Strona 43 z 49 PierwszyPierwszy ... 334142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,935 z 2200

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1891
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    ...
    I przestań pitolić głupoty. Już widzę jak np. Pawlicki (po zakończeniu sezonu przez Unie) szybko podpisuje kontrakt w Anglii, pewnie po to aby dokładać do interesu
    Ten przykład jest słaby, bo ten przykładowy żużlok w okolicznościach jak podałeś, nie musi kupować oddzielnego zestawu sprzętu na Anglię, tylko wywozi raz to co tutaj miał i szlus.

  2. Powrót do góry    #1892
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Ten przykład jest słaby, bo ten przykładowy żużlok w okolicznościach jak podałeś, nie musi kupować oddzielnego zestawu sprzętu na Anglię, tylko wywozi raz to co tutaj miał i szlus.
    He, he. Sam jesteś słaby

    Silniki na których jeżdżą w Polsce kompletnie nie nadają się na angielskie tory. No ale rozmydlasz meritum sprawy, więc ponawiam pytanie. Czy Pawlicki podpisał kontrakt w Anglii po to aby tam dokładać do interesu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1893
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Sam się do Anglii nie nadajesz. Silnik trzeba poprzestawiać (dysze, zapłon), ale skorupa zostaje, więc nie trzeba jej kupować, więc sobie w paru meczach można popykać punktów. Na waciki ma szanse odłożyć.

  4. Powrót do góry    #1894
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Gdyby nie liga Polska, wielu zawodników nie jeździło by w Anglii, Szwecji, ba, w GP - bo by było to nieopłacalne I zresztą sami to mówią. W Anglii większość jeździ hobbystycznie lub żeby podszkolić swoje umiejętności. Jeśli zrobią dużo punktów, to może i wyjdą na plus. Z tym że i tak bez kasy z Ekstraligi nie mieliby na przygotowanie sprzętu, dobrych mechaników itd. aby te punkty robić Koło się zamyka.

    Nawet po obecnych ograniczeniach i tak większość zarobi u nas zdecydowanie najwięcej. Wystarczy na naszą ligę, ale już nie na inne + turnieje indywidualne. I stąd wszystkie protesty.

  5. Powrót do góry    #1895
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    Mówisz, że klub potrzebuje zawodników utożsamiających się z nim OK, ale Holta? Co się u Nas odbuduje to ucieka więc sorry, ale takiego zawodnika nie potrzebujemy. Mieszka w Częstochowie ma tutaj swoją bazę (ośrodek prawo jazdy), ale gdzie mu dają większe pieniądze tam ucieka.
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    myślę, że warto zaryzykować z Holtą. Większość klubów sobie go odpuści przez te historyjki np. m.in. nadgarstki. Warto jednak pamiętać, że ten zawodnik gdzie nie szedł zawsze miał spadek formy i zawodził. Przychodził do Częstochowy reaktywacja lider i czołówka.
    O kim piszesz?
    Holta RAZ W KARIERZE wrócił do Częstochowy.

  6. Powrót do góry    #1896
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_CKM Zobacz posta
    O kim piszesz?
    Holta RAZ W KARIERZE wrócił do Częstochowy.
    Jak już wycinasz to wytnij całość:
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    Zgadzam się w pełni ze spoo jednak po przemyśleniach myślę, że warto zaryzykować z Holtą. Większość klubów sobie go odpuści przez te historyjki np. m.in. nadgarstki. Warto jednak pamiętać, że ten zawodnik gdzie nie szedł zawsze miał spadek formy i zawodził. Przychodził do Częstochowy reaktywacja lider i czołówka. Patrząc na to, że jest polakiem i na to, że nie ma dużego KSM myślę, że kto nie ryzykuje ten nie ma i warto postawić na niego. Nie jesteśmy tak bogatym klubem jak Tarnów który od tak może sprowadzić sobie samych mistrzów dlatego tym bardziej można zaryzykować. Rune mieszka w Częstochowie tutaj ma bazę i nie ma co kłamać dużo ludzi będzie zadowolonych bo jakby nie było Rune dla Częstochowy zrobił bardzo dużo.
    I trzeba liczyć, że będzie miał taki sam powrót jak ostatnio

  7. Powrót do góry    #1897
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Czestochowa to dla Holcinskiego jedyna sluszna opcja. Ma tu dom, interesy, przyjaciol i sponsorow. Kibice go lubia, KSM rowniez jest niczego sobie, zatem jesli Rooney ma choc odrobine przyzwoitosci i po dwoch kiszkowatych sezonach nie bedzie spiewal dla siebie jakiejs kosmicznej kasy, to powrot dla CKM wydaje sie chyba najrozsadniejszym rozwiazaniem dla obydwu stron.
    Pzdr,
    Garfield

  8. Powrót do góry    #1898
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    No to pierwszą parę już mamy 1. G.Łaguta, 2. R.Szombierski. W czwartek ponoć mają podpisać na konferencji. Z innych źródeł wyczytałem, że jednak nie będzie budowany mocny skład jak chcieli na początku za drogo. W każdym razie walczą póki co o Walaska. Marta z Rzeszowa póki co nęci wszystkim w głowach rozmawia z każdym chyba xD i obiecuje miliony.

  9. Powrót do góry    #1899
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    "Po 18. kolejce Lwy zakończyły zmagania w Ekstralidze. Od tego czasu pod Jasną Górą trwają przygotowania do nowego sezonu. W czwartek włodarze klubu przygotowali dla kibiców pierwsze niespodzianki.

    Działacze w Częstochowie nie próżnują. Niespełna dwa tygodnie temu Dospel CKM Włókniarz po zwycięstwie nad Unią Leszno zapewnił sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ostatnie dni były bardzo pracowite dla włodarzy częstochowskiego klubu, którzy zapowiadają w przyszłym sezonie walkę o wyższe cele niż utrzymanie w Enea Ekstralidze.

    Grigorij Łaguta i Rafał Szombierski to pierwsi zawodnicy, którzy zadeklarowali chęć dalszych startów w Częstochowie. "Grisza" na czwartkowej konferencji prasowej podpisał list intencyjny. Szombierski ma uczynić to w najbliższych dniach. Dla Rosjanina będzie to trzeci sezon startów z lwem na plastronie. Natomiast "Szumina" spędzi czwarty rok pod Jasną Górą."

    za sportowefakty.pl

  10. Powrót do góry    #1900
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    Warto jednak pamiętać, że ten zawodnik gdzie nie szedł zawsze miał spadek formy i zawodził. Przychodził do Częstochowy reaktywacja lider i czołówka.


    Weź pod uwagę, że latka lecą. Rune będzie miał 40 na karku w przyszłym sezonie. Z formą może być różnie, a i pytanie czy warto inwestować w takiego grajka... Osobiście wolałbym postawić na kogoś zdecydowanie młodszego

  11. Powrót do góry    #1901
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuz...295,1,984.html

    Ze co? Hodowca psow, ktory w ostatnich latach kilka razy pokazywal nam przed sezonem wala, mialby niby wrocic, bo pojawila sie kasa? Co to, to nie!

    Po okresie degrengolady pojawila sie przed nami ogromna szansa na powrot do czolowki. Jest kasa, sponsorzy, pomysly na przyszlosc, na nowy, zdrowszy Wlokniarz. Nie zaprzepascmy tego, nie kontraktujmy hodowcy - psa na kase. Miejmy choc odrobine honoru, poradzilismy sobie bez lysego tyle lat - poradzimy sobie dalej.
    Pzdr,
    Garfield

  12. Powrót do góry    #1902
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Jak sobie radziliśmy to widać. Ogony tabeli, brązowe medale z milionami wywalonymi na dreamteamy, seryjne marnowanie juniorów niezależnie od ich talentu i kupa wszechogarniającego dziadostawa i marazmu, zaczynając od długich okresów "ciszy" w tym wątką po, pożal się boże, "młyn" na stadionie.
    Guzik mnie obchodzi czy Marek Cieślak hoduje psa czy chomika lub okapi i to co o nim myśli Garfield. Pamiętam Marka z toru jako zawodnika i jako trenera. Wszystkie te Czernickie, Krzystyniaki, Dzikowskie i inne "fachowce" mogą mu najwyzej po żarcie dla psa latać. W 1996 z grupy średniaków Marek wykuł złoto. Czasy były inne ale ja widzę w nim fachowca który bardzo przydalby się w tym klubie.

  13. Powrót do góry    #1903
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Fachowosci Cieslaka kwestionowac nie bede. Niemniej faktem jest, ze hodowca nie raz opowiadal banialuki o swojej milosci i przywiazaniu do Wlokniarza, by chwile pozniej podpisac kontrakt z Wrockiem lub innym Falubazem. Dla mnie trener Marek Cieslak jest czlowiekiem kompletnie niewiarygodnym. A odnosnie "Krzystyniakow, Dzikowskich i innych fachowcow" - pamietasz, kto byl naszym trenerem w latach 2003-2006 r.? Cieslaka tam jakos nie pamietam, a w tym czasie mielismy 4 z rzedu medale DMP. To samo z juniorami - kogo oprocz Janowskiego "wychowal" w ostatnich latach hodowca? No kogo?
    Pzdr,
    Garfield

  14. Powrót do góry    #1904
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Z jednej strony bym chcial Marka z drugiej nie.Fachowiec swietny.Ale gdy on przyjdzie to obawiam sie ze skonczy sie tor ktory sluzy widowisku.
    Brac Hampela lub Emila a jesli nie to Walaska.Do tego Rysiek a jesli nie to niech bedzie Zengi.

  15. Powrót do góry    #1905
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Według mnie potrzebne jest jedno a nawet dwa wzmocnienia na seniorze i jedno juniorskie z opcją zastępowania słabszego seniora.
    Winiarski mysli podobnie. Może coś z tego będzie pod warunkiem że będą większe pieniądze.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 06-09-2012 o 22:25
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #1906
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Grisza,Szumina,Hampel/Emil/Walasek,Nermark,Holta,Czaja,Łęgowik.Ewentualnie za Daniela kogos sprowadzic .Na oko KSM bedzie na styku wiec rozne warianty jeszcze moga byc.

  17. Powrót do góry    #1907
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Byle nie Cieślak zrobił Nas już ostro w jajo i każdy o tym wie. Niech sobie idzie znowu do drużyny która będzie miała skład na papierze na złoto. Ja jestem za tym bym Andzia robił tor, Drabik szkolił młodzież, a Dymek zarządzał drużyną. Dwa lata doświadczenia już ma, zależy mu na Włókniarzu i nie raz miał już oczy we łzach. Wybaczcie mu już nie które błędy i niech dalej uczy się przy Andzi i Drabiku. Nie potrzebny nam trener seniorów, a właśnie manager. Drabik poza szkoleniem młodych zawsze może sypnąć naszym starszym jakieś rady. Patrząc na jazdę młodego Drabika widać, że Drabol potrafi szkolić. Nie ma co płacić grubej kasy Cieślakowi lepiej zwiększyć za nią kapitał i mieć pewniejsza przyszłość. Co do składu dzisiaj co nieco usłyszałem i wiem, że Łaguta, Szombierski, Nermark, Zengota na 99% zostaną. Dwóch pierwszych już mamy, a kolejna dwójka mam nadzieję, że dołączy w niedługim czasie. Piątym seniorem ma być mocny Polak i nie będzie to najprawdopodobniej Walasek oczywiście tutaj nie wiadomo na 100%, ale jest szansa i to nie mała. Z tym polakiem będzie pasował idealnie młody Łaguta który by walczył o skład z Szuminą czy Zengim, ale to już nie słyszałem, a tylko moje obliczenia po KSM bo wynosiłoby z nim 38,98. Więc tak jak i zapowiedzieli na konferencji dużych zmian nie będzie, bo będzie to jedna armata czy tam strzelba . Mam nadzieję, że Jabola na Artioma wymienią i będzie cud, miód, malina . Co do juniora który jest na celowniku to wielka niewiadoma bo jest młody, ale jak wypali to może jechać fajny speedway przy tym nowym regulaminie. Wychowanek Rybnika.

  18. Powrót do góry    #1908
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Brać młodego Worynę, do kompletu do Szuminy. Będą chłopaki z Rybnika do nas na mecze jeździć i się ekstraligą pasjonować A co ślęzaki potrafią to chyba było widać w ostatnim meczu.

    Jeśli ma zostać Łaguta i Nermark to nie musi to być "polska" strzelba.

  19. Powrót do góry    #1909
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Co bym nie mówić Shrek jest wyżeraczem jak nikt w tym sporcie, ale ... kilka kwestii.
    1) Na tę chwilę wydaje się być niepotrzebny. Potrzebny był w tym roku do ogarnięcia świeżego toru, a jak kol.Fajka słusznie zauważył społecznie nie pracuje.
    2) Za zawodników też nie pojeździ raz już miał mistrzowską drużynę i co było?
    3) Nasz młody zarząd nie wie, że zatrudniając Narodowego odbierają sobie część władzy w Klubie, a że lubią nieproszeni pociągać za sznureczki to było widać w tym sezonie. Oj będą się iskry i wióry sypać.
    4) Nie zatrudniając pana Marka wzmacnia się jakiegoś rywala i to jest minus.
    5) Zatrudniając możemy zapomnieć, że na tor Andzia będzie miał jakiś wpływ, a to by była wielka szkoda. Jestem zdania, żeby sprawy torowe zostawić Andzi i pod żadnym pozorem mu w tej kwestii nie "pomagać". Każdego meczu pewnie nie wygramy, za to ubaw po pachy gwarantowany.

    Aha czyli też jestem na "Nie" tylko z innych powodów niż ten, że nas zrobił w jajo.
    Aaaa ... oprócz tego, że nas zrobił w jajo to na barażach z Gnieznem dupsko uratował.

  20. Powrót do góry    #1910
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Poza Łagutą i Szombierskim na pewno ma zostać Grzegorz Zengota.
    ps.pl

    Mój Boże... a ten tu po co? Bo jeśli jako 6-ty senior w razie niedyspozycji Szombierskiego to OK. Dawno nie było u nas tak nie utożsamiającego się z drużyną i olewającego nas na każdym kroku zawodnika

    Zostać muszą koniecznie:
    Łaguta, Nermark, Szombierski (podobno KSM 2,50), Czaja, Łęgowik, Bubel, Malczewski

    Mamy z w/w już 5 zawodników do składu.

    Więc dwa wolne miejsca: Emil, Artem, Walasek, Holta, Gapiński?

    Podsumowując: jeśli wzmocnimy się tylko jednym zawodnikiem, a Zengiego damy jako podstawowego jeźdźca - jedziemy o to samo co w tym sezonie. No i żadnych juniorów z zewnątrz! Dość już mam Szczepaniaków, Kajzerów i innych. Ludzie, jak my chcemy mieć własnych wychowanków? Że Łęgowika i Bubla stać na dobrą jazdę mimo syfu pod tyłkiem to już chyba pokazali!

    Odnośnie Cieślaka... jeśli to prawda, to przygotujmy się na tor w stylu "wrocławskim" (kopa po jaja), albo "tarnowskim" (beton i sama kreda) z ostatniego meczu z Zieloną Górą W d***e będę miał takie pseudozwycięstwa.

  21. Powrót do góry    #1911
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Olać Marka Przywrócić kogoś typu Dzikowski albo Jan Grabowski dla młodzieży i jedziemy.

    Jeśli chodzi o skład ja widzę dwie wersje:

    wariant I:
    1.Łaguta
    2.Szombierski
    3.Nermark
    4.Jędrzejak
    5.Vaculik
    6.Czaja
    7.Łęgowik

    II wariant:
    1.Łaguta
    2.Madsen
    3.Nermark
    4.Szombierski
    5.Hampel
    6.Czaja
    7.Łęgowik

  22. Powrót do góry    #1912
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    A po co tu Artiom ? Dlatego, że jest bratem Griszki to mu się tu należy miejsce ? Ja odchodził , dogadał się z Bydzią w połowie sezonu i obwieścił to w mediach pięknie, później och-y i ach-y jak to mu lepiej niż w Częstochowie a teraz co kaski brak i powrót ze skulonym ogonem ? Treningi w Bydzi olewał, a teraz jak wróci i będzie pod parasolem ochronnym Griszki to się zmieni ? Nie wierze .

  23. Powrót do góry    #1913
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Co Wy bierzecie za towar? Hampel, Walasek? Najpierw trzeba pospłacać Grisze za ten sezon i uzyskać licencję.

  24. Powrót do góry    #1914
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Jak dla mnie Zengus moze zostac. Potencjal ma na ok. 9 pkt w meczu, musialby tylko dokonac pewnych korekt w kalendarzu. Najlepiej, jakby wzial przyklad ze swojego zielonogorskiego mentora Protasa, ktory w zawodach indywidualnych jezdzi tak, zeby przypadkiem w nich daleko nie zajsc, no i ma dzieki temu wiecej czasu na przygotowanie sie do meczow Falubazu

    Argument, ze Zengota nie utozsamia sie z druzyna, tez do mnie nie trafia. Jego imiennik Walasek mial wszystko dookola w dupie, a teraz wszyscy modla sie o jego powrot

    Podziekowalbym natomiast panu Keniowi "jak Biere, to jade". I nie chodzi nawet o to, ze jest nadmiernie przekonanym o wlasnej klasie cieniasem - po prostu za duzo w tym wypadku ryzykujemy (kontuzja).
    Pzdr,
    Garfield

  25. Powrót do góry    #1915
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Co Wy bierzecie za towar? Hampel, Walasek? Najpierw trzeba pospłacać Grisze za ten sezon i uzyskać licencję.
    A ty co ćpiesz? Masz jakieś info o problemach finansowych Włókniarza? Wiesz w Lesznie więcej niż my w Czewie? Dobry masz towar, bierz połowę Cała Polska myśli, że Włókniarz nadal jedzie na kredycie bez kasy - pozdrawiam Was umysłowi indolenci!

    PS: Zajmij się swoim grajdołkiem i martw się czy Wasz wielki idol Jarek nie odfrunie gdzieś razem z Pawlickimi, a wtedy życzę powodzenia w walce o utrzymanie!

  26. Powrót do góry    #1916
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Jak dla mnie Zengus moze zostac. Potencjal ma na ok. 9 pkt w meczu, musialby tylko dokonac pewnych korekt w kalendarzu. Najlepiej, jakby wzial przyklad ze swojego zielonogorskiego mentora Protasa, ktory w zawodach indywidualnych jezdzi tak, zeby przypadkiem w nich daleko nie zajsc, no i ma dzieki temu wiecej czasu na przygotowanie sie do meczow Falubazu

    Argument, ze Zengota nie utozsamia sie z druzyna, tez do mnie nie trafia. Jego imiennik Walasek mial wszystko dookola w dupie, a teraz wszyscy modla sie o jego powrot

    Podziekowalbym natomiast panu Keniowi "jak Biere, to jade". I nie chodzi nawet o to, ze jest nadmiernie przekonanym o wlasnej klasie cieniasem - po prostu za duzo w tym wypadku ryzykujemy (kontuzja).
    A jeszcze niedawno tak złorzeczyliście na Zengiego, a to dobry chłopak jest.
    Faktycznie trochę za ambitny i raczej nigdy nie skuma że GP to nie jest i nigdy nie będzie jego poziom, ale zawsze może być bardzo solidnym ligowcem.

  27. Powrót do góry    #1917
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Ponieważ jeżdżę na Włókniarza od 25 lat (chodż pochodzę z Gorzowa i głównie kibicuję Staleczce)pozwolę sobie zabrać głos w tej dyskusji.
    Moim zdaniem w Częstochowie potrzeba 7 seniorów co przy ksm-39 nie będzie takie trudne.
    Podaje ksmy dal tych co skończyli jazdę w lidze(mogę sie mylić góra o 0,1pkt)
    1. Łaguda 8,84 2. Nermark 8,00 3. Jabłoński M. 5,04/ Zengota 5,93 4. Szombierski 2,50/ K.Jabłoński 2,50 5 Czaja 3,09 = 28,36 a wiec na nowego zostaje aż 10,64 a to oznacza że pasuje każdy, nawet N.Pedersen 10,40 (ale bez meczy ze Spartą.)
    Taki skład to walka między M.Jabłośkim a Zengotą i miedzy Szuminą a K.J . Oczywiście każdy z tej pary musiałby mieć zagwarantowane min.po 6-7 meczy a reszta w zależności od sytuacji i wyniku rywalizacji o skłąd. No i kogo proponujecie jako NOWEGO?

  28. Powrót do góry    #1918
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Griszka nam się wysypał jaki skład będzie za rok :

    http://tvorion.pl/?action=show_news&idNews=11353

  29. Powrót do góry    #1919
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Co Wy bierzecie za towar? Hampel, Walasek? Najpierw trzeba pospłacać Grisze za ten sezon i uzyskać licencję.
    Nadal nie mozesz przebolec tego ze nie ma was w play-offach?
    Za rok bedziecie sie bic o utrzymanie.
    Pozdrawiam

    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Griszka nam się wysypał jaki skład będzie za rok :

    http://tvorion.pl/?action=show_news&idNews=11353
    To co on wymienił czyli Bogdanov i Artiom to raczej walka o utrzymanie no ale rozne rzeczy mozna mowic

  30. Powrót do góry    #1920
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    To co on wymienił czyli Bogdanov i Artiom to raczej walka o utrzymanie no ale rozne rzeczy mozna mowic
    Szkoda, że nie słyszałeś, że wymienił też Sajfutdinowa i Hampela

  31. Powrót do góry    #1921
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dobrze, że nie wymienił jeszcze Crumpa i Pedersena, bo wtedy już byście się w ogóle podjarali
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  32. Powrót do góry    #1922
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ogarnij bajerę. Wszyscy wiedzą, że to pół-żartem pół-serio. Aczkolwiek jedno z tych mocniejszych nazwisk może się pojawić w przyszłorocznym składzie.

  33. Powrót do góry    #1923
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    A odnosnie "Krzystyniakow, Dzikowskich i innych fachowcow" - pamietasz, kto byl naszym trenerem w latach 2003-2006 r.? Cieslaka tam jakos nie pamietam, a w tym czasie mielismy 4 z rzedu medale DMP.
    Z całym szacunkiem dla niego, ale z takim składem jak miał Krzystyniak to ja bym platynę zdobył.
    Jankowi zdecydowanie nie, natomiast nie miałbym nic przeciwko Dzikowskiemu. Chyba nie tylko ja najmilej wspominam właśnie jego wśród trenerów ostatniej dekady.

    Cieślak - moim zdaniem to zdecydowanie najlepszy fachowiec spośród wszystkich czynnych trenerów, jednak nie decydowałbym się na niego z co najmniej dwóch powodów:
    a) obawa o stan toru - to jest kluczowa kwestia, wolę byle jaki skład + dobry tor niż sytuację odwrotną
    b) kwota, jaka ubywałaby z kasy klubowej

    Bjerre - Tak słabego sezonu nie powtórzy, zatem zostawiłbym pod warunkiem, że będzie tak tani, jak być powinien. O to jednak może być ciężko, wszak w przyszłym roku, najpóźniej za dwa lata ma być mistrzem świata.
    I nie wiem skąd się w tym wątku biorą opinię, jakoby Kennetha należało zostawić z uwagi na to, że to rzekomo walczak. Walczakiem to on może być w meczach z Wrocławiem i Gdańskiem u siebie.

    Artiom Łaguta - tutaj także nie rozumiem entuzjazmu, jaki wywołuje to nazwisko. Możliwości ma nieprzeciętne, i owszem, jednak nie zmienia to faktu, że ostatnie dwa sezony miał odpowiednio - słaby i fatalny.

  34. Powrót do góry    #1924
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Artiom? Zdecydowanie nie.
    Jesli chcemy mierzyc wyzej to z nim na pewno nam sie to nie uda.

    Niech dalej jezdzi dla swojej Bydgoszczy do ktorej uciekł sezon temu.

  35. Powrót do góry    #1925
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Mnie cieszy przyjęcie zaproszenia na turniej 30.09 przez Woffindena, Buczkowskiego i Emila. Chciałbym również obejrzeć jazdę Vaculika.
    Ostatnie ligowe występy Krzyśka i Martina w Częstochowie były powalające. Oni fruwali po tym torze.
    To są wg mnie dobre kandydatury na nowych zawodników Włókniarza.
    Młodzi, zdolni, którzy jeszcze przez wiele lat mogą punktować na odpowiednim poziomie, a jak budować skład to właśnie z takich, żeby np w 2014 roku mieć w dupie ksm korzystając z przepisów. Choć znając życie te mogą się zmienić w każdej chwili.
    Ostatnio edytowane przez spoo ; 08-09-2012 o 11:46

  36. Powrót do góry    #1926
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Dałbym sobie spokój z Artiomem. To zwyczajnie nie jest zawodnik ekstraligowy. Pozostawiłbym trzon Łaguta, Nermark, Szumina - do tego kogoś kto mógłby robić ciśnienie w walce o skład dla tego ostatniego, może być Jabol.
    Jeżeli chodzi nowe torpedy to należy ściągać Emila - koniec kropka. Buczkowski miał sezon życia i prawdę mówiąc nie sądzę, że następny będzie równie udany. Vacul będzie nie do ruszenia z Unii T.
    Kandydatury Holty, Walaska... dla mnie bez sensu. Jasne, że będą oni jeździć ja przyzwoitym poziomie, ale "licznik bije" i należało by postawić na młodszych. Holta miał słabe dwa sezony, znowu miałby się odrodzić "czterdziestolatek" w Czewie ? Ryzykowne. Walasek to dla mnie strasznie chimeryczny zawodnik, zdecydowanie bardziej wolałbym Emila.

    Z uwagi na ograniczenia finansowe, na uzupełnienie składu wziąłbym zawodnika krajowego pokroju Gapy (może Ułamek? - mimo wszystko solidny ligowiec). Dobrze by było widzieć również Woffindena, ale chyba w przedstawionym wyżej scenariuszu nie łapie się do składu.

  37. Powrót do góry    #1927
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Jeszcze do niedawna kandydatura Artioma wydawala mi sie calkiem ciekawym rozwiazaniem. Niski KSM, waleczny, w parze z bratem moglby to byc zupelnie inny zawodnik... No ale pozniej uslyszalem, jakie sa zyczenia szefow Wlokniarza i zwyczajnie mi przeszlo
    Pzdr,
    Garfield

  38. Powrót do góry    #1928
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Jakiś pionek z Leszna coś pisał o spłacaniu i walce o licencję:

    "Mimo spłaty długów po poprzednich władzach Włókniarza, obecnie klub jest jednym z nielicznych ośrodków, gdzie zawodnicy otrzymują pieniądze na bieżąco. Tym samym w przeciwieństwie do poprzednich lat w Częstochowie nikt nie będzie z niepokojem oczekiwał na decyzję o przyznaniu licencji. - Z olbrzymią satysfakcją mogę powiedzieć, że jesteśmy jednym z nielicznych klubów Ekstraligi, który na bieżąco, bądź z minimalnymi opóźnieniami regulował zobowiązania wobec zawodników. Nie powtórzy się już sytuacja, jaka miała miejsce w roku ubiegłym, że klub na gwałt musiał szukać pieniędzy przed zakończeniem procesu licencyjnego – powiedział prezes częstochowskiego klubu."

    za ckmwlokniarzsa.pl

  39. Powrót do góry    #1929
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Czytam te wasze rozwazania i praktycznie zgadzam sie ze wszystkim . Nie moge pojac tylko jak mozna myslec o powrocie do Włokniarza Cieslaka czy Ułamka ??!!
    Włokniarz jako klub ma honor i mysle ze nie bedzie sobie zawracał dupy takimi osobami
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1930
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    A w czym się tez nasz honor jako klubu przejawia boś mnie troszkę zaskoczył? Odstawianiem i przywracaniem szuminy? Przepraszankami i obrażankami z bublem? Braniem odpadów z klubów których nie znoszą kibice (zengota)? Tacyśmy sami honorowi jak wszyscy inni.

  41. Powrót do góry    #1931
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Dzis w Tygodniku czytalem ze Gollob ma przyjechac na rozmowy w tym tygodniu
    Ale podpis mnie ciekawi (o) Czyzby Ostafinski szukał sensacji

  42. Powrót do góry    #1932
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    herbie

    Wrzuć link, wszyscy się pośmiejemy
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #1933
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    już się pojawiło w wątku UT


  44. Powrót do góry    #1934
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    a my Ciesloka powinnismy potraktowac tak jak on nas gdy nas mamił a uciekł do zgrzeblarki zielona góra
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #1935
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Zapomniało mi się: ile to Polonia otrzymała kary za negocjacje z zawodnikiem (Artiomem) w trakcie rozrywek? No ale skoro pada na bogaty Klub to co tam.

Strona 43 z 49 PierwszyPierwszy ... 334142434445 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •