Strona 5 z 147 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 6605

Wątek: Apator Toruń 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    "na im not to early i think"

    Dzisiejszy wpis Darcy'ego na FB odnośnie jazdy w GP.

    Cieszcie się. Mi się to nie podoba.
    Ostatnio edytowane przez markuz ; 15-10-2011 o 15:26

  2. Powrót do góry    #182
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Nie jest tak źle Markuz, zamiast w C+ będziesz oglądał go w komentarzu Darżynkiewicza Ja też bym chciał tu i tu, ale mogę przecierpieć ten jeden rok. Poza tym chyba wiadomo, kto dostanie DK na rundę w Auckland

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Wiesz, chciałbym wierzyć, że za tą decyzją stoi coś więcej, niż hajs z Torunia. Wtedy mógłbym przeboleć...

    Crispy niby zrobił to samo, też odrzucił propozycję stałej DK bodaj po sezonie 2008, no ale nie miał za sobą takiego sezonu, jak teraz Ward.

  4. Powrót do góry    #184
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cieszcie się. Mi się to nie podoba.
    No i się cieszymy, przy okazji md_15 wygrał za ten przecinek conajmniej szarlotkę z bitą śmietaną...

    Kowalik czy się sprawdzi, zobaczymy.
    Tak naprawdę silne osobowości mają to do siebie, że są kontrowersyjne, o czym właśnie przekonaliśmy się ostatnio. Zresztą w tym światku każdy każdemu wilkiem i mało kogo się lubi (mam na myśli wojnę miast) a swoi... jak będzie szło - będzie dobry, jak nie - pójdzie pod topór


    Kingpinie
    Howard to honorowy i przyzwoity facet, widać że wykorzystywanie okazji nie leży w jego naturze, także w tej sytuacji należałoby tylko przyklasnąć a nie zganić
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 16-10-2011 o 09:23 Powód: bo zapomniałam

  5. Powrót do góry    #185
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez markuz Zobacz posta
    Wiesz, chciałbym wierzyć, że za tą decyzją stoi coś więcej, niż hajs z Torunia. Wtedy mógłbym przeboleć...

    Crispy niby zrobił to samo
    I tu chyba leży pies pogrzebany. Tak jakby Ward uczył się na przykładach swoich dwóch fumfli, jednego co zrobił dobrze (Chris) i drugiego, który zrobił źle (Tai). Choć moim zdaniem, rozsądniej byłoby równać się do Emila

    Co do hajsu z Torunia, to myślę, że po prostu on jest wart każdego hajsu, dlatego należy zrozumieć każdą ze stron. Darcy będzie miał hajs od razu i GP za chwilę, a Toruń Darcy'ego od razu i oby na jak najdłużej.

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pisanda Zobacz posta
    1. Jasne, że Kowalik umie walczyć o swoje. Spektakularny tego dowód to jak się na Karwana (i jeśli się nie mylę też na Ząbika) obraził i odszedł z klubu.

    Obraził i odszedł? A ja naiwnie myślałem, że został wy*******ony z klubu mocniej niż Kryjom.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...tego-nie-odpu/ Tak mi się przypomniało o tym. Jakaś analogia?

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hain Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...tego-nie-odpu/ Tak mi się przypomniało o tym. Jakaś analogia?
    Czyli idealnie pasuje do waszego zespolu na Menadzera.

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Obraził i odszedł? A ja naiwnie myślałem, że został wy*******ony z klubu mocniej niż Kryjom.
    Tak, tak... Ale za to walczył jak lew. Moralnie zwyciężył.
    Ostatnio edytowane przez Pisanda ; 15-10-2011 o 20:54
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  10. Powrót do góry    #190
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,183
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hain Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...tego-nie-odpu/ Tak mi się przypomniało o tym. Jakaś analogia?
    A tu kolejne przykłady działalności trenerskiej Kowalika, amatora oper mydlanych w parkingu:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...lik-zwolniony/
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...iebezpieczna-/

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hola! Hola!
    nie zapędzajmy się jednak w atakach na Mirka. Na początku trzeba zostawić mu czystą kartę.
    Dopiero po rozpoczęciu pracy można będzie ją oceniać. I słusznie napisala Aerie:
    ... jak będzie szło - będzie dobry, jak nie - pójdzie pod topór
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  12. Powrót do góry    #192
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    No dobra, pójdzie pod topór, a to znaczy, że sezon też pod topór,,,czyli jak zwykle- mądry Polak po szkodzie. No i fajnie!
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 15-10-2011 o 21:56

  13. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    No dobra, pójdzie pod topór, a to znaczy, że sezon też pod topór,,,czyli jak zwykle- mądry Polak po szkodzie. No i fajnie!
    Spoko, spoko. Może Mirek się trochę podciągnie przy Jasiu. Poza tym raczej nie ma możliwości, by u nas w zespole wystawić zawodników "z kapelusza", bo podstawowa 5tka podejrzewam będzie niezmienna. Natomiast rotacja wśród juniorów może być całkiem ciekawa, pod warunkiem że się nie pozabijają

  14. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Tymczasem nasze(?) kangury dość mizernie się dzisiaj zaprezentowały w IM Elite Leauge. Liczyłem, że przynajmniej jeden stanie na pudle, a tu nawet finału nie było.

  15. Powrót do góry    #195
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    No dobra, pójdzie pod topór, a to znaczy, że sezon też pod topór,,,czyli jak zwykle- mądry Polak po szkodzie. No i fajnie!
    Czemu od razu tak defetystycznie. Topór można użyć i w połowie sezonu, albo nawet tuż przed PO

  16. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    No dobra, pójdzie pod topór, a to znaczy, że sezon też pod topór,,,czyli jak zwykle- mądry Polak po szkodzie. No i fajnie!
    Chyba za bardzo Klancyku jestes przekonany co do tego ,ze menager ma jakis ogromny wplyw na wyniki druzyny.
    Moim zdaniem tak nie jest.
    Oczywiscie facet musi miec pojecie o tym co robi,ale za zawodnikow na tor nie wyjedzie,za mechanikow maszyny nie przygotuje.
    Nawet z Cieslakiem ktory jest postrzegany jako najlepszy w Polsce roznie bywalo.Wygrywal przegrane mecze ale i przegrywal wygrane.
    Z tymi jego umiejetnosciami przygotowania toru pod swoich tez roznie bywalo.
    Kowalik co prawda jako menago nigdzie furory nie robil,ale w Gnieznie mial do czynienia z klanami w jak najgorszym tego slowa znaczeniu a w Poznaniu z pustego i Salomon nie naleje.
    W Toruniu bedzie mial stabilna sytuacje i moze skupic sie jedynie na tym za co odpowiada.
    Poza tym nie bedzie sam,ma pod reka starego wyge Jasia,ktory na tym sporcie zarowno na torze jak i w parkingu zeby zjadl.
    Nie ma co psioczyc za wczasu.Jesli faktycznie zatrudnili Kowalika na to stanowisko,decyzja musiala byc przemyslana i przedyskutowana ze sto razy w wiekszy gronie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #197
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,183
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Chyba za bardzo Klancyku jestes przekonany co do tego ,ze menager ma jakis ogromny wplyw na wyniki druzyny.
    Moim zdaniem tak nie jest.
    Oczywiscie facet musi miec pojecie o tym co robi,ale za zawodnikow na tor nie wyjedzie,za mechanikow maszyny nie przygotuje.
    Nawet z Cieslakiem ktory jest postrzegany jako najlepszy w Polsce roznie bywalo.Wygrywal przegrane mecze ale i przegrywal wygrane.
    Z tymi jego umiejetnosciami przygotowania toru pod swoich tez roznie bywalo.
    Kowalik co prawda jako menago nigdzie furory nie robil,ale w Gnieznie mial do czynienia z klanami w jak najgorszym tego slowa znaczeniu a w Poznaniu z pustego i Salomon nie naleje.
    W Toruniu bedzie mial stabilna sytuacje i moze skupic sie jedynie na tym za co odpowiada.
    Poza tym nie bedzie sam,ma pod reka starego wyge Jasia,ktory na tym sporcie zarowno na torze jak i w parkingu zeby zjadl.
    Nie ma co psioczyc za wczasu.Jesli faktycznie zatrudnili Kowalika na to stanowisko,decyzja musiala byc przemyslana i przedyskutowana ze sto razy w wiekszy gronie.
    W dużej części masz rację. Tylko trzeba pamiętać, że główną rolą menago jest tworzenie odpowiedniej atmosfery, motywowanie. Dobry trener zrobi to nawet w słabej drużynie. Nie sztuką jest uczynienie tego w zgranej. Na pewno taka będzie w Toruniu - nie wątpię, że każdy będzie zarabiał tyle za pkt, że to już wiele będzie zawodnika motywować. Ale poza motywacją, jest też ważne, aby menago był emocjonalnie zdystansowany, do ważności meczu, czy aktualnej sytuacji meczowej. Dzięki temu zawsze jasno będzie widział możliwości jak najlepszego wykorzystania, aktualnej dyspozycji zawodnika. Trochę nie jasno może napisałem. W skrócie chodzi, m.in.o rezerwy taktyczne. Jeśli rzeczywiście prawdą jest to, co opisał autor artykułów, do których linki umieściłem wyżej, to u Kowalika z tym kiepsko. A jestem skłonny uznać, że jest to prawdą, znając Mirka skłonności do obrażania się. Być może Stępień na tyle poznał Kowalika, że wie, jak go ustawić, aby dał z siebie to co najlepsze. Być może kluczem do tego jest jego ostatni rok startów w Apatorze, jako zawodnika. Kiedy to J.Ząbik i Karwan działali mu na nerwa... Czyli Stępień raz w tygodniu będzie go równał, a Janka chwalił. Wtedy Kowalik nie będzie miał czasu rozmyślać w stylu "kogo lubię, na kogo się obrazić", i dodatkowo jasno myślał podczas meczu. Dzięki temu możliwe jest, że my, kibice, przy odczytywaniu składu na biegi nominowane nie będziemy przeżywać zdumienia. No, ale jeśli, plotki o sprowadzeniu z Gniezna, znanej już w Polsce żużlowej damy kameliowej z synem okażą też się prawdziwe, to być może będziemy mieć niezłe widowiska - ale pewnie większości z nas nie o takie przedstawienia chodzi, kiedy wybieramy się na mecz. Może przesadzam. Ale też się dziwię, bo jak chciano dać kogoś z toruńskiego środowiska na to stanowisko, to są przecież osoby mniej wzbudzające kontrowersje, np. Miedziński, Sawina, Krzyżaniak (o ile zdrowie by na to pozwalało) itd. I to są osoby, które nie mają w CV tylu kontrowersyjnych odejść. No i porażek trenerskich.
    Edit.
    Co do sprowadzania juniorów. Powtórzę się, jestem przeciw. Pulczyńscy są dobrzy, tylko niech wezmą się i zorganizują sobie odpowiedni trening, w tym motywacyjny. Do tego ławka juniorów też nie jest krótka, niech poczują konkurencje. I niech ktoś im powie, że potulne chodzenie za Stępniem nie przełoży się na progres umiejętności.
    Ostatnio edytowane przez orlosep ; 16-10-2011 o 11:30

  18. Powrót do góry    #198
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Jeżeli będzie tak jak plotka niesie, to wg. mnie Kowalik przyjdzie na jeden sezon (on był knfliktowym człowiekiem, może przez ostatnich kilka lat coś się zmieniło) a Ząbik popłynie razem z nim. I tyle będzie z całej iprezy. Nie mam wiary w ten duet. W ząbika już wogóle, nie ten charakter przywódczy.

  19. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Kowalik czy nie Kowalik, kumpel czy nie kumpel - szczerze mówiąc mam to w pompie. Na moje to może nawet być CzeCze albo inny Żyto. Najważniejsze żeby był WARD!!!!
    Niestety, składem:

    Miedziak
    Plastron

    Holder
    Ward

    Sully
    Emil

    to pierwsza czwórka będzie marzeniem. Wierzę że jazda Warda wynagrodzi nam wszystkie nieuniknione porażki w przyszłym sezonie

    PS: Szanowny Howardzie, Alienie - nie przybęde dzisiaj na piwko przedmeczowe. Zmogła mnie grypa i jestem lekko przykuty do łózka. Bilet oddałem bratu a on lekko niepijący, więc żadnej pociechy z niego nie będzie. Mam nadzieję że odbijemy sobie w czwartek

  20. Powrót do góry    #200
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Mnie dziwi ta nagonka na Mirka, a jednoczesne forsowanie kandydatury Krzyżaniaka. Jakie on ma doświadczenie, czego się możemy po nim spodziewać? Nikt tego nie wie.

    No ale w sumie to nic dziwnego, skoro jakiś czas temu ktoś tutaj proponował CzeCzena [czyli człowieka który nigdy nie siedział na motocyklu żużlowym] na trenera młodzieży w Toruniu

    Rynek trenerski jest dość pusty. Odrzucając z góry propozycje kontrowersyjne [CzeCze, Żyto etc.] to wybór jest niewielki. Gajewski, Sawina, Kowalik, ewentualnie Stachu Miedziński. Z tym, że ten ostatni też już parę lat trenerką się nie zajmował [nie liczę epizodu warszawskiego] i cholera wie czy byłby w ogóle zainteresowany.

    Jeszcze odnośnie kumplowania się trenera z zawodnikami. Nie widzę w tym nic złego. Środowisko żużlowe jest tak hermetyczne, że wszyscy w zasadzie są kumplami. Czy to w lidze polskiej, angielskiej czy szwedzkiej. Myślicie że Adam Skórnicki mówi do Jankesa per 'panie trenerze?'. Stosunki koleżeńskie na linii menadżer - zawodnik nie mają znaczenia. Znaczenie ma wiedza i umiejętność dostrzeżenia z pozycji parku maszyn przez menadżera tego, czego zawodnik nie zawsze jest w stanie wychwycić w trakcie jazdy. Do tego umiejętności taktyczne, inteligencja, spryt i trochę szczęścia.

    Ile z tych cech ma Kowalik, ile Stachu Miedziński, a ile Sawina nikt z nas do końca nie wie. Dlatego dziwią mnie te stanowcze i kategoryczne osądy na forum.

  21. Powrót do góry    #201
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,183
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    Mnie dziwi ta nagonka na Mirka, a jednoczesne forsowanie kandydatury Krzyżaniaka. Jakie on ma doświadczenie, czego się możemy po nim spodziewać? Nikt tego nie wie.

    No ale w sumie to nic dziwnego, skoro jakiś czas temu ktoś tutaj proponował CzeCzena [czyli człowieka który nigdy nie siedział na motocyklu żużlowym] na trenera młodzieży w Toruniu

    Rynek trenerski jest dość pusty. Odrzucając z góry propozycje kontrowersyjne [CzeCze, Żyto etc.] to wybór jest niewielki. Gajewski, Sawina, Kowalik, ewentualnie Stachu Miedziński. Z tym, że ten ostatni też już parę lat trenerką się nie zajmował [nie liczę epizodu warszawskiego] i cholera wie czy byłby w ogóle zainteresowany.

    Jeszcze odnośnie kumplowania się trenera z zawodnikami. Nie widzę w tym nic złego. Środowisko żużlowe jest tak hermetyczne, że wszyscy w zasadzie są kumplami. Czy to w lidze polskiej, angielskiej czy szwedzkiej. Myślicie że Adam Skórnicki mówi do Jankesa per 'panie trenerze?'. Stosunki koleżeńskie na linii menadżer - zawodnik nie mają znaczenia. Znaczenie ma wiedza i umiejętność dostrzeżenia z pozycji parku maszyn przez menadżera tego, czego zawodnik nie zawsze jest w stanie wychwycić w trakcie jazdy. Do tego umiejętności taktyczne, inteligencja, spryt i trochę szczęścia.

    Ile z tych cech ma Kowalik, ile Stachu Miedziński, a ile Sawina nikt z nas do końca nie wie. Dlatego dziwią mnie te stanowcze i kategoryczne osądy na forum.
    CzeCze siedział na motocyklu. Kontuzja wyeliminowała go z dalszej jazdy, więc przerzucił się na trenerkę.
    Jeśli chodzi o Kowalika, to po prostu chodzi o porównanie osiągów z innymi. Niestety Kowalik, narazie, takich nie ma. Nie chcę sprawiać wrażenie, że wytykam mu potknięcia. Może być menago, alby czy jako główny? Niech zajmnie się Stalą Toruń w 2 lidze (jeśli wystartuje); albo niech będzie zastępcą innego menago w Unibaxie. Zgadzam się trzeba dać szanse, ale może nie od razu na głęboką wodę.

    "Jeszcze odnośnie kumplowania się trenera z zawodnikami. Nie widzę w tym nic złego. Środowisko żużlowe jest tak hermetyczne, że wszyscy w zasadzie są kumplami."
    I dlatego musi być to silna osobowość, aby nie podejmować decyzji których głównym motywem, podbudową jest "nie urażanie kolegów".

  22. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    mhsol
    no to przykre ale tak jak napisałeś odbijemy w czwartek. Zdrówka życzę.

    Aerie
    dziękuję za dobre słowo.

    Co do Kowalika. Ja się bardzo cieszę, szanuję tego faceta i uważam, że spokojnie sobie poradzi. Jak do tej pory wszystkie rozwiązania po mojej myśli więc o złoto w sezonie 2012 jestem póki co spokojny . Czyli można zbierać do skarbonki na nowy karnet.

    ps. szukam sponsora na zakup nowej skarbonki świnki? Zresztą może być cokolwiek, byle nie mysz, byk, a już w żadnym wypadku nie gdyf.

  23. Powrót do góry    #203
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2010
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szczerze to czytajac Wasz watek uwazam ze swoj to swoj. choc szczerze mowiac kryjomowi chyba wbito noz w plecy. uwazam ze w przekroju calego sezonu bylo calkiem niezle. wszystko sie s*******ilo od meczu w lesznie i kontuzji miedziaka. do tego doszly nadgarstki holty i sie wszystko posypalo. na moje kryjom wiele razy pokazal jaja w tym sezonie bo przeciez pracowac z holta i ryanem to tez sztuka bo to nie latwe charaktery. w sumie o ile mnie pamiec nie myli tylko holder startowal we wszystkich meczach w biegach nominowanych. kryjom nie mial problemu z odsunieciem pozostalych zawodnikow kiedy nie spelniali oczekiwan. poza tym tak naprawde nie wiadomo za co polecial kryjom i wszystko jest owiane tajemnica. stepien nabral wody w usta, kryjom chyba teraz mieszka w puszczy bo do leszna nie ma po co wracac. gajewski przez 4 lata dysponowal silnymi skladami i zloto zdobyl tylo raz. kowalikowi trzeba zyczy szczescia i zdrowia zawodnikow.

  24. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Mi tam nie przeszkadza szkoleniowiec, który na motorze nie jeździł. Zrobił papiery, to znaczy że się zna. Poza tym, wydaje mi się, że ważniejsze jest przygotowanie zawodnika mentalnie i fizycznie, a wiele torowych nawyków musi się sam nauczyć.

    Co do prowadzenia zespołu przez Kowalika. Mi tam pasi, swój. Jemu wybaczę jak s*******i. Kryjomowi nie I nie uważam, że musiałby wcześniej robić jako zastępca menadżera. Dorosły dojrzały facet, w żużlu nie od dziś. Swoje wie, zmienić się bardziej nie zmieni. Będzie tak samo dobry za 10 lat jak jest teraz.

    PS Mnie też przy piwku dziś nie będzie. Jadę prosto na zawody. Pogoda nie zachęca do picia i pewnie będzie tłum ludzi, co to wcześniej autografy od Golloba innych będą zbierać
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  25. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości odnośnie Warda to... się nie zna

    Nie wiem czy o tym pisałem Howardzie - Ward musi być!!!!!!!!

    Dziesiejsze zawody Polska-Reszta Świata do połowy dość nudne, potem się odsypało i zrobiło się ciekawiej, choć bez wielkiego szału

  26. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    mhsol
    nie mam pojęcia czy wspominałeś o tym kiedykolwiek ale po dzisiejszych zawodach napiszę coś niespodziewanego: Ward musi być!!!

  27. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Mnie nie przekonal.Nie zdublowal ani Golloba ani Hampela czy innego Miedzina.Cienki jest.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Z ostatniej chwili. Bus Warda był dzisiaj widziany na parkingu przed Motoareną w godzinach 15-19

  29. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ward i tak dziś nie pojechał szału. Piszę poważnie. Stracił dwa razy pozycję, jakiś taki uśpiony był. Nie wiem czy z Chrisem do Moskwy zdążyli wczoraj po Anglii czy jak Mimo to jeździł i tak dużo lepiej od Holdera. Gollob w końcu pokazał że jest Gollobem, tyle że...sezon mu się skończył Reszta jakoś bezbarwnie.
    I jeszcze pytanie do ekspertów wszelakiej maści - zauważyłem u Warda z tyłu bardzo małą zębatkę. Czy to jest ten sam myk, na którym w zeszłym sezonie (2010) latał Kołodziej, a w tym roku to samo go pogrążyło sprzętowo (widać Wardowi bardzo pomogło) ? Zna się ktoś na tym? Jeśli tak proszę o info bom ciekaw.

    Cosik tam Darzynkiewicz krakał że w przyszłym sezonie Darcy będzie się ścigał w GP. Ciekawe, ciekawe...


    zabovsky - zapomniałeś dodać - info pewne KMO 100%
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 16-10-2011 o 19:55

  30. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Ward momentami troche zbyt nonszalancko. Troche wiecej skupienia i bylby jeszcze wiekszy dorobek. Ale na tle naszych wyjadaczy, syn marnotrawny zaprezentowal sie i tak godnie. Szkoda, ze nie było Króla. sam mecz zyskałby niesamowicie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  31. Powrót do góry    #211
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Poza tym, że Kartaginę należy zniszczyć uważam, że Ward musi być!
    Kato Starszy z Torunia

  32. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    A może najzwyczajniej w świecie Ward potrzebuje toru gdzie trzyma pod koło, a niestety na Motoarenie tego dziś nie było. Ja wiem jesień, obawa przed opadami itd. ale tor przygotowany jak pod juniorów. Bezpieczny jak pieluszka z kocykiem w łóżeczku dzidziusia. No ale jak widać Miedziakowi to pasowało nad wyraz.
    Bilety mogły być troszkę tańsze byłby komplet na stadionie, a tak trochę szkoda. Chociaż atmosfera przesympatyczna, tylko zimno było strasznie.

    ps. podobało mi się, że niezależnie kto wygrał były zawsze brawa. No może dlatego, że ani raz nie wygrał Nicky, wówczas nie wiadomo jak by było.
    ps 2. a jurto trza do pracy, niestety

  33. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    A może najzwyczajniej w świecie Ward potrzebuje toru gdzie trzyma pod koło, a niestety na Motoarenie tego dziś nie było.
    Dlatego właśnie radzę wam zasięgnięcia know-how z Wimbourne Road w kwestii przygotowania toru.

    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    ps. podobało mi się, że niezależnie kto wygrał były zawsze brawa. No może dlatego, że ani raz nie wygrał Nicky, wówczas nie wiadomo jak by było.
    Chyba jednak wygrał!

  34. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tor z Poole nie pomoże im ani trochę. Jak spojrzą na temat bez emocji, to stwierdzą, że Ward swój najlepszy żużel pokazuje w Anglii na odpowiedniej kopie, z kolei Miedziński na torze pod (cytuję) dzidziusiów - zatem mają pewien konflikt interesów. O ile Ward poradzi sobie wszędzie, to Adrian już niekoniecznie

  35. Powrót do góry    #215
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Miedziak się dostosuje.

    Poza tym wtedy lepiej radziłby sobie także Holder, który, umówmy się, nie jest jakimś mistrzem MotoAreny.

  36. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Jak Miedziak na kopie sobie nie radzi to ja jestem papież

    Rozchodzi się jednak o to, żeby na MA było ciut bardziej pod koło. Nie tam żadne wykopki, dziury i gnojowiska. Lekko bardziej przyczepnie i tyle.
    Ja tam lubie tory dla dzidziusiów (czytaj - równe) wówczas wychodzi wszystko co się tyczy umiejętności i pogrąża "spasowańców"

  37. Powrót do góry    #217
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Darcy Ward (zawodnik reszty Świata): Dwa razy zdobywałem tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów, ale teraz to Maciej Janowski jest królem. Greg Hancock to wielki zawodnik, podglądałem go jak byłem mały i to był właśnie mój idol. Jestem dumny, że mogłem jeździć z nim w jednej drużynie. Cieszę się że było w tym turnieju sporo walki, zabrakło jednak jeszcze naszego zwycięstwa. Teraz czeka nas wspaniała zabawa.
    Stary dobry Darcy powrocil
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #218
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Stary dobry Darcy powrocil
    Podmoskowskije wieczera.

  39. Powrót do góry    #219
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Z perspektywy laika: [nigdy nie jeździłem na żużlu].

    Mi się wydaje, że po prostu tor był nijaki. Nie był on twardy, ale nie był też przyczepny. Dokładniej to na twardej nawierzchni, leżało trochę luźnego materiału. Gdyby tor był albo całkowicie betonowy, albo przyczepny to byśmy mieli fajne zawody. a tak to nuda była niesamowita i dużo bardziej emocjonowałem się wynikiem w Częstochowie.

    Na koniec brawa dla inteligenta, który stworzył grafiki na telebim. Może i były ładne, ale przeczytać cokolwiek bez lornetki z 1 łuku się nie dało.

  40. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    No zawody deczko nudne. Biegi 9 i 13 je uratowały. No i wyjazd zawodników po meczu na motorkach. Jak ja się za czymś takim stęskniłem. Właściwie ta jazda wszystkich zawodników po 15 biegu sprawiła, że czułem się jak na żużlowym święcie. Żeby oni tak zawsze po meczu, to byłoby cudownie...

    Co do grafiki na telebimie to racja. Może to i ładnie z bliska wyglądało, ale z dalszych sektorów nieczytelne. Było już lepiej zrobić te nazwiska na całą długość wyświetlać zamiennie co kilka sekund z tą Eneą.

    PS
    1 raz w tym roku siedziałem na dolnej trybunie w najwyższym rzędzie na prostej. Widzę, że MA nikt nie poprawia. Tak jak nagłośnienie tam kiedyś nie istniało, tak dalej nie istnieje. Wtopa.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  41. Powrót do góry    #221
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli co? Warto było czy nie? Wiem, że jeszcze sie taki nie urodził co by każdemy dogodził.

    Ja jestem bardzo zadowolony.
    Przed każdym biegiem wynik był otwarty. mogło byc 5-1 ale mogło tez być 1-5. Wynik był otwarty aż do 14 gonitwy. Super.
    Pożegnanie sezonu zacne. Zawsze lepiej skończyć takimi zawodami niż gdybyśmy mieli jako ostatnie wrażenie rozpamiętywać Komara z Dzikiem paradujących po MA z brązowymi medalami. Proponuje aby w przyszłym roku zrobić rewanż. np 7 października - nazajutrz po SGP.
    Zachowanie publiki - trudno nazwać euforystyczne (po prostu nie umiemy kibicować kadrze) - ocenić mimo wszystko należy pozytywnie. Nad parkingiem raz udało sie coś nawet rozkręcić, ale chyba przestaraszył ich DJ z Eski. Widać było, że ludzie chcą ale brakowało zorganizowanego wsparcia. Podrywali się trochę do nagranego dopingu ale łączenie tych nagrań w bliżej niezorganizowane mixy nie sprzyjało podjęciu większego wyzwania - tutaj do poprawki, choć w sumie nie ma co narzekać. Nie dla darcia ryja tam poszedłem.
    Zawody - rzeczywiście do połowy właściwie gęsiego. Ale na tym poziomie trydno o to aby pojawiały sie błędy. A tylko po błędach możliwe były mijanki (vide akcja Pawlickiego na Wardzie w I biegu).

    No i przede wszystkim najważniejszy wniosek z wczorajszych zawodów - WARD MUSI BYĆ!!!
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  42. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Skoro o publice mowa, to dziwnie się czułem przy tej ciszy podczas hymnu. :/
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  43. Powrót do góry    #223
    Użytkownik Awatar Karlg
    Dołączył
    15-09-2010
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Zawody faktycznie troszkę nudnawe, mało mijanek było (jak na zawody takiej rangi). Pytanie z czego to wynikało? Czy z przygotowania (gównianego?) toru? Czy może dlatego, że jedni byli spasowani lepiej, inni gorzej i tych z przodu nie dało się ich dogonić.
    Żeby nie było, że tylko narzekam. Atmosfera i klimat zawodów były po prostu kapitalne. Wielkie święto żużla. Wyjazd i popisy zawodników po ostatnim biegu to już w ogóle wisienka na torcie. Szkoda, że takich rzeczy się częściej nie widuje (choćby na lidze).

    PS Żałować można też tego, że w pewnym sensie pogoda nie dopisała. Momentami było przeraźliwie zimno

    A, zapomniałbym najważniejszego - Ward musi być!!!

    http://foto.sportowefakty.pl/index.p...=7&g=6288&z=31

    O, i tego typu widoki chcę oglądać w przyszłym sezonie (oczywiście w anielskim kevlarze).
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 17-10-2011 o 15:34

  44. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Szkolke prowadzimy tez w Australii.

    http://www.espeedway.pl/news,jack_ho...49364,233.html
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #225
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Ward i Lampkowski w Toruniu?
    W raiu "PiK" była informacja o żużlowych transferach(w audycji po 15.00) z klubów z naszego regionu i co do Torunia to powiedzieli,ze Ward wycofa sie z GP i będzie jeździl w Toruniu podobnie jak Lampkowski i zostają Holder,Sullivan,Miedziński,Jensen i Pulczyńscy.
    Wiecej zmian nie przewidują w nadchodzącym okresie transferowym.

Strona 5 z 147 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •