Strona 13 z 147 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 6605

Wątek: Apator Toruń 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #541
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    No ale kolega wyżej pisze o Miedziaku, nie Sullym. A czy KK będzie tańszy od Adriana?

    Cytat Zamieszczone przez bananio Zobacz posta
    Jeżeli natomiast główną rolę grają tutaj kwestie finansowe, a potem w miejsce Adriana zobaczymy u nas jakąś złotówę typu farbowany blondynek albo największy fighter rodem spod Jasnej Góry to w klubie nie zobaczą moich pieniędzy w przyszłym roku.
    Rzekłem.

    Uroczo i dosadnie. Pewnie takich osób byłoby więcej.
    Woodward, Lee to już mocno popłynięte, jak chodzi o budowanie więzi i frekwencji na przyszłość

  2. Powrót do góry    #542
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    KK bym tak szybko nie skreslal. Jesli Ryan wybierze babe za szefa, to bedzie jedna z lepszych opcji (KK+MJJ, KK+Woodward, KK+Lee, KK+ktokolwiek z ksm nizszym niz 6,costam).

    Zostanmy poki co przy Sullym i Miedzinie.Zawsze to swoi.
    Zdajemy sobie wszyscy sprawe z tego ,ze Wojtek nie pozyska nikogo wartosciowego w ich miejsce bez dolaczenia do licytacji i w efekcie przeplacania ktorego chce tak uniknac.Mam nadzieje,ze Wojtek tez sobie z tego zdaje sprawe i nie strzeli focha na chlopakow,tylko bedzie probowal wynegocjowac jakis kompromis.
    Jestem zdania ,ze jak juz przeplacac to swoich a nie obcych.
    Oczywiscie jest jeszcze rozwiazanie posrednie,jednego przeplacic,drugiego puscic.
    Tylko w ten sposob i tak sie oslabiamy,bo ani Kasprzak ani Ulamek nie gwarantuja punktow na poziomie Miedzina o Sullym juz nie wspominajac.Moze z Miedzinem troche na wyrost,ale cenie go bardziej niz tych tam dwoch razem wzietych.Zreszta u Miedzina widze jeszcze jakas ambicje i chec walki,u Kasprzaka czy Ulamka ta cecha charakteru chyba zanikla.
    Mam wrazenie,ze Stepien tak czy siak licytacji nie uniknie,ale wole zeby licytowal sie o swoich a nie o obcych.
    Adrian i Ryan tez powinni byc bardzej elastyczni w rozmowach z naszymi niz z Marta czy Wladkiem i mam nadzieje ,ze tak bedzie.

    No ale kolega wyżej pisze o Miedziaku, nie Sullym. A czy KK będzie tańszy od Adriana?
    O to ,to Królowo,to,to.

    Kuswa a ja potrzebowalem kilku linijek aby napisac to samo.
    Ach te kobiety,zawsze na skroty,zawsze.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-10-2011 o 13:30
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #543
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Jesli jednak Rayan polakomi sie na kase Marty (oby nie ), to ja widze tylko jeden sklad :

    Chryspi
    Darcy
    Miedziak
    MJJ
    Maciek
    Pulczasy

    O Macka bedzie niewatpliwie ciezko, jesli nie on to wole nawed Kostka niz jakis Ulamkow czy Kasprzakow.

  4. Powrót do góry    #544
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Panie Romanie broń nas Pan od Kostka nogamy i renkamy. Już Puszaka bym wolał, choć Kostek kocham Bydgoszcz, jednak te 5pkt gwarantuje w e-lidze a Puszak nie.

  5. Powrót do góry    #545
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Panie Romanie broń nas Pan od Kostka nogamy i renkamy. Już Puszaka bym wolał, choć Kostek kocham Bydgoszcz, jednak te 5pkt gwarantuje w e-lidze a Puszak nie.
    Nie jestem rzecznikiem Puszaka, ale coś w tym jest, czuję, że spełniałby w drużynie rolę, jaką kiedyś spełniał Derdzin. Ale tak naprawdę oby te dywagacje pozostały w sferze teorii.
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #546
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    No ale kolega wyżej pisze o Miedziaku, nie Sullym. A czy KK będzie tańszy od Adriana?
    tego moja droga to ja nie wiem. nawet nie wiem, czy Zabik bedzie tanszy od KK, wiec to dyskusja czysto KSMowa.

    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Woodward, Lee to już mocno popłynięte, jak chodzi o budowanie więzi i frekwencji na przyszłość
    i tu podobnie jak wyzej, w kontekscie odejscia Ryana. KK ma niski KSM, wiec zamiast kangura i plastrona mozna do druzyny wsadzic Krzysia i kogos kogo stac na jakies punkty (a jest w czym wybierac wbrew pozorom). zreszta zamiast Krzysia mozna wstawic, w celu podlizania sie naszym "wierniejszym" kangurom, Watt'a i.... Holte co dobitnie podkresla glupote z fochem na Ryska w kontekscie negocjacji z Sullivanem i Miedzinskim.

    ps1: tez jestem fanem skladu, ktory juz ustalilismy wczesniej
    ps2: o frekwencje bedzie dbal Darcy o wiez na przyszlosc tez, zawsze bedzie mozna sobie brudzia strzelic w wiadomym miejscu.

  7. Powrót do góry    #547
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Wydaje mi się, że Ryan jednak, będąc bardziej kontaktowym człowiekiem, ustąpi lub też dojdzie do jakiegoś kompromisu z klubem. Bierze ślub w piątek, w Toruniu już ma ugrzaną posadkę i, póki co, spokojne miejsce w składzie, buduje dom. Pewnie wkrótce będzie myślał o prawdziwej rodzinie tak więc na moje mimo wszystko nei skusi się na srebrniki z Rzeszowa.

    Gorzej z Miedziakiem... tu już chyba takie czynniki pozasportowe nie będą działały tak, jak w przypadku Sullivana. Wszystko zależy od tego na ile ugnie się prezes lub na ile ugnie się zawodnik...

  8. Powrót do góry    #548
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    md_15, Od kogo bardziej kontaktowym jest Sully? Od Adriana?
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #549
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Slyszalem ,ze Marta ma byc druhna.

    Moj przyjaciel a Wasz kolega przekazal mi smutna wiadomosc.
    Roznica w tym co chce zaplacic Wojtek a daje Marta jest kolosalna.
    Cos czuje,ze jak Stepien nie podsunie pijanemu ( ze szczescia oczywiscie ) Ryanowi kontraktu do podpisania,pozegnamy sie z kapitanem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #550
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    md_15, Od kogo bardziej kontaktowym jest Sully? Od Adriana?
    Tak, od Adriana (a nie? )... i to rzekłbym zdecydowanie + jak mówię te czynniki pozasportowe

  11. Powrót do góry    #551
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Kuswa a ja potrzebowalem kilku linijek aby napisac to samo.
    Ach te kobiety,zawsze na skroty,zawsze.
    No tak nie do końca to samo Kingpinie, nie podpuszczaj mnie znowu

    Ale generalnie nam wszystkim zależy i z grubsza chodzi o to, żeby sobie Wojciech przekalkulował co się klubowi opłaca - przepłacić za swoich i mieć jeszcze co nieco z biletów, czy zmontować coś taniej ale potem wyjść na tym jak Zabłocki. To jasne.

    Ward Wardem, wiadomo ale On sam to (przynajmniej) dla mnie za mało
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 26-10-2011 o 14:23

  12. Powrót do góry    #552
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    e tam
    będzie dobrze...

    nie wierzę żeby Wojtek S. poszedł tą drogą i zamienił Ryana i Adriana na KK i Colgata.

    No chyba że Ryan i Adrian dostali od blondyny i cygara oferty x2/x3 w porównaniu do tego co mają w Toruniu

  13. Powrót do góry    #553
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    wyzsza matematyka cudaka jest piorunujaca robi wrazenie takie same jak brak kasy w apatorowym klubowym budzecie...

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co do frekwencji,w Toruniu srednia 9,700 przy pojemnosci 15,500.W Lesznie srednia 10,600 przy pojemnosci 25,000.Wyciagnij wnioski.
    dobre.
    torun 200 tys mieszkancow.
    leszno 65 tys mieszkancow

    w lesznie = 1/6 liczby mieszkancow
    w toruniu = 1/20 liczby mieszkancw

    wyciagnij wnioski.

    do tego dodac ze nie od dzis wiadomo ze na zuzel w toruniu z samego torunia malo kto chodzi i proporcja wiesniakow uprawiajacych rzepak pod olej jest nieporywnywalnie wieksza niz mieszkancow samego miasta...
    nie to co w lesznie...

  14. Powrót do góry    #554
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Drogi Kingpinie jak twoje czarno proroctwo się spełni to stawiasz za karę kolejkę na następnym spotkaniu SB.



    ps do kolegi wyżej.


    Zapisz się do odpowiedniej partii bo mentalnie pasujesz do Jarasa.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 26-10-2011 o 14:26

  15. Powrót do góry    #555
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    do tego dodac ze nie od dzis wiadomo ze na zuzel w toruniu z samego torunia malo kto chodzi i proporcja wiesniakow uprawiajacych rzepak pod olej jest nieporywnywalnie wieksza niz mieszkancow samego miasta...
    nie to co w lesznie...
    Według Dworakowskiego 70% kibiców UL na meczach w Lesznie to kibice spoza Leszna. Dlatego dałem to jako uszczypliwość a nie argument w dyskusji.
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #556
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Po pierwsze primo :
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    wyzsza matematyka cudaka jest piorunujaca robi wrazenie takie same jak brak kasy w apatorowym klubowym budzecie...
    Ja nazwał bym to jednak zdrowym rozsądkiem i zdecydowanym gestem mówiącym "Stop wydawaniu wirtualnej mamony na was, wielkie gwiazdeczki" . Ale nabijaj się, kiedyś i u was zabraknie kasy...

    Po drugie primo:
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    do tego dodac ze nie od dzis wiadomo ze na zuzel w toruniu z samego torunia malo kto chodzi i proporcja wiesniakow uprawiajacych rzepak pod olej jest nieporywnywalnie wieksza niz mieszkancow samego miasta...
    nie to co w lesznie...
    Mueheheheh sam nie wiem co mam napisać, ale to ponoć Leszno ma tak liczne fankluby w pobliskich wioskach i na tym budujecie sobie frekwencję ...

    a po trzecie, ostatnie primo :
    Znowu zaczynają się jakieś leszczyniaki tu panoszyć ze swoimi teoriami? Niedobrze mi się robi, jak przychodzicie tu i piszecie byle by pisać i dogryźć... ile można na to patrzeć? Ja tu chcę przeczytać co ze składem, a wy mi tu o frekwencji z Leszna... ehhh

  17. Powrót do góry    #557
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez md_15 Zobacz posta
    (...)
    a po trzecie, ostatnie primo :
    Znowu zaczynają się jakieś leszczyniaki tu panoszyć ze swoimi teoriami? Niedobrze mi się robi, jak przychodzicie tu i piszecie byle by pisać i dogryźć... ile można na to patrzeć? Ja tu chcę przeczytać co ze składem, a wy mi tu o frekwencji z Leszna... ehhh
    Jak tak czytam wynaturzenia adamczika to nasuwa mi się przysłowie: (Byk) Krowa, która dużo ryczy...

    U nas trochę gwarniej. Jeszcze jakieś spekulacje, domysły, podpuchy. To się chłopak chce pokazać. I wie, że kogoś wciągnie w jałowy dyskurs, więc...

    W Lesznie po konferencji prasowej skład na przyszły rok już niemal jawny to narzekają tylko na jakość konferencji.
    Nawet rzeczony adamczik pochwalił sie swoja wiedzą PRowca i od razu został namaszczony do pracy w ULu.

    I tak po Kryjomu można zrobić karierę w Lesznie.
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  18. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    torun 200 tys mieszkancow.
    leszno 65 tys mieszkancow

    w lesznie = 1/6 liczby mieszkancow
    w toruniu = 1/20 liczby mieszkancw

    wyciagnij wnioski.
    Cóż za genialne wyliczenie Einsteinie. Idą tym tokiem rozumowania to Leszno zawsze będzie przed Toruniem. Przykład ? W Toruniu frekwencja na poziomie 15 tyś. to 7,5 % liczby mieszkańców. W Lesznie frekwencja nawet na poziomie 6 tyś. to już ponad 9%. Macie miasto wielkości Rubinkowa. Nie ma więc sensu prowadzić takich klasyfikacji.

  19. Powrót do góry    #559
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    tak sobie wlasnie pomyslalem... Crump ma wazny kontrakt w Rzeszowie? proponuje Wojtkowi chwycic za sluchawke i rzucic 3,5 mln. perspektywa jazdy z Chrisem i Darcym moze go skusic (do podjecia rozmow) a na niczym innym nie powinno nam zalezec.

  20. Powrót do góry    #560
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z pewnością Ginger w gescie dobrej woli podjęcia z nami rozmów zrezygnuje tez ze ścigania się w cyklu SGP.
    Trzeba tylko czekać na oficjalne info.
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  21. Powrót do góry    #561
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pisanda Zobacz posta
    Z pewnością Ginger w gescie dobrej woli podjęcia z nami rozmów zrezygnuje tez ze ścigania się w cyklu SGP
    Ok, perspektywa scigania z Darcym. z Holderem kontraktu jeszcze nie mamy.

  22. Powrót do góry    #562
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    wyzsza matematyka cudaka jest piorunujaca robi wrazenie takie same jak brak kasy w apatorowym klubowym budzecie...



    dobre.
    torun 200 tys mieszkancow.
    leszno 65 tys mieszkancow

    w lesznie = 1/6 liczby mieszkancow
    w toruniu = 1/20 liczby mieszkancw

    wyciagnij wnioski.

    do tego dodac ze nie od dzis wiadomo ze na zuzel w toruniu z samego torunia malo kto chodzi i proporcja wiesniakow uprawiajacych rzepak pod olej jest nieporywnywalnie wieksza niz mieszkancow samego miasta...
    nie to co w lesznie...

    Zaimponowales mi.Wiesz co to matematyka.Na standardy leszczynskie to ogromny sukces.Powinienes zostac soltysem .Nadajesz sie.
    Teraz zaloz gumiaki,beret z antenka i zegnam.Audiencja w watku klubu z miasta zakonczona.

    Tak na powaznie,to takie cudaki jak ty przynosza wstyd leszczynskim forumowicza ,ktorzy w wiekszosci sa bardzo fajnymi dyskutantami.
    Tylko ,ze takie ****** jak ty zawsze bardziej rzucaja sie w oczy.

    Drogi Kingpinie jak twoje czarno proroctwo się spełni to stawiasz za karę kolejkę na następnym spotkaniu SB.
    Jak sie nie spelni ,stawiam dwie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-10-2011 o 15:08
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #563
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Taka uwaga z mojej strony na zupełnie inny temat.

    Formą promocji żużla w wykonaniu klubu jest postawienie po meczu namiotu i wtłoczenie tam Pietrykowskiego. Ewentualnie otwarty parking i możliwość pooglądania zamkniętych boksów.

    Może jednak lepiej by było zrobić naprawdę fajne zawody towarzyskie i to bardziej na luźno? Patrzmy na Słowaków, ich widać inwencja twórcza jest nieograniczona: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...yniki-nietypo/

    Nie mówię żeby wiernie skopiować to samo, ale wziąć przykład. Zrobić zawody, w których publika nie jest tylko biernym widzem startu i jazdy gęsiego, ale takie w których może się świetnie bawić. Wymieszać klasyczne wyścigi na dobrym do mijanek torze z różnymi udziwnieniami, może wzorem Jankesów ustawić ich na starcie w kolejności od najsłabszego do najlepszego.

    Mamy kogoś w klubie kto jest w stanie wymyślić coś więcej niż tylko wyścig rowerowy przed meczem ligowym?

    edit: kilka fotek





    tam nawet kibice mogli się zabrać na przejażdzkę

    Ostatnio edytowane przez Kaioh ; 26-10-2011 o 15:07

  24. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    PEPE zrezygnował z GP... teraz czas na Warda

  25. Powrót do góry    #565
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,183
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Osobiście bym nie darł szat za Miedzińskim i Sullivanem. Nie ma co ich przepłacać. Może faktycznie Adrianowi będzie lepiej w Gorzowie. Bo jak na mnie to od ok 2-3 lat nie robi postępów i zatrzymał się na poziomie Balińskiego (nie chciałem tego wcześniej pisać, ale teraz wyczytałem że i też inni tak uważają). Zamiast niego można sprowadzić jakiegoś dobrego juniora, lub dobrze zapowiadającego się.
    Sullivan też można go zrozumieć, ale w tym wypadku można przeprosić się z Holtą.
    Jeśli by Holta wszedł do składu, to za Adriana można też spróbować zakontraktować Joonasa Kylmäkorpi. Choć w tym wypadku nie wiadomo jak odnajdzie się w SE. Osobiście wolałbym za Adriana jakiegoś juniora.
    Nie ma co szarpać się i przepłacać. A i pewnie można spodziewać się, że prezesi znowu zmajstrują coś w regulaminie. Oby tym razem przepisy nazwać wprost, czyli Salary Cap.
    Wielu zawodnikom pomieszało się w głowach. Żużel w Polsce to domena średnich i małych miast. A tu nie da się utrzymać drużyny, w której zawodnicy mają wielomilionowe kontrakty. Jak ktoś uważa, że nie jest w stanie utrzymać się z tego, co do tej pory zarabia, to niech porzuci ten sport. I niech jedzie do Brandenburgii zbierać szparagi, czy sałatę.
    Po przemyśleniu rozumiem ostatnie wypowiedzi RK, czy Stępniewskiego. Dają sygnał. Ten pierwszy, że przy takich żądaniach finansowych nie jest w stanie dalej utrzymywać klubu, a ten drugi, że jak ten pierwszy nie da, to będzie drużyna walcząca w środku tabeli. No i pewnie znowu wzrost cen biletów.

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    PEPE zrezygnował z GP... teraz czas na Warda
    Jeszcze nie zrezygnował. Podpisał. Tylko jeśli do marca nie uda się zmienić przepisów w Polsce, to zerwie umowę.
    Po ostatnich wypowiedziach, w gruncie rzeczy, większości prezesów wcale nie jest to takie niemożliwe.
    Zmiana przepisu, że 1GP nie dotyczy Polaków i podwyższenie limitu KSM.
    Ostatnio edytowane przez orlosep ; 26-10-2011 o 15:55

  26. Powrót do góry    #566
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    PEPE zrezygnował z GP... teraz czas na Warda
    Hmm mam nadzieję, że BSI zrobi Pepe i Warda rezerowywi z nr 17 i 18, jednoczesnie nie szukając innych stałych uczestników, zresztą wydaje mi się, że łatwo będzie znaleźć sensownego zastępstwa, bo bez GP można sporo zarobić.

  27. Powrót do góry    #567
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Jeśli nawet Karkosik mówi takie słowa (a zna się na finansach jak mało kto) to sytuacja żużla rzeczywiście wygląda beznadziejnie. W ciągu paru miesięcy musi dojść do głębokich reform i ograniczeniu sztucznie napompowanych płac zawodników. Tak jak orlosep uważam, że zostanie wprowadzone Salary Cap.

    dobre.
    torun 200 tys mieszkancow.
    leszno 65 tys mieszkancow
    Leszno ma 65 ale Unii kibicują też też pobliskie miasteczka jak Gostyń, Poniec, Pawłowice także fanbase jest pewnie nawet ponad 100 tysięczny

  28. Powrót do góry    #568
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    reforma to musi zajść w głowach prezesów wtedy ma to sens... inaczej dupa blada.

    1. zatwierdzić regulamin na minimum 3 lata
    2. wprowadzić regułę finansowego fair-play - jeżeli nie spełnisz warunków bez warunkowy spadek ligę nizej. bez żadnych warunków itp itd.
    3. zamrozić spadki. pozowli to budować tanie drużyny, komuś kto nie ma kasy na wypasioną drużynę ale ma kasę żeby odjechać sezon. w takiej sytuacji mozna odjechać sezon juniorami np.
    4. znieść minimalny KSM

  29. Powrót do góry    #569
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    (...)
    3. zamrozić spadki. pozowli to budować tanie drużyny, komuś kto nie ma kasy na wypasioną drużynę ale ma kasę żeby odjechać sezon. w takiej sytuacji mozna odjechać sezon juniorami np.
    4. znieść minimalny KSM
    taaaa...
    Już widzę radość ksiegowego po meczu przeciwko juniorom i z wynikiem np 70:20. A co tam może byc nawet 75:15!
    Nie ma spadków i min. KSM to takie hece mogą się wyprawiać. I gdzie tu rozum w głowie?
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  30. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pisanda Zobacz posta
    taaaa...
    Już widzę radość ksiegowego po meczu przeciwko juniorom i z wynikiem np 70:20. A co tam może byc nawet 75:15!
    Nie ma spadków i min. KSM to takie hece mogą się wyprawiać. I gdzie tu rozum w głowie?
    ale czyjej glowie? maciego, czy prezesa ktory wytacza armaty na muchy?

  31. Powrót do góry    #571
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ja pisałem o tym już dawno:
    Zrobić zamkniętą ligę zawodową!!! Jedynymi kryterium przynależności byłaby infrastruktura, zabezpieczenia finansowe i minimalny KSM! Wszystkie inne ograniczenia wy***** do wisły (Polacy w składzie, juniorzy, limity GP itp). Jeśli na dany rok 10 klubów spełniałoby warunki niech jeździ w SE 10, jeśli 12 niech będzie 12, a jeśli 8 - niech będzie 8. Skończyłoby się przepłacanie i budowanie składów na siłę.

    Koszykówka i siatkówka poszły już tą drogą

  32. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    ******** Was z oceną Miedzińskiego. Poziom Balińskiego? Nie gadam z Wami

    Facet nawet w reprezentacji dupy nie dawał. Ten sezon miał bardzo dobry. Wbrew temu co niektórzy twierdzą. Jak trzeba było to pozbierał się i walczył na maksa z kontuzją wiedząc, że i tak pewnie ***** ugramy.

    Ostatni Apatorianin w składzie, a Wy go tak oceniacie.

    Durnie!
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  33. Powrót do góry    #573
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    ale czyjej glowie? maciego, czy prezesa ktory wytacza armaty na muchy?
    Liga Juniorów już jest. I trybuny pełne, co? A jak nie ma kibiców to i sponsorów nie będzie. Wtedy pomysły przytoczone przez Kaioha będą jak znalazł. Jeszcze tylko darmowa wata cukrowa dla milusińskich i stragany z obwarzankami. I możemy jechać z takim festynem! Alleluja i do przodu!

    alienisko - nie bój, nie bój! Wróci Lampkowski i tez będziemy wiedzieli, że ***** ugramy
    Ostatnio edytowane przez Pisanda ; 26-10-2011 o 16:21
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  34. Powrót do góry    #574
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    ******** Was z oceną Miedzińskiego. Poziom Balińskiego? Nie gadam z Wami

    Facet nawet w reprezentacji dupy nie dawał. Ten sezon miał bardzo dobry. Wbrew temu co niektórzy twierdzą. Jak trzeba było to pozbierał się i walczył na maksa z kontuzją wiedząc, że i tak pewnie ***** ugramy.

    Ostatni Apatorianin w składzie, a Wy go tak oceniacie.

    Durnie!
    kolejny dowód na to, że komu jak komu ale Alienowi kompetencji do bycia Prezesem nie brakuje.

  35. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Protas wybrał Falubaz, a Darcy ciągle milczy. On faktycznie ma czas do dzisiaj ?

  36. Powrót do góry    #576
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pisanda Zobacz posta
    Liga Juniorów już jest. I trybuny pełne, co? A jak nie ma kibiców to i sponsorów nie będzie. Wtedy pomysły przytoczone przez Kaioha będą jak znalazł. Jeszcze tylko darmowa wata cukrowa dla milusińskich i stragany z obwarzankami. I możemy jechać z takim festynem! Alleluja i do przodu!
    i w takim wypadku komu oleju zabraknie? maciemu, czy temu kto sklad z juniorow zbudowal? przestanmy myslec za nich, niech oni przestana myslec za siebie (globalnie) i skupmy sie na zuzlu a kazdy "prezes" niech mysli za siebie (lokalnie). pomysl z zamknieciem ligi, np mhsola, jest zayebisty. a cala reszte do kibla i splukac.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 26-10-2011 o 16:27

  37. Powrót do góry    #577
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Protas wybrał Falubaz, a Darcy ciągle milczy. On faktycznie ma czas do dzisiaj ?
    Skoro Protas nie musi dawac dzis opowiedzi,a tak wynika z jego slow,to i Darcy chyba tez.

    Mala ciekawostka.
    Ze slow Jozefa wynika - choc ciezko chlopa czasem zrozumiec,prezes Unii L a to czegos zobowiazuje - ze z przepisem o jednym z GP przyszedl m.i.n najwiekszy krzykacz.Ciekawe o kogo chodzi.

    Od 27.15
    Jeszcze jedna ciekawostka:

    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-10-2011 o 17:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #578
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Panowie rozróżnijcie sytuację PePe i Darcy'ego.
    Zielonogórzanin sam awansował do cyklu i nie potrzebuje niczyjej łaski. Będzie chciał to pojedzie, nie będzie to nie pojedzie.
    Młody Australijczyk dostał ofertę skorzystania ze stałego "dzikusa". On jest niejako zobligowany do określenia się.
    Wygląda może to i podobnie, ale jak dla mnie jest różnica.

    EDIT do postu poniżej: No niby tak, ale Protas rezygnując traci swój trud związany z awansem, nie pali za sobą mostów.
    Ward rezygnując traci coś więcej niż same starty w cyrku, nigdy już takiej szansy nie dostanie, będzie musiał wszystko wyszarpać na torze, a w tym systemie w kontuzjogennym żużlu nie jeden już musiał korzystać z DK.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 26-10-2011 o 17:41

  39. Powrót do góry    #579
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Tutaj chodzi o podpisany kontrakt na starty w GP a ten dotyczy chyba kazdego,tego co awansowal jak i tego co otrzymal DK.
    Podobno ,powtarzam podobno termin odeslania podpisanych kontraktow uplywa dzis.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #580
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    A może ktoś na polski przetłumaczyć to co mówi Dworakowski? Ni cholery nie rozumiem tego, co on tam bełkocze. Nawet osoba kończąca edukację na poziomie gimnazjum potrafi się bardziej zrozumiale wysławiać.

  41. Powrót do góry    #581
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hain Zobacz posta
    A może ktoś na polski przetłumaczyć to co mówi Dworakowski? Ni cholery nie rozumiem tego, co on tam bełkocze. Nawet osoba kończąca edukację na poziomie gimnazjum potrafi się bardziej zrozumiale wysławiać.
    Zauwazyles,ze czesto tez gra pauzą?Pewnie zbiera mysli.
    Jestem od zawsze jego fanem.Cwicze przepone , miesnie wokol oczu i okolicach kacikow ust jak go slucham.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-10-2011 o 17:46
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #582
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Józef mówi, żeby stadion żył, coś tam coś tam, tego tego. Nawozić trzeba. I dodatkowa beczka wody dla Kryjoma. wspomniał coś o Wardzie, ale krótko, bo to nie jego pole. Tego tego. I żeby europa omijała Leszno.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 26-10-2011 o 18:01
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Powrót do góry    #583
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,183
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Ja pisałem o tym już dawno:
    Zrobić zamkniętą ligę zawodową!!! Jedynymi kryterium przynależności byłaby infrastruktura, zabezpieczenia finansowe i minimalny KSM! Wszystkie inne ograniczenia wy***** do wisły (Polacy w składzie, juniorzy, limity GP itp). Jeśli na dany rok 10 klubów spełniałoby warunki niech jeździ w SE 10, jeśli 12 niech będzie 12, a jeśli 8 - niech będzie 8. Skończyłoby się przepłacanie i budowanie składów na siłę.

    Koszykówka i siatkówka poszły już tą drogą
    Zgadzam się z Tobą. Też o tym pisałem. Powinien być podział na zawodową ligę, bez spadków i awansów, i amatorską. Amatorska pod egidą GKSŻ, która walczy o np. Drużynowyh Puchar Polski. Zawodowa min. KSM, wadium i podpisana umowa na wynajem stadionu na rok. Z tym, że Salary Cap musi być. Nie ma tak dużego wyboru w zawodnikach. Nie można w razie wygórowanych żądań zakontraktować kogoś np. z Białorusi....
    Salary Cap też oparte na KSM. Przykładowo: od 0 - 2,5 tyle a tyle, 2,5-6,5 tyle i tyle, 6,5-9,5 tyle i tyle, 9,5 wzwyż tyle i tyle. To by dodatkowo motywowało zawodników na torze, bo przy obecnym górnym KSM motywuje ich do zbijania KSM, a nie jego nabijania.

  44. Powrót do góry    #584
    Użytkownik Awatar michal_apator_fan
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Darcy dal chaotyczny wpis na fb, z ktorego jak dla mnie wynika ze zalatwil sobie kontrakt w polsce w poniedzialek i wybieral sie do szwecji... szkoda tylko ze nie napisal gdzie ten kontrakt podpisal

  45. Powrót do góry    #585
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    Zgadzam się z Tobą. Też o tym pisałem. Powinien być podział na zawodową ligę, bez spadków i awansów, i amatorską. Amatorska pod egidą GKSŻ, która walczy o np. Drużynowyh Puchar Polski. Zawodowa min. KSM, wadium i podpisana umowa na wynajem stadionu na rok. Z tym, że Salary Cap musi być. Nie ma tak dużego wyboru w zawodnikach. Nie można w razie wygórowanych żądań zakontraktować kogoś np. z Białorusi....
    Salary Cap też oparte na KSM. Przykładowo: od 0 - 2,5 tyle a tyle, 2,5-6,5 tyle i tyle, 6,5-9,5 tyle i tyle, 9,5 wzwyż tyle i tyle. To by dodatkowo motywowało zawodników na torze, bo przy obecnym górnym KSM motywuje ich do zbijania KSM, a nie jego nabijania.
    tylko po co az tak bardzo sprawe komplikowac? dolny ksm jest niepotrzebny, bo jak kogos stac na lige zawodowa to i zawodnikow znajdzie. zamiast salary cap wystarczy gorny ksm, ale na jakims rozsadnym poziomie. na tyle rozsadnym, zeby nikt nie mial problemow przy budowaniu skladu a uniemozliwiajacy stworzenie druzyny z samych Gollobow i Crumpow. czyli np 48 albo 50, i wszystko.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •