Strona 3 z 147 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 6605

Wątek: Apator Toruń 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    A ja wam mówię, że jak senator z BSI będą wiercić to wywiercą o ile się nie mylę to przepisy unijne mówią o otworzeniu rynku pracy nie o ograniczeniu. Czterech polaków to już poważne naruszenie a jeden z GP to już recydywa.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    A ja wam mówię, że jak senator z BSI będą wiercić to wywiercą o ile się nie mylę to przepisy unijne mówią o otworzeniu rynku pracy nie o ograniczeniu. Czterech polaków to już poważne naruszenie a jeden z GP to już recydywa.
    Owszem, przepisy unijne mówią o otworzeniu rynku pracy. Jest jednak pewne ALE: rynek jest otwarty dla obywateli UE.
    Czy Australia jest w UE? Jesli tak to niech Ward bierze DK
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    A ja wam mówię, że jak senator z BSI będą wiercić to wywiercą o ile się nie mylę to przepisy unijne mówią o otworzeniu rynku pracy nie o ograniczeniu. Czterech polaków to już poważne naruszenie a jeden z GP to już recydywa.
    Ignorantia iuris nocet.

    Rynek jest otwraty. Klub może zatrudnić tylu zawodników, ilu chce. I jakich chce. Nie ma żadnego ograncizenia co do ZATRUDNIANIA zawodników. Jest ograniczenie składu, który można wystawić na mecz, ale to nie łamie żadnego z bzdurnych przepisów UE.

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    My mamy kangury ale np taki Pan senator może chce złożyć drużynę ze Szwedów, Anglików, Duńczyków i Niemców.

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hain Zobacz posta
    Ignorantia iuris nocet.

    Rynek jest otwraty. Klub może zatrudnić tylu zawodników, ilu chce. I jakich chce. Nie ma żadnego ograncizenia co do ZATRUDNIANIA zawodników. Jest ograniczenie składu, który można wystawić na mecz, ale to nie łamie żadnego z bzdurnych przepisów UE.
    Dzięki - nie zmienia to wprawdzie naszej sytuacji z Wardem, jednak rzuca dużo światła na szanse powodzenia interwencji BSI.

    Też znam jeden cytat łaciński:
    primum non nocere

    Hain - jesteś niezastąpiony jesli chodzi o rozjaśnianie nam wielu aspektów życia - prawda Howardzie?
    Ostatnio edytowane przez Pisanda ; 13-10-2011 o 15:06
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ciągle przeżywacie to piwo. Nie wiem o co Wam chodzi. Dobre jest? Dobre. To nie narzekać

    http://youtu.be/De-aNNC7_K4?t=4m30s
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    O GP nic takiego nie powiedział, mówił jedynie że NIE WIE i przedstawiał argumenty, które bierze pod uwagę. Myślę, że to odpowiadało stanowi faktycznemu. Jeśli w Gdańsku Lotos zagwarantuje mu kontrakt + spłacą go, to jedyną przeszkodą będzie zgoda Unibaxu, a ja nie widzę argumentów by nasz klub miał to blokować. Wg mnie sprawa przesądzona.
    Spoko niech puszcza Darkiego do Gdanska, ale pod warunkiem (cos jak Karol pare lat temu) ,ze przedluzy kontrakt w Toruniu

    PS. A to tak na przedluzenie nadzei:

    http://www.espeedway.pl/news,ward_zr...,49268,10.html
    Ostatnio edytowane przez Lawin ; 13-10-2011 o 15:25

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Przepisane po raz setny to samo.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pisanda Zobacz posta
    Dzięki - nie zmienia to wprawdzie naszej sytuacji z Wardem, jednak rzuca dużo światła na szanse powodzenia interwencji BSI.

    Też znam jeden cytat łaciński:
    primum non nocere

    Hain - jesteś niezastąpiony jesli chodzi o rozjaśnianie nam wielu aspektów życia - prawda Howardzie?

    Znam więcej niż jeden, a nawet konstruować zdania i proste teksty po łacinie potrafię! Więc ta ironia była bez sensu.

    Cieszę się, że jako student prawa administracyjnego jestem przydatny

    Co do sytuacji z Wardem to jest ona prosta. Albo Darcy rezyguje z GP, albo jeździ na zmianę z Holderem, lub też idzie na wypożyczenie. Problem z trzecim wyjściem jest taki, że przed wypożyczeniem należałoby podpisać z nim kolejny kontrakt na np. 3 lata. Żeby nam nigdzie nie zwiał
    Skład bez Warda [dla mnie] to tylko taki skład, w którym znalazłby sie Jensen. I ktoś na doklejkę. Czyli przykładowo:

    Miedziński
    Jensen
    Holder
    E. Pulczyński
    Sullivan
    Pi. Pawlicki
    K. Pulczyński

    I KSM i 4 polaków się zgadza. Jednak Piotrek będzie nie do wyrwania pewnie, a i jeśli to tylko w pakiecie ze starszym bratem, a dla niego miejsca nie mamy.

    Może Romek Poważnyj? On zdaje się był "polakiem"? A jeśli nie, to Misiek. Jędrzejaka nie widzę w naszym zespole, a dla Damiana B. nie ma u nas miejsca Niech jeździ w lesznie do końca kariery. Dla mnie on zawsze będzie prawdziwym bykiem.

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Ciągle przeżywacie to piwo. Nie wiem o co Wam chodzi. Dobre jest? Dobre. To nie narzekać
    Nie żebym narzekał... Jednak wolę Danielsa.

    Hain - tylko nie pisz mi z czego się go robi. Proszę.
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    O GP nic takiego nie powiedział, mówił jedynie że NIE WIE i przedstawiał argumenty, które bierze pod uwagę. Myślę, że to odpowiadało stanowi faktycznemu. Jeśli w Gdańsku Lotos zagwarantuje mu kontrakt + spłacą go, to jedyną przeszkodą będzie zgoda Unibaxu, a ja nie widzę argumentów by nasz klub miał to blokować. Wg mnie sprawa przesądzona.
    Pismaki twierdza co innego,ale moglo mu sie zmienic.

    http://www.espeedway.pl/news,darcy_w...,49100,10.html

    Tu jeszcze kilka najswiezszych plotek
    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL92/725848433
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Dla Benfield Sports International, które od lat poszukuje zawodników, którzy zastąpią stare i opatrzone gwiazdy, jest darem od losu. Dlatego 19-latek mógł liczyć na specjalne zaproszenie do mistrzostw świata.

    Jeżeli zwyczajnym zaproszeniem jest nominacja w postaci stałej dzikiej karty to ciekawe na co może liczyć Darcy. Jakaś kolacja z Johnem Postlethwaitem ?

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dla Benfield Sports International, które od lat poszukuje zawodników, którzy zastąpią stare i opatrzone gwiazdy, jest darem od losu. Dlatego 19-latek mógł liczyć na specjalne zaproszenie do mistrzostw świata.

    Jeżeli zwyczajnym zaproszeniem jest nominacja w postaci stałej dzikiej karty to ciekawe na co może liczyć Darcy. Jakaś kolacja z Johnem Postlethwaitem ?



    Czym jest wieczór z jakimś sztywniakiem do cotygodniowego wieczoru z kibicami w radzieckim pubie.

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    chyba że Pan John do karty dołączy czek na jakieś 700 - 800tys PLN

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    chyba że Pan John do karty dołączy czek na jakieś 700 - 800tys PLN
    Prędzej sobie da bikini ogolić bez mydła.
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    mhsol
    chyba jednak nie uświadczymy Warda w składzie Aniołków w sezonie 2012. Obstawiam, że przyjmie dziką kartę (czego będzie później bardzo żałował).
    Jedyna nadzieja, że zmienią ten chory przepis o jednym z GP (podobno cała Zielona Góra już się modli pod Jasną Górą w tej intencji )

    jak się będą przepraszać z Holtą "bolą mnie rączki" to chyba umrę ze śmiechu. Jeśli faktycznie Sully mu nawstawiał w Gorzowie to bardzo dobrze, chociaż jeden, któremu widać zależało (dać mu obywatelstwo ale to już! toruńskie ).

    Najbardziej martwi jednak to, że koncepcja z Wardem jest całkiem ciekawa, natomiast bez niego nie bardzo widzę ciekawy skład z takim ograniczonym KSM.

    ps. Holta mi się z Grecją ostatnio kojarzy, nie wiedzieć czemu

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    mhsol
    chyba jednak nie uświadczymy Warda w składzie Aniołków w sezonie 2012. Obstawiam, że przyjmie dziką kartę (czego będzie później bardzo żałował).
    Jedyna nadzieja, że zmienią ten chory przepis o jednym z GP (podobno cała Zielona Góra już się modli pod Jasną Górą w tej intencji )
    Jakiej Jasnej Góry, jakich modłów. Króla Ciemności - Nergala najęliśmy
    Chociaż moim zdaniem to i wynajęcie Chucka Norrisa by nie pomogło. Jeśli Ward przyjmie dzikusa, to BSI straci motywację do jakichkolwiek działań przeciwko Ekstralipie.

    A tak poważnie mówiąc to jeśli nie Ward to powinniście pomyśleć o kimś takim jak Batchelor. Jeśli Leszno dogada się z Pawlickimi (w co nie bardzo wierzę) to prawdopodobnie Troy będzie na wylocie. KSMem do was pasuje nawet bardziej niż Ward.

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jakiego Nergala. Przecież Jezusa Świebodzińskiego macie ! Kto jiżli ni on wam da czego pragniecie ?

    Baczelora po tegorocznym powitaniu "Baczelor cw..u, z Balińskim skończysz w bur..lu" jakoś u nas nie widzę

    Darcy swój chłop mimo wszystko. Trochę się pogniewaliśmy za słabe występy dwa sezony temu... ale chyba się ogarnął trochę nam koleżka... Ma czas... jeszcze zdąży mistrzem świata zostać

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    jeśli nie Ward to powinniście pomyśleć o kimś takim jak Batchelor
    To już nie chodzi o lubienie/nielubienie, pasujący KSM/niepasujący. Przystawiając Batchelora do Warda obraziłeś mnie Innymi słowy - dla mnie (i Howarda ) nie ma ekwiwalentu tego zawodnika. To tak jakbym miał ochotę na dobre Bordeaux a Ty podstawiłbyś mi kieliszek z Sophią

  20. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    To już nie chodzi o lubienie/nielubienie, pasujący KSM/niepasujący. Przystawiając Batchelora do Warda obraziłeś mnie Innymi słowy - dla mnie (i Howarda ) nie ma ekwiwalentu tego zawodnika. To tak jakbym miał ochotę na dobre Bordeaux a Ty podstawiłbyś mi kieliszek z Sophią
    A nie za dużo tej Sophii ?
    Napisałem przecież, że jeśli opcja Ward nie wypali to warto pomyśleć o Troyu. Wam brakuje w składzie takiego wariata, który gotów jest się porozbijać z rywalami byleby tylko wygrać. Macie ekipę wyluzowanych, ale w gruncie rzeczy grzecznych chłopców popijających babskie piwo

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    "To tak jakbym miał ochotę na dobre Bordeaux a Ty podstawiłbyś mi kieliszek z Sophią "

    Zgadzam się w teorii, natomiast w praktyce za chwilę możemy być w takiej sytuacji, że nawet Sophia będzie poza naszym zasięgiem i pozostanie nam obalić wino marki wino
    Zdaje się, że koncepcji składu bez Warda nie ma. Jakoś nikt w klubie nie pomyślał, że Ward z jego charakterem i w jego wieku może być zmienny w uczuciach jak panna na wydaniu. A teraz klops.
    No i zaraz będzie: "Holta poczekaj! Ty jednak fajny jesteś tylko miałeś ciężką kontuzję, my rozumiemy, podwyżka będzie tylko zostań"

    ps. nasi powinni karnety sprzedawać już teraz, bo na wiosnę może być ciężko z chętnymi. Takich frajerów jak ja wielu już nie ma.

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Podejrzewam, że opcja Batchelora nie jest w ogóle brana pod uwagę. Za bardzo nielubiany w Toruniu (zresztą on mało gdzie jest lubiany). Jeśli chodzi o Apator to chyba bardziej prawdopodobny jest powrót Tomasza B. niż transfer Troya B.

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    mysle, ze opcja bez Darskiego tez byla brana pod uwage, chociazby tylko w wyliczeniach, wiec spokojnie. "Jedno co", to zbiliza sie niedziela i pewnych pytan na meczu sie nie uniknie. Bo na razie najbardziej zainteresowane osoby milcza.

    Co do Holty, to przyjdzie zima, wymrozi emocje, Rune sie podleczy i kto wie Norweski "sikacz marki wino" dzis przemowil, ze gdyby nie nadgarstki, bilby sie o medale Ale to juz jest sikacz w cenie Bordeaux. Jednego kaca ledwo co wyleczylismy.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  24. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Dzisiaj pierwszy raz troszke podumalem nad KSM zawodnikow i pare opcji skladu APATORA sobie zrobilem

    Ten sklad jest chyba najbardziej oczekiwanym przez kibicow i przed nominacjami GP wydawal sie najbardziej prawdopodobny. A chodzi o sklad z Wardem i trzema polskimi juniorami.

    HOLDER
    WARD
    MIEDZINSKI
    K.PULCZYNSKI
    SULLIVAN
    E.PULCZYNSKI
    O.FAJFER lub K.GOMOLSKI ewentualnie Ł.SÓWKA, P.MALITOWSKI

    Moim zdaniem klub powinien siegnac po jakiegos juniora, ktory bedzie stanowil jakas konkurencje dla blizniakow. Oczywiscie najlepiej by bylo wystawic jakiego zawodnika z torunskiej szkolki ale niestety jeszcze nie ten poziom.
    Jezeli z Darcym by nie wyszlo to kolejnym zawodnikiem w kolejce jest u mnie Maciek Janowski, ktory juz sezon temu byl bliski Torunia to moze teraz by sie udalo. A wiec:

    HOLDER
    K.PULCZYNSKI / O.FAJFER
    MIEDZINSKI
    MROCZKA lub TARASIENKO
    SULLIVAN
    E.PULCZYNSKI
    JANOWSKI

    Przy takim skladzie duzo pole do popisu by miala osoba, ktora by prowadzila torunski zespol. Maciek i Emil by mogli smialo zastepowac slabe ogniwa pod numer 2 i 4. Bardzo chetnie bym widzial jeszcze O.Fajfera, ktory moze by wyzwolil u naszych blizniakow wiecej checi do lepsze jazdy.
    Kolejny wariant skladu jest z Kolodziejem mimo ze go nie lubie ale co tam

    HOLDER
    KOLODZIEJ
    MIEDZINSKI
    L.SUNDROEM / H.ANDERSEN bądz MROCZKA, itp
    SULLIVAN
    E.PULCZYNSKI
    K.PULCZYNSKI / O.FAJFER

    Sklad dosyc kontrowersyjny ale Hans by przyszedl do Torunia trzeci raz a jak wiadomo do trzech razy sztuka
    I kolejny sklad:

    HOLDER
    K.KASPRZAK
    MIEDZINSKI
    R.SCHLEIN / K.LARSEN
    SULLIVAN
    E.PLCZYNSKI
    K.PULCZYNSKI / O.FAJFER

    Sklad chyba najmniej realny i najmniej ciekawy. Ale fajnym zawodnikiem w tym ukladzie by byl Dunczyk Larsen tez z Coventry jak sie nie myle w EL.
    No i na koniec sklad z naszym Dunem Michaelem.

    HOLDER
    JENSEN
    MIEDZINSKI
    MISKOWIAK
    SULLIVAN
    E.PULCZYNSKI
    K.PULCZYNSKI / O.FAJFER

    Moim zdaniem calkiem fajny i ciekawy sklad ale to tylko moje zdanie.

    Innych zawodnikow nie bralem pod uwage bo albo ich nie cierpie albo poprostu sa beeeee i juz Jak dla mnie najlepszy skladem i najbardzie oczekiwanym jest ten z WARDEM a potem z JANOWSKIM , JENSENEM i MISKOWIAKIEM , KOLODZIEJEM i na koncu z KASPRZAKIEM. Ale to tylko moje skromne zdanie

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Długa zima przed nami
    Zastanawia mnie zdanie pismaka w nowosciach ze Ryan prawdopodobnie otrzyma polskie obywatelstwo - coś wie czy spekuluje jak my

    PS. Alien popraw zdjęcie w Najseksowniejsze....bo nie hula

  26. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta

    HOLDER
    K.KASPRZAK
    MIEDZINSKI
    R.SCHLEIN / K.LARSEN
    SULLIVAN
    E.PLCZYNSKI
    K.PULCZYNSKI / O.FAJFER

    Sklad chyba najmniej realny i najmniej ciekawy. Ale fajnym zawodnikiem w tym ukladzie by byl Dunczyk Larsen tez z Coventry jak sie nie myle w EL.
    No i na koniec sklad z naszym Dunem Michaelem.
    w przypadku przyjęcia DK przez Warda, to ten skład [ściślej mówiąc koncepcja] wydaje mi się najbardziej prawdopodobny.

    jako 5 seniora bym widział Korneliussena, ale KSM zbyt wyśrubował w Wandzie. jeśli dobrze wyliczyłem to musi mieć max 4,89, czyli od Śwista w dół.

    z zawodników coś prezentujących są to Gizatulin, Schlein, Larsen, Dennis Andersson, Gafurov [ale on raczej 1 liga], Sundstroem, Andersen, Skórnicki, Mroczka, K.Gomólski. Ja bym pomyślał nad Kudriaszowem, ale raczej podobnie jak Tarasienko brakuje mu ciągle umiejętności i doświadczenia.

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    z zawodników coś prezentujących są to Gizatulin, Schlein, Larsen, Dennis Andersson, Gafurov [ale on raczej 1 liga], Sundstroem, Andersen, Skórnicki, Mroczka, K.Gomólski.
    Z tych nazwisk, chyba najbardziej do gustu przydały mi Schlein, Sundstroem i Mroczka. Schelin to Aussie co IMO działa na jego korzyść Mamy wszak taki bardziej australijski zaciąg i Jensen z Kusem tylko potwierdzają tę regułę
    Szundsztrem wydaje mi się dosyć perspektywiczny i ma "to coś" w jeździ. Mroczka natomiast to Polak, "swój" polak bo z regionu. Przy czym wciąż młody, ambitny, waleczny. Trochę z gorącą głową, więc musimy mieć kogoś w razie kontuzji

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    @el_kwas widzę, że pomijasz Skórnickiego w swoich rozpiskach. Ja tam do Mroczki nic nie mam i tych innych wynalazków, ale wydaje mi się, że dosprzętowiony Skóra na MA to by był strzał w 10.

    Cytat Zamieszczone przez Hrabia19 Zobacz posta
    PS. Alien popraw zdjęcie w Najseksowniejsze....bo nie hula
    toć hula
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Jak można nie lubić Kołodzieja? To jak lubić Golloba
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A nie za dużo tej Sophii ?
    Napisałem przecież, że jeśli opcja Ward nie wypali to warto pomyśleć o Troyu. Wam brakuje w składzie takiego wariata, który gotów jest się porozbijać z rywalami byleby tylko wygrać. Macie ekipę wyluzowanych, ale w gruncie rzeczy grzecznych chłopców popijających babskie piwo
    Do Bydgoszczy bede jezdzil a na Batcha karnetu nie kupie!!!

    Wiem ,ze Kasprzak ma tam jakies plusy,ale chodzi o to panowie,zeby te plusy nie przeslonily nam minusow.
    Nie bardzo wyobrazam sobie budowania z Kasprzakiem wiezi.Chyba ,ze po trzech butelczynach Sophii.

    Jest takie australijskie przyslowie,ze nieznane sa wyroki boskie dopoki w Mockbie pali sie choc jedna zarowka.Wiec jesli mhsol mial jakis pomysl,zyczenie,petycje czy jakis tam warunek ,to tego sie trzymam.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-10-2011 o 09:01
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    "Byd......"

    aaaaaaaaaaaaaaaa napisał to, napisał!!! Pod pręgierz z nim albo na osiołka !!!

  32. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Ale skucha:mad:
    Wybaczcie,wiecej sie to nie powtorzy.
    Za kare polamalem klawiature,choc powinieniem paluchy.Ale sam siebie z musztarda nie bede wp...lal.Klawiatura bardziej strawna.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hain Zobacz posta
    Znam więcej niż jeden, a nawet konstruować zdania i proste teksty po łacinie potrafię! Więc ta ironia była bez sensu.

    Cieszę się, że jako student prawa administracyjnego jestem przydatny

    Co do sytuacji z Wardem to jest ona prosta. Albo Darcy rezyguje z GP, albo jeździ na zmianę z Holderem, lub też idzie na wypożyczenie. Problem z trzecim wyjściem jest taki, że przed wypożyczeniem należałoby podpisać z nim kolejny kontrakt na np. 3 lata. Żeby nam nigdzie nie zwiał
    Tylko napisałem, że ja znam jeden cytat z Łaciny - bez żadnych ironii i podtekstów.

    Akurat nasunął mi się w kontekście cyrków z regulaminem.

    Niepotrzebnie ten akapit odebrałes pod siebie.


    Jeśli chodzi o Warda - jeżeli przyjmie DK to pewnie jednak się z nim pożegnamy. Chyba, że nie ogarniam jego horyzontów myślowych. W każdym razie ja nie wiązałbym się dzisiaj umową z klubem, w którym nie mogę dzisiaj jeździć. Jutro będę miał wolna rękę, nie będzie mnie wiązała żadna umowa. Będe mógł sam zdecydować dla kogo chcę pracować (vide - kto da mi lepsze warunki). Nie będzie mi tego dyktował prezes, który ma ze mną umowę tak na wszelki wypadek, na przyszłość.

    Owszem, Ward w sezonie 2012 musi respektować stare zobowiązania wobec Unibaxu ale wcale nie musi podpisywać kolejnego kontraktu. W skrajnej sytuacji - jeśli nie bedzie mógł jeździć u nas i dodatkowo WS nie zgodzi się na inny klub w SE to pojeździ znowu na zapleczu (Grudziądz? Tam gdzie inny kangur z Poole - Watt?). Popracuje już na swoje konto.

    Inna sprawa, że bardzo dobry sezon 2011 ma też inne implikacje. Wysoki KSM to nie tylko bolączka dla klubów i kolarzy SE. Również w EL obowiązują ograniczenia, których ofiarą może paść Ward: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...-elite-league/

    Cięzki orzech do zgryzienia ma Darky. Jedzie słabo - Stępniewski się obraża i 'degraduje' go do Gdańska. Jedzie rewelacyjnie - może realizować swoje sportowe ambicje (GP) ale znowu ze Stępniewskim (i pewnie Mattem Fordem) nie może się dogadać.

    Cóż, cytując klasyka: w którą stronę się nie obrócisz - zawsze dupa z tyłu

    Ja na miejscu Darkiego zrezygnowałbym z dzikusa.
    Ostatnio edytowane przez Pisanda ; 14-10-2011 o 10:00
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  34. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Dzisiejsze meda donoszą że już wszystko dograne i u nas Ward i Gomólski.Ward nie przyjmie dzikusa bo nie ma sponsorów i go nie stać.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 14-10-2011 o 10:39

  35. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    A dlaczego akurat Gomólski? Pewnie kolejne spekulacje, którymi ktoś chce się wyróżnić
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  36. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Mnie nie pytaj ja nie wiem, spytaj Stępnia lub Tusiekxa.

  37. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    już ustaliliśmy że Pan S. i Pan T. to jedna osoba
    wystarczy dorwać jednego

    coś musi być na rzeczy bo na fejsie wpis oficjalnego konta:

    A media wciąż spekulują
    i link do zebranych plotek:

    http://www.nicesport.pl/zuzel/91533/...kladu-unibaksu


  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie ma priva na nowym forum,wiec trza sms-y slac.Wasz kolega a moj przyjaciel podzielil sie tajemna wiedza i...
    Ward u nas,Jensen na wypozyczenie czyli nie tracimy tez do konca dunskiego wymiatacza MA.
    Takie oto dobre wiesci mam dla Howarda i Mhsola i obym nie musial wpie...c znowu klawiatury,bo nowa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Priv jest, tylko niektórzy nie ogarnęli jeszcze jak włączyć
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  40. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie badz Alien taki madry,bo za kare bedziesz w gesiej szyi wpierdzielal pizze z takim malym czerwonym czyms.To znaczy jak lezy na talerzu jest czerwone,jak podrzucasz do gory robi sie niebieskie a jak opada jest zielone.Mhsol mowil ,ze bardzo smaczne.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-10-2011 o 12:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #131
    Początkujący
    Dołączył
    01-04-2009
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ( niestety) ze moze miec miejsce jeszcze taki oto układ miedzy Wardem a Stepniem: Wiadomo ze teraz jadac w GP Ward nie moze jechac w toruniu a Ward jednak w GP jechac chce. Wiec umawiaja sie ze ok wyporzyczymy Warda do I ligi do jakiegos bogatego klubu ( Gniezno, Piła ) nawet moze nie koniecznie za okragły milion pod warunkiem ze Darcy podpsze z nami kontrakt na nastepny rok. Bo za ten wspomniany milion to raczej nikt Warda nie wezmie w I lidze i w Ekstra nawet było by cieżko nie wspominajac o oddaniu zawodnika do przeciwników. W tej sytuacji Ward moze sie rozwijac my nadal mamy go w swoich rekach no i okazało by sie jak sobie młody radzi z tym wszystkim. Za rok moze zmiana zasad albo Ward do sobie spokój jezeli bedzie nie tak jak sobie wyobrazał. Oczywiscie jestem za tym zeby był juz teraz ale na to sa marne szanse...( chyba)
    Nadzieja umiera ostatnia ale jest tez matka głupich

    A tak swoja droga nie wydaje wam sie dziwne ze Darcy jeszcze w zaden sposób nie skomentował tej DK napewno Pomorska i Wyborcza dzwonia do niego srednio raz na godzine... Moze dowiemy sie czegos na zawodach w niedzele Tak wiec do zobaczena w niedziele

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Dzisiejsze meda donoszą że już wszystko dograne i u nas Ward i Gomólski.Ward nie przyjmie dzikusa bo nie ma sponsorów i go nie stać.
    W zeszłym tygodniu przed GP w Gorzowie też słyszałem taką informację. Niby Ward z Holderem byli w klubie i dogadali się. Pożyjemy, zobaczymy.

    Swoją drogą, po tych cyrkach ze składami, ponowię apel o reorganizację, czy zintensyfikowanie pracy w szkółce. Trochę to chore. No regulamin w obecnym kształcie też nie jest do utrzymania dłużej niż rok. Inaczej, co roku będą coraz większe cyrki. Wyobraźcie sobie Miedziński, Holder i Ward mogą w październiku 2012 być z GP. Prawdopodobnie w takie sytuacji rezygnujemy z kangurów. No i buduj teraz skład.... Wraca Kościecha, Chrzanowski itd...

    Jednym słowem, nie tylko regulamin, ale i też cała SE do reformy. Np. Jedyny limit to minimalny KSM. Jawność finansów, i kontraktów. Bez spadków i awansów. Do końca lutego każdego roku chętni zgłaszają drużyny. Wpłacają wadium np. 500 000 (zwracane po sezonie, chyba że któryś z klubów zbankrutuje, to z jego wadium opłacani są jego zawodnicy, jeśli brakuje to proporcjonalnie z sumy wpłaconej przez inne kluby). No i dokument potwierdzający prawo do użytkowania stadionu przez najbliższy rok.
    Szybciej żużel zacząłby się rozwijać. Nie wątpię, że o wiele łatwiej można by było utworzyć klub w Wawie, czy innym mieście. Bo łatwiej znaleźć sponsorów na SE niż na 2 ligę.

    Dodam też, że przepisy dotyczące przygotowania toru też powinny być zmienione. Do tego na 1h przed meczem każdy z zawodników miałby prawo do dwóch pełnych okrążeń. Dla mnie to chore, że nie ma prób toru. We wszystkich mi znanych dyscyplinach jest coś takiego, a tu nie....

    No, ale skoro zebrania zarządu SE trwają kilkanaście minut, to raczej nie można spodziewać się zmian.
    Ostatnio edytowane przez orlosep ; 14-10-2011 o 14:52

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    pizze z takim malym czerwonym czyms.To znaczy jak lezy na talerzu jest czerwone,jak podrzucasz do gory robi sie niebieskie a jak opada jest zielone.Mhsol mowil ,ze bardzo smaczne.
    O żeś ku..w
    Co to jest ?

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kingpin też nie wie ale fajnie zmienia kolory
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  45. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    I wiemy od czego mhsol jest łysy
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •