Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 61

Wątek: Konferencja Prasowa stowarzyszenia 12-10-2011

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    icon4.gif Konferencja Prasowa stowarzyszenia 12-10-2011

    Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego ze względu na powstałe zawiłości i destrukcyjne informacje na temat sportu żużlowego w Poznaniu organizuje konferencję prasową „PRZYSZŁOŚĆ SPORTU ŻUŻLOWEGO W POZNANIU”

    Najpierw żarli się ze spółką a teraz myśla o przyszłości.:mad:
    Trzeba by się tam pokazać i zadać parę pytań do zarzadu jak i do Prezes Zarządu TS Olimpia.
    Co o tym sądzicie

    p.s tylko na stronie nie ma godz spotkania i miejsca


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    12:00 restauracja w Hotelu Olimp

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Edek07 Zobacz posta
    Trzeba by się tam pokazać i zadać parę pytań do zarzadu jak i do Prezes Zarządu TS Olimpia.
    Co o tym sądzicie
    To ma być konferencja PRASOWA, a nie spotkanie władz Stowarzyszenia z kibicami, więc raczej nic z tego.
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    I tu mnie wiele rzeczy zastanawia! Skoro jest to konferencja to znaczy, że coś jest na rzeczy. A skoro jest coś na rzeczy i na w/w spotkaniu będą takie osobistości jak Strzykała (Olimpia), Szymański (GKSŻ) ktoś tam z wydziału kultury fizycznej i ekipa leśnych dziadków ze stowarzyszenia to... i tu niech każdy sobie dopowie. Dodam tylko, że każda z w/w osób nie pomagała naszemu klubowi w tym sezonie, a wręcz przeciwnie. Czyli spotkanie grabarzy PSŻ-u.
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez hhuunntteerr Zobacz posta
    Czyli spotkanie grabarzy PSŻ-u.
    Może stypę organizują?
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Oni? - prędzej wesele (w niedosłownym znaczeniu)
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Coś mi się zdaje że na tej konferencji Olimpia i Stowarzyszenie dogadają się co do toru i będą sobie trenować do woli za małe pieniądze.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :-)

    Pytanie kto niby miałby jeżdzić? Uwielbiam takie spotkania (konferencje itd.) gdzie pojawiają się Ci co mienią się być ,,lekarzami,, na każdy ból. Jeden doprowadził do ruiny cały majątek jaki mu przekazano pod administracje. Inni co utopili klub w długi (tak tak. Wtedy byli działaczami) i ten co raczej powinnien się martwić czy za rok uzbiera się dosyć klubów aby była II liga.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Oni w życiu nie zrobią żużla na Golęcinie bez remontu stadionu.. W końcu jest cos takiego jak NIK i nadzór budowlany
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem ciekawy,czy te wymienione osoby (poza rzecz jasna działaczami ze Stowarzyszenia)wiedzą o tej konferencji,czy dopiero dostaną na nie zaproszenia.


    Teraz niestety można już spodziewać się wszystkiego w wykonaniu tych panów od szlaki,zarówno ze Stowarzyszenia jak i ze Spółki po tym cyrku i żenadzie jaką zaserwowali nam w tym sezonie.


    Za chwilę może się okazać,że w przyszłym sezonie będziemy mieli w Poznaniu dwie drużyny.Jedną na Golęcinie a drugą w Tarnowie Podgórnym dodatkowo jeszcze z filią w Śremie

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    06-07-2010
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ciekawa informacja.
    Nurtuje mnie przy tej okazji parę kwestii.
    Np. czy Stowarzyszenie zwróci się z prośbą o pomoc wolontariuszy np. w pracach porządkowo-naprawczych na stadionie, albo do prowadzenia strony internetowej?
    Jeśli tak, to jak np. Eka z Golaja zareaguje na prośbę Stowarzyszenia o pomoc w sprzątaniu stadionu?
    Przy okazji, co o całej sytuacji sądzi SSSŻ?

    Albo, gdzie Stowarzyszenie znajdzie pieniądze na uzupełnienie i/lub wymianę ławek na trybunach? Nie trzeba być inżynierem żeby zauważyć, że na tych ławkach po prostu już nie da się przebiedować kolejnego sezonu.

    Co zrobi Stowarzyszenie jesli okaże się, że nie będzie trzech a tylko dwie ligi? (Co jest zresztą jeszcze inną kwestią, która potencjalnie wprowadziłaby niezły ambaras ogólnopolski, np. związany z kwestią licencji, które musiałyby spełnić stadiony żużlowe.)
    W 2. lidze niniejszym zostaje Rawicz, Opole, Krosno (?) i Kraków. Równego już bardzo tam nie chcą. Jak jeszcze okaże się, że Łódź się poddaje, to złączenie lig stanie się oczywistą oczywistością.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    05-10-2011
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - Jesteśmy już po wstępnych rozmowach z Olimpią na temat stadionu, mamy pomysł na klub żużlowy w mieście - deklaruje Arkadiusz Ładziński z PSŻ. - Chcemy kontynuować dzieło Tomka Wójtowicza - dodaje. Wójtowicz to zmarły dwa lata temu założyciel PSŻ, dzięki któremu żużel po latach powrócił do stolicy Wielkopolski.

    Więcej... http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...#ixzz1ZuF3PKDH

    Co za hipokryzja! Pan Ładziński to jedna z najbardziej fałszywych osób, które kiedykolwiek kręciły się wokół poznańskiego żużla. Kiedy Ś.P. Tomasz Wójtowicz był prezesem Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego, pan Ładziński wspólnie z panem Tomaszem Ogrodnikiem i innymi sobie podobnymi, robili wszystko aby pozbawić prezesa Wójtowicza stanowiska. Więc ja się pytam jakim prawem osoba o tak niskich kwalifikacjach moralnych i wstydliwym życiorysie śmie się powoływać na dziedzictwo Ś.P. Tomka?! To szczyt pospolitego chamstwa w wykonaniu Arkadiusza Ładzińskiego!

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    "Co zrobi Stowarzyszenie jesli okaże się, że nie będzie trzech a tylko dwie ligi?"

    To dowiemy sie w połowie listopada,wtedy to zapadnie decyzja ile bedzie lig.Jeżeli zgłosi sie mniej niz 6 drużyn do II ligi to wtedy bedzie tylko 1 i Ekstraliga a jezeli zgłosi sie 6 lub wiecej to zostaje bez zmian Ekstra ,1 i 2.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli coś lub ktoś będzie jeździł na szlace w Poznaniu, to ja zapłacę za bilet i przyjdę na stadion. Bez znaczenia będzie czy na 1 czy 2 ligę (raczej nie będzie 2 ligi).
    Swoją drogą to mamy super cyrk w wykonaniu poznańskich działaczy żużlowych-wszystkich "tych dobrych i tych złych"!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący Awatar Goldener
    Dołączył
    05-10-2011
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez PIKNIK-WIKTOR Zobacz posta
    Jeśli coś lub ktoś będzie jeździł na szlace w Poznaniu, to ja zapłacę za bilet i przyjdę na stadion.
    Podpisuje sie pod tym tez, wiec dwoch nas juz jest!

    pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez PIKNIK-WIKTOR Zobacz posta
    Swoją drogą to mamy super cyrk w wykonaniu poznańskich działaczy żużlowych-wszystkich "tych dobrych i tych złych"!!!
    To dopiero początek.

    Prawdziwy cyrk to dopiero się zacznie.W przyszłym tygodniu do kontrofensywy powinna przystąpić Spółka


    A do tego czasu od świeżo zarejestrowanych i anonimowych forumowiczów będziemy otrzymywać szczegóły z życiorysów niektórych działaczy-kto,kiedy i na kogo donosił,gdzie kiedyś pracował,za co siedział(chyba już to ktoś sugerował),co i ile ukradł ,nie mówiąc o braku kwalifikacji merytorycznych i nagannej postawie moralnej.


    To typowy zestaw polskiego piekiełka.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Co zrobi Eka? Na pewno nie będzie pomagała Stowarzyszeniu, stowarzyszeniu, w którym zasiadają obecni członkowie. Patrząc na to co się dzieje tzn. kto teraz występuje razem w roli ratowników poznańskiego żużla i przypominając sobie co Ci sami ludzie zrobili w obecnym sezonie by nasz klub się podniósł by sie uratował to śmiem stwierdzić, że w tym sezonie byliśmy świadkami zmowy by wykończyć nasz klub (spółkę) aby teraz Ci, którzy byli na marginesie dorwali sie do kierowania klubem (czyt. pieniędzy).

    Mówicie, że pójdziecie na mecze organizowane przez stowarzyszenie - a idźcie tylko jak dla mnie pójdziecie wspierać ludzi dzieki którym nasz klub jest tam gdzie jest.

    Swoją drogą po przeczytaniu w/w artykułu śmiać mi się chce. Skąd oni wezmą kase? Bilety za parę złoty? Hahah dobre dobre. Trzy lata w II lidze? Super chwyt marketingowy - pogratulować!
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już biegnę sprzątać w skrócie. Jaki żużel? jakie stowarzyszenie? Nazwijmy sprawę po imieniu. Kilku panów co mają jakieś małe interesy spotyka się raz w tyg. i tak sobie opowiada: jak tylko dojdziemy do władzy i znajdzie się jeleń co da kasę to my wam pokażemy! No póki co jelenia nie ma a i z whisky jakoś kiepsko, bo nie ma chętnych do kupowania. A te swoje ,,bajadury,, wrzucają tu i ówdzie aby na końcu stwierdzić ,,chcieliśmy ale żli ludzie robili nam pod górke,,. Panowie. Miejcie szacunek wobec samych siebie i propnuje: spotykacie się nadal we własnym gronie i sami się bujajcie. Mozecie już nawet wybrać kto bedzie Prezesem a kto vice (ostrzegam Prezes będzie musiał się tłumaczyć za to że nie wyszło więc lepiej być vice). Nie jesteście i nidgy nie bedziecie poważnie traktowani przez ewentualnych sponsorów. Nie macie takich możliwości organizacyjnych. Nie ma wśród was nikogo z charyzmą. Ale podstawą jest to, że wciskacie kity na necie w które może i sami nie wierzycie. Jak powstawała spółka, to niektórzy myśleli że to bedzie tak, że dadzą jakieś śrubki, które szybko odzyskają a jeszcze ktoś za nich będzie robił. Oni to jak przez lata - wyjazd drużyny, hotel, alkohol itd. Wy jesteście jak Ci co ze spółki odeszli (zostali zapaleńcy popełniający czasem błędy a Ci co szukali poklasku czy wrażeń uciekli). Spotykajcie się zatem co tydzień we własnym gronie. Jakiś alkohol, opowieści jak to wysadzicie świat z posad, ale żuzel to tv sobie oglądajcie. Was czas już dawno minął!

    A tym co mieną się być spadkobiercami Tomka proponuje aby lepiej zamilkli. Bo Tomek patrzy na to wszystko z góry i ręce załamuje. Nikt za was nie jest godny aby choćby wspominać o nim.
    Ostatnio edytowane przez Kazmierz ; 05-10-2011 o 23:20

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówicie, że pójdziecie na mecze organizowane przez stowarzyszenie - a idźcie tylko jak dla mnie pójdziecie wspierać ludzi dzieki którym nasz klub jest tam gdzie jest.

    Pójdę nawet jak w Poznaniu żużel zorganizuje Kononowicz, jestem kibicem, bardzo lubię ten "prawie sport" a działacze mi wiszą!!!! (prywatnie mam duży szacunek do jednego z Prezesów spółki jako do człowieka).

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Długo wstrzymywałem się z komentarzem, ale postanowiłem jednak wyrazić swoją luźną opinię.

    Jest mi niezmiernie smutno, iż po 20 latach na obiekty T.S Olimpia powróciła "spółdzielnia". Kolesiostwo jest te same, zmieniły się jedynie pewne nazwiska no i dyscyplina...
    Ponoć nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Moja prognoza na najbliższy czas.

    Miasto dogada się ze Strzykałą (bądz już to zrobiło) w sprawie stadionu - czyli kasa na stadion będzie (Strzykała zadowolony bo dojna krowa żyje), miasto zadowolone bo problem będzie miało z głowy (czyli żużel nie upadł, a Golaja przejmować nie muszą). Stowarzyszenie nie będzie miało problemów z rozgrywaniem spotkań na Golęcinie (mimo iż Spółka miała bo policja się czepiała, że stadion w fatalnym stanie) - policja czepiać się już nie będzie bo kasa do kolesia z dawnych lat (czyt. Strzykaly) płynie, a stadion dalej będzie ich i nikt nie będzie szczekać o jego przejęcie. Jednym słowem gra muzyka - patologii ciąg dalszy!!!

    Wiktor z takim podejściem pozwalamy na patologię! Później nie płaczmy, ze są równi i równiejsci i, że ogólnie jest jeden wielki syf.
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poznałeś mnie słyszałeś żebym płakał?
    Chłopaki nie płaczą
    ale jest coś w tym co napisałeś

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wiktor ja tu nie piję bezpośrednio do Ciebie z tym płakaniem - ale do wielu wielu innych osób
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibic jest od kupienia biletu i oglądnięcia meczu, a od działania w klubie są działacze!!!
    Mam tylko nadzieję że moja postawa, czyli: kupiłem bilet, oglądam mecz, idę do domu, udzieli się innym.
    W takiej sytuacji klub musi sam zorganizować sprzątanie stadionu, rozwieszanie reklam
    i plakatów, stronę internetową i.t.p., tak to powinno funkcjonować!!!
    Jeśli za te czynności nikt nie jest odpowiedzialny, bo robią to wolontariusze, to rodzi się patologia.
    Np: klub ma pretensje do kibiców że nie zorganizowali sponsorów klubowi(tak było u nas w tym sezonie).
    Dajmy się wykazać naszym działaczom(wszystkim), niech robią żużel w Poznaniu opluwając się i robiąc sobie świństwa małe i duże, jak tak lubią to czemu nie!!!
    Nie moje małpy nie mój cyrk, (a cyrk coraz większy)!!!
    Osobiście niczym nie ryzykuję, jeśli nasi wielcy działacze znowu dadzą popis i nie będzie żużla w Poznaniu, to będę nadal zwiedzał inne stadiony i oglądał inne drużyny (mam tylko nadzieję że żona i dzieci wytrzymają te ciągłe wycieczki).

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący Awatar Goldener
    Dołączył
    05-10-2011
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytajac powyzsze wypowiedzi zgadam sie, lecz nie doknca ze wszystkim (niewazne), kazdy ma prawo zgadzac sie lub nie.
    Dziwi mnie tylko jedna rzecz,
    minowicie :

    hhuunntteerr pisze...: "Co zrobi Eka? Na pewno nie będzie pomagała Stowarzyszeniu, ..."

    ....uwazam ze caly czas pomagasz (marketingowo), majac w Awatarze ich LOGO.

    )

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez urbi_et_orbi Zobacz posta
    Jest mi niezmiernie smutno, iż po 20 latach na obiekty T.S Olimpia powróciła "spółdzielnia". Kolesiostwo jest te same...
    A mi jest niezmiernie wesoło, że obiekt będzie żył, a nie zarośnie jak ten na Dębcu. Nawet jakby klub miał się nazywać GKS Olimpia Poznań

    Jestem chyba drugim piknikiem na tym forum zaraz po Wiktorze.
    Ostatnio edytowane przez SvR ; 06-10-2011 o 11:55

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący Awatar Goldener
    Dołączył
    05-10-2011
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez SvR Zobacz posta
    A mi jest niezmiernie wesoło, że obiekt będzie żył, a nie zarośnie jak ten na Dębcu.
    Fakt, jedno GRATOWISKO w miescie -wystarczy!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Jeżeli faktycznie jakis klub wystartuje w II LIDZE i bedzie jezdził na Golecinie to bedziemy mieli najładniejszy stadion w Lidze .Opole,Krosno czy Krakow maja większe ruiny niż Golęcin.W takim Opolu czy Krakowie, jezeli chcesz iść na 1 łuk lub 2 to musisz sobie zabrać z chaty Leżak.Jestem na Tak zeby wystartowali w lidze ,ale pod jednym warunkiem,żeby skład był normalny a nie jakieś wypociny które dostają u siebie do 30.Będzie mozna naprawdę zakontraktować całkiem tanich i dobrych zawodników

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez hhuunntteerr Zobacz posta
    Mówicie, że pójdziecie na mecze organizowane przez stowarzyszenie - a idźcie tylko jak dla mnie pójdziecie wspierać ludzi dzieki którym nasz klub jest tam gdzie jest.
    Jeśli na Golaju będą warczeć motory, to mam nie iść, bo organizator jest szemrany?
    He, he, wielu ludzi nie chodziłoby na mecze Stali Gorzów gdyby mieli takie podejście.

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący Awatar Goldener
    Dołączył
    05-10-2011
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez blic Zobacz posta
    Jeśli na Golaju będą warczeć motory, to mam nie iść, bo organizator jest szemrany?
    He, he, wielu ludzi nie chodziłoby na mecze Stali Gorzów gdyby mieli takie podejście.
    Dokładnie! Niewazne kto, wazne co sie bedzie dzialo....
    i ze sie bedzie dzialo !?...

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Chodzimy na żużel dla ryku maszyn, "zapachu" spalonego metanolu i czasem dla ulubionych zawodników a NIE dla prezesów, działaczy, kierowników drużyn, sponsorów itd.

    Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Poznań miasto z jednym torem i klubami dwa.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2007
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na prawdę trudno w obecnej sytuacji trzymać "stronę" jednej ze stron - w sumie - czy istnieje jeszcze druga strona?

    Bardzo ciekawi mnie reakcja spółki na wydarzenia. Osobiście stwierdzić muszę, że od śmierci Tomka Wójtowicza nie mogło być mowy o tym, że klub się rozwija i że jest nadzieja na lepsze czasy. Mam spore zastrzeżenia do działań spółki - choćby przez zbudowanie zbyt silnego składu na obecny sezon - bo "siła" tego składu w dużym stopniu "przycisnęła" budżet.

    Ale prawda jest taka, że gdyby nie Stowarzyszenie to może przed sezonem udałoby się jeszcze zdobyć jakiegoś sponsora i Klub (spółka) złapałby świeżość - ale gdy ludzie, którzy i tak dostali pomoc od spółki chcą więcej - to ja już tego nie akceptuję (bo zrozumieć to w polskich realiach jeszcze można).
    Jaka jest Olimpia to każdy kibic poznańskich żużlowców wie i tego wyjaśniać nie trzeba.

    Dwie instytucje robiły spółce pod górę i spółka upadła/upadnie.
    Klub poza Poznaniem jest mało realny w obecnej sytuacji, klub w Poznaniu wydaje się bardziej możliwym, ale sposób w jaki drużyna wróci do rąk Stowarzyszenia jest dla mnie nie do zaakceptowania. I właśnie dlatego nie pójdę na Golęcin - dlatego, że ci ludzie do swoich celów wykorzystują pamięć Najlepszego Prezesa Poznańskiego Żużla - człowieka, który zapewne zrobiłby wszystko, żeby ten klub miał lepsze perspektywy, o co starał się zresztą zawsze.

    I dodam jeszcze jedno - w obecnym kształcie wspierałem ten klub do końca i właśnie dlatego nie będę wspierał ludzi, którym najbardziej zależało na jego upadku. Nikogo nie zachęcam, bo to indywidualna sprawa każdego kibica - to jest jedynie moja opinia.

    Mogą pojawić się opinie, że nie wiem czego chcę - bo nie pasuje mi klub poza Poznaniem, a gdy pojawia się szansa na żużel na miejscu, to ja mówię "nie".
    Owszem - ale ludzie ze spółki (przy wszystkich swoich wadach) przynajmniej "coś" robili, a Stowarzyszenie w najtrudniejszym okresie siedziało cicho i cieszyło się, że nie ma długów. Jeśli spółka "zrobi" żużel poza Poznaniem to super - będzie on dla innych, bo mój klub niestety skończył się z ostatnim meczem tego sezonu.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie by ciekawiła perspektywa żużla w Poznaniu na Golaju, gdyby połączono II i I ligę(na co się chyba zanosi), ciekawe gdzie by wtedy stowarzyszenie jeździło A ja wiem dlaczego oni chcą przez 3 lata śmigać w II lidze i bilety po parę złotych.Klub i tak w I lidze nie spełnił by wymagań licencyjnych, a stowarzyszenie liczy na to, że będzie przychodzić ładnych parę tysięcy na żużel ze względu na ceny biletów i sobie będą kaskę wkładać do kieszeni, skład pewnie same odpady i po tych 3 latach pewnie będzie to koniec, tak to osobiście widzę, szukają naiwniaków, którzy im "wypłacą" pensję

    Stadion nie będzie przejęty, perspektyw w mieście know-how nie ma, chyba że zdarzy się jakiś cud po EURO 2012.

    A i jeszcze jedna ważna sprawa, dmuchawców nie ma już, leżą złożone na torze, który zarasta już chwastami, to samo na trybunach, trawa większa od człowieka Jak stowarzyszenie chce jeździć z dechami, to mam nadzieję, że PZM zmieni wymogi licencyjne i w każdej lidze musi być dmuchawiec, niejednemu on uratował zdrowie i życie, do dziś pamiętam jak A.Gomólski w 2006 wyrżnął w te dechy robiąc nie małą dziurę, a to już było na wyjściu z łuku, gdzie miał prędkość.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaltort Zobacz posta
    A ja wiem dlaczego oni chcą przez 3 lata śmigać w II lidze i bilety po parę złotych.Klub i tak w I lidze nie spełnił by wymagań licencyjnych, a stowarzyszenie liczy na to, że będzie przychodzić ładnych parę tysięcy na żużel ze względu na ceny biletów i sobie będą kaskę wkładać do kieszeni, skład pewnie same odpady i po tych 3 latach pewnie będzie to koniec, tak to osobiście widzę, szukają naiwniaków, którzy im "wypłacą" pensję
    Jeżeli chcą śmigać przez trzy lata w II lidze, to o kilku tysiącach kibiców na mecz mogą zapomnieć. Kibiców będzie kilkuset, jak w najlepszych czasach na treningu.
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Wole tych kilkuset na stadionie(którzy wiedzą o co w tym biega ) niz kilka tys pikników,którzy nie wiedzą w jakich kolorach kaskach gospodarze jadą.Jezeli wszystko dobrze pójdzie to myślę ze można zbudować skład na poziomie Kolejarza Opole .

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Latosi79 Zobacz posta
    Wole tych kilkuset na stadionie(którzy wiedzą o co w tym biega ) niz kilka tys pikników,którzy nie wiedzą w jakich kolorach kaskach gospodarze jadą.
    W świecie muzyki podobne podejście mają punki, którzy uważają, że jeśli zespół zacznie grać poza garażami i squotami, to już "się sprzedał".
    Niektórzy hardkorowi kibice Lecha mają zdaje się podobne zastrzeżenia wobec Euro.

    Jest w tym jakaś poetyka, ale w ten sposób nie zbuduje się żużla w kraju i w świecie. Chyba że ktoś woli żużel w komercyjnym formacie zbliżonym do motocrossu. Byleby nie widzieć pikników...

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Wole mieć taki zuzel w Poznaniu jak w Rawiczu niz Nic!.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar PiotrHa
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 17 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Latosi79 Zobacz posta
    Wole tych kilkuset na stadionie(którzy wiedzą o co w tym biega ) niz kilka tys pikników,którzy nie wiedzą w jakich kolorach kaskach gospodarze jadą.
    Problem polega na tym, że potrzebni są i jedni i drudzy. Owe "pikniki" to równiez ich portfele, z których płyną pieniążki na bilety, gadżety czy pamiątki klubowe i np produkty sponsorów klubu. Używając analogii z futbolu: fanatycy są potrzebni, ale interes napędzają pikniki..... Smutne, ale prawdziwe.
    Żużel w realiach finansowania sportu w Poznaniu ma małą siłę przebicia - okazuje się na dodatek, że dla żużla nie ma zarówno forsy jak i stadionu. Ze sponsoringu też coraz to ciężej uzyskać jakieś pieniądze, bo w dobie kryzysu każdy zaciąga pasa. Stąd też im więcej ludzi na trybunach, tym lepiej - dodatkowo zwiększa to siłę przebicia klubu i jest argumentem dla samorzaądu i sponsorów.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PiotrHa"interes napędzają pikniki..... Smutne, ale prawdziwe."

    jestem piknikiem całym sobą i nie widzę w tym nic smutnego
    ---------------------------------
    Latosi79
    Wole mieć taki zuzel w Poznaniu jak w Rawiczu niz Nic!.
    3XTAK
    ------------------------------------------------
    Latosi79 Jeżeli faktycznie jakis klub wystartuje w II LIDZE i bedzie jezdził na Golecinie to bedziemy mieli najładniejszy stadion w Lidze .Opole,Krosno czy Krakow maja większe ruiny niż Golęcin.W takim Opolu czy Krakowie, jezeli chcesz iść na 1 łuk lub 2 to musisz sobie zabrać z chaty Leżak

    W zamian za to w Opolu widzowie są super blisko toru, osobiście tak wolę, ten stadion ma klimat!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    "W zamian za to w Opolu widzowie są super blisko toru, osobiście tak wolę, ten stadion ma klimat!!!"

    No i tu mnie pozamiatałeś,faktycznie ,tam jest klimat bo możesz z Czechowiczem walnąć 5-tke jak wyjeżdża z łuku .To racja oglądalność tam jest super.

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2011
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na początku to zarząd TS . Olimpia powinien mieć postawiony zarzut niegospodarności , zostać rozliczony z tego i wywalony wiecie na co

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta lużma refleksa Urbiego jest strzałem w 10. Od wielu wielu lat wokół Olimpii (niby Policyjnego czyli z natury porządnego klubu) spotyka się ,,dziwne,, towarzystwo. Dużo by można pisać ale jak kto ma ochotę to niech sobie na necie w google wpisze ,,wspomnienia Soczyńskiego,, eks-piłkarza Olimpii. Piłki noznej już nie ma więc przyszedł czas na żużel.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja raczej jestem sceptyczny mocno, ale na konfę z chęcią pójdę.
    A co do stadionów i tego, że będziemy mieli ładniejszy obiekt niż Krosno czy Opole to polecam kilka fotek: Opole i Krosno. Moim skromnym zdaniem te obiekty biją Golaj na głowę

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez edrys Zobacz posta
    Moim skromnym zdaniem te obiekty biją Golaj na głowę
    Same stadiony na pewno tak. Jednak położeniem obiektu - Poznań bije wszystkie pozostałe na dwie głowy.
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •