Strona 122 z 147 PierwszyPierwszy ... 2272112120121122123124132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,446 do 5,490 z 6605

Wątek: Apator Toruń 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5446
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Cytat Zamieszczone przez kOrEa Zobacz posta
    Kaioh ja rozumiem Twoje argumenty, dotarły do mnie dzięki koledze Savage (Pozdrawiam) i wiem, że też mamy trochę na sumieniu. Jednakże tak samo jak My, chociaż według mnie w większym stopniu, winny jest Tarnów. No i sędzia za którym stoi ekstraliga. Konsekwencje natomiast spadają nie na Tarnów nie na E-lige tylko właśnie na Nasz klub. Powiem Ci szczerze, że jak słucham kibiców, mniej zapalonych do żużla to już mają dość. Mają dość sytuacji w której ich klub daje się robić notorycznie w balona. W 2009 załatwiono Nas poza sportowo. W zeszłym tak samo. I wszystko wskazuje, że w tym również. Ile jeszcze?
    jasne, Greg, sędzia, tarnowianie swoje mają za uszami. tylko, że jako kibic toruński rozliczam nasze kierownictwo - słowem i czynem.

    co od zeszłorocznych zajść mam odmienne zdanie, które już wielokrotnie przedstawiałem. abstrahując od widowiskowości i bezpieczeństwa gnojowisk tego typu jak było w Lesznie, to uważam, że nasi popełnili wówczas błąd. Zamiast przygotować na maxa naszych chłopaków do walki na gnoju [a bez Adriana w sumie uzbierali przyzwoity wynik!] to począwszy od kilku dni przed meczem tylko biadolili o tym jaki będzie zły tor i szukali walkowera. Skoro taką obrali drogę, to trzeba było być konsekwentnym i wcale nie wyjeżdżać na tor. Spieprzyli sprawę: ani naszych nie przygotowali, ani walkowera nie wywalczyli, a tylko trochę pokrzyczeli, poawanturowali się, porobili szopki z czerwonym posłem a potem kazali naszym jeździć.

    wobec meczów w ZG nasi też byli wyjątkowo ugodowi, bo w końcu kolega senator i nie wypada. No i tak wyszły nam te ostatnie lata: jak trzeba było być chojrakiem i się stawiać to byli ugodowi, a jak trzeba było się dogadać, to zachowali bierność. Przy okazji solidnie działając na niekorzyść wizerunku klubu z Torunia.
    Ostatnio edytowane przez Kaioh ; 17-09-2012 o 22:57

  2. Powrót do góry    #5447
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    No to teraz już Kowalik ma usprawiedliwienie na tacy. Już widzę te wywiady: " Z Ryanem złoto było pewne, a tak tylko czwarte miejsce". Ciekaw teraz jestem czy zarząd i trenerzy są tym upadkiem Ryana zasmuceni czy wręcz może przeciwnie?
    Ty tak na poważnie ? Co się dzieje z tym wątkiem ...
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 17-09-2012 o 23:01

  3. Powrót do góry    #5448
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2009
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez kOrEa Zobacz posta
    Jakkolwiek śmiesznie i zawarciańsko to brzmi. To tak w tej sytuacji taki tytuł nam pasuje.
    Nie chciałbym żebyśmy kandydowali do takiego tytułu aczkolwiek chciałbym, żeby w końcu passa robienia Nas w bambuko się skończyła.
    Ile można...
    nie żebym się wpierniczał pomiędzy wódkę a zakąskę, ale zaraz chyba pęknę ze śmiechu: "passa robienia Nas w bambuko" - myślę, że to kandydat na dowcip roku.

    Kaioh szacunek za Twój obiektywizm i sensowne wypowiedzi, reszta Twoich kolegów może Ci buty czyścić, pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #5449
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    jasne, Greg, sędzia, tarnowianie swoje mają za uszami. tylko, że jako kibic toruński rozliczam nasze kierownictwo - słowem i czynem.

    co od zeszłorocznych zajść mam odmienne zdanie, które już wielokrotnie przedstawiałem. abstrahując od widowiskowości i bezpieczeństwa gnojowisk tego typu jak było w Lesznie, to uważam, że nasi popełnili wówczas błąd. Zamiast przygotować na maxa naszych chłopaków do walki na gnoju [a bez Adriana w sumie uzbierali przyzwoity wynik!] to począwszy od kilku dni przed meczem tylko biadolili o tym jaki będzie zły tor i szukali walkowera. Skoro taką obrali drogę, to trzeba było być konsekwentnym i wcale nie wyjeżdżać na tor. Spieprzyli sprawę: ani naszych nie przygotowali, ani walkowera nie wywalczyli, a tylko trochę pokrzyczeli, poawanturowali się, porobili szopki z czerwonym posłem a potem kazali naszym jeździć.

    wobec meczów w ZG nasi też byli wyjątkowo ugodowi, bo w końcu kolega senator i nie wypada. No i tak wyszły nam te ostatnie lata: jak trzeba było być chojrakiem i się stawiać to byli ugodowi, a jak trzeba było się dogadać, to zachowali bierność. Przy okazji solidnie działając na niekorzyść wizerunku klubu z Torunia.
    Mam nadzieję, że ta sytuacja którą teraz mamy coś zmieni. Chociaż nadzieja matką głupich. Jeśli tak dalej pójdzie to coraz trudniej będzie zapełnić MA, bo jaki kibic chce się utożsamiać z taką amatorką.
    Tell people there’s an invisible man in the sky who
    created the universe, and the vast majority believe you.
    Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.
    Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5450
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Wahania humorów nam fundują masakryczne w ostatnich dniach z dzisiejszym włącznie... kontuzja Ryana jednak nie taka groźna?

  6. Powrót do góry    #5451
    Użytkownik Awatar michal_apator_fan
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Michał

    a jak myślisz skąd Wirtualny Toruń ma te wiadomości? Nie osłabiaj mnie, proszę.



    ps. kOrEa - no to w takim razie możemy kandydować do roli Męczennika wszechczasów ekstraligi żużlowej (kurcze wszyscy krzywdzą ten biedny Apator). A co tam kandydować, już mamy ten tytuł. Zawsze będziesz mógł się pocieszyć, że jesteś moralnym zwycięzcą. A nie, tytuł moralnych zwycięzców jest już zajęty
    Wydaje mi sie ze ten portal jest blisko klubu to po pierwsze, po drugie masz tam ze dowiedzial sie portal i eska. Jako jedyny portal podaje wiadomosc bez znaku zapytania stad przyjalem ze to jako potwierdzenie.

  7. Powrót do góry    #5452
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez mrozu Zobacz posta
    nie żebym się wpierniczał pomiędzy wódkę a zakąskę, ale zaraz chyba pęknę ze śmiechu: "passa robienia Nas w bambuko" - myślę, że to kandydat na dowcip roku.
    Proszę nie karmić trolla, ignorować.

  8. Powrót do góry    #5453
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    A Korea niby jest trollem ?

  9. Powrót do góry    #5454
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A Korea niby jest trollem ?
    Korea uczestniczy w dyskusji, pomijam fakt czy ma rację czy nie. A tu wpada gość po to, żeby tylko szpilkę wbić. To jest troll.

    Zabovsky, nie wiem czy żartujesz czy co tam. Przecież nie Koreę cytowałem.

  10. Powrót do góry    #5455
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jako osoba trzecia wypowiem się - w przecieństwie do wszystkich tu obecnych - jak najbardziej obiektywnie

    Możecie sobie utyskiwać na mierną postawę waszych żużloków przez cały sezon i tak dalej. Koniec końców, kalendarz jest stworzony w taki a nie inny sposób i

    1. do PO dostaliście się zasłużenie, choćby przez oba mecze z Unią z Leszna.
    2. Robiąc dwoma zawodnikami 42 punkty w Tarnowie udowodniliście, że warto, by Apator/Unibax w owych PO jeździł.

    Przecież to wszystko świadczy tylko o tym, że albo jesteście na jednym poziomie z resztą, lub że potraficie jednak wykorzystywać słabości innych, któe w danym dniu są większe od waszych. To jest tylko sezon żużlowy, który zwykle polega na jeździe w najważniejszych jego fragmentach, a nie na byciu przez cały rok powerem niczym niegdyś Pedersen. Sie nie da

    Piszę to tylko dlatego, bo tego wątku z pewnych względów nie daje się już czytać

    Żeby nie było do końca laurkowato, wkurzyli mnie

    1. wszyscy kibice wysypujący się wczoraj z Motoareny, nikt mi nie dał przejechać (tak, byłem)
    2. wasz prezydent, który okazał się totalnym kmiotowatym przygłupem, w pomeczowym wywiadzie w radiu PIK jadąc po Tarnowie niczym po burej suce (najbardziej po Cieślaku), w piękny sposób pokazując, jak przez ogólne zaplucie wychodzi zupełny brak pojęcia na temat naszego sportu

    Tym niemniej, pzdr

  11. Powrót do góry    #5456
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Korea uczestniczy w dyskusji, pomijam fakt czy ma rację czy nie. A tu wpada gość po to, żeby tylko szpilkę wbić. To jest troll.

    Zabovsky, nie wiem czy żartujesz czy co tam. Przecież nie Koreę cytowałem.
    A co w tym złego, żeby na co dzień tylko czytać? Czasem można nie wytrzymać i coś napisać. Mnie cieszy to, że w ostatnim czasie jest wysyp postów ludzi, ktorzy nie pisali tu od lat
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  12. Powrót do góry    #5457
    Użytkownik Awatar michal_apator_fan
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    za fejsbukowym profilem klubowym: "Bardzo groźny upadek w lidze angielskiej Ryana Sullivana. Podejrzewano złamanie ręki, ale najprawdopodobniej Sullivan ma pęknięte dwie kości śródręcza oraz lekką rysę na nadgarstku. Nie ma potrzeby operacji, za to jutro Australijczyka czeka wizyta u dr Simpsona. Trzymajmy kciuki, aby w niedzielę mógł wystartować!"

  13. Powrót do góry    #5458
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    A co w tym złego, żeby na co dzień tylko czytać? Czasem można nie wytrzymać i coś napisać. Mnie cieszy to, że w ostatnim czasie jest wysyp postów ludzi, ktorzy nie pisali tu od lat
    Mildura, rany Julek! Ale niech wnoszą coś do dyskusji według zasady: słowa są srebrem a milczenie złotem

  14. Powrót do góry    #5459
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Mildura, rany Julek! Ale niech wnoszą coś do dyskusji według zasady: słowa są srebrem a milczenie złotem
    Ee tam - czasem nudno by było a tak się kula - choć zgoda - ileśset tam postow od wczoraj to lekka przesada... Ale coś czuję, że już za kilka miesięcy nawet pojawienie się trola i możliwość dania ciętej riposty każdy przyjmie z radością
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  15. Powrót do góry    #5460
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Pod warunkiem, że da się to jednorazowo przełknąć.

  16. Powrót do góry    #5461
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Korea uczestniczy w dyskusji, pomijam fakt czy ma rację czy nie. A tu wpada gość po to, żeby tylko szpilkę wbić. To jest troll.

    Zabovsky, nie wiem czy żartujesz czy co tam. Przecież nie Koreę cytowałem.
    W takim razie sorry, myślałem, że odpowiadasz mrozowi aby ignorował koreę. My mistake.

  17. Powrót do góry    #5462
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2009
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Mildura, rany Julek! Ale niech wnoszą coś do dyskusji według zasady: słowa są srebrem a milczenie złotem
    nie wiem o co tyle hałasu, przecież nie wmówicie kibicom całej Polski, że jesteście męczennikiem ligi od 2009roku, jeżeli ktoś pisze o jakiejś passie robienia Torunia w bambuko, to sorry, ale ma raczej niezbyt równo pod sufitem, chyba, że sobie żartował, a jesli tak, to dowcip ma wyjątkowo ciężki. Torunianie, przeczytajcie sobie ostatnie wpisy Waszego ziomka Kaioha, one są chyba najbardziej wymowne, krótko mówiąc, jeśli stawia się na walkę na torze (gnoju, kartoflisku, bagnie, błocie) to uwierzcie, że ugra się znacznie więcej, aniżeli wtedy gdy za najwyższy cel stawia się "eliminowanie" przeciwnika poza torem, przykład roku ubiegłego, jak i ostatnia niedziela powinny wystarczyć. Mam nadzieję, że Cieślak i świta złoją Wam dupsko i znajdziecie się tam gdzie Wasze miejsce, czyli poza podium
    Ostatnio edytowane przez mrozu ; 18-09-2012 o 01:16

  18. Powrót do góry    #5463
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    mrozu

    Zaraz Cię nazwą trolem, bo to nie jest po toruńskiej myśli.
    Powtarzam, bo sporo się uzbierało w ostatnich latach: większość afer poza torem jest związana z toruńskim środowiskiem.
    Każdy jest winny tylko nie Toruń, ale jednak mianownik jest ten sam.
    Dziwne trochę.
    Można wytłumaczyć jeden incydent, ale co mecz jest jakiś toruński przewał.
    To nie jest śmieszne, to jest już żenujące.
    Wiedzą o tym w ZG, Lesznie, Czewie, Rzeszowie, Tarnowie, Wrocławiu WTF kto następny będzie ofiarą torunskiego skomlenia?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 18-09-2012 o 01:40
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #5464
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    Żeby nie było do końca laurkowato, wkurzyli mnie

    1. wszyscy kibice wysypujący się wczoraj z Motoareny, nikt mi nie dał przejechać (tak, byłem)
    Ile wyjezdzales ze stadionu? Mi to w zeszlym roku zajelo 45 min.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    2. wasz prezydent, który okazał się totalnym kmiotowatym przygłupem, w pomeczowym wywiadzie w radiu PIK jadąc po Tarnowie niczym po burej suce (najbardziej po Cieślaku), w piękny sposób pokazując, jak przez ogólne zaplucie wychodzi zupełny brak pojęcia na temat naszego sportu

    Tym niemniej, pzdr

    Chyba goscia polubie,choc zadluzyl Torun niemilosiernie.


    Cytat Zamieszczone przez mrozu Zobacz posta
    nie wiem o co tyle hałasu, przecież nie wmówicie kibicom całej Polski, że jesteście męczennikiem ligi od 2009roku, jeżeli ktoś pisze o jakiejś passie robienia Torunia w bambuko, to sorry, ale ma raczej niezbyt równo pod sufitem, chyba, że sobie żartował, a jesli tak, to dowcip ma wyjątkowo ciężki. Torunianie, przeczytajcie sobie ostatnie wpisy Waszego ziomka Kaioha, one są chyba najbardziej wymowne, krótko mówiąc, jeśli stawia się na walkę na torze (gnoju, kartoflisku, bagnie, błocie) to uwierzcie, że ugra się znacznie więcej, aniżeli wtedy gdy za najwyższy cel stawia się "eliminowanie" przeciwnika poza torem, przykład roku ubiegłego, jak i ostatnia niedziela powinny wystarczyć. Mam nadzieję, że Cieślak i świta złoją Wam dupsko i znajdziecie się tam gdzie Wasze miejsce, czyli poza podium
    Jeszcze gdybys napisal co takiego zrobilismy aby wyeliminowac przeciwnika poza torem to bylbym w stanie to przelknac a tak to tylko walisz ogolnikami i wlasciwie nie ma sie do czego odniesc.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-09-2012 o 07:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #5465
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wiedzą o tym w ZG, Lesznie, Czewie, Rzeszowie, Tarnowie, Wrocławiu WTF kto następny będzie ofiarą torunskiego skomlenia?
    Gorzów

  21. Powrót do góry    #5466
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Gorzów
    najpierw jeszcze raz Tarnów

  22. Powrót do góry    #5467
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Panowie - z tym narzekaniem i zwalaniem wszystkiego na Waszego "wiecznego pecha" poczekałbym jeszcze do niedzieli !

    Po pierwsze - do weekendu może się wiele wydarzyć (oby nie!!), łącznie z kontuzjami, spóźnieniami na samolot, sraczkami i innymi przypadłościami

    Po drugie - niewykluczone, że Ryan pojedzie, a jeśli nawet nie, to zestaw startowy w Z/Z - Ward/Holder/Miedziński/Pulczas nie rokuje wcale tragedii na MA !

    Po trzecie - do tych wszystkich, którzy tak radykalnie postrzegają tę sytuację jako "wydymany Apator" : Co byłoby, gdyby np. Ryan nie doznał kontuzji, a w MIMP złamał rękę Janowski i Tarnów pojechałby bez Vaculika i bez Maćka?! Czy nie mieliby prawa czuć się oszukani, niesprawiedliwie pozbawieni szans awansu?!

    To co się wydarzyło na MA, to swego rodzaju wypadek przy pracy - sędzia oraz działacze Apatora i Unii pogubili się totalnie i teraz niestety każdy musi wypić piwo, którego naważył, bo co jeśli:

    Cieślak znał przepis, policzył KSM i tak jak go tu przedstawiacie "wydymał Apator", ale co jeśli Stępniewski również wiedział, że Unia mogłaby jechać i to z Gregiem, ale pomyślał: "Sędzia daje walkower, Cieślak się podpisze i mamy finał pewny, odwołania nie będzie " ??? Może wiedzieli obaj, może nie wiedział nikt, może wiedział tylko jeden z nich.... Jednak wszystko jest MOŻE, a każdy jak ze Smoleńskiem - forsuje "swoją prawdę", aby umocnić argumentację.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  23. Powrót do góry    #5468
    Stały bywalec Awatar tonqister
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Panowie jestem zapalonym fanem Apatora ale rzadko wypowiadam sie na tym forum. Mam tylko jedno zapytanie. Co sie wydarzy w przypadku złożenia przez Apator odwołania od decyzji. Ma na to 14 dni. Czy mecz będzie ponownie przełożony co jest nam na korzyść. Wie ktoś jak to interpretować?
    Pzdr all prawdziwych kibiców

  24. Powrót do góry    #5469
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Panowie jestem zapalonym fanem Apatora ale rzadko wypowiadam sie na tym forum. Mam tylko jedno zapytanie. Co sie wydarzy w przypadku złożenia przez Apator odwołania od decyzji. Ma na to 14 dni. Czy mecz będzie ponownie przełożony co jest nam na korzyść. Wie ktoś jak to interpretować?
    Pzdr all prawdziwych kibiców
    Jeżeli Apator złoży odwołanie to zostanie ono rozpatrzone na 99,9% negatywnie i pojedziemy w niedzielę. Nikt chyba nie wierzy w to, że SE pociągnie ten cyrk dalej i zmieni kolejny raz decyzję . Moim zdaniem składanie odwołania jest kompletnie bezcelowe, chyba, że ktoś chce zyskać na czasie (nie wiem ile dni ma SE na rozpatrzenie odwołania), ale podejrzewam, że granie na czas nie uda się - sprawa jest przemaglowana z każdej strony i rozpatrywanie ewentualnych odwołań nie będzie czasochłonne


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  25. Powrót do góry    #5470
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez tonqister Zobacz posta
    Panowie jestem zapalonym fanem Apatora ale rzadko wypowiadam sie na tym forum. Mam tylko jedno zapytanie. Co sie wydarzy w przypadku złożenia przez Apator odwołania od decyzji. Ma na to 14 dni. Czy mecz będzie ponownie przełożony co jest nam na korzyść. Wie ktoś jak to interpretować?
    Pzdr all prawdziwych kibiców
    mają 14 dni, co nie znaczy że nie zrobią tego w 15 minut. byłem przekonany, że zonk wynikał ze złej interpretacji niejasnego przepisu. okazało się, że Lis się pomylił i tej wersji trzymają się wszyscy, więc nie będzie to specjalnie trudne. pytanie, jak pomylić się może aż tyle osób jest zagadką sezonu. sędzia, no może, nie raz to czynią. ale żeby razem z nim cały sztab UT? który dzięki takiej decyzji miał skończyć sezon/odpaść z walki o złoto... i cały sztab toruński? który finansowo/wizerunkowo dostał w dupę. cyrk.

    jeszcze jedna rzecz: zawsze uważałem, że Adiemu Cieślak jest potrzebny jak woda rybie. dziś dalej tak uważam, ale jeśli miałoby to nastąpić to lepiej niech Adrian szuka go poza Toruniem. większego hipokryty i chama nie znam. sam latał po prośbie z oświadczeniem i płakał w którą stronę idzie polski żużel w niedziele... żeby w poniedziałek nagrzać się jak szczerbaty na suchary na czwartkowy termin. teraz? przekręt, nie komentuje, ma żal, że regulaminu nie wykorzystał i pojedziemy w pełnych składach. cieszę się, że nikt mu niczego w niedzielę nie podpisał... można wyjść ze wsi, wieś z człowiek nie wyjdzie nigdy. jaja z walkowerem Wrocka, leżeniem na torze, karetkami, oświetleniem, pokasływaniem... każdy w polskim żużlu musi sobie wytatuować i podkreślić wężykiem. to się nie zmieni.

  26. Powrót do góry    #5471
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Prawda jest taka że przy tym całym żyżlowym burdlu polska liga piłkarska wygląda na wyjątkowo profesjonalną ,a PZPN to przy naszych włądzach ,,wujek z zagranicy ...,,
    Wszystkich można wrzucić do jednego worka ,a Apator ze swoimi zagrywkami znajdował by się gdzies na jego dnie.I na nic tu się zda opinia większosci z Was że to niesprawiedliwe ...większośc żużlowej polski ma o tym szlachetnym ,ambitnym ,bezwpływowym ,zawse jadącym fair i z duchem sportu według oczywiście Was klubie zdecydowanie odmienne zdanie wyrobione na przestrzeni ostatnich kilku lat .

  27. Powrót do góry    #5472
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Prawda jest taka że przy tym całym żyżlowym burdlu polska liga piłkarska wygląda na wyjątkowo profesjonalną ,a PZPN to przy naszych włądzach ,,wujek z zagranicy ...,,
    Wszystkich można wrzucić do jednego worka ,a Apator ze swoimi zagrywkami znajdował by się gdzies na jego dnie.I na nic tu się zda opinia większosci z Was że to niesprawiedliwe ...większośc żużlowej polski ma o tym szlachetnym ,ambitnym ,bezwpływowym ,zawse jadącym fair i z duchem sportu według oczywiście Was klubie zdecydowanie odmienne zdanie wyrobione na przestrzeni ostatnich kilku lat .
    na Ciebie już chyba nikt nie ma siły... trzeba zawołać Wujka Staszka.

  28. Powrót do góry    #5473
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Pedrosio jesteś jak zwykle nieoceniony. A gdzie byłaby twoja Unia? To wasz klub jako jedyny został pozbawiony mistrzostwa za wałki w meczu.
    Co do burdelu w SE zgadzam się w pełni. Gdyby liga była bardziej rozbudowana, klubów było 4xwięcej to ta ekipa w marynarkach rozwaliłaby wszystko w drobny mak. A że tak się jeszcze nie stało to tylko zasługa małej ilości ośrodków tego sportu w Polsce.

  29. Powrót do góry    #5474
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    I na nic tu się zda opinia większosci z Was że to niesprawiedliwe ...większośc żużlowej polski ma o tym szlachetnym ,ambitnym ,bezwpływowym ,zawse jadącym fair i z duchem sportu według oczywiście Was klubie zdecydowanie odmienne zdanie wyrobione na przestrzeni ostatnich kilku lat .
    No to mniej więcej tak jak w przypadku Waszym, Waszego ukochanego gnojowiska na torze, Waszego umierającego za Unię idola itepe

    Więc jeżeli jesteśmy w oczach żużlowej Polski na jakimś dnie, to na pewno nie jesteśmy na nim sami bracie
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  30. Powrót do góry    #5475
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Przecież napisałem ,że wszystkich można wrzucić do jednego worka ...

    ps . Kowajanko ,podobno Niemcy chcą złożyć zażalenie na źle przygotowane pole do bitwy pod Grunwaldem ...

  31. Powrót do góry    #5476
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Panowie, idąc tym tokiem to... wszyscy jesteśmy na jakimś tam dnie:

    Apator z frajerstwem

    Leszno z Jozinem

    Gorzów z Komarem

    Tarnów z aferą Ułamka i Kaspera

    Rzeszów - prowincja speedway'a

    Wrocław z Klocową

    Bydgoszcz z zaległosciami

    Gdańsk - personalnie

    Zielona z pajacującym Dowhanem


    Żużel to sport prowincji nie z powodu ilości kibiców, ale z powodu tego, że ludzie z prowincji mentalnych mają w nim najwięcej do powiedzenia, lub też krzyczą najgłośniej (vel. "byznesmeny" pokroju Dworaka i Komara, "polytyki" pokroju Dowhana itd.)


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  32. Powrót do góry    #5477
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Panowie, idąc tym tokiem to... wszyscy jesteśmy na jakimś tam dnie
    bo to duże bagno jest, a klubów mało. co jakiś czas ktoś głowę nad powierzchnie wychyli, ale zaraz go wszyscy za nogi złapią i ściągną na właściwy poziom.

  33. Powrót do góry    #5478
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O, to właśnie Dlatego mamy o czym pisać

    Kingpin, aż tak dobry to nie jestem, bodaj kwadransik - ale nie z parkingu, tylko ledwie zdążyłem zjechać z szosy na dojazdówkę do stadionu, zalały mnie watahy tych i owych, dzięki czemu poczułem się jakbym wpadł w sam środek jakiejś libijskiej rewolucji

  34. Powrót do góry    #5479
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Zgoda Savage ....ale z tego wszystkiego najbardziej bym nie chciał leżeć na dnie przez swoje ,,frajerstwo ,,hehe

    do wymienianki dolnej doliczył bym światowca Stępnia ,elokwentnego ,sprawiedliwego ynteligenta ,który w szafce ma kalosze z wystającą do kolan słomą obrazujące jego prawdzwe oblicze ...Tak naprawdę to nie wychodzi mu nic ani bycie sprawiedliwym tego żużlwego świata ,ani bycie cwaniakiem ,generalnie nieudacznik ,który doskonale będzie się wtapiał swą osobą na stanowisku Preseza SE ,afiszując ten burdel swym obliczem

  35. Powrót do góry    #5480
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Zgoda Savage ....ale z tego wszystkiego najbardziej bym nie chciał leżeć na dnie przez swoje ,,frajerstwo ,,hehe
    Wypisałem "frajerstwo" bo pisałem "na szybkości", gdyby się nad tym zastanowić, to nie wiem, czy Apator to "frajerski" klub. Wielu torunian tak pisze, więc odniosłem się do tego.

    do wymienianki dolnej doliczył bym światowca Stępnia ,elokwentnego ,sprawiedliwego ynteligenta ,który w szafce ma kalosze z wystającą do kolan słomą obrazujące jego prawdzwe oblicze ...Tak naprawdę to nie wychodzi mu nic ani bycie sprawiedliwym tego żużlwego świata ,ani bycie cwaniakiem ,generalnie nieudacznik ,który doskonale będzie się wtapiał swą osobą na stanowisku Preseza SE ,afiszując ten burdel swoją osobą ...
    I właśnie to co piszesz jest najlepszym przykładem tego, że wszyscy w tym bagnie są. Kiedy tylko można sprowadzić dyskusję do poziomu wzajemnych "docinek klubowych", można w odniesieniu do każdej drużyny szastać kwiatami takimi jak powyżej o Stępniu, o wekslach w Unii Tarnów, o kaloszach Dworaka, o cygarze Komara, różowej koszuli itd. - takie to środowisko jak wieś trochę - każdy każdego zna, każdy pod każdym kopie doły, każdy patrzy jak drugiemu dopier.dolić, a potem przychodzi "niedzielna msza", poklepywanie po ramionach i uśmiechy do kamery i znów nastaje poniedziałek (co widać na wszystkich portalach)...


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  36. Powrót do góry    #5481
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Kto rozpatruje i w jakim trybie odwolanie od decyzji? Czy mozna ja zlozyc na 30 min przed meczem i mecz odwolac z tego powodu?

    Poprostu fantastyczny syf. Przypomina mi sie walka pudziana z thomsonem i slowa tego drugiego "WHAT A FKIN JOKE!". Mielismy cala druzyne po dlugich treningach w niedziele, a teraz bedziemy mieli ryana z polamana reka i holdera dzien po GP. Wszystko przez bledy kazdej ze stron. Wedlug mnie najbardziej winnym jest sedzia, pozniej kierownictwo tarnowa, a pozniej kierownictwo torunia. Za to najbardziej poszkodowanymi sa kibice, druzyna z torunia i pewnie sedzia. Za to lysa pala pajacowac bedzie. Walkower byl niesprawiedliwy, a powtorka jest sprawiedliwa? Tez nie. Ciekawi mnie, co by sie stalo w przypadku pozwu zbiorowego. Kazdy kibic stracil wiecej badz mniej na tej sprawie. Swoja droga nie tylko kibice z Tarnowa zapierdzielali przez pol polski na mecz. Ich jednak decyzja o powtorzeniu meczu bardziej satysfakcjonuje niz mnie...

  37. Powrót do góry    #5482
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Ale przynajmmniej Stepniewski na czele SE wezmie odwet na Unii Leszno za zeszłoroczny półfinał SE i zaleje betonem Smoka na wiek wieków heheh


    Mecz w niedziele . Póki co spawamy Sullivana.....a jeszcze sporo zawodów do tego dnia. Mam nadzieje ze wiecej "niespodzianek" nie bedzie

  38. Powrót do góry    #5483
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    SAvage, czy Ty w ogóle jadasz ?

    Daj już spokój Piernikom, chyba wystarczająco wycierpieli

  39. Powrót do góry    #5484
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Oczywiście, że jadam, sypiam także
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  40. Powrót do góry    #5485
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Ale przynajmmniej Stepniewski na czele SE wezmie odwet na Unii Leszno za zeszłoroczny półfinał SE i zaleje betonem Smoka na wiek wieków heheh
    Wystarczy że pojawi się na tym niczym nie zasłużonym stanowisku a już cały żużlowy polski swiat zostanie ,,zalany betonem,,
    Nie zapominaj że my to rolniczy naród .Wystarczy dobry kultywator ,po czym poprawka pługiem ośmioskibowym , brona ,lekkie drapanie szczoteczką i znowu mamy kupę w majtach Rayana ....

  41. Powrót do góry    #5486
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Wystarczy że pojawi się na tym niczym nie zasłużonym stanowisku a już cały żużlowy polski swiat zostanie ,,zalany betonem,,
    Nie zapominaj że my to rolniczy naród .Wystarczy dobry kultywator ,po czym poprawka pługiem ośmioskibowym , brona ,lekkie drapanie szczoteczką i znowu mamy kupę w majtach Rayana ....
    Wokalistka Rayana to moze i by miała kupe a majtkach na Smoku.....ale nie waleczny ryczerz zakonu Ryan S.

    W niedziele tor równy jak stół. Nadgarstki pospawane. Startowcy na pokład !!

  42. Powrót do góry    #5487
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Wystarczy że pojawi się na tym niczym nie zasłużonym stanowisku a już cały żużlowy polski swiat zostanie ,,zalany betonem,,
    Nie zapominaj że my to rolniczy naród .Wystarczy dobry kultywator ,po czym poprawka pługiem ośmioskibowym , brona ,lekkie drapanie szczoteczką i znowu mamy kupę w majtach Rayana ....
    Wydaje mi się, że wystarczy jak wymienicie waszego taktyka z niespełnionymi ambicjami oraz zdziadziałego Prezesa. Wtedy w Unii będzie ok jak za czasów naszych finałów w 2007,2008. Mi się wydaje, że u nas po wymianie Stępnia też powinno się ruszyć do przodu. Szczególnie w kwestii narzekania i płakania...

    A na tym waszym "torze" Ryan ze łzami w oczach przywiózł:
    2011 PO : Ryan Sullivan 3,3,2,3,1,2-14

  43. Powrót do góry    #5488
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Startowcy na pokład !!
    W końcu Okoniewski w barwach Apatora
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  44. Powrót do góry    #5489
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Widzę że nigdy nie skończycie z tym zaciągiem z regionu leszczyńskiego . Kryjom ,teraz Okoniewski a za rok Balinski ....


    Oracle..

    Wiesz może w przypadku Krzycha Kuczwalskigo ,Stacha Miedzińskiego ,Deredzińskiego i innych tego pokroju można by mówić o niespełnionych ambicjach ...ale nie w przypadku naszego Romana .U niego występuje inny problem .Z całym szacunkiem ,ale tacy ludzie poradziliby sobie na trenerce w latach 90 .Teraz natomiast trzeba myśleć prowadząc zespół bo tyle zawiłości ,a z tym u większosci naszych i waszych i ichnich przekwalifikowanych gladiatorów daleko na bakier .

  45. Powrót do góry    #5490
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    W całym tym zamieszaniu wszystkim umknęło, że Greg co jak co ale powinien zostać ukarany mandacikiem bo godzina piętnaście z pod lotniska na stadion to tylko pogratulować szybkości.
    Piszę to w formie żartu żeby nie było

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •