Strona 92 z 147 PierwszyPierwszy ... 42829091929394102142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,096 do 4,140 z 6605

Wątek: Apator Toruń 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4096
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    koot
    dlatego ja ze względów ekonomicznych chodzę sam na mecze . Nikt mi nie marudzi, że pifko sobie kupię, no i po meczu nie koniecznie od razu do domu trafić trzeba
    Czysta ekonomia i egoizm

  2. Powrót do góry    #4097
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,180
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta

    To panu się proste pytanie z seksem kojarzy. Pan pewnie Skorpion - oni tak mają.
    Bo gdzie tu związek z powyższym?
    Prosze,nie dosc ,ze pani fajna to jeszcze powrozyc potrafi.

    Zwiazku z powyzszym nie bylo,ale tak mi sie skojarzylo.Mea culpa,ale nie obiecuje ,ze mi sie przestanie kojarzyc.




    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta

    ps. Kingpin - jakie siwe włosy ? Gdzie?

    Jest ich kilka,na skroni czyli tam gdzie powinny.
    Kilka dni temu przeczytalem jednak,ze z mhsolem kibicujecie mlodym z Unii a dzis sie dowiedzialem,ze Alien z Kaiohem kibicuja Balinskiemu,wiec troche ich pewnie przybedzie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #4098
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    koot
    dlatego ja ze względów ekonomicznych chodzę sam na mecze . Nikt mi nie marudzi, że pifko sobie kupię, no i po meczu nie koniecznie od razu do domu trafić trzeba
    Czysta ekonomia i egoizm
    Ale jak by wprowadzili bilet taki, że 30zł a każda kolejna osoba z rodziny 5 zł to byś zabrał nawet teściową pewnie
    Ale Wojciech woli puste trybuny niż za tanio sprzedać puste miejsce na stadionie

  4. Powrót do góry    #4099
    Użytkownik Awatar Karlg
    Dołączył
    15-09-2010
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    To panu się proste pytanie z seksem kojarzy. Pan pewnie Skorpion - oni tak mają.
    Bo gdzie tu związek z powyższym?
    Szanownej Pani byłbym wdzięczny za nie wrzucanie wszystkich spod tego znaku do jednego wora. Nie ukrywam, że ta generalizacja trochę mnie zabolała

  5. Powrót do góry    #4100
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ale jak by wprowadzili bilet taki, że 30zł a każda kolejna osoba z rodziny 5 zł to byś zabrał nawet teściową pewnie
    Ale Wojciech woli puste trybuny niż za tanio sprzedać puste miejsce na stadionie
    koot
    teściową??? Nie no pewnych spraw nie możemy przeginać!
    Pomysł, który zaproponowałeś jest bardzo fajny, zwłaszcza na mecze gdzie wiadomo, że przyjdzie max 5 tys luda ale podobnie jak Ty uważam, że nie do zaakceptowania przez nasze władze, a szkoda.

  6. Powrót do góry    #4101
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    I lepiej dotrzymaj słowa, bo ona pamięta i w razie spektakularnej wtopy upomni się o jakieś zadośćuczynienie
    wątpię czy będziesz miała okazję ale w razie czego się nie krępuj.

  7. Powrót do góry    #4102
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Howard
    A bo to ja gdzieś byłam? Przecież stale z Tobą rozmawiam.

    I żeby już zakończyć ze swej strony temat, który całkowicie mija się z tematem, nie denerwować kolegi Versusa oraz nie narażać się Marcinowi, którego już pewnie ręka świerzbi żeby nacisnąć przycisk delete na moim poście (chociaż patrząc mi w oczy zarzekał się, że sobie tego nie wyobraża ) powiem tak:

    Przepraszam wszystkie urażone Skorpiony, ale ten Jeden ma wyjątkowo jadowitą i pokręconą naturę. Nie dość, że pojechał ostro po bandzie wymyślając jakieś chore konkurencje to jeszcze twierdzi, że dalej będzie w to brnął, pomimo że nie sprawia Mu to żadnej przyjemności :O


    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    wątpię czy będziesz miała okazję ale w razie czego się nie krępuj.
    Pan Koziorożec okazał nieco większą klasę, za co Mu chwała. Nie wiem tylko czy bardziej wykazuje wiarę w naszą viktorię w mieście, którego... czy w razie czego niechęć do okazania swego tajemniczego oblicza

    Tyle, pa

  8. Powrót do góry    #4103
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Pan Koziorożec...
    trochę się boję...
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    czy w razie czego niechęć do okazania swego tajemniczego oblicza
    nie wiem czy jest Cię coś w stanie zaskoczyć

  9. Powrót do góry    #4104
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    nie wiem czy jest Cię coś w stanie zaskoczyć
    ja wiem, alien w garniturze

  10. Powrót do góry    #4105
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    ja wiem, alien w garniturze

    Jak w garniturze to chyba Wojciech S. zaczyna drżeć o posadę

  11. Powrót do góry    #4106
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Wojtek ma fory w postaci klubowego cateringu ig:ig:
    Pozdrawiam
    Marcin

  12. Powrót do góry    #4107
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Problem lezy w strachliwych sedziach.Boja sie oglosic walkower jak tor jest ewidentnie spreparowany i boja sie odeslac jednego placzka z drugim do parkingu jak z torem nie jest zle.
    Od tego jest wlasnie arbiter.Powinien rozstrzygnac czy uwagi sa uzasadnione czy nie.Malo tego,to on powinien odbierac tor na dwie godziny przed meczem i juz wtedy postanowic czy cos poprawiamy czy nie.Nie powinien czekac na opinie gosci a sam decydowac.
    Ostatni "jajcarz" to chyba byl Cheladze.Reszta to jakas popelina jest.
    A ja myślę, że to nie takie proste. Wątpię by akurat na wszystkie wyjazdy Unibaxu gospodarze preparowali tory. Chyba, że oskarżacie wszystkie inne kluby o takie preparowanie???O nieuczciwość? I co więcej - głownie przeciwko wam, bo to generalnie w meczach wyjazdowych Unibaxu przerabia się tor...?

    Byłby skandal, gdyby wszędzie były walkowery na korzyść Unibaxu ogłaszane. Tego raczej nie można sobie wyobrazić..

    Ale..., na każdym praktycznie wyjeździe przygotowywany jest (wbrew gospodarzom) betonik a la MA,... By dobrze Torunianom się jeździło? Nie przesądzam, ale czy to nie tak wygląda?..

    Innymi słowy w praktyce Unibax jeździ cały sezon tylko na preferowanej przez siebie nawierzchni. Na każdym wyjeździe znalazł się powód, by nakazać "delikatną kosmetykę" toru...

    Praktycznie każdy wasz przeciwnik oba mecze ma quasi wyjazdowe...

    Dlaczego (skoro już trzeba równać tory ??- jak twierdzicie) nie wyrównuje się ich i nie zostawia toru przyczepnego? Dlaczego to zawsze musi być ubijanie, by był beton? Nie zastanawia Was to? A może to nie równanie jest celem, lecz ten beton...

    Cytuję"
    "Patryk miał żal o to, iż toruńskie Anioły zgłosiły sędziemu, że tor na Olimpico nie nadaje się do jazdy przez co dokonano znacznych zmian nawierzchni. W takiej sytuacji Malito nie potrafił doregulować sprzętu na mecz. - Jeździliśmy tutaj dwa dni, wydawało się, że jest wszystko dobrze. Goście przyjechali tutaj i oczywiście, nie pasował im tor. Zrobili sobie beton i na nim jechali. My trenowaliśmy dwa dni na zupełnie innej nawierzchni."

    http://www.espeedway.pl/news,patryk_...,54983,12.html

    Medal pewnie zdobędziecie. Pytanie tylko, czy to jeszcze rzeczywiście sportowa rywalizacja? Myślę, że ta sytuacja przejdzie do historii ligi...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 27-06-2012 o 00:43

  13. Powrót do góry    #4108
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Do historii ligi to raczej przechodzą takie sytuacje jak ta z ostatnich czterech biegów meczu Stal Rzeszów - Unia Leszno 1984.

    Malitowski ? Ten co w niedzielę zrobił jeden punkt i szuka taniej wymówki ? Rozumiem, że dzisiaj podczas Ligi Juniorów też ktoś ingerował w przygotowanie nawierzchni ?

  14. Powrót do góry    #4109
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Do historii ligi to raczej przechodzą takie sytuacje jak ta z ostatnich czterech biegów meczu Stal Rzeszów - Unia Leszno 1984.

    Malitowski ? Ten co w niedzielę zrobił jeden punkt i szuka taniej wymówki ? Rozumiem, że dzisiaj podczas Ligi Juniorów też ktoś ingerował w przygotowanie nawierzchni ?
    Takimi argumentami Toruń nie zyskuje.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  15. Powrót do góry    #4110
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,180
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A ja myślę, że to nie takie proste. Wątpię by akurat na wszystkie wyjazdy Unibaxu gospodarze preparowali tory. Chyba, że oskarżacie wszystkie inne kluby o takie preparowanie???O nieuczciwość? I co więcej - głownie przeciwko wam, bo to generalnie w meczach wyjazdowych Unibaxu przerabia się tor...?

    Byłby skandal, gdyby wszędzie były walkowery na korzyść Unibaxu ogłaszane. Tego raczej nie można sobie wyobrazić..

    Ale..., na każdym praktycznie wyjeździe przygotowywany jest (wbrew gospodarzom) betonik a la MA,... By dobrze Torunianom się jeździło? Nie przesądzam, ale czy to nie tak wygląda?..

    Innymi słowy w praktyce Unibax jeździ cały sezon tylko na preferowanej przez siebie nawierzchni. Na każdym wyjeździe znalazł się powód, by nakazać "delikatną kosmetykę" toru...

    Praktycznie każdy wasz przeciwnik oba mecze ma quasi wyjazdowe...

    Dlaczego (skoro już trzeba równać tory ??- jak twierdzicie) nie wyrównuje się ich i nie zostawia toru przyczepnego? Dlaczego to zawsze musi być ubijanie, by był beton? Nie zastanawia Was to? A może to nie równanie jest celem, lecz ten beton...

    Cytuję"
    "Patryk miał żal o to, iż toruńskie Anioły zgłosiły sędziemu, że tor na Olimpico nie nadaje się do jazdy przez co dokonano znacznych zmian nawierzchni. W takiej sytuacji Malito nie potrafił doregulować sprzętu na mecz. - Jeździliśmy tutaj dwa dni, wydawało się, że jest wszystko dobrze. Goście przyjechali tutaj i oczywiście, nie pasował im tor. Zrobili sobie beton i na nim jechali. My trenowaliśmy dwa dni na zupełnie innej nawierzchni."

    http://www.espeedway.pl/news,patryk_...,54983,12.html

    Medal pewnie zdobędziecie. Pytanie tylko, czy to jeszcze rzeczywiście sportowa rywalizacja? Myślę, że ta sytuacja przejdzie do historii ligi...
    Nie slyszalem abysmy kwestionowali tor w Gorzowie czy Rzeszowie.Nie przesadzam sprawy,ale nie przypominam sobie.
    Poprawki byly w Lesznie,Czewie i Wrocku.
    Morciasz w watku meczowym wyjasnil jak to strasznie ubili tor we Wroclawiu.Przeczytaj i potem sie wymadrzaj.Podobna sytuacja byla w Czestochowie.
    Jakos dziwnie ani Baron ani nikt inny z wroclawskiej ekipy nie zajaknal sie na temat toru,placze tylko Malitowski ktory jechal jak patalach i dalej tak jezdzi.
    Przyczepiliscie sie do nas jak rzep do psiego a to nie my rozpoczelismy festiwal ubijania na Smoku.Przypomnij sobie jaka druzyna pierwsza zakwestionowala ten tor.
    Rowniez w tym roku nie jestesmy jedyna druzyna zglaszajaca uwagi zwiazane z przygotowaniem toru,nie tylko w Lesznie.
    Mleko sie jednak rozlalo w zeszlorocznym polfinale i stad te pretensje do nas,bo na Falubaz trzeba bylo juz byc uczciwym a z tym Jankowskiemu i Jozefowi nie po drodze.
    Dodac do tego znienawidzonego w Lesznie Kryjoma i negatywne,powiedzialbym nawet prymitywne instynkty wygraly ze zdrowym rozsadkiem.Nie u wszystkich rzecz jasna ale
    najgorsze jest to ,ze tym instynktom ulegl rowniez Jozef i z murawy podburzal kibicow.Od milosci do nienawisci bardzo krotka droga.Pamietam jak Jozef sciskal sie z Wojtkiem w latach 2007-2010 a w watkach meczowych panowal wzajemny szacunek.To se ne wrati,bo wszyscy bez wyjatku jestesmy baranami ktorym z roznych przyczyn zabraklo w pewnym momencie refleksji i chyba dalej brakuje.

    Wracajac jednak do meritum,dla mnie sprawa wyglada na prosta.Sedzia jest od tego aby okreslic czy tor jest w porzadku czy wymaga poprawek.
    Jesli nie potrafi tego zrobic,powinien poszukac innego zajecia.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-06-2012 o 07:59
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #4111
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Give me a whisper ..And give me a sign...
    AND DON'T YOU CRY TONIGHT!.....

  17. Powrót do góry    #4112
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez mloody Zobacz posta
    Give me a whisper ..And give me a sign...
    AND DON'T YOU CRY TONIGHT!.....
    tylko powiedz kolego, kto ostatnio tak beczy na forum?
    oprócz leszczynian (tfu, lesznian, leszczynianie byli w porządku) płaczących nad ryanowymi żalami nie widzę tu osób, które w najbliższym czasie miałyby się odwodnić.
    wszak istotą darcia łacha z zapłakanych jest samo darcie, istota problemu jest nieistotna.

  18. Powrót do góry    #4113
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Leszniania już byli w ogródku, już witalli się z gąska, ale kontuzja Hampela, wymęczony remis z Toruniem, słaby obraz dwumeczu ze slabą Bydgoszczą nie napawaja ich optymizmem. Mogą powiedziec no jesteśmy słabi, ale tego nie zrobią bo to przeciez wielka Unia. Oni wolą budować martyrolgie swojej porażki. Ten wstrętny Toruń korzystając z układów i podstępów wygrywa mecze a ambitna Unia walczy heroicznie. Wierza w to i dlatego ciagle o tym bełkocą. Jednak już niedługo, bowiem za 2 kolejki po wygranej Apatora w Tarnowie cele obu drużyn będą zupełnie różne.

  19. Powrót do góry    #4114
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    http://http://www.sportowefakty.pl/z...w-we-wroclawiu

    Malitowskiemu znowu tor popsuli ... nie mógł punktów przywieźć.

  20. Powrót do góry    #4115
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Taki żarcik mi się przypomniał

    Idzie pod Toruńską MA dwóch mężczyzn w eleganckich, długich płaszczach.
    Jak poznać, który z nich to rolnik z Leszna?











    - Rolnik ma płaszcz wpuszczony w spodnie

  21. Powrót do góry    #4116
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    - Rolnik ma płaszcz wpuszczony w spodnie
    myślałem, że ten z wypchanymi kieszeniami. co to wziął chusteczki dla toruńskich płaczków, ale zanim doszedł na stadion wszystkie zużył

  22. Powrót do góry    #4117
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Leszniania już byli w ogródku, już witalli się z gąska, ale kontuzja Hampela, wymęczony remis z Toruniem, słaby obraz dwumeczu ze slabą Bydgoszczą nie napawaja ich optymizmem. Mogą powiedziec no jesteśmy słabi, ale tego nie zrobią bo to przeciez wielka Unia. Oni wolą budować martyrolgie swojej porażki. Ten wstrętny Toruń korzystając z układów i podstępów wygrywa mecze a ambitna Unia walczy heroicznie. Wierza w to i dlatego ciagle o tym bełkocą. Jednak już niedługo, bowiem za 2 kolejki po wygranej Apatora w Tarnowie cele obu drużyn będą zupełnie różne.
    Ja to powiem! W tym roku Unia jest naprawdę słaba ( wielu zawodników nie ma formy) i nikt w Lesznie tego nie ukrywa. Do tego kontuzja lidera i jesteśmy w czarnej dupie. Tylko tak mnie zastanawia jacy wy musicie być słabi, ze nie potrafiliście z nami wygrać? A z tą wygrana w Tarnowie to delikatnie mówiąc trochę przesadziłeś.

  23. Powrót do góry    #4118
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Leszniania już byli w ogródku, już witalli się z gąska, ale kontuzja Hampela, wymęczony remis z Toruniem, słaby obraz dwumeczu ze slabą Bydgoszczą nie napawaja ich optymizmem. Mogą powiedziec no jesteśmy słabi, ale tego nie zrobią bo to przeciez wielka Unia. Oni wolą budować martyrolgie swojej porażki. Ten wstrętny Toruń korzystając z układów i podstępów wygrywa mecze a ambitna Unia walczy heroicznie. Wierza w to i dlatego ciagle o tym bełkocą. Jednak już niedługo, bowiem za 2 kolejki po wygranej Apatora w Tarnowie cele obu drużyn będą zupełnie różne.

    Przecież my Dobrze wiemy w jakiej jesteśmy formie nie mamy nawet czego szukać w PO tym bardziej nie ma czego tam szukać Unibax ktory ma w składzie 3 dziury wielkości Kanionu w Kolorado oraz słabiutkiego w tym sezonie Miedziaki oraz słabnącego z każdym meczem Sullivana ... Nawet dobrze że w PO znajdzie sie CryTeam może wkońcu przestaną płakać jakie te Rolniki nie Dobre.

    A Co my w tym meczu możemy zrobić mają w składzie Tragicznego Batcha , słabego Pavlica na wyjazdach , kontuzjowanych Musielaka , Pawlickiego i Adamczewskiego ? Jeszcze przywiążcie Rudzielca do GM'a bo Przecież Leszno jest takie ''mocne'' .
    My i tak musimy zacząć zbijać KSM bo może dojść nawet do tego ze Adamczewski Musielak i Pawlicki beda zmuszeni jezdzić na pozycjach seniorskich ... ładnie przywitajcie Balona , pokrzyczcie Sobie ''Unia Unia Zwal Se Kunia'' i bedzie super.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #4119
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach

    icon6.gif

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta

    A pokrzyczcie Sobie ''Unia Unia Zwal Se Kunia'' i bedzie super.
    Życzenie Pana będzie dla nas najwyższym nakazem.

  25. Powrót do góry    #4120
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Medal pewnie zdobędziecie. Pytanie tylko, czy to jeszcze rzeczywiście sportowa rywalizacja? Myślę, że ta sytuacja przejdzie do historii ligi...
    Gadasz głupoty, aż żal, bo poprzednimi czasy często mi się Ciebie miło czytało. Ale jak ktoś zaczyna widzieć świat zero-jedynkowo to trudno.

    Warto przyjąć do wiadomości, że sędzia ma zawsze prawno do wydania dyspozycji dotyczących prac torowych. Wg niektórych jak widać nie ma prawa, a jak już, to czyni to z podkuszenia Unibaksu.
    Warto też przyjąć do wiadomości, że decyzja o równaniu to suwerenna decyzja sędziego. Wg niektórych jest to zawsze decyzja torunian.
    Warto przyjąć do wiadomości, że likwidacja garbu w łuku to nie jest robienie betonu. Wg niektórych każde prace torowe, nawet likwidacja garbu jest robieniem betonu.
    Warto przyjąć do wiadomości, że polanie suchej części toru, gdy inna jest mokra to wyrównanie warunków torowych. Wg niektórych każde prace torowe i takie polewanie części suchej, gdy inna jest mokra to robienie betonu.
    Warto przyjąć do wiadomości, że rozbicie, ściągniecie grud wcale nie wiąże się ze ściągnięcie luźnej nawierzchni. Wg niektórych grudy tu i tam to świetnie przygotowany tor, a ich rozbicie to robienie betonu.
    Często przed meczami gdy mam możliwość obejść tor, zbieram i wrzucam do pasa bezpieczeństwa leżące na torze większe kamienie. Już się boję, że zaraz zostanę oskarżony o robienie betonu.
    W Częstochowie traktor często wybiórczo zagarniał nawierzchnię i równał pola pod gospodarzy. W Lesznie podprowadzający miał momenty bezsensownego czepiania się ustawiania się zawodników gości. Zgodnie z Twoją logiką to gospodarze na pewno zatem podpuścili sędziego, żeby na takie rzeczy nie reagował i na pewno wypaczyło to wyniki meczów.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #4121
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Kiedyś pisaliście , że Miedziak powinien spróbować spasować swój 27 silnik. No i posłuchał kibiców , oto wypowiedź ze SF:
    " Jest światełko w tunelu. Wszystko zaczyna grać i silniki zaczynają lepiej pracować, mimo problemów technicznych. Będę miał jeszcze kilka sprzętowych nowości i udoskonaleń, ale najważniejsze, że obraliśmy dobry kierunek i jest coraz lepiej, oby tak dalej - zakończył z optymizmem.

  27. Powrót do góry    #4122
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Adriana to ciężko czytać i komentować. Nadal nie rozumie w czym rzecz. Takie same bajdurzenie jak tłumaczenie Ryana kłopotami sprzętowymi.
    Pozdrawiam
    Marcin

  28. Powrót do góry    #4123
    Początkujący
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czy wie ktoś może dlaczego Karol nie startuje dziś w pólfinale w Rawiczu. Powinien jechac za Kacpra Gomólskiego. A tak do obsady polfinalu zalapal sie nawet Kamil Pulczynski ktory byl w jednym z cwiercfinalow jeszcze dalej niz Karol.

  29. Powrót do góry    #4124
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Uważam, że GKSŻ zamiast wymyślać durne przepisy powinna wziąć za mordę wszystkich tych pseudożużlowców z Gollobem na czele i zapisać w regulaminach ich obowiązek startów w IMP.
    To co robia ci ludzie to jest podcinanie gałęzi na której siedzą . Kasę chcą, ale kibiców (np. w Rawiczu mają w doopie). Za parę lat będą dziwić się, że nie ma kibiców i nie ma sponsorów.
    To samo kluby na eliminacje MPPK wysyłają drugi garnitur, a jak sami mają zorganizować finał tej imprezy to płaczą , ze inne kluby te imprezę mają gdzieś i że kibiców nie ma kim przyciągnąć.
    Prosty sposób kto nie jedzie nie dostaje się do kadry na MŚ czy Europy.
    Ktoś powie: to pojadą z licencją innego kraju,
    ja na to: to w tym kraju będą szukać sponsorów.

    Dziady bez honoru i tyle.

    EDIT DO KOLEGI kingpina Dzisiejszy półfinał IMP w Rawiczu potwierdza to co pisało tu kilka osób o rozwoju Adamczaka na tle Pulczasów. Bez zachwycania się nad tym pierwszym. Takie są fakty , a dzisiejsze wyniki to kolejny z nich.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 28-06-2012 o 20:04

  30. Powrót do góry    #4125
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomek1982 Zobacz posta
    Czy wie ktoś może dlaczego Karol nie startuje dziś w pólfinale w Rawiczu. .

    W poniedziałki i środy chodzimy z Karolem na basen, wybacz kolego ale Zober chyba się nie rozdwoi.


    ED do postu niżej.

    No kurcze faktycznie dziś czwartek sam nie wiem dla czego i on i ja poszliśmy w czwartek nie w środę.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 28-06-2012 o 22:18

  31. Powrót do góry    #4126
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    A dziś czwartek?
    Pozdrawiam
    Marcin

  32. Powrót do góry    #4127
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,180
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    EDIT DO KOLEGI kingpina Dzisiejszy półfinał IMP w Rawiczu potwierdza to co pisało tu kilka osób o rozwoju Adamczaka na tle Pulczasów. Bez zachwycania się nad tym pierwszym. Takie są fakty , a dzisiejsze wyniki to kolejny z nich.
    W turniejach indywidualnych Adamczak lal nasze perelki juz w zeszlym roku.
    Tamten temat wywolalem poirytowany ciaglym narzekaniem.Jak tylko pojawil sie ktos kto blysnal w jakis zawodach,natychmiast byl porownywany do Pulczasow.
    Juz dawno powinnismy sie pogodzic z tym,ze mamy zawodnikow na max 3-3 w mlodziezowym,czasem psim swedem uda sie ugrac cos wiecej i jeszcze wiekszym psim swedem zrobic przez Emila jakis wynik w pozostalych biegach.
    Niemniej jednak mogles odebrac ten wpis jako przekonanie o wyzszosci Emila nad np Adamczakiem,wiec nie ma sie co tlumaczyc i choc tak nie mysle,to na 10 biegow mlodziezowych miedzy nimi w e-lidze,7 wygralby pewnie Emil.Do czasu,bo Adamczakowi brakuje tylko objezdzenia w e-lidze i moze takiego sprzetu jak maja Pulczasy.Kilka zawodow i lalby Emila rowniez w mlodziezowym.

    Wiesz Semen,w "dyskusji" z Zabovskim straszylem Tarnow Kamilem,wiec co mi szkodzi postraszyc Adamczaka Emilem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-06-2012 o 07:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #4128
    Użytkownik Awatar Karlg
    Dołączył
    15-09-2010
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Ktoś jeszcze ogarnia rozumowanie naszego prezesa? "Siedem klubów poparło zmiany. Wstrzymał się Unibaks Toruń, a tylko Stelmet-Falubaz Zielona Góra i Azoty Tauron Tarnów były przeciw."
    http://www.espeedway.pl/news,bedzie_...,55047,12.html

    Skoro niby sam był jednym z pomysłodawców tego wielkiego bubla to niby czemu wstrzymuje się od głosu? Próbuje się wybielić czy co? Jeśli tak to może sobie od razu odpuścić próby.

  34. Powrót do góry    #4129
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,180
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Moze dla Wojciecha kolejne obnizenie to juz za duzo,stad wstrzymal sie od glosu.
    Mogl zaglosowac przeciw,ale przynajmniej do pewnego etapu sam w tworzeniu uczestniczyl,wiec nie wypadalo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #4130
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Karlg Zobacz posta
    Ktoś jeszcze ogarnia rozumowanie naszego prezesa? "Siedem klubów poparło zmiany. Wstrzymał się Unibaks Toruń, a tylko Stelmet-Falubaz Zielona Góra i Azoty Tauron Tarnów były przeciw."
    http://www.espeedway.pl/news,bedzie_...,55047,12.html

    Skoro niby sam był jednym z pomysłodawców tego wielkiego bubla to niby czemu wstrzymuje się od głosu? Próbuje się wybielić czy co? Jeśli tak to może sobie od razu odpuścić próby.
    parę luźnych uwag:
    1. rozmowy z metanolem jak żywo przypominają mi konsultacje społeczne prowadzone przez rząd słońca Peru. czyli Wy mówcie ale ja nie obiecuje że będę tego słuchał.
    2. żeby ustalić 4,5 trzeba proponować 3. to oczywiste. żużlowcy też muszą coś wynegocjować i być zadowoleni.
    3. to gadka o przyszłym roku, ale można się spytać retorycznie czy będą musieli oddać coś z obecnego? to nowy level kombinacji z przepisywaniem długów na nowy sezon.

  36. Powrót do góry    #4131
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wojtuś najwyraźniej jest za a nawet przeciw.

    PS - Czy to, że Apator de facto popiera "reformę" oznacza koniec zaangażowania Karkosika w utrzymywanie klubu ?

  37. Powrót do góry    #4132
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,180
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Przynajmniej jeszcze dwa lata mamy Romana.
    Co potem niewiadomo,choc sam szef wspomnial,ze chcialby dozyc z Unibaxem momentu w ktorym Torun "wyhoduje" mistrza swiata.
    Troche to moze potrwac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-06-2012 o 13:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #4133
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przynajmniej jeszcze dwa lata mamy Romana.
    Co potem niewiadomo,choc sam szef wspomnial,ze chcialby dozyc z Unibaxem momentu w ktorym Torun "wychoduje" mistrza swiata.
    Troche to moze potrwac.
    a ja się głupi martwiłem, że nie mamy młodzieży... hiphip

  39. Powrót do góry    #4134
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przynajmniej jeszcze dwa lata mamy Romana.
    Co potem niewiadomo,choc sam szef wspomnial,ze chcialby dozyc z Unibaxem momentu w ktorym Torun "wychoduje" mistrza swiata.
    Troche to moze potrwac.
    Na wszelki wypadek trzeba będzie Holderowi podciąć pęcinę

  40. Powrót do góry    #4135
    Użytkownik Awatar Arek_z_Niemiec
    Dołączył
    06-11-2004
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Hey,

    cos z innej pólki ... moze mi podac ktos godziny otwarcia Fan Shopu ? Jakos na naszej pieknej stronce Unibaxu absolutnie nic o tym nie ma albo bardzo dobrze schowali ...

    Jak to bylo rok temu w Piatek przed Grand Prix? Wiem ze w Sobote jak bylismy to byl zamkniety a moze ktos pamieta jak bylo to w Piatek?

    Dziekuje bardzo

  41. Powrót do góry    #4136
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Miedziak wszedł do GP Challenge. Jeszcze parę tygodni temu można było mieć wątpliwości, czy w ogóle wejdzie do półfinału. Jeśli ten dosyć wyraźny progres formy zawdzięcza głównie psychologowi, to powinien mieć w kontrakcie wymóg stałej współpracy.

  42. Powrót do góry    #4137
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Po dzisiejszym dniu sytuacja Apatora wygląda całkiem inaczej niż po meczu z Tarnowem. Zdobylismy 9 pkt na 10 możliwych, awansowalismy na 4 m-ce w tabeli. Bezpośredniego rywala pokonaliśmy w przekonywujący sposób a do tego w korespondencyjnym pojedynku z Zieloną wypadliśmy bardzo dobrze. Oni we Wrocku w pełnym składzie przegrali a my osłabieni wygraliśmy. Co do dalszych szans sie narazie nie wypowiadam. Prognozowałem że zdobędziemy z Lesznem i Wrocławiem 10 pkt ale się to nie udało. Na razie się rozkręcamy i po cichu liczę na wygraną w Tarnowie. Jednak nie jest teraz nam to potrzebne bowiem ważniejsze jest wygranie w Z-G.

  43. Powrót do góry    #4138
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    [QUOTE=Frank_Drebin; ważniejsze jest wygranie w Z-G.[/QUOTE]

    Czyli niebawem przeczytamy o obserwatorze, który każe ubijać tor w Zielonej.... Zresztą.. poczekamy zobaczymy. Może tak nie będzie..?

    Ja jednak obstawiam ,że tor w Zielonej okaże się ewidentnie nieregulaminowy (jak praktycznie wszędzie gdzie zjawia się Unibax) i będziecie szarpać obserwatora za rękaw z łezkami w oczkach by troszkę tor ugnieść , ubić, zabetonować .. Ha!Ha!
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 01-07-2012 o 22:58

  44. Powrót do góry    #4139
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Czyli niebawem przeczytamy o obserwatorze, który każe ubijać tor w Zielonej.... Zresztą.. poczekamy zobaczymy. Może tak nie będzie..?

    Ja jednak obstawiam ,że tor w Zielonej okaże się ewidentnie nieregulaminowy (jak praktycznie wszędzie gdzie zjawia się Unibax) i będziecie szarpać obserwatora za rękaw z łezkami w oczkach by troszkę tor ugnieść , ubić, zabetonować .. Ha!Ha!
    Masz chłopie ewidentnie jakąś fobię na tle pisania o ubijaniu toru. Przeczytaj swoje ostatnie posty i wyciągnij sam wnioski. Bez urazy.
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 02-07-2012 o 00:20

  45. Powrót do góry    #4140
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    No i stało się. Emil właśnie dobił do magicznej granicy 4,00.

    KSM naszych po meczu z Unią :

    Holder - 10,21
    Ward - 8,76
    Sullivan - 8,11
    Miedziński - 7,33
    Ząbik - 2,50
    E.Pulczyński - 4,00
    K.Pulczyński - 2,50

    KSM podstawowej szóstki - 40,91

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •