Strona 98 z 196 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,366 do 4,410 z 8785

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4366
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    http://www.gorzow24.pl/news/12971/fa...usci-foto.html

    Ehh, gdyby nie gorzowska ochrona, nie byłoby transparentu. Do tego jak klub z Gorzowa śmiał montować krzesełka na całym stadionie!? Przecież powyższe zdjęcia, to ewidentna wina organizatora! Gdyby nie było krzesełek, nie doszłoby do ich połamania

    Czekam na argumenty, iż powyższe zdarzenie było zdeterminowane tym, że Gorzów nie obniżył cen wejściówek

  2. Powrót do góry    #4367
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    A co nas jakies krzesełka interesują?



    do takiego programu nadaje się twoj problem.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 18-05-2012 o 12:25

  3. Powrót do góry    #4368
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Powinny, bo ponoć nazywacie siebie najlepszymi kibicami żużla w Polsce. To chyba zobowiązuje do pewnych zachowań. A jak bydło pozostawia po sobie zdewastowany sektor, to chyba jednak coś tu jest nie tak. Jednego razu lecą na tor, innego są łamane i palone. Magiczny Falubaz!

  4. Powrót do góry    #4369
    Użytkownik Awatar adagio2002
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Kingpin *****iste.

    Własnie mniej więcej tak odbieram te wszystkie listy, informacje ze wszelakich portali.
    Raz jeden prezes rzuci jajem, to drugi odda, potem zza węgła zbuka podrzuci rzecznik i tak zabawa trwa w najlepsze.
    mała tylko poprawka Panowie, zamiast rzucać się "zbukami" proponuję naszych kierowników, takie karakany daleko latają.

  5. Powrót do góry    #4370
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Można zorganizować Wielką Galę Boksu z udziałem kierownictw obu ekip.Było by ciekawie.I tak w przedbiegach Kawicki kontra Najman(stawiam na naszego),Bolo kontra Rafi,Filutek kontra Kużniak,Frątczak kontra Gała,Kopernik kontra Pani księgowa Stali i na końcu hit dnia...El Diablos Władisłow Kliczkos Komarnickos kontra Zenek bo mniej parlamentarnie a bardziej zadymiarsko brzmi.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 18-05-2012 o 20:09

  6. Powrót do góry    #4371
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    No to dzisiaj w duńskiej Superlidze zarówno Alex jak i Jonas szału nie zrobili. Loktajev po słabym początku nieco sie ogarnął i dalszą część zawodów miał już trochę lepszą, dzięki czemu ostatecznie skonczyło sie na 8+1 pkt (d,0,3,1,2*,2). U JD niby punkty takie same jak u Loktajeva, bo też zdobył 8+1 (1,1*,3,2,1,0,0) tyle, że kiedy bliżej przyjżymy się zawodnikom, za którymi Jonas meldował się na linii mety ... a zresztą sami zobaczcie.

    Biegi z udziałem naszych kolarzy:

    1. B.Pedersen - A.Karpow - J.Davidsson - M.Thornblom
    2. T.Lahti - D.Davidsson - J.Sogaard - A.Lokajev
    4. B.Pedersen - D.Davidsson - J.Davidsson - A.Lokajev
    6. A.Lokajev - D.Davidsson - N.B.Jakobsen - J.Kikkenborg
    7. J.Davidsson - B.Pedersen - J.Sogaard - T.Lahti
    8. A.Karpow - D.Davidsson - A.Lokajev - M.Thornblom
    9. J.Kikkenborg - T.Lahti - J.Davidsson (Joker) - N.B.Jakobsen
    10. N.B.Jakobsen - T.Lahti - J.Davidsson - M.Thornblom
    12. B.Pedersen - A.Lokajev - D.Davidsson - J.Davidsson

    13. J.Kikkenborg - A.Lokajev - T.Lahti - D.Davidsson
    14. B.Pedersen - A.Karpow - J.Kikkenborg - J.Davidsson

  7. Powrót do góry    #4372
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    "Zawody wstrzymane, cisza na stadionie

    Po 8. biegu w końcu podana zostaje informacja o tragicznym zdarzeniu. Na stadionie wprowadzona zostaje minuta ciszy, kibice obu drużyn ściągają flagi z płotów i…. no właśnie i co?! Klatka przeciera oczy ze zdumienia, bowiem kibice z Gorzowa domagają się odjechania zawodów – „jedziemy, jedziemy!”. Klatka gości reaguje z wściekłością odpowiadając idiotom, co o tym sądzą.



    Wszyscy wychodzimy

    Na znak protestu cała klatka gości wychodzi ze stadionu. Nikt z kibiców przyjezdnych nie chciał uczestniczyć w tej szopce, którą sami stworzyli gorzowiacy. Co chwilę otrzymywaliśmy kolejne telefony, że Gollob wraz z pupilami z Zawarcia chcą jechać, a potem, że sędzia nakazuje naszym przymusowe starty. W obliczu takiej tragedii, prezes Robert Dowhan apelował do zawodników żeby nikt nie wyjeżdżał do startu. Kolejne wiadomości dostajemy w drodze na parking. „Sędzia grozi odebraniem licencji, jeżeli nasi nie wyjadą na tor” – przekazywali sobie kibice, którzy informacje dostawali od osób zgromadzonych przed telewizorami. „To jakiś absurd i żart, co tu się ku**a dzieje?!” – z niedowierzaniem fani drużyny z Winnego Grodu obserwowali cyrk, jaki odbywał się na stadionie przy Śląskiej. Komentatorzy w studiu telewizyjnym podzielili zdanie zielonogórzan – na znak protestu opuścili studio. Takie rzeczy tylko na Zawarciu."

    No to żeście pokazali. Dno pomieszane z mułem oto wasza cała "magia". Transparent mega kretyński. Tylko kretyn mógł to wymyślec i tylko kretyn mógł skandowac Katarzyna Jancarz czyli w zasadzie cały sektor........ Kombinatorstwo i s*****syństwo wyszło z Falubazu. Zawsze moja ulubioną drużyną po leszczyńskiej Unii był Falubaz. Nigdy nie miałem szacunku do fanatycznych kibiców tego klubu, teraz po tych kombinatorstwach nie mam już także do Falubazu. Co za kretyn pisał ten artykół "takie zeczy tylko w Gorzowie". Wielce oburzony ze nie przerwali zawodów. Co było w 2004 roku kiedy na kilka godzin przed meczem z Unią Leszno dotarła straszna wiadomośc o śmierci Kurmanka????? Dlaczego kierownictwo nie przełożyło meczu chociaż Unia z taką propozycją wyszła????Dlaczego ci "magiczni" kibice przyszli wogóle na stadion????? Wychodzi ze dla tych kombinatorów nie liczy się śmierc kolegów z toru, jedyne co się liczy to piepszony wynik. Mowicie ze Falubaz to potęga, magia....... Ja widzę tylko mały zakompleksiony klubik......
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #4373
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Co jest rolniku? Ssak z rodziny krętorogich kopnął Cię w krocze jak chciałeś rozładować swoje emocje po ciężkim dniu w polu? A może byłeś na tamtym meczu i też zostałeś jak reszta lesznian, a teraz coś szarpie w środku?

    Jeździcie na tych ciągnikach całe dnie od świtu do zmierzchu, oracie, bronujecie, łeb wytrzęsie i potem tak to się kończy.

    Ponoć dobre i niedrogie. W sam raz na rolniczą kieszeń



    Tylko uważaj, bo jeśli bierzesz już jakieś leki depresyjne (a wygląda, że tak) to musisz uważać bo wzmaga ich działanie.

    Wracaj do zdrowia ... nikt za Ciebie nie zasiądzie za sterami ursusa

    Prośba do moderatorów o nie wycinanie tego postu.

    Byłem na obydwu wspomnianych przez tego ***** meczach. Na pierwszym o śmierci Kurmanka dowiedziałem sie tuż po przekroczeniu bramy stadionu i tak jak usiadlem tak przesiedziałem cały mecz gapiąc się w jakiś bliżej nieokreślony punkt. Nic nie pamiętam poza Balińskim odpalającym znicz na środku murawy i klatką gości (jak nigdy spokojną). Powiedzieli by, że odwołują to bym wstał i poszedl w piz** tak jak i reszta kibiców zgromadzonych przy W69. Na pewno nikt by nie ryczał JE-DZIE-MY JE-DZIE-MY. Tego jestem pewien.

    Na drugim ani nie darłem ryja, ani też nie wywieszałem tego transu na temat KJ. O tym, że takowy był dowiedziałem sie z fotorelacji z derbów. Poza tym jak się raz przeżyje tego typu doświadczenie (2004) następnym razem każdy wie jak się ma zachować i co należy w takiej chwili zrobić.

    Jestem Falubazem ale w zasadzie nie czuję sie ani kombinatorem, ani tym bardziej nie dostrzegam w sobie pokladów sk******. Jak czytam tego typu oceny to ... parafrazując tego ***** powyżej ... widzę tylko małego zakompleksionego gnoja*).

    *) w rolnictwie - obornik, nawóz

  9. Powrót do góry    #4374
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Nie wkładajmy kibiców i działaczy do jednego worka bo to dwie różne rzeczy a Jankowski też taki święty nie jest skoro w zeszłym roku chciał ze swoimi chłopcami pozabijać i tak przewrażliwionych na tym punkcie torunianKryjom to tez chyba z Leszna,ten Pan co lubi dorzucać oliwy do ognia, mataczyć i nikt go nie lubi.Kiboli też nie macie aż takich świętych.

  10. Powrót do góry    #4375
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Jako fan Unii wiem, że ani kiboli nie mamy świętych, ani działaczy, zawodnicy też z jednej mąki. Kasa misiu, kasa... Z żoną Jancarza i z bronieniem tego transparentu w różnych miejscach to przegięcie. Ale generalnie kibicowanie na żużlu idzie w stronę poziomu znanego z kopanej, dlatego specjalnie zszokowany nie jestem. Złote czasy dla pikników minęły - stąd frekwencja wszędzie spada, rośnie przed tv. A szkoda, pamiętam czasy, gdy całymi rodzinami na żużel się chodziło...
    Z tym zabijaniem chłopców przez Jankowskiego - temat maglowany wiele razy - wtopa była jedna - z Rzeszowem, resztę załatwiła leśna grupa pod wezwaniem Lisa czy Najwera...
    Pozdrawiam
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  11. Powrót do góry    #4376
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    ...Kryjom to tez chyba z Leszna,ten Pan co lubi dorzucać oliwy do ognia, mataczyć i nikt go nie lubi...
    A skąd istoto wiesz kto kogo lubi, że tak twierdzisz ?. Jeżeli już to wypowiadaj się w swoim imieniu. Otóż prawda jest taka, że w polskim żużlu jest zbyt mało takich Kryjomów , co mają odwagę publicznie skrytykować niegodziwości jakie dokonują klubowi działacze by tylko osiągnąć osobisty cel kosztem widowiska i zagrożenia życia i zdrowia zawodników. Na torze w Lesznie Kryjom spowodował, że nawierzchnię toru znacznie poprawiono, ale i tak Miedziak doznał kontuzji.
    Tym razem zginął doświadczony zawodnik co nie potrafił opanować motocykla. Nie opanował, gdyż wjechał w zbyt przyczepną część toru. Właśnie konkretne osoby są za to odpowiedzialne i Kryjom to nagłośnił. Dlatego zasługując na mój szacunek.

  12. Powrót do góry    #4377
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez MAK Zobacz posta
    A skąd istoto wiesz kto kogo lubi, że tak twierdzisz ?. Jeżeli już to wypowiadaj się w swoim imieniu. Otóż prawda jest taka, że w polskim żużlu jest zbyt mało takich Kryjomów , co mają odwagę publicznie skrytykować niegodziwości jakie dokonują klubowi działacze by tylko osiągnąć osobisty cel kosztem widowiska i zagrożenia życia i zdrowia zawodników. Na torze w Lesznie Kryjom spowodował, że nawierzchnię toru znacznie poprawiono, ale i tak Miedziak doznał kontuzji.
    Tym razem zginął doświadczony zawodnik co nie potrafił opanować motocykla. Nie opanował, gdyż wjechał w zbyt przyczepną część toru. Właśnie konkretne osoby są za to odpowiedzialne i Kryjom to nagłośnił. Dlatego zasługując na mój szacunek.
    Twoja ignorancja jest porażająca - Kryjomowi dopiero zaczęło to przeszkadzać, jak poszedł na wojnę w Jozinem. Z tym niebezpiecznym torem w Lesznie to było tak często maglowane, że aż się nie chce dalej tego komentować. Oby wszędzie do najpoważniejszych kontuzji na torze można było zaliczyć złamany obojczyk albo pękniety kręg w kręgosłupie po świecy juniora na starcie. Cięższe kontuzje bywały w Lesznie w czasach, gdy nikt toru nie krytykował.
    Więcej ludzi pokroju Kryjoma w naszym zuzlu? To obrazki z ostatniego derby szybko weszły by do standardów polskiej ligi.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  13. Powrót do góry    #4378
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Co jest rolniku? Ssak z rodziny krętorogich kopnął Cię w krocze jak chciałeś rozładować swoje emocje po ciężkim dniu w polu? A może byłeś na tamtym meczu i też zostałeś jak reszta lesznian, a teraz coś szarpie w środku?

    Jeździcie na tych ciągnikach całe dnie od świtu do zmierzchu, oracie, bronujecie, łeb wytrzęsie i potem tak to się kończy.


    Byłem na obydwu wspomnianych przez tego ***** meczach.

    Na drugim ani nie darłem ryja, ani też nie wywieszałem tego transu na temat KJ. O tym, że takowy był dowiedziałem sie z fotorelacji z derbów. Poza tym jak się raz przeżyje tego typu doświadczenie (2004) następnym razem każdy wie jak się ma zachować i co należy w takiej chwili zrobić.

    Jestem Falubazem ale w zasadzie nie czuję sie ani kombinatorem, ani tym bardziej nie dostrzegam w sobie pokladów sk******. Jak czytam tego typu oceny to ... parafrazując tego ***** powyżej ... widzę tylko małego zakompleksionego gnoja*).

    *) w rolnictwie - obornik, nawóz
    Czytając Twój wpis i zawartą w nim agresję nie mam wątpliwości ze byłeś w grupie drącej papę Krystyna Jancarz. Teraz się okazuję że nikt z zielonej nie krzyczał, zaraz się okaże że to gorzowiaki haha. Co do rolnicwa to lepiej jezdzić cały dzien na traktorze, niż walić tanie wina gdzieś w bramie, nie lugen?. Piszesz o mnie ze jestem małym zakompleksionym gnojem. Czy kibic najbardziej utytuowanego klubu w Polsce ma powody do kompleksów???? A to że wyzywasz mnie od gnoi i od czego tam jeszcze, swiadczy o tym jakim marginesem społecznym jesteś....... Tyle w temacie.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #4379
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Zawsze moja ulubioną drużyną po leszczyńskiej Unii był Falubaz. Nigdy nie miałem szacunku do fanatycznych kibiców tego klubu, teraz po tych kombinatorstwach nie mam już także do Falubazu.
    Hmm, a to znaczy, że pusto we łbie masz i tyle. Ja mogę powiedzieć, że leszczyńską Unię zawsze darzę dużym szacunkiem. I nawet jeśli obraz ten próbuje zamazać jakaś nieokreślona grupa debili z Leszna to wiem, że jest to tylko margines. Margines który nie ma prawa rzutować na tak bogaty w tradycje klub z Leszna. Jakiż nędzny i zakłamany musiałby być mój szacunek w sytuacji kiedy grupa rozwydrzonych kiboli miałaby mieć wpływ na coś co jest dla mnie oczywiste.

    Obawiam się jednak Mariano_Italiano, że mało co zrozumiesz z tego co napisałem. A szkoda, ponieważ tak bogata tradycja Twojego klubu wymagałaby od Ciebie pewnego poziomu.

    Czytając Twój wpis i zawartą w nim agresję nie mam wątpliwości ze byłeś w grupie drącej papę Krystyna Jancarz.
    I wierz mi, że Twój wpis zionął nie mniejsza agresją niż ten Lugena. Tym bardziej dziwne to jest w sytuacji kiedy gościa nie znasz, nie masz pojęcia a twierdzisz, ze on brał w tym udział.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #4380
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a to znaczy, że pusto we łbie masz i tyle. Ja mogę powiedzieć, że leszczyńską Unię zawsze darzę dużym szacunkiem. I nawet jeśli obraz ten próbuje zamazać jakaś nieokreślona grupa debili z Leszna to wiem, że jest to tylko margines. Margines który nie ma prawa rzutować na tak bogaty w tradycje klub z Leszna. Jakiż nędzny i zakłamany musiałby być mój szacunek w sytuacji kiedy grupa rozwydrzonych kiboli miałaby mieć wpływ na coś co jest dla mnie oczywiste.

    Obawiam się jednak Mariano_Italiano, że mało co zrozumiesz z tego co napisałem. A szkoda, ponieważ tak bogata tradycja Twojego klubu wymagałaby od Ciebie pewnego poziomu.



    I wierz mi, że Twój wpis zionął nie mniejsza agresją niż ten Lugena. Tym bardziej dziwne to jest w sytuacji kiedy gościa nie znasz, nie masz pojęcia a twierdzisz, ze on brał w tym udział.
    Po pierwsze Mariuszu to ty nie zrozumiałeś tego co ja napisałem. Pisałem że miałem szacunek do Falubazu, ale nigdy do fanatycznych kibiców. Szacunek mój do Falubazu skończył się nie przez kibiców, tylko przez kombinatorstwo działaczy Falubazu( podpisane oświadczenie ze jadą dalej, nadzieja na poprawę wyniku, niechęc do wyjeżdzania nia tor po dwóch kolejnych biegach 5:1 i jakiś gośc wychodzacy z budki i mówiący że o śmierci Lee wiedzieli już po 1 biegu). Teraz odpowiedz sobie kto ma pusto we łbie.
    Co do agresjii moja reakcja i wpis spowodowane były zaistniałą sytuacją pokazaną przez telewizję. Jestem kibicem Unii Leszno nigdy nie przepadałem za Gorzowem, za to bardzo lubiłem Falubaz, wydaje mi się więc ze jestem osobą postronną i obiektywną. Opisałem zachowanie Falubazu jako kombinatorstwo i sk.....stwo widząc wszystko na żywo w tv. Jak inaczej mozna nazwac to ze gośc z Zielonej twierdzi ze wiedzieli o śmierci już na początku zawodów, a Falubazowi odechciewa się jechać dopiero jak dostają 2 razy 5:1??????????? Wasi zawodnicy muszą miec cholernie długi przewód myślowy jezeli wiedzieli o śmierci po 1wszym biegu a dotarło to do nich dopiero po 10tym
    Porównywanie mnie więc z lugenem który zbeształ mnie od gnoi i wszystkiego co najgorsze za to że jestem obiektywny to chyba jest troszkę nie na miejscu.....
    Ale to jest właśnie wasz fanatyzm. Choćby cała Polska widziała coś innego to i tak racja będzie po waszej stronie.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #4381
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Opisałem zachowanie Falubazu jako kombinatorstwo i sk.....stwo widząc wszystko na żywo w tv. Jak inaczej mozna nazwac to ze gośc z Zielonej twierdzi ze wiedzieli o śmierci już na początku zawodów, a Falubazowi odechciewa się jechać dopiero jak dostają 2 razy 5:1???????????
    Zbyt wielu wypowiada na tym forum zbyt wiele łatwych opinii. Ty jesteś jednym z nich. Gwarantuje Tobie, że jak byś był na miejscu Kuźniaka to biłbyś się z myślami, nie wiedząc czy ogłosić swoją wiedzę zawodnikom już czy zrobić to po meczu, będac na jego miejscu równiez podpisął byś dokument Wojaczkowi podczas gdy ten wspomina o możliwości cofnięcia licencji klubowi czy zawodnikom. Gwarantuje Ci, ze jak byś był na miejscu prezesa, otrzymywał tyle telefonów z pretensjami "czemu wy dalej jedziecie" to sam byś nie wiedział do końca jak zareagować. I nie pisze tutaj tylko o stronie zielonogórskiej ale gorzowskiej również. Zwróć uwagę, ze i jedni i drudzy byli pod presją. Dosłownie co by nie zrobili, z jaką inicjatywą by nie wyszli to zawsze znalazłby się taki ktoś jak Ty który miałby powód do formułowania zarzutów, jakichkolwiek zarzutów. Jedni będą twierdzili, że ci chcieli uniknąć pogromu, inni będą twierdzili, że tamci chcieli dobić przeciwnika mając go na łopatkach. Nie robiąc nic byłyby zarzuty, ze żaden z działaczy nie miał jaj aby podjąć odpowiednią decyzję. Na tamten moment, jedyną słuszna decyzję (o przerwaniu meczu) mógł podjąć tylko i wyłącznie sędzia. Nie uczynił tego i stąd późniejszy syf. Niemniej gwarantuję Tobie, że sam byś odwalił niejedną głupotę będąc tam na miejscu w jakiejkolwiek roli. Ty jednak masz ten komfort, że masz czas na chłodną analizę. A mimo to, jak widzę, z oceną tych wydarzeń masz sporo problemów.

    Porównywanie mnie więc z lugenem który zbeształ mnie od gnoi i wszystkiego co najgorsze za to że jestem obiektywny to chyba jest troszkę nie na miejscu.....
    I nigdzie Ciebie nei porównywałem do Lugena, twierdziłem tylko, że ziejesz w tamtym miejscu nie mniejsza agresją niż Lugen. I nie ma tu żadnego znaczenia który jakiego konkretnie słowa użył.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-05-2012 o 21:13
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #4382
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Czytając Twój wpis i zawartą w nim agresję nie mam wątpliwości ze byłeś w grupie drącej papę Krystyna Jancarz.
    ...
    Mariusz, zawiodłeś mnie ... znów. Gość sam się wyłożył. Wystarczyło odpisać, że tego to na pewno nikt nie krzyczał i z czapy.

  18. Powrót do góry    #4383
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    od niepamietnych czasów pisze i proponuje by wszystkie druzyny w Polsce zbojkotowały mecze z udziałem zgrzeblarki . Niech jezdza sami ze soba , niech przyznaja sami sobie jakies tam medale i tytuły.
    Niech staja sie moralnymi mistrzami i vicemistrzami czego tylko chcą . Z nimi scigac sie jest poprostu obciachem. Niech wywieszaja te swoje odpustowe szarfy gdzie tylko chcą czy to w swoim grajdole czy na moscie czy na przystanku PKS .
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #4384
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Twoja ignorancja jest porażająca - Kryjomowi dopiero zaczęło to przeszkadzać, jak poszedł na wojnę w Jozinem. Z tym niebezpiecznym torem w Lesznie to było tak często maglowane, że aż się nie chce dalej tego komentować...
    Powiadasz, że Kryjomowi zaczeło przeszkadzać, jak poszedł na wojnę z Jazinem ?. Jeżeli było jak piszesz to świadczy, że choć z opóźnieniem ale zareagował na niegodziwości, lepiej późno niż wcale.
    Radzę byś nie głosił demagogicznych twierdzeń, że głęboka orka toru przy użyciu ciężkiego rolniczego sprzętu miała wpływać na poprawę widowiska czy bezpieczeństwa. Trzeba być niezłym ignorantem by tak twierdzić. Przecież nie trzeba być znawcą, widać to gołym okiem, że większość zawodników na takim torze "walczy o życie", nieraz przegrywa....
    Argumenty te widać do Ciebie nie docierają, tak jak do niektórych działaczy, co widzą w tym osobisty cel. Tylko się dziwię niektórym byłym zawodnikom, co kiedyś panicznie bali się na takiej nawierzchni jechać, a teraz biorą w procederze tym udział i twierdzą, że wszystko OK. To dopiero hipokryzja....

  20. Powrót do góry    #4385
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    MAK - nie chce mi się dyskutować na temat toru, który był tak wałkowany w zeszłym sezonie. Nieprzekonanych i tak nie przekonam, że tor nie byłby najgorszy gdyby nie mistrzowska praca sędziów.
    Poszukaj proszę, ile ciężkich kontuzji było w Lesznie na przestrzeni ostatniej dekady?
    Żużel jest niebezpiecznym sportem i trzeba być nieźle narwanym, aby się na nim ścigać. Bez hamulców, około dwie sekundy do setki, łuki w ślizgu przeważnie kontrolowanym... To daje do myślenia i większość zawodników jest już po mniejszym lub większym dzwonie. Tak już się utarło, że to, czy młody zawodnik będzie dobry czy nie weryfikuje pierwsza kontuzja. Nie ma tu żadnego znaczenia, czy się z tym zgadzam, czy nie. Tak już jest.

    A Kryjom małym człowiekiem jest i nie skrucha czy szlachetne pobudki nim kierowały.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  21. Powrót do góry    #4386
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Żużel jest niebezpiecznym sportem i trzeba być nieźle narwanym, aby się na nim ścigać. Bez hamulców, około dwie sekundy do setki, łuki w ślizgu przeważnie kontrolowanym... To daje do myślenia i większość zawodników jest już po mniejszym lub większym dzwonie. Tak już się utarło, że to, czy młody zawodnik będzie dobry czy nie weryfikuje pierwsza kontuzja. Nie ma tu żadnego znaczenia, czy się z tym zgadzam, czy nie. Tak już jest.
    Pełna zgoda, ja to rozumiem, Ty to wiesz. Problem jednak leży w mentalności ludzi. W mentalności i ich hipokryzji. Niechby tylko taki wypadek śmiertelny zdarzył się na Smoku w sezonie 2011 lub przy W69 w sezonie 2009. I nie byłoby zmiłuj. Nawet Bartek Czekański by nam dokopał. I sądzę, ze nie przestrzegał by zasady "nie kop leżącego" Dziś ten sam Bartek odpiera zarzuty Holdera, Janowskiego czy Śledzia. Ale w sumie jest cisza poza nielicznymi głosami niezadowolenia z nawierzchni we Wrocku. Dzis taki Czekański nie widzi żadnego problemu w nawierzchni (i raczej słusznie) nie waha się za to nadmienić (przy okazji tej tragicznej śmierci) o nowych tłumikach. Jak zginął Kurmanek to mieliśmy do czynienia z iście diabelską nagonka na wszystko co zielonogórskie, że kibice wywierali presje, że działacze nie potrafili na czas dotrzeć do Rafała, wszyscy do wszystkich mieli pretensje. Dziś nie słychać jakiś mocniejszych głosów, że Lee był pod niesłychaną presją, że wiedział, iż lada dzień wyleci ze składu, że musi szybko coś zrobić aby zapunktować w lidze na odp. poziomie. O tym mało kto piszę czy mówi. Niech by tylko (oby nie) podobny wypadek miał miejsce w Zielonej górze czy Lesznie. Zaraz pojawiło by się w mediach, pełno Kryjomów czy Władków z dyżurnym tekstem "a nie mówiłem, że to kombinatorzy ? "
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #4387
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Wynik Ryszarda we wczorajszym memoriale Ciszewskiego nie napawa optymizmem . Na osłodę pozostaje się cieszyć z formy Patryka :

    Wyniki:
    1. Nicki Pedersen (Dania) - 20 (3,3,3,3,3,2,3) + 1 miejsce w finale
    2. Sebastian Ułamek (Polska) - 15 (2,0,3,3,3,2,2) + 2 miejsce w finale
    3. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 13 (1,0,3,3,2,3,1) + 3 miejsce w finale
    4. Dawid Stachyra (Polska) - 15 (3,1,3,2,3,3,w) + wykluczenie w finale
    5. Patryk Dudek (Polska) - 14 (3,3,2,3,2,1)
    6. Grzegorz Walasek (Polska) - 10 (3,2,1,1,3,d)
    7. Tomasz Gapiński (Polska) - 9 (2,3,1,1,1,1)
    8. Adrian Miedziński (Polska) - 7 (0,3,2,2,u,0)
    9. Roman Povazhny (Rosja) - 7 (1,1,2,2,1)
    10. Rune Holta (Polska) - 6 (2,2,1,0,1)
    11. Peter Ljung (Szwecja) - 5 (1,2,0,d,2)
    12. Grzegorz Zengota (Polska) - 4 (0,0,d,2,2)
    13. Tomasz Chrzanowski (Polska) - 4 (2,1,0,0,1)
    14. Zbigniew Czerwiński (Polska) - 4 (0,2,1,1,u)
    15. Rafał Szombierski (Polska) - 3 (0,1,2,d,d)
    16. Bartosz Szymura (Polska) - 1 (1,0)
    17. Davey Watt (Australia) - 1 (1,0,0,-,-)

    Bieg po biegu:
    1. Stachyra, Chrzanowski, Ljung, Miedziński
    2. Dudek, Holta, Lindgren, Zengota
    3. Walasek, Gapiński, Watt, Szombierski
    4. Pedersen, Ułamek, Povazhny, Czerwiński
    5. Dudek, Ljung, Szombierski, Ułamek
    6. Pedersen, Walasek, Stachyra, Lindgren
    7. Gapiński, Czerwiński, Chrzanowski, Zengota
    8. Miedziński, Holta, Povazhny, Watt
    9. Lindgren, Povazhny, Gapiński, Ljung
    10. Stachyra, Dudek, Czerwiński, Watt
    11. Pedersen, Szombierski, Holta, Chrzanowski
    12. Ułamek, Miedziński, Walasek, Zengota (dst)
    13. Pedersen, Zengota, Szymura, Ljung (d)
    14. Ułamek, Stachyra, Gapiński, Holta
    15. Dudek, Povazhny, Walasek, Chrzanowski
    16. Lindgren, Miedziński, Czerwiński, Szombierski (d)
    17. Walasek, Ljung, Holta, Czerwiński (u)
    18. Stachyra, Zengota, Povazhny, Szombierski (d)
    19. Ułamek, Lindgren, Chrzanowski, Szymura
    20. Pedersen, Dudek, Gapiński, Miedziński (u)

    Półfinały:
    21. Stachyra, Pedersen, Gapiński, Walasek (d)
    22. Lindgren, Ułamek, Dudek, Miedziński

  23. Powrót do góry    #4388
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    [...]Dziś ten sam Bartek odpiera zarzuty Holdera, Janowskiego czy Śledzia. Ale w sumie jest cisza poza nielicznymi głosami niezadowolenia z nawierzchni we Wrocku. Dzis taki Czekański nie widzi żadnego problemu w nawierzchni (i raczej słusznie) nie waha się za to nadmienić (przy okazji tej tragicznej śmierci) o nowych tłumikach. [...] Dziś nie słychać jakiś mocniejszych głosów, że Lee był pod niesłychaną presją, że wiedział, iż lada dzień wyleci ze składu, że musi szybko coś zrobić aby zapunktować w lidze na odp. poziomie. O tym mało kto piszę czy mówi. Niech by tylko (oby nie) podobny wypadek miał miejsce w Zielonej górze czy Lesznie. Zaraz pojawiło by się w mediach, pełno Kryjomów czy Władków z dyżurnym tekstem "a nie mówiłem, że to kombinatorzy ? "
    Po pierwsze to pokazuje, że oprócz czynienia czegoś na granicy dopuszczalności w polskim żuzlu istotne są układy kto z kim. Wrocław dziś nie znaczy nic. Dlatego nikt się specjalnie na Wrocław nie rzucił. Wrocławska krypa idzie z przechyłem, nabiera wody i diabli wiedzą, czy będzie płynąć dalej. Zgadzam się, że gdyby taki wypadek był w Zielonej Górze, czy Lesznie awantura byłaby większa.
    Drogi Milduro, jestem niemal pewien, że gdyby nawierzchnia w Lesznie byłaby tak trudna do odczytania jak ta we Wrocławiu i gdyby nie syndrom pełnych gaci u gości Unii w ostatnich dwóch sezonach argument "jest OK-przeciez nikt nie zginął" mógłby być nieaktualny.

    Nie wiem kto dziś poważnie traktuje Czekańskiego. Moze pokolenie 40 latków przez sentyment do dawnych czasów "Sportowca" czy początków " Na wirażu" . Hipokryta, mitoman, odcinacz kuponów w drugoligowych mediach.
    Jestem głęboko przekonany, że zawodnik Holder, zawodnik Janowski duzo więcej wiedzą o polskich torach niż człowiek, który od ćwierć wieku opowiada o kilku szkolnych kółkach i o zapychaniu motorów na finale MŚ. Szczególnie Janowski wie o czym mówi. To że odezwał się dziś a nie rok temu , to akurat nie dziwi. Z reguły junior, nawet dobry, z własnym zdaniem , to wróg, a przynajmniej materiał do "dotarcia" (Pawlicki np.).

    Mam nadzieję, że Piotr Baron juz nie przygotuje tego rodzaju toru. Nie przesądzam o niczym. Jestem jednak przekonany, że tor na pewno nie pomógł wyjść z opresji w feralnym trzecim biegu.

    Cholernie mi żal tego chłopaka, który wcale nie miał ochoty byc zapamiętany jako szalony fighter. Chłopaka, który przede wszystkim był ojcem i mężem, a potem dopiero zawodnikiem. Zawodnikiem jest się parę lat, człowiekiem całe życie.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  24. Powrót do góry    #4389
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez MAK Zobacz posta
    Powiadasz, że Kryjomowi zaczeło przeszkadzać, jak poszedł na wojnę z Jazinem ?. Jeżeli było jak piszesz to świadczy, że choć z opóźnieniem ale zareagował na niegodziwości, lepiej późno niż wcale.
    Radzę byś nie głosił demagogicznych twierdzeń, że głęboka orka toru przy użyciu ciężkiego rolniczego sprzętu miała wpływać na poprawę widowiska czy bezpieczeństwa. Trzeba być niezłym ignorantem by tak twierdzić. Przecież nie trzeba być znawcą, widać to gołym okiem, że większość zawodników na takim torze "walczy o życie", nieraz przegrywa....
    Argumenty te widać do Ciebie nie docierają, tak jak do niektórych działaczy, co widzą w tym osobisty cel. Tylko się dziwię niektórym byłym zawodnikom, co kiedyś panicznie bali się na takiej nawierzchni jechać, a teraz biorą w procederze tym udział i twierdzą, że wszystko OK. To dopiero hipokryzja....
    Tor w Lesznie tego dnia nie był zły,Miedziak jest lotnikiem zawodowym,tory przyczepne mu nie leżą a speedway to nie jazda na lodowisku z machaniem rączkami do kibiców.Kryjom po odejściu z Leszna stał się wrogiem swojego klubu i strażnikiem moralnościTypowy przykład obłudy takiej samej jak ostatnio w gorzowskim parkingu.

  25. Powrót do góry    #4390
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, tak tylko się zastanawiam, czy czasami Rusty i niejaki Kolarz to nie jedna i ta sama osoba. Coś mi się tak zwidziało
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #4391
    Użytkownik Awatar dg3
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    od niepamietnych czasów pisze i proponuje by wszystkie druzyny w Polsce zbojkotowały mecze z udziałem zgrzeblarki . Niech jezdza sami ze soba , niech przyznaja sami sobie jakies tam medale i tytuły.
    Niech staja sie moralnymi mistrzami i vicemistrzami czego tylko chcą . Z nimi scigac sie jest poprostu obciachem. Niech wywieszaja te swoje odpustowe szarfy gdzie tylko chcą czy to w swoim grajdole czy na moscie czy na przystanku PKS .
    Rzuciłeś na nas faktycznie nowe światło. Nawet o garść argumentów nie ma co już prosić.

    Ceterum censeo Gorzoviaem delendam esse.

  27. Powrót do góry    #4392
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Emila traktuj jak folklor. ALbo jak powietrze, na wiecej gość nie zasługuje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #4393
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Tor w Lesznie tego dnia nie był zły,Miedziak jest lotnikiem zawodowym,tory przyczepne mu nie leżą a speedway to nie jazda na lodowisku z machaniem rączkami do kibiców.Kryjom po odejściu z Leszna stał się wrogiem swojego klubu i strażnikiem moralnościTypowy przykład obłudy takiej samej jak ostatnio w gorzowskim parkingu.
    Oj rusty, rusty. Pluj w oczy a Ty, że deszcz pada. Otóż takimi tanimi frazesami mnie ani innego co odrobinę się zna na żużlu nie przekonasz. To czy Kryjom działał w formie odwetu, czy z czystych pobudek mnie nie interesuje. Interesuje, że postąpił właściwie stająć w obronie zawodników, którym konkretni działacze zrobili perfidnie niebezpieczny tor i tego nie można nazwać obłudą. Obłudą jest to, że przyrównujesz to do Gorzowiaków. A zapomniałeś, jakie "żytnisko" było przygotowywane na zielonogórskim torze ?. Powiadają, że u przeciwnika łatwiej dostrzec drzazgę, niż belkę we własnym oku, wiele w tym racji. Pamiętam jak podczas prezentacji w amfiteatrze zespół śpiewał a reszta wtórowała: "a Władek to świnia". Kiedy wyłapano z drugiej strony: "dwa razy wpieprz i oczko wyżej" to spirala wzajemnej nienawiści została nakręcona do granic możliwości. Pokłosie tego mamy teraz, gdzie w Gorzowie przygotowano wcale nie lepszy tor niż we Wrocławiu tyle, że równiejszy...
    Chyba czas najwyższy aby działacze oraz kibice otrząsnęli się ze wzajemnej agresji, która doprowadza jedynie do wzajemnego wyniszczenia. Tobie też Rusty radzę byś zrobił głęboki wdech i dokonał własnego rachunku sumienia, a masz o czym rozmyślać. Jeżeli uważasz inaczej, to jesteś typowym kibolem.

  29. Powrót do góry    #4394
    Użytkownik
    Dołączył
    23-10-2009
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    STO LAT, STO LAT PANIE LUDWIKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pan Ludwik Jaskulski kończy 78 lat!

  30. Powrót do góry    #4395
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez MAK Zobacz posta
    Oj rusty, rusty. Pluj w oczy a Ty, że deszcz pada. Otóż takimi tanimi frazesami mnie ani innego co odrobinę się zna na żużlu nie przekonasz. To czy Kryjom działał w formie odwetu, czy z czystych pobudek mnie nie interesuje. Interesuje, że postąpił właściwie stająć w obronie zawodników, którym konkretni działacze zrobili perfidnie niebezpieczny tor i tego nie można nazwać obłudą. Obłudą jest to, że przyrównujesz to do Gorzowiaków. A zapomniałeś, jakie "żytnisko" było przygotowywane na zielonogórskim torze ?. Powiadają, że u przeciwnika łatwiej dostrzec drzazgę, niż belkę we własnym oku, wiele w tym racji. Pamiętam jak podczas prezentacji w amfiteatrze zespół śpiewał a reszta wtórowała: "a Władek to świnia". Kiedy wyłapano z drugiej strony: "dwa razy wpieprz i oczko wyżej" to spirala wzajemnej nienawiści została nakręcona do granic możliwości. Pokłosie tego mamy teraz, gdzie w Gorzowie przygotowano wcale nie lepszy tor niż we Wrocławiu tyle, że równiejszy...
    Chyba czas najwyższy aby działacze oraz kibice otrząsnęli się ze wzajemnej agresji, która doprowadza jedynie do wzajemnego wyniszczenia. Tobie też Rusty radzę byś zrobił głęboki wdech i dokonał własnego rachunku sumienia, a masz o czym rozmyślać. Jeżeli uważasz inaczej, to jesteś typowym kibolem.
    Tyle że właśnie mi te że Żytnisko się nawet podobało...zastrzeżenia były takie że ten tor nie zawsze był jednolicie przyczepny i z reguły był przygotowywany pod start.Proszę mi tu nie mylić toru przyczepnego od popierdółek jakie się często serwuje.W Lesznie wtedy nie byłem ale od zatwierdzenia toru zdatnego do używalnośći jest sędzia jako najwyższa instancja.Jeśli on decyduje że jedziemy to pretensje nie do mnie... To chyba słowa Kopernika nawet że sędzia to najświętsza ręka sprawiedliwości.W żadnej innej lidze nikt nie robi szopek jednak na naszych podwórkach prawie za każdym razem jest spektakl w kilku aktach.Powód zawsze się znajdzie jak się przegrywa a ludzie chwytają te czułości.Jeśli chodzi o przyrównywanie do gorzowiaków to chyba nie złapałeś do czego i do kogo odnosiła się aluzja bo tam akurat tor robią i przyczepny i regulaminowy.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 20-05-2012 o 19:33

  31. Powrót do góry    #4396
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dobra, zamieszanie po przerwanych derbach trochę opadło. Ja napiszę tylko tyle, że sie zawiodlem odrobine na naszej ekipie bo myslalem ze bedzie zdecydowany sprzeciw wyjazdu na tor po 8 biegu, no ale nigdy nie iwadomo jak zachowa sie zawodnik czy ktos z ekipy w ferworze meczu i zaskoczony taka niespodziewana informacja.

    Wracajac do strony sportowej derbow to bylo mizernie, lekko mnie pozytywnie zaskakiwal Holta bo nawet walczyl. Co prawda mial problemy z utrzymaniem pozycji wywalczonych na I luku ale jest to akas nadzieja na przyszlosc. Jak w trakcie sezonu zbuduje forme fizyczna to moze byc tylko lepiej.

    Wyprowadzil mnie z rownowagi za to Strzelec i troche Dobruc, ze go wstawil do skladu. Ktos tu wczesniej (Lugen, Alexbart, Falubaz?) wstawil wystepy Adama i Kacpra w ostatnich sezonach na torze w Gorzowie z wszystkich imprez w ostatnich latach. w KAZDYCH z tych zawodow Rous jechal lepiej. Poza tym Jocker zawodzil ostatnio w lidze mimo dobrych wystepow indywidualnych w turniejach juniorki i ZAWSZE spalal sie w Groznym na lidze. Baczki, latanie jak Malysz itd. Mysle, ze jesli tor bylby do walki dla naszych juniorow to i jeden i drugi mieli szanse walczyc z Cyferem,z tym ze Kacper pewnie pojechalby spokojnie a Adam malo nie zniweczyl super startow Patryka. Skoro widzial, ze ma problemy z plynna jazda po torze i wyprzedzil go Cyfer na trasie to czego on znowu szalal jak kamikaze?! Maly minus dla Rafala, ze go wstawil i Adama, ze jezdzi w tym Gorzowie jak jezdzi zamaist spokojnie dojechac na czwartym miejscu.

    A co do innych naszych znajomych, ach ten Iversen.... Dlaczego?! PUK Dlaczego dopiero teraz i dlaczego w takim razie w ogole?

  32. Powrót do góry    #4397
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Kibico...ielami-kibicow

    "Klub krytycznie odniósł się do treści transparentu umieszczonego na sektorze gości w Gorzowie Wlkp. oraz do faktu użycia pirotechniki po czwartym biegu meczu z 13 maja 2012 roku, a przedstawiciele kibiców zobowiązali się, że zrobią wszystko co jest tylko możliwe, by przestrzegać ustalonych przez władze klubu zasad."

    przekładając to na jęz. polski, używany w parlamencie i tv, prezes powiedział:

    "nie róbcie k... popeliny, bo mi cała polska napie...ala".

    kibice odpowiedzieli:
    "to jest k... ciężki temat. to nie jest takie k... proste. zresztą, k..., robert, to chyba nie my. kopernik mówi, że to szarejko".

    szkoda, że nie ma nagrania z tego wydarzenia.

  33. Powrót do góry    #4398
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Członek zarządu zwany Kopernikiem przemówił :

    http://rzg.info.pl/2012/05/falubaz-s...na-decyzje-ee/

  34. Powrót do góry    #4399
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Nie mam pojęcia na jakiej podstawie oni chcą zaliczyć wynik meczu po 8 biegu. Przecież odbyło się łącznie 11 biegów, więc wynik będzie po 11. Była szansa po 8 biegach stanąć okoniem i zawody przerwać, ale panowie chyba na coś liczyli i postanowili jeszcze trochę pojeździć. Wyszło jak wyszło i trzeba to przyjąć na klatę.

  35. Powrót do góry    #4400
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck Zobacz posta
    Nie mam pojęcia na jakiej podstawie oni chcą zaliczyć wynik meczu po 8 biegu. Przecież odbyło się łącznie 11 biegów, więc wynik będzie po 11. Była szansa po 8 biegach stanąć okoniem i zawody przerwać, ale panowie chyba na coś liczyli i postanowili jeszcze trochę pojeździć. Wyszło jak wyszło i trzeba to przyjąć na klatę.
    Też się dziwię, że tak myślą. Mam tylko nadzieje, że jeśli uznają wynik po 11 biegach nikt z klubu nie będzie robił zadymy.
    Już wystarczy kompromitacji.

    Tak przy okazji nawet na baskecie pamiętali o Lee :

    http://sport.zgora.pl/zuzel/hold-dla...lu,d25912.html

  36. Powrót do góry    #4401
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck Zobacz posta
    Nie mam pojęcia na jakiej podstawie oni chcą zaliczyć wynik meczu po 8 biegu. Przecież odbyło się łącznie 11 biegów, więc wynik będzie po 11. Była szansa po 8 biegach stanąć okoniem i zawody przerwać, ale panowie chyba na coś liczyli i postanowili jeszcze trochę pojeździć. Wyszło jak wyszło i trzeba to przyjąć na klatę.
    Panowie liczyli na to że zostanie podciągnięty wynik,w pewnym momencie nawet obudził się Protasiewicz...rezerwa taktyczna i te klimaty.Osiem rozegranych wyścigów to szansa na bonus, odbyło się jednak 10 biegów bo liczono na równy mecz jednak plan się rypnął i sztabowców dopadła traumaJedenasty się już nie liczył bo Senator wydał komende Veto
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 21-05-2012 o 23:21

  37. Powrót do góry    #4402
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Kibico...ielami-kibicow

    "(...) a przedstawiciele kibiców zobowiązali się, że zrobią wszystko co jest tylko możliwe, by przestrzegać ustalonych przez władze klubu zasad."

    przekładając to na jęz. polski, używany w parlamencie i tv, prezes powiedział:

    "nie róbcie k... popeliny, bo mi cała polska napie...ala".

    kibice odpowiedzieli:
    "to jest k... ciężki temat. to nie jest takie k... proste. zresztą, k..., robert, to chyba nie my. kopernik mówi, że to szarejko".
    W podzięce za złożoną przez kibiców obietnicę Kopernik czyni starania o wyczarterowanie dla nich airbusa na mecz w Gdańsku.
    Klawo jak cholera!
    Ostatnio edytowane przez romeki ; 22-05-2012 o 07:41

  38. Powrót do góry    #4403
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez romeki Zobacz posta
    W podzięce za złożoną przez kibiców obietnicę Kopernik czyni starania o wyczarterowanie dla nich airbusa na mecz w Gdańsku.
    Klawo jak cholera!
    No przecież to kółko wzajemnej adoracji. Trzeba było zrobić szopkę ze spotkaniem, bo temat zrobił się za głośny.
    To mniej więcej przypomina "Pomożecie ? ... Pomożemy"
    Tylko Falubaz

  39. Powrót do góry    #4404
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Ostatnio edytowane przez krystyn ; 22-05-2012 o 17:27

  40. Powrót do góry    #4405
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    No i git. Kopernik troche sie przejechał w swoich przewidywaniach. Przynajmniej nie bedzie pozniej gadania, ze znowu cos...

  41. Powrót do góry    #4406
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Moim zdaniem sluszna decyzja, mam tylko nadzieje ze naszym dzialaczom oszolomom nie przyjdzie sie odwolywac od tej decyzji bo bedzie znow wstyd na caly kraj.
    Kobiety sa jak sytuacje podbramkowe.... niewykorzystane sie mszcza Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #4407
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez krystyn Zobacz posta
    Jedyna słuszna decyzja. Tak jak pisałem, liczę na to że klub nie będzie się ośmieszał z odwołaniem.

  43. Powrót do góry    #4408
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Jedyna słuszna decyzja. Tak jak pisałem, liczę na to że klub nie będzie się ośmieszał z odwołaniem.
    Na pewno w tygodniu pojawi się list ze strony RD. Kwestia paru dni...Aaa i płacze kopernika w RZG.

  44. Powrót do góry    #4409
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Jedyna słuszna decyzja. Tak jak pisałem, liczę na to że klub nie będzie się ośmieszał z odwołaniem.
    jakie ośmieszanie? 8. biegów to tylko 10 punktów straty. 2 pierwsze starty na w69 i jest na styk w dwumeczu.

    mało tego, bo skoro kuźniak "wiedział, k..., już po 1. biegu" to są podstawy prawne, żeby ustalić wynik na 3:3.

  45. Powrót do góry    #4410
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Na pewno w tygodniu pojawi się list ze strony RD. Kwestia paru dni...Aaa i płacze kopernika w RZG.
    hehehe

    Już zabrał głos więc Kopernik musi zamilknąć:

    http://rzg.info.pl/2012/05/ekstralig...ynikow-derbow/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •