Strona 2 z 147 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 6605

Wątek: Apator Toruń 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ten, kto wpisał do naszego składu Hansa "juz wiem co zrobiłem źle" Ander$$$ena (Alien?)powinien za karę usiąść gołym tyłkiem na rozżarzone węgle razem z Hainem (on też wie za co )

    Unia1938 - mi się wydaje, że raczej Ward nie kombinował, wszak wiąże go kontrakt z Toruniem i jak Wojtek się uprze to Darcy pojeździ w Polsce................. na hulajnodze
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 12-10-2011 o 16:11

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Nie znasz się. To najlepsza z możliwych zapchajdziur. I dla niego samego ostatnia szansa chyba żeby udowodnić, że potrafi. Miałby pewne miejsce w składzie jako ten 5 w tamtym zestawieniu.

    Też go nie lubię, ale jak alternatywą jest m.in. Skóra, Mroczka i Puzon albo 3 junior z naszego teamu?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Nie znasz się.
    No to raczej wiadome

    Alien nie pogrążaj się bo będziesz stawiał

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Ja jestem w stanie poprzeć kandydaturę Hansa na 5tego seniora w zamian za skromne 20% udziałów w zyskach klubu

    Andersen nie jest takim znów złym wyborem. Choć zdecydowanie jest to zapchajdziura na rok - jak Hultaj.

    Proponując jednakże Mroczkę dawno temu miałem nadzieję, że byłby to zawodnik, który mógłby również jeździć jako 5ty senior w składzie na stałe. Tylko, że w sumie brakuje nam de facto miejsc w składzie.

    W końcu czego by nie powiedzieć, to to nie był zły sezon Jensena. Początek owszem - miał kiepski. Jednak trudno go obwiniać za zawalenie playoffów, bo tego nie zrobił. Przynajmniej według mnie. Miałem nadzieję, na 5 pkt w każdym meczu. Na wyjazdach robił 0, u nas potrafił walnąć 10 - średnia na mecz 5 pkt. Wszystko się zgadza. Może brakuje mu zadziorności, fantazji... ale myślę, że ma potencjał by kiedyś uczestniczyć w GP. Może nie jako pretendent do tytułu, ale kto wie? Na pewno będzie zawodnikiem solidnym.

    To już mielibyśmy na przyszłość Mroczke, Jensena, Warda, Holder jeszcze sporo pojeździ, tak samo Miedziak. Sulli pewnie trochę spuści z tonu i niedługo będzie się z żużlem raczej żegnał, zostawiając tym samym miejsce młodszym.

    Kuszący byłby Piotrek Pawlicki gdyby nie fakt, że ja go po prostu nie lubię. Kołodziej? No way! Resztki godności zachowajmy
    Chociaż z tego co pamiętam, kiedyś było tak, że Miedziak dodatkowo mobilizował się na biegi z Kołodziejem. Może zatem puszczenie ich razem w parze byłoby kluczem do tego, by każdy ich bieg był w stosunku 5:1 dla Unibaxu. Jeśli się nie powypi... upadają

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Jak Adrian chce wygrać ligę to niech sobie z Januszem buzi dadzą. Ja tam nie widzę nic złego w zatrudnieniu Kołodzieja. Zawsze go lubiłem. pasi mi do składu.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Andersen to zawodnik po roku 2006 wybitnie średni, a latach nastepnych wybitnie słaby. Miał się odbudować w Gdańsku, potem w Toruniu, potem znowu w Gorzowie. Wszędzie miał być strzałem w 10. Gość nie pracuje nad sobą (wygląda jak ja), gębę ma okrągłą jak dupa tatara i ma coraz większy drugi podbródek - nie wiem czy dalej żre ptasie mleczko czy MacDonalda, ale to mu wybitnie szkodzi. Jest cieniem zawodnika z 2006 roku - ba cieniem nawet tego z 2007 i 2008. Jest tak tragicznie słaby na polskich torach że aż nie chce mi się o tym pisać. Nie ma sprzętu na polską ligę i z reguły chce coraz więcej mamony za swoje mierne występy. Alien wolę oglądać Pietrykowskiego niż tą nadmuchaną od frytek i coli gwiazdę, która i tak wiecznie będzie wozić zera. A paszli mnie z Hansem do wora!!!

    Reasumując
    Alien - za herezje
    Hain - za herezje i smutna prawdę o piwie
    na węgiel!!
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 12-10-2011 o 17:00

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hain Zobacz posta



    W końcu czego by nie powiedzieć, to to nie był zły sezon Jensena. Początek owszem - miał kiepski. Jednak trudno go obwiniać za zawalenie playoffów, bo tego nie zrobił. Przynajmniej według mnie. Miałem nadzieję, na 5 pkt w każdym meczu. Na wyjazdach robił 0, u nas potrafił walnąć 10 - średnia na mecz 5 pkt. Wszystko się zgadza. Może brakuje mu zadziorności, fantazji... ale myślę, że ma potencjał by kiedyś uczestniczyć w GP. Może nie jako pretendent do tytułu, ale kto wie? Na pewno będzie zawodnikiem solidnym.

    Bardziej pozyteczne byloby 5+5.Wyjazdy to byla w play-off pieta achillesowa Jensena,ale nie ma co na niego psioczyc.Swoje po kiepskim poczatku zrobil.

    Andersen? Czemu nie,ale za stawke na jaka zasluzyl czyli poziom Mroczki czy Skory.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    mhsol: ale Hansio Lansio jest najlepszy jako kozioł ofiarny za ligową wtopę, jako gostek do odstrzału po sezonie, jako gostek którego można zastąpić juniorem, jako gostek, który eee yyy może mimo wszystko pokazać się z dobrej strony
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Karol Ząbik ma 2,50 ....... )) akurat w opcji z Wardem nie ?

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    jako gostek którego można zastąpić juniorem, jako gostek, który eee yyy może mimo wszystko pokazać się z dobrej strony
    Pewnie że może sie pokazać.......... z profilu Mogę z nim konkurować na tzw. drugą brodę

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    "A paszli mnie z Hansem do wora!!!"

    o dokładnie to, to jestem za w 100%. To już wakat jest lepszy w składzie. Hans to dramat bez przyszłości w tym sporcie, tylko sobie z tego jeszcze sprawy nie zdaje. To już wolę aby dali szansę Piernikowskiemu (czyż nie, mhsol )

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    http://www.sport.pl/sport/1,67926,10...rand_Prix.html

    I co, dalej wam się 1GP podoba ?

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Może w takim wypadku namówili Holdera na rezygnacje

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    CarlitosFalubaz
    a wskaż proszę chociaż jeden wpis dokonany przez kogokolwiek z Torunia, gdzie ktoś pochwala ten zapis?
    Źle kierujesz swoje żale ale rozumiem, że ucieszyła cie bardzo ta wiadomość.

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez md_15 Zobacz posta
    Karol Ząbik ma 2,50 ....... )) akurat w opcji z Wardem nie ?
    watpie.
    Jesli Darcy nie zartuje, to stawiam na 40,29. gdzies juz zreszta o tym slyszalem, tylko nie pamietam gdzie

    Ps. a zeby Buszmen wyl z radosci to nawet jest szansa na 40,85 i kolejny "pewny" tytul. nie jest tak zle.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 12-10-2011 o 21:42

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Jeśli Ward wybrał GP to w porozumieniu ze Stępniem, albo nie wiemy o czymś, o czym wie Stępień i jego funfel różowy koszul

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    CarlitosFalubaz
    a wskaż proszę chociaż jeden wpis dokonany przez kogokolwiek z Torunia, gdzie ktoś pochwala ten zapis?
    Źle kierujesz swoje żale ale rozumiem, że ucieszyła cie bardzo ta wiadomość.
    Wpis to nie. Raczej głos na posiedzeniu eligi. To było do Wojtka S.
    Swoją drogą, decyzja Warda, moim zdaniem załatwia sprawę odwracania "reformy". Na 99% jedziemy w przyszłym roku według zasady 1GP.

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Co do tego, ze Wam i Dowhanowi sie nie podoba nie mamy watpliwosci, ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. W koncu przez taki szmat czasu moze sie wiele zmienic, a regulamin uchwalano przed rokiem. Trzeba bylo superglue przykleic zlote buty Dowhana do podlogi, zeby ten nie mogl podskakiwac i przyklaskiwac tamtej glupiej propozycji. Na szczescie nas tam nie bylo po spadku, wiec mamy czyste sumienie. O ile sie nie myle to Wasz prezio nie mial takich dylematow, bo to Unia Leszno miala miec problem (Hampel i Kolodziej), a nie Wy. Coz moge Wam doradzic? Modlcie sie do Jezusa ze Swiebodzina, zeby Witkowski wzorem poludniowoamerykanskich rewolucjonistow zrobil przewrot i zasiadl na tronie ekstraligi, a wtedy wszystko mozliwe.
    Ostatnio edytowane przez chlopak_z_miasta ; 12-10-2011 o 22:20

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Osobiście wygląda mi to na powieloną informację prasową. Gdzieś, ktoś coś przeczytał dodał swoje i powstał news. A podstawą tego było ogłoszenie nominacji przez BSI. Jak narazie nikt nie cytował słów Warda, że tak, owszem, przyjąłem. Poza tym jest to w GW, a oni czasem takie mają pojęcie o żużlu, że szkoda słów.
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    CarlitosFalubaz
    a wskaż proszę chociaż jeden wpis dokonany przez kogokolwiek z Torunia, gdzie ktoś pochwala ten zapis?
    Źle kierujesz swoje żale ale rozumiem, że ucieszyła cie bardzo ta wiadomość.
    Może się narażę, ale ja popieram ten wpis. Trzeba jakoś walczyć z BSI, bo to co oni robią, jest wg mnie dalekie od promocji żużla. No i niech w końcu zaczną płacić tak zawodnikom, aby zwracała im się ta impreza.
    Dodam, że jednak, dłużej niż jeden rok, czy dwa nie jest do utrzymania ten przepis. Nie ma co ukrywać, w końcu np. Miedziński tam trafi. Bardziej zasłużył niż np. Protasiewicz, bo on już miał kilka szans i pokazał, że stać go co najwyżej na walkę w okolicach 6/8 miejsca. Podniecił się tym, że w ostatnich latach złoto zdobywali starsi wiekiem zawodnicy, tylko nie zauważył, że oni, od lat nie schodzili poniżej 5 miejsca w GP. Już mnie ciekawią jego występy na jednodniowych torach.

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    No i niech w końcu zaczną płacić tak zawodnikom, aby zwracała im się ta impreza.
    I dlatego tak się do tego GP zawodnicy garną. Od lat 90'tych powtarza się jak mantrę, że do GP się dokłada. Ja tego nie kupuję.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Się dokłada...hmm...najlepsi nie dokładają. A udane występy w SGP otwierają furtki do sponsorów i podbijania kontraktów w polskiej lidze

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    I dlatego tak się do tego GP zawodnicy garną. Od lat 90'tych powtarza się jak mantrę, że do GP się dokłada. Ja tego nie kupuję.
    Bo to zawodnicy, a każdemu nawet temu z najmniejszym talentem marzy się tytuł IMŚ. Tylko głupio to robią. Zamiast zgadać się i postawić się BSI, zmiękliby. No, ale łatwiej zawyżyć kontrakt w Polsce o 30-40%, bo wiadomo tu szybciej prezesi klubów zmiękną.
    Ciekawi mnie ile faktycznie kosztuje występ dobre klasy zawodnika w SE? Ostatnio próbowałem obliczyć, jak dla mnie wychodzi to tak:
    silniki - podejrzewam że nie więcej niż 6 (no chyba, że ktoś nie trafi z zakupami) 6 po 50 tyś. czyli 300 000 sprzęt
    osprzęt - chyba nie więcej niż 50 tyś.
    pensja zawodnika - dajmy na to, że 2x średnia krajowa czyli 6000 x 12 = 72 000
    pensja mechaników - dwóch po jednej krajowej, czyli też 72 000
    Do tego podatki, ZUS itp - 150 000
    koszty podróży, przemieszczania się po kraju - 50 000
    Razem: 694 000
    I myślę, że chyba niewiele się pomyliłem.
    Ostatnio edytowane przez orlosep ; 12-10-2011 o 23:20

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ta i dlatego wszyscy poza czołówką tak chętnie tam wracają pozbawiając się pieniędzy. Ja w te bajki nie wierzę. Sorry chłopaki, ale jestem przekonany, że tam jest większa kasa niż się mówi.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach
    Czysto matematyczne teorie:

    1.Holder 2.Jensen 3.Kołodziej/Kasprzak 4.Miedziński 5.Sullivan 6.K.Pulczyński 7.Fajfer

    Natomiast jeżeli ma zostać E.Pulczyński, to musi odejść wtedy Jensen, a w jego miejsce, przy Kasprzaku:
    1.Holder 2.Hougaard/Gizatulin/Proctor/Gafurov/Andersen 3.Miedziński 4.Kasprzak 5.Sullivan 6.E.Pulczyński 7.K.Pulczyński

    przy Kołodzieju:
    1.Holder 2.Andersen/Puszakowski 3.Miedziński 4.Kołodziej 5.Sullivan 6.E.Pulczyński 7.K.Pulczyński

    Wariant: zmieniamy tylko Holtę
    1.Holder 2.Jensen 3.Miedziński 4.Jędrzejak/Miśkowiak 5.Sullivan 6.E.Pulczyński 7.K.Pulczyński
    Jędrzejak i Miśkowiak raczej mocniejsi od Holty nie będą, toteż najlepiej byłoby go zostawić.

    Wariant: Ward w Toruniu
    1.Holder 2.Ward 3.Miedziński 4.K.Pulczyński 5.Sullivan 6.E.Pulczyński 7.K.Gomólski

    To są chyba najbardziej prawdopodobne warianty w Toruniu, choć i wiele kombinacji jest jeszcze możliwych, jak np. Kościecha w Toruniu zamiast Holty, choć osobiście uważam, że Kostek jest słaby, nawet w Polonii nie było jakoś nadzwyczajnie z niego zadowoleni.

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wpis to nie. Raczej głos na posiedzeniu eligi. To było do Wojtka S.
    Robert D. w listopadzie też głosował za tym przepisem. Wtedy nie uważał, że obniży on poziom Ekstraligi. Dziwnym zbiegiem okoliczności zauważył to dopiero po awansie Protasiewicza do GP.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 13-10-2011 o 00:21

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A dlaczego nie do Roberta D. ? Przecież on w listopadzie też głosował za tym projektem i wtedy nie uważał, że to obniży poziom naszej ligi.
    Bo o zeszłorocznej głupocie naszego el senatoro napisałem w wątku Falubazowym. Najlepsze będzie to, że po sezonie to zapewne Falubaz i Apator będą przeciwko zmianie limitu 1GP, bo poukładają sobie niezłe składy według nowych zasad i nie będzie im na rękę robienie jakichkolwiek zmian.

  27. Powrót do góry    #72
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    7.K.Gomólski
    Oskar ma niższy KSM, większy talent i mniej lat. Do tego nie pochodzi z patologicznego środowiska.

    Greg to dobra reklama dla beniaminków. Gdańsk mógłby przyciągać na mecze hasłem "awansowaliśmy, wzmocniliśmy się mistrzem świata". Dobry chwyt marketingowy.
    Greg już raz jeździł w Gdańsku. Skończyło się skandalem, a Hancock do dziś nie odzyskał stamtąd pieniędzy, o czym zresztą mówił w tym sezonie. To chyba jego najgorszy okres w polskiej lidze, z kilku względów. Pójdzie do Tarnowa (raczej), ewentualnie Wrocławia - gdzie też jeździł, ale wspomnienia ma dużo lepsze.

    A już tak stricte na temat. Ja bym chciał skład z Wardem + Oskarem Fajferem, w takich okolicznościach przyrody. Inne kandydatury: Tobiasz Musielak/Kamil Adamczewski (ale to niestety nierealne, że Leszno nam któregoś wypożyczy, nawet gdy wrócą Pawliccy), Kirił Cukanow (tylko wtedy brakuje nam Polaków). Niestety mocno ogranicza wachlarz możliwości największa patologia tego regulaminu (a to już naprawdę ciężko o taki tytuł), czyli KSM 6,50 dla nieklasyfikowanych zawodników zagranicznych. Dużo nie brakło, a byśmy dali radę z Łoktajevem Trochę więcej i z Sundstroemem. Szkoda. Na poziomie 42 byłoby bardziej po ludzku.

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    gdyby nie to 6.50... byłbym za wyprobowaniem Kildemanda

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Oskar ma niższy KSM, większy talent i mniej lat. Do tego nie pochodzi z patologicznego środowiska.
    Edit: W takim razie Buszmen, jezeli chodzi o Fajfera to moj wpis nie mial sensu
    Ostatnio edytowane przez thengel ; 13-10-2011 o 03:07

  30. Powrót do góry    #75
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ja też, chociaż kontuzja mu się w tym roku mocno pokomplikowała, a powrót nie był łatwy, na raty i bolesny. Byłoby kilka kandydatur, które mogłyby zaskoczyć. No ale niestety przyjęto przepisy, które nie dość że są w samym założeniu beznadziejne, to oprócz tego są po prostu wadliwe. Rozumiem gdyby obcokrajowcy nie jeździli wcześniej w Polsce i gdybyśmy teraz otwierali rynek, ale tak nie jest i chyba nikt z zawodników z KSM 6,50 nie osiągnąłby wyższego (mowa o Ekstralidze).

    Wcześniej jednak jakoś dziwnie nie skończyłem myśli. Bo pisałem o wymarzonym składzie z Wardem, a zapomniałem puenty, że chyba jednak nie w 2012, bo Darky chyba weźmie tę kartę (pokusa jest za duża). No ale zobaczymy. Mam mieszane uczucia. Szkoda, żeby nie jeździł w Toruniu, ale też ucieszy mnie jego widok w elicie. Będzie w końcu komu kibicować, poza TG. Problem by nie istniał gdyby nie wymysły działaczy (ogólnie rzecz biorąc limity).

    Thengel: Nie wiem co ci się kojarzy z nazwiskiem Gollob. Przez lata większości Polaków z tym nazwiskiem kojarzył się żużel w ogóle, wręcz było to tożsame. Ale mniejsza z tym. Ja pisałem o Oskarze Fajferze. Trudno abym wypowiadał się o talencie i możliwościach zawodnika, którego nie widziałem w akcji (Oskar Gollob).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 13-10-2011 o 01:31

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    chcialbym uslyszec, co do powiedzenia ma Ward lub Stepniewski.

    Co by bylo, gdyby Holder dal sie wyprzedzic w koncowce Pedersenowi? Blisko było.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    chcialbym uslyszec, co do powiedzenia ma Ward lub Stepniewski.

    Co by bylo, gdyby Holder dal sie wyprzedzic w koncowce Pedersenowi? Blisko było.
    Wypadałoby Wardowi dzisiaj jednoznacznie się wypowiedzieć. A jak nie to go przycisnąć w niedzielę.

    Gdzie te czasy, kiedy większość składu to wychowankowie klubu, do tego co najwyżej 1 czy 2 zakontraktowanych.
    Ostatnio edytowane przez orlosep ; 13-10-2011 o 09:59

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Ward dostał dzikusa ale spokojnie, odmówi nie prędzej jak będą znane przepisy w polandi na następny rok, przecież wszyscy na świecie wiedzą, że u nas co roku jest takie bagno z przepisami i zawsze coś się zmieni na ostatnią chwilę. Rezygnując teraz zamyka sobie drogę do GP w 2012 w przypadku jak senator różowa koszula i BSI wymuszą na nas zmianę przepisów.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 13-10-2011 o 11:46

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ward dostał dzikusa ale spokojnie, odmówi nie prędzej jak będą znane przepisy w polandi na następny rok, przecież wszyscy na świecie wiedzą, że u nas co roku jest takie bagno z przepisami i zawsze coś się zmieni na ostatnią chwilę. Rezygnując teraz zamyka sobie drogę do GP w 2012 w przypadku jak senator różowa koszula i BSI wymuszą na nas zmianę przepisów.
    też doszedłem do tego wniosku...
    trzeba mieć tylko nadzieję że regulamin będzie znany w październiku/listopadzie a nie w połowie stycznia

  35. Powrót do góry    #80
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ja myślę, że jednak większa jest szansa na Warda kosztem Holdera niż na Warda kosztem GP. Czyli w praktyce szanse na Warda w Toruniu są znikome. No co zrobić - z jednej strony nikt naszym nie kazał głosować za takimi zmianami, tak samo Dowhanowi. Urządzili sobie i nam bagno i teraz widzimy tego efekty. Eh

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    a mi się wydaje że jeżeli Ward weźmie dzikusa. znajdzie sobie klub w Polsce i w Anglii i do tego jeszcze Szwecja. to jego KSM w przyszłym roku -30%.
    także opcja z Wardem i jego jazda u nas po GP może także być średnia...

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a mi się wydaje że jeżeli Ward weźmie dzikusa. znajdzie sobie klub w Polsce i w Anglii i do tego jeszcze Szwecja. to jego KSM w przyszłym roku -30%.
    także opcja z Wardem i jego jazda u nas po GP może także być średnia...
    Dokładnie. Poza tym jak przyjmie DK, to prawdopodobnie w Polsce będzie jeździł w Stali Toruń ewentualnie Kaskad Równe.

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    A mnie przekonuje to co pisał unia1938 o Pile. Tzn wydaje mi się, że jest to możliwy scenariusz. Poza tym jak chcemy tu tego młokosa w przyszłości to nie bardzo jest sens rzucać mu kłody pod nogi i wywalać do byle czego.

    Ja bym na jego miejscu DK przyjął. Jakoś tak czuję w kościach, że przepisy też się nie zmienią i trzeba myśleć o składzie bez Warda.

    Innymi słowy, dawać mi tu Kołodzieja
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    Dokładnie. Poza tym jak przyjmie DK, to prawdopodobnie w Polsce będzie jeździł w Stali Toruń ewentualnie Kaskad Równe.
    Tacy jesteście pewni ? A Stokłosa ? Jeśli ściągnie Pawlickich i Warda to Piła bez problemu awansuje do eligi.

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Jak nasi będą Mu robić wysokie schody w polskiej lidze to w przyszłości można Go będzie w Toruniu oglądać tylko w barwach przeciwników (zapewne) a chyba nie o to chodzi.

    Buszmen, to w GP można już kibicować komuś kto nie jest Polakiem?

    Edyt: Alien mnie wyprzedził

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    (...)
    Innymi słowy, dawać mi tu Kołodzieja
    Kołodziej w składzie to byłby pozytyw

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Wladek tez chcial Pawlickich sciagnac do siebie,co z tego wyszlo wszyscy wiemy.
    Stoklosa musi sie najpierw dogadac z Wardem a przede wszystkim ze Stepniewskim.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    pod warunkiem, ze bedzie to sklad Unii L.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    sam Ward stwierdził że:

    1. Ekstraliga - czyli nie piła
    2. Nie Gdańsk - czyli za dużo kierunków mu nie zostało
    3. Nie chcę GP - to też powiedział i nie raz...

    jeżeli jest taki słowny to nie mamy się czym martwić

  45. Powrót do góry    #90
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    O GP nic takiego nie powiedział, mówił jedynie że NIE WIE i przedstawiał argumenty, które bierze pod uwagę. Myślę, że to odpowiadało stanowi faktycznemu. Jeśli w Gdańsku Lotos zagwarantuje mu kontrakt + spłacą go, to jedyną przeszkodą będzie zgoda Unibaxu, a ja nie widzę argumentów by nasz klub miał to blokować. Wg mnie sprawa przesądzona.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •