Strona 13 z 49 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 2200

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    O ja pierdo.le.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Mocno zainteresowane przejęciem stadionu przy ul. Olsztyńskiej są władze spółki i stowarzyszenia Włókniarza. - Złożyliśmy już ofertę przejęcia stadionu - informuje Mirosław Ziębaczewski, prezes Stowarzyszenia CKM Włókniarz. - Dzięki temu na pewno zaoszczędzimy, bo pieniądze, które przekazujemy MOSiR-owi, wydamy na coś innego. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby obiekt przy ul. Olsztyńskiej przekazano nam za symboliczną złotówkę.
    O ja pierdo.leee!!!
    To już jest szczyt bezczelności!

    http://www.wczestochowie.pl/kategori...iekty-sportowe

  2. Powrót do góry    #542
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    OMG. Wy jesteście durni czy tylko udajecie?

    Po 1. Stadion jest miejski. To miasto będzie stawiało nowe ogrodzenie i to miasto przeprowadza wszelakie wyliczenia Ja podałem ceny ogrodzeń obiektów sportowych w innych miastach. Oczywiście bierzemy pod uwagę że jest to inwestycja publiczna, więc koszt zazwyczaj bardzo zawyżony. Podałem więc "normalne" ceny ogrodzenia i wyszło ponad 200 zł za metr + robocizna, co zgadza się z tym co pisał energo. Tak czy siak wychodzi od kilkuset tysięcy do kilku milionów. Dokładnie tak jak pisałem.
    slowo CKM w Waszym watku nabiera nowego znaczenia. w Toruniu postawiono za 96 mln netto stadion, ogrodzony, z monitoringiem (z kolowrotkami, a jakze), zadaszony. stadion! a Wy w Czewie chcecie kilometr plotu za kilka milionow postawic. mam nadzieje, ze chociaz pozlacany.

  3. Powrót do góry    #543
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    A nad bramą główną będzie wisiał ogromny napis "Marian ma ZAWSZE rację"

  4. Powrót do góry    #544
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    slowo CKM w Waszym watku nabiera nowego znaczenia. w Toruniu postawiono za 96 mln netto stadion, ogrodzony, z monitoringiem (z kolowrotkami, a jakze), zadaszony. stadion! a Wy w Czewie chcecie kilometr plotu za kilka milionow postawic. mam nadzieje, ze chociaz pozlacany.
    Nic nie rozumiesz energo.Ten za kilka milonow pozlacany,ten za kilkaset tysiecy z tombaku.Teraz sie zastanawiaja ktory.Ma ladnie wygladac i podswietlony gromnicami utworzyc aureole nad stadionem.Konkurencja dla Jasnej Gory.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-11-2011 o 19:24
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    slowo CKM w Waszym watku nabiera nowego znaczenia. w Toruniu postawiono za 96 mln netto stadion, ogrodzony, z monitoringiem (z kolowrotkami, a jakze), zadaszony. stadion! a Wy w Czewie chcecie kilometr plotu za kilka milionow postawic. mam nadzieje, ze chociaz pozlacany.
    Hehe Zauważ, że też mieliście przetarg na stadion i też był spory rozrzut cenowy.
    Pewnie jak by to stawiał prywatny właściciel, to koszt zamknął by się w 40-45mln z palcem w dupie.
    Pewnie, że można zrobić ogrodzenia stadionu za 300-400tys. ale że to jest miejskie, że trzeba robić przetarg (a kasa państwowa łakomy kąsek, bo pewna), to można pomnożyć to spokojnie czterokrotnie.

    Także fajnie, fajnie, można na****iać innych, ale nie traćmy rozumu i rozsądku
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 24-11-2011 o 21:16
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Powrót do góry    #546
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Nie wiem po co w ogóle dyskutować z kimś takim jak Bonjo dla niego wszystko co Maślankowe jest dobre i skuteczne.

    Jego informacje na temat kosztów kontaktu Griszy, płotu i innych rzeczy są z dupy wzięte. Jednak cóż czymś trzeba punktować u Wielebnego
    Kontrakt Griszy był wielokrotnie potwierdzany przez wiele źródeł. OMG. Zapytajcie jego samego to Wam potwierdzi

    A odnośnie płotu: klub nic do niego nie ma. Kilkaset tysięcy do kilku milionów to koszt który samo sobie wstępnie ustaliło miasto Widzę że nie potraficie tego pojąć. Ja tylko napisałem na ile Urząd Miasta Częstochowa szacuje tą inwestycję, a ponieważ nie wierzyliście to przedstawiłem wyliczenia i przykłady z wielu innych miast. Co ma do tego Maślanka czy klub? Oczywiście widełki są duże gdyż inwestycja będzie wpisana najwcześniej w budżecie na 2013.
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    W klubie wszystko działa po staremu czyli beznadziejnie, nawet dobrze systemu który odpowiada za "konkurs z budowaniem drużyny" nie potrafią ustawić, a oczywiście nikt za nic odpowiedzialności nie ponosi
    Hę? Co było nie tak z systemem?
    Ostatnio edytowane przez Bonjo ; 24-11-2011 o 21:41

  7. Powrót do góry    #547
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    A to, że sms o otwarciu nowej strony przychodził do każdego tuż przed północą

  8. Powrót do góry    #548
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Za SMSy odpowiada zewnętrzny system. Pobudzacze są wysyłane od pn do pt w godzinach 8:00 - 21:00. Jeśli dotarł później - cóż, można jedynie przeprosić za niedogodność

  9. Powrót do góry    #549
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ybral-falubaz/


    Ł.Jankowski w Falubazie czyli Grigorij też...

    To teraz Marian szybciutko powinien przyznać się że nie będzie u nas Grigorija, bo tak jak już było pisane na tym forum,że jest to akcja zbierania kasy zrobiona z premedytacją(wiedząc już dużo wcześniej że Grigorija nie zatrzymamy).A kalendarzy nie ma do tej pory w sprzedaży.Pewnie będą w grudniu jak już zostaną same "ochłapy" na rynku transferowym a i tak nie będzie na nich kasy.Zresztą i tak nie dostaniemy licencji i wystartujemy w drugiej lidze...

    1.Drabik
    2.Miturski
    3.???
    4.Kowalczyk
    5.???
    6.Bubel
    7.Malczewski

  10. Powrót do góry    #550
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    zabovsky napisał:
    Jak widać średnia frekwencja w Czewie wcale nie jest jakoś druzgocąco wyższa niż ta w Toruniu.
    hmmm
    My jechaliśmy o utrzymanie a Wy o medale.
    My jechaliśmy zbieraniną z łapanki(jak wspomniał energo)
    a Wy drużyną za miliony Karkosika.
    Taka subtelna różnica
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #551
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    My mamy kołowrotki a Wy liczenie "na oko" dziennikarza
    My mamy miliony Karwa.. ups Karkosika a Wy macie drużynę która jeździ dla chwały Włókniarza

  12. Powrót do góry    #552
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Pewnie jak by to stawiał prywatny właściciel, to koszt zamknął by się w 40-45mln z palcem w dupie.
    niekoniecznie. wiem, ze alstal specjalnie na budowie nie zarobil i liczyl sie z tym. to byla ich pierwsza tak duza inwestycja, i zeby moc kroic pozniej za slupoarene nie mogli sie rozpedzac przy skladaniu ofert. no ale kilometr plotu za pare baniek, daj znac muuu jak przetarg oglosza za konsultacje odpale Ci pare stuwek, tych wiekszych

    black: finansowe problemy macie 3 rok z rzedu, jesli wytrwacie w nich jeszcze rok dobijecie do 4. wowczas bedzie mozna smialo powiedziec, ze kazdy rzad w Polsce po 89 byl rzadem przejsciowym. w kwesii ilosci kibicow faktycznie mozesz odniesc takie wrazenie. macie fajna publike w Czewie ogladajaca ciekawe i emocjonujace zawody, pozniej jedziesz w Polske i sie dziwisz czemu na kamande boskiego mariana przychodzi po 4 tys ludzi. jak chcesz, moge wytlumaczyc.

  13. Powrót do góry    #553
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ponawiam pytanie, ktore bylo tu juz kilka razy zadane:

    Jakim cudem przy tegorocznej frekwencji, pogodzie, braku odwolanych spotkan i I-ligowym, oszczednosciowym skladzie konczymy sezon z kilkusettysiecznym dlugiem??

    Gdzie podziala sie forsa?
    Informowaliśmy przed sezonem, że według szacunków dziura w naszym budżecie będzie sięgała ok. 1,5 mln zł. Co do jasności działania, to spółka nie ma nic do ukrycie. Osoby rzeczywiście zainteresowane nie miałyby problemów z zapoznaniem się z jej sytuacją finansową.

    Więcej... http://czestochowa.gazeta.pl/czestoc...#ixzz1ef6yphrB
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  14. Powrót do góry    #554
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    zabovsky napisał:
    Jak widać średnia frekwencja w Czewie wcale nie jest jakoś druzgocąco wyższa niż ta w Toruniu.
    hmmm
    My jechaliśmy o utrzymanie a Wy o medale.
    My jechaliśmy zbieraniną z łapanki(jak wspomniał energo)
    a Wy drużyną za miliony Karkosika.
    Taka subtelna różnica
    Tylko u nas nikt nie rozdawał darmo biletów po to, aby później chwalić się wysoką frekwencją. Też taka subtelna różnica.

  15. Powrót do góry    #555
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 63 w 34 postach
    Zabiorę głos w dyskusji.

    Po pierwsze na naszym częstochowskim "podwórku" panuje jak zwykle atmosfera kłótni i podziałów. Środowisko kibicowskie nie potrafi się zjednoczyć w walce o przetrwanie ekstraligowego żużla. Chciałoby się powiedzieć, dlaczego? Oczywistą odpowiedzią są różne poglądy na temat funkcjonowania klubu. Mówi się o tym już od tych 2-3 chudych lat. I nic z tych dyskusji nie wynika. Zwolennicy Prezesa Maślanki zaciekle go bronią, a przeciwnicy tak samo krytykują. Niestety nikt nie potrafi znaleźć "złotego środka", który uzdrowiłby sytuację w częstochowskim żużlu. I to jest w tym wszystkim najgorsze - brak kompromisu.

    Po drugie: Nasz skład jak zwykle zostanie przetrzebiony. Jak naprawdę lubiłem oglądać wariackie szarże Łaguty na Olsztyńskiej, tak jego obecnej postawy nie rozumiem. Powiedziałby prosto w oczy wszystkim, że odchodzi, a nie jakieś dziwne bajerowanie, cudowanie. Jeszcze ta pożal się Boże zbiórka... Do czego to doszło.
    I znów nas czeka walka utrzymanie. I raczej ten nasz fart, który mieliśmy przez 2 sezony, może nas opuścić.

    Po trzecie: Czy my w ogóle chcemy oglądać takie coroczne przedstawienia pt. "Czy Włókniarz otrzyma licencję?". Mnie to już zaczyna drażnić. A po ostatnim artykule w Wyborczej śmiem twierdzić, iż widmo upadku klubu jest bliższe, niż kiedykolwiek się wydawało...

    Po czwarte: Ogólna dygresja o żużlu samym w sobie - to co się teraz dzieje, woła o pomstę do nieba. Wieczne zmiany regulaminów, tłumików, ilości zawodników z GP, KSM-y wprowadzają coraz to większą niechęć do interesowania się tym sportem. Moja miłość do speedway'a może zostać przez to osłabiona naprawdę bardzo. I dokładając do tego sytuację w klubie - to już lepiej rzeczywiście dam sobie z żużlem spokój... chociaż bym tego nie chciał.

    Mimo wszystko liczę na to, że Włókniarz wystartuje w ekstralidze.
    Ostatnio edytowane przez Przemo92 ; 25-11-2011 o 01:06
    WŁÓKNIARZ FOREVER

  16. Powrót do góry    #556
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    http://czestochowa.gazeta.pl/czestoc...#ixzz1ef6yphrB

    Lo matko, mialo byc kilkaset tysiecy zl zadluzenia, a teraz jest milion? Odsetki narosly czy jak?

    Nie rozumiem tez tej wypowiedzi:

    Informowaliśmy przed sezonem, że według szacunków dziura w naszym budżecie będzie sięgała ok. 1,5 mln zł.
    Kogo informowalismy? I skad ta dziura? To mial byc sezon na przetrwanie. Prezes wielokrotnie powtarzal, ze buduje sklad taki, na jaki nas stac. 1,5 melona szacowanej dziury w budzecie to "druzyna, na jaka nas stac"???

    Niech bedzie juz ta 2. liga, ale bron Boze nie z tymi ludzmi.
    Pzdr,
    Garfield

  17. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Niech bedzie juz ta 2. liga, ale bron Boze nie z tymi ludzmi.
    jestes pewien, ze taki plan jest wykonalny? ide o flaszke, ze jesli miasto stanie okoniem i powie: "nie pomozemy, mozemy kupic akcje z emisji" to Marian znowu dziure zasypie ze swoich.

  18. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemo92 Zobacz posta
    Zabiorę głos w dyskusji.

    Po pierwsze na naszym częstochowskim "podwórku" panuje jak zwykle atmosfera kłótni i podziałów. Środowisko kibicowskie nie potrafi się zjednoczyć w walce o przetrwanie ekstraligowego żużla. Chciałoby się powiedzieć, dlaczego? Oczywistą odpowiedzią są różne poglądy na temat funkcjonowania klubu. Mówi się o tym już od tych 2-3 chudych lat. I nic z tych dyskusji nie wynika. Zwolennicy Prezesa Maślanki zaciekle go bronią, a przeciwnicy tak samo krytykują. Niestety nikt nie potrafi znaleźć "złotego środka", który uzdrowiłby sytuację w częstochowskim żużlu. I to jest w tym wszystkim najgorsze - brak kompromisu.
    Poglądy, poglądami ale niech krytyka będzie uzasadniona. A nie "dupić" wszystko, co klub zrobi jak to mają w zwyczaju robić poniektórzy.

    A żeby nie było, samego mnie "szanowne grono" zaklasyfikowano do grupy zwolenników Mariana
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  19. Powrót do góry    #559
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    zabovsky napisał:
    Tylko u nas nikt nie rozdawał darmo biletów po to, aby później chwalić się wysoką frekwencją. Też taka subtelna różnica.
    rozdawali, rozdawali tylko się nie macie nawet czym pochwalić...
    ani medalu, ani frekwencji
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #560
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    rozdawali, rozdawali tylko się nie macie nawet czym pochwalić...
    ani medalu, ani frekwencji
    masz racje, ja bym sie z Wami zamienil tylko pewnie byscie nie chcieli.

  21. Powrót do góry    #561
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Żal za tyłek ściska... Marian już nawet nie udaje, że coś robi w klubie. Pytam się; od czego jest ZARZĄD ? Co robi Zarząd przez cały rok ?! Obecnie nikt już zasłony dymnej nie robi i wyciąga wprost rękę po pieniądze do miasta. A co, do cholery, zostało zrobione przez cały rok ? Nie znaleziono żadnego poważnego sponsora, o strategicznym nie wspomnę.
    A teraz obok mojej kasy za bilety do klubu ma szerokim strumieniem popłynąć kasa z moich podatków ? Nóż się w kieszeni otwiera.
    Nie miałbym NIC do dofinansowania klubu przez samorząd (szczególnie, że inne kluby również dostają kasę i to większą), ale w przypadku gdyby sam klub wykazał się czymkolwiek w materii szukania finansowania swojej działalności to te pieniądze się zwyczajnie nie należą. Tym bardziej, że cholera wie na co te środki idą. Jak słusznie zauważył ktoś wcześniej, skład był montowany "pod nasze możliwości finansowe". A teraz tydzień do końca listopada i okazuje się, że dużej bańki brakuje żeby ten "sezon stabilizacji" zamknąć. Przy takiej frekwencji... nie wiem jak to możliwe. Promocja miasta przez sport ? Jaka promocja skoro co roku na cały kraj w okresie późnojesiennym idzie fama jak to Włókniarz nie potrafi wydostać się z zapaści. To jest anty promocja miasta...
    Z całym moim wielkim szacunkiem do Pana Prezesa Maślanki za te wszystkie lata, ale coraz bardziej skłaniam się ku twierdzeniu, że musi nastąpić zmiana w kierownictwie. Nie potrafię wskazać personalnie "kto" powinien objąć stery w klubie, ale obecna sytuacja, ciągnąca się kolejny rok, jest nie do zaakceptowania.
    Ponad to podtrzymuje moje twierdzenie, że wobec braku w składzie Griszy, klub może pożegnać się z tłumami na stadionie. Wraz z "tymi od zaproszeń" będzie przychodziła garstka kibiców, wymieniająca się z resztą na zasadzie "aaaa... dawno nie byłem na żużlu to sobie w niedziele pójdę" - tak raz na dwa miesiące. MASAKRA !!!
    Ostatnio edytowane przez Rain ; 26-11-2011 o 00:12

  22. Powrót do góry    #562
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2008
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rain jaki zarzad? Wg. nowej strony zarzadem Wlokniarza jest Marian Maslanka i... tylko Marian Maslanka.

  23. Powrót do góry    #563
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Akcjonariat miał być podany i oczywiście zrobiono unik
    Powiedzcie mi, czemu mnie to nie dziwi?

  24. Powrót do góry    #564
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    @ananasek
    Nie bój się. Będzie Po prostu chcemy opublikować aktualne i oficjalne dane, a nie info które już niedługo trzeba będzie poprawiać.

  25. Powrót do góry    #565
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Transparentność ma to do siebie, że podaje się stan aktualny a nie pisze się "podamy wkótce jak dojdzie do zmian" a zmian może w ogóle nie być i tak będzie sobie to wisiało miesięcy x

    Przeciez korekta na stronie to jest minuta...

    Za to Twoja robota ok. Nawet bardzo ok to w całości wygląda. Co innego strona merytoryczna, bo tutaj już jest się czego czepić.

    edit
    Czyli jednak czyta się to forum dokładnie w klubie i nawet bierze rozwiązania, którzy najzacieklejsi przeciwnicy proponują.
    Program lojalnościowy dla kibiców to nic innego niż to co pisałem na tym forum ze 2 lata temu.
    Ale lepiej późno niż wcale.

    Już wiemy kto się stricte reklamą zajmuje w klubie:

    Beata Juraszczyk - Koordynator ds. organizacji i reklamy
    E-mail: b.juraszczyk@ckmwlokniarzsa.pl
    Telefon: +48 510 223 238
    CKM Włókniarz S.A. poszukuje osób odpowiedzialnych za utrzymywanie obecnych kontaktów oraz pozyskiwanie nowych firm chcących wspierać częstochowski żużel. Zapewniamy wynagrodzenie prowizyjne w zależności od pozyskanych środków.

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji składającej się z CV oraz listu motywacyjnego na adres b.juraszczyk@ckmwlokniarzsa.pl lub o dostarczenie jej osobiście do siedziby klubu (dane w zakładce Kontakt).
    Tak się zastanawiam... czy ktokolwiek znający się na tej robocie i mający choćby względne pojęcie o tym kim jest B.Juraszczyk będzie chciał być rekrutowany właśnie przez tą osobę...


    No i historia baaaaaaaaaaaardzo skromna. Jak na tyle tygodni to się panowie z biura prasowego nie popisali, a źródeł, z których można napisać coś na prawdę dobre jest dużo.
    Brak historii memoriału - zapomniano o nim już w klubie?
    Miały być szczegóły współpracy z SF a tu... nic nowego. Paplanina w kółko to samo w tym newsie i nadal nei wiemy jak ma SF wspierać CKM a jak CKM SF. Hmm...
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 26-11-2011 o 10:57

  26. Powrót do góry    #566
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    nadal nei wiemy jak ma SF wspierać CKM a jak CKM SF. Hmm...
    Mowisz i masz - jest laureczka dla prezia

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...iana-maslanki/

    BTW: nowa strona full wypas - gratulacje dla tworcow!
    Pzdr,
    Garfield

  27. Powrót do góry    #567
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Tak się zastanawiam... czy ktokolwiek znający się na tej robocie i mający choćby względne pojęcie o tym kim jest B.Juraszczyk będzie chciał być rekrutowany właśnie przez tą osobę...
    A Ty masz choć względne pojęcie kim jest "B.Juraszczyk"? Daruj sobie takie żałosne teksty

    Ciekawe czy ktokolwiek kto miałby choć względne pojęcie o tym "gdzie byłeś jak Cię nie było" chciałby z Tobą w ogóle na takiej rozmowie kwalifikacyjnej gadać.

  28. Powrót do góry    #568
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...od-jasna-gora/

    Jak ustaliły SportoweFakty.pl, Rune Holta doszedł do porozumienia z Falubazem Zielona Góra. Z kolei Grigorij Łaguta jest bliski pozostania we Włókniarzu Częstochowa! Z naszych informacji wynika, że Stelmet Falubaz Zielona Góra ustalił warunki kontraktu z Rune Holtą. Gdyby nasze informacje się potwierdziły, to skład Falubazu w sezonie 2012 wyglądałby następująco (pogrubiono KSM zawodników zaliczanych do KSM drużyny):
    1. Andreas Jonsson - 9,49
    2. Jonas Davidsson - 6,00
    3. Rune Holta - 7,38
    4. Łukasz Sówka - 3,50
    5. Piotr Protasiewicz - 9,30
    6. Patryk Dudek - 4,55
    7. Kacper Rogowski/Adam Strzelec - 2,50
    KSM - 40,22

    Przejście Holty do Falubazu oznaczałoby, że miejsca w składzie zabraknie dla Grigorija Łaguty, który wcześniej był przymierzany do zielonogórskiego klubu. Łaguta ma zostać w Częstochowie. Wpływ na taki obrót sprawy miały rozmowy z jednym z jego największych sponsorów. Biorąc pod uwagę wcześniejsze doniesienia na temat częstochowskiego klubu, skład Włókniarza może wyglądać następująco:
    1. Grigorij Łaguta - 8,95
    2. Grzegorz Zengota - 4,95
    3. Fredrik Lindgren - 7,63
    4. Mirosław Jabłoński - 5,88
    5. Daniel Nermark - 7,66
    6. Artur Czaja - 2,50
    7. Rafał Malczewski - 2,50
    KSM - 37,57

    Marcin Bubel prawdopodobnie wybierze ofertę PGE Marmy Rzeszów.


    Jeśli taki mielibyśmy skład to, aż nie mogę doczekać się nowego sezonu!!! Zaraz zamawiam kilka kalendarzy i kupuję karnet, żeby pomóc klubowi!
    Taka ekipa jeśli wszystko by wypaliło ma szanse nawet nieźle namieszać w lidze.Tylko ten sponsor strategiczny by się przydał żeby dołożyć ze dwie duże bańki
    A i Sławek ma szanse jeszcze się przejechać w barwach Włókniarza na Olsztyńskiej
    Ostatnio edytowane przez Q_b_a ; 27-11-2011 o 15:15

  29. Powrót do góry    #569
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A Ty masz choć względne pojęcie kim jest "B.Juraszczyk"? Daruj sobie takie żałosne teksty
    Wiem
    Oczywiście spółka dzisiaj jest prywatną firmą, więc nikomu nic do kwalifikacji pracowników tam pracujących, ale ciekaw jestem czy kibiców cieszyłoby/cieszy, że osoba zajmująca się reklamą w klubie nie ma matury (jeśli zrobiła popraw mnie).
    A i jeszcze rok temu utrzymywała, że pracuje w klubie jako wolontariuszka

    Ciekawe czy ktokolwiek kto miałby choć względne pojęcie o tym "gdzie byłeś jak Cię nie było" chciałby z Tobą w ogóle na takiej rozmowie kwalifikacyjnej gadać.
    Odnoszę takie wrażenie, że ja się nie pcham do klubu na żadne funkcje i nie chcę tam nikogo rekrutować, osobą publiczną przestałem być jakies 2-3 lata temu, więc wydaję mi się Bonjo, że jak brak argumentów merytorycznych to zaczyna się dyskusja personalna

    A to gdzie byłem, a gdzie nie byłem to nie jest Twoja sprawa w najmniejszym stopniu nawet I jakie plotki od plotkarzy słyszałeś to już też nie jest mój problem. Mój problem, ale wtedy także i Twój (i to duży) będzie jeśli zaczniesz je rozpowszechniać publicznie.

  30. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    a mnie wali czy jakas baba ma mature czy tez jest tepa i nie ma .
    Cieszy skład na SF ,oby sie sprawdził .
    Zgrzeblarki zwane potocznie Radomiakiem Radom polskiego speedwaya siegaja po Holte z którego tak drwili . No coz ? Nie było nie ma i nie bedzie w zielonej zuzla bez czestochowskiego wkładu
    Teraz tylko wytrzasnac poczciwego młodziezowca i znów wszyscy beda sie nas bali tak jak od kilkudziesieciu lat !!!
    ====================================
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #571
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Emil,
    tylko to ma wpływ na jakość pracy na tak ważnym stanowisku jak pozyskiwanie sponsorów.
    Może gdyby tym zjamowała się osoba z kompetencjami nie było jak pisze Bonjo na forum klubowym 1 mln czy nawet więcej długu.
    A może i tak byłby.
    Tego nei wiadomo

  32. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    1. Grigorij Łaguta - 8,95
    2. Grzegorz Zengota - 4,95
    3. Fredrik Lindgren - 7,63
    4. Mirosław Jabłoński - 5,88
    5. Daniel Nermark - 7,66
    6. Artur Czaja - 2,50
    7. Rafał Malczewski - 2,50
    KSM - 37,57
    Hmmm, no i gdzie sa ci innowiercy którzy wysmiewali moje wpisy odnośnie bardzo prawdopodobnego pozostania Griszy we Włókniarzu ? Przypomne tylko, ze większość z tu piszących jechała po Łagucie zapewniając, ze ten ma już dawno podpisana ugodę z Dowhanem. I co dalej co niektórzy beda twierdzić, że Grisza zostaje we Włókniarzu z atrzy bańki ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #573
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Jeśli dostaniemy licencję to znaczy, że jednak sponsorów na ten milion udało się znaleźć. A to chyba nie tak źle, szczególnie w tak krótkim czasie. W przeciągu sezonu udało się zebrać 2 miliona złotych (to są moje luźne szacunki) z wpłat po kilka tysięcy złotych. Cóż, przewijało się naprawdę wiele osób (czasem i firm) odpowiedzialnych za sponsoring, ale w 99% przypadków kończyło to się dużym 0
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman
    A to gdzie byłem, a gdzie nie byłem to nie jest Twoja sprawa w najmniejszym stopniu nawet I jakie plotki od plotkarzy słyszałeś to już też nie jest mój problem. Mój problem, ale wtedy także i Twój (i to duży) będzie jeśli zaczniesz je rozpowszechniać publicznie.
    O proszę, jak się oburzyłeś. Nie, nie będę rozpowszechniał tego publicznie, więc powinieneś być zadowolony i uspokojony

    A teraz przemyśl proszę kilka minut to, że sam rozpowszechniasz durne i w 99% niesprawdzone plotki, atakujesz personalnie ludzi i wywlekasz prywatne i osobiste sprawy na publicznym forum i oskarżasz o rzeczy o których nie masz pojęcia. Jeśli nie nauczysz się nie wpierdzielać się z butami w czyjeś życie, to nie dziw się że ktoś będzie wpierdzielał się w Twoje

    @Mariusz
    Jeśli Grisza będzie w Częstochowie, to za dużo mniejszą kasę niż 3 bańki Choćbyśmy mieli to on tyle nie dostanie.

  34. Powrót do góry    #574
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ale Boncz.
    Zrozum, że ja nie jestem osobą publiczną, ja nie działam na rzecz klubu który lekko licząć ma 100k kibiców/zainteresowanych działaniem tegoż klubu.
    W związku z powyższym do moich spraw nikt nie ma się prawa wtrącać.
    Ale jeśli ktoś pracuje w tym klubie na takim a nie innym stanowisku, to jest osobą publiczną i byłoby fajnie gdyby miała odpowiednie kwalifikacje.

    Jeśli bredzę to wyprowadź mnie proszę z błędu tak żebym więcej tego tematu nie poruszył.

  35. Powrót do góry    #575
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Nowa strona na plus ale wolna strasznie. Ceny biletów i karnetów na plus. Biletów podwyżka nie jest niespodzianką bo aż się o nią prosiło. Jednocześnie drastycznej zmiany nie ma. Karnety do 27.01 opłacalne, sam być może się skuszę ale póki co poczekam na skład. Swoją drogą na ten podany dzisiaj na SF się nie napalam, ich trafialność jest na podobnym poziomie do mistrza Ostafińskiego. Nikt nie ma abonamentu na 100% pewne info i zawsze można się wykręcić pisząc, że np niespodziewanie sytuacja się odwróciła o 180 stopni.
    A Nermark to nie jest kawaler.

  36. Powrót do góry    #576
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    @Mariusz
    Jeśli Grisza będzie w Częstochowie, to za dużo mniejszą kasę niż 3 bańki Choćbyśmy mieli to on tyle nie dostanie.
    Ty to jesteś jednak udany. Grisza u nas będzie jeździł za 1,6/8 mln. a w Zielonej Górze/Rzeszowie za 2,5/3 miliony ...
    Na szczęście ludzi powtarzających takie brednie można spotkać tylko w klubie.

    Ananas: Wiesz w klubie wszyscy pracują charytatywnie Nie czerpią z tego żadnych korzyści ( pewnie stąd taka różnica między ludźmi na stadionie, a sprzedanymi biletami )

  37. Powrót do góry    #577
    Użytkownik Awatar GeturDone
    Dołączył
    06-12-2008
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmmm, no i gdzie sa ci innowiercy którzy wysmiewali moje wpisy odnośnie bardzo prawdopodobnego pozostania Griszy we Włókniarzu ?
    Laguta już jest dogadany z Półtorakową. 6 grudnia podpisze kontrakt w Rzeszowie, podobnie Walasek.

  38. Powrót do góry    #578
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Laguta już jest dogadany z Półtorakową. 6 grudnia podpisze kontrakt w Rzeszowie,
    Może tak a może nie. Ja jednak przypomne tylko, że jeszcze do niedawna, wielu na tym forum, dało by się pokroić za to, ze Grisza jest już dogadany z Dowhanem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #579
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Może tak a może nie. Ja jednak przypomne tylko, że jeszcze do niedawna, wielu na tym forum, dało by się pokroić za to, ze Grisza jest już dogadany z Dowhanem.
    No bo Był.Ale w szranki staneła Marta i przebiła senatorka.Cos czuje ze jednak Grisza w Rzeszowie.

  40. Powrót do góry    #580
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    http://espeedway.pl/news,fredrik_lin...,50106,12.html

    No dość pewnym tonem to napisali Jeżeli sytuacja z Griszą zakończy się dla nas pozytywnie to uważam że będziemy dysponować bardzo fajnym składem. Chociaż znając życie to tylko rozbudzanie naszych wyobraźni.

  41. Powrót do góry    #581
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,750
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Cytat Zamieszczone przez GeturDone Zobacz posta
    Laguta już jest dogadany z Półtorakową. 6 grudnia podpisze kontrakt w Rzeszowie, podobnie Walasek.
    Taaa .Podaj info, tylko nie pisz ze wiesz z pewnych zrodel.KJG chce wylozyc kase i pewnie dopnie swego i Łaguta zostanie zreszta on tez chce zostacpozyjemy, zobaczymy.:o

  42. Powrót do góry    #582
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    W niedzielę w mediach pojawiła się informacja, jakoby Fredrik Lindgren został zawodnikiem Włókniarza Częstochowa. Klub poinformował, że Szwed jest w kręgu zainteresowania włodarzy Lwów, jednak umowy z Włókniarzem nie podpisał. Dodatkowo prezes Marian Maślanka stwierdził, że nie tylko popularnym „Fredką” biało-zieloni są zainteresowani.
    W niedzielę na jednym z serwisów internetowych pojawiła się informacja, że Fredrik Lindgren będzie reprezentował częstochowski klub w sezonie 2012. Prezes Włókniarza, Marian Maślanka stwierdził, że Szwed znajduje się w kręgu zainteresowań Lwów, jednak żadnej umowy jeszcze nie podpisał. – Fredrik Lindgren jest jednym z tych zawodników, którymi się interesujemy, jednak żadnej umowy nie podpisaliśmy. Prócz Szweda na naszym celowniku jest jeszcze kilku innych żużlowców. Obecnie skupiamy się jednak na zgromadzeniu odpowiednich funduszy potrzebnych do uzyskania licencji na starty w przyszłorocznych rozgrywkach Speedway Ekstraligi – powiedział sternik biało-zielonych.
    Klub jednocześnie zaapelował o spokój.

  43. Powrót do góry    #583
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Ty to jesteś jednak udany. Grisza u nas będzie jeździł za 1,6/8 mln. a w Zielonej Górze/Rzeszowie za 2,5/3 miliony ...
    Na szczęście ludzi powtarzających takie brednie można spotkać tylko w klubie.
    W Zielonej Górze by miał ~1,6 miliona złotych. Ile u nas - nie wiem, ale pewnie max. coś koło tego.

    Nie rozumiecie że 2,8 mln zł to była kwota zaporowa - czyli maksymalnie absurdalna, aby nikt mu tyle nie dał? To jest bardzo często spotykane w negocjacjach kontraktowych Problem w tym że Rzeszów chce dać ok. 2,5 mln zł
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Ananas: Wiesz w klubie wszyscy pracują charytatywnie Nie czerpią z tego żadnych korzyści ( pewnie stąd taka różnica między ludźmi na stadionie, a sprzedanymi biletami )
    Jeśli chodzi o Beatę to ona przez wiele lat była blisko klubu i faktycznie nie miała z tego żadnych zysków. Natomiast obecną listę pracowników macie na WWW. Zapewniam Was że kokosów z tego nikt nie ma (choć to i tak zbyt wiele powiedziane...), bo w pierwszej kolejności do spłacenia są zawodnicy, podatki i miasto. A że nawet na to brakuje, to resztę dopowiedzcie sobie sami

  44. Powrót do góry    #584
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Bonjo zdaje sobię z tego sprawę. Wiem, że nawet panie "podprowadzające" do pewnego czasu nie dostały nawet złotówki za swój czas i wdzięk. Więc o czym my tu piszemy

    Jednak z tym Griszą po prostu kłamiesz. Wszyscy o tym wiedzą, że Twoje kwoty są kosmiczne. Więc nie wiem co próbujesz ugrać, ale średnio Ci to wychodzi.

  45. Powrót do góry    #585
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Jednak z tym Griszą po prostu kłamiesz. Wszyscy o tym wiedzą, że Twoje kwoty są kosmiczne. Więc nie wiem co próbujesz ugrać, ale średnio Ci to wychodzi.
    A ile Ci potrzeba jeszcze sygnałów z każdego miasta żużlowego, że jednak taka oferta jest od Griszy? Że jednak takie warunki przestawił innym klubom w tym Włókniarzowi??
    Już przecież jest głośna anegdota w światku żużlowym, jak to ugadywał się w Bydgoszczy, z tym że prezes myślał że ceny w złotówkach, a Grisza mówił o euro
    Daj Jasiek spokój już
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

Strona 13 z 49 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •