Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 273

Wątek: Speedway Grand Prix 2012

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Mariusz, ja Ciebie rozumiem, że chciałbyś swojego zawodnika w GP tym bardziej, ze to Polak i Twój argument z kibicami też mnie przekonuje. Dla mnie też więcej Polaków w GP cieszy i kibicuję im tak jak wszystkim pozostałym Polakom bez względu na przynależność klubową. GP to nie mecz ligowy, gdzie preferencje kibicowskie są zupełnie odmienne.

    Ale tak jak j-rules pisze, Vacek po turnieju ChGP był tylko rezerwowym, natomiast Pepe i Ward wywalczyli bezpośredni awans i to za nich szukano kogoś z łapanki, bo oni nie chcieli startować w cyklu. Vacek nie odmówił bycia zawodnikiem rezerwowym. Regulamin jest taki jaki jest i organizator nie ma tu nic do powiedzenia.

    Jakby organizator pomyślał, co należy uczynić, aby ściągnąć na GP kibiców z Zielonej Góry, to zaproponowałby na DK Patryka Dudka, który spisuje się rewelacyjnie od początku sezonu i jest brany pod uwagę na reprezentowanie Polski w PŚ.

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no ale Vacul nie wywalczyl sobie pelnoprawnego miejsca stalego w GP. W przeciwienstwie do Pepety. Twoje argumenty Mario maja sens jak najbardziej, ale tu chyba rzeczywiscie rozbija sie o regulamin wiec nic nie wykrzyczymy
    Hmmm, mi tu nawet nie chodzi o jakieś krzyki. Nawet nie o to, że Pepe to Falubaz. Po prostu nie rozumiem tej logiki tych z BSI (w koncu im też powinno zależeć na frekwencji) oraz nie rozumiem biernej postawy naszych działczy (Cieślak, PZM). I nie wierzę, że nie można by było np Pepe zaprosić do tych akurat zawodów. W Challenge wywalczył sobie pełnoprawne miejsce, potem owszem odmówił wystepów ponieważ miał wazny kontrakt z Falubazem do 2015 roku i nie chciał go zrywać (miał do tego prawo). Następnie Vaculik postąpił podobnie, dostał propozycję od BSI (jako ten następny) i również zrezygnował ze względu an już podpisany kontrakt z Unią Tarnów. Więc dzisiaj argument typu, że "Pepe nie został zaproszony ponieważ odmówił" traci na sensie. Wielu zawodników odmawiało ponieważ najzwyczajniej w świecie było zmuszonych odmówić. Moim zdaniem można było zaprosić Pepe i sądzę, że nikt z zawodników tu akurat by nie krytykował tego faktu. Cieślak również powinien być zainteresowany takim scenariuszem, wiadomo, że Pepe jest w szerokiej kadrze. Wiadomo, że Pepe z poczatkiem sezonu szału nie robił, ale dziś, moim zdaniem doszedł on do optymalnej swojej formy. I tu byłaby okazja go własnie sprawdzić pod względem przydatności do kadry na DPŚ. No chyba, ze Shrek ma już w głowie zaklepany skład na DPŚ. Tylko nic głośno nie mówi
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,175
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,870 w 4,882 postach
    Wydaje mi sie Mario ,ze wlasnie Twoje argumenty nie maja sensu,bo sa wbrew regulaminowi a ten mowi jednoznacznie,ze w miejsce kontuzjowanego zawodnika jedzie rezerwowy.
    Vaculik w przeciwienstwie do Protasa ma status 1 rezerwowego i odmawiajac DK tego statusu nie utracil.
    Pepe byl stalym uczestnikiem GP ale po rezygnacji jest w takim samym polozeniu jak Miedzinski,Balinski czy Szczepaniak.Nie posiadaja go w ewidencji na rok 2012.
    Argument o wystepie kolejnego Polaka zyczeniowy, jednak niezgodny z regulaminem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    wątek o DPŚ juz powinnismy miec na tapecie od kontuzji Jarka. I nie wierze ze Cioeslak ma gotowy sklad repry. gollob jedzie piach, Jarek kontuzja. Protas Walas Kolodziej Kasprzak to tez nie sa zawodnicy pewni, mimo ze punkty trzepia pokazne. A jest jeszcze Dudek, Pawlicki czy Jano.
    A co do decyzji BSI (podpartej regulaminem czy nie) to Cieslak nie mial nic do powiedzenia - bo niby co? Mial powiedziec Brytolom i Dunom ze on chce Protasa by go sprawdzic pod katem SWC?
    A trzecia sprawa to frekwencja. Wg mnie najwyzszy czas zeby sie BSI przekonalo ze nie jestesmy workiem bez dna. Nie bedzie kompletu, spadnie zianteresowanie SGP w polskich miastach - spadna ich oczekiwania..
    I na takiego liscia BSI zalsuguje

  5. Powrót do góry    #185
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ...
    A trzecia sprawa to frekwencja. Wg mnie najwyzszy czas zeby sie BSI przekonalo ze nie jestesmy workiem bez dna. Nie bedzie kompletu, spadnie zianteresowanie SGP w polskich miastach - spadna ich oczekiwania..
    I na takiego liscia BSI zalsuguje
    No to żebyśmy się nie zdziwili jak polskie miasta ponownie staną do licytacji. Niska frekwencja bije tylko w nie, a zapędy mocarstwowe zdrowy rozsądek, czy zwykły rachunek ekonomiczny dawno zepchnęły na ostatni plan i wątpię, żeby coś w tej materii mogło się zmienić. Tutaj możemy liczyć tylko na kryzys.

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I nie wierzę, że nie można by było np Pepe zaprosić do tych akurat zawodów.
    Oficjalni rezerwowi cyklu na sezon 2012 :
    19.M.Vaculik
    20.K.Kasprzak
    21.L.Madsen
    22.S.Ułamek
    23.K.Buczkowski
    24.J.Kylmaekorpi

    I tutaj wszystko leci z klucza, nie ma żadnych "zaproszeń". Jeśli jeden zawodnik z podstawowej 15-tki dozna kontuzji to wskakuje za niego pierwszy rezerwowy, jeśli dwóch to wskakuje dwóch itd. W przypadku gdy pierwszy rezerwowy zrezygnuje ze startu, lub sam jest kontuzjowany, w jego miejsce wskakuje drugi rezerwowy (przykład : Cardiff 2010 gdzie za Sajfutdinova powinien pojechać Protasiewicz, jednak odmówił więc pojechał Watt). I to by było w zasadzie na tyle. Dopiero w momencie kiedy skończą się rezerwowi, chyba można nominować kogoś "z zewnątrz".

  7. Powrót do góry    #187
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Zaproszenia? To nie wesele.
    Bądźmy poważni

  8. Powrót do góry    #188
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,120
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Art o kręcącym się sex interesie w dzisiejszej wyborowej ma wątek żużlowy:

    - Kiedyś wszystko opierało się na marketingu szeptanym. Przychodził więc do portiera menedżer i proponował udział w zysku od każdego klienta, którego skieruje się właśnie do niego. Powiem ci, że pracowałem kiedyś w hotelu, w którym przed Grand Prix we Wrocławiu zatrzymywali się zagraniczni żużlowcy. Ci to dopiero lubili poszaleć. Jeden z nich, mniejsza o nazwisko, miał na torze wypadek. Mało kto wiedział, że noc przed zawodami spędził w burdelu.
    To który tam się tak zabawiał - Knudsen, czy Rickardsson?

  9. Powrót do góry    #189
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Byłęm ciekaw co tam red Ostafinski wymyśli po porażce w Terenzano o i natrafiłem na niezly kwiatek
    W Gorzowie Wlkp. Gollob zdobył 12 punktów, a w Goricanie 13. Jeśli nadal będzie się tak spisywał, zachowa szanse na medal. Będą one jednak uzależnione od postawy Grega Hancocka, Nickiego Pedersena, Jasona Crumpa i Chrisa Holdera. Wszyscy pod względem sprzętowym prezentują się korzystniej od Polaka. – Szybkie motocykle ma także Andreas Jonsson, ale nie potrafi ich wykorzystać. Kłania się kiepska technika jazdy – zauważa Jerzy Szczakiel, mistrz świata z 1973 roku. – Gdyby Gollob miał taki sprzęt, byłby już kilkukrotnym mistrzem świata – dodaje.
    Nie moge przestać sie śmiać. DDD

    A poza tym: jestem znużony ciągłym czytaniem przez 20 lat o tym ze Gollob jest słabszy sprzętowo i gdyby tylko mial takie fury jak inni, to... normalnie juz tym wymiotuje.

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Jonsson i kiepska technika jazdy. Szczakiel chyba próbuje dorównać Komarnickiemu w złotych myślach ...

  11. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Pan Jurek, jak coś pierd *****, to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

    Czy ktoś wie, kto zabronił Gollobowi mieć taki sprzęt co AJ?

  12. Powrót do góry    #192
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Swiety Mikołaj. Znaczy sie Blomfeldt.

    Nie w moim stylu takie głupie docinki, ale tyle pozostaje na równie mądre lansowanie wygodnych tez przez klakierów Tomka.

  13. Powrót do góry    #193
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Byłęm ciekaw co tam red Ostafinski wymyśli po porażce w Terenzano o i natrafiłem na niezly kwiatek.
    No to nic nie trafiłeś, bo tekst który cytujesz został napisany przed GP Terenzano. A Szczakiel to cóż, chyba największy fan Golloba Ale oczywiście według Was to on był lepszy

  14. Powrót do góry    #194
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Mnie nie musisz docinać. Ja do AntySekty nie nalezę.

  15. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jensen dostał kolejną dziką kartę - tym razem na Vojens. Iversen ponownie niepocieszony, no ale nie ma się co dziwić, za słabo jeździ i nie zasłużył

  16. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Iversen już przed DPŚ wiedział, że nie pojedzie w Vojens. Sacher wyraźnie dał mu do zrozumienia, że Duńczycy stawiają na młodych, utalentowanych zawodników.

  17. Powrót do góry    #197
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Tabela za drugą część sezonu:

    Holder 82
    Lindbaeck 82
    Pedersen 80
    Gollob 78
    Sajfutdinow 75
    Hancock 61

    Ostro

    Zobaczcie punktację Emila 8,7,10,12,11,10,7,19,12,11,15,11. Najrówniejszy zawodnik cyklu. Ale tylko 2 finały, 1 podium.

  18. Powrót do góry    #198
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Ciekawie wyglada tez dolna czesc tabeli:

    Martin Vaculik 67 (od Gorzowa, bez Vojens)
    Fredrik Lindgren 56
    Jarosław Hampel 55 (pierwsze 4 turnieje + 2 najlepsze (3+6) z 3 ostatnich)
    Jason Crump 48
    Andreas Jonsson 41
    Hans Andersen 38
    Chris Harris 37

    Kolejny sezon wyglada calkiem niezle, nie wiem czy nie najlepiej z ostatnich lat. Gdyby juz w tym nie bylo cieniasow to Jonsson skonczylby chyba tylko przed Harrisem, strasznie cieniowal w GP, dziwne w polskiej lidze jezdzil na swoim poziomie. Martin zdecydowanie zasluzyl na dzika karte, Hampel mimo slabej jazdy po kontuzji tez. Do tego Ward i pewnie niestety Anglik, ale i tak zapowiada sie to mega ciekawie. PUK jezeli utrzyma tegoroczna forme ma szanse powalczyc o top8, Lindgren punktowo wyglada srednio ale jazda w ostatnich GP naprawde niezla i wynik gorszy od jazdy.

  19. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Harris imponuje poczuciem humoru
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...c-w-grand-prix
    Swoja droga sezon 2010 mial niezly. Ciekawe czy gdyby zostaly stare rury czy nie byloby mu latwiej piac sie w gore.. Na nowych tlumokach daje mu na to bardzo male szanse.
    Problem w tym ze jak ukazal cphx - Bomber w drugiej czesci sezonu uciulal mniej punktow niz nawet Hans. A to juz wyczyn nie lada..

  20. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Swoja droga sezon 2010 mial niezly. Ciekawe czy gdyby zostaly stare rury czy nie byloby mu latwiej piac sie w gore.
    Nie wiem co do tego mają tłumiki. W 2008 i 2009 jeżdżono na starych wydechach, a Harris był jednym z najsłabszych zawodników cyklu. On jest po prostu za słabym zawodnikiem na GP. 2010 uważam za jednorazowy wystrzał.

  21. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie wiem co do tego mają tłumiki. W 2008 i 2009 jeżdżono na starych wydechach, a Harris był jednym z najsłabszych zawodników cyklu. On jest po prostu za słabym zawodnikiem na GP. 2010 uważam za jednorazowy wystrzał.
    Ja tez nie wiem co do tego maja tlumiki. Ale jest na n ich znacznie miej akcji pod banda, a to byl jeden z atutow Bombera. Ja tylko gdybym, Ty bierzesz za pewnik - nie doagadamy sie wiec raczej..

  22. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Niczego nie biorę za pewnik, po prostu mam swoje zdanie.
    Nie wiem czy na nowych tłumikach jest mniej akcji pod bandą niż na starych, a nie chce mi się liczyć. Sięgając jednak pamięcią do sezonów 2009 i 2010, nie przypominam sobie jakiejś drastycznej różnicy.

  23. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec Awatar Lorens
    Dołączył
    13-06-2005
    Postów
    698
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FIM Speedway Grand Prix Polski w obiektywie:

    Cz I Trening - 05.10.2012



    www.speedway-photography.pl

    Zapraszam
    I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
    Lawrence
    Bydgoszcz
    www.speedway-photography.pl

  24. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Sprawa Jonsson - A.Dryml wyjaśniona na korzyść Szweda : http://www.espeedway.pl/news,tony_ol...57588,wyw.html

  25. Powrót do góry    #205
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,532
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,876 w 1,762 postach
    Pier...lenie kotka za pomocą młotka. Niby że jeśli Crump ogłosiłby swoją decyzję po sezonie to wszedłby Dryml a skoro to zrobił teraz to jego miejsce zajmie Jonsson? Widzę, że nie tylko nasi marynarkowi są dobrzy w interpretowaniu przepisów jak im pasuje. Nie chcieli Czecha w cyklu i tyle. Grand Prix Czech i tak się odbędzie, miejscowy dostanie jednorazowego dzikusa i tyle w temacie. Szwed jest ważniejszy od Czecha, kimkolwiek by nie byli.

  26. Powrót do góry    #206
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Gdyby Madsen był na miejscu Drymla to decyzja byłaby inna.

  27. Powrót do góry    #207
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Dzikusy rozdane jest Hampel, jest Vaculik, jest Ward, jest Anglik. Chyba najlepsze rozdanie jakie moglo byc, Jensen na pewno nie zasluzyl w wiekszym stopniu niz Vaculik, takze Stal moze odetchnac, bo juz zostaje z 3/4 zawodnikami z GP W ogole to chyba najlepszy sklad ze wszystkich ostatnich lat, chyba tylko Woffinden, Kasprzak i Zagar beda najbardziej odstawac, ale pewnie i oni czesciej wejda do osemki czy nawet finalu (tu moze nie Woffi) niz tegoroczne asy

    http://www.speedwaygp.com/news/artic...cards-revealed
    Ostatnio edytowane przez cphx ; 17-10-2012 o 12:21

  28. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Najbardziej brakuje Laguty. Natomiast Woffinden w cyklu to nieporozumienie.

  29. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    No niestety, dobrze wiesz, że ze względów marketingowych Angol musi być. Zresztą, Woffinden pewnie poradzi sobie lepiej, niż w 2010.

    Stawka optymalna, chyba najsilniejsza w historii GP. Zwróćcie też uwagę, że mamy zawodników z 9 krajów! Najlepszy wynik od bardzo dawna.

  30. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Dzikus dla Vaculika jak najbardziej ok - tegorocznymi występami w cyklu udowodnił , że na dziką kartę zasłużył. Szkoda , że nie załapał się Łaguta , ale tak naprawdę to nie miał szans z wiadomych względów. Angol przecież musi być , mam tylko nadzieję , że będzie to Woffinden a nie Harris. Ward i Hampel - także byli daleko przed Łagutą w kolejce. Natomiast sądzę , że gdyby nie awans Iversena , to zamiast Vaculika właśnie on lub Madsen dostaliby zaproszenie od BSI. Ale wolę w cyklu Vacula niz np. Madsena.

  31. Powrót do góry    #211
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Nominacje bez sensacji.

    Ward zasłużył postawą, a dodatkowo wycofanie się Crumpa musiało spowodować kartę dla kogoś z Australii.
    Vaculik - dobry sezon, jeszcze lepsze starty w GP - karta wręcz pewna
    Hampel - tutaj wszystko jasne
    Woffinden - jasne było, że ktoś z angoli musiał startować. Bomber sam się wycofał - więc wybory nie było. Oczywiście nie jest to nominacja za wyniki, a jedynie marketingowe posunięcie BSI.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  32. Powrót do góry    #212
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Gdzie bylo info, ze Harris sie wycofal? Juz gdzies to czytalem, a ja tylko pamietam, ze jak zawsze czul sie na silach i czekal na dzikusa, ale moze gdzies przegapilem info

  33. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Oczywiste ze Anglik, obojetnie ktory, bedzie tym ktory zaniza poziom cyklu. Ale niech bedzie. Bedzie sie jeszcze fajniej GP na Sky ogladalo.
    Ale jesli juz to ktokolwiek byle nie Harris czy Nichols.

  34. Powrót do góry    #214
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Nominacje takie jakich większość się spodziewała. Patrząc na kryteria przyznawania wybór najlepszy z możliwych.
    Jensen jeszcze ma czas, a Łaguta - sam nie wiem.

  35. Powrót do góry    #215
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,120
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Najbardziej brakuje Laguty. Natomiast Woffinden w cyklu to nieporozumienie.
    Angol musiał być i tyle, a skoro musiał, to wybór Taia to absolutnie najmniejsze zło.

  36. Powrót do góry    #216
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Szkoda, że Dryml nie wskoczył w miejsce Crumpa. Byłoby bardziej międzynarodowo

  37. Powrót do góry    #217
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nie dość, że szkoda Drymla , to jeszcze smród z "obejściem" regulaminu.

  38. Powrót do góry    #218
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Jeśli idzie o dzikusy to wybór najlepszy z możliwych. Gdyż zakładam, że nie było możliwości aby Anglik nie dostał dzikusa. Co do Drymla to nie chcę się wypowiadać bo nie znam dokładnie tego regulaminu jednakże jeżeli były jakieś kombinacje żeby wepchnąć Jonssona kosztem Drymla to jest to wielki skandal, ale to niech oceni ktoś bardziej zaznajomiony w przepisach dotyczących GP.

  39. Powrót do góry    #219
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tak naprawdę to nie wiem, co wy chcecie od dzikusa dla Tajskiego. Od drugiej części sezonu w Anglii pomyka 80% tego co Warda i w pozostałych ligach miewał solidne występy, bynajmniej nie jednorazowe. Ten gość ciągle ma papiery na bycie najlepszym Anglikiem od czasów Lorama, bez cienia przesady. Oczywiście znalazłoby się kilku na tę chwilę lepszych (Madsen, MJJ), ale niestety trafili oni na okres, w którym mają silniejszą konkurencję wśród pozostałych Dunów.

    W ogóle uważam, że dla MJJ jest na tę chwilę stanowczo za wcześnie. Za dużo srok za jeden ogon, niech najpierw okrzepnie.

  40. Powrót do góry    #220
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Na Madsena przyjdzie jeszcze czas. Może nie jest to typ mega walczaka , ale pamiętajcie , że jeszcze kilka lat temu Hampel też nikogo nie wyprzedzał a z czasem zrobił się bardziej ofensywny

  41. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tak naprawdę to nie wiem, co wy chcecie od dzikusa dla Tajskiego. Od drugiej części sezonu w Anglii pomyka 80% tego co Warda i w pozostałych ligach miewał solidne występy, bynajmniej nie jednorazowe. Ten gość ciągle ma papiery na bycie najlepszym Anglikiem od czasów Lorama, bez cienia przesady.
    Tyle tylko, że bycie najlepszym Anglikiem od czasów Lorama to nie jest żaden wyznacznik umiejętności. Bo kogo on musiałby ewentualnie pokonać w drodze po ten "tytuł" ? Nichollsa, Harrisa, Kennetta, Kinga ? Poprzeczka nie jest więc ustawiona wysoko.

    Moim zdaniem Woffinden w cyklu będzie statystą. Może i jest lepszym zawodnikiem niż w 2010, ale stawka też będzie mocniejsza. Widzę go tak mniej więcej w roli Andersena z 2012. Kilka ciekawych wyścigów, 2-3 udane turnieje i to wszystko. Szans na pierwszą ósemkę, a nawet na pierwszą dziesiątkę nie daję mu praktycznie żadnych.

    Przydałby się Brytolom, ale i całemu światowemu żużlowi taki drugi Loram. Powoli jednak przestaję wierzyć, że są w stanie wydać żużlowca takiego formatu. Woffinden nim nie będzie, przynajmniej w mojej opinii.

  42. Powrót do góry    #222
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Przecież Bomber to drygi Loram Tyle, że trochę gorzej dosprzętowiony i z trochę mniejszą boża iskierką.

    Tajski będzie na ogół dostarczycielem punktów, wyjdą mu moze 2, 3 turnieje - nie widzę szans na zawojowanie stawki. Z drugiej strony talent ma, powinien kiedyś eksplodowac, twierdzę jednak, że to nie jest materiał na przyszłą gwiazdę żużla. W przeciwienstwie do Warda.

    Nominacji się spodziewałem, po cichu liczyłem na Griszę ale po raz nasty brytolenie dali za wygraną.

  43. Powrót do góry    #223
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tak naprawdę to nie wiem, co wy chcecie od dzikusa dla Tajskiego. Od drugiej części sezonu w Anglii pomyka 80% tego co Warda i w pozostałych ligach miewał solidne występy, bynajmniej nie jednorazowe. Ten gość ciągle ma papiery na bycie najlepszym Anglikiem od czasów Lorama, bez cienia przesady. Oczywiście znalazłoby się kilku na tę chwilę lepszych (Madsen, MJJ), ale niestety trafili oni na okres, w którym mają silniejszą konkurencję wśród pozostałych Dunów.

    W ogóle uważam, że dla MJJ jest na tę chwilę stanowczo za wcześnie. Za dużo srok za jeden ogon, niech najpierw okrzepnie.
    Oczywiście jeśli musiał być Anglik to Woffiden to najlepszy wybór, ale jest przynajmniej 10 zawodników którzy bardziej zasługują na dzikusa....no ale niestety Anglik musi być, więc nie ma co już rozdzierać szat bo i tak w tym roku dzikie karty dość trafne.
    Moim zdaniem zważywszy, że walkę o IMŚJ rozstrzyga się w cyklu kilku turniejów, fajnie by było jakby wrócić do przyznawania dzikich kart właśnie zwycięzcy tego cyklu.

  44. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Przecież Bomber to drygi Loram Tyle, że trochę gorzej dosprzętowiony i z trochę mniejszą boża iskierką.
    Chyba trochę gorzej dosprzętowiony i z o wiele wiele wiele (x20) mniejszą Bożą iskierką

  45. Powrót do góry    #225
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dużo gorzej dosprzętowiony i z minimalnie mniejszą (a może i nie) iskierką

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •