Strona 5 z 49 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 2200

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kuba

    Zmiana składu Leszna jest bezdyskusyjna.
    To jest wątek Włókniarza i nad tym proponuję się pochylić.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 26-10-2011 o 00:42
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez kuba_miszczu Zobacz posta
    No niby odszedl ale oni wszyscy byli zawodnikami Unii mimo ze nie startowali w barwach tego klubu dlatego tak mi sie wydaje.
    Leszno obowiazuje KSM poniewaz zawodnicy powracajacy z wypozyczenia sa traktowani jako zmiana skladu.
    To samo dotyczy Warda w Toruniu

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ile można tłumaczyć: nie muszą być Ci sami zawodnicy zakontraktowani lecz Ci którzy występują w danym meczu musieli się znaleźć w kadrze zeszłorocznej. Pawlickich nie było- więc jeśli wystąpią w meczu to skład jest zmieniony i przepis o KSM się liczy.

    A żeby nie offtopować:
    są jakieś przymiarki co do składu Włókniarza na przyszły sezon?
    Woffinden ponoć szedł do Gniezna m.in. żeby nabić KSM, a czytając ten wątek zdziwiłem się, że tak dużo osób pomija go w koncepcji składu na przyszły sezon. Możliwy jest powrót Drabika?
    Ostatnio edytowane przez wiksa12 ; 26-10-2011 o 00:49

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    wiksa

    Istnieje sporo koncepcji składu Włókniarza. Dużo się dzieje. Jak czytam na innych forach jak Rolando podobni kwestionują przyznanie licencji Włokniarzowi to ręce opadają. Chłop czerpie pośrednio korzyści z działalności klubu, wtyka dziób gdzie nie trzeba i prowadzi swoją stronę o klubie z Częstochowy to sam się zastanawiam jaki ma w tym cel? Rozumiem, że to prosty chłopak i ma deficyt psychiczny i wygląda jak wygląda ale na miłość boską skąd ma ten garb zawiści? Z przodu i z tyłu naraz? Osobliwy przypadek.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 26-10-2011 o 01:25
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Rolando to prosty chłopak i ma deficyt psychiczny i wygląda jak wygląda
    Buahahaha, o lol. To się uśmiałem na tej nudnej nocce w robocie. Dzięki Black!
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #186
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    wiksa

    Istnieje sporo koncepcji składu Włókniarza. Dużo się dzieje. Jak czytam na innych forach jak Rolando podobni kwestionują przyznanie licencji Włokniarzowi to ręce opadają. Chłop czerpie pośrednio korzyści z działalności klubu, wtyka dziób gdzie nie trzeba i prowadzi swoją stronę o klubie z Częstochowy to sam się zastanawiam jaki ma w tym cel? Rozumiem, że to prosty chłopak i ma deficyt psychiczny i wygląda jak wygląda ale na miłość boską skąd ma ten garb zawiści? Z przodu i z tyłu naraz? Osobliwy przypadek.
    Nie każdy kocha Mariana tak, jak Ty i jest w niego ślepo zapatrzony. A Roland pisze prawdę - bo czy dostaniemy licencje, to nie wiadomo.

    Pozdro obrońco Mariana

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Roland pokazuje rzeczywistość taką jaka ona jest.
    Ciekaw jestem jak zostanie spłacone te 700 tysięcy długu. Kolejny kredyt obrotowy na spółkę? Czy kolejne emisja akcji, które zakupi wielmożnie panujący dążąc do 100% udziału?

    Ciekaw jestem bardzo.
    Myślę, że gdyby trochę informacji wyszło oficjalnie na jaw mielibyśmy istne trzęsienie ziemi w Częstochowie. Roland, ja i parę jeszcze osób na forum wie o co chodzi, ale nie ma żadnych dowodów (te są w dokumentach spółki).
    Ty Rafał chyba nei chcesz tego zauważać, albo żyjesz w błogiej świadomości. Ale drugą wersję odrzucam, bo rozmawialiśmy jakiś czas temu i w gruncie rzeczy mówiliśmy jednym językiem.

    Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że w klubie okopano się jakiś czas temu jak w bunkrze (żeby nie wychodziły żadne informacje na zewnątrz) a osoby takie jak ja Roland czy inne związane ze środowiskiem i tak posiadają sporo poufnych informacji, który pewnie znać nie powinny.
    Trochę ten bunkier jak durszlak.
    Dziwię się, że to nie daje prezesowi do myślenia, bo przecież te informacje puszczają jego najbardziej zaufani ludzie.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 26-10-2011 o 11:38

  8. Powrót do góry    #188
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    wiksa

    Istnieje sporo koncepcji składu Włókniarza. Dużo się dzieje. Jak czytam na innych forach jak Rolando podobni kwestionują przyznanie licencji Włokniarzowi to ręce opadają. Chłop czerpie pośrednio korzyści z działalności klubu, wtyka dziób gdzie nie trzeba i prowadzi swoją stronę o klubie z Częstochowy to sam się zastanawiam jaki ma w tym cel? Rozumiem, że to prosty chłopak i ma deficyt psychiczny i wygląda jak wygląda ale na miłość boską skąd ma ten garb zawiści? Z przodu i z tyłu naraz? Osobliwy przypadek.
    powiedz mi to w twarz krawiaciarzu. Jakie korzysci mam z dzialalnosci klubu? powiedz bo ja nie wiem, a jesli klamiesz to odszczekaj to psie. Pokaz sie ty jak wygladasz, pewnie wiele osob niezle *******nie smiechem. Powtarzam, przyjedz powiedziec mi to w twarz.

    I zeby ci rozjasnic troszke w tym lbie: nie ma w tym co pisze zadnej zawisci, boli mnie ze klub jest zarzadzany nieudolnie. Wyzywacie Szmine od pijusa itd a wiecie ile klub mu wisi kasy? Wiecie ze nie ma na sprzet? Taki jestes pewien ze dostaniemy licencje? A pewnie ze dostniemy ale jak prezes uzbiera kase na splaty. A czemu? Bo odpowiada swoim prywatnym majatkiem z tego wzgledu (info potwierdzone w 3 zrodlach) ze ma ponad 90% akcji klubu. Wiec jest wlascicielem i odpowiada swoim majatkiem. Wiesz jakie jest zadluzenie wobec MOSIR-u? Uwazasz ze Czestochowski zuzel jest cacy? Powiedz mi, ile medali mlodziezowych zdobylismy przez ostatnie 4 lata za rzadow Ziebaczewskiego. Podobno mamy najlepsza kuznie talentow w Polsce. Ile jest tych medali? Uwazasz ze byk ze zmiana w 12 biegu to pikus? Ciesz sie ze Kajzer nic nie ujechal w tym biegu. Czy to jest normalne? Czy normalne jest, ze co roku wszyscy juz zaczynaja podpisywac kontrakty a tylko w czewie jest bryndza i czekanie na cud. Czy za normalne uwazasz cieszenie sie z pieknych porazek? Kurde nie ma takiej klasyfikacji w ekstralidze "piekne porazki". To nie lyzwiarstwo za to punktow nie daja. Czy uwazasz za normalne ze kapitanem druzyny jest koles, , ktory w calym sezonie wygral AZ 9 biegow? i 24 razy byl czwarty oraz uzyskal oszalamiajaca srednia 1,4? Przejrzyjcie w koncu na oczy!! Znow kolejny rok bedzie na przetrzymanie, w koncu spadniemy i kolejne 100 lat bedziemy walczyc o powrot do elity. Czemu tylu mniejszych sponsorow sie wycofalo co? Bo mieli widzimisie?

    Ale skoro uwazasz, ze wszystko jest okej i cacy to gratuluje wyprania mozgu, o ile go posiadasz i nie wylecial z ostatnim katarem.
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 26-10-2011 o 12:43

  9. Powrót do góry    #189
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ja troche z innej beczki: na roznych forach w necie pojawiaja sie plotki, ze ponoc Maslanka przeprosil sie z Dreierem i jest szansa na powrot Bodanki do sponsoringu. Mam traktowac to jako totalna bzdure, czy tez jest w tym jakies zdzblo prawdy? Ktos moze potwierdzic?
    Pzdr,
    Garfield

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Roland napisał:

    powiedz mi to w twarz krawiaciarzu. Jakie korzysci mam z dzialalnosci klubu? powiedz bo ja nie wiem, a jesli klamiesz to odszczekaj to psie. Pokaz sie ty jak wygladasz, pewnie wiele osob niezle *******nie smiechem. Powtarzam, przyjedz powiedziec mi to w twarz.

    I zeby ci rozjasnic troszke w tym lbie: nie ma w tym co pisze zadnej zawisci, boli mnie ze klub jest zarzadzany nieudolnie. Wyzywacie Szmine od pijusa itd a wiecie ile klub mu wisi kasy? Wiecie ze nie ma na sprzet? Taki jestes pewien ze dostaniemy licencje? A pewnie ze dostniemy ale jak prezes uzbiera kase na splaty. A czemu? Bo odpowiada swoim prywatnym majatkiem z tego wzgledu (info potwierdzone w 3 zrodlach) ze ma ponad 90% akcji klubu. Wiec jest wlascicielem i odpowiada swoim majatkiem. Wiesz jakie jest zadluzenie wobec MOSIR-u? Uwazasz ze Czestochowski zuzel jest cacy? Powiedz mi, ile medali mlodziezowych zdobylismy przez ostatnie 4 lata za rzadow Ziebaczewskiego. Podobno mamy najlepsza kuznie talentow w Polsce. Ile jest tych medali? Uwazasz ze byk ze zmiana w 12 biegu to pikus? Ciesz sie ze Kajzer nic nie ujechal w tym biegu. Czy to jest normalne? Czy normalne jest, ze co roku wszyscy juz zaczynaja podpisywac kontrakty a tylko w czewie jest bryndza i czekanie na cud. Czy za normalne uwazasz cieszenie sie z pieknych porazek? Kurde nie ma takiej klasyfikacji w ekstralidze "piekne porazki". To nie lyzwiarstwo za to punktow nie daja. Czy uwazasz za normalne ze kapitanem druzyny jest koles, , ktory w calym sezonie wygral AZ 9 biegow? i 24 razy byl czwarty oraz uzyskal oszalamiajaca srednia 1,4? Przejrzyjcie w koncu na oczy!! Znow kolejny rok bedzie na przetrzymanie, w koncu spadniemy i kolejne 100 lat bedziemy walczyc o powrot do elity. Czemu tylu mniejszych sponsorow sie wycofalo co? Bo mieli widzimisie?

    Ale skoro uwazasz, ze wszystko jest okej i cacy to gratuluje wyprania mozgu, o ile go posiadasz i nie wylecial z ostatnim katarem.
    hmmm
    Przyznam, że spodziewałem się takiej odpowiedzi.
    Dużo emocji, inwektyw i te same stare argumenty.
    cdn
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #191
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    A pewnie ze dostniemy ale jak prezes uzbiera kase na splaty. A czemu? Bo odpowiada swoim prywatnym majatkiem z tego wzgledu (info potwierdzone w 3 zrodlach) ze ma ponad 90% akcji klubu. Wiec jest wlascicielem i odpowiada swoim majatkiem.
    Ja się w cały konflikt mieszać nie chcę, ale pozwolę sobie zauważyć jedną rzecz w kwestii jedynie formalnej... od kiedy akcjonariusz w SA odpowiada za zobowiązania ? Za zobowiązania odpowiadają członkowie zarządu, a to i nie zupełnie wprost... SA to nie ZOO czy tym bardziej spółka osobowa.
    Pozdrawiam.

  12. Powrót do góry    #192
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Pepe zostaje w Falubazie. To oznacza, że z Griszą nie zmieściliby się w limicie KSM, czyżby Grigorij jednak został u nas? ; )

  13. Powrót do góry    #193
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Roland napisał:



    hmmm
    Przyznam, że spodziewałem się takiej odpowiedzi.
    Dużo emocji, inwektyw i te same stare argumenty.
    cdn
    Stare argumenty ale ciagle aktualne...Inwektywy? Zobacz smieszny czlowieku kto zaczal, mam zasade, chamstwo zwalczam chamstwem. I nie mam zamiaru prowadzic z toba dialogu w takim tonie. Dlatego tez twoje CDN malo mnie interesuje.

  14. Powrót do góry    #194
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    No to by pasowało Pepe w ZG, Kasprzak do Gorzowa a Griszka zostanie u nas

    Btw. Black,

    tylko zauważ jedno - jakieś 90% kibiców Włókniarza siedzących na tym forum bardziej stoi za stanowiskiem Rolanda niż za Twoim. Nie wiem jaką słodyczą zalane ma dupsko Maślanka że tak mocno mu ją oblizujesz, ale część ludzi tutaj widzi że jest źle i że nie ma szans na poprawę.

  15. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    No to by pasowało Pepe w ZG, Kasprzak do Gorzowa a Griszka zostanie u nas

    Btw. Black,

    tylko zauważ jedno - jakieś 90% kibiców Włókniarza siedzących na tym forum bardziej stoi za stanowiskiem Rolanda niż za Twoim. Nie wiem jaką słodyczą zalane ma dupsko Maślanka że tak mocno mu ją oblizujesz, ale część ludzi tutaj widzi że jest źle i że nie ma szans na poprawę.
    Panowie Grisza u was nie zostanie. No chyba że Marian bank rozbije. Jak nie pójdzie do Zielonej to go ktoś inny wyszarpie.

  16. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Veronek

    Forum ma to do siebie, że każdy wyraża swoje zdanie o pewnych sprawach. Taka jest rola forum. Ja również jestem krytycznie nastawiony do działania Maślanki i od kilku lat o tym piszę. Sprawdź, jeśli tego nie zauważyłeś wcześniej. Jednakże potrafię oddzielić to co jest stanem faktycznym od tego co jest wymyślone przez Rolando podobnych. Już kilka lat zwalczam oszołomów, którzy działają na szkodę klubu. Tak, bo powielanie nieprawdziwych informacji jest typowym działaniem na szkodę klubu. Rolando podobni w czasie sezonu piszą że Szumina po treningu ledwo dyszy a na twarzy widać wszystkie barwy tęczy po wczorajszej nocy. Teraz stał się jego Wielkim obrońcą bo klub mu wisi gigantyczne pieniądze(sic) jakby Szumina ich natrzaskał od cholery(a w wakacje mówił że jest spłacony).
    Owszem, widzę że jest źle ale nakręcanie takiej spirali nienawiści do niczego dobrego nie prowadzi. Poza tym jest to zwykłe napinanie się w internecie. Wiele się tutaj pisze, że jest źle ale nie widać jednocześnie żadnej inicjatywy, żeby zmienić ten stan rzeczy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Wiele się tutaj pisze, że jest źle ale nie widać jednocześnie żadnej inicjatywy, żeby zmienić ten stan rzeczy.
    No teraz toś mnie roz*******ił w drobny mak...

    Leże i kwiczę Rafał.
    Rok temu była inicjatywa. Kula u nogi dla klubu.
    Jak długo jest ten zarząd tak długo nie będzie żadnej mojej inicjatywy.

  18. Powrót do góry    #198
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Tylko, że akurat Roland w sprawie Szombierskiego ma rację.
    Prawda jest taka, że olewał treningi, a jak wyglądało to na początku sezonu szkoda mówić.
    Prawda jest również to, że Szombierski nie bez powodu we Wrocku zrobił co zrobił, a dług tylko rósł bo priorytetem było spłacanie innych zawodników.

    Grisza nadal pasuje do koncepcji składu Falubazu więc nadal trzeba czekać, a Marian ( i jego ludzie z KJG) śpiewali tak pięknie, że jeśli utrzymamy się kontrakt prawdopodobnie podpiszemy po meczu z Gnieznem ( z Grisza oczywiście)

  19. Powrót do góry    #199
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Jak zaczynasz zwalczac ***** i szumowiny to zacznij od siebie albo zapisz sie do policji, wszak mamy panstwo policyjne, takie cos widze ci pasuje.

    Przedstaw ten stan faktyczny, oswiec nas. Co do Szuminy to sie wysil geniuszu i skontaktuj z kancelaria prawnicza z Mikolowa, ktora prowadzi sprewy Rafala. I dopiero pisz. I nikt nie nakreca spirali nienawisci, tylko pokazac trzeba, ze jest zle. Czy ty jestes faktycznie taki glupi , ze myslisz ze nam zalezy na tym by klub upadl? Jesli tak myslisz to szczerze wspolczuje. Chodzi o to by zaszly pewne zmiany, by taki stan rzeczy jak jest teraz nie mial miejsca. Wielu sponsorow obcielo swoje dotacje na klub, bo to studnia bez dna a reklama na stadionie p;o precyzyjnych wyliczeniach nic im nie daje. Pogadaj z wlascicielem frezmetu, coneco...

    Inicjatywy byly, ale jakos to olano. Mnie poproszono raptem 2 razy o pomoc, nie odmowilem. A nie boli cie to np to, ze nie bylo nic zorganizowane, zadna zbiorka dla Kamila Cieslara (3 frekwencja w lidze), mozna bylo osiagnac fajny wynik finansowy. Chcesz sie wykazac a nie klepac tylko? Zapraszam do wspolpracy, w polowie grudnia organizujemy dla Kamila impreze, zbieranie pieniazkow na dalsze leczenie. Wykaz sie do cholery, masz okazje niepowtarzalna.

  20. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jjasiek napisał:
    Prawda jest również to, że Szombierski nie bez powodu we Wrocku zrobił co zrobił, a dług tylko rósł bo priorytetem było spłacanie innych zawodników.
    Szombierski był najsłabszym zawodnikiem w Elidze (chyba tylko Kuciapa miał gorszy wynik) To co zrobił we Wrocławiu nie było niczym szczególnym. Do samego końca zastanawiałem się czy nie odpi#rdoli Nam numeru i sobie nie odpuści jakiegoś meczu. (np w barażach)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #201
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Pepe zostaje w Falubazie. To oznacza, że z Griszą nie zmieściliby się w limicie KSM, czyżby Grigorij jednak został u nas? ; )
    grigorij z bratem w bydzi,jesli niedogadaja sie z walaskiem.

  22. Powrót do góry    #202
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Szombierski był najsłabszym zawodnikiem w Elidze (chyba tylko Kuciapa miał gorszy wynik) To co zrobił we Wrocławiu nie było niczym szczególnym. Do samego końca zastanawiałem się czy nie odpi#rdoli Nam numeru i sobie nie odpuści jakiegoś meczu. (np w barażach)
    Mówisz o Artiomie chyba? To od niego był gorszy tylko Kuciapa i to on sobie odpuścicł mecz w barażu. I to on zawalil m.in. mecz u nas z Tarnowem o 7 miejsce (zresztą rewanż też )

  23. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Nie bardzo rozumiem te wasze licytacje.
    Oceniać zawodnika można w takim klubie jak Falubaz, gdzie kasa była na czas.

    W tym roku nowe tłumiki wymusiły na zawodnikach częste serwisy. Kto nie miał kasy na czas z klubu, nie serwisował, momentalnie odstawał od stawki.

    Trudno żeby zawodnik z zaskórniaków remontował jak nei wie co dalej będzie.
    Wobec powyższego jakiekolwiek oceny są bezsensu.

  24. Powrót do góry    #204
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    podobnie pisalem w watku wroclawskim, ale moze nie kazdy tam zaglada. Stalko sie to o czym pisalem juz jakis czas temu, zegnacie sie z Grisza ze wzgledu na przepisy. W zamian dostaniecie B.Pedersena, a reszcie zaplacicie o 30% wiecej niz w zeszlym roku. Mam nadzieje ze jestesxie happy z powodu nowych przepisow

  25. Powrót do góry    #205
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najwiekis oredownicy nowych przpisow czewa i gorzow, gorzow sie oboroni czewa znowu zaliczy lot w dol Chcieliscie oszczedzac w cudzych kieszeniach , to macie , prosze bardzo hehe

  26. Powrót do góry    #206
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Pepe zdecydował się na Falubaz, jeśli przepisy się nie zmienią to BSI musi szukać jego następcę w GP, następny w kolejce jest Vaculik ale jemu pewnie Tarnów zapłaci żeby nie szedł do GP. Miejsce więc dla Griszy się znajdzie który powiedział w wywiadzie że on może być z zawodnikiem Włókniarza w GP. Musimy poczekać aż ta sprawa się wyjaśni. Mimo to wszystkie kluby robią jakieś ruchy a CKM nic. Coś tam było słychać o Zengocie i Bogdanovsie z Kościuchem ale to akurat nie ma być trzon zespołu więc apeluję do zarządu żeby zaczął coś robić żeby za późno nie było.

  27. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Nie to żebym bronił...
    Ale skąd wiecie, że klub nie prowadzi żadnych rozmów? Brak informacji z kim one są prowadzone, nie znaczy, że ich nie ma.

    Popielina czy coś tam...
    Ten okres, kiedy Wy mówiło się do konkretnej osoby dawno minął. Serio.

  28. Powrót do góry    #208
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ale skąd wiecie, że klub nie prowadzi żadnych rozmów?
    To nie jest wielkie środowisko więc wieści się niosą, poza tym gdyby było się czym chwalić to na pewno już na stronie klubowej był by felieton wokół tematu transferowego..

  29. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jak nie bronie Maślanki w żadnej sprawie, tak tutaj muszę napisać, że zawsze najtrudniejszą rzeczą do dowiedzenia się było z kim klub prowadzi rozmowy.
    Z tego co wiem swoją propozycję przysłał Nicki, ale z wiadomych względów temat nie został podniesiony.
    Ponoć gadają też z Lindgrenem i Bomberem.
    I paru ogórków o których tutaj pisano.
    Ułamek też chce, i my też chcemy, ale przy kwotach umownych chyba się rozmowy skończyły.

  30. Powrót do góry    #210
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cuda mogą wyczyniać ze składem, a diagnoza jest prosta brak Griszy = brak kibiców.
    Lindgren, Harris ? dla mnie od zawsze "bezpłciowi", podobnie jak Kościuch czy Miśkowiak

  31. Powrót do góry    #211
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Jakby prowadzili rozmowy to huczałoby, że bus tego czy tego żużlowca widziany był przy Olsztyńskiej
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...-dzis-widzial/

    I jeszcze jeden za......sty link
    http://espeedway.pl/news,gielda_tran...49562,fel.html
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 28-10-2011 o 17:10

  32. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    W czym ten link jest *****isty bo nie kminie...


    Powiem szczerze, że finanse będą najważniejszą rzeczą. Chciałbym, żeby funkcjonowało to odpowiednio w nowym klubie. Doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne są systematyczne wypłaty i wiarygodność klubu. W klubie, który postępuje fair, zawodnik może myśleć tylko o jeździe, rozwoju i inwestowaniu w sprzęt. To daje olbrzymi komfort psychiczny. Chciałbym go doświadczyć w przyszłym sezonie i jechać bez jakichkolwiek problemów. Kiedy jest inaczej, na pewne rzeczy zawodnik nie może sobie po prostu pozwolić. Cierpi na tym przede wszystkim sprzęt, a co za tym idzie wyniki. Uczciwość działaczy będzie dla mnie ważna. Wiadomo, że każdy z nas musi mieć trochę szczęścia. Obecnie czasy są takie, że w sporcie nie dzieje się najlepiej i kluby zmagają się z różnymi problemami - tłumaczy Miskowiak.

    Nooo... to o Miśku możemy zapomnieć.


    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...tac-na-lodzie/


    Jedno jest pewne - w obecnej sytuacji gdańszczanie, którzy mają dysponować budżetem oscylującym w okolicach 7 milionów złotych muszą stać się królem polowania, aby móc zająć zakładane przez nich miejsce w środku stawki Speedway Ekstraligi.

    :ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooo

    Beniaminek.
    2 razy większy budżet.

    Koparka opadła mi na klawiaturę i tak ciąży na literce ooooooooo...
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 28-10-2011 o 01:02

  33. Powrót do góry    #213
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    http://espeedway.pl/news,grigorij_la...,49572,12.html

    No to Maślanka może pożegnać się z myślę przynajmniej 20% frekwencji.

  34. Powrót do góry    #214
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    Z tego na co sie zanosi to on sie moze pozegnać z 50% frewencji albo i lepiej. Niestety ale co sezon to jesteśmy niżej, przyszły sezon rownież walka o utrzymanie tylko chyba bedzie to wygladalo duuuuzo gorzej niz w tym. I jak bedziemy przegrywac bez walki to po 3 meczach zostanie w porywach 3-4 tys ludzi na stadionie.

  35. Powrót do góry    #215
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Ja nie chcę być złym prorokiem, ale zobaczycie gdzie będzie Włókniarz za rok o tej porze... podpowiem, że światło tam raczej nie zagląda.

  36. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A ja powtórzę, że chyba sobie daruję w przyszłym roku Olsztyńską.
    Jest tyle fajnych miast, których dawno nie odwiedzałem...

  37. Powrót do góry    #217
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Jesli to prawda z Laguta to nieciekawie z wami Lwy, ale nie wszystko stracone, skoro nie macie kasy to nie bylo sensu sie targowac z Łaguta za 2.5 mlna za sezon, bo tak to wychodzi skoro "Rozmowy z klubami zaczął od pułapu – 300 tysięcy euro za podpis i 1500 euro za punkt" .

    http://espeedway.p/news,grigorij_lag...,49572,12.html

    Bogate kluby sie wystrzelaja, a i tak zostanie paru zawodnikow z niezlym KSM oraz ktos z GP, ktory musi zejsc z ceny np Lindgren czy Nicki.
    Jesli ustrzelicie np Buczkowskiego czy Kylmaekorpiego to nawet bez wybuchu formy a'la Łaguta nie powinno byc az tak zle.

    Lindgren/Nicki
    Krzysztof Jablonski
    Kylmaekorpi
    Woffinden
    Buczkowski
    juniorzy

    I nie wyglada to tak zle.
    Ostatnio edytowane przez Noflattery ; 28-10-2011 o 12:23 Powód: blad obliczeniowy
    Unia Tarnów

  38. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Tak i 80% składu do wymiany. Odchodzi 1 albo nawet 2 najlepszych zawodników z drużyny jak dla mnie dramat jeśli tak to się skończy.

  39. Powrót do góry    #219
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Jeśli faktycznie mamy się pożegnać z Griszą, to zainwestujmy chociaż tą kasę w zawodników którzy mają wiele do udowodnienia...

    Zostać ma u nas Nermark, do tego dobrałbym Woffindena oraz jednego raidera z GP (Lindgren/Harris). Ogólnie z całą sympatią dla Nermarka, wolałbym w jego miejsce np. trio brytoli (Harris/Nicholls/Woffinden), ale to tylko moje myśli.

    Z polaków chciałbym żeby wrócił Ułamek, do tego taki Miśkowiak/K.Jabłoński i skład zamknięty. Oczywiście niczego najpewniej nie zwojujemy ale zawsze to jakieś emocje w Częstochowie...

  40. Powrót do góry    #220
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Maxim Bogdanovs u was?

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...w-ekstralidze/

    Ja mysle ze nie ma co rozpaczac bo mozna calkiem przyzwoity skladzik jeszcze sklecic.Owszem odejscie Laguty bedzie bolalo (ale czy on pasuje KSM-em do Falubazu?) ale moze Maxim troche go zastapi z extraligowym sprzetem bo potencjal ma

    1.Miskowiak
    2.Woffinden
    3.Bogdanovs
    4.Kosciuch / jakis polak
    5.Nermark
    6.Czaja
    7.Blacktop / Oman

  41. Powrót do góry    #221
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    @ananasek_vel_oman
    napisałem *****isty z nutą sarkazmu.

    Przepisy miały pomóc w wyrównaniu składów, a Falubaz będzie miał jeszcze lepszy dream team niż rok temu.

  42. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Spitt,

    chcesz ze mnie zrobić drugiego Krzyżaniaka??? Nie idź tą drogą, proszę

  43. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #224
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    A może Marian ma chytry plan i chce sprowadzić kolejnego kumpla Griszy do Włókniarza

    1.Grisza
    2.Szumina/Zengota
    3.Nermark
    4.Miśkowiak/Zengota
    5.Bogdanovs
    5.Czaja
    6.Malczewski

    Nie byłoby źle
    Szkoda Artioma, bo ma papiery na jazdę...
    Tylko ta kasa...

    A tak ogólnie to nie powinno być problemu ze zbudowaniem ekipy na sezon 2012 będącej w stanie podjąć walkę u siebie z pozostałymi ekipami tylko problemem jest Grisza bez, którego nie wyobrażamy sobie teraz Włókniarza
    Ostatnio edytowane przez Q_b_a ; 28-10-2011 o 21:13

  45. Powrót do góry    #225
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Ciężko stwierdzić ile w tym jest szczerości, a ile bajerowania dla Dowhana... Szczere na pewno jest to, że chciałby jeździć dla nas - o ile klub wyłoży tyle ile on oczekuje... a to w zasadzie zamyka temat do dywagacji.

    Odnośnie tych proponowanych składów... nie załamujcie bo to są propozycje dla dobrej drużyny, ale I ligowej i to nie mającej pewności walki o awans. Szkoda gadać, żal dupę ściska.

Strona 5 z 49 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •