Strona 47 z 49 PierwszyPierwszy ... 374546474849 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,115 z 2200

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2071
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    To ja w imieniu innych forumowiczów poproszę o KONKRETY, będzie możliwość weryfikacji. Przecież to pewne informacje więc personalia można podać.
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. Powrót do góry    #2072
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Jabłonski, Bjerre out. Holta, Emil in? Nie mam pojęcia, dopytuje się.
    Ostatnio edytowane przez dawidm ; 22-10-2012 o 21:17

  3. Powrót do góry    #2073
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonPedro Zobacz posta
    Panowie, będzie dobra strzelba w tym roku, oj będzie.
    Nie będzie to Walasek ani Mały, o których jeszcze nie tak dawno kibice pisali bardzo często. Nie ma takiej opcji, szczególnie ten pierwszy. O Ułamku piszecie, że złotówa. To w takim razie Grzesiu jest bankiem. Notabene już jest dogadany w innym klubie (i to nie jest Rzeszów). A Mały po bandzie zaporowo się stawia także nic z tego.
    O Holcie się nie wypowiadam, bo mi się nie chce. Za dużo w tym polityki.

    Rozmowy trwają, wszyscy będą zadowoleni, a atutem CKMu będzie w nowym sezonie wyjątkowo silna, wyrównana druga linia.
    Z tego wpisu wnioskuję że nie będzie to żadna armata a jedynie kolejny zawodnik na drugą linię. Bo skoro naszym atutem ma być druga linia, to nie powiesz mi że w jej skład wchodzi nierówny i chimeryczny Szumina? W składzie który mamy do tej pory mamy lidera i dwóch zawoników drugiej linii (Szombierski, Nermark). Brakuje nam dwóch liderów.

    Jeśli jednak się mylę i faktycznie ma przyjść jakaś armata, to mam nadzieję że nie będzie to ani Pedersen ani Hancock. Chroń nas Boże.

  4. Powrót do góry    #2074
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Emil zostaje w Bydgoszczy, Iversen w Gorzowie, Gollob Pedersen i Hampel odpadają. Holta to nie za bardzo wzmocnienie tak jak i Artiom. Powiedz więc kogo masz na myśli i rozwiej nasze wątpliwości.

  5. Powrót do góry    #2075
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    W pierwszych pięciu nazwiskach, które wymieniłeś powyżej szukaj wzmocnienia

  6. Powrót do góry    #2076
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wolałbym Emila, ale ten podobno nigdzie z Bydgoszczy się nie rusza. Hampel w porównaniu do przywożonych punktów jest zdecydowanie za drogi, więc w zasadzie tylko Pedersen by pasował. No ale to też złotówa.

  7. Powrót do góry    #2077
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    W pierwszych pięciu nazwiskach, które wymieniłeś powyżej szukaj wzmocnienia
    Pedersen lub Gollob. Ale stawiam na tego pierwszego. Raz ze Gollob to juz nie jest super armata a dwa ze Pedersen szuka klubu w Elidze a ma bardzo wysoki ksm i pasowalby wlasnie do Wlokniarza.

  8. Powrót do góry    #2078
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    W pierwszych pięciu nazwiskach, które wymieniłeś powyżej szukaj wzmocnienia

    Jedno nazwisko z tych 5 powiedzmy, że jest znane. Kto drugim wzmocnieniem?

  9. Powrót do góry    #2079
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    A na blogu Ostafińskiego ktoś napisał tak:
    Entejro napisał, w dniu październik 23rd, 2012 o godzinie 10:45 przed południem

    Hancocka w Częstochowie nie będzie. Wczoraj stało się jasne, że Emil będzie jeździł dla Włókniarza. Widzę słabe info Pan ma Panie Darku, bo jeszcze rano Pan pisał, że Emil nie odejdzie z Bydgoszczy, a od wczoraj wiadomo, że jest we Włókniarzu.
    Ciekawe, czy to prawda czy raczej ktoś sobie jaja robi. W zasadzie to każdy mówi co innego i oczywiście każde info pewne.

  10. Powrót do góry    #2080
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    1. Grisza
    2. Szumina
    3. ??????
    4. Nermark
    5. Emil????
    6. Czaja
    7. Łegowik

    Wiadomo co z Bjerre/Zengotą/Jabłońskim? Zdecyduje się ktoś na role dublera?

  11. Powrót do góry    #2081
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Saint - wedle tego co piszesz i o ile Zengi jest niewiadomą, to cała trójka winna jechać. No chyba, że Sławka liczyłeś

  12. Powrót do góry    #2082
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tampax Zobacz posta
    Emil zostaje w Bydgoszczy, Iversen w Gorzowie, Gollob Pedersen i Hampel odpadają. Holta to nie za bardzo wzmocnienie tak jak i Artiom. Powiedz więc kogo masz na myśli i rozwiej nasze wątpliwości.
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    W pierwszych pięciu nazwiskach, które wymieniłeś powyżej szukaj wzmocnienia
    Jest jakaś nagroda za wygranie tego Twojego teleturnieju ? Pytam, bo wprawdzie jestem w Torunia, ale jeśli byłoby to coś atrakcyjnego to może wziąłbym udział.
    A tak na poważnie to widzę, że rośnie nam forumowy odpowiednik redaktora Ostafińskiego.

  13. Powrót do góry    #2083
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Właśnie powiedzmy, że jeśli artem ma rację a nie tylko piszę bzdury. To zakładając czarny scenariusz i żaden z tej "5" nie trafi do Włókniarza to mam nadzieję, że nie napisze jak kilka osób rok temu, że wszystko już było dograne tylko Ci zawodnicy zachowali się jak Cieślak itp. itd.
    Bo obawiam się bardzo, że tak może być i później będzie jak w przypadku Cieślaka, że wszystko było dogadane wstępne kontrakty podpisane, a tu nagle "bla bla bla"

    Artem, nie bierz tego do siebie

  14. Powrót do góry    #2084
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...c-nowego-klubu

    Brać, nie pytać!

    Btw. błagam tylko niech tym wzmocnieniem nie będzie żaden Pedersen ani Hancock... oh nein!
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 23-10-2012 o 19:30

  15. Powrót do góry    #2085
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nikus raczej niekoniecznie... Chyba chce zamienic zuzel na lotnictwo, boa zamiast stac na ziemi buja wysoko w oblokach:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...icznych-kwot/3
    Pzdr,
    Garfield

  16. Powrót do góry    #2086
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin Zobacz posta
    To ja w imieniu innych forumowiczów poproszę o KONKRETY, będzie możliwość weryfikacji. Przecież to pewne informacje więc personalia można podać.
    Sajfutdinow i Buczkowski.
    Ale numerów lotto nie znam.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #2087
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Raczej Emil i Holta (cenowo mocno zszedł w dół z pierwotnej stawki a Dreier dorzucił)
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  18. Powrót do góry    #2088
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Sajfutdinow i Buczkowski.
    Ale numerów lotto nie znam.
    Jakby tak było chlałbym do kwietnia

  19. Powrót do góry    #2089
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ło w mordeczkę, ale bogato się nagle zrobiło

  20. Powrót do góry    #2090
    Użytkownik Awatar DonPedro
    Dołączył
    19-12-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Przykro mi Panowie, ale nie mogę więcej napisać. Przecieki są w interesie tylko konkurencji, a nie CKMu i wszystkich kibiców

    Wystarczy śledzić to co się dzieje w sytuacji - nazwijmy to - polityczno-finansowej klubów EL i kojarzyć fakty. Dwóch liderów i prawdopodobnie najsilniejsza druga linia z dużym potencjałem.

    Tajemniczy Don Pedro zmyka do roboty

  21. Powrót do góry    #2091
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Ciekawie wyszła średnia widzów w Częstochowie w porównaniu z poprzednim sezonem wg SF:
    2011- 10222 widzów/4. miejsce w lidze,
    2012- 9778/4.
    Z jednej strony nowa władza i finansowa stabilizacja, a z drugiej chyba jednak mniej widowisk. Ale główna przyczyna jest raczej inna- walka o ligowy byt, choć bardzo ciekawa, już powoli zaczyna nudzić kibiców.
    Wzmocnić skład trzeba koniecznie i konkretnie. Z całym szacunkiem do tegorocznego, jest on po prostu za słaby na walkę o coś więcej niż utrzymanie. Wtopy u siebie z Gorzowem, Tarnowem i Toruniem to nie wynik złego spasowania, dyspozycji dnia i innych historii. To przede wszystkim różnica w jakości składu. Najlepsze kluby ligi są o klasę wyżej. Nawet piękne zwycięstwo po wyrównanym meczu z Lesznem osłabionym brakiem Hampela, nie świadczy dobrze o poziomie Włókniarza.
    Włókniarz jest w trochę głupiej sytuacji bo po wielu latach posuchy wreszcie stawiamy na swoich juniorów i nie wspomagamy się nikim z zewnątrz. To na dłuższą metę dobra metoda natomiast problem jest teraz.
    Masz dobrego juniora- masz więcej możliwości zmian- masz sukces. Jak w Tarnowie gdzie Janowski cały rok robił swoje a w finale odpalił do tego Gomólski.
    Oczywiście nie chcę żadnych posiłków z zewnątrz i nadal liczę na rozwój swoich, który do tej pory przebiega niestety powoli.
    Co jeżeli nie mamy juniora z najwyższej półki?
    Wyjątkowo mocna ekipa seniorów czyli coś, co wypaliło w tym roku w Gorzowie, gdzie bez Zmarzlika zrobili w playoffach wicemistrza.
    W minionym sezonie blamaże na poziomie 0-2pkt w meczu zaliczali wszyscy z wyjątkiem Laguty.
    Mamy już Nermarka, który gdy ma równo i twardo pod kołem to kozaczy aż miło ale na przyczepnych torach nie istnieje.
    Mamy Szombierskiego, po którym nigdy nie wiadomo czego się spodziewać.
    Mamy Lagutę. On da radę wszędzie.
    Szukamy dwóch zawodników w miejsce Bjerre i Zengoty. Szukamy zawodników, którzy nawet jak nie idzie to nie zejdą poniżej 6-7 punktów w meczu. Pewniaków jak Grisza.
    Zengota taki nigdy nie był.
    Bjerre po kontuzji i w obliczu kłopotów jawy może mieć przed sobą bardzo trudny czas. Przedłużenie współpracy z Nermarkiem to jasny sygnał, że Bjerre w Częstochowie nie zostanie. Mimo, że osobiście wysoko cenię jego jazdę przy krawężniku.
    Kto zamiast nich?
    Holta to jest ryzyko wyjątkowe. Ostatni dobry sezon w 2010. W przyszłym roku czterdziestka. I to jego ble, ble o nadgarstkach.
    Może wypalić jak dawniej w Częstochowie a może okazać się jedną wielką miną.
    Buczkowski ustabilizował formę w ostatnich latach, jest młody i pasuje mu tor w Częstochowie.
    Do tego jeżeli jeszcze przed oficjalnym otwarciem okienka mówi publicznie, że w jego dotychczasowym klubie nie jest fajnie to znaczy, że zmian barw jak najbardziej wchodzi w grę. Krzysiek ma jeszcze jedną przewagę nad Rune- nigdy nie zdobył z drużyną medalu, powinien mieć wobec tego większy głód sukcesu. Wg mnie Buczkowski > Holta.
    Ostatnie miejsce dla armaty.
    Hampel ma ciśnienie na SGP natomiast liga go serdecznie wali. Do tego podobno ceni się mocno.
    Z Gollobem miałem dylemat. Niby niski ksm a na wyjazdach w tym roku dawał radę. Niby ultra medialny. Niby miał problem tylko z gorzowskim torem.
    A prawda jest taka, że pary w rękach po prostu brakuje i Gollob pojedzie tylko tam gdzie jest gładko. Finały pokazały, że już nie można na niego liczyć i można rzec, że przelały czarę ostatecznie.
    Pedersen to pewne punkty, zero jazdy zespołowej, wysoki ksm, kupę kasy z budżetu. Podobnie jak dwóch poprzednich- nie i nie.
    Emil pasuje jak nikt, do tego może dać kopa Lagucie.
    Wybór pierwszego sortu to Sayfutdinov i Buczkowski. Jak to się zgra z finansami i regulaminem to innych nam nie trzeba.
    A bacikiem na Rafała niech będzie idący z hukiem do przodu Czaja i dotrzymujący mu kroku Bubel.
    Wtedy nie będzie potrzebny rezerwowy pokroju Jabłońskiego czy Mroczki.
    Rozpisywać mi się zachciało a wkurza najbardziej to, że zwykły kibic pozna przepisy na nowy sezon dopiero za kilka tygodni i to co teraz piszemy może spotkać wtedy śmietnik.
    Nawet nie jest pewne czy Hampel, który odjechał 37 biegów będzie miał ksm z toru czy narzucony. Podobnie Szombierski- 2.5, 6.5 czy coś innego. A decyzję podejmie ekipa, w skład której wchodzi były prezes klubu z Torunia ten co to z busolą chodził za Lisem w półfinale, a którego teraz szykują na szefa szefów. Jest również obecny trener Zielonej Góry, której nie udało się wyrwać Griszy z Częstochowy.
    Na koniec trochę cyferek, skoro zacząłem cyferkami.
    Na Tarnów w 2011 roku chodziło średnio 7000 ludzi. W tym sezonie 11909.
    Jazda o wyższe cele zagoniła ludzi na stadion.

  22. Powrót do góry    #2092
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez spoo Zobacz posta
    W minionym sezonie blamaże na poziomie 0-2pkt w meczu zaliczali wszyscy z wyjątkiem Laguty.
    Griszka miał 2 punkty w Toruniu

  23. Powrót do góry    #2093
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Może ktoś przybliżyć z zaznajomionych z tematem co się obecnie dzieje na stadionie? Jakie plany itd? Jakieś prace ruszyły..

  24. Powrót do góry    #2094
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    W piątek zdaje się ma się pojawić kolejna fotorelacja z przebudowy parkingu wraz z projektem chyba

  25. Powrót do góry    #2095
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    "Nie znam wizualnego wyglądu parku maszyn, ponieważ co chwilę pojawiają się różne koncepcje. Na pewno będzie on spełniał międzynarodowe standardy - kontynuował Kowalski."

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...-stadionu-foto

    Ciekawe. Czyli wynik przebudowy będzie efektem spontaniczności budowlańców? A jak budową kieruje kierownik Slammer to możemy spodziewać się poukrywanych barków ze spirytualiami, czekającymi na szczęśliwców, którzy je znajdą
    A tak poważnie to... wygląda to trochę niepoważnie. Ale psioczyć nie będę bo w końcu coś się dzieje nie tylko w drużynie, ale i na stadionie.
    Widać, że podkopano nasyp po lewej stronie parkingu (od gospodarzy), domyślam się, że w przerwie między trybunami, a obecnym parkingiem zlokalizują nowe boksy?

    Odnośnie składu to perspektywa składu z Griszką, Nermarkiem, Buczkiem i Emilem wygląda tak pięknie, że aż mi się nie chce wierzyć. Stosunkowo młoda drużyna złożona z największych walczaków... Ciekawe tylko czy Emil jest do wyrwania z Bydgoszczy, bo odnośnie Buczka -w kontekście jego wypowiedzi odnośnie zaległości- wątpliwości nie mam.

    W kwestii Holty wyczerpująco wypowiedział się spoo. Nawet jeżeli Holta trafi do drużyny to powinien on być zmiennikiem dla Szombierskiego. Oczywiście o ile budżet wytrzyma takie rozwiązanie, aczkolwiek jeżeli Dreier pokrywa kontrakt to...

  26. Powrót do góry    #2096
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Dreier nie pokryje kontraktu Holty. Buczkowskiego w Częstochowie nie będzie. Bo będzie właśnie Rune.

  27. Powrót do góry    #2097
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Dreier nie pokryje kontraktu Holty.
    Ah. Miałem nadzieję, że tez jego transfer tu zablokują. To dupa.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Powrót do góry    #2098
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Wypowiedzi uzytkownika "artem" prosze brac z duzym przymruzeniem oka. Prawie dokladnie rok temu pisal on, ze Laguta jest na 100% w Falubazie. Dla mnie to jakis nasladowca red. Ostafinskiego i czlonek forumowego klubu fantastyki (razem z realista27 vel rafik30).
    Pzdr,
    Garfield

  29. Powrót do góry    #2099
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Czyli wychodzi na to, że dołączy do nas Rune. Natomiast na drugiego lidera obok Griszy przymierzany jest Emil oraz wylatujący z Tarnowa Herbie. Osobiście wolałbym Emila, ale to pewnie zależy od tego jak potoczą się rozmowy z Gollobem oraz budżetu Polonii na przyszły sezon. Osobiście nie jestem za podbijaniem cen za wszelką cenę i jeśli sytuacja będzie tego wymagać, to wolę Kenia od Grega. Jaki będzie wynik negocjacji poznamy dopiero w Grudniu, a wszelkie spekulacje Bydgoszczan oraz Nasze trzeba odłożyć na bok. Chyba jedynym, czego możemy być pewni to właśnie Rune we Włókniarzu. Mam nadzieję, że Holta nas nie zawiedzie i udowodni, że jeszcze ma w żużlu coś do powiedzenia.

  30. Powrót do góry    #2100
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    nie wiem czy juz gdzies bylo ale macie 13 lipca polfinal SWC. Polska, Rosja, Australia + pionki.

  31. Powrót do góry    #2101
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    2013 MONSTER ENERGY FIM SPEEDWAY WORLD CUP CALENDAR

    July 13: Event 1 – Czestochowa, Poland

    Poland v Australia v Russia v Winner of Qualifying Round 1

    July 15: Event 2 - King’s Lynn, Great Britain

    Great Britain v Denmark v Sweden v Winner of Qualifying Round 2

    July 18: Race Off - Prague, Czech Republic

    Second and third-placed teams from Events 1 and 2

    July 20: Final - Prague, Czech Republic

    Czech Republic, v Winner Event 1 v Winner Event 2 v Winner Race Off

  32. Powrót do góry    #2102
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Szkoda tylko, ze final bedzie w Pradze..3 albo 4 lata z rzedu odwiedzanie Markety na GP wyleczylo mnie calkowicie z zuzla w Pradze na nastepne 10 lat chyba

  33. Powrót do góry    #2103
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    No i elegancko, a wcale nie jest powiedziane że finał będzie ciekawszy W finale też są pionki - Czesi. Teraz mam nadzieję że frekwencja dopisze i udowodnimy że należą nam się duże imprezy

  34. Powrót do góry    #2104
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No i gratulacje - macie fajne zawody rangi mistrzowskiej u siebie. Obsada całkiem ciekawa, bo silna Australia, Rosja z Emilem i Griszą na czele, no i do tego wszystkiego nasi rajderzy. Uzupełniaczy nie liczę
    A jak dobrze wypadniecie organizacyjnie to w kolejnych latach w walce o SGP macie większe szanse.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #2105
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Bardzo sie ciesze. Ostatni raz polfinal DPS (wtedy DMS) rozgrywany byl u nas w 2000 r. Wielki zuzel wraca do Czestochowy - oby na dluzej!
    Pzdr,
    Garfield

  36. Powrót do góry    #2106
    Początkujący Awatar HEINRICI
    Dołączył
    30-09-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Przyłączam się do szczerych gratulacji z pewnością odbędą się u was ciekawe i emocjonujące zawody, na najwyższym poziomie. Teraz trzeba jeszcze dokończyć prace remontowe i za rok, dwa z pewnością zorganizujecie rundę SGP.

  37. Powrót do góry    #2107
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Grzegorz Zengota przed sezonem 2012 rozstał się ze swoim macierzystym klubem - Falubazem Zielona Góra i podpisał kontrakt z Włókniarzem Częstochowa. Częstochowskie Lwy tegoroczne rozgrywki w Enea Ekstralidze zakończyły w sierpniu i zajęły ósme miejsce.


    Wychowanek zielonogórskiego klubu po zakończeniu startów w lidze polskiej musiał posiłkować się jazdą w Szwecji. - Z drużyną Włókniarza skończyliśmy sezon w sierpniu i tych meczy ligowych już od dawna nie mieliśmy, ale każdy z nas starał sie uzupełnić tę dziurę w startach innymi zawodami. Jeździłem pod koniec sezonu w Szwecji, więc tak naprawdę miałem co robić - powiedział na antenie Radia Zachód Grzegorz Zengota.

    Zengocie kończy się umowa z Włókniarzem i czeka na to, co się wydarzy z regulaminem na sezon 2013. - Czuję się Falubazem z tego względu, że tutaj mieszkam ale moje serce jest trochę rozdarte, bo jakby nie patrzyć jeżdżę w Częstochowie i dla tej drużyny muszę zostawić serce na torze. To, czy wrócę do Zielonej Góry to jest odległy temat. Być może kiedyś na pewno, ale na ten moment ciężko na ten temat rozmawiać, bo póki co jest jeszcze za wcześnie. Regulamin też nie jest jeszcze znany i kluby nie rozmawiają z zawodnikami. Czekamy na to, co się wydarzy z regulaminem - dodał żużlowiec.

    Nam nie potrzeba takiego zawodnika, więc powodzenia Zengi w Zielonej.

  38. Powrót do góry    #2108
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Nic nie musisz Zengi ! Wracaj skąd przybyłeś

  39. Powrót do góry    #2109
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Wczytując się w opinie i artykuły uważam, że dobrym rozwiązaniem byłby skład:
    1. Grisza.
    2. Nermark.
    3. Holta (Szumina)
    4. Buczek.
    5. Kenio
    6. Czaja
    7. Łęgowik

    Pewnie ligi byśmy nie wygrali ale szansa na Play Off spora. Kenio chyba gorszego sezonu niż ostatni mieć nie będzie a Buczek będzie zapewne tańszy niż Emil czy Greg. Oczywiście chętniej widziałbym Emila niż Kenia, ale wyrwanie obu z Bydzi uznam za cud.

  40. Powrót do góry    #2110
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No i gratulacje - macie fajne zawody rangi mistrzowskiej u siebie. Obsada całkiem ciekawa, bo silna Australia, Rosja z Emilem i Griszą na czele, no i do tego wszystkiego nasi rajderzy. Uzupełniaczy nie liczę
    Jeśli uzupełniaczem będą Amerykanie to też może być ciekawie U nas dzięki Herbiemu do połowy zawodów całkiem nieźle walczyli
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  41. Powrót do góry    #2111
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sopell Zobacz posta
    Wczytując się w opinie i artykuły uważam, że dobrym rozwiązaniem byłby skład:
    1. Grisza.
    2. Nermark.
    3. Holta (Szumina)
    4. Buczek.
    5. Kenio
    6. Czaja
    7. Łęgowik

    Pewnie ligi byśmy nie wygrali ale szansa na Play Off spora. Kenio chyba gorszego sezonu niż ostatni mieć nie będzie a Buczek będzie zapewne tańszy niż Emil czy Greg. Oczywiście chętniej widziałbym Emila niż Kenia, ale wyrwanie obu z Bydzi uznam za cud.
    A ja wczytując się w opinie i artykuły stwierdzam, że Bjerre już dawno jest out Nie wiem jak Buczek, ale na pewno Krzysiek do tanich zawodników należał nie będzie.

  42. Powrót do góry    #2112
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A ja wczytując się w opinie i artykuły stwierdzam, że Bjerre już dawno jest out Nie wiem jak Buczek, ale na pewno Krzysiek do tanich zawodników należał nie będzie.
    tego... się pogubiłem. Kim jest Krzysiek skoro nie jest Buczkiem ? Należy sobie przy tym uczciwie powiedzieć, że można mieć albo dobrych zawodników, albo tanich... Połączenie obu cech należy do rzadkości nie występujących zbyt często.
    Buczek i Emil obowiązkowo powinni znaleźć się we Włókniarzu. Po co nam Bierre ? Jak ktoś wcześniej wspomniał, mając na uwadze problemy Jawy, będzie musiał przesiadać się zapewne na GMy - a taka przesiadka może kosztować kilka miesięcy nauki przygotowania sprzętu.

    1. Łaguta
    2. Szombierski / Stachyra(Holta)
    3. Buczkowski
    4. Nermark
    5. Emil
    6. Czaja
    7. Łęgowik / Bubel

    i na prawdę mogą się nas bać

  43. Powrót do góry    #2113
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zengi, spadaj stamtąd jak najszybciej. Od niedawna w Częstochowie byle średniacy już nie jeżdżą, chyba że po metanol do sklepu. Tak to się porobiło

  44. Powrót do góry    #2114
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Zengi wystraszyl sie Jabola i Davidssona i jak na tym wyszedl wszyscy wiemy. Mysle ze w tym roku odjechalby wszystkie mecze w pierwszym skladzie. Teraz ma problem, ale to i tak wyrobnik, drewniak. Na latwym torze dyche moze zrobic, to wszystko. Pozatym jesli zbudujecie sklad Łaguta/Holta Buczkowski/Nermark Sajfutdinow/Czaja Bubel to wedlug mnie waszym minimum powinna byc walka o brąz. W meczach u siebie trudno bedzie szukac pary, która zdolalaby wygrac wyscig z jakakolwiek z waszch par. Trzymam kciuki za Czewe, spasowaliscie w odpowiednim momencie, wytrzymaliscie kryzys, czas uderzyc. Tym skladem Czewa bedzie u siebie niepokonana, chocby nawet Tarnow sie wzmocnil. Jesli Nermark i Buczek utrzymaliby forme z tego sezonu, to w Czerwie bedzie naprawde ciezko. I po cichutku licze na to ze CKM wlasnie takich transferow dokona.

  45. Powrót do góry    #2115
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falu Zobacz posta
    Pozatym jesli zbudujecie sklad Łaguta/Holta Buczkowski/Nermark Sajfutdinow/Czaja Bubel to wedlug mnie waszym minimum powinna byc walka o brąz. W meczach u siebie trudno bedzie szukac pary, która zdolalaby wygrac wyscig z jakakolwiek z waszch par.
    Nie zbudują. KSM takiego zestawienia wynosi 43,12.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 27-10-2012 o 18:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •