Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1425

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2012 - wątek klubowy

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach

    Wybrzeże Gdańsk 2012 - wątek klubowy

    Ktoś temat zamknął nie wiem czy ze względu na jego objętość czy ew. sprzątanko....

    Dyskusja rozgorzała, KSMy podali...

    Trzymamy kciuki by Darcy nie pękał i w GP śmigał. Ciekaw jestem wogóle czy z tym KSMem pasuje do koncepcji drużyny Aniołów.

    Zapraszam do dyskusji


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Wybrzeże Gdańsk 2012, zmiany, nadzieje, wzmocnienia

    Przenieśli nas, jak pisałem posta. W nawiązaniu do dyskusji z poprzedniego tematu

    Melas słusznie zauważył, nam KSM nie sprawi problemu. Przelicznik z lig i niskie średnie juniorów sprawiają, że my nie przekroczymy limitu nawet przy "wymarzonym składzie".

    Tam gdzieś podany jako atrakcyjny kąsek był Harris. Dobry żart. Chyba dla 1 ligi, niestety to zawodnik z GP, Antonio, Fredka, Harris i Bjarne. 1 liga, albo Częstochowa, skoro oni nie wypełnią tego limitu Lagutą.

    Jeśli Darcy z GP nie zrezygnuję to jest dla mnie główną opcją. Tylko kontrakt podpisać trzeba długoletni. Z Toruniem się dogadamy, to co zapłacimy im pewnie zaoszczędzi się na Darcym w stosunku do Nickiego, czy Pepety.

    Transferowe kąski?
    Hancock pewnie do Tarnowa, bo nas chyba po jednym sezonie ma dosyć.
    Kasprzak i Holta podejrzewam, że Gorzów i Rzeszów.
    ZG jest zdesperowana i musi skład ratować, może Lagutą? Choć oni też w razie odejścia Protasiewicza muszą mieć seniora.
    Bydgoszcz ma 4 seniorów i to 4 krajowych. Jakiś zagraniczniak solidny i skład zamknięty. Jak będzie Buczkowski to któryś senior pewnie pójdzie do 1ligi.
    A kto tam chcę awansować? Poza Gnieznem nie widzę kandydata, bo w Piłe nie wierzę.
    Toruń w ksmie zmieści się nawet z Darcym bez GP. Leszno jak chcę Pawlickich wywala Jurę i Troya.
    Policytować trzeba się tylko o jednego zawodnika, jeśli chcemy mieć fajny skład.
    Seniorzy z Poznania mnie nie przekonają nigdy, właściwie z polskich seniorów 1 ligowych tylko Chrzanowski kiedyś był krajowym liderem w najwyższej lidze jako senior. To jest poziom Skórnickiego. Jak ma być słaby, niech będzie chociaż "nasz"
    1. Jeździec z GP Darcy/Nicki/Pepe
    2. Polak Jabłoński/Chrzanowski/Stachyra
    3. THJ
    4. niechciany zagraniczniak Nicholls/Andersen/Zorro/Bogdanovs
    5. Tu trzeba będzie przepłacić.
    6. Krycha
    7. junior, może być z castingu "Wolne miejsca dla juniora w e-lidze". Wychowankowie też mile widziani.

    Pewnie na tej 5 wyląduję ktoś z miejsc 2/4, ale pomarzyć zawsze można

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez PiXeL Zobacz posta
    Ktoś temat zamknął nie wiem czy ze względu na jego objętość czy ew. sprzątanko....

    Dyskusja rozgorzała, KSMy podali...

    Trzymamy kciuki by Darcy nie pękał i w GP śmigał. Ciekaw jestem wogóle czy z tym KSMem pasuje do koncepcji drużyny Aniołów.

    Zapraszam do dyskusji
    przekopiowalem z forum Aniolow:

    1. Chris Holder 8,46 GP 2012
    2. Darcy Ward 7,90 - no GP 2012
    3. Adrian Miedziński 7,89
    4. Emil Pulczyński 3,65
    5. Ryan Sullivan 9,37
    6. Kamil Pulczyński - 2,50

    KSM:39,77

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Wybrzeże Gdańsk 2012

    Nowy sezon, nowy temat.

    Melas słusznie zauważył, nam KSM nie sprawi problemu. Przelicznik z lig i niskie średnie juniorów sprawiają, że my nie przekroczymy limitu nawet przy "wymarzonym składzie".

    Tam gdzieś podany jako atrakcyjny kąsek był Harris. Dobry żart. Chyba dla 1 ligi, niestety to zawodnik z GP, Antonio, Fredka, Harris i Bjarne. 1 liga, albo Częstochowa, skoro oni nie wypełnią tego limitu Lagutą.

    Jeśli Darcy z GP nie zrezygnuję to jest dla mnie główną opcją. Tylko kontrakt podpisać trzeba długoletni. Z Toruniem się dogadamy, to co zapłacimy im pewnie zaoszczędzi się na Darcym w stosunku do Nickiego, czy Pepety.

    Transferowe kąski?
    Hancock pewnie do Tarnowa, bo nas chyba po jednym sezonie ma dosyć.
    Kasprzak i Holta podejrzewam, że Gorzów i Rzeszów.
    ZG jest zdesperowana i musi skład ratować, może Lagutą? Choć oni też w razie odejścia Protasiewicza muszą mieć seniora.
    Bydgoszcz ma 4 seniorów i to 4 krajowych. Jakiś zagraniczniak solidny i skład zamknięty. Jak będzie Buczkowski to któryś senior pewnie pójdzie do 1ligi.
    A kto tam chcę awansować? Poza Gnieznem nie widzę kandydata, bo w Piłe nie wierzę.
    Toruń w ksmie zmieści się nawet z Darcym bez GP. Leszno jak chcę Pawlickich wywala Jurę i Troya.
    Policytować trzeba się tylko o jednego zawodnika, jeśli chcemy mieć fajny skład.
    Seniorzy z Poznania mnie nie przekonają nigdy, właściwie z polskich seniorów 1 ligowych tylko Chrzanowski kiedyś był krajowym liderem w najwyższej lidze jako senior. To jest poziom Skórnickiego. Jak ma być słaby, niech będzie chociaż "nasz"
    1. Jeździec z GP Darcy/Nicki/Pepe
    2. Polak Jabłoński/Chrzanowski/Stachyra
    3. THJ
    4. niechciany zagraniczniak Nicholls/Andersen/Zorro/Bogdanovs
    5. Tu trzeba będzie przepłacić.
    6. Krycha
    7. junior, może być z castingu "Wolne miejsca dla juniora w e-lidze". Wychowankowie też mile widziani.

    Pewnie na tej 5 wyląduję ktoś z miejsc 2/4, ale pomarzyć zawsze można

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    4. niechciany zagraniczniak Nicholls/Andersen/Zorro/Bogdanovs
    Andersen to już historia...
    A co z Woffindenem? Ma kontrakt we Włókniarzu na 2012?

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Bogdanows niechciany zagraniczniak ? Ja chętnie widziałbym w składzie Wybrzeża. Wybierając między Protasiewiczem a Wardem to lepszym wyborem dla Gdańska jest Protas. Łatwiej zakontraktować dobrego obcokrajowca niż polskiego seniora. Ward nie tylko zajął by miejsce zawodnika z GP ale także jedno z miejsc dla obcokrajowców. Protasiewicz w składzie daje większe możliwości manewru w okresie transferowym. Po za tym odjechał wiele sezonów w ekstralidze i jest mimo wszystko większym pewniakiem od Australijczyka.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Tylko przy założeniu, że przychodzi Pepe zapewne nie będzie mógł pojechać w meczach z Zieloną....

    Ja liczę że skład będzie wyglądał tak:

    1. THJ
    2. Misiek
    3. Tai/Zorro
    4. Buczek/Kostek
    5. Ward
    6. Pieszczek
    7.????

    + Stachyra w obwodzie

    Na dream team raczej bym nie liczył. Może w końcu uda nam się przekonać kilku zawodników do tego by pozostali u nas na dłużej.
    Skład wg mnie pozwolił by na walkę o środek tabeli. Może nie ma gwiazd, ale byłby wyrównany, młody i perspektywiczny skład

    PS a czy w przypadku posiadania 4 Polaków na pozycji juniora może jechać zawodnik zagraniczy??
    Ostatnio edytowane przez PiXeL ; 13-10-2011 o 09:43

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Wybierając między Protasiewiczem a Wardem to lepszym wyborem dla Gdańska jest Protas. Łatwiej zakontraktować dobrego obcokrajowca niż polskiego seniora. Ward nie tylko zajął by miejsce zawodnika z GP ale także jedno z miejsc dla obcokrajowców. Protasiewicz w składzie daje większe możliwości manewru w okresie transferowym. Po za tym odjechał wiele sezonów w ekstralidze i jest mimo wszystko większym pewniakiem od Australijczyka.
    Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą. Jakby udało się Warda ściągnąć to można w oparciu o tego zawodnika budować skład na najbliższe lata. Jak wypożyczymy Protasa to za rok zaczynamy od zera, w dodatku w rozmowach jesteśmy uzależnieni od widzimisię Dowhana i zamykamy sobie tym samym drogę do zakontraktowania Warda lub Pedersena a jest duże prawdopodobieństwo, że jak Ward pojeździ w ekstralidze w jakiejś drużynie to zostanie tam na dłużej bo Toruń ma kontrakt z nim chyba jeszcze przez rok.

    + Stachyra w obwodzie
    Wiesz Michale - nigdy nie mierzyłem Dawida w "obwodzie" ale może w przyszłym roku się uda. Wezmę centymetr na mecz.

    PS a czy w przypadku posiadania 4 Polaków na pozycji juniora może jechać zawodnik zagraniczy??
    Nie może. Musisz mieć w składzie meczowym czterech Polaków z licencją Ż i polskim obywatelstwem, w tym dwóch zawodników młodzieżowych pod numerami 6 i 7 oraz 14 i 15. Nie zmieni tego nawet fakt wpisania polskiego juniora na miejsca 1-5 czy 9-13.

    PS: Nowe forum jest wygodniejsze w użytkowaniu. Lepiej się cytuje wypowiedzi poprzedników. Nie trzeba cofać strony w przeglądarce. Wszystko jest pod ręką.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 13-10-2011 o 12:16
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    wie ktos moze konkretnie kiedy ustalony bedzie terminarz sezonu 2012??

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Zapewne w styczniu 2012.

    Medal dla Wybrzeża w 2012 roku? Czemu nie! Maciuś widzę dużej wiary jesteś. Ja na razie liczę na środek tabeli. Biorąc pod uwagę papierowe składy, bo tylko takie porównania możemy brać pod uwagę, realne wydaje się miejsce 5-7. Papierowo mocniejsze od nas są drużyny z: Zielonej Góry, Gorzowa, Torunia, Leszna, Tarnowa. O Rzeszowie nie piszę bo nie mają domkniętego składu ale zapewne znając możliwości finansowe Marty, będą silniejsi od nas. Aby zdobyć medal musielibyśmy mieć megafarta. Mamy co prawda asa w rękawie w postaci Stasia Chomskiego ale pozostałe ekipy to starzy ekstraligowi wyjadacze, więc play-offy nie będą łatwe. Szanse na medal na tą chwilę określiłbym na niskim poziomie ale pożyjemy zobaczymy. Może Maciuś będzie miał nosa? W końcu gryzł ten sport, do dziś ma szlakę między zębami.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam.widze ze jeszcze pare osób z tej starej ekipy forum tu pisze. Mysle sobie zobaczę co piszą o nowym -starym kapitanie i jego wynikach na miare ekstraligi a tu cisza Pozdrawiam

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sprinterka za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-06-2015)

  13. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez sprinterka Zobacz posta
    Witam.widze ze jeszcze pare osób z tej starej ekipy forum tu pisze. Mysle sobie zobaczę co piszą o nowym -starym kapitanie i jego wynikach na miare ekstraligi a tu cisza Pozdrawiam
    Jako ze wyniki sa ekstraligowe,to i ludzie ze starej,nowej ekipy nic nie piszą
    Na temat naszego starego-nowego kapitana

    Odbije sie to pewnie w zimie szerokim echem jako transfer roku w plebiscycie

    Pozdrawiam
    GKS THE BEST

  14. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Ta nowoczesnosc...zeby z telefonu na sb...no no...Waldi toc mow smialo, ze to Robert na PZLD popelnil ten tekst i ma 100% racji...bo my takie "skrzywione" jestesmy...lubimy ogladac jak rzadza pajace...i tak wyjdzie ns moje...bedziemy ogladac zuzel na mackach lub w pruszczu niczym ty ogladasz w Wiener Neustadt czy sie komus to podoba czy nie...o ile beda chetni do ciagniecia tego cyrku...
    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 15-08-2012 o 14:43

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Nazywanie GL "hienami" to chyba przesada? Czy GL żerowała na klubie? Odniosła jakieś niesamowite korzyści ze sponsoringu? Nie wydaje mi się.

    Co do dwumeczu z Częstochową to scenariusz wydaje się być z góry do przewidzenia. Nagle znajdzie się Cieślak, który będzie podpowiadał Lwom, nagle znajdą się Hancock, Ułamek, Holta, którzy udostępnią sprzęt i okaże się, że Mirek Jabłoński albo Zengota klepną u nas po 12-13 pkt i będzie pozamiatane w rewanżu. Ja powoli godzę się ze spadkiem. Tak jak wcześniej byłem optymistą, tak teraz zszedłem na ziemię.

    Mam nadzieję, że po spadku koniecznie zostanie zorganizowane towarzyskie spotkanie z kibicami i że koniecznie będzie na nim nasz były już kapitan!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  16. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    No masz racje, hieny to mało powiedziane. A więc używając skrótu, GL, to jeden wielki rządowy przeinwestowany bajzel, który wpierdziela się gdzie się da, ażeby tylko poprawić sobie wizerunek.
    Są do przodu, i to bardzo. To że dadzą nam jakiś ochłap w postaci 2-5 mln o niczym nie świadczy. Kasa jest zawsze za późno. Reklama jest *****ista, bo cały stadion jest w reklamach, banery, bandy, flagi, kewlary, motocykle, stanowiska do wywiadów, stacja przy stadionie i oczywiście wiejska nazwa sponsora w nazwie klubu. Nie mówią Wybrzeże Gdańsk, tylko Lotos Gdańsk.
    Gdybyśmy robili z siebie takie pośmiewisko za większe pieniądze, to byłyby z tego jakieś efekty - w postaci medali.
    GL to prezes klubu. Polny jest marionetką. On kołuje siano na boku żeby uzupełnić braki w kasie, które wynikają z wypłacalności naszego wielkiego sponsora. Nie okradają nas - bo nie ma z czego. Oni nas wykorzystują w moim mniemaniu za bezcen, bo nawet dla nich, wydanie powiedzmy max. 5 mln NA ROK, to tyle co nic.

    Lechie sponsorują tylko dlatego że grają na PGE. Przeliczyli się bo na EURO 2012 reklamy wewnątrz stadionu zostały zakryte. Mimo to są też do przodu, bo banery są, wrzuta na koszulkach jest, także czego chcieć więcej. Nie muszą być w nazwie klubu, bo to za drogie. Wystarczy być na *****istym stadionie gdzie są grane mecze i pokazywane są w TV. Uwierzcie że dużo ich ta Lechia nie kosztuje, nie wiem czy więcej niż nas


    A spotkanie z kibicami to dobra rzecz. Sarkastycznie napisane, ale to naprawdę bardzo dobry pomysł. Ale znając życie takiego czegoś raz że nie będzie, a nawet jeśli to za 5 zł wstęp Hehe coby zapłacić za ochronę dla tego "kapitana" Hehe
    Osobiście przyszedłbym z jakąś paletą jajek
    Ostatnio edytowane przez BLACK_ASSASSIN ; 16-08-2012 o 19:09 Powód: Drobne sugastie :P
    PROWOKATOR.... !!!

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Dlaczego czepiacie się Chrzanowskiego ? Czy to on wpraszał się na siłe do klubu i sam ze sobą podpisał kontrakt ? Skoro zaproponowano mu robotę w elidze na dobrych warunkach ( tak zakładam , bo inaczej by przecież by nie podpisał ), w dodatku w klubie , w którym dobrze jeździł w nie tak dalekiej przeszłości - to podpisał tę umowę i tyle. Czy on obiecywał 10 pkt w meczu ? Nie wiem , ale chyba nie. Po prostu Chrzanek jest za słaby na eligę i błąd to popełnili Chomski z Polnym proponując mu kontrakt . A teraz na Mesuta wylewa się kubeł pomyj. Jeździ tak , jak umie ale jego umiejętności to max I liga i to cała prawda. No chyba , że kasę z kontraktu przeznaczył na wszystko tylko nie na sprzęt. Tego nie wiem .
    A to co piszecie o Lotosie - to zastanawiało mnie od zawsze. Tzn kasa na ostatnią chwilę. Czy nie mogło być tak , że Lotos mówi w październiku : dajemy na sezon 3 bańki i spieprzać - resztę kombinujcie sami. Chociaż może i tak było , tylko Polny ściemniał nie mając ani złotówki ponad kasę lotosową i sklejał budżet , kiedy na rynku transferowym zostawali Skórnicki czy Chrzanowski ?

  18. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Dlaczego czepiacie się Chrzanowskiego ?
    W sumie nie wiemy, wszyscy się czepiają to my też

    Co do lotosu, musiałbyś sam zasmakować. Po prostu, przeczytaj sobie na forach o nich. Kasa dawana za późno, w ratach. Ja nie mówię że nas skubią, bo powtórzę że nie mają z czego, ale to wszystko nie jest tego warte...
    Najniższym możliwie kosztem wyreklamowali się na nas O to chodzi. Wilk syty i owca cała. Nie obiecują gruszek na wierzbie, dadzą jakieś drobne i proszę.
    Robimy z siebie pośmiewisko. Reklamujemy ich jak by nam dawali co najmniej 15-20 mln.
    I tak wielki ukłon nam zrobili że zezwolili jeździć w innych strojach, bo przecież pewnie sam pamiętasz (będąc kibicem stali) że przez ostatnie lata zapier**laliśmy w żółto-niebieskich strojach.
    Heh, żenujące.
    Dobra dosyć. Mam nadzieję że się podobał dwumecz z LOTOSEM Gdańsk, bo za rok takiego nie będzie może za kolejne dwa lata hahaha

    Ja naprawdę mam nadzieję że się odetniemy od tego ku**stwa. Poradzimy sobie bez nich. Naprawdę. Choćby w drugiej lidze ale bez nich.
    "Woda w wiśle płynie, my będziemy zawsze WYBRZEŻE nie zginie" a nie jakieś dziadostwo hehe
    Z fartem
    PROWOKATOR.... !!!

  19. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Za godzinke wyjezdzam...a co ?

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  20. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    a co ?
    Odry nigdy nie widziałem, myślałem że się z kimś zabiorę coby fotek nacykać, a i panoramę racławicką obaczyć.
    Tam ponoć 9 września br. ma jakiś festyn być czy kabaret, czy coś...Jakiś "chrzanowski show"
    Ja chciałem ino pooglądać...
    PROWOKATOR.... !!!

  21. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez BLACK_ASSASSIN Zobacz posta
    Odry nigdy nie widziałem, myślałem że się z kimś zabiorę coby fotek nacykać, a i panoramę racławicką obaczyć.
    Tam ponoć 9 września br. ma jakiś festyn być czy kabaret, czy coś...Jakiś "chrzanowski show"
    Ja chciałem ino pooglądać...
    Odra byla, jest i bedzie...plynie...Panorama tez...bez plynie...
    Ozila zostawmy juz w spokoju...
    PS. Zdjecia na PW jak chcesz...

  22. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Melas...mylisz myslowo dwa systemy walutowe...

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  23. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Nie mylę. Może trzeba czasu żeby ludzie uwierzyli w możliwości naszej młodzieży ale 400 osób na finale BK to jest żenada...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  24. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Nie mylę. Może trzeba czasu żeby ludzie uwierzyli w możliwości naszej młodzieży ale 400 osób na finale BK to jest żenada...
    ale do kogo pretensje ?
    do nieobecnych ?
    laczysz to z zarzadem ?
    bzdura !!!
    po pierwsze - poniedzialek 17.00 rozumiem, ze z roznych przyczyn nie mozna tego bylo zorganizowac w sobote (w niedziele chyba I i II liga jezdzila)
    po drugie - kazdy wie, ze zawody mlodziezowe potrafia sie ciagnac w nieskonczonosc i bywaja najzwyczajniej na swiecie nudne...
    po trzecie - promocja imprezy
    po czwarte - ranga BK
    ilu widzow sie spodziewales ?
    ciesz sie, ze bylo 400
    pamietasz IMSJ ?
    edycja - po piate wydarzenie pod tytulem zuzel przestaje byc juz atrakcyjne...magnesem znaczy sie
    PS. jest kandydat na prezia GKS...general z Brzydgoszczy jest wolny

  25. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Tymczasem we Wrocławiu się zbroją przed barażami....
    Treningi, nowy sprzęt, pełna mobilizacja!

    U nas ciiiiiiiisza - Stasiu i Maciek zrobili się tajemniczy?!
    Czy już pogodziliśmy się z wyjazdami na Łotwę w przyszłym roku!

  26. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez PiXeL Zobacz posta
    Tymczasem we Wrocławiu się zbroją przed barażami....
    Treningi, nowy sprzęt, pełna mobilizacja!

    U nas ciiiiiiiisza - Stasiu i Maciek zrobili się tajemniczy?!
    Czy już pogodziliśmy się z wyjazdami na Łotwę w przyszłym roku!
    Jeszcze oblewają brązowy kask

  27. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez PiXeL Zobacz posta
    U nas ciiiiiiiisza - Stasiu i Maciek zrobili się tajemniczy?!
    Czy już pogodziliśmy się z wyjazdami na Łotwę w przyszłym roku!
    Oni niech już lepiej milczą...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    No coz...Pan Gerard bezlitosnie wypunktowal chlopcow...

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  29. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    ...... "Chłopcy" _ Myslowitz .. mój ulubiony song kiedy myślę o wyjeździe do Grudziądza .... [rajcuje mnie moment o kamieniach w samochody] . Chyba w rocznicę mojej koszmarnej stłuczki na Kartuskiej wybiorę się do NOT-u . Gerard !!! to prawie brzmi jak Zbyszko ... ten z Bogdańca . Prawy do bólu . Uczynisz nam miłościwy ..... tę łaskę ? ........................ opowiadając dlaczego nie ?

  30. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    A kto jest prezesem stowarzyszenia ?

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  31. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    A kto jest prezesem stowarzyszenia ?
    Tyle, że prezes stowarzyszenia będący prezesem spółki, a prezes stowarzyszenia pełniący społecznie funkcje członka RN, to dwa różne światy

  32. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Terlecki...
    i jaka cisza nastala...
    w miedzyczasie pare postow polecialo w niebyt, niewiedzac czemu
    no to jak ? dobry to kandydat ?
    ma wlasny biznes ? - ma
    w srodowisku zuzlowym znany ? - znany
    wobec braku innych kandydatur...dalbym panu Terleckiemu szanse.
    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 30-10-2012 o 10:38

  33. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Na pierwszy rzut oka wydaje się być co najmniej dobry.
    Właśnie jakimś dziwnym trafem poleciał mój, jakże ważny post. Tych moderatorów to bym normalnie... wymoderował
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  34. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cały drżę z niepokoju, którego kandydata po debacie poparło stowarzyszenie?

  35. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    kwidzin,
    Tylko nie mów, że byłeś na spotkaniu bo nie uwierzę!

    Mam nadzieję, że ten kto przybył nie zawiódł się. Co prawda żaden z kandydatów nie olśnił nas konkretami i rewolucyjnymi pomysłami, ale realia są takie, że jutro o 9:30 rozmowę z komisją ma Polny, a o 10:30 Terlecki, i żaden z nich nie chciał wystrzelać całej amunicji w dzisiejszej debacie.
    Spotkanie na szczęście odbyło się we względnie sympatycznej atmosferze i obyło się bez jakichkolwiek incydentów, bo przecież za takie nie można uznać ekspresyjnych wystąpień Gerarda Sikory. Na spotkanie przybyło ponad 120 osób, a więc jak widać mamy w Gdańsku zainteresowanie wśród kibiców, sponsorów i mediów. Mam nadzieję, że jeszcze przed piątkiem uda się wrzucić całą debatę na YouTube i ci, którzy z różnych względów nie stawili się osobiście będą mogli zapoznać się z przebiegiem całego spotkania.

    Pzdr
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Cały drżę z niepokoju, którego kandydata po debacie poparło stowarzyszenie?
    SKWG popiera Ciebie. W 100%. Jesteś naszym kandydatem! Wodzu prowadź!

    W starciu Terlecki vs Polny - lepszy kandydat widoczny gołym okiem. Kto wygra to już zależy od władz Miasta, od których zdaniem kolegi Kwidzina nic nie zależy..

    CV Roberta - http://wybrzeze.gda.pl/index.php?opt...atid=37:gdansk

    pozdro
    Ostatnio edytowane przez father_gks ; 30-10-2012 o 23:02

  37. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Cały drżę z niepokoju, którego kandydata po debacie poparło stowarzyszenie?
    SKWG popiera Roberta Terleckiego! Obejrzyj CV kandydata na prezesa!

    Nie wiem czy jesteś zaskoczony, bo chyba czułeś pismo nosem.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    a cv obecnego prezesa macie ?
    porownac chcialbym...

  39. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    To od miasta zalezy czy od komisji ? Czy od gwarancji ? Bo juz sie gubie powoli...

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  40. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Po co bic piane,może trochę przesadza - kwidzin

    Jeśli jest jak napisałeś z władzami miasta,potwierdzasz tylko to ze nic sie nie zmieni!

    Sorry nazwisko,i na chwile będzie wyglądało ok....na chwile!
    GKS THE BEST

  41. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Pare lat temu nazwisko pana Roberta tez pojawialo sie w rankingach...entuzjazmu nie bylo...

  42. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    I tym razem szalu niema

    Nie zastanawia was,dlaczego nikt sie zgłasza z innych części kraju?
    Tak jest podobno milo i fajnie u nas nad morzem

    Prezes mówił ze sie zawodnicy zglaszaja sami
    Sponsor taki niesamowity
    Jakos nie ma chętnych,ciekawe dlaczego?
    GKS THE BEST

  43. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrBiedrona Zobacz posta
    I tym razem szalu niema
    Nie zastanawia was,dlaczego nikt sie zgłasza z innych części kraju?
    Tak jest podobno milo i fajnie u nas nad morzem...
    jak to nikt ? a pan Slawomir Kryjom ?
    co prawda od innej strony, ale powoli powoli i cv sie zapelni

  44. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    jak to nikt ? a pan Slawomir Kryjom ?
    co prawda od innej strony, ale powoli powoli i cv sie zapelni
    Pan Sławomir to akurat bardziej prywatnie tutaj z córką pana trenera (panią psycholog drużyny) się wozi i niby to dziwne, że Pan Stanisław tylko z Maćkiem chce współpracować, jak ten mu rodzinę zatrudnia

    ps. Dziś powinna się potwierdzić wiarygodność Roberta Terleckiego w postaci zawarcia wstępnego porozumienia z nowym sponsorem tytularnym..

    pozdro

  45. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Nazwisko nowego prezesa poznamy we... wtorek?

  46. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    No to sie zaczyna robic smiesznie...jakby nie mozna bylo rozwiac dzisiaj...a gwarancje nowego sponsora ? U nas nigdy chyba nie bedzie normalnie...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •