Strona 46 z 49 PierwszyPierwszy ... 364445464748 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,070 z 2200

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2026
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Wy w tej Bydgoszczy to już w ogóle spłaciliście długi z tego sezonu, że tak się panoszycie? Jak wyjdziecie na prostą jak my to dopiero pogadamy

  2. Powrót do góry    #2027
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Nie wyszli. I prędko nie wyjdą. Ale Emil, Buczek, Gollob i pewnie jeszcze jakiś Lindgren będą jeździć za 100 tys. za sezon. Nic nie zrobisz, poczekamy jak będzie już wiadomo wszystko, z debilami się nie dogadasz.

  3. Powrót do góry    #2028
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,790
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ty te informacje masz niesamowite. Niedługo od Ciebie usłyszymy, że nasi juniorzy przechodzą do Częstochowy, razem z nimi trener juniorów, a i Kościecha uzna, że mu bardziej po drodze.
    Macie zapasy lodu w klubie? Już lepiej zacznijcie wodę mrozić, bo Holcie będzie duuuużo potrzebne I kupcie auto-chłodnie, żebyście mogli też na wyjazdy wozić
    A ty masz info 1000000% pewne ze bedzie Emil u was czy tez tak na chybił trafił?
    Holta duzo nie chce poza tym jego kontrakt sfinansuje Dreier.Wiec o kase sie nie martw.

  4. Powrót do góry    #2029
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Proponuje Bydgoszczy przypomnieć baraż 2010r. Skulić się i wracać na swoje podwórko, a nie martwić o nasze wzmocnienia

  5. Powrót do góry    #2030
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Proponuje Bydgoszczy przypomnieć baraż 2010r. Skulić się i wracać na swoje podwórko, a nie martwić o nasze wzmocnienia
    A ja proponuję Częstochowie przypomnieć sezon 1997. Co ma piernik do wiatraka?

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Kurcze szkoda, z checia obejrzalbym sobie w Czestochowie zawody takiej rangi. W Bydgosczy na GP bylem raz. Przebieg z zawodow sledzilem z tablicy swietlnej - tylko ona byla widoczna. Myslalem, zeby sprobowac stanac na lawce, ale sadzac po jej stanie chyba nie wytrzymalaby ciezaru.
    Temu Panu już podziękujemy, bo w Bydgoszczy ławki są akurat metalowe. Byś musiał chyba z 500 kg ważyć. Ale może niektórzy uwierzyli, że kiedyś u nas byłeś
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 17-10-2012 o 16:18
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  6. Powrót do góry    #2031
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Proponuje Bydgoszczy przypomnieć baraż 2010r. Skulić się i wracać na swoje podwórko, a nie martwić o nasze wzmocnienia
    Bożeee a ten wiedział co powiedział.
    ":angel:" : co ma wspólnego baraż z 2010r. z okresem transferowym w najblizszym czasie?
    Mam tobie ":angel:" przypomnieć jakie były wyniki w tym sezonie na koniec sezonu?

  7. Powrót do góry    #2032
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,790
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Bożeee a ten wiedział co powiedział.
    ":angel:" : co ma wspólnego baraż z 2010r. z okresem transferowym w najblizszym czasie?
    Mam tobie ":angel:" przypomnieć jakie były wyniki w tym sezonie na koniec sezonu?
    Zajeliscie 6 miejsce,My 8.Personalnie wasz skład przed sezonem wygladał lepiej.Czego chciec wiecej

  8. Powrót do góry    #2033
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Wy w tej Bydgoszczy to już w ogóle spłaciliście długi z tego sezonu, że tak się panoszycie? Jak wyjdziecie na prostą jak my to dopiero pogadamy
    Lepiej sie zapytaj ile wy Zengiemu zalegacie ....a zalegacie.
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  9. Powrót do góry    #2034
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Zengi to płacze bo Marian zagwarantował mu pewne miejsce w składzie na cały sezon tymczasem nie pojechał w każdym spotkaniu i zapewne chce teraz coś z tego tytułu wyrwać

  10. Powrót do góry    #2035
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Zengi to płacze bo Marian zagwarantował mu pewne miejsce w składzie na cały sezon tymczasem nie pojechał w każdym spotkaniu i zapewne chce teraz coś z tego tytułu wyrwać
    domysły

    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    Lepiej sie zapytaj ile wy Zengiemu zalegacie ....a zalegacie.
    fakty

  11. Powrót do góry    #2036
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    haha śmieszni jesteście umiłowani w Fallusie na fakty to niech kolega pokaże niezapłacone faktury, dopiero pogadamy, bo inaczej jego gadka tutaj jest warta tyle co dach na narodowym!

  12. Powrót do góry    #2037
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    haha śmieszni jesteście umiłowani w Fallusie na fakty to niech kolega pokaże niezapłacone faktury, dopiero pogadamy, bo inaczej jego gadka tutaj jest warta tyle co dach na narodowym!
    Nawet jakby pokazal, to jaka jest roznica wizualna pomiedzy zaplacona a niezaplacona faktura? Bylbys w stanie to udowodnic? Zengi jest bardziej wiarygodny niz ty, przynajmniej dla mnie.

  13. Powrót do góry    #2038
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Zajeliscie 6 miejsce,My 8.Personalnie wasz skład przed sezonem wygladał lepiej.Czego chciec wiecej
    Teraz to wyglądał lepiej, przed sezonem co innego mówiliście
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  14. Powrót do góry    #2039
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Oj Falubazy, Falubazy. A nam Holta z Davidssonem powiedzieli, że to wy im zalegacie z kasą. Takie gadanie jest bez sensu, bo ani Zengota ani Holta i Davidsson nie mają zaległości.

  15. Powrót do góry    #2040
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Wy sie o zaleglosci wobec Zengiego nie martwcie Zwazywszy na ilosc punktow, jakie zdobywal dla Wlokniarza, splacenie go nie powinno przysporzyc klubowi wiekszych trudnosci.

    I w ogole nie wiem, po co ta sprzeczka. Bydgoszcz zorganizuje na swoim sprochnialym stadionie GP, a Czestochowa powalczy z jej przyjaciolmi z Zielonej o DPS. I moze te batalie wygra. Najwazniejsze, ze pierwszy raz od dwoch lat nie musimy drzec o swoja przyszlosc.
    Pzdr,
    Garfield

  16. Powrót do góry    #2041
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,790
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Nie wiem co Falubazy sie tak uczepili tego Zengoty.Chcecie go to bierzcie.On byl jest i bedzie Mycha.Jesli czuje sie dobrze u w Zielonce niech tam idzie.Dziwi mnie jednak to ze mowil ze chce zostac w Cze-wie.Mam nadzieje ze zdanie zmienił.

  17. Powrót do góry    #2042
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    1. Łaguta
    2. Szombierski
    3. Saifutdinov
    4. Holta
    5. Nermark
    6. Czaja
    7. Bubel
    rez. Stachyra

    I chyba każdego by usatysfakcjonowało, a walki nie powinno zabraknąć Nermark niech ćwiczy całą zimę i powinno być git również na cięższych torach.
    Pełna zgoda. I nie ma co psioczyć, że Holta taki, czy owaki. Na tak zwaną drugą linię nadaje się idealnie, na torze zostawi na pewno więcej serca niż Zengota, a przy odrobinie szczęścia może znów odpalić i być jednym z liderów. Dodatkowo będzie pewnie w dużej mierze opłacany przez Dreiera. Niech się tylko chłop porządnie wyleczy przez zimę.

  18. Powrót do góry    #2043
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,088
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A ty masz info 1000000% pewne ze bedzie Emil u was czy tez tak na chybił trafił?
    Holta duzo nie chce poza tym jego kontrakt sfinansuje Dreier.Wiec o kase sie nie martw.
    Ja pisałem do artema żeby mi udowodnił swoje teksty i 100% pewność co do tego, że Bydgoszcz przebiła ofertę Częstochowy. Póki co to: on jeden tak twierdzi; nie ma na to żadnej podkładki. Innymi słowy: zmyśla

    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    haha śmieszni jesteście umiłowani w Fallusie na fakty to niech kolega pokaże niezapłacone faktury, dopiero pogadamy, bo inaczej jego gadka tutaj jest warta tyle co dach na narodowym!
    I raz jeszcze - jak ja proszę o "fakty" od kolegi artem to cisza jak makiem zasiał, ale Wy (albo raczej kolega artem)na swoje "fakty" nic na udowodnienie tego nie oferujecie.

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta

    I w ogole nie wiem, po co ta sprzeczka. Bydgoszcz zorganizuje na swoim sprochnialym stadionie GP, a Czestochowa powalczy z jej przyjaciolmi z Zielonej o DPS. I moze te batalie wygra. Najwazniejsze, ze pierwszy raz od dwoch lat nie musimy drzec o swoja przyszlosc.
    Nikt Wam nie broni DPŚ organizować. Nawet uważam, że powinniście.
    A tak w ogóle - od kiedy Bydgoszczy i ZG są przyjaciółmi? Bo pierwsze słyszę
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #2044
    Początkujący Awatar HEINRICI
    Dołączył
    30-09-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kolejna dyskusja która nie prowadzi do niczego. Nic jeszcze nie jest wiadome na 100%, skoro nie wiadomo jak będzie wyglądać regulamin na 2013 r. Najpierw trzeba zobaczyć, jakie nowe genialne przepisy/ograniczenia się wymyśli. Co do Emila to nie wierzę by opuścił Polonię, jeżeli zaproponuje mu się porównywalne lub nie wiele gorsze warunki niż w pozostałych klubach.

  20. Powrót do góry    #2045
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Różnica między Waszym klubem a naszym jest taka, że my możemy sobie pozwolić na "lekkie" podbicie ceny Emila. Wy nie bardzo.

  21. Powrót do góry    #2046
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    gollob w czewie? co wy na to?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #2047
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Nie strasz! Trzeba było, od razu porazić Damianem.

  23. Powrót do góry    #2048
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,790
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Gollob to jedna z ostatnich opcji jaka bym widzial.KSM 41 ma byc.Takze katastrofy nie ma.Wiadomo kazdy by wolał Emila,Jarka,Vaculika niz Golloba.No coz,jak nie bedzie juz z czego wybierac...

  24. Powrót do góry    #2049
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,088
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Jak Was czytam to nie wierzę. Wy żyjecie jakąś iluzją, że każdy chce u Was jeździć. Emil chce. Jarek, Vaculik. A "od biedy" weźmiecie Golloba. Nie życzę Wam źle, ale żebyście nie przecierali oczu jak się skończy na samym Holcie i jakimś ogórku z I ligi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #2050
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    hehe mentikk to Ty żyjesz iluzją, że Włókniarz to nadal ten kopciuszek nie mający ani grosza od 2009 roku

  26. Powrót do góry    #2051
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    ...
    Nie życzę Wam źle, ale żebyście nie przecierali oczu jak się skończy na samym Holcie i jakimś ogórku z I ligi.
    Nie życzę Ci źle, ale żebyś nie przecierał oczu ze zdziwienia jak się skończy, że Was złoimy samym Holtą i jakimś ogórkiem z I ligi ... znów.

  27. Powrót do góry    #2052
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    mentikk

    Nie musisz Nas czytać. Nie musisz w nic wierzyć. Zawodnicy sami deklarują chęć jazdy we Włókniarzu. Oczywiście wszystko zależy od pieniędzy jakie będą mogli uzyskać za swoją pracę i regulaminu do jakiego trzeba się dostosować. To są profesjonaliści i mają w doopie przywiązanie do barw klubowych. Niestety. Oczywiście z tym Gollobem to mimo sensacji medialnycch to dla mnie ponury żart, ale cieszę się że poprawie uległ wizerunek klubu który w ostatnich latach mocno ucierpiał. Ja życzę Wam Golloba i Emila w jednym klubie, ale chyba sam wątpisz że będzie to Bydgoszcz. W chwili obecnej tam wszyscy patrzą jak spier#alać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #2053
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,088
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    mentikk

    Nie musisz Nas czytać. Nie musisz w nic wierzyć. Zawodnicy sami deklarują chęć jazdy we Włókniarzu. Oczywiście wszystko zależy od pieniędzy jakie będą mogli uzyskać za swoją pracę i regulaminu do jakiego trzeba się dostosować. To są profesjonaliści i mają w doopie przywiązanie do barw klubowych. Niestety. Oczywiście z tym Gollobem to mimo sensacji medialnycch to dla mnie ponury żart, ale cieszę się że poprawie uległ wizerunek klubu który w ostatnich latach mocno ucierpiał. Ja życzę Wam Golloba i Emila w jednym klubie, ale chyba sam wątpisz że będzie to Bydgoszcz. W chwili obecnej tam wszyscy patrzą jak spier#alać.
    W końcu ktoś, kto potrafi wypowiedzieć się logicznie i bez automatycznego ataku. Zgadzam się z Tobą, że wszystko zależy od pieniędzy i najlepsi jeżdżą tam, gdzie mają najlepiej płacone (przy spełnieniu warunków regulaminowych). W sumie to wątpię w Emila i Tomka w Polonii razem - przynajmniej w najbliższym sezonie, ale nadzieję sobie małą mam Masz jednak zapewne na uwadze, że deklaracje chęci jazdy w różnych klubach zawodnicy deklarują nader często. My też to przerabialiśmy w ubiegłych latach (Kasprzak czy Ułamek dla przykładu). A niektórzy naiwnie wierzą, że każde słowo jakie usłyszeli jest prawdą i pewnikiem
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #2054
    Początkujący Awatar HEINRICI
    Dołączył
    30-09-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kopciuszkiem nie jesteście, lecz miliarderami też nie. Po za hura optymizmem i wymienianiem listy coraz to nowych liderów, którzy aż pala się do jazdy w Czewie. Żadnych konkretów nie ma. Pewnie uda się wam zbudować najmocniejszy skład od dobrych kilku lat (czego życzę) lecz trzeba trochę przystopować i poczekać na fakty, bo wymyślać ''własne niepokonane składy'' każdy może.

  30. Powrót do góry    #2055
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Wymyslaniem transferow zajmuja sie poki co media... Gollob, Lindbaeck, Iversen, Pedersen - to tylko niektore przyklady dziennikarskich bujd. Ja osobiscie bede zadowolony z utrzymania obecnego skladu + powrotu Holty. Cieszy mnie sam fakt, ze w kontekscie Wlokniarza rozmawia sie o wzmocnieniach, a nie o zaleglosciach finansowych czy problemach z licencja (chociaz tu pewnie zaraz naskocza na mnie forumowi koledzy Zengusia - rozumiem, ze Slonce Ziemi Lubuskiej placi wszystko jeszcze przed rozpoczeciem sezonu, ale moze warto wiedziec, ze w przypadku reszty klubow terminarz splat moze wygladac troche inaczej, he?). Bedzie Emil - super, nie bedzie - life goes on. Mam nadzieje, ze do kolejnego licytowania sie z kredyciarzami nie dojdzie pozdro!
    Pzdr,
    Garfield

  31. Powrót do góry    #2056
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Przecież tematu Golloba w klubie nie było. Co najwyżej kilka osób "coś" usłyszało i się rozpętała burza. Po co nam Gollob ? I jeszcze Holta na dokładkę, a możemy klub emerytów otworzyć. Ściągnijmy z powrotem Karlssona. Jedyny "emeryt" który powinien znaleźć się w oficjalnym składzie to Drabik
    Młodość rządzi, stara gwardia pomału odchodzi. Najbliższe 5 lat będzie okresem burzliwej zmiany pokoleniowej w światowym i polskim żużlu. Nazwiska, które rozgrzewały emocje od 10,15,20 lat odejdą na emeryturę. Należy się do tego przygotować, a ściąganie zawodników w wieku Holty, czy tym bardziej Golloba jest pakowaniem kasy w ich fundusze emerytalne, a nie w przyszłość klubu.

    Apropos przyszłości; coś słyszałem o Pawlickich. Podobno ofertę dają zaporową. Ale mam nadzieję, że to taka sama "kaczka" jak Gollob. Dajmy się w końcu rozjeździć naszym bo właśnie mija 20 lat odkąd Włókniarz nie wypuścił ŻADNEGO klasowego zawodnika.

  32. Powrót do góry    #2057
    Początkujący Awatar Jendrol82
    Dołączył
    02-11-2008
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rain: Dość mądre i prawdziwe Dowody na to są niezaprzeczalne. Crump - rezygnacja z GP, Gollob - jakby nie patrzeć to wyciszenie zarówno mentalne i fizyczne (choć liczę, że jeszcze trochę emocji kibicom przysporzy), Greg - start fenomenalny ale na dystansie już pomału rączki słabną (mowa o przekroju całego sezonu), Nicki - zadziora ale już tylko czasami, choć w tym sezonie bardzo szybki, itd., itp.. Wkracza młodzież i nic tego nie zmieni. Sam w Bydgoszczy jestem zwolennikiem jazdy z trzema juniorami.

  33. Powrót do góry    #2058
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,790
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Nermark zostaje w Cze-wie.
    A wiec zostały 2 miejsca dla seniorow.Mam nadzieje ze Zengota nie zostanie.Nie mam nic do niego ale niestety jesli mamy walczyc o play-offy trzeba lidera.
    Winiarski mowi ze bedzie 2 mocnych,mam nadzieje ze nie fałszuje:excitement:
    z moich inf. wynika ze Rysiek na pewno wraca.No i zostaje miejsce dla...Emila S.

  34. Powrót do góry    #2059
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    z Holtą nic nie wiadomo, bo chce pieniędzy niewiele mniejszych od tych, które ma Łaguta Jeśli nie zejdzie z ceny, to nici z niego.

  35. Powrót do góry    #2060
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "z Holtą nic nie wiadomo, bo chce pieniędzy niewiele mniejszych od tych, które ma Łaguta Jeśli nie zejdzie z ceny, to nici z niego. "

    Może w Czewie się nie nabiorą , ale dlaczego nie gdzie indziej ? Dał sie nabrać Stępień rok temu , dał się nabrać Bunio w tym sezonie , to i pewnie następny się trafi , który kupi zapewnienia Ryszarda " moje motocykle są sibki " Holty Np. w Gnieźnie

  36. Powrót do góry    #2061
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    "z Holtą nic nie wiadomo, bo chce pieniędzy niewiele mniejszych od tych, które ma Łaguta Jeśli nie zejdzie z ceny, to nici z niego. "

    Może w Czewie się nie nabiorą , ale dlaczego nie gdzie indziej ? Dał sie nabrać Stępień rok temu , dał się nabrać Bunio w tym sezonie , to i pewnie następny się trafi , który kupi zapewnienia Ryszarda " moje motocykle są sibki " Holty Np. w Gnieźnie
    Nie zapominaj o tym, kto pierwszy dał się nabrać

  37. Powrót do góry    #2062
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Falubaz wcale nie zaproponował mu Bóg wie jakich warunków - zresztą o ile się nie mylę, to Dowhan o tym mówił w mediach.

  38. Powrót do góry    #2063
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "Nie zapominaj o tym, kto pierwszy dał się nabrać "

    w sezonach 2008 i 2009 jeździł całkiem całkiem , potem w Czewie w 2010 super a od 2011 coraz gorzej

    "Falubaz wcale nie zaproponował mu Bóg wie jakich warunków - zresztą o ile się nie mylę, to Dowhan o tym mówił w mediach."

    A to przepraszam - skoro Dowhan tak mówił w mediach to ok

  39. Powrót do góry    #2064
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    To szykuje nam się coś takiego:

    9.Grigorij Łaguta
    10.Rafał Szombierski / Grzegorz Zengota
    11.Emil Sajfutdinow / Kenneth Bjerre
    12.Rune Holta
    13.Daniel Nermark
    14.Artur Czaja
    15.Hubert Łęgowik

  40. Powrót do góry    #2065
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    To szykuje nam się coś takiego:

    9.Grigorij Łaguta
    10.Rafał Szombierski / Grzegorz Zengota
    11.Emil Sajfutdinow / Kenneth Bjerre
    12.Rune Holta
    13.Daniel Nermark
    14.Artur Czaja
    15.Hubert Łęgowik
    Szombierski MUSI mieć kogoś z kim będzie musiał walczyć o skład. Holta tak samo, chociaż - jak wyżej wspomniałem - jego ściąganie to głupota. Kenia sobie raczej odpuśćmy, podobnie Zengotę... Przydałby się zawodnik pokroju Gapińskiego, takiego co i u siebie i na wyjeździe przywiezie zawsze te 5-8 pkt. Liczę, że może pojawi się temat Woffindena, który idealnie wpasowałby się w tą drużynę. Naturalnie Emil powinien być obok Griszki priorytetem dla zarzą.... ekhm... dla właścicieli klubu.

  41. Powrót do góry    #2066
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Szombierski MUSI mieć kogoś z kim będzie musiał walczyć o skład. Holta tak samo, chociaż - jak wyżej wspomniałem - jego ściąganie to głupota. Kenia sobie raczej odpuśćmy, podobnie Zengotę... Przydałby się zawodnik pokroju Gapińskiego, takiego co i u siebie i na wyjeździe przywiezie zawsze te 5-8 pkt. Liczę, że może pojawi się temat Woffindena, który idealnie wpasowałby się w tą drużynę. Naturalnie Emil powinien być obok Griszki priorytetem dla zarzą.... ekhm... dla właścicieli klubu.

    W wyżej wymienionym zestawieniu o skład walczy trójka a być może i czwórka(Szumina, Zengota, Holta, Nermark)
    Jeśli chodzi o Zengotę i Gapę to średnie biegowe za sezon 2012 mówią wszystko:

    Gapiński dom:1,725 wyjazd:1,263
    Zengota dom:1,575 wyjazd:1,333

    Okazuje się że Zengota radził sobie nawet troszkę lepiej na wyjazdach niż Gapa, więc po co taka zamiana, tym bardziej że Zengota mimo wszystko może się jeszcze rozwinąć sportowo Gapa raczej nie.
    Jeśli chodzi natomiast o Woffindena to przy założeniu że będzie "armata" w postaci Emila to dla Woffindena nie ma miejsca ponieważ musi być dwóch polskich seniorów w składzie.Natomiast jeśli Woffinden miałby być np. pod nr 11 to walczymy znowu o utrzymanie.Tego chcemy?

  42. Powrót do góry    #2067
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Woffindena bardziej widziałbym jako zmiennika dla Nermara/Griszy/Emila... tylko, czy zgodzi się być de facto zawodnikiem oczekującym. W jego wieku, nie sądzę - tym bardziej przy jego charakterze.Woffinden pod 11, oczywiście nie. Tutaj pasuje idealnie Emil - jak nikt inny. Porównanie Gapa-Zengi wypada na korzyść Gapy (śr. biegowa 1,5 do 1,4) aczkolwiek masz rację pisząc, że Zengota może jeszcze się rozwinąć.

    Co do pozostałych to należy zauważyć, że w podanym składzie 3 zawodników walczy o 4 miejsca, przydałby się jeszcze ktoś - szczególnie mając na uwadze ewentualne /tfu tfu/ kontuzje tak krajowych, jak i stranieri. Może taki Stachyra ?

    Odnośnie Holty to... pewnie mnie niektórzy zlinczują, ale gdybym miał wybierać to od cieniującego i nijakiego Holty wolę zawodnika, który za nic nie zapewnia emocji, ale swoje zazwyczaj przywiezie... Ułamka. Tylko, że to złotówa jakich mało i zapewne zaśpiewa wyżej niż norweg.

  43. Powrót do góry    #2068
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Holta na jednej zdrowej nodze szalal po torze w barazach z Bydgoszcza, problemy zdrowotne przeszkadzaly mu jedynie w Toruniu i Zielonej Gorze. Jestem pewien ze w domu, przy czestochowskich kibicach, skutki jego dolegliwosci szybko mina

    BTW Bardzo dobra decyzja z Nermarkiem.
    Pzdr,
    Garfield

  44. Powrót do góry    #2069
    Użytkownik Awatar DonPedro
    Dołączył
    19-12-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Panowie, będzie dobra strzelba w tym roku, oj będzie.
    Nie będzie to Walasek ani Mały, o których jeszcze nie tak dawno kibice pisali bardzo często. Nie ma takiej opcji, szczególnie ten pierwszy. O Ułamku piszecie, że złotówa. To w takim razie Grzesiu jest bankiem. Notabene już jest dogadany w innym klubie (i to nie jest Rzeszów). A Mały po bandzie zaporowo się stawia także nic z tego.
    O Holcie się nie wypowiadam, bo mi się nie chce. Za dużo w tym polityki.

    Rozmowy trwają, wszyscy będą zadowoleni, a atutem CKMu będzie w nowym sezonie wyjątkowo silna, wyrównana druga linia.

  45. Powrót do góry    #2070
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Skład Włókniarza na następny sezon zamknięty. Odchodzi dwóch zawodników, przychodzi dwóch

Strona 46 z 49 PierwszyPierwszy ... 364445464748 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •