Strona 45 z 49 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,981 do 2,025 z 2200

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1981
    Początkujący
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To tak w gestii przypomnienia - u Was jak były potężne problemy z kasą i wszystkim wokół to jakoś Grisza został.
    Bo Grisza Nas kocha

    A tak na poważnie kasa się znalazła to został, gdybyśmy nie wyrównali/przebili oferty różowego koszula dzisiaj Grisza byłby myszkiem i taka prawda.
    Chyba jak każdy kibic Włókniarza chciałbym Emila u Nas, ale tak naprawdę szansę oceniam na góra 5%. Jeśli Bydzia Go spłaci i zbuduje przyzwoity budżet zostanie u nich, jeśli nie będzie łakomym kąskiem dla połowy ligi - wtedy zacznie się licytacja.

  2. Powrót do góry    #1982
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Te wszystkie spekulacje oparte na obserwacjach parkingowych i wywiadach oficjalnych nijak mają się do nieoficjalnych wypowiedzi Emila i uwierzcie, że jego chęci żeby przyjść do Czewy są bardzo duże. Teraz tylko pytanie czy finansowo się dogadają. Niestety więcej powiedzieć nie mogę.
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  3. Powrót do góry    #1983
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Taaa....bo Emil z Tobą właśnie nieoficjalnie rozmawia o tym, gdzie będzie jeździł za rok. Od tego, że tor mu odpowiada do podpisania kontraktu z klubem daleka droga, ale przecież to tylko moje (i jakże błędne) zdanie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #1984
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    mentikk, naprawdę zajmij się swoją Polonią bo z tego co wiem jeszcze nawet długów nie spłaciliście, a już skład budujesz Ja mam np info, że Waszym liderem ma być Buczkowski, co sporo mówi o ewentualnym składzie bydgoszczan...

  5. Powrót do góry    #1985
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    mentikk, naprawdę zajmij się swoją Polonią bo z tego co wiem jeszcze nawet długów nie spłaciliście, a już skład budujesz Ja mam np info, że Waszym liderem ma być Buczkowski, co sporo mówi o ewentualnym składzie bydgoszczan...
    Ten sam Buczkowski co w Czewie walnal 16 pkt i w SWC w barazu zaprezentowal sie niezle? jesli tak to Bydgoszcz wcale niemusi byc slaba.Buczek ma dopiero 26 lat i sie prawidlowo rozwija.Ten sezon pokazal ze tkwi w nim jeszcze wiekszy potencjal

  6. Powrót do góry    #1986
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    mentikk, naprawdę zajmij się swoją Polonią bo z tego co wiem jeszcze nawet długów nie spłaciliście, a już skład budujesz Ja mam np info, że Waszym liderem ma być Buczkowski, co sporo mówi o ewentualnym składzie bydgoszczan...
    Ja buduję skład? A to ciekawe. Nie wiedziałem, że mam takie możliwości
    Póki co ja mogę sobie albo domniemać ewentualny skład, albo wysnuwać życzenia odnośnie składu. Za to TY i Twoi koledzy już zbudowaliście skład z (nadal) naszym zawodnikiem, bo Wasz trener ganiał za nim po parkingu w czasie turnieju towarzyskiego.
    Z drugiej strony...cwaniakujesz, a jeszcze nie dawno jak większość częstochowskich kibiców miałeś sraczkę czy w ogóle będziecie mieli drużynę, w której lidze i czy zawodnicy jacyś zostaną, a Grisza nie odejdzie nawet do Bydgoszczy.... pamięć krótka i ulotna, co?
    PS. Polonią też się zajmuję - a jakby nie patrzeć Emil mnie między innymi interesuje z tego tytułu, że to zawodnik Polonii
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #1987
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Polonia ma taki sam problem jak Włókniarz rok temu. Grisza też mówił, że zostanie, bo chciał odzyskać należącą mu się kasę Gdyby oboje od razu obwieścili odejście byliby na szarym końcu kolejki do wypłaty, a tak to kluby miały motywacje, aby ich spłacić.

    Dla Bydgoszczy byłoby zdecydowanie lepiej, gdyby klub trafił w prywatne ręce. Miasto niech ładuje te 3 mln zł rocznie w stadion - bardziej się przyda.

  8. Powrót do góry    #1988
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    To na pewno, ale musiałby się znaleźć ktoś kto chciałby ten klub od miasta przejąć i nim zarządzać. Niestety nie mamy tyle szczęścia co Toruń czy Rzeszów, gdzie wpada ludź z wielką kasą i robi przewrót w klubie. Zawiszy się udało - wpadł Radosław Osuch, wykupił klub i przebudował go od podstaw. Jakoś trend na piłkę jest ostatnio.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #1989
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Taaa....bo Emil z Tobą właśnie nieoficjalnie rozmawia o tym, gdzie będzie jeździł za rok. Od tego, że tor mu odpowiada do podpisania kontraktu z klubem daleka droga, ale przecież to tylko moje (i jakże błędne) zdanie
    Nie chce mi się z Tobą dyskutować. To było info dla zainteresowanych a nie zaproszenie do dyskusji z mojej strony.
    Co i komu Emil mówił to już informacja, o której pisać nie zamierzam, ale konkluzja jest taka jak w moim poprzednim poście. I absolutnie nie chodzi o jakis wywiad o torze. Dla mnie EOT.
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  10. Powrót do góry    #1990
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    I tutaj zgodzić się nie mogę. Przykład Adamsa pokazuje ze sentymenty istnieją. Zdaję sobie sprawę z tego że przytłaczajaca większość jest zawodników pokroju Holty(niewazne gdzie, byleby kieszenie były pełne), i jak dla mnie to Emil jest takim drugim Adamsem. Jeżeli bedzie miał płacone regularnie to wybierze mniejsze pieniądze ,ale jednak w Bydzi, niż wieksze gdziekolwiek.
    Hmm, to żaden dowód na to, ze Adams czy Emil są sentymentalni. Moglibyśmy stwierdzić to tylko w sytuacji kiedy znalibyśmy sumy jakie za tym stoją oraz sumy jakie były proponowane tym zawodnikom za zmianę barw. Osobiście domyslam się, ze zawodnicy Ci mieli/mają tak wygórowane zarobki, ze ciężko jest/było komukolwiek je przebić.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #1991
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Emil będzie w Częstochowie i tyle w temacie. ps. widzieliście jaki prezent dostał Łaguta od KJG? Masakra

  12. Powrót do góry    #1992
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Masz na myśli żółte Camaro? Ja to bym z Bydzi chciał jeszcze Buczka wyjąć na drugiego Polaka, tylko czy to możliwe?

  13. Powrót do góry    #1993
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    Emil będzie w Częstochowie i tyle w temacie. ps. widzieliście jaki prezent dostał Łaguta od KJG? Masakra
    Masz tak mocne argumenty, że aż nie potrafię się do nich ustosunkować
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #1994
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    Emil będzie w Częstochowie i tyle w temacie. ps. widzieliście jaki prezent dostał Łaguta od KJG? Masakra
    Hmm, no fakt. Teraz to przekonałeś wszystkich niedowiarków
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1995
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    A czy ja podałem jakieś argumenty? Bo nie wydaje mi się po drugie nie pisałem żeby przekonywać bo co bym nie napisał to i tak nikt nie uwierzy więc nie było sensu Łaguta dostał takie cacko - http://lib.store.yahoo.net/lib/yhst-...50camaro-3.jpg nawet takie same kolory KJG ma być również sponsorem Emila więc nie długo pewnie i drugie takie autko będzie stało w parkingu

  16. Powrót do góry    #1996
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Wg "PS" i fantasty Ostafinskiego Wlokniarz chce gwizdnac Polonii nie tylko Emila, ale rowniez organizacje Grand Prix.

    Swoja droga GP w Czestochowie to bylaby naprawde duza sprawa - wieksza, niz jakikolwiek transfer. Martwi mnie tylko zbyt duzy szum, jaki panuje wokol klubu. Dziennikarze wyczuli, ze w Czestochowie jest kasa i wypisuja rozmaite bzdury, a klub tego nie dementuje.
    Pzdr,
    Garfield

  17. Powrót do góry    #1997
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Wg "PS" i fantasty Ostafinskiego Wlokniarz chce gwizdnac Polonii nie tylko Emila, ale rowniez organizacje Grand Prix.

    Swoja droga GP w Czestochowie to bylaby naprawde duza sprawa - wieksza, niz jakikolwiek transfer. Martwi mnie tylko zbyt duzy szum, jaki panuje wokol klubu. Dziennikarze wyczuli, ze w Czestochowie jest kasa i wypisuja rozmaite bzdury, a klub tego nie dementuje.
    No bo bzdur się nie dementuje bo i po co ?
    wiadomo,ze bzdury - Chmara(viceprezydent Bydgoszczy) powiedział dzisiaj,ze jest(po ustaleniach z Bellamym)pewny na 90% GP w Bydgoszczy.
    Emil również zostanie w Bydgoszczy i żaden KJG nie będzie sponsorem bo taki w Bydgoszczy(sponsor) ma być większy . Grześkowiak zapewne coś o tym wie wtajemniczeni wiedzą o co chodzi

  18. Powrót do góry    #1998
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    A czy ja podałem jakieś argumenty? Bo nie wydaje mi się po drugie nie pisałem żeby przekonywać bo co bym nie napisał to i tak nikt nie uwierzy więc nie było sensu Łaguta dostał takie cacko - http://lib.store.yahoo.net/lib/yhst-...50camaro-3.jpg nawet takie same kolory KJG ma być również sponsorem Emila więc nie długo pewnie i drugie takie autko będzie stało w parkingu
    Wiesz chłopaku co to jest sarkazm? Boshe, całe życie .....
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #1999
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Ufff jak realista pisze, że Emil zostaje w Bydgoszczy to pewnie już ma kontrakt w Częstochowie podpisany

    A co do GP to już ponoć sprawa rozstrzygnięta gdzie w przyszłym roku się odbędzie ...

  20. Powrót do góry    #2000
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Te posty Bydgoszczaków mi coś przypominają. Przypominają mi posty kibiców Włókniarza z lat 2009-2011, którzy też ciągle liczyli, że znajdzie się sponsor i zostanie Nicki, czy też Holta w roku późniejszym

  21. Powrót do góry    #2001
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ... a co za różnica ?
    Doi swój klub windując przy każdej okazji kontrakt do rekordowych rozmiarów.
    Dążąc do tego celu nie ma skrupułów i prowadzi negocjacje z innymi klubami.
    ... a i jeszcze ciągnie kasę z innych pozakontraktowych źródeł.

    Po prostu I <3 Bydgoszcz !

    Zaraz zaraz przecież to gdzieś, u kogoś było ?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 11-10-2012 o 06:57

  22. Powrót do góry    #2002
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Panowie, faktycznie - jeżeli kolega realista27 pisze, że Emil jest w Bydzi na 100%, to nie brzmi dobrze dla kibiców Polonii

    Człowiek ten to wyjątkowo dziwny osobnik, do dzisiaj pamiętam jak spamował mi gadu-gadu i sądem straszył


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  23. Powrót do góry    #2003
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Ufff jak realista pisze, że Emil zostaje w Bydgoszczy to pewnie już ma kontrakt w Częstochowie podpisany

    A co do GP to już ponoć sprawa rozstrzygnięta gdzie w przyszłym roku się odbędzie ...

    Czyli gdzie?

  24. Powrót do góry    #2004
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...ma-wiceprezesa

    No to mamy kolejnego figuranta w zarzadzie B. fajnie sluchalo sie go w radiu. Transmisja z barazu AD 2010 w Bydgoszczy to bylo cos niezapomnianego Ma ktos moze dostep do podcasta? Z checia bym jeszcze raz posluchal.
    Pzdr,
    Garfield

  25. Powrót do góry    #2005
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Akcjonariat CKM Włókniarz S.A.
    W trakcie zmian. Dane zostaną udostępnione po ich oficjalnym zatwierdzeniu.
    Mnie zastanawia osobiście czy "dane" zostaną w końcu podane oficjalnie

  26. Powrót do góry    #2006
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Witam

    Wg moich informacji w klubie na ten moment "pewniakami" na przyszly sezon sa Łaguta,Szombierski i juniorzy.Podobno klub jest juz dogadany z Rune Holta ktory przedstawil warunki finansowe na poziomie Nermarka.

  27. Powrót do góry    #2007
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Potwierdzam powrot Holty.W tym tygodniu Winiarski i Mizgalski spotkali sie z Rune.
    Jednak wybor miedzy Nermarkiem a Holta jest zastanawiajacy.CZy Holta moze byc lepszy?No chyba ze zostana obaj.

  28. Powrót do góry    #2008
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    To na pewno nie jest wspomniana "armata". Mam nadzieję że na wielkich zapowiedziach się nie skończy... Holta ok, na drugą linię. I mam nadzieję że jednak Nermark też zostanie.

    Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

  29. Powrót do góry    #2009
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    1. Łaguta
    2. Szombierski
    3. Saifutdinov
    4. Holta
    5. Nermark
    6. Czaja
    7. Bubel
    rez. Stachyra

    I chyba każdego by usatysfakcjonowało, a walki nie powinno zabraknąć Nermark niech ćwiczy całą zimę i powinno być git również na cięższych torach.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...68#photo-start
    On już wie?

  30. Powrót do góry    #2010
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Witam

    Wg moich informacji w klubie na ten moment "pewniakami" na przyszly sezon sa Łaguta,Szombierski i juniorzy.Podobno klub jest juz dogadany z Rune Holta ktory przedstawil warunki finansowe na poziomie Nermarka.
    Powinni mu przedstawić warunki na poziomie Szombierskiego, z kasą głównie na torze i brak gwarancji pierwszego składu po tym co dziadzio prezentował w ostatnich dwóch sezonach.
    A to co przytuli pod stołem od Dreiera to już nieistotne.

  31. Powrót do góry    #2011
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,761
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Mamy potwierdzenie, że bydgoski turniej wpisano w Genewie do kalendarza FIM na rok 2013 - mówi zastępca prezydenta Bydgoszczy Sebastian Chmara
    http://www.sport.pl/sport/1,78975,12...zu_FIM_na.html
    Polonia Bydgoszcz

  32. Powrót do góry    #2012
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta


    Co sądzisz o powrocie Grand Prix o Bydgoszczy?
    to najlepsza wiadomość dla Polonii od 2 lat 58%
    Liczba oddanych głosów: 237
    szkoda, że będziemy się wstydzić za stadion 32%
    Liczba oddanych głosów: 132
    nie ma co się cieszyć, zysk będzie niewielki 10%
    Liczba oddanych głosów: 40

  33. Powrót do góry    #2013
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,761
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    I nikt nie twierdzi, że będzie inaczej...

    BA! Patrząc na to wszystko jako KIBIC ŻUŻLOWY jestem zdania, że lepiej by było aby GP odbyło się w Cz-Wie ze względu na kolejną promocję dyscypliny. Tak jak mówicie u nas GP już było, do tego mamy teraz to święto 40km dalej i lepiej jak byśmy się podzieli tym turniejem na północ - południe.

    Z drugiej strony patrząc na to jako KIBIC POLONII BYDGOSZCZ wiem, że to GP jest dla nas pewnego rodzaju ratunkiem i każdy grosz nam się dzisiaj przyda...
    Polonia Bydgoszcz

  34. Powrót do góry    #2014
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Kurcze szkoda, z checia obejrzalbym sobie w Czestochowie zawody takiej rangi. W Bydgosczy na GP bylem raz. Przebieg z zawodow sledzilem z tablicy swietlnej - tylko ona byla widoczna. Myslalem, zeby sprobowac stanac na lawce, ale sadzac po jej stanie chyba nie wytrzymalaby ciezaru.

    Z drugiej strony czulem, ze tak to sie moze skonczyc, no ale moze taka lekcja cierpliwosci wyjdzie naszemu zarzadowi na dobre?
    Pzdr,
    Garfield

  35. Powrót do góry    #2015
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Już raz dostaliśmy lekcję, jak się to skończyło wszyscy wiemy... Niedokończony stadion, parking, z wielkich planów hotelowo-konferencyjnych nic nie wyszło. Miało być już wtedy GP - przegraliśmy, ambicja siadła, na stadionie wstrzymano prace (bo skoro nie ma nadziei na GP, to i pieniędzy nie było po co szukać) i tak było do teraz.

    Oby znów działacze nie poczuli się nazbyt urażeni i nie przestali dążyć do organizacji tego typu imprez. Można teraz powalczyć z ZG o półfinał DPŚ, zawsze to krok na przód.

  36. Powrót do góry    #2016
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Chociaż jestem z Bydgoszczy jakoś dziwnie jestem pewien, że GP będzie w przyszłym roku w Częstochowie. Na razie jest tak , że podobno jesteśmy wpisani w przyszłoroczny kalendarz, tylko, że nikt tego nie widział , a o braku podpisanej umowy nie wspomnę. Dla mnie to raczej podpucha , żeby z Czewy jeszcze więcej kasy wyciągnąć. Nie pisze tego złośliwie , ale według mnie taka jest strategia BSI, oni dobrze wiedzą, że władze Bydzi więcej nie dorzucą, więc próbują Was podejść plotkami. Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #2017
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Bydgoszcz znacznie przelicytowała Częstochowę - już jest raczej pozamiatane.

  38. Powrót do góry    #2018
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    chlopie czewa dala 50 tys funtow wiecej a i tak to nie wystarczylo

  39. Powrót do góry    #2019
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Dała. Ale Bydgoszcz jak się dowiedziała ile daje Częstochowa to dała 70 tysięcy funtów więcej niż w ofercie Częstochowy

  40. Powrót do góry    #2020
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Rzucać głupimi tekstami kolego artem może każdy. Masz na to jakieś potwierdzenie? Czy też może po prostu "wiesz"? A może "ktoś" Ci powiedział? Częstochowa dała więcej, a bronić się wymysłami możesz u kolegów na podwórku.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #2021
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Niech się licytują, zabraknie im na Emila
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  42. Powrót do góry    #2022
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Na Emila już im dawno zabrakło. Niech się modlą, żeby tam Buczek został, bo też chce odejść

  43. Powrót do góry    #2023
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Artem jedyne co możesz wyciągnąć z Bydgoszczy to brata Griszy i na tym koniec, ewentualnie Gapę Powodzenia z wzmocnieniem tylko Holtą

  44. Powrót do góry    #2024
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    A Holta to nie ma w planie czasami leczyc kontuzji nadgarstkow przez nastepny sezon? Takie sluchy chodza ale myslalem ze bedzie wtedy bez kontraktu a tu popatrz bogata Czewa bedzie placic za L4

  45. Powrót do góry    #2025
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Na Emila już im dawno zabrakło. Niech się modlą, żeby tam Buczek został, bo też chce odejść
    Ty te informacje masz niesamowite. Niedługo od Ciebie usłyszymy, że nasi juniorzy przechodzą do Częstochowy, razem z nimi trener juniorów, a i Kościecha uzna, że mu bardziej po drodze.
    Macie zapasy lodu w klubie? Już lepiej zacznijcie wodę mrozić, bo Holcie będzie duuuużo potrzebne I kupcie auto-chłodnie, żebyście mogli też na wyjazdy wozić
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Strona 45 z 49 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •