Strona 119 z 196 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,311 do 5,355 z 8785

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5311
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, ale nie wiem czy Ty sobie zdajesz sprawę co popierasz ? Rozumiem, ze chcesz zaryzykować. Czyli olać totalnie Holtę i JD ? Zdajesz sobie sprawę, ze jak ich odsuniesz na tych kilka meczy to powrotu do poprzedniej opcji może już nie być ? W tym układzie możemy stracić ich na PO. Rozumiem, ze Ty czy Thengel jesteście za taką opcją ? Inna kwestia to ta czy zarząd wspólnie z Dobrucem myślą podobnie i czy pójdą na takie ryzyko. Wiązało by się to z rezygnacją z walki o obrone tytułu. Zatem poddać się już teraz ?
    Bo fakty są prawdopodobnie takie że Holta ma tak sfinalizowany kontrakt,nie można go za bardzo odsunąć od składu bo od razu będzie smród.Nie wierze aby przed sezonem było dogadane z norwegiem że jakaś rywalizacja dotyczy również jego osoby.Nie nazywałby się Holta.Jabłonski jest sympatyczny...Ilu już tych sympatycznych było w Falubazie?Żaden na tym dobrze nie wyszedł.Wiesz no jeżeli Jabol potrafił awansować do finału IMP i to w całkiem dobrym stylu to myślę że formę ma nie najgorszą.

  2. Powrót do góry    #5312
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    http://www.sport.zgora.pl/zuzel/jest...ta,d26326.html

    Tak odbiegając od sportu, dla informacji. Zarzuty dla "milicji".

    Co do Dudka to złamanie z przemieszczeniem. Raczej nie jest za wesoło.

    http://espeedway.pl/news,operacja_pa...,55123,12.html
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 02-07-2012 o 13:15

  3. Powrót do góry    #5313
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Bo fakty są prawdopodobnie takie że Holta ma tak sfinalizowany kontrakt,nie można go za bardzo odsunąć od składu bo od razu będzie smród.Nie wierze aby przed sezonem było dogadane z norwegiem że jakaś rywalizacja dotyczy również jego osoby.Nie nazywałby się Holta.Jabłonski jest sympatyczny...Ilu już tych sympatycznych było w Falubazie?Żaden na tym dobrze nie wyszedł.Wiesz no jeżeli Jabol potrafił awansować do finału IMP i to w całkiem dobrym stylu to myślę że formę ma nie najgorszą.
    Zengota też awansował do finału IMP, w jeszcze lepszym stylu niż Jabłoński, a jak jeździ w lidze - widać po wynikach

  4. Powrót do góry    #5314
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Zengota też awansował do finału IMP, w jeszcze lepszym stylu niż Jabłoński, a jak jeździ w lidze - widać po wynikach
    Tysz prawda ale Jabol to nie Zengota a Zengota to nie Jabol.Patrząc na wyniki Zengoty w lidze to jedzie podobnie jak u nas,czasem nieżle,czasem nawet bardzo dobrze a czasem fatalnie.Widzisz tu jakiś zauważalny odskok poziomu na plus w poczynaniach Holty?

  5. Powrót do góry    #5315
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Zengota też awansował do finału IMP, w jeszcze lepszym stylu niż Jabłoński, a jak jeździ w lidze - widać po wynikach
    Wynikami od Holty to on tak bardzo nie odbiega. Poza tym byl kontraktowany jako zawodnik drugiej linii w Czestochowie a Holta u nas mial byc liderem. Holta i lider - smiech na sali...

  6. Powrót do góry    #5316
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Wynikami od Holty to on tak bardzo nie odbiega. Poza tym byl kontraktowany jako zawodnik drugiej linii w Czestochowie a Holta u nas mial byc liderem. Holta i lider - smiech na sali...
    Lider drugiej linii, a i to nie zawsze

  7. Powrót do góry    #5317
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    ech ta nasza prasa i medycyna:
    chronologicznie:
    1. wczoraj wieczór: bez złamań
    2. dziś rano: pęknięcia nadgarstka
    3. dziś południe: złamanie z przemieszczeniem - operacja we wtorek

    i co ciekawe: dwa ostatnie newsy z oficjalnej strony, więc medycy we Wrocławiu się nie znają?

  8. Powrót do góry    #5318
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Na mecz z Rzeszowem lepiej nam będzie jak skorzystamy z zastępstwa zawodnika, bo Patryk i tak do tej pory nie będzie w pełni sił. Lepiej niech się porządnie wykuruje.
    Zdaje się, że dzień przed meczem w Rzeszowie jest pierwszy finał IMŚJ - w dalekim Lonigo.

  9. Powrót do góry    #5319
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    5. Blad Jonssona w biegu gdy z Holta prowadzili para na 5:1. Czesto AJ jedzie tak, ze nie dociaza przedniego kola (np. Gorzow) i dzis tez na wymagajacym torze jak go wybilo na dzirce to malo nie wywinal orla. Z 5:1 zrobilo sie 3:3 i to tez zawazylo na wyniku meczu.


    To jest markowa specjalność Jonssona.Często próbuje się tak napędzać wypuszczając przednie koło przed siebie jednak grawitacji nie da się oszukać i na jakiejś dziurze odstawia balet.Wiele razy mu się to trafia.Rok temu na finale DPŚ wyprzedził tak Nickiego aby za chwilę ratować się przed płotem.

  10. Powrót do góry    #5320
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Lepiej zacznijcie rozgrzewać Jabłońskiego, bo jeśli Dudek się nie wykuruje (na co się zanosi), to w derbach będziecie mieli miękko. ZZ już nie będzie (skończy się na meczu z Gdańskiem), w Rzeszowie może być porażka, a z Gorzowem...

    Jeśli Dobrucki zrobi ZZ na Gdańsk, będzie to oznaczało tylko i wyłącznie słabość tej drużyny oraz jej trenera. Przecież Wybrzeże będzie bez swojej nowej supergwiazdy Sucheckiego, którego tak się boicie i nie pozwalacie na start

  11. Powrót do góry    #5321
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ja bym na Waszym miejscu się nie zastanawiał. ZZ za Dudka. 2 juniorów i tak musi jechać, więc co lepsze ZZ Dudka czy Davidsson, który pewnie się przełamie (na jeden mecz).
    Nie ma zlituj...

  12. Powrót do góry    #5322
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,856
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    więc co lepsze ZZ Dudka czy Davidsson, który pewnie się przełamie (na jeden mecz).
    Nie ma zlituj...
    Jest jeszcze możliwość, ze za Davidssona można puścić Jabola.

    Rusty

    Bo fakty są prawdopodobnie takie że Holta ma tak sfinalizowany kontrakt,nie można go za bardzo odsunąć od składu bo od razu będzie smród.
    Hmm, no tak. Tylko jeśli fakty są takie to czemu odsunęli Ryśka po meczu w Bydgoszczy ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 02-07-2012 o 14:48
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #5323
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    I to jest najlepsze wyjście - pojechaliby obaj w paru meczach i byłoby jasne, z kim wiązać nadzieje na przyszłość.

  14. Powrót do góry    #5324
    Zbanowany
    Dołączył
    09-04-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przerwa Dudka potrwa MINIMUM!!! 6 tygodni. Zapewne jeszcze do tego rehabilitacja, bo to mus... Przy tego typu złamaniu nie ma innej opcji niestety. Wracaj do zdrowia Patryk!

  15. Powrót do góry    #5325
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Nie będzie chyba z Dudkiem tak źle... Przynajmniej sam zawodnik mówił coś o maks 2 tygodniowej przerwie. Szkoda chłopaka , oby jego przewidywania były trafniejsze niż te zakładane 6 tygodni. Swoją drogą to dziwne , że dzień po meczu nie wiadomo , czy kość mu pękła , czy też to silne stłuczenie.

  16. Powrót do góry    #5326
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    I mamy już oficjalne potwierdzenie: Protas jedzie w półfinale DPŚ!!!

  17. Powrót do góry    #5327
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    Dudek niech się spokojnie kuruje, bo kontuzje nadgarstka są niby niegroźne, ale naprawdę paskudnie się goją - niech zaleczy to w 100% zanim wyjedzie na to. Nie ma pośpiechu. Musielibyśmy naprawdę dawać dupy, żeby nie załapać się do czwórki, biorąc pod uwagę, że Toruń i Leszno wcale szału nie robią.

    Najbliższe mecze wg mnie:
    AJ 9,49
    Jabłoński 6,42
    Sasza 4,01
    Holta 7,38
    Pepe 9,30
    Strzelec 2,50
    Rogowski / szkółka
    = 39,10

    I tak pojechać parę meczy - Wybrzeże i Marma na pewno, a potem, w zależności od postępów w leczeniu Dudka i postawie Jabłońskiego / Holty / Davidssona / ew. Jankesa - ustaliłoby się dalszy skład. Ale na moje to nawet gdybyśmy pojechali takim składem z Gorzowem i Lesznem - nie uważam, żebyśmy byli na straconej pozycji. Lepiej rozjechać Jabłońskiego niż męczyć ZZetkę, nawet kosztem ewentualnej przegranej z Gorzowem.

    Drugą opcją byłoby oczywiście wywalenie Holty i wstawienie Jankesa, no ale po co? Holta jedzie bardzo przeciętnie i Jankes przy odpowiednim wysiłku pewnie dałby radę zrobić też te 6-7 punktów, no ale mimo wszystko w perspektywie PO to i tak czeka nas skład z Holtą, i tak. Mimo, że patrząc na jego wyniki - nie podoba mi się to.
    edit: To samo ze składem AJ - Dudek (ZZ) - Jabłoński - Sasza - Pepe -juniorzy, argumentacja jak powyżej - niby punktowo może być rezultat lepszy, ale Holty bym nie wywalał, bo na logikę to bez sensu. Mimo, że serce mówi co innego
    Ostatnio edytowane przez mr_theo ; 02-07-2012 o 15:35

  18. Powrót do góry    #5328
    Zbanowany
    Dołączył
    09-04-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będzie chyba z Dudkiem tak źle... Przynajmniej sam zawodnik mówił coś o maks 2 tygodniowej przerwie. Szkoda chłopaka , oby jego przewidywania były trafniejsze niż te zakładane 6 tygodni. Swoją drogą to dziwne , że dzień po meczu nie wiadomo , czy kość mu pękła , czy też to silne stłuczenie.
    Mi też się wydawało, że po 2 tygodniach będzie wszystko ok. Jestem na rehabilitacji w tej chwili po złamaniu obu nadgarstków z przemieszczeniem. 10 tygodni mija jutro i nie wyobrażam sobie, żebym mógł wyjechać motorem na asfalt... Kto tego nie przeżył to nie ma pojęcia, jak to uciążliwa dolegliwość.

  19. Powrót do góry    #5329
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,856
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Drugą opcją byłoby oczywiście wywalenie Holty i wstawienie Jankesa, no ale po co? Holta jedzie bardzo przeciętnie i Jankes przy odpowiednim wysiłku pewnie dałby radę zrobić też te 6-7 punktów, no ale mimo wszystko w perspektywie PO to i tak czeka nas skład z Holtą, i tak. Mimo, że patrząc na jego wyniki - nie podoba mi się to.
    Tu bedę oponował, dla mnie to najgorsza opcja. Nikt mnie nie przekona, że Jankes ukula podobną ilość punktów na torach Tarnowa, Gorzowa, Torunia czy ZG, co Holta. Tu trzeba powoli już mysleć o PO.

    I znowu ten śmieszny KSM. PO kontucji Patryka zrobiła się furtka i Jabol może wejść za JD. Całkiem możliwe, ze ten układ w jakimś stopniu zafunkcjonuje. Nie chciałbym jednak aby potem okazało się, że lepiej będzie (dla drużyny) jak Patryk pójdzie w odstawkę. Czy dalej są jeszcze zwolennicy KSM-u ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #5330
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    Mariusz, ale przecież ja napisałem właśnie, że opcja Holta / Jankowski istnieje, ale nie jest zbyt dobra, a w konkteście PO - bezsensowna. No halo

  21. Powrót do góry    #5331
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,856
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    No wiem, ze Ty tak napisałeś. Ja tylko profilaktycznie dodałem parę słów od siebie. Na wszelki wypadek jak by ktoś z klubu to czytał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #5332
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tu bedę oponował, dla mnie to najgorsza opcja. Nikt mnie nie przekona, że Jankes ukula podobną ilość punktów na torach Tarnowa, Gorzowa, Torunia czy ZG, co Holta. Tu trzeba powoli już mysleć o PO.

    I znowu ten śmieszny KSM. PO kontucji Patryka zrobiła się furtka i Jabol może wejść za JD. Całkiem możliwe, ze ten układ w jakimś stopniu zafunkcjonuje. Nie chciałbym jednak aby potem okazało się, że lepiej będzie (dla drużyny) jak Patryk pójdzie w odstawkę. Czy dalej są jeszcze zwolennicy KSM-u ?
    Mariusz, przeciez to logiczne jest ze nie Dudek pojdzie w odstawke tylko Holta jak Jabol wykorzysta dana mu szanse i bedzie sie spisywal dobrze.

  23. Powrót do góry    #5333
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,856
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Mariusz, przeciez to logiczne jest ze nie Dudek pojdzie w odstawke tylko Holta jak Jabol wykorzysta dana mu szanse i bedzie sie spisywal dobrze.
    Dobrze to za mało. Tu Jabol musi być po prostu lepszy od Holty. Ale przecież Ty sam w to nie wierzysz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #5334
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Po wczorajszym występie naszego krajana wierzę, że Jabłoński byłby lepszy, ot co.

  25. Powrót do góry    #5335
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Ja w to nie wierze? Dla mnie Holta to przereklamowany zuzlowiec, ktory bazuje juz tylko na nazwisku... Jestem pewny ze z Jabola bedziemy mieli wiecej pociechy. Akurat kontuzja Dudka umozliwia nam konfrontacje tych dwoch jezdzcow ze soba w jednym meczu. Pamietac jednak nalezy ze Holta jest rozjezdzony a Jabol tyle startow za soba co on nie ma, mimo wszystko uwazam ze takie wyniki jakie robi Holta Jabol tez bedzie robil jak nie lepsze.

  26. Powrót do góry    #5336
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,856
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Pamietac jednak nalezy ze Holta jest rozjezdzony a Jabol tyle startow za soba co on nie ma, mimo wszystko uwazam ze takie wyniki jakie robi Holta Jabol tez bedzie robil jak nie lepsze.
    No ok. Ja w to nie wierzę. Jeśli jednak się mylę to wrócimy do tematu po sezonie, jeśli wyjdzie na Twoje wtedy postawię Ci pifko.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #5337
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ok. Ja w to nie wierzę. Jeśli jednak się mylę to wrócimy do tematu po sezonie, jeśli wyjdzie na Twoje wtedy postawię Ci pifko.
    Spoko, jak uda mi sie przyleciec z Irlandii do Polski w odwiedziny to napewno sie upomne Swoja droga jak bede to rzuce wczesniej haslo, juz dawno obiecalem browara sfp a i pewnie kilku wiecej z forum by sie chetnych znalazlo

  28. Powrót do góry    #5338
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,856
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    He, he. Jasne, pomyśl jeszcze o Rustym. Ja już się boję, ze jak wasze przepowiednie odnośnie Holty i Jabola się sprawdzą to aby udobruchać Rustego będę musiał zrobić jakieś ćwiczenia p.poż. gdzieś na browarze
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #5339
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Czyli mamy nadmiar seniorow teraz i brak juniorow. Teraz zobaczymy ile bedziemy warci w trudnych chwilach. Leszno pokazalo nieraz, ze mozna. My tez potrafimy sie zmobilizowac w ciezkich momentach.

    Zadnej ZZtki bym nie stosowal. Przy ZZ smieszy mnie jak ktos porownuje punkty zdobyte w biegach gdzie zawodnika zastepowano i sumuje, ze taka a taka byla korzysc z ZZ. Ale czy bierze sie pod uwage fakt, ze np. Jonsson jedzie swoj bieg na 3, nastepny tez na 3, potem ZZ za 3 pkt i za chwile czwarty gdzie zdobywa 2 lub 1 bo juz mu sprzet i organizm troche sie nadwyrezyly? A gdyby jechal normalnie to w swoim starcie trzecim programowym tez pewnie zdobylby np. 3 zamiast 2, bo bylby to wlasnie jego kolejny trzeci start a nie czwarty. Nikt nie jest maszyna i im wiecej jedzie biegow, tym wieksze prawdopodobienstwo, ze zaliczy w ktoryms wpadke. Zreszta i maszyny zawodza jak maja wieksze obciazenie. Ja juz zauwazylem, ze czesto ktos z ZZ pojedzie dobrze ale za to "swoj" programowy bieg potem slabiej wykona.

    Proponuje jechac skladem:

    1. Protas
    2. Jabol
    3. Sasza
    4. Holtanski
    5. AJ
    6. Strzelec
    7. Perzynski?

    Ewentualnie w miejsce Holty sprobowac Jankesa, ale cos czuje, ze Dobruc na to nie pojdzie.

    Strate punktow Patryka moze nadrobi Jablonski robiac np. 7 zamiast 1 pkt. Jonasa, ale juz strate drugiego juniora mamy nie do odzyskania. Szoda, bo rywalizacja Rogusia z Adamem mogla byc bardzo ciekawa i owocna.

  30. Powrót do góry    #5340
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Może Lugen nam pomoże i przedstawi dotychczasową skuteczność naszych żużlowców. Jeżeli Holta nie mieści się w pierwszej czwórce Falubazersów, to oczywiście won ze składu. A tak marginesie rozmowa zasłyszana wczoraj w strefie kibica. Hiszpański kibic dopytywał się Polaków dlaczego są tak zadowoleni.
    Aż tak bardzo kibicujecie Hiszpanom?
    Nie, my cieszymy się z wyniku innego, chyba ważniejszego meczu niż finał.
    A jaki to mecz?
    Polska - Lud Smoleński 3:0

  31. Powrót do góry    #5341
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fiu fiu,
    to się narobiło.
    Czyli niektórzy tu chcą skład:
    Protas
    Jankes
    Jonsson
    Jabol
    Sasza
    Rogowski
    Strzelec
    ????

    Ja na to ide, ale ogłośmy odrazu oficjalnie, że odpuszczamy walkę o medale.
    W sumie to już sie nie moge doczekać sytuacji, kiedy Holta i Jablonski pojada w jednych zawodach i się okaże, że jednak Jabol nie daje rady.
    Czujecie 10 punktów Jabłońskiego gdziekolwiek? u nas, na wyjeździe? obojętne!

    Natomiast nadchodzi nieubłaganie czas rozliczen z Davidssonem.
    On w tej chwili nie gwarantuje dosłownie 1 punktu w meczu.
    Trzeba z Nim pogadać i ustalić czy sobie odpuszczamy czy On się bierze w garść!
    Z drugiej strony jak słysze, że Jonas nie może się podnieść po śmierci Lee, a Dobrucki go bierze "na przełamanie" na TEN tor....to już sam nie wiem...

  32. Powrót do góry    #5342
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    Czujecie 10 punktów Jabłońskiego gdziekolwiek? u nas, na wyjeździe? obojętne!
    Jak najbardziej. Ten koles w zeszlym sezonie jezdzil w tej samej lidze na poziomie nie duzo gorszym od Walaska. Juz w jednym meczu jechal razem z Holta i wypadl lepiej wiec czemu mialby tego nie powtorzyc?

  33. Powrót do góry    #5343
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Koniec zabawy w ciuciubabkę Najbliższe mecze jedziemy w składzie:

    9,30 Protasiewicz
    x,xx Xxxxx
    4,01 Łoktajew
    x,xx Xxxxx
    9,49 Jonsson
    2,50 Strzelec
    2,50 Rogowski/Perzyński/Wojewoda/Zgardziński

    Reszta walczy na treningach o pozostałe dwa miejsca:

    7,38 Holta
    6,42 Jabłoński
    6,00 Davidsson
    2,50 Jankowski

    Zapomnieć o Z/Z! Po co Jonsson, Protasiewicz czy Łoktajew mają jeździć po 7 wyścigów w meczu?

    *

    bula, Jabłoński jest jak... Jak Kościecha! Może przywieść 3 pkt ale może też np. 12
    Ostatnio edytowane przez AlterEgo ; 02-07-2012 o 18:38

  34. Powrót do góry    #5344
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jak najbardziej. Ten koles w zeszlym sezonie jezdzil w tej samej lidze na poziomie nie duzo gorszym od Walaska. Juz w jednym meczu jechal razem z Holta i wypadl lepiej wiec czemu mialby tego nie powtorzyc?
    No nie wiesz dlaczego? Bo jeden sie nazywa Holta a drugi Jablonski...

  35. Powrót do góry    #5345
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Hehe taaa....i w Holcie drzemie uwieziony potencjał, który eksploduje na PO i zapewni nam złoto w finale... A Jonas zbija KSM jak narazie..kurcze, tak szczerze mowiac to on chyba nie bedzie mial 2,5 nawet o ile to możliwe

    edit: sprawdzilem z ciekawosci i Jonas ma KSM w tym momencie 2,67
    Stworzylem jeszcze zestawienie gorszych zawodnikow w Speedway Ekstralidze 2012.. Az zal sie patrzy, ze Jonas miota się pomiędzy takimi zawodnikami.

    Patryk Kociemba

    Kamil Brzozowski

    Marco Gaschka

    Kacper Rogowski

    Rafał Szombierski

    Hubert Łęgowik

    Tyron Proctor

    Rafał Malczewski

    Danił Iwanow

    Karol Jóźwik

    Bartosz Bietracki

    Marcin Bubel

    Łukasz Przedpełski

    Mateusz Gradka

    Timo Lahti

    Mateusz Lampkowski
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 02-07-2012 o 18:43

  36. Powrót do góry    #5346
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Hehe taaa....i w Holcie drzemie uwieziony potencjał, który eksploduje na PO i zapewni nam złoto w finale... A Jonas zbija KSM jak narazie..kurcze, tak szczerze mowiac to on chyba nie bedzie mial 2,5 nawet o ile to możliwe
    Nie można mieć KSM < 2,50, bo wtedy "z urzędu" dostanie się właśnie to minimalne 2,50
    Nie wiem jednak, czy nie istnieje nadal przepis, który zakazuje startu obcokrajowcom, którzy maą zbyt niski KSM - było coś takiego kilka lat temu (chyba przy wartosci < 4,50)

  37. Powrót do góry    #5347
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Jeżeli Holta nie mieści się w pierwszej czwórce Falubazersów, to oczywiście won ze składu.
    No niestety Kibic, trzeba szukać innych powodów aby wypieprzyć Ryśka

    Statystki naszych kolarzy po 11 rundach - stan na 1.07.2012


    Ogólne:

    4 JONSSON 77,3% 85 : 25
    10 DUDEK 68,3% 69 : 32
    24 PROTASIEWICZ 56,9% 62 : 47
    34 HOLTA 48,9% 44 : 46
    36 LOKTAJEV 47,9% 45 : 49
    61 STRZELEC 26,7% 16 : 44
    N JANKOWSKI 37,5% 6 : 10
    N K.JABŁOŃSKI 33,3% 6 : 12
    N DAVIDSSON 23,8% 10 : 32
    N ROGOWSKI 12,5% 1 : 7



    Dom:

    JONSSON 84,0% 42 : 8
    PROTASIEWICZ 75,5% 37 : 12
    DUDEK 73,9% 34 : 12
    HOLTA 60,0% 24 : 16
    LOKTAJEV 58,7% 27 : 19
    STRZELEC 25,0% 6 : 18
    K.JABŁOŃSKI 50,0% 4 : 4
    JANKOWSKI 42,9% 6 : 8
    DAVIDSSON 27,8% 5 : 13
    ROGOWSKI 12,5% 1 : 7

    Wyjazd:

    JONSSON 71,7% 43 : 17
    DUDEK 63,6% 35 : 20
    PROTASIEWICZ 41,7% 25 : 35
    HOLTA 40,0% 20 : 30
    LOKTAJEV 37,5% 18 : 30
    STRZELEC 27,8% 10 : 26
    DAVIDSSON 20,8% 5 : 19
    K.JABŁOŃSKI 20,0% 2 : 8
    JANKOWSKI 0,0% 0 : 2


    I coś dla Rusty'ego - pierwsza dziesiątka

    1 IVERSEN 79,6% 86 : 22
    2 N. PEDERSEN 79,4% 100 : 26
    3 HOLDER 78,3% 94 : 26
    4 JONSSON 77,3% 85 : 25
    5 KOŁODZIEJ 75,0% 69 : 23
    6 HANCOCK 74,0% 74 : 26
    7 G. LAGUTA 70,2% 73 : 31
    8 WALASEK 69,4% 84 : 37
    9 SAJFUTDINOV 68,4% 78 : 36
    10 DUDEK 68,3% 69 : 32
    Ostatnio edytowane przez lugen ; 02-07-2012 o 19:01

  38. Powrót do góry    #5348
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta

    I coś dla Rusty'ego - pierwsza dziesiątka

    1 IVERSEN 79,6% 86 : 22
    2 N. PEDERSEN 79,4% 100 : 26
    3 HOLDER 78,3% 94 : 26
    4 JONSSON 77,3% 85 : 25
    5 KOŁODZIEJ 75,0% 69 : 23
    6 HANCOCK 74,0% 74 : 26
    7 G. LAGUTA 70,2% 73 : 31
    8 WALASEK 69,4% 84 : 37
    9 SAJFUTDINOV 68,4% 78 : 36
    10 DUDEK 68,3% 69 : 32
    Ten widok zastąpi mu żonę, dziewczynę i redtuba na najbliższe miesiące

  39. Powrót do góry    #5349
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Buła, wnioskuję, że na wyjazdy nie jeździsz. Popatrzyłbyś, jak to się przeambitny Rysiu miota na innych torach, to i od razu zmieniłbyś zdanie To wręcz niesamowite, że Rysiu tak często udowadnia swoją nicość, a mimo to tak wielu ciągle patrzy w niego niczym cielę w malowane wrota

    Za cholerę nie potrafię zrozumieć, jak można pisać o dobrowolnej rezygnacji z medalu w przypadku zmiany zawodnika pod nrem 3. A może wreszcie przejrzymy na oczy i zaczniemy powoli stwierdzać, że dobrowolnie rezygnujemy z medalu dając temu panu nieskończoną ilość szans?

    No ludzie, proszę Was

  40. Powrót do góry    #5350
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,856
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    To wręcz niesamowite, że Rysiu tak często udowadnia swoją nicość, a mimo to tak wielu ciągle patrzy w niego niczym cielę w malowane wrota
    Eee tam, nic podobnego. To nie tak, że tych "wielu" jest fanami Ryska. Bardziej realistami, raczej chodzi tu o to, że nikt z tych "wielu" nie wierzy, że Jabol jest w stanie nastukać tych punktów więcej.

    A może wreszcie przejrzymy na oczy i zaczniemy powoli stwierdzać, że dobrowolnie rezygnujemy z medalu dając temu panu nieskończoną ilość szans?
    Zechciej zauważyć, że tu akurat wybór mamy bardzo ograniczony. Puki Rysio klepie te swoje punkty to miejsce w składzie będzie miał. Zresztą niedługo sytuacja może się wyjaśnić, za dwa tygodnie mamy mecz z Gdańskiem, a tydzień póxniej z Rzeszowem na wyjeździe. Mam nadzieje, że zobaczymy obydwu w tych meczach i będziemy mogli porównać ich możliwości na tle tych samych przeciwników. Już nie mogę się doczekać tych chwil. Już widzę jak Rusty i spółka po mnie jedzie jak to ich wersja się sprawdzi
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #5351
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Koniec zabawy w ciuciubabkę Najbliższe mecze jedziemy w składzie:

    9,30 Protasiewicz
    x,xx Xxxxx
    4,01 Łoktajew
    x,xx Xxxxx
    9,49 Jonsson
    2,50 Strzelec
    2,50 Rogowski/Perzyński/Wojewoda/Zgardziński
    O Rogowskim na jakiś czas możecie zapomnieć, po wczorajszym upadku pewnie tak szybko do pełni sił nie wróci (chodzą słuchy o kontuzji kolana), chociaż chciałbym się oczywiście mylić.

    http://www.ostrow24.tv/film/6196-ret...-4149-cz1.html
    Tu możecie zobaczyć jak do tego doszło.

  42. Powrót do góry    #5352
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    ech ta nasza prasa i medycyna:
    chronologicznie:
    1. wczoraj wieczór: bez złamań
    2. dziś rano: pęknięcia nadgarstka
    3. dziś południe: złamanie z przemieszczeniem - operacja we wtorek

    i co ciekawe: dwa ostatnie newsy z oficjalnej strony, więc medycy we Wrocławiu się nie znają?

    miałem kiedyś złamanie kości w nadgarstku, kontuzja na meczu koszykówki i u mnie było to tak:
    1. dzień po upadku - to tylko stłuczenie, za pół roku zejdzie opuchlizna i będzie jak dawniej
    2. pół roku po upadku, opuchlizny nie ma, nadal boli, drugi lekarz [na podstawie tego samego zdjęcia!] stwierdza - ma pan złamaną kość łódeczkowatą nadgarstka, potrzebna będzie operacja; nie mogłem wtedy poddać się operacji z przyczyn osobistych;
    3.dwa i pół roku po upadku trzeci lekarz nakazuje zdjęcie tomografem i stwierdza - jest pan szczęśliwcem, kość się zrosła co zdarza się jedynie w 5% przypadków;

    tak więc z tymi diagnozami w sprawie kości nadgarstka to nie jest takie hop-siup;
    ponadto złamanie złamaniu nie równe, pamiętam jak chyba 2 lata temu na sparingu przed sezonem taką kość w nadgarstku złamał któryś z koszykarzy Zastalu, szybko mu zrobiono operację i po miesiącu wrócił na parkiet;
    co do Dudka to dobrze będzie jak we wrześniu wsiądzie na motor
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 02-07-2012 o 22:24

  43. Powrót do góry    #5353
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Tu macie upadek Dudka. Wyglądało to bardzo źle i do tego te felerne mejsce:/
    http://www.zkzssa.pl/Falubaz-TV/Sezon-2011

    Dużo zdrowia Patryk!

  44. Powrót do góry    #5354
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Tu macie upadek Dudka. Wyglądało to bardzo źle i do tego te felerne mejsce:/
    http://www.zkzssa.pl/Falubaz-TV/Sezon-2011

    Dużo zdrowia Patryk!
    O k wa. Faktycznie nie wyglądało to ciekawie. Dobrze, że nie skończyło się gorzej.

    3maj się Patryk !

    EDIT:

    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    O Rogowskim na jakiś czas możecie zapomnieć, po wczorajszym upadku pewnie tak szybko do pełni sił nie wróci (chodzą słuchy o kontuzji kolana), chociaż chciałbym się oczywiście mylić.

    http://www.ostrow24.tv/film/6196-ret...-4149-cz1.html
    Tu możecie zobaczyć jak do tego doszło.
    Kacper prawdopodobnie skręcił kolano. Zresztą widać na powtórce jak prawa noga została "na dmuchawcu" a druga pod. Widać jak była nienaturalnie wygięta.

    Ech, cóż za pechowa niedziela
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 02-07-2012 o 22:58

  45. Powrót do góry    #5355
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Tu macie upadek Dudka. Wyglądało to bardzo źle i do tego te felerne mejsce:/
    http://www.zkzssa.pl/Falubaz-TV/Sezon-2011

    Dużo zdrowia Patryk!
    w podobny sposób najechał jak Lee,
    na szczęście nie przeleciał przez kierownicę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •