Strona 118 z 147 PierwszyPierwszy ... 1868108116117118119120128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,266 do 5,310 z 6605

Wątek: Apator Toruń 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5266
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Kaioh - pokonał 2 razy Miedziaka na jakimś sparingu. Poza tym braliśmy kosmiczny-mityczny silnik (a nie zawodnika) , który rozsypał się na pierwszym meczu

    Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 09-09-2012 o 22:21

  2. Powrót do góry    #5267
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Oj tam silnik. Po prostu Dowhan kumplem Stępnia jest i tylko takiego po znajomości potrafił załatwić Gdyby miał w tym względzie jakieś zdolności to byśmy z Gniezna Oskara Fajfera wyciągnęli
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  3. Powrót do góry    #5268
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Tak z innej beczki. Coś czuję, że jak Ryan powtórzy to 13+1 w Toruniu, tylko w 5-ciu biegach, a Apator awansuje jednak do finału to temat Hampela zakończy się tak szybko jak się zaczął

  4. Powrót do góry    #5269
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Najgorsze jest to że Hancock i Janowski jeżdżą lepiej na MA niż w Tarnowie

    Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

  5. Powrót do góry    #5270
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    No i u nas musimy zdobyć 49 pkt bo Tarnów wyżej w tabeli przed po.

  6. Powrót do góry    #5271
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Tak z innej beczki. Coś czuję, że jak Ryan powtórzy to 13+1 w Toruniu, tylko w 5-ciu biegach, a Apator awansuje jednak do finału to temat Hampela zakończy się tak szybko jak się zaczął
    No mam nadzieję, że jednak nie Ryan musi odejść.
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. Powrót do góry    #5272
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Najgorsze jest to że Hancock i Janowski jeżdżą lepiej na MA niż w Tarnowie
    Ale pamiętaj, że Pulczyńscy, Sullivan, Ward i Miedziński również

  8. Powrót do góry    #5273
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Crispy dzisiaj bomba! I to w dzień po GP, w którym też nielicho wymiatał,
    Za to Darcy ostatnio stracił błysk. Kłopoty sprzętowe? Następstwa kontuzji? Przemęczenie? Czort go znajet.
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 09-09-2012 o 22:50

  9. Powrót do góry    #5274
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Mały, a nawet duży niedosyt
    Można było to spotkanie spokojnie wygrać
    Niepotrzebne 3 błędy na trasie i byli byśmy w finale

  10. Powrót do góry    #5275
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,514
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Chyba troszkę przesadziłeś. Moim zdaniem można było co najwyżej zakręcić się koło remisu, na zwycięstwo nie było szans. Ale przynajmniej osiągnęliśmy wynik, który nie przynosi ujmy i który niczego nie wyjaśnia w kontekście rewanżu na MA.

  11. Powrót do góry    #5276
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    No Panowie i Panie moje gratulacje .Co prawda to jeszcze nie awans ale wynik bardzo tłusty w kontekście dwumeczu.Teraz tylko odjechać najlepszy mecz w tym sezonie na MA i finał jest wasz..Cieszy tym bardziej, że niejako Apator to drużyna z którą korespondencyjny pojedynek przegrała Unia ...ta prawdziwa ,a obawiam się ,że gdyby to Unia jechała dzisiaj w Tarnowie to fianlistę tego dwumeczu już byśmy znali ,a tak mamy emocje .Brawo .

  12. Powrót do góry    #5277
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dziadyga skończy SGP bez medalu i pogrąży Tarnów. Anty-2011.

  13. Powrót do góry    #5278
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Dziadyga? O kim to? O Hancock-u? Ja pierd..e.Troche szacunku do wielkiego zawodnika,tak na torze jak i poza nim.

    Po dzisiejszej batalii w Moscicach spokojnie mozemy sie dalej emocjonowac polfinalem.
    Szczerze mowiac mam obawy,bo w ostatnich sezonach jestesmy mistrzami niewykorzystanych szans,ale jakis tam optymizm powinien wsrod nas zapanowac.
    Dwoch pojechalo z blyskiem,reszta srednio ale wystarczylo to na uzbieranie 42 punktow i to wlasnie wynik powinien cieszyc najbardziej.
    Na MA latwo nie bedzie,ale jest przynajmniej o co walczyc.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-09-2012 o 23:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #5279
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A co to ma do szacunku? Ta ksywa jest dość chodliwa w obiegu. Są tacy, co o najwybitniejszym polskim żużlowcu piszą per Bidon, to chyba "dziadyga" zakazanym słowem nie jest. Zresztą od razu wiedziałeś o kogo chodzi A z tym szacunkiem to nie ma co się zapędzać, bo po latach mogą wyjść fakty na temat "przygotowania sprzętu". Kościecha wczoraj trochę się wysypał.

  15. Powrót do góry    #5280
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Widzę, że nie tylko mnie irytuje najnudniejszy zawodnik świata zwany dziady.. ee Hancock

  16. Powrót do góry    #5281
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A co to ma do szacunku? Ta ksywa jest dość chodliwa w obiegu. Są tacy, co o najwybitniejszym polskim żużlowcu piszą per Bidon, to chyba "dziadyga" zakazanym słowem nie jest. Zresztą od razu wiedziałeś o kogo chodzi A z tym szacunkiem to nie ma co się zapędzać, bo po latach mogą wyjść fakty na temat "przygotowania sprzętu". Kościecha wczoraj trochę się wysypał.

    Jak pewien blazen pisze rolnetka zamiast lornetka to tez tak bedziesz pisal i poczujesz sie usprawiedliwiony?
    Zreszta nie chodzi o samo "dziadowanie", w sumie nie wiem po prostu czym Hancock zasluzyl na taka niechec z Twojej strony.
    Jest kilku nudniejszych zawodnikow w cyklu,choc nie tak wiekowych.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-09-2012 o 23:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #5282
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Kingpin - nie ma

    Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

  18. Powrót do góry    #5283
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Pewnie nie ma.
    Hans tez byl dziadyga,bo 80% pojedynkow rozstrzygal na starcie a kto wie czy nie startowal na 600-kach.Trzeba sie Kosciechy zapytac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #5284
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,514
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Bo Hancock jest potwierdzeniem małej atrakcyjności jazdy w erze nowych tłumoków. Albo dobry start i jest wynik albo nie ma wyniku. Nie mówiąc już w ogóle o emocjach. Taki bezpłciowy żużel.
    Chyba bardziej pasuje do Hancocka ksywka "Dziadzia" - mniej pejoratywne zabarwienie a nie zmienia ogólnego znaczenia.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 09-09-2012 o 23:52

  20. Powrót do góry    #5285
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Kingpin. Ale ja określenia "Dziadyga" nie traktuje obraźliwie. Rutynowo. Jak "Okularnik" wobec Pikeja etc. To nie jest nacechowane niechęcią. Aczkolwiek, żeby tam wielce szanować tego zawodnika, to też bez przesady.

    Natomiast nie wiem po co czepiasz się Hansa w tej rozmowie, to nie wiem? Akurat mało jest w stawce równie widowiskowo jeżdżących zawodników co Andersen. A już na pewno ze świecą szukać równie ambitnych.

  21. Powrót do góry    #5286
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Natomiast nie wiem po co czepiasz się Hansa w tej rozmowie, to nie wiem? Akurat mało jest w stawce równie widowiskowo jeżdżących zawodników co Andersen. A już na pewno ze świecą szukać równie ambitnych.
    Kingpinowi raczej chodziło o Nielsena

    PS. Graty za dziś
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  22. Powrót do góry    #5287
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ok dobra - no ale to tym bardziej nie ma co się czepiać najlepszego zawodnika w historii tego sportu. Do niego to Hancockowi daleko i jeszcze dalej. Jak wspomniałem, określenie jest zwykłą, rutynową ksywą. A sedno wypowiedzi było inne: wizja pociągnięcia na dno razem z sobą wszystkiego co się rusza. W Piraternie pomoże mu pewnie nowy IMŚ.

  23. Powrót do góry    #5288
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ok dobra - no ale to tym bardziej nie ma co się czepiać najlepszego zawodnika w historii tego sportu.
    A gdzie tam jest cokolwiek napisane o Tony Rickardssonie?
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  24. Powrót do góry    #5289
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ok dobra - no ale to tym bardziej nie ma co się czepiać najlepszego zawodnika w historii tego sportu.
    Ty to masz fazy
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  25. Powrót do góry    #5290
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    To akurat żadna faza nie jest. Lepszego w tym sporcie od Nielsena narazie Ziemia nie wydała. Natomiast z tym brakiem szacunku to moim zdaniem Hancock zasługuje na większy szacunek niż na przykład najwybitniejszy polski żużlowiec. A z Kościechy to taki ekspert jak z Olkowicza komentator.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 10-09-2012 o 01:42

  26. Powrót do góry    #5291
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez _jaskolka_ Zobacz posta
    A gdzie tam jest cokolwiek napisane o Tony Rickardssonie?
    dokladnie o to samo chcialem zapytac
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Powrót do góry    #5292
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Kingpin. Ale ja określenia "Dziadyga" nie traktuje obraźliwie. Rutynowo. Jak "Okularnik" wobec Pikeja etc. To nie jest nacechowane niechęcią. Aczkolwiek, żeby tam wielce szanować tego zawodnika, to też bez przesady.

    Natomiast nie wiem po co czepiasz się Hansa w tej rozmowie, to nie wiem? Akurat mało jest w stawce równie widowiskowo jeżdżących zawodników co Andersen. A już na pewno ze świecą szukać równie ambitnych.
    Poniewaz wtraciles w rozmowe tylko to jedno zdanie wiec odebralem to jako ogolna niechec i brak szacunku do Grega.Gdybys uzyl tego "dziada" w szerszej wypowedzi odebralbym to inaczej.Jednak wyszlo jakbys chcial sie na nim wyzyc z jakis powodow.
    Jaskolka ma racje,mialem na mysli Nielsena a to tylko dlatego ,ze skoro Hancock jest nudziarzem bo start i tyle go widzieli,to i pod to nudziarstwo Hansa moza by podpiac,szczegolnie pod koniec kariery nic innego oprocz startow nie pokazywal czyli podobnie jak Greg.
    Nie ma o co kruszyc kopii,zle odebralem Twoje intencje,mea ..
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #5293
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Powrót do góry    #5294
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    No to moze jakies wypozyczenie z Wawrowa na niedziele? Pod nr 2 bedzie jak znalazl.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #5295
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie wyżyć, bo tamta wypowiedź miała mieć drugą część. "Podobnie jak Tomek w 2011 był anty-2010". Też pogrążył siebie i w dużym stopniu Stal (w mniejszym Hammarby, które ustawiło sobie brąz). Po prostu, na ten moment wszystko wskazuje na to, że Hancockowi nie starcza już mocy. Wychodzą mu pojedyncze biegi, w coraz mniejszej ilości. Na MA jeździć niby lubi, podobnie jak Janowski. Ale tu jednak Vaculik oraz Madsen dużo tracą.

  31. Powrót do góry    #5296
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wyżyć, bo tamta wypowiedź miała mieć drugą część. "Podobnie jak Tomek w 2011 był anty-2010". Też pogrążył siebie i w dużym stopniu Stal (w mniejszym Hammarby, które ustawiło sobie brąz). Po prostu, na ten moment wszystko wskazuje na to, że Hancockowi nie starcza już mocy. Wychodzą mu pojedyncze biegi, w coraz mniejszej ilości. Na MA jeździć niby lubi, podobnie jak Janowski. Ale tu jednak Vaculik oraz Madsen dużo tracą.
    mało wiary w Tobie chłopie, jeden mecz i już ją tracisz? mówiłem, że Marek nocki nie przespał po naszym awansie... dlaczego?
    33; 42; 52; 45; 46; 40; 41; 43; 46. to nie liczby lotka, a nasze wyjazdowe zdobycze w 2012 roku.
    problemem jest niemoc na MA w dobiciu przeciwnika, pomijam mecz z magicznymi (przez tor- jako strzał w stope). z tego powodu awansu jeszcze bym nie ogłaszał, mam nieodparte wrażenie że o nim zadecydował bieg nr 14 w Tarnowie. 46-44 to byłoby coś, 48-42 to wg mnie +/- norma. trójka z przodu oznaczałaby, że pojechaliśmy poniżej naszych możliwości. wrażenie po meczu jest inne, bo wróciliśmy z dalekiej podróży a wynik za uszy ciągnął kapitan (jak zwykle pozytywnie spięty w PO) i IMŚ.
    sprawa jednak jest dalej otwarta... i wiem, że nie można żyć stereotypami... ale jak sobie pomyślę że z PO ma nas wyrzucić Madsen, Vaculik, Jamróg, Gomólski i Dziadzia... plissss... po takim meczu jak wczorajszy trzeba się podnieść, uwierzyć w zwycięstwo i sprzedać miłym tarnowianom konkretnego liścia w rewanżu.

    Ps. propo Mirka- już był jeden taki, co jechał po 40 punktów... nie idźmy tą drogą i nazwijmy wczorajszą porażkę po imieniu.

  32. Powrót do góry    #5297
    Użytkownik Awatar tomrz
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje, po następnym meczu jesteście w stanie wyeliminować Tarnów z walki o złoto ( nie wierzyłem wto ).

    Tak z innej beczki, jest głosowanie na bohatera tygodnia i proponuję głosować na Rafała Wilka

    http://sport.tvp.pl/inne/rozmaitosci...ttvppl/8471896


    Mądry ustępuje głupiemu!
    Smutna to prawda ,toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.

  33. Powrót do góry    #5298
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A z Kościechy to taki ekspert jak z Olkowicza komentator.
    A mi Kostek przypadł do gustu w roli komentatora. Co prawda na tle irytującego Olkowicza trudno komukolwiek wypaść źle, ale jak na amatora w tej branży miał dużą swobodę wypowiedzi, elokwencję i luz. Zresztą Robert to chłopak na poziomie, zdaje się maturę na pięć zdał, co jak na żużloka jego pokolenia dość wyjątkowa sprawa. Pośród sporej rzeszy ekspertów i pseudoekspertów zapraszanych do studia Kostek bynajmniej ucha nie męczy.

    Co do żartu z tłumikami, chyba wszyscy przeceniają rolę nowych wydechów. Eksperymentowano z wierceniem od samego początku i jeśli wypracowano jakiś kompromis, o którym się głośno nie mówi, to albo stosują go wszyscy lub nikt, bo nie wierzę, że sprawa nie wyszłaby na wierzch. Tłumik to chyba łatwiej sprawdzić niż sam silnik. W żużlu zaczął się wyścig technologiczny, jak w Formule 1, czy innych sportach motorowych. Patrzenie tylko przez pryzmat końcowej rurki to duże uproszczenie i najłatwiejsza wymówka dla zawodników, którzy zostali w tyle lub nie mają odpowiedniego tunera na etacie.

    Co do dziadka Hancock'a, może nie jeździ "widowiskowo" jak Nikki "dlaczego znowu ja wykluczony" Pedersen, Grigorij "ja pajechał swoju trajektorju" Łaguta lub Damian "środkowy palec" Baliński, ale pewnie z perspektywy kolegów z toru wygląda to inaczej. Tytuł dla Holdera, bo łączy te dwa przeciwieństwa, ma tak świetną technikę, że jak dosiada odpowiedniego osiołka potrafi wjechać tam, gdzie inni kładą już tylko motory, nie robiąc przy okazji krzywdy przeciwnikowi.

  34. Powrót do góry    #5299
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Patrzenie tylko przez pryzmat końcowej rurki to duże uproszczenie
    Ja czasem lubię patrzeć przez pryzmat "końcowej rurki" ale niekoniecznie nazwałbym to uproszczeniem

  35. Powrót do góry    #5300
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Ja czasem lubię patrzeć przez pryzmat "końcowej rurki" ale niekoniecznie nazwałbym to uproszczeniem
    Nie wiem o co chodzi z tą końcówką rurki, ale jeżeli chodzi o końcowy etap naszej drogi na tym padole to spółka Boryszew
    planuje podobno w Toruniu: http://torun.gazeta.pl/torun/1,35576...oplacalny.html
    "Kolejna spopielarnia wkrótce zacznie działać w pobliskiej Chełmży, a budowę następnej planuje w Toruniu spółka Boryszew, której głównym akcjonariuszem jest miliarder Roman Karkosik. Firma czeka na niezbędne zgody, o szczegółach inwestycji nie informuje."
    Może byłaby okazja wrzucić piłkarzom trochę grosza bo coś tułają się po końcu tabeli i zmienić im trochę nazwę klubu na związaną
    z nową inwestycją?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  36. Powrót do góry    #5301
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie wiesz Morciasz czy bedzie z opcja rozsypania prochow na MA?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #5302
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Mnie zastanawia czemu Holder na 14 bieg nie pożyczył Wardowi motura? Niby kumple, decydujące biegi w ważnym meczu a jednak w 14 padaka Warda.

  38. Powrót do góry    #5303
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Mnie zastanawia czemu Holder na 14 bieg nie pożyczył Wardowi motura? Niby kumple, decydujące biegi w ważnym meczu a jednak w 14 padaka Warda.
    Może nie płacimy za pozycję w lidze, a jedynie za punkty i tak czy siak zostały im do końca 3 mecze Nie ważne o co
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  39. Powrót do góry    #5304
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...na-dzika-karte

    Zaluje ,ze jak juz stawiaja na mlodych to nie pomysleli o Dudku.
    Patryk jezdzi i skutecznie i widowiskowo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #5305
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Czy ktoś wie dlaczego nie mogę wydrukować zakupionego biletu przez unibax.kupbilety.pl? Po zapłacie i kliknięciu drukuj ściąga mi pdf-a o rozmiarze 1kb z napisem po środku "Przepraszamy, informacja niedostępna". WTF?
    Oczywiście przy próbach kontaktu z klubem - "Linia abonencka uszkodzona....." WTF 2?

  41. Powrót do góry    #5306
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Morciasz defrauduje kasę z biletów
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  42. Powrót do góry    #5307
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Morciasz defrauduje kasę z biletów
    No, no... bo się pogniewamy.

    U mnie drukują się bez problemu... tzn. bilety się drukują, a nie banknoty
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  43. Powrót do góry    #5308
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach

    Tak mi się skojarzyło z jednym z forumowiczów. Koot - pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #5309
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś wie dlaczego nie mogę wydrukować zakupionego biletu przez unibax.kupbilety.pl? Po zapłacie i kliknięciu drukuj ściąga mi pdf-a o rozmiarze 1kb z napisem po środku "Przepraszamy, informacja niedostępna". WTF?
    Oczywiście przy próbach kontaktu z klubem - "Linia abonencka uszkodzona....." WTF 2?
    mhsol, uporałeś się z tym problemem? Dzisiaj kupowałem bilety i jest dokładnie to samo. To jakieś jaja są, a nie system rezerwacji za 2mln zl czy ileś tam. Pytanie czy przy sobocie ktoś w tym całym ****idołku na stadionie będzie w stanie wyjaśnić zaistniałą sytuację, bo póki co troszkę nas wydymali.

  45. Powrót do góry    #5310
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Z tego co mi wiadomo to pomóc może aktualizacja pdf-a.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •