Strona 89 z 96 PierwszyPierwszy ... 39798788899091 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,961 do 4,005 z 4313

Wątek: KS Unia Leszno 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3961
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Co do kk to już trochę przesada, on zarabia u wladka i tam musi robić co mu każą, Dla stali wygodniejszym przeciwnikiem w PO jest prowokator-obserwator z Torunia i tak wybrali. A co do naszej postawy to wystarczyło wygrać we wrocku, i złapać bonus w czewie i to my byśmy sie cieszyli z udziału w PO.wszystko było w naszych rękach - motorach . Brak Jarka widoczny ale i tak chłopaki pokazali sie z dobrej strony, który klub byłby wstanie tak jechać przez pól sezonu bez lidera !!!!!

  2. Powrót do góry    #3962
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    Tymczasem w drodze do Danii

  3. Powrót do góry    #3963
    Super Typer Hop - Bęc
    Dołączył
    26-07-2011
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    58
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jarek Hampel 1-2-3-6-3-2-3=20

    No to pierwszy start Jarka po kontuzji zaliczony i to z powodzeniem

  4. Powrót do góry    #3964
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Wyczytane w komentarzach na SF na temat pozyskania przez Falubaz poteznego sponsora:
    Gratulacje dla Zielonki!To się nazywa profesjonalizm w każdym calu!Dziwię się tylko dlaczego nic się nie mówi o pozyskaniu dużego sponsora generalnego, przez zarząd Unii!To przecież on ma być głównym sponsorem Jarka i dwóch innych zawodników którzy mają jezdzić z plastronem byka na piersi.Prezesie Dworakowski po co te tajemnice?
    Slyszeliscie jakies plotki na ten temat?

  5. Powrót do góry    #3965
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Wyczytane w komentarzach na SF na temat pozyskania przez Falubaz poteznego sponsora:

    Slyszeliscie jakies plotki na ten temat?
    No ponoć JW Construction... Dworak odchodzi z prezesa i będzie nim Józef Wojciechowski
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  6. Powrót do góry    #3966
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    hehe dobre noski

    Że w jeszcze dajecie sie tym prowokatorom z SF , ja już sie tyle tam naczytałem że biore wszystko w ramach żartu ... Ale Jeśli Pawliccy i Jarek maja zostac to taki sponsor sie musi znalezc sam Józef tego nie utrzyma.

    Ps.Dopiero teraz dorwałem sie Do Abc po powrocie z roboty i powiem tylko tyle że Stary Pawlicki to nie owija w bawełne Z wypowiedzi Teamu Pawlickich wynika że to im najbardziej zależalo na awansie do Po
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #3967
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Unia wbrew pozorom ma kilku dużych sponsorów. Taka DUDA czy FOGO to duże firmy z konkretną kasą. To że nie są w nazwie to tylko dobrze świadczy o nich i naszym zarządzie. Zobaczymy co będzie. Swego czasu jeden z forumowiczów mówił o pozyskaniu jako sponsora duże firmy z udziałem skarbu państwa. Była to firma NEXLER, jedna ze spółek LOTOSu... Niestety nie byłą to wielka współpraca i wbrew temu czego się spodziewałem nie rozszerzyła się,a wręcz już chyba zakończyła...

    Może nam Troy załatwi Wernera... Może Rusiecki uderzy do kolegów w Widziszewie... Może pod Lasocice warto się wybrać...


    A może nie będzie niczego...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  8. Powrót do góry    #3968
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Dlatego pisze tutaj... Jedne plotki sie sprawdzaja, drugie nie. Co poza plotkami nam pozostalo juz w tym roku? Tak czysto teoretycznie... jestem ciekaw jakby wyglądało zdanie Józefa na temat regulaminu finansowego, gdyby teraz rzeczywiscie znalazl sie gruby sponsor z jeszcze grubszym portfelem.

  9. Powrót do góry    #3969
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    zdanie takie same jak do tej pory jesli chodzi o finanse. no moze zaczalby kombinowac jak inni zeby ten regulamin obejsci.choc mimo tego calego zamieszania z jarkiem kto wiem ? widzac co sie dzieje w innych osrodkach takich kombinacji juz nie ma? czas pokaze. dla mnie to jedna wielka fikcja ten regulamin.ale jeszcze rok gora dwa w obecnej sytuacji finasowej ciecia i tak beda i to ostre i zaden regulamin tu nie bedzie potrzebny.
    aha ostania sensacja jak dla mnie jesli chodzi o jarka. dzis w pracy uslyszalem od jednego klienta ze jarek juz na 100 % jest dogadany w........ czestochowie i ponoc gosc ma ta info z bardzo dobrze poinformowanego zdrodla i pewnego. ostafinski jeszcze do tego nie dotarl?
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 05-09-2012 o 23:36
    pyra

  10. Powrót do góry    #3970
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Jak już ma gdziekolwiek iść, to Częstochowa najmniejsze zło, po czasach utopijnej miłości do Pedersena i wielkiej napinki, lubię ten klub, chyba za sprawą walczakow w składzie i ekstra torowi. Lepsze to niż wybór Gorzowa czy placzkow.

  11. Powrót do góry    #3971
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    a co ty chesz od pedersena walczak gosc z jajami
    a do akcji jesli chodzi o jarka ma wejsc jeszcze ostro przyszloroczny beniaminek ?
    pyra

  12. Powrót do góry    #3972
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Z wiadomości parkingowych na temat Hampela to słyszałem, że Rzeszów był pierwszy który mu kontrakt na "zadowalającym poziomie" zaproponował. Ale Jarek to sprytna bestia, podpisze papier dopiero po 2-3 rozmowie z każdym chętnym. : )
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #3973
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    eeee nie rzeszow unibax wiem z pewnego zrodla
    pyra

  14. Powrót do góry    #3974
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Mało wiecie. Podobno przygotowywany jest projekt zmian w regulaminie, który ma pozwolić jeździć Hampelowi jednocześnie i w Rzeszowie i w Toruniu oraz w Tarnowie. A jeśli do tego przejdzie jeszcze poprawka Senatora Dowhana to Hampela będzie można zobaczyć jeszcze w barwach Falubazu... Tak słyszałem


    pozdr

  15. Powrót do góry    #3975
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Może za jarka z powrotem weźmiemy janusza? w tarnowie ponoć kończy się kasa.


    http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuz...295,1,984.html

  16. Powrót do góry    #3976
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Sezon ogórkowy rozpoczyna się wyjątkowo wcześnie. Jeszcze nie rozdano medali, a już takie nazwiska jak Hampel, Saifutdinov, Gollob, a teraz i Hancock i Vaculik są w obiegu .

    Greg zostawi Maciusia w Tarnowie, a sam ucieknie do Częstochowy?


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  17. Powrót do góry    #3977
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

  18. Powrót do góry    #3978
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Mało wiecie. Podobno przygotowywany jest projekt zmian w regulaminie, który ma pozwolić jeździć Hampelowi jednocześnie i w Rzeszowie i w Toruniu oraz w Tarnowie. A jeśli do tego przejdzie jeszcze poprawka Senatora Dowhana to Hampela będzie można zobaczyć jeszcze w barwach Falubazu... Tak słyszałem


    pozdr
    Firma Maliniak przygotowuje specjalne modele kevlarów, tzw. obustronne. Aby dodatkowo umożliwić wprowadzenie nowych przepisów, loga sponsorów będą doklejane/odklejane za pomocą zatrzasków podobnych do obecnie stosowanych przy plastronach.

    Nowy art. 6 przepisów: W przypadku awansu do play-off klubów wykorzystujących tego samego zawodnika sportu żuzlowego, stosuje się tabelę uwzględniającą liczbę wyrazów składających się na nazwę zespołu. Do kalkulacji nie eliminuje się więcej niż jedno słowo w nazwie miasta. W przypadku, gdy nazwa klubu zawiera myślnik miedzy dwoma wyrazami, przyznaje się w tabeli dwa punkty. Jeżeli powyższa tabela nadal nie rozstrzyga rankingu, stosuje się kalkulację pomocniczą. Kalkulacja pomocnicza polega na sprawdzeniu które miejsce w członie nazwy stanowi historyczna nazwa klubu. Preferowany finalnie jest klub posiadający historyczną nazwę jak najdalej w całym komplekście wyrazów.

  19. Powrót do góry    #3979
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Najpierw niech się uporają z tym by relacje z meczów i inne materiały płynnie chodziły, a później niech się biorą za transmisje.

  20. Powrót do góry    #3980
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Leszczynska tv nie ma nic wspolnego z jutrzejsza transmisja - jesli do niej pijesz

  21. Powrót do góry    #3981
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    A ja mam info na 100% pewne, że Jarek zostaje w Lesznie. W regulaminie finansowym pojawi się nowy punkt. Nowinka ta pozwoli klubowi przekroczyć budżet bez ponoszenia żadnych finansowych konsekwencji. Chodzi o to, że zawodnicy którzy jeżdżą w danym klubie więcej niż 4 lata, będą mogli zarobić ok 25% więcej niż w nowym klubie. Ma to zapobiec bieganiu zawodników po różnych klubach i podbijaniu stawek.

    Ma to być coś na wzór Prawa Bird'a (od Larrego Birda tego z Celtics), kto się interesuje koszykówką NBA ten pewnie rozumie o co chodzi:
    "Prawa Birda - oznacza to, że zespół posiadający prawa do wolnego agenta (FA) może z nim podpisać kontrakt mimo braku wolnej gotówki w salary cap. Kontrakt zawarty z takim graczem może być dłuższy o rok (5 lat zamiast 4) i wyższy (zarobki co rok rosną o 7,5%, a nie o 4,5%) od kontraktu zawartego z graczem, do którego nie posiada się praw Birda."

    Słyszałem że sam Józef będzie wnioskował o taki punkt regulaminu i ma poparcie już kilku klubów m.in. z Torunia, Gorzowa i Bydgoszczy i przychylność speedway ekstraligi.

  22. Powrót do góry    #3982
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Słyszałem że sam Józef będzie wnioskował o taki punkt regulaminu i ma poparcie już kilku klubów m.in. z Torunia, Gorzowa i Bydgoszczy i przychylność speedway ekstraligi.
    I co z tego ? Skoro aby przepchnąć jakikolwiek wniosek to teraz potrzebnych jest 100% głosów wszystkich udziałowców SE. Dowhan raczej się nie zgodzi, i słusznie. Niech sobie Józef w buty wsadzi te swoje wnioski, dopiero co mógł mieć budżet na poziomie 4,5 mln to zachciało mu się głosować za budżetem 3 mln. Teraz to niech spada, albo znosza ten śmieszny limit w ogóle albo nie uzyska zgody na żadne swoje kombinacje.

    Poza tym jeszcze nie wiadomo czy SE dalej będzie prowadziła rozgrywki ekstraligi żużlowej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #3983
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Kurcze, nie myślałem, że do tego dojdzie, ale zgadzam się z Mariuszem,
    za 5 dziewiąta dopisuje do regulaminu "i czasopism", lew rywin jakiś ?

  24. Powrót do góry    #3984
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I co z tego ? Skoro aby przepchnąć jakikolwiek wniosek to teraz potrzebnych jest 100% głosów wszystkich udziałowców SE. Dowhan raczej się nie zgodzi, i słusznie. Niech sobie Józef w buty wsadzi te swoje wnioski, dopiero co mógł mieć budżet na poziomie 4,5 mln to zachciało mu się głosować za budżetem 3 mln. Teraz to niech spada, albo znosza ten śmieszny limit w ogóle albo nie uzyska zgody na żadne swoje kombinacje.

    Poza tym jeszcze nie wiadomo czy SE dalej będzie prowadziła rozgrywki ekstraligi żużlowej.
    A nawet gdyby takie coś przeszło, to jakie to ma znaczenie skoro np. Marta czy Karkosik zaproponują mu jeszcze większą kasę z ominięciem RF ?
    Nie rozumiem Józka, zachowuje się tak jakby naprawdę uwierzył w to że to co sobie zapisali stanie się rzeczywistością.

  25. Powrót do góry    #3985
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Najpierw niech się uporają z tym by relacje z meczów i inne materiały płynnie chodziły, a później niech się biorą za transmisje.
    Chodzi mi o materialy na oficjalnej stronie klubu. Wspomniane jest, ze relacje mozna ogladac po kliknieciu w link: http://tv.ksul.pl/live. Jesli stream z transmisja bedzie na tych samych serwerach co materialy ze strony klubowej (byc moze winny jest player), to ja bym nawet zlotowki za to nie dal.

  26. Powrót do góry    #3986
    Super Typer Hop - Bęc
    Dołączył
    26-07-2011
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    58
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie można znaleźć składy na jutrzejsze MPPK? Bo zawody już jutro a o jakiekolwiek informacje bardzo ciężko...

  27. Powrót do góry    #3987
    Użytkownik Awatar WIECHU
    Dołączył
    05-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez anixon Zobacz posta
    Gdzie można znaleźć składy na jutrzejsze MPPK? Bo zawody już jutro a o jakiekolwiek informacje bardzo ciężko...
    Składów nigdzie nie znalazłem - na elce pojawiło się tylko "Unia Leszno na te zawody wystawia skład z braćmi Pawlickimi Przemkiem i Piotrem oraz Damianem Balińskim. Bilet normalny kosztuje 20 zł, dla kobiet 15 zł, ulgowy 10 zł, sektor 0 30 zł. Początek tych ostatnich w tym roku zawodów na stadionie Smoczyka o 19:00"

  28. Powrót do góry    #3988
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Unia Leszno
    1. Przemysław Pawlicki
    2. Damian Baliński
    15. Piotr Pawlicki

    Orzeł Łódź
    3. Michał Szczepaniak
    4. Mateusz Szczepaniak
    16.

    PGE Marma Rzeszów
    5. Grzegorz Walasek
    6. Rafał Okoniewski
    17.

    Victoria Piła
    7. Mariusz Puszakowski
    8. Cyprian Szymko
    18. Marcin Jędrzejewski

    Lubelski Węgiel KMŻ
    9. Dawid Stachyra
    10. Karol Baran
    19. Robert Miśkowiak

    GTŻ Grudziądz
    11. Norbert Kościuch
    12. Paweł Staszek
    20. Łukasz Cyran

    Falubaz Zielona Góra
    13. Łukasz Jankowski
    14. Krzysztof Jabłoński
    21.

  29. Powrót do góry    #3989
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez ojojoj Zobacz posta
    A ja mam info na 100% pewne, że Jarek zostaje w Lesznie. W regulaminie finansowym pojawi się nowy punkt. Nowinka ta pozwoli klubowi przekroczyć budżet bez ponoszenia żadnych finansowych konsekwencji. Chodzi o to, że zawodnicy którzy jeżdżą w danym klubie więcej niż 4 lata, będą mogli zarobić ok 25% więcej niż w nowym klubie. Ma to zapobiec bieganiu zawodników po różnych klubach i podbijaniu stawek.

    Ma to być coś na wzór Prawa Bird'a (od Larrego Birda tego z Celtics), kto się interesuje koszykówką NBA ten pewnie rozumie o co chodzi:
    "Prawa Birda - oznacza to, że zespół posiadający prawa do wolnego agenta (FA) może z nim podpisać kontrakt mimo braku wolnej gotówki w salary cap. Kontrakt zawarty z takim graczem może być dłuższy o rok (5 lat zamiast 4) i wyższy (zarobki co rok rosną o 7,5%, a nie o 4,5%) od kontraktu zawartego z graczem, do którego nie posiada się praw Birda."

    Słyszałem że sam Józef będzie wnioskował o taki punkt regulaminu i ma poparcie już kilku klubów m.in. z Torunia, Gorzowa i Bydgoszczy i przychylność speedway ekstraligi.
    Podoba mi się to, być może takie zasady pozwoliłyby kibicom bardziej identyfikować się z zawodnikami, którzy dla własnego interesu jezdziliby w danym klubie jak najdłużej, może doczekalibysmy się drugiego Adamsa ?

    Co do omijania regulaminu, dlaczego odpowiedzialny za to organ w Elidze nie miałby tego kontrolować ? Z drugiej jednak strony można przecież przelać pozornie prywatną kasę na konto żony zuzlowca z jakiegokolwiek powodu i chyba doczepić się nie mogą.

  30. Powrót do góry    #3990
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Stawka MPPK niestety nie powala mam nadzieję że Ci zawodnicy powalczą między sobą i pokażą żużel przez duże Ż. Niestety polski PZM czy GKSŻ nie potrafi wyegzekwować najsilniejszych składów i poźniej jest że żadna tv nie pokazuje IMP czy MPPK. Wg mnie klub który nie wystawi zawodników z najwyższą średnią (Polaków) to powinien być ukarany absencją tych zawodników w np 2 meczach ligowych i wtedy skończyłyby się szopki. Żaden klub wtedy by nie odpuścił gdyż jazda np Tarnowa bez KOłodzieja i Janowskiego zakończyłaby się 2 porażkami.

  31. Powrót do góry    #3991
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez ojojoj Zobacz posta
    A ja mam info na 100% pewne, że Jarek zostaje w Lesznie. W regulaminie finansowym pojawi się nowy punkt. Nowinka ta pozwoli klubowi przekroczyć budżet bez ponoszenia żadnych finansowych konsekwencji. Chodzi o to, że zawodnicy którzy jeżdżą w danym klubie więcej niż 4 lata, będą mogli zarobić ok 25% więcej niż w nowym klubie. Ma to zapobiec bieganiu zawodników po różnych klubach i podbijaniu stawek.

    Ma to być coś na wzór Prawa Bird'a (od Larrego Birda tego z Celtics), kto się interesuje koszykówką NBA ten pewnie rozumie o co chodzi:
    "Prawa Birda - oznacza to, że zespół posiadający prawa do wolnego agenta (FA) może z nim podpisać kontrakt mimo braku wolnej gotówki w salary cap. Kontrakt zawarty z takim graczem może być dłuższy o rok (5 lat zamiast 4) i wyższy (zarobki co rok rosną o 7,5%, a nie o 4,5%) od kontraktu zawartego z graczem, do którego nie posiada się praw Birda."

    Słyszałem że sam Józef będzie wnioskował o taki punkt regulaminu i ma poparcie już kilku klubów m.in. z Torunia, Gorzowa i Bydgoszczy i przychylność speedway ekstraligi.
    Ja pierdzielę, jak czytam o takich nowinkach i "mądrych" pomysłach to mi się nóż w kieszeni otwiera. Na litość boską toż to są kpiny jawne, te Ksmy i regulaminy finansowe to straszna głupota, a co gorsze to stwarzają możliwości do tworzenia jeszcze większych głupot. Przykład o zakazie jazdy juniorów na pozycji juniora jeśli przekroczą określony ksm, a teraz taki kwiatek z tym przekraczaniem budżetu. Najgorsze jest to że każdy chce robić te nowe przepisy pod siebie a nie dla dobra ogółu, mam nadzieję że Pzm nie pozwoli już SE na prowadzenie rozgrywek, trzeba jak najszybciej polikwidować te wszystkie ksmy i regulaminy finansowe bo inaczej będą powstawać co raz to głupsze pomysły. Tęsknie za latami 90- tymi...

  32. Powrót do góry    #3992
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez ojojoj Zobacz posta
    A ja mam info na 100% pewne, że Jarek zostaje w Lesznie. W regulaminie finansowym pojawi się nowy punkt. Nowinka ta pozwoli klubowi przekroczyć budżet bez ponoszenia żadnych finansowych konsekwencji. Chodzi o to, że zawodnicy którzy jeżdżą w danym klubie więcej niż 4 lata, będą mogli zarobić ok 25% więcej niż w nowym klubie. Ma to zapobiec bieganiu zawodników po różnych klubach i podbijaniu stawek.

    Ma to być coś na wzór Prawa Bird'a (od Larrego Birda tego z Celtics), kto się interesuje koszykówką NBA ten pewnie rozumie o co chodzi:
    "Prawa Birda - oznacza to, że zespół posiadający prawa do wolnego agenta (FA) może z nim podpisać kontrakt mimo braku wolnej gotówki w salary cap. Kontrakt zawarty z takim graczem może być dłuższy o rok (5 lat zamiast 4) i wyższy (zarobki co rok rosną o 7,5%, a nie o 4,5%) od kontraktu zawartego z graczem, do którego nie posiada się praw Birda."

    Słyszałem że sam Józef będzie wnioskował o taki punkt regulaminu i ma poparcie już kilku klubów m.in. z Torunia, Gorzowa i Bydgoszczy i przychylność speedway ekstraligi.
    ktoś pierd... jakąś kolejną plotę, a już co poniektórzy przyjmują to za pewnik, Mariusz to aż się spocił...

  33. Powrót do góry    #3993
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    ktoś pierd... jakąś kolejną plotę, a już co poniektórzy przyjmują to za pewnik, Mariusz to aż się spocił...
    Stan głupoty na tym forum sięga granic. Ktoś rzuca plotkę a niektórzy przez nią osiągają stany orgazmu!

  34. Powrót do góry    #3994
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    ktoś pierd... jakąś kolejną plotę, a już co poniektórzy przyjmują to za pewnik, Mariusz to aż się spocił..
    Nikt się nie spocił i nie jest to akurat żadna plotka. Józef już od jakiegoś czasu pokapował się, że puścił strasznego bąka z Hampelem i teraz próbuje na szybko znaleźć jakieś rozwiązanie. I nie jest żadną tajemnicą, iż wydzwania po prezesach klubów aby jeszcze bardziej udziwnić ten regulamin. Tak aby mógł dogadać się z Hampelkiem. Owszem, znalazł kilku prezesów którzy byliby zainteresowani takimi pośrednimi rozwiązaniami ale i tak są w matni bo wiedzą, ze przynajmniej dwóch prezesów sie nie godzi na takie rozwiązania. A potrzebna jest zgoda wszystkich. To co dziś Józef proponuje Jarkowi jest śmieszne i Jarka to w ogóle nie interesuje. Dziś Józef już wie, że za kasę jaką proponuje nie będzie miał żadnego z liderów. Żaden Emil czy inny zawodnik tej klasy do Leszna nie zawita póki Józef nie potrząśnie bardziej kasą. Wkrewienie Józefa jest dziś duże bo chłop zorientował się, iż mimo RF są kluby które dają tym liderom na starcie dwukrotnie więcej niż Józef im oferuje. I to nie chodzi tutaj tylko o kluby z ZG czy Tarnowa. Więc tym bardziej ma chłop zagwozdkę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #3995
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Mariuszu muszę Ci się przyznać, że z każdym dniem i z kolejnymi Twoimi wpisami na forum, wzrasta mój podziw dla Twojej wiedzy i obeznania w światku żużlowym. Szacun


    pozdr

  36. Powrót do góry    #3996
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 14 w 10 postach

  37. Powrót do góry    #3997
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez amann77 Zobacz posta

    Jarek olał GP czy w Kiełczewie będzie jakaś transmisja z GP?!


    pozdr
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 07-09-2012 o 10:56

  38. Powrót do góry    #3998
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    w Lesznie obecnie 17*C, niebo zachmurzone, dość wietrznie.

    ale i tak - o 19 na Smoka!
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  39. Powrót do góry    #3999
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    w Lesznie obecnie 17*C, niebo zachmurzone, dość wietrznie.

    ale i tak - o 19 na Smoka!
    podajcie jak tam nad smokiem pogoda, bedzie coś dzisiaj?????? czy już sobie odpuścic przyjazd.
    mam jeszcze z 3 godz do wyjazdu ale w Poznaniu pada a może jakieś info co do stanu toru ???

  40. Powrót do góry    #4000
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    podajcie jak tam nad smokiem pogoda, bedzie coś dzisiaj?????? czy już sobie odpuścic przyjazd.
    mam jeszcze z 3 godz do wyjazdu ale w Poznaniu pada a może jakieś info co do stanu toru ???
    W Lesznie nie pada, co jakiś czas zza chmur wychodzi słońce.
    Tor powinien być w dobrym stanie, gdyż nie było deszczu od kilku dni.
    Zawody niezagrożone.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  41. Powrót do góry    #4001
    Super Typer Hop - Bęc
    Dołączył
    26-07-2011
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    58
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    podajcie jak tam nad smokiem pogoda, bedzie coś dzisiaj?????? czy już sobie odpuścic przyjazd.
    mam jeszcze z 3 godz do wyjazdu ale w Poznaniu pada a może jakieś info co do stanu toru ???
    Niebo cały czas zachmurzone , ale jak narazie zero deszczu więc na tą chwilę zawody na pewno się odbędą

  42. Powrót do góry    #4002
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Wspaniałe zawody. Ośmielam się stwierdzić, iż najlepsze w kraju. Wszyscy wkładali dużo serca. W kilku zaledwie biegach nie było serii wyprzedzanek. Co mi po chauturzących Crumpach et,c skoro sam Kościuch miał więcej mijanej niż Jason przez wszystkie edycje GP 2012, nie mówiąc o lidze. Tak na przekór grupie promujących gwiazdy i ich słone stawki.
    Żal trochę Piły (dla Puszaka byłby to sukces życiowy jak określił, ale zryw feniksów z Grudziądza na finiszu był niesamowity). Generalnie Leszczyniaki z innych klubów i rodzimi pokazali zęba.

  43. Powrót do góry    #4003
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    No Zgadzam sie w 100% Kapitalne zawody , które pokazały że Nazwiska nie jeżdzą ,Troszke Twardszy Tor niż na Lige i Walasek już sobie nie pochasał
    Przemo Kosmonauta , poza ostatnim biegiem kiedy nie miał pomysłu jak minąć Rywala z Piły , Balon kozackie akcje w Biegach z Rzeszowem i Piłą.Ogromnie cieszyła mnie jazda Jankesa i Norbiego (Którego widze w miejsce Beczelora , lepszy sprzęt i w Lesznie bedzie sie kręcił w okolicach 8-10 pkt na mecz).Rzeszów poprostu porażka , bo przed zawodami obstawiałem że bedzie Bieg dodatkowy o złoto Walas vs Przemo.Lublin całkiem niezle z mega Walecznym Stachyrą , Łódz należy przemilczeć , bo gdy nawet Szczepan Brothers wygrywali start to momentalnie byli mijani jak tyczki.

    Taki Tor poprosze na Lige 2013 , a beda kapitalne zawody najlepsze w całym kraju

    Ps.Szkoda że tak mało kibiców , ale godzina i pogoda zrobiły swoje , pozdrawiam
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #4004
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,318
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Kolejne złoto dla Unii Leszno ! Brawo.

    Ciekawie zaprezentował się Kościuch. Może rzeczywiście jest to jakaś opcja na przyszły sezon? Nasz wychowanek i chyba nie tak kapryśny jak Troy...Może jako rezerwa? W ubiegłym roku brakowało nam zawodników z powodu licznych kontuzji, w tym roku także nie było z tym różowo. Wynika z tego, że miałby w obu tych sezonach szansę na występy (gdyby był w zespole). Może więc podjąc takie ryzyko na rok przyszły? A Troy'a bym zostawił, ale ze straszakiem w osobie kogoś pokroju Norberta... Jakaś rezerwa musi być. Byłaby szansa na wypromowanie się Norberta w EL. Pytanie tylko, czy podjąłby takie ryzyko?

    Przemek super, bardzo ładnie Damian.

    Jeszcze raz gratulacje dla Unii!
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 08-09-2012 o 08:15

  45. Powrót do góry    #4005
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Kościuch zawsze był waleczny, niestety jak był juniorem to trafił na pana K. i jego promowali bo miał lepszy sprzęt.
    Ja Norberta widziałem już w tym sezonie w Unii, niestety chyba nikt w klubie nie widział takiej opcji. Inną sprawą jest to czy Kościuch będzie chciał jeździć w SE, bo na tych osiołkach to on nic nie zrobi.

    Jankesem też bym się nie podniecał, fakt jeździł wczoraj kapitalnie, ale był beton że hej, czasy po 63 s szału nie robią. Przyjdą tory przyczepne i już sobie tak pewnie nie pośmiga.

Strona 89 z 96 PierwszyPierwszy ... 39798788899091 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •