Strona 81 z 96 PierwszyPierwszy ... 3171798081828391 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,645 z 4313

Wątek: KS Unia Leszno 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3601
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2007
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    tak kolego w przypadku takich kontuzji jest roznica 3-4 dni .widac po za katarem nigdy powaznej kontuzji nie miales.
    może kolego podziel się wiedzą i wyjaśnij dlaczego 3-4 dni mają aż takie znaczenie w przypadku takich kontuzji?

  2. Powrót do góry    #3602
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Wymagacie od JArka, żeby umierał za Dworakowskiego po tym co usłyszał? zaden kontrakt JArka nie zmusi do tego zeby jechac. poza tym skoro już Jarkowi zarzucacie nieprofesjonalne podejście i nie realizowanie kontraktu to rozumiem, że kontrakt po stronie obowiązków klubu zawiera obrażanie zawodnika? paranoja...

  3. Powrót do góry    #3603
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    W ktorym momencie i w jaki sposob klub obrazil zawodnika?

  4. Powrót do góry    #3604
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    no tak. masz racje. prezes klubu to nie klub...

  5. Powrót do góry    #3605
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Lekarze wyrazili zgodę Jarkowi na jazdę!

    http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuz...261,1,985.html

    Wychodzi na to, że Jarek celowo nie chce jechać w Częstochowie aby "zgrillować" Dworakowskiego. Każdy znający się na żużlu kibic wie, że bez Jarka nie ma szans na wygraną w Częstochowie. Naprawdę nie rozumiem dlaczego Jarek nie chce rozpocząć treningów w tym tygodniu. Jedyna przesłanka to "grillowanie" Prezesa. Ale to pokazuje, że Jarek jest jednak mały.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 22-08-2012 o 21:28

  6. Powrót do góry    #3606
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    no tak. masz racje. prezes klubu to nie klub...
    A w jaki to sposób obraził Hampela? ?/możesz konkretnie?

  7. Powrót do góry    #3607
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Lekarze wyrazili zgodę Jarkowi na jazdę!

    http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuz...261,1,985.html

    Wychodzi na to, że Jarek celowo nie chce jechać w Częstochowie aby "zgrillować" Dworakowskiego. Każdy znający się na żużlu kibic wie, że bez Jarka nie ma szans na wygraną w Częstochowie. Naprawdę nie rozumiem dlaczego Jarek nie chce rozpocząć treningów w tym tygodniu. Jedyna przesłanka to "grillowanie" Prezesa. Ale to pokazuje, że Jarek jest jednak mały.
    O, czy to nie ta sama gazeta, co napisała już miesiąc temu, że w tym roku Hampel na tor nie wróci?
    Wygrana w Częstochowie? A po co wygrana? Lwy bez juniorów, na papierze wychodzi piękny REMIS. Oby tylko się żaden nie wyglebił w ostatnim biegu

  8. Powrót do góry    #3608
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Lepiej żeby Jarek nie jechał, jakby po pierwszym starcie powiedział: sorry, ale nie dam rady..

  9. Powrót do góry    #3609
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Lepiej żeby Jarek nie jechał, jakby po pierwszym starcie powiedział: sorry, ale nie dam rady..
    Dokładnie. Lepiej żeby zaczekał niż miało być tak jak Robert napisał. Teraz trzeba liczyć na Troya i Jurice po jak Ci zawalą mecz to koniec sezonu...

  10. Powrót do góry    #3610
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Dokładnie. Lepiej żeby zaczekał niż miało być tak jak Robert napisał. Teraz trzeba liczyć na Troya i Jurice po jak Ci zawalą mecz to koniec sezonu...
    A jak nie zawalą?

    Wtedy Jarkowi już w tym sezonie dziękujemy jak rozumiem? Jestem za... Jak z Krzysiem Pecynom....
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  11. Powrót do góry    #3611
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    A jak nie zawalą?

    Wtedy Jarkowi już w tym sezonie dziękujemy jak rozumiem? Jestem za... Jak z Krzysiem Pecynom....
    to przynajmniej w pierwszych dwóch meczach damy mu odpocząć, bo jego obecność i tak nic nie zmieni...

  12. Powrót do góry    #3612
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    A jak nie zawalą?

    Wtedy Jarkowi już w tym sezonie dziękujemy jak rozumiem? Jestem za... Jak z Krzysiem Pecynom....
    Wtedy na treningu będą walczyć o skład. Tak jak to jest we Włókniarzu gdzie walczą Jabłoński, Szombierski i Zengota. Chociaż nie wydaje mi się niestety ,że jak Hampel by się zdeklarował ,że pojedzie w meczach z Tarnowem to by nie zwracali uwagi czy jedzie lepiej czy gorzej od Pavlica czy Batchelora...

  13. Powrót do góry    #3613
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam cześć czołem,

    pytanie nie koniecznie związane z obecnym tematem JH, ale czy na forum są żywe nicki takie jak: abdulah, bodek, ares, bugz, czaja, musiel, lynx, Ave, zmleszno, Szlaka, kramir, jasinek, lewar, masterT itd. czyli początkowa ekipa która nadawał ton w tym wątku jakieś 10 lat temu?

    Jeśli tak czy ktoś z was posiada jakieś zdjęcia z takich imprez jak mecz na Smoczyku Sportsboard.pl - Unia Leszno, wypady na sale do Kąkolewa czy spotkania w Mamucie?

    pozdrawiam i licze na odzew!!
    Ostatnio edytowane przez qubis ; 22-08-2012 o 23:45

  14. Powrót do góry    #3614
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że Jarek po prostu nie chce spalić meczu. Mimo wszystko mógłby wsiąść wcześniej na motor, i zobaczyć jak się na nim czuje, bo nic na tym nie straci. Co po niektórzy zapomnieli że jeździ nie tylko dla Joz. a za punktówkę też dostaje kasę dlatego nie rozumiem wpisów że "się obraził to nie jedzie".

  15. Powrót do góry    #3615
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez qubis Zobacz posta
    Jeśli tak czy ktoś z was posiada jakieś zdjęcia z takich imprez jak mecz na Smoczyku Sportsboard.pl - Unia Leszno, wypady na sale do Kąkolewa czy spotkania w Mamucie?
    Coś tam na pewno mam, ale muszę przeszukać zbiory ze zdjęciami.
    Mecz z Unią przypomina mi się jak tylko mój syn gra piłką z podpisami zawodników UL wylicytowaną podczas meczu

  16. Powrót do góry    #3616
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ares Zobacz posta
    Coś tam na pewno mam, ale muszę przeszukać zbiory ze zdjęciami.
    Mecz z Unią przypomina mi się jak tylko mój syn gra piłką z podpisami zawodników UL wylicytowaną podczas meczu
    Piękna i bogata historia naszego klubu powiększyła się o kolejny sukces: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...-lige-juniorow

    A tymczasem nasz kapitan przemówił:

    Grand Prix w Malilli jest realne?
    - Jeśli wszystko z nogą będzie w porządku, mój start w Malilli jest prawdopodobny. Za wcześnie jednak jeszcze mówić o konkretach. Chciałbym jednak podkreślić, że ten sezon jeśli chodzi o moje starty indywidualne w Grand Prix jest już i tak stracony. Dla mnie najważniejszy jest najbliższy mecz ligowy Unii w Częstochowie.

  17. Powrót do góry    #3617
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Przyznam, że długo sugerowałem wstrzemięźliwość w kwestii sławnej nogi Pana Hampela.
    Uważam jednak, że skoro wypowiedzi naszego kapitana trącą tak zwaną myszką (sic!):

    "Dla mnie najważniejszy jest najbliższy mecz ligowy Unii w Częstochowie."

    Mieliście rację. Ogon ma już podwinięty.

    Przyznam, że straciłem już nawet złudzenia, że się pożegna.

  18. Powrót do góry    #3618
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    A być może Jarek jak na profesjonalistę przystało szanuje kontrakt z klubem i sponsorami - co mu tutaj niektórzy zarzucali.

    Edit : Bjerre w szpitalu w lidze angielskiej. A do meczu już tylko 3 dni.

  19. Powrót do góry    #3619
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    A być może Jarek jak na profesjonalistę przystało szanuje kontrakt z klubem i sponsorami - co mu tutaj niektórzy zarzucali.

    Edit : Bjerre w szpitalu w lidze angielskiej. A do meczu już tylko 3 dni.
    Spokojnie o Bjerre się nie bój On nie odpuści okazji żeby zarobić kase i pojedzie na pewno w meczu z nami !! Chyba ,że to coś poważnego ale nie wydaje mi się...

    Edit: Suspected broken leg for Bjerre.

    Get well soon Yogi

    Niestety podejrzenie złamania nogi
    Ostatnio edytowane przez michalgruby ; 23-08-2012 o 21:58

  20. Powrót do góry    #3620
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elyot_Ness Zobacz posta
    W lidze zajęliśmy 7 miejsce i obroniliśmy się przed spadkiem w barażu z Rybnikiem.
    Co to były za emocje !!! Wygraliśmy z Rybnikiem wspieranym całym sprzętem i mechanikami WTS-u.
    Ten dwumecz z Rybnikiem to były piękne mecze - akurat w Rybniku miałem okazję być, bo byłem dzień wcześniej na weselu w Sosnowcu. Potem fantastyczne zawody w Lesznie i walka o utrzymanie bezpiecznej przewagi w meczu. A na koniec ludzie wbiegali na murawę, podrzucali żużlowców i euforia była większa niż w 2010 roku.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #3621
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez lord48 Zobacz posta
    może kolego podziel się wiedzą i wyjaśnij dlaczego 3-4 dni mają aż takie znaczenie w przypadku takich kontuzji?
    chetnie sie podziele mialem podoban kontuzje do jarka moze nie az tak skomplikowana i moje leczenie trwalo o wiele dluzej niz jarka choc mialem to szczescie ze opikowal sie mna lekarz ktory leczy tez sportowcow w koncowce leczenia proponowal mi jeszcze dwa tygodnie l-4 mimo ze z noga bylo ambulatoryjni ok. ja sie uparlem ze jednak jesli jest ok to wracam do firmy no i ... wrocilem a po rownym tygodniu kontuzja sie odnowila i skonczylo sie na kolejnych dwoch miesiacach to tak po krotce. zbytni pospiech sie poprostu msci chocby przypadek ze szlego roku jury
    pyra

  22. Powrót do góry    #3622
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Spokojnie o Bjerre się nie bój On nie odpuści okazji żeby zarobić kase i pojedzie na pewno w meczu z nami !! Chyba ,że to coś poważnego ale nie wydaje mi się...

    Edit: Suspected broken leg for Bjerre.

    Get well soon Yogi

    Niestety podejrzenie złamania nogi

    Myślę, że Bjerre będzie zdrowy na niedzielę. A jak nie to Hariss pojedzie za niego, jego menager nie przepuści okazji aby dobić Unię a wspomóc swój ukochany Toruń.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 23-08-2012 o 22:37

  23. Powrót do góry    #3623
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Myślę, że Bjerre będzie zdrowy na niedzielę. A jak nie to Hariss pojedzie za niego, jego menager nie przepuści okazji aby dobić Unię a wspomóc swój ukochany Toruń.
    Kryjom swój plan już zaczął realizować w meczu Gdańsk - Toruń 2 taśmy jego podopiecznego w tym meczu to nie przypadek !!

  24. Powrót do góry    #3624
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Patrząc na to co wyprawia w tym roku Kościuch, to co wydało się jeszcze 2-3 lata do tyłu staje się możliwe,czyli powrót Norberta! Na dziś moim zdaniem bije Jurę na głowę pod katem waleczności, motoryki! Jestem jednym z liderów Grudziądza i Peterborough. A dziś być może "pomógł" nam bardziej niż obecność Jarka w parkingu.

  25. Powrót do góry    #3625
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    qubis, najbardziej kopał Wojtek Dankiewicz i Łabędź.

  26. Powrót do góry    #3626
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Harris tez nie pojedzie. Czewa jedzie z Szombierskim i Jabłońskim, co nie zmienia faktu, że o wygraną będzie baaardzo ciężko..
    "- Harris? Logistycznie nie będzie to do wykonania, nie dojedzie z Cardiff busem, a Bjerre juz miał wszystko poukładane. W Częstochowie jest już jego mechanik i miał zostawić busa z motorami. Będziemy musieli pojechać trójką zawodników krajowych, ale damy radę! Zrobimy to dla Częstochowy, będziemy perfekcyjnie przygotowani do tego meczu, ogromnie zmotywowani. Co nas nie zabije to nas wzmocni! - zakończył Jarosław Dymek pełen wiary w prowadzony przez siebie zespół."

  27. Powrót do góry    #3627
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    wy juz na kontuzji miedziaka za duzo ugraliscie w ubieglym roku, jak widac w tym roku tez wam szczescie sprzyja co nie zmienia faktu ze to Torun bedzie w PO. Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #3628
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    wy juz na kontuzji miedziaka za duzo ugraliscie w ubieglym roku, jak widac w tym roku tez wam szczescie sprzyja co nie zmienia faktu ze to Torun bedzie w PO. Pozdrawiam
    Wy w tym roku dostaliście szansę na kontuzji Hampela ale wydaje mi się ,że jej nie wykorzystacie !!

    Szczęście... Ponad pół sezonu bez lidera... Chciałbym widzieć Toruń bez Holdera przez pół sezonu który by był w tabeli.
    Ostatnio edytowane przez michalgruby ; 24-08-2012 o 00:46

  29. Powrót do góry    #3629
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    wy juz na kontuzji miedziaka za duzo ugraliscie w ubieglym roku, jak widac w tym roku tez wam szczescie sprzyja co nie zmienia faktu ze to Torun bedzie w PO. Pozdrawiam
    Wy już w tym roku dużo ugraliscie na obserwatorach , rydzyki to drużyna bez honoru drużyna asów która płacze na każdym wyjeździe ,hihi betonarena już ucichnie !!!!

  30. Powrót do góry    #3630
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    wy juz na kontuzji miedziaka za duzo ugraliscie w ubieglym roku, jak widac w tym roku tez wam szczescie sprzyja co nie zmienia faktu ze to Torun bedzie w PO. Pozdrawiam
    Ta wypowiedź swiadczy tylko o twoim niskim potencjale myślowym .Trzeba być wybitnym specem aby drużyne która zeszły rok jechała w dużej jego części bez połowy składu z uwagi na kontuzje a ten rok w połowie jedziedzie bez jedynego lidera nazywać ,,szczęściem,, tej drużyny.
    Wydaje się ,że aby Apator mógł wogóle o coś walczyć niezbędne sa kontuzje w Lesznie .Ot ci los ....Wy kontuzje w szeregach Unii bierzecie tak w zasadzie jako wyjściową ,tak jak by tak już miało być ,ba nawet słysze głosy że żadne to osłabienie w tym oraz w ubiegłym roku,natomiast u siebie to nawet spuchnięty paluszek uważacie za zrzadzenie losui faTUM.

  31. Powrót do góry    #3631
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Patrząc na obecny skład ckm to będzie w niedzielę mega beton i będzie trzeba być super spasowanym na starcie i na trasie! Trzeba jutro dobrze potrenować i przygotować sprzęt na takie warunki. Skoro będzie tak betonowo i bedą liczyć się startowcy to może pojedzie nasz kapitan. Jarek na betonie i na owalu w Czestochowie wogóle nogi nie bedzie potrzebował. Obawiam się o dyspozycję Damiana i Jury na tym torze. Trzeba pamiętać, ze CKM takim składem (bez Bjerre) jechał mecz z Tarnowem u siebie i Azoty musiały się sporo napocić o wygranie tego meczu. A wówczas po opadach było bardzo przyczepnie co lwy nie lubią. W dalszym ciągu uważam, ze CKM jest faworytem. Oby niebiosa nam pomogły i trochę popadało przed meczem.
    Ostatnio edytowane przez bally ; 24-08-2012 o 09:08

  32. Powrót do góry    #3632
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Skoro Lwy nie lubią przyczepnego toru, to o co Sullivan płakał, że się prawie odwodnił?

  33. Powrót do góry    #3633
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Skoro Lwy nie lubią przyczepnego toru, to o co Sullivan płakał, że się prawie odwodnił?
    Bo on zawsze płacze na wyjazdach... Tak na wszelki wypadek...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  34. Powrót do góry    #3634
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Zgodnie z rozpiską na www.1938.pl miał być dziś o 17 trening. Mam pytanie czy był i kto jeździł.

    http://www.falubaz.com/Szlaka/Liga-p...ty-logistyczne

    Zatem zaczynają się jaja. Niedziela cudów. Mam nadzieję, że KK nas nie sprzeda w meczu na motoarenie.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 24-08-2012 o 21:43

  35. Powrót do góry    #3635
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Bo on zawsze płacze na wyjazdach... Tak na wszelki wypadek...
    To niech weźmie przykład z Golloba i u siebie niech też płacze! Może być i w tą niedzielę. Niech sobie zrobię duet.

  36. Powrót do góry    #3636
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Zgodnie z rozpiską na www.1938.pl miał być dziś o 17 trening. Mam pytanie czy był i kto jeździł.
    Trening był.Z pierwszego składu był tylko Przemek,który toczył ciekawe pojedynki z Piotrem Świderskim.Jutro być może pojeździ Bally.

  37. Powrót do góry    #3637
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Tylko Przemek? Trochę kiepsko przed najważniejszym meczem sezonu.

    Z tym Krzychem to jakieś jaja. Na 19.30 w niedzielę na mecz ma nie zdążyć? Bez takich numerów!

    Wystukane w Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 25-08-2012 o 09:41

  38. Powrót do góry    #3638
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Tylko Przemek? Trochę kiepsko przed najważniejszym meczem sezonu.

    Z tym Krzychem to jakieś jaja. Na 19.30 w niedzielę na mecz ma nie zdążyć? Bez takich numerów!

    Wystukane w Tapatalk
    Dziwne szczegolnie dlatego ze sprawa tyczy sie tylko Kasprzaka, a nie Golloba, Holdera.

  39. Powrót do góry    #3639
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Moje leszczyńskie ulubione brzydkie kaczątko (prócz Pawlickich) sprawiło tyle radości, na przekór populistom ze SKULu nie widzącym nikogo poza Balim, Tobiaszem i Juricą. A już już tak nie śledziłem jego wyników. Pojechał na luzie, miał ciężkie pola i brawo i jeszcze raz brawo. Chłop ma potencjał i zdolność walki (ale jak mu się chce)
    Piotrek dzwon za dzwonem. Tobiasz brawo mógł wygrać.
    Po za co a być z treningiem, żałosne. Jeśli dzisiaj nie było wszystkich możliwych to żenada ze strony ekipy trenerskiej.
    Jutro ma być Jarek. Trochę pomoże. Brak Bjerre może nie być handy-cup'em, a wzmocnić mentalnie Częsochowian.
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 25-08-2012 o 23:24

  40. Powrót do góry    #3640
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Moje leszczyńskie ulubione brzydkie kaczątko (prócz Pawlickich) sprawiło tyle radości, na przekór populistom ze SKULu nie widzącym nikogo poza Balim, Tobiaszem i Juricą. A już już tak nie śledziłem jego wyników. Pojechał na luzie, miał ciężkie pola i brawo i jeszcze raz brawo. Chłop ma potencjał i zdolność walki (ale jak mu się chce)
    Piotrek dzwon za dzwonem. [...]
    Czyli jak mu nie szło, to po prostu miales go w du*ie. Taki z Ciebie kibic jego talentu?
    Z tego co obserwowalem to Piotrek chyba dzisiaj bez dzwona?...

  41. Powrót do góry    #3641
    Super Typer Hop - Bęc
    Dołączył
    26-07-2011
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    58
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Z tego co obserwowalem to Piotrek chyba dzisiaj bez dzwona?...
    "Na przedpołudniowym treningu groźnie wyglądający upadek zanotował Piotr Pawlicki. Obrońca mistrzowskiego tytułu jest poobijany, ale wystąpi w zawodach." to podali w relacji na SF. W czasie zawodów już bez upadków na szczęście

  42. Powrót do góry    #3642
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Kompletnie nie rozumiem wstawiania Kamila na pozycje juniorska Zamiast mocnego pierdo*niecia na poczatku mozemy miec kaszane. Ponadto jestesmy "skazani" z urzędu na 3 starty Kamila, który bardzo lubi zaliczac gleby w lidze. Nie dość że ograniczamy sobie pole manewru rezerwami, to jeszcze nie daj Boze stanie sie cos Kamilowi i nie mozemy skorzystac z rezerwy za niego. Oczywiscie to moze tyczyc sie takze Tobiasza i Piotrka, ale oni chyba jednak sa pewniejsi na motocyklu niz Kamil, ktory co jak co, ale braki techniczne jeszcze ma.

  43. Powrót do góry    #3643
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Z dwójki Adamczewski - Musielak to chyba Kamil prezentował się lepiej na naszym torze. Wszak nie była to liga tylko imprezy juniorskie lub juniorskie popierdółki, ale zawsze to jakiś wyznacznik. Może dlatego, że ten pierwszy przyjeżdżał do nas prawie za każdym razem, a ten drugi tylko sporadycznie.

  44. Powrót do góry    #3644
    Użytkownik Awatar Michall
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapewne chodzi o zbijanie KSM-u Tobiasza.

  45. Powrót do góry    #3645
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Podsumowując sezon,

    1.
    Nie mogę patrzeć na batchelora , tym bardziej w związku z jego podchodami do rodziny sponsora...

    Najchętniej zamieniłbym go na przykład na Walaska. Wiem wiem tanio nie będzie...

    2.
    Patrząc na zawody w Czewie i dzisiejsze spotkanie na motoarenie, domagam się jako kibic żużla toru pod ściganie.
    Jeżeli wiąże się to ze zmianą trenera, trudno
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 26-08-2012 o 21:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •