Strona 24 z 32 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 1425

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Lu-KasH,
    Nie traktuj mojego wpisu jako głosu z klubu, bo takowym nie jestem. To są tylko moje domysły i staram się jakoś zrozumieć obecną sytuację. Czy nawet gdyby to co napisałem wyżej pokrywało się z rzeczywistością to RT działałby na szkodę klubu? I tak i nie. "Tak" bo im szybciej kasa znajdzie się na klubowym koncie tym lepiej dla klubu (spłata zaległości i podpisywanie nowych kontraktów). "Nie" bo gdyby jednak wybrano Polnego to doszłoby do skandalu. Sam Terlecki mógłby stracić dobre kontakty biznesowe i w przyszłości przy ew. reaktywacji żużla mogłoby to być brzemienne w skutkach.

    Nie wiem czy w Stali pracują społecznie. I tak bardziej od liczby pracowników liczy się kwota jaką miesięcznie "zjada" administracja klubowa.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #1037
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Czy nawet gdyby to co napisałem wyżej pokrywało się z rzeczywistością to RT działałby na szkodę klubu? I tak i nie. "Tak" bo im szybciej kasa znajdzie się na klubowym koncie tym lepiej dla klubu (spłata zaległości i podpisywanie nowych kontraktów). "Nie" bo gdyby jednak wybrano Polnego to doszłoby do skandalu
    Odpowiedź brzmi "tak", ponieważ prezes zarządu (lub prokurent) nie może działać jak szpieg, uzależniać swoich decyzji od osób trzecich. Ma działać przede wszystkim na korzyść spółki, więc sytuacja tak jak napisał Lu-Kash jest bardzo niebezpieczna. Decyzji o ponownym wybraniu Macieja Polnego raczej bym się nie obawiał, gdyby doszło do takiej sytuacji to sam wybrałbym się pod Bramę Maratońską, aby "wyjąć kilka elementów z bruku".
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  3. Powrót do góry    #1038
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Maciek- moje zarzuty też sa bardziej obawami, bo tak jak pisałem wcześniej. Terlecki chyba jeszcze nic nie zepsuł.

    I tutaj się zgadzamy, jak te dyrektorskie stanowiska mają niskie albo prowizyjne płace to nie ma kłopotu, ale jak ma takie stanowisko zżerać 100 tyś rocznie, to akurat 3 dają nam różnice między zakupem Walaska, a Chrzanowskiego w zeszłym sezonie.

    A jak to ma być rodzinna opcja, która może działać właściwie w jednej osobie to znów niezbyt korzystnie to brzmi.

    A gdyby Polny znów zostal prezesem to faktycznie byłby skandal. Cały SB wstałby z foteli.

  4. Powrót do góry    #1039
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    A gdyby Polny znów zostal prezesem to faktycznie byłby skandal. Cały SB wstałby z foteli.
    i sięgnął do barku

  5. Powrót do góry    #1040
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    MELAS,
    Patrzysz zbyt krótkowzrocznie. Z mojego punktu widzenia ew. wstrzymanie transferów finansowych i kadrowych do czasu "koronacji" Roberta Terleckiego jest naturalne i w dłuższej perspektywie zdecydowanie(!) działa na korzyść spółki. Być może nie w perspektywie miesiąca czy nawet roku, albo chociażby 2 lat. Zbyt duże ryzyko kompromitacji.

    Lu-KasH,
    Gdyby Polny został wybrany przez GKŻ Wybrzeże na prezesa GKS Wybrzeże SA to według mnie z automatu możemy uznać, że ligowego żużla w Gdańsku nie będzie przynajmniej do 2014 roku. Oczywiście to jest gdybanie, ale należy mieć świadomość, że na chwilę obecną przyszłość żużla w Gdańsku nie leży w rękach Roberta Terleckiego lub Pawła Adamowicza, ale w rękach członków stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże, a jest ich 19 - w tym gronie rzecz jasna M.P.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1041
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Wtrącę 3 grosze torunskie do waszego watku. Przede wszystkim RT sie trochę zapędził ze strukturą organizacyjną. On jako prezes etatowy powinien być dyrektorem zarządzającym klubu i trzymać finanse. Do pomocy powienien mieć jednoosobowe stanowisko dyrektora marketingu. Zawsze to lepiej brzmi w rozmowach ze sponsorami ze przychodzi dyrektor a nie specjalista. dla dobrego wizerunku lepiej byc dyrektorem, przynajmniej jest sie powazniej traktowanym. Sekretarka oprocz odbierania telefonow powinna miec zadania zwiazane z organizacja zawodow. i dochodzimy tutaj do dzialu sportowego. jak dla mnie dyr. sportowy/menedzer/kierownik druzyny to powinna byc jedna osoba ktora powinien miec chomski do pomocy w trakcie sezonu. Czy bedzie to Terlecki czy Kryjom nie mnie oceniac. obie kandydatury kontrowersyjne. z pewnoscia chomskiemu łatwiej by sie pracował z pomocnikiem.

  7. Powrót do góry    #1042
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    RT chyba sam zamierza tylko nadzorować, choć też uważam, że brak dyr operacyjnego świadczy, że on nim będzie. Dyr mark chyba nie ma rozmawiać ze sponsorami, tylko zajmować się szeroko pojętym marketingiem, czyli jakieś akcje, wyjścia, darmowe bilety. Nie mając nikogo pod sobą to na pewno nie jest funkcja dyrektorska, ale my się możemy tylko zastanawiać. KLub nie podał zakresu kompetencji pracowników przy rekrutacji, nie znamy też nawet orientacyjnych zarobków na jakie może liczyć aplikujący(choć to akurat jest normalną praktyką).

  8. Powrót do góry    #1043
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Decyzji o ponownym wybraniu Macieja Polnego raczej bym się nie obawiał, gdyby doszło do takiej sytuacji to sam wybrałbym się pod Bramę Maratońską, aby "wyjąć kilka elementów z bruku".
    Żebyś się nie zdziwił.. Do 5ego wiele się wydarzy..
    Co do struktury.. Nie bójcie się organizacji. To podstawa dobrego zarządzania.

    pozdro

  9. Powrót do góry    #1044
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    nadzor, operacje, marketing, dyrektorzy od czegos tam,prezesi, kompetencje, udzialy, akcje...blebleble..
    Czytam Was od "dawna".Serio.Zastanawiam sie pochu..j .te szkoly ,kiedy to wszystko moze byc AZ TAK SKOMPLIKOWANE
    i jednoczesnie az tak PROSTE jak przyslowiowy drut.
    Wyznam Wam, za pogubilem sie juz od dawna w tych rozwazaniach o "przewagach" RT na MP.


    Dupa
    Zawsze bylem PROSTAKIEM i chcialabym nim pozostac.

    PISZCIE OTWARCIE

    CZY PO SPADKU JEST NADZIEJA NA LEPSZE JUTRO?

    powiniem dodac.Jestem "przy NADZIEI" ze w koncu...
    dozyje co najmniej PIERWSZEGO DMP
    CZY JEST NADZIEJA NA ZATRZYMANIE NASZEJ NADZIEI KRYSTIANA
    CZY TO NOWE CO MA PRZYJSC,ZNOWU BEDZIE ZEBRANIEM JAK CO ROKU miedzy
    ODPADAMI ktorzy maja sie "odrodzic" w GKS-ie?...
    CZY ZNOWU NOWI SPONSORZY beda sponsorowali WYLACZNIE WLASNA NAZWE
    bez WGLADU na TO , co za tym idzie...


    blebleble...
    v.
    ps. FAKT.Maciek P. zostawil wyjatkowo SZEROKIE "POLE DO DZIALANIA" dla nastepcow
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 25-11-2012 o 22:37

  10. Powrót do góry    #1045
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez father_gks Zobacz posta
    Żebyś się nie zdziwił.. Do 5ego wiele się wydarzy..
    co jeszcze moze nas zaskoczyc ?

    Co do struktury.. Nie bójcie się organizacji. To podstawa dobrego zarządzania.
    sie nie boje...organizacji
    tylko najlepsza organizacja nic nie da, kiedy bedzie sie opierala na dziwnych zasadach...
    wiadomo juz kto dostal angaze ?
    niby pospiech byl...
    we wtorek trener mial byc ugadany...sponsory mialy byc
    i tak wkolo wojtek...

  11. Powrót do góry    #1046
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez father_gks Zobacz posta
    Żebyś się nie zdziwił.. Do 5ego wiele się wydarzy..
    Co do struktury.. Nie bójcie się organizacji. To podstawa dobrego zarządzania.

    pozdro
    Przerośnięty pion dyrektorski jest najczęstszą przyczyną ruiny. Klub żużlowy nigdy nie będzie wielką korporacją, a nawet najlepiej zarządzany nic nie osiągnie bez wyników sportowych. Mamy już Ci gratulować nowej posady? Oficjalnie coś ogłoszą szybciej niż 5.12?

    Ja się obawiam wstawienia przypadkowych ludzi(w dwóch płaszczyznach przypadkowości, jedni przypadkowi zawodowo, drudzy przypadkowo pracujących w Gdańsku, czyli z nastawieniem na "ja", a nie klub) na stanowiska, która na siebie nie zarobią. Bo co nam z tego, że dyr marketingowy ściągnie 1000 ludzi więcej co kolejkę + większe zainteresowanie sponsorów co da nam powiedzmy 10 tyś zł/ mies, jak jego pensja i środki na cele marketingowe wyniosą te 20tyś/mies.

    I wtedy faktycznie budżet będzie typu 5mln, tylko na kontrakty dla zawodników przeznaczone z tego będzie 50% i wyjdzie jak zawsze. A różnica między Kryjomem, a Polnym jest żadna, jak już to Maciek był przynajmniej z Gdańska i kiedyś mu na tym klubie zależało.

    edyta: Panowie, sumy z kosmosu, czysto przykładowo.
    Ostatnio edytowane przez Lukash ; 25-11-2012 o 22:37

  12. Powrót do góry    #1047
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Po pierwsze. Rzucacie kosmiczne sumy, których ten klub dać nie może. 20 tysięcy o których piszecie to tu nawet prezes nie będzie zarabiał Tyle to miał ten poprzedni
    Po drugie. Do 5ego trzeba złożyć wniosek o licencję. Były prezes nie ma kasy żeby spłacić zaległości. Nowy(?) zapewne nie ma zamiaru dać siana w momencie kiedy nie wie czy prezesem będzie. Wniosek - papiery przyjęte nie zostaną.
    Po trzecie. Skąd wniosek że byłem na rozmowach?
    Po czwarte. Mimo prokury w praktyce rządzi nadal Maciej Polny. Nie sądzę, by wyniki rekrutacji pojawiły się przed "koronacją".
    Po piąte. Ktoś powiedział, że GKŻ Wybrzeże musi podjąć decyzję zgodną z wnioskami komisji. Pytanie czy członkowie Stowarzyszenia wiedzieli, że takie założenie zostanie ogłoszone? Biorąc pod uwagę profesjonalizm panów Skabowskiego i Polnego - wątpliwe.
    Po szóste. Jako absolwent Zarządzania mam odmienne zdanie co do organizacji, która tutaj ma mieć 5 osób licząc z prezesem.. Moim zdaniem to nawet za mało osób..
    Po siódme. Ja naprawdę nie bronię jakiejś opcji dla własnego interesu.
    Po ósme. Jeśli macie możliwość pomocy chorej dziewczynce - zachęcam - http://wybrzeze.gda.pl/index.php?opt...dansk#JOSC_TOP
    pozdro

  13. Powrót do góry    #1048
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez voodie Zobacz posta
    CZY TO NOWE CO MA PRZYJSC,ZNOWU BEDZIE ZEBRANIEM JAK CO ROKU miedzy
    ODPADAMI ktorzy maja sie "odrodzic" w GKS-ie?...

    blebleble...
    v.
    ps. FAKT.Maciek P. zostawil wyjatkowo SZEROKIE "POLE DO DZIALANIA" dla nastepcow
    Wystarczy poczytać co tu jest wypisywane
    Dla wielu THJ to gwiazda a tymczasem to 2 linia
    W kolo to samo Chrzan,Jabol,Stachyra...i tak w kolo

    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Bo co nam z tego, że dyr marketingowy ściągnie 1000 ludzi więcej co kolejkę + większe zainteresowanie sponsorów co da nam powiedzmy 10 tyś zł/ mies, jak jego pensja i środki na cele marketingowe wyniosą te 20tyś/mies.
    Nie masz pojęcia co mówisz...albo od tak podajesz kwoty,z dup...
    Nie ma opcji na takie pensje w klubie przynajmniej oficjalnie

    to Stanlej ile miałby zarabiać 50tys?

    Bądźmy poważni!
    Ostatnio edytowane przez MrBiedrona ; 25-11-2012 o 22:31
    GKS THE BEST

  14. Powrót do góry    #1049
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez father_gks Zobacz posta
    Po pierwsze. Rzucacie kosmiczne sumy, których ten klub dać nie może. 20 tysięcy o których piszecie to tu nawet prezes nie będzie zarabiał Tyle to miał ten poprzedni
    Po drugie. Do 5ego trzeba złożyć wniosek o licencję. Były prezes nie ma kasy żeby spłacić zaległości. Nowy(?) zapewne nie ma zamiaru dać siana w momencie kiedy nie wie czy prezesem będzie. Wniosek - papiery przyjęte nie zostaną.
    Po trzecie. Skąd wniosek że byłem na rozmowach?
    Po czwarte. Mimo prokury w praktyce rządzi nadal Maciej Polny. Nie sądzę, by wyniki rekrutacji pojawiły się przed "koronacją".
    Po piąte. Ktoś powiedział, że GKŻ Wybrzeże musi podjąć decyzję zgodną z wnioskami komisji. Pytanie czy członkowie Stowarzyszenia wiedzieli, że takie założenie zostanie ogłoszone? Biorąc pod uwagę profesjonalizm panów Skabowskiego i Polnego - wątpliwe.
    Po szóste. Jako absolwent Zarządzania mam odmienne zdanie co do organizacji, która tutaj ma mieć 5 osób licząc z prezesem.. Moim zdaniem to nawet za mało osób..
    Po siódme. Ja naprawdę nie bronię jakiejś opcji dla własnego interesu.
    Po ósme. Jeśli macie możliwość pomocy chorej dziewczynce - zachęcam - http://wybrzeze.gda.pl/index.php?opt...dansk#JOSC_TOP
    pozdro
    1. Sumy przykładowe, piszę i oglądam Barsę, mój błąd, myślałem że to napisałem. Polny miał 20tyś?! To ja się nie dziwię, że on się tego stołka trzymał, bo on na 1/10 tego nie może liczyć na normalnym rynku.
    2. Tutaj z kolei ja czegoś nie rozumiem. To nie są ich prywatne środki, to są/były osoby funkcyjne w tych podmiotach. RT ma działać na korzyść spółki, a nie swojej i jego zasranym obowiązkiem jest znaleźć środki na ten cel. Przy prokurze samoistnej przyjął na siebie pewną odpowiedzialność.
    3. Z Twoich postów. Zaprzeczysz?
    4. Wyniki już są znane? Co Wy tutaj insynuujecie? Jak macie jakieś informację o takich praktykach to są w tym kraju odpowiednie instytucje.
    5. To była pełna kompromitacja. Po konkursie Polny nie ma szans na dalsza prezesure. On też to musi wiedzieć, to jest bojkot i upadek klubu. On go nigdy nie prowadził za własną kasę.
    6. To świadczy właśnie o efektach studiów tego typu. Zarządzanie inżynierskie na ZIE? Pewne teoretyczne, uniwersyteckie bzdury praktyka biznesowa bardzo szybko redukuje. Na 5 osobach się nie kończy- 5 osób to wierzchołek piramidy + wspominany członek zarządu z firmy sponsora. Ale tu znowu teoria i moje obawy, bo żadnych szczegółów nie znam, ale klub żużlowy to nie jest normalne przedsiębiorstwo i nie działa w ten sposób. Nie w Polsce.
    7. Nie wierzę w czysty obiektywizm. Polny też przecież pasował, bo wpuszczał na mecze za darmo. Pewne rzeczy zawsze znajdują przyzwolenie, gdy dostaje się coś w zamian i nie przeleje się czary goryczy. Byłbyś znacznie wiarygodniejszy gdybyś określił nam poziom zaawansowania rekrutacji i Twój udział w niej.
    8. Jedna książka to strasznie mało, ale wiadomo że każda pomoc się liczy.

  15. Powrót do góry    #1050
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez voodie Zobacz posta
    CZY PO SPADKU JEST NADZIEJA NA LEPSZE JUTRO?
    Tradycyjnie nie

  16. Powrót do góry    #1051
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    1. Sumy przykładowe, piszę i oglądam Barsę, mój błąd, myślałem że to napisałem. Polny miał 20tyś?! To ja się nie dziwię, że on się tego stołka trzymał, bo on na 1/10 tego nie może liczyć na normalnym rynku.
    2. Tutaj z kolei ja czegoś nie rozumiem. To nie są ich prywatne środki, to są/były osoby funkcyjne w tych podmiotach. RT ma działać na korzyść spółki, a nie swojej i jego zasranym obowiązkiem jest znaleźć środki na ten cel. Przy prokurze samoistnej przyjął na siebie pewną odpowiedzialność.
    3. Z Twoich postów. Zaprzeczysz?
    4. Wyniki już są znane? Co Wy tutaj insynuujecie? Jak macie jakieś informację o takich praktykach to są w tym kraju odpowiednie instytucje.
    5. To była pełna kompromitacja. Po konkursie Polny nie ma szans na dalsza prezesure. On też to musi wiedzieć, to jest bojkot i upadek klubu. On go nigdy nie prowadził za własną kasę.
    6. To świadczy właśnie o efektach studiów tego typu. Zarządzanie inżynierskie na ZIE? Pewne teoretyczne, uniwersyteckie bzdury praktyka biznesowa bardzo szybko redukuje. Na 5 osobach się nie kończy- 5 osób to wierzchołek piramidy + wspominany członek zarządu z firmy sponsora. Ale tu znowu teoria i moje obawy, bo żadnych szczegółów nie znam, ale klub żużlowy to nie jest normalne przedsiębiorstwo i nie działa w ten sposób. Nie w Polsce.
    7. Nie wierzę w czysty obiektywizm. Polny też przecież pasował, bo wpuszczał na mecze za darmo. Pewne rzeczy zawsze znajdują przyzwolenie, gdy dostaje się coś w zamian i nie przeleje się czary goryczy. Byłbyś znacznie wiarygodniejszy gdybyś określił nam poziom zaawansowania rekrutacji i Twój udział w niej.
    8. Jedna książka to strasznie mało, ale wiadomo że każda pomoc się liczy.
    ad1. Luz
    ad2. Wielu sponsorów nie chce dawać na klub zarządzany przez Polnego. Dopóki nie będzie pewności, że zmieni się prezes, firmy siana nie dadzą. Ot co.
    ad3. Moje posty nie przekazują informacji jakobym złożył CV.
    ad4. Nic nie sugeruje. Może źle coś napisałem. Mi się wydaje, że jak oficjalnie zostanie ogłoszony nowy prezes to On przedstawi czy ogłosi swój zespół. Ale to tylko moje wrażenie na podstawie praktyk z innych tego typu rekrutacji. Szkoda tylko, że to Walne nie odbędzie się szybciej.
    ad5. Honor to nie jest najważniejszą cecha charakteru Macieja Polnego i uwierz mi, że nic nie jest pewne.
    ad6. Od sześciu lat prowadzę działalność gospodarczą. Coś wiem więcej o organizacji niż tylko zarządzanie na pg. magistersko-inżynierskie. A to, że kluby tak nie działają to nie znaczy, że nie powinny i nie mogą. Ale to tylko moje zdanie.
    ad7. Każdy wierzy w to co chce . A co do rekrutacji to nic o niej nie wiem więcej niż Wy. Szczerze. Aczkolwiek faktem jest, że bliżej mi do wizji RT niż MP. Tylko tyle i aż tyle.
    ad8. Poza książką można pomóc w inny sposób. Wszelkie dane są w podanych linkach. Był pomysł organizacji jakiejś imprezy większej ze zbiórką kasy, ale okazało się, że coraz więcej kasy jest zebrane i na dziś możemy przekazać tylko tyle.. Jak macie możliwość pomóżcie Julce w inny sposób..

    pozdro
    Ostatnio edytowane przez father_gks ; 25-11-2012 o 23:53

  17. Powrót do góry    #1052
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    ad2. Wielu sponsorów nie chce dawać na klub zarządzany przez Polnego. Dopóki nie będzie pewności, że zmieni się prezes, firmy siana nie dadzą. Ot co.
    I to mnie przekonuję, bo kto chciałby dziś współpracować z Polnym? Tylko wkurza gadanie, że RT nic nie może, a potem że nie chce.

    ad3. Moje posty nie przekazują informacji jakobym złożył CV.
    Nie było w żadnym z Twoich postów oświadczenia o złożeniu CV. Na etapie rekrutacji jednak z niczego nie musisz się tłumaczyć, ja życzę jak najlepiej, bo akurat wiadomo, że by Ci zależało.
    ad4. Wyniki chyba nie są znane i zapewne nie będą znane do 5-ego. Nic nie sugeruje. Może źle coś napisałem. Jeśli ogłoszą prezesa, On pewnie podejmie decyzję. Myślę, że samego RT zaskoczył termin Walnego.
    Tu miałem na myśli krecią robotę Polnego. Eeeej edytowałeś.

    ad5. Honor to nie jest najważniejszą cecha charakteru Macieja Polnego i uwierz mi, że nic nie jest pewne.
    Żeby stopniować przymiotnik "ważna" w tym kontekście trzeba by było założyć, że taką cechę wskazany osobnik posiada. Teraz trochę straszysz, że nie jest to pewne. To co mówisz ma jakieś potwierdzenie, czy to tylko domysły? Ja zakładam, że łatwiej byłoby utrzymać stołek ustawiając konkurs.
    ad6. Od sześciu lat prowadzę działalność gospodarczą. Coś wiem więcej o organizacji niż tylko zarządzanie na pg. magistersko-inżynierskie. A to, że kluby tak nie działają to nie znaczy, że nie powinny i nie mogą. Ale to tylko moje zdanie.
    Na poziomie milionowych obrotów? Ja bym bardzo chciał żeby tak działały jak przedsiębiorstwa, ale tu jest cała masa publicznej kasy, a bardzo niewiele prywatnej odpowiedzialności. Jestem też przekonany, że gdyby ktoś odpowiadał za klub własnym majątkiem i bez pomocy miasta, to nie musiałby się przejmować głosem kibiców, ale też nie stworzyłby ani jednego więcej stanowiska niż byłoby to potrzebne

    ad7. Każdy wierzy w to co chce . A co do rekrutacji to nic o niej nie wiem więcej niż Wy. Szczerze. Aczkolwiek faktem jest, że bliżej mi do wizji RT niż MP. Tylko tyle i aż tyle.

    Okej, ja Cię podszczypnąłem, ale Ty wyjeżdżasz mi tu z grubej artylerii. Mi też bliżej do wizji RT niż MP. Nie jestem upośledzony.
    Liczyłem, że wiesz kto pojawił się na rozmowach, bo podałeś info o 3 kandydatach na menadżera.

    Ktoś podesłał mi twittera Chomskiej Julii, dyskutującej głównie z Kryjom Sławek, a tam o złożeniu swojego podania na menago chwalił sie ten Pan - http://tomaszwilinski.vot.pl/

    I tutaj widzę jakieś dziwne kółka wzajemnej adoracji, z niepokojącymi powiązaniami między sobą, ale brakiem jakichkolwiek powiązań z Gdańskiem. Dziwni ludzie z rozbudowanymi CV i tutaj włączą się moja troska o klub.

    Na dziś życzę dobrej nocy.
    Ostatnio edytowane przez Lukash ; 26-11-2012 o 00:26

  18. Powrót do góry    #1053
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta


    Żeby stopniować przymiotnik "ważna" w tym kontekście trzeba by było założyć, że taką cechę wskazany osobnik posiada. Teraz trochę straszysz, że nie jest to pewne. To co mówisz ma jakieś potwierdzenie, czy to tylko domysły? Ja zakładam, że łatwiej byłoby utrzymać stołek ustawiając konkurs.
    Znam skład Stowarzyszenia. I mniej więcej wiem kto z kim trzyma. Jeśli Panowie dotrzymają słowa danego przez Skabowskiego klepną RT, jeśli nie może być różnie.. Nie straszę. Obawiam się. Tylko tyle. Ja MP nie ufam nawet w 0,1 %.

    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Na poziomie milionowych obrotów? Ja bym bardzo chciał żeby tak działały jak przedsiębiorstwa, ale tu jest cała masa publicznej kasy, a bardzo niewiele prywatnej odpowiedzialności. Jestem też przekonany, że gdyby ktoś odpowiadał za klub własnym majątkiem i bez pomocy miasta, to nie musiałby się przejmować głosem kibiców, ale też nie stworzyłby ani jednego więcej stanowiska niż byłoby to potrzebne
    Niestety, nie milionowych Ja też bym chciał żeby ktoś odpowiadał własnym majątkiem. Ale Ci możni na taką propozycję reagują tylko uśmiechem politowania (wiem, bo proponowałem). Ogólnie w takim zapisem można by ograniczyć momentalnie żużlowy wyścig zbrojeń i przeszacowanych kontraktów. Jeśli ta struktura będzie rozdmuchana będę pierwszym, który rzuci w nią kamieniem

    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Liczyłem, że wiesz kto pojawił się na rozmowach, bo podałeś info o 3 kandydatach na menadżera.
    Nawet nie wiem kto mi to info przekazał. Aczkolwiek obawiam się, że w całym żużlowym światku jest takie pomieszanie wzajemnych układów, że potrzeba wielu lat i ludzi młodych, by to się zmieniło. Kiedyś spiszę pamiętniki. Jest o czym pisać

    ps. Gdzieś coś pisałeś o poparciu dla Polnego za darmowe wejściówki. Ja nie miałem Ja Go popierałem przez wzgląd na fajną córkę

    pozdro

  19. Powrót do góry    #1054
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez father_gks Zobacz posta
    Ja Go popierałem przez wzgląd na fajną córkę
    Pełnoletnią chociaż?

  20. Powrót do góry    #1055
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Pełnoletnią chociaż?
    fatherowi wpadła w oko, gdy miała jeszcze 13 lat.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1056
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Rozumiem, że przy dzisiejszym tempie życia, rezerwacji trzeba dokonywać za młodu. Tylko czy to legalne aby.

  22. Powrót do góry    #1057
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Rozumiem, że przy dzisiejszym tempie życia, rezerwacji trzeba dokonywać za młodu. Tylko czy to legalne aby.
    legalne, poki nie zahacza o stalking i seks

  23. Powrót do góry    #1058
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    legalne, poki nie zahacza o stalking i seks
    Z zawodu prawnik, czy poznałeś odpowiednie paragrafy przy okazji dekonspiracji podobnych fascynacji?
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1059
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Z zawodu prawnik, czy poznałeś odpowiednie paragrafy przy okazji dekonspiracji podobnych fascynacji?
    pasjonat kronik kryminalnych i obyczajowych

  25. Powrót do góry    #1060
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    co jeszcze moze nas zaskoczyc ?
    Padre ma na myśli ewentualną dalszą walkę o fotel prezesa zarządu spółki. Ja szczerze mówiąc wątpię w taki scenariusz. Gdybym osobiście złożył publiczne oświadczenie o rezygnacji z funkcji prezesa, tak jak zrobił to Maciej Polny, nie starałbym się dostać na stanowisko kuchennymi drzwiami. Ale cóż pożyjem uwidzim.

    Przerośnięty pion dyrektorski jest najczęstszą przyczyną ruiny.
    I tu trudno się nie zgodzić z Lu-Kashem. SSA z założenia powinna mieć bardzo spłaszczoną strukturę menadżersko-dyrektorską. A tym bardzie w sporcie, gdzie trzeba przeżyć sezon za 2-5 mln zł. Szczerze mówiąc na mój skromny gust to istniejąca do tej pory struktura (ewentualnie + 1 dyr/menadżer) wydaje się być optymalnym rozwiązaniem.
    Co do zarobków to przesadziłeś Lu-Kash. Prezes zarabia pewnie mniej brutto. Ja bym szacował miesięczny koszt takiego stanowiska na poziomie 6-6,5 tys zł brutto.

    Wiem, że sumy z kosmosu ale nie należy wyrabiać w czytelniku błędnego przekonania aby później na meczu nie pojawiały się transparenty typu "Złodzieje", "Syjoniści", "Masoni" itp
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  26. Powrót do góry    #1061
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Melas,
    Przecież nowe struktury nie będą bardziej rozbudowane od dotychczasowych o więcej niż jeden płatny etat.
    Bilans zmian:
    prezes - status quo,
    trener- status quo,
    mechanik klubowy - starus quo,
    kierownik drużyny - kierownik administracyjny klubu,
    pracownik ds. marketingu - dyrektor ds. marketingu,
    v-ce prezes - dyrektor ds. sportowo-organizacyjnych,
    + menadżer ds. sportu.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1062
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    No i gitara. Macie moje błogosławieństwo!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  28. Powrót do góry    #1063
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    No i gitara. Macie moje błogosławieństwo!
    Cofnij! Zapomniałem o najważniejszym! Otóz w celach oszczędnościowych połączone zostaną etaty geparda i podprowadzającego tudzież kierownika startu. -_- Tak więc suma sumarum łączna liczba etatów - status quo.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #1064
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Cofnij! Zapomniałem o najważniejszym! Otóz w celach oszczędnościowych połączone zostaną etaty geparda i podprowadzającego tudzież kierownika startu. -_- Tak więc suma sumarum łączna liczba etatów - status quo.
    no ukradl mi...
    oszczednosci pojda dalej...
    wszak slychac, ze dlugi sa prawie tarnowskie...
    Kierownik startu dodatkowo zobowiazany jest do pelnienia funkcji pan podprowadzajacych...
    przed biegiem potrzesie "pomponami" i zakreci parasolka przed kazdym z zawodnikow, nastepnie ich ustawi.
    pusci bieg, i w stroju geparda zacznie machac tabliczkami z liczba okrazen...

  30. Powrót do góry    #1065
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Kierownik startu dodatkowo zobowiazany jest do pelnienia funkcji pan podprowadzajacych...
    Czy będzie ogłoszony konkurs jak ma wyglądać podprowadzający? Ma być platynowym blondynem w kusej mini, czy może strzaskanym na heban brunetem w tight jeans?

  31. Powrót do góry    #1066
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    oszczednosci pojda dalej...
    wszak slychac, ze dlugi sa prawie tarnowskie...
    Kierownik startu dodatkowo zobowiazany jest do pelnienia funkcji pan podprowadzajacych...
    przed biegiem potrzesie "pomponami" i zakreci parasolka przed kazdym z zawodnikow, nastepnie ich ustawi.
    pusci bieg, i w stroju geparda zacznie machac tabliczkami z liczba okrazen...
    Poszedłbym dalej. Kierownik startu może jeszcze zająć się chronometrażem. Wszak machać można jedną ręką nie? Idźmy dalej. Gdyby pokusić się o wyselekcjonowanie do pełnienia tej funkcji gibkiej i żwawej postaci to dodatkowo kierownik startu może w trakcie biegu machać czerwonymi flagami na pierwszym i drugim łuku. Że o otwieraniu i zamykaniu bramy już nie wspomnę. Przecież z linii startu do bramy mamy raptem jakieś 100 metrów.
    Czyli bieg widziałbym tak: KS otwiera bramę wypuszcza zawodników, zamyka bramę i powinien w czasie poniżej 5 sekund stawić się na starcie (rekordu świata na 100 m nie pobije więc to chyba bezpieczne założenie), tu podprowadza, wskazuje, kręci parasolką, machnie pomponem, przestawi tu i ówdzie, po zapaleniu się zielonego światła zajmuje miejsce przy słupku startowym ze stoperem w garści i przy drgnięciu taśmy zaczyna mierzyć czas, następnie dzierżąc stoper w lewej dłoni zapier...a po wewnętrznej krawędzi toru, w tzw pasie bezpieczeństwa, starając się być o krok przed jadącymi zawodnikami, tak, żeby zdążyć złapać odpowiednią tablicę/flagę zanim zainteresowani przekroczą linię oznaczającą koniec okrążenia, i tak 4 razy, podczas ostatniego okrążenia stara się bardziej wyprzedzić jadących zawodników, tak by chwycić szachownicę i machając nią, zatrzymać stoper dokładnie w czasie, gdy pierwszy z zawodników przejeżdża linię mety. Po czym rzuca fizmatenta i zapierd..a otworzyć bramę aby wpuścić zawodników do parku maszyn! Co wy na to?
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 26-11-2012 o 17:30
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  32. Powrót do góry    #1067
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Melas,
    Jak będziesz tak wyglądać to ja nie chodzę na żużel.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 26-11-2012 o 17:40
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #1068
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Melas,
    Jak będziesz tak wyglądać to ja nie chodzę na żużel.
    ooo...i od razu inaczej zadnych warningow nie trzeba jak w innych przypadkach...
    i popatrzec milo...

    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Co wy na to?
    zapomniales o rownaniu toru i polewaczce
    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 26-11-2012 o 19:51

  34. Powrót do góry    #1069
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Niestety, nie milionowych Ja też bym chciał żeby ktoś odpowiadał własnym majątkiem. Ale Ci możni na taką propozycję reagują tylko uśmiechem politowania (wiem, bo proponowałem). Ogólnie w takim zapisem można by ograniczyć momentalnie żużlowy wyścig zbrojeń i przeszacowanych kontraktów. Jeśli ta struktura będzie rozdmuchana będę pierwszym, który rzuci w nią kamieniem
    Szkoda, że nie milionowych, bo duży sponsor by się przydał. Ale jakby ci bogaci masowo zaczęli ładować w żużel szybko przestaliby być bogaci.
    Nie znamy wartości, swoje obawy uzasadniłem, choć, tak jak zaznaczam po raz 1020313, one są mocno teoretyczne.





    Nawet nie wiem kto mi to info przekazał. Aczkolwiek obawiam się, że w całym żużlowym światku jest takie pomieszanie wzajemnych układów, że potrzeba wielu lat i ludzi młodych, by to się zmieniło. Kiedyś spiszę pamiętniki. Jest o czym pisać

    ps. Gdzieś coś pisałeś o poparciu dla Polnego za darmowe wejściówki. Ja nie miałem Ja Go popierałem przez wzgląd na fajną córkę

    pozdro
    O tych pamiętnikach już po raz 100 napominasz, pisz, pisz, póki jeszcze coś się wydaje w wersji papierowej. Obawa o nietworzenie tu jednak jakiś wyjątkowo podejrzanych kółek różańcowych(wzajemnej adoracji) też jest słuszna. Robimy sobie mała filię Stali Gorzów, a to na pewno nie jest krok w dobrym kierunku. Chyba że bralibyśmy Golloba.

    A co do córki. Rozbawiłes mnie mocno, ale to fakt- 7 lat temu miała ona 12 lat.



    Maciek, to w tym klubie był jakiś specjalista od marketingu, czyli liczysz rzecznika prasowego?

  35. Powrót do góry    #1070
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    to w tym klubie był jakiś specjalista od marketingu, czyli liczysz rzecznika prasowego?
    ktos musial wymyslic "Jestesmy szybsi" pisane pod skosem...

  36. Powrót do góry    #1071
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    bo to jak w moim przykładzie. pracownik ds marketingu "zarobil" dla klubu X 1 tyś zł, dzięki udanej akcji z napisem. jego pensja rocznie wyniosla 500zł, a wykonanie i zaprojektowanie napisu 1500zl. i po co taki pracownik klubowi X?

    ale ja w tego człowieka nie wierzę, projekty kevlarów brali z forum(a potem wstawiali je do ofert marketingowej), gdy zamieszczał je jeden, ze znanych nam forumowiczów.

    chyba, że to ten gepard przebrany za kierownika startu zawiadywał marketingiem.

  37. Powrót do góry    #1072
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Lu-KasH,
    Tak, był! Nie wiem co przez okres swojego zatrudnienia zrobił, ale był. Nawet się nazywał Specjalista ds. marketingu, z tym, że nie mam pewności, czy ze względu na jego obowiązki nie lepsza byłaby nazwa Przedstawiciel handlowy lub Specjalista ds. pozysykiwania sponsorów. Z przyczyn obiektywnych nie podam Tobie jego danych personalnych (jest to członek GKŻ Wybrzeże). Został on zwolniony we wrześniu lub październiku tego roku po nieznanym mi bliżej okresie pracy.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1073
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    A tym czasem Piotr Świderski...

  39. Powrót do góry    #1074
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Chrzanowski i Swiderski zdobyli wpólnie (razem z bonusami) całe 106 pkt.
    Zaległości klubu wobec nich to ~300.000

    Dla zawodników taki zastrzyk gotówki przed martwym sezonem to konieczność, bo i Andrzejki, i Mikołajki i Swięta za pasem a i nowy bus na sezon 2013 by się przydał

    Motocykli chyba za bardzo nie poniszczyli

  40. Powrót do góry    #1075
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Są wzory kontraktów w elidze, jak Polny tego nie spieprzyl po calosci i nie wpisal 1000 aneksow to Świderskiego mozna zdrowo pociagnac. Wzory sa bardzo nieprecyzyjne, ale okreslaja obnizenie zarobkow o kolejne procenty w razie a) obnizenia formy sportowej, czyli spadek o iles tam miejsc w sredniej- Swiderski duzy regres i niezdolnosc do jazdy- kaleka niezdolny byl caly rok, ale nawet liczac czas zwolnienia tych meczy bylo sporo. Po zsumowaniu tak z 60% umowy. Nie wierze, ze wiele by tego dlugu zostalo, a sprawa w sadach ciagnela by sie latami.

    z Chrzanowskim jest inaczej, bo on moim zdaniem regresu nie zaliczyl zadnego, po prostu jest cienki. Zawodnicy sasiadujacy z nim srednia w 1 lidze(Bogdanovs, Jablonski) tez nic nie pojechali, a ostatni sezon Chrzanowskiego w ekstra byl chyba jeszcze gorszy niz ten, tutaj zdecydowanie lepiej sie dogadywac, ze Swiderskim tez mozna sprawe postawic na ostrzu noza. Tylko kary trzeba nalozyl do konca kontraktu i to znacznie wyzsze niz zrobil to Polny.

    Co za problem podac dane osoby funkcyjne w spolce kapitalowej? Ale skoro inny byl zakres obowiazkow to jednak nie jest ten sam etat.

  41. Powrót do góry    #1076
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Co za problem podac dane osoby funkcyjne w spolce kapitalowej? Ale skoro inny byl zakres obowiazkow to jednak nie jest ten sam etat.
    Na stronie klubowej miał w nazwie stanowisko słowo marketing, ale ile to miało z faktycznym marketingiem wspólnego to trudno powiedzieć. Albo więc robił coś innego mimo nazwy stanowiska, albo był totalnie ch*** patrząc na efekty pracy (ich brak). Oczywiście z gówna (dostępne fundusze) bata nie ukręcisz, ale na litość boską!

    Tam chyba faktycznie regulaminowo są podstawy do sądzenia się ze Świderskim. Dla mnie to jest jakiś absurd żeby zawodnik za 41 pkt (37 pkt + 4 bonusy) miał zarobić około 200 tysięcy! Piszę o 200 tys. bo gdzieś chyba było napisane, że Tomkowi są dłużni "stówkę". Mam więc nadzieję, że działacze, o ile istnieje taka możliwość, po prostu pociągną Piotra po kieszeni. 200 000 : 41 ~ 4 900/pkt. Nieźle. Tym bardziej, że z pewnością coś tam mu jeszcze skapło w trakcie roku. Jakby więc wyszło z tego jakieś 20 kafli za pkt to bym wcale nie był w szoku.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #1077
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Są wzory kontraktów w elidze, jak Polny tego nie spieprzyl po calosci i nie wpisal 1000 aneksow to Świderskiego mozna zdrowo pociagnac. Wzory sa bardzo nieprecyzyjne, ale okreslaja obnizenie zarobkow o kolejne procenty w razie a) obnizenia formy sportowej, czyli spadek o iles tam miejsc w sredniej- Swiderski duzy regres i niezdolnosc do jazdy- kaleka niezdolny byl caly rok, ale nawet liczac czas zwolnienia tych meczy bylo sporo. Po zsumowaniu tak z 60% umowy. Nie wierze, ze wiele by tego dlugu zostalo, a sprawa w sadach ciagnela by sie latami.
    Co do pierwszego, to przecież Świderski nie obniżył formy sportowej Nie spadł przecież o żadne miejsce w średniej... Był przecież niesklasyfikowany!

  43. Powrót do góry    #1078
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta

    Co za problem podac dane osoby funkcyjne w spolce kapitalowej? Ale skoro inny byl zakres obowiazkow to jednak nie jest ten sam etat.
    Maciek nie napisał prawdy. W klubie były dwie osoby zajmujące się marketingiem. Obie zatrudnione w 2010 roku. Pierwszy z Panów odszedł w maju/czerwcu. Drugi został zwolniony we wrześniu. Propozycja jednej osoby - jaka jest teraz (tylko nazewnictwo jest ładne - dyrektor) to i tak ograniczenie etatów.

    ps. Jeśli Świder jest niesklasyfikowany to dlaczego nie ma KSM-u 2,50?

    pozdro

  44. Powrót do góry    #1079
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez father_gks Zobacz posta
    ps. Jeśli Świder jest niesklasyfikowany to dlaczego nie ma KSM-u 2,50?

    pozdro
    Bo inna liczba biegów jest wymagana do bycia klasyfikowanym, a inna do obliczenia średniej. Taka ciekawostka regulaminowa
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  45. Powrót do góry    #1080
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Anyway
    Nawet jeśli jest niesklasyfikowany to na podstawie odjechanych biegów wykręcił jakąś średnią i to ta średnia powinna być brana pod uwagę do oceny jego formy pod kątem ewentualnych kar w kontrakcie. Nie bawmy się w jakąś bezsensowną semantykę. Niesklasyfikowany tzn, że trzeba mu zapłacić? Bądźmy poważni redaktorze Speedi!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

Strona 24 z 32 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •