Strona 124 z 196 PierwszyPierwszy ... 2474114122123124125126134174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,536 do 5,580 z 8785

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5536
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Tak, jak niektórzy tłumaczą Holtę, tak samo thengel zacznie tłumaczyć Jabłońskiego po słabym występie w niedzielę lub za tydzień w Rzeszowie Jabłoński już zaczął tłumaczenia ("przez ostatnie dwa miesiące miałem mało startów"), zanim wyjechał na tor

    Holta jest 11 lat młodszy, niż Huszcza gdy kończył karierę A ponoć wiek żużlowców wciąż się wydłuża...

    Holta może mieć gwarancję startową, np. na 15 czy 18 meczów. Mogli go zatem odsunąć od składu na mecz z Tarnowem, licząc na play-offs.

    Najbliższe dwa mecze pojechałbym bez Dudka ale za to z Jabłońskim i Holtą w składzie. Co później? To zależy od formy Patryka i Kacpra Na Davidssona i Jankowskiego już bym raczej nie liczył

    CarlitosFalubaz, to jest sport Gdyby Falubaz już nigdy miał nie stracić tytułu, to reszta klubów powinna się tylko poddać i zlikwidować sekcje żużlowe Każda mistrzowska seria musi się kiedyś skończyć
    Ostatnio edytowane przez AlterEgo ; 13-07-2012 o 14:24

  2. Powrót do góry    #5537
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie po raz pierwszy żużel jest w fazie agonalnej, jest ciężko to fakt. Kilku oczadziałych prezesów próbuje na wszystkie sposoby wykończyć ten sport, to następny fakt. Ale moim zdaniem nie uda im się ta sztuka. Żużel jakoś przeżyje. Niczego nie ujmując koszykówce to brak jej jednak najważniejszego, tradycji. Na W69 7-8 tys. kibiców to przychodzi w czasach kryzysu, na koszykówkę w kryzysie będzie przychodziło po 500 - 1500 osób. Z roku na rok (chcąc odnosić sukcesy) kasa na koszykówkę będzie musiała być większa. I tu widzę barierę nie do przeskoczenia. Poza tymi aspektami zauważ, że koszykówka i żużel funkcjonują generalnie w innych terminach. A więc w pewnym stopniu uzupełniają się. Biorac pod uwagę powyższe fakty to twierdzę, ze koszykówka nigdy nie będzie konkurencją dla żużla.
    Mariusz koszykowka juz jest konkurencja w naszym miescie dla zuzla bo odbiera troche sponsorow, srodkow miejskich i nawet czesc kibicow. Znam takich, ktorzy lubia i to i to, a ze wzgledu na brak czasu, pieniedzy i zwyczajnie, ze meczace byloby kibicowac jednym i drugim w kazdym meczu to czesc wybiera nieraz kosza wzgledem zuzla.
    Na przyklad ktos poszedl na mecz Zastalu o braz i na zuzel juz nie starczylo czasu, sil, pieniedzy, checi.
    Ale ja uwazam, ze zuzel zawsze bedzie mial swoich fanow, ktorym nie wystarczy jakis substytut bo jest po prostu lepszy. Zuzel to zuzel, nie bez powodu wiele osob raz nim "zarazonych" nie moze zyc bez tego.
    Zuzel nie zginie tak latwo ale koszykowka w naszym miescie jest i bedzie jeszcze jakis czas dla niego konkurencja.
    Nie zgodze sie tez, ze nawet w czasach kryzysu na zuzel przychodzilo u nas 7-8 tys. ludzi. To juz nie pamietasz meczow w nizszej lidze z Lublinem (3 tys.) Krosnem (1,5 tys), Iskra Ostrow (4 tys.) itp.? Ja pamietam bardzo dobrze i pamietam te liczby.


    Sobotch - fajna analiza meczu w Gdansku. Pokazuje druga strone medalu w przypadku statystyk, ze wymagaja one jeszcze pewnego tla i wyjasnien aby byly bardziej miarodajne.

    T_zg - gdzies czytalem wypowiedz Dobruca, ze decyzje odnosnie skladu podejmie jeszcze po terningu w piatek o 18 ale biorac pod uwage dotychczasowe przypadki, nie zdziwie sie jak na tor wyjada np. o 19 stej. W kazdym razie ja obstawiam, ze miedzy 18 a 19 trening sie rozpocznie.

    /EDIT: Alter a Jankesa czemu tak odpuszczasz? Mysle, ze przydalby sie w walce o medale nawet robiac te 5 pkt w meczu.

  3. Powrót do góry    #5538
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Alter a Jankesa czemu tak odpuszczasz? Mysle, ze przydalby sie w walce o medale nawet robiac te 5 pkt w meczu.
    Moim zdaniem Jankowski nie gwarantuje nawet 2 pkt. w meczach w Tarnowie, Lesznie, Rzeszowie czy u siebie z Gorzowem i Toruniem. O fazie finałowej DMP nie wspominam przez litość... A na jeden mecz z Bydgoszczą nie warto sobie nim zawracać głowy. Lepiej, jak skorzysta Kacper a w ostateczności Jonas.

  4. Powrót do góry    #5539
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tak sobie pomyślałem... Żeby sprawiedliwości stało się zadość, gorąco apeluję, żeby Saszy płacić co najmniej tyle samo, co Holcie. Obaj startują jako seniorzy, podobno są na jednakowym poziomie, na dodatek Sasza dodaje bonus w postaci walki do upadłego przez bite cztery kółka i mnóstwa emocji z tym związanych.

    W związku z powyższą dyskusją, każdy, kto się temu sprzeciwi, winien być potraktowany niczym Azja Tuchajbejowicz lub Krzywonos. Względnie spalony na stosie, połamany kołem i ścięty
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 13-07-2012 o 15:44

  5. Powrót do góry    #5540
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    W związku z powyższą dyskusją, każdy, kto się temu sprzeciwi, winien być potraktowany niczym Azja Tuchajbejowicz lub Krzywonos. Względnie spalony na stosie, połamany kołem i ścięty
    A co niby ma wspólnego Azja z Maksymem? Bo na pewno nie sposób zejścia z tego świata.

    Aby nie było tak całkiem offtopowo moje krótkie zdanie na temat tegorocznych transferów Falubazu: Holta -> katastrofa, Loktajew -> strzał w dziesiątkę. Sasza daje wam szanse na pierwszą 4.

  6. Powrót do góry    #5541
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Aby nie było tak całkiem offtopowo moje krótkie zdanie na temat tegorocznych transferów Falubazu: Holta -> katastrofa, Loktajew -> strzał w dziesiątkę. Sasza daje wam szanse na pierwszą 4.
    Saszka nie jest tegorocznym transferem. Niestety do oceny masz tylko Ryśka, Jabola i Jankesa. Warszawskich nie liczę.

  7. Powrót do góry    #5542
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Holta -> katastrofa
    Eee, coś Ci sie hierarchia pomieszała. Jeśli Holta katastrofa to co zostawisz dla np. Davidssona ?

    Rysiek ma swoje zadanie do wykonania. Czeka tylko na odpowiedni moment
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #5543
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Lecicie do Rzeszowa, ok, fajnie. Ale jak to się ma do słów Jankowskiego? Wówczas kara jeszcze nie obowiązywała i pod publiczkę (bo bilety się nie sprzedawały) odwołaliście lot, a teraz, gdy kara obowiązuje, jednak lecicie?

    http://rzg.info.pl/2012/05/kibice-fa...ca-do-gdanska/

    Jak widać, majestat Senatora i Marszałek poszedł się kochać (może nawet wspólnie?). Tylko Mariusz nie mów (wymieniam Ciebie, bo Ty jesteś mistrzem taniej, klubowej propagandy), że ZKŻ SSA nie bierze w tym udziału.

    Zielonogórski Klub Żużlowy SSA we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców „Tylko Falubaz” zaprasza 22 lipca 2012 roku na lot do Rzeszowa.
    To z oficjalnych komunikatów.


    I nie rzucajcie tekstów typu "a u was biją murzynów" (czyt. Klocowa to i tamto)

  9. Powrót do góry    #5544
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Eee, coś Ci sie hierarchia pomieszała. Jeśli Holta katastrofa to co zostawisz dla np. Davidssona ?

    Rysiek ma swoje zadanie do wykonania. Czeka tylko na odpowiedni moment
    To Davidsson nie jeździł u Was w zeszłym sezonie?
    Chodziło mi o tych zawodników, którzy w tym roku uzupełnili skład.

    comora-> wiem, że miał u was kontrakt wcześniej, ale tak na serio dopiero w obecnym sezonie jest członkiem zespołu.
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 13-07-2012 o 22:17

  10. Powrót do góry    #5545
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Wschodniak

    To z oficjalnych komunikatów.
    Hmm, Ty to jednak nie jesteś zbyt bystry chłopak

    Zielonogórski Klub Żużlowy SSA we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców „Tylko Falubaz” zaprasza 22 lipca 2012 roku na lot do Rzeszowa.
    Wymień choć jeden powód dla którego "Zielonogórski Klub Żużlowy SSA we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców „Tylko Falubaz” nie mieliby prawa organizować takiego lotu do Rzeszowa ? Znasz taki ? Bo ja nie znam. Gdzie tam jest napisane, że organizują lot na rozgrywki SE ?

    Owszem, można się spodziewać, że iluś uczestników tej wycieczki pewnie zechce wpaść na Hetmańską aby zobaczyć poczynania żużloków. Jednak żyjemy w wolnym kraju i dorośli ludzie mają prawo przebywać tam gdzie chcą. Nie uważasz ?
    Zresztą tu masz wyjaśnienie po co udają się tam kibice Falubazu, za SF:

    Około 18.00 wszyscy pasażerowie samolotu udadzą się do parku w pobliżu stadionu żużlowego, który prawdopodobnie będzie nosił imię Lee Richardsona. Zielonogórscy kibice chcą w ten sposób poprzeć tę inicjatywę. Później dla wszystkich przewidziany jest czas wolny.



    Nigel

    To Davidsson nie jeździł u Was w zeszłym sezonie?
    Ależ owszem, jeździł. Mnie tylko interesuje jak zakwalifikujesz poczynania takiego JD skoro Holtę zakwalifikowałeś jako "katastrofę"
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-07-2012 o 22:04
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #5546
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, Ty to jednak nie jesteś zbyt bystry chłopak



    Wymień choć jeden powód dla którego "Zielonogórski Klub Żużlowy SSA we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców „Tylko Falubaz” nie mieliby prawa organizować takiego lotu do Rzeszowa ? Znasz taki ? Bo ja nie znam. Gdzie tam jest napisane, że organizują lot na rozgrywki SE ?

    Owszem, można się spodziewać, że iluś uczestników tej wycieczki pewnie zechce wpaść na Hetmańską aby zobaczyć poczynania żużloków. Jednak żyjemy w wolnym kraju i dorośli ludzie mają prawo przebywać tam gdzie chcą. Nie uważasz ?
    Propagandzisto, a odniesiesz się do słów Naczelnego Propagandzisty Jankowskiego, który sam stwierdził, że to jest naginanie prawa i z powodu majestatu wielmożnego Senatora i Marszałek klub nie będzie organizował pseudo wycieczek? I od kiedy to jesteście biurem turystycznym? Macie pozwolenie? Macie zabezpieczenia finansowe? Uważaj, bo w połowie lotu splajtujecie i dolecicie co najwyżej do Wrocławia

  12. Powrót do góry    #5547
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez wschodniak Zobacz posta
    I od kiedy to jesteście biurem turystycznym? Macie pozwolenie? Macie zabezpieczenia finansowe? Uważaj, bo w połowie lotu splajtujecie i dolecicie co najwyżej do Wrocławia
    A musimy być biurem turystycznym żeby zorganizować taką wycieczkę? Musimy mieć zabezpieczenia finansowe? Nie, więc po co się gorączkujesz i zajmujesz się sprawami, które Ciebie nie dotyczą? Każdy wie o co w tym chodzi, a chodzi o to, żeby pojechać na mecz. A to że GKSŻ robią takie cyrki a nie inne (bezsensowne kary, których nie mogą uargumentować i ich przestrzegać) to trzeba robić właśnie takie wycieczki. Luźna łyda

  13. Powrót do góry    #5548
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez wschodniak Zobacz posta
    Lecicie do Rzeszowa, ok, fajnie. Ale jak to się ma do słów Jankowskiego? Wówczas kara jeszcze nie obowiązywała i pod publiczkę (bo bilety się nie sprzedawały) odwołaliście lot, a teraz, gdy kara obowiązuje, jednak lecicie?

    http://rzg.info.pl/2012/05/kibice-fa...ca-do-gdanska/

    Jak widać, majestat Senatora i Marszałek poszedł się kochać (może nawet wspólnie?). Tylko Mariusz nie mów (wymieniam Ciebie, bo Ty jesteś mistrzem taniej, klubowej propagandy), że ZKŻ SSA nie bierze w tym udziału.



    To z oficjalnych komunikatów.


    I nie rzucajcie tekstów typu "a u was biją murzynów" (czyt. Klocowa to i tamto)
    A gdzieżby znowu, żal wam dupę ściska ot co.

  14. Powrót do góry    #5549
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Propagandzisto, a odniesiesz się do słów Naczelnego Propagandzisty Jankowskiego, który sam stwierdził, że to jest naginanie prawa i z powodu majestatu wielmożnego Senatora i Marszałek klub nie będzie organizował pseudo wycieczek? I od kiedy to jesteście biurem turystycznym? Macie pozwolenie? Macie zabezpieczenia finansowe? Uważaj, bo w połowie lotu splajtujecie i dolecicie co najwyżej do Wrocławia
    No widzisz, a jednak miałem rację, ze nie jesteś zbyt bystry

    Po pierwsze to zdecyduj się który z nas jest propagandzistą, ja czy Jankowski ? Po drugie, wyraźnie słyszałem jak Jankowski tłumaczył w RZG, że rezygnują z organizacji wyjazdu na zawody SE do Gdańska. Do Rzeszowa jadą w innym celu, wyżej masz napisane w jakim. Więc doprawdy nie rozumiem Twoich rozterek. Ogarnij się chłopie i zacznij myśleć
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #5550
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Luźna łyda to akurat Wam by się przydała, bo kolejny raz zmieniacie zdanie i teraz nie pozwalacie jechać Sucheckiemu. Dobrucki tłumaczy się kontuzją Dudka, o której przecież wie dość długo. Ta sama kontuzja jakoś nie przeszkadzała mu w złożeniu obietnicy Wybrzeżu na odejście od ustaleń wypożyczenia.

    Czy kary są bezsensowne? Dla mnie nie są. Skoro nie potraficie się zachować i robicie burdy, kara się należy. Mam tylko nadzieję, że SE będzie konsekwentna. Sorry, chłopaki, prawa trzeba przestrzegać. Jak się prawo nie podoba, zmieńcie prawo, przecież macie wielmożnego Senatora w parlamencie.

    Nie kozaczcie tak koguciki, bo jak za złamanie zakazu zamkną wam stadion na derby, to pożałujecie decyzji swoich włodarzy. Ryszard K. lubi się mścić

    Mariusz, zakuty łbie (to masz z rycerza), jesteś propagandzistą, a Jankowski jest Naczelnym. Czytać nie umiesz?

    CarlitosFalubaz, nic nam dupy nie ściska. We Wrocku mamy większe atrakcje, niż taki wycieczkowy lot samolotem. U nas się lata regularnie, po całym świecie, a nie tylko do Warszawy i raz w roku do Rzeszowa.

  16. Powrót do góry    #5551
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Ależ owszem, jeździł. Mnie tylko interesuje jak zakwalifikujesz poczynania takiego JD skoro Holtę zakwalifikowałeś jako "katastrofę"
    Wyraźnie napisałem: "moje krótkie zdanie na temat tegorocznych transferów Falubazu"... ale OK skoro tak Ci zależy na mojej analizie dotyczącej JD: powrót to normy z wyraźną dalszą tendencją spadkową

  17. Powrót do góry    #5552
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Byl ktos moze na treningu? Ciekawi mnie kto sie scigal i jak sie prezentowali.

  18. Powrót do góry    #5553
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez wschodniak Zobacz posta
    Luźna łyda to akurat Wam by się przydała, bo kolejny raz zmieniacie zdanie i teraz nie pozwalacie jechać Sucheckiemu. Dobrucki tłumaczy się kontuzją Dudka, o której przecież wie dość długo. Ta sama kontuzja jakoś nie przeszkadzała mu w złożeniu obietnicy Wybrzeżu na odejście od ustaleń wypożyczenia.
    Najpierw czepiasz się pełnoprawnej wycieczki, a później od razu przechodzisz do innej sprawy.

    Cytat Zamieszczone przez wschodniak Zobacz posta
    Czy kary są bezsensowne? Dla mnie nie są. Skoro nie potraficie się zachować i robicie burdy, kara się należy. Mam tylko nadzieję, że SE będzie konsekwentna. Sorry, chłopaki, prawa trzeba przestrzegać. Jak się prawo nie podoba, zmieńcie prawo, przecież macie wielmożnego Senatora w parlamencie.

    Nie kozaczcie tak koguciki, bo jak za złamanie zakazu zamkną wam stadion na derby, to pożałujecie decyzji swoich włodarzy. Ryszard K. lubi się mścić
    Ale kto tutaj nie przestrzega prawa i kto złamie zakaz? Podaj przykład złamania prawa najpierw

  19. Powrót do góry    #5554
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Sorry, chłopaki, prawa trzeba przestrzegać. Jak się prawo nie podoba, zmieńcie prawo, przecież macie wielmożnego Senatora w parlamencie.
    O czym Ty w ogóle piszesz ? Kto i gdzie łamie prawo ? Sugerujesz jakobym nie miał prawa jechać na mecz do Rzeszowa ? Kto lub co mi zabroni ?

    Mariusz, zakuty łbie (to masz z rycerza), jesteś propagandzistą, a Jankowski jest Naczelnym. Czytać nie umiesz?
    Ubliżając mi to chyba jednak sam łamiesz jakieś prawo ? Czyż nie ? Jak to się ma do faktu w którym twierdzisz, że "prawo należy przestrzegać" ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #5555
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Najpierw czepiasz się pełnoprawnej wycieczki, a później od razu przechodzisz do innej sprawy.
    Nawiązuje do luźnej łydy. Wy jej nie macie, a każecie ją mieć innym.

    Nikt nie odniósł się do dzisiejszej wypowiedzi Dobruckiego. No bo co tu komentować, prawda?

    Ale kto tutaj nie przestrzega prawa i kto złamie zakaz? Podaj przykład złamania prawa najpierw
    Nie przestrzega prawa ZKŻ SSA, który po meczu w Gorzowie dostał "nakaz powstrzymywania się od organizowania wyjazdów zorganizowanych grup kibiców na mecze wyjazdowe oraz zgłaszania tych wyjazdów innym klubom przez okres jednego roku."

    Niestety, puszczanie oka do kibiców i organizowanie wycieczki z czasem wolnym w momencie odbywania się meczu nie przejdzie. Ryszard taki głupi nie jest, zwłaszcza gdy mu podpadliście.

    Propagandzista Mariusz:

    Ubliżając mi to chyba jednak sam łamiesz jakieś prawo ? Czyż nie ? Jak to się ma do faktu w którym twierdzisz, że "prawo należy przestrzegać" ?
    Jak można łamać prawo stosując związki frazeologiczne? I czy to nie Ty ubliżałeś mi pisząc, że nie jestem zbyt bystry?

    O czym Ty w ogóle piszesz ? Kto i gdzie łamie prawo ? Sugerujesz jakobym nie miał prawa jechać na mecz do Rzeszowa ? Kto lub co mi zabroni ?
    Co do łamania prawa: odpisałem już Reliability (F)

    Z tego co się orientuję, nie jesteś ubezwłasnowolniony, masz więc prawo jechać gdzie chcesz. Powiedz mi proszę, kto Ci zabrania jechania, to pogadam sobie z nim i przemówię mu do rozsądku

  21. Powrót do góry    #5556
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2006
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Drogie Panie
    Nie ciągnijcie tematu czy wycieczka jest etyczna czy nie, czy ktoś coś kiedyś powiedział i łapać za słówka. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Są tacy, którzy na słowo Falubaz dostają piany na ustach i każda informacja powodem do wołań o zdradzie, przestępstwie czy podejrzanym działaniem, brakiem honoru itp. Po co to ciągnąć. Co nie jest zabronione to jest dozwolone a tylko krowa nie zmienia poglądów.

    Czy Suchecki w niedzielę pojedzie ? Zainteresowani muszą się dogadać. Nasi mogą wyrazić zgodę ale nie muszą... Wcale się nie zdziwię jeśli są prowadzone jakieś nieoficjalne rozmowy... Może chcą coś w zamian ... jakąś obietnicę ... poparcie w głosowaniu ... inny bonus... To jest poważny biznes, nikt nikomu "nie zrobi dobrze" za darmo a opowieści o uczciwości, honorze itp proponuje zostawić na lekcję historii albo poważne rozmowy z psem po kilku piwach .

  22. Powrót do góry    #5557
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    I czy to nie Ty ubliżałeś mi pisząc, że nie jestem zbyt bystry?
    Nie, gdzież bym śmiał. Stwierdziłem tylko fakt po tych niedorzecznościach które tu uprawiasz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #5558
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tak sobie pomyślałem... Żeby sprawiedliwości stało się zadość, gorąco apeluję, żeby Saszy płacić co najmniej tyle samo, co Holcie. Obaj startują jako seniorzy, podobno są na jednakowym poziomie, na dodatek Sasza dodaje bonus w postaci walki do upadłego przez bite cztery kółka i mnóstwa emocji z tym związanych.

    W związku z powyższą dyskusją, każdy, kto się temu sprzeciwi, winien być potraktowany niczym Azja Tuchajbejowicz lub Krzywonos. Względnie spalony na stosie, połamany kołem i ścięty
    Hah kolegoGdyby Łoktajewowi płacili tyle co Holcie to pewnie byłby już mistrzem świata juniorów.Gdyby kiedyś Lindgrenowi lub Iversenowi płacili tyle co Holcie to pewnie byliby mistrzami świata i nie jechali by w kratkę. Kiedyś chyba próbowano nawet wytłumaczyć to Walaskowi że święte krowy u nas nie jeżdżą i sam widziałeś jak to się skończyło.U nas w zasadzie nigdy nie było rówmorzędnej rywalizacji,liczy się CV bo Łoktajew ani dawniej Kłopot nie dają gwarancji sukcesu a Huszcza,Świst i inne sprawdzone nazwiska choć zgorzkniałe zawsze dają.I tak kolega Mariusz przez następne sto lat będzie wierzył że Holta załapie siodło tak jak w tym roku Cieślak myślał że stare sprawdzone trwa wiecznie.Gdzie jest obecnie Holta w światowym rankingu żuzlowego UEFA?Daleko za Lindgrenem na równi z Kylmakorpim ale Mariusz ciągle wierzy,proponuje zatem zwiększyć mu pensje ot tak dla motywacjiDobry temat poruszyłeś.Mój ulubiony.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 14-07-2012 o 00:33

  24. Powrót do góry    #5559
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    mecz o 3 miejsce chyba mało kogo obchodzi.
    Mnie w tym roku obchodzi.
    Jest szansa na piąty medal Z RZĘDU, czyli na dołączenie do elity elit (Leszno, Rybnik, Gorzów, Toruń).
    Niech mnie ktoś poprawi jeśli coś popieprzyłem.

  25. Powrót do góry    #5560
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez wschodniak Zobacz posta
    Lecicie do Rzeszowa, ok, fajnie. Ale jak to się ma do słów Jankowskiego? Wówczas kara jeszcze nie obowiązywała i pod publiczkę (bo bilety się nie sprzedawały) odwołaliście lot, a teraz, gdy kara obowiązuje, jednak lecicie?

    http://rzg.info.pl/2012/05/kibice-fa...ca-do-gdanska/

    Jak widać, majestat Senatora i Marszałek poszedł się kochać (może nawet wspólnie?). Tylko Mariusz nie mów (wymieniam Ciebie, bo Ty jesteś mistrzem taniej, klubowej propagandy), że ZKŻ SSA nie bierze w tym udziału.



    To z oficjalnych komunikatów.


    I nie rzucajcie tekstów typu "a u was biją murzynów" (czyt. Klocowa to i tamto)
    Kolego widzę ze na każde piernięcie odpowiadasz ...
    Gdzie tu masz napisane że to lot organizowany na żużel ??!!
    Klub dostał zakaz organizacji wyjazdow na żużel a organizuje wylot aby poprzeć decyzje radnych i odwiedzić ten własnie park.
    Skoro tak piszesz o prawie toczytaj ze zrozumieniem bo ja tam nie wyczytałem że lecimy na zuzel.
    Trzymaj sie faktów
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  26. Powrót do góry    #5561
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    No Wschodniak, w tym miejscu trochę przesadziłeś.

    Cytat Zamieszczone przez wschodniak Zobacz posta
    Jak się prawo nie podoba, zmieńcie prawo, przecież macie wielmożnego Senatora w parlamencie.
    Jakie prawo? Nawet ci co to coś ustanawiali, w art 302 odcięli się od obowiązującego prawa

    3. Niniejszy regulamin zawiera autonomiczny zbiór przepisów. Do postępowań dyscyplinarnych i odwoławczych prowadzonych na podstawie niniejszego regulaminu nie stosuje się wprost ani odpowiednio instytucji i procedur ujętych w powszechnie obowiązujących przepisach prawa, regulujących tryb postępowania przed sądami i organami administracji (np. przepisów ustaw: kodeks postępowania cywilnego, kodeks postępowania karnego, kodeks postępowania administracyjnego i innych podobnych).
    Ale tu już pojechałeś po bandzie:

    Cytat Zamieszczone przez wschodniak Zobacz posta
    Ryszard taki głupi nie jest,
    Poważnie tak myślisz???

    Aaaaa ...

    Cytat Zamieszczone przez wschodniak Zobacz posta
    U nas się lata regularnie, po całym świecie,
    Wiemy, wiemy



  27. Powrót do góry    #5562
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Panowie, moze posrod tych dyskusji o zawilosciach interpretacji lotu do Rzeszowa gdzie i tak wszyscy wiemy o co chodzi a kazdy ma na ten temat swoje zdanie (Wschodniak, ze to oszustwo, my - ze ok), napisalby ktos jak prezentowali sie nasi jezdzcy na wczorajszym treningu?
    Podobno byl Holta, Jablonski i Jankowski.
    Chetnie poczytalbym cos o stronie sportowej naszego zespolu.

  28. Powrót do góry    #5563
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    comora-> wiem, że miał u was kontrakt wcześniej, ale tak na serio dopiero w obecnym sezonie jest członkiem zespołu.
    nie mam zamiaru jakoś specjalnie się kłócić w tym temacie, ale w 2010 chyba nie musiał walczyć o miejsce w składzie (a może czegoś nie pamiętam?). dopiero sezon 2011 wysłał go na banicję, bo na pozycji juniorskiej Saszka nie mógł być. pewnie gdyby nie zmiany regulaminów nie miałby szans wrócić do składu falubazu

  29. Powrót do góry    #5564
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    No to nasi sie ośmieszyli, jeśli to prawda, a jak czytam co Polny mówi to wychodzi że prawda i Suchemu nie pozwolili jechać to ze strony Falubazu wstyd, ośmieszenie na calą polskę, żenada na całego, szkoda słów. Polny udostępnił stadion na początku sezonu, żebyśmy mieli licencję a teraz my się tak odpłacamy, co za durnie pracują w tym klubie? odbiło komuś, żeby Suchemu nie pozwalać startować? Teraz cała żużlowa Polska będzie się z nas śmiała i mają rację, żeby bać się wybrzeża u siebie z Suchym w składzie, naprawdę, kandydat do medalu tak się obawia, po wygranej na wyjeździe. Dla mnie po prostu wstyd jak czytam coś takiego, teraz to i ja się śmieje z tego klubu, wraz z całą żużlową polską, brawo Panowie w klubie, marka Falubaz rośnie w siłe dzięki takim kretyńskim decyzjom

  30. Powrót do góry    #5565
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    A ja zaczne inaczej , mooze ze to co POLNY zrobił przed sezonem oddali mu Suchego za przysłowiową złotówkę...
    Raz już nasz zawodnik w barwach z Gdańska wbił nam gwozdzia do ,,trumny,, i to u nas n torze.
    Pewnie ze smieszne jest to ze boimy sie Suchego ale jak by musieli się tłmczyć jak Suchy wykręci im tu jakiś numer...
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  31. Powrót do góry    #5566
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Dzemba_zg

    No to nasi sie ośmieszyli, jeśli to prawda, a jak czytam co Polny mówi to wychodzi że prawda i Suchemu nie pozwolili jechać to ze strony Falubazu wstyd, ośmieszenie na calą polskę, żenada na całego, szkoda słów. Polny udostępnił stadion na początku sezonu, żebyśmy mieli licencję a teraz my się tak odpłacamy, co za durnie pracują w tym klubie? odbiło komuś, żeby Suchemu nie pozwalać startować?
    Problem jest bardziej złożony niż Tobie się wydaje. Jest kilka przyczyn dla których nasi nie godzą się na wystep Suchego. I nie ma to nic wspólnego z ośmieszaniem się. Po pierwsze w umowie wypożyczenia jest zapis, że Suchy nie startuje przeciwko FZ. Po drugie, kilku prezesów już dzwoniło do klubu z zapytaniem dlaczego to chcemy Wybrzeże traktować ulgowo skoro np. Toruniowi i Rzeszowowi takich opcji nie przedstawiliśmy. I nie chodzi tu o to, ze nasi jakos specjalnie się boją Wybrzeża ale o fakt, że jest korespondencyjny pojedynek kilku drużyn w dolnej części tabeli. Żadna z tych ekip nie chce wylądować na dwóch ostatnich miejscach bo wiadomo co to oznacza. I w tym kontekście to występ Suchego jest dla tych klubów nie bez znaczenia. Ponieważ w końcowym rozrachunku może się liczyć dosłownie każdy jeden punkt zdobyty na terenie przeciwnika. No i na koniec, skoro faktycznie Toruniowi nie pozwolono korzystać w meczu z nami z Czerwińskiego a Rzeszowowi z Sówki to chyba jednak faktycznie Suchy również powinien pauzować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #5567
    Zbanowany
    Dołączył
    09-04-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, że Buniu o równych szansach nie myślał dając słowo Polnemu, że jeśli ten wystosuje odpowiednie pismo to uzyska zgodę. Jak to jest Mariusz? Wtedy to nie miało znaczenia?? Moim zdaniem Falubaz po kontuzji Dudka za wszelką cenę chce chronić się przed ewentualnym blamażem. Nie ładnie, nie ładnie. Polny pomógł Buniowi ale jak widać takim ziomkom lepiej nie pomagać. I tyle.

  33. Powrót do góry    #5568
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Słyszałem , że partie płacą za komentarze na forach, wygląda , że jeden z zalogowanych chyba też dostaje jakieś gratyfikację bo aż tak zaślepionym fanatykiem pana senatora nie można być. Wygląda na to, że umowa dżentelmeńska to pojęcie obce senatorowi. Typowy Dyzma a z jakim kolesiem ma się do czynienia każdy widział w Gorzowie jak mu telefon napi.... Nie jestem jakoś mocno zawiedziony absencją Suchego bo 60-30 czy 50-40 nie robi Gdańskowi różnicy. Szkoda mi tylko zawodnika i kibiców , gdyby pewnie to zależało od pana prezesa to Pedersena też by nie wpuścił na stadion.

  34. Powrót do góry    #5569
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Kurczę,czy ja znowu muszę się wstydzić za nasz klub?
    Jeśli prawdą jest to co mówi Polny http://www.sport.zgora.pl/zuzel/loto...go,d26444.html, a nie mam powodów żeby w to nie wierzyć ( trochę mętne te tłumaczenia płynące z klubu ), to czuję straszne zażenowanie.
    Panie senatorze Dowhan. Danych słów trzeba dotrzymywać,bo inaczej wychodzi się na szmaciarza i tak będzie Pan postrzegany. Nikt już Panu nie uwierzy i nikt już nie będzie z Panem wchodzić w jakiekolwiek umowy.
    To tyle, jest mi strasznie wstyd za postępowanie klubu i wzbiera we mnie coraz większa niechęć do naszych włodarzy.

  35. Powrót do góry    #5570
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Moim zdaniem dobre posuniecie Falubazu. Teraz nie szedlbym na reke zadnemu z tych " uzdrowicieli polskiego zuzla" za probe wprowadzenia tego nowego regulaminu.

  36. Powrót do góry    #5571
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Szkoda, że Buniu o równych szansach nie myślał dając słowo Polnemu, że jeśli ten wystosuje odpowiednie pismo to uzyska zgodę. Jak to jest Mariusz?
    Z tym "daniem słowa" to bym za bardzo nie przesadzał. Nie wiemy jak ta rozmowa wyglądała tak naprawdę. Z tego co wiemy to najpierw była umowa wypożyczenia. I jak twierdzi Kopernik, w umowie tej jak byk stoi, że Suchy w meczach z nami nie jedzie. No więc o jakim daniu słowa mówi Polny ? Mieli aneks do umowy podpisać czy jak ? W życiu jest tak, że albo podpisujemy z kimś umowę albo umawiamy się z kimś na słowo. A w ogóle to o czym my tu dyskutujemy ? Jak myśmy wypożyczali w swoim czasie Świdra czy Słabonia to nikt się z nami nie patyczkował. Mimo, że potęgą wtedy nie byliśmy to płaciliśmy słono za wypożyczenie i nie mogliśmy jechać z zawodnikiem wypożyczonym w meczu przeciwko jego klubowi. Dla mnie osobiście dziwnym byłaby sytuacja kiedy Dowhan zgodziłby się na jazdę Suchego. SKoro wszystkie kluby praktycznie praktykują taką zasadę, skoro nie wyrażaliśmy zgody na jazdę czerwińskiego czy Sówki to nie powinno się robić wyjątku dla Gdańska. Choćby i po to aby nie tworzyć podtekstów w stosunku do klubów z Czewy, Wrocka, Rzeszowa czy Bydgoszczy.

    Pamiętacie ubiegłoroczny pojedynek z Marmą w RZ ? Ci co byli na tym meczu wiedzą, że tamten remis to wypadek przy pracy. Wyobrażacie sobie co by taki Władek zaraz mówił jak byśmy czasami zremisowali na swoim torze z Gdańskiem ? Załóżmy czsto teoretycznie, ze jeden z naszych lideró (odpukać) odnosi kontuzję w pierwszym swoim biegu, a Nicki Pedersen, THJ i Świder wznosza się na wyżyny swoich umiejętności. W rezultacie czego przegrywamy albo remisujemy z Gdańskiem. Już widzę te komentarze w mediach o tym jak to Dowhan ugadał się z Polnym i odpuścił mu mecz.


    Dla mnie ciekawe jest jeszcze to o czym wspomina sam Polny na SF:

    Ze strony ZKŻ niespodziewanie doszły inne okoliczności, o których nie zamierzam teraz wspominać - zakończył rozczarowany postawą strony zielonogórskiej prezes Polny.
    O jakich okolicznościach mówił Polny ? Czy to czasami nie było tak, że on również coś obiecał Dowhanowi ( w kwestii głosowania regulaminu) i się nie wywiązał z tych uzgodnień ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #5572
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgdansk Zobacz posta
    Szkoda mi tylko zawodnika ikibiców
    Ilu Was dzisiaj bedzie na W69 ? heh

  38. Powrót do góry    #5573
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    michalgdańsk

    Wygląda na to, że umowa dżentelmeńska to pojęcie obce senatorowi.
    A Ty kolego słyszałeś o czymś takim, że umowa dotyczy obydwu stron ? Czy może tylko Dowhana ? A Polnego już nie ? No jeśli Twoim zdaniem na tym własnie polega umowa to jestem za niedotrzymywaniem ich

    I przypomnę Tobie, że na umowie wypożyczenia jest zapis o zakazie startu Suchego. To jest na papierze, więc mamy sytuację, że jest słowo Polnego przeciwko temu co jest na papierze. No skoro byla umowa gentelmeńska, jak twierdzisz, to po co wpisywali ten zakaz w umowę ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #5574
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 50 w 26 postach
    Ale przynajmniej wiadomo, że żużlowcy nie będą popełniać błędów i nie podpiszą warszawskich kontraktów z Falubazem tylko z
    innym zespołem.

  40. Powrót do góry    #5575
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A niech podpisują z kim chcą, zasady powinny obowiązywać wszystkich takie same.

    Ale ja usmiałęm sie z Władka, ten nie oduści żadnej okazji aby choć próbować przywalić Dowhanowi.

    Szkoda, że pan Dowhan nie dotrzymał słowa i nie pozwolił na jazdę Zbigniewa Sucheckiego w tym meczu. Jestem tym zaskoczony, gdyż jestem przekonany, że powinna istnieć jakaś etyka u pana posła. Można było co prawda zastrzec tą sprawę w kontrakcie, jednak bardziej wierzę panu Polnemu. Dziś śmiesznie to wygląda, ale taka jest norma człowieka.
    To znaczy, że Władek nie wierzy, że jest odpowiedni zapis w kontrakcie i z góry woli wierzyć Polnem. Tylko, ze ja twierdzę, iż Polny pierwszy by pokazał tą umowę gdyby takiego zapisu tam nie było. Oj, Władzio, Władzio. Ty się już chłopino nie zmienisz, nigdy nie zapomnisz Dowhanowi, ze ten został senatorem a Ty nie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #5576
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    A to Polny nie wiedział, że zawiera gentlemen’s agreement z zawieszonym prezesem? Jaki bowiem zawieszony (diabli zresztą wiedzą czego to zawieszenie dotyczy) prezes może mieć wpływ na to co się dzieje w klubie pod światłym przywództwem Kopernika? Dobrze mu tak.

  42. Powrót do góry    #5577
    Zbanowany
    Dołączył
    09-04-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mariusz... Wątpię, żeby Polny kłamał mówiąc to tak pewnym tonem. Moim zdaniem to niemal pewne, że Polny mówi prawdę. Papier papierem, ale skoro Dowhan dał słowo - A WYCHODZI NA TO, ŻE DAŁ - potwierdza tylko, kim jest. Ja zaskoczony nie jestem...

    A to Polny nie wiedział, że zawiera gentlemen’s agreement z zawieszonym prezesem? Jaki bowiem zawieszony (diabli zresztą wiedzą czego to zawieszenie dotyczy) prezes może mieć wpływ na to co się dzieje w klubie pod światłym przywództwem Kopernika? Dobrze mu tak.
    A jaki może mieć wpływ na drużynę w parkingu, której TYLKO KIBICUJE??? Nie może mieć, a jednak ma. Krętacz jakich mało.

  43. Powrót do góry    #5578
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ilu Was dzisiaj bedzie na W69 ? heh
    Nie mam pojęcia, wyjazdu zorganizowanego nie będzie ale to chyba nie przeszkoda żeby część kibiców zameldowała się w Zielonej Górze, na pewno nie ma co liczyć na zbyt wielu bo na wyjazdach paru naszych grajków ma problemy z jazdą w kontakcie z przeciwnikiem. Przejechać parę set km żeby oglądać anty żużel , dziękuje postoję aż tyle czasu wolnego nie posiadam i niedziele spędzę inaczej. Teoretycznie Suchecki mógłby parę punktów uciułać i chociaż w jakimś małym stopniu zmienić oblicze meczu , który zapowiada się jako jeden z tych najmniej interesujących dla kibica.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    michalgdańsk



    A Ty kolego słyszałeś o czymś takim, że umowa dotyczy obydwu stron ? Czy może tylko Dowhana ? A Polnego już nie ? No jeśli Twoim zdaniem na tym własnie polega umowa to jestem za niedotrzymywaniem ich

    I przypomnę Tobie, że na umowie wypożyczenia jest zapis o zakazie startu Suchego. To jest na papierze, więc mamy sytuację, że jest słowo Polnego przeciwko temu co jest na papierze. No skoro byla umowa gentelmeńska, jak twierdzisz, to po co wpisywali ten zakaz w umowę ?
    Przeczytaj mętne tłumaczenia opublikowane na SF. Gdyby Polny wymyślił dżentelmeńska umowę to pan senator już za pewne wysłałby 20 listów i 5 oświadczeń. Niestety słowo Dowhana nie znaczy za wiele ale to chyba nauczka żeby nie robić interesów z takimi osobnikami.

  44. Powrót do góry    #5579
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Mariusz... Wątpię, żeby Polny kłamał mówiąc to tak pewnym tonem. Moim zdaniem to niemal pewne, że Polny mówi prawdę. Papier papierem, ale skoro Dowhan dał słowo - A WYCHODZI NA TO, ŻE DAŁ - potwierdza tylko, kim jest. Ja zaskoczony nie jestem...
    A ja powiem tak. Nie wiem czy kłamie Polny czy Dowhan czy może Kopernik. Mam to generalnie w czterech literach. Jest umowa wypożyczenia zawodnika, musi ona być zatwierdzona przez PZM i wtedy zawodnik zostaje zatwierdzony do danego klubu. Jeśli by w niej nie było zapisu odnośnie zakazu jazdy Suchego w meczu z nami to Polny ma pełne prawo wystawić Suchego do składu. Czemu w takim razie tego nie zrobi ? Zadał sobie ktoś takie pytanie ? No więc jeżeli polny nie wstawia Suchego do składu to dla mnie jest jednoznaczne, ze odp. zapis w umowie jest. No a skoro taki zapis jest to czemu strona z Gdańska podpisała tą umowę wypożyczenia zawodnika z taką klauzulą ? No skoro Polny umawial się z Dowhanem, że Suchy będzie mógł wystąpić to czemu podpisał tą umowę ? No a jak już podpisał to czemu facet się burzy, ze musi jej przestrzegać ? Przecież to co mówi Polny to się kupy nie trzyma, albo coś jest zapisane w umowie albo nie i wtedy możemy umawiać się ustnie. Jeśli jest inaczej to niech ten Polny wyciągnie papier i pokaże, jeśli nie ma tego zapisu w umowie to niech Polny wystawia Suchego do składu meczowego i nasi będą mieli gówno do gadania. A wtedy ja powiem, ze Dowhan i Kopernik to frajerzy bo dali się ograc Polnemu

    P.s
    Michalgdansk, przeczytaj ten post i zaskocz w końcu jak was Polny ściemnia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #5580
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Co Ty sie tak goraczkujesz Mario.
    Jak chodzilo o jednego z GP krzyczales na forum ,ze Dowhana wykiwali,bo obiecali ,ze wroca do rozmow i zmienia.
    Mozna bylo wtedy zapytac,gdzie na pismie stoi ,ze wroca do rozmow i zmienia?
    Jakos nie zapytales tylko jak zwykle oddawales krew i nerke za Dowhana.
    Bo przeciez ustnie obiecali!!!
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-07-2012 o 11:55
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •