Strona 73 z 96 PierwszyPierwszy ... 2363717273747583 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,285 z 4313

Wątek: KS Unia Leszno 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3241
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A co to kogo interesuje? Ludzie przychodza na stadion dla zuzla a nie dla opraw. I nie mowie tego tylko o Waszym stadionie, ale o kazdym innym w PL. Ile procent ze wszystkich kibicow to młyn? Jesli ktos chodzi na mecze to widac golym okiem, a ile tych zainteresowanych oprawami z innych sektorow widac po wynikach zbiorek pieniedzy, przynajmniej w ZG. Na te 10K-12K ludzi, jak uzbieraja 2 tys zl ostatnio to dobrze. U Was tez podejrzewam, ze góry mamony nie ma w puszkach po takich zbiórkach.
    Wczoraj zebrano Łącznie: 1799,15zł 1Euro i 50 eurocentów!

  2. Powrót do góry    #3242
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Wczoraj zebrano Łącznie: 1799,15zł 1Euro i 50 eurocentów!
    To uwazasz, ze to takie spore zainteresowanie? Ile osob jest w mlynie? tysiac? Zakladajac, ze kazdy da zlotowke ( no chyba, ze ludzie z mlyna sami nie wrzucaja, zerujac na sianie niezrzeszonych kibicow robiac za ich pieniadze transparenty " pieniadze to nie wszystko", to ok ) to z reszty stadionu, gdzie wczoraj byla bardzo duza frekwencja zainteresowanych tymi oprawami jest 800 Polaków i póltora np Niemca. Rzeczywiscie powala na nogi.

  3. Powrót do góry    #3243
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Problemem nie sa oprawy jako takie - fajna rzecz, urozmaica spotkanie, szacunek dla kogos kto poswieca swoj czas i wysilek w organizacje takowych. Problemem jest szczypanie kogos haslem "Pieniadze to nie wszystko".

    Az chce sie wkleic full wersje z filmu nomen omen "Pieniądze to nie wszystko". A mianowicie -

    "Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to c..j".

  4. Powrót do góry    #3244
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    To uwazasz, ze to takie spore zainteresowanie? Ile osob jest w mlynie? tysiac? Zakladajac, ze kazdy da zlotowke ( no chyba, ze ludzie z mlyna sami nie wrzucaja, zerujac na sianie niezrzeszonych kibicow robiac za ich pieniadze transparenty " pieniadze to nie wszystko", to ok ) to z reszty stadionu, gdzie wczoraj byla bardzo duza frekwencja zainteresowanych tymi oprawami jest 800 Polaków i póltora np Niemca. Rzeczywiscie powala na nogi.
    Ale ja nie napisałem ,że to spore zainteresowanie ,a to ile zebrano...

  5. Powrót do góry    #3245
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Ale ja nie napisałem ,że to spore zainteresowanie ,a to ile zebrano...
    Myslalem, ze odnosisz sie do wczesniejszej wypowiedzi. Shatter, ja tez nie mam nic przeciwko oprawom, ale ogolnie to mi one nie sa do niczego potrzebne. Ja przychodze, czy tam jezdze po Polsce ogladac zawody zuzlowe..moga mnie ci "prawdziwi" kibice nazywac piknikiem, czy kim tam sobie chca, ich sprawa.

  6. Powrót do góry    #3246
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,433
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta

    Odnosnie waszego skladu. Ogolnie jest fajny, bo mlody, swoj i perspektywiczny i jezeli nie bedzie wiekszych zmian, to za pare sezonow te mlode chlopaki moga niezle mieszac w PL lidze, ale...zauwazylem ze u was jest tak, ze jak wygracie to jest super, bo jedziecie wiekszoscia juniorow i niech cala Polska drzy przed Musialakami i Adamczewskimi, a jak przegracie to jest to samo tlumaczenie, ze jedziecie wiekszoscia juniorow i czego tu oczekiwac? Prawda jest niestety taka, ze gdyby nie wasz domowy tor, ktory przynajmniej wczoraj byl zblizony do gliny Piotrka Zyty w ZG...
    Parę postów wcześniej ale w 100% się zgadzam.

    Co do opraw, wydaje mi się, że prawda leży gdzieś po środku. Obecny kryzys dyscypliny ma związek z brakiem zainteresowania władz klubów - nazwijmy to - dodatkami w trakcie trwania zawodów. Tak naprawdę poza speedwayem kluby nie oferują nic. A Sekcje ultrasów nie są w stanie zastąpić profesjonalnej organizacji, może i cel mają szczytny ale czy leżą u podstaw zdrowe emocje, mam wątpliwości..

    Ultrasi mówią o piknikowaniu na stadionie ... ale czy tak wygląda piknik ? By zjeść kiełbaskę i wypić piwko, trzeba spędzić 2 biegi w kolejce na koronie stadionu.

    Jestem zwolennikiem dwóch przerw po 20 minut w trakcie zawodów, na konsumpcję, analizę, wymianę poglądów, może jakieś konkursy, cheer liderki, skoki przez auta na motocyklach To jest dopiero piknik, kosztuje grosze, a walorów ma całe mnóstwo.

    Dostanie mi się ale to nic

  7. Powrót do góry    #3247
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Ludzie macie zastrzeżenia do toru w Lesznie ?? A zobaczcie jaki jest tor dzisiaj w Swindon w Anglii i jakoś nikt nie protestował przez moment !! Nawet zawodnicy z Torunia jadą i nie mają problemów...

  8. Powrót do góry    #3248
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    michal a co z troyem skoro ogladasz ten mecz? BO czytałem że miał upadek.
    Czy dzis był trening przed jutrzejszym meczem?

  9. Powrót do góry    #3249
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    jesli komus te oprawy wisza tpo sorry widac wsi cala reszta. dobra oprawa na poczatek zawodow jakies przerywnik w tarkcie to cos co nawet piknikowi pogrzewa atmosfere. ajeszcze trzeba pomyslec o tych mlodych ludziach ktorzy maja pomysl ktorzy poswiecaja swoj czas na to.a i dwa napedzja konikture bo przeciez tego materialu farb sporo idzie
    pyra

  10. Powrót do góry    #3250
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    jesli komus te oprawy wisza tpo sorry widac wsi cala reszta. dobra oprawa na poczatek zawodow jakies przerywnik w tarkcie to cos co nawet piknikowi pogrzewa atmosfere. ajeszcze trzeba pomyslec o tych mlodych ludziach ktorzy maja pomysl ktorzy poswiecaja swoj czas na to.a i dwa napedzja konikture bo przeciez tego materialu farb sporo idzie
    Z wiekem pojawiaja sie inne priorytety. Nie bedziesz chyba w wieku 30-40 lat wisiał na płocie z szalikiem na twarzy trzymajac jakas race. Skoro sa zapalency co to lubia ( w wiekszosci mlode osoby ) to ok. Jeszcze nie tak dawno mnie to jarało, ale juz chyba przechodze w ten wiek, gdzie przestaje sie to dla mnie liczyc. Interesuje sie sportem. Ja nie mam nic przeciwko, mi po prostu to nie jest potrzebne na stadionie. Moglbym nawet ogladac zawody w atmosferze jaka jest np w Szwecji. Pelen piknik, grill, piwko, wymiana spostrzezen, a nie sluchanie albo darcie sie " pod przymusem " ( bo widzialem juz np filmiki z torunia, gdzie jakies wysterydowane malolaty kazaly sciagac ludziom koszulki, nawet ludzie z Torunia poruszali ten temat tutaj na forum ).

  11. Powrót do góry    #3251
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    michal a co z troyem skoro ogladasz ten mecz? BO czytałem że miał upadek.
    Czy dzis był trening przed jutrzejszym meczem?
    Troy w pierwszych 2 biegach ładnie ze startu i ładnie po trasie ( w 2 biegu prawie wygrał ale na kresce szybszy był Kling ale Troy go gonił cały bieg ) w swoim 3 biegu trochę został ale ładnie jechał na trasie w 4 biegu jechał 1 po ładnej akcji zanotował jakiś defekt i upadł lecz od razu wstał. Ogólnie występ na +

  12. Powrót do góry    #3252
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Do kogo poniższa aluzja? Do Jarka czy do Jozina, a może innych naszych zawodników tak zmotywowali do walki? Rykoszetem kązdy mógł oberwać...
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...70#photo-start
    Pytam się, bo jeśli do Jarka to piekne podziękowanie za dwa złote i dwa srebrne sezony, przecież do tej pory Jozin nie marudził, że pozwalał tyle zarobić. Skoro miał już tego tak dość mógł ogłosić, że w przyszłym sezonie Jarka możemy nie zobaczyć bo nas nie stać i rozejść się jak gentlemeni. Nie podoba mi się, że nie było oficjalnego dementi ze strony Jarka, nie podoba mi się, że w taki sposób możemy się rozstać z liderem. Ale może to ja już taki niedzisiejszy jestem
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 07-08-2012 o 00:16
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  13. Powrót do góry    #3253
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Do kogo poniższa aluzja? Do Jarka czy do Jozina, a może innych naszych zawodników tak zmotywowali do walki? Rykoszetem kązdy mógł oberwać...
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...70#photo-start
    Pytam się, bo jeśli do Jarka to piekne podziękowanie za dwa złote i dwa srebrne sezony, przecież do tej pory Jozin nie marudził, że pozwalał tyle zarobić. Skoro miał już tego tak dość mógł ogłosić, że w przyszłym sezonie Jarka możemy nie zobaczyć bo nas nie stać i rozejść się jak gentlemeni. Nie podoba mi się, że nie było oficjalnego dementi ze strony Jarka, nie podoba mi się, że w taki sposób możemy się rozstać z liderem. Ale może to ja już taki niedzisiejszy jestem

    No kurde chyba dobrze wyszło, bo jak nie to Józef mnie zaYebie

  14. Powrót do góry    #3254
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    Panowie, ale o co chodzi?
    Józef powiedział Jarkowi, że w przyszły sezonie obowiązywać będzie (przynajmniej w Unii) regulamin finansowy. TAK
    Jarkowi się to nie spodobało bo chyba nikt nie lubi obniżki zarobków. TAK

    I na tą chwile tylko to wiemy tak naprawdę. Reszta to nasze wymysły, przypuszczenia...

    Poczekajmy aź obie strony oficjalnie wypowiedzą się w tej sprawie bo okaże się że kilka stron tego wątku nadaje się do kosza z uwagi na nieprawdziwe informacje.

    Pozdrawiam a dzisiaj chodźmy na stadion i może zobaczymy żuzel - walki i mijanki oraz co ważne dla kibiców Byków zwycięstwo Ballyego i spółki.

  15. Powrót do góry    #3255
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,433
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Do kogo poniższa aluzja? Do Jarka czy do Jozina, a może innych naszych zawodników tak zmotywowali do walki? Rykoszetem kązdy mógł oberwać...
    Cytat Zamieszczone przez Igielski

    Panowie, ale o co chodzi?

    Łe panowie, trochę się wygłupiacie. "Pieniądze to nie wszystko" to przesłanie uniwersalne.
    Uderz w stół i zaraz wszyscy bronią Jarka. Ciekawe dlaczego.

    Inicjatywa jest słuszna. Popieram.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 07-08-2012 o 08:04

  16. Powrót do góry    #3256
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  17. Powrót do góry    #3257
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2007
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    ma ktoś możliwość wrzucenia tego artykułu z ABC? czy musze iść kupić

  18. Powrót do góry    #3258
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2011
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Naśmiewano się z Władka Stalowego a tu Jozin też potrafi młode byczki pod ścianę ustawić. Stawiam, że Madsena dziś nie zobaczymy. Cieślaczek - krętaczek będzie więc miał wytłumaczenie swojej ewentualnej porażki, która miała by wypchnąć zardzewiałą z PO. Tylko że Leszno jeszcze będzie musiało wygrać we Wrocławiu i Częstochowie a tu już może być różnie. Tak więc Byczki: głowa do góry, może dziś być radosny wieczór!

  19. Powrót do góry    #3259
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    I tak lepiej wyszła MetalikA Reklama dźwignią handlu
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 07-08-2012 o 19:02

  20. Powrót do góry    #3260
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez tatek Zobacz posta
    Naśmiewano się z Władka Stalowego a tu Jozin też potrafi młode byczki pod ścianę ustawić. Stawiam, że Madsena dziś nie zobaczymy. Cieślaczek - krętaczek będzie więc miał wytłumaczenie swojej ewentualnej porażki, która miała by wypchnąć zardzewiałą z PO. Tylko że Leszno jeszcze będzie musiało wygrać we Wrocławiu i Częstochowie a tu już może być różnie. Tak więc Byczki: głowa do góry, może dziś być radosny wieczór!
    Madsen jedzie http://espeedway.pl/news,jaskolki_w_...,55919,12.html

  21. Powrót do góry    #3261
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuz...153,1,984.html

    Jarek odchodzi. Osobiście sprowadziłbym za niego młodą duńską strzelbę: MJJ lub MBJ. Nie chcę żadnego zbowidu! (typu: KK, Holta, Ułamek). Zostały nam 4 mecze a potem żmudne liczenie KSM i budowanie składu.

    Jeśłi przegramy dziś i w niedzielę we Wrocławiu co jest bardzo prawdopodobne po tym co chłopaki pokazali z falubazem to warto na ostatnie 2 mecze policzyć KSM i o nie zadbać.

    Na dziś wygląda to bardzo obiecująco, bo mozemy jechać w 2013 roku w niezmienionym składzie!

    1.Pawlicki
    2.Pawlicki
    3.Batchelor (MJJ, MBJ)
    4.Baliński
    5.Pavlic
    6.Musialak (KSM 3,64!, wychodzi 30 pkt/33 biegach - Tobiasz musi uważnie jechac ostatnie mecze!)
    7.Adamczewski (KSM 3,00!, wychodzi 18pkt/24 biegach)

    Rezerwa w stylu: Doyle, Kildemand, Michelssen.

    Polacy po 500 tys. zł netto plus Pavlic i Troy (niech bogaci oszczedzają) po 250 tys. zł netto i mieścimy się w 3 mln limicie!

    Zaówno Tobiasz jak i Kamil po odjęciu 2 najlepszych i 2 najgorszych meczy i biegów juniorskich nie przekraczają KSM 4,00! Reszta teamów w Polsce osłabi się i to mocno zatem jest szansa tym składem powalczyć o medale.

    ps.
    Łakomym kąskiem w okresie transferowym będzie Madsen bo po przejściu na seniorkę Janowskiego zabraknie dla niego miejsca, bo wątpię aby Vaculika się tarnów chciał pozbyć.
    Ostatnio edytowane przez bally ; 07-08-2012 o 15:17

  22. Powrót do góry    #3262
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuz...153,1,984.html

    Jarek odchodzi. Osobiście sprowadziłbym za niego młoda duńską strzelbę: MJJ lub MBJ. Nie chcę żadnego zbowidu! Zostały nam 4 mecze a potem żmudne liczenie KSM i budowanie składu.
    Wiele wskazuje na to, że tak. Że pożegnania czas nastąpi.
    Jednak nie uwiarygodnia tego "artykuł" Ostafińskiego.
    To nie tyle dziennikarz-felietonista, a informator.
    Jego praca polega głównie na publikowaniu plotek z wąskiego świata żużlowego. Taki swojski pudelek.
    Oczywiście, często się sprawdzają te jego informacje prosto z magla.
    Czasem nie (patrz "Oskar Gollob jest już dogadany w Gorzowie" i temu podobne, jak "Łaguta w Zielonce", itp.).
    Czasem długi język informatora (jeszcze raz - nie mylić z felietonistą) kończy się liściem w twarz od pewnego żużlowca. Ale to może tylko plotki, takie jak te transferowe
    Zabawne jest na jak krótkim pasku chodzi Pan informator. Na temat Golloba cisza - embargo do odwołania. Oczywiście, iż nie z woli dziennikarza...wróć, przepraszam, informatora.
    To, że na obecnym etapie zawodnicy sondują rynek, a niektórzy są dalej, czy bliżej zmiany klubowych to takie oczywiste jak to, że poziom działu żużlowego w PS jest dramatycznie niski. Nawet szpikulec Czernickiego do niego nie dotrze.
    Ostatnio edytowane przez There_is_no_spoon ; 07-08-2012 o 14:18

  23. Powrót do góry    #3263
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2012
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polish racer Jaroslaw Hampel admits he may not return to the World Championship fold until the FIM Scandinavian SGP in Malilla on September 8 as he look set to sit out Terenzano and Cardiff.

    http://speedwaygp.com/news/article/1...a-sgp-comeback

  24. Powrót do góry    #3264
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    347
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Ciekawi mnie jedna sprawa. Jak Jarkowi nie podobają się warunki jakie może dostać w Lesznie w związku z nowym regulaminem, to w jaki sposób Toruń czy Tarnów spełni jego wymagania. Inną rzeczą jest że jeśli Jarek odejdzie to pewnie modli się żeby Unia nie weszła do PO.

    Jak ćwierkają lokalne wróbelki to ponoć za Jarka jest szykowane zastępstwo innego zawodnika, który już kiedyś był przymierzany do Unii.

  25. Powrót do góry    #3265
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    Ciekawi mnie jedna sprawa. Jak Jarkowi nie podobają się warunki jakie może dostać w Lesznie w związku z nowym regulaminem, to w jaki sposób Toruń czy Tarnów spełni jego wymagania.
    Ta sprawa nurtuje mnie już od dość dawna... Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. U nas Hampel nie chce jeździć za xxx zł a za tą samą kwotę pojedzie dla Torunia bądź Rzeszowa?! Już to widzę...


    pozdr

  26. Powrót do góry    #3266
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    Ciekawi mnie jedna sprawa. Jak Jarkowi nie podobają się warunki jakie może dostać w Lesznie w związku z nowym regulaminem, to w jaki sposób Toruń czy Tarnów spełni jego wymagania. Inną rzeczą jest że jeśli Jarek odejdzie to pewnie modli się żeby Unia nie weszła do PO.

    Jak ćwierkają lokalne wróbelki to ponoć za Jarka jest szykowane zastępstwo innego zawodnika, który już kiedyś był przymierzany do Unii.
    Jedyny zawodnik który by był w stanie choć trochę zastąpić Jarka ( z tych co byli przymierzani do Unii ) do Pedersen... Choć jego u nas bym nie chciał.

    A Toruń jakim cudem by się zmieści w KSM jak Jarek by do nich poszedł ?? Sullivan, Holder, Ward, Miedziński to już jest w okolicach 33/34 + Pulczyński to będzie z 37 i gdzie tu miejsce dla Jarka ?? Chyba ,że chcą się zamienić Holder do nas i Jarek do nich... Wtedy to by było godne uwagi !

  27. Powrót do góry    #3267
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Przecież piszą, ze Toruń chce Jarka za płaczka Ryana i nagle Anioły zaczną kochać robienie przyczepnych torów i zobaczymy co wtedy torunianianie będą pisać. Wg mnie Jarka interesuje tylko jedno: ile dostanie poza regulaminem i to wszystko. A stać na to tylko; Toruń, Tarnów i Rzeszów. A właściwie: Boryszew, Azoty i Marmę. Pan senator z ZG jest dojony przez PP i AJ i nie bedzie go stać na JH. A na moje Jarro IMŚ już nigdy nie zostanie. Miał mega szansę w 2010 i jej nie wykorzystał. Nadchodzi czas Holdera, Warda i młodych strzelb z Danii.

    Widział ktoś kapitana na meczu w Gdańsku lub w Lesznie na Falubazie? Bo ile pamietam na meczu z Gorzowerm mówił, że bedzie na kazdym meczu!
    Ostatnio edytowane przez bally ; 07-08-2012 o 15:30

  28. Powrót do góry    #3268
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    347
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    ...A Toruń jakim cudem by się zmieści w KSM jak Jarek by do nich poszedł ?? Sullivan, Holder, Ward, Miedziński ...
    Holdera nie puszczą. Tak sądzę. Najbardziej prawdopodobne (jeśli się naprawdę przymierzają) to wymienią Sullivana na Jarka. Takie moje zdanie.

  29. Powrót do góry    #3269
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Jedyny zawodnik który by był w stanie choć trochę zastąpić Jarka ( z tych co byli przymierzani do Unii ) do Pedersen... Choć jego u nas bym nie chciał.
    Przymierzany był tez Jason Crump i to sugerował też Unii Adams, zapowiadajac swoje zakończenie kariery. Nestety na sezon 2011 wprowadzono KSM i musieliśmy szuklać inenego zawodnika z niskim KSM - padło an skórnickiego

  30. Powrót do góry    #3270
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Jedyny zawodnik który by był w stanie choć trochę zastąpić Jarka ( z tych co byli przymierzani do Unii ) do Pedersen... Choć jego u nas bym nie chciał.

    A Toruń jakim cudem by się zmieści w KSM jak Jarek by do nich poszedł ?? Sullivan, Holder, Ward, Miedziński to już jest w okolicach 33/34 + Pulczyński to będzie z 37 i gdzie tu miejsce dla Jarka ?? Chyba ,że chcą się zamienić Holder do nas i Jarek do nich... Wtedy to by było godne uwagi !
    Myślę, że bardziej tu chodzi o Crumpa. Jaro do Marty, Jason traci angaż, a po słabym tegorocznym sezonie najbogatsi czyt. najbardziej nagrzani na medale nie będą stawiać na niepewnego kangura. Tak więc i cena na usługi Crumpa trochę spadnie.
    Ale to takie domysły. Niczego nie można być pewnym. Także tego że Jarek odejdzie z Leszna. W końcu Józef mówił, że na pewno zostanie hehe

    edycja:

    Scroll mnie uprzedził. Ciekawe, że wtedy Mariusz tak nie oprotestowywał zmian regulaminowych, pomimo jawnego złamania regulaminu, zgodnie z którym wszystkie zmiany miały być uchwalone z rocznym wyprzedzeniem. Myślę, jednak, że Józefowi owa zmiana była na rękę, bo chyba nikt rozsądny nie wierzy że byłoby nas stać na Hampela, Crumpa, Kołodzieja po sporej podwyżce i resztę. A tak Józef miał idealną wymówkę, że regulamin uniemożliwił mu zakontraktowanie zmienika po kończącym karierę, niezastąpionym Leszku.
    Ostatnio edytowane przez Brzuch ; 07-08-2012 o 16:36

  31. Powrót do góry    #3271
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Co do regulaminu finansowego. Po wielu latach wraca do tego co proponowano 10 lat temu za czasów Rufina Sokołowskiego tylko w zmienionej formie. O ile dobrze pamietam jedynym z tych postulatów było aby gospodarz płacił za punkty zdobyte podczas meczu przez zawodników gospodarzy i gości. Wówczas każdy klub potrzebowałby ten sam budżet: 90 pkt do zapłacenia w każdym meczu x 9 meczy u siebie w sezonie. Wtedy to była komuna teraz nazywa się to ekonomią.

    Wielu z was zapomina, że wg nowego regulaminu można płacić zawodnikom ponad limit, ale trzeba też taką samą kwotę odprowadzić do spółki SE. Jeśli ewentualnie Hampel opuści Leszno i jeśłi jego nowy klub nie będzie wykazywał większych wydatków na Jarka niż wynika to z regulaminu to już detyktyw Rutkowski na zlecenie SE wytropi ewentualne "frukty" poza umową.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  32. Powrót do góry    #3272
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Batchelor sie żeni ?? Lol z ta.... Hmmm sami sobie dopowiedzcie

  33. Powrót do góry    #3273
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Kurna, co jest z tym Adamczewskim? Co mecz, to przynajmniej jeden upadek musi zaliczyć. I nie chodzi tu na pewno o tor.. bo leżeć to on potrafi wszedzie, nawet na betonie...

    Edit
    heh byłem pierwszy

    Zdaniem koniecznego wykręcił Bączka... hmm

    Edit 2

    A kto to jest ten Bączek
    Ostatnio edytowane przez irish82 ; 07-08-2012 o 19:25

  34. Powrót do góry    #3274
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Ku.rwa Adamczewski co chwile leży... W tym sezonie biegów bez upadków można policzyć na palcach jednej ręki. Ktoś wie co się z nim dzieje ?

    Edit :
    Bączek czy nie, stanowczo za dużo tych upadków
    Ostatnio edytowane przez maska ; 07-08-2012 o 19:26

  35. Powrót do góry    #3275
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    "Adamczewski miał tuż przed startem problemy ze sprzętem i został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut"

    Coś pechowy ten Kamil. Może jakiś odpoczynek by mu się przydał? Nie ma innych juniorów w Unii?

    No chyba że zbija KSM to rozumiem

  36. Powrót do góry    #3276
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    No wróciłem , ale mecz

    Nareszcie normalny tor i nareszcie kosmiczni Pawliccy (Obaj!) , Piter poprostu uratował nam dziś dupe ... Bieg Troy&Bally vs Koldi poezja myślałem że dojdzie do rękoczynów po biegu , jednak Jasiek to zawodnik z klasą.Troy nareszcie trzymał gaz i nie bał sie atakować pod bandą.Jurica - Dramat! jak pojedzie tak we Wrocku to PO baj baj , Tofik i Damian bez zastrzeżeń , Adamczewski - Mecz bez bączka meczem straconym ... Szkoda że Piotrek utracił rekord toru na rzecz Vaculika , no ale okazja do poprawki już 19 sierpnia.


    Romano taki Tor na każdym meczu i już nikt sie nigdy nie dopier***i nawet Panny ... Aha niech mi ktoś wytłumaczy w jaki sposób młodszy Pawlicki utrzymał sie na motocyklu w biegu 4 ? Poprostu mistrzostwo świata oparł sie na bandzie i wyjechał z 2 łuku na 2 pozycji ... Oby więcej takich widowisk , jeszcze co do toru to według mnie niepotrzebne polewanie po 10 biegu bo już w 8 i 9 biegu było widać że jest extra tor do ścigania jak w 2007 roku , pozdro



    uff jesteśmy dalej w grze !!!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #3277
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuz...153,1,984.html

    Jarek odchodzi. Osobiście sprowadziłbym za niego młodą duńską strzelbę: MJJ lub MBJ. Nie chcę żadnego zbowidu! (typu: KK, Holta, Ułamek). Zostały nam 4 mecze a potem żmudne liczenie KSM i budowanie składu.

    Jeśłi przegramy dziś i w niedzielę we Wrocławiu co jest bardzo prawdopodobne po tym co chłopaki pokazali z falubazem to warto na ostatnie 2 mecze policzyć KSM i o nie zadbać.

    Na dziś wygląda to bardzo obiecująco, bo mozemy jechać w 2013 roku w niezmienionym składzie!

    1.Pawlicki
    2.Pawlicki
    3.Batchelor (MJJ, MBJ)
    4.Baliński
    5.Pavlic
    6.Musialak (KSM 3,64!, wychodzi 30 pkt/33 biegach - Tobiasz musi uważnie jechac ostatnie mecze!)
    7.Adamczewski (KSM 3,00!, wychodzi 18pkt/24 biegach)

    Rezerwa w stylu: Doyle, Kildemand, Michelssen.

    Polacy po 500 tys. zł netto plus Pavlic i Troy (niech bogaci oszczedzają) po 250 tys. zł netto i mieścimy się w 3 mln limicie!

    Zaówno Tobiasz jak i Kamil po odjęciu 2 najlepszych i 2 najgorszych meczy i biegów juniorskich nie przekraczają KSM 4,00! Reszta teamów w Polsce osłabi się i to mocno zatem jest szansa tym składem powalczyć o medale.

    ps.
    Łakomym kąskiem w okresie transferowym będzie Madsen bo po przejściu na seniorkę Janowskiego zabraknie dla niego miejsca, bo wątpię aby Vaculika się tarnów chciał pozbyć.
    Omnibus. Zapytaj jeszcze zawodników czy im po 500 tys. wystarczy.

  38. Powrót do góry    #3278
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Tofik i Damian bez zastrzeżeń
    Tofik bez zastrzeżeń? Spokojnie stać go na to, by 2-3 punkty więcej przywieźć, a dzisiaj zaliczył upadek nie będąc atakowanym przez nikogo, niczym Adamczewski. No ale nie ocenia się zwycięzców, więc na tym poprzestanę.

    Jakiś dziwny przebieg miał ten mecz. W pierwszych biegach Hancock, Kołdi i Vacul poza zasięgiem (ten ostatni robi nowy rekord toru). Przewaga, jaką mieli nad rywalami była porażająca i nagle...przestają jechać. Aż tak się warunki torowe zmieniły, czy nasi po rozmowie z prezesem w trakcie spotkania się spięli i przydusili konkretnie?

    PS. Jednak jedno słowo o Bykach muszę - Jura drugi mecz u siebie dramat!

  39. Powrót do góry    #3279
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cholera gdyby wygrali w niedzielę to po dzisiejszych derbach lubuskich bylibyśmy na 2 miejscu!

    Moim zdaniem coś nie tak z tym żużlem, Mefitzo . Za dużo jazdy gęsiego. Nudy na pudy! Wygrali to OK ale dobre ściganie też bym chciał obejrzeć. Kilka biegów dobrych to za mało na 38zł.

    pzdr

  40. Powrót do góry    #3280
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta

    Jakiś dziwny przebieg miał ten mecz. W pierwszych biegach Hancock, Kołdi i Vacul poza zasięgiem (ten ostatni robi nowy rekord toru). Przewaga, jaką mieli nad rywalami była porażająca i nagle...przestają jechać. Aż tak się warunki torowe zmieniły, czy nasi po rozmowie z prezesem w trakcie spotkania się spięli i przydusili konkretnie?

    Jest jeszcze trzecie wyjaśnienie,najbardziej prawdopodobne.

  41. Powrót do góry    #3281
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jest jeszcze trzecie wyjaśnienie,najbardziej prawdopodobne.
    Uwierzyłbym w Twoją trzecią teorię, ale jak przestał jechać Koldi to zaczął Janowski, więc trochę teoria upada . Mecz wygrał Przemo, w końcu zaczął wygrywać biegi i ten 15 również, a nie ciągle taśma albo "pełne gacie".

  42. Powrót do góry    #3282
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jest jeszcze trzecie wyjaśnienie,najbardziej prawdopodobne.
    Podpowiem im, bo są pod wrażeniem potęgi swojej drużyny: Cieślak wybiera sobie do półfinału najsłabszego przeciwnika, czyli ...... tak, tak - imienniczkę z Leszna.

  43. Powrót do góry    #3283
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Podpowiem im, bo są pod wrażeniem potęgi swojej drużyny: Cieślak wybiera sobie do półfinału najsłabszego przeciwnika, czyli ...... tak, tak - imienniczkę z Leszna.
    Niech wybiera. Lepiej wejsc do 1/4 i przegrac z Tarnowem polfinal co w ostatecznosci da n walke o braz, niz wogole sie do 1/4 nie dostac i zakonczyc sezon za 3 tygodnie.
    Wejscie do 1/4 to dla nas 4 mecze wiecej emocji.

  44. Powrót do góry    #3284
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Jakich emocji, chyba zbijania KSM-u

  45. Powrót do góry    #3285
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Podpowiem im, bo są pod wrażeniem potęgi swojej drużyny: Cieślak wybiera sobie do półfinału najsłabszego przeciwnika, czyli ...... tak, tak - imienniczkę z Leszna.
    Jeden wychowanek Unii robi więcej punktów w meczu, niż czterej wychowankowie Unibaxu, więc powodów do bycia pod wrażeniem nam nie brakuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •