Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Polonia Bydgoszcz kontra Start Gniezno, czyli pożegnanie z I ligą

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach

    Polonia Bydgoszcz kontra Start Gniezno, czyli pożegnanie z I ligą

    Widze, że nikt się nie kwapi, to może ja założę temat.
    Awizowane składy:

    Start Gniezno
    :
    1. Michał Szczepaniak
    2. Krzysztof Jabłoński
    3. Scott Nicholls
    4. Jesper B. Monberg
    5. Tai Woffinden
    6. Oskar Fajfer

    Polonia Bydgoszcz
    9. Tomasz Gapiński
    10. Robert Kościecha
    11. Emil Sajfutdinow
    12. Denis Gizatullin
    13. Grzegorz Walasek
    14. Szymon Woźniak

    Szykuje się wielka feta, rekord frekwencyjny i pewnie wysoka wygrana Polonii...


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    jaka byla frekwencja ???

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Na moje oko około 8 tysięcy, może troche więcej.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez barthezz23 Zobacz posta
    Na moje oko około 8 tysięcy, może troche więcej.
    Też bym tak powiedział, koło 8-9 tysięcy.

    Chociaż na koniec sezonu mogliśmy oglądać ciekawe zawody, sporo walki, kilka wyścigów rozstrzygało się dopiero na mecie. Nie można było tak przygotowywać toru od początku sezonu??? To był speedway a nie procesje z 20-30 metrowymi różnicami między zawodnikami.

    Start postawił naszym zawodnikom poprzeczkę wysoko, szczególne brawa należą się Oskarowi Fajferowi, naprawdę prezentował się bardzo ładnie, nie rozumiem dlaczego nie dostał szansy jazdy w biegach nominowanych. Swoją jazdą zdecydowanie na to zasłużył. Dziwne, ogólnie według mnie kierownictwo gnieźnieńskiego teamu dziwnie rozegrało taktycznie ten mecz, no ale to ich sprawa.

    U nas znowu zawiedli juniorzy, 5-1 w biegu juniorskim a potem kiszka, chociaż trzeba przyznać, że w jednym z biegów Szymonowi wyraźnie przeszkodził Grzegorz Walasek.

    Ogólnie fajna atmosfera, spora frekwencja jak na ostatnie mecze w Bydgoszczy. Mam nadzieję, że dyrekcja zrozumie po tym spotkaniu, że lepiej mieć 8 tysięcy ludzi po 10 zł niż 4 po 20 zł.

    Aaa, pokaz fajerwerków naprawdę bardzo fajny, ale dlaczego przy oświetleniu?!?

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2008
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!
    Dla mnie Start skończył się z odejściem Cegielskiego. To był ostatni wojownik, jakiego widziałem w czerwono-czarnych barwach. Potem widziałem tylko panienki w kevlarach...
    Dopóki Rusiecki będzie prezesem, moja noga na w25 nie postanie. To dzięki niemu w klubie są długi, skazany Lech Kędziora, beznadziejni Jabłońscy, pajacujący cwaniaczek Kacper, "sztab szkoleniowy", który nawet protestu złożyć nie potrafi i gro przytakiwaczy Pana Arkadiusza, zwących się dziennikarzami ze Sportowych Faktów. A *****e z naszego oficjalnego forum są tak bezsilni, że ich główny argument to "jak jesteś taki mądry to sam się klubem zajmij". Chodzi mi głównie o ten cały SGIF.
    A Polonii gratuluję awansu i życzę powodzenia w E-lidze. Byliście najlepsi, ale chyba bez wzmocnień się nie obejdzie. Trzymajcie się Bydgoszczanie!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rooney Zobacz posta
    Witam!
    Dla mnie Start skończył się z odejściem Cegielskiego. To był ostatni wojownik, jakiego widziałem w czerwono-czarnych barwach. Potem widziałem tylko panienki w kevlarach...
    Dopóki Rusiecki będzie prezesem, moja noga na w25 nie postanie. To dzięki niemu w klubie są długi, skazany Lech Kędziora, beznadziejni Jabłońscy, pajacujący cwaniaczek Kacper, "sztab szkoleniowy", który nawet protestu złożyć nie potrafi i gro przytakiwaczy Pana Arkadiusza, zwących się dziennikarzami ze Sportowych Faktów. A *****e z naszego oficjalnego forum są tak bezsilni, że ich główny argument to "jak jesteś taki mądry to sam się klubem zajmij". Chodzi mi głównie o ten cały SGIF.
    A Polonii gratuluję awansu i życzę powodzenia w E-lidze. Byliście najlepsi, ale chyba bez wzmocnień się nie obejdzie. Trzymajcie się Bydgoszczanie!!!
    Wedlug mnie to Start ma duże szanse na awans po barażach z Częstochową i życzę im tego bo jednak to ciekawa drużyna i ma młodych jak i doświadczonych zawodników-taką mieszankę rutyny i młodości a pokazali się jako waleczny zespół i są tam argumenty mogące przeciwstawic się Częstochowie. Młodzi Fajfer i Gomólski to lepsi juniorzy od Bubla i Czaji a doswiadczeni Nicholls,Woffinden(chociaż mlody wiekiem) i Szczepaniak czy nawet Monber w niczym nie ustępują Karlssonowi czy Nermarkowi.Włóniarz ma jedynie Griszę,ale on sam dwumeczu nie wygra tak więc - Start do boju i w przyszłym sezonie w extralidze sie widzimy!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •