Strona 22 z 32 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 1425

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #946
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    tak jak pisalem wczesniej - regulamin klepniety
    jednak wracamy do formuly 8 zespolow w SE (co uwazam za zle)
    w takim badz razie sprawa awansu w 2013 nabiera calkiem innego wymiaru...
    jak nam spadna Betardy, Wlokniarze i Polonie, to przez nastepne dziesieciolecia z tej pierwszej ligi sie nie wydostaniemy
    Polonia wiadomo, leje nas jak nic
    Betardy puszczamy przodem
    a Wlokniarz na decydujace mecze sciagnie Cieslaka i silniki odrzutowe

  2. Powrót do góry    #947
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Rozumiem Markus, że retoryka Twoja, i innych użytkowników SB (tych co tu jeszcze zostali), którą używacie przez lata w pełni zachęca do tego, aby wysyłać imienne zaproszenia na spotkania organizowane przez członków UW(SKWG)?

    Kwidzin, członkowie UW co nieco zrobili dla swojej pasji. Domyślam się, że gdyby w powszechnej opinii dominowało Twoje zdanie, już dawno daliby sobie spokój.

    Melas, racja z tym wizerunkiem po sezonie 2005. Ale jak to zwykle bywa dochodzi polityka do głosu. Adamowicz, oby nie tylko w imię uzyskanych głosów, bardzo pomógł. Pojawiły się pieniądze, a tych w żużlu nie ma tak wiele, to i zawodnicy zaczęli się tu zgłaszać. Polny (pamiętajmy też o Dzikowskim) przyłożył rękę do tego wizerunku i robotę wykonywał, dla mnie również, solidną. Zwłaszcza w porównaniu do poprzedników. Spierałem się o to z Kwidzinem bodajże w 2007/08 roku i się ze swoich opinii nie wycofuję. Niestety później trzeba było przeskoczyć poziom wyżej i wyszło jak wyszło, źle.... Przyszedł czas na zmiany. Postawił się Lotos, pewnie też i Adamowicz. Bo facet widzi co się dzieję, walczy tez o swoje. Widać umiejętnie przekonał Blanika, któremu z Polnym pewnie po drodze było. Swoją rolę odegrało SKWG, głownie w osobach tych którzy próbują i mocno wierzą w zmiany. Zarówno w klubie jak i w aktywności kibiców. Ale tu wracamy do tego, od czego ten wpis zacząłem.


    edit: Kwidzin o jakich przywilejach mówisz?. Jeśli Ci chodzi o liczbę 15 wejść dla najbardziej zaangażowanych osób, biorących udział przy tworzeniu opraw, wieszaniu flag i prowadzeniu dopingu, to dalej je mieliśmy. I pewnie byśmy mieli. Czy naprawdę uważasz, że UW w początkowych latach panowania Polnego, była mu życzliwa, tylko dla tych wejść. Powagi, panowie...

    Jak czytam wpisy NGS , to zastanawia mnie co im zarzucasz, bo krytyka Polnego nie bardzo im przechodzi przez język?
    Ostatnio edytowane przez Biaggi ; 16-11-2012 o 18:56

  3. Powrót do góry    #948
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Biaggi Zobacz posta
    Rozumiem Markus, że retoryka Twoja, i innych użytkowników SB (tych co tu jeszcze zostali), którą używacie przez lata w pełni zachęca do tego, aby wysyłać imienne zaproszenia na spotkania organizowane przez członków UW(SKWG)?
    zrozum Biaggi ze retoryka na tym innym, duuuzo lepszym forum, w pelni zacheca do tego aby brac udzial w organizowanych spotkaniach. Zreszta na tym duzo lepszym forum nikt nie ukrywa ze jest duuuuzo lepsze i prawdziwsze.

    zreszta na tym duzo lepszym forum rzesza stalych bywalcow tez jakos bez wiekszej fluktuacji.
    Czessc wyjachala, czesc pozakladala rodziny, przybylo kilku mlodych thats all.

    Znasz mnie, znasz moje poglady kibicowskie - mamy podobne. Co do tych spraw roznimy sie. Moze tez przez moja funkcje przy innej druzynie. Mamy inne standardy.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 16-11-2012 o 19:07

  4. Powrót do góry    #949
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Tamto jest naszym gdańskim, licznie odwiedzanym forum . Lepszego nie widzę, ale to wciąż tylko forum.
    Ostatnio edytowane przez Biaggi ; 16-11-2012 o 19:06

  5. Powrót do góry    #950
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Tak jest najlepiej. Przyjść na gotowe, a potem cieszyć miskę, że bierze się udział w czymś fajnym, lub w razie niepowodzenia dalej się śmiać zza monitora.
    Ale o jakim gotowym mówisz? Na razie nie padły żadne konkrety. Od kilku przynajmniej stron usiłujemy ustalić podstawowe kwestie. I echo.

    Cytat Zamieszczone przez Biaggi Zobacz posta
    Rozumiem Markus, że retoryka Twoja, i innych użytkowników SB (tych co tu jeszcze zostali), którą używacie przez lata w pełni zachęca do tego, aby wysyłać imienne zaproszenia na spotkania organizowane przez członków UW(SKWG)?
    A nie powinno być czasem tak, że to stowarzyszenie, które aspiruje do bycia czymś więcej niż tylko "młynkiem", powinno poczynić pewne kroki by zachęcić do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu?

    członkowie UW co nieco zrobili dla swojej pasji. Domyślam się, że gdyby w powszechnej opinii dominowało Twoje zdanie, już dawno daliby sobie spokój.
    Pamiętam czasy, kiedy żużel był na wzór dzisiejszej siatkówki sportem rodzinnym, wolnym od patologicznych wzorców na siłę przeszczepianych ze stadionów piłkarskich. Oprawy były może mniej okazałe, ale było bezpiecznie i stadiony zapełniały się po brzegi dziadkami i wnuczkami. Dziś mamy zgody, pasjonatów i puste trybuny. Może to pewien skrót myślowy, ale jest to jeden z poważniejszych czynników decydujących o takim stanie rzeczy. Czy jestem odosobniony w swoich poglądach? Po ostatnim meczu uważam, ze nie.

    o jakich przywilejach mówisz?. Jeśli Ci chodzi o liczbę 15 wejść dla najbardziej zaangażowanych osób, biorących udział przy tworzeniu opraw, wieszaniu flag i prowadzeniu dopingu, to dalej je mieliśmy. I pewnie byśmy mieli. Czy naprawdę uważasz, że UW w początkowych latach panowania Polnego, była mu życzliwa, tylko dla tych wejść.
    Wróbelki ćwierkały, że wymiana była ekwiwalentna. A jeżeli to nie był jedyny powód przychylności względem Polnego, to tylko świadczy o skrajnie naiwnym podejściu do osoby byłego prezesa.

    Tamto jest naszym gdańskim, licznie odwiedzanym forum . Lepszego nie widzę, ale to wciąż tylko forum.
    I lektura np. wpisów Maćka, nawołującego by "j***ć czerwonego czarnucha Obamę", ma mnie skłonić do zabierania głosu lub przekonać do udziału w spotkaniach SKWG?
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2012 o 19:19

  6. Powrót do góry    #951
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Biaggi Zobacz posta
    Rozumiem Markus, że retoryka Twoja, i innych użytkowników SB (tych co tu jeszcze zostali), którą używacie przez lata w pełni zachęca do tego, aby wysyłać imienne zaproszenia na spotkania organizowane przez członków UW(SKWG)?
    nie za bardzo rozumiem zaleznosci...nic to
    widze, ze zatraca sie sens naszych wypowiedzi...nazwijmy to moze tez dobrych rad,
    ktore Wy traktujecie jako atak na UW/SKGW czy co tam jeszcze jest...
    Moze podsumujmy nim sie "pozabijamy"
    1. Maciej Polny powinien odejsc i odszedl - szkoda, ze nie z wlasnej woli.
    2. Znaczny udzial w tym fakcie mialo SKGW
    3. W zwiazku z powyzszym twierdze (-dzimy) ze duza czesc odpowiedzialnosci za to co sie bedzie dalej w klubie spada na Was
    4. Twierdze takze, ze jezeli chcecie byc reprezentacja wiekszej czesci kibicow, powinniscie sie troche zmienic od srodka, bo nie kazdy lubi ACAB lub Sparte (przyklad)
    moze cos pominalem...nie czepiam sie osobiscie tych darmowych wejsciowek...a czy osoba, ktora z waszego ramienia trafi do klubu i zajmie jakies stanowisko, okaze sie kompetentna, to czas pokaze...tak jak realizacja zapowiedzi nowego prezesa.

  7. Powrót do góry    #952
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    Co do tych spraw roznimy sie. Moze tez przez moja funkcje przy innej druzynie. Mamy inne standardy.
    Mógłbyś się Artur rozpisać o tych standardach.

    Kwidzin, z tego co widzę, pojawiają się osoby, które z "młynkiem" nie miały dużo wspólnego. Widocznie im zaproszenia nie trzeba było wysyłać, może im te "kroki" wystarczyły?. Z nami na wyjazdy od lat jeździ Antoś, żużlowy pasjonat. Nigdy Go o wiek nie pytałem, ale na karku dobra siedemdziesiątka. Dziadek ma więcej wyjazdów niż my wszyscy piszący w gdańskim wątku i jak dotąd Mu z głowy włos nie spadł, może dlatego, że ma już ich niewiele . Widocznie nie jest tak źle jak piszesz. Oczywiście znacznie różnimy się w sposobie kibicowania, ale mam całkiem odmienne zdanie do tego, które prezentujesz i do spadającej frekwencji na stadionach.

    Za dużo tych wróbelków nie słuchaj. Czy skrajnie naiwne podejście?. Być może. Dobrze ludziom życzę i chyba nie byłem osamotniony wierząc do końca sezonu 2009, że Polny poskłada to do kupy.

    edit: Markus mądrze, obyś nie ograniczył się tylko do wypominania o tej odpowiedzialności. Chłopakom mogą barki nie wytrzymać
    Ostatnio edytowane przez Biaggi ; 16-11-2012 o 19:46

  8. Powrót do góry    #953
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Biaggi Zobacz posta
    z tego co widzę, pojawiają się osoby, które z "młynkiem" nie miały dużo wspólnego. Widocznie im zaproszenia nie trzeba było wysyłać, może im te "kroki" wystarczyły?.
    Pojawiają się gdzie? Na zebraniach stowarzyszenia? Podobno jeszcze takowych nie było.

    Z nami na wyjazdy od lat jeździ Antoś, żużlowy pasjonat. Nigdy Go o wiek nie pytałem, ale na karku dobra siedemdziesiątka. Dziadek ma więcej wyjazdów niż my wszyscy piszący w gdańskim wątku i jak dotąd Mu z głowy włos nie spadł, może dlatego, że ma już ich niewiele .
    Jak mam to rozumieć? Będziecie dążyć do tego aby cały stadion, od lat pięciu do stu pięciu jeździł z wami na wyjazdy, może po drodze kroił barwy i tańczył z Antosiem labada w klatce? W imię prawdziwej pasji, a reszta to leszcze, którym powinno się zakazać wstępu na stadion?

  9. Powrót do góry    #954
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Może założyć wątek GKS Wybrzeże Gdańsk 2013? Lu-KasH, chcesz czynić honory?
    Nie, jako dumny przedstawiciel tego forum tylko gadam, a nigdy nic nie robię!

    father, u nas na forum nie ma zgody i jednolitego poglądu, bo my nie tworzymy żadnej formalnej grupy, więc traktowanie "nas" jako niekonsekwentnych jest śmieszne.

    A co do zgody, to akurat organizowanie wyjazdów i gościny ludzi z Wrocka powinno być jednym z celów Stowarzyszenia, albo przynajmniej części jego odłamu.

  10. Powrót do góry    #955
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Pojawiają się i oferują pomoc widząc zaangażowanie i dążenie do zmian, choćby podczas zbierania podpisów, itd.. Spokojnie, jak widzę doczekasz się i zebrań

    Będziemy robić to co do tej pory. Gwałcić i mordować. Uciekam na stadion, gdzie nikt nie tańczy labado.

  11. Powrót do góry    #956
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Biaggi Zobacz posta
    Pojawiają się i oferują pomoc widząc zaangażowanie i dążenie do zmian
    Ponowię. Pojawiają się gdzie? Pomagają komu? W końcu, kto się pojawia? Niech te osoby może zajrzą na to forum, bo od ciebie czy Maćka próżno czekać jakiś informacji, a Fathera nie chcemy więcej narażać na traumę.

    Powinienem jeszcze dodać, dążenie do jakich zmian? Polny out, temat zamknięty. Pytamy, co dalej?
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2012 o 20:33

  12. Powrót do góry    #957
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Biaggi Zobacz posta
    Mógłbyś się Artur rozpisać o tych standardach.
    Moglbym, ale sie nie rozpisze.
    Ogranicze sie do poczatkow - 12 lat temu. Obecnie aktywnosc moja ogranicza sie do opiekii nad zagranicznymi kibicami.
    Czyli odbior, noclegi, wspolne "balangi", w dzien meczu kibicowskie puby, mecz,...

    Poczatki calej grupy spowodowane byly fatalna atmosfera na trybunach pod koniec lat 90tych. Kilkadziesiat grup po kilkanascie, kilkadziesiac osob. Kazdy dla siebie, wewnatrz trzymaly je albo wspolne pochodzenie (miasto) albo wspolne poglady..., zazwyczaj polityczne. Na stadionie istna patologia - klotnie, wywyzszanie sie, bojki. Dzsiejsza Marselia - tyle ze grupy tam bardziej liczebne. Sam kiedys zaliczylem kilkanascie schodkow jak stanalem na "niewlasciwym" miejscu.

    Grupa kilkunastu osob (nie nalezalem do nich) postanowila cos zmienic. Poczatkowo chodzilo tylko o jednosc na trybunach, atmosfere, kibicowanie. Grupa ta doszla stosunkowo do recepty jak zdobyc kibicow:

    1) Najwazniejsze to klub, wiec jestesmy apolityczni na trybunach
    2) Skrajne przypadki byly usuwane (wiem, u nas to niemozliwe)

    aczkolwiek, majac rozne poglady wewnatrz, na zewnatrz da sie to dopilnowac (w trakcie meczow, transparenty)
    byl to fundament do otwarcia

    Samo "otwarcie sie" to zasadnicza roznica do tego jak wy dzalacie i stylu:

    - jak cos sie nie podoba to idz na sb
    - jak nie przyjdziesz na spotkanie to nie interesuja cie losy klubu
    - dzielenie na kibica i piknika, pokazywanie wyzszosci
    - definiowanie naleznosci od stylu kibicowania
    - wiecie gdzie stoimy, zawsze mozna z nami pogadac

    Nie oszukujmy sie, retoryka nie najgorsza poniewaz zmuszasz kogos do aktywnosci i jednoczesnie pokazujesz mu swoja pozorowana otwartosc. Ktos kto i tak nie jest do ciebie przekonany ma zrobic pierwszy krok.

    Przypomina mi to nastepujaca sytuacje:

    Sasiad trzyma w ogrodku Pitbulla. Pies wyglada wsciekla, rzucisz mu cos to rozszarpie. Przyznam, mam uprzedzenie.
    Bylem kiedys z moim dwuletnim synem na grillu u sasiada, po kilku glebszych podeszlismy wszyscy pod klatke, sasiad do syna, chodz Kuba, poglaszczemy, on nie gryzie.

    *****. Wlasnie ze moze i gryzie. Zaufania tak nie zdobedzie. Zreszta dlaczego trzymy go za plotem i...wydaje mi sie ze co jakis jakas kure w mordzie nosi.

    Czy tu jest inaczej:

    Nie zdobedziesz zaufania nalewajac sie z innych i pokazujac innym ze jestes gorszy
    Skrajnosci
    Przejzystosc
    wyjscie naprzeciw
    ...

    Odniose sie do sotatniego:

    Jezeli jest spotkanie, to warto o tym oficjalnie poinformowac (co zrobicie), od czasu do czasu powysylac agende (nie zawsze jest to mozliwe, ale zazwyczaj tematy/glowne punkty zna sie wczesniej.

    Warto to zrobic bez komentarza

    Retoryka Macka/Wasza: "Jak nie przyjdziesz nie jestes kibicem" powoduje agresje i jeszcze wieksze uprzedzenie do osob.

    Sprawa jest prosta: chcesz poparcie to musisz o nie walczac. Chyba ze pasuje wam ta grupa w obecniej formie i liczbie powiekszona o osoby ktore sa tylko waszymi pieskami. Tak to bedziecie mieli poparcie - tylko w mlynie.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 16-11-2012 o 20:58

  13. Powrót do góry    #958
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin
    Ale o jakim gotowym mówisz? Na razie nie padły żadne konkrety. Od kilku przynajmniej stron usiłujemy ustalić podstawowe kwestie. I echo.
    Mówię o tym gotowym, które będzie za kilka miesięcy, a do którego nie przyłożysz swojego brudnego palucha.
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin
    A nie powinno być czasem tak, że to stowarzyszenie, które aspiruje do bycia czymś więcej niż tylko "młynkiem", powinno poczynić pewne kroki by zachęcić do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu?
    Szanowny Panie kwidzin,
    Czy bedzie Pan łaskaw zaszczycić swoją obecnością członków Stowarzyszenia Kibiców Wybrzeża Gdańsk podczas przyszłotygodniowego spotkania rzeczonego stowarzyszenia? Goszczenie Pańskiej znakomitej osoby w naszym gronie będzie dla nas niewątpliwym zaczytem. Celem spotkania będzie omówienie spraw organizacyjnych związanych z działalnością stowarzyszenie oraz kwestii bieżących.
    W razie odpowiedzi pozytywnej dopilnuję osobiście, aby Szanowny Pan otrzymał prywatną wiadomość z danymi spotkania tak szybko jak to tylko będzie możliwe.
    Z poważaniem,
    MaciekGKS
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin
    I lektura np. wpisów Maćka, nawołującego by "j***ć czerwonego czarnucha Obamę", ma mnie skłonić do zabierania głosu lub przekonać do udziału w spotkaniach SKWG?
    Mogę prosić o screen? Z ciekawości próbowałem znaleźć wpis z którymś z tych czterech słów. Niestety nic nie znalazłem.

    markusmarkowski,
    Spójrzmy na to stowarzyszenie jak na... partię polityczną, która działa w oparciu o konkretne idee i cele. W każdej partii są różne frakcje, których poglądy mogą być ze sobą w kilku newralgicznych punktach sprzeczne. Rzecz w tym, że każda ze stron z większa lub mniejsza aprobatą akceptuje obecność innych. W przeciwnym razie zmienia się partię. Na chwilę obecną SKWG nie posiada alternatywy w postaci innego stowarzyszenia zrzeszającego choćby tych 15 osób. Powstaje więc pytanie, czy ktoś kto nie do końca się zgadza z "linią stowarzyszenia" powinien zaangażować się w zmienianie tego stowarzyszenia na lepszego (w jego mniemaniu), czy powinien zająć bierną postawę i hejtować na forum.

    Cytat Zamieszczone przez kwidzin
    Pojawiają się gdzie? Na zebraniach stowarzyszenia? Podobno jeszcze takowych nie było.
    Ja od 1998 roku kiedy zacząłem regularnie chodzi na gdański żużel byłem w młynie może 3 razy, z czego raz w tym roku. I to też na zawodach, gdzie tego młyna praktycznie nie było (mecz z Toruniem i oszałamiająca frekwencja 1500-2000 w tym kibice gości).

    Cytat Zamieszczone przez kwidzin
    Jak mam to rozumieć? Będziecie dążyć do tego aby cały stadion, od lat pięciu do stu pięciu jeździł z wami na wyjazdy, może po drodze kroił barwy i tańczył z Antosiem labada w klatce? W imię prawdziwej pasji, a reszta to leszcze, którym powinno się zakazać wstępu na stadion?
    Jak pokazuje historia zrzeszeni kibice potrafili fajnie nakręcać wyjazdy. Choćby pamiętny 13 kwietnia i mecz w Bydgoszczy. (2008?) Też bądźmy poważni. Kibice czy to na piłce nożnej lub stadionie żużlowym to nie jest kółko literackie gdzie wszyscy zadowalają się sączeniem herbatki i debatują nad "W poszukiwaniu straconego czasu" Marcela Prousta. Jak Tobie nie pasuje obocowanie z X to zaproś swoich kolegów, w których towarzystwie będziesz się czuł lepiej i razem z tymi "iksami" kibicuj Wybrzeżu na torach całej Polski.

    Cytat Zamieszczone przez kwidzin
    Ponowię. Pojawiają się gdzie? Pomagają komu? W końcu, kto się pojawia? Niech te osoby może zajrzą na to forum, bo od ciebie czy Maćka próżno czekać jakiś informacji, a Fathera nie chcemy więcej narażać na traumę.

    Powinienem jeszcze dodać, dążenie do jakich zmian? Polny out, temat zamknięty. Pytamy, co dalej?
    Nie wszystkie spotkania osób zrzeszonych w stowarzyszeniu muszą mieć charakter oficjalny.
    SKWG zorganizowało przed ostatnim meczem zbiórkę wśród lokalnych przedsiębiorców, którzy zakupili opony dla juniorów Wybrzeża. SKWG zorganizowało w październiku zbiórkę pieniędzy i wsparło Przegląd Teatralny Dzieci Niemówiących i stało się jednym z patronów tegoż wydarzenia. Dochodzi teraz organizacja dopingu na meczach piłkarzy ręcznych i wyjazdy. 10 listopada kilku chłopaków było w Warszawie na meczu GKS-u. Na drugi dzień brali udział w Marszu Niepodległości z barwami Wybrzeża na wierzchu (bluza, czapka). OK, może nie są to jakieś wielkie dokonania ale wyraźnie w ostatnim czasie SKWG odrzyło i tylko od członków stowarzyszenia zależy na chwilę obecną, czy ten kierunek będzie kontynuowany.
    Oczekujesz wyłożenia konkretnych planów. Po to są spotkania organizacyjne żeby takie kwestie ustalić. I na tym polega aktywizacja kibiców, żeby ci mieli swój wkład w kreowanie działań stowarzyszenia, stanowili jego część. Takie rzeczy jednak nie będą omawiane tutaj ani nawet nie są omawiane na wybrzeze.gda.pl/forum. Od tego "real".

    Cytat Zamieszczone przez gksiak
    Retoryka Macka/Wasza: "Jak nie przyjdziesz nie jestes kibicem" powoduje agresje i jeszcze wieksze uprzedzenie do osob.
    Moja retoryka jest trochę inna niż piszesz: jest konkurs wokół którego każdy ma jakieś wątpliwości, więc postanowiliśmy zorganizować debatę dla kandydatów, na której każdy z widowni będzie mógł zadać pytanie w nurtującej go kwestii. Nikt z forum nie przychodzi, a już na pewno nie zadał żadnego pytania, mimo iż od samego początku przyłożyłem sporo uwagi do informowania forumowiczów o szczegółach spotkania. Po spotkaniu jazda jest kontynuowana...

    Teraz piszę o spotkaniu SKWG, które odbędzie się w przyszły weekend. Znowu się okaże, że każdy mądry jest tutaj na forum, a jak jest fajna okazja, żeby przyjść i porozmawiać w 4 oczy to pas. Dla mnie to jest niepoważne. Jak mi coś nie pasuje to idę, nawet jeśli mam świadomość, że mogę się narazić.

    Nie mnie oceniać kto jest jakim kibicem, ale brak obecności na kilku wydarzeniach z rzędu i kontynuowanie ujadania/sceptycyzmu/defetyzmu/wywiadu na forum odbiera w moich oczach legitymację do robienia tego z jednoczesnym zachowanie twarzy.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2012 o 21:02
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #959
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Nie mnie oceniać kto jest jakim kibicem, ale brak obecności na kilku wydarzeniach z rzędu i kontynuowanie ujadania/sceptycyzmu/defetyzmu/wywiadu na forum odbiera w moich oczach legitymację do robienia tego z jednoczesnym zachowanie twarzy.
    jedno zdanie i tyle sprzecznosci...
    na dodatek stajesz sie niegrzeczny...
    poluzuj rajstopy
    hej co ? aaa...google...

    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Spójrzmy na to stowarzyszenie jak na... partię polityczną, która działa w oparciu o konkretne idee i cele. W każdej partii są różne frakcje, których poglądy mogą być ze sobą w kilku newralgicznych punktach sprzeczne.
    no w rzeczy samej !!! tylko mala roznica...w rozszerzonym stowarzyszeniu poglady SKWG powinny byc frakcja...caly czas to walkuje...
    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 16-11-2012 o 21:35

  15. Powrót do góry    #960
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Biaggi Ty se tu z NGSu żartów nie rób - jesteśmy przyczajeni i gotowi ...

    Trochę się większości priorytety zmieniły - w tym roku to moja 10letnia córka namawiała do wizyt stadionowych!

  16. Powrót do góry    #961
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez PiXeL Zobacz posta
    Trochę się większości priorytety zmieniły - w tym roku to moja 10letnia córka namawiała do wizyt stadionowych!
    no wlasnie, wlasnie.

    My jestesmy naprawde normalni. Moze cos w stylu koledy...na kawke, winko zapraszamy. Od domu do domu. Zrobcie jakas liste. Ja sie wpisuje.
    Jezeli nie jestescie zainteresowani to tak naprawde niezalezy wam na nas

  17. Powrót do góry    #962
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Mówię o tym gotowym, które będzie za kilka miesięcy, a do którego nie przyłożysz swojego brudnego palucha.
    I nie zamierzam, bo to gotowe na dziś przypomina zazdrośnie strzeżony irański program atomowy. Przyjdźcie i obejrzyjcie, ale nie podchodźcie zbyt blisko bo guzik wam do tego.

    Szanowny Panie kwidzin,
    Czy bedzie Pan łaskaw zaszczycić swoją obecnością członków Stowarzyszenia Kibiców Wybrzeża Gdańsk podczas przyszłotygodniowego spotkania rzeczonego stowarzyszenia? Goszczenie Pańskiej znakomitej osoby w naszym gronie będzie dla nas niewątpliwym zaczytem. Celem spotkania będzie omówienie spraw organizacyjnych związanych z działalnością stowarzyszenie oraz kwestii bieżących.
    W razie odpowiedzi pozytywnej dopilnuję osobiście, aby Szanowny Pan otrzymał prywatną wiadomość z danymi spotkania tak szybko jak to tylko będzie możliwe.
    Z poważaniem,
    MaciekGKS
    O widzisz! Moja praca organiczna zaczyna przynosić efekty. Dostrzegam tu spory postęp od czasu: "to podejdź leszczu do młyna, i powiedz mi to prosto w twarz!". Niniejszym z przykrością zawiadamiam, że z uwagi na liczne obowiązki zawodowe, rodzinne jak i zaangażowanie w kilka projektów absorbujących mnie w czasie wolnym, zmuszony jestem odmówić. Jednocześnie nadmieniam, że z uwagą będę śledził rozwój tej cennej jak się wydaje inicjatywy, i nie wykluczam w przyszłości swojego w niej udziału, o ile obie strony uznają to za stosowne. Łączę wyrazy szacunku, kwidzin - kibic Wybrzeża, niezrzeszony, status: 100% piknik.

    Mogę prosić o screen? Z ciekawości próbowałem znaleźć wpis z którymś z tych czterech słów. Niestety nic nie znalazłem.
    Ad. 1 W tej sprawie proponuję zgłosić się do Grupy Parlamentarnej pod przewodnictwem. A. Macierewicza. Tam powinny znajdować się wszelkie możliwy skriny, bakapy i oryginały czarnych skrzynek. Zwyczajowo nie prowadzę archiwum rozmów forumowych, ani żadnych innych.
    Ad.2 Jakaż to radość, że forumowy szałboks ma ograniczony zasób pamięci, prawda?

    Też bądźmy poważni. Kibice czy to na piłce nożnej lub stadionie żużlowym to nie jest kółko literackie gdzie wszyscy zadowalają się sączeniem herbatki i debatują nad "W poszukiwaniu straconego czasu" Marcela Prousta. Jak Tobie nie pasuje obocowanie z X to zaproś swoich kolegów, w których towarzystwie będziesz się czuł lepiej i razem z tymi "iksami" kibicuj Wybrzeżu na torach całej Polski.
    To oczywiste. Kibice to nie kółko literackie, ale też nie sotnia banderowców i wstęp za okazaniem maczety (a takie można mieć wrażenie śledząc relację z pewnych wydarzeń spod stadionów piłkarskich). Ja preferuję skandynawskie podejście do żużla, kocyk, piknik i emocje podczas oglądania skręcających w lewo. Dla niektórych to być może skrajny model, ale ponoć dążymy do kompromisu i integracji środowiska kibiców. A na dziś, jak sugerujesz, bywam na stadionach we własnym towarzystwie. I jakoś nie znajduję w sobie potrzeby aby przynależeć do tej, czy innej grupy, która w istocie nie ma mi nic ciekawego do zaoferowania.

    SKWG zorganizowało przed ostatnim meczem zbiórkę wśród lokalnych przedsiębiorców, którzy zakupili opony dla juniorów Wybrzeża. SKWG zorganizowało w październiku zbiórkę pieniędzy i wsparło Przegląd Teatralny Dzieci Niemówiących i stało się jednym z patronów tegoż wydarzenia. Dochodzi teraz organizacja dopingu na meczach piłkarzy ręcznych i wyjazdy. 10 listopada kilku chłopaków było w Warszawie na meczu GKS-u. Na drugi dzień brali udział w Marszu Niepodległości z barwami Wybrzeża na wierzchu (bluza, czapka). OK, może nie są to jakieś wielkie dokonania ale wyraźnie w ostatnim czasie SKWG odrzyło i tylko od członków stowarzyszenia zależy na chwilę obecną, czy ten kierunek będzie kontynuowany.
    Zajmując się jakiś czas temu szeroko rozumianą pomocą społeczną zawodowo, czy uczestnicząc w różnych tego typu inicjatywach jako osoba prywatna, nie dostrzegłem konieczności zapisywania się do tej, czy tamtej grupy kibicowskiej. To szczytne i chwalebne co zrobiliście, ale czy konieczne? Zapytam inaczej. Czy nie moglibyście robić tego wszystkiego bez udziału w SKWG i późniejszego obnoszenia z tym wszem i wobec? Chyba, że charytatywka ma służyć graniu na sentymentach i zwykłym PRowskim wybielaniu mocno nadszarpniętej opinii o kibicach. Tyle, że ta działalność ma mało wspólnego z definicja kibicowania. Jeżeli ktoś czuje potrzebę działania tego typu, z pewnością zgłosi się do powołanych w tym celu instytucji.


    Nie wszystkie spotkania osób zrzeszonych w stowarzyszeniu muszą mieć charakter oficjalny.

    Oczekujesz wyłożenia konkretnych planów. Po to są spotkania organizacyjne żeby takie kwestie ustalić. I na tym polega aktywizacja kibiców, żeby ci mieli swój wkład w kreowanie działań stowarzyszenia, stanowili jego część. Takie rzeczy jednak nie będą omawiane tutaj ani nawet nie są omawiane na wybrzeze.gda.pl/forum. Od tego "real".
    Jeżeli interesuje mnie działalność (ba może nawet sam chcę aktywnie w tym uczestniczyć) takich instytucji jak Polski Związek Wędkarski, International Banknotes Collector Society czy Greenpeace, to wiem czym taka organizacja się zajmuje i wiem czego ode mnie będzie się oczekiwać gdy zostanę członkiem. Znając swoje obowiązki, poznam także prawa wynikające choćby z płaconej składki. Wiele z takich instytucji ma charakter pozarządowy i woluntarystyczny a zdobyło mandat do wyłącznego zarządu w pewnych dziedzinach. A dzieje się tak dlatego, że organizacje te mają jasno wytyczony cel, misję, czytelne reguły. Przynależę, bo ma to określony sens, przynosi określoną korzyść, pozwala realizować jasno określony wspólny cel. I nie muszę przy tym nosić fartuszka z węgielnicą. Tego wszystkiego brak mi w SKWG. I chyba nie tylko mi.

    Teraz piszę o spotkaniu SKWG, które odbędzie się w przyszły weekend. Znowu się okaże, że każdy mądry jest tutaj na forum, a jak jest fajna okazja, żeby przyjść i porozmawiać w 4 oczy to pas. Dla mnie to jest niepoważne. Jak mi coś nie pasuje to idę, nawet jeśli mam świadomość, że mogę się narazić.
    Na dziś słyszałem, że coś jest na rzeczy. Podobno istnieje jakieś stowarzyszenie, ale nie wiadomo ilu ma członków i czym się zajmuje. Istnieją sprzeczne doniesienia, czy to członkowie UW, forumowicze z wybrzeze.gda.pl a może właśnie SKWG wpłynęło na rozpisanie pewnego konkursu. Na dziś nie mają strony ani forum. Nie wiadomo w czym istocie się zajmują i co zamierzają. Istnieje uzasadniona obawa, że to instytucja fasadowa, lub promująca pewne nieakceptowalne społecznie zachowania. Trudno uzyskać na ten temat jakiekolwiek wiarygodne informacje. Po co miałbym chcieć śledzić ich działalność czy zostać ich członkiem... Mały Jasiu powiedział, wszyscy są guuupiii, bo nikt do mnie nie przychodzi i nie chce się ze mną bawić.

    Nie mnie oceniać kto jest jakim kibicem, ale brak obecności na kilku wydarzeniach z rzędu i kontynuowanie ujadania/sceptycyzmu/defetyzmu/wywiadu na forum odbiera w moich oczach legitymację do robienia tego z jednoczesnym zachowanie twarzy.
    Ale w jakich wydarzeniach? I co w takim razie daje legitymację do takich ocen SKWG, skoro jak sami twierdzą nie są i nie wiadomo nawet czy chcą, być głosem wszystkich kibiców?

    -------
    Albo jeszcze inaczej gdyby komuś nie chciało się czytać lub pewnych kwestii nie zrozumiał.

    Hallo. Jesteśmy stowarzyszenie. Obaliliśmy prezesa, jeździmy z Antosiem na wyjazdy i nie wiemy co dalej. Przyjdźcie do nas, rzućcie pomysły na stół, a my jako Ojcowie Założyciele Masta Guru KMWTW JP ACAB, będziemy odcinać kupony.
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2012 o 22:42

  18. Powrót do góry    #963
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Hallo. Jesteśmy stowarzyszenie. Obaliliśmy prezesa, jeździmy z Antosiem na wyjazdy i nie wiemy co dalej. Przyjdźcie do nas, rzućcie pomysły na stół, a my ja Ojcowie Założyciele Masta Guru KMWTW JP ACAB, będziemy odcinać kupony.
    Lechia prowadzi 1-0...

  19. Powrót do góry    #964
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Lechia prowadzi 1-0...
    Gol z niczego ale zawsze to gol

  20. Powrót do góry    #965
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Lechia prowadzi 1-0...
    nooo wlasnie. Lechia.

    Ty Biaggi nie nalewaj sie z NGS. Dzieki NGS Lechia was po meczu z Ruchem kilka lat temu pozdrawiala. KMWTW.

  21. Powrót do góry    #966
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    kwidzin,
    Kult - Wódka
    Dałeś IM się.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #967
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    kwidzin,
    Kult - Wódka
    Dałeś IM się.
    Kiedyś to dobry chłopak był i mało pił. Dziś pije więcej i popiera Korwina. Więc sam rozumiesz. Fortepian Szopena. A tak generalnie, to lubię sobie wizualizować ostateczny krach systemu korporacji. A co tam!
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2012 o 23:07

  23. Powrót do góry    #968
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    zabojcza riposta!

    Ojcze, jestes na starcie a oczekujesz ze bedziesz juz teraz noszony na rekach.

    Ja juz na ten temat koncze...konczac ...moze zrozumiesz ostatnie kilka stron:

    - wiekszosc nie ma nic przeciwko obalenia Polnego.wrecz przeciwnie

    wiekszosc tutaj piszacych zadaje pytania odnoscnie przyszlosci. na konkursie stawil sie jeden kontrkandydat. kandydat ten moze nie zostal przez was zmuszony ale namowiony. kandydat ten bez waszego wsparcia (prawdopodobnie) nie przystapil by do konkursu. Okazuje sie ze i Stowarzyszenie obejmie funkcje w nowych strukturach. Czy kur.wa proste pytania odnoscie Stowarzyszenia, odnosnie pelnienia funkcji zarowno w Stowarzyszeniu jak i GKSie, konfliktu interesow itede itepe to wyzsza szkola?

    czy Ty (wraz z Mackiem) uwazasz naprawde ze dyskusje prowadzisz z banda debilii?

    Kur.wa: nosiles przez lata Polnego na rekach..., zapomniales w momencie objecia funkcji przez Polnego dokladniej patrzec mu na rece. Prawdziwa robota i wyzwania zaczelo sie dopiero teraz. Jezeli przy kazdym niewygodnym pytaniu bedziesz odsylal na wrzute.pl to daleko nie zajdziesz. Aczkolwiek przeciez jestes i jestescie otwarci.

    P.s. Juz sie boje spytac czy Terlecki moze jednoczesnie pelnic funkcje managera zawodnikow jak i prezesowac GKS. Na zachodzie jest to w wiekszosci przypadkow zabronione.
    Najprościej jak umiem. Ostatni post.
    Ja to nie Stowarzyszenie. Ja to ja. I to jasne jak dwa razy dwa, jak śpiewał bardzo popularny obecnie nieboszczyk.
    Nikt Terleckiego nie namawiał, ani nie przymuszał. Jego wola, wypracowane razem warunki, wspólne zwycięstwo.
    Funkcje w klubie. Może będą, może nie. Ja tego nie wiem. Nie ma jako takich funkcji przewidzianych dla SKWG, nikt takiego warunku nie stawiał. Ale pamiętaj, że komuny nie ma. I jeśli Robert Terlecki będzie szukał pracowników i uzna, że ktoś działający w SKWG nadaje się umiejętnościami i kompetencjami do pracy w klubie i dogadają się finansowo to pewnie będzie tam pracował. Ja nie mam żadnych informacji na ten temat. I na Boga nie wiążcie naszych indywidualnych działań z SKWG.
    Nikogo na rękach nie nosiłem. A ponad 3 lata temu odbyłem x spotkań mających na celu to co stało się w tym roku. Wtedy zabrakło trochę woli i pomysłów. Stąd tym razem akcja była już znacznie lepiej zorganizowana. Nie zarzucaj mi czegoś, o czym nie masz pojęcia.
    Uważam, że rozmawiam z grupą ludzi, którzy wszystko wiedzą najlepiej i pojmują świat według jedynej słusznej racji (swojej) i podkreślam jeszcze raz, ta racja nie przekłada się w żaden sposób na realne działanie. Jeśli mi nie pasuje środowisko, w którym działam to albo zmieniam środowisko, albo próbuję wpłynąć na jego funkcjonowanie. Narzekanie nie jest dla mnie. Może jak będę w Waszym wieku będę Was rozumiał.
    I skończcie jazdę po SKWG. Stowarzyszenie zostało założone po to by ułatwiać wyjazdy na mecze zorganizowanym grupom kibiców i.. tyle.. Czasy się zmieniły, a protest przeciw Polnemu (grupy nie 15, a kilkuset osób) potrzebował prawnej twarzy, twarzy SKWG. To jest tak trudne do pojęcia?
    Zarzucacie SKWG, że nie jest reprezentantem wszystkich. Kiedy ja piszę, że nie jest, piszecie że nie zachęcam, że ble ble ble.. W ostatnim czasie pojawił się pomysł stworzenia silnego kibicowskiego stowarzyszenia, które skupiałoby faktyczną większość. Dziś musimy w swoim gronie zastanowić się jak to zrobić, a potem otworzyć to na innych. I szczerze przyznaję, że na 1000000% nie będę się pchał do funkcji kierowniczych. Niech to wezmą ludzie z otwartymi głowami i umysłami, którzy będą jednoczyć kibiców Wybrzeża.
    I skończcie też z tym młynkiem, betardziakami itp, bo naprawdę w moich oczach wpisujecie się w grupę osób naprawdę bardzo mało inteligentnych lub bardzo mało wiedzących, a nie chciałbym Was za takich uważać.
    ps. Markus - mieszkamy w tym samym mieście. Daj znać, podjadę gdziekolwiek i porozmawiamy. Odpowiem na wszystkie pytania, na które odpowiedzieć mi wolno.

    pozdro

  24. Powrót do góry    #969
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    2-0

  25. Powrót do góry    #970
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez father_gks Zobacz posta
    Stowarzyszenie zostało założone po to by ułatwiać wyjazdy na mecze zorganizowanym grupom kibiców i.. tyle.. Czasy się zmieniły, a protest przeciw Polnemu (grupy nie 15, a kilkuset osób) potrzebował prawnej twarzy, twarzy SKWG.
    Trzeba było pięciu stron wzajemnych połajanek by dojść do takich wniosków? Padła rzeczowa odpowiedź i koniec tematu.

    W ostatnim czasie pojawił się pomysł stworzenia silnego kibicowskiego stowarzyszenia, które skupiałoby faktyczną większość. Dziś musimy w swoim gronie zastanowić się jak to zrobić, a potem otworzyć to na innych
    Powiedzmy otwarcie. To niemożliwe.

    I skończcie też z tym młynkiem, betardziakami
    O młynie napisałem może z dwa razy, o betardziakach nie wspominałem. Ale skoro wszyscy jesteśmy kibicami Wybrzeża, szanujmy się nawzajem. Wymagacie poszanowania dla własnych akcji czy zgód, to szanujcie zdanie innych. Nie każdy musi kochać Spartę, transparenty, czy rywalizować z tym czy innym dziadkiem na liczbę wyjazdów.

    ---------------------------------

    Broń boże nie śmiem się nazwać kibicem Lechii, ale z tego co widać na C+ Traore musi zostać!

  26. Powrót do góry    #971
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez father_gks Zobacz posta
    Najprościej jak umiem. Ostatni post.
    Ja to nie Stowarzyszenie. Ja to ja. I to jasne jak dwa razy dwa, jak śpiewał bardzo popularny obecnie nieboszczyk.
    Nikt Terleckiego nie namawiał, ani nie przymuszał. Jego wola, wypracowane razem warunki, wspólne zwycięstwo.
    Funkcje w klubie. Może będą, może nie. Ja tego nie wiem. Nie ma jako takich funkcji przewidzianych dla SKWG, nikt takiego warunku nie stawiał. Ale pamiętaj, że komuny nie ma. I jeśli Robert Terlecki będzie szukał pracowników i uzna, że ktoś działający w SKWG nadaje się umiejętnościami i kompetencjami do pracy w klubie i dogadają się finansowo to pewnie będzie tam pracował. Ja nie mam żadnych informacji na ten temat. I na Boga nie wiążcie naszych indywidualnych działań z SKWG.
    Nikogo na rękach nie nosiłem. A ponad 3 lata temu odbyłem x spotkań mających na celu to co stało się w tym roku. Wtedy zabrakło trochę woli i pomysłów. Stąd tym razem akcja była już znacznie lepiej zorganizowana. Nie zarzucaj mi czegoś, o czym nie masz pojęcia.
    Uważam, że rozmawiam z grupą ludzi, którzy wszystko wiedzą najlepiej i pojmują świat według jedynej słusznej racji (swojej) i podkreślam jeszcze raz, ta racja nie przekłada się w żaden sposób na realne działanie. Jeśli mi nie pasuje środowisko, w którym działam to albo zmieniam środowisko, albo próbuję wpłynąć na jego funkcjonowanie. Narzekanie nie jest dla mnie. Może jak będę w Waszym wieku będę Was rozumiał.
    I skończcie jazdę po SKWG. Stowarzyszenie zostało założone po to by ułatwiać wyjazdy na mecze zorganizowanym grupom kibiców i.. tyle.. Czasy się zmieniły, a protest przeciw Polnemu (grupy nie 15, a kilkuset osób) potrzebował prawnej twarzy, twarzy SKWG. To jest tak trudne do pojęcia?
    Zarzucacie SKWG, że nie jest reprezentantem wszystkich. Kiedy ja piszę, że nie jest, piszecie że nie zachęcam, że ble ble ble.. W ostatnim czasie pojawił się pomysł stworzenia silnego kibicowskiego stowarzyszenia, które skupiałoby faktyczną większość. Dziś musimy w swoim gronie zastanowić się jak to zrobić, a potem otworzyć to na innych. I szczerze przyznaję, że na 1000000% nie będę się pchał do funkcji kierowniczych. Niech to wezmą ludzie z otwartymi głowami i umysłami, którzy będą jednoczyć kibiców Wybrzeża.
    I skończcie też z tym młynkiem, betardziakami itp, bo naprawdę w moich oczach wpisujecie się w grupę osób naprawdę bardzo mało inteligentnych lub bardzo mało wiedzących, a nie chciałbym Was za takich uważać.
    ps. Markus - mieszkamy w tym samym mieście. Daj znać, podjadę gdziekolwiek i porozmawiamy. Odpowiem na wszystkie pytania, na które odpowiedzieć mi wolno.

    pozdro
    i masz ***** Father,

    cztery dni by uslyszec szczere slowa.

    Zapierniczasz trzy lata, masz ten moment i wykorzystaj go.

    Ja trzymym wszystkie palce by was nie ponioslo i byscie odwalili kawal dobrej roboty.
    A i sponosrzy, moze i z tego forum, doloza jakas cegielkie.

  27. Powrót do góry    #972
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Broń boże nie śmiem się nazwać kibicem Lechii, ale z tego co widać na C+ Traore musi zostać!
    fakt... MUSI ale jest plan B jakby co

    father
    nie widze najmniejszych przeciwskazan, by sie spotkac.
    druga polowa przyszlego tygodnia pasuje ?

  28. Powrót do góry    #973
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Bandy LEDowe miały (nie wiem czy po dzisiejszych zmianach nadal mają?) być OBOWIĄZKOWE od sezonu 2014 w Ekstralidze. Dotyczy to oczywiście murawy. Zabronione miało być stosowanie zwykłych "koziołków"
    dokładnie o syfiaste plandeki deski itp chodzi

    Na prawdę myśleliście o bandach okalających tor? Spadłem z krzesła LOL

    Juz dawno cos takiego mozna by wprowadzić,nie ogranicza to do jednej reklamy na danej planszy
    Pytanie jak to będzie widoczne w słońcu?
    GKS THE BEST

  29. Powrót do góry    #974
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrBiedrona Zobacz posta
    dokładnie o syfiaste plandeki deski itp chodzi

    Na prawdę myśleliście o bandach okalających tor? Spadłem z krzesła LOL

    Juz dawno cos takiego mozna by wprowadzić,nie ogranicza to do jednej reklamy na danej planszy
    Pytanie jak to będzie widoczne w słońcu?
    Rozumiem, że byłoby to trudne do realizacji, ale to wcale nie musi być takie głupie i w tym szaleństwie (bandy LED-owe na prostych) może być metoda.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #975
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Rozumiem, że byłoby to trudne do realizacji, ale to wcale nie musi być takie głupie i w tym szaleństwie (bandy LED-owe na prostych) może być metoda.
    Przyznaj sie...Ty to wymysliles ?

  31. Powrót do góry    #976
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Przyznaj sie...Ty to wymysliles ?
    Ja wymyśliłem podprowadzające topless.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #977
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Ja wymyśliłem podprowadzające topless.
    a na LEDbandach chcesz puszczac filmy rodem z Rozi ?
    oj Ty niegrzeczny
    ale frekwencje moze podniesc i to zdecydowanie

  33. Powrót do góry    #978
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Nauczmy się żyć bez Grupy Lotos.

  34. Powrót do góry    #979
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    oj nie dadza odsapnac...
    kto tam teraz w tym klubie wlasciwie rzadzi ?
    bo znowu "gnioty" wypuszczaja
    http://www.wybrzezegdansk.pl/serwis/...ja-pracownikow

    no wypadalo by oprocz oczekiwan wypisac i zadania...bo na przyklad nie wiem co ma robic KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY KLUBU...
    o ile Dyr d/s sportowych i Dyr d/s marketingu (mam nadzieje, ze zapis o 2 letnim doswiadczeniu bedzie przestrzegany ), maja "bulke z maslem"
    no moze za wyjatkiem
    "znajomości struktury społecznej odbiorców promowanego produktu (kibiców)"
    "orientacji na współpracę ze społecznością regionu pomorskiego"

    o tyle pozostali maja leciutko przechlapane...
    wymaga sie od nich "doskonałej znajomości regulaminów sportu żużlowego"
    do wtorku czasu niewiele...
    edycja: przepraszam doswiadczenie 2 letnie jest wymagane tylko przy stanowisku Dyrektora d/s sportowych
    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 18-11-2012 o 10:20

  35. Powrót do góry    #980
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Nabór pod kierownictwem starego, czy nowego prezesa? Jakoś koronacja mi umknęła.

  36. Powrót do góry    #981
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Nabór pod kierownictwem starego, czy nowego prezesa? Jakoś koronacja mi umknęła.
    Wciąż trwają poszukiwania berła i korony.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 18-11-2012 o 11:16
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #982
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Przyznaj sie...Ty to wymysliles ?


    No ludzie to nie trzeba kończyć nie wiadomo jakiej szkoły aby sie domyśleć ze chodzi o bandy na murawie!!!!
    Zle sie dzieje w państwie polskim
    GKS THE BEST

  38. Powrót do góry    #983
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrBiedrona Zobacz posta
    No ludzie to nie trzeba kończyć nie wiadomo jakiej szkoły aby sie domyśleć ze chodzi o bandy na murawie!!!!
    Zle sie dzieje w państwie polskim
    dlaczego psujesz zabawe, co ?

  39. Powrót do góry    #984
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    dlaczego psujesz zabawe, co ?
    Bo to wilk a nie człowiek!

    A LED-y w miejsce reklam pomiędzy torem, a trybunami?
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 18-11-2012 o 13:00
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #985
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Koniec zabawy!
    Taaa wilk

    Wilk był z tyfusowa co na zmywaku zmywał za wielka kasę

    Zabawa,zabawa,co wiadomo po spotkaniu z Kiszkisem,Roberta?

    Dostał berło?
    Jak sie prezesowi regulamin podoba?
    Widział juz papiery? czy taczkami za lidla wywożą je nadal?

    Czas nam ucieka,a u nas nic sie nie zmienia,jak zawsze wszystko z łapanki
    i na wariata

    przyjdą odpady zostanie jakiś Renat czy wieli bohater THJ i będzie jak zawsze....sorry prawie bo nie tak żółto
    GKS THE BEST

  41. Powrót do góry    #986
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    A LED-y w miejsce reklam pomiędzy torem, a trybunami?
    nie da rady... nie pozwola Tobie...nie bedzie gdzie ACAB-ow wieszac

  42. Powrót do góry    #987
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrBiedrona Zobacz posta
    Widział juz papiery? czy taczkami za lidla wywożą je nadal?
    Od 0:21:21
    http://www.youtube.com/watch?v=X7QGk3EfIxQ
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #988
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Radomskie? Camele? To Klubowych już nie ma?

  44. Powrót do góry    #989
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Radomskie? Camele? To Klubowych już nie ma?
    "co Ty sobie k....a myslisz, ze to jest jakas gra o stolki...."
    "czasy sie zmieniaja, a Pan zawsze jest w komisjach..."
    Maciek...uwazaj na aparat, bo drogi jest

  45. Powrót do góry    #990
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Jakoś koronacja mi umknęła.
    jeszcze nie bylo koronacji
    ale prezes elekt cos tak podswiadomie o tronie mysli
    http://www.tvp.pl/gdansk/informacja/...2-2145/9144216

Strona 22 z 32 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •