Strona 89 z 147 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,961 do 4,005 z 6605

Wątek: Apator Toruń 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3961
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2007
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Mam pomysła
    Może by tak ściągnąc tych Irlandczyków na stadion póki jest ich pełno w Toruniu
    No to by był powód, żeby pójść na mecz. Każdy z paszportem Irlandii mógłby wejść za free Wtedy i ziomów co w Bydzi nocują mogliby ściągnąć. Byłby pewnie fajny klimat, ale zamiast tego będą czilliderki ze 100 metrów do oglądania

    Moim zdaniem strzał w dziesiątkę, choć w świecie Stępniewskiego nierealny do wykonania. Ten człowiek spowiada się przed Karkosikiem z wszystkich swoich grzechów, nawet tych których nie popełnił. Boi się odważnych ruchów na tyle że nie jest zdolny do wykonania tak samarytańskiego czynu. Jak już kilka osób tu zauważyło, woli sprowadzić kilka panienek na murawę (to nie hala do koszykówki cholera), których walorów artystycznych i innych z daleka i tak nie uświadczymy niż najzwyczajniej w świecie "spróbować" obniżyć ceny za bilet.

    Przy założeniu że Irlandczycy bawiliby się równie doskonale co nasz młyn, cały image Unibaxu (specjalnie używam tej nazwy) mógłby się znaleźć w niejednym polskim i zagraniczym domu i niejednym komputerze. Też jestem zdania że na Betard 30 zł (przy obecnej formie naszych quasiliderów i pierdzielenia trzy po trzy o przyczynach porażek) nie warto wydać, więc Panie Prezesie w imieniu mojej żony i swoim własnym proszę odliczyć 60 zł od ogólnego budżetu. Zresztą i tak trzeba by było przecież najpierw dotrzeć do tych Irlandczyków, teraz już trochę za późno.

    Śpieszmy się kochać pomysły internautów... tak szybko odchodzą .
    Ostatnio edytowane przez urek ; 16-06-2012 o 01:13

  2. Powrót do góry    #3962
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez urek Zobacz posta
    Śpieszmy się kochać pomysły internautów... tak szybko odchodzą .
    Nie narzekajmy, jest przecież "Krzyżakomania"
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  3. Powrót do góry    #3963
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,164
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Po co wpuszczac Irlandczykow za free jak trzeba zachecic ich do przyjscia na stadion i zostawienia kilku zlociszy.
    Mozna naglosnic sprawe z tanczacymi dziewuszkami tlumaczac im ,ze to tradycyjny polski taniec godowy a jak wszyscy wiedza chlopaki przyjechali do Polski po zony.
    Beda walic "dzwiami i oknami",nie mylic z "dzwi i okna",choc jak sie tego tanca naogladaja......
    Tylko od Was zalezy czy MA stanie sie choc w czesci zielona,sektor taki juz mamy.
    Wyruszajcie na miasto i gloscie wesola nowine.Trzeba informowac,edukowac,krotko mowiac trzeba siac.
    Nie pytaj co klub moze zrobic dla Irlandczykow,pytaj co Ty mozesz dla nich zrobic.
    Wojtek ma wiele innych ,wyzniejszych spraw na glowie takich jak leb Adriana i lzy Sullivana.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-06-2012 o 09:07
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #3964
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Dziwi mnie dla czego taki klub jak nasz mając w ponad połowie pusty stadion nie robi jakiś akcji promocyjnych, nie trzeba dużej kasy można poszukać wolontariuszy, ubrać w płaszcze krzyżackie wypuścić w miasto z ulotkami typu:
    "Chcesz zobaczyć emocje jakich nigdy nie widziałeś,drużynę która jako jedyna nigdy nie spadła do niższej ligi a to wszystko na najnowocześniejszym stadionie świata"
    W weekendy jest ful wycieczek a teraz ful Irlandczyków myślę że zawsze trochę ludu by się wyłowiło
    Do tego w klasach 0-3 można by porozdawać darmowe bilety dla dzieciaków ale z dopiskiem "Dzieci do 10 roku życia na wszystkie sektory mają bezpłatny wstęp - wraz z opiekunem posiadającym ważny bilet." Wyławiać krzyzaczków od maleńkości.
    Ale Stepień z Kowalikiem chyba z radości nie powiem co zrobili bo....." zabrała się rada nadzorcza ale pomimo mało satysfakcjonujących wyników drużyny żadnych decyzji personalnych nie podjęto"
    No to chłopaki do PO jeszcze się pobawią w żużel
    Ostatnio edytowane przez koot ; 16-06-2012 o 11:15

  5. Powrót do góry    #3965
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Koot - ale wiesz, to jest takie czaso- i praco-chłonne. A pogadać głupoty przed kamerami mają we krwi i nie potrzebują żadnych przygotowań I to TV przychodzi do nich, więc nie zakłócają sobie swojego "nicnierobienia"

    PS: - Jestem wariatem - nabyłem bilet

  6. Powrót do góry    #3966
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Jak nasi wieczorem dokopią krecikowi to może i ja zwariuje

  7. Powrót do góry    #3967
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Oj to chyba będzie niechlubny rekord...
    Jak uda się przekroczyć 4.000 ludzi to będzie spory sukces

    Gdyby nie było "karne"towców" to bym bał się o 2.000

    Płacz i rozpacz, bida z nędzą.

  8. Powrót do góry    #3968
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Ale kolejne świetne posunięcie naszych działaczy sprowadzić dziewczyny na pustki na stadionie, przecież to wiocha roku.
    A może Wojciech liczy na Irlandczyków bo przecież nasi będą się relaksować w znanym lokalu

  9. Powrót do góry    #3969
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Co by Prezes ze swoją świtą nie wymyślił i tak nie przyciągnie tłumów na mecz ze Spartą. Takie są skutki powiększenia ekstraligi.

    Irlandczycy nie mają bladego pojęcia co to żużel. Oni poza piłką nożna znają tylko swoje hurlingi, gejlik futbol i inne tego typu dyscypliny olimpijskie Może gdyby na MA zamiast motocykli zawarczały psy goniące za zającem oraz gines tudzież piwo jabłkowe lało się do białego rana jacyś zbłąkani turyści zapukaliby do bram stadionu.

  10. Powrót do góry    #3970
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Czy ja dobrze zrozumiałem ? Irlandczycy na MA jako wabik dla kibiców Apatora na mecz ze Spartą ? No proszę was ...

  11. Powrót do góry    #3971
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Zabovsky - źle zrozumiałeś Ja wiem, że weekend - pewnie coś dziabnąłeś
    Polewaczka - Ty malkontencie

  12. Powrót do góry    #3972
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Faktycznie, kiedy wczoraj czytałem poprzednią stronę naszego wątku to nie byłem w stuprocentowej formie, ale jak dzisiaj wróciłem to okazało się, że te wpisy nadal tutaj są

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Mam pomysła
    Może by tak ściągnąc tych Irlandczyków na stadion póki jest ich pełno w Toruniu
    Bo to co wczoraj pokazali przy stanie 4-0 dla Hiszpanii to jakaś mega masakra była.
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    No to by był powód, żeby pójść na mecz. Każdy z paszportem Irlandii mógłby wejść za free Wtedy i ziomów co w Bydzi nocują mogliby ściągnąć. Byłby pewnie fajny klimat, ale zamiast tego będą czilliderki ze 100 metrów do oglądania

  13. Powrót do góry    #3973
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    No co zaba

    tor nie do walki, rywal nie do walki zespół taki, że aż nie chce się oglądać to chociaż dla atmosfery zrobionej przez pozytywnych kolesi można by pójść ... chociaż nie, nasz młyn by ich wygwizdał jakby coś zaśpiewali

    może jestem spaczony po jeździe pociągiem z nimi i meczu w Poznaniu więc wybaczcie
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  14. Powrót do góry    #3974
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Zabovsky - nie jako wabik dla kibiców Apatora, ale sami w sobie jako kibice. Dzięki 200 Irlandczykom, byłoby nas w sumie 2200 na MA. Jednak coś piłeś
    Niech zobaczą jak wieś śpiewa, wieś tańczy. O to wyłącznie chodzi

  15. Powrót do góry    #3975
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    @mhsol

    Nie malkontent jeno realista. Obcuje z tą kulturą na co dzień, to cuś niecoś wiem Gdyby to byli Angole, to może wystarczyłby sam żużel, bez psów i zajęcy

    Ale co prawda, po ostatnich "popisach" naszej drużyny, a zwłaszcza działalności jej prezeso-menedżmentu wkręciła mi się nieco ponura nuta.

    Dziwi pewność gospodarzy i lekceważenie rywala. Jakby nie patrzeć mamy tylko 3 punkty przewagi w tabeli nad Wrocławianami i "gdyby" nie kontuzje naszych ostatnich przeciwników może nie byłoby nawet tego. Sparta, wbrew zapowiedziom Barona nie położy się torze, jak onegdaj Gdańszczanie i spacerku nie będzie.

  16. Powrót do góry    #3976
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Polewaczka - pełna zgoda. Wynik siakieś 50:40 z taką formą naszych "liderów" i w zasadzie brakiem drugiej linii.
    Myślę, że nikt tutaj nie lekceważy rywala, tylko.....poza Wardem i Holderem (którzy potrafią z gówna bat ukręcić) raczej nie będzi widowiska.

  17. Powrót do góry    #3977
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    A nie prawda mhsol, ja lekceważe rywala. Uważam, że wygramy gładko i zdecydowanie. Ząbik walnie w okolicach 10 pkt i Emil to samo.
    Zawodnicy się odbudują, nabiorą pewności siebie i potem już będą wygrywać wszystko do końca sezonu
    Potem zdobędziemy DMP, potem pójdziemy to opić w Olbrachcie i będzie piknie

    Dobra dość pier.... , zaraz mecz z Czechami 2:1 i balujemy do białego rana !!!

  18. Powrót do góry    #3978
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Z klubowego newsletera
    Przy okazji rozgrywanego w Polsce i na Ukrainie EURO 2012 Toruń jako swoją bazę wybrało wielu obcokrajowców, dopingujących swoje piłkarskie reprezentacje. Największą, kilkutysięczną grupę stanowią Irlandczycy, których obecność da się zauważyć niemal w każdym zakątku Grodu Kopernika. Chcąc przybliżyć przybyszom z Zielonej Wyspy sport żużlowy, Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA zaprosił ich na spotkanie Unibax – Betard Sparta. Irlandczycy zapewniają, że kilkuset z nich zasiądzie w niedzielę na MotoArenie, by po raz pierwszy na własne oczy zobaczyć sport, o którego popularności opowiada im większość mieszkańców Torunia.


    No to mam nadzieję że nasza żyleta pokaże doping przy którym goście z Irlandii będą pod wrażeniem
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #3979
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Coval
    wczoraj bawiłem się z nimi na starówce i muszę przyznać, że było bardzo kulturalnie (choć bardzo głośno, współczuje mieszkańcom starówki), wesoło i bez żadnych ekscesów.

    To bardzo fajnie jeśli wybierają się na mecz. Trzeba będzie się nimi zaopiekować i wybić kolejnego bratniego browara

  20. Powrót do góry    #3980
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Musicie koniecznie namówić ich, żeby zaśpiewali swoją pieśń. Chcę to usłyszeć w PiK-u

    Euro 2012 powoli się kończy, czas wracać do poważnych rozgrywek.

  21. Powrót do góry    #3981
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Z klubowego newsletera
    Przy okazji rozgrywanego w Polsce i na Ukrainie EURO 2012 Toruń jako swoją bazę wybrało wielu obcokrajowców, dopingujących swoje piłkarskie reprezentacje. Największą, kilkutysięczną grupę stanowią Irlandczycy, których obecność da się zauważyć niemal w każdym zakątku Grodu Kopernika. Chcąc przybliżyć przybyszom z Zielonej Wyspy sport żużlowy, Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA zaprosił ich na spotkanie Unibax – Betard Sparta. Irlandczycy zapewniają, że kilkuset z nich zasiądzie w niedzielę na MotoArenie, by po raz pierwszy na własne oczy zobaczyć sport, o którego popularności opowiada im większość mieszkańców Torunia.


    No to mam nadzieję że nasza żyleta pokaże doping przy którym goście z Irlandii będą pod wrażeniem


    No to teraz niech się przyzna ten co Stępniowi kabluje co tu se gadamy

  22. Powrót do góry    #3982
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Ciekaw jestem tylko czy Irlandia nie nawali, bo podobnie jak mazjek chę ich usłyszeć w akcji.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 17-06-2012 o 06:30
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #3983
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Ja dziś pójdę, chyba że coś na mieście mnie zatrzyma.
    Mecz z Cechami zakończył się z godnie z moimi przewidywaniami więc można iść. Niby serce by chciało ale ta przegrana uchroniła nas od blamażu z Niemcami Niemiaszki to przeszli by po nas jak Unibax po Lotosie
    Coval świetna strona gratuluje samozaparcia przy tworzeniu strony bo ja bym pewnie po 2 miesiącach poległ.
    Chłopaki a co wy zrobiliście tej naszej lasce bo od spotkania to jakoś słuch o niej zaginął.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 17-06-2012 o 08:28

  24. Powrót do góry    #3984
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Chłopaki a co wy zrobiliście tej naszej lasce bo od spotkania to jakoś słuch o niej zaginął.
    Aerie mowę odjęło po spotkaniu z nami, a mhsol ostrzegał na co się naraża Spoko jeszcze tydzień i może dojdzie do siebie

    Do zobaczenie niebawem w ogródku na jasnym pełnym.

  25. Powrót do góry    #3985
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    No, napiszcie jakąś relację, bo z transmisji w radiu i necie wynika, że coś tam się dziś działo

    Co do Warda, chyba nie jest najlepiej - https://twitter.com/D_Dublu_racing/s...538562/photo/1 Na szczęście(?) to lewa ręka, założy się usztywnienie na palec i będzie trzymał sprzęgło czterema palcami

    Swoją drogą, do czego doprowadziła nas rewolucja informacyjna - nie tylko z pierwszej ręki wiemy, co stało się zawodnikowi, to jeszcze dostajemy jego x-raya i wiemy, że nie ściemnia :O Trzeba by puścić taki przepis w kontekście Z/Z

  26. Powrót do góry    #3986
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Ja się na tym nie znam, ale jak dla mnie to jest złamanie/pęknięcie czy jak tam to zwał, palca którym "pozdrawiamy przyjaciół"
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #3987
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    no to po 3 punktach we wrocku....

  28. Powrót do góry    #3988
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    https://twitter.com/D_Dublu_racing/s...538562/photo/1
    To nie są palce, tylko kości śródręcza...

  29. Powrót do góry    #3989
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Parę grubych tygodni z głowy. Chyba, że tylko pęknięcie.

  30. Powrót do góry    #3990
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Byłem widziałem mecz taki sobie niecałe 5 tyś luda w tym chyba z 8 Irlandczyków
    Kurcze straszny pech Warda dobrze nie widziałem ale chyba zakantował na pierwszym łuku coś ala Karol Ząbik i chyba go siła odśrodkowa wyrzuciła, byle nie pauzował z miesiąc.
    Karol powrócił do kantowania i prawie zaliczył 2 gleby, gorzej jak dla mnie pojechał niż w Lesznie, choć zdobyte punkty wyszarpane na trasie, jakoś nie może zebrać się na starcie.
    Suli tak jak to w ostatnim czasie na MA jako tako.
    Miedziaka na prezętacji wygwizdali i się gwiazdor obraził bo po ostatnim biegu dał szybko nura do parkingu po czym jeszcze raz został wygwizdany.
    Na plus Holder i chomiki Kamil w 14 ładniej po trasie śmigał niż Suli.
    Tor równy jak stół i raczej "pewni na beton"

    W Anglii już zastępstwo.

    http://www.espeedway.pl/news,watt_za_warda,54741,1.html
    Ostatnio edytowane przez koot ; 17-06-2012 o 20:41

  31. Powrót do góry    #3991
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    KSM naszych po meczu ze Spartą :

    Holder - 10,31
    Ward - 8,76
    Sullivan - 8,00
    Miedziński - 6,56
    E.Pulczyński - 3,47
    Ząbik - 2,50

    W sumie 39,60

    Reszta tych co startowała w naszych barwach w tym sezonie oczywiście również ma 2,50.

    I taka mała ciekawostka. Średnia biegowa Emila Pulczyńskiego to 1,200. Składa się na nią 2,556 z biegów juniorskich i 0,806 z pozostałych. Możemy więc śmiało nazwać Emila królem wyścigów otwarcia. Szkoda, że tylko wyścigów otwarcia.

  32. Powrót do góry    #3992
    Użytkownik Awatar jac_tor
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  33. Powrót do góry    #3993
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    www.sportowefakty.pl/zuzel/zdjecia/galeria/1015/unibax-torun-betard-wts-wroclaw-5435/8-32578/duze#photo-start

    Wszyscy rechoczą oprócz Adriana. Puścił farta?

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...ze#photo-start

    Kowalik, jak widać się trochę pogubił po upadku Warda, ale prezes Stepniewski już spieszy z pomocą. Nie od dziś wiadomo, że zawiłości regulaminowe, ksm'y i inne ma w małym palcu.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 18-06-2012 o 13:41

  34. Powrót do góry    #3994
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,164
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...ze#photo-start

    Widze,ze Jedrzejakowi sie we lbie troche zagotowalo.

    Agi mialo w tym roku juz nie byc.
    Ciagnie wilka do lasu?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #3995
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ... a jak dla mnie Ogór pojechał na tym łuku *****iście, taki jest prawdziwy żużel.
    Miedziak odpuścił jak baba i tyle. Po biegu pogroził ostrowianinowi paluszkiem, a ten, że to fajny gość grzecznie przeprosił.
    Nie musiał, pokazał na czym polega walka na czarnym torze, miejsca i czasu Adi miał dosyć.

    Jędrzejak i Holder to było dwóch jedynych żużlowców jeżdżących w tym meczu, reszta to jakaś popelina. Poziom zbliżony, a momentami niższy od Pomorskiej Ligi Młodzieżowej.

    Co dzieje się z Lampkiem ? Karol, a dajta spokój ...

    EDIT: Prezes już zwietrzył nową wymówkę i wali tekst o tym jak to mamy ciągle pod górkę.
    Panie Stępniewski, oczywiście, szczególnie w Czewie i Lesznie, a w Rzeszowie to już w ogóle nas w ch. miejscowi z terminem zrobili.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 18-06-2012 o 19:31

  36. Powrót do góry    #3996
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,164
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Na tym zdjeciu wyglada jakby Ogor na luku wsadzil noge w Miedzina.
    Moze zdjecie zaklamuje nieco rzeczywiostosc,moze nie oddaje z tej perspektywy tego co sie tam dzialo,ale tak to wyglada.
    Jesli zuzel ma na tym polegac,to moze od razu wyposazmy zuzlowcow w dzidy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #3997
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Atak był przeprowadzony w piękny sposób, nawet jak dotknął naszego to nie był jakiś brutalny faul.
    Po prostu wypchnął go ze ścieżki i tyle. Zresztą Ogór to jeden z lepszych techników w Polandzie.
    Trochę brak mu głowy, cwaniactwa i umiejętności stworzenia całej tej otoczki teamu, PR i tego typu rzeczy dzięki którym niejeden przeciętny żużlok wylansował się w ostatnich latach.
    Szkoda, że Carlos... Malecha już nie jeździ.

    EDIT: Wracając do foty.
    Spójrz w którym miejscu jest przednie koło Miedziaka, a w którym Ogóra, który obrał lepszy /skuteczniejszy w walce tor jazdy.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 18-06-2012 o 20:06

  38. Powrót do góry    #3998
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,109
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jesli zuzel ma na tym polegac,to moze od razu wyposazmy zuzlowcow w dzidy.

    Wystarczy Kingpin, aby Suli i Adrian ubrali się w sukienki.
    Wówczas pozostali uczestnicy biegu będą mieli świadomość z kim mają przyjemność rywalizować.

    Holder, Ward, Crump, Nicki i inni wielcy wojownicy na kolejnym łuku zrobiliby podobny manewr a po biegu z Tomkiem piątki przybili.

    Natomiast najwyraźniej idziemy Kingpin w tym kierunku, że nie tylko tor musi pasować Waszym dwóm dziewczynom, ale nie można ich także ,,dotykać'' na torze. Prawdziwe ,,cnotki'' z tych panienek toruńskich

    Kingpin a tak poważnie - to jest żużel - nie zapominaj o tym!!!! Do takich sytuacji dochodziło, dochodzi i dochodzić będzie. Oni nie mają się ,,mordować'' na torze, ale nie o jazdę gęsiego w tym sporcie chodzi. Ludzie kochają ,,wojowników'' i walkę na torze, a Adrian jak zakończy karierę to tego nikt nie zauważy. No prawie nikt
    Ostatnio edytowane przez welna ; 18-06-2012 o 20:10

  39. Powrót do góry    #3999
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,164
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Dzieki za wyklad welna.
    Wydrukuje i oprawie w ramke.
    Za kazdym razem jak sie rozbecze, przeczytam aby przypomniec sobie na czym polega zuzel.
    Wiesz,jestem z Torunia wiec nie bardzo mam pojecie o co chodzi w tym sporcie.

    W tej wyliczance herosow zapomniales o kims czy nie chcesz draznic?


    Pamietam jak jechano po Gollobie jak po swini po slynnej dzwigni.Odbierano mu licencje i wyzywano od chamow.
    Teraz sie dowiaduje,ze taki jest zuzel.

    Semen
    Skoro piszesz ,ze to tylko tak wyglada,wierze.
    Z perspektywy tego zdjecia i przeprosin Ogora na konferencji pomeczowej pomyslalem ,ze chyba sie Ogorowi zuzel z igrzyskami pomylil.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-06-2012 o 21:15
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #4000
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Kingpin już niedługo mecz z Lesznem .Miedziek się musi przygotowac bo jak wpadnie Damian to w kontekście dżwigni zobaczycie Khalidova polskiego żużla...

  41. Powrót do góry    #4001
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,164
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Z kim ten mecz?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #4002
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Jak to z kim ....dla Was z Barceloną ,Chelsea ,Realem w jednym...

  43. Powrót do góry    #4003
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,164
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Niezla zbieranina.
    Wiedzialem ,ze to nie jest polski klub.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #4004
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    No nie ...Wielkopolski!

    A to ,że to nie polski to szczególnie po skłądzie widac....

  45. Powrót do góry    #4005
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Dorzucę swoje
    MECZ - niestety potwierdził że Wrocek jest słaby, ale gdyby kazdy z zawodników miał stabilną formę mogliby namieszać w niejednej kolejce ligowej. Brakuje do tego składu motywatora w osobie Cieslaka.
    WARD - już wiemy czemu nie wejdziemy do PO, jesli polegniemy w jakimś meczu pod nieobecność "Darka Piegusa " (żeby nie było - na Marku piegusie się wychowałem i mam jak najbardziej pozytywne skojarzenia)
    JĘDRZEJAK vs MIEDZIŃSKI: jeden z nich miał po porostu jaja w walce i tyle. W tym sezonie chciałoiby się mieć Ogóra w składzie bo jedzie jak na swoje nazwisko nad powidziw dobrze. Niestety jest nieobliczalny i raz ma z górki raz pod górkę. Nie wiem na ile w jego jeździe jest problemów klubowych, ale w tym sezonie warto go mieć w składzie i myślę, że Wrocek to docenia. Miedziak no cóż znowu ktoś winny tylko nie on. Nawet będąc w najdoskonalszej formie można przegrać i Miedziak mógł jedynie pogratulować walki, a nie rościć jakieś pretensje.
    Psycholog jest jak najbardziej potrzebny kolesiowi. Wiadomo też jak potoczy się taka rozmowa, bo zapewne padną pytania:
    - Co w tym sezonie chcesz osiągnąć
    - W jakim miejscu jesteś
    - Jakie masz dostępne rozwiązania aby osiągnąć swój cel
    - I KU?WA zdecyduje się na JEDEN wariant i zacznij to robić
    To podstawowe pytania jakie zadaje sobie kazdy kto dąży do jakiegoś celu.
    Niestety niektórzy muszą usłyszeć pytania od kogoś i temu komuś udzielić odpowiedzi, bo tylko ten ktoś jest w stanie wzmocnić przekonanie, że w osiągnięciu celu i nikt nie jest w stanie przeszkodzić i sukces zalezy tylko od nas samych
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •