Strona 29 z 32 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,305 z 1425

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1261
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Życie jak widać bywa niesprawiedliwe.

    Swoją drogą jakie to zrządzenie losu! Przez 7 lat ani jednego dobrego słowa o MSP. Ciągle tylko że kłamca, że nie płaci, że nie odbiera telefonów, że bije się i kłóci z zawodnikami. A gdy go wyj*bano za nogi z klubu to nagle okazuje się mężem opatrznościowym i wszystkim najlepszym co spotkało gdański żużel w ciągu ostatnich lat. Przypadek?
    Tak jak wcześniej pisałem: mąciciel mąci i jeszcze długo będzie inicjował różne intrygi.
    ze co przypadek ?
    ze Pedersen dogadywal sie z MP ?
    to jego opinia i ma do tego pelne prawo...widac z wlasnej perspektywy nie mial powodow do narzekan
    nikt przeciez nie pisze, ze byl mezem jakims tam...
    Maciek...ochlody troche...spojrz w gore, tam Dreamliner lata

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    MELAS (12-12-2012)

  3. Powrót do góry    #1262
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Maciek przecież to nie ma z mąceniem nic wspólnego. W tym sezonie Polny wielce prawdopodobnie dostał rekordowe wsparcie od miasta i głównego sponsora. Nie ma więc co się dziwić, że starczyło na Pedersena, Pieszczka. Rzecz w tym, że tylu pieniędzy, by już wielce prawdopodobnie nie uzbierał, a o reszcie wszyscy wiemy. Dla mnie oni wszyscy skompromitowali się dostatecznie w ostatnim czasie, bo przez te siedem lat chociaż od poprzedników byli lepsi. Zamknąłbym ten temat i trzeba jechać dalej. Jak tam wtorkowe rozmowy z dużym sponsorem?

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Biaggi za jego przydatny post!

    MELAS (12-12-2012)

  5. Powrót do góry    #1263
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    W kilku kolejnych wywiadach z gdańskimi żużlowcami pojawia się pochwała dla prezesa, mimo że część zawodników w trakcie sezonu wypowiadała się "niepochlebnie" (dyplomatyczny synonim) o swoim pracodawcy.

    Biaggi,
    Jaki wtorek?! Nowy zarząd poszedł krok dalej! Obecnie kluczowe dla losów klubu są... środy. -_-

    Wybiera się ktoś jutro na PG?
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    MELAS (12-12-2012)

  7. Powrót do góry    #1264
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    W kilku kolejnych wywiadach z gdańskimi żużlowcami pojawia się pochwała dla prezesa, mimo że część zawodników w trakcie sezonu wypowiadała się "niepochlebnie" (dyplomatyczny synonim) o swoim pracodawcy
    ja rozumiem Twoj stosunek do MP
    ale trzeba miec duzo zlej woli, by interpretowac wypowiedzi zawodnikow w wywiadach jako peany pochwalne
    ku chwale bylego prezesa...

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    MELAS (12-12-2012)

  9. Powrót do góry    #1265
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Popieram Markusa. Macieju skończ już z tą mową nienawiści. Wygląda na to, że pewien etap definitywnie się zakończył. Nie widzę powodu, żeby w kółko odgrzewać stary kotlet, bawiąc się emocjami niewinnych forumowiczów. No chyba, że chcesz być utożsamiany z dzieckiem, które bawiąc się w piaskownicy, zauważyło gówienko leżące nieopodal i z entuzjazmem przeniosło zabawę metr dalej, wymazując się ekskrementem od stóp do głów.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  10. Powrót do góry    #1266
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    W kilku kolejnych wywiadach z gdańskimi żużlowcami pojawia się pochwała dla prezesa, mimo że część zawodników w trakcie sezonu wypowiadała się "niepochlebnie" (dyplomatyczny synonim) o swoim pracodawcy.
    Macieju,

    zapomnij o tym co bylo.

    On juz przez to okno nie wskoczy.

    Polny.jpg

  11. Powrót do góry    #1267
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    gksiak,
    Ja po prostu mam wiedzę, która sprowadza się do tego, że poprzedni zarząd, który uosabiam w szczególności w Macieju Polnym, po prostu przeszkadza w działaniu nowego zarządu.

    Realcja ze spotkania otwartego SKWG

    Dla leniwych pozwolę sobie wkleić pewien fragment:
    Cytat Zamieszczone przez wybrzeze.gda.pl
    Gorącym wątkiem była kwestia przynależności klubowej Krystiana Pieszczka. Jego ostatnie wypowiedzi w mediach najwyraźniej zirytowały także nowego szefa gdańskiego żużla, który na pytanie jednego z kibiców o przyszłość Krystiana w razie braku porozumienia się z GKS-em, odpowiedział bardzo zaskakująco: kupimy mu wygodny fotel!
    Z tego co mówił Zdunek to żądania obozu Krystiana są kosmiczne (jak na zawodnika na takim poziomie sportowym) i nie ma szans na ich spełnienie. Jeśli Krycha Racing Team tego nie zrozumie to chłopak straci rok. Po tym co mówił i jak mówił Zdunek jestem przekonany, że tutaj nie ma żartów.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 12-12-2012 o 22:49
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1268
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    gksiak,
    Ja po prostu mam wiedzę, która sprowadza się do tego, że poprzedni zarząd, który uosabiam w szczególności w Macieju Polnym, po prostu przeszkadza w działaniu nowego zarządu.

    Realcja ze spotkania otwartego SKWG

    Dla leniwych pozwolę sobie wkleić pewien fragment:

    Z tego co mówił Zdunek to żądania obozu Krystiana są kosmiczne (jak na zawodnika na takim poziomie sportowym) i nie ma szans na ich spełnienie. Jeśli Krycha Racing Team tego nie zrozumie to chłopak straci rok. Po tym co mówił i jak mówił Zdunek jestem przekonany, że tutaj nie ma żartów.
    jakie zadanie ma sekretarz generalny?


    Czyli tak:

    -Nawrot: Prezes
    - Fahter: Ojciec
    - Maciek: Sekretarz

    brakuje mi jeszcze kilku i mam

    P.s. Zmien zdjecie na facebooku

  13. Powrót do góry    #1269
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ktoś inny z kolei chwalił to zdjęcie, więc sam nie wiem...

    PS.Wysłałbyś zaproszenie zazdrośniku.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #1270
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    gksiak,
    Ja po prostu mam wiedzę, która sprowadza się do tego, że poprzedni zarząd, który uosabiam w szczególności w Macieju Polnym, po prostu przeszkadza w działaniu nowego zarządu.

    Realcja ze spotkania otwartego SKWG

    Dla leniwych pozwolę sobie wkleić pewien fragment:

    Z tego co mówił Zdunek to żądania obozu Krystiana są kosmiczne (jak na zawodnika na takim poziomie sportowym) i nie ma szans na ich spełnienie. Jeśli Krycha Racing Team tego nie zrozumie to chłopak straci rok. Po tym co mówił i jak mówił Zdunek jestem przekonany, że tutaj nie ma żartów.
    Brawa dla nowego zarzadu za profesjonalizm, o swoich zarobkach tez beda opowiadać kibicom? widać ze wychowankowie zeby sie rozwijac musza opuscic . Terleccy i Zdunek skoncza szybciej niz im sie wydaje. a pierwsi taczke podstawia im kibice... Ciekawe jak dzis ma czuc sie Chomski skoro na spotkanie z kibicami zaprasza sie dzikowskiego

  15. Powrót do góry    #1271
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    Ciekawe jak dzis ma czuc sie Chomski skoro na spotkanie z kibicami zaprasza sie dzikowskiego
    Z tego co wiem całkiem dobrze. Na spotkanie nikt nikogo nie zapraszał. Dziś odbyło się otwarte spotkanie SKWG (informacja była dostępna w mediach) na które gościnnie przyszli Panowie Zdunek i Dzikowski. Chcieli przyjść to przyszli. Mógł tam przyjść każdy. Nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma.
    A co do Krystiana ja się nie wypowiadam. Natomiast wystarczy poczytać fora i komentarze w różnych miejscach, gdzie widać, że nawet bycie wychowankiem nie zwalnia Go z myślenia podczas wywiadów.

    ps.Co wynika z funkcji Father - Ojciec poza wychowywaniem?

    pozdro

  16. Powrót do góry    #1272
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...-gtz-grudziadz

    Mam nadzieję, że użytkownik Biedrona szybko otrząśnie się po tym ciosie.

  17. Powrót do góry    #1273
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    SKWG może zaprosić kogo chcę. Zwłaszcza Dzikowskiego, który szczególnie na przełomie 2005/06 roku pokazał, że na to zasługuje jak mało kto z naszego środowiska. Byłem też na spotkaniu, gdzie zaproszono choćby Chomskiego. To dobry pomysł, aby chłopakom chęci starczyło na cykliczne rozmowy z żużlowymi postaciami. Co do Zdunka, to póki co czuję, że gada jak jest, a nie to co inni chcieliby usłyszeć. To rzadkość w naszych czasach. Być może skończy szybko, ale jakoś mnie nie martwi postawa wobec Pieszczka. On za to może szybko wrócić.
    Ostatnio edytowane przez Biaggi ; 12-12-2012 o 23:42

  18. Powrót do góry    #1274
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    "Ku zaskoczeniu zebranych Tadeusz Zdunek przedstawił szansę budowy nowego stadionu na tzw. Maćkach, w ramach budowy nowoczesnego centrum sportów motorowych."

    zaskoczeniu ? he he he...
    zaskoczony to bym byl, gdyby stadion powstal na Letnicy
    zreszta ten temat walkowalismy tu swojego czasu...
    i nie bede dalej sie wymadrzal

    Biaggi:
    Co do Zdunka, to póki co czuję, że gada jak jest
    mowi to, co chce powiedziec i ani slowa wiecej...
    wypowiedz na temat fotela dla Pieszczka nie nalezy do zbyt fortunnych, wrecz ociera sie o FATALNY dobor slownictwa...
    Prezes, do czasu zakonczenia rozmow z zawodnikiem, powinien powstrzymac sie od jakichkolwiek komentarzy w tej sprawie.
    z drugiej strony, uwazam Pieszczka za troche przereklamowanego...klubu nie stac na kontrakt z zawodnikiem, to niech zawodnik szuka szczescia gdzie indziej.
    Z czystej przyzwoitosci, szkoda by chlopak mial rok w plecy...

    gksiak:
    jakie zadanie ma sekretarz generalny?
    Krecina...

  19. Powrót do góry    #1275
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    ps.Co wynika z funkcji Father - Ojciec poza wychowywaniem?
    Padre - liczymy, że Ty nam to powiesz!

    wypowiedz na temat fotela dla Pieszczka nie nalezy do zbyt fortunnych, wrecz ociera sie o FATALNY dobor slownictwa...
    A ja uważam, że to bardzo dobra riposta na słowa Krystiana.

    z drugiej strony, uwazam Pieszczka za troche przereklamowanego...klubu nie stac na kontrakt z zawodnikiem, to niech zawodnik szuka szczescia gdzie indziej.
    Z trzeciej strony to ten klub go wyszkolił więc powinien się poczuwać do jazdy tutaj, do spłacenia jakiegoś długu moralnego. Jeśli po jednym roku startów już patrzy jak maksymalnie ogolić klub to bardzo ale to bardzo źle. Przyznam, że w ostatnim czasie bardzo rozczarowała mnie postawa Krystiana. Mam nadzieję, że to tylko takie reminiscencje okresu transferowego i w końcu każdy pójdzie po rozum do głowy i Krystian będzie jeździł w Gdańsku. Jeśli nie to niech sobie jeździ w ligach zagranicznych i turniejach młodzieżowych!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  20. Powrót do góry    #1276
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Mam nadzieję, że to tylko takie reminiscencje okresu transferowego i w końcu każdy pójdzie po rozum do głowy i Krystian będzie jeździł w Gdańsku. Jeśli nie to niech sobie jeździ w ligach zagranicznych i turniejach młodzieżowych!
    tez mam taka nadzieje, ale gadanie o fotelu na forum publicznym, poprzez wywiady raczej nie sluzy wzajemnemu porozumieniu
    dziala raczej wrecz przeciwnie... jak strony beda porozumiewac sie przez media, szantazowac (mamy twoja karte i jak nie, to fotel)
    tym bardziej moze dojsc do punktu, od ktorego nie bedzie odwrotu...
    i szkoda by bylo...bo Krystian w pierwszej lidze powinien byc mocnym punktem zespolu.

  21. Powrót do góry    #1277
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jeśli kwestie honorowe miałyby znaczenie pierwszorzędne to zgodziłbym się z Tobą. Jeśli najważniejsze są $$$ to nie ma takiej opcji, żeby strony nie doszły do porozumienia i zapewne wszystkie formy negocjacji są dopuszczalne i akceptowalne przez strony.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  22. Powrót do góry    #1278
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    A w Tarnowie poszukują prezesa dla miejscowej Unii. Wymagania łudząco podobne do naszych z października:
    1. Kandydaci na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki powinni spełniać następujące kryteria :
    1) mieć ukończone studia wyższe,
    2) posiadać minimum 5 -letnie doświadczenie zawodowe na kierowniczych stanowiskach pracy związanych z działalnością gospodarczą.
    3) posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i korzystać z pełni praw publicznych,

    2. Od kandydatów na stanowisko Prezesa oczekuje się :
    1) znajomość środowiska sportu żużlowego ( zawodniczego, trenerskiego, klubowego itp.),
    Mam cichego kandydata, ale na litość boską, aż tak źle Unii to ja nie życzę!

    * * *

    Wydaje mi się, że sporym problemem w rozmowach z Krystianem jest Kryjom - menadżerem Krystiana. Wiadomo jak to jest z menadżerami - praca na prowizji. Świat jeszcze chyba nie poznał menadżera działającego dla dobra klienta, z pominięciem własnego interesu... Jakby nie patrzeć to właśnie w jego interesie jest Krystian ścigający się w Ekstralidze z wysokim kontraktem i możliwie dużą kasą za sam podpis.

    Zdunek wczoraj mówił, że obecne żądania KRT to kontrakt na poziomie 1,0 mln zł za sezon. Zawodnik z KSM 3,65 w I lidze...
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 13-12-2012 o 11:38
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1279
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Zdunek, nie tylko Maciek, to- tak jak Ty, markus- stary motocrossowiec, więc jemu to Maćki w smak.

    Ludziom żyjącym z normalnych rejonach miasta już zdecydowanie nie. Nowy stadion powstanie jak sprzedaż działki z obecnego pokryje budowę tego nowego, czyli nie tak prędko. Z tym, że Orunia Górna do niedawna to też był koniec świata, a teraz mają nawet tramwaj. A jak Letnica to robić agrafkę na burszczynku. Jedno GP i jakieś dwa mecze w lidze można odjechać.

    Co do Krystiana- taki mamy teraz ten sport. Rawicz jedzie za 650 tyś zł sezon, my tyle dajemy Nickiemu za podpis. Full kasy jest z tego dla tunerów, mechaników, menagerów i innych śmiesznych ludzi, bez których żużel by sobie poradził, no ale skoro jest kasa to kto ma ją zarabiać? Wolimy żeby milionerem był Polny z Terleckim, czy Pieszczek z Kossakowskim?

    Ta sytuacja jednak potwierdza też coś jeszcze. Na cholerę nam ekstraligowi zawodnicy w 1 lidze? Głupie gadanie Chomskiego, z którego najpewniej nie wyjdzie nic wyżej Miśkowiaka, ale jak będzie dobry budżet to będą dobrzy zawodnicy. Jak budżet będzie gorszy to będą zawodnicy z odrzutu, ale i oni mogą zaskoczyć.

    A gadanie o lojalności, długu moralnym, przywiązaniu są dobre przy piwie. Przy dzisiejszych kontraktach liczy się tylko te parę % więcej, bo dziś 5% to 50 tyś. Który z nas by odpuścił?

    No i ostatnia sprawa, jak już kogoś w tym klubie mamy przepłacać to właśnie wychowanka, a nie jemu zostawiać ochłapy, bo i tak swojak się zgodzi z dobrego serca.

    Trwa zabawa i przeciągnie liny. Poważni zawodnicy wciąż są wolni i wkrótce zaczną cieniej piszczeć.

  24. Powrót do góry    #1280
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Wolimy żeby milionerem był Polny z Terleckim, czy Pieszczek z Kossakowskim?
    Odpowiedź jest oczywista ale w życiu trzeba umieć jeść małą łyżeczką. Im szybciej wdrapujesz się na drabinę, im wyżej, tym z większym hukiem możesz się z niej sp.....ć. Milion PLN po jednym roku startów to chyba lekkie przegięcie? Na poważne pieniądze ma chłopak wiele lat przed sobą. Jak zarobi te 5 czy 10% mniej to nie umrze z głodu. Oczywiście nie mam nic przeciwko żeby wychowanek dobrze zarabiał w swoim klubie. Natomiast tak jak wspomniałem wcześniej jestem zniesmaczony podejściem Krystiana, przynajmniej tym prezentowanym w mediach. Odnoszę nieodparte wrażenie, że albo papie przewróciło się w głowie, albo młodemu, albo ich poprzedni zarząd rozpuścił...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  25. Powrót do góry    #1281
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Ale żużel to taki sport, że tutaj nie ma wieloletnich kontraktów, czasu, rozwoju itp.
    Głównie jest sprzęt i jego spasowanie. Punkt Pieszczka niczym nie różni się od punktu Golloba, a skoro ktoś jest gotów mu zapłacić, to co to za przegięcie?
    Sprzedasz mi mieszkanie 100tyś zł taniej, bo razem piszemy na forum?
    A chłopak też chętnie kupiłby sobie własne, żeby miało co puste stać, jak będzie jeździł po świecie. Ojciec swoje włożył i już by chętnie to odzyskał, skoro jest szansa, dzięki ostatnim podrygom KSMu. Gdzie jest dziś Artur Bogińczuk, gdzie Dawid Kujawa? Sperz to wiemy gdzie jest, zaraz zamarznie morze to zacznie się sezon na wycieczki an molo, a jemu też dużo nie brakowało, żeby na naszym torze zdobyć BK. Jeden upadek, jedna gówniana parta silników, jedna impreza za dużo i kura przestaje znosić złote jaja, więc korzystajmy póki są, bo i chetnych nie brakuje do ewentualnych zysków. W piłce nożnej menadżer często nie bierze prowizji z transfer młodego, bo woli np. 20% z następnego transferu + prowizje przy kolejnym większym dealu. W żużlu? Prowizja należy się co roku, bo i kontrakty są roczne.

    I tu mamy chorą sytuację z Kryjomem. Gość jest spalony gdzie się nie pojawi, a u nas szuka mu się miejsca w klubie (wiadomo już coś o tych nowych pracownikach?) czy wokół niego. I mogło być tak, że Polny głupot Krystianowi już naobiecywał, bo warto sobie w takim gościu znajdywać przyjaciela. Ale sytuacja w której Kryjom, będący w znanej zależności "rodzinnej", z trenerem który ma olbrzymi wpływ na komponowanie składu ustalają wartość kontraktu młodego zawodnika. A komu Sławek Ch. ma dawać kasę, jak nie córce? To są dziwne układy, bo przy stawkach za punkt liczonych w tysiącach, to czy zawodnikowi nie opłaca się odpalić trenerowi parę groszy w zamian za pewne miejsce w składzie? Układy jak niedawne Kafarskiego z Jenkiem w Lechii i dziwie się, że nie jesteśmy ostrożniejsi.

    Ledwo posprzątaliśmy oborę z "polnego gówna", to jak jeszcze nie zdążyło się wywietrzyć wpuszczamy cichaczem nową partię smrodu. Tak, jestem radykalny, bo na początku każdy jest ideowcem działającym dla dobra klubu, a potem łatwo się zapsuć, tylko po co ściągać już zepsutą rolniczą padlinę z Leszna? Mało nam naszej, swojskiej, polnej?

    Krystian też mnie wkurza swoją ostatnią gadką nieziemsko, ale potrafię go zrozumieć, bo kontraktowanie to czysty biznes. On chcę zarobić jak najwięcej, klub jak najmniej zapłacić, to smutne, ale jasne i klarowne. Gorzej gdy robi się przychylny klimat dla pleśni i zgnilizny moralnej akceptując podejrzane układy.

  26. Powrót do góry    #1282
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Zdaje się, że regulamin dopuszcza kontrakty max 6-letnie

  27. Powrót do góry    #1283
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Zdaje się, że regulamin dopuszcza kontrakty max 6-letnie
    W piłce też jest taki limit, chyba 5 lat. Kowalczyk z Betisem podpisał 10 letni kontrakt, ale pod koniec wieku wprowadzili już stosowne ograniczenia.

    W żużlu bywają wieloletnie kontrakty, tylko wtedy co roku podpisuje się nowy aneks finansowy i wychodzi na to samo.

  28. Powrót do góry    #1284
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Ale żużel to taki sport, że tutaj nie ma wieloletnich kontraktów, czasu, rozwoju itp.
    Faktem niezaprzeczalnym jest, że Krystian stoi u progu swojej kariery. Oczywiście można oczekiwać kwót, które proponują kluby w ekstralidze ale swoje wymagania należy jeszcze odnieść do sytuacji prawnej. A ta wygląda tak, że jednak spółka lub stowarzyszenie decyduje o tym, gdzie Krystian będzie jeździł i czy w ogóle będzie jeździł tak? Jeśli zawodnik zapomniał o tym fakcie, to warto było przypomnieć mu to niewybredną metaforą o wygodnym fotelu. Jeśli zawodnik ma prawo wyciągać z klubu ile się da to klub ma święte prawo wykorzystać dostępne środki prawne do uzyskania stawki jak najkorzystniejszej dla klubu.

    A jeśli chcesz mieszkanie 100 tys taniej to zapraszam. Mam akurat okazję do sprzedania.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 13-12-2012 o 14:02
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  29. Powrót do góry    #1285
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Jeśli zawodnik ma prawo wyciągać z klubu ile się da to klub ma święte prawo wykorzystać dostępne środki prawne do uzyskania stawki jak najkorzystniejszej dla klubu.
    no nie inaczej !!!
    tylko czy cel uswieca srodki ? (szantaz meblowy )

    kolega Lu-KasH juz podpytywal...
    wiadomo cos na temat etatow w klubie ?
    nie roztrzygnelo sie, czy nabrano wody w usta ?
    bo strona klubowa caly czas "karze" pisac do MP, MS i MB
    a Slawek Kryjom tweetuje, ze bedzie zuzlowe trzesienie ziemi i wojna
    moze dlatego, ze Crump zakonczyl kariere...

  30. Powrót do góry    #1286
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Towarzyszowi Kryjomowi raczej chodzi o kwestie związane z transmisjami telewizyjnymi, a konkretnie licencjami na pokazywanie ENEA Ekstraligi oraz I ligi. Co do MSP, MS i MB to na stronie już widnieją nowe dane, ale bez zdjęć (obecnie tylko Terlecki i Solarski). Rekrutacja jeszcze nie znalazła finału, za jaki można uznać parafowanie umów z odpowiednimi osobami, więc chyba należy się wstrzymać z przedstawieniem nazwisk kadry pracowniczej GKS Wybrzeże SA.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #1287
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Towarzyszowi Kryjomowi raczej chodzi o kwestie związane z transmisjami telewizyjnymi, a konkretnie licencjami na pokazywanie ENEA Ekstraligi oraz I ligi.
    phi...tez mi powod do wstrzasow i wojen

    Co do MSP, MS i MB to na stronie już widnieją nowe dane, ale bez zdjęć (obecnie tylko Terlecki i Solarski).
    http://www.wybrzezegdansk.pl/serwis/kontakt


    Rekrutacja jeszcze nie znalazła finału, za jaki można uznać parafowanie umów z odpowiednimi osobami, więc chyba należy się wstrzymać z przedstawieniem nazwisk kadry pracowniczej GKS Wybrzeże SA.
    finalem moga byc wyniki rekrutacji...wystarczy napisac, ze taki/taka Pan/Pani zostal/zostala rekomendowany(-a) na takie i takie stanowisko...wszak to uczyniono HUCZNIE w przypadku namaszczenia nowego prezesa, nieprawdaz ? no ale dobrze...poczekamy...zdaje sobie sprawe, ze jest jeszcze wiele waznych rzeczy do zrobienia i najzwyczajniej czasu brak...

  32. Powrót do góry    #1288
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    A widzisz! Ja sądziłem, że chodzi o to: http://www.wybrzezegdansk.pl/serwis/klub

    Panie oficerze prowadzący, proszę zmienić zawartość podstrony serwis/kontakt. Dziękuję.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #1289
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    W świetle zaistniałych zmian sponsorskich, nie powinno być rozszerzenia "@lotosgdansk.pl". Czas na zmiany.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  34. Powrót do góry    #1290
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    A widzisz! Ja sądziłem, że chodzi o to: http://www.wybrzezegdansk.pl/serwis/klub

    Panie oficerze prowadzący, proszę zmienić zawartość podstrony serwis/kontakt. Dziękuję.
    to nie sa smichy...wszak potencjalni sponsorzy moga pisac nie na te adresy co trzeba
    a z drugiej strony, mimo calego "przewrotu" jak to niektorzy okreslaja, swiadczy to o braku...
    profesjonalizmu...
    tylko nie pisz mi, ze tu cos "hejtuje"...staram sie pomoc... czuwaj !!!

  35. Powrót do góry    #1291
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    to nie sa smichy...wszak potencjalni sponsorzy moga pisac nie na te adresy co trzeba
    a z drugiej strony, mimo calego "przewrotu" jak to niektorzy okreslaja, swiadczy to o braku...
    profesjonalizmu...
    tylko nie pisz mi, ze tu cos "hejtuje"...staram sie pomoc... czuwaj !!!
    W pełni popieram! Dlatego daję im czas do poniedziałku. Potem idę obalać. ^_^

    * * *
    Robert Terlecki: Zawody żużlowe powinny być festynem
    Podobno na każdym meczu ma być grochówka z kiszono kapusto dla okazicieli biletów, koncert Detko Band, wyścigi w workach i pokazy wozów strażackich. Już się nie mogę doczekać!
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 13-12-2012 o 17:23
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #1292
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    W pełni popieram! Dlatego daję im czas do poniedziałku. Potem idę obalać. ^_^
    im szybciej tym lepiej...poki nie wyszedles z wprawy i nie jest za pozno

    * * *
    Robert Terlecki: Zawody żużlowe powinny być festynem

    " Prezes Lotosu z pewnością nie była zadowolona, że zawody są tylko po to, żeby się odbyły"
    kuswa...ktora ?! w Lotosie tez strony nie zmienili ? eeehhh...przyklad idzie z gory

    Podobno na każdym meczu ma być grochówka z kiszono kapusto dla okazicieli biletów, koncert Detko Band, wyścigi w workach i pokazy wozów strażackich. Już się nie mogę doczekać!
    .

    tak maja w Zielonej ?
    edycja: depeszmod na pewno jest z zielonej
    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 13-12-2012 o 18:52

  37. Powrót do góry    #1293
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    markusmarkowski,
    W Zielonej nie mają straży pożarnej.

    * * *

    Zbiórka na rzecz Hospicjum im. ks. Dutkiewicza SAC w Gdańsku
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1294
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    markusmarkowski,
    W Zielonej nie mają straży pożarnej.
    czyli tam naprawde pada intensywnie tylko nad torem ?
    dwa dni przed meczem ? czy to w Lesznie bylo ?

  39. Powrót do góry    #1295
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    czyli tam naprawde pada intensywnie tylko nad torem ?
    dwa dni przed meczem ? czy to w Lesznie bylo ?
    Rolnicy zjechali się z beczkowozami i sikali sikawkami dzień i noc, dzień i noc...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1296
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    markusmarkowski,
    W Zielonej nie mają straży pożarnej.

    * * *

    Zbiórka na rzecz Hospicjum im. ks. Dutkiewicza SAC w Gdańsku
    Przepraszam, że się wtrącę - jak to nie mają? A sikawka dyżurna SB Mariusz to co ??
    Boże, uchowaj Gdańsk przed Kryjomem, z całego serca życzę.
    Pozdrawiam
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  41. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    MELAS (14-12-2012), MrBiedrona (14-12-2012), kwidzin (13-12-2012), markusmarkowski (13-12-2012), voodie (13-12-2012)

  42. Powrót do góry    #1297
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No więc właśnie. Ja tam bym się trzy razy zastanowił, zanim bym dał Mariuszowi powody do przejęcia wątku

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    ckm-ista (14-12-2012)

  44. Powrót do góry    #1298
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No więc właśnie. Ja tam bym się trzy razy zastanowił, zanim bym dał Mariuszowi powody do przejęcia wątku
    od przejec to u nas sa lepsi fachowcy...
    wiec prosze nie dawac powodow...sie koledzy zdenerwuja, to obala i przejma...
    nooo...

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    MELAS (14-12-2012)

  46. Powrót do góry    #1299
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    " Prezes Lotosu z pewnością nie była zadowolona, że zawody są tylko po to, żeby się odbyły"
    kuswa...ktora ?! w Lotosie tez strony nie zmienili ? eeehhh...przyklad idzie z gory
    To taka aluzja do orientacji seksualnej prezesa Lotosu? Czyżby zarząd puszczał oko do Lotosu? Uwaga tu jesteśmy, może nie z tej bajki ale kasę możecie dać?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  47. Powrót do góry    #1300
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    A jeśli chcesz mieszkanie 100 tys taniej to zapraszam. Mam akurat okazję do sprzedania.
    Jak to obniżka o 50% to jestem chętny.
    Rodzina ma dom do sprzedania, ale boimy się agentów, bo podobno ostatnio sprzedają wszystko taniej z miłości do miasta.


    Skoro Polny chciał jechać samymi wychowankami to na kogoś kasa musiała iść.
    Pieszczek 1mln
    Szymko 800 tyś
    drugi Szymko 500 tyś
    Kossakowski 700 tyś
    Beśko 500 tyś
    Witstock 500 tyś
    rez.
    Polny 500 tyś
    Skabowski 500 tyś

    i akurat są obiecywane w konkursie 4mln, tam było z jakimś hakiem więc akurat dla trenera i na wynajem mieszkań od siebie i kolegów.
    Co się dziwić Krystianowi, że mu się wizja podobała i teraz chcę tego co mu obiecano?

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lukash za jego przydatny post!

    MrBiedrona (14-12-2012)

  49. Powrót do góry    #1301
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...-gtz-grudziadz

    Mam nadzieję, że użytkownik Biedrona szybko otrząśnie się po tym ciosie.
    Daje rade

    reszcie życzę aby ni sprawdziły sie moje słowa

    a do nas nie trafił jakiś odpad,sorry Panowie dla mnie THJ to żadna rakieta!
    GKS THE BEST

  50. Powrót do góry    #1302
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Tomasz Chrzanowski w GKM Grudziądz!

    Aicha, Aicha, t'en vas pas
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #1303
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Tomasz Chrzanowski w GKM Grudziądz!

    Aicha, Aicha, t'en vas pas
    malo tego ze nie mamy jeszcze zadnej rakiety, to na dodatek jednej z naszych szeregow sie pozbywamy:/
    Biada nam, oj biada.......
    pozdr.
    v.

  52. Powrót do góry    #1304
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Pierwsze wzmocnienie być może zawdzięczać będziecie Toruniowi, podobno Kryjom ma tam znowu wylądować
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    voodie (14-12-2012)

  54. Powrót do góry    #1305
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Rynek z dnia na dzień się kurczy. Ciekawe co u nas? Ułamek? Stachyra? Lindgren? Bjerre? Andersen? Woffinden? Batchelor? Czy ujrzymy chociaż dwóch z tej grupy u nas. Oby nie Bjerre. Wolę już Bogdanovsa lub Gafurova.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    voodie (15-12-2012)

Strona 29 z 32 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •