Strona 96 z 196 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,276 do 4,320 z 8785

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4276
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez krystyn Zobacz posta
    Mam nadzieję że ten mecz zostanie powtórzony, Gorzów jest tak mocny że te 23 pkt spokojnie obroni. Bo jeśli wynik miałby zostać zaliczony to chciałbym żeby to było po 8 biegu. Nie chcę na koniec sezonu wysłuchiwać że byliśmy w tabeli wyżej niż Zielona Góra przez mecz z 13 maja.
    A ja myślę nieco inaczej.Jeśli wynik zaliczą po 8 biegach a dajmy na to Gorzów przegra w zielonce 12 to szybko pojawią się głosy że znowu Falubaz wykorzystał pech Stali tym razem kosztem Richardsona.Pojawią sie kolejne niedomówienia.Wydaje mi się że Stal jest na tyle mocna że po ponownym rozpoczęciu zawodów od nowa zrobi to samo z Falubazem,dołupie im po sportowemu bez najmniejszego problemu.Ze strony Falubazu będzie fair play jeśli udowodni że tym razem żadna trauma im nie przeszkodzi i postawią się Stali...8 zaliczonych biegów to zielony stolik.Co do Katarzyny Jancarz.Każdy normalny prezes,rzecznik i ch... wie kto jeszcze reprezentujący normalnie funkcjonujący klub takie coś zrównał by z trawą bez względu na to czy reprezentuje klub z Zielonej Góry,Gorzowa czy innego ośrodka żużlowego a nie zwalał winę na organizatorów.Jeśli Komar nie widzi patologii wśród swoich kibiców to jego porażka ale my powinniśmy zwalczać ją i zauważać na swoim podwórku.Ludzie ogarnijcie się.Tam każdy kłamie.Co innego mówi Dobrucki a co innego jest robione w parkingu.Zbieracze kamieni diametralnie zmieniają swój pogląd widzenia kiedy do parkingu wchodzi naczelny wiochmen i pod jego presją zaczynają odwracać kota ogonem.To nie jest normalne.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 16-05-2012 o 00:19

  2. Powrót do góry    #4277
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    prawda

    Cytat Zamieszczone przez as35 Zobacz posta
    Zgodnie z informacją podaną przez sędziego zawodnicy mieli dokończyć mecz w ... hołdzie dla Lee. Skoro ktoś nie wyjechał do biegu to chyba raczej miał w doopie ten hołd- może tak na to spojrzymy co?
    Wyglada na to,że z prawdą jest różnie. Podobno jest prawda, sama prawda i gówno prawda. Jak podają osoby, które publicznie nie komentują zajścia które miało miejsce w parkingu gorzowskiego stadionu, to pan sędzia inaczej rozmawiał z zawodnikami a inaczej mówi teraz, czyli mija się z prawdą.
    Podobno za sprawą rzeczonego pana sedziego powstał w regulaminie zapis, że zawodnikowi nie wolno krytycznie wypowiadać się o arbitrze czy innym działaczu żużlowym. Grozi za to dotkliwa kara. Ostatecznie zawodnik zobowiązany jest jechać na torze, który nie spełnia wymogów bezpieczeństwa. Wystarczy jak pan sędzia powie, że tor jest właściwie przygotowany. I nie ważne, że innego zdania będą zawodnicy gospodarzy i gości. Takie zajście miało miejsce w Ostrowie i też za sprawą Wojaczka !, gdzie Centrala wzięła "sprawiedliwego" w obronę. Podobnie będzie teraz, gdzie arbiter zostanie uznany jako wyjątkowo sprawiedliwy. Winni zostaną zawodnicy, co swoimi nieuzasadnionymi postępowaniami doprowadzili do gorszących zajść. Takie rozwiązanie sprawy jest najprostsze, przecież działaczy, zwłaszcza tych z centrali karać nie wypada. Jeżeli tak, to można zadać pytanie: dlaczego w regulaminie są bzdetne zapisy o zakazie wstępu zawodników na tor, jednego zawodnika GP w zespole, szeregu kar jakie grożą zawodnikom, a niema życiowego zapisu, że zawody należy przerwać np z powodu śmierci na torze...
    W zasadzie to bez takiego zapisu zawody było można przerwać, gdyż działacze zapisali w regulaminie, że wszelka interpretacja regulaminu należy do GKSŻ / PZM. Jeżeli tak, to dlaczego sędzia wiedząc o śmierci zawodnika nie skontaktował się z władzami PZM, którzy sprawie nadali by właściwy tok ?. A może sędzia się kontaktował a ci wykręcili się sianem ?. Tego z pewnością się nie dowiemy, ale wiemy jedno, że poszczególni działacze powinni zrezygnować z pełnionych funkcji.
    Ostatnio edytowane przez MAK ; 16-05-2012 o 00:18

  3. Powrót do góry    #4278
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wracajac jeszcze do transparentu i ochrony widac, ze zabolalo pana z firmy ADLER:

    http://rzg.info.pl/2012/05/szef-ochr...i-mowi-bzdury/

    Transparent był w całości, nie był wiązany, był wniesiony w jednej części na sektor, zreszta widac to na zdjeciu, ze jest to jeden kawalek
    za falubaz.com

    http://falubaz.com/var/falubaz/stora..._130512_28.jpg

    "Bzdura na resorach" panie Szarejko

    edit: wlasciciel firmy ADLER potwierdził to, co mowił kopernik w wywiadzie odnosnie procedury przy wnoszeniu sektorówek.
    Szarejce to chyba złotoustny Władek i jego "młody zarząd" dyktowali odpowiedz na zarzut Kopernika ... chłopak na początku "trzyma się wersji wstążeczek " , żeby na końcu wypalić " rzuciłem na to okiem i jedyne co mi się udało za pierwszym razem przeczytać to ta KATARZYNA JANCARZ " czyli jakieś 95 % powierzchni i samo meritum baneru . Zaraz wyjdzie ze Nasi jeszcze elaborowali pirotechnikę na balkonie - tam właśnie w tym ścisku .

    http://rzg.info.pl/2012/05/szef-ochr...i-mowi-bzdury/
    Ostatnio edytowane przez regres ; 16-05-2012 o 00:20

  4. Powrót do góry    #4279
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    ZA Falubaz.com

    Jestem zadowolony z zawodów, choć mogło być lepiej, ale cóż trzeba wyciągnąć wnioski i będzie jeszcze lepiej. Nie rozumiem tylko, dlaczego zostałem wykluczony w swoim czwartym biegu, ponieważ dwa razy się wstrzeliłem, a nie dotknąłem taśmy. Bardzo dziwna sytuacja, po prostu przechytrzyłem sędziego i chyba się wkurzył (śmiech), ale nic się nie stało, ważne że wygraliśmy - powiedział po zawodach Patryk Dudek na łamach swojej strony internetowej.
    Jeśli te starty Patryka wyglądały tak samo jak te w Gorzowie (w dwóch pierwszych biegach) to sedziowie maja problem Dziwne jest tylko, że doszło do wykluczenia zawodnika z tego tytułu. Czyzby regulamin w Elitserien na to pozwalał ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #4280
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tego właśnie się bali nasi żużlowcy. I wyjechali do 9 i 10 biegu.

    http://sport.wp.pl/kat,1715,title,PZ...wiadomosc.html

    Co najgorsze myślę, że nadal taka opcja wisi nad Falubazem.

    Chociaż Gollob też nie chciał jechać....

  6. Powrót do góry    #4281
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Jeśli te starty Patryka wyglądały tak samo jak te w Gorzowie (w dwóch pierwszych biegach) to sedziowie maja problem Dziwne jest tylko, że doszło do wykluczenia zawodnika z tego tytułu. Czyzby regulamin w Elitserien na to pozwalał ?
    Jesli poszedł z lotnego to utrudnił rozegranie prawidłowego startu, tak? W takim razie za dwukrotne utrudnianie startu zawodnika można wykluczyć. Wiec go wykluczył. I co tu sie dziwić?

  7. Powrót do góry    #4282
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    http://falubaz.com/Szlaka/Kibicowsko...na-z-elementow

    odpowiedz na szarejkowe wstążeczki

  8. Powrót do góry    #4283
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez regres Zobacz posta
    http://falubaz.com/Szlaka/Kibicowsko...na-z-elementow

    odpowiedz na szarejkowe wstążeczki
    A co to zmienia? Zrzucimy winę za transparent na ochronę i wszystko będzie ok? Do tej sytuacji w ogóle nie powinno dojść i było kilka etapów, na których mogła zostać zastopowana. Po pierwsze, przede wszystkim nie powinien taki transparent powstać. Po drugie, na pewno ktoś poza twórcami widział ten transparent przed jego wniesieniem na stadion. Dalej - na pewno ktoś zwrócił uwagę na jego treść podczas rozwieszania. I w końcu - pewnie ktoś zainteresował się, co jest na nim napisane, gdy już wisiał. Na żadnym z tych etapów nie znalazła się choć jedna osoba, która wyraźnie sprzeciwiłaby się takiej formie prezentacji wsparcia dla swojej drużyny (sic!), mająca posłuch wśród pozostałych. To, że zawaliła ochrona wcale nie świadczy lepiej o naszych kibicach, a jedynie pokazuje, że ochrona w Gorzowie nie jest gotowa na to, by odpowiednio zareagować na zdarzenia, które zwykle mają miejsce nie na meczach żużlowych, a na stadionach piłkarskich. Naprawdę chcemy, żeby doszło do takiej sytuacji, jak w polskiej Ekstraklasie, gdzie nie można wnieść praktycznie żadnego, nawet najnormalniejszego, transparentu? Myślę, że nikt by tego nie chciał, ale takimi działaniami pewne osoby same zmierzają do takiej sytuacji.

  9. Powrót do góry    #4284
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Jesli poszedł z lotnego to utrudnił rozegranie prawidłowego startu, tak? W takim razie za dwukrotne utrudnianie startu zawodnika można wykluczyć. Wiec go wykluczył. I co tu sie dziwić?
    Drozd, tego jeszcze nie wiemy czy poszedł z lotnego. Dlatego odwoływałem się do sytuacji z meczu w Gorzowie. Zauważ, że w pierwszym biegu Patryk dwukrotnie startował tak samo. Jednak tylko za pierwszym razem sędzia zarządził powtórkę biegu. Chcąc być konsekwentnym to za drugim razem też powinien zatrzymać wyścig no i chyba wykluczyć Patryka skoro doszedłby do wniosku, że to utrudnianie startu. Cegła np. już był innego zdania i twierdził, ze Patryk po prostu tak szybko reaguje na starcie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #4285
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    aszotek, jak jestes taki madry to badz ta pierwsza osoba, ktora sie sprzeciwi takim akcjom! Powodzenia zycze. Najlatwiej pisac tylko zza monitora, ze czemu nikt z tym nic nie robi, nie sprzeciwia sie, a samemu sie wymadrzac. I nie chodzi mi o Gorzow, bo mozesz napisac, ze nie byles... na W69 tez leca przyspiewki typu " Zona Jancarza niewinna... "...podejdz, je*nij gniazdowemu i po kłopocie.

    P.S. Gdyby ktos byl zainteresowany

    Sunday evning we recived the worst news of the speedway track which could reached us.
    and our friends over at KW Speedway products cooperated with Lee for many years...

    Now that his gone they would like to do something for his family: wife Emma and sons Josh, Jake, and Jenson.
    Here are t-shirts design by KW in memory of our brother from the great big speedway family.

    Price for one t-shirt is 12Ł/60pln/15€

    ALL PROFIT WILL BE SENT TO LEE'S FAMILY!!!

    You can order the t-shirt :
    Dawid Janasik +48.505.032.500 dave@kwsp.com.pl
    Lukas Lewandowski +48.505.032.445 lukas@kwsp.com.pl

    Koszulki prezentują się tak:

  11. Powrót do góry    #4286
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta

    P.S. Gdyby ktos byl zainteresowany

    Sunday evning we recived the worst news of the speedway track which could reached us.
    and our friends over at KW Speedway products cooperated with Lee for many years...

    Now that his gone they would like to do something for his family: wife Emma and sons Josh, Jake, and Jenson.
    Here are t-shirts design by KW in memory of our brother from the great big speedway family.

    Price for one t-shirt is 12Ł/60pln/15€

    ALL PROFIT WILL BE SENT TO LEE'S FAMILY!!!

    You can order the t-shirt :
    Dawid Janasik +48.505.032.500 dave@kwsp.com.pl
    Lukas Lewandowski +48.505.032.445 lukas@kwsp.com.pl

    Koszulki prezentują się tak:

    Do tych koszulek należy załączyć nagranie z meczu w Gorzowie, wtedy produkt będzie kompletny.

  12. Powrót do góry    #4287
    Użytkownik
    Dołączył
    23-10-2009
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mineło już pare dni, a nie usłyszłem przeprosin ze strony naszych kacyków za zachowanie w parkingu, przeprosin FNF za baner sic oni nawet się tym chwalą na swojej stronie. Ja rozumiem że rywal, że sędzia wywierali presje, że sędzia straszył wykluczeniami. Panowie Fratczak i Kuźniak czy wy zachowaliście się jak trzeba, wiem stres, szok, ale mineło już pare dni, więc po męsku dwa słowa "Przepraszamy za nasze słownictwo i zachowanie" Prezes przeprosił a tych słów było za dużo i to się rozmyło. O Koperniku szkoda słów, a to on powinien wiedzieć jak się zachować, może chwila reflekcji Panie rzeczniku. Czekam może się doczekam tylko czy na pewno, no cóż wiara umiera ostatnia, oby nie umarła!!!
    O stronie naszych rywali nie będem pisał, niech się wstydzą za nich ich kibice, mi wystarczą nasze orły oni mają swojego Orła.
    Mariusz i inni czy w zaistnialej sytuacji ma sens kto bardziej zawinił, może chwila refleksi w tej sytuacji jest najlepsza.

    Lee pamiętamy o tobie
    Ostatnio edytowane przez tomalazg ; 16-05-2012 o 16:36

  13. Powrót do góry    #4288
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    http://www.gorzow24.pl/news/12960/sz...amy-pozew.html

    hipokryzji ciąg dalszy - proponuję Kopernikowi juz teraz skopiować wypowiedz jegomoscia z radia ZG gdzie mówi o "zerkaniu na napis Kararzyna Jancarz " bo chlopak gotów jest iść z tym do Sądu

    a w kontrofensywie proponuje Dowhanowi jesli ma jaja przesłuchać z prawnikiem wypowiedz niedoszłego senatora ( przypominam ze w dniu wyborów złotoustny postanowił zapalic cygaro gdzies koło 24:00 po zliczeniu głosów z obwodowych komisji z samego Groznego pozniej okazało się ze troche zabrakło w powiecie )
    z Radia Zachód i przemyśleć "ochrone dóbr osobistych" najpierw Falubazu a następnie swoich !

    http://www.zachod.pl/2012/05/wladysl...-stali-gorzow/

  14. Powrót do góry    #4289
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm Władek już zapomniał jak musiał publicznie przepraszać Dowhana i Półtorakową za publiczne insynuacje. Chyba faktycznie przyszedł czas aby znowu gościowi przypomnieć w sądzie o jego celowym przeinaczaniu faktów, a to trudne nie będzie. Nawet Haręźlakową "przekręcił", to jest gość.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #4290
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Na temat wlasciciela firmy ADLER nie ma co pisac, bo 90% tego to ewidentna sciema majaca na celu obrone wlasnego tylka.

    " Jak przekazała mi pracownica, przybył autem wartym chyba trzy razy więcej niż mój dom i zaczął wyzywać ją a także wygrażać, że wszystkich nas zniszczy. Dowiedziałem się też, że chłopak nie dostał żadnego sądu grodzkiego, sprawę pewnie będzie mieć za pół roku i wszystko rozejdzie się po kościach. "

    Tez bym sie wkur**l na miejscu tego pana w 3 krotnie drozszym aucie niz jego dom ( a tak btw, w niezlej ruderze musi gosc mieszkac ) jakby mi jakas prywatna firma ochroniarska przetrzymywala syna. Rozejdzie sie po kosciach i nie dostal zadnego sadu grodzkiego? A na co teraz sady? skoro skazancy dalej sa na wolnosci i do tego dalej pelnia swoje funkcje jak prezydent GW?


    edit: do tego inteligenta ponizej : Czy gdziekolwiek w tej informacji napisane jest, ze to auto pochodzi z ZG? Bo nie widze.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 16-05-2012 o 23:00

  16. Powrót do góry    #4291
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2006
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Na temat wlasciciela firmy ADLER nie ma co pisac, bo 90% tego to ewidentna sciema majaca na celu obrone wlasnego tylka.

    " Jak przekazała mi pracownica, przybył autem wartym chyba trzy razy więcej niż mój dom i zaczął wyzywać ją a także wygrażać, że wszystkich nas zniszczy. Dowiedziałem się też, że chłopak nie dostał żadnego sądu grodzkiego, sprawę pewnie będzie mieć za pół roku i wszystko rozejdzie się po kościach. "

    Tez bym sie wkur**l na miejscu tego pana w 3 krotnie drozszym aucie niz jego dom ( a tak btw, w niezlej ruderze musi gosc mieszkac ) jakby mi jakas prywatna firma ochroniarska przetrzymywala syna. Rozejdzie sie po kosciach i nie dostal zadnego sadu grodzkiego? A na co teraz sady? skoro skazancy dalej sa na wolnosci i do tego dalej pelnia swoje funkcje jak prezydent GW?
    http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbc...AT16/120519602

    Ha ha to by sie zgadzalo jakim autem tatus przyjechal po synka

    "A taki był ładny, amerykański. Szkoda"
    Ostatnio edytowane przez darioss1 ; 16-05-2012 o 22:43

  17. Powrót do góry    #4292
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez regres Zobacz posta
    hipokryzji ciąg dalszy
    Szczytem hipokryzji to jest najpierw chwalić się, że się rozwiesiło tę flagę (wg wielu kibiców, również piłkarskich, w całej Polsce, o żałosnej treści), a później na tym samym klubowym (Copyright © ZKŻ SSA) portalu rozkminka kto jest winny jej wniesienia.
    Tak się zastanawiałem czym oni w ogóle zajmą się na tym portalu i w sumie się nie myliłem News dnia. Najważniejszy temat, polemika z Szarejko.

    Dla mnie ta cała dyskusja to jest dziecinada... teraz będzie debata, czy flaga została wniesiona tak, czy siak. Zaraz klub wyda oświadczenie i napisze list. Myślalem, ze dno już zostało osiągnięte wcześniej podczas debaty o tym kto chciał, kto nie chciał jechać.

    Poza tym tego jeszcze brakowalo...
    Sprowadzić temat "Katarzyny Jancarz" do pyskówki, czy ochrona jest winna, bo przepuściła przez bramki.
    Wczoraj specjalista od PR (i mistrz obracania kota ogonem) podsunął temat, podrzucił temat zastępczy, a kibice na tym forum połknęli haczyk i sie tym emocjonują - a to drugorzedny temat
    Takich drugorzędnych tematów mogą wam jeszcze podsunąć dziesiątki.

    Takiej hipokryzji, jak jest obecnie w Falubazie i wokół Falubazu, nie było nigdy.
    Propaganda rodem z PRL.



    Z rzeczy bardziej istotnych i poważnyych:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28...chowianom-foto

    "Jednocześnie rodzina Richardsona zaapelowała, aby podczas niedzielnego spotkania z Unibaksem Toruń publika nie milczała. Zdaniem najbliższych Rico, sam zainteresowany zdecydowanie wolałby usłyszeć głośny doping, który wielokrotnie uskrzydlał go przed startem wyścigu."

    Trochę wcześniej naczelny hipokryta RP zaproponował pod publiczkę przeniesienie całej kolejki.

    Pozdro

    P.S. Czy ktoś wie czy Zenon ma jeszcze te swoje spotkania z kibicami, co to je miał jak był kandydatem na kandydata? Jeśli tak to kiedy.

    EDIT:
    Z Rzeszowem powinni jechać w nadchodzącą niedzielę. 13 czerwca jest środa, dzień pracy. Ponadto o 18:00 jest Dania-Portugalia, a o 20:45 Niemcy-Holandia. O której oni chcą jechać?
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 17-05-2012 o 00:08

  18. Powrót do góry    #4293
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cała kolejka żużlowa się odbędzie,przyjedzie nawet żona Lee z synkami do Częstochowy wspierając kibiców o głośny doping bo tak życzyłby sobie sam świętej pamięci zainteresowany ale naczelny traumatyk Ziemi Lubuskiej będzie odwoływał całą kolejkę ligową bo poczuł nieodpartą traumę nie jako polityk ale jako kibicJako niezależny kibic bez partyjnego imunitetu znalazł się w parkingu gorzowskim czując ogromny ból i cierpienie...Powinien w imię cierpienia zaapelować aby wprowadzić żałobę narodową chociaż jak sobie przypominam czasy kiedy mimo wszystko nie anglik a nasza perełka Zielonej Góry odeszła na zawsze to nie przezywał takiej traumy.Dzisiaj ma większą niż sami anglicy.To nie pojęte.

  19. Powrót do góry    #4294
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    aszotek, jak jestes taki madry to badz ta pierwsza osoba, ktora sie sprzeciwi takim akcjom! Powodzenia zycze. Najlatwiej pisac tylko zza monitora, ze czemu nikt z tym nic nie robi, nie sprzeciwia sie, a samemu sie wymadrzac. I nie chodzi mi o Gorzow, bo mozesz napisac, ze nie byles... na W69 tez leca przyspiewki typu " Zona Jancarza niewinna... "...podejdz, je*nij gniazdowemu i po kłopocie.
    Dlatego napisałem "osoba mająca posłuch wśród pozostałych". Nie obwiniam wszystkich kibiców będących w Gorzowie, bo gdybym ja tam był, to mojego zdania na ten temat nikt by nie wysłuchał, a jeszcze mógłbym oberwać. Ale szkoda, że wśród tych, którzy decydują o oprawie i dopingu nie znalazła się choć jedna osoba, która dostrzegłaby jak bardzo nie na miejscu jest ten transparent.

  20. Powrót do góry    #4295
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Cała kolejka żużlowa się odbędzie,przyjedzie nawet żona Lee z synkami do Częstochowy wspierając kibiców o głośny doping bo tak życzyłby sobie sam świętej pamięci zainteresowany ale naczelny traumatyk Ziemi Lubuskiej będzie odwoływał całą kolejkę ligową bo poczuł nieodpartą traumę nie jako polityk ale jako kibicJako niezależny kibic bez partyjnego imunitetu znalazł się w parkingu gorzowskim czując ogromny ból i cierpienie...Powinien w imię cierpienia zaapelować aby wprowadzić żałobę narodową chociaż jak sobie przypominam czasy kiedy mimo wszystko nie anglik a nasza perełka Zielonej Góry odeszła na zawsze to nie przezywał takiej traumy.Dzisiaj ma większą niż sami anglicy.To nie pojęte.
    Nie będę ukrywał, że i ja zauważyłem pozytywną przemianę w kwestii "czczenia i żałoby" u senatora Rzplitej, bo przecież lat temu osiem hasłem płynącym z klubowych salonów było z angielska brzmiące przedstawienie musi trwać.
    Niektórzy z nas być może już nie pamiętają, a inni nie wiedzą, że w dwa dni po tym jak zatrzasnęło się wieko od Kurmankowej trumny po drugiej stronie ul. Wrocławskiej show trwał. Wówczas nikt na wyprzódki z propozycją "żałoby" nie wychodził.

    Taka to moja refleksja w związku z nadchodzącą niedzielą.

    Być może zechce ktoś z Forumowiczów pofatygować się do kościoła pw. św. Urbana na os. Braniborskim na godz. 12.30, by wspólnie pomodlić się i za Rafała i za Lee.

  21. Powrót do góry    #4296
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2005
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram Władysława Komarnickiego. Jestem zażenowany i zbulwersowany faktem, że do dzisiaj nie usłyszeliśmy żadnego słowa "przepraszam" za haniebny transparent, jak i haniebne zachowanie zielonogórskich kibiców po meczu. Władze klubu nie odcinając się zdecydowanie od takich zachowań dają przyzwolenie na podobne w przyszłości. Nie wiem może się boją, że narażą się kibicom, którzy w ich klubie mają silną pozycję? Jeżeli zarząd nie jest zdolny do takiego gestu to przynajmniej prezydent Kubicki powinien wyrazić swoje ubolewanie. Jeżeli wszyscy chowają głowę w piasek i uważają, że się nic nie stało i było w jak najlepszym porządku, to świadczy to tylko o tym jak bardzo obniżyły się standardy zachowań na żużlowych stadionach oraz jak nisko upadli ci, których nie stać na konfrontację z niezaprzeczalnymi faktami.

  22. Powrót do góry    #4297
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez madlung Zobacz posta
    Popieram Władysława Komarnickiego. Jestem zażenowany i zbulwersowany faktem, że do dzisiaj nie usłyszeliśmy żadnego słowa "przepraszam" za haniebny transparent, jak i haniebne zachowanie zielonogórskich kibiców po meczu. Władze klubu nie odcinając się zdecydowanie od takich zachowań dają przyzwolenie na podobne w przyszłości. Nie wiem może się boją, że narażą się kibicom, którzy w ich klubie mają silną pozycję? Jeżeli zarząd nie jest zdolny do takiego gestu to przynajmniej prezydent Kubicki powinien wyrazić swoje ubolewanie. Jeżeli wszyscy chowają głowę w piasek i uważają, że się nic nie stało i było w jak najlepszym porządku, to świadczy to tylko o tym jak bardzo obniżyły się standardy zachowań na żużlowych stadionach oraz jak nisko upadli ci, których nie stać na konfrontację z niezaprzeczalnymi faktami.

    Człowieku, wez sie ogarnij. Czy po tym jak wasi kibice, przepraszam, te kobiety w ciazy z waszego sektora rzucaly w naszych kibicow bombami na stadionie, ktokolwiek przeprosil za to zachowanie po meczu? Kubicki sie wylamal i przeprosil w imieniu obydwoch klubow zuzlowa polske w jakims wywiadzie, z klubu mam nadzieje, ze nikt nie bedzie kierowal w wasza strone takich slow po wywiadach z Wladkiem.

    edit: Masz przeprosiny od SKTF

    " „Zbydlęcenie”, „brak honoru” , „odpady społeczne”, „potrzeba izolacji”’ „hipokryzja”. Tak pisze o nas oburzony gorzowski przedstawiciel kibiców Stali w oficjalnej relacji po niedzielnym meczu derbowym. Ponoć nie zasługujemy nawet na odrobinę szacunku.

    Chcemy więc podkreslić, że nie mamy żadnego szacunku wobec kibiców Stali ze względu na wydarzenia z meczu półfinałowego w 2009 roku w Zielonej Górze, podczas którego niewinne, postronne osoby, zasiadające na zielonogórskiej rodzinnej części trybun były atakowane racami i petardami przez kibiców Stali Gorzów, a potem bronione przez swojego bohaterskiego prezesa. "

    za falubaz.com : http://falubaz.com/Szlaka/Kibicowsko...zen-w-Gorzowie
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-05-2012 o 08:52

  23. Powrót do góry    #4298
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Jestem zażenowany i zbulwersowany faktem, że do dzisiaj nie usłyszeliśmy żadnego słowa "przepraszam" za haniebny transparent, jak i haniebne zachowanie zielonogórskich kibiców po meczu.
    Że transparent był haniebnym czynem to fakt niezaprzeczalny. Jadnak ciekaw jestem na czym konkretnie polegało te "haniebne zachowanie kibiców" po meczu. Bo tak dokładnie to chyba jedyne co wiemy to fakt, że policja użyła broni gładkolufowej strzelając w powietrze, chcąc sobie podporządkowac grupę kibiców. W zasadzie to chyba znamy tą sytuację tylko z komunikatów policyjnych. Czy może wiemy coś jeszcze ? Pytam poniewaz przypomina mi się zaraz sytuacja z Zielonej Góry, ze sławetnego meczu gdzie gorzowianie zostali wyprowadzeni ze stadionu. Wtedy złotousty Władysław grzmiał na cały kraj, ze tak traktować kibiców nie można a policja to nikt inny jak zielonogórscy kibice poprzebierani w stroje policyjne. Więc wie ktos może na czym polegało te "haniebne zachowanie" zielonogórskich kibiców ? A mo.że Władysław zapomniał, ze w Gorzowie było ich prawie 800, podobno rozrabiała grupa do 100 kibiców. A tych pozostałych 700 ? Może tak Wladysław przeprosiłby ich za te wszystkie niedogodności jakie mieli okazję zaliczyć po meczu w Gorzowie. Jak myslisz Madlung ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-05-2012 o 08:51
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #4299
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Człowieku, wez sie ogarnij. Czy po tym jak wasi kibice, przepraszam, te kobiety w ciazy z waszego sektora rzucaly w naszych kibicow bombami na stadionie, ktokolwiek przeprosil za to zachowanie po meczu? Kubicki sie wylamal i przeprosil w imieniu obydwoch klubow zuzlowa polske w jakims wywiadzie, z klubu mam nadzieje, ze nikt nie bedzie kierowal w wasza strone takich slow po wywiadach z Wladkiem.

    edit: Masz przeprosiny od SKTF

    " „Zbydlęcenie”, „brak honoru” , „odpady społeczne”, „potrzeba izolacji”’ „hipokryzja”. Tak pisze o nas oburzony gorzowski przedstawiciel kibiców Stali w oficjalnej relacji po niedzielnym meczu derbowym. Ponoć nie zasługujemy nawet na odrobinę szacunku.

    Chcemy więc podkreslić, że nie mamy żadnego szacunku wobec kibiców Stali ze względu na wydarzenia z meczu półfinałowego w 2009 roku w Zielonej Górze, podczas którego niewinne, postronne osoby, zasiadające na zielonogórskiej rodzinnej części trybun były atakowane racami i petardami przez kibiców Stali Gorzów, a potem bronione przez swojego bohaterskiego prezesa. "
    Pretensje powinienes kierowac do firmy ochroniarskiej a nie do kobiet w ciazy.
    To ochrona powinna czuwac nad bezpieczenstwem ludzi podczas imprezy masowej.
    Brak szacunku kierujesz wiec w zla strone.
    Pamietaj , kibic a tym bardziej ten w ciazy ma swoje prawa.Obojetne bomba czy baner,zawsze winna ochrona co rzecznik juz bohatersko wykazal.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-05-2012 o 09:03
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #4300
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pretensje powinienes kierowac do firmy ochraniarskiej a nie do kobiet w ciazy.
    To ochrona powinna czuwac nad bezpieczenstwem ludzi podczas imprezy masowej.
    Brak szacunku kierujesz wiec w zla strone.
    Pamietaj , kibic a tym bardziej ten w ciazy ma swoje prawa.Obojetne bomba czy baner,zawsze winna ochrona co rzecznik juz bohatersko wykazal.
    Tak samo nasza strona kieruje pretensje do firmy ochroniarskiej, ze nie dopilnowala swojego obowiazku i wpuscila ten transparent na sektor. Pan Szarejko tylko probuje tutaj ratowac swoj tylek i wmawia, ze kibice Falubazu ukladali puzzle z chusteczek na sektorze ( śmiech na sali ). Ja nie naleze do SKTF i pewnie nigdy nie bede nalezal, wiec ten brak szacunku nie byl kierowany z mojej strony.

  26. Powrót do góry    #4301
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Aaa, byłbym zapomniał. Może ktoś wie za co konkretnie wygonili Bunia z parkingu ? Cóż takie mu się zarzuca ? W końcu chłop miał oficjalną przepustkę wydana przez włodarzy klubu. No ale skoro go wygonili to chyba musiał być jakiś powód, zna ktoś ten powód ? No chyba nie za te kilka kur...ew które wyszły z usta senatora ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #4302
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2005
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do t_zg oraz Mariusz:

    Panowie, to niech zarząd bądź wasz prezydent ustosunkują się oficjalnie do tych faktów, a nie wszyscy udają, że sprawy nie ma w ogóle jej nie komentując. Chyba, że uważają, że sprawa jest tak błaha, że nie są potrzebne żadne wyjaśnienia.

  28. Powrót do góry    #4303
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez madlung Zobacz posta
    Do t_zg oraz Mariusz:

    Panowie, to niech zarząd bądź wasz prezydent ustosunkują się oficjalnie do tych faktów, a nie wszyscy udają, że sprawy nie ma w ogóle jej nie komentując. Chyba, że uważają, że sprawa jest tak błaha, że nie są potrzebne żadne wyjaśnienia.

    Ustosunkowali się. Powiedzieli, ze tego nie popieraja i sie odcinaja, ale winna tego, ze transparent został wniesiony na trybuny jest firma ADLER. Nie chce mi sie tutaj szukac i wklejac linkow do wszystkich wywiadow, ale i Kubicki i nasz Klub wypowiedzieli sie w tej sprawie. poszukaj na www.falubaz.com oraz www.gazetalubuska.pl .

    edit: chyba, ze oczekujesz jakiejs wypowiedzi w stylu Władka, ze policja to byli przebrani kibice Stali i zaatakowali po meczu niewinne kobiety w ciąży i inwalidów ktorzy grzecznie szli w strone samochodów?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-05-2012 o 09:21

  29. Powrót do góry    #4304
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aaa, byłbym zapomniał. Może ktoś wie za co konkretnie wygonili Bunia z parkingu ? Cóż takie mu się zarzuca ? W końcu chłop miał oficjalną przepustkę wydana przez włodarzy klubu. No ale skoro go wygonili to chyba musiał być jakiś powód, zna ktoś ten powód ? No chyba nie za te kilka kur...ew które wyszły z usta senatora ?
    Za to że kibice w trakcie trwania zawodów w/w miejscu przbywać nie mogą!!!
    "...W niedzielnym meczu derbowym w Gorzowie Wielkopolskim uczestniczyłem jako kibic...(http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28...czu-w-gorzowie)

    A za wtargnięcie na tor (a przjście do parkingu chyba można za takie uznać), wlepiane są zakazy stadionowe.

  30. Powrót do góry    #4305
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ustosunkowali się. Powiedzieli, ze tego nie popieraja i sie odcinaja, ale winna tego, ze transparent został wniesiony na trybuny jest firma ADLER.
    ...
    Jedyne co można zarzucić szefowi tej tej firmy, to to że nie dość błyskotliwy. Gdyby był bardzie, wtedy mógłby oświadczyć, że np."w natłoku obowiązków rzuciwszy okiem na ten transparent nie dostrzegłem niczego niezgodnego z prawem, w tym również dla mnie niczego obraźliwego. Zresztą nie musiałem tego widzieć, bo ..." i tutaj tak samo jak rzecznik wytrzeć sobie buzie regulaminem.
    Art.307.
    2. Klub ponosi na zasadzie ryzyka odpowiedzialność za zachowanie kibiców
    swojej drużyny, które wypełnia znamiona przewinień dyscyplinarnych
    określonych w Części Szczegółowej niniejszego regulaminu. Dotyczy to
    również zachowania kibiców na meczach wyjazdowych.

    Art.331. Za przewinienia klubów żużlowych nakłada się następujące kary i środki
    dyscyplinarne:
    44) za wznoszenie przez kibiców drużyny okrzyków o treści politycznej,
    rasistowskiej, faszystowskiej, komunistycznej, socjalistycznej, antysemickiej,
    skrajnie nacjonalistycznej, satanistycznej, obrażającej uczucia
    religijne, obraźliwej, wulgarnej, rażąco nieetycznej, pochwalającej
    terroryzm, nawołujących do waśni i nienawiści, a także za eksponowanie
    napisów i znaków o tej treści:
    - kara pieniężna do 25000 zł
    - kara pieniężna do 25000 zł oraz zamknięcie dla publiczności stadionu
    lub jego części na 1 do 3 meczów ligowych,
    P.S.
    Całkiem na marginesie zauważam ze zdumienie, że w obliczu tak rygorystycznych kar, kluby same nie zatwierdzają tego co ich kibice potem całej Polsce prezentują. Myślę, że nieźle by było jakby pan rzecznik do swojego pokrętnego wywodu o procedurach dołączył własną opinię dlaczego w klubie zaniedbano obowiązki i nikt nie zainteresował się tym co na oprawę jest szykowane i czy gdyby to właśnie na niego padło zaopiniowałby pozytywnie tę szmatę.
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 17-05-2012 o 10:03

  31. Powrót do góry    #4306
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez krystyn Zobacz posta
    Za to że kibice w trakcie trwania zawodów w/w miejscu przbywać nie mogą!!!
    "...W niedzielnym meczu derbowym w Gorzowie Wielkopolskim uczestniczyłem jako kibic...(http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28...czu-w-gorzowie)

    A za wtargnięcie na tor (a przjście do parkingu chyba można za takie uznać), wlepiane są zakazy stadionowe.
    Kibic, ktory od waszego prezesa dostal przepustke na przebywanie w kazdej czesci stadionu.

    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Jedyne co można zarzucić szefowi tej tej firmy, to to że nie dość błyskotliwy. Gdyby był bardzie, wtedy mógłby oświadczyć, że np."w natłoku obowiązków rzuciwszy okiem na ten transparent nie dostrzegłem niczego niezgodnego z prawem, w tym również dla mnie niczego obraźliwego. Zresztą nie musiałem tego widzieć, bo ..." i tutaj tak samo jak rzecznik wytrzeć sobie buzie regulaminem.
    Cytując falubaziaka..." gdyby matka miała fioota to by byla ojcem "

  32. Powrót do góry    #4307
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    ...ale fakt jest taki, że to Wasz rzecznik chwycił się strony formalno-proceduralnej, konkretnie RSŻ, a ten nie pozostawia złudzeń co do odpowiedzialności. Na co liczył? Że przemawia do matołków, co czytać nie umieją?

  33. Powrót do góry    #4308
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez krystyn Zobacz posta
    Za to że kibice w trakcie trwania zawodów w/w miejscu przbywać nie mogą!!!
    "...W niedzielnym meczu derbowym w Gorzowie Wielkopolskim uczestniczyłem jako kibic...(http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28...czu-w-gorzowie)

    A za wtargnięcie na tor (a przjście do parkingu chyba można za takie uznać), wlepiane są zakazy stadionowe.
    Co Ty za bzdury gadasz, Dowhan miał przepustkę od waszego prezesa, przepustka upoważniała go na przebywanie w każdym miejscu na stadionie. Więc chyba ktoś się tu ośmiesza. I tak naprawdę to dalej nie wiemy dlaczego RD wyprowadzono z parkingu ? Rozumiał bym jeśli by gość tam narozrabiał, nie wiem, nasypał cukru do baku w motorze Golloba, naubliżał któremuś z gorzowian itp. Ale cóz on tam takiego zrobił, że w ten sposób go potraktowano ?

    ...ale fakt jest taki, że to Wasz rzecznik chwycił się strony formalno-proceduralnej, konkretnie RSŻ, a ten nie pozostawia złudzeń co do odpowiedzialności. Na co liczył? Że przemawia do matołków, co czytać nie umieją?
    Głupoty prawisz kolego, nie po raz pierwszy zresztą. Fakt jest taki, że nasz rzecznik zauważył tylko (i słusznie) , że pośrednio organizator meczu również miał regulaminowe narzędzie aby zapobiec tej głupocie. I równiez w jakimś stopniu ponosi za to odpowiedzialność. I tylko o to własnie tutaj chodziło.

    Gdyby był bardzie, wtedy mógłby oświadczyć, że np."w natłoku obowiązków rzuciwszy okiem na ten transparent nie dostrzegłem niczego niezgodnego z prawem, w tym również dla mnie niczego obraźliwego. Zresztą nie musiałem tego widzieć, bo ..." i tutaj tak samo jak rzecznik wytrzeć sobie buzie regulaminem.
    Musiał to widzieć ponieważ jego ludzie mają w obowiązku konsultowac wszelkie treści wszelkich transparentów z organizatorem meczu i z tego obowiązku się nie wywiązali. Żaden RSŻ nie zwalnia ochroniarzy z prawidłwoego wykonywania swoich obowiązków, jak również nie zwalnia ich z tego fakt, iż inny klub jest odpowiedzialny równiez za swoich kibiców na wyjazdach. Oni maja robić swoją robotę a klub swoją. Potwierdzenim tego jest odebranie zezwolenia na organizację imprez masowych na stadionie Jancarza.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-05-2012 o 10:37
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #4309
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Mariusz kłamiesz! Rzecznik przywołał RSŻ. Do tego insynuuje jakoby ochrona wpuszczająca/organizator miał uprawnienia/narzędzia do stwierdzania co i dla kogo jest obraźliwe.
    Owszem mogą nie wpuścić nikogo z niczym. Gardło też jest potencjalnym źródłem zgorszenia. Zanosi się na to że jeśli tego właśnie się domagasz to się ziści.
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 17-05-2012 o 10:37

  35. Powrót do góry    #4310
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Mariusz kłamiesz! Rzecznik przywołał RSŻ. Do tego insynuuje jakoby ochrona wpuszczająca/organizator miał uprawnienia/narzędzia do stwierdzania co i dla kogo jest obraźliwe.
    Owszem mogą nie wpuścić nikogo z niczym. Gardło też jest potencjalnym źródłem zgorszenia. Zanosi się na to że jeśli tego właśnie się domagasz to się ziści.
    Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś???
    Mariusz jest jak Macierewicz tylko On ma rację.

    ps może to jego guru, w końcu jeden i drugi tak bronią swojego prezesa

  36. Powrót do góry    #4311
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Mariusz kłamiesz! Rzecznik przywołał RSŻ. Do tego insynuuje jakoby ochrona wpuszczająca/organizator miał uprawnienia/narzędzia do stwierdzania co i dla kogo jest obraźliwe.
    Raz jeszcze Ci powtarzam, ze bredzisz. I co z tego, ze przywołał RSŻ ? Potwierdził tylko, że organizator też nie wywiązał się ze swoich obowiązków zgodnie z RSŻ. I nic nie insynuował, poinformował wyraźnie, ze nawet jeśli ochroniarz ma dylemat czy tekst jest obraźliwy czy nie to ma obowiązek skonsultować treść z organizatorem. I dopiero po akceptacji organizatora może taki transparent przepuścić. Ochrona w ten sposób nie postąpiła więc spaprała sprawę również i ona.

    Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś???
    Mariusz jest jak Macierewicz tylko On ma rację.
    Ja juz się przyzwyczaiłem, ze jak jeden czy drugi misio cierpi na brak konkretnych argumentów to rzuca w/w dyżurny tekst.

    Krystyn, nie odpowiedziałes jeszcze za co usunięto RD z parkingu ? Czy nie uważasz, że profesjonalny klub powinien oficjalnie przeprosić RD za ten incydent ? No chyba, ze RD zrobił coś czego robić mu nie było wolno. To wtedy też powinno się o tym powiedzieć publicznie.

    No i sam przyznaj czy znowu nie mam racji ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-05-2012 o 10:49
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #4312
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Ja bredzę? Twierdzisz zatem, że organizator ma plenipotencje do stwierdzania co i dla kogo jest obraźliwe. Litości.
    W jednym aspekcie się zgodzę, że ochrona dała ciała nie wychwytując wniesionej piro, jeśli może Ci to w czymś ulżyć.

  38. Powrót do góry    #4313
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Krystyn, nie odpowiedziałes jeszcze za co usunięto RD z parkingu ? Czy nie uważasz, że profesjonalny klub powinien oficjalnie przeprosić RD za ten incydent ? No chyba, ze RD zrobił coś czego robić mu nie było wolno. To wtedy też powinno się o tym powiedzieć publicznie.
    Mariusz nie wierzę!!!!
    Napisz mi to jeszcze raz duuuuuużymi literami, czy Ty uważasz że Roberta Dowhana wyprosił KLUB STAL GORZÓW?
    Bo jeśli tak to ja nie mam więcej pytań!
    Ostatnio edytowane przez krystyn ; 17-05-2012 o 10:58

  39. Powrót do góry    #4314
    Użytkownik
    Dołączył
    23-10-2009
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze trochę refleksji. Niektórzy traktują sąsiadów z północy jak neandertalczyków, a w następnym zdaniu równają nas do nich, ogarnijcie się!!! Też pragniecie rzucać petardami w ich sektory??? czy na pewno!!! Przecież uwazamy się za najlepszych kibiców. Banier wymyślili, wyprodukowali, wnieśli na stadion nasi kibole, nie ochrona, nie krasnale TYLKO KIBICE FALUBAZU.
    Ludzi z FNF uważałem za inteligentnych, dowcipnych, odważnych od jakiegoś czasu obsunęli się do poziomu działaczy. TO wy dajecie swiadectwo o wszystkich kibicach FALUBAZU
    O zachowaniu kacyków z obydwu klubów szkoda pisać, oni mają taką samą kose jak my kibice. Lata upokorzeń gorzowiakow odbiło jednym i drugim. Nasi jestaśmy tacy mocni że oni mogą nam tylko skoczyć i ... . Oni mocarstwowe zapędy co roku torpedowame przez znienawidzony Falubaz. Jak nie teraz to już nigdy, jurto koniec świata. To musiało zostawic ślad w rozumowaniu otaczającego świata. Pamiętacie od czego to się zaczeło słynne "dwa razy wpieprz i oczko wyżej" dało jasny sygnał nie dla sportowej rywalizacji, a do totalnej wojny i na salonach i na trybunach.
    To nie pierwsze walki kibiców z policją w czasie derbów gorzowianie w zielonej i u siebie nasi trochę mądrzej bo tylko na wyjeździe.
    Kacyki walczą wszędzie i z użyciem wszystkich dostępnych środków: zielony stolik, miedia, regulaminy ( których nie znają), preparowane tory. Robią to za nasze pieniądze i myślą ze w naszym imieniu, może trzeba im uświadomić że tak nie jest!!!
    Czy musi dojść do tragedii na torze lub na trybunach że by to się zmieniło. Tylko czy na pewno by się cos zmieniło, czy spotęgowało? Boję się że tylko może się spotęgować!!!

  40. Powrót do góry    #4315
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2006
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Raz jeszcze Ci powtarzam, ze bredzisz. I co z tego, ze przywołał RSŻ ? Potwierdził tylko, że organizator też nie wywiązał się ze swoich obowiązków zgodnie z RSŻ. I nic nie insynuował, poinformował wyraźnie, ze nawet jeśli ochroniarz ma dylemat czy tekst jest obraźliwy czy nie to ma obowiązek skonsultować treść z organizatorem. I dopiero po akceptacji organizatora może taki transparent przepuścić. Ochrona w ten sposób nie postąpiła więc spaprała sprawę również i ona.



    Ja juz się przyzwyczaiłem, ze jak jeden czy drugi misio cierpi na brak konkretnych argumentów to rzuca w/w dyżurny tekst.

    Krystyn, nie odpowiedziałes jeszcze za co usunięto RD z parkingu ? Czy nie uważasz, że profesjonalny klub powinien oficjalnie przeprosić RD za ten incydent ? No chyba, ze RD zrobił coś czego robić mu nie było wolno. To wtedy też powinno się o tym powiedzieć publicznie.

    No i sam przyznaj czy znowu nie mam racji ?
    Bredzisz Macierewicz. Za co mial Klub SG przepraszac rozowa koszule ???

    "Jakby sędzia był chłopem to by od razu przerwał mecz. W jakim świetle on stawia całą naszą dyscyplinę - to opinia prezesa Falubazu Roberta Dowhana, którego arbiter kazał wyprosić z parkingu, choć Dowhan twierdzi, że posiadał wszelkie uprawnienia, aby tam przebywać"

    Wiec jesli masz jakies pretesje ze wykopali twojego guru to tylko do sedziego.

    p.s
    mariusz to kopernik czy Fratczak ???

  41. Powrót do góry    #4316
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Cała kolejka żużlowa się odbędzie,przyjedzie nawet żona Lee z synkami do Częstochowy wspierając kibiców o głośny doping bo tak życzyłby sobie sam świętej pamięci zainteresowany ale naczelny traumatyk Ziemi Lubuskiej będzie odwoływał całą kolejkę ligową bo poczuł nieodpartą traumę nie jako polityk ale jako kibicJako niezależny kibic bez partyjnego imunitetu znalazł się w parkingu gorzowskim czując ogromny ból i cierpienie...Powinien w imię cierpienia zaapelować aby wprowadzić żałobę narodową chociaż jak sobie przypominam czasy kiedy mimo wszystko nie anglik a nasza perełka Zielonej Góry odeszła na zawsze to nie przezywał takiej traumy.Dzisiaj ma większą niż sami anglicy.To nie pojęte.
    Człowieczku, nie sadź się z mądrościami. Nie porównuj nagłego wypadku na torze do samobójstwa gdzie młody człowiek odszedł z własnej woli. Tym razem zginął doświadczony zawodnik, być może z powodu premedytacji konkretnych osób, co przygotowali skrajnie niebezpieczny tor. Tu i tu wydarzyła się tragedia lecz nic je nie łączy poza tym, że byli zawodnikami. Więc inaczej odbiera się zajście publiczne na torze, inaczej w zaciszu hotelowych pokoi. Wymiar jednego i drugiego zdarzenia różni się jak pięść do oka i trzeba być ograniczonym by tego nie rozróżniać.

  42. Powrót do góry    #4317
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ja bredzę? Twierdzisz zatem, że organizator ma plenipotencje do stwierdzania co i dla kogo jest obraźliwe. Litości.
    No dlatego właśnie pisze, ze bredzisz, i nie ja uważam, ze organizator ma plenipotencje "do stwierdzania co i dla kogo jest obraźliwe" a twórcy RSŻ, a konkretnie paragrafu który nakazuje organizatorom sprawdzanie treści i nieprzepuszczanie tych obraźliwych. Tych paragrafów na które powoływał się Jankowski.

    Mariusz nie wierzę!!!!
    Napisz mi to jeszcze raz duuuuuużymi literami, czy Ty uważasz że Roberta Dowhana wyprosił KLUB STAL GORZÓW?
    Czytaj uważniej ponieważ błądzisz, ja nie uważam, ja tylko pytałem (ponieważ nie wiem) kto i za co kazał RD wyprosić z parkingu. Bo jeśli kazał to zrobić sędzia to chyba musiał mieć jakąś podstawę do tego aby wyprosić prezesa ZKŻ-tu, własciciela SSA. Ja tylko widziałem, ze kilku ochroniarzy go ciągało za rękaw. Notabene każdy widz na oko mógł zauważyć, ze w tym parkingu przebywa sporo osób które w pierwszej kolejności powinny zostać stamtąd usunięte. Dlatego pytałem jaka była przyczyna tego faktu.

    p.s
    mariusz to kopernik czy Fratczak ???
    Eeee tam, pewnie Dowhan

    Człowieczku, nie sadź się z mądrościami. Nie porównuj nagłego wypadku na torze do samobójstwa gdzie młody człowiek odszedł z własnej woli. Tym razem zginął doświadczony zawodnik, być może z powodu premedytacji konkretnych osób, co przygotowali skrajnie niebezpieczny tor. Tu i tu wydarzyła się tragedia lecz nic je nie łączy poza tym, że byli zawodnikami. Więc inaczej odbiera się zajście publiczne na torze, inaczej w zaciszu hotelowych pokoi. Wymiar jednego i drugiego zdarzenia różni się jak pięść do oka i trzeba być ograniczonym by tego nie rozróżniać.
    Oczywiście, ze tak.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-05-2012 o 11:29
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #4318
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dlatego właśnie pisze, ze bredzisz, i nie ja uważam, ze organizator ma plenipotencje "do stwierdzania co i dla kogo jest obraźliwe" a twórcy RSŻ, a konkretnie paragrafu który nakazuje organizatorom sprawdzanie treści i nieprzepuszczanie tych obraźliwych. Tych paragrafów na które powoływał się Jankowski.
    ...
    To co dla mnie jest podłogą dla Ciebie sufitem. Konkretnie - przed paragrafem 331 jest 307. Ty tego nie ogarniesz, ani Twój rzecznik, dlatego zapytaj kogoś kto Ci znaczenie tego wytłumaczy.

  44. Powrót do góry    #4319
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    ja nie uważam, ja tylko pytałem (ponieważ nie wiem) kto i za co kazał RD wyprosić z parkingu.
    Krystyn, nie odpowiedziałes jeszcze za co usunięto RD z parkingu ? Czy nie uważasz, że profesjonalny klub powinien oficjalnie przeprosić RD za ten incydent ?
    Czyli: nie wiem kto odpowiada za wyproszenie Bunia z parkingu, ale myślę że Stal Gorzów powinna za to przeprosić. Tak na wszelki wypadek.

  45. Powrót do góry    #4320
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Władeczek by chciał wszystkich rzucić na kolana za ten baner, nawet Prezydenta Kubickiego. Jakoś po debach i słynnych bombach Gorzów nie rzucał się zbytnio na kolana i nie przepraszał za swoje dzieci i kobiety w ciąży. Niech nadal nakręcają tę wojenke a skończy sie żle. Jedna i druga strona zmierza w tym samym kierunku. Począwszy od władz klubu jednych i drugich. Czemu Władek nie wychylił swego nosa podczas derbów i nie interweniował choćby w najmniejszym stopniu, tylko teraz po fakcie zgrywa kozaka. To przecież jego "folwark". Widocznie mu wynik pasował i siedział w loży z cygarem, zamiast przerwać ten żałosny cyrk.

    A myszki powieszone na sznurkach , to jest już gicio To przecież takie kibicowskie i śmieszne. Nie żeby tutaj kogoś oskarżał, czy wybielał.

    http://pl-pl.facebook.com/photo.php?...type=1&theater
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 17-05-2012 o 12:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •