Strona 53 z 147 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,385 z 6605

Wątek: Apator Toruń 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2341
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Po jednym meczu obsrali się wizją toruńskiego składu.
    No to się musicie panowie zdecydować. Albo walka o medale, albo toruński skład.

    edit: Koncepcja toruńskiego składu padła w momencie kolejnego dzwona Karola. Lampkowskiego chyba nikt nie brał na poważnie w klubie, chociaż ja bym dał chłopakowi teraz szansę, bo jeśli nie z Gdańskiem u siebie to kiedy ma zrobić jakieś punkty? W razie wtopy zawsze jeszcze mógłby spróbować w niższej lidze. Przypuszczam, że w Toruniu spieszyli się, bo jeśli Davidsson czy Jankes nie zapunktuje w meczu z Tarnowem, to przy tej formie Nadgarstka, mocno by się nad tym ruchem w Zielonej zastanawiali przed następnym meczem na MA.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 13-04-2012 o 15:12

  2. Powrót do góry    #2342
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Walka o medale toruńskim składem. Jak nie wyjdzie, to trudno. Każdy ma w składzie jakąś dziurę. Po to mamy 4 liderów, żeby ciągneli wynik, a nie się sami kompromitowali i jeździli na poziomie Lampkowskiego czy Czerwińskiego.
    Ten transfer nic nie zmieni.
    O medale zawalczymy jeśli naszych 4 liderów będzie faktycznie liderować.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  3. Powrót do góry    #2343
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Pozwolę się nie zgodzić. Każda rywalizacja o miejsce w składzie jest pożyteczna. Inna sprawa to kierunek w którym dąży SE...
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. Powrót do góry    #2344
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Kierunek jest fatalny, ale to było wiadome już w momencie, gdy zmiany wchodziły w życie. No niestety - dla mnie to jest największa porażka tego sezonu, całej ligi. I na dalszy plan kładę ew. brak sukcesy Unibaxu, czy Stali.

    Nie jest tak jak piszesz Alien, że transfer Sałatki jest efektem meczu w Gorzowie, bo pisano o tym już przed tym pojedynkiem i w zasadzie scenariusz sprawdził się w 100%. Też uważam, że niewiele to da. Niewiele też jednak ryzykujemy, a potencjalnie zyskać niby można.To jednak trochę dalsze uczestniczenie w kpinie z poziomu ekstraligowego. Najpierw Lampkowski, teraz Czerwiński. 2 lata temu byłoby to nie do pomyślenia. Kościecha był za słaby, żeby jeździć w Toruniu. Strasznie poszło to wszystko w dół i przykro na to patrzeć.

  5. Powrót do góry    #2345
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    No to się musicie panowie zdecydować. Albo walka o medale, albo toruński skład.
    Piszesz to tak jakby Czerwiński miał odmienić oblicze naszej drużyny o 180 stopni.

  6. Powrót do góry    #2346
    Użytkownik Awatar michal_apator_fan
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Zobaczymy co dziś Czerwiński pokaże w turnieju Szczakiela w Opolu. Patrząc na skład i zakładając, że ma on być przydatny w naszym klubie to powinien tam wygrać

  7. Powrót do góry    #2347
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Jest masa treningów, lig czeskich, niemieckich, turniejów indywidualnych (tylko że im nie chce się tam startować) - niech się wykazują.
    ... albo pan prezes nie pozwala startować w tego typu zawodach.

    Dodam jeszcze cytat z toruńskich Nowości z dnia 7 kwietnia:

    W Internecie pojawiła się informacja, że torunianie są zainteresowani wypożyczeniem Zbigniewa Czerwińskiego ze Stelmetu Falubazu Zielona Góra.

    - Nie ma takiego tematu - ucina szybko prezes Stępniewski. - Jedziemy do Gorzowa swoim składem i mam nadzieję, że on się sprawdzi.
    Resztę sobie sam każdy może dopowiedzieć.

    EDIT DO POSTU PONIŻEJ:
    Wiesz jakie Holta miał zapisy kontraktowe w 2011, to dowiedz się jak to wygląda w przypadku kontraktów pozostałych , szczególnie tych na amatorskich.
    Ja tam nic o kontraktach nie wiem, ale wiem, że to jest możliwe.

    Szczerze mówiąc zadziwia mnie twoje bezkrytyczne podejście do W.Stępniewskiego.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 13-04-2012 o 15:51

  8. Powrót do góry    #2348
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Semen - proszę cię... taaaa nie pozwala.
    Dziś turniej w Opolu - szkoda że oprócz Sałatki nie ma tam Ząbiego i Lampka.

    Jeśli chodzi o pytanie do Stępnia to sądzę, że chodziło o pierwszy mecz w Gorzowie - co sugeruje dalszy część wypowiedzi.

  9. Powrót do góry    #2349
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Semen - proszę cię... taaaa nie pozwala.
    A to pamiętasz?

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/67...erta-kosciechy
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  10. Powrót do góry    #2350
    Użytkownik Awatar Karlg
    Dołączył
    15-09-2010
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Tym samym zarząd i sztab szkoleniowy załatwili sobie ewentualną wymówkę. Bo "przecież próbowaliśmy coś zmienić, zakontraktowaliśmy tego i owego. A że nie wyszło to już nie nasza wina, w końcu my nie jesteśmy od jazdy."

    Ja osobiście też nie spodziewam się cudów po Czerwińskim, ale z ocenami wstrzymam się jakiś czas.

    Nasi zawodnicy (ci nazwijmy to "drugiego rzutu") faktycznie coś mało startują. Są przecież inne ligi (typu niemiecka, czeska, ukraińska - chyba, itp.) gdzie mogliby nabrać trochę objeżdżenia i doświadczenia. Pytanie teraz czyja to wina? Zarządu, trenerów, a może jeszcze kogoś innego?

    A tak na marginesie to przyznam, że po każdym z ostatnich wyjazdowych "popisów" naszych kolarzy mam przez chwilę ochotę to wszystko olać i się nie denerwować. Ale przez nieco ponad 10 lat, gorszych i lepszych, jakoś dalej trwam. Zamiłowanie do drużyny, jak i samego żużla chyba jest silniejsze.
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Eee tam, szkoda nerw Teraz mecze na MA, Emil przywiezie z raz Pedersena, Kamil Szymkę, a może nawet Chrzanowskiego, będzie namiot pełen atrakcji i o juniorskim problemie zapomnimy. Przynajmniej do następnych wcirów w Lesznie lub innym Tarnowie.
    Z tym nerwem nie jest aż tak źle W miarę szybko przechodzi, do czasu następnej wtopy

    A tak na serio to jakoś w czasach kiedy walczyliśmy o mniej szczytne cele niż dziś, większe porażki jakoś mniej frustrowały. Pewnie wynikało to z tego, że skład był jaki był i to nie było aż takim zaskoczeniem. Może nie wszystko pamiętam super dokładnie, ale nie przypominam sobie, żebyśmy mieli wówczas co chwilę okazję narzekać, że komuś brakło ambicji, że za mało się starał itp. Finansowo i organizacyjnie było słabo, ale przynajmniej mieliśmy sensownych juniorów, którzy często ciągnęli wynik. Coś o czym chwilowo możemy tylko pomarzyć

  11. Powrót do góry    #2351
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Semen - bo W. Stępniewski to ja - Alien potwierdzi
    No dobra - to mój tata/dziadek/brat/szwagier i kto tam jeszcze - niepotrzebne wykreśl.
    Semen - wprowadzając tak idiotyczne zapisy w kontraktach, klub strzelałby sam sobie w stopę.
    Ząbik i Lampek to nie są juniorzy, których trzeba trzymać za rączkę. Jadą gdzie chcą i na ile ich stać.
    Acha - i koniecznie mi napisz co takiego Stępień zrobił, że tak bardzo czujesz się z tym źle. Bo mam wrażenie że masz jakąś dziwną awersję do tego Pana - niczym nie uzasadnioną.
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 13-04-2012 o 16:57

  12. Powrót do góry    #2352
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    mimo wszystko ruch z Czerwińskim oceniam pozytywnie, tzn na tyle pozytywnie na ile ma to jakiekolwiek znaczenie. Nie spodziewam się cudów po Czerwińskim, niestety to nie poziom Szombierskiego żeby tak zaskoczyć jak zrobił to Szumina.

    Z drugiej strony rację ma Alien pisząc o tym transferze w kontekście tego co było w Gorzowie - to tak jakby w aucie nawalił nam solidnie silnik, a my się zajmujemy wymianą dupereli. No chyba że silnik jest już doprowadzony do porządku. W Gorzowie nie przez tego 5 seniora ponieśliśmy klęskę, a po części przez juniorów, ale przede wszystkim Ryana i Miedziaka.

    Dodatkowa alternatywa się przyda, nie tylko w kontekście rywalizacji i mobilizacji Lampka i Karola do ciężkiej pracy. Także w przypadku kontuzji Emila/Kamila, która znając życie któremuś z nich się na jakimś etapie sezonu trafi [czego oczywiście żadnemu z nich nie życzę]. Teraz tego 5 seniora Pulczasy mogą zmieniać i wydaje się, że przynajmniej na MA trochę punktów są w stanie dowieźć. Jak któryś pójdzie w gips, to większą odpowiedzialność spadnie na tego piątego, no i wtedy może z transferu Czerwińskiego być pożytek.

  13. Powrót do góry    #2353
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Czerwinskiego dopadla "choroba torunska" i w zawodach w Opolu nie pojedzie W spiski nie wierze i pewnie tutaj zadnego nie ma. Ale moze faktycznie maja zakaz startow gdziekolwiek...

  14. Powrót do góry    #2354
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    No ale Kaioh - pełna zgoda. Nerwowo się zrobiło po sparingach, a nie jak Alien próbuje tutaj pociskać, że po meczu w Gorzowie. Juniorzy stoją w miejscu, piatego seniora w zasadzie brak. To stało się faktem po testmeczach. W klubie był jeden taki, który bujał w obłokach i przewidywał 10 pkt Karola. No cóz... Winny Stępień

    Tego że Ryan pojedzie taką padakę to nawet najstarsi górale nie przewidywali. I zrobiło się jeszcze bardziej nerwowo.
    A Zbychu nie dostanie niczego za darmo.

    PS: Sałatka potrenować na MA też kiedyś musi.

  15. Powrót do góry    #2355
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Czerwinskiego dopadla "choroba torunska" i w zawodach w Opolu nie pojedzie


    LOL

    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    PS: Sałatka potrenować na MA też kiedyś musi.
    Z Gdańskiem spokojnie poradzimy sobie z Lampkowskim. A przynajmniej przekonamy się, na co go w lidze na MA stać. Poza tym trzeba Lampkowskiego objeździć trochę, bo Zbysio ma zakaz startu przeciw Falubazowi. Więc ten może mieć całe 2 tygodnie na spasowanie się z torem.

    Nie bardzo kumam te teksty o tym jak to juniorzy mają Mateusza zastępować. Dla mnie Lampek jest o niebo lepszy od Kamila. A i od Emila nie wykluczone, że lepszy.

    Więc jak już pożyczać, to juniora.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  16. Powrót do góry    #2356
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Gadacie sobie, a to naprawdę przestaje być śmieszne: Pulczasy nie jechały w niedawnych juniorach, zapchajdziury nie jadą w mniej lub bardziej towarzyskich turniejach... Kto pomyśli, że nie będzie z tego nic dobrego, dobrze pomyśli.

  17. Powrót do góry    #2357
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Alien - ty wierzysz naprawdę że Lampi i Karol (przy takiej dyspozycji) ujadą coś w SE?

    Ma jechać lepszy a nie słabszy - dlatego że z Torunia

  18. Powrót do góry    #2358
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    W co ja wierzę? Wierzę, że Lampek jest przyzwoity jak na zawodnika z KSM 2.50. Wiem, że jego choćby punkt będzie akurat z Falubazem istotny, a tam Czerwiński nie pojedzie, więc nie wystawienie Lampka na Gdańsk to strzał w kolano. Uważam, że Kamil jest tak słaby, że prędzej Lampek będzie robił jakieś punkty niż drugi bliźniak.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  19. Powrót do góry    #2359
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dla mnie Lampek jest o niebo lepszy od Kamila. A i od Emila nie wykluczone, że lepszy.
    Po czym to wnosisz? Wiesz, Kamil jest może jednym ze słabszych juniorów w Elidze, ale Lampek był niemal najsłabszym juniorem w 1 lidze...

  20. Powrót do góry    #2360
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Kobieca intuicja
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  21. Powrót do góry    #2361
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Borysek Zobacz posta
    Czerwinskiego dopadla "choroba torunska" i w zawodach w Opolu nie pojedzie )
    Zapewne odpuścił sobie katowanie sprzętu skoro już dostał angaż. Nikt nie oczekuje cudów po Czerwińskim, ale przynajmniej tych paru punkcików, których zdobycie dla Karola, czy Lampkowskiego jest na chwilę obecną mało realne. Na pewno będzie musiał wpierw udowodnić swoją przydatność w bezpośredniej konfrontacji na MA. Pojedzie lepszy.

    Co do Stępniewskiego, ściemnianie to standardowa praktyka podczas negocjacji. Przy obecnym regulaminie za parę kolejek nie tylko Toruń będzie szukał przeciętnych grajków do uzupełnienia składu i nie tylko dlatego, że kontuzje w tym sporcie to rzecz powszechna. Stąd pewnie zasłona dymna i szybkie działanie.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 13-04-2012 o 17:36

  22. Powrót do góry    #2362
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,162
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Alien - ty wierzysz naprawdę że Lampi i Karol (przy takiej dyspozycji) ujadą coś w SE?

    Ma jechać lepszy a nie słabszy - dlatego że z Torunia
    Mhsol,naprawde wierzysz,ze Czerwinski cos pojedzie w SE?
    Tak jak napisalem wczesniej i napisal Alien.
    Aby dostac sie do play-off musimy wygrywac z Zagarami,Hampelami i Hancockami i tylko zelazna czworka moze nam to zapewnic a nie Czerwinski.Z kim on ma wygrywac? Z Cyferem? Co to nam da?
    Jak wystawia Zbycha juz w niedziele,padne ze smiechu i wypie...le karnet przez okno.

    Odwolali mecz we Wrocku.Szkoda,ze nasz rozpoczyna sie o 17.00, bylaby szansa na TV.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-04-2012 o 18:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #2363
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Kupiłem karnet na "toruński skład". Jak widać to tylko slogan reklamowy. W rzeczywistości będziemy mieć Unibax. Pewnie w klubie zwrotów karnetów nie przyjmują.
    Klub strzelił sobie w stopę. Czerwiński nigdy nie reprezentował ekstraligowego poziomu więc nie wiem dlaczego miałby teraz go prezentować. Hipotetyczna rywalizacja 3 zawodników o jedno miejsce raczej korzyści nie przyniesie. Gdyby konkurencja podnosiła poziom sportowy to przy zakontraktowaniu 10 zawodników z ksm 2,5 wykreowalibyśmy lidera druzyny z prawdziwego zdarzenia a tak nie jest. Kontraktowanie Czerwińskiego spowoduje ze dla kogoś zabraknie pieniędzy, może juniorów, może seniorzy z drugiej linii. Jedyną nadzieją dla Stępnia i Kowalika jest to że ich nowy zawodnik zacznie dobrze jechać a zespół będzie wygrywał. W innym przypadku łatwego życia mieć nie będą.

  24. Powrót do góry    #2364
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Semen - bo W. Stępniewski to ja - Alien potwierdzi
    No dobra - to mój tata/dziadek/brat/szwagier i kto tam jeszcze - niepotrzebne wykreśl.
    Semen - wprowadzając tak idiotyczne zapisy w kontraktach, klub strzelałby sam sobie w stopę.
    Drwij sobie , drwij do woli.

    Mam nadzieję, że chociaż niektórzy z czytających moje posty baczniej przyjrzą się temu co się w naszym klubie dzieje.
    Pytanie tylko, "w naszym " to na ile jeszcze aktualne określenie.

    EDIT: Z.Czerwiński prezentował już ekstraligowy poziom, na nasze nieszczęście było to w 2003 roku.
    EDIT2: Do tego co Frank_Drebin napisał poniżej:
    To ja się do k... nędzy pytam, dlaczego Lampek i Pulczasy nie zostali zgłoszeni do eliminacji ZK, tym bardziej , że półfinał jest w Toruniu ?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 13-04-2012 o 19:06

  25. Powrót do góry    #2365
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Musze to wkleić. Słowa menagera Mirosława Kowalika

    "Ząbik i Lampkowski potrzebują czasu i startów"

    Dlatego klub załatwia dla nich zastępstwo na mecz w Toruniu z jedną z najsłabszych drużyn E-ligi.

  26. Powrót do góry    #2366
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Aby dostac sie do play-off musimy wygrywac z Zagarami,Hampelami i Hancockami i tylko zelazna czworka moze nam to zapewnic a nie Czerwinski.Z kim on ma wygrywac? Z Cyferem? Co to nam da?
    Od wygrywania z Hancockami mają być 4 muszkieterzy. Ktoś musi powalczyć o punkciki nie tylko z Cyferem, ale Lampartem, Jankowskim czy Adamczewskim. A nie sądzę, że będzie to skutecznie robił Karol łapiący dzwona za dzwonem lub jeden ze słabszych juniorów z 1 ligi. Ja też bym chciał widzieć naszych juniorów bijących rekordy tory na wyjazdach, ale w najbliższym czasie się na to nie zanosi. Pogódźmy się z faktem, że optymistyczne założenia przedsezonowe się nie sprawdziły. Presja na wynik jest, zatem nerwowe ruchy nie mogą dziwić.

    Więc jak już pożyczać, to juniora.
    A kto się teraz pozbędzie juniora ze skillem dającym jakiekolwiek punkty w ekstralidze?

  27. Powrót do góry    #2367
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Musze to wkleić. Słowa menagera Mirosława Kowalika

    "Ząbik i Lampkowski potrzebują czasu i startów"
    Paranoja. Równie dobrze mógł powiedzieć "Ząbik i Lampkowski potrzebują czasu i startów dlaczego postanowiliśmy zatrudnić Czerwińskiego".

    Kiedyś nie brałem na poważnie tego co tu pisał Semen o naszym klubie, ale ostatnimi czasy coraz częściej twierdzę, że ma on jednak rację.

  28. Powrót do góry    #2368
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A kto się teraz pozbędzie juniora ze skillem dającym jakiekolwiek punkty w ekstralidze?
    Szukać w niższych ligach i "kasa misiu kasa"
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  29. Powrót do góry    #2369
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,162
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Od wygrywania z Hancockami mają być 4 muszkieterzy. Ktoś musi powalczyć o punkciki nie tylko z Cyferem, ale Lampartem, Jankowskim czy Adamczewskim.
    Rozumiem,ze Czerwinski bedzie z nimi wygrywal.Tylko na jakiej podstawie mam tak twierdzic?
    Nie zrozum mnie zle,skoro juz jest z nami,zycze mu jak najlepiej,ale bardziej wyglada mi to na transfer ala Johnston.

    Z Jankowskim sobie tak czy siak nie powygrywa.I tu strzelamy sobie sami w stope.
    Bierzemy zawodnika ktory nie pojedzie w spotkaniach z naszym- kto wie czy nie najwiekszym - rywalem w walce o play-off.
    Odsuwamy swoich od skladu i dajemy sie objezdzac Zbychowi ktory i tak nas w tych waznych meczach nie wspomoze.
    Pieknie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-04-2012 o 18:46
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #2370
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ładny mamy początek sezonu, nie ma co
    Fajnie, że nie jestem sam w moich rozważaniach na temat, nazwijmy to oględnie, nieudolności naszego klubu
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  31. Powrót do góry    #2371
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    a tu Zbychu znienacka 10 pkt z Gdańskiem strzeli

    Ja mimo wszystko oceniam to pozytywnie, tylko na takim poziomie jakie to ma znaczenie. Czyli najprawdopodobniej [jeżeli Czerwiński nie okaże się odkryciem sezonu, transferowym hitem etc.] bardzo małe. Wstrzymam się od wyciągania zbyt daleko idących wniosków, nie raz już życie zaskakiwało.

    Jest to jednak jakiś znak czasów, że musimy posiłkować się takim zawodnikiem. Dobre pytanie - dlaczego nasi nie jeżdżą w turniejach - nie mam zielonego pojęcia i chętnie bym się dowiedział. Zresztą, nasi juniorzy też zbyt wiele zawodów nie odjeżdżają. Dlaczego w 1/4 ZK może wozić ogony Mateusz Borowicz i Bartosz Szymura, a taki już np Bartosz Pietrykowski nie? To ten sam poziom. O Lampku, Pulczasach to już nie wspominam.

    PS. Miedziak w Krakowie póki co przegrał tylko z Zengotą, Fierlejem, Pawlickim i Mirkiem Jabłońskim.

    PS.2. z ciekawostek: z powodu awarii maszyny startowej w Krakowie startują na chorągiewkę. Startując na chorągiewkę Karol Baran zrobił taśmę
    Ostatnio edytowane przez Kaioh ; 13-04-2012 o 18:51

  32. Powrót do góry    #2372
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    No i *****iście, że z Gdańskiem zrobi 10. Potem Lampkowski nieobjeżdżony i dużo większą presją przeciwko Falubazowi zrobi 0 i stracimy szansę na bonus. Bo na słabe Wybrzeże marnujemy okazję do objeżdżenia naszej drugiej linii.

    Gdyby jeszcze w tym układzie szło, że Czerwiński może jechać przeciwko Falubazowi, to takie kombinowanie miałoby sens.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  33. Powrót do góry    #2373
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Mhsol,naprawde wierzysz,ze Czerwinski cos pojedzie w SE?
    Kingpinie - nigdzie tak nie napisałem. Napisałem tylko że lepiej jak jeździ lepszy a nie gorszy - niezależnie czy z Krakowa, Ostaszewa czy Koziej Wólki.
    Co Wy się tak boicie tego Czerwińskiego?. Pojedzie na treningach padakę (przeca będzie gorszy od najsłabszych w klubie seniorów), to będziemy oklaskiwać (oby) wyczyny Lampka lub Karola. Nic więcej nic mniej.

    Lampka i Karola( w przeciwieństwie do Sałatki) już widziałem kilka razy. No cóż - przemilczę.
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 13-04-2012 o 19:01

  34. Powrót do góry    #2374
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,162
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Ciekawe przyjacielu czy bedziesz tak uwazal jak od bonusa z Falubazem bedzie zalezal nasz udzial w play-off.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #2375
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    ciekawostek: z powodu awarii maszyny startowej w Krakowie startują na chorągiewkę. Startując na chorągiewkę Karol Baran zrobił taśmę
    Kiedy się dowiedziałem o tej chorągiewce, to sobie z kumplem żartowałem, w jaki sposób sędzia wychwyci lotne starty? Rzeczywistość pokazała, że Polak potrafi!


  36. Powrót do góry    #2376
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Alien rzuć mi linka do informacji, że Czerwiński nie może jechać z Falubazem, bo ja nie mogę znaleźć.

  37. Powrót do góry    #2377
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez bayerek Zobacz posta
    http://torun.com.pl/index.php?art_id=38&id_news=7364

    Czerwiński został wypożyczony do Torunia.
    Ależ proszę

    Umowa wypożyczenia zawiera klauzulę, która mówi, że zawodnik nie może wystąpić w obu spotkaniach z Falubazem w rundzie zasadniczej.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  38. Powrót do góry    #2378
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    Dobre pytanie - dlaczego nasi nie jeżdżą w turniejach - nie mam zielonego pojęcia i chętnie bym się dowiedział. Zresztą, nasi juniorzy też zbyt wiele zawodów nie odjeżdżają. Dlaczego w 1/4 ZK może wozić ogony Mateusz Borowicz i Bartosz Szymura, a taki już np Bartosz Pietrykowski nie? To ten sam poziom. O Lampku, Pulczasach to już nie wspominam.
    A propos tego zagadnienia. Czy Stępniewski chodzi do tego kolorowego namiotu po zawodach (krzyżackiej twierdzy chyba), czy jest to obowiązek jedynie zawodników ? Nigdy tam nie byłem, więc nie wiem jak to wygląda, a chętnie bym się dowiedział od samego Stępnia co jest przyczyną braku obecności naszych zawodników na różnej maści eliminacjach do zk itp.

  39. Powrót do góry    #2379
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ciekawe przyjacielu czy bedziesz tak uwazal jak od bonusa z Falubazem bedzie zalezal nasz udzial w play-off.
    Kingpinie - mam poważne obawy że my jednak do tych play-off się nie dostaniemy - chyba że coś drgnie w sprawie piatego seniora i juniorów. A z Falubazem będzie piekielnie cięzko wygrać nawet u siebie i raczej na bonusa nie liczę.

    PS: No cóż Miedziak testuje

  40. Powrót do góry    #2380
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,162
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Czekaj ,czekaj.Nastepnym razem wleje w Ciebie nieco wiecej optymizmu.Wleje w doslownym znaczeniu tego slowa i nie bedziesz tu imputowal nam slabosci.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-04-2012 o 19:24
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #2381
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Kingpinie - mam poważne obawy że my jednak do tych play-off się nie dostaniemy - chyba że coś drgnie w sprawie piatego seniora i juniorów.
    Po to nam właśnie jedna z najmocniejszych, jeśli nie najmocniejsza pierwsza linia w lidze. Tylko trzeba od tych 4 panów wymagać, żeby odpowiadali za wynik, bo taka jest ich rola, a nie szukać winnych porażek wśród zawodników, którzy z góry skazani są na brak dobrego wyniku i mogą tylko pozytywnie zaskoczyć od czasu do czasu. Każdy klub ma podobne rozterki, liga się osłabiła i jak tym składem mamy nie mierzyć w PO, to ja przepraszam, ale chyba nie pójdę na żaden mecz w tym sezonie. Bo to będzie oznaczać, że jedziemy w lidze na pół gwizdka

    A z Falubazem będzie piekielnie cięzko wygrać nawet u siebie i raczej na bonusa nie liczę.
    Cholera, jeszcze godzina pisania na forum i się okaże, że mamy skład na dramatyczną obronę przed spadkiem
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  42. Powrót do góry    #2382
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    To może być silna drużyna.....
    Alien - jest czterech. Ale tylko dwóch jeździ ze sobą w parze. Trzeci jedzie własnie z 5 seniorem, a 4 z juniorem. Heloooooooooołłłł......
    Przy wyniku >-6 nie ma taktycznych i wszyscy jadą zgodnie z programem. W takiej sytuacji jest jedna para punktująca i dwie na przetrwanie. Pierwsza linia nic nie da jak nie będzie miała do tanga juniora lub punktującego 5 seniora
    O ile wśród juniorów mamy żadne pole manewru (brak realnej konkurencji), tak wśród seniorów jakieś tam minimalne jest. Więc trzeba Pulczasów pogonić do roboty i przetestować Sałatkę. Będzie tak samo jak pozostała dwójka to podziękujemy i uśmiechniemy się. Przeca to logiczne...
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 13-04-2012 o 20:02

  43. Powrót do góry    #2383
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Tak pacze na składy naszych ligowych rywali i jakoś nie specjalnie widzę tam zespoły, które miałby pod względem par trzepiących wynik jakąś szczególną przewagę nad nami. Może 2-3 kluby. Czyli, że powinniśmy być 4 do tanga.

    Niektórzy owszem mają bardziej wyrównane składy, ale też to są takie składy, które nie powinny pokonywać naszych liderów A, że któryś z nich, poza juniorskim, zawsze jedzie w biegu, do tego cała 4 w nominowanych, to jakoś się szczególnie nie lękam nikogo.

    Bardziej się boję naszych i tego, że się ******* do ligi przygotowali i Gorzów to nie był wypadek przy pracy.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  44. Powrót do góry    #2384
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Jak Semen słusznie zauważył na forum NF, w niedzielę może być wielki test dachu. Prognozy są deszczowe. I chyba to mnie przekonuje żeby jednak iść na ten mecz Zobaczymy na co stać nasz stadion

  45. Powrót do góry    #2385
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    A ja dobrze pamiętam, że "wyłączyli" nam tramwaj z R i trzeba tam poginać innymi metodami?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •