Strona 21 z 32 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 945 z 1425

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #901
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Rozumiem, ze MUSI awansowac to plan A...a plan B ?
    No bez jaj. Plan B awansować w następnym, a plan C w kolejnym. A co ma być? Żużlowy Athletic Bilbao? Tylko wychowankowie i walka o utrzymanie w 1 lidze?

    Jeśli Terlecki zapewni chociaż połowe deklarowanego budżetu to już jest to kasa na awans. Dla mnie te liczby są z kosmosu. Spadamy z ligi, Lotos się wycofuje, miasto trochę przykręci kurek, a ten wali z budżetem powyżej 5 mln.

    Zacznę chyba coś innego, powinniśmy otworzyć wątek 2013. Mega zabawowo, bo takie musi być zawsze budowanie składu bez znajomości wysokości kontraktów.
    1. Ułamek(Terlecki tak zapowiadał i mam w dupie jego przeszłość i fakt, że nie ma już wielkiej przyszłości. na 1 ligę to jest lider, a i olbrzymi magnes dla kibiców pytających się czy "Rickardsson jeszcze jeździ? A nie palnałem gafę, przecież mówili w wiadomościach że zmarł".)
    2. Gapiński (Terlecki zapowiadał. A na naszym torze to od dziecka był super jeździec. Kolejny mega lider w 1 lidze).
    3. Suchecki, ale ze Zbyszkiem nie świrować. Nie można się o niego zabijać, jak chcę jeździć za punktówkę(w ramach podwyżki proponuję taką jak ta z eligi) to ok, jak mu zacznie odbijać - przystopować. Stachyra w jego miejsce to żaden kłopot.
    4. Chrzanowski, jakiś cienias musi być, żeby nam nie było go szkoda, że mu się zabiera biegi, żeby nr 6 pojechał ich więcej. Tomek chyba w życiu jest tak samo niemrawy jak na torze, ale znowu- pewnie jakieś tam punkty przywiezie, a jak chcę sezon pokutny- to tylko dobrze o nim świadczy.
    5. THJ, no bo kto? Słyszałem Darcy Ward- to byłaby jakaś rewelacja, ale nie wierzę. Nie wierzę w tego gościa w 1 lidze(choć jeśli tam to u nas), zresztą też trochę szkoda kasy, bo nie sądzę aby w innych ośrodkach zmontowali wielkie składy.
    6. Pieszczek i to z kontraktem na 15 lat. Wiadomo, Krystian będzie miał jeszcze jakiegoś dzwona, będzie miał jakis kryzys, ale bez niego budowa klubu z tożsamością nie ma sensu. To może być największa przyjemność kibica oglądać jak chłopak z sąsiedztwa dochodzi do mistrzowskiego poziomu, nie zmarnujmy tego. A 1 liga to dla niego nawet lepiej, szansa żeby ustabilizować formę na poziomie 10pkt/mecz
    7. Jakiś Szyszko, albo Kossakowski jak się będzie ładnie rozwijał.


    A do tego- zakontraktować całą masę darmowych, zagranicznych odpadów, niektórym to nawet dać gwarancję na kilka meczów typu Gafurov, czy Max. Rotacja w składzie jest zawsze, a my właściwie co roku ściagamy kogoś na mały kontrakt. Są młodzi Duńczycy, jest nawet Brzozowski, są jacyś ruscy, są Angole. To nic nie kosztuje, a na pewno się przyda w długim sezonie przy kontraktowaniu takich niewiadomych jak Chrzanowski i Suchecki.

  2. Powrót do góry    #902
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    markusmarkowski,
    Może jakąś rekomendację mi wpiszesz na rzecznika prasowego?
    jezeli to w czyms Tobie pomoze, to nie widze przeszkod


    Jak chcesz to ustalmy, że obecnie w SKWG jest 15 osób. Jeśli Tobie to w czymś pomoże to proszę bardzo. Ale! Na spotkaniu okazać się może, że jest tych osób 30 lub 50. Ja od początku pisałem, że to jest bez znaczenia. Faktycznie mogłem od razu napisać, że po prostu nie znam tej liczby. Mój błąd.
    tu nie chodzi o moje chciejstwo...
    tu chodzi o wasza przejrzystosc w kontekscie ostatnich i przyszlych dzialan..."dzien dobry, jestesmy SKWG... jest nas wiecej niz 15 nie wiecej niz 50 i doprowadzilismy do zmiany prezesa klubu"
    to oczywiscie taki skrot myslowy...

    Z Pieszczkiem wyszło po kilkudziesięciu godzinach. Taka historia z życia. Na wybrzeze.gda.pl daliśmy ankietę w odpowiedzi do wywiadu z Polnym, gdzie ten poddał w wątpliwość, czy kibice go nie lubię. Krystian jest w znajomych jednego z moich kolegów, który udostępnił na swojej tablicy link do ankiety. Krystian ten link polubił. Zgadnijcie jak zagłosował. Dla mnie to koniec dyskusji pt. owocna współpraca z Polnym.
    Ty swoje zapewnienia o przyszlosci klubowej zawodnika opierales na glosowaniu w ankiecie ?!?!?!
    ja pie.....le !!!
    cofam rekomendacje

    Miejmy też świadomość, że grupy kibicowskie mają jakiś tam charakter i nie można tego zmieniać dla kilku osób. Nie każdemu się to musi podobać i nie każdy musi chcieć w tym uczestniczyć. Tym niemniej konieczne jest otwarcie na innych. To nie ulega najmniejszym wątpliwościom.
    grupy niech sobie i maja charakter jakis tam...ale Stowarzyszenie KIBICOW powinno byc tego pozbawione za wyjatkiem dzialania dla dobra klubu oczywiscie.
    dla kilku osob ? czyli juz zakladasz jakas wielkosc...
    niby sie otwieracie ale zarazem nie...wiedzialem, ze kompromisu w tej materii nie bedzie...
    ja za Sparta na ten przyklad nie przepadam...i co ? na zebraniu lomot ?
    pluralizm...jest takie slowo...wszak niektorym moze to byc obce...

    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    No bez jaj. Plan B awansować w następnym, a plan C w kolejnym. A co ma być? Żużlowy Athletic Bilbao? Tylko wychowankowie i walka o utrzymanie w 1 lidze?

    Prezes RT w przypadku braku awansu zapowiada odejscie...dlatego pytam sie o plan B...znowu burdel w klubie i byc moze dlugi...bo mial byc awans ?


    Jeśli Terlecki zapewni chociaż połowe deklarowanego budżetu to już jest to kasa na awans. Dla mnie te liczby są z kosmosu. Spadamy z ligi, Lotos się wycofuje, miasto trochę przykręci kurek, a ten wali z budżetem powyżej 5 mln.

    dla mnie tez sa to liczby z kosmosu...
    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 16-11-2012 o 07:04

  3. Powrót do góry    #903
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    markusmarkowski,
    Jak będzie organizowane spotkanie SKWG to tutaj na forum z pewnością pojawi się informacja na ten temat. Będziesz mógł przyjść i zapytać na każdy temat. M.in. o liczbę członków. Ja nie znam tej liczby, ale nie sądzę, żeby była mniejsza niż 15.

    mikowhy,
    Twój wpis doskonale wkomponowuje się w prezentowany przez Ciebie pogląd jakoby Polny był DOBRYM prezesem. Tym niemniej faktycznie przyszłość Krystiana w Wybrzeżu, wbrew mojemu początkowemu spokojowi w tej sprawie, wcale nie jest taka pewna. Oczywiście to jest sport profesjonalny i jeśli Krystian oraz jego team uprą się na odejście z GKS-u (oczywiście osoba Polnego nie ma tu nic do rzeczy, a może jedynie służyć naiwnym jako pretekst) to powinni otrzymać taką możliwość. Pozostaje kwestia ustalenia kwoty odstępnego. Myślę, że kwota rzędu jednego miliona złotych byłaby uczciwa dla "nabywcy" i w jakiś sposób zrekompensowała Wybrzeżu utratę tak dobrego i perspektywicznego zawodnika jakim jest Krystian.

    kwidzin,
    Są pomysły funkcjonowania SKWG, ale to forum z pewnością nie jest miejscem do dzielenia się tego typu informacjami. A już napewno nie na tym etapie. Stowarzyszenie w najbliższych dniach się otworzy i w demokratyczny sposób wszystkie wcześniejsze plany mogą zostać zamienione nowymi. Dlatego jaki jest sens deklarowania w tym momencie jakichś konkretów? Jeśli tak bardzo Ciebie interesuje działalność SKWG to zapraszam na spotkanie.
    I oszczędź sobie swoich prymitywnych zaczepek. To niczemu nie służy.

    Lu-KasH,
    Dlatego tak jak już wcześniej pisałem jest pełna świadomość co do tego, że stowarzyszenie jest chce mieć jakąś wartość to musi ewoluować, rozwijać się i pozostaje mi tylko zgodzić się z tym co napisałeś.
    Teraz, na fali euforii pojawiła się świetna szansa dla SKWG, dlatego każdy kolejny ruch musi być przemyślany. Jestem przekonany, że nikt nie ma zamiaru spoczywac na laurach.

    kwidzin,
    Dlatego niezbędne jest otwarcie się stowarzyszenia na nowych członków. Tylko to może pozwolić zachować odpowiednią relację SKWG-klub. Historia z Polnym powinna być świetnym doświadczeniem i pozwolić wyciągnąć wnioski, które uniemożliwią powtórkę z rozrywki.
    Forum nie jest miejscem na wytłumaczanie takich rzeczy. Będzie spotkanie, będą wybory, będą dyskusje nad kierunkiem rozwoju stowarzyszenia. Właśnie na tym ma polegać ta "faszystowska" aktywizacja kibiców. Aby to oni kształtowali realia, a nie przychodzili na gotowe i albo podpisywali się pod tym co jest albo opluwali na forach.

    Sztucer,
    Nie ma czegoś takiego jak "brak ciśnienia na awans". W tym roku Wybrzeże MUSI awansować do Ekstraligi. Rzecz w tym, żeby mieć środki, które pozwolą to osiągnąć bez długów, a nawet z osiągnięciem pewnej nadwyżki, która pozwoli płynnie wejść w nowy sezon.

    Pzdr

    Macieju


    Oszczędź sobie te duże litery bo oczy bolą.

    Nigdy nie twierdziłem, że pan Polny był doskonałym prezesem. Zawsze za to uważałem, że pan Terlecki nie budzi we mnie zaufania i mam nadzieję, że zmienię zdanie. Po paru latach. Bo po roku to g**** można o kims powiedzieć na takim stanowisku.

    Zawsze wiesz najlepiej. Jeśli chodzi o Krystiana widzę, że także. Rozmawiałem z jego ojcem i przytoczyłem tu wręcz jego słowa. Nie ma chyba wiarygodniejszego źródła. Mam nadzieję, że tata Krystiana się za to nie obrazi, ale nie jest chyba tajemnicą, że dobrze im się współpracowało z dawnymi władzami i nie mają jeszcze zaufania do nowych. Jak wielu ludzi zresztą.

  4. Powrót do góry    #904
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Miejmy też świadomość, że grupy kibicowskie mają jakiś tam charakter i nie można tego zmieniać dla kilku osób. Nie każdemu się to musi podobać i nie każdy musi chcieć w tym uczestniczyć.
    Mamy tą świadomość, tylko chcieliśmy mieć to jasno wyartykułowane. I tak jak piszesz, nie każdemu musi się to podobać i nie każdy musi chcieć w tym uczestniczyć. Jak pisze Markus, jeżeli chcecie osiągnąć sukces i być traktowani z należytą powagą, pewne rzeczy musicie zostawić przed stadionem. Ta czy tamta grupa niech ma swój "charakter", stowarzyszenie nie może. W przeciwnym wypadku pozostanie was 15, może 30 czy 50 i staniecie się zwykłym pośmiewiskiem. Swoją drogą ciekawostka z tą niewiedzą odnośnie liczby członków. I jakoś nie przekonują mnie te zapewnienia odnośnie demokratyzacji stowarzyszenia.
    Choć w życiu nie byłem na meczu Lechii, miałem okazję zetknąć się z technikami promocji stosowanymi przez stowarzyszenie kibiców, czy nawet samych zawodników. Kilka pomysłów warto przeszczepić na nasz grunt. I tu macie pole do popisu.

    Cytat Zamieszczone przez mikowhy Zobacz posta
    nie mają jeszcze zaufania do nowych. Jak wielu ludzi zresztą.
    Te nowe władze, to niech się chociaż ukonstytuują. Na dziś ich zwyczajnie nie ma.
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2012 o 07:56

  5. Powrót do góry    #905
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Odlicz od budzetu 2/3 tys widzow na mecz i masz pol banki mniej.
    Zakladane 7 tys to bajka.

  6. Powrót do góry    #906
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Ja podobnie jak mikowhy nie mam zaufania do Pana Terleckiego i jego świty...
    Mam nadzieję, że się mylę i obym za rok nie musiał pisać, a nie mówiłem...

  7. Powrót do góry    #907
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    markusmarkowski,
    Opierałem się na pewnej deklaracji, według której Krystian niezależnie od osoby prezesa pozostanie w Gdańsku. Jak widać, albo był to farmazon, albo również kogoś poniosło z optymizmem. Z sondą to była anegdotka.
    ja za Sparta na ten przyklad nie przepadam...i co ? na zebraniu lomot ?
    I każdy ma prawo mieć własne sympatie wzgledem klubowych zgód. I miałem jedynie na myśli to, żeby w razie braku sympatii dla Sparty nie domagać się od stowarzyszenia zerwania zgody lub w razie kibicowskiego wspierania kolegów z Wrocławia nie negować tego i nie hejtować "betardowcami".
    Prezes RT w przypadku braku awansu zapowiada odejscie...dlatego pytam sie o plan B...znowu burdel w klubie i byc moze dlugi...bo mial byc awans ?
    Dlatego musi być awans. Nie pierwszy przypadek w historii, gdy klub ma jasno wytyczony plan i poniekąd ultimatum. Dlatego trzeba mieć nadzieję, że po prostu wygramy tą ligę.

    Lu-KasH,
    To oczywiste, że Krystian musi być priorytetem dla każdego prezesa. Tutaj rzecz rozbija się o aneks finansowy do kontraktu obowiązującego do końca 2013 roku. Jeśli rządania zawodnika będą z kosmosu to trudno tutaj mówić o braku zaufania do nowego prezesa. Raczej będzie to użycie pretekstu do odejścia, bo pojawiła się świetna oferta z Ekstraligi. Przykład Pawlickich pokazuje, że etos wychowanka marzącego o jeżdżeniu dla macierzystego klubu to ładnie naciągana historia, która ma racje bytu pod warunkiem, że kasa się zgadza.

    mikowhy,
    Nigdy nie twierdziłem, że pan Polny był doskonałym prezesem.
    Nigdy nie twierdziłem, że twierdzisz, że Pan Polny był doskonałym prezesem. Wielkimi literami napisałem "dobrym" i jak doskonale pamiętasz użyłeś właśnie takiego stwierdzenia w naszej rozmowie.

    Szczerze mówiąc trudno mi zrozumieć jakie zaufanie w kibicu może wzbudzać Polny. Bo niby co on gwarantował? Że odbywały się zawody żużlowe w Gdańsku? Żaden z niego gwarant, bo to nie on decydował o tym, że idą bańki ze spółek skarbu państowego i tych podległych pod samorząd, a to właśnie ich pieniądze decydowały o być albo nie być żużla w Trójmieście.

    Oczywiście, że nie ma wiarygodniejszego źródła. Dlatego gratuluję źródła informacji i znajomości. Mimo wszystko zachowałbym na Twoim miejscu malutki margines dla tego co usłyszałeś. Pozostanie Krystiana w Gdańsku będzie też wymagało dobrej woli od tego teamu. Woli która pozwoli zignorować ewentualne oferty z Ekstraligi i zadowolić się niekoniecznie większymi pieniędzmi przy jeździe w I lidze. Jeśli nowy prezes przedstawi konkretny budżet to właściwie cały element zaufania powinien być w tym miejscu wyczerpany i sprawa przyklepana. Nie muszę mieć racji, ale ja po prostu nie wierzę w to, że gdyby Polny został to sprawa byłaby już jasna - niezależa od pieniędzy w aneksie.

    kwidzin,
    Jak pisze Markus, jeżeli chcecie osiągnąć sukces i być traktowani z należytą powagą, pewne rzeczy musicie zostawić przed stadionem. Ta czy tamta grupa niech ma swój "charakter", stowarzyszenie nie może.
    I ja się z tym zgadzam. Tym niemniej przyszli członkowie stowarzyszenia będą też musili zaakceptować, że w swoim towarzystwie będą mieli osoby bardziej zaangażowane kibicowsko. Przykład takiej tolerancji opisałem już nieco wyżej.
    Te nowe władze, to niech się chociaż ukonstytuują. Na dziś ich zwyczajnie nie ma.
    I to jest niestety duży problem na chwilę obecną, z którym po prostu trzeba się jak najszybciej uporać.

    gksiak,
    Odlicz od budzetu 2/3 tys widzow na mecz i masz pol banki mniej.
    Zakladane 7 tys to bajka.
    Mogę się mylić, ale te 7 tysięcy kibiców było liczonych dla peryferyjnie niskich cen biletów, które jednak pozwalają myśleć, że tych ludzi będzie dużo.

    PiXeL,
    Ja podobnie jak mikowhy nie mam zaufania do Pana Terleckiego i jego świty...
    Mam nadzieję, że się mylę i obym za rok nie musiał pisać, a nie mówiłem...
    I bardzo dobrze, że nie masz zaufania. Takich osób trzeba w stowarzyszeniu. Sądzę jednak, że "z dwojga złego" jest to i tak dużo lepszy kandydat ot Macieja Polnego. Po prostu.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2012 o 09:55
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #908
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez PiXeL Zobacz posta
    Ja podobnie jak mikowhy nie mam zaufania do Pana Terleckiego i jego świty...
    Mam nadzieję, że się mylę i obym za rok nie musiał pisać, a nie mówiłem...
    Nie ma ludzi,on był jedynym wyjściem na ta chwile
    To akurat wszyscy podkreślali

    Mam nadzieje ze Ci co go poparli odpowiednio go przypilnują
    choćby z kontraktem Ułamka

    Jest wiele spraw które nie powinny miec miejsca,Robert ma jego kartę zawodnicza,zarazem chce go do klubu w którym jest prezesem
    Nie wiadomo jak jest z Gapa ,podobnie?
    GKS THE BEST

  9. Powrót do góry    #909
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    markusmarkowski,
    I każdy ma prawo mieć własne sympatie wzgledem klubowych zgód. I miałem jedynie na myśli to, żeby w razie braku sympatii dla Sparty nie domagać się od stowarzyszenia zerwania zgody lub w razie kibicowskiego wspierania kolegów z Wrocławia nie negować tego i nie hejtować "betardowcami".
    no nie rozumie czlowieka jedna Stowarzyszenie nie ma miec zadnych zgod, kos czy innych kuswa ultimatum !!!
    Stowarzyszenie powinno byc ponad tymi bzdetami...toc piszemy o tym od stron paru...a ze w stowarzyszeniu bedzie grupa jakis ultras, ktora kocha Sparte to ok...ich prawo. Tylko czasami wyczucia potrzeba...taktu... jak ich milosc spuszcza klub pozostalych czlonkow stowarzyszenia do nizszej ligi... to taki przyklad najswiezszy...

  10. Powrót do góry    #910
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Odlicz od budzetu 2/3 tys widzow na mecz i masz pol banki mniej.
    Zakladane 7 tys to bajka.
    A tu się nie zgodzę z Tobą Artur. W trakcie sezonu mamy do czynienia zazwyczaj z efektem kuli śniegowej lub topniejącego bałwana (zupełnie jak na twoim balkonie ). Jak jest skład i parcie na awans to na 1-2 meczach może być minimalnie mniej ludzi ale po 1-2 zwycięstwach dobijemy do tzw gdańskiego standardu pierwszoligowego minionych lat czyli 7-8 tysi ludzi. To jest tzw "półżelazny elektorat", który jest gotowy iść na I ligę, byleby oglądać zwycięstwa.

    Jak się wtopi pierwsze 1-2 mecze to mamy efekt topniejącego bałwana (ja ja, Herr Schneeman) i z każdym meczem, którego nie wygramy, półżelazny elektorat się wykrusza i zostają tylko ci, dla których wierność jest istotą honoru + ACAB czyli jakieś max. 1500-2000 luda.

    Konkludując - będzie skład, będzie około 8000 ludzi. Raz mniej raz więcej, ważne żeby średnia w perspektywie roku wyniosła 8 tysi.

    Opierałem się na pewnej deklaracji, według której Krystian niezależnie od osoby prezesa pozostanie w Gdańsku.
    Oprzyj się lepi ło ścianę w przedpokoju. Pewniej się poczujesz.

    Mam nadzieje ze Ci co go poparli odpowiednio go przypilnują
    choćby z kontraktem Ułamka
    Z tym pilnowaniem to bym nie przesadzał na miejscu SKWG. Prezes to nie uczeń w trzeciej klasie. Jak będą przesadzać z wtykaniem nosa to zwyczajnie pogoni ich z klubu i będą nici z monitoringu. Ja funkcję w klubie dla członka SKWG postrzegam tylko i wyłącznie na zasadzie honorowego członka zarządu, prokurenta ds kontaktów z mediami czy coś w tym stylu. Tylko funkcja, która pozwala być, słuchać, wyrazić swoją opinię. Nic więcej. Jeśli chcemy znać zdanie kibiców w danej sprawie, to mamy odpowiednie narzędzia, aby je poznać. Niedopuszczalna jest dla mnie sytuacja, gdy grupa kilkudziesięciu osób nazywająca się głosem ludu (rzekomo wszystkich kibiców) będzie decydowała o losach klubu. Zwłaszcza jeśli zarząd ma być 2-3 osobowy, jeden głos ma kolosalne znaczenie.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  11. Powrót do góry    #911
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    jak ich milosc spuszcza klub pozostalych czlonkow stowarzyszenia do nizszej ligi... to taki przyklad najswiezszy...
    To tylko kropla, która przelała. Mnie wciąż mierzi na samą myśl, jaki klub nam robił dobrze w latach 90-tych.

    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Z tym pilnowaniem to bym nie przesadzał na miejscu SKWG. Prezes to nie uczeń w trzeciej klasie. Jak będą przesadzać z wtykaniem nosa to zwyczajnie pogoni ich z klubu i będą nici z monitoringu. Ja funkcję w klubie dla członka SKWG postrzegam tylko i wyłącznie na zasadzie honorowego członka zarządu, prokurenta ds kontaktów z mediami czy coś w tym stylu. Tylko funkcja, która pozwala być, słuchać, wyrazić swoją opinię. Nic więcej. Jeśli chcemy znać zdanie kibiców w danej sprawie, to mamy odpowiednie narzędzia, aby je poznać. Niedopuszczalna jest dla mnie sytuacja, gdy grupa kilkudziesięciu osób nazywająca się głosem ludu (rzekomo wszystkich kibiców) będzie decydowała o losach klubu. Zwłaszcza jeśli zarząd ma być 2-3 osobowy, jeden głos ma kolosalne znaczenie.
    W Rzeszowie już to przerabiali. Pewna grupa wcinała się za bardzo i... teraz nawet nie bywa na meczach.
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2012 o 11:36

  12. Powrót do góry    #912
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    no nie rozumie czlowieka jedna Stowarzyszenie nie ma miec zadnych zgod, kos czy innych kuswa ultimatum !!!
    Stowarzyszenie powinno byc ponad tymi bzdetami...toc piszemy o tym od stron paru...a ze w stowarzyszeniu bedzie grupa jakis ultras, ktora kocha Sparte to ok...ich prawo. Tylko czasami wyczucia potrzeba...taktu... jak ich milosc spuszcza klub pozostalych czlonkow stowarzyszenia do nizszej ligi... to taki przyklad najswiezszy...
    Każdy nowy członek powinien mieć świadomość, że w SKWG działają osoby, dla których ta zgoda jest czymś istotnym. Przecież w statucie nie ma nic na temat zgody.

    Poprawnie powinienem był napisać:
    markusmarkowski,
    I każdy ma prawo mieć własne sympatie wzgledem klubowych zgód. I miałem jedynie na myśli to, żeby w razie braku sympatii dla Sparty nie domagać się od aktywnych kibicowsko członków stowarzyszenia zerwania tej zgody, nie negować tego co robią i nie hejtować ich "betardowcami".
    Zapomnijmy już o tym niefortunnym meczu barażowym. Było, minęło. W najbliższym roku na pewno się to nie powtórzy.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #913
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Każdy nowy członek powinien mieć świadomość, że w SKWG działają osoby, dla których ta zgoda jest czymś istotnym. Przecież w statucie nie ma nic na temat zgody.
    A w ogóle coś jest? Zresztą skoro nie ma, to starzy członkowie niech uprawiają zgody na forum prywatnym. W przeciwnym wypadku stowarzyszenie, nie będzie posiadać żadnej legitymacji do reprezentowania ogółu kibiców.

    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Zapomnijmy już o tym niefortunnym meczu barażowym. Było, minęło. W najbliższym roku na pewno się to nie powtórzy.
    Coś czytałem, że Krystyna ma dziś ogłosić upadłość?
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2012 o 11:51

  14. Powrót do góry    #914
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Coś czytałem, że Krystyna ma dziś ogłosić upadłość?
    No to widzisz, problem sam się rozwiązał. Jeszcze niech Bydgoszcz ogłosi upadłość to przynajmniej będzie parzysta liczba drużyn w Elidze.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #915
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Zapomnijmy już o tym niefortunnym meczu barażowym. Było, minęło. W najbliższym roku na pewno się to nie powtórzy.
    Znowu piszesz "na pewno" o czymś niepewnym. A jak "góra" jednak ustali, że w 2014 ma być 8 drużyn w E-lipie i w związku z tym w 2013 ostatnia drużyna nie spada tylko jedzie baraż z pierwszą ekipą z I ligi. Wrocek będzie ostatni a Wybrzeże pierwsze?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  16. Powrót do góry    #916
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ja też marnie widzę to otwarcie. Ile u nas na stadionie jest grup chcących się organizować i coś organizować (doping, oprawy, wyjazdy, spotkania z żużlowcami, działaczami, akcje charytatywne, itp..)?. Ile grup osiedlowych, ile stowarzyszeń kibiców?. Jedna grupa "Ultras Wybrzeże", przez którą w ostatnim dziesięcioleciu przewinęło się blisko 100 osób, która teraz liczy może z 30 osób. Druga grupa to 15 członków SKWG, składająca się z osób działających w UW. A przecież nikt nikomu nie zabrania powoływania kolejnych grup, chcących działać na wizerunek naszego klubu. Mało tego UW cały czas jest otwarte. Oby na fali mobilizacji i otwarcia SKWG coś się zmieniło, ale jak wspomniałem marnie to widzę. Po prostu taką postawę na żużlowych trybunach obserwujemy od lat. Z dystansu - po patrzę, ocenię, skrytykuję, czasami poklepię po plecach . Osobom od "betardziaków" pewnie do głowy nie przyszłoby bluzganie, gwizdanie, gdyby ruszyły się czasami dalej za Gdańsk, gdzie te "betardziaki" wielokrotnie pojawiały się na wyjazdowych meczach Wybrzeża, zdzierając za GKS gardła. Mogły też wcześniej wybić kibicom Wybrzeża działającym w latach 90 jakkolwiek bratanie się z Wrocławiem. Nie byłoby "problemu"

  17. Powrót do góry    #917
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Znowu piszesz "na pewno" o czymś niepewnym. A jak "góra" jednak ustali, że w 2014 ma być 8 drużyn w E-lipie i w związku z tym w 2013 ostatnia drużyna nie spada tylko jedzie baraż z pierwszą ekipą z I ligi. Wrocek będzie ostatni a Wybrzeże pierwsze?
    Wyobrażasz sobie sytuację, żeby pierwsze miejsce w I lidze nie było premiowane awansem? Bo ja nie.
    Jeśli pojedzie 10 drużyn i 3 spadną to trudno sobie wyobrazić, żeby w tym gronie nie było Sparty. Wówczas chyba zrezygnują z barażu. Nie wiem jaki byłby sens rozgrywać baraż między siódmą drużyną z Eligi i drugą z I ligi. A nawet jeśli będzie dodatkowy mecz o prawo udziału w Ekstralidze 2014 to wątpię, aby Wrocław mógł w tabeli wyprzedzić bogatszych z Zielonej Góry, Torunia, Gorzowa, Leszna, Częstochowy, Rzeszowa i Tarnowa.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2012 o 12:11
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #918
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Nie chcielibyście wystąpić w Rozmowach w Toku? Tytuł odcinka: "Jestem konsekwentny we własnej niekonsekwencji".

    Przeczytajcie ostatnie cztery strony i zanim będzie mówić SKWG co ma robić wypracujcie kompromis własnych poglądów Od 3 lat pomstujecie na Polnego - jest dobrze, SKWG protestuje przeciw Polnemu - źle, chcecie zmiany prezesa - dobrze, SKWG - doprowadza do konkursu - źle, uważacie głos kibiców za ważny - dobrze, SKWG ma przedstawiciela w komisji - źle, chcecie menagera na stanowisku - dobrze, pojawia się Robert Terlecki - źle,jest konferencja - źle, Robert Terlecki wygrywa - źle, bo te złe betardziaki będą miały stanowiska, ble, ble, ble.
    Z całym szacunkiem gdybyśmy Was słuchali dziś Polny byłby prezesem, a liczba postów na forum wzrosłaby Nam o 200.. Bo na tym by się całe działanie skupiało. Ja rozumiem, że Wy zrobilibyście to lepiej, że macie lepszy plan, lepszego kandydata i wyższe kompetencje. Szczerze gratuluje. Ale jeśli Wasze życie zawodowe i prywatne blokuje Wam możliwość działania lub zwyczajnie Wam się nie chce, a od kilku lat ograniczacie się do krytyki, nie oczekujcie, że ktoś będzie się Waszymi opiniami przejmował.

    Ze specjalną dedykacją dla Was: http://patrycja93x.wrzuta.pl/audio/8...W5/ira-sprobuj

    Pozdrawiam serdecznie
    karierowicz, pseudomarketingowiec, betardziak, kibol, ultras, gimbus, dzieciak bez szkoły, a przede wszystkim (ze względu na czytanie tego forum) masochista.

  19. Powrót do góry    #919
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Pomyliłem się. Chodziło mi nie o to, że ostatnia drużyna nie spada, tylko dwie spadają a ósma jedzie baraż z pierwszą z I ligi. Jest możliwa taka konfiguracja.

    Edit: Fader nie ma się co indyczyć. Każdy swoje zdanie wyraża. Ot co. Nie odpisałeś na mojego posta, jakią funkcję dla członka SKWG przewidujesz w klubie? Powtarzam. Pytałem, ponieważ ta ostatnia pisanina spowodowała u mnie lekkie zwątpienie w intencje SKWG.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 16-11-2012 o 12:28
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  20. Powrót do góry    #920
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Father, i znów obruszasz się jak dzieciak. A dyskusja zupełnie nie o tym. Bardzo dobrze, że doszło do konkursu, bardzo dobrze, że Polny odszedł i bardzo dobrze, że stowarzyszenie przyłożyło do tęgo rękę. To chyba jest jasne, zrozumiałe i nikt tego nie kwestionuje. Jeżeli wyciągacie inne wnioski po lekturze tego forum, to kolejny raz zalecę odpoczynek i spacer na powietrzu. Wymieniamy poglądy na temat przyszłości stowarzyszenia. Sami postulujecie otwartość, domagacie się wolnych wniosków. Jak ktoś słusznie zauważył, nie każdy ma czas, czy ochotę robić to w ten czy inny sposób. Ale skoro podnoszone są na forach pewne pytania, to padają odpowiedzi. Sami widzicie ile jeszcze pracy przed wami. Aspirujecie do miana poważnej organizacji, a na dziś funkcjonuje w powszechnej opinii taki a nie inny wizerunek środowiska najzagorzalszych kibiców. Wizerunek, na który sami pracujecie. I tylko do was zależy, dokąd to zmierza. Chcecie być poważnie traktowani, raczcie wysłuchać opinii innych. Jeżeli dobrze wam z tym, to zmieńcie nazwę stowarzyszenia na UW i przestańcie zawracać głowę reszcie stadionu. Wtedy będziecie mogli dowolnie krzewić kanony kultury kibicowskiej, i zawierać zgody nawet z Izolatorem Boguchwała. Nam będzie nic do tego. Tyle, że jak pisze Biaggi, żyjecie w swoim świecie i o żadnej otwartości, przede wszystkim z waszej strony nie może być mowy. Jak mantrę powtarzacie, masz coś przyjdź porozmawiaj do młyna. Po pierwsze spotkania zwykłem odbywać w innych okolicznościach przyrody, po drugie z kim i o czym? Naprawdę uważacie, że poważni ludzie posiadający wiedzę, kontakty i pieniądze będą się integrować ze stowarzyszeniem poprzez aktywne uczestnictwo w młynie i żłopanie piwska z ziomami z Wrocławia? Czy choćby poprzez firmowanie swoim członkostwem pewnych działań? Życzę samych sukcesów, bo mam wrażenie, że taka linia programowa dominuje. Proponuję wziąć życie na poważnie. Życie to nie tylko, wyjazdy, zgody i dziwne transparenty. O ile tego nie zrozumiecie, zgnijecie we własnym sosie i dalej będziecie tak a nie inaczej odbierani.

    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Pytałem, ponieważ ta ostatnia pisanina spowodowała u mnie lekkie zwątpienie w intencje SKWG.
    Szczery jak zwykle do bólu Maciek, afirmował nie tak dawno postawę dziś dresy, jutro garnitury, więc może jest coś na rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2012 o 13:10

  21. Powrót do góry    #921
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    To skoro już temat SKWG został wyczerpany w formie forumowej to skupimy się na nazwiskach zawodników, ktorych chcielibyśmy i których byśmy wcale nie chcieli. Może założyć wątek GKS Wybrzeże Gdańsk 2013? Lu-KasH, chcesz czynić honory?
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2012 o 13:24
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #922
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    ta ostatnia pisanina spowodowała u mnie lekkie zwątpienie w intencje SKWG.
    niesamowity argument za wstapieniem w szeregi...
    zaproszenie do wspolpracy...
    i tak wogole
    ja wymiekam...porazajaca logika...

    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    To skoro już temat SKWG został wyczerpany w formie forumowej to skupimy się na nazwiskach zawodników, ktorych chcielibyśmy i których byśmy wcale nie chcieli.
    tak..zacznijmy lepiej marzyc
    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 16-11-2012 o 13:33

  23. Powrót do góry    #923
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    PiXeL,

    I bardzo dobrze, że nie masz zaufania. Takich osób trzeba w stowarzyszeniu. Sądzę jednak, że "z dwojga złego" jest to i tak dużo lepszy kandydat ot Macieja Polnego. Po prostu.
    Jak mnie tu tak agitujesz to jakieś konkrety na PW podeślij!

  24. Powrót do góry    #924
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No tak, jeśli chodzi o merytorykę to mielimy tu tematy jak krowa wybekaną trawę. Porozmawiać będzie można pewnie dopiero za parę miesięcy.

    Mi wiele założeń nowego prezesa nie przypadło do gustu [Ułamek, podstawa to bandy ledowe itp]. Nie darzyłem uwielbieniem poprzedniego ale przynajmniej wiedziałem czego sie po nim spodziewać.

    Chciałbym tylko wspomnieć o jednej rzeczy. Rozmowy prywatne to co innego niż dyskusje toczone tutaj. To forum publiczne. Dlatego Maćku wiem, że nie lubisz rad, bo uważasz się za człowieka nieprzeciętnie mądrego, ale jeszcze jednej Ci udzielę. Występując tu w roli rzecznika Stowarzyszenia musisz starać się być bardziej dyplomatyczny i mniej impertynencki i kontrowersyjny. Nie zjednacie sobie poparcia i nie stworzycie tego o co Wam chodzi, w ten sposób dyskutując z przedstawicielami kibiców. A sposób w jaki dyskutujesz jest impertynencki. Inni mogą być mili a Ty w tym przypadku musisz.

  25. Powrót do góry    #925
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez father_gks Zobacz posta
    Nie chcielibyście wystąpić w Rozmowach w Toku? Tytuł odcinka: "Jestem konsekwentny we własnej niekonsekwencji".

    Przeczytajcie ostatnie cztery strony i zanim będzie mówić SKWG co ma robić wypracujcie kompromis własnych poglądów Od 3 lat pomstujecie na Polnego - jest dobrze, SKWG protestuje przeciw Polnemu - źle, chcecie zmiany prezesa - dobrze, SKWG - doprowadza do konkursu - źle, uważacie głos kibiców za ważny - dobrze, SKWG ma przedstawiciela w komisji - źle, chcecie menagera na stanowisku - dobrze, pojawia się Robert Terlecki - źle,jest konferencja - źle, Robert Terlecki wygrywa - źle, bo te złe betardziaki będą miały stanowiska, ble, ble, ble.
    Z całym szacunkiem gdybyśmy Was słuchali dziś Polny byłby prezesem, a liczba postów na forum wzrosłaby Nam o 200.. Bo na tym by się całe działanie skupiało. Ja rozumiem, że Wy zrobilibyście to lepiej, że macie lepszy plan, lepszego kandydata i wyższe kompetencje. Szczerze gratuluje. Ale jeśli Wasze życie zawodowe i prywatne blokuje Wam możliwość działania lub zwyczajnie Wam się nie chce, a od kilku lat ograniczacie się do krytyki, nie oczekujcie, że ktoś będzie się Waszymi opiniami przejmował.

    Ze specjalną dedykacją dla Was: http://patrycja93x.wrzuta.pl/audio/8...W5/ira-sprobuj

    Pozdrawiam serdecznie
    karierowicz, pseudomarketingowiec, betardziak, kibol, ultras, gimbus, dzieciak bez szkoły, a przede wszystkim (ze względu na czytanie tego forum) masochista.

    zabojcza riposta!

    Ojcze, jestes na starcie a oczekujesz ze bedziesz juz teraz noszony na rekach.

    Ja juz na ten temat koncze...konczac ...moze zrozumiesz ostatnie kilka stron:

    - wiekszosc nie ma nic przeciwko obalenia Polnego.wrecz przeciwnie

    wiekszosc tutaj piszacych zadaje pytania odnoscnie przyszlosci. na konkursie stawil sie jeden kontrkandydat. kandydat ten moze nie zostal przez was zmuszony ale namowiony. kandydat ten bez waszego wsparcia (prawdopodobnie) nie przystapil by do konkursu. Okazuje sie ze i Stowarzyszenie obejmie funkcje w nowych strukturach. Czy kur.wa proste pytania odnoscie Stowarzyszenia, odnosnie pelnienia funkcji zarowno w Stowarzyszeniu jak i GKSie, konfliktu interesow itede itepe to wyzsza szkola?

    czy Ty (wraz z Mackiem) uwazasz naprawde ze dyskusje prowadzisz z banda debilii?

    Kur.wa: nosiles przez lata Polnego na rekach..., zapomniales w momencie objecia funkcji przez Polnego dokladniej patrzec mu na rece. Prawdziwa robota i wyzwania zaczelo sie dopiero teraz. Jezeli przy kazdym niewygodnym pytaniu bedziesz odsylal na wrzute.pl to daleko nie zajdziesz. Aczkolwiek przeciez jestes i jestescie otwarci.

    P.s. Juz sie boje spytac czy Terlecki moze jednoczesnie pelnic funkcje managera zawodnikow jak i prezesowac GKS. Na zachodzie jest to w wiekszosci przypadkow zabronione.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 16-11-2012 o 15:34

  26. Powrót do góry    #926
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Szanowny mikowhy,

    Nigdy nie byłem i również obecnie nie jestem rzecznikiem Stowarzyszenia Kibiców Wybrzeża Gdańsk. Nie sprawuję także żadnej innej funkcji w SKWG. Jako osoba, która w ostatnim czasie stała się aktywna w działaniach SKWG chciałem swoimi wpisami jedynie zaspokoić ciekawość kilku forumowiczów wykładając moje własne przemyślenia i posiadaną, niestety dość wąską, wiedzę z danego zagadnienia. Moje odpowiedzi nie są z nikim konsultowane a wynikają jedynie z tego, że chciałem innym użytkownikom nieco przybliżyć profil stowarzyszenia. Zdaję sobie również sprawę z faktu, że moja rola w działaniach na rzecz doprowadzenia do konkursu jest dla Ciebie jak najgorszym świadectwem dla całego stowarzyszenia.

    Prawdą jest, że po poprzedni prezes był przewidywalny. Opierał finanse o publiczne spółki, zaniedbywał marketing, nie przeszkadzał w szkoleniu młodzieży, nie potrafił zrównoważyć budżetu ani zbudować odpowiedniej aury wokół gdańskiego żużla. Do tego wyzyskiwał klub dla własnych korzyści majątkowych, być może nawet łamiąc przy tym prawo. Budował bardzo negatywny wizerunek Wybrzeża w środowisku żużlowym co przekładało się na kadrę drużyny w kolejnych sezonach. Te działania były prowadzone sukcesywnie przez 7 lat i ich wynikiem jest to obecny bałagan w klubie i zszargany wizerunek Wybrzeża. W chwili obecnej żadna osoba z poprzedniego zarządu ani Rady Nadzorczej nie jest w stanie określić sytuacji finansowej spółki GKS Wybrzeże SA. Na chwilę obecną zadłużenia szacuje się na kilkaset tysięcy złotych.
    Oczywiście nowe zawsze wiąże się z niepewnością i naturalną postawą jest wstrzymanie się z zachwytami do chwili, gdy "nowi" faktycznie zasłużą na ciepłe słowo. Tym niemniej zupełnie nie rozumiem sceptycyzmu wobec band LED-owych, które miałyby okazać się dużo bardziej dochodowe od klasycznych malunków na drewnianych bandach.
    Warto również zauważyć, że czymś innym jest dystans do nowego, a czym innym pozbawiona logiki pozytywna ocena poprzedniego zarządu, dla którego określenie "dobry" jest najmniej odpowiednim.
    * * *
    Jeśli ktokolwiek oprócz Wojciecha poczuł, że jestem impertynencki i kontrowersyjny (?) to chciałbym przeprosić za taką postawę. Postaram się w przyszłości być mniej impertynencki i mniej kontrowersyjny, aby reprezentować SKWG w możliwie korzystny sposób na łamach niniejszego forum dyskusyjnego - SportsBoard.pl.

    Serdecznie pozdrawiam,
    MaciekGKS

    PS. gksiak, Terlecki zapowiedział, że w chwili objęcia funkcji prezesa GKS Wybrzeże SA przestanie być menadżerem któregokolwiek z zawodników (odsyłam do zapisu video z debaty w NOT).
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2012 o 15:37
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #927
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Nigdy nie byłem i również obecnie nie jestem rzecznikiem Stowarzyszenia Kibiców Wybrzeża Gdańsk. Nie sprawuję także żadnej innej funkcji w SKWG. Jako osoba, która w ostatnim czasie stała się aktywna w działaniach SKWG chciałem swoimi wpisami jedynie zaspokoić ciekawość kilku forumowiczów wykładając moje własne przemyślenia i posiadaną, niestety dość wąską, wiedzę z danego zagadnienia. Moje odpowiedzi nie są z nikim konsultowane a wynikają jedynie z tego, że chciałem innym użytkownikom nieco przybliżyć profil stowarzyszenia.
    Powinno być jeszcze, Zabierając głos w tych sprawach, nie posiadam elementarnej wiedzy dotyczącej celów statutowych, liczebności członków, powiązań z UW, etc. Zamierzam działając w stowarzyszeniu nieść pod ciemne strzechy, kaganek kanonu kultury kibicowskiej. Oczywiście bez konsultacji, na własny rachunek, bez wiedzy dotyczącej twórczości UW, nie mogąc rozwinięcia skrótu ACAB znaleźć nawet na guglach. Tak, chyba faktycznie uważasz nas za bandę debili.
    Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastko. Wygląda to tak, że z jednej strony chcecie uchodzić za poważnych ludzi, mających misję do spełnienia i obejmujących prestiżowe stanowiska. Z drugiej zaś dalej imponować piętnastkom w młynie, jacy to z was masta gangsta hools. Tyle, że tak się zwyczajnie nie da.
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2012 o 15:52

  28. Powrót do góry    #928
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Z jakimi zawodnikami podjął pan już wstępne rozmowy odnośnie jazdy w Gdańsku?

    - Rozmawiałem z Sebastianem Ułamkiem i z Tomaszem Gapińskim. Te sprawy nie będą jednak do końca moją rolą. Najpierw musimy znaleźć trenera i menedżera, po czym będziemy finalizowali różne tematy. To tylko moje typy, a nie ja będę ustalał skład. Gdy w piątek ogłoszony zostanie KSM, to możemy na poważnie mówić o składzie.



    wyrazil sie dyplomatycznie.

  29. Powrót do góry    #929
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    kwidzin,
    Nie moja wina, że nie potrafisz dostrzec sarkazmu w formie powyższego wpisu.
    Swoją drogą faktycznie ja jestem typowym przedstawicielem subkultury kibicowskiej. Typowy ze mnie chuligan! Faszysta i fan mordercy Dmowskiego (to z dzisiejszego Szewacha Weiss'a).

    Nie no, panowie, dajmy sobie spokój z tym uważaniem się za debili, bo widzę że zostało to niestety podchwycone, jakby to jeszcze była prawda. Równie dobrze można odbić piłeczkę, ale po co? W przyszły weekend będzie zorganizowane spotkanie otwarte SKWG. Kto będzie miał ochotę ten przyjdzie, a kto będzie miał to w dupie to będzie dalej jątrzył na forum. Jest dużo do zrobienia i mam nadzieję, że czynny udział w budowaniu stowarzyszenia wezmą także osoby z tego forum.

    Ja już na ten temat nie mam nic do dodania.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2012 o 16:04
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #930
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Tym niemniej zupełnie nie rozumiem sceptycyzmu wobec band LED-owych, które miałyby okazać się dużo bardziej dochodowe od klasycznych malunków na drewnianych bandach.
    ??? czy ja dobrze czytam ???
    czyli bandy wokol toru mialyby byc wyswietlaczami LED ?!
    jezeli tak, to wiekszej...jak to nazwac delikatnie, by nikogo nie urazic...
    bzdury nie widzialem...
    po pierwsze - bandy podczas meczu sa uj....ne na maksa watpliwa korzysc dla reklamodawcy
    po drugie - nie ma mowy by podczas biegu na torze cos migotalo wokol toru i rozpraszalo zawodnikow
    po trzecie - w razie bumbum koszt naprawy wzrasta niewspolmiernie do bandy drewnianej

    jezeli juz, to takie rozwiazanie wchodzi w rachube tylko na murawie i to nie podczas biegu...

  31. Powrót do góry    #931
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    ??? czy ja dobrze czytam ???
    czyli bandy wokol toru mialyby byc wyswietlaczami LED ?!
    jezeli tak, to wiekszej...jak to nazwac delikatnie, by nikogo nie urazic...
    bzdury nie widzialem...
    po pierwsze - bandy podczas meczu sa uj....ne na maksa watpliwa korzysc dla reklamodawcy
    po drugie - nie ma mowy by podczas biegu na torze cos migotalo wokol toru i rozpraszalo zawodnikow
    po trzecie - w razie bumbum koszt naprawy wzrasta niewspolmiernie do bandy drewnianej

    jezeli juz, to takie rozwiazanie wchodzi w rachube tylko na murawie i to nie podczas biegu...
    Ja nie wiem czy chodzi o bandy LED. Może coś źle zrozumiałem i chodzi o reklamy na murawie. Jeśli o bandy LED to ad. "po pierwsze" - zdjęcie po meczu barażowym ze Spartą:

    Jak widać są one niemal zupełnie czyste.

    Ad. "po drugie"
    Tu pytanie do zawodników. Tym niemniej wątpię, aby podczas minutowego wyścigu zwracali uwagę na jakieś bzdury z otoczenia.

    Ad. "po trzecie"
    Można ubezpieczyć. To już będzie decyzja biznesowa, której odpowiedzialność poniesie klub. Jeśli się to nie skalkuluje to tego nie będzie. Proste.

    Jestem daleki od krytykowania pomysłu, którego szczegółów W OGÓLE nie znamy.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2012 o 16:21
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #932
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    pierwsza kalkulacje do dyrektora ds marketingowych i ksiegowego:

    koszt zakupu + koszt staly utrzymana + amortyzacja plus sredni koszty napraw w relacji do wiekszych szacunkowych przychodow. dodajemy to tego plusy i minusy funkcjonalnosci na stadionie zuzlowym i mamy recepte na zakup lub nie.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 16-11-2012 o 16:29

  33. Powrót do góry    #933
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    pierwsza kalkulacje do dyrektora ds marketingowych i ksiegowego:

    koszt zakupu + koszt staly utrzymana + amortyzacja plus sredni koszty napraw w relacji do wiekszych szacunkowych przychodow.
    Takie bandy się wypożycza od podmiotów, które oferują takie usługi. Robią tak wszędzie. Potwierdzeniem mogą być często spotykane na imprezach sportowych reklamy wyświetlane na bandach, gdzie reklamuje się... firma wypożyczająca bandy LED.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #934
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Te działania były prowadzone sukcesywnie przez 7 lat i ich wynikiem jest to obecny bałagan w klubie i zszargany wizerunek Wybrzeża.
    Zadziwiające Maciuś jak wybiórczo dobierasz słownictwo. Zapomniałeś jaki wizerunek miało Wybrzeże zanim Maciek Polny i spółka przyszli do klubu? Akurat w tej kwestii przez 7 lat prezesury MP zaszła zmiana in plus. Piszesz, że zszargał. Wg mnie nieco polepszył. Piszesz o tuzinach członków GWSK podczas gdy jest ich piętnastu? Dla mnie przez to ciągłe żonglowanie faktami przestałeś być wiarygodny w tym co piszesz.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  35. Powrót do góry    #935
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    ad 1 i ad 3 - ok. moze nie beda brudne i mozna ubezpieczyc
    co do ad2 - to chyba nie lezy w widzimisie zawodnikow. tor zuzlowy musi spelniac odpowiednie wymagania techniczne i watpie by te dopuszczaly dodatkowe "migotki" skoro sygnalizacja swietlana odpowiada za bezpieczenstwo na torze...cos takiego musialoby raczej przejsc przez GKSZ.

  36. Powrót do góry    #936
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Zadziwiające Maciuś jak wybiórczo dobierasz słownictwo. Zapomniałeś jaki wizerunek miało Wybrzeże zanim Maciek Polny i spółka przyszli do klubu? Akurat w tej kwestii przez 7 lat prezesury MP zaszła zmiana in plus. Piszesz, że zszargał. Wg mnie nieco polepszył. Piszesz o tuzinach członków GWSK podczas gdy jest ich piętnastu? Dla mnie przez to ciągłe żonglowanie faktami przestałeś być wiarygodny w tym co piszesz.
    Zmiana in plus to moża była do połowy 2009 roku. Suma sumarum dalej jest kibel, a do stanu z 1999 roku, gdy GKS stał się marką na całym Pomorzu to na pewno wcale nie jest bliżej po sezonie 2012 niż po 2005.
    Pisałem, że nie będę podawał liczby członków SKWG bo jej nie znam. Po co mam pisać, że jest 15 osób skoro może się okazać, że jest ich 30 lub 50.

    markusmarkowski,
    Pełna zgoda. Ale to jest tylko pomysł. Dlatego nie widzę sensu postawy "braku zaufania" dla Terleckiego skoro ten nawet nie miał szansy na zaprezentowanie swoich pomysłów. Zostanie prezesem to zapewne zrobi jakąś konferencję połączoną z debatą i tam będzie można wysłuchać jego argumentów i w razie niepewności zadać pytanie. Jeśli mnie pamięć nie myli to przed spotkanie w NOT były tutaj na forum niejasności. Niestety żaden z forumowiczów nie przybył na spotkanie mimo możliwie dogodnego terminu (wtorek, godz. 18:00, centrum Gdańska) i nie zadał pytania. A jeśli ktoś był to tym gorzej, bo okazał się zwykłym malkontentem.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2012 o 16:37
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #937
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    w rachunku duzo sie nie zmienia.

    koszt wynajmu - kosz staly utrzymania - koszt napraw (chyba ze wynajem jest all in, aczkolwiek watpie).

    jezeli jest to sponsor i bedzie chcial "fundnac" ledy to trzeba przeanalizowac tylko funkcjonalnosc. Nie wiem, jak ktos w nie na prostej ****** czy nie bedzie fajerwerku lub tam jakies inne bzdety.

    jezeli wyjdzie ze sie oplaca i w niczym nie przeszkadza to why not. Zmieni sie slownictwo zuzlowe: spotkal sie z ledami, wjechal w ledy, przelacial przez ledy.
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 16-11-2012 o 16:43

  38. Powrót do góry    #938
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Nie moja wina, że nie potrafisz dostrzec sarkazmu w formie powyższego wpisu.
    Nie moja wina, że kolejny raz mało zmyślnie próbujesz wymigać się od odpowiedzi na konkretnie postawione pytanie. Po pierwsze. Albo posiadasz jakąś wiedzę i udzielasz konkretnych odpowiedzi w imieniu stowarzyszenia, albo wiedzy takiej nie posiadasz i tworzysz wrażenie jakobyś taką posiadał. Taka ciuciubabka wiem ale nie powiem, albo co gorsza nie wiem a powiem, jest mało poważna.

    Swoją drogą faktycznie ja jestem typowym przedstawicielem subkultury kibicowskiej. Typowy ze mnie chuligan! Faszysta i fan mordercy Dmowskiego (to z dzisiejszego Szewacha Weiss'a).
    Twoje osobiste poglądy już na forum przerobiliśmy i z całym szacunkiem ty ani mój syn ani zięć, abym miał się jakoś szczególnie przejmować tym czy prywatnie jesteś faszystą, syjonista czy anarchosyndykalistą. Ale skoro zabierasz głos w imieniu konkretnej organizacji, która jak piszesz zamierza promować pewne poglądy, licz się z możliwością oceny takiej działalności.

    W przyszły weekend będzie zorganizowane spotkanie otwarte SKWG. Kto będzie miał ochotę ten przyjdzie, a kto będzie miał to w dupie to będzie dalej jątrzył na forum. Jest dużo do zrobienia i mam nadzieję, że czynny udział w budowaniu stowarzyszenia wezmą także osoby z tego forum.
    Nie wiem czy ktokolwiek przyjdzie. Na dziś jest więcej pytań niż odpowiedzi. A odpowiedzi, które padają, nie zawsze stanowią zachętę do aktywnego uczestnictwa w tym przedsięwzięciu.
    Tyle w temacie stowarzyszenia. Pojawią się jakieś konkrety, wrócimy do dyskusji.

    Też niestety zrozumiałem, że chodzi o ledową bandę wokół toru. Pomysł sam w sobie, hmm osobliwy. Myślę jednak, że problem rozwiąże się sam. Kto da homologację toru na takie ustrojstwo?
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-11-2012 o 16:53

  39. Powrót do góry    #939
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Bandy LEDowe miały (nie wiem czy po dzisiejszych zmianach nadal mają?) być OBOWIĄZKOWE od sezonu 2014 w Ekstralidze. Dotyczy to oczywiście murawy. Zabronione miało być stosowanie zwykłych "koziołków"

  40. Powrót do góry    #940
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Zmiana in plus to moża była do połowy 2009 roku. Suma sumarum dalej jest kibel, a do stanu z 1999 roku, gdy GKS stał się marką na całym Pomorzu to na pewno wcale nie jest bliżej po sezonie 2012 niż po 2005.
    Znowu piszesz to co akurat jest dla Ciebie wygodne. Do tego bzdury piszesz Maciek. Polny przejął stery w 2005 roku a nie w 1999 roku więc nie można się tu odnosić do 1999 roku. Druga sprawa jest taka, że w 2005 prawie nikt nie chciał jeździć w Wybrzeżu, bo uchodziliśmy za klub niewypłacalny, w którym się oszukuje zawodników. Dziś mamy sytuację gdy może z klubu odejść trener a wraz z nim zawodnicy dlatego, że zmienił się prezes. Więc nie pierdziel mi tu Maciuś głupot ok? Nie mówię, że Maciek Polny był idealny, sporo kwestii rozwiązał źle, ale nie Ty w swoich wypowiedziach dzielisz strony na idealnie czarną i idealnie białą. Klasyczny syndrom PiSu. Chyba doniosę twojemu guru - Ku.rwin.owi-Mikke.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 16-11-2012 o 16:58
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  41. Powrót do góry    #941
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Bandy LEDowe miały (nie wiem czy po dzisiejszych zmianach nadal mają?) być OBOWIĄZKOWE od sezonu 2014 w Ekstralidze. Dotyczy to oczywiście murawy. Zabronione miało być stosowanie zwykłych "koziołków"
    Really? :-| Makabra jakaś. Chyba, że będą to cudo wyłączać podczas biegów.

  42. Powrót do góry    #942
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    Zmieni sie slownictwo zuzlowe: spotkal sie z ledami, wjechal w ledy, przelacial przez ledy.
    walnal screena, zamigotal szprychami, zaiskrzyl...
    ze wzgledow bezpieczenstwa nie przejdzie...100%KMO
    Maciek...nie takich inowacji oczekuje sie od PREZESA...
    Co do doboru slownictwa nie byliscie, nie odzywaliscie sie, nie odezwal sie = malkontent, kto bedzie mial to w dupie bedzie jatrzyl itepe itede
    stosujecie jakas dziwna, niezrozumiala dla mnie retoryke...
    poczytaj siebie, kolege fathera... w sumie nie, bo nie bedziecie obiektywni (nas rozumiem nie bierzecie pod uwage )...nie wiem, moze daj rodzinie do poczytania..
    to nie jest retoryka zachety do wspolpracy, tylko wrecz przeciwnie...
    edycja: my tu gadu gadu a w miedzyczasie regulamin sie pojawil
    KSM 40
    w skladzie obowiazkowo 1 polski senior plus 2 juniorow

    polfinaly i final tak jak w elidze
    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 16-11-2012 o 17:11

  43. Powrót do góry    #943
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Tak sobie pomyślałem, że Polny może za wypożyczenie Pieszczka z GKŻ do GKS żądać kwoty, która doprowadzi Terleckiego do płaczu. W przypadku gdyby zainteresowany zdecydował się zmienić otoczenie, stowarzyszenie przyjaciół i znajomych królika przytuli całkiem niezły kawałek grosza, który nie musi wcale zasilić konta spółki.

  44. Powrót do góry    #944
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Znowu piszesz to co akurat jest dla Ciebie wygodne. Do tego bzdury piszesz Maciek. Polny przejął stery w 2005 roku a nie w 1999 roku więc nie można się tu odnosić do 1999 roku. Druga sprawa jest taka, że w 2005 prawie nikt nie chciał jeździć w Wybrzeżu, bo uchodziliśmy za klub niewypłacalny, w którym się oszukuje zawodników. Dziś mamy sytuację gdy może z klubu odejść trener a wraz z nim zawodnicy dlatego, że zmienił się prezes. Więc nie pierdziel mi tu Maciuś głupot ok? Nie mówię, że Maciek Polny był idealny, sporo kwestii rozwiązał źle, ale nie Ty w swoich wypowiedziach dzielisz strony na idealnie czarną i idealnie białą. Klasyczny syndrom PiSu. Chyba doniosę twojemu guru - Ku.rwin.owi-Mikke.
    Mylą Ci się lata. W 2005 roku w Gdańsku był całkiem fajny skład z Hancockiem (później B. Pedersen), Chrzanowskim, Kościechą i braćmi Jabłońskimi. To była naprawdę fajna paczka, którą kibice zresztą lubili. Chodziło na GKS średnio ponad 8 tysięcy kibiców na mecz!
    Pewnie chodziło Tobie o 2006 roku gdy zaczynaliśmy od II ligi. Czy ja wiem, czy nikt? Jednak Polny zbudował w ciągu kilku dni fajny skład, który bez większych problemów awansował do I ligi. Był Krzysiek Jabłoński, niezły Pietrzyk, Franków i Kowalski, którzy jak na tamte czasy i tamtą ligi zdobywali całkiem sporo punktów w nędznej II lidze.
    Ja po prostu nie wierzę w głosy pt. "odchodzę z GKS-u bez Polnego". Ot zwykłego szukanie pretekstu do odejścia. Nie oszukujmy się. Chomski dostanie w Ekstralidze większą kasę niż w I-ligowym Gdańsku. Podobnie THJ, Świderski lub Krystian. Zresztą wystarczy pogadać z kilkoma zawodnikami, żeby zrozumieć, że Polny wcale nie jest taki fajny. Ja miałem taką okazję i wiem co słyszałem na własne uszy. A Chrzan jest wyjątkiem, ale tu chodzi o ambicje, a nie przyjemne warunki współpracy. Debata w NOT była wystarczającym dowodem sympatii łączącej obu panów...

    Przepraszam, ale ja nie dostrzegam plusów tej 7-letniej kadencji, poza kilkoma detalami, które są po prostu żadne w skali ogółu. Może jakaś kontra?

    markusmarkowski,
    Dla mnie to jest takie bezcelowe napinanie muskułów na forum. Było spotkanie w NOT, które odpowiadało oczekiwaniom wielu forumowiczów i mimo dogodnych warunków (o czym pisałem wyżej) i tak NIKT z forum nie przyjechał.
    Teraz są pytania o SKWG, na które nie zawsze potrafię odpowiedzieć. Jeśli tematyka faktycznie kogoś interesuje to przyjdzie na to spotkanie, aby rozmawiać jak przystało na dorosłych i dojrzałych ludzi. Brak obecności będzie oznaczał, że temat dla danej osoby jest mało istotny.

    kwidzin,
    Tak jest najlepiej. Przyjść na gotowe, a potem cieszyć miskę, że bierze się udział w czymś fajnym, lub w razie niepowodzenia dalej się śmiać zza monitora.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 16-11-2012 o 17:31
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #945
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Może jakaś kontra?
    Kontra już była. Dziś skrajnie oceniacie całą kadencję Polnego, a jeszcze rok temu w zamian za pewne przywileje (o których wspomniał choćby MrBiedrona) bywało z tym różnie. Krytycy Macieja byli malkontentami, tymi co nie chcą przyjść i powiedzieć komuś czegoś w twarz, lub mieli trudne dzieciństwo. Szczyt powagi i konsekwencji. Do wniosków na temat Polnego doszliście na szarym końcu, a dziś wmawiacie innym, że to wy złamaliście enigmę. Temat Polnego w klubie, mam nadzieję, jest już zamknięty i nie piszmy historii na nowo.

Strona 21 z 32 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •