Strona 184 z 196 PierwszyPierwszy ... 84134174182183184185186194 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,236 do 8,280 z 8785

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8236
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Leszno góruje nad innymi, bo to teren rolniczy, gdzie w każdej wiosce jest jakiś młody cwaniak, ktory popyrkuje do gimnazjum na starej jawce, mz'etce czy innym cholerstwie. Dzieciaki w takich wioskach mają jazde na motorach obczajona już od młodego. Trzeba popatrzeć po okolicznych terenach za smykami na motorach, załatwić potem takiemu internat, szkołe w Zielonej, płacić jakiegoś tysiaka miesięcznie na życie i szkolić pod katem żużla. Raz dwa by sie nowy Protas, Kurman, Huszcza czy Walasek znalazł. Niestety, to kosztuje, a jak widać na juniorach najłatwiej oszczędzić.

  2. Powrót do góry    #8237
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Leszno góruje nad innymi, bo to teren rolniczy, gdzie w każdej wiosce jest jakiś młody cwaniak, ktory popyrkuje do gimnazjum na starej jawce, mz'etce czy innym cholerstwie. Dzieciaki w takich wioskach mają jazde na motorach obczajona już od młodego. Trzeba popatrzeć po okolicznych terenach za smykami na motorach, załatwić potem takiemu internat, szkołe w Zielonej, płacić jakiegoś tysiaka miesięcznie na życie i szkolić pod katem żużla. Raz dwa by sie nowy Protas, Kurman, Huszcza czy Walasek znalazł. Niestety, to kosztuje, a jak widać na juniorach najłatwiej oszczędzić.

    Tylko znajdz takiego na wsi ze swoim sprzetem zuzlowym? Bo z tego co sie orientuje to takich biora teraz do szkolki. Sianko z gadgetow ktore mialo isc na szkolenie mlodziezy niech kazdy sobie dopowie gdzie idzie. A to fakt, ze potrzeba jakiegos wariata ze wsi bez wiekszych zachamowań w głowie od małego, a nie francuskich pieskow z bogatymi tatusiami, ktorzy strzela focha po paru treningach jak nie idzie start w 3-4 i olewaja zuzel na dobre .

  3. Powrót do góry    #8238
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Z tego co słychać, to w Falubazie ma jeździć Michelsen. Jak dla mnie ciekawa opcja na przyszłość. Podoba mi się podążanie Waszego klubu tą samą drogą. Był Wodjakow, który talentem był ale się rozdrobnił, następnie Sasza Loktaev, którego myślę nikomu już przedstawiać nie trzeba i ma być Michelsen, który papiery na jazdę ma niemałe. MBJ ma jeździć w ekstralidze regularnie, ale nie w Lesznie tak jak to przedstawiają tu i ówdzie.

  4. Powrót do góry    #8239
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Leszno góruje nad innymi, bo to teren rolniczy, gdzie w każdej wiosce jest jakiś młody cwaniak, ktory popyrkuje do gimnazjum na starej jawce, mz'etce czy innym cholerstwie. Dzieciaki w takich wioskach mają jazde na motorach obczajona już od młodego. Trzeba popatrzeć po okolicznych terenach za smykami na motorach, załatwić potem takiemu internat, szkołe w Zielonej, płacić jakiegoś tysiaka miesięcznie na życie i szkolić pod katem żużla. Raz dwa by sie nowy Protas, Kurman, Huszcza czy Walasek znalazł. Niestety, to kosztuje, a jak widać na juniorach najłatwiej oszczędzić.
    Coś w tym jest. Np. papa Gollob wielokrotnie powtarzał, że minitory to ślepa uliczka i tych dzieciaków należy szkolić na motocrossowych torach, bo one znacznie lepiej przygotowują do startów na żużlu. Można gościa nie lubić, ale w tej kwestii może mieć 100 % racji. Na czymś takim wyszkolił Tomasza i Jacka.
    Natomiast opisana przez ciebie ścieżka szkolenia zawodników to mrzonka. W dzisiejszych czasach tak naprawdę kluby zaprzestały klasycznego szkolenia bo brakuje na to kasy. Nikt z ulicy, bez wsparcia rodziców czy jakiegoś sponsora nie zrobi kariery. Siłą rzeczy dzieciom b. żużlowców zaczynać jest najprościej. Dlatego taki wysyp żużlowych klonów. Szkoda że p. Andrzej zalewał tylko dziewczęce foremki. Fajnie byłoby znów móc dopingować Huszczę

  5. Powrót do góry    #8240
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Coś w tym jest. Np. papa Gollob wielokrotnie powtarzał, że minitory to ślepa uliczka i tych dzieciaków należy szkolić na motocrossowych torach, bo one znacznie lepiej przygotowują do startów na żużlu. Można gościa nie lubić, ale w tej kwestii może mieć 100 % racji. Na czymś takim wyszkolił Tomasza i Jacka.
    Natomiast opisana przez ciebie ścieżka szkolenia zawodników to mrzonka. W dzisiejszych czasach tak naprawdę kluby zaprzestały klasycznego szkolenia bo brakuje na to kasy. Nikt z ulicy, bez wsparcia rodziców czy jakiegoś sponsora nie zrobi kariery. Siłą rzeczy dzieciom b. żużlowców zaczynać jest najprościej. Dlatego taki wysyp żużlowych klonów. Szkoda że p. Andrzej zalewał tylko dziewczęce foremki. Fajnie byłoby znów móc dopingować Huszczę
    No wlasnie..a gdzie te pieniadze ze sklepow Falubazu, ktore mialy isc na szkolenie dzieciaków? Przeciez to nie małe sianko patrzac na to jak sie te gadgety sprzedaja.

    Rafal Kurmanski to idealny przyklad na to, ze nie trzeba pochodzic z zuzlowej rodziny zeby scigac sie z dobrym skutkiem na zuzlu. Tylko tak jak mowisz, "kluby zaprzestały klasycznego szkolenia bo brakuje na to kasy". Nie wiem jakie sa koszta szkolenia paru chłopaczków rocznie, ale wydaje mi sie ze przy budzecie jaki aktualnie mamy, to kropla w morzu. Etatów w klubie przybywa, a młodzieży chcacej uprawiac ten sport nesetety ubywa.

  6. Powrót do góry    #8241
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Ja bym odpuścił sobie Lindgrena. Sezon 2012 miał słaby, a jeżdżąc u nas za pierwszym podejściem jego wyniki też na kolana nie powalały. Jeśli jeździł dobrze to tylko i wyłącznie u siebie i tylko wtedy gdy miał tor robiony idealnie pod siebie, wystarczyła mała zmiana i był powrót do przeciętności. Na wyjazdach tragedię przeplatał z przeciętnością.
    Co do wzmocnień na przyszły sezon to całkowicie odpuściłbym sobie jakikolwiek zaciąg z kobylej góry, już to przerabialiśmy parokrotnie i nigdy dobrze na tym nie wyszliśmy.
    Generalnie to jest ciężki wybór, bo KSM nas mocno ogranicza. Z zawodników którzy mają KSM poniżej 7,55 pod uwagę brałbym Bierre, Janowskiego i Zengotę.
    Zawodników idealnych w tej chwili nie ma.To prawda że Lindgren potrafi być chimeryczny ale to zawodnik który ma wielki potencjał i tej bariery nigdy nie przebije Zengota.Fred zrobi 5-7 punktów a za chwilę objedzie Hampela którego nikt nie potrafił objechać.Pod uwagę należy brać fakt że to zawodnik który wciąż dojrzewa,jest widowiskowy jak Jonsson i mimo nierównej jak dotąd jazdy jednak pewien poziom na tą chwilę gwarantuje.Protasiewicz i Jonsson raczej nie kwalifikują się do zmian bo można założyć że mają równiejszy poziom ale przecież na juniorce jest Dudek i Sasza co daje nam siłę chyba najlepszych juniorów.Oboje mają po trzy starty z urzędu i zawsze mogą wskoczyć za Fredke,Davidssona z którym można również na luzie eksperymentować i czekać na przebudzenie.Mówiąc o plastronie mam na myśli albo takiego Jabola albo nawet Strzelca,Rogowskiego,Perzyńskiego czy nawet Dobruckiego który może sobie pohasać i jeszcze spróbować swych sił.Mając takich juniorów w odwodzie każde dziury idzie załatać.Podobna rzecz ma się teraz w Toruniu i tak wstawiają w skład Przedpełskiego a teoretycznie bardziej pewni Pulczyńscy wypełniają dziury.

  7. Powrót do góry    #8242
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No wlasnie..a gdzie te pieniadze ze sklepow Falubazu, ktore mialy isc na szkolenie dzieciaków? Przeciez to nie małe sianko patrzac na to jak sie te gadgety sprzedaja.

    Rafal Kurmanski to idealny przyklad na to, ze nie trzeba pochodzic z zuzlowej rodziny zeby scigac sie z dobrym skutkiem na zuzlu. Tylko tak jak mowisz, "kluby zaprzestały klasycznego szkolenia bo brakuje na to kasy". Nie wiem jakie sa koszta szkolenia paru chłopaczków rocznie, ale wydaje mi sie ze przy budzecie jaki aktualnie mamy, to kropla w morzu. Etatów w klubie przybywa, a młodzieży chcacej uprawiac ten sport nesetety ubywa.
    Kiedyś pytałem o to decyzyjną osobę i to jest bodajże koszt 100 tys. złotych od łebka.

  8. Powrót do góry    #8243
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Zawodników idealnych w tej chwili nie ma.To prawda że Lindgren potrafi być chimeryczny ale to zawodnik który ma wielki potencjał i tej bariery nigdy nie przebije Zengota.Fred zrobi 5-7 punktów a za chwilę objedzie Hampela którego nikt nie potrafił objechać.Pod uwagę należy brać fakt że to zawodnik który wciąż dojrzewa,jest widowiskowy jak Jonsson i mimo nierównej jak dotąd jazdy jednak pewien poziom na tą chwilę gwarantuje.Protasiewicz i Jonsson raczej nie kwalifikują się do zmian bo można założyć że mają równiejszy poziom ale przecież na juniorce jest Dudek i Sasza co daje nam siłę chyba najlepszych juniorów.Oboje mają po trzy starty z urzędu i zawsze mogą wskoczyć za Fredke,Davidssona z którym można również na luzie eksperymentować i czekać na przebudzenie.Mówiąc o plastronie mam na myśli albo takiego Jabola albo nawet Strzelca,Rogowskiego,Perzyńskiego czy nawet Dobruckiego który może sobie pohasać i jeszcze spróbować swych sił.Mając takich juniorów w odwodzie każde dziury idzie załatać.Podobna rzecz ma się teraz w Toruniu i tak wstawiają w skład Przedpełskiego a teoretycznie bardziej pewni Pulczyńscy wypełniają dziury.
    Rusty ustaliles jakis swoj regulamin dla ligi? Czy wiesz cos, czego inni nie wiedza? Jak do tej pory to wymogiem elstraligi byli 2 zuzlowcy z polska licencja.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Kiedyś pytałem o to decyzyjną osobę i to jest bodajże koszt 100 tys. złotych od łebka.
    Czyli 4 wypłaty prezesa. Za caly rok tylko ze swojej pensji moglby szkolic 3 małolatów.

  9. Powrót do góry    #8244
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Rusty ustaliles jakis swoj regulamin dla ligi? Czy wiesz cos, czego inni nie wiedza? Jak do tej pory to wymogiem elstraligi byli 2 zuzlowcy z polska licencja.

    Niech mnie Lugen poprawi jeśli nie mam racji, ale to nie tylko chodzi o polską licencję. Kiedyś przeglądałem ten nieszczęsny regulamin i to było tak skonstruowane, że załatwienie polskiego obywatelstwa nic nie dawało, tj. z punkt widzenia regulaminu taki zawodnik i tak nie mógłby jechać jako polski junior.

    Czyli 4 wypłaty prezesa. Za caly rok tylko ze swojej pensji moglby szkolic 3 małolatów.
    No i szkolą, tylko na razie wielki Ed de Goey z tego jest

  10. Powrót do góry    #8245
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Z tego co wiem to w sezonie 2013 nie będzie wymogu odnośnie startu na juniorce dwóch obywateli polskich.Jedynym ograniczeniem jest KSM 41,reszta to wolność Tomku w swoim domku,wolny rynek.

  11. Powrót do góry    #8246
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Na tą chwilę:

    2. Z numerami startowymi 6 i 7 oraz 14 i 15 mogą startować wyłącznie krajowi
    zawodnicy młodzieżowi, posiadający licencje sportowe „Ż” i nie posiadający licencji
    międzynarodowych wydanych przez inną FMN niż PZM.
    Ostatnio edytowane przez Bloniek ; 22-10-2012 o 13:21

  12. Powrót do góry    #8247
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tor był ok, tylko jak to jest, że w najważniejszych meczach sezonu (półfinał z Gorzowem, mały finał z Toruniem) nasi dopasowali się do toru dopiero w drugiej części zawodów?

    To jest największy dramat tego sezonu. My nie byliśmy przygotowani do tych meczy, a to uważam już jest skandal. Można przegrać, bo to sport, ale ja nie mam uczucia, że zostało zrobione wszystko, co można było.
    W ostatnich latach jak nadchodziły PO to ja wiedziałem, że co jak co, ale nasz tor będzie naszym sprzymierzeńcem.
    W tym roku okazało się dokładnie odwrotnie.
    Mi już się nie chce pisać o marnym poziomie, który prezentuje Dobrucki.
    Wczoraj do 10 biegu nie było ani wyniku, ani walki.
    Mam jakieś dziwne wewnętrzne uczucie, że w tej chwili najwięcej do powiedzenia w drużynie ma Protas, potem Dobrucki.
    I ten tor to jest wynik takiego **** wie czego.
    Pamiętacie jak Protas narzekał na tor w Lesznie? Walnął wtedy 14 pkt.
    Torem w PO jest zachwycony - szkoda, że Jego występy to jakiś dramat. Jakby tak rozłożyć wczorajszy mecz bieg po biegu, to tylko w 14 Protas pokazał klasę.
    To nie tak, że ja jakoś specjalnie jestem uprzedzony do Protasa, ale jak czytam, że w sumie to On jest zadowolony, trzeba iść dalej, nie ma co rozkładac na czynniki pierwsze, była fajna walka, to ja tego nie kupuje. A jak jeszcze raz przeczytam, że powinniśmy być zadowoleni z 4. miejsc, to nie wytrzymam. Niech powie: Walnąłem pirueta, sam, na prostej drodze i to przeważyło.
    Trzeba jakoś ten sezon podsumować. Może jeszcze nie czas dziś na to.
    Natomiast nie zdziwcie się jak ta parka Dobruc-Pepe doprowadzi do tego, że w klubie zabraknie naszej wielkiej nadziei na kolejne lata....

  13. Powrót do góry    #8248
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    To jest największy dramat tego sezonu. My nie byliśmy przygotowani do tych meczy, a to uważam już jest skandal. Można przegrać, bo to sport, ale ja nie mam uczucia, że zostało zrobione wszystko, co można było.
    W ostatnich latach jak nadchodziły PO to ja wiedziałem, że co jak co, ale nasz tor będzie naszym sprzymierzeńcem.
    W tym roku okazało się dokładnie odwrotnie.
    Mi już się nie chce pisać o marnym poziomie, który prezentuje Dobrucki.
    Wczoraj do 10 biegu nie było ani wyniku, ani walki.
    Mam jakieś dziwne wewnętrzne uczucie, że w tej chwili najwięcej do powiedzenia w drużynie ma Protas, potem Dobrucki.
    I ten tor to jest wynik takiego **** wie czego.
    Pamiętacie jak Protas narzekał na tor w Lesznie? Walnął wtedy 14 pkt.
    Torem w PO jest zachwycony - szkoda, że Jego występy to jakiś dramat. Jakby tak rozłożyć wczorajszy mecz bieg po biegu, to tylko w 14 Protas pokazał klasę.
    To nie tak, że ja jakoś specjalnie jestem uprzedzony do Protasa, ale jak czytam, że w sumie to On jest zadowolony, trzeba iść dalej, nie ma co rozkładac na czynniki pierwsze, była fajna walka, to ja tego nie kupuje. A jak jeszcze raz przeczytam, że powinniśmy być zadowoleni z 4. miejsc, to nie wytrzymam. Niech powie: Walnąłem pirueta, sam, na prostej drodze i to przeważyło.
    Trzeba jakoś ten sezon podsumować. Może jeszcze nie czas dziś na to.
    Natomiast nie zdziwcie się jak ta parka Dobruc-Pepe doprowadzi do tego, że w klubie zabraknie naszej wielkiej nadziei na kolejne lata....
    Z Twojego postu Buła można wywnioskowac, ze po prostu tesknisz za Piotrkiem Żyto, jazdą gęsiego, walka z motorami a nie torem i wynikami 65:25...
    Ja tego nie kupuje. Tor z tego roku jak dla mnie super. Oddzielnym tematem jest spasowanie sie do niego. Nie jestem faworytem robienia wynikow cena widowiska. Skład w tym roku mielismy taki a nie inny i 4 miejsce dobrze pokazuje nasze miejsce w szeregu 2012.

  14. Powrót do góry    #8249
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Lugen, sprawdzałem jeszcze raz KSM Czai, a także policzyłem Spartę i Wybrzeże. Czaja wyszedł mi tak jak u Ciebie, a więc 3,18. Natomiast przy Sparcie i GKS różnimy się jedynie co do Malitowskiego. Ty napisałeś przy jego nazwisku 2,50. Mi natomiast wyszło tak :

    62/66 | 29/18 - biegi juniorskie | 4/2 Sparta-Polonia XIII kolejka, 7/4 Sparta-Wybrzeże IV kolejka | 0/5 Polonia-Sparta VI kolejka, 0/3 Apator-Sparta IX kolejka | 22/34 x 4 = 2,59.

  15. Powrót do góry    #8250
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Czytam sobie wątek i widzę ,że Bunio zasadza się na Jensena. Powiem tak - wcale mnie to nie dziwi, Buniek chce zagrać Komarowi i Zmorze na nosie a wyjęcie Jensena spowoduje stan wrzenia. Taka słodka zemsta za Komarowe kaperowanie Dudka przed sezonem 2012 . A największą radochę ma zapewne ojciec Jensena ( bo to on podejmuje decyzje) - rozesłał oferty do kilku klubów i teraz liczy kasę jaką dostanie młody w sezonie 2013.
    Jeśli Stal nie podpisze kontraktu z Jensenem ( który zadeklarował chęć pozostania w Gorzowie i naprawdę na nic nie mógł narzekać) oznaczać to może tylko jedno - ktoś zapłaci Dunowi masakryczne pieniądze i dużo większe niż jest w stanie dać Zmora. I chociaż bardzo bym sobie życzył Jensena w Stali , to jednak nie za wszelką cenę , nie mozna dać się zwariować. Rzecz jasna nie bedę tu pisał o takich głupotach jak np lojalność i więź z klubem - bo o to nie podejrzewam akurat żadnego Duńczyka czy Szweda a zwłaszcza tatusiów stojących za zawodnikami.

  16. Powrót do góry    #8251
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bloniek Zobacz posta
    Na tą chwilę:

    2. Z numerami startowymi 6 i 7 oraz 14 i 15 mogą startować wyłącznie krajowi
    zawodnicy młodzieżowi, posiadający licencje sportowe „Ż” i nie posiadający licencji
    międzynarodowych wydanych przez inną FMN niż PZM.
    Na tą chwilę...Nawet jeśli się nic nie zmieni to wtedy Sasza jedzie jako senior a plastronem nie wliczającym się w KSM staję się jakiś zielonogórski junior choć opcja z Łoktajewem byłaby bardziej rozbrajająca.

  17. Powrót do góry    #8252
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Czytam sobie wątek i widzę ,że Bunio zasadza się na Jensena. Powiem tak - wcale mnie to nie dziwi, Buniek chce zagrać Komarowi i Zmorze na nosie a wyjęcie Jensena spowoduje stan wrzenia.

    Z tego co ja widze, to tylko Twoj kolega z miasta rzucil ten temat.

    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    dużo większe niż jest w stanie dać Zmora.
    Ptaszki cwierkaja ze u Was nie jest tak kolorowo z siankiem, wiec nie wiem czy te kwoty Zmory bylyby takie wysokie.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 22-10-2012 o 14:39

  18. Powrót do góry    #8253
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Z Twojego postu Buła można wywnioskowac, ze po prostu tesknisz za Piotrkiem Żyto, jazdą gęsiego, walka z motorami a nie torem i wynikami 65:25...
    Ja tego nie kupuje. Tor z tego roku jak dla mnie super. Oddzielnym tematem jest spasowanie sie do niego. Nie jestem faworytem robienia wynikow cena widowiska. Skład w tym roku mielismy taki a nie inny i 4 miejsce dobrze pokazuje nasze miejsce w szeregu 2012.

    Ile było mijanek na meczu z Gorzowem i wczoraj do 10 biegu?
    Ja chcę widzieć zaangażowanie i myśl taktyczną! Jakąkolwiek!
    Jak nie robimy toru pod wynik 65-25, to niech będzie walka.
    Przypomnę tylko, że kiedyś przyjechał NAPRAWDĘ silny Toruń i było po 4 biegach 20:4.
    Albo jak Protas 3 x robił na trasie Nickyego na meczu z Gdańskiem.
    Ale niech będzie widać, że ktoś nad tym panuje!
    A nie potem tłumaczenie, że "była inna temeratura". Czy przez ostatnie 4 lata słyszałeś takie tłumaczenia?
    Ja już nawet nie porownuje Dobruckiego do Cieślaka, bo za bardzo szanuje profesjonalizm Pana Marka.
    Ale za Żyty też tego nie było...


    t_zg
    Przerzuć się na łyżwiarstwo albo skoki - tam ważny jest styl!
    Ostatnio edytowane przez bula ; 22-10-2012 o 14:34

  19. Powrót do góry    #8254
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    Ile było mijanek na meczu z Gorzowem i wczoraj do 10 biegu?
    Więcej niż przez cały sezon za panowania Piotrka Żyty.

    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    Przypomnę tylko, że kiedyś przyjechał NAPRAWDĘ silny Toruń i było po 4 biegach 20:4.
    Oczywiscie ze tak, na "selektywnym" piotrze Piotra Żyty, na ktorym najlepsi nie mogli złamać motoru na łukach. Super speedway i myśl taktyczna.

    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    A nie potem tłumaczenie, że "była inna temeratura". Czy przez ostatnie 4 lata słyszałeś takie tłumaczenia?
    Ktory z zuzlowcow po przegranym meczu powie wprost " tak ****a**m, jestem cienki i nie mam sprzetu " ? Zawsze jest tor inny niz na treningu, zmeczenie, pogoda, przedwczesne kwitnienie niektorych roslin ( alergia Golloba ) itp itd.

    edit: "t_zg
    Przerzuć się na łyżwiarstwo albo skoki - tam ważny jest styl! "

    idz dalej ta droga, to bedziesz ogladal jazde gesiego z grupka 20 osob na W69, ktorym sie takie cos podoba. Mnie to odpychało od żuzla.

    Moge sie mylic, ale chyba byles jednym z tych, ktorzy krytykowali tor w Gorzowie w tym roku. Duzo sie on nie roznil od zytowiska..Jesli nie byles w tej grupie narzekajacej ( gdzie ja tez sie wypowiadalem ) to sorry, moze pomylilem forumowiczow.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 22-10-2012 o 14:38

  20. Powrót do góry    #8255
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...Ptaszki cwierkaja ze u Was nie jest tak kolorowo z siankiem, wiec nie czyem czy te kwoty Zmory bylyby takie wysokie. "

    Ptaszki chyba niestety ćwierkają prawdę. To samo ludzie mówią w kolejce po bułki . Zatem tym bardziej Zmora nie powinien szaleć , jak nie ma czym. Sie zobaczy .

  21. Powrót do góry    #8256
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Spoko ursus, zaraz wpadnie Mariusz i wszyskiego sie dowiemy

    Wracając do toru. Jestem podobnego zdania co bula i też uważam, że coś z nim jest nie tak. Nie chodzi o to by był jednoliniowym w stylu Żyty czy obecnie gorzowskim. Chodzi o to, że nasi w dwóch meczach z Gorzowem (zremisowanych), w meczu z Toruniem czy też w połowie sezonu z Lesznem (dopiero w 8 biegu zaczeli chodzić jak trzeba) kompletnie nie wiedzieli jak na nim od początku jeździć. Przecież to jak na dłoni widać, że ktoś tu sie nie zna.
    Kolejną głupotą jest ogranizowanie treningów w dniu meczu z rana. Zupełnie inna temperatura motocykla, otoczenia, inna wilgotność i kupę innych spraw wpływających na przygotowanie motoru. Potem mamy Davidssona i Holte zagubionych na wieczornym meczu, a przecież z rana tak ładnie śmigali. Jeśli trening to tylko dzień wcześniej w porze odpowiedniej do czasu meczu. Do tego nie trzeba eksperta przecież?!
    Lugen, jeśli to nie problem to powiedz proszę jaki ksm będzie miał Tobiasz Musielak?

  22. Powrót do góry    #8257
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Lugen, jeśli to nie problem to powiedz proszę jaki ksm będzie miał Tobiasz Musielak?
    Byc moze wychodze przed szereg, ale kiedys Lugen pisal 4,73

  23. Powrót do góry    #8258
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    W tych ciekawych rozważaniach na temat toru to muszę się tym razem zgodzić z moim zazwyczaj przeciwnikiem Bulą.Gdyby tor robiony przez towarzysza Żyto w jakiś sposób przeszkadzał miejscowym zawodnikom to można by narzekać ale jeśli chłopaki robią na nim 65 PUNKTÓW to co mnie obchodzi że przeciwnik walczy z torem?Niech się nauczy,jego problem!Z reguły chodzi o to aby wygrywać i mieć jakiś handicap na swoim torze,na innym torze ktoś zrobi go przeciwko Falubazowi ale jeśli zespół nisko tam przegrywa to łapie bonusy tak potrzebne do wysokiej pozycji w tabeli.Nie twierdzę że ten tor ma być jakiś dziurawy,ekstremalnie przyczepny.Wystarczy aby zawodnicy Falubazu mogli poczuć coś na kole.Jak taki Jonsson,Pepe czy rusek ma wydzierać punkty skoro po przegranym starcie robi się jazda gęsiego.Nawet na torze Żyty gdzie dominowała niby jedna ścieżka można było wyciągać punkty ponieważ przeciwnik popełniał błędy.Na takim torze jak w pewnej fazie zawodów dnia wczorajszego tacy doświadczeni zawodnicy jak Holder,Sullivan nigdy błędu nie popełnią.

  24. Powrót do góry    #8259
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Hola hola, nie przesadzacie aby?

    Motyw spasowania do toru rzeczywiście wygląda dziwnie, ale

    1. Przed półfinałem z Gorzowem ponoć lało, a zawodnicy byli w rozjazdach. To drugie mi niby nie pasuje, ale skoro lało to i tak by nie potrenowali.
    2. Przedwczoraj trafiliśmy na całkiem niezłego rywala - raz. Tegoroczny Protasiewicz przegrywający z Holderem wcale mnie nie dziwi - dwa. I wreszcie trzy - całość wygląda tak, jakby na pierwszą część meczu wybrali złe maszyny i kombinowali z nimi jak konie pod górę, ale koniec końców z dobrym skutkiem. Czego zabrakło od początku i czemu tak długo to trwało, to tylko oni sami wiedzą. Śmiem twierdzić, że gdyby taki tor był w Toruniu, zrobiliby tam ponad 45 punktów. Ale to tylko moje przypuszczenia.

    Ja do toru pretensji nie mam, jeśli to się ma utrzymać, pochodzę za rok i na Wrocławską, a nie tylko wyjazdy i wyjazdy
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 22-10-2012 o 16:05

  25. Powrót do góry    #8260
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Sobotch Protasiewicz jest zawsze taki sam.Jak ma się o co zaczepić to zazwyczaj rozdaję karty,w każdym razie wszędzie go pełno a te wszystkie jego bączki,piruety,podwójne tulupy i inne artystyczne wygibusy z GP z reguły mają miejsce na jego(jak to mówi)ulubionych twardych ślizgawkach.W Toruniu na tym prawie równym betoniku wykonał najnowsze el piruetto z lądowaniem na trawniku rzadko spotykane w tym sporcie.W Lesznie na dziurach żadził i dzielił.Co mnie to z reszta obchodzi?Spieszę się poszpiegować na Zawarcie bo Burek dzisiaj bez obiadu i tak mu dziwnie dzisiaj z oczu bije,coś białego leci z pyska.Co to może być?:confusion:
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 22-10-2012 o 16:44

  26. Powrót do góry    #8261
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Zabovsky dobrze to ująłeś - "napisałeś". Bo Excel wyliczył u mnie tak jak i u Ciebie - 2,59. Chwila nieuwagi i Malitowski poszedł w pakiecie z Dolnym, Gradką i Kociembą na ustawowy KSM 2,5. Dzięki za wychwycenie tego błędu jak i poprzednich nieścisłości

    W związku z tym, że i u nas i w Toruniu, KSM uległ zmianie, może jeszcze raz wrzucę KSM dla wszystkich ekip Ekstralipy.


    FALUBAZ


    Andreas Jonsson 9,13
    Piotr Protasiewicz 8,04
    Patryk Dudek 7,27
    Aleksandr Loktajev 6,51
    Rune Holta 6,38
    Adam Strzelec 3,61
    Jonas Davidsson 2,80
    Krzysztof Jabłoński 2,50
    Łukasz Jankowski 2,50
    Kacper Rogowski 2,50
    Remigiusz Perzyński 2,50

    UNIA TARNÓW

    Greg Hancock 8,86
    Janusz Kolodziej 8,52
    Martin Vaculik 8,23
    Leon Madsen 7,77
    Maciej Janowski 7,10
    Jakub Jamróg 3,60
    Kacper Gomólski 2,67
    Dawid Lampart 2,50

    STAL ZAWARCIE

    Niels Kristian Iversen 9,53
    Matej Zagar 8,39
    Krzysztof Kasprzak 7,72
    Michael J. Jensen 7,51
    Tomasz Gollob 7,16
    Bartosz Zmarzlik 6,57
    Adrian Cyfer 2,50
    Łukasz Kaczmarek 2,50

    APATOR TORUŃ

    Chris Holder 9,32
    Ryan Sullivan 8,86
    Darcy Ward 7,95
    Adrian Miedziński 7,28
    Emil Pulczyński 3,80
    Kamil Pulczyński 3,05
    Karol Ząbik 2,78
    Zbigniew Czeriński 2,50
    Mateusz Lampkowski 2,50
    Paweł Przedpełski 2,50
    Łukasz Przedpełski 2,50

    UNIA LESZNO

    Jarosław Hampel 8,75
    Przemysław Pawlicki 6,92
    Damian Baliński 6,89
    Jurica Pavlic 6,73
    Troy Batchelor 6,58
    Piotr Pawlicki 5,92
    Tobiasz Musielak 4,73
    Kamil Adamczewski 2,91

    STAL RZESZÓW

    Grzegorz Walasek 8,71
    Jason Crump 7,87
    Rafał Okoniewski 7,51
    Timo Lahti 6,50
    Joonas Kylmaekorpi 4,71
    Maciej Kuciapa 4,00
    Łukasz Sówka 4,00
    Marco Gashka 2,50
    Łukasz Kret 2,50
    Damian Michalski 2,50
    Damian Adamczak 4,62

    SPARTA WROCŁAW

    Tomasz Jędrzejak 8,31
    Fredrik Lindgren 7,23
    Tai Woffinden 7,12
    Sebastian Ułamek 6,80
    Nicolai Klindt 6,50
    Jesper B. Monberg 6,50
    Tyron Proctor 6,50
    Dennis Andersson 4,55
    Patryk Malitowski 2,59
    Patryk Dolny 2,50
    Patryk Kociemba 2,50
    Mateusz Gradka 2,50

    POLONIA BYDGOSZCZ

    Emil Sajfutdinov 9,21
    Krzysztof Buczkowski 7,57
    Danil Iwanov 6,50
    Wiktor Kułakow 6,50
    Robert Kościecha 6,18
    Tomasz Gapiński 6,06
    Szymon Woźniak 4,67
    Mikołaj Curyło 4,42
    Artem Łaguta 4,34
    Karol Jóźwik 2,50
    Bartosz Bietracki 2,50

    WŁÓKNIARZ CZ-WA

    Grigorij Łaguta 8,78
    Daniel Nermark 8,00
    Kenneth Bjerre 7,20
    Chris Harris 6,50
    Grzegorz Zengota 5,93
    Mirosław Jabłoński 5,04
    Artur Czaja 3,18
    Rafał Malczewski 2,50
    Rafał Szombierski 2,50
    Marcin Bubel 2,50
    Hubert Łęgowik 2,50

    WYBRZEŻE GDAŃSK

    Nicki Pedersen 10,48
    Thomas H Jonasson 6,75
    Zbigniew Suchecki 5,44
    Renat Gafurov 5,41
    Maksim Bogdanovs 4,54
    Piotr Świderski 4,19
    Tomasz Chrzanowski 3,67
    Krystian Pieszczek 3,23
    Kamil Brzozowski 2,50
    Marcel Szymko 2,50
    Ostatnio edytowane przez lugen ; 26-10-2012 o 16:42

  27. Powrót do góry    #8262
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    W tych ciekawych rozważaniach na temat toru to muszę się tym razem zgodzić z moim zazwyczaj przeciwnikiem Bulą.Gdyby tor robiony przez towarzysza Żyto w jakiś sposób przeszkadzał miejscowym zawodnikom to można by narzekać ale jeśli chłopaki robią na nim 65 PUNKTÓW to co mnie obchodzi że przeciwnik walczy z torem?Niech się nauczy,jego problem!
    najlepiej orać wszędzie i oglądać pseudowidowiska 75-15. w dwumeczu i tak wypadnie 90-90, czyli emocje do ostatniego biegu...

    nie lepiej przyklasnąć dwumeczowi o brąz? fajne ściganie, fajne tory bez pułapek... za to ogromny szacunek należy się obu stronom. w grucie rzeczy sprawiedliwe rozstrzygnięcia, z JD niby wał, ale jeździliście bez Dudka. ten może przywiózłby więcej niż ZZki, ale z kolei my jechaliśmy do Was z ZZ za Warda. języczkiem akcja Ryana, imo faul i do wykluczenia, ale i jemu za walkę z ręką szacunek należy się taki, że aż głupio o tym wspominać, oraz dźwignia Protasa. Wasi kolarze też się nie cackali, na takich torach można sobie na to pozwolić. taki półfinał mógłbym nawet przegrać, wstydu by nie było.

  28. Powrót do góry    #8263
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak ktoś się kiedy obawiał, że Strzelec przekroczy feralne 4,0, może się uspokoić na wieki wieków

    PS. energo, nie imputuj sobie zbyt wiele Napisałbyś "W rewanżu o brąz", gwoli dokładności.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 22-10-2012 o 17:05

  29. Powrót do góry    #8264
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jak ktoś się kiedy obawiał, że Strzelec przekroczy feralne 4,0, może się uspokoić na wieki wieków
    Bez większego znaczenia, jest na wylocie. Musiałby mieć 2,5 żeby zostać a tyle rzecz jasna ni ma.

    Odnośnie toru to ja też nie tęsknię za selektywnym torem Piotra Ż. ale coś jest nie tak jeśli nasz własny tor stanowi dla nas zagadkę i to goście są na początku meczu lepiej do niego spasowani niż my. Jeśli chodzi o mecz z Toruniem to jeszcze jestem w stanie to zrozumieć (wiadomo wszyscy porozbijani a mecz już o taką sobie stawkę) ale to co zrobili na Gorzów to było zwykłe frajerstwo. Dla mnie za coś takiego odpowiada Dobrucki, bo nawet jeśli mu się Protas rzuca to od tego jest trener żeby walnąć pięścią w stół i pokazać kto tu rządzi.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 22-10-2012 o 17:10

  30. Powrót do góry    #8265
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Bez większego znaczenia, jest na wylocie. Musiałby mieć 2,5 żeby zostać a tyle rzecz jasna ni ma.

    Odnośnie toru to ja też nie tęsknię za selektywnym torem Piotra Ż. ale coś jest nie tak jeśli nasz własny tor stanowi dla nas zagadkę i to goście są na początku meczu lepiej do niego spasowani niż my. Jeśli chodzi o mecz z Toruniem to jeszcze jestem w stanie to zrozumieć (wiadomo wszyscy porozbijani a mecz już o taką sobie stawkę) ale to co zrobili na Gorzów to było zwykłe frajerstwo. Dla mnie za coś takiego odpowiada Dobrucki, bo nawet jeśli mu się Protas rzuca to od tego jest trener żeby walnąć pięścią w stół i pokazać kto tu rządzi.
    Nie wiem dlaczego upieracie się, że wczoraj nie mogliście się dopasować. Moim zdaniem Holder i zmotywowany Sullivan to nie są chłopcy do objeżdżania bez problemu przez kogokolwiek. Szczególnie jeśli sa szybcy na starcie. Holder zreszta pierwszy bieg popsuł. Odrabianie start to moim zdaniem nawet bardziej wynik zagotowania się pod kopułką Miedzińskiego i coraz słabszego Ryana, niż lepszego dopasowania sięgospodarzy.

    Mam wrażenie, że nikt w Falubazie (może oprócz Loktajewa) nie jechał na 100% , a przynajmniej z taką determinacją jak para liderów gości.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  31. Powrót do góry    #8266
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Bez większego znaczenia, jest na wylocie. Musiałby mieć 2,5 żeby zostać a tyle rzecz jasna ni ma.

    Odnośnie toru to ja też nie tęsknię za selektywnym torem Piotra Ż. ale coś jest nie tak jeśli nasz własny tor stanowi dla nas zagadkę i to goście są na początku meczu lepiej do niego spasowani niż my. Jeśli chodzi o mecz z Toruniem to jeszcze jestem w stanie to zrozumieć (wiadomo wszyscy porozbijani a mecz już o taką sobie stawkę) ale to co zrobili na Gorzów to było zwykłe frajerstwo. Dla mnie za coś takiego odpowiada Dobrucki, bo nawet jeśli mu się Protas rzuca to od tego jest trener żeby walnąć pięścią w stół i pokazać kto tu rządzi.
    A moze to nie niespasowanie, tylko po prostu przyjezdzaly ekipy z grajkami, ktorzy w tym sezonie sa w wybitnie dobrej formie? Taka mielismy sile razenia, nasi liderzy od poczatku sezonu nie byli dominatorami tak jak w zeszlym ( chodzi o Pepe i Aj, gdzie na kazdym torze jechali az milo ). Czasami mozna byc super spasowanym a przyjedzie ktos z lepszym sprzetem, w odpowiedniej formie i niestety...Holder nie bez powodu zdobyl w tym sezonie IMŚ. Ma sezon chlopak i udowodnil to wczoraj u nas na torze.


    edit: widze, ze Yahata mnie wyprzedził..

  32. Powrót do góry    #8267
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    jezeli jestesmy w walce o Dunczyka i walke te wygramy, to mamy calkiem przyjemny sklad w sezonie 2013.

    Piotr Protasiewicz 8,04
    Krzysztof Jabłoński 2,50
    Aleksandr Loktajev 6,51
    Michael Jesper Jensen 7,51
    Andreas Jonsson 9,13
    Patryk Dudek 7,27
    junior 2,50
    KSM 40,96

  33. Powrót do góry    #8268
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Z Waszej dyskusji wynika, że są tylko 2 opcje przygotowania toru: albo tor a'la Piotr Żyto, gdzie zawodnicy gości przez cały mecz kombinują o co tu chodzi, albo taki bezjajeczny tor jak w tym sezonie, który nie daje nam dokładnie żadnego atutu. A przecież tak nie jest. Nie dalej jak rok temu tor był i do walki (chociaż może trochę mnie niż w 2012), a był też naszym atutem. Tak wiem, drużyna w zeszłym roku też była inna, ale moim zdaniem pewność na własnym torze też buduje formę. Rok temu w półfinale Gorzów cały mecz nie mógł się połapać o co c'mon, a nawet Prezes Paczpan przyznał, że tor był szkółkowy.

    Pojawiła się krytyka Dobruckiego. I słusznie, bo błędy trzeba krytykować. Zwłaszcza te taktyczne, bo tych w sezonie trochę się pojawiło. Ale trzeba też pamiętać, że gość w tej roli dopiero debiutował, a debiutant gdzieś te błędy musi popełniać, żeby czegoś się nauczyć. Rafi uczy się w Falubazie i trzeba mieć nadzieję, że już w przyszłym roku będzie lepiej, bo jakoś wolnych sensownych trenerów/menedżerów jakoś na rynku nie widać.

    Ktoś tu wspomniał Kurmanka jak przykład dobrego działania "starego" systemu szkolenia. Tylko że Kurmanek debiutował dobre 15 lat temu... Czasy się zmieniły i żużel się zmienił. Poza tym akurat on był takim talentem, że wybiłby się nawet zaczynając od curlingu, więc w tym przypadku to nie zrobiło różnicy.

  34. Powrót do góry    #8269
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak juz zaczynamy gdybanie o skladzie to marzy mi sie mlody sklad ktory nie kalkuluje. I oslabimy Tarnow z juniora. leszno dawalo rade to i my damy juniorami




    Piotr Protasiewicz 8,04
    junior 2,50
    Aleksandr Loktajev 6,51
    Maciej Janowski 7,10
    Andreas Jonsson 9,13
    Patryk Dudek 7,27
    Kacper Gomólski 2,67
    KSM 40,55/40,72

    albo
    Piotr Protasiewicz 8,04
    Jonas Davidsson 2,80
    Aleksandr Loktajev 6,51
    Maciej Janowski 7,10
    Andreas Jonsson 9,13
    Patryk Dudek 7,27
    Kacper Gomólski 2,67
    KSM 40,85
    Ostatnio edytowane przez SirCrash ; 22-10-2012 o 18:55

  35. Powrót do góry    #8270
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    A czy Falubaz przypadkiem nie interesuje się Kamilem Adamczewskim ?? To można było usłyszeć, a nawet trenował u was wczoraj...

  36. Powrót do góry    #8271
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Spieszę się poszpiegować na Zawarcie bo Burek dzisiaj bez obiadu i tak mu dziwnie dzisiaj z oczu bije,coś białego leci z pyska.Co to może być?:confusion:
    Że z tegorocznego składu Stali w przyszłym sezonie zostanie tylko Zmarzlik i Zagar?

  37. Powrót do góry    #8272
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arthur Zobacz posta
    jezeli jestesmy w walce o Dunczyka i walke te wygramy, to mamy calkiem przyjemny sklad w sezonie 2013.

    Piotr Protasiewicz 8,04
    Krzysztof Jabłoński 2,50
    Aleksandr Loktajev 6,51
    Michael Jesper Jensen 7,51
    Andreas Jonsson 9,13
    Patryk Dudek 7,27
    junior 2,50
    KSM 40,96
    W tej sytuacji minusem bedzie kolejny rok wozenia się z Yankesem i Jabolem ... oraz brak mozliwosci wstawienia Davidssona .

    a moze by tak :

    Piotr Protasiewicz 8,04
    Jonas Davidsson 2,80
    Aleksandr Loktajev 6,51
    Maciej Janowski 7,10
    Andreas Jonsson 9,13
    Patryk Dudek 7,27
    junior 2,50
    KSM 40,85

    Piotr Protasiewicz 8,04
    Jonas Davidsson 2,80
    Aleksandr Loktajev 6,51
    Przemek Pawlicki 6,92
    Andreas Jonsson 9,13
    Patryk Dudek 7,27
    junior 2,50
    KSM 40,67

  38. Powrót do góry    #8273
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Że z tegorocznego składu Stali w przyszłym sezonie zostanie tylko Zmarzlik i Zagar?
    Tak może być bo i Bunio próbuje rozkraść to co dobre kusząc Jensena a przecież tam wszyscy są tacy podli i ble.Gollob odmówił,Andersen rok temu też,Rysiek nie odbudował się niestety u nas to może *****... im Jensena i PaczPan będzie się pienił,zazdrościł i w ogóleA Bunio będzie szczęsliwy niczym dziecko z podstawówki które dostało nową zabawke zabierając sąsiadowi zza płotuWładek a ku ku,zaj... Ci Jensena

  39. Powrót do góry    #8274
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    regres:
    Mysle,ze M. Janowski jest priorytetem w Tarnowie i maja na niego kase. Tematu Prz. Pawlickiego i Leszna nie znam.

  40. Powrót do góry    #8275
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Adamczewski wczoraj znowu u nas trenował? Wiem, że był na treningu kilka dni temu

  41. Powrót do góry    #8276
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bloniek Zobacz posta
    Adamczewski wczoraj znowu u nas trenował? Wiem, że był na treningu kilka dni temu
    UUU źle napisałem... Miałem napisać, że trenował w piątek !! Sorry za bład !

  42. Powrót do góry    #8277
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Nie wiem, może nieuważnie czytałem, ale chyba dotąd tu nie było wczorajszego hitu vipówki, no to przytaczam: CO WSPÓLNEGO MAJĄ KLIENCI AMBER GOLD Z KIBICAMI STALI? JEDNI I DRUDZY NIGDY NIE ZOBACZĄ ZŁOTA

    ...a nowego żużloka, zdaje się, już mamy...

  43. Powrót do góry    #8278
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Nie wiem, może nieuważnie czytałem, ale chyba dotąd tu nie było wczorajszego hitu vipówki, no to przytaczam: CO WSPÓLNEGO MAJĄ KLIENCI AMBER GOLD Z KIBICAMI STALI? JEDNI I DRUDZY NIGDY NIE ZOBACZĄ ZŁOTA

    ...a nowego żużloka, zdaje się, już mamy...
    Jak nie zobaczyli? Widzieli, na szyjach zawodników Unii Tarnów

  44. Powrót do góry    #8279
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Statystyki skuteczności Rundy Finałowej:


    1 IVERSEN 77,5% 31 : 9
    2 HOLDER 75,0% 33 : 11
    3 KASPRZAK 75,0% 30 : 10
    4 ZAGAR 73,8% 31 : 11
    5 SULLIVAN 72,2% 26 : 10
    6 JONSSON 69,2% 18 : 8
    7 MADSEN 69,0% 29 : 13
    8 DUDEK 61,1% 11 : 7
    9 HANCOCK 54,5% 24 : 20
    10 PROTASIEWICZ 54,0% 27 : 23
    11 JANOWSKI 53,8% 21 : 18
    12 VACULIK 53,3% 16 : 14
    13 LOKTAJEV 52,1% 25 : 23
    14 KOŁODZIEJ 50,0% 20 : 20
    15 JENSEN 46,9% 15 : 17
    16 WARD 46,9% 15 : 17
    17 MIEDZIŃSKI 45,7% 21 : 25
    18 GOLLOB 42,1% 16 : 22
    19 HOLTA 40,6% 13 : 19
    20 GOMÓLSKI 35,7% 10 : 18
    21 E. PULCZYŃSKI 34,2% 13 : 25
    22 K.JABŁOŃSKI 22,7% 5 : 17
    23 STRZELEC 20,0% 6 : 24
    24 K. PULCZYŃSKI 18,4% 7 : 31
    25 KACZMAREK 9,5% 2 : 19
    26 CYFER 7,7% 2 : 24
    N P.PRZEDPEŁSKI 50,0% 3 : 3
    N JAMRÓG 37,5% 6 : 10
    N ROGOWSKI 30,0% 3 : 7
    N DAVIDSSON 0,0% 0 : 6

  45. Powrót do góry    #8280
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Nieudacznik znowu na czele?Albo Lugen jest z Zamościa albo ktoś tam coś spreparował:tongue-new:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •