Strona 194 z 196 PierwszyPierwszy ... 94144184192193194195196 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,686 do 8,730 z 8785

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8686
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Lepiej się Dudkiem zajmijcie bo by dostać porządną kasę od Dowhana ponownie rozesłał ofertę swoich startów po Polsce, w tym do Gorzowa który szybko podjął negocjacje. Szkoda, że w tym roku kasa troszkę sucha bo nasze mecze były by jeszcze ciekawsze. To już nie podwyższone ryzyko tylko otwarta wojna by była
    Dudek chyba chcial sobie humor poprawic bo jak zobaczy wasza oferte to sie bedzie cala zime smial, a wiadomo ze jak humor dopisuje to rany szybciej sie goja i do zdrowia sie szybciej dochodzi.

  2. Powrót do góry    #8687
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    U nas może się uśmiał, choć pewnie gdy zobaczył ofertę jakiej nie chciał przyjąć Kasprzak czy Zagar pewnie na ziemi się nie wyłożył.
    Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie by zaproponować mu 200-300 tysi więcej niż dawał Dowhan i odwdzięczyć się tym za podkręcenie kontraktu MJJ.
    I tak to się kręci
    Ostatnio edytowane przez libky ; 01-11-2012 o 09:56

  3. Powrót do góry    #8688
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Tomasz Gollob poszedł w płot trzeba będzie podnieść Go..
    lala lalalala lala lalalala



    Lepiej się Dudkiem zajmijcie bo by dostać porządną kasę od Dowhana ponownie rozesłał ofertę swoich startów po Polsce, w tym do Gorzowa który szybko podjął negocjacje. Szkoda, że w tym roku kasa troszkę sucha bo nasze mecze były by jeszcze ciekawsze. To już nie podwyższone ryzyko tylko otwarta wojna by była
    W sumie to co napisałem o Gorzowie i Dudku to mniej prawdopodobne niż Gollob w Falubazie, bez dwóch zdań dużo większe Sci-fi. Ludzie, myślmy racjonalnie, Dudek i Stal? bez jaj, za żadną kasę, Dudek zarówno Patryk i Sławek to doskonale wiedzą.

    CO do Golloba, już mówiłem, to dumny człowiek, czasami zbyt dumny za co go niektórzy nie lubią, nie wierzę że w takim momencie kariery, mając zapewne dobre propozycje z Bydzi, Rzeszowa, Gniezna przyjdzie do nas, jak napisałem, na żużel już nie zawitam w zielonej, prędzej pojeżdżę do Torunia, Czewy (stosunkowo mam blisko). A Ci co piszą że jak zrobi kilka kompletów to od razu wszyscy zmienią zdanie to zachowują się jak pikniki, tylko wynik, pamiętają wszystko co było tydzień wcześniej, o reszcie zapominają, typowe pikniki bez jajec (no chyba że pałają miłością do Pana Golloba, jego talentu i postawy) wtedy mogą mieć jajca, ale jeśli to trwa dłużej a nie sezonowo.


    Branie starego Golloba to będzie strzał w kolano dla Dowhana, zawsze mówi o budowaniu drużyny na lata, a teraz ma opcje to bierze starucha zamiast ściągać wychowanków, zapewnić najlepsze warunki dla Saszy i reszty. Ehh w radio zg Białogłowy mówił co za zmiana prezesa, ale nikt nie podejrzewał że zaszła po tym jak się rozpędził w jednym końcu salonu i pier***** w ścianę głową w ścianę naprzeciwko ( tylko to tłumaczy zainteresowanie Gollobem). Poza tym kłamstwo w żywe ucho w radio jak mówi że tematu Golloba nie ma, że lata temu tak nie teraz i że tematu Zengoty też nie ma. ZObaczymy po faktach jaki prawdomówny jest koszula

  4. Powrót do góry    #8689
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Jak Gollob bedzie w Falubazie zaczne kibicowac w przyszlym sezonie Uni Leszno. Tam zawsze ekipa swojska, wychowankow nie brakuje, fighterow, kozakow a do tego mlodych. Az przyjemnie na taki zespol patrzec.

  5. Powrót do góry    #8690
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    U nas może się uśmiał, choć pewnie gdy zobaczył ofertę jakiej nie chciał przyjąć Kasprzak czy Zagar pewnie na ziemi się nie wyłożył.
    Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie by zaproponować mu 200-300 tysi więcej niż dawał Dowhan i odwdzięczyć się tym za podkręcenie kontraktu MJJ.
    I tak to się kręci
    To tak samo musicie się martwić o Zmarzlika, bo jak "chłopinka" zobaczy za ile mu przyjdzie jezdzić cały wiek juniorski , to szybko nosem zakręci. Zawsze klauzulke można dopisać, i on zacznie rozsyłać swe oferty po klubach i dopiero bedą jajca. Jedyna nadzieja z Zawarcia pewnie zgodzi się na wszystko i na każde warunki aby tylko jezdzić dla Galaktycznych

    Dzwignia w Falubazie, Dudek w Stali ? Czekamy na dalsze wieści od kibiców z Zawarcia Chyba już nie panujecie tam nad saobą?!

  6. Powrót do góry    #8691
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    shelve
    Gdzie ja Ci napisałem, że Dudek w Stali?
    Przesłał ofertę to przesłał, Mariusz ładnie ujął dlaczego to zrobił a ja jak Gorzów może to wykorzystać w naszej wojence.
    Jego startów w Gorzowie nie biorę na poważnie bo wiem, że Dowhan na to nie pozwoli i żadne chciejstwo Stali tego nie zmieni
    Zmarzlik ma puki co aktualny kontrakt i z tej prostej przyczyny nie ma sensu rozsyłać swoich ofert. Jak się kontrakt skończy trzeba będzie mu dać tyle na ile rynek wyceni jego usługi, w tej kwestii nie mam najmniejszych złudzeń

  7. Powrót do góry    #8692
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Czy aby na pewno ta dyskusja dotyczy tego samego kolarza?




    Nie ma sprawy Sfp. ale ... umówmy się tak. Ty mi najpierw wyjaśnisz co ma wspólnego postawa Golloba przy Śląskiej w kontekście jego osiągnięć na innych torach, a ja zaraz po tym wrzucam wyjazdowe staty podanych przez Ciebie kolarzy. Może tak być

  8. Powrót do góry    #8693
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    dla mnie np. nie, dla Zenona pewnie też nie.
    SFP ile razy jeszcze można mówić, że sam Dowhan zapewnił - Gollob w Zielonej, nie ma takiej opcji
    Był tutaj wklejony link z RZG, ale ludzie go olewają i dalej tworzą swoje farmazony o Gollobie w ZG. Prezes powiedział, że takiej opcji nie ma, więc skończcie wałkować ten temat.
    A może Dowhan kłamał żeby wk***ić kibiców nowym "liderem" ? . Asmode..
    TeamLindgren

  9. Powrót do góry    #8694
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Niezly kabaret sie zrobil w tym watku Naprawde smiesznie sie czyta o Gollobie w barwach ZG

    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Jak Gollob bedzie w Falubazie zaczne kibicowac w przyszlym sezonie Uni Leszno. Tam zawsze ekipa swojska, wychowankow nie brakuje, fighterow, kozakow a do tego mlodych. Az przyjemnie na taki zespol patrzec.
    I maja Relaks pod wiezyczka sedziowska Przyjemnie sie tam spedza przerwy miedzy biegami
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 01-11-2012 o 12:10

  10. Powrót do góry    #8695
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Czy aby na pewno ta dyskusja dotyczy tego samego kolarza?
    Tak tego samego: Bardzo miło działacze zielonogórskiego klubu przyjęli mnie przed spotkaniem. Tak powinno być wszędzie. Taka normalność powinna być nie tylko na torach, ale również w parkingu.
    Przytoczone zachowanie TG, a Tym bardziej żenującą konferencję naszych działaczy z dwuletnim specem od speedwaya (MJ) w roli głównej - już dawno skrytykowałem. Jak się później w Toruniu okazało, dźwignia może zdarzyć się najlepszym

    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Nie ma sprawy Sfp. ale ... umówmy się tak. Ty mi najpierw wyjaśnisz co ma wspólnego postawa Golloba przy Śląskiej w kontekście jego osiągnięć na innych torach, a ja zaraz po tym wrzucam wyjazdowe staty podanych przez Ciebie kolarzy. Może tak być
    Lugen, zestawiłeś skuteczność Golloba z innymi kolarzami na własnych śmieciach. Nie zestawiłeś skuteczności kolarzy na torze na Śląskiej. Zatem teraz uprzejmie proszę o zestawienie skuteczności wyjazdowej podanych przeze mnie kolarzy Podałeś "Dom", a ja proszę o "Wyjazd". A znaczenie to ma takie, że lepszy jest gość co śmiga na wyjazdach, od takiego, ktory jest panem swojego toru. Na swoich śmieciach zawsze sobie jakoś poradzimy. Wolę wygrać u siebie 47:43 i na wyjeździe zrobic 45:45, niż wygrać u siebie 50:40, a na wyjeździe przegrać 42:48.

    Pozdro

    EDIT:
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A który zawodnik z ( z tych co pokończyli kontrakty) nie rozesłał swoich CV do innych klubów ? To normalna praktyka, każdy chce wiedzieć czego może oczekiwać i od kogo.
    Nie wiem, czy to normalna praktyka. Czytam jednak, że co roku podpisaniu kontraktu Patryka towarzyszą jakieś podteksty. Wcale się nie zdziwię jak któregoś roku ta współpraca się zakończy, zwłaszcza w dobie KSM. Patryk na chwilę obecną nie jest liderem z krwi i kości, ale wysoki KSM ma. To co teraz piszę to nie są moje życzenia, ale realna ocena sytuacji. Kiedyś to może pęknąc, ktoś da Dudkowi więcej, a Zenon nie będzie chciał przebijać, bo np. upatrzy sobie Hampela. W sumie mało tutaj dyskutujecie o tym czego życzą sobie sponsorzy (nie mam na myśli teraz kibiców, którzy również są sponsorami).
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 01-11-2012 o 12:59

  11. Powrót do góry    #8696
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Czuć w powietrzu niesamowite napięcie i strach przed nadciągającym huraganem o nazwisku Gollobirate:Nie ma się czego bać.Robercik z Fredrikiem ma kose,z resztą i tak rzygać się niektórym chcę do dzisiaj na jego widok to szuka Wam jakiejś alternatywy i będziecie mieli wreszcie dobrego jeżdzca z grubą rurą.Zamiast się cieszyć to znowu płacze.Tomuś nie dobry ah te kaprysy.A Fredek do Gorzowa za Zagara i jedziemy z nimi

  12. Powrót do góry    #8697
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Tez nie wierze w Golloba u nas ale nawet nie dlatego, ze czesc kibicow go nie dzierzy, bo prezciez prezes Kronopolu, Sparu, PGNiG czy innej spolki moze miec dokladnie przeciwne zdanie na temat Golloba i nawet chciec specjalnie wspomoc srodkami kontrakt z takim zawodnikem. Bardziej przemawia do mnie to, ze Tomcio bedzie mial oferty z kilku innych klubow i po co mu sie mizdrzyc do nas a stare lata jak moze byc bozyszczem w Bydgoszczy, Tarnowie, Rzeszowie, Gnieznie itd.

    Co do bardzo poznego ogloszenia regulaminu na sezon 2013 a co za tym idzie kontraktowania zawodnikow, paradoksalnie nam to moze byc na reke. Jesli informacje dokladniejsze o stanie zdrowia Patryka maja byc najwczesniej w polowie listopada to bedzie czas aby przygotowac sie na akzdy scenariusz. Nie wierze, zeby z tego powodu Patrykowi grozilo zakonczenie kariery ale strata sezonu w najczarniejszym scenariuszu moze i realna. Inna sprawa czy Dudki powiedza w razie czego uczciwie, ze np. rokowania sa srednie i chyba ten sezon do polowy albo caly nie liczcie na nas czy powiedza, ze wszystko bedzie ok, a w praniu wyjdzie, ze poczekamy na Duzersa do play off o ile sie tam dostaniemy bez niego.

    Z zawodnikow ktorzy sa przymierzani moim skromnym zdaniem:

    Lindgren - moze byc ale bez szalu, znowu mizeria na wyjazdach i raczej male szanse na DMP. Gdzies pod koniec listy zyczen. Dosyc ma ogladania jego nieudacznictwa w waznych meczach, choc go lubie.
    Jepsen Jensen - bylby fajny zawodnik, gdzie mozna by obserwowac jego rozwoj i w kazdym meczu czekac na wybuch talentu, lubie ta adrenalinke ale KSM nas chyba zalatwia
    Madsen - super kandydat mlody i waleczny. Dobry ze startu i na trasie. Ciezko go bedzie wyjac z Tarnowa, dla prezesa to powinien byc cel nr 1 na liscie zyczen
    Hampel - gdyby nie KSM on powinien byc nr 1 na liscie, moze w obliczu klopotow Patryka bedzie koniecznosc/szansa go brac. POLAK
    Davidsson - musimy go zatrzymac aby nie bylo jak z PUKiem
    Bjerre - zawsze skuteczny u nas i solidny na wyjazdach, dosyc mlody, moze jakby mial placone regularnie to odczarowalby wizerunek zlotowy i wkomponowal sie do skladu. Jak sa wyniki i kasa to i atmosfera jest. Iversen mogl zaskoczyc to on tym bardziej. Troche kontuzjogenny.
    Jonasson - ten dopiero mial kontuzji ale mlody i waleczny, do przemyslenia jesli nie wyjdzie z topowymi celami na liscie Prezesa.
    Kasprzak - POLAK, mlody, dobry sprzet, zrobilibysmy kawal Komarnickiemu jestem za.
    Janowski - POLAK, przyszlosc mimo wszystko naszego speedwaya, lubia sie z Patrykiem. Dobry transfer bylby.
    Crump - jeszcze stac go na dobre mecze i jak skupi sie na lidze to moze poprowadzic kazda druzyne do DMP.
    Pawlicki - nie wierze w jego wyciagniecie z Leszna i srednio mi tu pasuje ale ni pogniewalbym sie.
    Okon - jeden z najbardziej niedocenianych zawodnikow. Zrobilby nam tu dobra robote. Bralbym go w ciemno do skladu.
    Zengi - jeszcze nie czas.. To jeszcze nie to. Jak nie wyjdzie dobrze ze startu to bywa kiepsko.
    Gomolski - ma potencjal, pokazal w play off

    Czyli podsumowujac na maksa walczyc o : Madsen, Hampel, Janowski, Crump, Okon, (Davidsson - musi zostac)

    Jesli nie to: Pawlicki, Kasprzak, Bjerre, Jonasson

    Ostatecznie: Lindgren, Gomolski, Zengota, moze jakos wcisnac Jepsena Jensena albo MBJ na przyklad?

  13. Powrót do góry    #8698
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Bjerre - zawsze skuteczny u nas i solidny na wyjazdach, dosyc mlody, moze jakby mial placone regularnie to odczarowalby wizerunek zlotowy i wkomponowal sie do skladu. Jak sa wyniki i kasa to i atmosfera jest. Iversen mogl zaskoczyc to on tym bardziej. Troche kontuzjogenny.
    a) Bjerre w Gorzowie:

    2008 (Stal Rzeszów) - 8+1 (2,2,2,1*,1)
    2009 (Wybrzeże Gdańsk) - 15 (3,3,3,2,2,2)
    2010 (Sparta Wrocław) - 8 (2,2,2,2,0)
    2011 (Sparta Wrocław) - 13 (3,3,3,2,0,2)
    2012 (Włókniarz Częstochowa) - 8 (2,2,1,1,2)


    b) Bjerre na W69:

    2007 (Sparta Wrocław) - 10+1 (1*,3,T,3,3,0)
    2008 (Stal Rzeszów) - 2 (T,2,0)
    2009 (Wybrzeże Gdańsk) - 14 (2,2,2,3,3,2)
    2010 (Sparta Wrocław) - 17 (3,3,2,3,3,3)
    2010 (Sparta Wrocław) - 16 (3,3,2,3,2,3)
    2011 (Sparta Wrocław) - 8 (3,1,2,2,0)
    2012 (Włókniarz Częstochowa) - 9 (3,1,1,1,3)

    Jeden z niewielu zawodników w tym towarzystwie pasującym KSM (jeszcze są Gollob, Kasprzak i może ktoś jeszcze się znajdzie), który może pojechać jako trzeci lider. I stać go na taką jazdę.

  14. Powrót do góry    #8699
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    RD - Dowhan
    WK - Komarnicki (dla nie wtajemniczonych )

    RD: Hehehe Wladek zabieram ci "Dźwignie" coby narobić tobie obciachu i pokazać kto tu żądzi !!
    WK: Cooo???!! To ja zabieram ci Dudka, dostalem jego propozycje startów a nasze piguły i tak go juz przekabaciły i pokażę ci jaki z niego Falubaz.
    RD: K..a tylko nie Dudka, to ja cie załatwie i biore Zmarzlika, on u nas bedzie miał *****iście i przejdzie mutacje i będzie chłop z jajami.
    WK: Ty bambaryło ty... "Wywrotas" już nie twój biore go, choćby nie wiem co. Bedzie miał najlepszy kontrakt i nowe baletki.
    RD: Nie tylko nie nasz kapitan i co my teraz zrobimy ? Ty nikczemny oddajesz PUKa on zawsze był nasz i zawsze w niego ja i kibice wierzylismy, nasz ci on!!
    WK: Taki on wasz jak Jonson, jego też biore bo on chce być misiem świata a tylko pod moimi skrzydłami nim bedzie.
    RD: To było poniżej koszuli, to czekaj ja cię załatwie, Kasprzak jest nasz i kropka i h.j cie obchodzi jak to zrobie.
    WK: Co ? Blondyne ? to ja k..a biore Holte, choć on już w Częstochowie, to biore go żebyś se nie myślał, że coś se myślisz !!!
    RD: No i se pozamiatałeś Zagar jest nasz bo was i tak nie stać a my możemy zalożyć na niego ratusz i uniwerek hehehe hahahaha .
    WK: Ciekawe jak bedziesz sie smiał widząc Loktayewa w naszych barwach, bo on będzie u nas bo, bo... bo u was jest ciulowo i będzie u nas.
    RD: No to Jensen otrzymał faksa od nas z kontraktem takim, że hohoho i tyle zobaczycie go w przyszłym sezonie.
    WK: Ciekawe ciekawe a ja będe miał Dawidsona, on u mnie się odbuduje i będzie miał średnią na bieg 3,26.. obiecałem mu to.
    RD: To zostaniesz z niczym bo zabieram ci też Cyfera i możesz już zacząć orać ten swój stadion.
    WK: To ciekawe co bedziesz miał u siebie bo biore też Strzelca. Obiecał mi przejechać 4 okrążenia u mnie a ja lubie ambitnych zawodników.

    .....

    Falubaz 2013
    Gollob
    Jensen
    Zagar
    Iversen
    Kasprzak
    Zmarzlik
    Cyfer

    Stal 2013
    Jonson
    Dawidson
    Holta
    Loktayew
    Protasiewicz
    Dudek
    Strzelec

    To by sie dzialo
    Ostatnio edytowane przez flagon ; 01-11-2012 o 13:59

  15. Powrót do góry    #8700
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    zestawiłeś skuteczność Golloba z innymi kolarzami na własnych śmieciach. Nie zestawiłeś skuteczności kolarzy na torze na Śląskiej. Zatem teraz uprzejmie proszę o zestawienie skuteczności wyjazdowej podanych przeze mnie kolarzy Podałeś "Dom", a ja proszę o "Wyjazd". A znaczenie to ma takie, że lepszy jest gość co śmiga na wyjazdach, od takiego, ktory jest panem swojego toru. Na swoich śmieciach zawsze sobie jakoś poradzimy. Wolę wygrać u siebie 47:43 i na wyjeździe zrobic 45:45, niż wygrać u siebie 50:40, a na wyjeździe przegrać 42:48.
    Ok. Choć w dalszym ciągu nie bardzo rozumiem jaki to ma związek. Chyba jednak nie zauważyłeś co napisałem nad tymi statami. A napisałem, że chciałbym wrócić z Zawarcia z uśmiechem na twarzy i czy aby na pewno ten kolarz może w tym pomóc.

    Dla mnie takim zawodnikiem, który o wiele bardziej mógłby w tym pomóc jest Lindgren i cały czas piszę tylko o meczu na Zawarciu, a nie o pozostałych wyjazdach.

    JONSSON GOLLOB PROTASIEWICZ JONASSON LINDGREN
    Tarnów 4 : 8 33% 8 : 4 67% 3 : 7 30% - : - - 0 : 8 0%
    Leszno 9 : 1 90% 3 : 7 30% 9 : 1 90% 7 : 5 58% 4 : 6 40%
    Bydgoszcz 7 : 5 58% 5 : 5 50% 3 : 9 25% 1 : 1 50% 6 : 8 43%
    Częstochowa 7 : 3 70% 7 : 1 88% 4 : 6 40% - : - - 0 : 2 0%
    Wrocław 10 : 2 83% 9 : 1 90% 6 : 4 60% 7 : 5 58% - : - -
    Toruń 8 : 2 80% 8 : 4 67% 3 : 5 38% 3 : 7 30% 5 : 9 36%
    Rzeszów 5 : 5 50% 5 : 7 42% 8 : 2 80% 7 : 3 70% 6 : 6 50%
    Gdańsk 9 : 1 90% 6 : 2 75% 6 : 6 50% - : - - 5 : 5 50%
    Gorzów 2 : 4 33% - : - - 3 : 5 38% 3 : 9 25% 5 : 5 50%
    Zielona Góra - : - - 8 : 2 80% - : - - 3 : 7 30% 2 : 8 20%
    :
    SUMA 61 : 31 66% 59 : 33 64% 45 : 45 50% 31 : 37 46% 33 : 57 37%

    Pozdro

  16. Powrót do góry    #8701
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    nie liczyłem wszystkiego super dokładnie, ale chyba moj faworyt Okoniewski nie lapie sie do skladu z tym KSM blagam niech ktos mi powie ze jestem slaby z matmy Przy zalozeniu ze KSM wyniesie 41 powinnismy sciagac Okonia jesli rzeczywiscie zmiesci sie do skladu, lub Bjerre. Bjerre to jedyny z tego zlepku gosc, ktory ma realne szanse wozic po 12 pkt. w meczu. Jesli nie oni to Madsen. O Lindgrenach, Zengotach czy Gollobach nie chce slyszec. Jesli natomiast KSM wyniesie 39, to brac mlodych chlopakow, zrobic sklad na utrzymanie i zajac sie szkoleniem. Mnie nie bedzie cieszylo zloto, zdobyte droga losową (trudno inaczej nazwac zrownanie sil poszczegolnych druzyn na starcie sezonu).

  17. Powrót do góry    #8702
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Jak widać nawet rankingi chorym nie pomagają.Bjerre to ten sam co go ten nieudacznik Lindgren ze składu w tym roku wypompował.Druga taka sama złotówa co Holta,zero utożsamiania się z kibicami,drużyną a tylko daj bo Bjere.w lidze tyż coraz większa lipa.Okoniewski następny artysta,spadek,wieczny wp... na wyjazdach do 30,łamiące się kości,zwolnienia pół roczne i prawie brak awansu do ekstraligi.Jedyny pozytyw tego gościa że od tamtego czasu mocno zaniżył swe finansowe zachcianki.W Rzeszowie raczej mu dobrze

  18. Powrót do góry    #8703
    Użytkownik Awatar siwex82
    Dołączył
    27-07-2011
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    A przypomnij sobie derby w ZG w RZ. Były ciepłe słowa o organizatorach. Dobrze mówił Tomek, dobrze mówił Bolo. Zastanawialiśmy się tutaj co oznacza ten zwrot akcji, polityka miłości?
    Zgoda o ORGANIZATORACH czyli że miło go klub przyjął bo kibice standardowo, o to mi chodziło , poza tym w Falubazie kapitanem jest Protas ktory bardzo się "lubi z Gollobem", wiem wiem Gollob ma zadatki na prezentera "wybacz mi" w końcu w Stali zaprzyjaźnił się z Dzikiem a rok później pogodził Dzika z Andersenem Może mu nie starczyć mocy na przebaczenie kibiców i kilku osób z zarządu

  19. Powrót do góry    #8704
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Rusty napisał:
    Jak widać nawet rankingi chorym nie pomagają.Bjerre to ten sam co go ten nieudacznik Lindgren ze składu w tym roku wypompował.
    Rusty czy ja mam zludzenia optyczne czy o jakich statystykach mowisz? Bo ja widze, ze KSM wyzszy ma Bjerre od Fredki:
    Leon Madsen


    Tarnów

    7,45

    Robert Miskowiak

    Lublin

    7,28

    Kenneth Bjerre

    Częstochowa

    7,20

    Thomas H. Jonasson

    Gdańsk
    7,14

    Krzysztof Kasprzak

    Gorzów Wielkopolski


    Fredrik Lindgren

    Wrocław
    6,95
    Tai Woffinden

    Wrocław

    6,93

    No to chyba stastystyki co innego pokazuja niz Ty piszesz. Wrocka nie bylo stac na Bjerre i tyle.

    Osobna sprawa to to, ze ile mozna meczyc wafla i czekac do znudzenia az on w koncu odpali. Ilez mozna sie wkurzac przy kazdym prawie wyjezdzie, ze on zostaje na starcie i nawet potem mimo, ze walczy to przyjezdza za ogorkami. Powiedz Rusty co myslales jak widziales Fredke w tym roku bezradnego w Grudziadzu przeciwko tamtejszym "tuzom". Kiedy Ulamek i Jedrzejak przywozili tam trojeczki a on walczyl o trzecie miejsce nie zawsze z dobrym skutkiem! Zawodnik z TOP 8 GP??!! To zakrawa na kpine! Ile tam zdobyl 6 pkt? Nie ma juz nerwow na tego zawodnika powiem szczerze.

    To juz wole czekac az inny wystrezli z forma i bardziej wierze w Jepsena Jensena czy Bjerre niz Fredke.

    Falu masz racje - niestety Okon ma zbyt wysoki KSM Pozostaje walczyc na calego o Madsena. Bylaby wtedy super mloda ekipa perspektywiczna i zdolna do walki o DMP. Solidni jezdzcy z ktorych dodatkow kazdy moglby zaskoczyc i byc liderem:

    Jonsson
    Davidsson
    Madsen
    Loktaev
    Protasiewicz
    Dudek
    Rogowski

    Walczacy o sklad Jablonski lub Jankowski.

  20. Powrót do góry    #8705
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Jonsson
    Davidsson
    Madsen
    Loktaev
    Protasiewicz
    Dudek
    Rogowski

    Walczacy o sklad Jablonski lub Jankowski.
    Taki skład jest niemożliwy z jednego względu- w składzie musi być 2 Polaków seniorów i juniorów. Przy Twoim zestawieniu PL jest jedynie Protasiewicz. Moim zdaniem powinien przyjść Jensen o ile sie mieści do składu albo drugi Jensen. Taki skład zdecydowanie wystarczy tym bardziej, że reszta rywali się osłabia. Bjerre jest po bardzo poważnej kontuzji nie brałbym go pod uwagę bo jest to wielki znak zapytania. Podobnie jak Lindgren, którego już przerabialiśmy.

  21. Powrót do góry    #8706
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Dawno nie widziałem takiej słabej sondy

    "Falubaz 2013 - wybieramy skład (sonda kibiców)", a w grupie 7,46 brakuje Golloba. Aż taki strach przed tym, że pasuje do składu, żeby go nie umieszczać? Pytanie retoryczne I na tym powinno się zakończyć dyskusję na temat tej słabej merytorycznie sondy. Traktują kibiców jak idiotów nie podając im wszystkich rozwiązań.
    A może to strach przed wynikiem sondy, w której byłaby opcja z Gollobem?


    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Druga sprawa. Może przyjdą na mecze nowi fani, żeby zobaczyć Golloba, nowe pikniki ale wielu wieloletnich kiboli odejdzie bo zbierać ich będzie na wymioty widząc Tomasza G. w plastronie z mychą.
    A może wielu tych wieloletnich kibiców bedzie zacierało ręce ze słowami na ustach: "Oni nam Procha a my im Swista i Golloba"

  22. Powrót do góry    #8707
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    A ja uważam ze powinniscie brac Lindgrena.Co by nie było to jednak w jego krwi plynie falubazerska krew.Patrzac na jego tegoroczny sezon w e lidze to trzeba przyznac ze byl niezly.Taki zawodnik na 10 pkt u siebie i na 7 pkt na wyjezdzie.Bylby u was 4 do brydza (po Aj,PP i Saszy - Dudka nie licze bo to junior i taki awaryjny w razie slabszej jazdy seniorow).Przy oslabieniach innych zespolow ze wzgledu na KSM z FL bedziecie nr 1 do zlota.Srednia osiagnal lepsza od Holty no i to wciaz dosc mlody zawodnik.

  23. Powrót do góry    #8708
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez Plustek Zobacz posta
    Taki skład jest niemożliwy z jednego względu- w składzie musi być 2 Polaków seniorów i juniorów. Przy Twoim zestawieniu PL jest jedynie Protasiewicz. Moim zdaniem powinien przyjść Jensen o ile sie mieści do składu albo drugi Jensen. Taki skład zdecydowanie wystarczy tym bardziej, że reszta rywali się osłabia. Bjerre jest po bardzo poważnej kontuzji nie brałbym go pod uwagę bo jest to wielki znak zapytania. Podobnie jak Lindgren, którego już przerabialiśmy.
    Czyli wychodzi na to, ze warto zastanowic sie nad Polakami typu Kasprzak czy Pawlicki. A co myslicie o Miskowiaku? Czy ustawbilizowal sie juz psychicznie na tyle aby podolac ekstralidze? Bo talent to ma.
    Chociaznajbardziej bym powalczyl o tego Madsena na miejscu naszego klubu! Jakby liczli play offy do KSM to pewnie nawet nie byloby jego tematu u nas bo mial super mecze. Jemu Tarnow zawdziecza zloto i dlatego chyba go nie wypuszcza...
    A Gomolski? Ma fajne starty, jest juniorem i Polakiem - wolalbym go 10 x bardziej niz Sowke. Ginger moglby sie u nas odrodzic.

  24. Powrót do góry    #8709
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Troche to naciagane.Skoro ci od ktorych to zalezalo nie chcieli go w Toruniu ,to kto z nim o angazu rozmawial?Toromistrz czy sprzataczka?
    Nie przeczytałeś uważnie , tego co napisałem.
    Napisałem, że był pomysł, a nie , że prowadzono z nim rozmowy.

    Jeśli piszesz zaś o oklaskach w czasie toruńskich rund GP, to spieszę z wyjaśnieniem, że to było trochę wcześniej. Poza tym publika na lidze(szczególnie na derbach) to nie ta sama publika, która zasiada na trybunach podczas GP.

    Co do Falubazu: Nie będę odkrywczy jeśli stwierdzę, że Saszka i Patryk to powinny być priorytety złotobutego.

  25. Powrót do góry    #8710
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Nie bawiac sie w KSMy i inne cuda.

    Walasek
    Zengota
    Loktaev
    Iversen
    Lindgren
    Dudek

    Taka druzyna mi sie marzy... tylko ona bylaby mnie w stanie jeszcze nawrocic

    Przy okazji takich dnia jak dzis... Brakuje Kurmana Z nim to bylaby ekipa!
    Ostatnio edytowane przez TomiX ; 01-11-2012 o 19:06

  26. Powrót do góry    #8711
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Tomix a gdzie zgubiles Kapitana Protasa? Ze o Jonssonie nie wspomne, ktory zrobil wiecej dla Falubazu niz Iversen i Lindgren razem wzieci.

    Swoja droga jesli chcemy miec armaty jak Hampel czy Madsen to musimy miec tez kogos kto uzupelni sklad ze slabym KSM a ma potencjal. Oto moja lista uzupelniajacych sklad:

    1. Davidsson 2,95 (Talent!)
    2. Kacper Gomolski 2,80 (Polak i Junior!!!)
    3. Krzysztof Jablonski 2,50 (przy regularnych stratach i dobrych silnikach solidny fighter)
    4. Łukasz Jankowski 2,50 (jak odpali to dynamit, szczegolnie ze startu)
    5. Piotr Swiderski 4,27
    6. Scott Nicholls 6,08
    7. Hans Andersen 5,63
    8. Jonas Kylmaekorpi 4,72 (moze w koncu odpali - jakis potencjal ma)

  27. Powrót do góry    #8712
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Czyli wychodzi na to, ze warto zastanowic sie nad Polakami typu Kasprzak czy Pawlicki. A co myslicie o Miskowiaku? Czy ustawbilizowal sie juz psychicznie na tyle aby podolac ekstralidze? Bo talent to ma.
    Chociaznajbardziej bym powalczyl o tego Madsena na miejscu naszego klubu! Jakby liczli play offy do KSM to pewnie nawet nie byloby jego tematu u nas bo mial super mecze. Jemu Tarnow zawdziecza zloto i dlatego chyba go nie wypuszcza...
    A Gomolski? Ma fajne starty, jest juniorem i Polakiem - wolalbym go 10 x bardziej niz Sowke. Ginger moglby sie u nas odrodzic.
    Eneasz miałeś ranking,trzy medale z rzędu i nawet Miśkowiak to dla Ciebie lepsza alternatywa.Kto to w ogóle jest?Co on osiągnął?Z kąd te frustracje? To jest niepojęte.Ty też robisz w klubie?Fredke pogonili bo Dowhan uparł się na Jonssona a nie chciał rezygnować z Hancocka!Madsen wielkie bożyszcze bo u Cieślaka jedzie,start,beton i to wszystko...Gomólski to typowy cienias,jedno co potrafi to powieżć kogoś w bande,dwa biegi mu się w tym sezonie udały.Miśkowiak to jaka to jest liga?Lindgren z Jędrzejakiem ciągnęli cały wynik Sparty a ty wyskakujesz z jakimś ogórkiem z pierwszej ligi.Gdyby Ci kiełbasa babe przeleciał to rozumiem ale to już są żartyDavidsson talent>Bravo bo to kosmos nie z tej Ziemi w odróżnieniu od kiełbasy i Jankes dynamit a nawet Stojanowski Krzysiu bądz co bądz bardzo ambitny
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 01-11-2012 o 19:40

  28. Powrót do góry    #8713
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Jonsson
    Łoktajew
    T. Gollob
    J. Gollob / O. Aitner-Gollob / Davidsson
    Protasiewicz
    Rogowski / Perzyński / Zgardziński / Strzelec
    Dudek


  29. Powrót do góry    #8714
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    RUSTY wynik Sparcie ciagnal Jedzrzejak ale z Ulamkiem! Ranking to Ci przywolalem zebys widzial, ze Bjerre jest wyzej od Fredki.

    Aha, nie ustosunkowales sie do tego co sobie myslales jak sledziles jak "ciagnal wynik" Lindgren Sparcie w Grudziadzu? Odpowiesz? Bo zdaje mi sie ze tam takie "ogorki z pierwszej ligi" jak to mowisz go objezdzaly. Wstyd i zenada, zeby przyjezzdal obcokrajowiec z GP i przywozil 6 pkt. w barazu w Grudziadzu, no ale przeciez wg Twojej teorii on i PUK zawsze dawali rade w najwazniejszych momentach sezonu. Na miejscu zarzadu Sparty bym mu zlamanego grosza za ten wystep nie zaplacil i jeszcze kazal przeprosic, ze zajal miejsce w skladzie komus, kto przynajmniej by powalczyl honorowo z Grudziadzanami.

    To jak Rusty co tam bylo, ze Fredka w Grudziadzu nie zawalczyl? Smolenska mgla?

  30. Powrót do góry    #8715
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    W Grudziądzu? Może beton? Na betonie to Fredka słabowity...

  31. Powrót do góry    #8716
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    łapy precz od chłopaków z Leszna. szkolić trzeba swoich. ale widzę łatwo wam się senatorskie pieniądze wydaje na wzmocnienia. Ze składu senator wyrzuca perłę loktajewa, rok temu zengotę, a teraz może jeszcze dudek - gość oszalał.

  32. Powrót do góry    #8717
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomiX Zobacz posta
    Przy okazji takich dnia jak dzis... Brakuje Kurmana Z nim to bylaby ekipa!
    Nie tylko Ty masz takie marzenia...
    Dziś przy grobie Kurmańskiego stała tylna opona - raczej nówka.

  33. Powrót do góry    #8718
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Plustek Zobacz posta
    Taki skład jest niemożliwy z jednego względu- w składzie musi być 2 Polaków seniorów i juniorów. Przy Twoim zestawieniu PL jest jedynie Protasiewicz. Moim zdaniem powinien przyjść Jensen o ile sie mieści do składu albo drugi Jensen. Taki skład zdecydowanie wystarczy tym bardziej, że reszta rywali się osłabia. Bjerre jest po bardzo poważnej kontuzji nie brałbym go pod uwagę bo jest to wielki znak zapytania. Podobnie jak Lindgren, którego już przerabialiśmy.

    Hmm, a tego to jeszcze nie wiadomo. Przecież mówi się głośno o tym, że jedynym ograniczeniem ma być KSM. Wchodzi przecież nowy regulamin i całkiem możliwe, że zrezygnują z tego zapisu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #8719
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    RUSTY wynik Sparcie ciagnal Jedzrzejak ale z Ulamkiem! Ranking to Ci przywolalem zebys widzial, ze Bjerre jest wyzej od Fredki.

    Aha, nie ustosunkowales sie do tego co sobie myslales jak sledziles jak "ciagnal wynik" Lindgren Sparcie w Grudziadzu? Odpowiesz? Bo zdaje mi sie ze tam takie "ogorki z pierwszej ligi" jak to mowisz go objezdzaly. Wstyd i zenada, zeby przyjezzdal obcokrajowiec z GP i przywozil 6 pkt. w barazu w Grudziadzu, no ale przeciez wg Twojej teorii on i PUK zawsze dawali rade w najwazniejszych momentach sezonu. Na miejscu zarzadu Sparty bym mu zlamanego grosza za ten wystep nie zaplacil i jeszcze kazal przeprosic, ze zajal miejsce w skladzie komus, kto przynajmniej by powalczyl honorowo z Grudziadzanami.

    To jak Rusty co tam bylo, ze Fredka w Grudziadzu nie zawalczyl? Smolenska mgla?
    Lindgren tam zrobił 6 punktów i cała drużyna pojechała średnio,wiesz że tam jest zawsze betonisko a na takim g... to nawet słabi,bardzo słabi zawodnicy zrównują się poziomem z tymi lepszymi,we Wrocku zniszczyli ich równo z trawą więc co mnie to obchodzi że tam pojechał słabiej skoro dwumecz wygrał Wrocław.Czy ty potrafisz oceniać fakty?Co mnie obchodzi że Iver przez całą runde zasadniczą leczył bark,oszczędzał osiołki,gdzieś tam się motał skoro w najważniejszych meczach robił swoje,Falubaz robił wynik...Interesuje mnie finał a nie przedwczesny wytrysk!Gdyby to samo zrobił Davidsson,Holta czy Jabol to wybaczyłbym im wszystkie potknięcia.Falubaz nie ma medalu z tymi wspaniałymi zawodnikami i takie są nieodparte fakty.Przypomnij sobie jak te Twoje bożyszcza z Okoniewskim na czele radzili sobie w Lublinie,jak Davidssona robił jakiś gówniarz w Grudziądzu,jak Nickiego robił Klecha.I co Nicky powinien skończyć karierę?A gdzie jest Klecha?Gdzie jest Adrenalina na którego Iversen się spuścił do pierwszej ligi.Czym zasłuzył że trafił do Falubazu jako lider? Fakty Eneasz interesują mnie fakty nie przedwczesne orgazmyNa razie uważam że trzeba brać Freda i czekać czy nie zmienią regulaminu odnośnie juniorów.Wtedy Davidsson z polakiem(może być Jabol lub ktoś od Huszczy z 2,50) a na juniorce Łoktajew i Dudek.I jest ekstra ekipa.Dodam jeszcze że o dziwo po wprowadzeniu nowych tłumików coraz więcej ekstraligowych ekip przygotowuje przyczepniejsze nawierzchnie.Wyjątkiem jest Tarnów,Toruń i w ostatnim czasie znowu Zielona Góra.Wiadomo że w Grudziądzu robi się zawsze betonisko aby te wielkie nazwiska z pierwszej ligi miały szanse powalczyć na swoim torze z tymi teoretycznie lepszymi zrównując się w ten sposób choćby sprzętowo z czołówką.Na betonie to i Kłopot potrafił pięknie zapunktować na swoim ośle,gorzej jak popadało to ze startu wychodził o dwie sekundy za resztą.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 01-11-2012 o 21:29

  35. Powrót do góry    #8720
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ranking to Ci przywolalem zebys widzial, ze Bjerre jest wyzej od Fredki.
    Tyle tylko, że Bjerre nie jechał we wszystkich meczach. Jeśli zostawimy u Lindgrena tylko tych rywali, przeciwko którym startował Bjerre to okaże się, że wcale tak nie jest


    DOM BJERRE LINDGREN
    Gorzów 3 : 9 25% 50% 5 : 5
    Wro/Czewa 10 : 0 100% 50% 5 : 5
    Ziel. Góra 6 : 4 60% 80% 8 : 2
    Rzeszów 4 : 6 40% 92% 11 : 1
    Gdańsk 9 : 1 90% 67% 8 : 4
    SUMA 32 : 20 62% 69% 37 : 17
    WYJAZD BJERRE LINDGREN
    Gdańsk 0 : 6 0% 50% 5 : 5
    Rzeszów 4 : 6 40% 50% 6 : 6
    Ziel. Góra 4 : 6 40% 20% 2 : 8
    Gorzów 3 : 7 30% 50% 5 : 5
    Bydgoszcz 7 : 3 70% 43% 6 : 8
    SUMA 18 : 28 39% 43% 24 : 32
    Razem D+W 50 : 48 51% 55% 61 : 49

  36. Powrót do góry    #8721
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 21 w 6 postach
    A ja to widze tak:
    Protas 8,18
    Jabłko 2,5
    Prz. Pawlicki 6,91
    Sasza 6,28
    AJ 9,11
    Dudek 7,47
    Pieszczek 3,04

    Razem 40,99
    Jeśli Pawliccy są w pakiecie to Piotrek 5,92 idealnie pasuje na dochodzącego. RD lubi miec mocną ławke to bedzie ją miał.
    Ostatnio edytowane przez wolne_benice ; 01-11-2012 o 21:57
    ble

  37. Powrót do góry    #8722
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytuję:"Jeśli Pawliccy są w pakiecie to Piotrek 5,92 idealnie pasuje na dochodzącego. RD lubi miec mocną ławke to bedzie ją miał " Młodszy Pawlicki do czego ma dojść?Bo raczej nie do składu jako dochodzący...Kończ Waść
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 01-11-2012 o 22:31

  38. Powrót do góry    #8723
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez wolne_benice Zobacz posta
    A ja to widze tak:
    Protas 8,18
    Jabłko 2,5
    Prz. Pawlicki 6,91
    Sasza 6,28
    AJ 9,11
    Dudek 7,47
    Pieszczek 3,04

    Razem 40,99
    Jeśli Pawliccy są w pakiecie to Piotrek 5,92 idealnie pasuje na dochodzącego. RD lubi miec mocną ławke to bedzie ją miał.
    Przemka to i ja wzialbym z pocalowaniem reki. Dla mnie tylko warunek ze bez brata.Szkoda by bylo Piotrka by na lawce siedzial. Za dobry jest. A Przemek dla mnie to juz potencjal na solidnego grajka, nioe raz w tym sezonie udowadnial ze moze byc liderem i bral ciezar wyniku na swoje barki podczas absencji Hampela. Ma jeden powazny jak dla mnie minus. Nie bedzie sie raczej utozsamial z druzyna i po sezonie pewnie jak dostanie lepsza oferte to bez mrugniecia odejdzie... Za Falubaz to on sie zabijac nie bedzie.

  39. Powrót do góry    #8724
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Tomix a gdzie zgubiles Kapitana Protasa? Ze o Jonssonie nie wspomne, ktory zrobil wiecej dla Falubazu niz Iversen i Lindgren razem wzieci.
    A ten "moj" skład to tak z sympatii Lindgren pomagal nam wchodzic do Eligi a ja wtedy bylem dosc mocno zaangazowany kibicowsko. Doszedl puk i razem z Fretka stanowili fajna pare, zwykle mocniejsza niz slabsza ale roznie z tym bywalo. Fakt, Jonsson bezprzecznie skuteczniejszy. A co do kapitana obecnego, hmm kiedy ja odkrywalem zielonogórskie podworko zuzlowe on smigal w innych klubach. Nie czuje, zeby byl "nasz". Ilekroc Huszcza z nim wygrywal byla dzika satysfakcja.

    Tak sobie jeszcze mysle o Kurmanie. Pamietam jak jako 16latek chodzilem na treningi. Wpadal Kurman, nie znalem go osobiscie ale i tak podchodzil i sie wital z kazdym. Pamietam jak namawialem Zbyszka Jądera by moc jezdzic w szkolce ale ten bronil sie,ze sprzetu malo, z kasa kruchą a w moim wieku to juz jest tu jeden taki co robi czasy jak Kuciapa (Marcinkowski). W kazdym razie mam sentyment do niektorych postaci z ZG i to oni dla mnie beda tym "Falubazem" ktorym dla was sa Ci obecni.

  40. Powrót do góry    #8725
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez wolne_benice Zobacz posta
    A ja to widze tak:
    Protas 8,18
    Jabłko 2,5
    Prz. Pawlicki 6,91
    Sasza 6,28
    AJ 9,11
    Dudek 7,47
    Pieszczek 3,04

    Razem 40,99
    Jeśli Pawliccy są w pakiecie to Piotrek 5,92 idealnie pasuje na dochodzącego. RD lubi miec mocną ławke to bedzie ją miał.
    Ludzie przestańcie brać te dragi, nadużywanie jak widać szkodzi ja to dla smaku i takie pomysły mi do głowy nie przychodzą, ehhh szkoda Waszego zdrowia, na głowe widać szkodzą

  41. Powrót do góry    #8726
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    W tym dniu warto wspomnieć tych, którzy odeszli z Falubazowej rodziny

    http://falubaz.com/Szlaka/Falubaz/Pa...ych-zuzlowcach

    Cześć ich pamięci!!!



  42. Powrót do góry    #8727
    Użytkownik Awatar falubaz77
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Kurman, Artur, Andrzej[*]
    Więc wstań do góry głowę wznieś i śpiewaj naszą pieśń spiewaj naszą pieśń. Falubaz Falubaz mistrzem jest!!

  43. Powrót do góry    #8728
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Z tych co już nie żyją to w czasach chyba jeszcze LPŻ był taki ktoś jak Wiśniewski bodajże Stanisław.To jeszcze czasy Mińskiego,Ptaka i Langnera.Krótka kariera ale był...

  44. Powrót do góry    #8729
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2011
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Czyli wychodzi na to, ze warto zastanowic sie nad Polakami typu Kasprzak czy Pawlicki. A co myslicie o Miskowiaku? Czy ustawbilizowal sie juz psychicznie na tyle aby podolac ekstralidze? Bo talent to ma.
    Chociaznajbardziej bym powalczyl o tego Madsena na miejscu naszego klubu! Jakby liczli play offy do KSM to pewnie nawet nie byloby jego tematu u nas bo mial super mecze. Jemu Tarnow zawdziecza zloto i dlatego chyba go nie wypuszcza...
    A Gomolski? Ma fajne starty, jest juniorem i Polakiem - wolalbym go 10 x bardziej niz Sowke. Ginger moglby sie u nas odrodzic.
    O Miśkowiaku myślałem przed rokiem - wtedy miał KSM 5,9, a dużo większy potencjał ma - co udowodnił mając w 1 lidze lepszą średnią niż Linback, Ljung, Andersen, B. Pedersen, Nicholls. Ale gdy ścigał się z eksraligowcami w turniejach indywidualnych, nie był lepszy od Zengoty, O Gomólskim już pisałem - w pakiecie z Kasprzakiem mój pierwszy wybór na dziś. Pawlicki niestety musiałby przyjść z bratem - a to KSM za mały. Poza tym podoba mi się leszczyńska koncepcja składu młodego i miejscowego. Madsen do tej pory przeplatał sezony udane z nieudanymi. Prawo serii mówi, że czas na dołek.

    Dużo się pisze o Lingrenie a pomijany jest jego młodszy kolega ze Sparty, Dackarny i Wolverhampton - Woffinden. Co prawda łapie on dość często kontuzje, ale po powrotach nie ustępuje Fredce (we wszystkich klubach mają niemal równe średnie).
    Kariera Bjerre jest na równi pochyłej - a do tego dochodzi kontuzja. Wolałbym MB Jensena - do pary z Saszą i Harrisa na rezerwę - gdyby młody Duńczyk nie potrafił się odnaleźć w EL.

  45. Powrót do góry    #8730
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Ale nazwisk się tutaj pojawia, coraz bardziej sci-fi się robi z tych propozycji. Miśkowiak? Pawlicki? Harris? to już na pograniczu baśni Andersena a filmów Hitchcocka, ludzie o co kaman? Nie przesadzajmy z tymi nazwiskami, pewnie 3-4 wchodzą w grę i tyle, można powymyślać trochę ale nie sięgajmy do Miśkowiaka, Pawlickiego bo albo to nieosiągalne (Pawlicki) albo bezsensowne jak Miśkowiak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •