Strona 1 z 32 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1425

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach

    Wybrzeże Gdańsk 2012 - wątek klubowy

    Ktoś temat zamknął nie wiem czy ze względu na jego objętość czy ew. sprzątanko....

    Dyskusja rozgorzała, KSMy podali...

    Trzymamy kciuki by Darcy nie pękał i w GP śmigał. Ciekaw jestem wogóle czy z tym KSMem pasuje do koncepcji drużyny Aniołów.

    Zapraszam do dyskusji


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Wybrzeże Gdańsk 2012, zmiany, nadzieje, wzmocnienia

    Przenieśli nas, jak pisałem posta. W nawiązaniu do dyskusji z poprzedniego tematu

    Melas słusznie zauważył, nam KSM nie sprawi problemu. Przelicznik z lig i niskie średnie juniorów sprawiają, że my nie przekroczymy limitu nawet przy "wymarzonym składzie".

    Tam gdzieś podany jako atrakcyjny kąsek był Harris. Dobry żart. Chyba dla 1 ligi, niestety to zawodnik z GP, Antonio, Fredka, Harris i Bjarne. 1 liga, albo Częstochowa, skoro oni nie wypełnią tego limitu Lagutą.

    Jeśli Darcy z GP nie zrezygnuję to jest dla mnie główną opcją. Tylko kontrakt podpisać trzeba długoletni. Z Toruniem się dogadamy, to co zapłacimy im pewnie zaoszczędzi się na Darcym w stosunku do Nickiego, czy Pepety.

    Transferowe kąski?
    Hancock pewnie do Tarnowa, bo nas chyba po jednym sezonie ma dosyć.
    Kasprzak i Holta podejrzewam, że Gorzów i Rzeszów.
    ZG jest zdesperowana i musi skład ratować, może Lagutą? Choć oni też w razie odejścia Protasiewicza muszą mieć seniora.
    Bydgoszcz ma 4 seniorów i to 4 krajowych. Jakiś zagraniczniak solidny i skład zamknięty. Jak będzie Buczkowski to któryś senior pewnie pójdzie do 1ligi.
    A kto tam chcę awansować? Poza Gnieznem nie widzę kandydata, bo w Piłe nie wierzę.
    Toruń w ksmie zmieści się nawet z Darcym bez GP. Leszno jak chcę Pawlickich wywala Jurę i Troya.
    Policytować trzeba się tylko o jednego zawodnika, jeśli chcemy mieć fajny skład.
    Seniorzy z Poznania mnie nie przekonają nigdy, właściwie z polskich seniorów 1 ligowych tylko Chrzanowski kiedyś był krajowym liderem w najwyższej lidze jako senior. To jest poziom Skórnickiego. Jak ma być słaby, niech będzie chociaż "nasz"
    1. Jeździec z GP Darcy/Nicki/Pepe
    2. Polak Jabłoński/Chrzanowski/Stachyra
    3. THJ
    4. niechciany zagraniczniak Nicholls/Andersen/Zorro/Bogdanovs
    5. Tu trzeba będzie przepłacić.
    6. Krycha
    7. junior, może być z castingu "Wolne miejsca dla juniora w e-lidze". Wychowankowie też mile widziani.

    Pewnie na tej 5 wyląduję ktoś z miejsc 2/4, ale pomarzyć zawsze można

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez PiXeL Zobacz posta
    Ktoś temat zamknął nie wiem czy ze względu na jego objętość czy ew. sprzątanko....

    Dyskusja rozgorzała, KSMy podali...

    Trzymamy kciuki by Darcy nie pękał i w GP śmigał. Ciekaw jestem wogóle czy z tym KSMem pasuje do koncepcji drużyny Aniołów.

    Zapraszam do dyskusji
    przekopiowalem z forum Aniolow:

    1. Chris Holder 8,46 GP 2012
    2. Darcy Ward 7,90 - no GP 2012
    3. Adrian Miedziński 7,89
    4. Emil Pulczyński 3,65
    5. Ryan Sullivan 9,37
    6. Kamil Pulczyński - 2,50

    KSM:39,77

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Wybrzeże Gdańsk 2012

    Nowy sezon, nowy temat.

    Melas słusznie zauważył, nam KSM nie sprawi problemu. Przelicznik z lig i niskie średnie juniorów sprawiają, że my nie przekroczymy limitu nawet przy "wymarzonym składzie".

    Tam gdzieś podany jako atrakcyjny kąsek był Harris. Dobry żart. Chyba dla 1 ligi, niestety to zawodnik z GP, Antonio, Fredka, Harris i Bjarne. 1 liga, albo Częstochowa, skoro oni nie wypełnią tego limitu Lagutą.

    Jeśli Darcy z GP nie zrezygnuję to jest dla mnie główną opcją. Tylko kontrakt podpisać trzeba długoletni. Z Toruniem się dogadamy, to co zapłacimy im pewnie zaoszczędzi się na Darcym w stosunku do Nickiego, czy Pepety.

    Transferowe kąski?
    Hancock pewnie do Tarnowa, bo nas chyba po jednym sezonie ma dosyć.
    Kasprzak i Holta podejrzewam, że Gorzów i Rzeszów.
    ZG jest zdesperowana i musi skład ratować, może Lagutą? Choć oni też w razie odejścia Protasiewicza muszą mieć seniora.
    Bydgoszcz ma 4 seniorów i to 4 krajowych. Jakiś zagraniczniak solidny i skład zamknięty. Jak będzie Buczkowski to któryś senior pewnie pójdzie do 1ligi.
    A kto tam chcę awansować? Poza Gnieznem nie widzę kandydata, bo w Piłe nie wierzę.
    Toruń w ksmie zmieści się nawet z Darcym bez GP. Leszno jak chcę Pawlickich wywala Jurę i Troya.
    Policytować trzeba się tylko o jednego zawodnika, jeśli chcemy mieć fajny skład.
    Seniorzy z Poznania mnie nie przekonają nigdy, właściwie z polskich seniorów 1 ligowych tylko Chrzanowski kiedyś był krajowym liderem w najwyższej lidze jako senior. To jest poziom Skórnickiego. Jak ma być słaby, niech będzie chociaż "nasz"
    1. Jeździec z GP Darcy/Nicki/Pepe
    2. Polak Jabłoński/Chrzanowski/Stachyra
    3. THJ
    4. niechciany zagraniczniak Nicholls/Andersen/Zorro/Bogdanovs
    5. Tu trzeba będzie przepłacić.
    6. Krycha
    7. junior, może być z castingu "Wolne miejsca dla juniora w e-lidze". Wychowankowie też mile widziani.

    Pewnie na tej 5 wyląduję ktoś z miejsc 2/4, ale pomarzyć zawsze można

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    4. niechciany zagraniczniak Nicholls/Andersen/Zorro/Bogdanovs
    Andersen to już historia...
    A co z Woffindenem? Ma kontrakt we Włókniarzu na 2012?

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,518
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 247 w 132 postach
    Bogdanows niechciany zagraniczniak ? Ja chętnie widziałbym w składzie Wybrzeża. Wybierając między Protasiewiczem a Wardem to lepszym wyborem dla Gdańska jest Protas. Łatwiej zakontraktować dobrego obcokrajowca niż polskiego seniora. Ward nie tylko zajął by miejsce zawodnika z GP ale także jedno z miejsc dla obcokrajowców. Protasiewicz w składzie daje większe możliwości manewru w okresie transferowym. Po za tym odjechał wiele sezonów w ekstralidze i jest mimo wszystko większym pewniakiem od Australijczyka.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Tylko przy założeniu, że przychodzi Pepe zapewne nie będzie mógł pojechać w meczach z Zieloną....

    Ja liczę że skład będzie wyglądał tak:

    1. THJ
    2. Misiek
    3. Tai/Zorro
    4. Buczek/Kostek
    5. Ward
    6. Pieszczek
    7.????

    + Stachyra w obwodzie

    Na dream team raczej bym nie liczył. Może w końcu uda nam się przekonać kilku zawodników do tego by pozostali u nas na dłużej.
    Skład wg mnie pozwolił by na walkę o środek tabeli. Może nie ma gwiazd, ale byłby wyrównany, młody i perspektywiczny skład

    PS a czy w przypadku posiadania 4 Polaków na pozycji juniora może jechać zawodnik zagraniczy??
    Ostatnio edytowane przez PiXeL ; 13-10-2011 o 10:43

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Wybierając między Protasiewiczem a Wardem to lepszym wyborem dla Gdańska jest Protas. Łatwiej zakontraktować dobrego obcokrajowca niż polskiego seniora. Ward nie tylko zajął by miejsce zawodnika z GP ale także jedno z miejsc dla obcokrajowców. Protasiewicz w składzie daje większe możliwości manewru w okresie transferowym. Po za tym odjechał wiele sezonów w ekstralidze i jest mimo wszystko większym pewniakiem od Australijczyka.
    Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą. Jakby udało się Warda ściągnąć to można w oparciu o tego zawodnika budować skład na najbliższe lata. Jak wypożyczymy Protasa to za rok zaczynamy od zera, w dodatku w rozmowach jesteśmy uzależnieni od widzimisię Dowhana i zamykamy sobie tym samym drogę do zakontraktowania Warda lub Pedersena a jest duże prawdopodobieństwo, że jak Ward pojeździ w ekstralidze w jakiejś drużynie to zostanie tam na dłużej bo Toruń ma kontrakt z nim chyba jeszcze przez rok.

    + Stachyra w obwodzie
    Wiesz Michale - nigdy nie mierzyłem Dawida w "obwodzie" ale może w przyszłym roku się uda. Wezmę centymetr na mecz.

    PS a czy w przypadku posiadania 4 Polaków na pozycji juniora może jechać zawodnik zagraniczy??
    Nie może. Musisz mieć w składzie meczowym czterech Polaków z licencją Ż i polskim obywatelstwem, w tym dwóch zawodników młodzieżowych pod numerami 6 i 7 oraz 14 i 15. Nie zmieni tego nawet fakt wpisania polskiego juniora na miejsca 1-5 czy 9-13.

    PS: Nowe forum jest wygodniejsze w użytkowaniu. Lepiej się cytuje wypowiedzi poprzedników. Nie trzeba cofać strony w przeglądarce. Wszystko jest pod ręką.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 13-10-2011 o 13:16
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Tylko powiedz mi w którym meczu zamierzasz zdjąc wymiary z Dawida uwiecznię to....
    Może jakąś karierę w internecie dzięki temu zrobisz!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jak w którym? W pierwszym ligowym, najlepiej w czasie zdjęcia drużynowego.

    1. Jeździec z GP Darcy/Nicki/Pepe
    2. Polak Jabłoński/Chrzanowski/Stachyra
    3. THJ
    4. niechciany zagraniczniak Nicholls/Andersen/Zorro/Bogdanovs
    5. Tu trzeba będzie przepłacić.
    6. Krycha
    7. junior, może być z castingu "Wolne miejsca dla juniora w e-lidze". Wychowankowie też mile widziani.
    Lu-Kash nie żartuj z Andersenem. Jedzie taką padaczkę, że nikt w ekstralidze go nie zatrudni. Moim zdaniem tylko I liga lub bardzo motywacyjny kontrakt. Ale nie sądzę by Andersen się na taki zgodził. Zresztą sam Hansio pewnie chętnie pójdzie do I ligi bo pieniądz będzie łatwiejszy, zwłaszcza jak połączą I i II ligę. Może go do Wandy Kraków albo Równego wezmą.

    Co do reszty chyba się z Tobą zgadzam. Pod siódemkę będę się upierał za Oskarem Fajferem. KSM 2,50, identyczny jak u Krystiana, daje nam bardzo szerokie pole manewru na pozostałych pozycjach.

    EDIT: My tu gadu gadu a we Włókniarzu nie śpią. Już nam Alesa Drymla sprzątnęli...
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 14-10-2011 o 13:45
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...budowac-forme/
    Pasuje do koncepcji składu Polnego.

    A Oski Fajfer zostanie w Gnieźnie, nie sądze żeby go puścili.
    PROWOKATOR.... !!!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Kuźwa popier ... mi sie na tym forum i nie mogłem znaleść wątku mam nadzieje ,ze admini skasują mój założony

    Pytanie za 100 pkt ... jak to jest z tą dzika karta dla Warda dostał ją to pewne ... czy ona się uprawomocni tz do kiedy on ma czas na odpowiedz bo trochę to śmiesznie wygląda dwie wersje na portalach na jednych jedzie na drugich się waha lub wogóle nie jedzie ... ? tak na chłopski rozum BSI chyba nie rozdaje w ciemno dla niezdecydowanych chyba wcześniej powinni pytać się czy ktoś ja przyjmie czy nie zwłaszcza ,ze chyba dochodziły sygnały o tym iż Darcy nie ma na nią ochoty ????

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    BSI robi wywiad środowiskowy i pyta zawodnika przed nadaniem dzikiej karty, więc Darcy raczej już nie odmówi. Musieli go przekonać, że warto startować. Powiedzieli pewnie, że nie ma się co przejmować kasą na odjechanie całego cyklu GP, dobrze ponegocjuje kontrakt to Wybrzeże pokryje koszty startów w cyrku GP.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Bądźcie świadomi że chcący mieć kangura w kamandzie, musielibyśmy znaleźć jakąś petardę w postaci np. Holty.
    Ward już nie jest takim samym gwarantem dwucyfrówek co w pierwszej lidze.
    PROWOKATOR.... !!!

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Ward już nie jest takim samym gwarantem dwucyfrówek co w pierwszej lidze.
    Czyżby?
    Śmiem napisać, że pod koniec tego sezonu jest w gorszej formie tylko od pierwszej piątki cyklu GP.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Black Assasin - na chwilę obecną Ward jest gwarantem dwucyfrówek. Najdobitniej pokazał to dzisiejszy mecz Polska-Reszta Świata, gdzie Darcy dzielił i rządził.

    Krisracingteam próbuje bronić Darcyego a ja poszedłbym nawet o krok dalej niż On. Wg mnie nie jest w gorszej formie niż pierwsza piątka z GP. Ma tak samo wysoką formę, umiejętności i dobry sprzęt jak czołowi jeźdźcy z GP.
    Dziś Darcy zdobył tyle samo punktów (13+1 pkt) co mistrz świata Hancock i położył na łopatki srebrnego Jonssona (5 pkt), brązowego Hampela (9 pkt) a także pozostałych zawoników obu drużyn, z wyjątkiem Golloba, który zdobył 12+1 pkt. Ale Golloba też pokonał na punkty. Darcy na dzień dzisiejszy jest gotowy walczyć z najlepszymi.

    PS: Zazdroszczę jak cholera Włókniarzom dzisiejszego meczu. Człowiek cholera raz na dziesięć lat załapuje się na taki meczyk. Ostatni taki w naszym wykonaniu to pamiętny baraż z Gnieznem AD2002.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 17-10-2011 o 00:34
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Ale Golloba też pokonał na punkty. Darcy na dzień dzisiejszy jest gotowy walczyć z najlepszymi.
    Ward 13+1 w 6 biegach, Gollob 12+1 w 5 biegach, poza tym w dwóch bezpośrednich pojedynkach górą był Chudy
    nie ulega jednak wątpliwości, że Darcy kozakiem JEST, ma dopiero 19 lat, a w trakcie wyścigu oczy ma dookoła głowy

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Byłem i widziałem na własne oczy jak Darcy gryzł tor... Tor był dość twardy i ciężko było wyprzedzać, ale kilka dobrych akcji było!
    Był przekozakiem, a występy lepsze zanotowali jedynie Gollob i Greg.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też byłem, widziałem i potwierdzam. W 10. biegu tak się oglądał gdzie jest Holder, że mu prawie głowa nie odpadła Na tę chwilę Ward to TOP 5 na świecie. Problem jest tylko taki, że do nowego sezonu jeszcze pół roku i wszystko może się zmienić (vide Kołodziej 2010 a Kołodziej 2011).

    Ale i tak na miejscu Torunia jak bym miał wybierać Ward czy Holder, to bym wybrał Darkiego a spławił Crispiego. Poza tym, już nawet abstrahując od dzikiej karty na GP, jak Toruń chce mieć w składzie 3 Kangurów i Miedziaka, to musi jechać 3 juniorami (chyba tylko ruda gomóła wchodziłaby w grę jako ten trzeci oprócz Pulczyńskich), więc nie wiem czy im się takie coś w ogóle opłaca.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Zostało pół roku i dużo się może zmienić, więc nie nikt nie przewidzi kto za rok będzie lepszy.

    Darcy to przekozak. Poziom nad Pepe, bo w tej chwili to światowy top, a jeśli chodzi o ewentualny rozwój to on powinien go osiągnąć najłatwiej.

    Ciągle się uczy i nie ma wypasionego teamu, jak to się zmieni może być jeszcze lepszy.



    Melas, ja o takim właśnie Hansiu mówię. Tak jak Ty o wypożyczeniu seniora(jak się okazało Brzozowskiego) w trakcie sezonu.

    Tylko wtedy, gdy to my podyktujemy mu warunki, czyli praktycznie sama punktówka. Jak ma odrobinę ambicji i będzie chciał jeździć w elidze to możę być łakomym kąskiem za grosze. Do tego niski ksm. To ma być 4-5 senior. Powtórzy taki sezon jak ostatnio w Gdańsku i będzie ok, bo tym razem za kasę dla cieniasa, a nie lidera.

    Mecz Włókniarza to nie jak baraż 2002, ale jak mecz z Rybnikiem 2001, lub ostatni z Piłą w 2003. Niby spacerek, a potem drżenie i piękna szarza Kargera po bandzie, która dała nam baraże. A potem spuścił nas Darkin z Kołodziejem i Unia T. zbudowała pakę na mistrza.

    Ale Piła 2003 to było coś. No i chyba pożegnanie z Olszakiem. Przywiózł chyba 0 w jednym biegu, wyglądając jak jeździec z innej epoki.


    edit, bo warto:
    http://www.speedtube.pl/play.php?vid=1070

    i Olszak, choć nie widać tej oldscholowej ramy i kierownicy
    http://www.speedtube.pl/play.php?vid=1059
    Ostatnio edytowane przez Lukash ; 18-10-2011 o 19:49 Powód: a

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    http://www.espeedway.pl/news,bsi_nie...,49391,10.html No to teraz ,młody może mieć dylemat ... chyba ,że siła argumentów $$$ przemówi ... czy do rozsądku śmiem wątpić .

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Jak widzę do niektórych nie docierają słowa Warda ,że z Gdańskiem zakończył przygodę...
    Trzeba było go faktycznie pilnować w trakcie sezonu aby wszystko było cacy , wtedy zapewne z chęcią by się wypowiadał na temat pozostania tutaj...

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://sport.trojmiasto.pl/Jonasson-...sk-n52331.html

    Ciekawe warianty nam się objawiły. Pedersen podobno chce 2 mln, więc przepędzić go na cztery wiatry.

    Jeszcze dodałbym ten:

    Wariant "zajedwabisty":
    Grigorij Łaguta - 8,95
    Artiom Łaguta - 5,41
    Rune Holta - 7,38
    Thomas Jonasson - 6,99
    Piotr Protasiewicz - 9,30
    Krystian Pieszczek - 2,50
    Suma - 40,53

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Presso temat pieniędzy dla Warda był priorytetem w tym roku. Ponoć zeta za późno nie dostał także, to nie o to kaman. Z kilku miejsc takie same info także nie mam powodu nie wierzyć....
    Ja cały czas wierzę, że młody australijczyk wystąpi w GP, jest Holder - jakoś we dwóch se poradzą!
    Dobrze że THJ dogadany, tylko co dalej....

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Tylko wtedy, gdy to my podyktujemy mu warunki, czyli praktycznie sama punktówka. Jak ma odrobinę ambicji i będzie chciał jeździć w elidze to możę być łakomym kąskiem za grosze. Do tego niski ksm. To ma być 4-5 senior. Powtórzy taki sezon jak ostatnio w Gdańsku i będzie ok, bo tym razem za kasę dla cieniasa, a nie lidera.
    Rozumiem, ale mam po nim jakiś taki absmack i nie mogę się go pozbyć.

    Jak widzę do niektórych nie docierają słowa Warda ,że z Gdańskiem zakończył przygodę...
    Trzeba było go faktycznie pilnować w trakcie sezonu aby wszystko było cacy , wtedy zapewne z chęcią by się wypowiadał na temat pozostania tutaj...
    Presso Ward rzucił te słowa w trakcie sezonu trochę awansem. Nie były one nacechowane negatywnie. Wardowi bardzo się u nas podobało, kasa byłą zawsze na czas. Nasi postępowali z nim jak z jajeczkiem. Darcy wbił sobie do głowy, że chce jeździć ze swoim przyjacielem Chrisem Holderem i w ekstralidze. jak wypowiadał te słowa to awans Wybrzeża nie był wcale taki pewny. Dlatego powiedział "no chance".

    Teraz sytuacja wygląda inaczej i zależy tylko i wyłącznie od decyzji co do startów w GP. jak widać lobby w Toruniu jest bardzo silne i pewnie zwycięży opcja startów w Apatorze. Trudno się dziwić.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez Presso Zobacz posta
    Jak widzę do niektórych nie docierają słowa Warda ,że z Gdańskiem zakończył przygodę...
    Trzeba było go faktycznie pilnować w trakcie sezonu aby wszystko było cacy , wtedy zapewne z chęcią by się wypowiadał na temat pozostania tutaj...
    Nie jest to kwestią wiary czy Ward będzie u nas jeździł czy nie on zdecyduje ... jak sam zauważyłeś już o tym czy chce u nas jeździć się wypowiedział .
    Kwestią jest dlaczego jeszcze nie ma odpowiedzi ,że jedzie bądź nie w GP .... Bellami z BSI trochę go zaszantarzował więc ma chłopak "chyba" dylemat nawet jednak gdyby chciał jeździć wyłącznie w Toruniu to nie trudno odpowiedzieć nie dla GP.
    Zastanawia mnie czas oczekiwania .... czy spowodowane jest to ,że w środowisku różni "różowokoszulowi" jeszcze próbują zmienić aktualna rzeczywistość czy to jeszcze zupełnie inna kwestia (np. sponsorów).

    Ta cisza powoduje u mnie "mrowienie na plecach" .... bo minęło już chyba z tydzień po przyznaniu "dzikusów".
    W zasadzie ona mi nie przeszkadza może trwać do przyszłego sezonu .
    Ostatnio edytowane przez Sztucer ; 19-10-2011 o 14:23

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    I trudno się dziwić Sztucer tej ciszy. Wardowi pewnie łeb tak spuchł od myślenia, że w drzwi się nie mieści. Jedni mówią mu, że ma jeździć w GP i podpisać kontrakt w Gdańsku np. inni że nie ma jeździć w Gp i podpisać w Toruniu. Dowhan też go namawia, żeby do Zielonej chciał iść. Wiadomo, że każdy namawia go żeby zrobić dobrze swojemu klubowi a nie Darcyemu. Nie dziwię się, że ma chłopak dylemat.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    I to jest sedno sprawy, bo Darcy jest tu przedmiotem, atrakcyjnym i unikatowym, ale przedmiotem.

    My go sobie weźmiemy, jak inni nie będą mogli. Nikt DK chyba nie odrzucił do tej pory.

    Na ambicje to też działa, a kasę swoją i tak zarobi.

    My jak chcemy mieć dobry skład to nie możemy się obrażać. Trzeba zbierać odpady. Czy to Hansio, czy to Ułamek, albo Jabłoński.

    Co z tego, że ten pierwszy nas wkurzał cały sezon, ten drugi to kolgejt, a trzeci zawalił awans. Nam nie zawalił. Wręcz przeciwnie.

    Z Darcym też jest problem, bo o ile nie mam do niego żadnych zastrzeżeń odnośnie tego jak jeździł, to mam wrażenie że nie wszystko było ok, z sytuacją kiedy jeździł. Wypadł nam na 3 kluczowe mecze i przynajmniej w 2 przypadkach wyjazdowych wracał on do składu, krótko po tych meczach, więc jakby mu zależało. Szczególnie, że wracał w świetnej formie, a jeszcze to uniemożliwiało ZZ. Nie zapominajmy o tym, bo to chyba jedyny kamyczek w ogródku Darcy'ego,

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    My jak chcemy mieć dobry skład to nie możemy się obrażać. Trzeba zbierać odpady. Czy to Hansio, czy to Ułamek, albo Jabłoński.
    Po dwakroć "nie"! Po pierwsze nie zgodzę się, że trzeba zbierać odpady, bo na odpadach mocnej ekipy nie zbudujesz. Po drugie nie zgodzę się z Tobą co do klasyfikacji "odpadów". Dla mnie Ułamek czy Krzysiek Jabłoński nie są odpadami a ligowymi wyrobnikami. Od kilku sezonów nie mają już eksplozji formy ale trzymają też dosyć równy, przyzwoity poziom. Odpady dla mnie to: Andersen, Lasse Bjerre, Jensen, Kus, Shields, Andersson, różne inne nazwiska i na szarym końcu Adaśko Skórnicki.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tak tylko na chwilke...
    zawsze po awansie jest wielkie halo,a wychodzi wielki ch*j
    bardzo bym chciał sie mylić,ale patrząc wstecz... kiepsko to widze.
    przyjde na jakiś mecz na pewno...popatrzeć na Melasa zagrywki pod taśmą
    chyba że Chrzanek (jak ktoś wcześniej dobrze napisał Ozil ) u nas będzie jeździł to co innego

    a tak na chłopski rozum,jeśli chodzi i Warda i Pepe...
    dziwie sie ze ktoś tam pisał ze woli Piotra niż młodego kangura w Gd.
    Protas powoli już idzie na emeryture sportową a Ward dopiero ją zaczyna...nie miał bym nic przeciwko aby zadomowił się u nas jak Adams w Lesznie
    Ostatnio edytowane przez Machciu ; 20-10-2011 o 15:53
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Piotruś jak miło widzieć tekst spod twojego pióra! Kopę lat, że się tak wyrażę. Czy nadal Pan Bóg woli tylny napęd?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Piotruś jak miło widzieć tekst spod twojego pióra! Kopę lat, że się tak wyrażę. Czy nadal Pan Bóg woli tylny napęd?
    jasne ze woli...dozgonnie i nieustannie od czasów kiedy był haos,bo potem Bóg stworzył to ,co nie zrozumieją ci co nigdy tego nie mieli
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Masz na myśli whisky?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz na myśli tego z Tarnowa? bo swego czasu był taki forumowicz
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Nie gustuję w forumowiczach. Mam na myśli wytrawne Card-hu lub Glenfiddich. Pewnie Bóg też miał takie na myśli.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Dla mnie odpad może być wartościowy. Taki Ułamek to krajowy lider, chodzi o to, aby nie byli specjalnie rozchwytywani w dotychczasowych klubach.

    A to co wymieniłeś po Andersenie na czele z Lasse Bjerre, to ekstraligowy szrot, którego musimy się wystrzegać.

    Skórnicki to poziom Kościucha. Minimum. Nie szukajmy zawodników z mniejszym potencjałem niż Stachyra.

    Hlib koniec "kariery"?

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach

    Ok zgadzam się.

    Wardowi już tyle powiedziano, że z pewnością podziękuje BSI, i wypnie się na nich gołą dupą. Nie powinien ryzykować startów w GP bo zwyczajnie dorzuci do interesu (Vide Łaguta). Sam Cieślak wyznał że starty w GP zwracają się... pierwszej piątce.
    Powinniśmy postawić na Protasiewicza. Większe pole manewrów i tak jakby pewniejszy, w końcu weteran Polskich owali. Co więcej. Nie pamiętam słabego występu PP na torze w Gdańsku.
    1. PP
    2. Vaculik/Davidsson*
    3. KJ
    4. Miśkowiak/Chrzanowski
    5. Jonasson
    6. Pieszczek
    7. Może być nawet jakiś wychowanek albo inny "siódmy gatunek rabarbaru".

    *Davidsson jeśli nie ma kontraktu w ZG. Na naszym torze gwarant dwucyfrówki.
    PROWOKATOR.... !!!

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie było nigdzie fotki Ozila np. z prezentacji? bo do Tomka na tej fotce troche mu brakuje hehehee
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez BLACK_ASSASSIN Zobacz posta
    Nie pamiętam słabego występu PP na torze w Gdańsku.
    DMP 2009: 5+2 (2,t,1',2',0)

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Wypadek przy pracy ale, z punktu widzenia optymisty.
    Raz przegrał, przywiózł 5-1, potem 3-3, przegrał biegowe 2-4, dotknął taśmy - a więc nie wiadomo co byłoby w tym biegu. Może 3?

    Zobacz na inne występy. Ja pomimo tej wpadki kojarzę go z wysokich zdobyczy w Gdańsku.
    PROWOKATOR.... !!!

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ostatnio edytowane przez GRIF ; 20-10-2011 o 21:40
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grif
    Ozil w koszulce Realu wygląda tutaj prawie identycznie jak Tomek
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Skórnicki to poziom Kościucha. Minimum. Nie szukajmy zawodników z mniejszym potencjałem niż Stachyra.
    Nie mogę się powstrzymać od cytowania Ciebie. Skórnicki i Kościuch to półka Stachyry przecież, Skórnicki nawet był wyżej swego czasu notowany ale wypalił się już, teraz to marny wytarty frędzel z dawnego kobierca. Ja uważam, że zawodników typu Stachyra, Kuciapa, Skórnicki itp. trzeba traktować na dzień dzisiejszy jako ewentualną rezerwę. To dopiero początek okresu transferowego więc możemy chyba mieć wyższe aspiracje. Ja mam wyższe apetyty przed przyszłym sezonem i nie zamierzam się cieszyć z pozyskania Polaka z Top30 czy Top40.

    Machciu zamiast gadać po próżnicy spróbuj Ozila pociągnąć za batutkę, niech coś powie bo my tu z ciekawości usychamy. Może w zamian liczyć na łaskawsze traktowanie z mojej strony. Ostatnio miał chyba w tej kwestii pewne obiekcje.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Ale ja dokładnie tak samo, pisałem posta, że podany wyżej skład w Chrzanowskim i Jabłońskim to skład na spadek. Gorszy niż zeszłoroczny, bo bez Darcy'ego.

    Na ten moment denerwują mnie wszystkie próby umieszczania zawodników pokroju Kościucha, czy Miśkowiaka w składzie.

    Jak będziemy na forum umieszczać takie składy, to komuś zacznie się wydawać, że taki skład nas zadowoli.

    No, THJ to nie jest zawodnik na nr 5/13 w e-lidze. Potrzebujemy dwóch zawodników od niego lepszych i pewniejszych. Minimum. Przynajmniej na papierze.

    Gość z GP jest oczywistością. Potrzebna jest jeszcze jedna petarda. Potem można uzupełniać skład Jabłońskimi i Miśkowiakami, a nie dawać ich na prowadzących parę! Chrzanowski to też fajna sprawa, ale to ma być uzupełnienie, takich zawodników może być z dwóch, a nie cały skład.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Czy te zamieszczone zdjęcia są z cyklu " znajdz 7 szczegółów ..... "

Strona 1 z 32 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •