Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 330

Wątek: ZASŁUŻONY FINAŁ MARZEŃ: UNIA - FALUBAZ 25.09.2011 g.19:30

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zrobili normalny i regulaminowy tor i okazuja sie po prostu słabiutcy!!!
    Zielona Gora powinna wysyłac kartki z buziaczkami do Torunia....!
    Na takim torze jak jest dzis Apator jechały tak samo jak dzis FALUBAZ!!!

  2. Powrót do góry    #182
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    równo i bez zasieków - i Kołodziej staje się liderem zespołu.

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    tytuł w tym roku trafi w godne ręce - gratulacje FALUBAZ!

    a wszelkiej maści onanistom mentalnym życzę nielimitowanego dostępu do internetu - jesteście solą tego forum..

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    hmm...

    ile razy sędzie pozwoli Hampelowi czołgać się na starcie. za każdym razem buja się podjeżdża, czołga się. od czego jest sędzia?

  5. Powrót do góry    #185
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyzbys Umberto przejrzał na oczy i teraz Ci wstyd...?
    Unia Leszno--- Po trupach do celu !!!
    Mam nadzieje ,ze w przyszłym sezonie za kazde bagno na torze sedzia dwie godziny przed zawodami ogłosi walkower...
    Juz teraz na przykładzie Unii widac ,ze to dobry sposob..

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez hasan Zobacz posta
    Zrobili normalny i regulaminowy tor i okazuja sie po prostu słabiutcy!!!
    Zielona Gora powinna wysyłac kartki z buziaczkami do Torunia....!
    Na takim torze jak jest dzis Apator jechały tak samo jak dzis FALUBAZ!!!
    Na takim torze jak ten Apator zesral by sie na rzadko jak dzis w Gorzowie. Zrozum wreszcie ze jestescie najslabsza druzyna z polfinalowej czworki i nie zaslugujecie na medal. O medal sie walczy na torze, a nie o niego placze...

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    maci78,

    a nie myślaleś by złożyć doniesienie do prokuratury?

    hasan,

    powtórzę - jesteś solą tego forum..

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez umberto Zobacz posta
    maci78,

    a nie myślaleś by złożyć doniesienie do prokuratury?

    hasan,

    powtórzę - jesteś solą tego forum..
    Umberto, mam radę. otwórz drzwi, i biegnij, i biegnij tak długo aż trafisz głową w sosnę. może pomoże ale wątpię.

    Falbuaz -> trzymam kciuki.

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    hmm...

    ile razy sędzie pozwoli Hampelowi czołgać się na starcie. za każdym razem buja się podjeżdża, czołga się. od czego jest sędzia?
    Każdy boi się powiedzieć, że tytuł IMP też zdobył czołgając się w praktycznie KAŻDYM biegu. Co wy na to leszczynianie? Nie piszę tego z zawiścią, ale to jest aż zbyt widoczne.

  10. Powrót do góry    #190
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Nie rozumiem tych z forum, co twierdza że dziś tor jest równy. Moim zdaniem jest on nie mniej przyczepny niz ten z Toruniem. Róznica jest tylko taka, że dziś żaden spasiony osioł nie latał za sędzią, by ten ubijał tor. To że Zielonogórzanie radzą sobie nieźle, świadczy tylko jak dobra sa drużyną.

    no i koniec. 47:43. Za mała zaliczka. W rewanżu 52:38 dla Falubazu. Zengota przywiezie dychę i pozamiatane
    Ostatnio edytowane przez irish82 ; 25-09-2011 o 21:22

  11. Powrót do góry    #191
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hahha Thengel... własnie dzis Unia na normalnym torze przegrała złoty medal.
    I przegrała go bo Torun w koncu nie wytrzymał i sprawił ze tor jest przygotowany swietnie.
    Nikt nie wali fikołkow i sam nie spada z motora.
    Jesli wczesniej tor twoim zdaniem byl ok to dlaczego dzis Unia przygotowała go zupelnie inaczej niz w ostatnich kolejkach????
    Dzis tor prawde mowi.
    A prawda to taka ,ze UNIA PREPAROWAŁA....!
    Nadal uwazam ,ze na tak przygotowanym torze Apator miałby podobny wynik do dzisiejszego Falubazu!
    Podkresle-- jesli wczesniem zdaniem Leszczynian tor był ok to dlaczego dzis był zupelnie inny???
    Ostatnio edytowane przez hasan ; 25-09-2011 o 21:17

  12. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez hasan Zobacz posta
    Tor jest zupełnie inny niz w przeciagu całego sezony.Byki nie maja szans.Moto Myszy MISTRZEM!!!!
    Cytat Zamieszczone przez hasan Zobacz posta
    Przynajmniej pierwszy raz w tym roku w Lesznie składaja sie w łuk jak zuzlowcy a nie łyzwiarze szybcy...
    Cytat Zamieszczone przez hasan Zobacz posta
    Ten finał to idealna odpowiedz na preparowanie toru przez Leszczynian.
    Na rownym i bez błota i dziur gdzie składaja sie w luk jak normalni zuzlowcy --okazuja sie slabi jak mokry agrest.
    Falubaz poniekad zostanie mistrzem dzieki Torunianom i ich protestom...
    A jednak mozna było zrobic rowny tor..????
    Cytat Zamieszczone przez hasan Zobacz posta
    Mam nadzieje ,ze Leszno znowu przygotuje jakies błoto moze szambo a moze grzezawisko...
    Wtedy pojda grzmoty ze strony Zielonogorzan i bedzie ubaw...
    To przeciez jedyna szansa Leszna na wygrana...
    Uwazam jedna ,ze tor bedzie wyjatkowo rowny ,płaski i dobry... co sprawi...
    Co sprawi ,ze Myszki juz dzis zapewnia sobie tytuł Mistrza polski.Gratulacje...
    Cytat Zamieszczone przez hasan Zobacz posta
    Zrobili normalny i regulaminowy tor i okazuja sie po prostu słabiutcy!!!
    Zielona Gora powinna wysyłac kartki z buziaczkami do Torunia....!
    Na takim torze jak jest dzis Apator jechały tak samo jak dzis FALUBAZ!!!
    Cytat Zamieszczone przez hasan Zobacz posta
    Czyzbys Umberto przejrzał na oczy i teraz Ci wstyd...?
    Unia Leszno--- Po trupach do celu !!!
    Mam nadzieje ,ze w przyszłym sezonie za kazde bagno na torze sedzia dwie godziny przed zawodami ogłosi walkower...
    Juz teraz na przykładzie Unii widac ,ze to dobry sposob..
    Jezu chryste człowieku nie męcz tak siebie i innych z tym co cie ciśnie, idź do kibla i załatw to jednym porządnym strzałem, matka przyroda nie bez powodu wyposażyła cię w tyle otworów

  13. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Umberto, mam radę. otwórz drzwi, i biegnij, i biegnij tak długo aż trafisz głową w sosnę. może pomoże ale wątpię.

    Falbuaz -> trzymam kciuki.
    to może chociaż do KOL..
    albo do GKSŻ..
    a jak nie tam to do Pani od polskiego..

  14. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roberto jestem z siebie dumny...
    Czytasz mnie i cytujesz a ,ze skoro wiem ,ze na zuzlu sie znasz to tylko mi miło...

  15. Powrót do góry    #195
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hasan idz pohasac do innego watku a tu juz nie zasmiecaj... wszyscy widzielismy dzisiaj petarde Torun na regulaminowym torze w Gorzowie...no nic mamy 4 pkt zaliczki i trzeba zrobic wszystko zeby to obronic w Zielonce .... napewno bedzie ciezko ale cuda sie zdarzaja... wiec chlopaki nie zamartwiac sie wynikiem i tak jak w 2007 jechac po zwyciestwo na wyjezdzie i bedzie git... ehh kolejny tydzien nerwow i na co mi to
    POZDRO DLA KIBOLI CZARNEGO SPORTO


    na zawsze UNIA

  16. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    umberto a jakieś argumenty...
    czy jak zwykle wszyscy Lesznianie/Leszczynianie umiecie tylko obrażać i sprowadzać wszystko do poziomu waszego gnojowiska?


    Hampel kradnie starty a sędziowie pozwalają. Dzisiaj minimum 2 razy.

  17. Powrót do góry    #197
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez hasan Zobacz posta
    hahha Thengel... własnie dzis Unia na normalnym torze przegrała złoty medal.
    I przegrała go bo Torun w koncu nie wytrzymał i sprawił ze tor jest przygotowany swietnie.
    Nikt nie wali fikołkow i sam nie spada z motora.
    Jesli wczesniej tor twoim zdaniem byl ok to dlaczego dzis Unia przygotowała go zupelnie inaczej niz w ostatnich kolejkach????
    Dzis tor prawde mowi.
    A prawda to taka ,ze UNIA PREPAROWAŁA....!
    Nadal uwazam ,ze na tak przygotowanym torze Apator miałby podobny wynik do dzisiejszego Falubazu!
    Podkresle-- jesli wczesniem zdaniem Leszczynian tor był ok to dlaczego dzis był zupelnie inny???
    Akurat nas interesuje, co ty uważasz...

    A tak na szybko po powrocie ze stadionu o meczu- fajne widowisko, wygrana Unii i to cieszy. Co prawda w dwumeczu jesteśmy raczej skazani na porażkę, ale jednak zawsze liczy się ten jeden wygrany mecz.

    maci78 a ty masz coś do powiedzenia sensownego, czy wpadłeś do wątku robić gnojowisko? Zajmij się swoimi amatorami toruńskimi.

  18. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Gratulacje dla Unii za zwycięstwo.

    Wynik dla Falubazu moim zdaniem bardzo dobry. Podtrzymuję swoje zdanie, że 38+ da nam złoto. Udało się zdobyć 43 pkt i moim zdaniem straty z Leszna będą odrobione już po 1 wyścigu w ZG . Dzisiejszy mecz był nawet do wygrania, ale za dużo było błędów Dudka i Zengoty na dystansie. U siebie to będą jednak zupełnie inni zawodnicy, podobnie jak Davidsson który po niezłym początku później spuścił z tonu.

    No to teraz czekamy tydzień na rewanż .

  19. Powrót do góry    #199
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    maci78
    ja myślałem że to Toruńczycy/Torunianie są specami od obrażania i pomawiania.. a tu szok normalnie. Ale może się nie znam
    Przyczepiłeś się do Hampela.. Hamill był kiedys mistrzem od kantowania na starcie, wtedy pewnie siedziałeś cicho. A jak Kuciapson kreci tylnim kołem w koleinie przed puszczeniem taśmy przez sedziego to jest ok? No chyba że jak przy przyjezdza czwarty, to dla Ciebie nie ma znaczenia. Ja tam wielkiej kradzieży startów u Jarka nie widze. Ale wy Rydzyki wszystko wiecie lepiej.

  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    smiać mi się chce zgoszczących tu toruńskich onanistów pkroju niejakiego Hasana.to chyba zal po stracie Kryjoma odebrał Ci resztę rozumu.
    Ksarkosik juz zrozumiał, ciekawe ile jeszce wody musi uopłynąć abuy lud toruński zrozumiał. oczywiście,ze tor był przyczepny tylko rywal nie kręcił nosem o jakis pas czegos tam od krawęznika. Oczywisćie Falubaz zrobił super wynik i potęzny krok w stronę tytułu. wcale mnie t o nie martwi, bo trafi w godne ręce, żużlowców, którzy walcza na torze a nie włóczą się za arbitrem po murawie. i trzymać mi tu "sznupy" w tym temacie. zesmiałem się ze smiechu jak mi tu jeden z drugim pisze, że dzis to by apator to czy tamto w Lesznie. mieli sznanse 2 tygodnie temu to woleli łazic niż jeździć a dziś pkazali w pewnym lubuskim miesćie nad Wartą swoją moc, oj to była moc porażająca...Karkosika. do tego stopnia,ze już nigdy wiecej niejaki Sławomir Kryjom nie zrobi go w....
    reasumując mecz. w dwumeczu falubaz ma więszke szanase, swoje zrobi zengota, dawidson się rozpędzi a trojka podstawowa spoko, mój typ 53:37 co wstydem nie bedzie ,bo Falubazy to w tym roku najlpesza ekipa ekstaralipy.

  21. Powrót do góry    #201
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    umberto a jakieś argumenty...
    czy jak zwykle wszyscy Lesznianie/Leszczynianie umiecie tylko obrażać i sprowadzać wszystko do poziomu waszego gnojowiska?


    Hampel kradnie starty a sędziowie pozwalają. Dzisiaj minimum 2 razy.
    ale o czym tu dyskutować z kibicem "grupy kapitałowej z armią prawników"..?
    od dwóch tygodni plujesz jadem na wszystko co leszczyńskie, a teraz oczekujesz dyskusji..?
    goń się..

  22. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    podobnie jak Davidsson który po niezłym początku później spuścił z tonu.
    Wlasnie! Osobiscie mam jedno male zastrzezenia do naszego trenera, ze nie odwazyl sie puscic Dudka w 14 zamiast Davidssona. Dudek mial bardzo dobry moment startowy i wydawalo sie, ze pod koniec zaczal juz lapac ktorymi sciezkami nalezy jezdzic. Moze nie byl taki szybki, ale mysle ze dawal lepsza gwarancje na jakies punkty w tym biegu niz Davidsson. Gdy zobaczylem Jonasa na starcie od razu wiedzialem, ze max to 3:3 co uda nam sie osiagnac w tym biegu. Dobrze ze Greg nie zawiodl i wygral ten bieg. Generalnie ladne zawody, zwlaszcza w drugiej czesci spotkania. Wynik ustawil bieg mlodziezowy, pozostale 14 biegow na remis. Mysle, ze odrobimy to z nawiazka. Lepiej u nas zapunktuje przede wszystkim Zengota, ktory tutaj prezentowal sie bardzo slabo na trasie, zupelnie bez pomyslu na jazde.
    W rewanzu jakies 53-50 : 37:40, a roznice zrobi wlasnie Zengi i nasza mlodziez.

  23. Powrót do góry    #203
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Na wstępie gratuluję zwycięstwa Unii.

    To jest sport i w Zielonej Górze wszystko może się zdarzyć więc oba kluby nie mają jeszcze prawa ani się cieszyć ani martwić. Wszystko będzie wiadome po 20-tym biegu w Zielonej Górze.

    Mam pytanie do kibiców leszczyńskich

    Co Was tak dzisiaj ucieszyło w przerwie między biegami? Czyżby wiadomość dotycząca Sławomira Kryjoma? Mam nadzieję, że nie bo to świadczyłoby źle o cieszących się.
    Nie jestem fanem Kryjoma i zbulwersowany jestem jednym z Jego wywiadów, ale radość z cudzego nieszczęścia jest zachowaniem bardzo niegodnym.

    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #204
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez songo Zobacz posta
    ...no nic mamy 4 pkt zaliczki i trzeba zrobic wszystko zeby to obronic w Zielonce .... napewno bedzie ciezko ale cuda sie zdarzaja... )
    No ale jest też trochę tak, że Unia nie do końca jechała na swoim torze, czyli można liczyć, że w Zielonej dużo gorzej się nie zaprezentują. Jest tylko jedno ale ... w rewanżu Falubazy będą lepiej spasowani zwłaszcza Zengota i juniorzy.

    Póki co gratulacje za zwycięstwo!

  25. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Nie no thengel, Cieślak dopiero błąd by popełnił gdyby wstawił Dudka do nominowanego. Mnie Patryk kompletnie dzisiaj nie przekonał, popełniał masę błędów na dystansie, przegrał bieg juniorski i to głównie jego i Zengoty punktów zabrakło żeby wygrać ten mecz. Oczywiście nie mam do niego pretensji, bo to młody chłopak i ma prawo pojechać słabiej, ale uważam że Dudek na nominowane się nie nadawał. W 12 ledwo ledwo dojechał na 3 miejscu. Davidsson początek meczu miał dobry, był szybki, wyrywał punkty 2 linii, później trochę spuścił z tonu, ale w 14 biegu niewiele zabrakło do zdobycia 1 pkt. Szkoda, że Cieślak nie dał właśnie Jonasa z 1 toru. Pierwsze pole było wyraźnie najlepsze, a Hancock był pod koniec w takiej formie, że z trzeciego toru też by sobie spokojnie poradził. No, ale było minęło. Wynik nie jest zły i czekamy na rewanż.

  26. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Przed meczem porażkę +/- 10 pkt. brałem w ciemno, skończyło się na 4.
    Wydawać by się mogło że rewanż to formalność, bo:
    - Jonsson jest w takim gazie że jeszcze 4 turnieje GP to on by miał IMŚ
    - Hancock to IMŚ a jemu poniżej pewnego poziomu w ostatnich zawodach tego sezonu w Polsce zwyczajnie nie wypada pojechać, no i nie ma jeszcze DMP w kolekcji
    - Zengota w rewanżu jest w stanie z palcem pyknąć +5 pkt. lub więcej
    - juniorzy łącznie spokojnie zrobią +6 pkt lub więcej
    - Davidsson też nas ostatnio przyzwyczaił do tego że w meczach w ZG nie zawodzi
    ale
    ten mecz to finał, a Leszno to drużyna z charakterem i pomimo to, że:
    - Hampel jakby złapał lekką zadyszkę [mówiłem że 'zakichany' dziś słabiej pojedzie
    - Skóra i juniorzy raczej u nas nie pojadą
    - Kołodziej albo zaskoczy, albo pojedzie padakę ze wskazaniem na umiarkowaną padakę (6-8 pkt.)
    to zadecyduje dyspozycja dnia, fakt czy aura będzie nam sprzyjała i pojedziemy na takim torze na jakim chcemy.
    Jestem umiarkowanym optymistą i nasze szanse na mistrzostwo oceniam na 70:30.

    Ocena dzisiejsza w zasadzie pozytywna dla wszystkich chłopaków. Zengiego pomijam bo nadal twierdzę że za mało miał jazdy w tym roku, a Strzelec jest młody i się jeszcze uczy. Dudek w odpowiednim momencie zdobył ważne punkty, podobnie jak Hancock, który od 3 startu przypomniał sobie co wczoraj wywalczył. Protas i Andreas udowodnili że ten sezon jest dla nich kosmiczny i momentami mają takie biegi jakby jeździli szybciej niż prędkość światła

    Hej hej Falubaz
    i tylko szkoda że może to być koniec [oby nie] 'złotej ery Falubazu'
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 25-09-2011 o 22:03

  27. Powrót do góry    #207
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    No ale jest też trochę tak, że Unia nie do końca jechała na swoim torze, czyli można liczyć, że w Zielonej dużo gorzej się nie zaprezentują. Jest tylko jedno ale ... w rewanżu Falubazy będą lepiej spasowani zwłaszcza Zengota i juniorzy.

    Póki co gratulacje za zwycięstwo!
    Hehe dobre ile jeszcze razy bedziemy sluchac o torze ... wiadomo, ze tyle ile jest ludzi, tyle samo bedzie opinii na ten temat.... nie bylem na meczu wiec nie bede sie wypowiadal... wiem tez ze w rundzie zasadnieczej nie zablysnelismy w Zielonce ale nie jest powiedziane ze w Zielonce odrazu dostaniemy 5-1. Przypomina mi sie podobna sytuacja z 2007 gdzie nasi mlodziezowcy byli skazani na pozarcie w Toruniu a jak sie skonczylo wszyscy wiemy... dlatego do momentu kiedy Unia bedzie miala caly czas szanse na medal ja caly czas bede w nia wierzyl... jest tydzien czasu wiec mozna sie ze spokojem przygotowac... wystarczy ze na poczatku napsujemy troche krwi Falubazowi i .... wcale nie jest powiedziane ze z gory stoimy na straconej pozycjii
    POZDRO DLA KIBOLI CZARNEGO SPORTO


    na zawsze UNIA

  28. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    mialo byc 50-40 ale dobre to co mamy remis nam wystarczy! falubaz musi sie bornic i odrabiac klepniemy ich ponwnie 1:5 w pierwszym i beda mieli nerwowke

    chyba dzis naszym ukltrasom ladnie wyszla odpowiedz na sektorowke falubazu

  29. Powrót do góry    #209
    Użytkownik Awatar Kucharz00
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Nie ma to jak odreagowac porazke swojego zespołu 60-30 na tor w Lesznie

    Dla wszystkich, którzy mają słabą pamięć, przypominam, że w rundzie zasadniczej na torze nieregulamionowym, spreparowanym, nadającym się do prokuratury, ledwo co wygraliśmy 46-44 po ostatnim biegu wygranym na 5-1...

    Finał trwa 30 biegów, dzisiaj odjechaliśmy 15. Jak na razie wygrywa Unia jednak biorąc pod uwagę atut własnego toru stawiam na Falubaz. Gratulować przedwcześnie nie będę ale prawie cud by się musiał zdarzyć aby było inaczej z takimi trzema armatami!

    Pozdrawiam, i niech wygra lepszy.

  30. Powrót do góry    #210
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez hasan Zobacz posta
    hahha Thengel... własnie dzis Unia na normalnym torze przegrała złoty medal.
    I przegrała go bo Torun w koncu nie wytrzymał i sprawił ze tor jest przygotowany swietnie.
    Nikt nie wali fikołkow i sam nie spada z motora.
    Jesli wczesniej tor twoim zdaniem byl ok to dlaczego dzis Unia przygotowała go zupelnie inaczej niz w ostatnich kolejkach????
    Dzis tor prawde mowi.
    A prawda to taka ,ze UNIA PREPAROWAŁA....!
    Nadal uwazam ,ze na tak przygotowanym torze Apator miałby podobny wynik do dzisiejszego Falubazu!
    Podkresle-- jesli wczesniem zdaniem Leszczynian tor był ok to dlaczego dzis był zupelnie inny???
    Po pierwsze: rozumiem, że wolisz tutaj wylewać swoje żale niż w wątku o brązie
    Po drugie: jak bardzo "spreparowany" tor musiał być dziś w Gorzowie skoro wynik jest jeszcze gorszy niż w Lesznie??
    Po trzecie: pod was każdy będzie robił tor przyczepny, a dlaczego to przecież doskonale wiesz
    Po czwarte: za wszelką cenę przedstawiasz przygotowanie dzisiejszego toru jako wszą zasługę... moim zdaniem wyautowanie Kryjoma to nie tylko wynik dzisiejszej porażki, ale głownie szopki w Lesznie!!

    Ty płaczesz a karuzela jedzie dalej

  31. Powrót do góry    #211
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    meczyk fajny, dużo walki w kontakcie. Wynik mimo różnicy zaledwie 4 p. jest jednak niekorzystny, tym bardziej, że 2 linia Unii cudów nie pojechała.
    W rewanżu trzeba być gotowym na jatkę od początku, bo nikt do nas nie przyjedzie robić "dźwigni" tylko gryźć tor zębami, a mają kim. Na całe szczęście My też!
    Dobry finał się szykuje!

  32. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    najsmieszniejsi sa ci ktorzy pisza ze dzis tor w lesznie byl rowny
    dziura na dziurze i podskakiwali jak nigdy...
    przez te zielone stoliczki teraz tak bedzie wygladal zuzel w lesznie start i do mety z dwiema mijankami na 15 biegow jak sie komus uda...

  33. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Brawo dla zawodników i kibiców za piękne widowisko.

    Falubaz na 99% DMP, ale cieszyć się nie ma co, Bo jeden Pan rok temu mówił, że taka porażka jak wygrana.

    W Unii super Kołodziej i Jarek (chory) i Falubazie trio AJ, Greg i Pepe.

    Reszta była tłem do tej piątki. Wiara umiera ostatnia. W ZG ciągle możemy wspomóc się Pavlicem albo ZZ.

    Tor zdecydowanie za twardy.

  34. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez songo Zobacz posta
    Hehe dobre ile jeszcze razy bedziemy sluchac o torze ... wiadomo, ze tyle ile jest ludzi, tyle samo bedzie opinii na ten temat.... nie bylem na meczu wiec nie bede sie wypowiadal... wiem tez ze w rundzie zasadnieczej nie zablysnelismy w Zielonce ale nie jest powiedziane ze w Zielonce odrazu dostaniemy 5-1. Przypomina mi sie podobna sytuacja z 2007 gdzie nasi mlodziezowcy byli skazani na pozarcie w Toruniu a jak sie skonczylo wszyscy wiemy... dlatego do momentu kiedy Unia bedzie miala caly czas szanse na medal ja caly czas bede w nia wierzyl... jest tydzien czasu wiec mozna sie ze spokojem przygotowac... wystarczy ze na poczatku napsujemy troche krwi Falubazowi i .... wcale nie jest powiedziane ze z gory stoimy na straconej pozycjii
    Gdzie napisałem, że przekreślam szanse Unii w rewanżu? To raz. Dwa, jeśli uważasz, że Falubazerska juniorka (oraz Zengota) nie powiększy swoich szans poprzez trening, a co tym idzie spasowanie sprzętu do "swoich śmieci", to gratuluję optymizmu. A jeszcze może być tak, że Jonas będzie kroił wszystkich waszych po kolei.
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 25-09-2011 o 22:57

  35. Powrót do góry    #215
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    słusznie ckm-ista rzecze.
    Możliwość spasowania sprzętu daje sporą przewagę ,... choć tylko szansę przełożenia jej na punkty meczowe.
    Dzisiaj w biegu juniorskim Unia wykorzystała ją w 100%, bo później Dudek miał lepiej ułożoną furmankę i mimo popełnianych błędów porobił punkty na Tobiaszu.

  36. Powrót do góry    #216
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Witam,

    Liczyłem na wygraną Unii, około 10 pkt (jeśli mamy mieć poważne szanse na mistrza). Te cztery punkty to jednak ciut mało.. Bliżej mistrza Falubaz...

    Zacznę mieć znów nadzieję, jeśli - ewentualnie - juniorzy Unii w pierwszym biegu rewanżu wygrają chociaż dwoma punktami. Do tego: jeśli Janek będzie jechał tak jak dziś, plus dobra jazda Jarka, to jeszcze jeden z dobrą formą i można próbować bronić przewagi...

    Dziś jednak 75 % szans daję Falubazowi. Ale, nadzieję na obronę tytułu wciąż jeszcze mam.

    Grunt, że wygraliśmy. W ubiegłym roku w finale było 2 x dla Unii. W tym roku nie będzie (pomimo, że jest faworytem) 2 x dla Falubazu. Pewnie będzie po 1, a może ... 2 x dla Unii

    PS

    Dzisiaj Toruń pokazał, że także na torze w Gorzowie się nie liczy. Więc to nie problem toru w Lesznie, a po prostu beznadziejnej formy Unibaxu. W świetle oskarżeń duetu S - K w stosunku do Unii, to jest bardzo dobra wiadomość Kolejna super wiadomość to - pan Kryjom out!
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 25-09-2011 o 23:05

  37. Powrót do góry    #217
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Gdzie napisałem, że przekreślam szanse Unii w rewanżu? To raz. Dwa jeśli uważasz, że Falubazerska juniorka (oraz Zengota) nie powiększy swoich swoich szans poprzez trening, a co tym idzie spasowanie sprzętu do "swoich śmieci", to gratuluję optymizmu. A jeszcze może być tak, że Jonas będzie kroił wszystkich waszych po kolei.
    Wiesz, nie wiem ile zdobeda juniorzy Falubazu w rewanzu, ale nie stawiaj Uni odrazu na straconej pozycjii a noz odrazu spasuja sie z Zielonogorskim torem... pozyjemy zobaczymy... moze byc ze i Jarek z Klodim beda kroic wszystkich Falubazerow idac Twoim tokiem myslenia... dalej moze Bali pojedzie mecz zycia z Troyem nigdy nic nie wiadomo... Wiem jak to bywalo w ostatnich latach chociazby na przykladzie Falubazu .. tez juz po pierwszym meczu Kibice Apatora wieszali sobie zlote medale jak sie skonczylo wszyscy zapewne pamietaja ... do tego dojdzie jeszcze presja i nigdy nic nie wiadomo... dlatego poczekamy zobaczymy i nie ma sie co napinac...
    co do meczu to zabraklo kilku punktow Baliny pierwsze biegi byl zagubiony jak goryl we mgle do tego wcale nie ukladala sie jazda z Troyem wywozili sie nawazajem pod bande. Co do Zielonki to trio Herbi Andreas i Protas bardzo madrze dzisiaj jezdzili.
    POZDRO DLA KIBOLI CZARNEGO SPORTO


    na zawsze UNIA

  38. Powrót do góry    #218
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 18 w 6 postach

    icon16.gif

    To co dzisiaj pojechaliśmy to absolutny max na jaki stać nas w tym sezonie. Sezonie co by nie mówić wygranym, bo powiedzmy, srebro to i tak nasza wygrana. Dziękuję naszej drużynie za piękne widowisko. Widać że zostawiają serce na torze i o to w tym wszystkim chodzi. Mamy jeszcze jedną szansę aby obronić tytuł i ją z pewnością nie tyle wykorzystamy co staniemy do boju i podniesiemy rękawice. Dziś pełen stadion (przy dopingu uczciwie powiedzmy przeciętnym) w sumie uczciwie można powiedzieć dzięki szeroko zakrojonej akcji marketingowej zgotowanej nam przez przyjaciół z Torunia. Frekwencja która z pewnością przełoży się na finanse naszego klubu, a to ważne w perspektywie budowania drużyny na przyszły sezon. Dziś wygrała unia ale powiedzmy sobie uczciwie, falubaz jest z tą dyspozycją świętej trójcy hancok, jonson, protas poza naszym zasięgiem - ale cóż z tego, odbijemy sobie w przyszłym sezonie i mam nadzieję że znów spotkamy się w finale bo dla nam kibicom jednej i drugiej strony to zwyczajnie się należy- dlaczego -bo jesteśmy najlepsi.

  39. Powrót do góry    #219
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,580
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Tak na chłodno po meczu
    Hampel - ogólnie ok ale Hampel przyzwyczaił ze jest nieosiągalny na Smoku
    Skóra - myśle że to był ostatni mecz w barwach UNII... szkoda ze nie mógł jechać Jura
    Batch - pierwszy bieg wygrał, pozniej jakoś niewyraznie mimo to 9 zrobił
    Bali - początek słaby i to bardzo, meczarnie ze Strzelcem, potem lepiej ale tu brakuje 2-3 punktów
    Kołodziej - widac że po pobycie w szpitalu ożył i w meczach ligowych jedzie o wiele lepiej
    Musielak - tu spodziewałem sie lepszego wystepu, dwie ważne przegrane z Dudkiem
    Adamczewski - swoje zrobił
    Jeśli mamy o coś walczyć w Zielonej to musimy zrobić ZZ za Adamczewskiego!!!Adamczewski nic nie zrobi na W69 wiec trzeba to wykorzystac
    1.Koldi
    2.ZZ
    3.Batch
    4.Bali
    5.Hampel
    6.T.Musielak
    7.S.Musielak
    Wynik 46-44 biore w ciemno

  40. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Gratulacje dla Unii za wygraną. Do przerwy mamy 4 pkt straty, czyli jest dobrze. W zasadzie to mecz był spokojnie do wygrania. Wystarczyło nie popełniać tak irytujących błędów jakie przytrafiły się Protasowi (wywiezienie Dudka przez co z 3-3 zrobiło się 4-2), Dudka (cała masa błędów na dystansie, aż dziw bierze że mimo tego zrobił na rywalach jakieś punkty) oraz Zengoty (na wyjazdach jest bezwartościowy).
    Niestety, o ile w starciach z Gorzowem mamy prawdziwy killer instinct, to z Lesznem razimy nieskutecznością i takie są fakty.
    Wynik jest dobry, ja typowałem przegraną 6 pkt, a są 4. Powinniśmy je odrobić z nawiązką 6-8 pkt. Oczywiście to jest sport i wszystko może się zdarzyć np. gdy pogoda uniemożliwi nam przygotowanie toru jak na Gorzów czy doprowadzi do wcześniejszego przerwania zawodów. Generalnie w chwili obecnej szansę na kolejnego majstra dla Falubazu oceniam na 75 %.

    PS - w sumie to szkoda, że tor był taki twardy. Na bardziej przyczepnym byłoby więcej walki, chociaż uważam że wynik byłby zbliżony. W końcu w RZ przerżnęliśmy tam 2 pkt na znacznie przyczepniejszej nawierzchni. Co prawda Unia była wówczas osłabiona a my mieliśmy z/z, ale całe to gadanie, niektórych na tym forum, że to Toruń nam zapewnił złoty medal swoim protestowaniem można wsadzić między bajki. Nauczcie się jeździć na przyczepnych nawierzchniach albo ***** w tym sporcie osiągniecie.

  41. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jaskinia lwa zaliczona Jakoś tak dziwnie stało się wśród leszczynian i słuchało obcych śpiewów... A już zupełnie niedorzeczne były ciche uśmieszki jak nasi wychodzili na drużynowe prowadzenie Tor jak najbardziej OK, nikomu nie zawadzał. Cały mecz też rewelka, atmosfera na trybunach Smoka genialna, aż się chce tam bywać.

    Chyba po raz pierwszy w życiu widziałem, jak w Lesznie idzie mała - Pepe z Hancockiem zrobili mnóstwo punktów jadąc na wyjściu z I łuku przy kredzie, na co Uniści nie byli w ogóle przygotowani. Szkoda, że Davidsson nie dał rady Batchowi przed nominowanymi, bo mogło być jeszcze lepiej No i mogą się w Lesznie cieszyć, że start do 15 wygrał jednak Hampel, bo wyprzedzić dziś Jonssona to była wielka sztuka.

    Zapraszamy do ZG

    PS. Odpowiadając na wcześniejsze pytanie, rzeczywiście ogólny zachwyt na trybunach wzbudziła informacja od spikerki, że niejaki Kryjom stał się chwilowo bezrobotny. Wszystkie gęby uśmiechnięte.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 25-09-2011 o 23:48

  42. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Po tym meczu coraz bardziej czuję złoto tylko że...pamiętać należy mecz z 2001 w którym przegraliśmy w Lesznie 44:46 a u siebie 4 punktami.Myślę że to się nie powtórzy ale trzeba uważać bo Unia to drużyna która lubi zaskoczyć a tor W69 zawsze dobrze im leżał.Jeśli scenariusz potoczy się podobnie jak z Gorzowem to możemy już świętować ale mimo wszystko trzeba być czujnym.

  43. Powrót do góry    #223
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Też pamiętam o tamtym meczu.
    I pamiętam radość gorzowiaków rok temu po porażce 43:47.
    Więc się jeszcze nie cieszę.
    Na razie mistrzem jest Unia.

    Ale jakoś nie widzę Skóry, Balona i leszczyńskich juniorów na torze zrobionym przez Szreka...

    Z takimi dziurami w składzie oczywiście MOŻNA zrobić 44 punkty na wyjeździe, ale to trzeba mieć TRZECH wymiataczy (np Huszczę, Jaworka i Krzystyniaka...)

    ...jest Mały, jest Koldi i...? kto ten trzeci?...
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 26-09-2011 o 00:28

  44. Powrót do góry    #224
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez songo Zobacz posta
    ... dlatego poczekamy zobaczymy i nie ma sie co napinac...
    Bardzo trafne pouczenie, zwłaszcza że kibicuję Unii, bo wydawała się być słabsza, choć z drugiej strony w Falubazie są starzy znajomi.

  45. Powrót do góry    #225
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Na takim torze jak ten Apator zesral by sie na rzadko jak dzis w Gorzowie. Zrozum wreszcie ze jestescie najslabsza druzyna z polfinalowej czworki i nie zaslugujecie na medal. O medal sie walczy na torze, a nie o niego placze..
    tak, tak, zesrałby się tak jak w rundzie zasadniczej, gdy padł remis. pewnie powiesz że bez ballego, który dziś zrobił oszałamiający wynik.

    Koncowka ewidentnie nie nalezy do nas, ale gdyby w 1 meczu półfinałowym Adrian jechał do konca, to Leszno dziś dostałoby w Gorzowie tak jak koło miesiąca temu (56:33, niewiele lepiej niż dziś Apator) i pożegnało się z medalem.
    Ale udało się Wam szczęśliwie wygrać półfinał i teraz znaczna część rolników zachowuję się jakby cały sezon należał do nich. Pozwólcie że przypomnę wynik z RZ - Falubaz - Unia 54:35. Przynajmniej tego Wam życzę, za tą cwaniacką postawę.

    A najbardziej z dzisiejszego spotkania podobała mi się walka w biegu piątym, Balińskiego z Batchelorem.

    Pozdrawiam

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •