Strona 104 z 147 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,636 do 4,680 z 6605

Wątek: Apator Toruń 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4636
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prokurator zapewne siedzi przy biurku i pije kawę śmiejąc się z wypocin pana dziennikarza....

  2. Powrót do góry    #4637
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    http://torun.gazeta.pl/torun/1,35576..._zdrowie_.html

    A ja sie pytam GDZIE JEST PROKURATOR ? Najlepiej ten sam ktory sie zajmowal nieregulaminowym torem w Lesznie.
    Uniafan znowu pobrzękujesz szabelką, i znowu nie wiesz w którą stronę.

    Znalazłeś w końcu ten zapis regulaminowy, że zawodnik musi być w parkingu, żeby mogła być za niego taktyczna czy nie?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  3. Powrót do góry    #4638
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    A co to ma do rzeczy ???Najważniejsze ,że Twoi włodarze postanowili ryzykować życiem zawodnika w myśl tego obowiązującego lub nie przepisu.

  4. Powrót do góry    #4639
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    A co to ma do rzeczy ???Najważniejsze ,że Twoi włodarze postanowili ryzykować życiem zawodnika w myśl tego obowiązującego lub nie przepisu.
    Pedrosio, klapki trzeba czasami podnieść z oczu. Media napędzają czytelników szokującymi tekstami, gdzie miesza się dzieci, śmierć, krew, życie etc.,
    bo to robi sprzedaż, a sprzedaż ściąga reklamę i pieniądze. Mamy ewidentną sytuację, gdzie nie można znaleźć punktu, który miał być powodem owej
    sytuacji - czyli wiadomego punktu regulaminu - to jak to ma świadczyć też o innych doniesieniach? Mamy sytuację, w której zawodnik Emil po swoim
    powrocie do parkingu głośno i zdecydowanie dopinguje swojego brata Kamila. Fakt? Zgadza się?

    Nic nowego w żużlu, gdzie upadki są codziennością i to o wiele groźniejsze - vide ostatni mecz w Lesznie - Ward, Pavlic etc.
    Zawodnilk dochodzi do siebie, jedzie, dopinguje, mechanikuje, wraca do domu i zajmu się dalej swoimi bolączkami.

    I co? A Ty tu podnosisz ze swoimi kolegami ciężkie działa: śmierć, zagrożenie życia itd. Czepiłeś się, bo taka natura ostatnio wątków leszczyńsko
    -toruńskich ups... w zasadzie natura leszczynian popisujących się w wątkach toruńskich, które owych leszczynian w ogóle nie dotyczą...
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 10-08-2012 o 10:43
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #4640
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta

    I co? A Ty tu podnosisz ze swoimi kolegami ciężkie działa: śmierć, zagrożenie życia itd. Czepiłeś się, bo taka natura ostatnio wątków leszczyńsko
    -toruńskich ups... w zasadzie natura leszczynian popisujących się w wątkach toruńskich, które owych leszczynian w ogóle nie dotyczą...
    Te same ciężkie działa podnoszą Twoi koledzy wielokrotnie w stosunku do Unii Leszno mając na myśli tor ,chociaż jest za każdym razem dopuszczany przez sędziego jako regulaminowy i ani razu karany.
    Nie bój się też o to że wielu torunian niepotrzebnie wchodzi z brudnymi butami w nie swoje wątki (szczególnie leszczynskie)i sieje prowokacje .Sam o tym doskonale wiesz.

  6. Powrót do góry    #4641
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Ktoś mi tu wytłumaczy o co chodzi. Podobno ściągają pół przytomnego zawodnika siłą na stadion w stylu ruskiej mafii, ale nikt nie potrafi odpowiedzieć w zasadzie po co? Tylko ja mam wrażenie, że to się kupy nie trzyma i ktoś tu jest kłamczuszkiem?

    Leszczynianom radziłbym zatroszczyć się o kolegę Adamczewskiego. Może mu ktos podpowie, żeby dał sobie spokój z żużlem, tożto niebezpieczny sport, a on się co bieg wykłada. Kierownictwo Unii nie boi się go wystawiać w meczu, jeszcze cos sobie chłopaczyna zrobi, to nie jest narażanie życia zawodnika, który sobie ostatnio nie radzi?

  7. Powrót do góry    #4642
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    prokurator jest u siebie na stołku.
    Emil P. jest dorosłym osobnikiem i wyszedł ze szpitala na własne żądanie. Czy w Lesznie za to zamykają ludzi w areszcie i stawiają zarzuty?

    "Potwierdza to menedżer Unibaksu Mirosław Kowalik. Po meczu mówił o swoim zawodniku: - Sam powiedział, że nie pamięta nawet, jak wrócił do parkingu."

    Wyszedl ze szpitala na wlasne rzadanie polprzytomny i do tego nic nie pamieta ? Ty robisz sobie jaja czy jak ?

    Ale to przeciez takie torunskie robic z siebie idiote.

  8. Powrót do góry    #4643
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta

    Leszczynianom radziłbym zatroszczyć się o kolegę Adamczewskiego. Może mu ktos podpowie, żeby dał sobie spokój z żużlem, tożto niebezpieczny sport, a on się co bieg wykłada. Kierownictwo Unii nie boi się go wystawiać w meczu, jeszcze cos sobie chłopaczyna zrobi, to nie jest narażanie życia zawodnika, który sobie ostatnio nie radzi?
    Myślę że kolega Karol Ząbik bardzo rozciągnął margines stosunku swoich upadków do płynącego z nich niebezpieczeństwa i żaden z ówczesnych zawodników nie jest w stanie mu dorównać w swej karierze....Taki Phelps polskiego żużla w kategorii ,,upadki,,

  9. Powrót do góry    #4644
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    "Potwierdza to menedżer Unibaksu Mirosław Kowalik. Po meczu mówił o swoim zawodniku: - Sam powiedział, że nie pamięta nawet, jak wrócił do parkingu."

    Wyszedl ze szpitala na wlasne rzadanie polprzytomny i do tego nic nie pamieta ? Ty robisz sobie jaja czy jak ?

    Ale to przeciez takie torunskie robic z siebie idiote.

    no patrz... to lekarz nie stwierdził, że pacjent podpisując wyjście na żądanie ze szpitala, braku poczytalności pacjenta...
    do prokuratury z tym lekarzem. co to za lekarz. trzeba mu odebrać prawo do wykonywania zawodu.
    no chyba że ten lekarz dostał telefon od prezesa S. że jak go nie wypuści to już czeka sztab prawników.

  10. Powrót do góry    #4645
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Te same ciężkie działa podnoszą Twoi koledzy wielokrotnie w stosunku do Unii Leszno mając na myśli tor ,chociaż jest za każdym razem dopuszczany przez sędziego jako regulaminowy i ani razu karany.
    Tor w Lesznie nie był ani razu karany? Serio? Serio Pedrosio? Ani razu
    - nie było żadnych kar finansowych itp?
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/23...szno-zamkniety

    Ja tam się raczej nie szlajam po leszczyńskich wątkach więc daruj sobie
    licytacje w stylu przekomarzanek z piaskownicy.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #4646
    Zbanowany
    Dołączył
    09-04-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Płacze leszczyniaków tutaj to jakaś kpina Co was to w ogóle obchodzi??

  12. Powrót do góry    #4647
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez deputamadre Zobacz posta
    Płacze leszczyniaków tutaj to jakaś kpina Co was to w ogóle obchodzi??
    Od płaczu z tego co mi wiadomo to wy jesteście ,a nie Unia !!

  13. Powrót do góry    #4648
    Zbanowany
    Dołączył
    09-04-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My to znaczy kto?? Bo jak na razie to widać tylko i wyłącznie płaczących forumowiczów z leszna, więc racz nie robić sobie żartów...

  14. Powrót do góry    #4649
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Tor w Lesznie nie był ani razu karany? Serio? Serio Pedrosio? Ani razu
    - nie było żadnych kar finansowych itp?
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/23...szno-zamkniety

    Ja tam się raczej nie szlajam po leszczyńskich wątkach więc daruj sobie
    licytacje w stylu przekomarzanek z piaskownicy.
    Chodzi o historię bardzo współczesną ,sezonu 2012.Bo choć sędziowie nie potwierdzają niebezpieczeństwa uznając tor za regulaminowy ,to nie raz pojawiały się głosy odwołujące się do śmierci Rico itp w stosunku do leszczynskiego toru .A to, że ja sam ma wątpliwości co do jego bezpieczeństwa w konkretnych meczach ,choć niezgodną z opinią sedziów tylko potwierdza tezę ,że Brak zapisu regulaminowego co do konieczności obecności na stadionie juniora niekoniecznie zwalnia kogoś tam z waszego klubu z odpowiedzialności za ściąganie zawodnika ze szpitala ,który ewidentnie powinien tam zostać ....No bo nie na darmo tam trafił na obserwacje po meczu ...Ty podejrzewasz ,że to nie ma sensu ,a ja podejrzewam że wasz sztab szkoleniowy ,podobnie zresztą jak nasz nie za bardzo jest na bierząco ze znajopmością regulaminu i wolał dmuchać na zimne....

  15. Powrót do góry    #4650
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    leszczynskie bicie piany. Na sile, gnoj ze swojego toru probujecie przeniesc do dyskusji. Nie jest przypadkiem, ze temat rzucony przez bydgoskiego dziennikarza zaraz podchwycili dyzurni krytykanci: Rzekanowski i zgraja leszczy. Nawet Alien musial wypalic "jesli to prawda...". Uderz w stol.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Powrót do góry    #4651
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    za ściąganie zawodnika ze szpitala ,który ewidentnie powinien tam zostać ....No bo nie na darmo tam trafił na obserwacje po meczu ...
    Na jakiej podstawie twierdzisz, że ewidentnie powinien tam zostać? Widzisz - jak łatwo naciągnąć informację? Ewidentnie powinien, znaczy coś się stało, znaczy,
    zagrożenie dla zdrowia, znaczy zagrożenie dla życia itd. itd. A może był po prostu lekko ogłuszony i tyle? Miałem kilka upadków w życiu i wiem jak to jest
    jak się człek przy dużej prędkości zapozna z podłożem lub... znakiem drogowym
    Na dziś można stwierdzić, że Emil pojechał do szpitala znajdującego się praktycznie przez płot ze stadionem i wrócił po chwili i następnie mocno dopingował
    swojego brata i jest wstawiony do składu na następny mecz w Zielonej Górze. I dlaczego nagle wielkie słowa o śmierci, życiu itp? I to w kontekście jakiejś
    bzdury regulaminowej, której jakoś nie można znaleźć.
    Mam nadzieję, że śmierć Richardsona nigdy nie będzie już argumentem przy bzdurnych rozmowach parkingowych. Na moje na tym można zakończyć ten wątek.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  17. Powrót do góry    #4652
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Na jakiej podstawie twierdzisz, że ewidentnie powinien tam zostać? Widzisz - jak łatwo naciągnąć informację? Ewidentnie powinien, znaczy coś się stało, znaczy,
    zagrożenie dla zdrowia, znaczy zagrożenie dla życia itd. itd. A może był po prostu lekko ogłuszony i tyle? Miałem kilka upadków w życiu i wiem jak to jest
    jak się człek przy dużej prędkości zapozna z podłożem lub... znakiem drogowym
    Na dziś można stwierdzić, że Emil pojechał do szpitala znajdującego się praktycznie przez płot ze stadionem i wrócił po chwili i następnie mocno dopingował
    swojego brata i jest wstawiony do składu na następny mecz w Zielonej Górze. I dlaczego nagle wielkie słowa o śmierci, życiu itp? I to w kontekście jakiejś
    bzdury regulaminowej, której jakoś nie można znaleźć.
    Mam nadzieję, że śmierć Richardsona nigdy nie będzie już argumentem przy bzdurnych rozmowach parkingowych. Na moje na tym można zakończyć ten wątek.
    I tak dobrze sie czul ze wrocil po meczu do szpitala i zostal na noc na obserwacji ???

    Czy wy macie rowno pod sufitem czy stepniewski z rydzykiem juz wam wszystkim mozgi wyprali ????

  18. Powrót do góry    #4653
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2005
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Przywieźli nieprzytomnego zawodnika ze szpitala ale "piernikowo" problemu nie widzi (ani jeden krytyczny wpis na temat)- norma. Ważne że derby z bonusem i obyło się bez płaczu:very_drunk:
    Czy zdążył go chociaż przebadać lekarz? (Krótki czas między biegami). Po meczach w Lesznie widziałem tu więcej troski o waszych zawodników :encouragement: :tongue-new:

  19. Powrót do góry    #4654
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartolini15 Zobacz posta
    Przywieźli nieprzytomnego zawodnika ze szpitala ...
    Jakiego nieprzytomnego? przecież on miał zatrzymaną akcje serca. Reanimację robił sam Puszak podczas drogi powrotnej ze szpitala ...sam jestem w szoku, że my nic w tym dziwnego nie widzimy :O

    PS. panie.... Rzekanowski najlepiej, pisz pan prawdę, że to już stan agonalny był..

  20. Powrót do góry    #4655
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wg mnie Leszno ma ok 35-40% szans w maxie na zwycięstwo we Wrocławiu.
    Ja bym dał ze 45%. Wg. mnie kluczem będzie postawa młodzieżowców Sparty. Jak ugrają z 7-8 pkt. to toromistrze z Leszna nie dadzą rady.

  21. Powrót do góry    #4656
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez md_15 Zobacz posta
    Jakiego nieprzytomnego? przecież on miał zatrzymaną akcje serca. Reanimację robił sam Puszak podczas drogi powrotnej ze szpitala ...sam jestem w szoku, że my nic w tym dziwnego nie widzimy :O

    PS. panie.... Rzekanowski najlepiej, pisz pan prawdę, że to już stan agonalny był..
    Widzisz...wypadek Richardsona też nie wyglądał na tak tragiczny jakim w skutkach był .Wstrząs mózgu to jest temat do obserwacji szpitalnej ...choćby i parę godzin ale jest .Dużo faktów nie znamy ,aczkolwiek wątpię czy zrobiono mu choćby i podstawowe badania.A gdyby tak skonczyło się krwiakiem ???
    Zresztą same wypowiedzi nie ,,czujących ,,jeszcze tematu i wtopy Kowalika i samego Emila krótko po jak i po ,,rozlanym w gazecie mleku ,, wskazują na to że sami zdają sobie sprawę z tego że czyn ten nie był wybitnie rozsądny.

  22. Powrót do góry    #4657
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Chodzi o historię bardzo współczesną ,sezonu 2012.Bo choć sędziowie nie potwierdzają niebezpieczeństwa uznając tor za regulaminowy ,to nie raz pojawiały się głosy odwołujące się do śmierci Rico itp w stosunku do leszczynskiego toru .A to, że ja sam ma wątpliwości co do jego bezpieczeństwa w konkretnych meczach ,choć niezgodną z opinią sedziów tylko potwierdza tezę ,że Brak zapisu regulaminowego co do konieczności obecności na stadionie juniora niekoniecznie zwalnia kogoś tam z waszego klubu z odpowiedzialności za ściąganie zawodnika ze szpitala ,który ewidentnie powinien tam zostać ....No bo nie na darmo tam trafił na obserwacje po meczu ...Ty podejrzewasz ,że to nie ma sensu ,a ja podejrzewam że wasz sztab szkoleniowy ,podobnie zresztą jak nasz nie za bardzo jest na bierząco ze znajopmością regulaminu i wolał dmuchać na zimne....
    Przede wszystkim spojrz na zdjecie ktore wisi na poprzedniej stronie.Tak wyglada polprzytomny czlowiek.
    Po drugie,Ciebie sie nie czepiam,ale zwroc uwage swojemu koledze,ze jak juz cytuje Kowalika,to niech tez zrozumie co ten mial na mysli.
    Ja tam nigdzie w tym cytacie nie widze,ze mowa o powrocie do parkingu ze szpitala.Chodzi pewnie o powrot z toru po dzwonie.
    Nie on jeden nie pamieta i nie on jeden siedzial po dzwonie w parkingu a wlasciwie to nie siedzial a skakal polprzytomy po plocie i darl ryja jak jego brat walczyl.
    Po trzecie,sensacja zostala oparta na zalozeniu,ze sciagniecie Emila nastapilo w jakims okreslonym celu i zostalo wymuszone regulaminem.
    Takiego punktu w regulaminie nikt do tej pory nie znalazl.
    Po czwarte,macie fajna druzyne mlodych wilczkow ale i tak mnie to ch....obchodzi , jestescie rolniki i nie fikajac zbyt duzo macie grzecznie zajac 5 miejsce w tabeli.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-08-2012 o 14:32
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #4658
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przede wszystkim spojrz na zdjecie ktore wisi na poprzedniej stronie.Tak wyglada polprzytomny czlowiek.
    Po drugie,Ciebie sie nie czepiam,ale zwroc uwage swojemu koledze,ze jak juz cytuje Kowalika,to niech tez zrozumie co ten mial na mysli.
    Ja tam nigdzie w tym cytacie nie widze,ze mowa o powrocie do parkingu ze szpitala.Chodzi pewnie o powrot z toru po dzwonie.
    Nie on jeden nie pamieta i nie on jeden siedzial po dzwonie w parkingu a wlasciwie to nie siedzial a skakal polprzytomy po plocie i darl ryja jak jego brat walczyl.
    Po trzecie,sensacja zostala oparta na zalozeniu,ze sciagniecie Emila nastapilo w jakims okreslonym celu i zostalo wymuszone regulaminem.
    Takiego punktu w regulaminie nikt do tej pory nie znalazl.
    Po czwarte,macie fajna druzyne mlodych wilczkow ale i tak mnie to ch....obchodzi , jestescie rolniki i nie fikajac zbyt duzo macie grzecznie zajac 5 miejsce w tabeli.
    Najlepsze podsumowanie calej tej dyskusji i najlepszy post od paru stron.

    Najlepszy jest tekst o nieprzytomnym zawodniku. pewnie nie podskakiwal przy plocie dopingujac brata, tylko byl podpiety pod respirator. Nic sie tu kupy nie trzyma...

    PS. Jak mogles odpisac do Pedrosio? On pisal do Morciasza! Kasuj natychmiast
    Ostatnio edytowane przez versus ; 10-08-2012 o 14:39

  24. Powrót do góry    #4659
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Pedrosio ma rację. Przy urazach głowy konsekwencje mogą być tragiczne, a poprawa stanu świadomości może być chwilowa i myląca. Jeżeli Emil wcześniej skarżył się na to, co jest opisane - i wracał na stadion, zamiast zostać na obserwacji - to faktycznie to pachnie przestępstwem.

  25. Powrót do góry    #4660
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Kto te przestepstwo mial popelnic? Emil,Wojtek,Puszak czy lekarz?
    Niekiedy zawodnicy nie dycyduja sie w ogole na wizyte w szpitalu,pomimo tego ,ze malo z upadku czy pozniejszego pobytu w parkingu pamietaja.
    Pierwszy przyklad z brzegu Jagus w GP Szwecji.Sam potem przyznal ,ze nawet nie pamietal jak siadl na maszyne chcac jechac w powtorce.
    Gollob po dzwonie w Vojens i utracie pamieci na drugi dzien w Bydzi pojechal dwucyfrowke a jak sam potem wspominal czul sie fatalnie.
    I to nie jest smieszne ani godne nasladowania,ale tak sie nieraz dzieje.
    Zawodnicy potrafia z jednej strony plakac nad stanem toru,kazda jego dziurka i koleina a z drugiej wsiadaja na motocykl z polamanymi zebrami czy kika godzin po urazie glowy.
    W takich wypadkach moze byc jedynie mowa o braku rozsadku ale dopatrywac sie tym przestepstwa?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-08-2012 o 15:37
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #4661
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Emil głupotę. Lekarz, Stepniewski i Puszak - przestępstwo. Zakładając oczywiście, że wersja opisana w gazetach porywa się z prawdą. A ja o tym na pewno nie przesądzam.

  27. Powrót do góry    #4662
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Puszak przestępstwo jakie?
    Stępniewski przestępstwo jakie?

    bo nie rozumiem...

  28. Powrót do góry    #4663
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Puszak przestępstwo jakie?
    Stępniewski przestępstwo jakie?

    bo nie rozumiem...
    A Emil jakie?

  29. Powrót do góry    #4664
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kto te przestepstwo mial popelnic? Emil,Wojtek,Puszak czy lekarz?
    Niekiedy zawodnicy nie dycyduja sie w ogole na wizyte w szpitalu,pomimo tego ,ze malo z upadku czy pozniejszego pobytu w parkingu pamietaja.
    Pierwszy przyklad z brzegu Jagus w GP Szwecji.Sam potem przyznal ,ze nawet nie pamietal jak siadl na maszyne chcac jechac w powtorce.
    Gollob po dzwonie w Vojens i utracie pamieci na drugi dzien w Bydzi pojechal dwucyfrowke a jak sam potem wspominal czul sie fatalnie.
    I to nie jest smieszne ani godne nasladowania,ale tak sie nieraz dzieje.
    Zawodnicy potrafia z jednej strony plakac nad stanem toru,kazda jego dziurka i koleina a z drugiej wsiadaja na motocykl z polamanymi zebrami.
    .
    Ha ...fajy koment .Ale winny tu nie jest nikt ,a to z prostej przyczyny :bo nic się złego nie stało .Życie toczy sie dalej .Natomiast problem by sie pojawił gdyby Jaguś ,Gollob np w meczu lub kolejnym po upadku biegu zrobili komuś krzywdę.Gdyby ktoś skutkiem jazdy tych zawodników po upadkach stracił życie to beka za to ktoś kto go dopuszcza do staru ,bądź sam zawodnik .Emil natomiast nie jechał ale gdyby coś mu sie działo póżniej (np krwiak) to beknęli by tez wszyscy bioracy w tym procederze udział .
    Po to miedzy innymi w przypadku śmierci na torze jest potrzebny prokurator.Bo tak naprawdę każde zdarzenie torowe można by zaliczyć jako ,,taki jest sport,,
    A niekoniecznie musi tak być ,bo np gdyby taki Emil jechał dalej w meczu i skutkiem jego jazdy ktoś stracił życie to prokurator jest od tego aby określić dlaczego on w tym niegu jechał skoro nie powinien .I mamy nieumyślne spowodowanie śmierci u Emila ,oraz niedopełnienie obowiązków itp u lekarzy ,działaczy ...Natomiast prawo jest miedzy innymi po to aby takie sytacje napiętnować,przeciwdziałać skutkom w przyszłości i na takie coś co odegrali działacze też sa paragrafy
    Tym samym tak jak za niedbale przygotowany tor należy się kara ,tak też za narażenie zdrowia i życie tym bardziej .
    Stawiam też flachę ,że łatwiej było by prokuratorowi udowodnić przestępstwo w tym drugim przypadku.
    Ostatnio edytowane przez pedrosio ; 10-08-2012 o 15:49

  30. Powrót do góry    #4665
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Puszak przestępstwo jakie?
    Stępniewski przestępstwo jakie?
    Celowe narażenie na utratę zdrowia/życia.

  31. Powrót do góry    #4666
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Prawda leży pewnie gdzieś po środku. Żadna ze stron nie odpuści i będzie bronić swoich racji - coś jak kwestia leszczyńskiego toru bądź Balińskiego. Mnie jednak ciekawi inna kwestia - poprzednia afera ... Kamil po meczu z Bydgoszczą jest chwalony za swoją postawę. Pytam się, jak to?! Ten, który skandalicznie zachował się w parkingu przy pierwszym podejściu do rozegrania spotkania był jednym z najjaśniejszych punktów drużyny? :O Jak to możliwe, że po zjedzeniu chipsów tak się jedzie? :O Odstawił swoją "dietę" czy może należało by kupić po paczce każdemu z naszych rajderów?

    Tym niech teraz zajmą się media!


  32. Powrót do góry    #4667
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Masz racje Pedrosio,ale wtedy najwieksze problemy mialby lekarz.Dzialacze raczej byliby obecni w sadzie ale jako swiadkowie.
    Ktos musial wydac zgode na jazde zawodnikowi i na pewno nie byl to dzialacz .W przypadku Jagusia tej zgody nie bylo i cale szczescie.
    W przypadku Emila odpowiedzialny bylby nie tyle lekarz ,co sam Emil,chyba ze wypuscil go ze szpitala nie robiac zadnych przeszkod.
    Jesli lekarz bylby przeciwko opuszczeniu szpitala,Emil jako pelnoletni bierze za to cala odpowiedzialnosc a jak nie byl swiadomy tego co robi,nie powinni go z tego szpitala wypuszczac lub poprosic ojca ktory podpisalby papierek.KEmil senior zapewne w Bydzi byl,przy ludziku.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-08-2012 o 16:03
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #4668
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Celowe narażenie na utratę zdrowia/życia.
    No ale Stepien ponoc wyslal Puszaka zeby ten go przywiozl ze szpitala. Gdzie tu narazanie zycia? Zycie mogl narazic tylko lekarz jesli go puscil, bo zakladam, ze Puzon nie wpadl tam z granatami i nie wyrwal im emila

  34. Powrót do góry    #4669
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    No ale Stepien ponoc wyslal Puszaka zeby ten go przywiozl ze szpitala. Gdzie tu narazanie zycia? Zycie mogl narazic tylko lekarz jesli go puscil, bo zakladam, ze Puzon nie wpadl tam z granatami i nie wyrwal im emila
    żeby tylko z granatami. Ja widziałem że Stępień do bagażnika kałacha ostatnio chował...

  35. Powrót do góry    #4670
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Oczywiście ,że prawda leży zawsze po środku .Za dużo jest niewiadomych aby to osądzić ,co nie zmienia faktu ,że tak jak z reguły w takich sprawach ,,coś jest na rzeczy,,. Nikt nie jest głupi i na koncu w sądzie by się okazało ,że Wojciech wysłał Puszaka tylko ,,w razie czego ,,żeby bidula nie kwitł na korytarzu ,Puzon natomiast tylko po Emila by jechał i on nic nie wie -taki ,,taksówkarz,, ,lekarz by stwierdził ,że nie było żadnych odstępstw od normy w badaniu ,a Emil że nic nie pamięta ....i tak się konczy większosc spraw w Polsce ..hehe.
    Na szczęscie akurat nie trzeba tego wszystkiego dowodzić i Apator ciągle liczy sie w walce o PO ...chyba.

  36. Powrót do góry    #4671
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [QUOTE=kingpin;1451658]Przede wszystkim spojrz na zdjecie ktore wisi na poprzedniej stronie.Tak wyglada polprzytomny czlowiek.
    QUOTE]

    Sam zawodnik stwierdził że nie pamiętał trasy szpital-stadion i ledwo się trzymał na nogach. Przyznał to też Kowalik i jego brat. Kingpna rozumiem, ten typ tak ma. Ale reszta się powinna zgodzić że nie było to "najmądrzejsze" rozwiązanie. Zaprzeczając temu tylko się ośmieszacie. :stupid:

  37. Powrót do góry    #4672
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Wiecie, ja tam jestem zawsze po stronie mojej starej stolicy województwa, a przeciw milicji. Niemniej mlody chłopak po dzwonie, po którym jest niezbyt trybiący nie powinien wracać sobie z kumplem prywatnym samochodem.

    Nie byłem na izbie przyjęć, nie wiem jak było. Jak miał luki na taśmie, to powinien sobie poleżeć na obserwacji, tomograf, czy rezonans tez by nie zaszkodziły. Abstrahując od Leszna, żużla, Bydgoszczy a próbując być człowiekiem.

    Wielu sportowców (szczególnie bokserów) po takich radosnych wyjściach na własne życzenie następną wycieczkę miało do chłodni.

    PS: Gollob po Vojens pojechał zdaje się 3,3,3 i zakończył. To nie jest dobry przykład.
    Ostatnio edytowane przez yahata ; 10-08-2012 o 17:23
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  38. Powrót do góry    #4673
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Wprost zadziwiające jak łatwo daliście się podpuścić i wciągnąć w jałową dyskusję z rolnikami. I po co? Czy wydaje się wam, że ich do czegokolwiek przekonacie lub, że uznają wasze argumenty? Równie dobrze możecie przekonywać Tuska z Kaczyńskim aby się nawzajem pokochali, efekt będzie ten sam.
    Jest tylko jeden prosty i skuteczny sposób - ignorować, niech sobie dadzą upust emocjom (pada ostatnio, żniwa wstrzymane, muszą się chłopaki gdzieś wyszumieć ).

    Wracając do wątku który ponoć ma dotyczyć Unibaxu, martwi mnie ostatnio duży spadek formy u Holdera i Warda. Nawet w Angli coś im kiepsko idzie. Ciekawe co jest tego przyczyną, brak sprzętu, przemęczenie sezonem czy może coś innego.
    Niby finał ligi i zawodnicy powinni być w swojej szczytowej formie, a nasi jak widać zaczynają brać przykład z polskich olimpijczyków.

  39. Powrót do góry    #4674
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez bestseller Zobacz posta

    Sam zawodnik stwierdził że nie pamiętał trasy szpital-stadion i ledwo się trzymał na nogach. Przyznał to też Kowalik i jego brat.
    A teraz co Kowalik mówi w wywiadzie dla Wyborczej "Sam nawet potem powiedział, że nie pamięta nawet, jak wrócił na parking, i musiał pojechać do szpitala na badania"

    Czyli co ? Nie pamieta jak wrócił do parkingu z toru czy ze szpitala. Z tej wypowiedzi wynika, że z toru. Nie ma jak to dyskutować nad wiadomościami podawnymi w Radiu Erewań.

    Natomiast wiemy już po lekturze watku, że Emil Pulczyński jest ubezwłasnowolniony. Jego prawnymi opiekunami sa Puszakowski i Stępniewski. Lekarze w Bydgoszczy wypuszczają ze szpitala ludzi, którzy nie są świadomi swoich działań.

    A wszystko to dlatego że jest tylko jedno miejsce w p-o.

  40. Powrót do góry    #4675
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Wracając do wątku który ponoć ma dotyczyć Unibaxu, martwi mnie ostatnio duży spadek formy u Holdera i Warda. Nawet w Angli coś im kiepsko idzie. Ciekawe co jest tego przyczyną, brak sprzętu, przemęczenie sezonem czy może coś innego.
    Niby finał ligi i zawodnicy powinni być w swojej szczytowej formie, a nasi jak widać zaczynają brać przykład z polskich olimpijczyków.
    Co Ty pierniczysz Howardzie? Nie dalej jak wczoraj Ward właśnie zrobił 17 pkt, co po odjęciu 3 i pomnożeniu przez 2 nadal daje sporo, Holder też nie tak źle przecież.
    Zobaczymy co pokażą w Zielonej.
    I tak cały sezon, się zobaczy i się zobaczy. No ale Kowalik też miał polecieć już w połowie sezonu, a jak pójdzie źle okaże się, że został do końca, bo teoretycznie jakieś szanse ciągle były :O

    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    Ewentualnie zaloz watek "chce rozmawiac tylko z Kingpinem", to Ci tam nie bede pisal.
    dobre
    A czy ja będę mogła się udzielać w tym wątku? Bo też chce!
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 10-08-2012 o 20:15

  41. Powrót do góry    #4676
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Wiecie, ja tam jestem zawsze po stronie mojej starej stolicy województwa, a przeciw milicji. Niemniej mlody chłopak po dzwonie, po którym jest niezbyt trybiący nie powinien wracać sobie z kumplem prywatnym samochodem.

    Nie byłem na izbie przyjęć, nie wiem jak było. Jak miał luki na taśmie, to powinien sobie poleżeć na obserwacji, tomograf, czy rezonans tez by nie zaszkodziły. Abstrahując od Leszna, żużla, Bydgoszczy a próbując być człowiekiem.

    Wielu sportowców (szczególnie bokserów) po takich radosnych wyjściach na własne życzenie następną wycieczkę miało do chłodni.

    PS: Gollob po Vojens pojechał zdaje się 3,3,3 i zakończył. To nie jest dobry przykład.
    Bardzo madre slowa.
    Szczegolnie te z milicja.

    Aerie,jak tam spacer?
    Pucujesz juz trzewiki?
    Wyslij przebieg trasy.Moi ludzie musza ja wczesniej sprawdzic.
    Jest cynk,ze z Leszna wysylaja obserwatora i moga pasc strzaly.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-08-2012 o 08:29
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #4677
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 759 w 497 postach
    Ale pierdzielicie

    A czasem nie było tak?
    -Emil zaliczył dzwona
    -sędzia zawodów go zbadał i orzekł, że jest zdolny do jazd
    -nasi przegrywali wysoko więc wysłali Emila do szpitala żeby zyskać na czasie
    -następnie dowiedzieli się (pewnie od sędziego) że jak emil jest zdolny a nie przebywa w parkingu to niemożna robić za niego zmian
    -szybko przywieźli go do parkingu
    Na przepisach się nie znam i to są tylko moje przypuszczenia, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś by narażał życie zawodnika w meczu praktycznie przegranym po 3-4 biegach.

  43. Powrót do góry    #4678
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Puszak przestępstwo jakie?
    Stępniewski przestępstwo jakie?.
    Każdy moze opuscic szpital na własne życzenie.
    Nie tylko Emil Pulczyński.
    Jan Kowalski tez bo tak mu sie widzi.

    Emil wrócił do parkingu inni wracali na tor.
    Wspomne tu sp. Dadosa. W tym przypadku mozna
    mówic ze ktos popełnił bład (lekarz ? rodzina? Rusko?)

  44. Powrót do góry    #4679
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2012
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakoże jest to mój pierwszy wpis wypada się przywitać, co tez niniejszym czynię: DZIEŃ DOBRY!

    Czytam powyższe opinie co niektórych forumowiczów i ze śmiechu dwukrotnie zalałem klawiature. Dlatego spieszę poinformować wszystkich zainteresowanych, ze szczególnym uwzględnieniem kibiców leszniańskich o faktycznym przebiegu zdarzeń:

    - Emil poczuł się źle; został przewieziony do szpitala
    - w szpitalu Emil poczuł się dobrze
    - Emil skontakował się z Wojtkiem (a może odwrotnie - info niesprawdzone) i wyraził chęc powrotu na stadion
    - Wojtek podesłał swojego szofera Puzona
    - Emil po powrocie na stadion bardzo mocno zaangażował sie w doping w wyniku czego znowu poczuł się słabo
    - profilaktycznie został przewieziony do szpitala celem dalszych obserwacji
    - KONIEC

    Czy możemy zatem zakończyć ten wątek i skoncentrować się na potencjalnie fatalnie przygotowanym torem w Lesznie... tzn w Zielonej Górze, bo ostatnio widziałem tam Żyto przechadzającego się po parkingu i obawiam się o Ryana, żeby się nie odwodnił.

  45. Powrót do góry    #4680
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    dobre
    A czy ja będę mogła się udzielać w tym wątku? Bo też chce!
    Mi to lotto, Howard bedzie szczesliwy, ale Pan pedrosio moze Cie zwyzywac



    ==

    W pytke tak blisko i znowu nic z tego. eh chyba trzeba sie pogodzic z 5 miejscem, chociaz do gdanska pojade.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •