Strona 25 z 32 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,125 z 1425

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1081
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    W przerwie meczu narodziła się nowa świecka tradycja. Tym razem oczekujemy nie na wtorek, a środę (5.12) Pytanie tylko, czy jeszcze będzie na co czekać.

  2. Powrót do góry    #1082
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    W całym światku żużlowym jest taka bryndza finansowa, że gdyby Elipa i GKSŻ miały się trzymać terminu 3 grudnia ws licencji to może uzbieramy drużyny na odjechanie jednej ligi.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 27-11-2012 o 17:20
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  3. Powrót do góry    #1083
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Już sobie ostrzysz ząbki na przehandlowanie kilku działek zabudowanych stadionami żużlowymi?
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1084
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Anyway
    Nawet jeśli jest niesklasyfikowany to na podstawie odjechanych biegów wykręcił jakąś średnią i to ta średnia powinna być brana pod uwagę do oceny jego formy pod kątem ewentualnych kar w kontrakcie. Nie bawmy się w jakąś bezsensowną semantykę. Niesklasyfikowany tzn, że trzeba mu zapłacić? Bądźmy poważni redaktorze Speedi!
    Ja wiem jak być POWINNO, ale niestety w życiu nie zawsze jest tak jak powinno być

    PS

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...a-dla-wybrzeza

  5. Powrót do góry    #1085
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Speedi Zobacz posta
    Ja wiem jak być POWINNO, ale niestety w życiu nie zawsze jest tak jak powinno być

    PS

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...a-dla-wybrzeza
    Speedi linkowanie swoich artykułów jest jak lajkowanie swoich postów na Fejsie!

    W radiu trąbią - WARD będzie wypożyczony do Gdańska....

  6. Powrót do góry    #1086
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    PiXeL,
    Po prostu klikaj!

    Panowie i gepardzie, co sądzicie?
    1. Darcy Ward - 10,09
    2. Zbigniew Suchecki - 5,44
    3. Dawid Stachyra - 7,86
    4. Krzysztof Jabłoński - 2,5
    5. Thomas H. Jonasson - 8,57
    6. Krystian Pieszczek - 3,65
    7. Marcel Szymko - 2,5
    KSM: 38,11

    Na rezerwę:
    Tomasz Chrzanowski - 4,40
    Ales Dryml - 6,50
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 28-11-2012 o 13:32
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #1087
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta


    Panowie i gepardzie, co sądzicie?
    odpowiedz otrzymasz we wtorek...
    a moze w srode...nastepna

  8. Powrót do góry    #1088
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Żeby się nie okazało, że Ward i np. któryś Pulczyński będą wypożyczeni do Wybrzeża a Krystian do Torunia...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  9. Powrót do góry    #1089
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    PiXeL,
    Po prostu klikaj!

    Panowie i gepardzie, co sądzicie?
    1. Darcy Ward - 10,09
    2. Zbigniew Suchecki - 5,44
    3. Dawid Stachyra - 7,86
    4. Krzysztof Jabłoński - 2,5
    5. Thomas H. Jonasson - 8,57
    6. Krystian Pieszczek - 3,65
    7. Marcel Szymko - 2,5
    KSM: 38,11

    Na rezerwę:
    Tomasz Chrzanowski - 4,40
    Ales Dryml - 6,50

    Sorry ale po raz kolejny wracamy do tych samych nazwisk
    to juz sie staje nudne

    Naprawdę nie można nic nowego zorganizować?

    Po sezonie zacznie sie płacz,jak co roku

    Pieszczek !!! To powinien być priorytet zatrzymanie tego gracza!
    Lindgren z myślą o exrelipie
    Harris jw
    Ward jw
    Jabłoński jeśli powroty
    Suchecki
    Kossakowski


    sa jeszcze

    Batchelor
    Loktajew
    Madsen
    Ljung
    Miśkowiak
    GKS THE BEST

  10. Powrót do góry    #1090
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Harris? Przecież to jest bolek. Spójrz na jego wyniki z ostatnich lat. Facet jest cieńki jak sik! Madsen nie do ruszenia. Batch jest przereklamowany. Olek byłby spoko, ale nie wiem czy Falubaz go puści. Trochę mnie martwi jego wysoki KSM. Ljung wygląda spoko, ale nie wiem czy GTŻ go puści. W tym roku był ich wielkim liderem. Poza tym taki zawodnik raczej będzie szukał miejsca w 10-zespołowej e-lidze, z której spadną aż 3 zespoły.

    Nie wiem co masz do Stachyry. Według mnie facet robił swoje w Gdańsku, a i w tym roku w Lublinie jechał naprawdę dobry żużel. Jabłoński tylko i wyłącznie z uwagi na jego KSM. Taki współczynnik przy jego nazwisku czyni go jednym z dwóch lub trzech najlepszych zawodników o takim KSM-ie.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #1091
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez Speedi Zobacz posta
    Ja wiem jak być POWINNO, ale niestety w życiu nie zawsze jest tak jak powinno być

    PS

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...a-dla-wybrzeza
    Panie redaktorze!
    To taki brak dociekliwości dziennikarskiej, wynikajacy z hobbystycznego pojmowania tego "zawodu", nawiność, czy (to moj typ) zachowywanie pewnych informacji dla siebie, dla dobra klubu?

    Co powoduje, ze Pan redaktor daje sobie wciskac te glodne kawalki pochodzace od Terleckiego?

    Czy nie jest tak, ze Polny sobie wymyslil, ze nie zaplaci, bo sie nei nalezy tj. nalicza kary, a Terlecki uwaza, ze powinno sie zaplacic, bo nei chce sie wdawac w przepychanki i do tego uwaza, ze powinien te kase zorganizowac Polny?

    Za brak licencji, z prokura samoistna, wine ponosic bedzie tylko Terlecki. Mogl sie nie pisac na funkcje w klubie, ktory ma zadluzenie.


    Skład(założysz Maciek ten temat 2013? ) jest ok, tylko nie wierzę w Jabłońskiego, to jest najgorętszy towar na rynku. Jedyna nadzieja, że KJ jest obiektywnie dość dziwny i może uprzeć się na 1 ligę i honorowo nie korzystać z dobrodziejst swojego KSM.

    Z Chrzanowskim zamiast KJ przekraczamy o 0,01, prawda? Wylecieć musi więc Stachyra, który ma za wysoki KSM w stosunku do swoich możliwości. Może za niego jakiś Gafurov, czy inny.

    Nie zgadzam się z Bierdoną, bo takie płacze o nowych zawodników są irracjonalne, to są zmiany dla samej zmiany. Także nie widzę powodu, aby brać jakiś ogórków tylko dla tego że jeszcze u nas nie jeździli, tak jak nie widzę sensu lepiej traktować rodzimego ogórka. Bez pośpiechu, weźmy tych którzy będą tańsi, na rynku pozostanie 1 zawodnik światowego formatu do użytku w 1 lidze i cała grosza takich średniaczków, których tu wymieniamy. Nie ma co się przebijać i przywiązywać do jakiś nazwisk, rynek jeszcze jest szeroki.

    Krystain ma naprawdę tylko 3.65 w 1 lidze? Tym bardziej trzeba go zatrzymać, choć opcja wymiany za Warda i Pulczyńskiego nie jest głupia, a najlepiej zostawić ich w Toruniu i brać jako gościa. Występy Krystiana można ustalić przed sezonem, nikt w Toruniu nie będzie się zabijał o jego występy w każdym meczu, a nam niezbędny będzie tylko w wybranych meczach, no i w play offach. Kwestia negocjacji i wyważenia kosztów, bo Ward to byłby nr 1. w 1 lidze, więc warto za niego poświęcić kilka meczy Krychy, jeśli ten ma ciśnienie na elipe.

  12. Powrót do góry    #1092
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Lu-KasH,
    Ale problem w tym, że oprócz zaległości wobec Świdra i Chrzanka istnieje drugie (jak nie trzy lub cztery) tyle innych zaległości. I nawet jeśli sąd arbitrażowy uzna, że kasa się obu żużlowcom nie należy to wciąż są "spore" plecy. I dlatego wku*wia mnie takie durne gadanie (M.)p(.)rostaka, że wcześniej jakoś się udawało więc i tym razem nie widzi przeciwskazań do otrzymania licencji. Tyle, że on do tej licencji nie przyłoży brudnego palucha, a narobił syfu, którego według jego słów jeszcze kilka tygodni temu (debata w NOT) nie ma. Z dupy się wziął?! Czyli kłamał bezczelnie wprowadzając z pełną premedytacją opinię publiczną w błąd. Kolejną sprawą jest patologia systemu weryfikacyjnego, który dopuścił w 2010 drużynę z długiem 1,8 mln zł.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 28-11-2012 o 21:53
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #1093
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Czy ja wiem, czy to patologia? Ten dług 1.8 mln zł został spłacony. Gdyby druzyny nie dopuszczono klubu by nie bylo, ale i nikt by tej kasy nie odzyskal. To jest cywilizacja zycia na kredyt. Wtedy nie bylo dlugu, tylko nowe umowy ugodowe. Przygotowanie do sezonu zawodnikow tez tyle kosztuje, a oni bywaja nieprzygotowani. Dlug nie jest problemem, kiedy jestes w stanie go splacic, zapytaj Golloba, Solorza, czy Barcelone. Nie bedziemy rozmawiac o systemie, bo zawodnicy tez zadaja czesto wiecej niz chca, bo wiedza ze czesci nigdy nie odzyskaja, ale kto im broni podpisywac umowy z jakims zabezpieczeniem na majatku np. szefa? Prawo w Polsce jest znane i wiadomo do jakiej kwoty odzyskasz wierzytelnosc w SSA, do jakiej w Stowarzyszeniu i do jakiej w Amber Gold. Pakowanie sie w to jest zawsze ryzykiem biznesowym.

    Niestety nie wiem ile jest syfu, bo papierow na oczy nie widzialem. Z Formela bylo podobnie, ciagnal sie dlug za starym klubem, ale ten syfu narobil swoja Gwardia. MP wku*wia nas wszystkich od dawna i nie jest mi go szkoda jak go wyzywaja przy rodzinie i nie bedzie mi go szkoda, gdy ktos podpali mu chate. nie pisze, ze mu tego zycze, tak jak kryjom zyczyl kontuzji, ale szkoda by mi go nie bylo, wiec do tego goscia i jego wypowiedzi mam stosunek skrajnie negatywny i nawet tego nie komentuje, gdyby jeszcze ten Polny ze swoja niska inteligencja i prostactwem sie nie czynil na wielkiego blyskotliwego pana to moze bym go przezyl, a tak? Szkoda czasu.

    Wku*wia mnie za to bezsensowna gadka Terleckiego, do ktorego stosunek mam zgola inny i wymagam profesjonalnych dzialan. Inne kryteria stosujesz do profesora akademickiego, a inne do dziecka z mozgowym porazeniem(też MP), więc to że sobie odpuszczam wjazdy na Polnego nie znaczy, że go w czymkolwiek popieram, poza rezygnacja, ktora i tak byla w jego blazenskim stylu.

  14. Powrót do góry    #1094
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Tutaj dyskusja jest o tyle jałowa, że nie wiemy co tak właściwie kryje się pod enigmatycznymi wizjami obu panów w kwestii rozwiązania problemu długów.
    Z jednym strony nie ma się co dziwić Polnemu, bo kilka lat jechał na łataniu budżetu kolejnym/i sezonem/ami. Jego nieumiejętność w bilansowaniu budżetu jest na poziomie Donka. Z drugiej rozumiem Terleckiego i... nie przyjmowałbym jego słów dosłownie. To zbyt inteligentny facet na takie gadanie. Dla mnie sprawa jest prosta. Ani Terlecki nie chce zostać wy.uchanym, ani jego sponsorzy. Stąd oczekiwanie na 5 grudnia i koronację. 5 grudnia wbrew pozorom nie jest jakimś D-day'em. Będą odwołania itd. Melas zresztą pisał, że gdyby na dzień dzisiejszy miano rozdawać ostateczne licencje to wystartowała by w Polsce jedna liga i to niekoniecznie 10-zespołowa. Sądzę, że był bliższy prawdy niż nam się może wydawać.
    Robert Terlecki starając się o posadę prezesa zdawał sobie sprawę z zaległości, ale też inną rzeczą jest to, że został niedoinformowany w sprawie faktycznego stanu. Mi z powodu osób, które o tym decydowały bardziej pasuje termin "okłamany", ale to inna sprawa. Jeśli RT dalej marzy o spełnieniu swoich marzeń z dzieciństwa to chąc nie chcąc musi przyjąć na klatę te zobowiązania i ja wierzę, że on to po prostu zrobi. A żeby było śmieszniej to zbilansuje budżet, zrobi marketing i awansuje z pierwszego miejsca do ekstraligi.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1095
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    A co się może kryć? Ty pierwszy polityczny skrajnie prawicowy agitator Rzeczypospolitej nie wiesz? Podpisanie ugody z odroczeniem terminu spłaty lub wrzuceniem kwoty zadłużenia do przyszłorocznego kontraktu.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  16. Powrót do góry    #1096
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Ten dług 1.8 mln zł został spłacony.
    Koledze się widzę na żarty zebrało.. Zapytaj chociażby Zorra jak wygląda sprawa tego długu..

    pozdro

  17. Powrót do góry    #1097
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Nie mam kontaktu z Zorrem. Oświecisz?

    Nie wiem na co zgodził się Zorro, wiadomo że miał dobre układy z Kiszkisem, ale skoro wierzyciel zgodził się na jakiekolwiek inne zaspokojenie lub częściowe niezaspokojenie jego wierzytelności to nie można mówić o długu.

  18. Powrót do góry    #1098
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Nie mam kontaktu z Zorrem. Oświecisz?

    Nie wiem na co zgodził się Zorro, wiadomo że miał dobre układy z Kiszkisem, ale skoro wierzyciel zgodził się na jakiekolwiek inne zaspokojenie lub częściowe niezaspokojenie jego wierzytelności to nie można mówić o długu.

    Magnus dalej czeka na resztę kasy za tamten sezon. Fakt, że drobne, ale dalej nie jest spłacony. Regularnie spłacali Go w tym sezonie.

    pozdro

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi father_gks za jego przydatny post!

    Lukash (29-11-2012)

  20. Powrót do góry    #1099
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez father_gks Zobacz posta
    Magnus dalej czeka na resztę kasy za tamten sezon. Fakt, że drobne, ale dalej nie jest spłacony. Regularnie spłacali Go w tym sezonie.

    pozdro
    "Łojciec", czyzbys mial na mysli Start Gniezno?
    pozdr.
    v.

  21. Powrót do góry    #1100
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Kenio, Hansio, Skóra i Andy już spłaceni? Czy Polny też im wisi jakieś drobne?

  22. Powrót do góry    #1101
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Kenio, Hansio, Skóra i Andy już spłaceni? Czy Polny też im wisi jakieś drobne?
    na koniec okaze sie ze juz Adam z Ewa zapozyczyli sie
    u tych z "pejsami, kapeluszem i broda" .Stad "przejsciowe problemy"
    A tak na serio.
    Macius P....
    BRAK SLOW.
    Niejaki pan Miler (nie mylic z Steve Miller Band)
    mial racje
    KLASE POZNAJE SIE NIE PRZED , W TRAKCIE..
    lecz "PO"
    pozdr.
    v.
    ps.cos czuje ze to nie koniec zawirowan w GKS-ie.Na dodatek Polonia nie ma prezesa
    Chyba w 2014 trzeba sie bedzie prosic , by ktos by wystartowal w OSMIO
    tzw.(buuuhahahhahahahhaha)
    EXTRALIDZE

  23. Powrót do góry    #1102
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez father_gks Zobacz posta
    Magnus dalej czeka na resztę kasy za tamten sezon. Fakt, że drobne, ale dalej nie jest spłacony. Regularnie spłacali Go w tym sezonie.

    pozdro
    A Maciuś albo Grzesiu Rogalski już dwa lata temu mówili, że wszystko spłacone.
    To oczywiście uwłaczające, bo wtedy Vaculik był raczkującym juniorem a Darcy Ward debiutował w lidze, więc było to naprawdę dawno, ale pewnie za 120 lat spłacimy zaległość prawnukom Zorra, a gdyby wtedy nas nie dopuszczono to ze SSA ściągnięto by jej kapitał, ze Stowarzyszenia nic i akurat państwo, likwidator i komornik coś by mieli, zawodnicy nic, dlatego nie uważam aby warto było nie dopuszczać do rozgrywek klubów, które mają podpisane ugody, nawet na 1.8 mln zł.

    Podziękowałem Ci za post father, bo chciałem zobaczyć jak to działa- niestety żadna rewelacja.

  24. Powrót do góry    #1103
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta

    Podziękowałem Ci za post father, bo chciałem zobaczyć jak to działa- niestety żadna rewelacja.
    tylko czekalem, ktory sie wychyli
    innych watkow nie widzial ?
    piwa to to do domu nie przynosi

  25. Powrót do góry    #1104
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Skąd wiesz jak Ci nikt nie podziękował?

    Liczę, że ktoś mi się zrewanżuje. A jak nie to podziękowanie zawsze można usunąć, wiedziałeś o tym? Pewnie nie, bo nikomu nie podziękowałeś.

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lukash za jego przydatny post!

    MELAS (29-11-2012), MaciekGKS (29-11-2012)

  27. Powrót do góry    #1105
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Nie ma za co!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    Lukash (29-11-2012)

  29. Powrót do góry    #1106
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    A Maciuś albo Grzesiu Rogalski już dwa lata temu mówili, że wszystko spłacone.
    Jak mawiał Roman Kołtoń: "Grzesia Rogalskiego winiłbym najmniej".
    Cóż... jak się pracuje w tak sfekalizowanym towarzystwie, które za nic ma sobie etykę i moralność, szczając na społeczne zasady bez opamiętania, nie marszcząc przy tym choćby brewki i bez wstydu wmawiającemu gawiedzi, że w tym ku*ewskim postępowaniu nie ma nic złego, to potem takie są następstwa - że będąc porządnym człowiekiem trzeba równać do patologii, uśmiechać się jako rzecznik do redaktorów niby to promienistym uśmiechem, z którego szpar wiją się owsiki giganty niczym dżdżownice czy inne tasiemce.
    A potem te kłamstwa, jak tu Lu-KasH zrobił, są wypominane. Podczas gdy miksować z odchodami powinno się "nierogalskie" nazwiska.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 29-11-2012 o 18:51
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    Lukash (29-11-2012), MELAS (30-11-2012), MrBiedrona (30-11-2012)

  31. Powrót do góry    #1107
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    dzięki chłopaki za podziękowania!

    ja nie jestem pewny czy o tym mówił Polny sam, czy jednak przez rzecznika, więc w tym kontekście padło to nazwisko, bo w klubie już z dumą ogłaszano najpierw, że spłacono pana S., a potem że wszystkich, co już powodowało uśmieszki, że fajnie że spłacili jeden sezon, teraz zostały już tylko trzy.

    No niestety nasz forumowy Gonzo będzie już zawsze trochę kojarzony przez pryzmat ścisłej współpracy z MP, choćby nie wiem jak był porządnym człowiekiem.

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lukash za jego przydatny post!

    MELAS (30-11-2012), MrBiedrona (30-11-2012), voodie (01-12-2012)

  33. Powrót do góry    #1108
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Pewnie nie, bo nikomu nie podziękowałeś.
    nie

    edycja: zwariowali
    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 29-11-2012 o 19:25

  34. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    MELAS (30-11-2012), MaciekGKS (29-11-2012), MrBiedrona (30-11-2012), gksiak (29-11-2012), kwidzin (29-11-2012), voodie (01-12-2012)

  35. Powrót do góry    #1109
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    to i ja podzi€ękuję, żeby mnie potem paluchami nie wytykali!

  36. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi PiXeL za jego przydatny post!

    MELAS (30-11-2012), MaciekGKS (29-11-2012), MrBiedrona (30-11-2012), gksiak (29-11-2012)

  37. Powrót do góry    #1110
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    I pomyśleć, że rzecznik prawdziwy kibic z pasją. Z tych, co by ostatnią koszulę dla GKS zdjęli, za garść maciusiowych srebrników takie pierdoły opowiadał... No ale mniejsza, byle do środy. A w środę Terlecki pójdzie w ślady bydgoskiego odpowiednika i Polny zostanie prokurentem

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kwidzin za jego przydatny post!

    MELAS (30-11-2012), MrBiedrona (30-11-2012)

  39. Powrót do góry    #1111
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    I pomyśleć, że rzecznik prawdziwy kibic z pasją. Z tych, co by ostatnią koszulę dla GKS zdjęli, za garść maciusiowych srebrników takie pierdoły opowiadał... No ale mniejsza, byle do środy. A w środę Terlecki pójdzie w ślady bydgoskiego odpowiednika i Polny zostanie prokurentem
    na dodatek SKWG okaze sie ze to ostatni ocaleni Medrcy Syjonu.Maciek P.to upadly Aniol ze Stowarzyszenia Jawnogrzesznikow Babilonskich a R.T to nowy prezes Towarzystwa Popierania Cnot Wszelakich.
    Bracia w WIERZE
    AMEN
    Oby nam nigdy nie zabraklo na ostatnia sete
    pozdr..
    v.
    MOTTO
    Bracia .Wyznam Wam SZCZERZE!.Nigdzie tak gorzala nie smakuje
    jak na stadionie GKS Wybrzeze
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 29-11-2012 o 20:22

  40. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi voodie za jego przydatny post!

    MELAS (30-11-2012), MrBiedrona (30-11-2012), kwidzin (29-11-2012), markusmarkowski (29-11-2012)

  41. Powrót do góry    #1112
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez voodie Zobacz posta
    na dodatek SKWG okaze sie ze to ostatni ocaleni Medrcy Syjonu.Maciek P.to upadly Aniol ze Stowarzyszenia Jawnogrzesznikow Babilonskich a R.T to nowy prezes Towarzystwa Popierania Cnot Wszelakich.
    Bracia w WIERZE
    AMEN
    Oby nam nigdy nie zabraklo na ostatnia sete
    pozdr..
    v.
    MOTTO
    Bracia .Wyznam Wam SZCZERZE!.Nigdzie tak gorzala nie smakuje
    jak na stadionie GKS Wybrzeze
    Waldek...przekonales mnie...
    dziekuje po stokroc

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    MELAS (30-11-2012), voodie (30-11-2012)

  43. Powrót do góry    #1113
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Zaje....a ta funkcja "Podziękuj"!

    Szkoda, że sobie samemu nie można podziękować.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 30-11-2012 o 10:52
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    Lukash (30-11-2012), voodie (01-12-2012)

  45. Powrót do góry    #1114
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Zaje....a ta funkcja "Podziękuj"!

    Szkoda, że sobie samemu nie można podziękować.
    Samemu to sobie możesz podziękować inaczej niż klikając.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    MELAS (30-11-2012), voodie (01-12-2012)

  47. Powrót do góry    #1115
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Zaje....a ta funkcja "Podziękuj"!

    Szkoda, że sobie samemu nie można podziękować.
    za nic nie wnoszacy post zamiast I liku you powinna byc I banned you.

    Brak slow, bierz przyklad z poprzednikow.

    Na Lika trzeba zasluzyc merytoryczna wypowiedzia.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 30-11-2012 o 13:42

  48. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi gksiak za jego przydatny post!

    MELAS (30-11-2012), MaciekGKS (30-11-2012), kwidzin (30-11-2012)

  49. Powrót do góry    #1116
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    .

    Na Lika trzeba zasluzyc merytoryczna wypowiedzia.
    Jesteś pewien?

  50. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lukash za jego przydatny post!

    MELAS (30-11-2012), MaciekGKS (01-12-2012), MrBiedrona (30-11-2012), kwidzin (30-11-2012), markusmarkowski (30-11-2012), voodie (30-11-2012)

  51. Powrót do góry    #1117
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Andrzejom wszystkiego najlepszego jest merytorycznie ?

  52. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    MaciekGKS (30-11-2012), MrBiedrona (30-11-2012), kwidzin (30-11-2012), voodie (30-11-2012)

  53. Powrót do góry    #1118
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Harris? Przecież to jest bolek. Spójrz na jego wyniki z ostatnich lat. Facet jest cieńki jak sik! Madsen nie do ruszenia. Batch jest przereklamowany. Olek byłby spoko, ale nie wiem czy Falubaz go puści. Trochę mnie martwi jego wysoki KSM. Ljung wygląda spoko, ale nie wiem czy GTŻ go puści. W tym roku był ich wielkim liderem. Poza tym taki zawodnik raczej będzie szukał miejsca w 10-zespołowej e-lidze, z której spadną aż 3 zespoły.

    Nie wiem co masz do Stachyry. Według mnie facet robił swoje w Gdańsku, a i w tym roku w Lublinie jechał naprawdę dobry żużel. Jabłoński tylko i wyłącznie z uwagi na jego KSM. Taki współczynnik przy jego nazwisku czyni go jednym z dwóch lub trzech najlepszych zawodników o takim KSM-ie.



    Za chwile nikt nie będzie do ruszenia tymczasem Gollob jest u waciaków

    Kiedyś nie do pomyślenia

    kto pamięta gdzie i na jakich meczach palili sie kibice?

    Pewnie,Voodie

    Nic nie mam do Dawida,nie liczę na jego kolejny rok po roku tak dobry sezon

    W przeciwieństwie do Harrisa,koleś w końcu odpali.
    Do tego jest walczakiem gwarantującym emocje,których juz ostatnio co raz mniej
    To 1 liga i dla niego sezon bez gp moze okazać sie strzałem
    GKS THE BEST

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MrBiedrona za jego przydatny post!

    MaciekGKS (30-11-2012), voodie (01-12-2012)

  55. Powrót do góry    #1119
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    [QUOTE=MrBiedrona;1477458]Za chwile nikt nie będzie do ruszenia tymczasem Gollob jest u waciaków

    Kiedyś nie do pomyślenia

    kto pamięta gdzie i na jakich meczach palili sie kibice?

    Pewnie,Voodie
    ..........................

    pffffffffffffff...

    Tak troche retrospektywnie
    A co tam, niby juz 2 grudnia gdzie wszystko powinno byc jasne
    z ligowymi skladami a tu taka cisza.
    Sezon ogorkowy nadal ma sie dobrze.
    Nie wspomne juz o tym , ze w gdanskim zuzlu i tak nadal mamy
    sporo ogorkow.
    Pol biedy gdy sa nietrujace
    Dobra...
    Za to ja troche potruje

    Jak Zenek Plech przechodzil ze Stali Gorzow do naszego PRZENAJSWIETSZEGO Wybrzeza, to bylo hiper wydarzenie!.Tez, kiedy Hans Nielsen jako pierwsza wielka gwiazda "spidleja"zza ex "zelaznej kurtyny"postanowila w ramach popularyzacji speedwaya wsrod "Papuasow" robic pokazowki gdzies w okolicach miedzy Wisla a Bugiem .I TO bylo dla mnie drugie wielkie wydarzenie !
    (ech Ci w Lublinie to byli szczesciarze)

    Teraz, teraz przejscie "Przenajswietszej Zywej Relikwii Tyfusow" Tomasza G. do Krzyzakow nie robi chyba juz na nikim nalezytego wrazenia, no chyba poza sektorowa ekstrema w tych miastach

    Jak te czasy sie zmieniaja...

    Chyba rzeczywiscie zrobilem sie starym zgredem , ktorego chyba juz nic nie zdziwi.
    No moze jeszcze wtedy, gdy Krol Macius Pierwszy z obiecanej kasy jako "kontynuacja prezesowskiej wladzy" w Wybrzezu
    pokryje zaleglosci w/c zawodnikow za miniony sezon.
    TO BYLBY DOPIERO HIT !!!!
    pozdr.
    v.
    ps. nie ma to jak rum z rana!Na dodatek na SB nadal czas letni
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 02-12-2012 o 11:41

  56. Powrót do góry    #1120
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez voodie Zobacz posta

    ps. nie ma to jak rum z rana!Na dodatek na SB nadal czas letni
    ... który użytkownik samodzielnie przestawia w ustawieniach konta...
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 02-12-2012 o 12:21
    Pozdrawiam
    Marcin

  57. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Marcin za jego przydatny post!

    kwidzin (02-12-2012), voodie (02-12-2012)

  58. Powrót do góry    #1121
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    o ja stary i naiwny
    Ja tam juz dawno u siebie przestawilem czas.
    (by nie bylo- w chwili gdy pisze mam na kompie 12.24)
    Sadzilem zawsze, ze to zadanie "szefostwa" a nie naiwnych uzytkownikow
    pozdr.
    v

  59. Powrót do góry    #1122
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Ale czas (letni, zimowy) zawsze przestawiają użytkownicy w swoich Ustawieniach, a admini owszem w Panelu technicznym, ale to ma wpływ wyłącznie na gości czy niezalogowanych. Zarejestrowani userzy MUSZĄ sami wykonać tę czynność. Standardowa procedura. Niemniej jednak w marcu przy okazji czasu letniego ponownie przykleję temat na forum ogólnym dla przypomnienia.

    P.S. Jak sobie nie poradzisz to napisz.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 02-12-2012 o 12:36
    Pozdrawiam
    Marcin

  60. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Marcin za jego przydatny post!

    kwidzin (02-12-2012), voodie (02-12-2012)

  61. Powrót do góry    #1123
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Takie pytanie.Co sądzicie o zostawieniu u was Chrzanowskiego.Owszem sezon mu nie wyszedl ale w 1 lidze jednak miał sezony na poziomi 2,0+.W parze z najlepszym juniorem 1 ligi Pieszczkiem mysle ze byla by to bardzo mocna para.Zreszta wydaje mi sie ze Gdansk nawet bez Pedersena i Swiderskiego (jesli reszta zostanie) jest na dzien dzisiejszy chyba najmocniejszy w 1 lidze.

  62. Powrót do góry    #1124
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Probowalem odpowiedziec...nic sensownego nie wymyslilem...

  63. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    MrBiedrona (03-12-2012), kwidzin (02-12-2012), voodie (03-12-2012)

  64. Powrót do góry    #1125
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Takie pytanie.Co sądzicie o zostawieniu u was Chrzanowskiego.Owszem sezon mu nie wyszedl ale w 1 lidze jednak miał sezony na poziomi 2,0+.W parze z najlepszym juniorem 1 ligi Pieszczkiem mysle ze byla by to bardzo mocna para.Zreszta wydaje mi sie ze Gdansk nawet bez Pedersena i Swiderskiego (jesli reszta zostanie) jest na dzien dzisiejszy chyba najmocniejszy w 1 lidze.
    Najsilniejszy? Mając za lidera Chrzanowskiego i na juniorce Pieszczka to ja bym bardziej liczył na tego drugiego, który się rozwija. Nie wiadomo czy THJ zostanie, bo w ELidze też miejsce mógłby znaleźć. A Grudziądz czy Lublin wcale nie muszą być słabsze aniżeli w minionym sezonie - nawet jeśli stracą po jednym zawodniku to mogą być to ekipy silniejsze od Gdańska.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Strona 25 z 32 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •