Strona 1 z 96 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 4313

Wątek: KS Unia Leszno 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    KS Unia Leszno 2012 - wątek klubowy

    KSM zawodników na sezon 2012:

    - Jarosław Hampel 10,71
    - Damian Baliński 6,25
    - Adam Skórnicki 3,85
    - Janusz Kołodziej 7,10
    - Sławomir Musielak 2,50
    - Tobiasz Musielak 2,98
    - Kamil Adamczewski 2,50
    - Paweł Urbański 2,50
    - Marcin Nowak 2,50
    - Edward Kennett 6,50
    - Jurica Pavlic 6,50
    - Troy Batchelor 6,92
    - Damian Michalski 2,50
    - Mateusz Łukaszewski 2,50

    - Przemysław Pawlicki 7,19
    - Piotr Pawlicki 6,16

    Jazda..


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    a) (bez Pawlickich)
    1. J. Hampel 10,71
    2. J. Pavlic 6,50
    3. T. Batchelor 6,92
    4. D. Baliński 6,25
    5. J. Kołodziej 7,10
    6. T. Musielak 2,98
    7. K. Adamczewski 2,50
    KSM: 40,46

    b) (bez Jury i Troya)
    1. J. Hampel 10,71
    2. K. Adamczewski 2,50
    3. P. Pawlicki 7,19
    4. D. Baliński 6,25
    5. J. Kołodziej 7,10
    6. T. Musielak 2,98
    7. P. Pawlicki 6,16
    KSM: 40,39

    c) (bez Jury, Musielaka i Piotra)
    1. J. Hampel 10,71
    2. D. Baliński 6,25
    3. P. Pawlicki 7,19
    4. T. Batchelor 6,92
    5. J. Kołodziej 7,10
    6. M. Nowak 2,50
    7. K. Adamczewski 2,50
    KSM: 40,67

    I szczerze, dla mnie nie ma innych wariantów. Hampel, Baliński i Kołodziej muszą zostać w Lesznie. Resztę możemy układać w oparciu o nich.
    Ostatnio edytowane przez adamczik ; 12-10-2011 o 12:22
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    I małe pytanie na koniec. Co jeśli Pawliccy odejdą po sezonie 2012? Nie jest tajemnicą, że Gorzów, Zielona, Tarnów czy Toruń nas przelicytują a nie wierzę, że team PPP zostałby w Lesznie dla barw klubowych. Może ich oczerniam, ale takie mam zdanie po tym, jakie szopki od dwóch lat wyprawiają.
    Przeklejone z wątku 2011. Odpowiadając. Będziemy się martwić potem Zupełnie poważnie. Najpierw niech się postarają, by byli w Unii w sezonie 2012. Wierzę, że wtedy będą tu chcieli jeździć dłużej. Może to naiwne myślenie, ale mam taką nadzieję. Swoją drogą, może zrobić tak... Pierwszy mecz w sezonie 2012 odjechać z Troyem (tym samym zaliczy występ w barwach naszego klubu). W kolejnych meczach (po wcześniejszym dogadaniu z jakimś klubem) wypożyczać go na zasadzie "gościa" do niższych lig? Wtedy, gdyby faktycznie po 2012 Pawliccy powiedzieli, że odchodzą, można w 2013 jechać składem takim, jak teraz i nie martwić się o KSM (choć wtedy może nas Jarek zostawić, co nieszczególnie by mnie zaskoczyło). Z drugiej strony, nie da się zadowolić wszystkich, jeżeli ktoś ma do ekipy dojść, do dla kogoś musi miejsca zabraknąć.

    Od kilku minut patrzę na KSM i kombinuję ze składem i... nie zazdroszczę zarządowi

    Taka propozycja na dzisiaj (ja jestem za):
    1. Jura/Przemek
    2. Kamil
    3. Janusz
    4. Bally
    5. Jarek
    6. Tobiasz
    7. Piotr

    KSM: 39,7 (z Przemkiem zamiast Jury 40,39)

    PS. Jakby powyższy skład wypalił, to możemy jechać 7 POLAKAMI! A w przypadku opcji z Przemkiem aż 4 juniorami! Takim składem trzepnąć majstra i zapisujemy się w historii na wieki!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2007
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    jak dla mnie tylko taki skład:

    Jarek
    Jura
    Troy
    Bally
    Koldi
    Tobiasz
    Adamczewski

    z Pawlickimi i tak sie nie dogadamy.....

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    W grę wchodzą w 2 składy zakładam, że stać nas na Janusza:

    jarek, janusz, jura, bracia P, tobiasz i kamil

    albo

    jarek, janusz, damian, bracia P, tobiasz i kamil

    Troya wypożyczyć do Wrocławia z opcją, że nie jedzie z Unią. A kontrakt w Bałakowie lub Władywostoku zrekompensuje mu wszystko. A Damiana albo Jurę podesłać Heniowi Stokłosie w celu ukojenia ran po braciach P.

    Jeśłi nie stać nas na Janusza to:

    jarek, jura, damian, briacia P, tobiasz i kamil w rezerwie troy (na wyjazdy "betony" za damiana) i dorobienie w Rosji
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 12-10-2011 o 14:59

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    A Damiana albo Jurę podesłać Heniowi Stokłosie w celu ukojenia ran po braciach P.
    Unia1938, zastanów się nad tym, co piszesz. Byłego kapitana i rdzennego "Rzymianina", największego wojownika od czasów Jarmuły oddasz do jakiejś Piły w ramach jakiejś rekompensaty, jakiemuś Stokłosie? Żadnej rekompensaty, żadnej Piły, żadnego Stokłosy. Damian zostaje z nami na dobre i na złe i my z nim tez zostaniemy na dobre i na złe. Wiesz, jak niekorzystnie na morale drużyny działa takie oddawanie "w ramach rekompensaty" filarów drużyny? Baliński to pomnik. Pomników się nie burzy.

    Tak naprawdę w grę wchodzą tylko dwa składy:

    a) (bez Pawlickich)
    1. J. Hampel 10,71
    2. J. Pavlic 6,50
    3. T. Batchelor 6,92
    4. D. Baliński 6,25
    5. J. Kołodziej 7,10
    6. T. Musielak 2,98
    7. K. Adamczewski 2,50
    KSM: 40,46

    b) (bez Jury i Troya)
    1. J. Hampel 10,71
    2. P. Pawlicki 6,16/ J. Pavlic 6,50
    3. P. Pawlicki 7,19
    4. D. Baliński 6,25
    5. J. Kołodziej 7,10
    6. T. Musielak 2,98
    7. K. Adamczewski 2,50
    KSM: 40,39/ 40,73
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    W grę wchodza w 2 składy jeśli stać nas na Janusza:

    jarek, janusz, jura, bracia P, tobiasz i kamil

    albo

    jarek, janusz, damian, bracia P, tobiasz i kamil

    Troya wypożyczyć do Wrocławia z opcją, że nie jedzie z Unią. A kontrakt w Bałakowie lub Władywostoku zrekompensuje mu wszystko. A Damiana albo Jurę podesłać Heniowi Stokłosie w celu ukojenia ran po braciach P.
    Wypożyczyć? a po co? Jak chcemy mieć braci to już z racji wieku mają być na kilka lat, więc dajmy spokój Juricy i Troy`owi i niech szukają najlepszych dla siebie ofert.
    Ciekawi mnie po rozdaniu DK, jak czuje się Komarnicki i Stępniewski? hehe głosowali przeciwko Dowhanowi a teraz czeka ich to samo - rozczarowanie, jak nas również w niedługim czasie jak bracia zaczną robić wyniki, i BSI im zaproponuje starty. Ale co ja się znam.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Adamczik

    Zobacz ile "ten pomnik" zdobył punktów na wyjazdach. A poza tym napisałem, że to tylko jedna z opcji. A tak na marginesie to Ty Henia Stokłosy nie lubisz? Trzeba się dzielić, tak mnie katolika nauczono, trzeba dać Pile trochę radości. Z tego co wiem Stokłosa powiedział, że nigdy w życiu z Piły nie wypuści Pawlickich, chyba musiałby być wariantem. Zapłaci każde pieniądze za nich. Obojętnie jaki skład pojedzie będzie ok, ale wyższą frekwencje na Smoku mogą zapewnić tylko bracia P., ktorzy budzą emocje jak Palikot.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 12-10-2011 o 15:15

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Głęboko wierze, że nasz skład się nie zmieni.

    Wszyscy lekką ręką puszczacie Jure czy Troya. Normalni jestescie? Przeciez to nasi, w przeciwienstwie do Pawlickich.

  10. Powrót do góry    #10
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Adamczik

    Zobacz ile "ten pomnik" zdobył punktów na wyjazdach. A poza tym napisałem, że to tylko jedna z opcji. A tak na marginesie to Ty Henia Stokłosy nie lubisz? Trzeba się dzielić, tak mnie katolika nauczono, trzeba dać Pile trochę radości. Z tego co wiem Stokłosa powiedział, że nigdy w życiu z Piły nie wypuści Pawlickich, chyba musiałby być wariantem. Zapłaci każde pieniądze za nich. Obojętnie jaki skład pojedzie będzie ok, ale wyższą frekwencje na Smoku mogą zapewnić tylko bracia P., ktorzy budzą emocje jak Palikot.
    Haha. Bally to Unia, Unia to Bally. Jezeli ktos ma odejsc w zamian za braci to bedzie to Batch albo Kolodziej. Pavlic to nie tylko ambitny zawodnik, mowiacy po Polsku, dla ktorego Unia to nie tylko pracodawca ale tez pierwszenstwo dla klubu do treningu na jego torze gdzie u nas snieg jeszcze trzyma. Jemu naprawde w Unii sie podoba, kasa nie jest dla niego najwazniejsza (bo ją ma). O takiego zawodnikatrzeba dbac! Pamietajcie tez o jego motorach na ktorych tak dobrze sprawowal sie Tobiasz Musielak Niech bedzie jeden "za duzo" w druzynie. Bedzie rywalizacja i luz w razie kontuzji.

  11. Powrót do góry    #11
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Adamczik

    Zobacz ile "ten pomnik" zdobył punktów na wyjazdach. A poza tym napisałem, że to tylko jedna z opcji. A tak na marginesie to Ty Henia Stokłosy nie lubisz? Trzeba się dzielić, tak mnie katolika nauczono, trzeba dać Pile trochę radości. Z tego co wiem Stokłosa powiedział, że nigdy w życiu z Piły nie wypuści Pawlickich, chyba musiałby być wariantem. Zapłaci każde pieniądze za nich. Obojętnie jaki skład pojedzie będzie ok, ale wyższą frekwencje na Smoku mogą zapewnić tylko bracia P., ktorzy budzą emocje jak Palikot.
    no to niech tych bieże Pawlickich. krzyż im na droge

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łapy precz od Damiana.

    unia1938 czy to nie Ty czasami byłes gorącym zwolennikiem oddania meczu rewanzowego w Gorzowie walkowerem?

    Jesli tak to nie mam wiecej pytan.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Panowie i Panie...unia1938 może sobie tutaj wymyślać takie "pierdoły" o oddaniu Balona, na szczęście w naszym klubie ludzie mają głowy na karku i nikomu nawet przez myśl nie przejdą takie głupoty...tak więc o to jestem spokojny, że Balon tutaj zakończy swoją karierę...ale to jeszcze nie prędko nastąpi...

    co do składu....nic nie zmieniać i mamy medal z pocałowaniem w rączkę...tak kontuzjogennego sezonu już nie powinniśmy powtórzyć...

    w sobotę będę na spotkaniu zawodnicy-sponsorzy po Smoczyku...może tam coś nowego się urodzi???
    Ostatnio edytowane przez silur ; 12-10-2011 o 16:34

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_KSUL Zobacz posta
    unia1938 czy to nie Ty czasami byłes gorącym zwolennikiem oddania meczu rewanzowego w Gorzowie walkowerem?
    Poważnie? Oddać mecz bez walki? Jak ostatnie ciule? Gdybyśmy ta zrobili to nie tylko bylibyśmy frajerami roku, ale przede wszystkim nie widziałbym, jak Jaro dwa razy leje Panienkę na swoim torze. Mam nadzieję, że to tylko pomówienie w stronę Unia1938.
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Głęboko wierze, że nasz skład się nie zmieni.

    Wszyscy lekką ręką puszczacie Jure czy Troya. Normalni jestescie? Przeciez to nasi, w przeciwienstwie do Pawlickich.

    To wytłumacz mi dlaczego ten "nasz" Troy przed najważniejszym meczem sezonu w Zielonej 3 dni spędził w samolocie lecąc do dalekiej Rosji?

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Po co liczycie te KSM?
    Sprawa jest prosta. Jeżeli poczytacie dokładnie regulamin KSM przytoczony przez SF i spojrzycie na pkt.14 i pkt.15.

    Z tych punktów wynika, że Piotr Pawlicki jest pełnoprawnym zawodnikiem Unii Leszno, więc nie zmieniając składu wystarczy podpisać ze Skórą i Kołodziejem, bo reszta chyba ma ważne kontrakty i możemy śmiało celować w złotko 2012!

    Przemo niestety zabija KSMem, ale Półtorakowa wyłoży każdą kasę za dobrego, polskiego juniora. Senior Piotr może już zacierać ręcę, na pewno na 10 maszyn starczy i jeszcze na dwa koniki dla mamusi.

    pzdr

    Slaw

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Po co liczycie te KSM?
    Sprawa jest prosta. Jeżeli poczytacie dokładnie regulamin KSM przytoczony przez SF i spojrzycie na pkt.14 i pkt.15.

    Z tych punktów wynika, że Piotr Pawlicki jest pełnoprawnym zawodnikiem Unii Leszno, więc nie zmieniając składu wystarczy podpisać ze Skórą i Kołodziejem, bo reszta chyba ma ważne kontrakty i możemy śmiało celować w złotko 2012!
    Pkt 15. Jeżeli zawodnik uzyskał prawo do nadania licencji "Ż" po raz pierwszy w klubie zorganizowanym w formie stowarzyszenia (klub stowarzyszenie) i w sezonie obowiązywania KSM został wypożyczony do klubu zorganizowanego w formie spółki akcyjnej mającej siedzibę w tym sam mieście co klub stowarzyszenie przyjmuje się, że zawodnik ten reprezentuje barwy tego samego klubu co w roku poprzednim. Powyższy przepis dotyczy wyłącznie klubów zorganizowanych w formie spółki akcyjnej, biorących udział w rozgrywkach DMP.

    Zakładając, że Piła ma swoją siedzibę w Lesznie masz rację

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Slaw chyba przespał tamtą zimę, kiedy to te zapisy regulaminowe były rozkładane na czynniki pierwsze

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Pkt 15. ...został wypożyczony do klubu zorganizowanego w formie spółki akcyjnej mającej siedzibę w tym sam mieście co klub stowarzyszenie przyjmuje się, że zawodnik ten reprezentuje barwy tego samego klubu co w roku poprzednim. Powyższy przepis dotyczy wyłącznie klubów zorganizowanych w formie spółki akcyjnej, biorących udział w rozgrywkach DMP.

    Zakładając, że Piła ma swoją siedzibę w Lesznie masz rację
    Dobra KSUNIA masz rację, chciałem żeby tak było nie doczytałem, no to niestety trzeba kombinować.

    Po analizie tych cyferek wynika, że zarówno Piotr jak i Przemo mogą wskoczyć za kogoś z czwórki: Koldi,Batch, Jura, Bali pod warunkiem że Hampel zostaje.
    Natomiast ciekawostką jest skład bez Hampela: Prz.P, Pi.P,Koldi,Batch,Jura,Bali,Tofeek = 40,12KSM, ale ............bez lidera to będzie ciężko
    Ostatnio edytowane przez Slaw ; 12-10-2011 o 17:29

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Jesli puscicie Pavlicia albo Batchelora to chyba nie sadzicie, ze wyladuja w 1-szej lidze ? Taka Zielona albo Torun z checia ich przytuli.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    W zasadzie każdy klub z chęcią by ich przytulił. A Gdańsk to by chyba szalał z radości mogąc przygarnąć kogoś takiego

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Jestem fanem Pawlickich w Lesznie bo to zwiekszy widowiskowosc ekstraligi, w przeciwnym wypadku najwyzsza klasa znow straci rok z jazdy ciekawych chlopakow. A Jura, Troy, Tobiasz czy Kamil i tak znajda robote w ekstralidze.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    gorzow24.pl napisał/a:
    Na wolne miejsce, po Nickim Pedersenie szykowanych jest dwóch kandydatów. Caelum Stal Gorzów chce obrać kierunek skandynawsko – polski. W miejsce Duńczyków miałby przyjść ktoś z dwójki – Thomas Jonasson lub Krzysztof Kasprzak. Jonasson w przeszłości reprezentował już gorzowskie barwy i zostawił po sobie dobre wrażenie. Z kolei „Kasperowi” nie służy „południowy klimat” tarnowski, gdzie notował średnie rezultaty oraz chce mieć bliżej do rodzinnego Leszna. Władysław Komarnicki chce rozmawiać także z Przemysławem i Piotrem Pawlickim. – Wiem, że będzie to niemal niewykonalne zadanie. Zrobimy jednak wszystko, żeby chociaż Przemek Pawlicki, którego tutaj w Gorzowie wszyscy kochają mógł jeździć w Stali – powiedział prezes Caelum Stali. Władysław Komarnicki zapewnił także, że skład na następny sezon będzie już znany pod koniec października.
    Wiec zaczęło się...

    Skończy się tak że:

    1.Hampel
    2.Pavlic
    3.Batchelor
    4.Baliński
    5.Kołodziej
    6.Adamczewski
    7.Musielak

    A Pawliccy w Marcu po PÓŁROCZNEJ SZOPCE wylądują w PILE...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  24. Powrót do góry    #24
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noflattery Zobacz posta
    Jestem fanem Pawlickich w Lesznie bo to zwiekszy widowiskowosc ekstraligi, w przeciwnym wypadku najwyzsza klasa znow straci rok z jazdy ciekawych chlopakow. A Jura, Troy, Tobiasz czy Kamil i tak znajda robote w ekstralidze.
    To sobie zaloz watek Pawlicy 2012. Chlopaki maja talent ale jak slysze jak robi sie z nich mesjaszy to na prawde przesada.. Na szczecie wladza naszego klubu jest bardzo rozsadna. Ja tez chce Pawlickich w Unii ale nie za wszelka cene.

    Czyli proponujesz wymiane Tobiasza i Musielaka za Pawlickich? Niemam wiecej pytan.


  25. Powrót do góry    #25
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Ja widze to tak Jarek,Piotrek,Przemek,Damian,Janusz,Tobiasz,Kamil a jak nie wyjdzie z klanem P. to zostawiamy skład z tego roku i walczymy o maistra

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik Awatar Milos
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Z Pawlickimi trzeba się dogadać do końca października. I krótko i na temat. Podpisujemy z wami korzystne dla was kontrakty, ale takie, że zarabiacie dobrze tylko w przypadku dobrej jazdy. Wtedy wszyscy będą zadowoleni. I jeszcze jedno podpisujecie przedłużenie umów do końca np. 2014 roku. Jeśli to im nie odpowiada to transfer definitywny od razu i zażądać np. za każdego 500 tys. zł, lub wypożyczyć za tą samą kwotę. Szybka piłka, jeżeli chcą się związać z Lesznem na lata, to taki warunek powinien im bardzo odpowiadać.

    Niestety opcja pozostania w Lesznie Pawlickich wiąże się z oddaniem Troy'a i Juricy co mnie osobiści za bardzo nie odpowiada. Dla mnie to drużynę trzeba na pewno budować w oparciu o Jarka, Janusza i Damiana, oraz Tobiasza i Kamila (przecież oni jeszcze 3 lata startować będą jako juniorzy).

    Nawiążę jeszcze do "Tuskomanii". Dla mnie osobiście samo włączanie się do walki rządu z kibolami przez kibiców z Leszna to małe nieporozumienie. Co ich to obchodzi. Czy ktoś z was był wtedy w Bydgoszczy? Na pewno nie, więc po co to wszystko? Czy kasę wrzucaną do puszek przeznaczacie na transparenty przeciw rządowi? Raczej tak, więc na mnie nie macie co liczyć. I proszę nie traktować mnie jako wielkiego obrońcę Tuska, bo nie taki sens ma mieć moja odpowiedź. Za race moim zdaniem, kara była słuszna, jest takie prawo, należy go przestrzegać. Prosta sprawa. Jeżeli organizujecie taką oprawę, to powinniście wiedzieć co możecie, a czego nie. Zachowań tzw. gniazdowego i jego wulgaryzmów nie toleruję, a jeszcze denerwuje mnie jak cała ekipa wbiega przez wejścia z opaskami na rękach (podejrzewam że biletów i tak nie kupują), przepycha się z ludźmi i uważa za nie wiadomo kogo. I mam jeszcze pytanie dotyczące tzw. list wyjazdowych. Czy wy gromadząc dane osobowe robicie to zgodnie z prawem? Zastanówcie się. Ja na wyjazdy nie jeżdżę za często i nie bywam w "klatce", czy zatem jeśli np. będę na wszystkich wyjazdach, i chcąc kupić bilet na finał (wyjazd) będę musiał się zastanawiać czy mam na niego szansę bo nie wpisałem się na listy? To też powinno być inaczej uregulowane. Tyle z mojej strony.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Władysław Komarnicki chce rozmawiać także z Przemysławem i Piotrem Pawlickim. – Wiem, że będzie to niemal niewykonalne zadanie. Zrobimy jednak wszystko, żeby chociaż Przemek Pawlicki, którego tutaj w Gorzowie wszyscy kochają mógł jeździć w Stali – powiedział prezes Caelum Stali. Władysław Komarnicki zapewnił także, że skład na następny sezon będzie już znany pod koniec października.
    Tak więc już wiemy gdzie jeździć będą Pawliccy najpóźniej w 2013 roku. Szczerze? Po tej wypowiedzi jestem przeciwny klanowi w Lesznie. Niech idą do Piły za jakiś szmal, w końcu coś z nich musimy mieć a potem niech robią, co chcą. Jeśli Komarnicki "zrobi wszystko" to znaczy, że przebije nas dwukrotnie po sezonie 2012, więc i tak i tak Przemek, Piotrek i Piotruś odejdą. Nawet przy kontrakcie długoterminowym to nic nie da. Bo co zrobimy? Będziemy ich na siłę trzymali na ławce? Do składu nie damy bo nie będą chcieli a sprzedać nie sprzedamy, bo wzmocnimy przeciwnika. Dlaczego Jura i Troy nie mają takich talentów!? Wszystko byłoby wtedy dziesięć razy łatwiejsze.
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Milos Zobacz posta
    I mam jeszcze pytanie dotyczące tzw. list wyjazdowych. Czy wy gromadząc dane osobowe robicie to zgodnie z prawem? Zastanówcie się. Ja na wyjazdy nie jeżdżę za często i nie bywam w "klatce", czy zatem jeśli np. będę na wszystkich wyjazdach, i chcąc kupić bilet na finał (wyjazd) będę musiał się zastanawiać czy mam na niego szansę bo nie wpisałem się na listy? To też powinno być inaczej uregulowane. Tyle z mojej strony.
    No to może powiesz jak?

    Dwa ze lista JEST DOBROWOLNA! Wiec jeśli chcesz to się zapisujesz proste... Nie ma tu łamania prawa bo jest to DOBROWOLNE...

    Co do rozstania to przecież Jurica i tak by został i walczył o skład bo potrzeba 6 seniorów...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    A może sprawa z klanem rozwiąże sie sama, Ward rezygnuje z dzikiej karty, Janowski jeszcze za młody i też jej nie przyjmie, więc zostaje trzeci junior świata a nim jest - Przemek P, a przywódca klanu PPPP łasy na $$$$$$ ,zgodzi się aby syn walczył o tytuł i $$$$$$.

  30. Powrót do góry    #30
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Milos

    Przeciez te dane sa przechowywane latami. Kazdy kto sie choc raz zapisal juz jest w bazie i jest obserowany. Jest specjalna komisja w SSKULu (nielegalna oczywiscie) ktora monitruje kto, co, jak i gdzie robi poprzez np. facebook czy nk. Aha rodzina kazdego delikwenta tez jest automatycznie dodawana do bazy.

    Dobrowolna lista ma na celu nagrodzenie tych co byli na okreslonej liczbie wyjazdow. Jezeli sie na liste nie wpisujesz to tez bezproblemu dostaniesz bilet, bedac na tych listach masz pewnosc, ze bilet zostanie na jakis czas do ciebie odlozony (w tym sezonie tylko w przypadku finalu).

    Uwazasz, ze kara za race do tych jak to mowie "szczunów" byla sluszna? ok.. Dla mnie to byla pokazowka. Tez pewnie popierasz dzialania np. strazy miejskiej z fotoradarami czy wystawiajacych za byle co mandaty a niemow mi, ze nie miales ty albo ktos z twoich znajomych z tym doczynienia. Wszystko zgodnie z prawem. Tyle ze rok, dwa, trzy lata temu race tez byly nielegalne a policja nie miala zadnych obiekcji do ich odpalania na Smoku. Nagle po nagonce Tuska, GW stalo sie to tak niebezpieczne, ze sprawcy dostali prace spoleczne i zakazy stadionowe. Gdzie byla policja gdy Sparta bazgrala kasy i stadion?

    Dodam, ze nie jestem ze SKULu czy UUL ale popieram to co robia. Sam pewnie piales z zachwytu nad kartoniada albo racami z finalu rok temu. To jest piekne co robia a kartoniki ustawiali na stadionie juz od rana! Dodam bezplatnie A nawet jezeli dostali za to bilety (niewiem) to bardzo dobrze bo mnie to wali, ja patrze na siebie.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Tragedia co niektorzy tutaj wypisuja. Nagle wiekszosc pokochala Pawlickich, bo zlota nie bylo... Jarek, Damian, Jura + Tobiasz sa nie do ruszenia!!! Najmniej ktorych bym zalowal w wymianie za Pawlickich to Troy i Janusz. Troy to taki typ cwaniaczka, a Janusz mimo wszystko dalej jest dla mnie "jaskółką". Wiec jesli Pawliccy maja byc w Unii, to tylko i wylacznie za tych dwoch panow.
    Chyba, ze te plotki odnosnie polskiego obywatelstwa Juricy, w co osobiscie watpie, sie sprawdza, to wtedy moznaby Janusza albo Troya zostawic, a Kamila na wypozyczenie. Ogolnie ciezki orzech do zgryzienia z tym montowaniem skladu. Ale tak jak napisalem wczesniej nie wyborazam sobie oddawania kogos z tej trojki zawodnikow.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,572
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Zistawić ten skład co jest i jedziemy
    Hampel
    Pavlic
    Batch
    Balinski
    Kołodziej
    Musielak
    Adamczewski
    A jak czytam ze co po niektórzy chcą Damiana wysłac do Stokłosy kosztem P&P to aż mi sie nie chce tego czytac!!!
    A co z tego jak klan bedzie jexdził u nas przez "jeden rok" jak oni pewnie maja juz uzgodniony kontrakt w Gorzowie od 2013 roku!!!!
    Ostatnio edytowane przez ZZ ; 12-10-2011 o 22:16

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik Awatar Milos
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    No to może powiesz jak?

    Dwa ze lista JEST DOBROWOLNA! Wiec jeśli chcesz to się zapisujesz proste... Nie ma tu łamania prawa bo jest to DOBROWOLNE...

    Co do rozstania to przecież Jurica i tak by został i walczył o skład bo potrzeba 6 seniorów...
    Polecam ustawę o ochronie danych osobowych i jakimkolwiek gromadzeniu danych przez podmioty. Nie napiszę celowo o co chodzi, może niektóre osoby chociaż spróbują do niej zajrzeć i coś ciekawego się dowiedzieć na temat gromadzenia jakichkolwiek danych. Polecam lekturę. ustawę można znaleźć na isap.sejm.gov.pl

  34. Powrót do góry    #34
    MALKONTENT
    Noski.
    Kiedyś już dyskutowaliśmy nt. legalności tzw. list wyjazdowych. Widzę, że nie chciało się poczytać ustawy. Jeśli twierdzisz, że wszystko jest zgodne z prawem, to chyba nie będziesz miał nic przeciwko, by poprosić o przyjrzenie się sprawie przez urzędników GIODO? Stawiam dużą flaszkę, że się będą czepiali. No ale wtedy pewnie zaczniesz mówić o państwie policyjnym...

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    W kwestii składu, jak już wspominaliśmy, nasz wpływ i tak jest minimalny, lub wręcz żaden.
    Zgadzam się ( po raz kolejny ) z Adamczikiem, że po 2012 nie utrzymamy Pawlickich. Ich wartość dla Gorzowa jest podwojona o niepunktowe aspekty: jako antidotum na brak sukcesów drużyny, zapotrzebowanie tamtejszych kibiców, o którym doskonale wie Komarnicki itd. Pewnie, jak podejrzewam, ten ostatni byłby w stanie zapłacić za nich więcej niż dałby np. Kołodziejowi. Czy Unia weżmie udział w takiej licytacji? Nie sądzę...
    Dlatego, jeżeli już Pawliccy mieliby znaleźć się w przyszlorocznym składzie, Batchelora należałoby wg. mnie, co najdalej wypożyczyć na jeden sezon ( Wrocław? Częstochowa?
    Gdansk? ), jednocześnie koncentrując się także na rozwoju juniorów z obecnego składu, tak by w kolejnym sezonie ( w razie przewidywanych przeze mnie " problemów " z Pawlickimi ) mieć ewentualnie Troya z powrotem oraz objeźdżoną już grupę kolejnych juniorow.
    Swoją drogą ciekawi mnie, w przypadku gdy Pawliccy w barwach Unii w 2012 wystartują, na ile argument ich zwolennikow o znaczącym wzroście frekwencji przełoży się na rzeczywiśtość.
    Tak jak wspomniałem, przy Pawlickich w składzie, co najwyżej : Troy na wypożyczenie, Skórnicki i S.Musielak - wolna ręka, Urbański, Marach, Nowak ( lub Łukaszewski ) - również na wypożyczenie. Michalski, oraz jeden z pary Nowak - Łukaszewski powinni w klubie pozostać w razie " W " na rozgrywki ligowe i młodzieżowe, status " gościa " i tak umożliwia udział w wielu spotkaniach niższych lig.

    Mimo wszystko jedna ciekawa rzecz nasuwa się przy takim składzie : sezon z takim zespolem może okazać się rekordowym w skali kraju jeżeli chodzi o zdobycze medalowe
    DMP - z szansami na medal, MPPK - również, IMP - jak najbardziej i, przy składzie Pr.Pawlicki, Pi.Pawlicki, T.Musielak, K.Adamczewski ( D.Michalski, M.Nowak ) w konkurencji młodzieżowej szansa na zgarnięcie... wszystkiego, od MIMP, MDMP po Ligę Juniorów.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    W kwestii składu, jak już wspominaliśmy, nasz wpływ i tak jest minimalny, lub wręcz żaden.
    Zgadzam się ( po raz kolejny ) z Adamczikiem, że po 2012 nie utrzymamy Pawlickich. Ich wartość dla Gorzowa jest podwojona o niepunktowe aspekty: jako antidotum na brak sukcesów drużyny, zapotrzebowanie tamtejszych kibiców, o którym doskonale wie Komarnicki itd. Pewnie, jak podejrzewam, ten ostatni byłby w stanie zapłacić za nich więcej niż dałby np. Kołodziejowi. Czy Unia weżmie udział w takiej licytacji? Nie sądzę...
    Dlatego, jeżeli już Pawliccy mieliby znaleźć się w przyszlorocznym składzie, Batchelora należałoby wg. mnie, co najdalej wypożyczyć na jeden sezon ( Wrocław? Częstochowa? Gdansk? ), jednocześnie koncentrując się także na rozwoju juniorów z obecnego składu, tak by w kolejnym sezonie ( w razie przewidywanych przeze mnie " problemów " z Pawlickimi ) mieć ewentualnie Troya z powrotem oraz objeźdżoną już grupę kolejnych juniorow.
    Batchelor na roczne wypożyczenie, Jurek walczy o skład z Damianem i młodym Pawlickim. Tak byłoby najrozsądniej. Ale tylko w przypadku, gdyby klan ukorzył się przed Unią i podpisał przynajmniej trzyletnie kontrakty na rozsądnych warunkach. Można im zaproponować kontrakty motywacyjne. Co tylko dusza zapragnie, ale żadnych złotych gór za podpis i gwarancji startu w każdym meczu. Dać im jasno do zrozumienia: "Będzie forma, będzie skład, będzie dużo punktów, będzie dużo pieniędzy" i finał.

    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Swoją drogą ciekawi mnie, w przypadku gdy Pawliccy w barwach Unii w 2012 wystartują, na ile argument ich zwolennikow o znaczącym wzroście frekwencji przełoży się na rzeczywiśtość.
    Jest to możliwe. Możliwe nawet, że stalibyśmy się najpopularniejszą drużyną w kraju i być może na świecie (właściwie najpopularniejsza w Polsce= najpopularniejsza na świecie). Ale nie z tego powodu, że jeżdżą u nas Pawliccy, ale, że mielibyśmy w składzie samych Polaków w czym aż pięciu wychowanków. To byłby ewenement na skalę światową ostatnich dwóch dekad. Jeden z kibiców Falubazu, gdy z nim o tym rozmawiałem określił taką Unię, jako: "Najpatriotyczniejszą drużynę od czasów otwarcia rynku".

    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Tak jak wspomniałem, przy Pawlickich w składzie, co najwyżej : Troy na wypożyczenie, Skórnicki i S.Musielak - wolna ręka, Urbański, Marach, Nowak ( lub Łukaszewski ) - również na wypożyczenie. Michalski, oraz jeden z pary Nowak - Łukaszewski powinni w klubie pozostać w razie " W " na rozgrywki ligowe i młodzieżowe, status " gościa " i tak umożliwia udział w wielu spotkaniach niższych lig.
    Zgadzam się w stu procentach.

    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Mimo wszystko jedna ciekawa rzecz nasuwa się przy takim składzie : sezon z takim zespolem może okazać się rekordowym w skali kraju jeżeli chodzi o zdobycze medalowe
    DMP - z szansami na medal, MPPK - również, IMP - jak najbardziej i, przy składzie Pr.Pawlicki, Pi.Pawlicki, T.Musielak, K.Adamczewski ( D.Michalski, M.Nowak ) w konkurencji młodzieżowej szansa na zgarnięcie... wszystkiego, od MIMP, MDMP po Ligę Juniorów.
    Gdybyśmy mieli Pawlickich w Unii w tym roku, albo gdyby w rozgrywkach młodzieżowych i rangi mistrzowskiej jeździli pod naszą banderą a nie śmiesznego tworu o nazwie Nice Warszawa, to już w tej chwili bylibyśmy na pierwszym miejscu w klasyfikacji wszech czasów jeśli chodzi o wszystkie zdobyte medale w całej historii oficjalnych rozgrywek rangi mistrzowskiej w Polsce (mamy ich 156 a Stal Gorzów 160). Pawliccy zdobyli ich w 2011 aż 6! Myślę, że to widmo nie tylko ligowej (bo moim zdaniem przez ligę przejechalibyśmy, jak w 2010), ale także indywidualnej, parowej i młodzieżowej dominacji napędza wielu z nas na tym forum do zakontraktowania Pawlickich. Pytanie tylko czy warto ich brać na rok? No chyba, że podpiszą znów trzyletnie umowy na rozsądnych warunkach, wtedy sam zacząłbym się zastanawiać nad ich angażem, ale po raz kolejny podkreślam, że to oni dołączają do zespołu a nie zespół do nich.
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez MALKONTENT Zobacz posta
    Noski.
    Kiedyś już dyskutowaliśmy nt. legalności tzw. list wyjazdowych. Widzę, że nie chciało się poczytać ustawy. Jeśli twierdzisz, że wszystko jest zgodne z prawem, to chyba nie będziesz miał nic przeciwko, by poprosić o przyjrzenie się sprawie przez urzędników GIODO? Stawiam dużą flaszkę, że się będą czepiali. No ale wtedy pewnie zaczniesz mówić o państwie policyjnym...
    Widze ze macie duży problem z czymś co funkcjonuje w wielu klubach i jakoś nikt się nie d********a...

    Lista wyjazdowa jest DOBROWOLNA wiec jak ktoś chce się na nią zapisać to nie przeszkadza mu widocznie gromadzenie jego danych ,a są to UWAGA aż IMIĘ I NAZWISKO! Nie ma żadnego peselu czy adresu ....

    W przeciwieństwie do list jakie co wyjazd trzeba wysyłać do Zielonej Góry czy Gorzowa... Ciekawe czy to też takie nielegalne?

    Rozumiem tez ze zbieranie podpisów pod listami do sejmów czy też poparciem jakiś ustaw jest jak najbardziej nielegalne?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Zgadzam się ( po raz kolejny ) z Adamczikiem, że po 2012 nie utrzymamy Pawlickich. Ich wartość dla Gorzowa jest podwojona o niepunktowe aspekty: jako antidotum na brak sukcesów drużyny, zapotrzebowanie tamtejszych kibiców, o którym doskonale wie Komarnicki itd. Pewnie, jak podejrzewam, ten ostatni byłby w stanie zapłacić za nich więcej niż dałby np. Kołodziejowi. Czy Unia weżmie udział w takiej licytacji? Nie sądzę...
    Hulc, skąd takie nastawienie do Pawlickich? Z uwagi na cyrki w ostatnich dwóch latach? Ja uważam, że tak długo, jak obie strony chcą, tak długo należy rozmawiać. Jeżeli uda się dojść do porozumienia, to ja nie widzę powodu, dlaczego za rok mieliby odejść. Uważam, że Dworakowski jest takim prezesem, który widząc dobrą jazdę zawodnika, nie ma nic przeciwko, by przy rozmowach przed kolejnym sezonem dać mu podwyżkę (Hampel jako przykład). Patrzę też na wypowiedzi Pawlickich, głównie Piotra. On wiele razy już powtarzał, że oni chcą startować w Unii, bo tu ich miejsce. Jeżeli klub dogada się z młodymi, zaliczą dobry sezon, potem prezes dorzuci "złotówkę", a kibice będą się do nich odnosić nie przez pryzmat awantur tylko wyników, to obaj będą chcieli jeździć w Unii. A przypomnę tylko, że Gollobowi za rok kończy się kontrakt w Stali, a ta drużyna bez niego nie będzie już takim magnesem dla Przemka czy Piotra (który nota bene chciałby jeździć w parze z Jarkiem).

    Rozumiem, że narobili trochę "smrodu" w poprzednich latach, ale do każdych rozmów trzeba siadać z czystą kartą, nie wałkować w kółko tego, co było kiedyś. Jeżeli obie strony tak podejdą do negocjacji, to możemy się talentami młodych cieszyć przez wiele lat. To jest jakaś nasza narodowa choroba, rozpamiętujemy rzeczy z przeszłości na okrągło.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    W kwestii składu, jak już wspominaliśmy, nasz wpływ i tak jest minimalny, lub wręcz żaden.
    I chyba całe szczęście, bo gdyby kibice mieli głos to różne cuda mogłyby wyjść
    Ja mam przekonanie graniczącą z pewnością, że Józef tradycyjnie dobrze postąpi
    Dobrze dla Unii.

    Cytat Zamieszczone przez adamczik Zobacz posta
    Batchelor na roczne wypożyczenie, Jurek walczy o skład z Damianem i młodym Pawlickim. Tak byłoby najrozsądniej. Ale tylko w przypadku, gdyby klan ukorzył się przed Unią i podpisał przynajmniej trzyletnie kontrakty na rozsądnych warunkach. Można im zaproponować kontrakty motywacyjne. Co tylko dusza zapragnie, ale żadnych złotych gór za podpis i gwarancji startu w każdym meczu. Dać im jasno do zrozumienia: "Będzie forma, będzie skład, będzie dużo punktów, będzie dużo pieniędzy" i finał.
    A Batch ma jeszcze ważny kontrakt?

    Gdyby Józef uparł się na Pawlickich to również Jurica mógłby zostać i może nie jako rezerwa, tylko wprowadzić rotację.
    Meczy będzie w przyszłym sezonie 22 (zakładam, że będziemy w czwórce. Każdy z szóstki Damian, Jura, bracia, Tobiasz i Kamil odpuszczają po 3 mecze. 6 zawodników x 3 odpuszczone mecze = 18 meczów - w przypadku gdyby tylko 1 nie jechał.
    Skład w oparciu, że jadą bracia wiąże się z tym, że jadą obydwoje na numerach 6 i 7 i mają 5 startów - zmiany za Tobiasza,który wystawiony byłby na seniorce, w takim przypadku w jednym meczu pauzuje 2 zawodników Tobiasz i ktoś z dwójki Damian i Jurica.
    Czyli jakoś do 22 można dobić.
    Tak, żeby każdy z nich miał tę samą ilość startów w przeciągu całego roku. Pole manewru jest ogromne, gdyż jest 4 juniorów.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Hulc, skąd takie nastawienie do Pawlickich?
    Hmmm, niech pomyślę... Nic nie przychodzi mi do głowy. Tak sobie wymyśliliśmy tą całą "nienawiść" do Pawlickich.

    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Rozumiem, że narobili trochę "smrodu" w poprzednich latach
    A więc właśnie.

    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    (...)do każdych rozmów trzeba siadać z czystą kartą, nie wałkować w kółko tego, co było kiedyś. Jeżeli obie strony tak podejdą do negocjacji, to możemy się talentami młodych cieszyć przez wiele lat. To jest jakaś nasza narodowa choroba, rozpamiętujemy rzeczy z przeszłości na okrągło.
    Widocznie nie czytasz ze zrozumieniem. Zawsze powtarzaliśmy, przynajmniej ja, że nie mam nic do Pawlickich. Chcę ich w Lesznie ale na "moich", czytaj klubowych zasadach, czyli konktrakty trzyletnie, bez pieniędzy za podpis, bez gwarancji startu z kontraktem motywacyjnym. Żadnych złotych gór, które da ich Komarnicki: "Zrobię absolutnie wszystko, aby chociaż Przemek jeździł w Stali Gorzów", czytaj przepłacę go, przebiję Unię dwukrotnie byle go tylko do Gorzowa ściągnąć. Ja po prostu nie jestem nawiny. Jeśli przez trzy lata sprawa rozbijała się o pieniądze, to mam uwierzyć, że teraz nagle nie będzie? Że jak Komarnicki da im po 3 tysiące za punkt i gwarancję startów a w Lesznie będą mieli 1500 bez gwarancji to oni tę ofertę odrzucą i zostaną w Lesznie? Ewentualnie zgodzą się na podwyżkę do 2 tysięcy? W bajki nie wierzę od 14 lat. W Unii jeżdżą Ci, którzy chcą w niej jeździć.
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez adamczik Zobacz posta
    Widocznie nie czytasz ze zrozumieniem. Zawsze powtarzaliśmy, przynajmniej ja, że nie mam nic do Pawlickich. Chcę ich w Lesznie ale na "moich", czytaj klubowych zasadach, czyli konktrakty trzyletnie, bez pieniędzy za podpis, bez gwarancji startu z kontraktem motywacyjnym. Żadnych złotych gór, które da ich Komarnicki: "Zrobię absolutnie wszystko, aby chociaż Przemek jeździł w Stali Gorzów", czytaj przepłacę go, przebiję Unię dwukrotnie byle go tylko do Gorzowa ściągnąć. Ja po prostu nie jestem nawiny. Jeśli przez trzy lata sprawa rozbijała się o pieniądze, to mam uwierzyć, że teraz nagle nie będzie? Że jak Komarnicki da im po 3 tysiące za punkt i gwarancję startów a w Lesznie będą mieli 1500 bez gwarancji to oni tę ofertę odrzucą i zostaną w Lesznie? Ewentualnie zgodzą się na podwyżkę do 2 tysięcy? W bajki nie wierzę od 14 lat. W Unii jeżdżą Ci, którzy chcą w niej jeździć.
    Śmieszy mnie takie gadanie "kontrakty trzyletnie, bez pieniędzy za podpis, bez gwarancji startu z kontraktem motywacyjnym". Może od razu, mając tak ja Ty ciągle w pamięci poprzednie lata, zróbmy z nich niewolników i każmy się im cieszyć, że w ogóle mogą żużel uprawiać. Przyznam, że mi też nie podobał się konflikt pomiędzy klanem i Unią w poprzednich latach, o czym zresztą w wątku 2011 swego czasu dość sporo napisałem. Moje wypowiedzi wtedy miały jeden element wspólny z Twoimi obecnymi tezami "Pawliccy tak, ale na zdrowych warunkach". Natomiast jak czytam takie gadki, jak ta zacytowana wyżej... A co do czytania ze zrozumieniem. Doskonale rozumiem, o co Ci chodzi, a że mnie ta Twoja "nienawiść" do Pawlickich śmieszy, to co poradzę. Zresztą, jeżeli nie zauważyłeś, pytanie kierowałem do Hulca, Twoje zdanie w tej sprawie niespecjalnie mnie interesuje, bez urazy. Pomijam fakt, że ja piszę, by zapomnieć o tym co było i podjeść do rozmów profesjonalnie, bez zbędnych emocji, a Ty wylatujesz na dzień dobry, że Unia niczym tyran ma postawić swoje warunki i albo się zgodzą, albo wypad. Jeżeli tak Twoim zdaniem wyglądają negocjacje, to najwyraźniej poza czytaniem ze zrozumieniem, masz też kłopoty z podstawowymi pojęciami.

    Szczerze liczę na odpowiedź Hulca, którego wypowiedzi nie są tak zabarwione emocjonalnie.
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 13-10-2011 o 15:59

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Śmieszy mnie takie gadanie "kontrakty trzyletnie, bez pieniędzy za podpis, bez gwarancji startu z kontraktem motywacyjnym". Może od razu, mając tak ja Ty ciągle w pamięci poprzednie lata, zróbmy z nich niewolników i każmy się im cieszyć, że w ogóle mogą żużel uprawiać. Przyznam, że mi też nie podobał się konflikt pomiędzy klanem i Unią w poprzednich latach, o czym zresztą w wątku 2011 swego czasu dość sporo napisałem. Moje wypowiedzi wtedy miały jeden element wspólny z Twoimi obecnymi tezami "Pawliccy tak, ale na zdrowych warunkach". Natomiast jak czytam takie gadki, jak ta zacytowana wyżej... A co do czytania ze zrozumieniem. Doskonale rozumiem, o co Ci chodzi, a że mnie ta Twoja "nienawiść" do Pawlickich śmieszy, to co poradzę. Zresztą, jeżeli nie zauważyłeś, pytanie kierowałem do Hulca, Twoje zdanie w tej sprawie niespecjalnie mnie interesuje, bez urazy. Pomijam fakt, że ja piszę, by zapomnieć o tym co było i podjeść do rozmów profesjonalnie, bez zbędnych emocji, a Ty wylatujesz na dzień dobry, że Unia niczym tyran ma postawić swoje warunki i albo się zgodzą, albo wypad. Jeżeli tak Twoim zdaniem wyglądają negocjacje, to najwyraźniej poza czytaniem ze zrozumieniem, masz też kłopoty z podstawowymi pojęciami.

    Szczerze liczę na odpowiedź Hulca, którego wypowiedzi nie są tak zabarwione emocjonalnie.
    Żadne zabarwienie emocjonalne tylko zimna kalkulacja. Chcą w Lesznie jeździć, to mogą jeździć, ale na "zdrowych warunkach", jak to dobrze określiłeś. I mam nadzieję, że "zdrowe warunki" zostaną przedstawione działaczom w tym roku i wszyscy dojdziemy do porozumienia. Przypominam, że dwukrotnie Pawliccy nie dogadali się z działaczami UL, gdyż zażądali znacznie więcej niż proponował klub, a po bardzo przeciętnym sezonie 2008 Przemek miał dostać podwyżkę przy podpisaniu kontraktu na rok 2009, mimo to Pawliccy nie przystali na kontrakt. Nie chcę z nikogo robić niewolnika. Jestem ostatnią osobą, która chce kogoś, gdzieś trzymać na siłę. Ale skoro to: "Chcemy jeździć dla Unii" jest prawdziwe to jaki w tym problem, aby podpisać umowę trzyletnią? Protas podpisał w Zielonej Górze pięcioletnią i jakoś niewolnikiem nie jest.

    Co do zabarwienia emocjonalnego, to najwyraźniej Ty przyjacielu nie wytrzymujesz i wziąłeś sobie do serca wszystko, co napisałem wcześniej: "Zróbmy z nich niewolników", "Niech się cieszą, że w ogóle jeżdżą", "Unia niczym tyran". Po pierwsze wyluzuj, bo dostaniesz wrzodów, po drugie wiem więcej niż piszę, po trzecie jesteś ślepo zapatrzony w braci, którzy Unii się przydadzą, ale nie ma absolutnie żadnej pewności, że po sezonie 2012 odejdą a my na dodatek zostaniemy bez Batchelora, który może już nie być tak chętny na powrót do Leszna, skoro "olaliśmy go" po pięciu latach, bo przyszli Pawliccy. Zamiast gotować się i szukać uznania własnych poglądów w zdaniu innych ludzi, zacznij kalkulować co się Unii opłaca bardziej. Zostawić dobrze prosperujący monolit, czy rozbić go dla braci Pawlickich w zamian za... no właśnie, za co?

    Tak poza tematem. Kolejna informacja dementująca pogłoski Kołodzieja o tym, jakoby miał już się przenosić mentalnie do Tarnowa, jak sugerował to PS: http://www.espeedway.pl/news,co_z_ja...,49265,12.html
    Ostatnio edytowane przez adamczik ; 13-10-2011 o 16:12
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez adamczik Zobacz posta
    Żadne zabarwienie emocjonalne tylko zimna kalkulacja. Chcą w Lesznie jeździć, to mogą jeździć, ale na "zdrowych warunkach", jak to dobrze określiłeś. I mam nadzieję, że "zdrowe warunki" zostaną przedstawione działaczom w tym roku i wszyscy dojdziemy do porozumienia. Przypominam, że dwukrotnie Pawliccy nie dogadali się z działaczami UL, gdyż zażądali znacznie więcej niż proponował klub, a po bardzo przeciętnym sezonie 2008 Przemek miał dostać podwyżkę przy podpisaniu kontraktu na rok 2009, mimo to Pawliccy nie przystali na kontrakt. Nie chcę z nikogo robić niewolnika. Jestem ostatnią osobą, która chce kogoś, gdzieś trzymać na siłę. Ale skoro to: "Chcemy jeździć dla Unii" jest prawdziwe to jaki w tym problem, aby podpisać umowę trzyletnią? Protas podpisał w Zielonej Górze pięcioletnią i jakoś niewolnikiem nie jest.

    Co do zabarwienia emocjonalnego, to najwyraźniej Ty przyjacielu nie wytrzymujesz i wziąłeś sobie do serca wszystko, co napisałem wcześniej: "Zróbmy z nich niewolników", "Niech się cieszą, że w ogóle jeżdżą", "Unia niczym tyran". Po pierwsze wyluzuj, bo dostaniesz wrzodów, po drugie wiem więcej niż piszę, po trzecie jesteś ślepo zapatrzony w braci, którzy Unii się przydadzą, ale nie ma absolutnie żadnej pewności, że po sezonie 2012 odejdą a my na dodatek zostaniemy bez Batchelora, który może już nie być tak chętny na powrót do Leszna, skoro "olaliśmy go" po pięciu latach, bo przyszli Pawliccy. Zamiast gotować się i szukać uznania własnych poglądów w zdaniu innych ludzi, zacznij kalkulować co się Unii opłaca bardziej. Zostawić dobrze prosperujący monolit, czy rozbić go dla braci Pawlickich w zamian za... no właśnie, za co?
    No niestety, trafiłeś kulą w płot. Odsyłam ponownie do wątku 2011, kiedy w okresie trwania negocjacji klubu z Pawlickimi dyskutowaliśmy na ten temat. Tam zobaczysz, jakie miałem (i mam) stanowisko w tej sprawie i jak podchodzę do Pawlickich. Wyluzuj, bo z Twoich dotychczasowych postów wnioskuję, że wbrew temu co próbujesz tutaj przedstawić, traktujesz Pawlickich jako największe zło i wroga Unii numer 1, który tylko czeka i kombinuje, jak wy***ać klub.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    No niestety, trafiłeś kulą w płot. Odsyłam ponownie do wątku 2011, kiedy w okresie trwania negocjacji klubu z Pawlickimi dyskutowaliśmy na ten temat. Tam zobaczysz, jakie miałem (i mam) stanowisko w tej sprawie i jak podchodzę do Pawlickich. Wyluzuj, bo z Twoich dotychczasowych postów wnioskuję, że wbrew temu co próbujesz tutaj przedstawić, traktujesz Pawlickich jako największe zło i wroga Unii numer 1, który tylko czeka i kombinuje, jak wy***ać klub.
    No Ty również erudycją się nie popisałeś. Zawsze traktowałem ich jako nowych "braci Gollobów", lecz zostałem brutalnie sprowadzony na ziemię i niezmiernie zawiedziony ich postawą. Po raz kolejny powtarzam Ci, że chcę w Lesznie Pawlickich (Ty chyba naprawdę masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem). Ale na warunkach adekwatnych do poziomu, jaki prezentują. Jeśli przystaną na takowe, no to nie widzę, żadnego problemu, aby jeździli w Lesznie. Byłbym jednak niezmiernie rad, aby ich słowa o tym, że chcą jeździć w Lesznie potwierdzili (bo dla mnie liczą się wyłącznie czyny a nie słowa), podpisując nowe trzyletnie umowy w pełni respektowane przez obie strony z kontraktem motywacyjnym, czyli będziecie robić po dziesięć punktów będzie dużo pieniędzy za punkt. Przypominam, że w UL od dwóch sezonów nagradzany jest każdy zawodnik, który w trakcie sezonu przekroczy barierę 200 punktów. Także w Lesznie można zarobić, ale trzeba te pieniądze pozbierać z toru. Bracia nie chcieli zbierać, chcieli mieć wszystko podane na tacy. Tak było dwa razy pod rząd, dlatego teraz mam pełne prawo wątpić w to, że nie zechcą więcej niż są warci i nie zejdą z ceny, przez co przejdą do Polonii Piła i albo tam zostaną, gdy wprowadzą ją do E-ligi, albo przejdą po roku do Stali i tam dostaną pieniądze wyłożone na tacy, ale tylko tak długo, jak prezesem będzie Władek, bo potem eldorado się skończy.

    Ogólnie popełniamy pewien błąd merytoryczny, gdyż bracia, jako Przemek i Piotrek nie mają nic do powiedzenia, wszystkim rządzi senior.
    Ostatnio edytowane przez adamczik ; 13-10-2011 o 16:33
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez adamczik Zobacz posta
    No Ty również erudycją się nie popisałeś. Zawsze traktowałem ich jako nowych "braci Gollobów", lecz zostałem brutalnie sprowadzony na ziemię i niezmiernie zawiedziony ich postawą. Po raz kolejny powtarzam Ci, że chcę w Lesznie Pawlickich (Ty chyba naprawdę masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem). Ale na warunkach adekwatnych do poziomu, jaki prezentują. Jeśli przystaną na takowe, no to nie widzę, żadnego problemu, aby jeździli w Lesznie. Byłbym jednak niezmiernie rad, aby ich słowa o tym, że chcą jeździć w Lesznie potwierdzili (bo dla mnie liczą się wyłącznie czyny a nie słowa), podpisując nowe trzyletnie umowy w pełni respektowane przez obie strony z kontraktem motywacyjnym, czyli będziecie robić po dziesięć punktów będzie dużo pieniędzy za punkt. Przypominam, że w UL od dwóch sezonów nagradzany jest każdy zawodnik, który w trakcie sezonu przekroczy barierę 200 punktów. Także w Lesznie można zarobić, ale trzeba te pieniądze pozbierać z toru. Bracia nie chcieli zbierać, chcieli mieć wszystko podane na tacy. Tak było dwa razy pod rząd, dlatego teraz mam pełne prawo wątpić w to, że nie zechcą więcej niż są warci i nie zejdą z ceny, przez co przejdą do Polonii Piła i albo tam zostaną, gdy wprowadzą ją do E-ligi, albo przejdą po roku do Stali i tam dostaną pieniądze wyłożone na tacy, ale tylko tak długo, jak prezesem będzie Władek, bo potem eldorado się skończy.

    Ogólnie popełniamy pewien błąd merytoryczny, gdyż bracia, jako Przemek i Piotrek nie mają nic do powiedzenia, wszystkim rządzi senior.
    Widzę, że nie dojdziemy do porozumienia. Ja nigdzie nie napisałem, że nie chcesz w Unii Pawlickich, tylko że traktujesz ich jako wrogów i że śmieszy mnie Twoje specyficzne podejście do negocjacji. Ty nie chcesz negocjacji, Ty chcesz narzucić im swoje (klubu) warunki i koniec (tak to przynajmniej przedstawiasz). Myślę, że w wielu kwestiach moglibyśmy się zgodzić, natomiast taka wymiana zdań - gdzie ktoś posądza mnie o szukanie poklasku u innych, gdy mnie interesuje po prostu ich zdanie (patrzy pytanie do Hulca) - nie jest dla mnie, więc na tym kończę.

    Pozdrawiam

Strona 1 z 96 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •