Strona 2 z 49 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 2200

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sopell Zobacz posta
    Poczekaj, bo czegoś nie rozumiem. O ile zauważyłem, to pierwszym, który podchwycił temat Artioma byłeś... Ty.
    ...
    Dobrze zauważyłeś, niestety nie przeczytałeś, że poddałem w wątpliwość rzetelność tego news'a.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    To przeczytaj również mój poprzedni post, ale powtórzę: cała dyskusja nie została spowodowana informację o Artiomie. To najmniejszy z naszych obecnych kłopotów.

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Nie no. Nie przeczę ale nie dajmy się zwariować. Ostatecznie jakiś swój rozum w tej nie wesołej sytuacji też powinniśmy mieć. Rozum i zdanie.

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    A ceny biletów na baraż bez zmian. Przy tej cenie biletów juz widze pełny stadion ludzi. Wystarczyloby zeby spuscili z 5 zl na bilecie i odrazu by bylo wiecej ludzi no ale ktos za te pomysly odpowiada. Szkoda bo frekfencja raczej nie powali na kolana

  5. Powrót do góry    #50
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2011
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fanpage Griszy podaje, że najprawdopodobniej w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Falubazu...

    Jeżeli tak będzie to jak jednemu z poprzedników marzy mi się ostre pier***nięcie Włókniarza o dno... Marzy mi się również startowanie z II ligi, bez tego całego betonu w zarządzie, który żyje jeszcze latami 90- tymi... Moim zdaniem to byłoby najlepsze rozwiązanie. Żużel w Częstochowie i tak by przetrwał, o to nie ma się co martwić...

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Ales Dryml w barażu, dzieje się...

  7. Powrót do góry    #52
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mary_Jane Zobacz posta
    Fanpage Griszy podaje, że najprawdopodobniej w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Falubazu...

    Jeżeli tak będzie to jak jednemu z poprzedników marzy mi się ostre pier***nięcie Włókniarza o dno... Marzy mi się również startowanie z II ligi, bez tego całego betonu w zarządzie, który żyje jeszcze latami 90- tymi... Moim zdaniem to byłoby najlepsze rozwiązanie. Żużel w Częstochowie i tak by przetrwał, o to nie ma się co martwić...
    kasa kasa w czewie bida az piszczy to i sie druzyna rozejdzie po lidze, ba moze nawet i w niedziele sie okaze ze gniezno awansuje.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach

    Czas na zmiany!

    Mnie w ogóle dziwi fakt, że Wam się chce pisać propozycje skladu z jakimiś Kościuchami itd. Mnie to już w ogóle nie bawi ani nawet nie interesuje.

    Sezon 2011 gdzie mieliśmy:
    -3 średnią! frekwencji na trybunach w Polsce po rundzie zasadniczej!
    - niessamowicie dużo emocji na torze
    - lidera, dla którego kibice przychodzili na stadion

    Jeżeli po takim sezonie nie da się pozyskać żadnego sponsora to znaczy, że ten zarząd nie zrobi tego NIGDY!

    Jeżeli będziemy jechać jakimiś kolejnymi nowymi ogórkami a kontraktowanie Drymla pokazuje, że pewnie tak będzie to ja sobie przyszły sezon odpuszczam. Po co mam się denerwować? Pod nosem mam najwyższy poziom siatkówki kobiecej w postaci Taurona MMKS

    A swoją drogą Griszę po jednym sezonie polubiłem kilkanascie razy bardziej niż Holtę po kilku sezonach. Z Griszą można normalnie pogadać, jest niessmowitym fighterem na torze i nie ma co ukrywać, trochę się do niego we Włókniarzu przywiązałem. Poczuję się zawiedziony jeżeli odejdzie.

    Czasami dochodzi się do wniosku, że dalsza droga nie ma sensu, bo do nikąd nie prowadzi. Trzeba się wtedy zatrzymać i obrać inną ścieżkę. Jak dla mnie, ta droga Włókniarza prowadzi niestety donikąd, bo nie widać tam dalej na horyzoncie żadnego sensu a wszystkie szanse zostały zaprzepaszczone i są w tyle . Dla mnie, po odejściu braci ten Włókniarz straci sens całkowicie.
    Potrzebna jest duża zmiana i obranie nowej ścieżki. W pełni profesjonalnej ścieżki.
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Witam!
    W 100% popieram post powyżej.
    Chodzę na Olsztyńską od dwudziestu lat i chyba czas powiedzieć sobie dość. Miał być sezon na wyprostowanie spraw finansowych, objechanie się w ekstralidze nowych perspektywicznych zawodników (bracia) i wychowanków
    na juniorce, za rok dokupimy jakiegoś jednego asa i walczymy o coś więcej niż utrzymanie. Nie wiedzieć dlaczego uwierzyłem prezesowi. Może dlatego że jeszcze rok wcześniej podczas słuchania relacji z wyjazdu ze sponsorami
    (dopiero później się dowiedziałem, że są darczyńcami klubu) gdy rzuciłem hasło, że prezesa powinno się na taczce wywieźć usłyszałem że gdyby nie Marian to żużla w Częstochowie nie byłoby dzisiaj wogóle. Ile w tym prawdy nie wiem. Temat był roztrząsany setki razy.
    Cały kończący się sezon chodziłem sumiennie bo było na co patrzeć i należało kupić "cegiełkę" coby za rok było lepiej. Wczoraj czytam Artem w Bydgoszczy, Grisza w ZG. Krew mnie zalewa.
    W utrzymanie Griszy nie wierzyłem od początku. Natomiast Artem nie może mieć kosmicznych wymagań i jego utrzymanie uważam za bardzo ważne bo moim zdaniem słabszego sezonu już miał nie będzie.
    Frekwencja była, więc kasa jest. Na Fredkę nas stać, Nermark zostaje, jeszcze jeden fajter do tego i jedziemy. Tymczasem nic z tego... bo kasa pusta.
    Czuję się najzwyczajniej oszukany i nie chodzi mi o te złotówki wydane na bilety tylko o to, że od początku było takie założenie. Bracia błysną to puszczamy, nie błysną to wrócą do niższej ligi a my
    w obydwóch przypadkach bierzemy inne "nadzieje na przyszłość" i klepiemy słodką biedę dalej.
    Przykro patrzeć na ten nasz kochany Włókniarz.
    Pozdrawiam!

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Dryml - ani ziębi, ani parzy. Trzeba kimś odjechać to jest i Dryml, choć wolałbym zobaczyć w miejsce Artioma... Czaję. Jest ryzyko, jest zabawa
    Spadlibyśmy? Cóż, nie teraz to za rok.
    Swoją drogą już to widzę:
    M&Ms: "Ales pojechał wyśmienite zawody. Myślę, że warto dać mu szanse się odbudować i za rok może tworzyć świetną parę z przeżywającym drugą młodość Peterem..."

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    02-12-2010
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Saint 100% racji.

    Grisza to jest klucz do tego, aby Włókniarz jakoś wyglądał w sezonie 2012. Po kilkunastu latach chodzenia na Olsztyńską niezależnie od ligi w której jeździliśmy i umiłowania do tego klubu, też mam wątpliwości czy jest sens chodzić na mecze w przyszłym sezonie. Wszystko w tym klubie jest ostatnio robione po łebkach, wręcz po amatorsku, zero profesjonalizmu, jak się tak na to wszystko patrzy to człowieka ch.. strzela. A tu na dodatek po zbudowaniu bardzo fajnego trzonu zespołu docierają do nas informacje o kolejnym rozbiorze. Pora powiedzieć DOŚĆ!!!

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,678
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    I Marian powie ze nie ma sponsorów.Prawda jest taka ze on dziala jak jakis straszak na nich.Po prostu ich odstrasza.NIkt nie chce mu zaufac.Zmiany musza byc juz na teraz.JA Maslane bymm widzial w roli dyrektora ale nie prezesa,moglby lowic takich zawodnikow jak Łaguci!

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    http://www.sport.pl/sport-trojmiasto...zy_lokaut.html

    Oooooo chyba się nas prezes udzielił medialnie

    No Włókniarzowi, ptfuuu, prezesowi, byłoby to bardzo na rękę.

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Myslisz, ze to nasz prezes? Bo mi wydaje sie, ze jesli juz to... zreszta przeczytaj ostatni akapit

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ie-mysle-w-sa/

    Daniel twierdzi, ze chce zostac w Czewie "na lata". Chyba do jego menedzera nie wplynal jeszcze fax z oferta Wladka.
    Pzdr,
    Garfield

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Garfield,
    wiem w jakiej części Polski ten tekst został spłodzony. Stwierdziłem tylko, że ta wypowiedź mogłaby być autorstwa naszego prezesa, pasuje jak ulał

    A co do Daniela.
    Zdanie klucz:
    Wszystko okaże się jednak podczas zimowej przerwy.

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Oj męczą się nasze orły..tfuu lwy strasznie z tym Gnieznem...
    Ostatnio edytowane przez Rain ; 16-10-2011 o 18:24

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    91:89 w dwumeczu. Za rok bez Łaguty nie wróżę wam najlepiej w e-lidze.
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cud się zdarzył i Włókniarz się utrzymał. Z jednej strony ulga, a z drugiej nie wiadomo, czy w sytuacji spadku klub nie zostałby wreszcie przewietrzony z przyschniętego betonu.

    Ciekawe teraz co dalej...

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    Gdyby nie Grisza i Daniel to byłaby kleska. I co jak co ale Ales niezle na poziomie Artioma z tego sezonu

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez kaszmir Zobacz posta
    Ciekawe teraz co dalej...
    teraz ? III rozbiór...

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    A co to się wydarzyło dzisiaj z Maślanką? Ja zaprotestowałem i nie byłem na meczu ale słyszałem że go ładnie wygwizdali i skandowali jakieś "wyp****" oraz pod parkingiem było gorąco

  22. Powrót do góry    #67
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2011
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    A co to się wydarzyło dzisiaj z Maślanką? Ja zaprotestowałem i nie byłem na meczu ale słyszałem że go ładnie wygwizdali i skandowali jakieś "wyp****" oraz pod parkingiem było gorąco
    Sam byłem wśród skandujących... Marian w ogóle bał się wyjść do kibiców, bo wiedział że nie będzie gorąco przywitany. W końcu jak wyszedł stanął z tyłu razem z naszym prezydentem- wielkim fanem sportu, który chojnie obdarowywuje klub pieniędzmi... Później z tego co widziałem udzielał wywiadu...

    Najsmutniejszym momentem było jak Grisza zrobił ukłon przed kibicami i DEFINITYWNIE się z nami pożegnał... I po tym zaczął się najazd na Maślankę, szkoda tylko że sam przód krzyczał, a tył siedział cicho... Dodam jeszcze, że Grisza miał łzy w oczach, więc coś jednak Włókniarz dla niego znaczy...
    Ostatnio edytowane przez Mary_Jane ; 16-10-2011 o 20:22

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To jak wreszcie? Gratulować Wam tego utrzymania, czy niekoniecznie? Bo cieszę się, że fajny tor w Częstochowie będzie gościł inne drużyny z E-ligi.

    Jak czytam ten wątek (i inne meczowe Włókniarza), jasno dawaliście do zrozumienia, że albo utrzymanie i marazm, albo spadek i rewolucja. A nie da się tej rewolucji przy utrzymaniu? Szczególnie, jak się czyta, że pół stadionu z chęcią wywiozłoby prezesa na taczce? Przecież ten człowiek chyba nigdy dotąd nie spotkał się z takim afrontem, może jednak da mu to (i reszcie pracowników) do myślenia? Albo komuś innemu powód do konkretnych działań?

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez kaszmir Zobacz posta
    Cud się zdarzył i Włókniarz się utrzymał. Z jednej strony ulga, a z drugiej nie wiadomo, czy w sytuacji spadku klub nie zostałby wreszcie przewietrzony z przyschniętego betonu.

    Ciekawe teraz co dalej...
    Bezwzględnym pozytywem tego jest to, że nasz wątek nie wyleci z tej kategorii.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    "na szczęście byłem tylko trochę poobijany i mogłem kontynuować dalszą jazdę - zdradza Grigorij Łaguta, który utrzymuje, że nie dostał żadnej oferty z Falubazu Zielona Góra. - To bzdura - przekonuje. - Chcę zostać we Włókniarzu. Cały czas rozmawiamy z Marianem Maślanką. Mam nadzieję, że skończy się to podpisaniem kontraktu. "

    http://www.wczestochowie.pl/kategori...mal-ekstralige

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Rain - a co miał Griszka powiedzieć? Przecież oficjalnie kluby ani zawodnicy nie mogą prowadzić jeszcze rozmów z innym klubem? Ma narazić siebie lub Falubaz na kary?

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    "na szczęście byłem tylko trochę poobijany i mogłem kontynuować dalszą jazdę - zdradza Grigorij Łaguta, który utrzymuje, że nie dostał żadnej oferty z Falubazu Zielona Góra. - To bzdura - przekonuje. - Chcę zostać we Włókniarzu. Cały czas rozmawiamy z Marianem Maślanką. Mam nadzieję, że skończy się to podpisaniem kontraktu. "

    http://www.wczestochowie.pl/kategori...mal-ekstralige

    Grigorij jest wart każdej kasy.Takiego kozaka nie było we Włókniarzu od czasów Screena. Można zaryzykować stwierdzenie że połowa kiboli w tym sezonie chodziła na mecze dla Griszy.Był mega kozak Rune, który też ledwo żywy ratował nam w ostatnim biegu w Bydgoszczy E-Ligę, ale Grisza jest kosmiczny a przy tym niesamowicie spontaniczny i identyfikujący się z drużyną i kibicami.Mówią,że nic dwa razy się nie zdarza w przypadku Włókniarza cud drugi rok z rzędu.Oby powiedzenie do trzech razy sztuka się nie sprawdziło.Do tego potrzeby jest przyzwoity skład na przyszły sezon.
    Jednym słowem jeśli Maślanka nie da rady zatrzymać Griszy to taczki idą w ruch...
    Dzisiaj zdarzył się po prostu cud! Po upadku Griszy w 14 stym biegu byliśmy już zdegradowani!!!To ze Grisza pojechał dalej i razem z Danielem uratowali ekstraligę to był napisze to jeszcze raz - CUD!!!

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    1300000PLN (jeden milion trzysta tysięcy złotych) - podobno tyle Grisza oczekuje za sam podpis pod kontraktem. Informacja pochodzi wprost z ust prezesa, więc sami możecie ocenić jej wiarygodność.
    Jeżeli to prawda, to podpisywanie z kimkolwiek kontraktu z taką kwotą za podpis jest głupotą. Rozumiem zdobycie takiej kasy na torze, ale nie za podpis. A co, gdy przydarzy się kontuzja jak w tym roku Dobruckiemu? Mierzmy siły na zamiary.

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sopell Zobacz posta
    1300000PLN (jeden milion trzysta tysięcy złotych) - podobno tyle Grisza oczekuje za sam podpis pod kontraktem. Informacja pochodzi wprost z ust prezesa, więc sami możecie ocenić jej wiarygodność.
    Jeżeli to prawda, to podpisywanie z kimkolwiek kontraktu z taką kwotą za podpis jest głupotą. Rozumiem zdobycie takiej kasy na torze, ale nie za podpis. A co, gdy przydarzy się kontuzja jak w tym roku Dobruckiemu? Mierzmy siły na zamiary.
    1,3 mln ? Tyle podobno wziął Crump w zeszłym roku.
    I pytanie czy Grisza tyle oczekuje, czy tyle koszul mu zaoferował ?
    Poza tym... "mierzmy siły na zamiary" - zgoda, ale jak Grisza nie zostanie to będzie jedna wielka padaka jeżeli chodzi o frekwencję. Nie widzę na horyzoncie nikogo kto byłby w stanie przyciągnąć kibiców na stadion. Ja osobiście, w przypadku "III rozbioru" Włókniarza i rozczłonkowania trzonu tego teamu bardzo głęboko się zastanowię czy wydać kasę na bilet.
    Niech już podniosą ceny biletów, ale niech ktoś coś w tym klubie zrobi żeby było trochę lepiej !

    Sopell, zgoda. Takie kurtuazyjne wypowiedzi prasowe to standard, ale jakąś nadzieją żywić się trzeba
    No i to również jest element gry o jak najwyższy kontrakt.

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Co do meczu to jak zwykle świetny. Mnóstwo mijanek i walki na torze. Na brawa od nas zasługują Grisza, Daniel, Ales i Kajzer; z drugiej strony napewno z dobrej strony pokazali się Jabłońscy i Scott (dobrze, że tak późno się przełożył) oraz .. kibice z Gniezna (wspólna zabawa oraz świetne zachowanie po upadku Griszy). Marian chyba w pewnym momencie miał sporo w portkach bo leciał do parkingu jak Bolt na 100m.

    Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec emocji bo ma być odwołanie za złamanie regulaminu (zmiana za Czaje).

    PS
    Daniel trochę przesadził w walce z Jabłońskim.
    Ostatnio edytowane przez MICHCIO13 ; 17-10-2011 o 00:15

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Poza tym... "mierzmy siły na zamiary" - zgoda, ale jak Grisza nie zostanie to będzie jedna wielka padaka jeżeli chodzi o frekwencję. Nie widzę na horyzoncie nikogo kto byłby w stanie przyciągnąć kibiców na stadion.
    56522 kibiców - taka liczba kibiców pomnożona przez cenę biletu normalnego (upraszczając: 23PLN + 2PLN 8%VAT) daje pokrycie tylko na zapłatę za sam podpis dla jednego zawodnika.
    W tym sezonie na stadion przyszło około 92000 (wliczając baraż).

    Jestem pierwszy, który chciałby Griszy, ale jeśli kontrakt z nim ma pociągnąć klub poniżej obecnej warstwy mułu, to nie jestem pewien...
    Ostatnio edytowane przez Sopell ; 17-10-2011 o 01:08

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    1,3 mln ? Tyle podobno wziął Crump w zeszłym roku.
    Falubazy dają mu więcej Ciut, ale niewiele.
    I tak to jest, jak się błyśnie w lidze. Nie ma żadnych argumentów, dlaczego miał by u nas jeździć za połowę tego
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu
    I tak to jest, jak się błyśnie w lidze. Nie ma żadnych argumentów, dlaczego miał by u nas jeździć za połowę tego
    hmmm
    Za połowę tego jeździł już w tym sezonie, także dla mnie to żaden argument. Jego akcje niewątpliwie poszły w górę, ale jednocześnie jest sponor który może pokryć wymagania zawodnika. Grisza dostawał wcześniej już propozycje z tych "nie do odrzucenia" a jednak startował w Dauga a teraz we Włókniarzu. Pożyjemy, zobaczymy
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Gdybym był złośliwy mógłbym powiedzieć, że jakim cudem prezesi się znowu tak licytują i przebijają w ofertach, skoro wszedł w życie nowy, wspaniały, oszczędnościowy regulamin? Zaraz, ja jestem złośliwy. Co do meczu, to kompletnie przyćmił on mecz Polska vs Resztki Świata, jak to ktoś dobrze skomentował. Jeśli któryś z kibiców Włókniarza lub Startu wie, gdzie ten mecz będzie można obejrzeć to bardzo prosiłbym o jakiś link, z góry dziękuję
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #80
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2010
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 17-10-2011 o 19:01

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Z tego co wiem, to nasz sponsor pokryje cały kontrakt Griszy.
    Z tym że suma ta jest połową tego, co ma dostać gdzie indziej za sam podpis.
    I te Grisza, nie jest już tym samym Griszą co rok temu, także nie ma co porównywać. Jonas, Gapa, też u nas za pół darmo jeździli
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Z tego co wiem, to nasz sponsor pokryje cały kontrakt Griszy.
    Z tym że suma ta jest połową tego, co ma dostać gdzie indziej za sam podpis.
    I te Grisza, nie jest już tym samym Griszą co rok temu, także nie ma co porównywać. Jonas, Gapa, też u nas za pół darmo jeździli
    Być bożyszczem w jednej drużynie, czy milionerem w drugiej? Za cholerę nie wiem, jak postąpi Grisza.
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #83
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    otoz to , wasz sponsor tylko dla griszy i tak daje drobiniaki z tego co mu Flaubaz zaproponowal, ale macie taniej haha

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu (...)


    hmmm
    Za połowę tego jeździł już w tym sezonie, także dla mnie to żaden argument. Jego akcje niewątpliwie poszły w górę, ale jednocześnie jest sponor który może pokryć wymagania zawodnika. Grisza dostawał wcześniej już propozycje z tych "nie do odrzucenia" a jednak startował w Dauga a teraz we Włókniarzu. Pożyjemy, zobaczymy
    Nie bez znaczenia jest też fakt, że Grisza propozycji DK nie otrzymał, a nie z niej zrezygnował, co dotychczas uważaliśmy za pewnik, a to zasadniczo zmienia kontekst całej sytuacji.

    Wczoraj na meczu spiker coś wspomniał o wprowadzeniu do sprzedaży karnetów na przyszły sezon. Niestety nie dosłyszałem całości info. Czy mógłby ktoś napisać o co chodziło?
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 17-10-2011 o 10:56

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jeśli klubu nie stać na kontrakt Griszy (KJG daje 700 tysięcy ponoć) to niech ogłosi jakąś zbiórkę, cegiełki, cokolwiek kur@#.
    Chętnie kupię takie cegiełki!

    Przecież ten gość zrobił w tym roku frekwencje.

    Jak słusznie zauważył Soppell, w tym roku przyszło 90 000 ludzi na stadion co daje z programami około 2 mln złotych wpływów.
    Ruszyć dupę w troki, pozyskać solidnego strategicznego sponsora i już jest 800 tysięcy więcej.
    Inni drobni sponsorzy nei wiem ile w sumie dają - 700-800 tysięcy? Chyba więcej skoro mamy budżet na 3,5 mln w tym roku...

    Tak na prawdę zatrzymanie Griszy = zwiększenie frekwencji w przyszłym roku.
    Dużo się mówiło o tym, że plakaty są zrywane Włókniarza na mieście.
    Niech klub wreszcie skorzysta z dobrodziejstwa i bliskości Galerii Jurajskiej. Przecież w weekend tam jest ciemno od ludzi, którzy robią zakupy i zostawiają po kilkaset zł. Nie mówiąc już o części bufetowej, gdzie nie da się usiąść!
    Wyspa Włókniarza, plus reklamy na "szkłach" odgradzających od uskoków przed każdym meczem na solwencie (można się dogadać z jakąś agencją reklamową) zagwarantują 2-3k ludzi jak nei więcej na stadionie...

    ****ica mnie bierze jak widzę nieudolność całego tego wzajemnego towarzystwa wzajemnej adoracji.
    O Jarku Dymku już pisałem. Fajny chłopak jest, darzę go sympatią, ale to co od*******ił z Kajzerem to jest kompromitacja najwyższej klasy i nie powinno być więcej dla niego miejsca na stanowisku managera zespołu.

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    hmmm

    Nie ma nawet Włókniarz takiej organizacji która mogłaby się tym zająć.
    Potrzebne są pozwolenia i takie tam, ale takie pospolite ruszenie byłoby czymś wspaniałym.
    No i przyczynek do (napiszę to z bólem) wyje#ania Mariana.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    W tym klubie nie ma nic.
    Dno, dno, dno. Żadnych kompetentnych osób. Żal było patrzeć... i ta grobowa cisza przed nominowanymi...
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  43. Powrót do góry    #88
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2011
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak patrzę czasami na mordę takiego Świącika czy Danka to mnie szlag trafia... Kim w ogóle jest ten Danek? Jaką funkcję pełni w klubie? Bo co mecz siedzi w loży vipowskiej i wielki z niego kibic... Druga sprawa Marian narzeka na zdrowie, więc tutaj moja rada- NIECH PAN ODEJDZIE i ustąpi miejsca młodym. To nie są lata 90, czasy się pozmieniały, mimo iż mam szacunek dla Maślanki za to co zrobił, to człowiek kompletnie nie odnajduje się w panujących realiach.

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    hmmm

    Nie ma nawet Włókniarz takiej organizacji która mogłaby się tym zająć.
    Potrzebne są pozwolenia i takie tam, ale takie pospolite ruszenie byłoby czymś wspaniałym.
    No i przyczynek do (napiszę to z bólem) wyje#ania Mariana.
    Rafał,
    oboje wiemy, że stworzenie takiej możliwości to kwestia chęci.

    Proste rozwiązanie?
    Ależ proszę:

    Klub zakłada osobne konto.
    Ogłasza nabór wśród kibiców do komisji, która będzie kontrolować wpływy na konto. Powiedzmy 5 osób.
    Te 5 osób dostaje pełnomocnictwo do wglądu w konto, ale bez prawa wypłaty środków.
    Osoby te powiedzmy raz w tygodniu na specjalnie wykonanej stronie (muuu?) informują o stanie konta, ilości wpłat, największych wpłatach etc.

    Klub miałby prawo do podjęcia środków tylko w formie przelewu do Griszy.

    Nie potrzeba żadnych organizacji. Jedynie trochę dobrej woli.

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Szalony pomysł, ale podoba mi się.
    Na tego typu akcje trzeba mieć pozwolenie z ministerstwa finansów bodajże.
    No i zgodę klubu a tutaj wątpię aby strzelili sobie samobója.
    Wczoraj ludzie wyciągali pieniądze z kieszeni i krzyczeli zostań z Nami.
    Żenujące widowisko.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 17-10-2011 o 17:32
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 2 z 49 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •