Strona 115 z 147 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,131 do 5,175 z 6605

Wątek: Apator Toruń 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5131
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Carlitos - niestety, ale przedłuży. Witkowskiemu nie chce się w tym uczestniczyć, bo się kompletnie nie nadaje do organizacji rozgrywek ekstralipowych. Po kiego grzyba się angażować jak kasiora leci sama. Wyśle tylko sędziów i obserwatorów na mecz, przytuli pieniądze i będzie wypinał klatę w przypadku medali reprezentacji. Robota lepsza niż w PZPN.
    To dlaczego przeciwnicy RF położyli kompletnie laskę na uczestnictwo w ostatnich zgromadzeniach wspólników ekstralipy ? Moim zdaniem zrobili to dlatego, że senator Robert + lobby z Tarnowa + telewizja i sponsor tytularny już wychodzili w Związku nie przedłużanie umowy z ekstralipą. Wiedzą że nie przegłosują tych 7 cymbalistów więc doprowadzą do tego, że oni w ogóle nie będą mieć prawa głosu. Tak ja to odbieram.

  2. Powrót do góry    #5132
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,863
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Carlitos - niestety, ale przedłuży.
    Niekoniecznie. Jest rozważana opcja aby prowadzenie rozgrywek powierzyć innemu podmiotowi. Witkowskiemu to i tak nie czyni różnicy. I w jednym i drugim przypadku za dużo się nie napracuje. Jeśli powstanie nowy twór to w zarządzie ma się znaleźć przedstawiciel sponsora ligi oraz PZM-tu. Jednak decyzje będzie podejmował jednoosobowo prezes, on też będzie ponosił odpowiedzialność jednoosobową. Z tej racji, że głównym udziałowcem nowego tworu jest PZM i w jego imieniu miałby zarządzać rozgrywkami przyszły prezes. Są naciski z niektórych klubów na Witkowskiego aby to nie Stępień był prezesem, zgdnijcie z jakiego klubu największe ?

    Ale trzeba przyznać, ze to Stępień ma duże szanse choć nic nie jest jeszcze przesądzone. Alternatywą jest rozpisanie konkursu na stołek prezesa nowego tworu lub pozostawienie aktualnej struktury SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #5133
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Najlepszym wyborem byłby Buszmen albo ja, jak już taki konkurs by był
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  4. Powrót do góry    #5134
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,863
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Najlepszym wyborem byłby Buszmen albo ja, jak już taki konkurs by był
    Najlepszym ? Dla kogo ? Bo chyba nie dla Falubazu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5135
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Żródła okołostadionowe donoszą, że oprócz WS w nowym tworze zarzadzajcym elipa ma wylądować odkurzony SK. oznaczałoby to tyle, ze UL chyba nie dostanie nawet licencji na 2013 rok

  6. Powrót do góry    #5136
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Najlepszym ? Dla kogo ? Bo chyba nie dla Falubazu
    Bo ja wiem. Gdybym ja tym rządził mielibyście dziś 3 grajków z GP
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  7. Powrót do góry    #5137
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    Żródła okołostadionowe donoszą, że oprócz WS w nowym tworze zarzadzajcym elipa ma wylądować odkurzony SK. oznaczałoby to tyle, ze UL chyba nie dostanie nawet licencji na 2013 rok
    A za kogo on ma tam robić ? Za woźnego ?

  8. Powrót do góry    #5138
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Będzie przydzielał licencje, lol

    Mam nadzieję, że SK tam nie będzie. Bo to będzie wyglądało jakby miał tam panować jedyny słuszny światopogląd Wolałbym tam przedstawiciela zawodników. Cegielskiego, Dobruckiego czy kogoś tego typu.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  9. Powrót do góry    #5139
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Bo ja wiem. Gdybym ja tym rządził mielibyście dziś 3 grajków z GP
    Ljung, Harris, B. Pedersen
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. Powrót do góry    #5140
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    W każdym razie dobrze, że Oleksy zdymisjonowany. Czekam na Gajesia.

    Tylko Gajewski może to całe towarzystwo wzajemnej adoracji postawić do pionu.

    Warszawką się nie pasjonuję.
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 28-08-2012 o 16:25

  11. Powrót do góry    #5141
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,828
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    W każdym razie dobrze, że Oleksy zdymisjonowany.
    przeprasza, pan z wyborczej?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  12. Powrót do góry    #5142
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    przeprasza, pan z wyborczej?
    Trochę zbyt cienkie, jak dla mnie, ale ani nie z wyborczej, ani z trybuny ludu. Gra dalej?
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 28-08-2012 o 18:13

  13. Powrót do góry    #5143
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cóż za news, Stępniewski rozstaje się z fotelem prezesa. Chyba Wam (przynajmniej z tego, co pisaliście wcześniej) ulżyło Proponuję na nowego prezesa kingpina

    Wielu emocji w play off życzę!

  14. Powrót do góry    #5144
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Kingpin ponoć startuje na prezesa pzpn. Musi ostro się przygotowuje, bo rzadko ostatnio tu zagląda.
    A ulżyć to i ulżyło, przynajmniej mnie, tylko kogo ten wiatr zmian przywieje?
    Dzięki za życzliwe słowo. Ze swej strony życzę KSUNII powodzenia, jesteście z tą młodzieżą na dobrej drodze.

  15. Powrót do góry    #5145
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,435
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Myślę, że moglibyście grupowo sobie rządzić sondami na forum.

    Kingpina zrobilibyście prezesem bez prawa głosu... ciekawe ile by potrwało zanim by pękł

  16. Powrót do góry    #5146
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Niestety jeszcze przez tydzien zarobiony jestem.Musialem odmowic,choc dzwonili i pytali.

    Alien na fotelu bedzie sie tylko marnowal.Dalbym mu ciagnik i nawet jak beda jechac w szesciu,kazdy bedzie mial swoja sciezke.Juz sie kuswa nie moge doczekac.
    Na prezesa tylko Mhsol.Co prawda marudny jest jak stara baba ale przynajmniej wyglad juz ma.No i pije a ja takim co nie pija nie wierze.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-08-2012 o 19:46
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #5147
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Myślę, że moglibyście grupowo sobie rządzić sondami na forum.

    Kingpina zrobilibyście prezesem bez prawa głosu... ciekawe ile by potrwało zanim by pękł
    Czy wyobrażasz sobie sytuację, by ktoś był w stanie pozbawić naszego Kolegę głosu?

    Wy zróbcie coś z tym Yankesem, w świetle historii(przynajmniej US) to przeciwnik Unii.
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 28-08-2012 o 19:59

  18. Powrót do góry    #5148
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Tak naprawdę to Wojciech chiał odejść w momencie chwały Lepszego trudno byłoby szukać w całym sezonie, a od najbliższych wydarzeń zwyczajnie umywa ręce. Ja tam mu się wcale nie dziwię


    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    o to się wyjątkowo zakładać nie będę, ...
    Jak to, nawet ze mną?
    No dobra, zakład wtopiłam. Nawet specjalnie mnie to nie martwi. Pewnie dlatego, że nie wiem co przegrałam :O


    Nie widzę tu wielkiej radości z powodu awansu do PO. Ja też nie podskakuję ale samopoczucie mam dobre. Nie sztuka moczyć tyłek na wakacjach spoglądając jednym okiem w telewizor. Iść na stadion bez wiary i patrzeć dwie godziny na te ich męki to dopiero było wyzwanie. Jestem dumna że je podjęłam.

    Alien, zbłąkana owieczko, jednak byłeś... To ładnie.


    Kingpin niech lepiej nigdzie nie startuje, bo jak mu sodowa strzeli do głowy, zupełnie o nas zapomni. A tu wszyscy już się za nim stęsknili, nawet chłopcy z Leszna. O mnie nie wspominając :*
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 28-08-2012 o 20:03

  19. Powrót do góry    #5149
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    A może do władzy dopuscimy KIBOLI Kazdy z zawodnikow na wyrywki bedzie przepytany ze znajomosci hymnu Apatora

  20. Powrót do góry    #5150
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Stefan - którego hymnu? Muszę się przeca przygotować

  21. Powrót do góry    #5151
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Jak to którego! Tego najpieńkniejszego:http://twojanuta.pl/mp3,im8v,apator-hymn.html

  22. Powrót do góry    #5152
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    jak sie polaczy wypowiedz Stefana, i jeden z postow ktory byl powyzej o Jacku Gajewskim uzyskamy:


    Jacek Gajewski:Siła jest!!! Na PO - play off (nie mylić z PO, idę do młyna) .

    Wypowiedz Gajewskiego na facebooku do filmiku, ktory dzis krazy z kibicami
    Przypadek? i dont think so

  23. Powrót do góry    #5153
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    No to Stępniewski dostał kopa w górę. Tajemnicą poliszynela jest, że szykuje się na prezesa Ekstraligi, będzie mógł zatem uchodzić za "kandydata niezależnego". Będzie mógł realizować politykę swoich mocodawców, czyli cięcia kosztów przy poklasku Ojca Wirgiliusza i paru innych prezesów. Rosnące wymagania finansowe zawodników przy często pustych trybunach wymusiły na Ojcu Opatrznościowym toruńskiego żużla oddelegowanie swojego człowieka do misji specjalnej, czyli uzdrowienia polskiego speedway'a z toczącej go ostatnio gangreny - kominów płacowych podsycanych przez Spółki Skarbu Państwa.

    Odchodzącemu Prezesowi trzeba podziękować za medale w początkowej fazie panowania, późniejszą jazdę w dół jestem w stanie wybaczyć, to tylko sport i nie zawsze można wygrywać. Jedyny zarzut, który mógłbym postawić to nie wywiązanie się z obietnicy wspierania szkolenia młodzieży, na tym polu widzę niewybaczalną zapaść. Na usprawiedliwienie marionetkowego prezesa trzeba wziąć pod wzgląd, że nie na wszystko miał wpływ i priorytety ustalała RZ. Zresztą jeśli ostatnio transfery musiał osobiście negocjować sam Prezes Wszystkich Prezesów, to po co taki "Jarząbek Wacław" w klubie? Do śpiewania łubudubu? Od tego mamy nasz wyśmienity duet trenerski.

    Wątpię, aby Gajewski, czy inny człowiek z własnym zdaniem pchał się na ten stołek. Będzie pewnie kolejny młody spec po marketingu i zarządzaniu, mający g... pojęcie o żużlu.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 28-08-2012 o 22:12

  24. Powrót do góry    #5154
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Anioły dzisiaj nieźle w Szwecji. Miedziak ojcem sukcesu Hammarby.

  25. Powrót do góry    #5155
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Michael Jepsen Jensen - 14 (3,3,3,3,2)

    MJJ chyba rzeczywiście bardzo chory - dziś w Szwecji tylko 2 pkt w ostatnim biegu!

  26. Powrót do góry    #5156
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Mam pytanko.

    W wynikach wczorajszej rundy PLM rozegranej w Gnieźnie widnieje B.Pietrykowski.
    Znając sposoby "pracy" redaktorów żużlowych portali najpewniej pochodzą z jednego źródła, dlatego też mam wątpliwości.

    Czy to rzeczywiście był Bartek czy może Paweł Przedpełski? Wygrane z Lisieckim w Gnieźnie czy Jóźwikiem przy tragicznej ostatnio postawie Pietrykowskiego jakoś podejrzanie wyglądają. W sporcieponoć wszystko możliwe, więc pytam, aby mieć pewność.

    Co do wczorajszej informacji na temat następcy prezesa Stępniewskiego, a zarazem oceny rządów pana Wojciechapolewaczka w jednym zdaniu napisał wszystko:
    Będzie pewnie kolejny młody spec po marketingu i zarządzaniu, mający g... pojęcie o żużlu.
    Nic dodać nic ująć. Pozostaje mieć nadzieję, że ludzie od których naprawdę zależy los żużla w Toruniu podzielą obowiązki/odpowiedzialność za sprawy finansowe i sportowe na dwóch ludzi. Tylko wtedy ten drugi ktoś musi naprawdę znać się na tym sporcie. Gajewski ?

  27. Powrót do góry    #5157
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Sawina jest wolny

    Wyobrażacie sobie duet Kowalik & Sawina

    Ułaaaaaa....

  28. Powrót do góry    #5158
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nic dodać nic ująć. Pozostaje mieć nadzieję, że ludzie od których naprawdę zależy los żużla w Toruniu podzielą obowiązki/odpowiedzialność za sprawy finansowe i sportowe na dwóch ludzi. Tylko wtedy ten drugi ktoś musi naprawdę znać się na tym sporcie. Gajewski ?
    Zwróć uwagę na to, że dopóki Wojtek był figurantem to w toruńskim klubie działo się nieźle. Był i skład, i manager, i wyniki. Im więcej Wojtka było w klubie, i o zgrozo- w parkingu, tym było gorzej. Nie mam nic przeciwko figurantowi, bo kolarze będą mieli świadomość, że to nie on rządzi i G od niego zależy. czyli szara eminencja będzie robiła to, co powinien prezes (trybuna, cygaro, soczki) choć nieoficjalnie. Roman się tym zajmował nie będzie, bez jaj, natomiast mam cichą nadzieję na brata.

  29. Powrót do góry    #5159
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,517
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,873 w 1,760 postach
    Bo prezes nie musi być specem od żużla. Od tego jest menadżer, trener czy jak go tam zwał. A prezes pilnuje finansów i wystawia klatę do medali.

  30. Powrót do góry    #5160
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    energo to co piszesz o p.Stepniewskim to prawda i także ja o tym niejednokrotnie pisałem. Zresztą często obrywało mi się za to.

    Problem w tym, takie mam wrażenie, że w tym całym przedsięwzięciu pod nazwą KST Unibax najmniej chyba chodzi o sport. Tak sobie przynajmniej tłumaczę, to że właściciel pozwolił na taką dymisję, a nie odsunął już dawno tego żużlowego laika od drużyny.

    kowjanko dlatego też napisałem o rozdzieleniu kompetencji finansowych i sportowych, że tak to w uproszczeniu nazwę.

  31. Powrót do góry    #5161
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,517
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,873 w 1,760 postach
    Jak myślicie, prezesem zostanie laik czy ktoś, kto zna się na żużlu?

  32. Powrót do góry    #5162
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    energo to co piszesz o p.Stepniewskim to prawda i także ja o tym niejednokrotnie pisałem. Zresztą często obrywało mi się za to.
    uczciwie się przyznam, że tego nie pamiętam. sam go broniłem w czasach, gdy w parkingu nie bywał a psy na nim wieszano za skład, Hansia i inne. powtarzałem, że on jest od tego, żeby się kasa zgadzała i niewiele więcej. a że za plecami stał sami wiecie kto, to była najprostsza robota na świecie... z czasem Wojtuś dostał więcej zabawek, być może sam Roman zaczął więcej od niego wymagać, i zaczął pojawiać się w parkingu. to był początek końca, bo chyba sam sobie sprawę zdawał z tego, że tak być nie może/nie powinno. wówczas musiał podjąć męską decyzję o odcięciu romanowej pępowiny i zaatakowaniu stolicy. zbiec to się musiało ze średnimi wynikami na giełdzie (Romanowe przydupasy potrafią pracować za friko licząc na przecieki, a raczej "potrafiły") a te nie rozpieszczały. Romek postawił na pracę u podstaw, budowę grupy wokół Boryszewa/Ipx/Maflow, i spekulacje się skończyły. o obecny stan rzeczy ciężko mięć pretensje/żal do kogokolwiek.
    najciekawsze jest za to to, co życie przyniesie. pal sześć Unibax, bardziej mi chodzi o FPS i o to "jak i z kim" Wojtusiowi przyjdzie wojować o normalność.

  33. Powrót do góry    #5163
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    o to "jak i z kim" Wojtusiowi przyjdzie wojować o normalność.
    O ile będzie orędownikiem normalności
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  34. Powrót do góry    #5164
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    O ile będzie orędownikiem normalności
    tudzież: czyjej?

  35. Powrót do góry    #5165
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    tudzież: czyjej?
    Eugeniusza Tudzieża
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  36. Powrót do góry    #5166
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Eugeniusza Tudzieża
    bynajmniej

  37. Powrót do góry    #5167
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    A ja jako dość wierny czytelnik forum nie raz czytałem posty Semena odnośnie potrzeby głębokich zmian w klubie, w tym kadrowych i często je podzielałem. Ale byli wśród nas i tacy(może jeszcze dzisiaj są), którzy z uporem godnym lepszej sprawy twierdzili, że przecież prezes na motor nie wsiądzie(swoją drogą, nieźle by to wyglądało), to tylko sport, że najważniejsze, że kasa na czas i się zgadza i tego typu tam...
    A tymczasem frekwencja spadała, pojawiły się kłopoty ze sponsorami, a to dzisiaj podstawa sprawnego funkcjonowania każdego przedsięwzięcia. Na dzisiaj wróbelki ćwierkają, że nasz klub ma zaległości z wypłatami dla zawodników, wcale ponoć niemałe. Jeżeli to prawda, to jest być może ostatni dzwonek, by coś przeciąć, nawet kosztem kopa w górę niektórych sprawców tego stanu( to stara, sprawdzona metoda z czasów słusznie minionych-np. kolegi Anioła z Alternatywy 4). Tempus fugit!
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 29-08-2012 o 11:33

  38. Powrót do góry    #5168
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Serio mamy kłopoty z wypłacalnością? 1 raz o tym słyszę. No jak Stępień nawet z tym nie dał rady, to niech lepiej na zmywak do Anglii jedzie
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  39. Powrót do góry    #5169
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Klancyk szczerzę mówiąc ja bym się głęboko zastanowił nad wciśnięciem przycisku Wyślij. Nie przepadam specjalnie za Stępniewskim, ale takie insynuacje są po prostu słabe. Co by chyba nie mówić za jego prezesury nie notowano problemów o takim charakterze. Przynajmniej hucznie i oficjalnie. Podobnie w ZG czy GW. Takie 3 ośrodki z brzegu wzięte. Problem Wojciecha polegał na niewyraźnym rozdzieleniu kompetencji pomiędzy osoby funkcyjne. Prezes również jest taką osobą bo niczym Prezydent pełni funkcję reprezentacyjną klubu i nie powinien kręcić się wśród smarów, olejów i przebitych opon. Także przypinanie takiej łatki kapitanowi okrętu jako niesolidnego płatnika być może jest czynione poprzez zazdrośników z innych ośrodków? Oficjalnie nic nie wiadomo, ale tajemnicą poliszynela jest prawdopodobny awans na Prezesa SE. I teraz ten kapitan ucieka niczym za przeproszeniem szczur z tonącego okrętu? Może jeszcze sam podpisze sobie zgodę na dopuszczenie do rozgrywek 2013? Nie wspomnę o laurce wystawionej na dzień dobry w mediach. Parafrazując o tym czy zostanie Prezesem SE czy nie, nie wierzę w takie pogłoski. Wybrał najlepszy moment z możliwych. Gorzej sprawa by się przedstawiała w przypadku braku awansu. Wtedy sprawa byłaby mniej więcej jasna - nie sprawdziłeś się, oddaj stery komuś innemu. Poza tym Stępniewski będzie pełnić tę funkcję jeszcze trochę czasu. Nie chcę być jego adwokatem bo jak wspominałem nie miał u mnie specjalnych względów i sam domagałem się jego odejścia, ale to z powodów natury czysto technicznej. Również postuluję o dymisję Janka Ząbika - masa wypieczonych chlebów, ale niewiele gotowych do konsumpcji. Może mamy w Toruniu jednak mąkę o niskiej jakości? Kowalika z litości pominąłem...

    A tutaj można wysyłać zgłoszenia swojej osoby na objęcie stanowiska:

    http://torun.com.pl/index.php?art_id=38&id_news=8475
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 29-08-2012 o 12:08
    Pozdrawiam
    Marcin

  40. Powrót do góry    #5170
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin Zobacz posta
    Również postuluję o dymisję Janka Ząbika
    proponowałbym się nie rozpędzać. Janek to człowiek o wielu talentach z ochotą traktowany jak przysłowiowy murzyn w klubie. i tak jak z jednej strony człowiek zajmujący się wszystkim nie zajmuje się niczym, tak z drugiej strony zamiast skupiać się na młodzieży mógłby zacząć się skupiać na wszystkim tylko nie na tym (plus zakaz prowadzenia maszyn rolniczych). jest sporo zajęć, ktoś je musi robić, a on jest jedyną osobą która w tym klubie powinna za zasługi być traktowana inaczej. starych drzew się nie przesadza, nie fundował bym mu takich atrakcji na starość, za to wszystko co zrobił dla klubu ciepły kąt mu się należy jak psu buda. z czystej, ludzkiej, uczciwości.

  41. Powrót do góry    #5171
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja tam się nie znam, ale Ząbik z powodzeniem mógłby robić to, co robi teraz Andrzej Huszcza. Z korzyścią dla juniorów, siebie, klubu i tego wątku

  42. Powrót do góry    #5172
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakoś mnie dymisja Stępnia ni grzeje ni ziębi, mało tego, uważam że wszystko jest tu dokładnie zaplanowane. Konkurs co prawda został rozpisany (zresztą z możliwością wcześniejszego zakończenia bez podania przyczyn i bez wyboru kandydatów), ale wydaje mi się, iż w klubie mają już przygotowanego następcę. Dla nas może i było to zaskakujące, ale nie sądzę by dla rady nadzorczej była to niespodzianka. Jak dla mnie jest to część dokładnie przygotowanej strategii zakładającej urzędowanie Stępnia na stołku ligi i uniknięcie tym samym losu Karwana, oskarżanego swego czasu o faworyzowanie Torunia. Sam Wojtek oficjalnie nie może nic powiedzieć, bo na chwilę obecną nie wiadomo nawet jak ma wyglądać kierowana przez niego spółka.
    Ostatnio edytowane przez hvitsverd ; 29-08-2012 o 13:18

  43. Powrót do góry    #5173
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Też nie łykam tego konkursu. Dla mnie trochę ściema. Prezes już jest znany, pewnie inaczej od razu nie przyjęliby dymisji Stępnia i nie poszłoby wszystko do mediów.

    Prośba

    Sorry, za zaśmiecanie tematu, ale już jestem zdesperowany. Ktoś zna jakiś komis meblowy w Toruniu? Na żółkiewskiego zburzony, a dwa inne jakie znalazłem mają martwe telefony. :/
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  44. Powrót do góry    #5174
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Ktoś zna jakiś komis meblowy w Toruniu? Na żółkiewskiego zburzony, a dwa inne jakie znalazłem mają martwe telefony. :/
    nie, ale jak znajdziesz to się pochwal. możesz na PW, żeby zupełnego śmietnika nie robić

  45. Powrót do góry    #5175
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,828
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Alien, meblujesz biuro prezesa?

    rozumiem entuzjazm niektorych, ale pisanie o zdymisjonowaniu i zaleglosciach wyglada troche nie na miejscu.

    Prezesury SE Stepniewskiemu nie zycze. Zjedza go (i nas) z butami. Mozemy sie bronic, ze on przeciez z Gorzowa, ale...

    Powazniej, ja mam dwie kandydatury - Morciasza i aniolka666.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •