Strona 98 z 147 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,366 do 4,410 z 6605

Wątek: Apator Toruń 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4366
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Ja tam się już wolę w tej kwestii nie wypowiadać. Ostatnio parę razy się pomyliłem i teraz sam już nie wiem. Uważam jednak, że warto jeszcze w tym meczu postawić na Ząbika (choć trudno to jakkolwiek sensownie i merytorycznie uzasadnić).
    Jeśli chodzi o młodych to szkoda "starego" Przedpełskiego ale tu właśnie wiek jest problemem. Pozostaje Paweł, który przebłyski ma. Musi mieć tylko więcej okazji do startu. To przecież on ma zostać zmiennikiem bliźniaków w 2014, póki co.
    Mecz zapowiada się nudnawy ale wcale nie musi taki być. Może faktycznie odstawienie Sullego od składu dało by mu do myślenia?

    Aerie - porzuć proszę już westchnienia do Sałatki, to już raczej zamknięta księga w Unibaxie.

  2. Powrót do góry    #4367
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Oj tam zaraz mam porzucać
    Moje westchnienie było specjalnie z dedykacją dla Franka, którego zdanie na temat każdej Sałatki jest znane i niezmienne 24/dobę bez względu na wynik...
    Żebym nie wyszła na jakiegoś antykarola dodam, że moim zdaniem od żadnego z tych panów już raczej niewiele zależy dlatego nie ma się co spinać, ani licytować ich tegorocznych wyczynów.

  3. Powrót do góry    #4368
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Ale zawsze to dobry powód aby wywołać zamierzoną reakcję

    A propos meczu - czy planujecie jakieś pifko w ogródku?

  4. Powrót do góry    #4369
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Pytanie do krzyzackiej braci.

    Korzystajac z pobytu w PL wybieram sie jutro na stadion. Czy ktos orientuje sie czy moge zabrac na trybuny aparat typu lustrzanka i cyknac kilka fotek? Nie moge jakos znalezc regulaminu na stronie.

  5. Powrót do góry    #4370
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Co wolno, a czego nie wolno wnosić reguluje chyba ustawa o bezpieczeństwie podczas imprez masowych chociaż nie jestem do końca pewien. Wracając do Twojego pytania to raczej nikogo nie pogięło jeszcze do tego stopnia aby zabraniać ludziom wnosić aparaty fotograficzne, więc bez obaw.

  6. Powrót do góry    #4371
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    raczej nie powinno byc problemu z wniesieniem aparatu, ale w zeszlym roku na jednym z meczow( nie pamietam z kim) ze ochrona czepiala sie jesli ktos mial aparat
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  7. Powrót do góry    #4372
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Co wolno, a czego nie wolno wnosić reguluje chyba ustawa o bezpieczeństwie podczas imprez masowych chociaż nie jestem do końca pewien. Wracając do Twojego pytania to raczej nikogo nie pogięło jeszcze do tego stopnia aby zabraniać ludziom wnosić aparaty fotograficzne, więc bez obaw.
    U nas na szczęście jeszcze nie pogięło, ale pytaniu się nie dziwię, gdyż spotkałem się już z taką sytuacją. W 2004r w Spodku przy okazji meczu Polska - NHL na bilecie było wysmarowane tłustym drukiem: zakaz wnoszenia aparatów fotograficznych...

  8. Powrót do góry    #4373
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    OK dzięki, pytam bo na przykład na Euro nie wolno było wnosić dużych aparatów. A więc spróbuję.

    Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2
    #GetWellDarky

  9. Powrót do góry    #4374
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Dziś o 16:10 browarek w ogródku. Pijących i ewentualnie też nie pijących wraz z Mhsolem serdecznie zapraszamy.

  10. Powrót do góry    #4375
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Powiem tak - po dzisiejszych cyrkach w Gorzowie jesten prawie pewny zwycięstwa Leszna w starciu z Tarnowem.
    Dzisiejszy mecz (ten w Toruniu) - pomimo wyniku całkiem fajny. Martwi mnie jedynie postawas Darka - startował jak ostatnia sirota - dwa motocykle za wszystkimi, a na trasie jakichś fikołków też nie wyczyniał...

  11. Powrót do góry    #4376
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Powiem tak - po dzisiejszych cyrkach w Gorzowie jesten prawie pewny zwycięstwa Leszna w starciu z Tarnowem.
    Hmmm, a co by to miało dać Cieślakowi ? Przecież w ten sposób może szybko spaść z Unia T. na 2 lub 3 miejsce.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #4377
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    mhsol - a kto powiedział, że Toruń musi być w czwórce koniecznie kosztem Leszna i odwrotnie? W Zielonej bałbym się poważnie meczu z Gorzowem. To, że udawało im się tyle lat z rzędu jeszcze nie oznacza spacerku. A zlekceważenie może się odbić mocną czkawką. Gorzów ma coś do udowodnienia. Przypominam też, że Toruń jeszcze pojedzie w Zielonej - macie wszystko we własnych rękach bez oglądania się na innych
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  13. Powrót do góry    #4378
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Po dzisiejszej wygranej Gorzowa walka oczwórkę odbędzie się między Lesznem i Toruniem. Co woli Cieślak - porozbijaną Unię czy Toruń, który na wyjeździe go trochę postraszył? Przeanalizujcie pozostałe spotkania i wszystko stanie się jaśniejsze. Tarnów nie straci 1 miejsca a Gorzów nie ma u siebie już z kim przegrać .

    PS: To tylko moje domysły, bez ciśnienia...
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 22-07-2012 o 23:09

  14. Powrót do góry    #4379
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Sobie trochę policzyłem - kluczowe dla Was jest najbliższe spotkanie w Bydgoszczy - musicie wygrać, by nie oglądać się na inne wyniki...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  15. Powrót do góry    #4380
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Powiem tak - po dzisiejszych cyrkach w Gorzowie jesten prawie pewny zwycięstwa Leszna w starciu z Tarnowem.
    Dzisiejszy mecz (ten w Toruniu) - pomimo wyniku całkiem fajny. Martwi mnie jedynie postawas Darka - startował jak ostatnia sirota - dwa motocykle za wszystkimi, a na trasie jakichś fikołków też nie wyczyniał...
    Na moje to Leszno ma łatwiejszy kalendarz niż Toruń. Ale żeśmy sobie sami ten los zgotowali. Następna kolejka już nam dużo powie - wygrana Leszna z Tarnowem i Torunia w Bydgoszczy, lub porażki obu drużyn prokurują dalszą walkę i nerwowe liczenie dalszych punktów. Każde inne rozstrzygnięcie powoduje, że wyłoni się zdecydowany lider. Na dziś szanse Leszno - Toruń na czwórkę oceniam 60:40 dla Leszna.
    Mi się tam Darek podobał, w XIV biegu sędzia puścił Nermarka z toczonego i Darek nie miał szans (jedyna wygrana indywidualna gości).
    A na to piwo to bym wpadł... następnym razem musicie szybciej godzinę zapodać
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  16. Powrót do góry    #4381
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    dla lysego wybor chyba prosty. Ekipa placzkow z Miedzinskim na czele, to dla niego pikus i wymarzony rywal. Zabawa zaczyna sie na serio. Szkoda glupio potraconych punktow.

    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  17. Powrót do góry    #4382
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Przecież jeszcze niedawno w tym wątku po jednym z meczów były intelektualne szarże mówiące coś o drugim miejscu dla Apatora i o tym że Unia o play -off będzie walczyłą z lubuskim .....a tutaj czytam że 60-30 dla Leszna ?

    Uważam ,że z P0(a tfuuuu.) wyleci Falubaz .Za tydzień przegra z Gorzowem za dwa z nami .Nam natomiast PO załatwi wygrana we Wrocławiu.

  18. Powrót do góry    #4383
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    W Bydzi ugramy co najwyzej bonus.
    W metamorfoze Sullego na wyjazdach nie wierze,choc chciabym sie mylic.
    Czworke mozemy jednak jeszcze wydrzec.

    Bez niespodzianek, najbardziej realny wariant:
    Tarnow - 39
    Gorzow - 30
    Falubaz - 29
    Torun -27
    Unia - 26

    Tarnow wygrywa wszystko do konca rundy i jesli nie zalicza jakiejs wpadki np w Lesznie wariant jak najbardziej realny.Wszyskie bonusy.
    Gorzow porazka w Zielonej i Toruniu.Zgarniaja wszystkie bonusy
    Falubaz u siebie wygrywa wszystko,porazka w Lesznie i w Tarnowie.Bonusy na Lesznie,Toruniu i Bydgoszczy.
    Apator wygrywa wszystko u siebie i w Gdansku.Porazka w Bydzi i Zielonej.Bonus na Bydzi,Rzeszowie,Gdansku.
    Unia wygrywa u siebie z Rzeszowem i Falubazem.Porazka u siebie z Tarnowem,we Wroclawiu i Czestochowie.Bonus na Rzeszowie,Sparcie i Czestochowie

    Oczywiscie tak nie bedzie,bo byloby to zbyt proste.
    Niespodzianki bede a tych blizej jest jednak Unia L.
    Ich zwyciestwo z Tarnowem czy w Czestochowe a nawet we Wroclawiu jest jednak bardziej prawdopodobne niz nasze w Bydzi czy Zielonej.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-07-2012 o 09:26
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #4384
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    http://www.espeedway.pl/news,adrian_...,55572,12.html
    Opery mydlanej pt. "Mam nowy silnik" - ciąg dalszy
    Widać jednak że Adik się ogarnął i zasuwał aż miło. Wiadomo - rywal pozwalał, ale na trasie był megaszybki - NCD!

    Dobra - trza teraz jechać i złoić skórę braciom mniejszym
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 23-07-2012 o 09:34

  20. Powrót do góry    #4385
    Użytkownik Awatar Karlg
    Dołączył
    15-09-2010
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Nie żebym się czepiał po wygranym meczu, ale ostatnio taktyka naszego sztabu trenerskiego mnie trochę dziwi. O ile jeszcze zastępowanie Sullivana to bardzo dobry pomysł, o tyle nie wiem czemu nie dali szansy w nominowanych Karolowi? Przecież jechał całkiem nieźle. Spokojnie można było odstawić Holdera, który miał komplet. W 14 puścić np. Warda z Ząbikiem, a w 15 Pulczasów. Adrian chyba focha by nie strzelił, gdyby go zmienili w ostatnim biegu.

    Co by jednak nie było, warto odnotować, że Ząbik zanotował pierwszy w tym sezonie bieg wygrany 5:1. I to nie z byle kim. Co prawda Grisza w tym meczu miotał się mocno, to jednak jest on jeźdźcem z wysokiej półki.

  21. Powrót do góry    #4386
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W Bydzi ugramy co najwyzej bonus.
    W metamorfoze Sullego na wyjazdach nie wierze,choc chciabym sie mylic.
    Czworke mozemy jednak jeszcze wydrzec.

    Bez niespodzianek, najbardziej realny wariant:
    Tarnow - 39
    Gorzow - 30
    Falubaz - 29
    Torun -27
    Unia - 26

    Tarnow wygrywa wszystko do konca rundy i jesli nie zalicza jakiejs wpadki np w Lesznie wariant jak najbardziej realny.Wszyskie bonusy.
    Gorzow porazka w Zielonej i Toruniu.Zgarniaja wszystkie bonusy
    Falubaz u siebie wygrywa wszystko,porazka w Lesznie i w Tarnowie.Bonusy na Lesznie,Toruniu i Bydgoszczy.
    Apator wygrywa wszystko u siebie i w Gdansku.Porazka w Bydzi i Zielonej.Bonus na Bydzi,Rzeszowie,Gdansku.
    Unia wygrywa u siebie z Rzeszowem i Falubazem.Porazka u siebie z Tarnowem,we Wroclawiu i Czestochowie.Bonus na Rzeszowie,Sparcie i Czestochowie

    Oczywiscie tak nie bedzie,bo byloby to zbyt proste.
    Niespodzianki bede a tych blizej jest jednak Unia L.
    Ich zwyciestwo z Tarnowem czy w Czestochowe a nawet we Wroclawiu jest jednak bardziej prawdopodobne niz nasze w Bydzi czy Zielonej.
    Mi wyszło troszeczkę inaczej:
    Tarnów- 37
    Gorzów - 32
    Z.G - 29
    Leszno - 28
    Toruń - 27

    Tarnów - przegrywa w Lesznie, bonus jedzie z nimi, pozostałe mecze wszystko za 3pkt,
    Gorzów - tak samo jak u Ciebie - porażki w Zielonej i u Was, bonusy wszystkie dla Stali. Nie wiem tylko czemu wyszło Ci, że Stal kończy ligę z 30 oczkami.
    Z.G - powtórka z ,,kingpina''
    Leszno - Wygrywa u siebie wszystko bez bonusów na Tarnowie i Falubazie, zwycięstwo w Czewie, porażka we Wrocławiu, bonusy na Czewie, Rzeszowie, Wrocku i Włókniarzu
    Toruń - i znów to samo co u Ciebie

    reasumując
    Chyba wszystko zależy od meczu : Unia - Unia. Zwycięstwo leszczyńskiej młodzieży przedłuży nasze szanse i uatrakcyjni końcówkę ligi jeszcze bardziej. Ewentualna porażka ustawi pierwszą czwórkę, która się już raczej nie zmieni.

    Robi się naprawdę ciekawie. Szkoda tylko tej wczorajszej ,,Cieślakowej układanki'' bo byłoby jeszcze ciekawiej. Niestety Narodowy z takich ,,zagrywek'' jest znany....
    Ostatnio edytowane przez welna ; 23-07-2012 o 10:29

  22. Powrót do góry    #4387
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Takie zmiany nie mogą być podejmowane ot tak sobie zwłaszcza w przypadku, gdy chce się zmienić zawodnika z kontraktem profesjonalnym na zawodnika z kontraktem amatorskim lub prawie amatorskim. Wystarczy przeliczyć sobie, że dwa oddane biegi to dla profesjonalisty 5-6 punktów mniej, to ile to będzie mniej u niego w kasie,
    lub ile to klub będzie musiał mu wypłacić na zasadzie rekompensaty? Ot - to nie piłka nożna....
    Karol w Tarnowie nie jechał nic, tutaj coś mu wychodziło (choć przeciwnik był jaki był), pytanie pozostaje nadal aktualne, kto na Bydgoszcz - Karol, czy Czerwińki,
    który gdzieś tam w jakimś turnieju ładne punkty zrobił i dość dobrze prezentuje się na treningach.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  23. Powrót do góry    #4388
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Mnie się zdaję, że obecnie tylko wygrana u braci mniejszych daje nam szansę na PO. Nie ma się więc co oglądać na innych, trzeba złoić dupsko tym spod Czarnowa i będzie git

  24. Powrót do góry    #4389
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    http://www.espeedway.pl/news,adrian_...,55572,12.html
    Opery mydlanej pt. "Mam nowy silnik" - ciąg dalszy
    Widać jednak że Adik się ogarnął i zasuwał aż miło. Wiadomo - rywal pozwalał, ale na trasie był megaszybki - NCD!

    Dobra - trza teraz jechać i złoić skórę braciom mniejszym
    Mógłby tak jeden z wielu swoich silników użyczyć Karolowi w imię solidarności zespołowej. Ząbik nabiera pewności siebie, zazwyczaj udaje mu się pokonywać łuki na raz,
    ale wydaje mi się, że jedzie cały czas na koziołkach. W następnych meczach nie będzie Szombierskiego i ciężko będzie dokulać się z jedynką.

  25. Powrót do góry    #4390
    Użytkownik Awatar Karlg
    Dołączył
    15-09-2010
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Takie zmiany nie mogą być podejmowane ot tak sobie zwłaszcza w przypadku, gdy chce się zmienić zawodnika z kontraktem profesjonalnym na zawodnika z kontraktem amatorskim lub prawie amatorskim. Wystarczy przeliczyć sobie, że dwa oddane biegi to dla profesjonalisty 5-6 punktów mniej, to ile to będzie mniej u niego w kasie,
    lub ile to klub będzie musiał mu wypłacić na zasadzie rekompensaty? Ot - to nie piłka nożna....
    Trochę racji może masz. Ale skoro Sullivan oddał (dobrowolnie czy z konieczności ?) 2 biegi to czy Holderowi jeden zrobiłby różnicę? Myślę, że raczej nie. I tak natrzaskał kasy za komplet w 4 startach, więc jedno czy dwa oczka więcej dziury w budżecie by mu nie zrobiły.
    Z Miedziakiem mogła być inna sytuacja, więc tu się nie będę upierał.

  26. Powrót do góry    #4391
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Każdy wariant jest możliwy. Następna niedziela bedzie bardzo wazna. Możliwe zarówno wygrane jak i porazki: Torunia, Leszna i Zielonej. Walka o 1/4 w Po będzie do ostatniej kolejki, oby "nie cudów", choć Unia jedzie pod Czestochowę. Leszno może przegrać z Tarnowem i Falubazem, ale może wygrać we Wrocławiu i Częstochowie. Tak więc do ostatniej kolejki nic nie bedzie pewne.

  27. Powrót do góry    #4392
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    A wy sie tak czepiacie Sulliego ale chłop ma nie lada zmartwienie, bo nasz ryanek myslał że Polska to Monaco i tu podatków płacic nie trzeba.
    Efekt US dowalił podobno 800 tys dopłaty i stąd jego zmartwiona mina w tym roku.

    P.S. wróbelki z mojego otoczenia ćwierkają że jak nasi awansują do play off ma nas wzmocnić taki jeden zawodnik ze śrdnia KSM 2,5 nomemk omen ten który jeszcze pożegnania nie miał.
    Tylko proszę nie piszcie mi że bredzę bo mam info z 1 ręki

  28. Powrót do góry    #4393
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    P.S. wróbelki z mojego otoczenia ćwierkają że jak nasi awansują do play off ma nas wzmocnić taki jeden zawodnik ze śrdnia KSM 2,5 nomemk omen ten który jeszcze pożegnania nie miał.
    Tylko proszę nie piszcie mi że bredzę bo mam info z 1 ręki
    A on trenuje jazdę na czymś innym niż traktor? Bo jeśli nie, to nie wiem gdzie tu wzmocnienie
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  29. Powrót do góry    #4394
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    A on trenuje jazdę na czymś innym niż traktor? Bo jeśli nie, to nie wiem gdzie tu wzmocnienie
    na motorze nie jeżdzi ale siłka i kondycha pracuje cały czas ,a patrząc na forme karola gorszy nie bedzie

  30. Powrót do góry    #4395
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    tusiexx is back

  31. Powrót do góry    #4396
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    na motorze nie jeżdzi ale siłka i kondycha pracuje cały czas ,a patrząc na forme karola gorszy nie bedzie
    lepszy pewnie też nie
    Jak to by miała być realna pomoc, to już powinien zacząć kręcić kółka i pojechać jeszcze w fazie zasadniczej chociaż 2-3 mecze.

    A ta 1 ręka to od strony Wiecha, czy od strony klubu?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  32. Powrót do góry    #4397
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Jak to by miała być realna pomoc, to już powinien zacząć kręcić kółka i pojechać jeszcze w fazie zasadniczej chociaż 2-3 mecze.
    Ooo..... Wrócił na tor Hamill.... to i może wrócić...
    A tak z drugiej strony, do wielkich derbów z naszymi sąsiadami kilka dni,
    a nikt z ich strony jeszcze nie założył wątku z tak szacownym wydarzeniem.
    We Wrocku Polonia pokazała się z całkiem dobrej strony... i w naszych rozważaniach
    oczywiście bierzemy pod uwagę, czy da się wywieźć jakieś punkty z Bydgoszczy,
    czy tylko bonus, czy... nawet tego bonusa się nie da... Dla mnie nadal mimo
    jak się wydaje formy, która poszła naszym chłopcom w górę brakuje odpowiedzi
    na pytania, jak tam pojedzie Ward, Sulli, Miedziak i bliźniacy... i kto będzie tym
    naszym piątym zawodnikiem....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #4398
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    P.S. wróbelki z mojego otoczenia ćwierkają że jak nasi awansują do play off ma nas wzmocnić taki jeden zawodnik ze śrdnia KSM 2,5 nomemk omen ten który jeszcze pożegnania nie miał.
    Damian Stachowiak!

  34. Powrót do góry    #4399
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jarro Zobacz posta
    Damian Stachowiak!
    Damian Celmer

    Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

  35. Powrót do góry    #4400
    Zbanowany
    Dołączył
    12-02-2009
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z racji zbliżających się wielkimi krokami 82 Derby Pomorza Kibice Apatora wychodzą z inicjatywą wspólnego przemarszu. Jak zawsze wybieramy się na ten arcyważny mecz pociągiem. Jednak tym razem nie planujemy zbiórki tradycyjnie na dworcu a...pod kościołem Garnizonowym na Pl. Św. Katarzyny przy Centrum Miasta.

    Kilka lat temu z powodzeniem przyjęła się akcja BIAŁA INWAZJA, która z sukcesem kontynuowana jest do dziś. Tym razem poza białymi koszulkami pokażmy jeszcze inną formę solidarności, jedności i wzajemnego wsparcia.

    Zbierzmy się tego dnia w jak największej liczbie i z głośnym śpiewem i okrzykami ruszmy w stronę Dworca Głównego. Postarajmy się aby emocje związane z odwieczną derbową wojną rozbudziły się już na długo przed meczem. Nikt nigdy nie wątpił w magię tych spotkań. Tak i my nie wątpimy w powodzenie tej akcji.

    Niezależnie czy jesteś z UF czy NF czy zasiadasz w młynie czy na strefie zielonej...po prostu przyjdź tego dnia na zbiórkę. Już niejednokrotnie udowadnialiśmy, że wspólnie możemy osiągnąć nawet wysokie cele. Bez jakichkolwiek podziałów wszyscy razem zbierzmy się na przemarsz przed białą inwazją. Pokażmy i tym razem, że pomimo niskiej frekwencji na stadionie, pomimo wielu represji i nagonki na kibiców NAS jest wielu...bo Apator TO MY !

    Info odnośnie BIAŁEJ INWAZJI:
    -Zbiórka- kościół Garnizonowy (Pl. Św. Katarzyny) godz. 14:00
    -Planowany odjazd pociągu godz. 15:47 TORUŃ GŁÓWNY
    -Przyjazd na Bydgoszcz-Leśne godz.16:41

    Mecz planowany jest na godzinę 18. Zatem po krótkim marszu na Sportową mamy czas aby spokojnie wejść na stadion i głośnym dopingiem kolejny raz udowodnić, że....DERBY DLA TORUNIA !
    www.krzyzacy.net
    http://krzyzacy.net/gfx/plakatderby.png

  36. Powrót do góry    #4401
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mi wyszło troszeczkę inaczej:
    Tarnów- 37
    Gorzów - 32
    Z.G - 29
    Leszno - 28
    Toruń - 27


    Gorzów - tak samo jak u Ciebie - porażki w Zielonej i u Was, bonusy wszystkie dla Stali. Nie wiem tylko czemu wyszło Ci, że Stal kończy ligę z 30 oczkami.

    Robi się naprawdę ciekawie. Szkoda tylko tej wczorajszej ,,Cieślakowej układanki'' bo byłoby jeszcze ciekawiej. Niestety Narodowy z takich ,,zagrywek'' jest znany....
    Gorzow : zgarniaja wszystkie bonusy czyli 5.Zwyciestwo u siebie z Czewa i Wrockiem.Czyli 5+4+21 ktore maja teraz i wychodzi 30.W Rzeszowie przegraja a Ty pewnie policzyles im za Rzeszow 3pkt zamiast jeden.W pierwszej wyliczance zapomnialem wspomniec o tej porazce.


    W Cieslakowe ukladanki wczoraj na torze w Gorzowie nie wierze.Meczyk moim zdaniem byl czysty i nie pierwszy raz druzyny maja cholerne problemy z ustawieniami motocykla.
    Dzieki nowym rurom takie przedstawienia beda czestsze.
    Stal spasowala sie na swoj tor w polowie zawodow i pozamiatala.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-07-2012 o 16:17
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #4402
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    A orientujecie się, czy bilety na derby będą dostępne w Toruniu ?

  38. Powrót do góry    #4403
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Łoł Tusiekx come back !!! - Wszyscy tu na forum wierzyli, że kiedyś powrócisz (nawet jeśli pod przebraniem ). Tego tu brakowało

    Spotkanie pod kościołem? Weźcie sztandar ze sobą (najlepiej i najbliżej z kościoła).
    Na dworzec macie około 3 km - zapewne większość nawet do dworca nie dojdzie (upał + paliwo wlane w siebie) ale pomysł sam w sobie ciekawy. Tyle, że moim zdaniem nie wypali ale z całą pewnością kolega "krzyżacynet" ma przed sobą świetlaną przyszłość w polityce, PR zaliczony na 5+

  39. Powrót do góry    #4404
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Kibice Elany też idą?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  40. Powrót do góry    #4405
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    W niedzielę trzeba będzie pójść pożegnać bataliony naszych "młynarzy" ruszających na front, pomachać białą chusteczką i pokłonić się sztandarom. Twierdzą nam będzie każdy próg...

  41. Powrót do góry    #4406
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Spotkanie pod kościołem? Weźcie sztandar ze sobą (najlepiej i najbliżej z kościoła).
    Na dworzec macie około 3 km - zapewne większość nawet do dworca nie dojdzie (upał + paliwo wlane w siebie) ale pomysł sam w sobie ciekawy. Tyle, że moim zdaniem nie wypali ale z całą pewnością kolega "krzyżacynet" ma przed sobą świetlaną przyszłość w polityce, PR zaliczony na 5+
    Co chcesz, niech maszerują. Jak dasz znać że podstawiasz auto, będzie pewnie więcej chętnych bo i do celu szybciej uda się trafić. Ale jednego się Howardzie od kolegi nauczyć musisz. Jeśli chcesz żeby na jakieś spotkanie ktoś ewentualnie przyszedł, zawiadomić należy odpowiednio wcześniej
    Twoje wystąpienie z zaproszeniem oceniam na 3=.

  42. Powrót do góry    #4407
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Bo to był taki spontan niespodziewajka Poprawię się next time, a teraz mam doła i idę spać. Poprawić mi humor mogą tylko w niedzielę aniołki jak pokonają te .... hierogryfy czy cóś

    ps. całe szczęście mamy tam swojego człowieka Robercik wierzymy w ciebie chłopie !!!

  43. Powrót do góry    #4408
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Robercik wierzymy w ciebie chłopie !!!
    tylko który? bo mamy dwóch...

  44. Powrót do góry    #4409
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Odnośnie rozważań co do 4ki. Wg mnie, jeśli nie wróci Dudek i to w dobrej dyspozycji - to poza 4ką skończy Falubaz, który będzie miał ciężko w meczach ze Stalą i Unibaxem i moim zdaniem co najmniej jeden z tych meczów przerżnie. Jest duża szansa, że już teraz, bo Gorzów im nie popuści za grosz, a po raz pierwszy od dawna, to ZG będzie pod presją w tych derbach, a i Gollobowi ten owal ostatnio mocno leżał.

    W Lesznie tradycyjnie z biegiem sezonu rozkręcają się Pawliccy, zwłaszcza u Piotra jest ogromny progres - i to ich znacznie "wzmocniło". Dziś jadą lepiej niż na starcie sezonu z Hampelem. Choć w PO z mocnymi drużynami z racji wyjazdowej nędzy nie powinni się liczyć - i tu faktycznie teraz Cieślak może się zastanowić. Co do wczorajszego meczu - mam podobne zdanie co Kingpin.

    U nas widać pewną zniżkę u Warda po kontuzji. Jakoś pechowo zaczął jeździć od meczu w Lesznie. No i pracuś Ryan. Niby chwali się, że oddał te biegi, no ale... to aż śmieszne. Przecież on nic nie robił cały SWC, nic nie robi w innych ligach. I jeszcze jedzie 3 biegi w E-lidze? Ile imprez więcej odjechali w tym sezonie taki MJJ czy Janowski? 5 x więcej?

    Hm...
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 24-07-2012 o 01:18

  45. Powrót do góry    #4410
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Dudek podobno wraca na derby.Pytanie w jakiej formie,ale nie sadze aby byl gorszy od tego mlokosa ,nazwiska nie pomne.
    Tylko przed kontuzja jego forma nieco pikowala,wiec niekoniecznie na Gorzow bedzie silny.Podobno maja reanimowac Davidssona.Zobaczymy co z tego wyjdzie.W zeszlym roku cieniowal caly sezon a na koniec zalatwil im majstra.
    Warunkiem podjecia rekawicy przez Stal jest ogarniecie sie Golloba.Poki co wyglado to bardzo zle,ale faktycznie porazka Falubazu skomplikuje im nieco udzial w play-off.
    Dla nas byloby to korzystne,bo wtedy w Lesznie musielby jechac na noze.
    Sporo moze sie jeszcze zdarzyc i kazdy scenariusz w walce o pozostale dwa miejsca w play-off jest mozliwy.
    Cos mi sie wydaje ,ze nas z tych play-off wyleczy juz w niedziele Emil i spolka i to nie dlatego ,ze sa jacys silni a dlatego ,ze my tam bedziemy slabi jak na poczatku sezonu.
    Watpie aby Sawina postawil na widowisko i przygotowal twardy tor.Bedzie po bydgosku.
    Na tym torze liczyc sie bedzie start i rozegranie pierwszego luku a jak nasi tam ten luk rozgrywaja wola o pomste do nieba.
    Sam Holder meczu nie wygra a i dla niego tor bydgoski nie jest ulubionym.Choc jest obecnie w takiej formie,ze swoje powinien zrobic.
    Darcy niby lubi te tor,ale jak pisali chlopaki po meczu w Czewa starty mial gentelmenskie, jak Jagus w poprzednim sezonie.
    No i to by chyba bylo na tyle,bo w Ryana nie wierze a Miedzin zanim sie spasuje to bedzie po meczu.
    Pozostaniemy w grze jedynie jak Cieslaki wygraja w Lesznie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-07-2012 o 08:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •