Strona 8 z 147 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 6605

Wątek: Apator Toruń 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Były kiedyś takie kluby w latach 90, Polonia Bydgoszcz II i Sparta Wrocław II, ale moim zdaniem to nic nie dało. Żaden klub "drugiej kategori" nie dostarczył w miare dobrego zawodnika do pierwszej kadry. Lepiej opłacało by się stworzyć nowy klub w Warszawie, czy innym mieście oparty na zawodnikach toruńsko-bydgoskich.

  2. Powrót do góry    #317
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Były kiedyś takie kluby w latach 90, Polonia Bydgoszcz II i Sparta Wrocław II, ale moim zdaniem to nic nie dało. Żaden klub "drugiej kategori" nie dostarczył w miare dobrego zawodnika do pierwszej kadry. Lepiej opłacało by się stworzyć nowy klub w Warszawie, czy innym mieście oparty na zawodnikach toruńsko-bydgoskich.

    W Warszawie to reaktywacja żużla mimo, że idzie do przodu, to chyba i tak nie rokuje za dobrze. Tam jest inne życie. Powiedzmy - szybsze, a Ci co mają chodzić i komuś kibicować, wybierają piłkę. Podzielona Warszawa między Legie, a Polonie... Gwardie itd. raczej niechętnie zainteresuje się żużlem. Tym bardziej na niskim poziomie, a taki na pewno będzie w kolejnych już "pierwszych" dwóch latach. Ile to już było prób reaktywacji w stolycy?... I za każdym razem kończyło się tak samo. Co mnie w pewien sposób cieszy, bo nie uważam Wawy za centrum wszechświata i nie każdy sport musi być tam "uprawiany". Liga hokejowa bez Wawy w najwyższej klasie rozgrywkowej radzi sobie całkiem nieźle, a i żużlowa wg mnie nie prosperuje najgorzej. A nawet jestem poniekąd dumny z tego iż ten sport wytrzymuje bez krawatów i całego tego [tfu] miasta stołecznego.

  3. Powrót do góry    #318
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Liga hokejowa bez Wawy w najwyższej klasie rozgrywkowej radzi sobie całkiem nieźle
    Żartujesz? Liga hokejowa w tym kraju to nieporozumienie. Zarówno jeśli chodzi o poziom sportowy, jak i kondycję samych klubów. Dopóki leśne dziadki będą rządzić tym sportem, to nic sie nie zmieni.
    Siatka, ręczna, na te dyscypliny idzie kasa. Ich rozgrywki są profesjonalne, potrafią dogadać się ze sponsorami i mediami. Niestety hokej i żużel gotują się we własnym zepsutym sosie, w którym panuje zasada: każdy ch.. na swój strój.

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Liga hokejowa w Polsce już dawno padła na pysk! To co jest teraz to półamatorka!
    Słaba organizacja, słabe szkolenie, słabi zawodnicy, brak pieniędzy nie tylko dla zawodników ale także na sprzęt i dojazdy. W ogóle nie ma o czym gadać. Tej dyscypliny już nic nie uratuje. Smutne to ale prawdziwe. Brak jakichkolwiek sukcesów (nawet w przeszłości - nie ma się nawet do czego odwoływać), popularność w Polsce tylko lokalna (w zasadzie od zawsze). W zasadzie dno i kilo mułu. Niestety.
    Dobra, słuchajcie:

    SPOTYKAMY SIĘ W METROPOLIS NA UL. PODMURNEJ (POD GĘSIĄ SZYJĄ) O GODZ. 20.00
    O 20.00 TO ZNACZY O 20.00. NIE O 20.15, 20.30 - TYLKO O 20.00!!!

    Howard
    Alien
    Wszechlinka
    Buszmen
    Versus
    Kaioh
    hN
    Klancyk
    orlosep
    md_15
    Kowal
    mhsol
    ...
    ...
    TE OSOBY MUSZĄ BYĆ! BEZ ODWOŁANIA I DURNEJ ARGUMENTACJI, ŻE ŻONA/DZIEWCZYNA MI NIE POZWALA!!! WSZYSTKICH NIEOBECNYCH BĘDĘ
    ROZLICZAŁ


    Ps: Alien jak zmienić tytuł wątku bo nie ogarniam tej kuwety?
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 21-10-2011 o 01:32

  5. Powrót do góry    #320
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    dajcie spokój z hokejem. polscy hokeiści nie umieją nawet dobrze na łyżwach jeździć, a gdzie tu myśleć o grze w hokeja

    aczkolwiek z tezą się zgadzam. nie rozumiem tego pędu do stworzenia klubu żużlowego w stolicy. oczywiście, każdy nowy ośrodek cieszy, ale na takiej samej zasadzie jak inne miasta. Osobiście bardziej bym był kontent z powrotu speedwaya do Świętochłowic niż Warszawy.

  6. Powrót do góry    #321
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,183
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Liga hokejowa w Polsce już dawno padła na pysk! To co jest teraz to półamatorka!
    Słaba organizacja, słabe szkolenie, słabi zawodnicy, brak pieniędzy nie tylko dla zawodników ale także na sprzęt i dojazdy. W ogóle nie ma o czym gadać. Tej dyscypliny już nic nie uratuje. Smutne to ale prawdziwe. Brak jakichkolwiek sukcesów (nawet w przeszłości - nie ma się nawet do czego odwoływać), popularność w Polsce tylko lokalna (w zasadzie od zawsze). W zasadzie dno i kilo mułu. Niestety.

    Dobra, słuchajcie:

    SPOTYKAMY SIĘ W METROPOLIS NA UL. PODMURNEJ (POD GĘSIĄ SZYJĄ) O GODZ. 20.00
    O 20.00 TO ZNACZY O 20.00. NIE O 20.15, 20.30 - TYLKO O 20.00!!!

    Howard
    Alien
    Wszechlinka
    Buszmen
    Versus
    Kaioh
    hN
    Klancyk
    orlosep
    md_15
    Kowal
    mhsol
    ...
    ...
    TE OSOBY MUSZĄ BYĆ! BEZ ODWOŁANIA I DURNEJ ARGUMENTACJI, ŻE ŻONA/DZIEWCZYNA MI NIE POZWALA!!! WSZYSTKICH NIEOBECNYCH BĘDĘ
    ROZLICZAŁ

    MÓJ TEL: 728 369 400 (TOMASZ) - JAKBY KTOŚ ZABŁĄDZIŁ PROSZĘ SPISAĆ, POŹNIEJ GO USUNĘ.

    Ps: Alien jak zmienić tytuł wątku bo nie ogarniam tej kuwety?
    Hej,
    Niestety nie będę mógł przyjść. Nie dość, że jeszcze trochę trzyma mnie grypa, to i tak muszę wyjechać z Torunia. Małe kłopoty i do tego z małą inwestycją. Dopiero jutro po 12 będę z powrotem.
    Życzę udanego i owocnego spotkania.

  7. Powrót do góry    #322
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Witam,
    to życzę owocnych obrad, pięknych podsumowań i jeszcze piękniejszych planów na przyszłość.... i oczekuję relacji
    I zgodnie z moim zawołaniem do Klancyka, którego niestety nie poznam (jeszcze):
    troszku humoru Panie i Panowie

    A już w sobotę:
    W najbliższą sobotę 22 października po raz ostatni w tym roku zostaną
    rozegrane zawody żużlowe w Toruniu. Tego dnia o godz. 11.00 żużlowcy będą
    walczyć w Młodzieżowych Mistrzostwach Pomorza Par Klubowych, a o godz. 15.00
    w Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostwach Pomorza. Biletem wstępu na
    przedpołudniowe zawody jest program w cenie 5 zł, biletem wstępu na zawody
    popołudniowe jest także program zawodów w cenie 5 zł.





    Programy można nabywać od godz. 10.00 w kasie przed Trybuną Główną na
    Młodzieżowe Mistrzostwa Pomorza Par Klubowych, natomiast od godz. 14.00 w
    kasie przed Trybuną Główną na Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Pomorza. Na
    zawody będzie możliwość wejścia tylko przez wejście główne prowadzące na
    Trybunę Główną (strefa czerwona).
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    mhsol faktycznie nie da się zmienić tytułu a chciałem, żeby już wszyscy wiedzieli, że Boryszew...
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  9. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Alien - poinformuj proszę o tym Wszechlinkę, coby się tak kozacko ze mnie nie śmiała następnym razem

  10. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Jeżeli to prawda z tym Boryszewem to ja wysiadam. Może niech lepiej Karkosik wycofa te swoje 20% i nie robi z klubu prywatnego folwarku, zmieniając mu nazwę w zależności od nastroju.

  11. Powrót do góry    #326
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Mnie to nie rusza. I tak krzyczę Apator. Skoro były Netie, Elektrimy, DGG, Adriany, Unibaksy, to mogą być i Boryszewy.

    Jedyne, co mi szkoda, to Warda, ale z drugiej strony przynajmniej seniorke będziemy mieli wyczesaną. 5 punktujących ludków.

    mhsol: oj tam oj tam
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  12. Powrót do góry    #327
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jeżeli to prawda z tym Boryszewem to ja wysiadam. Może niech lepiej Karkosik wycofa te swoje 20% i nie robi z klubu prywatnego folwarku, zmieniając mu nazwę w zależności od nastroju.
    po tobie nikt plakac nie bedzie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  13. Powrót do góry    #328
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie to mam to w duszy jaka będzie oficjalna nazwa. Chociaż ostatnie działania związane ze szkoleniem juniorów pozwalały przypuszczać, że może Stal... Coval nawet coś o tym gdzieś, kiedyś wspominał...
    Gorsze jest to że Ward miał być!!! (nie wiem, czy ktoś o tym kiedyś, coś...)
    I mieliśmy już skład ustalony!
    A teraz co?!? Nadgarstki...
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  14. Powrót do góry    #329
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jeżeli to prawda z tym Boryszewem to ja wysiadam. Może niech lepiej Karkosik wycofa te swoje 20% i nie robi z klubu prywatnego folwarku, zmieniając mu nazwę w zależności od nastroju.
    No coz mamy na tyle durnie skonstruowane przepisy podatkowe, ze dla celow kreatywnej ksiegowosci zmienia sie sponsora tytularnego klubu. Skoro nazwa nie jest Apator ani Stal, to mi bez roznicy, czy to Unibax, czy Boryszew

  15. Powrót do góry    #330
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Czyli co?
    W poniedziałek na SF i Pomorskiej przeczytamy o tym, że następne 3-5 lat klub będzie się nazywał Boryszew Toruń, a w składzie na przyszły rok Jensen i Holta? A miało być tak pięknie (Ward-Ząbik)...
    Jestem ciekaw jak się będzie Wojtuś z tego tłumaczył.

  16. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Dzieki mhsol za priva,rozjasnilo mi sie nieco.

    Mnie tam kula czy bedzie Unibax czy Boryszew,ale martwi mnie jednak niezdecydowanie Warda.Widac,ze Angole mocno go cisna.Szkoda,ale Holte i MJJ tez jakos przezyjemy.
    Skladu nie zmieniamy czyli KSM nas nie obowiazuje.
    Cieszy rowniez postanowienie Karola,ze sie nie podda i bedzie walczyl dalej.Trzymam kciuki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    A jesteście tacy pewni ,że Holta zostanie ? Może uniesie się dumą - obrażony za pogonienie przed rewanżem ze Stalą, za wypowiedzi , że rezygnujemy z Holty w przyszłym sezonie - i pójdzie sobie np. do magicznych albo Tarnowa ,Gdańska lub Czewy jak znajdą dla niego diengi? Przecież znając go , to wysłał oferty do siedmiu czy ośmiu klubów na pewno. I ktoś się z pewnoscią skusi .

  18. Powrót do góry    #333
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    mhsol napisał:
    "PS: Coś mówiliście Panowie o Holcie (podobno zostaje z MJJ) i zmianie nazwy (Boryszew - tak?) to mnie trochę smuci. Bo jednak na Warda sobie nie popatrzę w przyszłym sezonie."

    Panowie, czemu puszczacie ten dym? Pod pana R.?
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 21-10-2011 o 16:44
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #334
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Mnie by to obeszło, nawet bardzo.
    Nie nazwa Unibax, w serce nie zapadła, ale przepraszanie się z Holtą byłoby śmieszne, żeby nie powiedzieć żałosne. Tak jak zresztą ewentualny Kasprzak. Wyobrażam sobie że jakoś trzeba powstałą dziurę zapchać, ale tak... to już nie dla mnie.
    Jeśli sobie nikt tutaj jaj nie robi...

    No właśnie, kto ma niby uwierzyć w te banialuki?!

    Jeśli bym jednak musiała, to tym wpisem się pożegnam. Może za rok coś się zmieni. Liga w takim kształcie coraz mniej mnie wciąga, a GP już dawno przestało.
    Wiem że dla Was żadna strata - wyrażam tylko swoją opinię.

    Panowie, czemu puszczacie ten dym? Pod pana R.?
    Pewnie za karę

  20. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Szanowna Aerie - Kingpin Tobie wszystko wyjaśni, wszak lubi z Tobą rozmawiać

    Tak Klancyku, masz rację

  21. Powrót do góry    #336
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Kto by tam wierzył Kingpinowi...

    A Ty mhsol, nie lubisz ze mną gadać?
    I czy ja nie mam racji?

    ----------------------
    Edit do postu niżej

    to już szykuj łańcuchy...
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 21-10-2011 o 17:06

  22. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Kobieto, naprawde chcesz opuscic mhsola,Sean-a Connery i innych ze mna na czele, ze wzgledu na Holte? Na rany Miedzina,miej litosc.
    Przemysl to ,w razie czego przykujemy sie do kaloryfera na MA i tak dlugo bedziemy protestowac az nam Holte na Warda wymienia.
    Tylko nie wiem czy tam maja kaloryfery czy podlogowe,ale i tak cos na przykucie sie znajdziemy,moze byc noga sekretarki.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-10-2011 o 17:07
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #338
    Użytkownik Awatar michal_apator_fan
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A moge wiedziec skad wy macie te nowosci o Boryszewie i skladzie z holta i mjj??? wymieniacie sie privami a moze tak z innymi tez sie podzielicie????

  24. Powrót do góry    #339
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Szanowna Aerie - Kingpin Tobie wszystko wyjaśni, wszak lubi z Tobą rozmawiać

    Tak Klancyku, masz rację
    Szanowny mhsolu, nie przedstawiłem żadnej racji, co najwyżej zadałem dwa pytania. Tak , czy inaczej dzięki za poklepanie po plecach.
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez michal_apator_fan Zobacz posta
    A moge wiedziec skad wy macie te nowosci o Boryszewie i skladzie z holta i mjj???
    Z Metropolis drogi Michale.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #341
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Boryszew Toruń? Na poważnie?
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #342
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,183
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez bananio Zobacz posta
    Czyli co?
    W poniedziałek na SF i Pomorskiej przeczytamy o tym, że następne 3-5 lat klub będzie się nazywał Boryszew Toruń, a w składzie na przyszły rok Jensen i Holta? A miało być tak pięknie (Ward-Ząbik)...
    Jestem ciekaw jak się będzie Wojtuś z tego tłumaczył.
    Jeśli Ward przyjmie DK, to prawdopodobnie będzie najlepiej opłacanym zawodnikiem GP ze strony BSI. Jeśli tak będzie, to szkoda, jakoś człowiek przyzwyczaił się do myśli, że jest częścią drużyny.
    Jeśli teraz podpiszą kontrakt z Holtą, to aby tym razem był w nim punkt, który by eliminował takie coś, jak bieganie po parkingu z wiadrem lodu, zamiast leczenia.

    Zastanawiam się, czy jeśli faktycznie będzie zmiana nazwy Unibax na Boryszew, to czy czasem nie może to oznaczać, że RK może związać się klubem dłużej niż te 3-5 lat. Czy tylko to, aby firma Unibax nie zaliczyła teoretycznego bankructwa ze względu na wpłacaną kasę do klubu.
    Ostatnio edytowane przez orlosep ; 21-10-2011 o 18:31

  28. Powrót do góry    #343
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Nie chcę nic mówić, ani was podjudzać, ale dobrze by dla was było gdybyście wzorem ZG i Rybnika wpletli do nazwy klubu nazwę historyczną. Bo co jak co, ale Boryszew Toruń brzmi, strasznie, jakbyście byli z Zakaukazia. Stal-Boryszew Toruń już trochę lepiej.
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Torun to jedno z najstarszych miast reprezentujace SE jak nie najstarsze.
    Mamy wiec i w nowej nazwie historie jak sie patrzy.
    Boryszew w nazwie nam nie przeszkadza.Liczy sie kasa i kolejny Dream Team jak na warunki nowego regulaminu.
    Mozemy miec kazdego,jestesmy *****isci.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-10-2011 o 19:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #345
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    No cóż trzeba bywać na imprezach forowych
    Ale co mi tam podsumuję
    Otóż w Metropolis pojawił się na krótko pewien zacny gość majcy info z pierwszej reki który oświecił nas kilkoma newsami, a że portale będą o tym za chwilę pewnie piały to uchylę rąbka

    1. Od przyszłego roku ma być zmiana nazwy na Boryszew. Właściciel chce przenieść część sochaczewskiej spółki w elanowskie lokum. Chce po prostu efektywnie wykorzystać to co ma zanim nie powstanie na terenie Elany znany nam wszystkim projekt. A niestety ślimaczy się to strasznie

    2. Ward ma przyjąć ofertę GP, ale w klubie nie robią tragedii bo Holta wyraził skruchę, klub też uderzył się w pierś i podano sobie dłoń na zgodę. Dodatkowo Holta ma zrezygnować z połowy wynagrodzenia na przygotowanie do sezonu, ale stawka za punkt dla niego na wzrosnąć o 10%. Zatem zarobi to co wyjeździ.

    3. Niestety Jensen nie bardzo chce w Toruniu jechać, bo uważa że presja jest ogromna i on chce pościgaźć się w klubie w którym nie będzie w stosunku do jego osoby takich oczekiwań. Nie zrezygnował jednak oficjalnie, ale wyśrubował takie kwoty na przygotowanie do sezonu, że podobno niektórzy zwątpili. Ot cena zaporowa, a ponieważ Unibax nie płaci przed sezonem, w jego miesjce ma wejść albo Lampkowski, albo Ząbik, albo prowadzone są rozmowy z juniorem pierwszoligowym i będziemy jechali 3 polskim juniorami.

    4. Menadżerem ma być podobno Jaguś, który zatęsknił za żużlem. Prawdopodobnie po rozmowach ze strategicvznym. DLatego ma też odnowić licencję i jak wariant z Lampkiem, Żoberem lub nowym juniorem się nie sprawdzi i będzie to strzał kulą w płt, to ma wejść do składu i łatać dziurę. Oczywiscie pod warunkiem że będzie w dyspozycji która pozwoli mu nie przywozić zer.
    Coval,
    o ile w pierwsze 3 punkty jeszcze jestem w stanie uwierzyć, o tyle czwarty z nich to jakiś kiepski żart i podważa wiarygodność całości dokumentnie. Prima aprilis to wypada bodaj na wiosnę

  31. Powrót do góry    #346
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Dlaczego sądzisz że to żart
    Jaguś ma być awaryjnym zawodnikiem
    A czemu
    Otóż nie wiadomo jak Lampek da radę w e-lidze, czy Karol po raz trzeci podoła, czy nowy pierwszoligowy junior nie wywali ze składu na stałe słabszego juniora toruńskiego
    Jeśli postawia na kogoś z nich i bedzie to porażka to Jaguś ma być do dyspozycji on nie ma jeździć on ma być do dyspozycji
    I patrz na to przez pryzmat planów, a nie rozwiązań

  32. Powrót do góry    #347
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Znany nam wszystkim projekt to to?

    http://torun.com.pl/index.php?art_id=38&id_news=5702

  33. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    .
    Szkoda inwestycji,bo mogla byc w perspektywie kilku lat jedna z wizytowek Torunia.
    Znajac zycie nikt za to i tak nie beknie.
    Mamy przeciez przyjazne panstwo,szkoda,ze tylko dla urzedasow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-10-2011 o 20:08
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #349
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z Metropolis drogi Michale.


    Kingpin z mhsolem z fusów wróżyli.


    Szkoda że jutro nie mogę iść na to młodzieżowe ściganie, mam nadzieję, że ktoś z szanownych forumowiczów, wróżbitów, zda tu szczegółową relację z turniejów.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 21-10-2011 o 20:51

  35. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Jeśli Jaguś miałby wrócić na tor to możemy zmienić nazwę nawet na "Wulkanizacja i handel używanymi oponami do Jelcza Toruń" Zobaczyć jeszcze raz Wiecha w akcji to byłoby coś. Szkoda, że to nierealne ale fajnie chociaż przez moment sobie pomarzyć

  36. Powrót do góry    #351
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez bananio Zobacz posta
    Coval,
    o ile w pierwsze 3 punkty jeszcze jestem w stanie uwierzyć, o tyle czwarty z nich to jakiś kiepski żart i podważa wiarygodność całości dokumentnie. Prima aprilis to wypada bodaj na wiosnę
    a jak będzie Borygo Toruń?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  37. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Chłopaki dali podpuchę dla Wyborczej i Nowości, a łyknęli wszyscy
    Tak czy inaczej do druku już poszło więc można się pośmiać.

    Wielkim zaszczytem było dla mnie poznanie człowieka, który poświęcił niezliczoną ilość godzin na stworzenie od zera tego www.speedwy.hg.pl. Ogromny Szacun Koval i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie okazja wypić browarka.

    mhsol gratki za spotkanie.

  38. Powrót do góry    #353
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Chłopaki dali podpuchę dla Wyborczej i Nowości, a łyknęli wszyscy

    Zaraz wszyscy.

    ps
    "Wiadomość, która została wpisana jest zbyt krótka. Musi zawierać co najmniej 20 znaków."
    Nosz k.... co to ma być? Dziwne jakieś te forum.:confused:

  39. Powrót do góry    #354
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    ps
    "Wiadomość, która została wpisana jest zbyt krótka. Musi zawierać co najmniej 20 znaków."
    Nosz k.... co to ma być? Dziwne jakieś te forum.:confused:
    Widzisz, o tym też rozmawialiśmy na spotkaniu ... trza było być

  40. Powrót do góry    #355
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach

    icon16.gif

    Howard
    Jeśli to poszło do druku to ja gratuluję głupoty redakcyjnej

    Ponieważ na SB nie zaglądałem przez lata a konto mam od 2006 roku i nie mieściło mi sie w głowie że można tak spłycać swoją robotę i przepisywać do gazet fora
    Teraz już nic mnie nie zaskoczy w wydaniu dwóch redaktorów, a przełożeni powinni wziąć ich na dywanik

    PS. Ale musicie przyznać że miałem fantazję
    No moze z tym Jagusiem przesadziłem :rolleyes:
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 22-10-2011 o 07:01

  41. Powrót do góry    #356
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez md_15 Zobacz posta
    Widzisz, o tym też rozmawialiśmy na spotkaniu ... trza było być

    Pogrzeb miałem a po pogrzebie nie było nastroju na biesiadowanie. Ale następnym razem się postaram.
    Co do wkrętu to po drodze do roboty zakupiłem Nowości i po za informacją, że Emil w tyfusowie to nic nie piszą.

  42. Powrót do góry    #357
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,183
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Byłem dzisiaj na zawodach. Trochę szkoda, że ostatnie. Mógłby klub pomyśleć o jakiś zimowych. W końcu przecież mamy dach. Taki cykl zawodów młodzieżowych to w sam raz.
    Byłem przeciwnikiem ewentualnych wzmocnień młodzieżowych, ale po dniu dzisiejszym zmieniłem zdanie. Taki Oskar Fajfer faktycznie powinien zadziałać mobilizująco dla naszych młodzieżowych wychowanków. Porównując jazdę Oskara, Piszczka do Pietrykowskiego, to nabrałem obaw, co do podniesienia poziomu przez tego ostatniego do nowego sezonu. Więc Oskar mógłby wypełnić lukę pod nr 5, 6 lub 7
    Przedpełscy zdaje się, że będą chyba lepszymi walczakami niż Pulczyńscy. Choć narazie to jeżdżą na 1/4 czy 1/2 gwizdka, do tego atakując ciągną łyżwę po torze. Ale jak się objeżdżą, nabiorą pewności siebie, to może być ciekawie.

  43. Powrót do góry    #358
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    Przedpełscy zdaje się, że będą chyba lepszymi walczakami niż Pulczyńscy. Choć narazie to jeżdżą na 1/4 czy 1/2 gwizdka, do tego atakując ciągną łyżwę po torze. Ale jak się objeżdżą, nabiorą pewności siebie, to może być ciekawie.
    II Unibax Toruń - 26 pkt.
    1. Kamil Pulczyński - 18 (3,3,3,3,3,3)
    2. Łukasz Przedpełski - 4 (0,2,w,0,1,1)
    3. Paweł Przedpełski - 4 (0,3,1,d)

    Kurcze, źle to dla mnie wygląda. Jechali u siebie a mniej punktów zdobył wyłącznie Jóźwik i Małuch a więcej miał nawet Rujner (who?).
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #359
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,183
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez adamczik Zobacz posta
    II Unibax Toruń - 26 pkt.
    1. Kamil Pulczyński - 18 (3,3,3,3,3,3)
    2. Łukasz Przedpełski - 4 (0,2,w,0,1,1)
    3. Paweł Przedpełski - 4 (0,3,1,d)

    Kurcze, źle to dla mnie wygląda. Jechali u siebie a mniej punktów zdobył wyłącznie Jóźwik i Małuch a więcej miał nawet Rujner (who?).
    Zdobycz punktowa nie oddaje tego co było na torze. Jak pisałem widziałem wolę walki, tylko nie wychodziło. Brak objeżdżenia, pewności siebie.

  45. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Starszy Przedpełski jeździł o wiele gorzej niż jego brat Paweł. To co pokazał w biegu dziewiątym to kompletna kompromitacja.
    Z młodego będą jeszcze ludzie, o ile poświęci się oczywiście speedway'owi.

    EDIT do postu poniżej: Z młodymi różnie to bywa, ale szczerze mówiąc nie sądzę by miało to nastąpić w tak krótkim czasie, o ile w ogóle do tego dojdzie.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 23-10-2011 o 18:02

Strona 8 z 147 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •