Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 330

Wątek: ZASŁUŻONY FINAŁ MARZEŃ: UNIA - FALUBAZ 25.09.2011 g.19:30

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar lakov
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach

    icon14.gif ZASŁUŻONY FINAŁ MARZEŃ: UNIA - FALUBAZ 25.09.2011 g.19:30

    Wszystko jasne po półfinałach.

    Obie awansujące drużyny jeżdżą na kopie - więc widowisko powinno być rewelacyjne, a patrząc na szacunek obu klubów do siebie nie powinno być żadnego biegania po torze ze szprychami, uciekania się do prokuratury, czy molestowania sędziego.

    Generalnie i Unia i Falubaz ostatnio są na fali wznoszącej i zdecydowanie wygrywają mecze u siebie. Obojętnie która drużyna wygra to i tak obie są zwycięzcami - obie z kontuzjami w niepełnym składzie potrafiły awansować do finału, obie pokazały ze są drużynami a nie zlepkiem indywidualności.

    Zapraszam do dyskusji

    LaKoV

    UNIA Leszno 4ever !

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    hahah finał marzeń, dobre sobie. Drużyna która wczołgała się do finału po trupach i drużyna którą uratowała ulewa. Na pewno będą piękne mecze z mnóstwem mijanek i wynikami na styku!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    hahah finał marzeń, dobre sobie. Drużyna która wczołgała się do finału po trupach i drużyna którą uratowała ulewa. Na pewno będą piękne mecze z mnóstwem mijanek i wynikami na styku!
    Jak zobaczyłem, że wpisałeś się w tym wątku, wiedziałem jaka będzie treść odpowiedzi.

    W finale są dwie drużyny, które wygrały mecze półfinałowe w warunkach dopuszczonych przez regulamin zatwierdzony przez SE.

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    ja już od naszych nic więcej nie wymagam...w tamtym roku z takim skałdem my musieliśmy to wygrać...teraz po tych wszystkich przebojach finał to już wielki sukces, a finał z ulubionym przeciwnikiem to sukces podwójny...

    Smok w niedzielę wypchany po brzegi....w końcu reklama zafundowana przez grubasów z Unibaxu kosztująca 75 tyś musi zadziałać

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    hahah finał marzeń, dobre sobie. Drużyna która wczołgała się do finału po trupach i drużyna którą uratowała ulewa. Na pewno będą piękne mecze z mnóstwem mijanek i wynikami na styku!
    Przypomnij mi zatem dzisiejszy wynik do 8-go biegu ekspercie Ze tez ten cholerny deszcz Wladzia nie chcial dzis uratowac - pewnie dlatego ze nie bylo co ratowac!

    Co do Finalu:
    Tak jak zakladalem przed PO, i tak jak mi sie wymarzylo. Falubaz - Unia. Kolejny rok z rzedu Wielkie Swieto i mecz ktory jak zaden inny nie budzi takich emocji. Dwie najlepsze druzyny pod wzgledem sportowym jak i kibicowskim. Do tego dwie podobnie w sezonie naznaczone pasmem kontuzji. My juz niestety nie mamy Dobruckiego wy ciagle niewiadoma z Pavlicem. Wrocil juz u was Damian ale z kolei znak zapytania u nas przy Gregu. Niezaleznie jednak w jakich skladach, czy w pelnych czy ZZ przyjdzie nam rywalizowac to jestem pewny ze oba spotkania beda zaciete. Osobiscie wydaje mi sie ze sportowo nieco wyzszy poziom reprezntuje Falubaz, co sie jednak rownowazy z waszym trudnym przyczepnym torem. Jezeli mialbym komus dawac szanse na medal Zloty to na dzien dzisiejszy Falubaz 55%-45% Unia.

    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    a jakie znaczenie ma dzisiejszy wynik po 8 biegu, jezeli w pierwszym meczu byłoby dajmy na to (b. prawdopodobne) w okolicach 55:35?

  7. Powrót do góry    #7
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Oprawa sie robi, a w niedziele bedzie cos a'la polfinal z czewa 2007.
    Poprostu BIALO-NIEBIESKO od pierwszego do ostatniego rzedu.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Zapomnij o trudnym przyczepnym torze.....będzie ładnie przyjemnie pod koło równo i wygłaskane ...cos jak dzisiaj u was i tydzień temu w Lesznie ...od 4metra od krawężnika....

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    a jakie znaczenie ma dzisiejszy wynik po 8 biegu, jezeli w pierwszym meczu byłoby dajmy na to (b. prawdopodobne) w okolicach 55:35?
    Ty jestes jednak glupi. Gdybac to sobie mozesz. Gdyby nasi mieli do odrobienia 20 punktow to wowczas ten mecz wygraliby 60 - 30, kumasz? Po prostu w drugiej czesci zawodow nie zabili sie o pozycje tylko przywozili remisy. Co zreszta bardzo mi sie podobalo bo przez ego platiniego mogla sie jeszcze stac komus krzywda...

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    a jakie znaczenie ma dzisiejszy wynik po 8 biegu, jezeli w pierwszym meczu byłoby dajmy na to (b. prawdopodobne) w okolicach 55:35?
    Żadne. Jak zwykle zrobimy wynik, na który w żadnym stopniu nie zasłużyliśmy. Mówi się trudno, rozumiem frustrację.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    sparta_mistrz skończ. Jak już sobie gdybasz to jaki wynik byłby dzisiaj, gdyby Falubaz jechał z Hancockiem ? ZZ dała AŻ 6 pkt .

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    a co mnie to w sumie obchodzi na dobrą sprawę. dla mnie sezon jeżeli chodzi o ligę skończył się w sierpniu więc czym ja się ekscytuję oby przynajmniej te mecze jakoś wyglądały, a nie od startu do mety gęsiego na jednym i drugim torze.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak cię nie przekonały ostatnie 3 godziny, to rzeczywiście bardzo ciężko dogodzić. Od startu do mety gęsiego po pięćdziesięciu dziurach

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    a jakie znaczenie ma dzisiejszy wynik po 8 biegu, jezeli w pierwszym meczu byłoby
    Było 27-19 i tyle.

    Trzeba być kompletnym ignorantem i nie znać się na sporcie, aby tak pisać.......
    Ciężko powiedzieć, co byłoby gdyby....., gdyż sport jest nieprzewidywalny i uzyskiwane wyniki często potrafią zaskoczyć. Mecz zakończył się po 8-ym biegu co jest zgodne z regulaminem i basta.

    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    jestem ciekaw jak długo ten finał będzie finałe przyjaźni...

    do czasu wykopków w Lesznie?
    pierwszego upadku?

    zabawne

    w sumie walka 2 ekip które wkrótce zostaną osierocone a do tego drużyna Falubazu zdemontowana
    niech wygra lepsza Motomysz

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Byle tylko nagle Marek wraz ze swoimi psami nie szedł "tą drogą" której nikt się po nim nie spodziewa...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  17. Powrót do góry    #17
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    a co mnie to w sumie obchodzi na dobrą sprawę. dla mnie sezon jeżeli chodzi o ligę skończył się w sierpniu więc czym ja się ekscytuję oby przynajmniej te mecze jakoś wyglądały, a nie od startu do mety gęsiego na jednym i drugim torze.
    U siebie na Olimpijskim to masz show.. Gwarantuje Ci, ze podobnie jak mecz z Toruniem widowisko na Smoku bedzie 1 klasy a tylu mijanek ile na Olimpijskim przez 2 sezony. Tym razem bez Kryjom and Stępień Show!

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    jestem ciekaw jak długo ten finał będzie finałe przyjaźni...

    do czasu wykopków w Lesznie?
    pierwszego upadku?

    zabawne

    w sumie walka 2 ekip które wkrótce zostaną osierocone a do tego drużyna Falubazu zdemontowana
    niech wygra lepsza Motomysz
    Obie ekipy się szanują, a to całe gadanie o leszczyńskim torze jest mocno przesadzone. Jeżdżą na mocno przyczepnym torze, takie ich prawo. Wbrew pozorom więcej groźnych wypadków zdarza się na twardych torach.
    Jeśli chcemy wygrać z Unią finał to nie możemy tak pokpić sprawy jak Toruń, który zamiast na jeździe koncentrował się na wykłócaniu o tor. Jest jaki jest, trzeba się przygotować sprzetowo pod niego a wtedy wcale nie jest taki straszny. Skoro świeżo po kontuzji Baliński może po nim śmigać że aż miło to znaczy, że wcale nie jest tak źle. Cała tajemnica to odpowiednie spasowanie sprzętu. Dlatego będę do znudzenia powtarzał - Falubaz powinien zrobić trening poza Zieloną. U nas takiej kopy nie da się zrobić. Powinni wynająć tor we Wrocku i na nim trenować w zbliżonych warunkach do Leszna. Inaczej możemy znowu dostać baty.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez BykPL Zobacz posta
    U siebie na Olimpijskim to masz show.. Gwarantuje Ci, ze podobnie jak mecz z Toruniem widowisko na Smoku bedzie 1 klasy a tylu mijanek ile na Olimpijskim przez 2 sezony. Tym razem bez Kryjom and Stępień Show!
    "u siebie" na Olimpijskim nie mam show, ale w Lesznie od dwóch sezonów jest tak samo. A szkoda, bo kiedyś były u was jedne z ciekawszych meczów w Polsce. Ale wtedy za robienie toru wziął się Jankowski.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2009
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    "u siebie" na Olimpijskim nie mam show, ale w Lesznie od dwóch sezonów jest tak samo. A szkoda, bo kiedyś były u was jedne z ciekawszych meczów w Polsce. Ale wtedy za robienie toru wziął się Jankowski.
    Może mi ktos wytłumaczyc dlaczego stadion we Wrocławiu nazywany jest Olimpijskim????

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    poczytaj sobie na Wikipedii.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez klapejron Zobacz posta
    Może mi ktos wytłumaczyc dlaczego stadion we Wrocławiu nazywany jest Olimpijskim????
    Za wikipedia.pl
    Przeczytalem tam, ze w 1930 roku odbyly sie III Igrzyska Niemieckie, przygotowujace do olimpiady w Los Angeles. Moze stad ta nazwa.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2009
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    poczytaj sobie na Wikipedii.
    No właśnie nie ma. W Wikipedii użyto stwierdzenia najprawdopodobniej i do tego brakuje źródła. Stąd moje pytanie.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez klapejron Zobacz posta
    No właśnie nie ma. W Wikipedii użyto stwierdzenia najprawdopodobniej i do tego brakuje źródła. Stąd moje pytanie.
    ty jakieś śledztwo prowadzisz? przyjmij taką wersję jak na wikipedii i już.

  25. Powrót do góry    #25
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Obie awansujące drużyny jeżdżą na kopie
    Czy ja wiem, czy Falubaz jeździ na kopie? Nie wydaje mi się. Tym przymiotnikiem zasłużony wyraźnie ktoś chce nadać cech, których w niego mniemaniu może temu finałowi brakować. I nie piję tu rzecz jasna do Falubazu. Ale Unia Leszno ze swoim wynikiem z 1/4 nie bardzo kwalifikuje się jako ta super drużyna i "zasłużony" (na tle Stali) brzmi nieco groteskowo. Wygląda na to, że finał był dziś a Stal przespała go w 1 serii.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ty jakieś śledztwo prowadzisz? przyjmij taką wersję jak na wikipedii i już.
    Czyli nazywa się olimpijskim bo tak jest na Wikipedii? Rozumiem, że gdyby napisano tam inaczej to nie byłby olimpijskim?

    Co do finału to jak najbardziej zasłużony bo:

    1) Falubaz jechał bez Hancocka i Dobruckiego
    2) Po 8 biegach Stal dostawała łupnia 2x większego niż my u nich, więc nie wiem skąd bierze się to 55-35. Ok, Hancock doznał kontuzji i ciężko byłoby walczyć w Gorzowie, ale to chyba tym bardziej pokazuje, że sprawiedliwości stało się zadość.
    3) Toruń chciał wygrać poza torem i taka jest prawda. Chcieli ułatwić sobie sprawę bo wiedzieli, że leszczyńska kopa to nie przelewki i wyszło jak wyszło. Wina sędziego bo skoro tor był regulaminowy to powinni jechać i tyle, bez żadnych przerw. Prawda jest taka, że Toruń chciał wytrącić Unii atut własnego toru.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    bo byl to stadion rezerowoy na igrzyska w berlinie z tego co pamietam...

    co do meczu - no coz mozna powtorzyc watki zeszloroczne unia z falubazem ma super bilansy...
    obie druzyny pojada oslabione unia bez pavlica falubaz bez dobruckiego - czyli straty mozna rzecz sa na =

    zapowiada sie super widowisko, pelen smoczyk i pelen stadion w zg...
    a wygra? lepszy rok temu bylem przekonany o sile unii ktora lala wszystkich. w tym roku jedziemy bez kosmicznego kolodzieja a ze zwyklym jarkiem nie maamy na motorze leigh... ale gdyby udalo sie wygrac... taki skladem - z jednym obco - bylby to sukces jakich malo...
    zreszta nie wazne kto ten final wygra - pewne jest jedno poleje sie duzo piany z pyska w gorzowie i toruniu ))))))))))))))))))))))

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    bo byl to stadion rezerowoy na igrzyska w berlinie z tego co pamietam...
    Tez nie dlatego. Tu jest odpowiedz, chociaz brak oficjalnego zrodla:
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Stadion...5%82awiu#Nazwa

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czy ja wiem, czy Falubaz jeździ na kopie? Nie wydaje mi się. Tym przymiotnikiem zasłużony wyraźnie ktoś chce nadać cech, których w niego mniemaniu może temu finałowi brakować. I nie piję tu rzecz jasna do Falubazu. Ale Unia Leszno ze swoim wynikiem z 1/4 nie bardzo kwalifikuje się jako ta super drużyna i "zasłużony" (na tle Stali) brzmi nieco groteskowo. Wygląda na to, że finał był dziś a Stal przespała go w 1 serii.
    Jeśli ktoś patrzy na siłę Unii Leszno przez pryzmat 1/4 to znaczy, że :
    1. brak mu odrobiny obiektywizmu albo
    2. cechuje go brak znajomości tematu.

    O drugie Cię nie podejrzewam. Z kolei swoimi wypowiedziami wielokrotnie dałeś dowód na poparcie pierwszej tezy.
    Ta super zasłużona Stal w RZ zdobyła taką samą ilość punktów co Unia, która borykała się z ogromnymi problemami kadrowymi. Sam fakt odniesienia 6 porażek na wyjeździe w rundzie zasadniczej niejako "dyskwalifikuje" Stal jako drużynę godną wystąpienia w finale. Z przekroju całego sezonu na finał najbardziej zasłużył Falubaz i Unibax. To, że tego drugiego nie ma finale to dłuższa historia, wielokrotnie zresztą już wałkowana. Leszczynianie w przekroju całego sezonu pokazali ogromne serce do walki i zaangażowanie, co zaowocowała wejściem do finału. A że towarzyszyła temu odrobina szczęścia to inna sprawa. Rozgrywki są tak skonstruowane. a nie inaczej i w finale występują drużyny, które po prostu do niego awansowały, a w związku z tym trudno mówić, że któraś z nich na niego nie zasłużyła.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2011
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Jeśli "ZASŁUŻONY" to ja rozumiem, że nie "WYWALCZONY" w normalnych, sportowych zawodach, tylko właśnie "ZASŁUŻONY". To ja się zgadzam w całej rozciągłości! I to jest słuszna koncepcja!

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Obstawiam jakieś +20 w dwumeczu dla Falubazu. To powinno być gładko zdobyte złoto.

  32. Powrót do góry    #32
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Brzuch, masz rację - ale ja odniosłem się do sytuacji w 1/4 z powodu dodatkowego podkreślenia "zasłużony". To chyba dość niecodzienne i wg mnie to wyraz potrzeby dowartościowania. Ten sezon w wykonaniu UL był tak dziwny, że ciężko go oceniać. Ja konsekwentnie uważam, że realnie UL jest 4 siłą ligi w 2011 (mam prawo do takiej opinii). Zaś w obliczu niebywale szczęśliwego zbiegu okoliczności w 1/4, trudno pisać o tym finale, żeby był jakiś nadzwyczajnie "właściwy". Unia miała mnóstwo pecha w tym sezonie (najwięcej w lidze), ale fakty są też takie, że w kluczowych momentach sezonu (Play Off) to ona skorzystała najbardziej z pecha innych drużyn (kontuzje Wrocławia, Torunia... braku Tarnowa w fazie PO - tu jestem pewien, że z kimkolwiek by Unia nie jechała, do -35 by nie zeszła w dwumeczu.)

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    ostatnio byles pewny na beton co do formy balinskiego i jego braku znaczenia dla unii... jak sie skonczylo pamietamy.
    http://www.youtube.com/watch?v=GecCQD8RcfE

  34. Powrót do góry    #34
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No pokazał ostatnio klasę w Toruniu i Motali (niemal domowy tor). Faktycznie. Czapki z głów.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozwolę sobie przenieść tu mój post z SF po zwycięstwie Falubazu nad Stalą:

    -------- Gratulacje z Leszna. Trzymaliśmy za was kciuki! Brawa dla Cieślaka! Wiadomo, że każdy będzie chciał wygrać! Ale w Zielonce i Lesznie, nie było takiego parcia na złoto jak w Gorzowie i Toruniu. Stal - strasznie zgłodniała sukcesu, po poważnych rozmowach z panem Władkiem, bo ile można brać cięgi w sytuacji, gdy co roku ma się takie aspiracje; Unibax-strasznie wystraszony ewentualnością odejścia Karkosika. Stach może przyćmić umysły i zaburzyć jasność patrzenia (co też się stało). Niestety w Lesznie nie będzie Pavlica a za Skórę tak by się przydał! Pytanie czy wykuruje się Hanckock? Życzę sobie, aby oba mecze finałowe były walecznymi meczami przyjaźni. Jeżeli wygra Zielonka - pogratuluje im szczerze, jeżeli Leszno (czego sobie życzę) będę oczekiwał na gratulacje zza miedzy --------

    W Lesznie w tym roku z racji na perturbacje z niespodziewanym wprowadzeniem KSM-u i totalnym szpitalem nie ma parcia na złoto, zwłaszcza że wielką satysfakcją dla Leszczynian jest to, że w ogóle w Lesznie odbędzie się finał Zielonogórzanie też mają świadomość, że po tylu kontuzjach ich obecność w finale wcale nie musiała być rzeczywistością. Ale jesteśmy niech wygra żużel!!!
    Ostatnio edytowane przez Verus ; 22-09-2011 o 03:14

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    co mnie motala? mnie inne ligi podworkowe nie interesuja strzelil was z liscia w lesznie tak, ze w toruniu juz nic nie musial poza smianiem sie wam w twarz z waszych zalosnych ulotek...

    wracajac do meczu, odkopalem swoj post sprzed roku + dodalem wyniki z rundy finalowej oraz z tego roku...

    ostatnie 11 lat miedzy falubazem a unia

    44:46 | 2011
    54:35 | 2011
    27:39 | 2010
    39:51 | 2010
    39:51 l 2010
    32:58 l 2010
    43:47 l 2009
    46:44 w 2009
    40:50 l 2008
    36:57 l 2008
    49:40 w 2008
    38:54 l 2008
    40:50 l 2007
    47:43 | 2007
    2006 brak falubazu w elicie
    29:61 l 2005
    48:42 | 2005
    41:49 l 2004
    36:54 l 2004
    43:46 l 2003
    46:44 w 2003
    2002 brak falubazu w elicie.
    26:64 l 2001
    45:27 w 2001
    2000 brak falubazu w elicie

    Falubaz 7
    Unia 15

    ostatnie 10 pojedynkow miedzy zainteresowanymi to 2:10 na kroszysc unii...
    caly bilans rowniez zdecydowanie na korzysc unii. zarowno w duzych jak i malych pkt... jak widac unia na wyjazadach w zielonej gorze kreci dobre wyniki poza tym sezonem i w tym nalezy upatrywac szansy falubazu... unia jest slabsza niz rok temu - falubaz mocniejszy. Mimo wszystko - licze na kolejne poprawienie statytystyk przez unie

    w duzych pkt moze byc na remis - grunt by male sie zgadzaly na +


    warto tez w tym miejscu przytoczyc co pisal jan gacek po proazce z falubazem w tym roku na stronie sf:

    W Lesznie coraz ciszej mówi się obronie mistrzowskiego tytułu. Byki w niczym nie przypominają samych siebie z ubiegłego roku. Brak Leigh Adamsa jest wygodną wymówką, ale w rzeczywistości problem leży gdzie indziej. Byki wróciły z Zielonej Góry rozbite. Osłabiony Falubaz niemiłosiernie przećwiczył ubiegłorocznych mistrzów. Wynik tego spotkania nie był jednak żadną niespodzianką. Unia od początku sezonu nie zachwyca w meczach wyjazdowych. Inauguracyjne zwycięstwo w Częstochowie zostało odniesione w sprzyjających okolicznościach (upadek Rafała Szombierskiego w decydującym biegu). Warto także spojrzeć z odpowiedniej perspektywy na triumfy przed własną widownią. Spotkanie z rzeszowianami zostało rozegrane na wyjątkowo trudnej nawierzchni. Z uwagi na otrzymaną karę finansową i obowiązek jazdy na nowych tłumikach wydaje się mało prawdopodobnym, żeby ponownie zdecydowano się przygotować sprzyjającą miejscowym "kopę". Mecz z Betardem Spartą pokazał, że na mniej przyczepnym torze nawet przeciętna jak na ekstraligowe warunki drużyna potrafi nawiązać w Lesznie wyrównaną walkę. Chcąc poprawić wyniki zawodnicy Byków muszą skupić się sami na sobie. A jest nad czym pracować.
    (...) biorąc pod uwage aktualna formę leszczyńskich zawodników, zanosi się na przyspieszone wakacje.


    jak widac lekcje zostaly odrobione... a i nawierzchnie sprzyjajaca miejscowym znow sie dalo przygotowac dla wszystkich w lesznie "sprawa jest prosta: chcemy obrony mistrzostwa"
    Ostatnio edytowane przez lynx ; 22-09-2011 o 03:52

  37. Powrót do góry    #37
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [QUOTE=sparta_mistrz;1402565]hahah finał marzeń, dobre sobie. Drużyna która wczołgała się do finału po trupach i drużyna którą uratowała ulewa. Na pewno będą piękne mecze z mnóstwem mijanek i wynikami na styku![/QUOTE

    zajmij sie swoja druzyna oddajaca walkowery i 3 ttys kibicow na trybunach haha unia jechala z gorzowem czym mogal , wielki wroclaw oddal walkowera toruniowi ahah smiech na sali , do tego trerenr baron taki sam teoretyk i cienias jak czeczen

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    I to jest ten moment, kiedy zaczynamy ów nieszczęsny bilans poprawiać. Wam srebro i tak będzie wspaniale smakować, zupełnie jak nam rok temu Kurna chata, przecież to tylko 3 dni :o

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i zostali w finale Ci co umieja jezdzic i nie placza ze przyczepny tor.. to bedzie po raz kolejny final no ale niestety dla zielonej znowu Unia wygra.. hehe

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar Michall
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na temat Panie i Panowie. Zawiedzionych brakiem ich drużyn w finale odsyłam do innych wątków.
    Wracając do meczu. Moim zdaniem Unia aby realnie myśleć o obronie tytułu musi skorzystać z z/z za Kamila Adamczewskiego w tej sytuacji na pozycjach juniorskich zobaczymy braci Musielaków( Sławek dziś startuje w DMPJ w Bydgoszczy). Skóra nie jest gwarantem żadnych punktów. Przy z/z jesteśmy w stanie ugrać 8-10 pkt. Pozostawił bym również to samo zestawienie par, które widzieliśmy w meczu na toruńskiej MA.

    Pozdrawiam kibiców Byków oraz najsympatyczniejszego z rywal.i Obyśmy byli świadkami świetnego widowiska.

  41. Powrót do góry    #41
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajny to bedzie final, ekipy o zblizonych potencjalach bo rok temu leszno bylo poza zasiegiem, a moze falubaz odegra sie za zeszly rok oby wszyscy calo, zdrowow i bez szopek torowych. O nieobecnych nie gadamy widac ciency byli jaki ich nie ma w finale

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    a jakie znaczenie ma dzisiejszy wynik po 8 biegu, jezeli w pierwszym meczu byłoby dajmy na to (b. prawdopodobne) w okolicach 55:35?
    Byłoby.. gdyby... Gdyby babcia miał wąsy... A może byłoby 50:40? Moim osobistym zdaniem mecze w PO powinny być rozgrywane do końca (lub do odjechania minimum 13 biegów). Nie byłoby wówczas gdybania i dziwnego tłumaczenia przegranych. Ale póki co regulamin jest jaki jest.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie Unia jest wymarzonym przeciwnikiem dla Falubazu. Przed półfinałami w ogólnej opinii liczyła się tylko Stal, Falubaz i Toruń natomiast Leszno miało być łatwą przepustką do finału. Stało się jednak inaczej.
    Mój typ - W Lesznie pojedynek wyrównany, na koniec minimalne zwycięstwo Leszna
    W Zielonce natomiast widowisko jednostronne , znaczący opór będzie stawiał tylko Hampel.
    Obstawiam że po 12 wyścigu poznamy DMP czyli Zielonka, czego im z całego serca życzę

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Gładkie finały dla motomyszy........jedyną szansą unii jest kolejny mecz w atmosferze skandalu

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Faworytem finału jest Falubaz, ale Unia na pewno zrobi wszystko, że złoto zostało w Lesznie.
    Jeśli chodzi o mnie to uważam, że nie ma co wymyślać zz za Kamila. Po co dawać kolejne śmieszne argumenty frustratom z innych ośrodków żużlowych

    Oby ten mecz odbył się bez szpikulców, śrubokrętów, prokuratorów (w tym Prokuratora Generalnego), straszenia swoim zapleczem, itd., itp.

    pozdr

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •