Strona 11 z 32 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 1425

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #451
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    ochlonelem.Nadal twierdze z wyzelowanym "czarodziejem" Reichsmarschallem JUZ NIC SIE NIE OSIAGNIE!!!!!!!..Pamietam do dzisiaj, jak kiedys tzw."kierownikiem" druzyny byl plk. Ratajczak.Malo kto pamieta lata 60/70/ pocz.80.Wtedy nie bylo latwo o zmiane "barw klubowych".Jednak jakos to funkcjonowalo.Przyznam,lat 80 nie pamietam, bo mnie po prostu w Polsce juz nie bylo.Do dzisiaj pamietam, jak kumpel z Opola byl zszokowany, ze tam troche sie znam na zuzlu.Choc mu wyznalem Olsena jeszcze pamietam.Jednak kto to Gundersen,Nielsen itd. juz nie...
    Do dzisiaj pamietam, jak ok polnocy walilismy z Wiednia na "derby".Wybrzeze Gdansk vs. Kolejarz Opole.To byl wtedy 1991.Pamietam jak Zoltan Hajdu objechal naszych wszystkich mistrzow, wlacznie z Marvynem i Johnem (Davisem).Czasy sie zmienily...Ten mecz Wybrzeza, ktory ktos wrzucil, widzialem na wlasne oczy.jaka byla bryndza.Ten 1995 nie zapomne, choc wiele meczow widzialem.Potrafilem brac poniedzialek jako dzien wolny, by w niedziele zobaczyc "moje" Wybrzeze.Wtedy wlasnie cos zaczelo mnie niepokoic.Mimo 4 miejsca w 94`, pomijam ze nasza absolutna gwiazda.Marvyn, byl sprawca naszego spadku w 95,DO DZISIAJ nie widac wizji co DALEJ!!!!!
    Cos tam ruszyl Majonez...
    Byl braz i kac..(pomyslec, wtedy braz byl kleska) ...
    Przyszli inni "czarodzieje".
    Tylko ze tzw."sukces" przekul sie w sukces pt."utrzymanie sie"
    ....
    Minely lata
    Bije zaklad, ze wiekszosc z Was byla za zmianami po Majonezie czy Formeli.
    Zaczac na wlasne zyczenie od 2 ligi, by w koncu tzw."stajnia Augiasza" zaczela NORMALNIE funkcjonowac...
    Czy dzisiaj funkcjonuje?
    Nie wiem.

    Wybrzeze od lat to stajnia "przegranych zawodnikow", ktorzy byli/beda niechcianymi we wlasnych klubach,
    mieli sie w Gdansku "odrodzic"


    Od lat Wybrzeze mialo "szczescie", ze wiekszosc sie odradzala...
    Jacek Wozniak,Janusz Slaczka,Robert Sawina, b-cia Cieslewicze, nie wspomne o Pecynie.Kosciesze czy o Chrzanie.
    I byly to WTEDY"strzaly w dziesiatke"
    Nie wspomne o obcych, Anderssonie czy Hence ktorzy jako "odstrzeloeni" UTRZYMALI ledwo zipiacy sklad w elidze.
    Po niewypale w 2009. sadzilem ze "guru" z zelem i z bajeranckimi okularami wie cos, czego MY nie wiemy....
    W koncu byl medialna gwiazda ...

    OSTATNI FUKS WYBRZEZA , to sciagniecie w sezonie 2011 Darcy`go.
    Ciekawe, UCIEKL z powrotem do Torunia.
    GURU zachowal zimna krew i wierzac w "nieomylnosc" siegnal zgodnie z "tradycja" znowu po przegranych.
    Swider mial byc zdrowy.
    Mial byc znowu krajowym liderem.
    Chrzan , po wpadach w Polonii B. a nawet w Grudziadzu, mial ponownie "odrodzic" sie jako "prowadzacy.
    "Legia zaciezna" to Bogdanvos i Nicki...

    Z tym, o ile (ktos to juz duzo wczesniej zauwazyl),Nicki po cienkim sezonie w cieniu Tomasza G,odpuscil sobie
    "dream team" i "poszedl solo" w Polske.
    O ile w przypadku Nickiego mozna po cichu bylo liczyc na progresje,
    o tyle "wyzelowanemu" sie pop....lo.
    Mlody chlopak, ktory zuzel znal z 1 ligowych torow, mial "wypalic" w elidze
    jak b-cia Laguta...
    Takiego chlopaka mozna puszczac jako "dodatek" do pary,NIGDY jako lidera!!!!
    Niech "okrzepnie"...
    Na dodatek tez po kontuzji...

    Dlugo by pisac...

    Nie mam zalu do Tomka Chrzanowskiego, ze eliga go przerosla.
    Pewnie mial dobre intencje.A ze nie wyszlo?

    Jak dlugo GURU, bedzie chcial miec SUKCES jadac odpadami???????


    Mozna postawic na ich ambicje, pod warunkiem ze ma sie liderow z prawdziwego zdarzenia.
    Choc i "liderom" zdarzaja sie wtopy.
    Ale liczyc, ze "druga linia" bedzie liderem...


    Quzwa, to ja mieszkajac poza granicami wierze w cuda!!!
    Jednak BEZ zelu i modnych okularow.
    I udawania GURU...

    Mam NADZIEJE, ze goscio ktory mial nie najgorsze atuty w elidze
    ( a przeciez ten sezon byl wyjatkowy.Mozna bylo eksperymentowac)
    czyli jaka taka kase
    potrafil ZROBIC AZ TAKA BRYNDZE...
    Brak u mnie "sil" i "rozumu"...
    pozdr.
    v.
    ps. i tak bede chodzil na zuzel...nawet gdyby znikl z mapy Polski...

  2. Powrót do góry    #452
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...u-trwa-nagonka

    Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które w dostatecznie obelżywy sposób byłyby w stanie opisać pańskie postępowanie.

  3. Powrót do góry    #453
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,526
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...u-trwa-nagonka

    Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które w dostatecznie obelżywy sposób byłyby w stanie opisać pańskie postępowanie.
    Przynajmniej będzie wymówka, że nie ma za co spłacać zawodników a już było tak blisko nawiązanie współpracy z Coca Cola i Mc Donaldem.
    Nie dość , że mało Nas przychodzi to jeszcze ta garstka kibiców rzuca kłody pod nogi prezesa. To nie ludzie to wilki !

  4. Powrót do góry    #454
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Czemu on sie dziwi...ten Guru jak to napisał kolega

    Mecz z Opolem,pamiętam doskonale.
    Sezon 95 i mega powrót Stenki...i co to dalo?
    Sezon Majoneza...wzmocnienie Cegła,spadek...

    Ja Majoneza szanuje za jedno,za sezon w 1lidze bez lotosu!
    Dogadanie sie z Rysiem,z NDi

    Mozna

    sezon od zera,chyba wszyscy chcieli.
    Juz po informacji ze klubem będzie zarządzała marionetka nie guru jak to napisałeś,większość tych wszystkich juz znała odpowiedz,ze to będzie kontynuacja,padaki!

    Co to za koles z gelem i okularkami czerwonymi,analfabeta z lokalnego świerszczyka!
    Co GP relacjonował z C+

    To pionek,figurant,który w mieście juz nie mowie w kraju nic nie załatwi...nie sorry,sponsora za 5tys co sie w programie reklamuje to ok załatwi

    Co nam zafundował z niezła kasa,Hansa,co miał sezon życia,Skor....wiela! Ze wsi zwanej lesznem...za ile kasy?
    Za 3 razy tyle co chciał Jabol!

    Teraz,Chrzanka
    nie zdolnego świdra,i Maksima

    I on ma czelność sie dziwić ze ludzie sie odwracają...?

    A zapomniałem był jeszcze Karol Zabik...za ile? co dla nas zdobył? złote gacie,i jeszcze po sadach trzeba było latać.
    On mogl sam na te transfery oszołamiające wpaść,czy jeszcze może ktoś mu doradza? przez te lata?
    Maciej zdradź nam kulisy,co to za sztab skaltow pracuje w tym klubie ?

    jeden wielki farmazon,od dobrych wielu lat tylko figuranci sie zmieniają.

    Majonez to byl koleś z układami,tylko z brakiem wiedzy,gdy trafi sie ktoś taki,
    z układami i wiedza
    jest szansa,ze będzie jeszcze normalnie czytaj jakiś wynik w lidze!
    Ostatnio edytowane przez MrBiedrona ; 07-08-2012 o 08:56
    GKS THE BEST

  5. Powrót do góry    #455
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Majonez to byl koleś z układami,tylko z brakiem wiedzy
    Oooo przepraszam. Brak wiedzy to ostatnia rzecz jaką można zarzucić Majewskiemu. Może, na żużlu to on się akurat nie znał ale wiedzę to posiadał bardzo obszerną. Wyprowadzić pieniądze z klubu i jeszcze być czystym jak łza to tak się chyba nie da bez wiedzy co?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  6. Powrót do góry    #456
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,526
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Co się stało ze stroną http://www.wybrzeze.gda.pl/ ? Mam nadzieję , że to chwilowa awaria

  7. Powrót do góry    #457
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Oooo przepraszam. Brak wiedzy to ostatnia rzecz jaką można zarzucić Majewskiemu. Może, na żużlu to on się akurat nie znał ale wiedzę to posiadał bardzo obszerną. Wyprowadzić pieniądze z klubu i jeszcze być czystym jak łza to tak się chyba nie da bez wiedzy co?
    W świetle prawa, to zwykłe pomówienia

    Cytat Zamieszczone przez michalgdansk Zobacz posta
    Co się stało ze stroną http://www.wybrzeze.gda.pl/ ? Mam nadzieję , że to chwilowa awaria
    Wojnę z kibicami czas zacząć

  8. Powrót do góry    #458
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    nie chce mi sie robic tzw."skrotow" czy cytatow.Ogolnie moje prywatne spostrzezenie w temace Macka(nie, nie chodzi o Ciebie Maciek GKS!).Gdy "czyscil "stajnie", wydawalo sie, ze wszystko bedzie szlo ku lepszemu.Nawet i go na swoj sposob lubilem.W 2009 pojawil sie kolo "piwa", czyli kolo "ogrodka".nie wiem gdzie wtedy szedl.Szedl od strony warsztatow w kierunku Bramy Maratonskiej.Zostal otoczony przez paru ludzi , zwanych tez kibicami ale czesciej jako oszolomow.Spotkanie przebieglo w przyjaznej atmosferze.Po mniej - wiecej 2 minutach znikl ...
    Wlasnie Marek z Gdanska "otrzezwil" mnie.Zwroc uwage, ze gdy Wybrzeze po samodegradacji spadlo ma dno, potrafil przyjsc do tzw."kibicow" i z nimi pogadac...
    Wtedy jeszcze wierzylem, ze idzie ku lepszemu(2009).Fakt.Trzeba miec wyjatkowego pecha, by spasc.Kluczowym meczem ktory zadecydowal o naszym spadku byl mecz w Bydgoszczy.Fakt.Nikt, ani Polonia, ani Wybrzeze nie zyskala bonusa.Jednak wlasnie brak jego zadecydowal o naszym spadku."Gwiazda" tego meczu byl wyklinany Tomasz Chrzanowski.On i tylko on , zalatwil nam wtedy spadek.Wlasnie wtedy wzniosl siebie na "nieosiagalne wyzyny".Jednak goscia mieli w Bydgoszczy DOSC.Za czesto "sprzedawal" KICHE.Moze i mial/ma dobry start, jednak potem....
    Ale nie o nim.
    Macius, chyba po sezonie 2011 doszedl do wniosku ze jest NIEOMYLNY.
    Niechcianego w Toruniu Darcego (jaka KICHE odstawial w Toruniu w 2010!!!!) sciagnal go w trybie awaryjnym do Gdanska
    Pewnie w zalozeniu jako nadzieja na 1 linie,ale generalnie jako uzupelnienie tzw. 2....
    Tymczasem Darcy pokazal kawal dobrego zuzla jako "odpad".

    Sadze, ze ten moment byl decydujacy w karierze "wyzelowanego".
    Wtedy chyba uznal ze zna sie lepiej na zuzlu niz przecietny "Kowalski", ze "odnalazl kamien filozoficzny zuzla"...
    Na dodatek w SF-ie, uzanano goscia jako "medialna gwiazde", ktora z (przepraszam za kolokwializm)
    " z g..a ukreci bata"...

    Nieomylenie wypieprzal zawodnikow , ktorzy moze nie najwyzszych lotow, jednak "umierali" za Wybrzeze...
    Jablka, Stachyre...
    liczac, ze nowe nabytki beda lepsze.

    Nabytki kasowaly pewnie niemala kase, majac zastapic "wysluzonych" SREDNIAKOW, ktorym sie jednak
    chcialo "umierac"...


    Squra, pewnie bedzie do dzisiaj wspomnal jak po zdobyciu IMP skasowal nie najgorsza kase za przejscie do Wybrzeza.
    (nie sadze, by "punktowka" go wzogacila)
    Mr. Biedrona tez zauwazyl "syndrom zlotych gaci" w osobie mlodego Zabika i pomyslec, ze pamietam jeszcze, jak jezdzil jego ojciec.
    "Swider" pewnie tez bez zalu bedzie pamietal "przedszkole", gdy jako reokonwalescent, Feldmarschall mu uwierzyl.
    Nie jest moja intencja czepianie sie samych zawodnikow.
    KAZDY z nich dal , to co mogl.
    KAZDY po "swojemu".
    Intuicyjnie czuje, ze ZUZEL W GDANSKU chyli sie ku nieuchronnemu UPADKOWI.

    OD ZAWSZE DYLETANCI "RZADZILI" tym klubem, i nie sadze by cokolwiek zmienilo sie ku "lepszemu".
    Moze i "Krol Macius" bedzie mial PLUS w temacie finansow (nie przeplacanie zawodnkow)
    Jednak i tak wyglada jak najbardziej medialny "HARCERZ", ktory wiele mowi na lamach SG
    ale jego pojecie o zuzlu wyglada , ze jest duzo mniejsze niz niejednego maloletniego
    "znawcy zuzla", co to wywiesi choragiewke pt. "GKS-moja milosc"...
    Moze i jest dla wielu, jednak poprosze Macka "Feldmarschalla"...
    Bez Ciebie DYLETANCIE...
    Dla mnie jestes tym samym, kim byl w Bydgoszczy pan Tyllinger...
    Mieszasz, mieszasz i CO z tego WYNIKA???????
    NIC, poza promowaniem siebie samego...
    Jako "guru"...

  9. Powrót do góry    #459
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które w dostatecznie obelżywy sposób byłyby w stanie opisać pańskie postępowanie.
    Ty Buszmenie
    eeeehhhh...kiedys to byli aktorzy...filmy
    a Wy co tutaj biadolicie
    szybciutko mi tu w kolejke do gabinetu sie zapisywac i wyjasniac...
    i nie robic nagonki, bo sie Masarnia Dabrowka ze sponsoringu wycofa...
    co za czlowieki...

  10. Powrót do góry    #460
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    a Wy co tutaj biadolicie
    szybciutko mi tu w kolejke do gabinetu sie zapisywac i wyjasniac...
    To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście?

  11. Powrót do góry    #461
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    DOMYSLAMY sie Ty BESTIO z Kwidzyna.LECZ sie!.Bo "lekarza" nie da sie juz "wyleczyc"...
    pozdr.
    v.

  12. Powrót do góry    #462
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jeder Stoss - Ein Franzoss
    Jeder Schuss - Ein Russ!!!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  13. Powrót do góry    #463
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Oooo przepraszam. Brak wiedzy to ostatnia rzecz jaką można zarzucić Majewskiemu. Może, na żużlu to on się akurat nie znał ale wiedzę to posiadał bardzo obszerną. Wyprowadzić pieniądze z klubu i jeszcze być czystym jak łza to tak się chyba nie da bez wiedzy co?
    o żużlu i braku wiedzy na ten temat pisałem

    przyklad?

    Gabo wysyła busa z częściami do Gdanska....przed klubem ustawia sie kolejka zawodników ze wszystkich 3lig
    gdzie idzie faktura? do majoneza
    GKS THE BEST

  14. Powrót do góry    #464
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrBiedrona Zobacz posta
    Gabo wysyła busa z częściami do Gdanska....przed klubem ustawia sie kolejka zawodników ze wszystkich 3lig
    gdzie idzie faktura? do majoneza
    z Gabo
    http://www.lem-motor.com/
    takie czesci szly ?
    toc nic dziwnego, ze z 3 lig...dzieci kazdy ma
    a ze Henio ludzki pan byl, to robil prezenty...
    eeehhh czlowieki...

  15. Powrót do góry    #465
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    http://www.lotosgdansk.pl/serwis/new...ady-nadzorczej

    Oto dziś dzień krwi i chwały, oby dniem wskrzeszenia był!

  16. Powrót do góry    #466
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    http://www.lotosgdansk.pl/serwis/new...ady-nadzorczej

    Oto dziś dzień krwi i chwały, oby dniem wskrzeszenia był!
    " Nie zgadzam się z prezentowanymi w ostatnim czasie przez dużą grupę kibiców opiniami szkalującymi m.in. moją osobę oraz przedstawiającymi Zarząd jako osoby niegospodarnie zarządzające majątkiem klubu. Myślę, że Rada Nadzorcza to ciało, które najbardziej obiektywnie będzie w stanie ocenić działania Zarządu"

    to moze ja jestem niegosopodarny ? co ?
    moze ja kuswa...nazwijmy to delikatnie, wydalem kase na nietrafione kontrakty ?
    niech Absolwent Maketingu pojmie w koncu, ze towar i moze byc gowniany
    tylko trzeba go odpowiednie promowac...potem sprzedac...pierwej pozyskac srodki na promocje
    i takie tam inne pierdoly, ktorymi zanudzaja na wykladach...
    niech Absolwent stanie przed lustrem z rana i sobie odpowie...

    Koncz Wasc...wstydu oszczedz...

    PS. Kwidzyn...a ten Twoj cytacik, to skad ?

  17. Powrót do góry    #467
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Tym razem nie z kapitana Wagnera

  18. Powrót do góry    #468
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Marek...

    toć jasno napisane jest

    " W głównej mierze przyczyniły się do tego liczne kontuzje zawodników, w wielu przypadkach wykluczające możliwość skonfigurowania optymalnego zestawienia zespołu."

    Ten gość jest jednak nie reformowalny...sam sobie odpowiada,narzuca odpowiedz...w notce na stronie klubowej
    jakim trzeba byc debilem?

    Jeszcze sie obraz,ze nie chce przyjść z rodzina na mecz

    My kontraktowaliśmy niezdolnych zawodników?

    Wcześniej to ja podpisałem kontrakt z Zabikiem? Skora,Hansem?

    I co ktoś sie łudzi ze ta rada nadzorcza cos nowego wniesie?
    Poklepią sie i tyle.
    Ale oni chcieli odejść,chcieli dobrze,jak zawsze
    Ostatnio edytowane przez MrBiedrona ; 09-08-2012 o 08:44
    GKS THE BEST

  19. Powrót do góry    #469
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ładny wymyk zrobił Pan prezes. Podał się do dyspozycji zarządu mając świadomość wydźwięku tego kroku. Zamiast tego powinien podać się do dymisji. Oczywiście zarząd też by jej nie przyjął, ale jednak wydźwięk inny, bardziej męski. Pokazałby że jaja są na miejscu. Zresztą cytując klasyka "dupa nie prezes". Obawiam się tylko jednego, a mianowicie podmianki: Polny w końcu odejdzie, a jego miejsce zajmie "młody, zdolny" Skabowski. Ten powie, że na pozycji v-ce prezesa nie mógł realizować wielu ze swoich pomysłów, które blokował zły Polny. Klasyka - wszystko się zmieni, aby pozostało po staremu. Pożyjemy zobaczymy.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #470
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Niby nie moja nie moje zabawki, nie mój cyrk, ale na dwa zdania sobie pozwolę. Od lat obserwuję tą bryndze w Gdańsku i nijak zrozumiec tego nie mogę. W czym gorsze jest Wybrzeże od takiego Wrocławia czy Częstochowy. Finansowo - nie sądzę. W dwóch przytoczonych klubach nawet jak nie ma kasy to potrafią skompletować skład, który coś pokaże. Dajmy na to taki Szombierski, co dwa lata ziemniaki w niemczech zbierał. A u was jakas taka indolencja transferowa, co wezmą - to nie jedzie. Ze Świderskim to wogóle jest skandal. Branie go to była tak cholerna loteria, że nawet szkoda gadać. Jakoś szczęścia nie macie do zawodników... no właśnie - szczęścia czy pomyślunku...i tak od kilku lat w kółko...

  21. Powrót do góry    #471
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,526
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Podobno już się kontaktowaliśmy z Kostkiem co do przyszłego sezonu , Świderski polecił mu Wybrzeże

  22. Powrót do góry    #472
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Takie pieprzenie. A kontrakty Pedersena czy wcześniej Bjerre albo Vaculika też były nietrafione? Nie ma w całym świecie żużlowym omnibusa, który by kontraktował tylko zawodników będących w szczycie formy. Dowhan też się powinien poddać do dymisji bo zakontraktował Holtę, Krzysia Jabłońskiego czy Jankowskiego. W Toruniu należy skasować cały zarząd bo zostawili Miedzińskiego i podpisali z Ząbikiem. W Gorzowie nie przewidzieli, że Gollob zaliczy taki zjazd formy, jakiego nie miał od 10 lat - co zrobić z nimi? Dymisja!

    Mnie dziwi inna sprawa. Dlaczego w Gdańsku w tym roku z uporem maniaka przygotowuje się znowu twardy tor? Już kilka meczów pokazało, że jak jest beton to wystarcza nam pary na kilka biegów. Odskakujemy przyjezdnym, nawet bardzo silnym ekipom, na 8-10 pkt. Potem goście spasowują się i leją nas równo. Dlaczego przygotowujemy tor, który łatwo można rozgryźć? Jak nawierzchnia była przyczepna albo chociaż nie do końca twarda to goście przez cały mecz mieli rebus i zdarzało się, że prawie do końca zawodów nie mogli się dopasować. Skakali z przełożeniami. Poza tym była możliwośc jakiegoś manewru, albo tor mocniej polać albo go nie polewać i mieliśmy wpływ na to czy w drugiej połowie zawodów stanie się twardy czy będzie jeszcze przez kilka biegów kleił.

    Przygotowujemy twardy tor bo ponoć taki odpowiada zawodnikom i taki chcą. Może do jasnej cholery przygotujmy taki tor, żeby wygrać a nie żeby tylko pasował zawodnikom?

    PS: A co do Andersena to chyba, nie do końca trafione zarzuty? Na naszym torze raz tylko zdobył 8 pkt a wszystkie pozostałe mecze to zdobycze 10-11 pkt i nawet płatny komplet się przytrafił. Na wyjazdach nieco gorzej ale większość meczów to 6-7 pkt. Więc chyba nie był to nietrafiony kontrakt?
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 09-08-2012 o 13:09
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  23. Powrót do góry    #473
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,526
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Takie pieprzenie. A kontrakty Pedersena czy wcześniej Bjerre albo Vaculika też były nietrafione? Nie ma w całym świecie żużlowym omnibusa, który by kontraktował tylko zawodników będących w szczycie formy. Dowhan też się powinien poddać do dymisji bo zakontraktował Holtę, Krzysia Jabłońskiego czy Jankowskiego. W Toruniu należy skasować cały zarząd bo zostawili Miedzińskiego i podpisali z Ząbikiem. W Gorzowie nie przewidzieli, że Gollob zaliczy taki zjazd formy, jakiego nie miał od 10 lat - co zrobić z nimi? Dymisja!
    Pedersen trafił do Wybrzeża dość przypadkowo, po awansie chętnie był widziany w składzie Darcy Ward , na nasze szczęście Toruń nie wyraził zgody na kolejny rok wypożyczenia. Kolejny w kolejce był Piotr Protasiewicz , który miał odejść z Falubazu ale prezes Dowhan namówił go do rezygnacji z GP. Na placu boju pozostał Pedersen (dobrze dla nas , że w ekstra może jeździć tylko 1 zawodnik z GP , za pewne Nicki zostałby w Stali) , Bjerre (wysokie żądania finansowe) oraz Harris plus zawodnicy pokroju Lindbacka i Nichollsa, którzy nie nadają się na liderów zespołów ekstraligowych. W momencie kiedy kontraktowaliśmy Pedersena większość miała już obstawione wakaty raidera z GP , pozostała tylko Sparta , która nie szalała z kasą i Włókniarz , który w tym czasie borykał się z kłopotami finansowymi i pisano nawet o degradacji do 2 ligi. Z braku laku trafił do nas niedoceniany Pedersen, który ma fenomenalny sezon. Przypisywanie tego transferu prezesowi Polnemu to małe nadużycie bo Duńczyk wcale nie był targetem nr 1 w Wybrzeżu.
    Co do Jabłońskiego , zawodnik zaprezentował się całkiem przyzwoicie w swoich meczach niestety nie pasuje ze średnią ksm więc siedzi na ławce.

  24. Powrót do góry    #474
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Kilka lat temu mówiło sie, że Lotos daje na drużyne nawet do 5 mln rocznie.Nie wiem ile daje teraz ale Polnemu naprawde cięzko było zbudować dobrą drużyne na extralige.Większość zawodników była już zajeta a Ci co ewentualnie sie liczyli w walce to wybrali chyba jednak lepsze oferty finansowe.Patrząc teraz to widać, że najbardziej boli ta kontuzja Świdra.Gdyby Piotrek jechał tak jak to robił dotychczas to Gdańsk miałby kilka punktów wiecej.Z drugiej strony THJ czy Bogdanows to nie są prowadzący pare ale solidna druga linia.

    Przed sezonem dawałem tym zawodnikom średnia w okolicach

    THJ 1,7 - robi swoje
    Chrzanowski 1,4 - zawod
    Bogdanows 1,7 - zawod
    Swiderski 1,9 - zawod
    Pedersen 2,2 - pozytywnie
    Pieszczek 1,4 - slabiej ale bez nacisku
    Szymko 0,5 - nie zawodzi

    Najwiekszy zawod jak widac to Swider,Bogdanows i Chrzan.Zastanawia też kiepska frekwencja w Gdansku.Kiedys po 10 k na meczu z plusem a teraz duzo mniej.Nie chce sie narazac kibicom z Gdanska ale uwazam ze najlepszym wyjsciem bedzie spadek do 1 ligi.Postawienie na swoich mlodych Pieszczka i innych ze szkolki do tego zostawic Bogdanowsa,THJ moze Nicki tez zgodzi sie na jazde lige nizej i powoli odbudowywac zaufanie kibicow.Potencjal naprawde nie jest mały.

  25. Powrót do góry    #475
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Melas

    Sam pieprzysz

    Oczywiście ze jest przewaga transferów nie trafionych nad tymi które wypaliły

    Co do toru sie zgodzę,masz racje.
    W ogóle jestem zdania ze nie zawsze powinien być taki sam,tzn twardy,lub pod kolo...a zależnie od przeciwnika i tego na jakim torze jak sobie radzi.

    Hans to byl niewypał,to miał być prowadzący parę,jeden z liderów,a pojechał dno i padake!
    Radze sie dowiedzieć,popytać ile za to skasował,a zapewniam Ciebie zmienisz zdanie

    Pozdro

    ps
    Krycha po spadku odejdzie...do innego klubu ekstraligowego!
    Ostatnio edytowane przez MrBiedrona ; 09-08-2012 o 16:55
    GKS THE BEST

  26. Powrót do góry    #476
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Przygotowujemy twardy tor bo ponoć taki odpowiada zawodnikom i taki chcą. Może do jasnej cholery przygotujmy taki tor, żeby wygrać a nie żeby tylko pasował zawodnikom?
    Ciekawe, ile zrobią, jak się przygotuje tor przeciwko nim

  27. Powrót do góry    #477
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Wybrzeże ma 3 sensownych zawodników: Pedersen (kontrakt trochę z przypadku), Jonasson (w zasadzie zawodnik na drugą linię) i Pieszczek. Chcesz mi Melas powiedzieć, że Bogdanows (50 w ekstralidze), Chrzanowski (59 w ekstralidze), Świderski (niesklasyfikowany ze średnią 1 pkt na mecz) i Gafurow to są dobre transfery? Gdyby jeszcze zainwestować w młodych rokujących, ambitnych chłopaków, to można to sobie jakoś wytłumaczyć, ale ci goście za bardzo nie rokują.

    Żeby nie było, jak Gdańskowi życzę obrony ekstraligi, ale Polny nie pomaga takimi transferami. Nawet nie ma się jak z nich wytłumaczyć. Wziął Świdra na ładne oczy, bo ten mu powiedział, że w marcu będzie biegać? To był szczyt amatorki.

    A dlaczego twardy tor? Puść Chrzanowskiego albo Świderskiego na kopę. Dwa ogniwa z drużyny wypadają na dzień dobry. Nie wiem jak Pieszczek, nie widziałem go na kopie. Bogdanows na bardziej przyczepnym w GW po dwóch kółkach miał dosyć. Stasiu się ratuje jak może, licząc, że na twardym mimo wszystko ktoś zaskoczy.
    Ostatnio edytowane przez Hitman ; 09-08-2012 o 18:09

  28. Powrót do góry    #478
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Tym razem nie z kapitana Wagnera
    jakby ktos chcial odrobic lekcje z historii
    mimo wakacji...

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Warszawianka_1831_roku

    MrBiedrona...toc pisalem, ze to nie ja jestem "niegospodarny"
    a teraz urlopik i w du...ie to mam...ooo

    edit...ale jeszcze zdazylem sie usmiac
    "A dlaczego twardy tor? Puść Chrzanowskiego albo Świderskiego na kopę. Dwa ogniwa z drużyny wypadają na dzień dobry."
    noooooo....

    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 09-08-2012 o 22:07

  29. Powrót do góry    #479
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Powód rejterady stał się jasny. Najzagorzalsi wielbiciele naszego byłego już chyba sponsora, mają w końcu powód do satysfakcji.

  30. Powrót do góry    #480
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    kwidzin,
    Twoją postawę określiłbym cytatem: naiwne to i niewinne.
    Daj spokój.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #481
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    BLAD w tzw."mysleniu".Marek jedzie na urlop.Po drodze wpada do mnie.Potem jedzie na GP Wloch .Marek NIGDZIE nie "zrejterowal"...
    Jednak SMROD pozostal...
    Po Macku..
    Nie po Marku..

  32. Powrót do góry    #482
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Dla tych co jeszcze myśleli sobie co innego

    Juz jest odpowiedz proszę bardzo

    http://www.trojmiasto.sport.pl/sport...a_zuzla_w.html

    Oto jaki jest piękny i wspaniały nasz prezes kochany

    Teraz kmiocie zabierasz zabawki i uciekasz?
    Marionetko,Adamowicza!

    Gdzie te duże mega firmy?
    Koleżko z kontaktami?

    Teraz masz szanse sie wykazać jaki jesteś wspaniały,to najzwyczajniej spier*****.. pierwszy!


    To kibice sa wszystkiemu winni prawda?
    GKS THE BEST

  33. Powrót do góry    #483
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Mr Biedrona
    Ty niewdzieczniku!
    Od 2006 wszyscy razem przezylismy z panem Prezesem "Lubu-dubu" TYLE PIEKNYCH, niezapomnianych chwil!!!
    Nawet teraz mamy po raz drugi extralige!!!!.
    Nie moge pojac, jak Ty, rzec by mozna WETERAN SB, nie potrafisz docenic GIGANTYCZNEGO wysilku jaki wlozyl
    nasz Prezes w utrzymanie zuzla w Trojmiescie.
    Docenmy Jego wysilek wlozony w obnizenie kosztow funkcjnowania zuzla.
    (szczegolnie u nas)
    Docenmy Jego wklad w powstanie "ogrodka piwnego"!
    Docenmy to, ze co roku pojawialy sie nowe nadzieje trojmiejskiego zuzla!
    Docenmy to, ze w ogole moglismy pozwolic sobie na luksus posiadania pana Prezesa.
    Ze zuzel (przepraszam za brzydkie slow)jeb..nie????
    I co z tego?
    I tak sam fakt jego istnienia od ostatniej dekady XX wieku, to coroczne rozczarowania...
    Byl raz braz(1999), raz bylo 4 miejsce w lidze(1994), o pozostalych latach nie ma sensu
    wspominac.
    Od co najmniej 20 lat, gdanski zuzel to obraz wybitnego NIEUDACZNICTWA tzw."sternikow"
    tego klubu...
    Ze Lotos ma zamiar sie wycofac?
    To zadna niespodzianka.
    Kto ma ochote (czyt. jaka firma) ma ochote wspierac az takie badziewie?
    Moze w zuzlu Gdansk nie odniosl zadnego sukcesu...
    Za to mamy najbardziej fotogenicznego i medialnego pana Prezesa...
    pozdr.
    v.

  34. Powrót do góry    #484
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Śjhmierdzi ucieczką? A czy nie o to właśnie chodzi, żeby w końcu sobie poszedł? Problemem wielu "prezesów" jest właśnie trwanie na stanowisku do samego końca, mimo że sytuacja byłaby jeszcze do uratowania, ale już przez nowych ludzi. Podanie się do dyspozycji zarządu było dobrym krokiem, ale jeszcze lepszym byłoby złożenie dymisji. Oczywiście zarząd nie musiałby jej przyjmować lub ew. odroczyć egzekucję do końca sezonu. A zawodnikom może przyda się mobilizacja. Albo się utrzymają, albo nie odzyskają części z zarobionych pieniędzy bo gdański żużel znowu zacznie od 2 ligi. Niektórym bat nad głową paradoksalnie służy. Zobaczymy.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #485
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Ja niewdzięczny?

    Gdzie tam

    Dziękuje prezesowi ze wyleczył mnie z oglądania tego badziewia u nas w Gdańsku

    Ze wolałem,wole jechać na mecz do Torunia,Gorzowa...jeszcze chwila i będą drogi na inne godne stadiony
    Ze zamiast mizeri w pierwszej,dla mnie 2 lidze
    mogę sobie jechać na mecz Torunia z Falubazem,czy Gorzowem

    Juz nie wspomnę o zawodach GP czy SGP

    Maciej dziękuje
    I służę rada...
    Paweł od dawna jest znany na mieście,ze skrzywienia w kierunku młodych chłopców...proponuje ładnie sie napinać...więcej gelu,okularki bardziej w kolorach zerowiastych
    może cos załatwi jakaś firmę... nie będzie tak źle
    GKS THE BEST

  36. Powrót do góry    #486
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Oczywiście ze jest przewaga transferów nie trafionych nad tymi które wypaliły
    Mogę Tobie przyznać rację w kwestii sezonu 2012 ale co do 2009 to uważam, że nie masz racji. Trafione Bjerre, Vaculik, Zetterstroem a raczej zatrzymanie go w drużynie, i mimo wszystko Andersen. Powtórzę. Hans w najgorszym meczu na naszym torze zdobył 8 +1. A celem w sezonie 2009 było spokojne utrzymanie i przede wszystkim zwycięstwa u siebie.

    Chcesz mi Melas powiedzieć, że Bogdanows (50 w ekstralidze), Chrzanowski (59 w ekstralidze), Świderski (niesklasyfikowany ze średnią 1 pkt na mecz) i Gafurow to są dobre transfery? Gdyby jeszcze zainwestować w młodych rokujących, ambitnych chłopaków, to można to sobie jakoś wytłumaczyć, ale ci goście za bardzo nie rokują.
    Uwielbiam jak ktoś wybiera sobie fragment jednego postu i dorabia do niego teorię. Mówiąc o transferach miałem na myśli nieco szerszy okres czasu niż tylko 2012 rok. Rozmawiamy tutaj o całej kadencji Macieja Polnego.

    Żeby nie było, jak Gdańskowi życzę obrony ekstraligi, ale Polny nie pomaga takimi transferami. Nawet nie ma się jak z nich wytłumaczyć. Wziął Świdra na ładne oczy, bo ten mu powiedział, że w marcu będzie biegać? To był szczyt amatorki.
    Nie znasz faktów? To nie gadaj głupot proszę.

    "A dlaczego twardy tor? Puść Chrzanowskiego albo Świderskiego na kopę. Dwa ogniwa z drużyny wypadają na dzień dobry."
    noooooo....
    Markus ale Świder przez większą część sezonu nie jechał. Jechali też Brzozowski i Suchecki a my z uporem maniaka przygotowujemy tor, do którego się przekładasz po 3-4 biegach.

    kwidzin,
    Twoją postawę określiłbym cytatem: naiwne to i niewinne.
    Daj spokój.
    Maciuś a pamiętasz jak nie dalej jak kilka dni temu mówiłem Tobie gdzie jest najczulszy punkt?

    Woim zdaniem GL pokazała czerwoną kartkę, póki jest czas jeszcze coś zrobić w celu utrzymania. Aczkolwiek jest duże prawdopodobieństwo, że nie będzie już żółto na meczach Wybrzeża.

    Byl raz braz(1999)
    Ten brąz to żal wspominać. Gdyby nie feralny wypadek Golloba i Protasiewicza to moglibyśmy pomarzyć o medalu. Zresztą nie zasługiwaliśmy na niego w 1999 roku.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  37. Powrót do góry    #487
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Fakt jest taki, że Świder nie wystapił w barwach Wybrzeża przez pół sezonu, a dziś stara się dojść do jakiejkolwiek przyzwoitej dyspozycji. Fakty ja widzę, nie musze ich znać. Co do szerszego spektrum patrzenia na transfery Polnego. Dał dupy za pierwszym razem kontraktując Andersena i Skórnickiego. Dał i w tym sezonie. Spedliście wtedy, blisko jesteście tego i teraz. To są fakty kolego.

  38. Powrót do góry    #488
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrBiedrona Zobacz posta
    Ja niewdzięczny?

    Gdzie tam

    Dziękuje prezesowi ze wyleczył mnie z oglądania tego badziewia u nas w Gdańsku

    Ze wolałem,wole jechać na mecz do Torunia,Gorzowa...jeszcze chwila i będą drogi na inne godne stadiony
    Ze zamiast mizeri w pierwszej,dla mnie 2 lidze
    mogę sobie jechać na mecz Torunia z Falubazem,czy Gorzowem

    Juz nie wspomnę o zawodach GP czy SGP

    Maciej dziękuje
    I służę rada...
    Paweł od dawna jest znany na mieście,ze skrzywienia w kierunku młodych chłopców...proponuje ładnie sie napinać...więcej gelu,okularki bardziej w kolorach zerowiastych
    może cos załatwi jakaś firmę... nie będzie tak źle
    Mister.
    Nie jest moja intencja rozwodzic sie nad mniejszosciami czy orientacjami....
    Bysmy sie rozumieli.
    Mam jakas dziwna "przypadlosc", ze akurat ktos moze byc Zydem czy homosksualista
    nie ma dla mnie ZADNEGO znaczenia.
    Nie oceniam kogokolwiek po tym, z kim "wchodzi do lozka", lecz po tym
    CO ROBI POZA NIM...

    Nie interesuja mnie tzw."polityczne przepychanki", bo to tez mam gdzies...

    Piszac tutaj o naszym, trojmiejskim dramacie w dysyplinie sportu, pt. "zuzel"
    nigdzie i nigdy nie odnosilem sie do tematu pt."kto kogo i co lubi"...
    Tym bardziej wisza mi tzw. "polityczne upodobania"...

    W moim ostatatnim poscie odnioslem sie do tego, co dla mnie przez wiele
    dziesiecioleci bylo bardzo wazne...
    GKS "Wybrzeze".
    Serio.Jest mi obojetne, czy gdanski zuzel bedzie ogladalo w wiekszosci grono
    lesbijek i gejow.Obojetne mi jest, czy beda to "wyznawcy" PO,SLD czy PIS-u...
    Tez mi sa obojetne roznego rodzaju"upodobania"pan/panow Prezesow...

    Nie O TO mi "chodzi"...
    To co mnie przeraza do dzisiaj, to swoisty NARCYZM, tych co chcieli/chca prowadzic
    w przyszlosc ten bylo nie bylo.zasluzony klub...

    Nie wiem dlaczego,ale do tej pory nie mielismy szczescia do tzw."sternikow".
    Co jeden, to lepszy od poprzednika...
    Duzo medialnego szumu, wiele pustych slow i przy tym niezachwiane przekonanie
    o wlasnej nieomylnosci...
    Dlugo by pisac...
    pozdr.
    v.
    ps.tu pewnie bede rzecznikiem gejow.Szkoda mi bedzie tych mlodych chlopakow, co to teraz
    zaczeli lub jezdza na zuzlu.Jesli to jeb..nie.,zostana sami z "wlasna orientacja"...
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 10-08-2012 o 23:58

  39. Powrót do góry    #489
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Fakt jest taki, że Świder nie wystapił w barwach Wybrzeża przez pół sezonu, a dziś stara się dojść do jakiejkolwiek przyzwoitej dyspozycji. Fakty ja widzę, nie musze ich znać.
    Fakt jest taki, że była wykonana ekspertyza lekarska przed podpisaniem kontraktu więc zasady sztuki zostały zachowane.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  40. Powrót do góry    #490
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Moze w kolejności

    Melas,skończ z tym Hansem!
    Popytaj gdzie trzeba,dowiedz sie za ile $ te marne punkty woził

    Mówisz u siebie na własnym torze

    Ile nam zabrakło do utrzymania wtedy?
    Co zrobił Hansio w meczu we Wrocławiu...Koniec tematu miał być liderem był słabą 2linia

    Kolego V

    Pamiętasz i znasz dawne czasy
    Będziesz pamiętał artykuł prezesa M
    Jak to sławny Lupin wykłada grube miliony i buduje nam dream team z mega stadionem

    Wtedy skompromitował młodego bajkopisarza...z DB

    I taki ktoś miał być uzdrowicielem?
    GKS THE BEST

  41. Powrót do góry    #491
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    http://www.lotosgdansk.pl/serwis/new...ks-wybrzeze-sa

    Nawet Kopalińskiemu zabrakłoby cytatów tym momencie...

  42. Powrót do góry    #492
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Problemem Polnego było to ,że za bardzo uzależnił się od Lotosu . Prędzej czy później spora kasa wpływała na konto i klecił skład na jaki było go stać bądź jaki mu tam po głowie chodził chociaż nie sądzę aby sam osobiście podejmował decyzje personalne. Gdyby znalazł jak opowiadał przez wiele lat kolejnego strategicznego sponsora to dziś nie palił by mu się grunt pod nogami . Jeżeli popełnia się błędy kardynalne ( a za takie należy przyjąć źle dobrany skład po awansach do ekstraligi ) to w końcu przeleje się czara goryczy .
    Nie twierdzę ,że wszystkich ,których kontraktował nie trafił ale na wynik meczu składa się zdobycz wszystkich a nie poszczególnych zawodników. To wszystko wiadomo więc nie ma co roztrząsać jak pies flakiem .... teraz należy liczyć na cud może akurat teraz nastąpi jakaś mobilizacja na ten ostatni mecz o baraż .... niech żywi nie tracą nadziei. Dni Maćka uważam za policzone . Co do Lotosu hmm zobaczymy ... jak nie to świat się nie kończy teraz czas aby Lechia posmakowała tego miodu .
    Dobry menago z bakcylem żużla nie pozwoli na upadek tej dyscypliny w Gdańsku.

  43. Powrót do góry    #493
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Umowa sponsorska z firmą Amber Gold (pakiet strategiczny) była już wydrukowana i przedłożona do podpisu zainteresowanym stronom. Niestety, z uwagi na obraźliwe względem prezesa okrzyki pod parkingiem stadionu, potencjalny darczyńca wycofał się w ostatniej chwili.

  44. Powrót do góry    #494
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Normalnie NIE DO WIARY! Polny buduje front z czerwoną świnią. Cuda Panie i Panowie. Cuda!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #495
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Nie takie cuda w tym kraju bywały...

Strona 11 z 32 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •