Strona 4 z 32 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 1425

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    No panowie jeśli skład podany dzisiaj przez Syfy potwierdzi się 7 grudnia to zapowiada się najlepszy sezon od 12 lat! Nie wiem jak Wy ale ja przy składzie: Jonasson, Chrzanowski, Świderski, Bogdanovs, Pedersen, Pieszczek, Szyszko - jestem bardzo na tak. Może z wyjątkiem Pedersena. Nicki wygląda przy reszcie chłopaków lekko kutafonowato, jakoś tak gorzowsko... Zorro by lepiej pasował. Z Zorrem atmosfera byłaby mega wypasiona. Może wyniki lekko mniej ale atmosferka byłaby pierwsza liga!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2008
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Może z wyjątkiem Pedersena. Nicki wygląda przy reszcie chłopaków lekko kutafonowato, jakoś tak gorzowsko...
    Dobre sobie, ostatnie sezony to jeździcie składem Stal Gorzów bis, a teraz tobie raptem Nicki nie pasuje...dobre, dobre. Jak dla ciebie Power jest gorzowski to co powiesz o Chomskim, THJ, Hlibie, itd.

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Oni na szczęście już nie są...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Zorro by lepiej pasował. Z Zorrem atmosfera byłaby mega wypasiona. Może wyniki lekko mniej ale atmosferka byłaby pierwsza liga!
    Mozna by dać kontrakt Zorro i nadal atmosfera byłaby 1 liga

    Pytanie czy stać na ta to aby taki zawodnik grzał lawę,pełnił bardziej funkcje motywatora,menażera? Współpracował z Chomskim?
    GKS THE BEST

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal-55 Zobacz posta
    Dobre sobie, ostatnie sezony to jeździcie składem Stal Gorzów bis, a teraz tobie raptem Nicki nie pasuje...dobre, dobre. Jak dla ciebie Power jest gorzowski to co powiesz o Chomskim, THJ, Hlibie, itd.
    To raczej Stal Gorzów była przez ostatnie 2 lata Wybrzeżem bis! Skład był oparty na dwójce liderów, którzy w przeszłości jeździli w Wybrzeżu (Gollob, Pedersen), tak więc STFU. :*

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    To raczej Stal Gorzów była przez ostatnie 2 lata Wybrzeżem bis! Skład był oparty na dwójce liderów, którzy w przeszłości jeździli w Wybrzeżu (Gollob, Pedersen), tak więc STFU. :*
    Plus Hans "Bajkopisarz"Andersen

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Czyli można śmiało powiedzieć, że do Stali trafiają odpadki w Wybrzeża.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  8. Powrót do góry    #143
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Składzik Wasz wygląda naprawdę fajnie. Dziwie się, że piszecie gorzowsko o Nickim. Mi się on kojarzy z Wybrzeżem, jak bodajże w 2001 u Was śmigał Tylko czy Wasz budżet wytrzyma taki skład?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Składzik Wasz wygląda naprawdę fajnie. Dziwie się, że piszecie gorzowsko o Nickim. Mi się on kojarzy z Wybrzeżem, jak bodajże w 2001 u Was śmigał Tylko czy Wasz budżet wytrzyma taki skład?
    Oj tać nasz budżet nie jest z gumy i nie pęka ! ... ale jesteśmy świadkami narodzin w Tarnowie nowej świeckiej tradycji i jak taki Nicki nas zawiedzie wystawimy mu fakturę

    Składzik fajny i myślę ,że wystarczy na spranie Wam 4-liter ... tak na kwaśne jabłko

  10. Powrót do góry    #145
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Unia Tarnów jest jak Chuck Norris to nie Unia płaci Kasprzakowi i Ułamkowi za jazdę to Kasprzak i Ułamek płacą Unii za jeżdżenie.
    Skład wygląda fajnie , trzeba poczekać na oficjalne informacje

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik Awatar tomrz
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...z-naleznosci-/

    A team z Gdańska dalej śmiga po torze i ja się zapytowywuje jak to możliwe


    Mądry ustępuje głupiemu!
    Smutna to prawda ,toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakbys nie wiedzial ze Wybrzeze za tamte dlugi zostalo zdegradowane do II ligi i wszystko zaczynalismy od nowa lacznie z budowa nowego klubu

  13. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    A Gregowi już się roszczenie przedawniło.

    Tylko, że on to ma w pamięci i jest na tym punkcie dość czuły. Porównując kwoty w tamtych, formelowych czasach do dzisiejszych warunków finansowych to pewnie chodzi o jakieś groszowe kwoty i chcąc pozyskać takiego Hancocka trzeba by było mu ją "honorowo" zapłacić.

    Nie wiem po co ciągle o tym mówi Greg, ale tym bardziej nie wiem, po jaką cholerę, wklejasz, Ty, nam tu wywiad sprzed 100 lat, bo sprawdzenie "jak to możliwe" zajęłoby Ci 5 sekund.

  14. Powrót do góry    #149
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomrz Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...z-naleznosci-/

    A team z Gdańska dalej śmiga po torze i ja się zapytowywuje jak to możliwe

    Kolega zauważa kamyczek w czyimś ogródku a głazów nie dostrzega na swoim grajdole .... mamy grzebać się w brudach .... ? 1984 r ???

  15. Powrót do góry    #150
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Jezu macie problemy.Wyslijcie Hancockowi zadanie do zaplaty jak UT.No i do Gorzowa tez koniecznie fakturka za branie "odpadów" z Wybrzeza.

  16. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Formela swego czasu robił podobnie.
    Nakładał kary za nieprzychylne wypowiedzi w mediach na zawodników w wysokości zaległości ze strony klubu.

    zawodnik w gazecie "Klub wisi mi 120 tyś zł"
    klub w gazecie: "Już nie, bo nałożyliśmy na zawodnika karę w wysokości 120 tyś za udzielenie wywiadu o zadłużeniu klubu, czego zakazuje kontrakt"


    Dlatego Hancock z ostrożności upomina się po 5 latach, żeby nie miał kto na niego nałożyć kary.

  17. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...aje-w-i-lidze/
    Niby do przewidzenia ale przykra wiadomość. Magnus dzięki za te kilka sezonów spędzonych w Gdańsku. Start zyskał nie tylko solidnego zawodnika ale przede wszystkim dobrego ducha zespołu. No nic trzeba życzyć Zorro samych trójek w przyszłym sezonie

  18. Powrót do góry    #153
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Czy ja wiem... przykra?

    Magnus nie mógł zostać, jest za słaby na e-ligę. Może i nie byłby gorszy niż Bogdanovs, ale skoro Zorro chcę dalej jeździć to oczywistym jest, że nie u nas.

    Choć jak odchodził ze Stali mówiono tak samo, że został mu sezon jazdy, a ten jeszcze awansował do GP i pojeździł w e-lidze. Miał być na sezon, został na 4.

    Zawsze będę miło wspominał, tak jak starzejącego się z każdym okrążeniem Kargera.

    Start też powinien się cieszyć, bo u nich jeździł zawsze dobrze, a na 1 ligę to ciągle bardzo solidny zawodnik.

    Dzięki Zorro!

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Jonasson
    Bogdanow
    Świderski
    Chrzanowski
    N. Pedersen
    Pieszczek
    Szymko

    Jeśli rzeczywiście skład wyglądałby jak ten powyżej, to ja jestem zadowolony. Miałem przypuszczenia, że będzie marniej, że obudzimy się za późno i rynek będzie przebrany. Generalnie można uznać skład za młody (odpowiednio 23, 22, 28, 32, 34 lata). Oczywiście sieci były pewnie zarzucane na silniejszych zawodników, ale ten skład daje jakąś tam teoretyczną wizję utrzymania się w lidze. Dobrze, że wraca Chrzanowski. 5 lat był jednym z liderów naszej ekipy. Odszedł, rozmienił się na drobne i składał przez ostatnie dwa sezony. Nie wierzę, że gdyby został w Wybrzeżu zaliczyłby takie niziny jak w Bydgoszczy. Ostatni sezon w Grudziądzu nie najgorszy, powrót po 3 latach na poniekąd stare śmieci, oprócz pójścia ligę wyżej, będą dodatkową mobilizacją. Bogdanow - jak dla mnie pasuje, świeża krew, oby ten sezon pojchał jak Grigorij we Włókniarzu. Ok, niech pojedzie nawet w połowie jak Grigorij, to będzie dobrze. Świderski, tu może być różnie. W teorii krajowy lider, w praktyce może nie podołać 11 u siebie i 9 na wyjeździe. Zobaczymy. Pedersen - ostatni z silnych do wzięcia, Bjerre niech siedzi we Wrocku.
    Skoro odgrzewamy stare kotlety (Chrzan i Nicki) rozważyłbym Krzysztofa Jabłońskiego na wypadek słabszej postawy któregoś z wymienionych. Taki transfer wymienny za Zorro. I ten i ten 4 lata w Wybrzeżu przejeździł zatem nasz.


    Zetterstroem
    Stachyra
    Gafurow
    Hlib
    ...dzięki, powodzenia na pierwszoligowych torach.

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    mała popraweczka: Jabol przejeździł u nas 5 lat (2004-2008)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  21. Powrót do góry    #156
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez GRIF Zobacz posta
    mała popraweczka: Jabol przejeździł u nas 5 lat (2004-2008)
    Tym bardziej pasuje
    GKS THE BEST

  22. Powrót do góry    #157
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Tylko dodatkowy zawodnik to dodatkowy koszt. Lepiej chyba przeznaczyć taką kasę na Nickiego, zamiast Bjerre, niż dodatkowego siedzącego zawodnika. Chyba, że kontrakt mocno uzależniony od punktówki, z Chrzanowskim chyba dogadali się szybko, może on taki ma. THJ, KJ, Bogdanovs i Chrzanowski i 3 miejsca wolne. Wyglądałoby to na pewno bardzo dobrze. Skład też nie jest najgorszy, taki na miarę możliwośći, juniorka nie wygląda najlepiej, bo nie wiemy czego oczekiwać od Krystiana, a wiemy że Marcel najskuteczniejszym juniorem ligi nie będzie nigdy.

    U mnie jest ciągle jedno "ale". Wolałbym Ułamka, niż Świderskiego. Wydaję się pewniejszy, szczególnie na naszym torze, poza tym jest magnesem dla kibiców mniej zorientowanych. On i Nicki są jakby powrotem do kibiców z lat 99-00, którzy stadion odwiedzać przestali. Świderski to jednak mocny średniak i zawodnik anonimowy, dla ludzi niezwiązanych z żużlem. Ci związani i tak na pierwsze mecze przyjdą, więc 10tyś powinno być.

    Najlepiej jakby nie ruszali też cen biletów, bo skład będzie fajny, ale nie luksusowy. Tłumaczenia o wysokich cenach biletów w innych ośrodkach są chore, bo ZG, Tarnów, Leszno, Toruń,Rzeszów Bydgoszcz(to się niedługo może zmienić), Częstochowa nie mają w mieście innego klubu notującego frekwencje na kilkutysięcznym poziomie. U nas żużel nie jest już sportem nr1 w mieście i nie liczyłbym na gwałtowny spadek zainteresowania Lechią.

  23. Powrót do góry    #158
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Tak mi się wydaje ,że bilety nieznacznie pójdą w górę na 1 ligę były po 25 zł jeżeli w 1 lidze średnia frekwencja wynosiła ok 6000 ( w porywach do 10 000 z Bydgoszczą ) co dawało 6000 x 25 = 150 000 zł (+ program ) - koszty obsługi meczu x 7 daje ok 1mln (nie liczę play off)

    W EŻ średnia będzie wyższa jak po każdym awansie licze na 7000 w porywach do 10 000 (1 ze dwa mecze ) zakładając 7000 x 30 = 210 000 ( + program) - koszty obsługi meczu x 9 meczów 1 890 000 gdyby tych meczów było więcej to leciutko 2 mln się przekroczy .

    Ile Nicki ma kosztować ?

    Idąc dalej jeżeli wieść niesie o budżecie 6- 7 mln to sponsorzy obiecali ok 5 mln jeżeli jednak dają mniej to bilety będą droższe a zatem albo dowiemy się ile dają sponsorzy poczta pantoflową .... albo dowiemy się oficjalnie ... po ile będą bilety wyliczając to i owo

  24. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sztucer Zobacz posta
    Tak mi się wydaje ,że bilety nieznacznie pójdą w górę
    wróble ćwierkają, że normalny 30zł, a ulgowy 25zł...

  25. Powrót do góry    #160
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Taka podwyżka wydaje się logiczna, ale to dość dużo.

    Na sporty halowe jest chyba 20/10, na Lechię bilety są od 20 zł, ulgowe 50% lub 20% zniżki. U nas nie ma sektorów, więc trzeba patrzeć na ta najtańsze. Właściwie tańszy sektor mógłby być tylko na drugim łuku, ale tam jest za mało miejsc, a i przepustowość wejść mocno by ucierpiała, więc tego nie zmienimy. Te ulgowe są szczególnie drogie, a dotyczą już 9 letnich dzieci. Cena programu też poraża, ale nie pamiętam kiedy ostatnio za niego płaciłem.

    Standardowa rodzinka 2+2 płaci 105zł za mecz + program/y, a na mecz najczęściej chce iść tylko mąż. Gdyby za dziecko i żonę płacił połowę tego co za siebie to może się skusi częściej, niż raz w sezonie.

    No i transmisje w TVP sport. Lechia też z tymi miała problem, od czasu awansu, bo ludzie zamiast na stadionie oglądali mecze w C+. Wpływy od sponsora ligi i innych zainteresowanych transmisją w TV będą większe, ale frekwencja może spadać. 3 lata temu pierwsze dwa mecze w elidze były w ryj, a akurat na nich trybuny były pełne.

    Nie wierzę też w ofensywę karnetową, abonamenty są mało opłacalne dla zwykłego kibice, ale głównie idą po zakładach pracy, więc taką politykę rozumiem.

    Choć pewnie lepiej byłoby mieć 5 tyś posiadaczy karnetów, nawet w cenie 150zł/sezon z play offami, czyli bardzo preferencyjnie, bo oni przyprowadzą kolejną rzeszę płacąca za bilet, ale to duże ryzyko na które nikt się nie zdecyduje. Starzy bywalcy i tak zapłacą 3 stówki.

  26. Powrót do góry    #161
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Opcja biletów rodzinnych właśnie to już dawno powinno mieć miejsce u nas. Ja osobiście na każdy mecz wydaje normalny ulgowy i program .... a był czas że dwa normalne i dwa ulgowe i program ...... a mógłbym 2 normalne + 3 ulgowe +program i w tym ostatnim wariancie dodatkowo picie i jeszcze pare innych bzdetów .... nieważne . Taka wyprawa naprawdę jest kosztowna dla większości nie ukrywam ,że dla mnie też .... ale jak Lu-kash napisałeś starzy bywalcy zapłacą więcej ... ale warto przemysleć opcję biletów rodzinnych .


    Edit:

    Za : espeedway.pl

    "Ciekawa jest także historia Grzegorza Walaska. 35-latek ustalił już warunki umowy z PGE Marmą, ale z jego otoczenia wyciekają informacje, że tak naprawdę ciągle marzy o kontrakcie w Lotosie Wybrzeże Gdańsk. Jeżdżąc w tym klubie, miałby pod nosem przeprawę promową do Szwecji. Walasek do poniedziałku był też na liście życzeń Falubazu, ale odmówił podpisania kontraktu ze swoim macierzystym klubem. Nie potrafił puścić w niepamięć przykrych okoliczności rozstania sprzed dwóch lat."


    hmmm .
    Ostatnio edytowane przez Sztucer ; 24-11-2011 o 12:59

  27. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Ostatnio na meczu w Toruniu PL-Reszta Świata rodzinny 2+2 kosztował nas chyba 60 złociszy.
    A na meczu I ligowym za siebie, żonę i córkę zostawiałem więcej w kasie!

  28. Powrót do góry    #163
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    No i o to właśnie chodzi!

    Kobiety wchodzą już na ulgowy, emeryci też(zawsze będę miał przed oczami wizje mojego dziadka, jak kiedyś, chyba jeszcze za Majewskiego, tak się ucieszył, że przysługuje mu ulgowy, że przechodził cały sezon) i bardzo dobrze, bo chodzić na żużel zaczyna się na dwa sposoby. Albo od dziecka, albo za młodu z kolegami. Najcześciej opcje połączone, czyli chodziło się jako dziecko z rodziną, potem już z własną bandą.

    W obu przypadkach potrzebny jest tańszy bilet ulgowy. I żeby ojciec wziął syna i żeby "żużlowi" koledzy wciągneli paru następnych.

    A skoro ulubionym zajęciem "dzisiejszej młodzieży" jest obalanie flaszki to, żeby mecz mógł z nią konkurować nie może być bilet od niej droższy.

    Przy tanich i obejmujących kobiety ulgowych(bo samotnych kobiet na stadionach niewiele ) da się, bez biletów rodzinnych, zapobiec twierdzeniom "ja nie chodzę, bo za całą rodzinę zostawiał w kasie ponad stówkę".

    Nie wiem czy ten podawany skład już 100% klepnięty, bo wygląda na to, że z "wolnych coś gwarantujących" zostanie jeden za rynku, zanim do kontraktów wezmą się chyba najbiedniejsze Wrocław i Czewa. Walas, Grigorij, Holta, Ułamek, Świderski, bo nawet jak Mart(m)a weźmie 2, Falubas i my po 1 to ktoś na rynku zostanie. Może warto sięgnąć po któregoś z nich, zamiast Chrzanowskiego, lub Bogdanovsa?

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Masz racje.
    Pod warunkiem że :
    -Zawodnicy mający zastąpić Chrzanowskiego czy Bogdanovsa, nie będą kosztować 2x tyle.
    -Nie będą mieć płaconych ryczałtów, żeby nie było sytuacji jaka ma miejsce w Tarnowie.

    Szczerze mówiąc wolałbym żeby zostało jak jest (przypuszczalnie).
    Na tyfusów starczy, medalików też łykniemy Plan minimum osiągnięty
    PROWOKATOR.... !!!

  30. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Może warto sięgnąć po któregoś z nich, zamiast Chrzanowskiego, lub Bogdanovsa?
    Jak kasy starczy to nie zamiast a do składu jako kolejnego .

    Pobawiłem się w wyliczanki : ze składu ,który nam podają różne portale wychodzi ,że mamy KSM 39,27 najwyższe ksm w zespole będzie miał Pedersen 8,77 i Świderski 7,86 nie daj Boże !! odpukać w niemalowane .... to nie mamy minimalnego KSM 34 pkt bo każdy junior mając 2,5 nie wypełnia składu . Przy ewentualnych innych dzwonach ...(nie daj Boże !!) (Bogranowsa ,Chrzanowskiego,Jonassona ,Pieszczka) każdy junior już wypełnia skład pod kątem 34 pkt ! .

    Podejrzewam ,że trudno będzie nakłonić kogoś z tych dostępnych .... bo ktoś będzie siedzieć na ławce .
    Kołata mi się po głowie Dawid Stachyra .... może za szybko go pożegnali .

    Może jednak wszystko jest ok i dowiemy się o składzie na ewentualność ... (nie daj Boże !!)

    Historia Unii Leszno z ubiegłego roku przyszła mi na myśl kiedy mieli przez pół sezonu szpital.

  31. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Kobiety wchodzą już na ulgowy, emeryci też
    Podoba mi się to sformułowanie!

    Czy Panie nie będą się czuły dyskryminowane tańszymi wejściówkami? Zaraz nam się tu jakiś ruch feministek odezwie albo koleżanka Wanda Nowicka (która właśnie w radiu mówi swej seksualności)!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  32. Powrót do góry    #167
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    A panie na emeryturze to ile ..... procent zniżki mają ??? widuję jedna starszą panią siada często w tej samej części i ma sporo barw klubowych szalik czapkę ,(cylinder !!!) kiedyś widziałem ,że miała flagę widuje ją od kilku sezonów .

  33. Powrót do góry    #168
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Melas- pytaj pań, w tym roku już zniżkę miały i obyło się bez feministycznych protestów topless.

    Sztucer- Z/Z! I min. KSM jest. Jest też Bułgar z warszawskim z ksm 6.5.

    No "obok" do składu to na pewno szkoda kasy, a "zamiast"? W zeszłym roku wyczekali Szwedów. W tym "liderom" tyłek też się zacznie palić...

  34. Powrót do góry    #169
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    ZZ nie zwalnia z minimalnego KSM-u (100 % pewności nie mam) ale prześledziłem skład Leszna w meczu z Gorzowem gdzie Unia przegrała 39-51 mieli ZZ ale reszta ekipy z Kennetem spełniała ubiegłoroczne minimum ksm 34 pkt (mieli 35 z haczykiem) jechali 3 juniorami w składzie .

    Bułgar w składzie no jest to jakieś wyjście ... ale na warszawskim kontrakcie każdy szuka gdzieś klubu i jak znajdzie mamy ręke w nocniku .


    Edit

    Walnąłem babola racja ZZ za kogoś pozwala tego kogoś KSM doliczyć do składu nie mogłem się tego doszukać

    13. Jeżeli w składzie drużyny jest zgłoszony zawodnik zastępowany do celów obliczenia KSM drużyny przyjmuje się KSM indywidualny tego zawodnika.
    Ostatnio edytowane przez Sztucer ; 25-11-2011 o 14:43

  35. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli już pisać czarne scenariusze, to pamiętajmy, że po połowie sezonu taki grajek z ksm 7,7 wcale nie będzie musiał kwalifikować się na z/z

  36. Powrót do góry    #171
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Wasze czarnowidztwo sięga zenitu
    PS. Czarne chmury nad Tarnowem oznaczają szansę dla gdańskich działaczy. Szczerze mówiąc nie sądzę żeby Tarnów wybrnął z takiego ***** i wyrzeźbił skład z aspiracjami na złoto.
    Także powraca temat Ułamka i Janowskiego.
    PROWOKATOR.... !!!

  37. Powrót do góry    #172
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brekk Zobacz posta
    Jeśli już pisać czarne scenariusze, to pamiętajmy, że po połowie sezonu taki grajek z ksm 7,7 wcale nie będzie musiał kwalifikować się na z/z
    Niestety masz mała wiedzę o regulaminie.

    Przejrzyj poprzednie strony(tematy?), już tu jednego pogoniliśmy z takimi poglądami.

    Za zawodników z niższą średnią biegową, niż 3 w zespole też można robić z/z.

    Jest ono o tyle mniej korzystne, że za tego zawodnika nie mogą jechać liderzy, ale miejsce w składzie puste nie jest, a ksm do minimalnego się wlicza.

    Już w tym sezonie z tego korzystano, chyba Unia Leszno z Adamczewskim(?).


    P.S.
    Dałem więcej emotek, żeby każdy mój wpis nie wyglądał jak gnojenie starego zrzędy, ale forum na to nie pozwala.

  38. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Także powraca temat Ułamka i Janowskiego.
    Janowskiego może i powracać ale mając dogadane kontrakty z Chrzanowskim i Świderskim mielibyśmy rozważać wymianę któregoś z nich na Ułamka? Jeśli o mnie chodzi to za Chiny bym nie zamienił żadnego z nich.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  39. Powrót do góry    #174
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Ja bym ich obu oddal.

  40. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Janowski to diamencik, ale fakt, nie byłoby to boskie posunięcie ze względu na jego wysoki ksm.
    Panowie, ten słynny prezent w postaci przedstawienia składu,
    Ten 6 grudnia,
    Mikołaja,
    Wypada we,
    Wtorek.
    Polny chyba celowo przesunął datę o jeden dzień
    PROWOKATOR.... !!!

  41. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Ja bym ich obu oddal.
    Za Ułamka??????????
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  42. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Za Ułamka??????????
    Potwierdzam. Seba w Gdańsku robiłby więcej punktów niż Świder i Chrzan razem wzięci.

  43. Powrót do góry    #178
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Oj tak Maciek,oj tak. Zwlaszcza,ze klub wyplaca kase w trakcie sezonu!!!!
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  44. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez stewal Zobacz posta
    Oj tak Maciek,oj tak. Zwlaszcza,ze klub wyplaca kase w trakcie sezonu!!!!
    W Tarnowie nie płacili mu od 1 kolejki, a zrobił 4 średnią na swoim torze. Skoro już się przyzwyczaił to źle mu w Gdańsku nie będzie.

  45. Powrót do góry    #180
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sztucer Zobacz posta
    A panie na emeryturze to ile ..... procent zniżki mają ??? widuję jedna starszą panią siada często w tej samej części i ma sporo barw klubowych szalik czapkę ,(cylinder !!!) kiedyś widziałem ,że miała flagę widuje ją od kilku sezonów .
    Musisz siedzieć, gdzieś w mojej okolicy!

    Też tą barwną postać widuje! Zdarza jej się nawet pokibicować....

Strona 4 z 32 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •