Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 330

Wątek: ZASŁUŻONY FINAŁ MARZEŃ: UNIA - FALUBAZ 25.09.2011 g.19:30

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    ^ ani słowa z tego bełkotu nie rozumiem, jak boga kocham.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Szczerze tez nie rozumiem rolniczego myslenia lynxa.Chce 40 u siebie a nie 50.LoL

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Jezeli chodzi Ci o wpis lynxa to przyznaje, ze ja tez niewiele

    Jak Leszno nie zaskoczy naszych torem i nie da nam w pierwszych biegach solidnego liscia jak my Stali wczoraj, to mysle ze wynik skonczy sie 42-49 : 48-41.
    Wowczas stawiam na Falubaz w ciemno. Kluczem bedzie postawa w pierwszych biegach, bo znajac ich dopasowanie do tej kopy to moze niestety ustawic mecz. W to, ze kopy nie bedzie nie wierze. Po pierwsze dlatego, ze nie bedziemy robic szopki jak Torun, po drugie nawet jezeli naszym dzialaczom przyszlo by do glowy protestowac to watpie by sedzia zawodow pozwolil na takie zagrywki po ostatnich cyrkach w Polfinale. Dlatego Jankowski nie ma sie co bac i niech przygotuje sobie taki tor jaki waszym zawodnikom sie zamarzy, byleby bez dziur

  4. Powrót do góry    #94
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak nie teraz to kiedy odczarowac Smoka? mysle ze sie uda dwa razy pokonac Unie z Leszna a co oby dwie ekipy calo i zdrowo i niech wygra sport a nie prokurator

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja lynxa doskonale zrozumiałem. Liczy na uśpienie przeciwnika, ale nie z nami te numery
    Co do toru to mi się wydaję, że teraz będzie w miarę normalny, bo toromistrz jest na warunkowym.
    W Lesznie może być na styku z lekką przewagą dla gospodarzy, ale w Zielonej to już nie daję Wam większych szans na nawiązanie walki
    Zawsze i wszedzie Falubaz najlepszy bedzie!

  6. Powrót do góry    #96
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Falubaz podjedzie tak do meczu jak to sugeruje niektorzy zielonogorzanie to zlota nie bedzie. Mysle ze nasie beda odpowiednio skoncentrowani i napedzeni po polfinale ze stal. Oby w GP nikomou ani z Leszna ani z ZG nic sie nie stalo.

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jeśli Unia jednak speparuje tor, to działacze Falubazu mają grzecznie spuscić głowę i pójść na ścięcie? Bo nie wypada protestować lub domagać się walkowera? Śmieszą mnie te wasze wynurzenia o "prawdziwych żużlokach" i "panienkach".

    Jeśli tor będzie spreparowany - trzeba protestować. Jesli któryś z motorów będzie nieregulaminowy - trzeba protestować. Jeśli ktoś nie przedstawi licencji - trzeba protestować. Bezwzględnie. W tym śmiesznym sporcie chodzi o zbyt duże pieniadze, by dać się zgwałcić Unii, tak jak zgwałcic dał się Apator i nawet nie zgłosić tego gwałtu organom ścigania...

    Wolę kibicowac "złotym panienkom", niż "srebrnym żuzlokom"!

  8. Powrót do góry    #98
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy bedzie preparacja? jestem pewny ze jak tylko bedzie mial Cieslak zastrzezeania co do toru to bedzie akcja rownanie i nie bedzie zmiluj. Kurtuazja kurtuazja ale wiadomo co Leszno moze wymyslic na torze

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 275 w 178 postach
    No to czeka nas mam nadzieje ciekawy finał

    Falubaz na pewno liczy na rewanż za zeszły rok i według mnie może się im udać choć łatwo nie będzie. Dla mnie to już jesteśmy wygrani bo ja osobiście nie wierzyłem że tak daleko zajedziemy w pełnym składzie a co dopiero po tylu kontuzjach. Jednak myliłem się i bardzo się z tego ciesze. Dobrze że w 1/2 nie trafiliśmy na Gorzów bo według mnie z nimi było by o wiele gorzej niż z Toruniem ale było jak w zeszłym sezonie; Falubaz pogonił Staleczkę a Unia Toruń i finał znowu jest nasz.

    Toruńscy kibice mówią że zasłużyli... spoko tylko czym? Tym, że byli pierwsi po rundzie zasadniczej? A to toruńscy kibice niewiedzą że najważniejsze są play-off? Tyle lat to już jest a oni nadal się nie nauczyli, inni potrafią wyciągać wnioski a oni nie; no cóż zrobić. Płaczków jest coraz mniej już ale jeszcze jakieś pojedyncze przypadki się tutaj trafiają ale niech płaczą bo widać wolą to niż walczyć o brąz.

    Dla mnie osobiście Falubaz wygląda na bardziej solidną drużynę niż my. U nas jest więcej nie wiadomych niż w Falubazie.

    U nas to tylko Hampel jest pewniak na to min 13 pkt i Damian na te 8-10. Kołodziej to różnie może pojechać, tak samo młodzież. Troy też raczej to 8-10 jest w stanie zrobić. No i pewniak jest też Skórnicki ("miszcz" 1 okrążenia) który jak zdobędzie jakiś punkt to będzie dobrze.

    W Falubazie liczę że nie zawiodą Pepe i Aj. Hancock to nie wiadoma choć zależy dużo jak pojedzie w Gorican i w jakim będzie stanie. Zengi i Davidsson to mogą według mnie powalczyć tylko z młodzikami i Skórnickim i od tych pojedynków będzie zależało bardzo wiele.

    Podsumowując liczę że w Lesznie będzie tak 49-41 a w Zielonej 51-39 dla Falubazu i każdy będzie zadowolony

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2009
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    icon24.gif

    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Podsumowując liczę że w Lesznie będzie tak 49-41 a w Zielonej 51-39 dla Falubazu i każdy będzie zadowolony
    49:41 w Lesznie 50:40 w Zielonej i tak na oko 5 tys kiboli z zawalem serca

  11. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    - Dziękujemy trenerowi Robertowi Sawinie za przygotowanie toru, o jaki dokładnie prosiliśmy. Nie byliśmy zaskoczeni i to było widać - oceniał bydgoszczanin Szymon Woźniak. Wtórował mu kolega z drużyny Mikołaj Curyło, który jednak odczuwał jeszcze skutki niedawnej kontuzji: - Zawody były jednak ciężkie, toczone na bardzo ciężkim torze. Sprawiało mi to trochę trudności, wybijało mnie na tych dziurach, bo bark po kontuzji cały czas mnie jeszcze męczy. Najważniejsze jest jednak to, że daliśmy radę i wygraliśmy ten finał - ocenił po zawodach młody Polonista. Szczególnie zadowolony z przygotowania toru był reprezentujący drużynę z Warszawy Przemysław Pawlicki: - Tor dzisiaj był trochę wymagający, ale można się było pościgać, fajnie po płocie zakroić, co bardzo lubię - komplementował starszy z braci.



    Pytam się gdzie był w tym czasie Wanderlich ....gdzie jest prokurator generalny i gdzie są obserwatorzy ,kary i inne szopki .....Strzelec na tym torze złapał kontuzje ...!!!Gdzie jest prokurator????

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Finał cieszy jak nigdy...kto by pomyślał jeszcze kilka meczy wstecz, gdy Unia borykała się z kontuzjami i miała niezły problem do rozwiązania -jakimi zawodnikami "zapchać" dziury w składzie, że 25 września przyjdzie nam walczyć o złoto i to na dodatek z Falubazami

    Obojętnie czy Unia wywalczy złoto czy będzie mieć srebrny medal ja i tak już jestem dumna z chłopaków. Dali w tym sezonie z siebie 200% procent. Cóż więcej potrzebne jest nam, kibicom, do szczęścia? chyba nic... no może ciut niższe ceny biletów


    Czy wg Was 48 zł za normalny bilet i 33 zł za ulgowy to właściwe kwoty czy jednak ceny za bilety są lekko "przesadzone"?

  14. Powrót do góry    #104
    MALKONTENT
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta

    Pytam się gdzie był w tym czasie Wanderlich ....gdzie jest prokurator generalny i gdzie są obserwatorzy ,kary i inne szopki .....Strzelec na tym torze złapał kontuzje ...!!!Gdzie jest prokurator????
    Też mam pytanko do pana Wenderlicha. Czy nie sądzi, że akcję z nóżką Tomusia G. można podciągnąć pod usiłowanie zabójstwa? Może nawet jako zbrodnia przeciw ludzkości. Może jakiś wniosek o postawienie go przet trybunałem w Hadze? Jak iść po bandzie to na maksa...

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    Czy wg Was 48 zł za normalny bilet i 33 zł za ulgowy to właściwe kwoty czy jednak ceny za bilety są lekko "przesadzone"?

    Ja tam uwazam że są ok. W końcu to finał!

    Cena na poziomie 36 i 25 zł nie zmienia się nas od 2009 roku o ile się nie myle. Podwyzka na finał jak najbardziej uzasadniona.

    W takim Gorzowie na połfinale było dużo drożej podobnie w Zielonej w Toruniu ulgowy po tej samej cenie jest praktycznie ale na mecz o brąz...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    Czy wg Was 48 zł za normalny bilet i 33 zł za ulgowy to właściwe kwoty czy jednak ceny za bilety są lekko "przesadzone"?
    hahaha
    chcielibyśmy mieć takie "przesadzone" ceny biletów w ZG;
    na półfinał z Gorzowem, bilet normalny kosztował 55zł

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik Awatar WIECHU
    Dołączył
    05-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    Czy wg Was 48 zł za normalny bilet i 33 zł za ulgowy to właściwe kwoty czy jednak ceny za bilety są lekko "przesadzone"?
    Ceny na finał 2010:
    Pragniemy poinformować, że władze leszczyńskiego klubu ustaliły ceny biletów na mecz finałowy Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra. Przypomnijmy, iż będzie to rewanżowe spotkanie finałowe CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi. Ceny wejściówek na ten pojedynek prezentujemy poniżej. Mecz zapoanowano na 26 września 2010, na godzinę 19:00.
    Ceny biletów:
    Bilet Normalny - 45 PLN
    Bilet Ulgowy - 30 PLN
    Bilet na miejsce numerowane na sektorze "0" - 150 PLN + SZALIK GRATIS!
    Program w powiększonym formacie A4 - 10 PLN

    Tak wię 3 złote na bilecie Józef dolozył na kary Pamietajmy że na mecze z Gorzowem i Toruniem cena była z sezonu zasadniczego. Tak wiec chyba nie ma co płakać.

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    Czy wg Was 48 zł za normalny bilet i 33 zł za ulgowy to właściwe kwoty czy jednak ceny za bilety są lekko "przesadzone"?
    Mnie na normalny stac, ale syn już nie idzie
    Józef tez chce chyba budżet trochę podratować.
    Znając życie rozejda się bilety jak swieże bułeczki

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Marta - dasz rade -w koncu to finał, a tak jak chłopaki piszą Jozin musi naskrobac cos na kary.
    To prawda ze Strzelec ma kontuzje? Jezeli tak to lekkie osłabienie Falubazów bo Rogowski jest gorszy - tym bardziej ze Strzelec u nas w zasadniczej zrobił chyba z 3pkt

  20. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,566
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Huszcza wczoraj twierdził, że Strzelcowi nic nie jest. Nie puszczał go w dalszych biegach bo oszczędzał go na mecz z Lesznem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Marta - dasz rade -w koncu to finał, a tak jak chłopaki piszą Jozin musi naskrobac cos na kary.

    Ja dam radę ale jeśli ktoś chciałby wybrać się z całą rodziną na finał to już robi się spora kwota do wydania. Mam jednak nadzieję, że mimo takich cen Smok będzie wypełniony po brzegi

    a tak na marginesie - kimkolwiek jesteś proszę nie używać mojego imienia chcę zostać incognito

  22. Powrót do góry    #112
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    hahaha
    chcielibyśmy mieć takie "przesadzone" ceny biletów w ZG;
    na półfinał z Gorzowem, bilet normalny kosztował 55zł
    a na final na bank bedzie 60zl

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Smok będzie pękał w szwach już godzinę przed meczem. Zobaczycie.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Pytam się gdzie był w tym czasie Wanderlich ....gdzie jest prokurator generalny i gdzie są obserwatorzy ,kary i inne szopki .....Strzelec na tym torze złapał kontuzje ...!!!Gdzie jest prokurator????
    Używając tekstu, który ostatnio dość często można wyczytać we wpisach toruńskich kibiców Wenderlich, Stępniewski i Kryjom obecnie "liżą się po jajkach"

    A odpowiadając nieco poważniej. Panny z Torunia nie brały udziału w zawodach, to też nie było komu płakać i lamentować w kwestii toru.

  25. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    unia.leszno.pl

    w niedzielę 25 września o godz. 19:30 na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się pierwszy mecz WIELKIEGO FINAŁU Speedway Ekstraligi. Tak jak przed rokiem o złoty Unia Leszno walczyć będzie z zawodnikami Stelmet Falubazu Zielona Góra. Od wielu lat spotkaniom tych dwóch drużyn towarzyszą niezwykłe emocje. Dwumecze Unii i Falubazu to także gwarancja zawodów na najwyższym poziomie. W trosce o sprawny i bezpieczny przebieg tego meczu, przekazujemy Państwu spis przydatnych informacji organizacyjnych.


    1. ZAKUP BILETÓW

    Przedsprzedaż (tylko bilety normalne i ulgowe) :
    • Oficjalnym sklepie Unii w Galerii Leszno:
    Sob. 12:00 – 21:00
    Niedziela 10:00 – 16:00

    W dniu meczu:
    • Kasy biletowe:
    Kasy od ul 17 Stycznia- czynne od godz. 12.00
    Kasy od ul. Strzeleckiej – czynne od godz. 12.00



    • Zakup biletów numerowanych na sektor „0” oraz biletów „VIP Platynowy” będzie możliwy od godz. 12.00 tylko w kasie od ul. Strzeleckiej (pierwsza kasa od prawej strony)
    •WAŻNE


    •Ceny biletów:
    - VIP Platynowy – 500 PLN
    - Sektor „0” miejsca numerowane – 200 PLN
    - Bilet normalny – 48 PLN
    - Bilet ulgowy (kobiety, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych,
    ponad gimnazjalnych, studenci studiów dziennych) – 33 PLN
    - Program w powiększonym wymiarze – 10 PLN



    2. STADION
    • Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 17.30,
    • Ze względu na kontrole na bramach wejściowych prosimy o wyrozumiałość oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych oraz Policji.
    • Podczas niedzielnego spotkania obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia i używania środków pirotechnicznych. Osobom, które nie podporządkują się do w/w zakazu grozi kara grzywny i kara zakazu stadionowego.
    • Wejście na stadion będzie możliwe przez BRAMKI 1,2,8,9,10,14. Natomiast bramki nr 3 i 7 (oraz po czwartym biegu bramka nr 10) będą funkcjonowały, jako bramki wyjściowe ze stadionu.
    • Kibice Gości będą wchodzić na sektor dla gości przez bramkę nr 5 znajdującą się na wysokości pierwszego łuku.
    • Ze względu na uregulowania prawne dotyczące imprez masowych na stadion będzie można wnieść napoje bezalkoholowe opakowaniach o pojemności do 0,5 litra bez nakrętek.

    • Przypominamy, że w czasie spotkania i bezpośrednio przed nim obowiązuje bezwzględny zakaz wstępu do pasa bezpieczeństwa, stref buforowych oraz parku maszyn. Osobom, które nie podporządkują się do w/w zakazu grozi kara grzywny i kara zakazu stadionowego.



    3. ORGANIZACJA RUCHU PARKINGI:
    • Dla posiadaczy Złotych oraz Platynowych Kart VIP, gości Loży Honorowej i akredytowanych dziennikarzy zostanie zorganizowany specjalny parking na terenie jednostki wojskowej, z wjazdem od ul. Strzeleckiej.
    • Na zielonym placu znajdującym się vis a vis kas biletowym przy ul. 17-ego Stycznia zostanie zorganizowany parking.
    •Ulica Strzelecka zostanie zamknięta na odcinku od ul. Okrężnej do stadionu, natomiast dalsza część ulicy Strzeleckiej (tj. od stadionu do ulicy Lipowej) będzie ulicą dwukierunkową.

    • Nie będzie możliwości parkowania na parkingu przy wieży sędziowskiej, gdyż plac parkingowy w całości zostanie zagospodarowany na potrzeby ekip telewizyjnych, służb porządkowych oraz Policji.

    • Ulica 17-ego Stycznia (odcinek od kas biletowych do ul. Prusa) zostanie przemianowana na ulicę jednokierunkową z możliwością parkowania skośnego po jednej stronie jezdni (wjazd możliwy będzie tylko od ul. Grunwaldzkiej)



    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ^ ani słowa z tego bełkotu nie rozumiem, jak boga kocham.
    ani troche chyba nikogo nie zaskoczyles - ze nie zrozumiales

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Posłuchajcie wypowiedzi Komarnickiego na temat "preparowanych" torów. http://www.66-400.pl/wiadomosc/2144-...icki-zwolniony

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Posłuchajcie wypowiedzi Komarnickiego na temat "preparowanych" torów. http://www.66-400.pl/wiadomosc/2144-...icki-zwolniony
    no i wszystko jasne: Czesio szprycha naopowiadał Komarowi i zawodnikom, co to Marek tam nie zrobi na tym torze...i się wszyscy zesrali...

    myślę, że podobnie było z Pokryjomem, zagotował zawodników toruńskich i wyszło wielkie dno...

    Władek tylko popłynął obwiniając za porażkę m.in. Zmarzlika ---to może tego chłopaka zablokować, takie publiczne łajanie przez szefa...

    EDIT: "opowiadania z piekła rodem" tekst sezonu...Władek jaki jest taki jest...ale tu trafił w dziesiątkę, DO ROBOTY!!! skupianie się na wystawianiu faktur vat to nie wszystko....

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Przestańcie wreszczcie opowiadać brednie jakoby Kryjom naopowiadał coś zawodnikom toruńskim. Wszyscy jechali jak potrafią i na ile zdrowia wystarczyło. Półfinał ułożył sie źle z powodu braku konsekwencji sędziego odnośnie zasłużonego walkowera i w rezultacie kontuzji Miedziaka w 3 biegu. Sullivan, Holta, Holder, Jensen, Pulczasy, Miedziak - nikt z zawodników (!) nie płakał, nie skarżył się, nie lamentował jak to sugerują co niektórzy. Przyjmijcie to do wiadomości. Mogło zejść z nich powietrze po kontuzji Miedziaka (vide Falubaz w Gorzowie i Dobrucki) - nic poza tym.
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 23-09-2011 o 14:07

  29. Powrót do góry    #119
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez silur Zobacz posta
    no i wszystko jasne: Czesio szprycha naopowiadał Komarowi i zawodnikom, co to Marek tam nie zrobi na tym torze...i się wszyscy zesrali...

    myślę, że podobnie było z Pokryjomem, zagotował zawodników toruńskich i wyszło wielkie dno...

    Władek tylko popłynął obwiniając za porażkę m.in. Zmarzlika ---to może tego chłopaka zablokować, takie publiczne łajanie przez szefa...

    EDIT: "opowiadania z piekła rodem" tekst sezonu...Władek jaki jest taki jest...ale tu trafił w dziesiątkę, DO ROBOTY!!! skupianie się na wystawianiu faktur vat to nie wszystko....
    jaki z tego moral? nie sluchac ludzi, ktoryz na motorze zuzlowym nigdy nie siedzieli.

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Smok będzie pękał w szwach już godzinę przed meczem. Zobaczycie.
    To pewne, gdyż do Leszna przyjeżdża drużyna, która jako jedyna w lidze zapełnia wszystkie stadiony, gdzie tylko się pojawi.

    Ciekawe ilu ludzi przyciągać będą w przyszłym sezonie na trybuny zespoły z jednym zawodnikiem z GP w składzie?

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Miguelito Zobacz posta
    To pewne, gdyż do Leszna przyjeżdża drużyna, która jako jedyna w lidze zapełnia wszystkie stadiony, gdzie tylko się pojawi.

    Ciekawe ilu ludzi przyciągać będą w przyszłym sezonie na trybuny zespoły z jednym zawodnikiem z GP w składzie?
    Nasi genialni prezesi tak będą reformować tę ligę aż ją zreformują na śmierć. Dużo już im nie brakuje.

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    może to nie ten wątek.
    Ale Darżynkiewicz też to ostatnio wyśmiewał.
    Ciekawe co na to telewizja?
    Przecież w przyszłym roku to naprawdę emocje będa w kilku meczach...

  33. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Delegat SE: Józef Piekarski
    Komisarz techniczny: Roman Siwiak
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  34. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    finał marzeń? Nie w tym sezonie..

  35. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    No dla Ciebie i Twojego zespołu jeszcze długo nie...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  36. Powrót do góry    #126
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,426
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Mecz zapowiada się ciekawie i wiadomo że wygrac z Falubazami będzie cieżko ale jak ktoś by nam powiedział przed sezonem że pojedziemy w finale z Zieloną to każdy by brał taki wynik w ciemno.

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    599
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    niespodziewalem sie odrobienia strat falubazu z meczu ze stala....no ale stalo sie, jedziemy wielki final.

    w obydwoch spotakniach pewnie bedzie pod kolo - oby nie bylo znowu jakis cyrkow z torem....

    a wygra jak zawsze w finale - ten kto bedzie mial ciut wiecej szczescia....bedzie lepiej spasowany na poczatku zawodow i bardziej skoncentrowany

    szykuja sie naprawde kapitalne zawody...oby w pelnych skladach z gregiem

    btw,

    szkoda ze bez rafala i naszego starego adamsa

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik Awatar Michall
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Upadek Kołodzieja na treningu w Gorician. Oby bez wpływu na niedzielną dyspozycję Kołdiego

    http://espeedway.pl/news,upadek_kolo...,48779,10.html

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2009
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z jednej strony finał drużyn, które mimo problemów kadrowych poradziły sobie i w tym finale są........a z drugiej drużyny co dostawała kary za dziadowski tor i drużyny co sobie stadion zamykała według uznania, żeby mieć zz......trochę dziadostwo mamy w tym roku .

  41. Powrót do góry    #131
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,182
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,189 w 909 postach
    Dobrze jednak, że w finale nie wystąpi drużyna, które chciała wygrywać poza torem... Nie wiem z czego miałaby niby wynikać wyższość sportowa śmiesznego w tym roku (vide zachowanie działaczy i ich czerwonego sprzymierzeńca p.W..) klubu z Torunia nad zawodnikami Unii. Gdy porównamy aktualne składy i formę poszczególnych zawodników, jakoś tej wyższości brak. Wiedzieli, że mogą przegrać z Unią, do której powracali powoli kontuzjowani zawodnicy, więc postawili na protesty i wejście poprzez walkowera (już się przyzwyczaili ). A teraz piana na pyskach bo się draństwo nie udało...

    Unia - Falubaz godny finał . Drużyny, które nie płakały na obcych torach, nie biegały ze "Szpikulcami Cze Cze", nie szarpały sędziego za rękaw i nie zasłaniały się prawnikami i "zapleczem finansowym".

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Motorizer Zobacz posta
    Z jednej strony finał drużyn, które mimo problemów kadrowych poradziły sobie i w tym finale są........a z drugiej drużyny co dostawała kary za dziadowski tor i drużyny co sobie stadion zamykała według uznania, żeby mieć zz......trochę dziadostwo mamy w tym roku .
    Chciałbym, żeby nasza ekipa zrobiła to, co napisałeś z tą ZZ. Czyli wstawienie Adamczewskiego na seniora i wysłanie go na L4, zrobienie ZZ (Adamczewski ma trzecia średnią). Na juniora wskakuje drewniany Sławek Musielak po kontuzji, ale dzięki temu nie musiałbym oglądać beznadziejnego Skórnickiego. ZZ daje 6 – 9 pkt, natomiast Skóra 0 – 3 pkt. Dla nas takie zagranie byłoby jedyną szansa by nawiązać walkę w dwumeczu z Falubzem. Tylko niestety nasi działacze są zbyt uczciwi, by zdrowego zawodnika wysyłać na L4.
    W sumie może to i dobrze, bo w przeciągu całego sezonu Kamil zasłużył sobie na to by jechać w finale .
    Ostatnio edytowane przez damianos81 ; 24-09-2011 o 12:13

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Już się nie mogę doczekać tego meczyku. Jeśli chodzi o sam mecz to jestem umiarkowanym optymistą, a to dlatego że Falubaz ma w ostatnich sezonach jakąś niemoc w meczach z Unią - to ta sama choroba na którą choruje Stal jadąc z Falubazem.

    Myślę, że jeśli Falubaz nie przegra więcej niż 8 pkt, to w Zielonej Górze będziemy świętować złoto.

    Zwycięstwo oczywiście mile mnie zaskoczy, lecz jestem póki co realnie patrząc Unia na swoim torze jest silna.

    Do zobaczenia na Smoku

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik Awatar Michall
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytając ten wątek jestem mile zaskoczony jak kibice obu drużyn z szacunkiem podchodzą do rywala.Nie ma zbędnej napinki i wyśmiewania przeciwnika.
    Kibice Unii jak i Falubazu dorośli widać do spotkań o najwyższą stawkę do czego z resztą przyzwyczaiły ich uwielbiane przez nich drużyny.

    Oby w niedzielę wygrał lepszy w atmosferze fair play na torze a na trybunach niech panuje doping na najwyższym światowym poziomie.

  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    No cóż, finał i kilka słów popełnić wypada.
    W pierwszej kolejności, jak i wielu z Was, życzyłbym sobie fajnego widowiska, bezkolizyjnej jazdy i w miarę poprawnej atmosfery na trybunach.
    Pewnie i starzaję się już, bo to nie z rodzonej delikatności wcale, lecz od dłuższego już czasu całe te festiwale " ch... i k.... " stadionach, zniesmaczają mnie zupełnie i pozbawają
    przynajmniej połowy przyjemności oglądania meczów na żywo.
    Co do wyniku - liczę że Unia wygra, może dwoma, czterema punktami, zawodnicy pokażą się z dobrej strony zaś rewanż też będzie trzymał w napięciu, choćby i dlatego tylko, że
    Falubaz będzie zmuszony odrabiać straty ( nawet i małe, ale to zawsze ciekawiej niż praktycznie zapewnić sobie tytuł w pierwszym meczu - vide ubiegły rok ).
    Jeszcze taka analogia z ub. sezonem : Falubaz jednak się wzmocnił ( Jonsson ), my osłabiliśmy ( Adams ). Super zpowiadałby się dziś ten dwumecz gdyby Leight choć o rok
    zdecydowałby się jeszcze przedłużyć karierę i w składzie zająłby miejsce Skórnickiego. Ale byłaby jazda - super zawodnicy w obu ekipach, świetna juniorka z obu stron.

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •