 postach
    Co za typ , wychodzi na to , ze od rana do wieczora sie napina i wykłoca na wszystkich możliwych forach.
    As wyjdz na balkon pospiewaj najpierw o gwiazdkach mrugających póżniej o psie na bank sie ktos z sąsiedów przyłączy na koneic pociągnijcie "jedziemy , jedziemy" i idz spać , błagam.
    A teraz na poważnie ,nowy przepis jest jeszcze bardziej kretynski niz ten z tego sezonu ale o Falubaz raczej sie nie bójcie , licząc szybko:
    Protas około 8-9 AJ 8-9 Patryk 8-9 Sasza 6 Strzelba 3 wychodzi na to , ze jesli chcielibyśmy zmienić skład to na 5 seniora mamy jakies 6-5 KSM.
    Jesli nie chcemy szukać nowego to Rysiu czy Jonas mogą spokojnnie zostać wtedy obowiązuje nas ksm 43 wiec któryś z nich moze trzepnąć nawet ksm równy 8-9, czego sobie i wam życze.
    I jeszcze jedno troche poszperałem i rok temu w czasie meczu z Unią L. nasze orły zebrały jakies 4,2 tys zł a w tym 2,8 .
    Może to ich czegoś nauczy.
    Pozdrawiam i czekam na minimum 11 zwycieskich meczów Falubazu pod rząd.

  16. Powrót do góry    #4696
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jakim znowu bandyckim zachowaniem? Bylem i dla mnie nic bandyckiego tam nie bylo. W ogole wczesniej ktos pisal, ze Falubaz przerwal zawody na czas do 30 min. Gowno prawda. Nawet na filmiku z oprawy widac, ze jak juz konczy sie pirotechnika, to trwa jeszcze rownanie toru. Oprawa poszla w przerwie regulaminowej.

    Ty zwykłe ujadanie zakomplekjsionego typa. Bandyckie zachowanie Tutaj przeciez wzorowa i kulturalna Staleczka w akcji i Komar pękał z dumy ,że ma takich kibiców.
    http://www.youtube.com/watch?v=Mva_G...ayer_embedded#!

  17. Powrót do góry    #4697
    Zbanowany
    Dołączył
    21-06-2008
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    Tutaj jest twój obraz, bez kompleksów widać jedziesz! Poprostu jesteś kibicem i kibicujesz swoim
    http://www.sportowefakty.pl/kibice/2808
    Wydaje mi się ze moje odpowiedzi są wynikiem Twoich postów (tam tez - choć tam masz inny nick/nicki). Tak, swoim zachowaniem (szmata) podeptaliście pewien układ (niepisany ale przystrzygany) więc nie dziwcie się że i Wasze ikony zostaną obdarte ze świętości.

    Jasne ten regulamin wszedł w życie bo Falubaz na derbach odpalił race - bo padnę zaraz. Jak sie zachowa środowisko żużlowe i co powie o gorzowskiej stali głosującej za tym regulaminem?
    Nie "bo" tylko "po" - tłumacze - nie było lepszego momentu. Środowisko żużlowe powie to samo (poczytaj kto głosował za) co powiedziało w głosowaniu. Z resztą o jakim środowisku mówimy? Ubiegły rok pokazał ze czegoś takiego nie ma!

    [/QUOTE]Troll wchodzi tylko i prowokuje swoimi kompleksami, Gollob to skazaniec skazany wyrokiem sądu a ten sie czepił Protasa i Falubazu. Zakompleksiony i zaslepiony typ.[/QUOTE]

    Gollob jest skazany (wyrok prawomocny?) za sprawy finansowe. Jeśli będzie mądry to nic nie będzie mówił- już raz starał się coś zrobić dla środowiska - tłumoki. To czy chciał na nich jeździć w GP to już jego indywidualna sprawa (kalkulacja ryzyko-zyski). Jednak gdyby poparli go inni zawodnicy/trenerzy/prezesi- dziś mielibyśmy w Polsce super ściganie. A może i Lee by żył? Jak będą się czuli ci co optowali za nowymi tłumokami jeśli okaże się że nowy tłumik (znane zjawisko wzrostu mocy silnika po ujęciu gazu) miało wpływ na wypadek Lee.

  18. Powrót do góry    #4698
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Ludzie wezcie temu zakompleksionemu człowiekowi wytłumaczcie pewne rzeczy bo to chyba typ z gorzowskiej elity.

    Wiesz co ? Wszystkiemu temu jest winny Falubaz i Protas. Gollob cacy bo to była jego prywatna sprawa ,że chciał jechać w GP na nowych tłumikach , a Protasa to juz nie była prywatna sprawa?
    To przez to ,że Falubaz odpalił race wchodzi nowy regulamin! To przez Falubaz te wszystkie zmiany, i nowy regulamin!
    Gollob slkazany, ale za posługiwanie się fałszywymi podpisami i finanse ,to przecież nic takiego! Ale to ,że kibice Falubazu skazani za race, to już zbrodnia

    Protas też jest niby winny ,że Leee nie żyje bo tłumoki i pewnie Lee by żył jakby ... hahahah

    Wez sie chłopie rozpędz a ściana sama cię znajdzie! Tyle ode mnie , bo widzę że jesteś jednym z tych co widzą napis Falubaz czy logo, i już im piana leci na klawiaturę.

    Ty masz obsesje anty-Falubazową i nic nie dociera do ciebie. Ciągle ujadasz na Falubaz i ani słowa o Stali czy czymś innym. To chyba o czymś świadczy ?
    Nie jesteś kibicem żuzla bo to cie nie interesuje, tylko intersuje cię Falubaz i tylko jedziesz na wszystkich forach na Falubaz !
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 31-05-2012 o 23:32

  19. Powrót do góry    #4699
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez as35 Zobacz posta
    Wydaje mi się ze moje odpowiedzi są wynikiem Twoich postów (tam tez - choć tam masz inny nick/nicki). Tak, swoim zachowaniem (szmata) podeptaliście pewien układ (niepisany ale przystrzygany) więc nie dziwcie się że i Wasze ikony zostaną obdarte ze świętości.


    Nie "bo" tylko "po" - tłumacze - nie było lepszego momentu. Środowisko żużlowe powie to samo (poczytaj kto głosował za) co powiedziało w głosowaniu. Z resztą o jakim środowisku mówimy? Ubiegły rok pokazał ze czegoś takiego nie ma!


    To dlaczego bidon wycofał się z protestu?
    Odpowiedź jest bardzo prosta - dla kasy. Taki z niego bohater. Gdyby był konsekwentny to walczyłby do końca, ale zbliżał się termin podpisanie umowy z BSI i gollob wybrał szmal, więc nie pieprz tu o jakiejś bohaterskiej postawie platiniego. To jest gość dla którego liczy się tylko kasa i dla której zrobi wszystko - nawet popełni przestępstwo!

  20. Powrót do góry    #4700
    Zbanowany
    Dołączył
    21-06-2008
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    Ludzie wezcie temu zakompleksionemu człowiekowi wytłumaczcie pewne rzeczy bo to chyba typ z gorzowskiej elity.

    Wiesz co ? Wszystkiemu temu jest winny Falubaz i Protas. Gollob cacy bo to była jego prywatna sprawa bo GP , a Protasa to juz nie była prywatna sprawa, to przez to ,że Falubaz odpalił race wchodzi nowy regulamin. to przez Falubaz te wszystkie zmiany i przez Protasa.
    Gollob slkazany ale za finanse to nic takiego a to ,że kibice Falubazu skazani za race to już zbrodnia

    Protas też jest winny ,że Leee nie żyje bo tłumoki hahha

    Wez sie chłopie rozpędz a ściana sama cię znajdzie! Tyle ode mnie , bo widzę że jesteś jednym z tych co widzą napis , logo Falubazy i już im piana leci na klawiaturę.

    Ty masz obsesje anty-Falubazową i nic nie dociera do ciebie. Ciągle ujadasz na Falubaz i ani słowa o Stali czy czymś innym. To chyba o czymś świadczy ?
    Nie jesteś kibicem żuzla bo to cie nie interesuje, tylko intersuje cię Falubaz i tylko jedziesz na wszystkich forach na Falubaz !
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    LudziWez sie chłopie rozpędz a ściana sama cię znajdzie! Tyle ode mnie , bo widzę że jesteś jednym z tych co widzą napis , logo Falubazy i już im piana leci na klawiaturę.
    Niosąc kaganek oświaty- tłumaczę- wprowadzenie zmian -tak "rewolucyjnych" w tak szybkim czasie i przy minimalnym oprze nie byłoby możliwe gdyby nie pewne zastępcze tematy. Ubiegły rok (tłumoki) pokazał ze nie ma czegoś takiego jak środowisko żużlowe. W tym roku - wyczekano na odpowiedni moment- i odpalono bombę.
    Atmosfera jak powstała i informacje jakie poszły w kraj - powodują że działania SE są/będą przyjmowane przez większość (fakt może mało zorientowanych)ze zrozumieniem. Który sponsor nie przyklaśnie idei zmniejszania kosztów? Walka z bandytyzmem na trybunach - jasne.
    Wybrano Was za przykrywkę - bo już wcześniej okazało się ze jesteście podatni na manipulacje (wojenka Dowhan-Kubicki).
    Ale żyjcie sobie dalej w oparach magii .....

    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    To dlaczego bidon wycofał się z protestu?
    Odpowiedź jest bardzo prosta - dla kasy. Taki z niego bohater. Gdyby był konsekwentny to walczyłby do końca, ale zbliżał się termin podpisanie umowy z BSI i gollob wybrał szmal, więc nie pieprz tu o jakiejś bohaterskiej postawie platiniego. To jest gość dla którego liczy się tylko kasa i dla której zrobi wszystko - nawet popełni przestępstwo!
    Odwrócę pytanie -a Protasiewicz dla kogo?czego? był za nowymi tłumikami?
    Sam sobie odpowiedziałeś - dla kasy- pojadą w 2013. W tym czy innym składzie....

  21. Powrót do góry    #4701
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    ty nie odwaracaj pytania , każdy może odwracać pytania. Pijesz do Protasa a Gollob zrobił to samo! Szybko wsiadł na motorek i się palił do jazdy w GP na nowych tłumokach! Weż chłopie się nie ośmieszaj, bo jedziesz wszedzie równo na Falubaz a twierdzisz ,że nie masz kompleksów! Nie obchodzi cię co będzie dalej , nawet w sprawach Staleczki milczysz i innych a jedziesz po Falubazowni aż wióry lecą.

    Szukasz tylko haków, najpierw się udzielałeś i byłeś pewien ,że Falubaz łamie wszystko i nie może wystartopwać w lidze, bo stadion , regulaminy itp. Dostałeś pstryczka , bo Falubaz jedzie dalej. Teraz pretekst bo Protas tam się coś wachał. Dziś coś ,że na W69 nie ma przystosowanej klatki.

    To jak to jest ,że Falubaz dalej jedzie? Nie możesz w to uwierzyć? Obsesja!
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 31-05-2012 o 23:45

  22. Powrót do góry    #4702
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez as35 Zobacz posta
    Odwrócę pytanie -a Protasiewicz dla kogo?czego? był za nowymi tłumikami?
    Sam sobie odpowiedziałeś - dla kasy- pojadą w 2013. W tym czy innym składzie....
    Jakbyś nie wiedział to Protas nie startuje w tegorocznym GP - spytaj tatę, jest w pokoju obok.
    Protas nie był za nowymi tłumikami, bo doskonale wiedział, że walka z wiatrakami nie ma sensu.
    Niestety, Bozia nie obdarzyła platiniego umiejętnością logicznego myślenia czym kolejny raz się skompromitował.



    P.S
    Tomix 76, daj spokój mniejszemu bratu. On już robi w gacie na samą myśl o Play Off .
    Zwieracz już mu nie trzyma po tych ostatnich latach upokorzeń - nawet regulamin zmienili, żeby tylko deszcz czy grad nie przerwał meczu.

    EDIT:

    Oczywiście, że nie był - thx sobotch.
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 31-05-2012 o 23:59

  23. Powrót do góry    #4703
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dla ścisłości - Pepe pewnie nie był za nowymi tłumikami ale - jak pisze Zigi - doskonale wiedział, że każda ówczesna partyzantka była psu na budę. Szczególnie z takimi liderami pospolitego ruszenia

  24. Powrót do góry    #4704
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Nie macie o czym gadać? Trolling to w wędkarstwie metoda dla nudziarzy, a wy dajecie się złapać. Nasi w 1/4 IMP zapunktowali prawie w komplecie. Dudek śmiga, Jabłko (żałujący, że zgodził się na rolę oczekującego) swoje zrobił, Jankes na rezerwie. Szkoda Strzelby, gdyby nie kontrowersyjny upadek po akcji Pieszczka miałby awans. Na przeciwnym biegunie Roguś ledwo 1 na trupie. W Gdańsku stawiam na Tolka Adama.

  25. Powrót do góry    #4705
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,464
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach
    http://zielonagora24.tv/Sport/Bilety...mecze-Falubazu

    Cena dobra. Zalezy jak podzielic, ale najrozsadniej wychodzi 15zl Normalny 10zl Ulgowy. Duzy plus.

  26. Powrót do góry    #4706
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Chciałbym wrócić do dyskusji, która się toczyła zanim pojawił się Troll.
    Ktoś powiedział, że prawdziwy kibic będzie chodził na W69 niezależnie od tego co się wydarzy (w domyśle - będą pluli mu w twarz, klub robił go w uja, a on niezmiernie, wbrew wszystkim przeciwnościom, zasiądzie na drewnianych ławkach z drzazgą w dupie).

    Często porównujemy Falubaz do religii. Ktoś nawet napisał wyżej, że nie można obrazić się na wiarę. Zgoda na wiarę nie, ale jeśli proboszcz Twojej parafii obmacuje w zakrystii ministrantów, kasę z tacy wydaje na coraz to lepszą furę, to po prostu przestajesz przychodzić do kościoła. Dalej wyznajesz swą wiarę, ale czekasz aż Go przeniosą, ewentualnie robisz coś by proboszcza się pozbyć. Część kibiców Falubazu chyba właśnie tak postrzega to co się dzieje od jakiegoś czasu w naszym środowisku. Po prostu nie dają zgody na to co się w naszym klubie dzieje. Nie chcą swoją obecnością legitymować tego syfu. Tak jak Sobotch, wolą jeździć na msze do innej parafii. I nie ma to nic wspólnego z brakiem miłości do drużyny. Nie widzę w tym rozbieżności.
    A pisanie, że prawdziwy kibic przyjdzie choćby nie wiem co, zakrawa na czysty masochizm.
    Ostatnio edytowane przez ciesiel ; 01-06-2012 o 11:22
    IN PROTAS I TRUST !!!

  27. Powrót do góry    #4707
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,387
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    [QUOTE=sfp;1436597]
    Ciekawe jak będzie jutro z frekwencją na stadionie. Dzisiaj dowiedziałem się, że moi koledzy, z którymi od lat oglądam live speedway (przy okazji ich pozdrawiam), w ramach osobistego bojkotu (tałatajstwo na trybunach i postawa Dowhana i klubu wobec tego co się dzieje) olewają udział na meczu z Unią.
    QUOTE]


    podziękuj kolegom za nieobecność, po tym jak wyglądały i zachowywały siętrybuny na meczu z Lesznem można przyjąć, że tałatajstwo na mecz nie przybyło .oby tak do końca sezonu i jeden mecz dłużej.


    dłuuuuuuuuuuuugie lata za to trzeba było czekać na to, aby w końcu w klubie ktoś pomyślał i wprowadził bilety rodzinne. oczywiście złożyło się na to szereg obiektywnych czynników, ale też w przeszłości były podobne okazje ku temu abytakie rozwiazania wprowadzać ,lecz nikt na podobnym pomysł nie wpadł. być możejest to efekt tego że Kamil K. zaczął więcej pić i ktoś w końcu przejął jego kompetencje.
    póki co działacze zadowoleni z siebie że coś sensownego uradzili, wypada mieć nadzieję że nowi mali kibice szybko nauczą się dłubać słonecznik między biegami i zostaną na trybunach dłużej niż tylko na czerwiec, tym bardziej że trochę miejsca po wspomnianym tałatajstwie zostało, więc świeża krew zapewne się przyda.

    oczywiście wszystkie zakazy wyjazdowe dla kibiców Falubazu - osoby którym się wydaje że kogokolwiek to obchodzi -mogą sobie zwyczajowo wsadzić głęboko wdu.pę. miłej zabawy.





    a z okazji naszego wspólnego święta zdrowia życzę.
    Ostatnio edytowane przez GABLEN ; 01-06-2012 o 11:30
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  28. Powrót do góry    #4708
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Tyle razy już mówiłem że na W69 ma noga nie postanie bo mi się tutejszy proboszcz oraz jego ministranci nie podobają ale jednak gdy przychodzi godzina 0 to uległość do speedwaya jest silniejsza.Niedziela byłaby zwykłym nudnym dniem a to jest jak nałóg.Gdyby tak proboszcz jeszcze poprzekładał wszystkie mecze Falubazu na inny termin np.w wyniku traumy spowodowanej upadkiem meteorytu w Kirgistanie to już by mnie nawet nie kusiło aby gapić się w telewizor obserwując poczynania Fredki,Zengiego,Walasa czy Puka z parafii Niepokalanej Matki Nierdzewnej

  29. Powrót do góry    #4709
    Użytkownik Awatar dg3
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    A pisanie, że prawdziwy kibic przyjdzie choćby nie wiem co, zakrawa na czysty masochizm.
    Rozumiem Ciesiel, co masz na myśli.
    Mimo wszystko sytuacja nie jest moim zdaniem na tyle skrajna aby zestawiać ją choćby w takim obrazowym porównaniu jak Twoje z księdzem obmacującym ministranta. Są minusy, dla niektórych wrażliwszych może nawet wielkie minusy, ale nie popadajmy w przesadną malkontencję. Aż tak tragicznie i skrajnie to nie jest, aby odwracać się du..ą do drużyny. Ja na meczu byłem i z perspektywy środka I łuku nie zauważyłem niczego, co w rażący sposób dotknęłoby średnio-wrażliwego obserwatora, ani nie poczułem się przez nikogo "opluwany w twarz", "robiony w uja"; "drzazg w d...ie" również nie stwierdziłem. No fakt, parę przekleństw pod adresem drużyny przeciwnej... no cóż, czy jest jakikolwiek stadion sportowy, na którym by takowe nie miały miejsca?
    Żałosne [choć to też nie powód do obrazy i absencji] jest wytykanie przez gniazdowego palcami ludzi ubranych w inne koszulki niż "zalecane". Idea słuszna ale nie powinna być związana z przymusem, lecz z chęcią. Nie jesteśmy w maoistycznych Chinach. Ta sama sprawa dotyczy "zachęcania" do śpiewania. Zwłaszcza z ust na oko 17-latka drącego się do np. 40-latków "śpiewać k...a!" zachęty tego typu są nie na miejscu.
    To wszystko minusy, ale mimo wszystko nie takiej wagi, aby odwrócić się od drużyny.

    Ceterum censeo Gorzoviaem delendam esse.

  30. Powrót do góry    #4710
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,731
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Ciesiel
    Chciałbym wrócić do dyskusji, która się toczyła zanim pojawił się Troll.
    Ktoś powiedział, że prawdziwy kibic będzie chodził na W69 niezależnie od tego co się wydarzy (w domyśle - będą pluli mu w twarz, klub robił go w uja, a on niezmiernie, wbrew wszystkim przeciwnościom, zasiądzie na drewnianych ławkach z drzazgą w dupie).
    Hmm, no skoro w ten sposób Ciebie potraktowali działacze na W69 to również bym się czuł z tym źle.

    Zgoda na wiarę nie, ale jeśli proboszcz Twojej parafii obmacuje w zakrystii ministrantów, kasę z tacy wydaje na coraz to lepszą furę, to po prostu przestajesz przychodzić do kościoła.
    A to już zdecydowane przegięcie, naprawdę Ciebie ktoś w ten sposób potraktował czy może puściłeś wodze wyobraźni tylko ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4711
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Ssdg3 i ja również rozumiem Ciebie
    Chodzi jednak o to, że każdy ma inną granicę wytrzymałości. Ja również chodzę na Falubaz i póki co nie zamierzam z tego rezygnować. Jestem w stanie płacić drogie bilety, wycierać syf z połamanego krzesełka, znosić lawirującego w mediach Kopernika, byle tylko tor był do walki a w moim Falubazie jeździły walczaki pokroju Loktajewa. Jeżeli trzymamy się analogii do Kościoła, to można powiedzieć, że mogę chodzić do nieogrzewanego, zawilgoconego, byle kazanie mnie duchowo porywało. Jednak jeśli kazanie jest nudne (chodzi tylko krawężnik, na dużej rosną krzaki) do tego piździ, to nie ma co się dziwić, że wierni wolą wsłuchać się w aksamitny głos wielebnego Whitehead'a w domowym zaciszu.

    Ponadto nie ukrywajmy, po latach posuchy nieco się nasyciliśmy duchową strawą. W Gorzowie obserwuję, to co u nas ze 4 lata temu. Tam są napaleni na wynik, co mecz komplet, mają głód sukcesu. A u nas? ludziom nawet się już nie chce wstawać do szkocji. Troche nam te mistrzostwa spowszedniały. Frekwencja więc nie jest wynikiem tylko złego działania klubu, czy flagi z K.Jancarz. Temat jest szerszy. Powoli dzieje się to co w Toruniu czy Lesznie. Dobrze, że klub zdaje sobie z tego sprawę i wprowadza bilety rodzinne. Chyba nadszedł czas walki o kibica (pojawił się nowy-stary silny konkurent w postaci Zastalu) kibic rozpieszczony wynikiem, transmisją live w TV, więc rynek wymusi na klubie czyste krzesełka, tańsze bilety, atrakcje wokół żużlowe. Fajnie klub promuje Falubaz po okolicznych miastach i widać, że duży procent kibiców, to ludzie przyjezdni z południa województwa. Widać efekty, są Fancluby etc. Wszystko w rękach klubu - trza bić się o kibica.

    Przede wszystkim chyba poprawić swój wizerunek, bo Sobotch czy Rusty to nie pojedyncze jednostki. Takich ludzi (znających się na żużlu, chodzących kupę lat) jest dużo więcej. To są kibice, których klub nie może utracić, a nie wierzę by Sobotchowi przeszkadzało brudne krzesełko. Tu wydaje mi się chodzi o wizerunek i w tym aspekcie Falubaz ma najwięcej do nadrobienia. Mniej przepychania się w mediach, więcej zwykłej przyzwoitości. Myślę, że to przyciągnie starych zniesmaczonych kibiców.

    edit/ jeszcze jedno. Zwrócie uwagę, że zazwyczaj "kibice" przestają chodzić, gdy drużynie zaczyna iść gorzej. Tutaj mamy paradoksalny przypadek, gdzie drużyna zdobywa mistrza Polski, ma szanse na kolejne miejsce medalowe, a kibice którzy chodzili na II ligę zaczynają opuszczać mecze. Widzicie więc, że nie o wynik sportowy tu się rozchodzi. A taki kibic jak Sobotch czy Rusty (sorry, że do Was piję, ale bierzecie największy udział w dyskusji) to kibic najcenniejszy, bo będzie z drużyną nawet jak ta będzie jeździć z Kolejarzem Rawicz, to tzw twardy elektorat, który nie przychodzi na stadion bo taka jest moda. Takiego kibica nie wolno klubowi utracić !!!
    Ostatnio edytowane przez ciesiel ; 01-06-2012 o 14:06
    IN PROTAS I TRUST !!!

  32. Powrót do góry    #4712
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ssdg3

    Skąd się u Ciebie bierze niezniszczalne hasło o "odwracaniu się dupą od drużyny"? Na jakiej podstawie?

    Dzięki, Ciesiel Mniej więcej o to chodzi, ale ciężko tu wytłumaczyć swoje zdanie tak, żeby nikt nie pomyślał, że olałem swój klub

    PS. Wolna miejscówka (względnie dwie) na wyjazd autem do Gdańska. 661-401-288
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 01-06-2012 o 14:19

  33. Powrót do góry    #4713
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    chyba lepiej dupą do drużyny niż do zachrystii?

  34. Powrót do góry    #4714
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    1) Sobotch, sfp co się takiego zmieniło "na gorsze" w tym roku, że nie chodzicie na Falubaz?
    Widzisz Bula, na Tarnowie bylem, a na Leszno ostatecznie w niedziele zdecydowalem, ze nie pojde i nie poszedlem.
    Od zawsze bilet traktowalem, nie tylko jako wejsciowke, ale przede wszystkim jako wsparcie dla klubu. Tym razem uznalem, ze za duzo tego wszystkiego i lepiej bedzie nie pojsc i dac cos do myslenia i zrozumienia grupce osob. Pierwszy raz w zyciu nie poszedlem na mecz z takich powodow. Od pewnego czasu widze problemy, a zachowanie klubu w tym temacie jest po prostu zenujace. Zenon zamiast ciagle podlizywac sie do grupki kibicow, moglby wresczie ogarnac jak wiele srodowisk (nie pojedynczych kibicow, ale srodowisk) jest zniechecanych do przychodzenia na W69.
    Jak widzisz wolnych krzeselek bylo stosunkowo duzo i tylko nawytrwalsi beda to tlumaczyc Zastalem, niesmaczna kielbasa, czy drogim biletem. Drogi bilet, kielbasa, lawka to nie sa dla mnie problemy.
    Mysle, ze do kogo mialo dotrzec to dotarlo...

    ... jak widac nie do wszystkich...
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    podziękuj kolegom za nieobecność, po tym jak wyglądały i zachowywały siętrybuny na meczu z Lesznem można przyjąć, że tałatajstwo na mecz nie przybyło .oby tak do końca sezonu i jeden mecz dłużej.
    Gablen, taka propagande to najlepiej uprawiac na innym forum ("Widzicie jak jest dzisiaj super, a wiec ci co mowili, ze wczesniej nie bylo super, nie mieli racji. A jak cos nie tak, to nie my, tylko oni") Tu raczej niewielu tym nie przekonasz, bo ogolnie to nie o atmosferze na Lesznie jest gadka.
    Znasz temat, a widze ze stac Ciebie tylko na drwiny. Twoja troska o najmlodszych kibicow cieszy, tylko ze caly Twoj powyzszy wpis sprawia, ze zamiast mnie zachecic, abym zabral dziecko, to mnie zniechecasz. Wiesz jak jest od lat w Zielonej Gorze.... Ojciec przyprowadza dziecko na stadion (tak jak moj ojciec), pozniej to dziecko dorasta, zaklada rodzine i przyprowadza swoje dziecko. Jak bede dalej widzial, ze zle sie dzieje (nie tylko na stadionie, ale i w calym zyciu dookolaklubowym, a klub to bedzie akceptowal, tolerowal, albo schowa glowe w piasek) - a pozniej jesczce przeczytam na stronie klubowej "jakie to fajne" itd. - to w koncu nie pojde sam i nie przyprowadze swojego dziecka. Bo klub to tez wychowanie. A od klubu oczekuje troche wiecej niz to co sie dzialo w ostatnim roku.
    Poza tym bardzo dobrze, ze popelniles swoj wpis.
    Od zawsze na mecze chodzili rozni kibice, przeklenstwa mi raczej nie przeszkadzaly, ale nigdy nie bylo takiej hipokryzji jak teraz. No i nigdy nie bylo takiego proboszcza tak troskliwie dbajacego o swoich ministrantow Wg mnie ludzie nie idac na Leszno wyrazili swoja dezaprobate na to co bylo i sie wydarzylo, a nie na to co ma byc.

    Przemysl co piszesz, bo przeciez jestes inteligentnym facetem,. a nie masz 15 lat, Gablen.
    I nie udawaj takiego oburzonego, bo zaraz sie okaze, ze nie mozna w ogole negatywnie wypowiadac sie o chamskich zachowaniach.
    Czemu jeszcze tak niedawno, czyli jakies 3 lata temu, nikt nie mial uwag?

    Rowniez odwzajemniam zyczenia i pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 01-06-2012 o 15:15

  35. Powrót do góry    #4715
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Jak to z toba jest sfp?
    Gablenowi nie wolno siac tu swojej propagandy to jakim prawem ty siejesz swoja?
    Mam wrazenie, ze na ten mecz nie poszedles tylko po to zeby tu nam o tym napisac. Co to kogo tutaj obchodzi, ze sie nadasales i nie poszedles na mecz. Jakim suporexem trzeba byc zeby wierzyc, ze pisanie takich glupot moze cokolwiek zmienic. Co tu kogo obchodzi kilku obrazonych doroslych facetow?
    Jak sie z Mariuszem czesto nie zgadzam to tu mu musze przyznac racje, ze chodzi sie na zuzel, a jak juz sie na ten zuzel chodzi to po to by sie na stadionie skupic na zuzlu.

    Co ci dziecko zrobilo, ze tu straszysz, ze go na stadion nie wezmiesz. Ja sie do swojego bociana za malolata tydzien potrafilem nie odzywac jak mnie nie wzial kiedys na mecz, bo bylem chory. Jak by mi wyskoczyl z tekstem, ze nie idziemy na zuzel, bo hipokryzja, bo proboszcz nie ten to prawdopodobnie pokazalbym mu kuku i poszedl sam.

    A najbardziej oburzonego to ty tutaj udajesz.

  36. Powrót do góry    #4716
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,464
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach

    Tor jak za czasów Piotra Ż. No i słynne świece ciągnikiem pana Wareckiego

  37. Powrót do góry    #4717
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    I właśnie Sfp się obraził a ja potem muszę cierpieć na stadionie i oglądać Holtę,Zbyszka Krakowskiego,Lukanena i innychPrzy mocno przerzedzonych trybunach.Tacy najpierw przegłosują,Zenon się podpali a Rusty potem cierpi katusze,senator nie zamknie budżetu,kiełbasa się psuje,Moher głoduje bo Bar na górze zamknięty,ehh
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 01-06-2012 o 15:35

  38. Powrót do góry    #4718
    Użytkownik Awatar dg3
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Odwracanie się dupą do drużyny" to żadna wyższa filozofia poza zwykłym nie chodzeniem na mecze tejże drużyny.
    O ile jasnym jest, że dorosły kibic niekiedy może napotkać różnorakie przeszkody w uczestnictwie w meczu i tego nie nazwałbym pochopnie "odwracaniem się". Ale planowe niechodzenie na mecze na własny stadion jedynie dla powodów, które póki co nie są dramatyczne, nie znajduje u mnie usprawiedliwienia. Trochę to zbliża się do skwapliwego łapania pretekstu do wygodnego zasiadania przed TV zamiast wystania się przed bramą i potem na stadionie. Jak ktoś chce, zawsze znajdzie powód. Może w przypadku poszczególnych Kolegów z forum akurat nie to jest powodem, a jakieś przewrażliwienie oraz mylne i nieco naiwne przekonanie, że ich nieobecność w jakikolwiek sposób może wpłynąć na zarząd klubu czy ja wiem kogo... Wasza nieobecność to tylko 40 PLN mniej w kasie klubowej i jeden głos dopingu mniej w uszach naszych zawodników. Tylko i aż.
    "Wierni po porażce..." - jeśli nawet ostatnie wydarzenia były jakąś naszą porażką jako społeczności wokół-falubazowej, to uznajmy to, ale nie demonizujmy tego.

    Ceterum censeo Gorzoviaem delendam esse.

  39. Powrót do góry    #4719
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,387
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    sfp.
    najwyraźniej mnie z kimś pomyliłeś. ja tutaj nie uprawiam żadnej propagandy, a także nie muszę zachęcać lub zniechęcać nikogo do przyjścia na stadion, od tego jest parę osób w klubie którym płacimy za ich robotę.

    wg mnie niepotrzebnie zapętliłeś się w swoim przekonaniu, że zorganizowany ruch kibicowski w ZG to same zło, i od dłuższego czasu starasz się przekonać na tym forum całą resztę . z twojej strony padło sporo niepochlebnych, a przede wszystkim nieuzasadnionych epitetów pod adresem ludzi którzy sporo serca włożyli w to, że dzisiaj Falubaz wygląda tak a nie inaczej.
    proponuję spojrzeć na pozytywne sprawy którymi zajmują sie kibice, bo tych jest zdecydowanie więcej.
    rozumiem też że tobie po drodze bardziej z Kubickmi niż Dowhanem, ale może kiedyś słońce zaświeci również i dla ciebie.

    jeżeli czyta się że ktoś strzelił focha na cały klub, bo go Senator z kumplami wku.rwia, albo jakieś hasło z płotu nie trafiło tym razem akurat w jego gusta, to wypada jedynie wzruszyć ramionami i zaczekać aż wrócą na derby lub finał, bo to że wrócą jest pewne , tylko im się od czasu do czasu nie chce chodzić na stadion i wymyślają różne duperele żeby jeszcze wyjść na uciśnionych przez system.
    gdyby kibice mieli przejmować się tym że Karolak Tomasz rodem z Radomia robi im popelinę w mediach ,to w ramach podobnego protestu zniknęłoby z trybun wiele tysięcy Falubazersów, ale tym sposobem zaszkodziliby tylko Falubazowi. przecież to bez sensu.

    chcesz zmian w klubie i na trybunach ? zacznij od siebie i zabierz dziecko na mecz w myśl hasła :

    nie myśl co Falubaz moze zrobić dla ciebie, ale pomyśl co ty możesz zrobić dla Falubazu
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  40. Powrót do góry    #4720
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,731
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    ssdg3

    "Wierni po porażce..." - jeśli nawet ostatnie wydarzenia były jakąś naszą porażką jako społeczności wokół-falubazowej, to uznajmy to, ale nie demonizujmy tego.
    Dokładnie tak. Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, każdy ma prawo skrytykować coś co jego zdaniem jest złe. Ale przenosić te żale na Falubaz tylko dlatego, ze coś nam się tam nie podobało to dziecinada. Wiele razy krytykowałem ludzi z I łuku ale też wiele razy ich chwaliłem. Mieli sporo opraw które szczerze podziwiałem. wiele razy byłem wkrewiony na różnych działaczy ale nigdy te kwestie nie były w stanie być powodem mojej nieobecności na zawodach. I tu muszę dodać, ze prędzej bym zrozumiał takiego Sfp, Sobotcha czy innych gdyby jasno jeden z drugim powiedzieli, że im się po prostu nie chciało. Że ich wkrewia widok sylwetki Holty, czy pogoda była nieodpowiednia. No ale każdy ma coś swojego za uszami
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #4721
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez ssdg3 Zobacz posta
    Wasza nieobecność to tylko 40 PLN mniej w kasie klubowej i jeden głos dopingu mniej w uszach naszych zawodników. Tylko i aż.
    Jeśli to "tylko", to przy następnych wyborach wyśmieję wszystkich, którzy będą mi wpierać, jaki to jest ważny mój pojedynczy demokratyczny głos. Jeśli to "aż", tpo niech się klub zastanowi, dlaczego traci kibiców.
    "Wierni po porażce..." - jeśli nawet ostatnie wydarzenia były jakąś naszą porażką jako społeczności wokół-falubazowej, to uznajmy to, ale nie demonizujmy tego.
    Wała to się robi ze mnie od dłuższego czasu, nie zaś od "ostatnich wydarzeń"

    Swoją nieobecność przy Wrocławskiej rekompensuję obecnością na wyjazdach i nikt mi nie wmówi, że się odwracam od drużyny. Poza tym na wszelkie objawy owczego pędu ("bo tak trzeba, bo inaczej nie jest się kibicem") niewiele mnie interesują. Nic tak nie odrzuca od tematu, jak presja i wmawianie, że musisz, bo inaczej nie zasługujesz na miano kibica. Tylko, do jasnej cholery, dlaczego zawsze wszystkiego wymaga się ode mnie a ja już od innych nie mogę? Bo to niepolityczne?

    Raczej nie odpuszczam meczu z powodu "bo mi się nie chceę. Dopiero takie coś uznałbym za śmiechu warte

  42. Powrót do góry    #4722
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,464
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach
    A ja napisze krotko, dla mnie mozecie sie wszyscy poobrazac, tupnac nozka, zrobic obrot i nie przychodzic na stadion, a pozniej wylewac zale na forum, gdzie i tak nikt nie ma nic do gadania w klubie i tak. Chodzilem na Falubaz, chodze i bede chodzil.

  43. Powrót do góry    #4723
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaziak Zobacz posta
    Co tu kogo obchodzi kilku obrazonych doroslych facetow? .
    Tylko, że na meczu z Lesznem do kompletu brakowało coś koło 4tyś. tych jak ich nazwałeś obrażonych dorosłych facetów, a to już jest koło 160tyś z biletów mniej.
    Było by to nie do pomyślenia jeszcze rok temu, a jednak się stało, jak tak dalej będzie w klubowej kasie może zrobić się niezła dziura na koniec sezonu,
    a to już powinno dać do myślenia Zenonowi ale czy da?

  44. Powrót do góry    #4724
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Ciesiel zgadzam się z Tobą w 100 %.

    To, że frekwencja przy W69 spada nie jest spowodowane tylko tym co się dzieje w tym sezonie. Do tego stanu rzeczy doprowadziły działania osób zarządzających klubem od co najmniej dwóch lat. Pisałem niejednokrotnie na tym forum, że klub ma w dupie kibiców, tych wiernych kibiców, którzy na żużel chodzili/chodzą od dziesiątek lat kiedy to Falubaz zdobywał DMP, ale zarówno wtedy gdy walczyliśmy w drugiej lidze z Wandą czy KKŻ Krosno.
    Wielu z wiernych już dawno powiedziało dość, poczuli się nie jednokrotnie oszukani i oskubani z siana.
    Tylko kilka przykładów z ostatnich lat:
    - budowa w pierwszej kolejności VIP loży, kiedy to największy sponsor klubu musiał wyciągać drzazgi z tyłka w oparach wydobywających się z toi-toi,
    - "modernizacja" I łuku i cała otoczka z tym związana, w tym słup, dach, wyłączenie czterech sektorów i zrzucanie odpowiedzialności z klub na miasto i na odwrót,
    - kolejki przed bramami 3-4 godz przed meczem i hurra na otwarcie bram,
    - etapy zmiany geometrii i nawierzchni toru z wycieczką do Anglii, paleniem opon i zbieraniem kamieni włącznie,
    - ośmieszające Nas kibiców oświadczenia Prezesa,
    - większe poszanowanie dla Karolaków, Lisów, Wojewódzkich, Urbańskiego czy innych znawców speedwaya niż własnego, stałego kibica, bo ten i tak przyjdzie, niezależnie od wszystkiego.
    - itp, itd. wiele by można jeszcze pisać.

    To co teraz obserwujemy jest spowodowane polityką klubu od kliku lat, a to, że przez ostatnie lata były komplety przy W69 było spowodowane modą na Falubaz. Jeszcze niedawno chodzenie na Falubaz było trendy, komplety były, bo było sporo przypadkowych osób z Lubska, Świebodzina, Bród, czy innego Jasienia (bez urazy do kibiców z tych miasteczek, czy wsi). Dla takich osób nie ważne było, że przy W69 nic na torze się nie dzieje, bo oni i tak o samym żużlu nie mieli pojęcia. Ważne było, że na trybunach było fajnie, kolorowo, itp. Można było pochwalić się w szkole, czy w pracy, że było się na Falubazie.

    Teraz jednak sporo osób otworzyło oczy i zobaczyło, że te 50 zl/bilet nie jest tego warte, a za 5 dych słuchając żużla w radiu czy oglądając w tv można całkiem nieźle się zabawić.
    Awansował Zastal, gdzie też na początku nie było szału z kibicami, a znam wielu, którzy co poszli raz, to już tam zostali i to nie ze względu na modę. Tam na prawdę są emocje, a kibica się szanuje.

    Jeśli chodzi o Falubaz to znam sporo osób, którzy znają się na żużlu, ale na Falubaz nie chodzą, bo po prostu nie dają się dymać. Teraz gdy kibiców jednorazowych, kibiców sukcesu jest co raz mniej ciężko będzie z powrotem tych starych kibiców zachęcić do przyjścia na Wrocławską.

    Ja osobiście ze znajomymi, od kilkunastu lat zasiadaliśmy na I łuku z wykupionymi karnetami (pewnymi pieniążkami dla klubu). W tym roku decyzja o kupnie karnetu nie była łatwą, bo wytrzymałość wielokrotnie była nadszarpywana. Jednak zdecydowaliśmy się na ten krok zamieniając przy okazji I łuk na II. Z tego co można zaobserwować takich jak My jest chyba co raz mniej. Ludzie po prostu mają dość.
    I to nie jest tak, że nagle żużel nam się nie podoba i odwracamy się do Falubazu. Od dłuższego czasu nie podoba nam się sposób traktowania kibica w ZG. Niejednokrotnie wolimy jechać na wyjazd i to nie tylko Falubazu, ale i egzotyczne wycieczki ala Gorican, Pardubice, czy najbliższy do zaprzyjaźnionego Gustrow, bo tam jest żużel, tam jest ściganie, tam się mówi o żużlu, tam się kibica szanuje.



    ...A SE dalej grzebie ten sport. W tym roku kibicujemy Jankowskiemu, Holcie i Jabłońskiemu, a za rywali mamy Szymko, Brzozowskiego, czy Timo Lahti.
    Jeśli dalej najlepsza na świcie zawodowa liga będzieszła w tym kierunku, to nie długo o medale będą się bić drużyny z Sucheckim, Dymem, Czechowiczem, Chromikiem czy Matiasem Schultzem w składzie, bo tak wymusza regulamin.

  45. Powrót do góry    #4725
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Sfp, dla mnie efekt tego Twojego bojkotu jest naprawdę dość niewiarygodny - głównie ze względu na Zastal.
    Ja na przykład 100 razy wolę żużel od kosza - no ale żyjąc w ZG latałem zawsze na jedno i drugie.
    Wyobrażam sobie tedy ludzi, którzy - odwrotnie niż ja - wolą kosza od żużla.
    Na ich miejscu ja bym po prostu tego dnia NIE POSZEDŁ na Falubaz, tylko bym został z koszykarzami żeby celebrować pierwszy w historii medal. Albo wrócił do domu żeby się upić

    To znaczy tak to sobie wyobrażam w sytuacji odwrotnej: Falubaz jedzie po DMP i zdobywa je po zaciętym meczu z Gorzowem (to chyba dobra analogia do PIERWSZEGO medalu dla Zastalu?). Komuś z nas by się chciało 5 minut po takim meczu lecieć z językiem na brodzie oglądać jakiś zwykły mecz Zastalu z np Turowem w RZ?

    Jak na Rzeszowie będzie 5 tysięcy to powiem, że Twój bojkot istnieje naprawdę.
    Pozdro, stary! (GM, Ciebie też pozdrawiam - o ile dobrze pamiętam, że Ty to Ty)
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 01-06-2012 o 21:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •